PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Halilhodzic yerine kim gelmeli?

Antonio
02.11.2014, 14:59
Son 40 yılın en kötü sezon başlangıcı yapan Trabzonsporumuzda vahit hocanın suyu iyice ısındı ve yangın neredeyse söndürelemeyecek kadar büyümeden söndürülmeli. Yangını kim söndürür? Hami hoca ersun hoca mı gelmeli yine yabancı mı tercih edilmeli. Eric gerets daum raijkaard gibi Türkiyeyi iyi tanıyan isimler denenmeli mi?

İlker Yazıcıoğlu
02.11.2014, 15:06
Bu ne yaman çelişki böyle?

Antonio arkadaşım,Akhisar maçından önce dağıtacaktık,parçalayacaktık Akhisar'ı.
Şimdi bakıyorum yeni hoca kim olsun diyorsun....

Biraz tutarlı olmak lazım fikirlerimizde sanırım....

Fatih Özkan
02.11.2014, 15:10
Bu takım başında hoca olmadan bile çok daha başarılı sonuçlar elde eder...
Keşke Hami kalsa idi...

TUNCAY HİÇYILMAZ
02.11.2014, 15:17
Ersun Yanal'ın gelmesi gerektiğini düşünüyorum

AhmetG.
02.11.2014, 15:20
Ne kadar işler iyi gitmese de şu başlığı açmak takıma ihanettir.

Ne demek yerine kim gelmeli. Yönetim hocayı gönderme kararı mı aldı? YOK.

Bu başlığı açan zihniyete ne oluyor o zaman. Saçma sapan işler bunlar. Eminim ki şbden daha çok kendi taraftarı bu takıma zarar veriyor.

Mert Acar
02.11.2014, 15:21
Kusura bakmayın hoca gitsin diyenlerdenim.
Şenol Güneş,Tolunay Hoca,M.Reşit Akçay ve Hami ben hepsini savundum,kalmalarını sabredilmesi gerektiğini söyledim.Onların sıkıntısı ellerinde kaliteli kadro olmayışı ve istenilen transferlerin yapılmaması idi.
Ama Vahid hoca hakkında hiç ümitli değilim.

Artık isim önemli değil istediğim tek şey, hucüm futbolu ve pozitif futbol oynatan , cesur bi adam.
Saydığım yerlilere sabretmediniz,şimdi Vahid efendiye sabredelim diyosunuz.Yukardaki isimlerin elinde bu kadro olsa hepsi şuan bulunduğumuz durumdan çok daha iyi yerdeydi.

serdaracıl
02.11.2014, 15:22
Ersun Yanal

Fatih Öztürk
02.11.2014, 15:35
Yılmaz Vural.
97 yılında kaçırılan şampiyonlugun ardından yıkım yaşayan takımı kısa zamanda toparladı, şikebahceyi Kadıköy'de yenip zirveye çıktığımız anda yönetim tarafından kovulmustu.

Enes Başkaya60
02.11.2014, 15:38
Hami Mandıralı veya Yılmaz Vural

ibrahim_yattara
02.11.2014, 15:39
Bu başkan hata yaptığıni kabul edip hamiyi tekrar başa getirmez.

Benim hayalimdeki yabancı teknik direktör

Galatasarayda ve marsilyada oynattiği futbolun tam bize göre olduğunu düşündüğüm

Eric Gerets

Beypba
ersun yanal

Ömer SEVİNÇ
Şuan boştaki en mantıklı adam Ersun Yanal.

aaahmet61
02.11.2014, 15:50
çoban mehmet 'i getir bundan daha iyi kadro sahaya sürer.

serdaracıl
02.11.2014, 15:52
Yılmız Vural'dan medet uman var. Aman allahım

mehmet83
02.11.2014, 15:56
Yılmız Vural'dan medet uman var. Aman allahım

Yilmaz Vural bu takimin basina gecsin, ilk yari sonuna kadar ilk 3 te oluruz. Sene sonuda ya 1. Ya 2.

Hami_41
02.11.2014, 15:59
Çare ersun

serdaracıl
02.11.2014, 15:59
Yilmaz Vural bu takimin basina gecsin, ilk yari sonuna kadar ilk 3 te oluruz. Sene sonuda ya 1. Ya 2.

Kimi ilk üçe sokmuş. Kimi şampiyon yapmış diye sorarlar adama. Ha bu yönetimin çapı anca yılmaz vurala yeter o ayrı. La yoksa anlaştılar da yol mu yapıyorlar?

ibrahim_yattara
02.11.2014, 16:00
Yilmaz vuralin cok iyi teknik direktor oldugunu dusunmuyorum ama vahhidden kotu olamayacagi kesin.

En azindan kazanmak adina psikopatlik yapiyor adam vahid gibi kendisiyle sorunlari olan psikolojik umitsiz vaka degil..

Fatih Öztürk
02.11.2014, 16:02
Adamin tarihten haberi yokki Vural'dan olsun.

ibrahim_yattara
02.11.2014, 16:02
Adam yilmaz vuraldan medet ummuş ne var bunda?

Vahidden medet umanlardan daha mantikli..

Kasım BEKTAŞ
02.11.2014, 16:06
Kimi ilk üçe sokmuş. Kimi şampiyon yapmış diye sorarlar adama. Ha bu yönetimin çapı anca yılmaz vurala yeter o ayrı. La yoksa anlaştılar da yol mu yapıyorlar?

Yılmaz Vural iyi veya kötü hoca konusuna girmem de

biz Yılmaz Vural'ı kovduğumuz zaman ligde 2. idik

aaahmet61
02.11.2014, 16:07
Adam yilmaz vuraldan medet ummuş ne var bunda?

Vahidden medet umanlardan daha mantikli..

esas tehlike vahidden umut ettiğini bulamayıp yılmaz hocadan umut etmek.

Hakan
Aynı konu çevresindeki 139.başlık

serdaracıl
Vuralın kendi tarih olmuş

mehmet83
02.11.2014, 16:08

Sacma sacma konusup adamin asabini bozma. Hee anlastilar ben de yonetimin sag koluyum yol yapmaya geldim buraya.

mehmet83
02.11.2014, 16:10
.....

serdaracıl
02.11.2014, 16:13
Sacma sacma konusup adamin asabini bozma. Hee anlastilar ben de yonetimin sag koluyum yol yapmaya geldim buraya.

Sizinle ilgili değil. Şahsi düşünmeyin

umitçebi
02.11.2014, 16:16
Sitede şu an aktif olan adminlere sesleniyorum..

Böyle saçma bir başlık olmaz bune böyle ya??Yeter artık birisi silsin şu başlığı..Küfürü siliyorsunuz bu ne?Adam şuan hala akti devam eden antrenör için istifa yı geçmiş yerine kim gelsini tartışıyor..

Böyle camialık mı olur? O adamın yerine kendini koysana sen birşeyler yapmak için birsürü zorlukla boğuşuyorsun arkandan senin yerine gelecek adamı tartışıyorlar..Kim bunlar? Taraftar!

LÜTFEN SİLİN BU BAŞLIĞI !

Cengiz Çubukcu
02.11.2014, 16:18
Bence de başlık sakıncalı... Leekens gelsin :)

Emre ÖZTÜRK
02.11.2014, 16:20
Gerets iyi olabilir

Ersun Yanal,Ertuğrul Sağlam gibi yerli hocalarda denenebilir ki çokta faydalı olurlar.

Sefaenes
02.11.2014, 16:20
Korkak hoca olmasinda kim olursa olsun oyuncu stoperse stoperde oynatsin.

serdaracıl
02.11.2014, 16:26
Ersun Yanal'ın döneminde oynanan futbolu hiç unutamam. Onun dışınad Hami hoca da olabilir. Gerçi ona da galatasaraylı diyorlar. Herkese bi kulp var bu kulüpte

ibrahim_yattara
02.11.2014, 16:34
esas tehlike vahidden umut ettiğini bulamayıp yılmaz hocadan umut etmek.

Asil tehlike senin kafa yapin bence.

Burada yilmaz hoca trabzon sampiyon naralari atmiyoruz.

Yilmaz vural hocamiz olsa medjaniyi oynatmaz ve maca baslamadan iyi gaz verir..

Bu 2 kucuk detayla bile 5-6 puan daha alirdik bu sezon.

İ. SARAL
02.11.2014, 16:37
Her sene bu başlığı 2-3 defa açıyoruz :) Bu kafa ile seneye yine açarız :)

ibrahim_yattara
02.11.2014, 16:38
Bence başlık kapatılmasın

2 haftaya kalmaz bu başlık açılacak zaten, arkadaş öngörü sahibiymiş erkenden açmış tebrik ederim..

HOPA'LI TS'Lİ
02.11.2014, 16:40
Osmanlıspor'un Hocası, eski stoperimiz (1994-2000) OSMAN ÖZKÖYLÜ gelsin.

Gittiği her takımı zirveye oynattı.

Çok hırslı.

Bir demecinde, EN BÜYÜK hedefim bir gün Trabzonspor'u çalıştırmak demişti.

ibrahim_yattara
02.11.2014, 16:41
Her sene bu başlığı 2-3 defa açıyoruz :) Bu kafa ile seneye yine açarız :)

Başarılı hamiyi afaroz edip bu megalomanı bizmi getirdik takıma.

Açılır tabi hakkıdır taraftarın.

Hayatımda bunun kadar takımını bariz sabote eden teknik adam tanımadım ben..

HOPA'LI TS'Lİ
02.11.2014, 16:43
Bence başlık kapatılmasın

2 haftaya kalmaz bu başlık açılacak zaten, arkadaş öngörü sahibiymiş erkenden açmış tebrik ederim..

Bu sayfayı açmayı düşünen arkadaşım, Allah senden razı olsun.

Ben bile düşünmüştüm.

2 gündür sinirden patlayacağım, üzüntüden ağzımı bıçak açmıyor. Hala içinde bulunduğumuz durumu kabullenemiyorum.

Dolayısıyla bu sayfayı açarak, içi kan ağlayan bizlerin geleceğe umutla bakmamızı sağlayan yolu açtın.

Tekrar teşekkürler...

HER ŞEY TRABZONSPOR'UMUZUN İYİLİĞİ İÇİN...

Onur Akyüz
02.11.2014, 16:43
Ersun Hoca zamanında muhteşem futbol oynadığımızı zannedenler var sanırım.

O dönem oynattığı futboldan hemen herkes şikayetçiydi hatırladığım kadarıyla. Başta Selçuk'u oynatması yüzünden hocanın prensi filan diyorduk. Sabit 13-14 kişi vardı ve hep bunlarla oynuyorduk diye şikayet ediyorduk. Ersun Yanal istifa başlığımız vardı, Ersun Yanal arkandayız başlığı da.

İçeride Konya ve Denizli'ye kaybetmiştik sanırım herkes isyan ediyordu. Bir de Sivas maçı tabi. İlk yarıda fişimizi çekmişlerdi.

Yanlış hatırlıyor olabilirim ama Ersun Hoca zamanında yine büyük bir çoğunluk hocadan memnun değildi.

Hep aynı hikayeler. Ersun, Şenol Hoca, Tolunay, Hami. Kişiler değişiyor ama bizim kafa değişmiyor.

HOPA'LI TS'Lİ
02.11.2014, 16:45
Ersun Yanal'ın döneminde oynanan futbolu hiç unutamam. Onun dışınad Hami hoca da olabilir. Gerçi ona da galatasaraylı diyorlar. Herkese bi kulp var bu kulüpte

Ersun YANAL iyi bir alternatif, hatta Hami de, hatta hatta Hikmet KARAMAN bile.

Ama hepsine bulunacak bir mazeret bulursak bir arpa boyu ilerleyemeyiz.

HOPA'LI TS'Lİ
02.11.2014, 16:47
Bence de başlık sakıncalı... Leekens gelsin :)

Urbain BRAEMS zamanında ne tatlı bir futbol oynatıyordu, hala unutamam (1990-1992)

HOPA'LI TS'Lİ
02.11.2014, 16:48
Sitede şu an aktif olan adminlere sesleniyorum..

Böyle saçma bir başlık olmaz bune böyle ya??Yeter artık birisi silsin şu başlığı..Küfürü siliyorsunuz bu ne?Adam şuan hala akti devam eden antrenör için istifa yı geçmiş yerine kim gelsini tartışıyor..

Böyle camialık mı olur? O adamın yerine kendini koysana sen birşeyler yapmak için birsürü zorlukla boğuşuyorsun arkandan senin yerine gelecek adamı tartışıyorlar..Kim bunlar? Taraftar!

LÜTFEN SİLİN BU BAŞLIĞI !

İÇİMİZ YANIYOR,
CANIMIZ ACIYOR.

Vahid'in miadı doldu.
Alsın Cezayirlilerini defolsun gitsin.

HOPA'LI TS'Lİ
02.11.2014, 16:49
Bu takım başında hoca olmadan bile çok daha başarılı sonuçlar elde eder...
Keşke Hami kalsa idi...

Kesinlikle katılıyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
02.11.2014, 16:50
Yılmaz VURAL seve seve gelir de, İHO onu düşünür mü, orası büyük soru işareti???

serdaracıl
02.11.2014, 16:52
Hami hocayla osman hoca beraber gelsinler

AYYILDIZ
02.11.2014, 16:53
Ersun Yanal

Koray
02.11.2014, 16:54
Hami geri gelmeli.

Bu takim Hami'de olsaydi en az 15 puanimiz vardi.

Diger adaylarim sirasiyla Ersun Yanal, Ertugrul Saglam ve Hikmet Karaman.

Hikmet Hoca biraz Fatih Terim ozentids ve diger isimlerin yaninda sonuk kaliyor ama futbol bilgisine cok guvenirim sahsen.

ahamitokutan
02.11.2014, 16:55
Yabancı ile olmaz,ersun ile hiç olmaz. Keşke Hami kalsaydı ama o da geri getirilmez. En mantıklısı Ertuğrul Sağlam olur. Tabi Vahid efendi giderse.

HOPA'LI TS'Lİ
02.11.2014, 16:57
Ertuğrul TS'yi çalıştırmak ister de Eskişehir Başkanı bırakmam demişti 2 hafta önce.

Şu Vahid bir an önce gitsin de gerisi kolay.

Bu günleri de aşarsın Trabzonspor'um.

Güneş dağların ardında, Trabzonspor'luların üzerine doğmayı bekliyor.

HOPA'LI TS'Lİ
02.11.2014, 16:58
Yabancı ile olmaz,ersun ile hiç olmaz. Keşke Hami kalsaydı ama o da geri getirilmez. En mantıklısı Ertuğrul Sağlam olur. Tabi Vahid efendi giderse.

Evet yabancı sıkıntı olur, lisan, zaman kaybı, şehre ve oyunculara adapte olma derken yerli tercih edilmeli.

Emre GÜRDAL
02.11.2014, 17:16
Tek care şenol gunes....ersun hoca giderkn birdaha gelmm trabzona demis...ama derin trabzon illaki bunuda dusunmustur....

HOPA'LI TS'Lİ
02.11.2014, 17:17
Konya maçı başlar başlamaz VAHID İSTİFA diye bağırılmasından yanayım.

Daha fazla zarar vermeden çekip gitsin.

Konyayı yensek de gitsin, diğer 2 sonuçta da gitsinnn.

Karabük maçından sonraki açıklama ve yaklaşımlarından dolayı, futbolcuların da kendisinden çok memnun olmadığını, bilakis çok huzursuz olduklarına eminim.

HOPA'LI TS'Lİ
02.11.2014, 17:18
Tek care şenol gunes....ersun hoca giderkn birdaha gelmm trabzona demis...ama derin trabzon illaki bunuda dusunmustur....

BÜYÜK LOKMA YESİN, BÜYÜK KONUŞMASIN ERSUN.

Hayat nelere gebe.

Umut, hayattan sonra bitmeli!

HOPA'LI TS'Lİ
02.11.2014, 17:21
Bence adını zikretmediğimiz Ziya DOĞAN da pusuda teklif bekliyordur.

Ne kurt Hoca'dır o be.

Bilirsiniz, KURT SİSLİ HAVAYI sever demiş atalarımız.

2003-2004 sezonu 2. devresi başında gelmişti. Ard arda 11 maçta 33 puan yakalamış ve şikebahçeyle çekişmişti.

72 puanla 2. olmuştuk, ne heyecan yaşatmıştı o sezon. Kılpayı kaçırmıştık 7. şampiyonluğu.

Mert'
02.11.2014, 17:21
Yılmaz Vural veya Osman Özköylü ama Osman hocayı harcarız yazık olur.

HOPA'LI TS'Lİ
02.11.2014, 17:23

Bursa şu anda çok iyi yerde.

Yönetim bırakmayacağı gibi, Şenol Hoca'ya da daha 9-10. haftada bu takımı yarı yolda bırakmak etik olmaz.

HOPA'LI TS'Lİ
02.11.2014, 17:23
Osman ÖZKÖYLÜ Hoca olsun.

Orhan ÇIKRIKÇI yardımcısı.

Steril61
02.11.2014, 17:25
Arkadaşlar bu sorunun tartışmasız yanıtı Hami Mandıralı'dır. Hiç maceraya girmeye gerek yok. Hami olmuyorsa da ikinci kez gelmesi çok faydalı olur mu bilemem ama şuna eminim ki takımı Hlodzic'ten çok daha iyi yerlere getirecek Ersun Yanal olabilir. Şehri ve takımı en iyi tanıyan Hami'ye bu takımı teslim etmek şu an için en akıllıca olanı. Bizi şampiyon yapamaz belki ama en azından ilk dörde gireriz. Ligin dibine demir atmayız en azından.

1- Hami
2- Ersun

Mert'
02.11.2014, 17:25
Hikmet Karaman da olabilir hiçbiri Vahid den kötü yônetmez eminim.

sasone
02.11.2014, 17:27
Yılmaz Vural ve Hami Mandıralı isimlerinin yazıldığı bir yerden sağlıklı bir fikir çıkar mı?Bu kulübü bu vasat fikirlerle sadece batırırsınız.Taraftarın aklına uyarak kulüp yönetilmez zaten.Beğenmesekte 3 ay süre tanımak zorundayız.

Murathan
02.11.2014, 17:31
hoca ne zaman gitti de yerine gelecek hocayı tartışıyoruz ?

inadına HOCA!

aklım mantığım vicdanım almıyor, yazılan isimler Hikmet ve Ersun............

Ugur Kurucelik
02.11.2014, 17:31
Şuraya Hikmet Karaman yazmayın Allah aşkına. Aziz Yıldırım dan bizi yensin diye teşvik primi almış adamı ne diye istersiniz?

Şike sürecini hiç mi takip etmediniz? Şampiyon yapacağını bilsem yine istemem. Ha hikmet Ha bülent Uygun ne farkı var?

mkmoglu
02.11.2014, 17:32
kesinlikle sn şenol güneş...plase mandıralı

hay1699
02.11.2014, 17:34
Ersun veya tolunay...turk olmali..

serdaracıl
02.11.2014, 17:37
kesinlikle sn şenol güneş...plase mandıralı

Şenol hocayı ben de severim ama artık olmaz. Benim kanaatim bu. Ersun hoca olsun isterim. Hami ve Osman hocalar da birlikte çalışabilirse bu takımı ileri taşıyabilirler.

İ. SARAL
Ersun Hoca zamanında muhteşem futbol oynadığımızı zannedenler var sanırım.

O dönem oynattığı futboldan hemen herkes şikayetçiydi hatırladığım kadarıyla. Başta Selçuk'u oynatması yüzünden hocanın prensi filan diyorduk. Sabit 13-14 kişi vardı ve hep bunlarla oynuyorduk diye şikayet ediyorduk. Ersun Yanal istifa başlığımız vardı, Ersun Yanal arkandayız başlığı da.

İçeride Konya ve Denizli'ye kaybetmiştik sanırım herkes isyan ediyordu. Bir de Sivas maçı tabi. İlk yarıda fişimizi çekmişlerdi.

Yanlış hatırlıyor olabilirim ama Ersun Hoca zamanında yine büyük bir çoğunluk hocadan memnun değildi.

Hep aynı hikayeler. Ersun, Şenol Hoca, Tolunay, Hami. Kişiler değişiyor ama bizim kafa değişmiyor.

Aynen durum bu. Şampiyon olduğumuz sene dernekte 50 kişi isek en az yarısı Şenol Güneş hoca değil tezinde birleşiyordu.

Murathan
yahu ciddi ciddi burada ersun ve hikmet yazılıyor ve bmn yönetimi zerre müdahale etmiyor.
hani nerde şike ?
ersunla hikmete yansımadı mı tapelerde hayırdır.
bu ne ikiyüzlülük ya.
bu ne ayıptır ya

talibim
02.11.2014, 17:39
sg ' henuz kaymagini yiyecegi bir kadro olmadigi icin gelmez,,,

tabi yuzustu birakilan bursaspor olunca mertligin onemi yok! gerci bursaspor icin iyi olurya..

hami, osman, yilmaz vural

evet trabzonspor takipcileri ufkunuz cok genis!

ziyaretci
02.11.2014, 17:40
Hami. Net!

Sent from my iPhone using Tapatalk

ziyaretci
02.11.2014, 17:40
Ersun veya tolunay...turk olmali..

Tolunay mi???

sasone
02.11.2014, 17:41
Şuraya Hikmet Karaman yazmayın Allah aşkına. Aziz Yıldırım dan bizi yensin diye teşvik primi almış adamı ne diye istersiniz?

Şike sürecini hiç mi takip etmediniz? Şampiyon yapacağını bilsem yine istemem. Ha hikmet Ha bülent Uygun ne farkı var?

Taraftarın bilinçli olması yani belli bir kalitede olması kulübü ileri taşır.Bizim taraftarımız günlük hazlar peşinde.Bizdeki sorunların en başlıcası taraftar ve yerel basının istenen seviyeden çok uzakta olması.Örnek olarak bilinçli bir insanın fikirlerini satın alamazsınız,120 liralık aidatı yatırdığı için oyunu bir başkan adayına kullandırtamazsınız.
Yılmaz Vural,Hikmet Karaman gibi medya maymunlarını,Ersun Yanal gibi şikeci birisini,Hami Mandıralı gibi bulunduğu ortamlarda sürekli hizipçilik olan,mesleğinin şartlarını yerine getirmek dururken TV'de Tanju Çolak ile program yapan birisini isteyenlerin olduğu bir ortamdan bu kulübe ne fayda gelir?
Bu cehalet o kadar bela bir şey ki işini düzgün yapanlarında emeğini bir kalemde siler süpürür.

mehmet83
02.11.2014, 17:42
Allah askina suraya Senol Gunes yazmayin. Sonucta olmayacak bir sey. Simdi gelecekler Vahid hocanin gitmesini Senol hoca gelsin diye istiyorlar diyecekler. Vahid hoca gitsin ben Ziya Dogana bile raziyim. Yeter ki gelecek hoca dogru kadroyu cikarsin baskada bir beklentim yok.

Zafer Fidan
02.11.2014, 17:43
Vahid hoca ile devam edilmeli.

talibim
02.11.2014, 17:44
Taraftarın bilinçli olması yani belli bir kalitede olması kulübü ileri taşır.Bizim taraftarımız günlük hazlar peşinde.Bizdeki sorunların en başlıcası taraftar ve yerel basının istenen seviyeden çok uzakta olması.Örnek olarak bilinçli bir insanın fikirlerini satın alamazsınız,120 liralık aidatı yatırdığı için oyunu bir başkan adayına kullandırtamazsınız.
Yılmaz Vural,Hikmet Karaman gibi medya maymunlarını,Ersun Yanal gibi şikeci birisini,Hami Mandıralı gibi bulunduğu ortamlarda sürekli hizipçilik olan,mesleğinin şartlarını yerine getirmek dururken TV'de Tanju Çolak ile program yapan birisini isteyenlerin olduğu bir ortamdan bu kulübe ne fayda gelir?
Bu cehalet o kadar bela bir şey ki işini düzgün yapanlarında emeğini bir kalemde siler süpürür.

sevgili sasone tespitleriniz icin tesekkur ederim.

gunluk haz, ve hizipcilik tespitleri aydinlatici olmali herkes icin

mehmet83
02.11.2014, 17:44
Ben yukardaki yaziyi yazarken talibim nickli renkdas yazmis bile. Iste bu yuzden Senol Gunes yazmayin. Olabilebilecek hocalar hakkinda konusalim.

fincher
02.11.2014, 17:46
Şu Ersun Yanal-şike ilişkisini bir anlatın da biz de bilelim.Herkesin dilinde şikeci Ersun,tapeler vs.Ersun'un eski Fb hocası olması dışında şikeyle ne alakası var bir söyleyiverin,süreci çok yakından takip ettim,iddianameleri,tapeleri okudum,Ersun Yanal ile şike ilişkisini göremedim,gözümden kaçmışsa bir gösterin,böyle birşey yoksa da sırf Vahidi savunacağız diye adama çamur atmayın,şikecilik ciddi ve ağır bir suçlamadır...

Faruk BERBER
02.11.2014, 17:48
Herkes bir şeyler yazıp, çiziyor ben de fikrimi yazayım bari :)

Öncelikle Ersun Yanal ismini yazanları şaşkınlıkla izliyorum. Şike sürecinde tapelerde adı olan bir isim kendisi, geçtiğimiz sezon attığı depar da hafızalarda. Kesinlikle karışıyım.

Aslına bakarsanız ben hoca değişikliğine karşıyım. Vahid hoca 1 sezonluk sözleşme imzaladı diye biliyorum. Bu sezon bitirilmelidir, önümüzdekis sezo adına umut vaadetmezse, sözleşme yenilemeyiz olur biter. En azından vay be sabredebiliyormuşuz deriz.

Yeni gelecek hoca bizi uçurmayacak, tıpkı Şenol Güneş gibi, Tolunay Kafkas gibi ve MRA gibi onu da arkasından teneke ile kovacağız.

Bunu hepimiz biliyoruz. Takım kadrosu oldukça iyi, hoca ister-istemez doğru yolu bulacak er yada geç bulacak.

Bu sezondan şampiyonluk bekleyenlerimiz var sanırım, uzun vadeli hedeflere alışkın değiliz, çok sabırsızız.

Yaptığı yanlışları ben de görüyorum ama hemen kovmalıyız reaksiyonuna karşıyım.

11'i deniyorum diyor ya, işte o 11'i tuttuğunda herşey rayına oturacak.

Sabretmek lazım, sabır sabır da 8 hafta geçti diyenler olacak 8 değil 20 hafta sabredeceğiz gerekirse.

mehmet83
02.11.2014, 17:50
Dunya kupasinda Sili olmasi lazim bi hoca vardi kel kisa boylu bi hoca. Cok begenmistim oynattigi futbolu. Iste bize o kafa yapisinda o oyunu oynatacak bi hoca lazim.

talibim
02.11.2014, 17:52
play station 'da veya manejerlik oyunlarinda sistemin oturmasi icin zamana ihtiyac yokyur,, bilgileri zaten oyun yazilimina yukludur,, oyuncu degisikligi, taktikler etc... hepsi tusa dokunmak kadar kolaydir

lakin gercek hayatta durum boyle degil sevgili trabzonspor takipcileri!

sabir ve destek ,

insallah bir gun ogreniriz!

umitçebi
02.11.2014, 17:57
:alkış::alkış::alkış::alkış:
play station 'da veya manejerlik oyunlarinda sistemin oturmasi icin zamana ihtiyac yokyur,, bilgileri zaten oyun yazilimina yukludur,, oyuncu degisikligi, taktikler etc... hepsi tusa dokunmak kadar kolaydir

sabir ve destek ,

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

calavera
02.11.2014, 17:58
Ersun Yanal gelmeli. Ama maalesef Ersun gelmez. Piyasasını çok yükseltti geçen sene. Ersun giderse GS ye gider, ya da 1-2 yıl bekler, Aziz gider gitmez Fenere döner.

Eric Gerets kesinlikle bu kadroya uygun bir teknik adam. GS de, Hakan Şükür, Necati ve Hsan Kabzeyi yeri geldiğinde beraber oynatarak şampiyon yaptı. Cardozo, Yatabare ve Waris den Gerets verim alır

My
02.11.2014, 17:59
Şu Ersun Yanal-şike ilişkisini bir anlatın da biz de bilelim.Herkesin dilinde şikeci Ersun,tapeler vs.Ersun'un eski Fb hocası olması dışında şikeyle ne alakası var bir söyleyiverin,süreci çok yakından takip ettim,iddianameleri,tapeleri okudum,Ersun Yanal ile şike ilişkisini göremedim,gözümden kaçmışsa bir gösterin,böyle birşey yoksa da sırf Vahidi savunacağız diye adama çamur atmayın,şikecilik ciddi ve ağır bir suçlamadır...Şikeden ziyade Selçuk'u Trabzonspor'un futbolcusuyken fb için ayartmaya çalışması en büyük sıkıntı.

Sefaenes
02.11.2014, 18:00

sabir ve destek ,

sabir ve destek cok güzel ama elimizdeki hoca takimi sabote etmek icin elinde geleni yapiyor neden 1 hafta iyi oyniyan diger hafta 11 de oynamiyor. Cezayirliler kezilemiyor kimileri oynamadigi bölgede oynuyor sanki zorla gelmis gibi yok bana su teklifler geldi söyle oldu böyle Hocaya asla sabir gösterilmemeli. Bunu yerli bir hoca yapsa coktan kovulmustu.Sabir zamaninda Tolunaya yada Hamiye yapilacakdi yada bu kadroyu Senol hoca falan verip yapacaktik. Herlilere ne kadar kazma oyuncu varsa dolduruyorlardi ama vahide istedigi kadar oyuncu aldilar ama elde var koskoca sifir.
Korkak Hoca yerine genc ve kendine güvenen hoca gelmeli.
Altyapi daha güclendirilmeli ne kadar torpilli oyuncu varsa kötülerse 1 san bekledilmemeli

sasone
02.11.2014, 18:05
Osmanlıspor'un Hocası, eski stoperimiz (1994-2000) OSMAN ÖZKÖYLÜ gelsin.

Gittiği her takımı zirveye oynattı.

Çok hırslı.

Bir demecinde, EN BÜYÜK hedefim bir gün Trabzonspor'u çalıştırmak demişti.

Şu anda gel desen gelmez büyük ihtimal.Belli bir kariyer planlaması olan birisine benziyor.Şu şekilde açıklayayım kendisini Trabzonspor Hocalık makamı için yeterli seviyede gördüğü gün zaten bunu kendisi dillendirir.Ayrıca çalışacağı başkanı kollar bu tarz insanlar.TV ekranından Hoca kovan,TV'de program yapan diplomasız birini takımın başına getiren,arkadaşı olduğu için Trabzonspor bünyesine uyar mı uymaz mı diye düşünmeden birisini takıma getiren bu başkanı ciddiye bile almaz.Alırsa da Trabzonspor başkanlık makamına olan saygısından.
Ben de Osman Özköylü gibi birisinin gelmesini isterim ama bizim taraftarımız için çerez gibi yenecek biri olmaktan öteye geçmez.Kendini yedirtmez o zaman da taraftar her maç adamın üzerine oynar.Bizim taraftarımızın yapısı bu.Osman Özköylü gibilerin kıymetini bilecek seviyede değil.

fincher
02.11.2014, 18:07
Şikeden ziyade Selçuk'u Trabzonspor'un futbolcusuyken fb için ayartmaya çalışması en büyük sıkıntı.

Bak o ayrı,şike ayrı.Selçuk inan-Ersun Yanal ilişkisini biliyoruz,Selçuk zaten gitmiş,Gs mi olacak,Fb mi olacak onu danışıyor Ersun'a.Bu adamı Trabzonspor'a getiren de kendisiydi,bu olay ile şike olayını aynı kefeye koyup adama şikeci demek ayıptır...

Kimse karnından konuşmasın,olay budur...http://www.birlikport.net/fenerbahce/20759-ersun-yanal-2011-ampiyonu-trabzonq.html

hodlu
02.11.2014, 18:10
Trabzonspor'un kendi öz evlatları haricinde kimseye şans tanımıyorum. Bu isim Tolunay olur, Hami olur, Şenol Hoca olur, ya da ismini yazamadığım başka bir efsanemiz. Gerisini şehirde bile istemiyorum...

sasone
02.11.2014, 18:11
Bak o ayrı,şike ayrı.Selçuk inan-Ersun Yanal ilişkisini biliyoruz,Selçuk zaten gitmiş,Gs mi olacak,Fb mi olacak onu danışıyor Ersun'a.Bu adamı Trabzonspor'a getiren de kendisiydi,bu olay ile şike olayını aynı kefeye koyup adama şikeci demek ayıptır...

Kimse karnından konuşmasın,olay budur...http://www.birlikport.net/fenerbahce/20759-ersun-yanal-2011-ampiyonu-trabzonq.html

Cafer Aydın zamanında konuşmuştu.Teşvik primini eliyle dağıtan birisi.Şike yapmış,Aziz Yıldırım ile çalışabilecek birisi,bir takımın futbolcusunu başka bir kulüp için pazarlamaya çalışan birisi.
Bunlar sence çok mu normal şeyler?

talibim
02.11.2014, 18:12
yerli, yerlinin yerlisi etc.. kisir dongu olusturan laf-u guzaflar!

futbol global bir oyun, eger bir hammadde soyleyeceksek bu ise futbolun hammaddesi insandir! sistemi kurgusu insan uzerinden yapilir ve bunu da insan yapar!

su bir hakikatki, yabanci oyuncu sinirlamasi trabzonspor'u oyun sablonunun oturmasi manasinda menfi etkiledi..

berabere kalinan maclarin hepsi kazanilabilirde kaybedilebilirdide,,

buraya alternatif yazilan isimlerin hicbirisinin ne kisa ne de uzun vadede faydali olacagini dusunmuyorum

sadece sunu merak ettim ; made hami mandirali " bu ise layik ve basarili olmaya aday bir teknik adam, neden bosta durmasina ragmen hicbir takimdan calisma teklifi almiyor?

My
02.11.2014, 18:14

Şikeci denmesi belki ezbere belki de sıkı bir fbli olmasından kaynaklanabilir. Ama şike olmasa dahi sözleşmeli futbolcumuzu fbye ayartmak için kı.ını yırtması en azından benim için çok sıkıntılı bir durum :)

My
02.11.2014, 18:15
Cafer Aydın zamanında konuşmuştu.Teşvik primini eliyle dağıtan birisi.Şike yapmış,Aziz Yıldırım ile çalışabilecek birisi,bir takımın futbolcusunu başka bir kulüp için pazarlamaya çalışan birisi.
Bunlar sence çok mu normal şeyler?Evet, bi de bu teşvik primi dağıtma hikyesi vardı.

fincher
02.11.2014, 18:17
Bunlar sence çok mu normal şeyler?

Başkan şikenin bir numaralı koruyucusu RTE için miting miting gezdi,Mecnun'a kefil oldu,Sadri gitti Demirören'e oy verdi,şike cezalarının düşmesi için imza verdi.Onursal başkanın şike falan hikaye diyor.Bu 3 isim Trabzonspor'un başkanı ve eski başkanları,bunları hazmettik ama Adnanların falan GS için bitirdiği Selçuğu kendisi yakın zamanda çalıştıracağını düşündüğü FB ye gitmesi yönünde telkin etmesini hazmedemiyoruz...

My
02.11.2014, 18:25
Başkan şikenin bir numaralı koruyucusu RTE için miting miting gezdi,Mecnun'a kefil oldu,Sadri gitti Demirören'e oy verdi,şike cezalarının düşmesi için imza verdi.Onursal başkanın şike falan hikaye diyor.Bu 3 isim Trabzonspor'un başkanı ve eski başkanları,bunları hazmettik ama Adnanların falan GS için bitirdiği Selçuğu kendisi yakın zamanda çalıştıracağını düşündüğü FB ye gitmesi yönünde telkin etmesini hazmedemiyoruz...Yani at izi it izine karıştı iyice :) Söylediklerinizde haklı olmakla birlikte yanlışı yanlışla açıklamak pek te doğru bir sağlama değil bence :)

erkankoc
02.11.2014, 18:25
Mustafa denizli yada ersun yanal gelmeli

sasone
02.11.2014, 18:26
Başkan şikenin bir numaralı koruyucusu RTE için miting miting gezdi,Mecnun'a kefil oldu,Sadri gitti Demirören'e oy verdi,şike cezalarının düşmesi için imza verdi.Onursal başkanın şike falan hikaye diyor.Bu 3 isim Trabzonspor'un başkanı ve eski başkanları,bunları hazmettik ama Adnanların falan GS için bitirdiği Selçuğu kendisi yakın zamanda çalıştıracağını düşündüğü FB ye gitmesi yönünde telkin etmesini hazmedemiyoruz...

O saydığınız isimlerin yanlışları sizler ve benim gibi futbolu oyun olarak kalmasını isteyenler insanlar için referans olmamalı.Bizler futbolun saflığını,çocukluğumuzdaki gibi hak edenin kazandığı,emek verenlerin başarılı olduğu halde kalmasına çalışmalıyız.Özellikle de biz Trabzonspor taraftarları.Kısa vadede kaybetmiş gibi görünebiliriz ama inanıyorum uzun süreli olarak kazanacağız.
Hatalarını sıraladığınız insanlar için futbol egolarını tatmin ettikleri bir araç.Eminim futbol bu kadar popüler olmasa yanına bile uğramazlar.Bizler ise taraftarız ve her zaman iyi ve doğru olanın yanında olmalıyız.Seninle hemfikirim yukarda saydıkarını yapanların futbolun içinde olmaması lazım.

umitçebi
02.11.2014, 18:28
Şu bjk nın fb ılk onbırıne bakın kaç tanesını şuan kı trabzonspor kadrosunda oynatmak ısterdınız...Yazık...Onlar nerde biz nerdeyiz..

Ali İhsan
02.11.2014, 18:32
Anket yapın da bakalım büyük hoca Hami kaç oy alıyor, başka hoca adayı var mıymış görelim?

Yusuf BALCI
02.11.2014, 18:32
yılmaz vural diyenler var ya şaka gibi :)

Cyzio
02.11.2014, 18:33
Hiç vakit kaybetmeden Bursaspor teknik direktörüyle, ömür boyu mukavele imzalanmalıdır.

.

Şahin Yılmaz
02.11.2014, 19:23
Hiç vakit kaybetmeden Bursaspor teknik direktörüyle, ömür boyu mukavele imzalanmalıdır.

.

Hocam Şenol Güneş in gelip bu sezon Trabzonspor'u Şampiyon yapacağını bilseniz, gelsin istermiydiniz?

Bu arada anti parantez, Şenol Güneş'çi değilim

tsukru61
02.11.2014, 19:26
Şenol Güneş mi :)
Yazık...

Hakan
02.11.2014, 19:27
Yılmaz Vural Fener sempatizanı, bize uymaz
Ben Hikmet Karaman derim ama başlık neden kitlenmiyor anlamadım :)

Nazim Can
02.11.2014, 19:39
Mesut Bakkal, bize en uygun hoca sike olaylarinda, adi gecmiyorsa o gelsin.

tsukru61
02.11.2014, 19:45
Sevsek de sevmesek de Türk hocalardan Mustafa Denizli ve Ersun Yanal dışında aday göremiyorum.

zafercalikoglu
02.11.2014, 19:47
en iyisi Ersun hoca olurdu,veya mustafa Denizli,

evranosbey61
02.11.2014, 20:02
kesinlikle yerli olmalı ve hikmet karaman trabzonsporu çalıştırmalı.adam sıradan sir spor programında dahi konuşurken anlattıklarını yaşıyor gibi.heyecanlı agresif bişeyler yapmak istiyor ama hiç eline imkan verilmedi.

uemit
02.11.2014, 20:04
Turk liglerinden : 1. SotA 2. Osman ozkoylu
yabanci : 1. Favre luice 2. Jurgen kloppp
Alman ekolu iyidir.. akmanci cok oyuncu aliriz... daha ckk aliriz

Mert'
02.11.2014, 20:17
Osman hocayı çok istiyorum bende hayali de onun Trabzonspor'a teknik direktörlük yapmak ama bu kötü oyun onuda harcayabilir.

mehmet83
02.11.2014, 20:21
Jorge sampaoli. Eger istikrar isteniyorsa boyle bir hoca olmali. Cesur, hirsli ve agresif. Bizim oyuncu yapisina uygun bir hoca.

Ali İhsan
02.11.2014, 20:22
Şota neyi başarmış?

MRA'ya sabredemeyen millet Osman'a sabredecek peehhhh

Vahid'in eğer içinde kovulup tazminat almak gibi bir düşünce yok ise sonuna kadar Vahid! Bize böyle adam lazım, başarılı olur olmaz bilmiyorum ama bu sefer sezon sonuna kadar şans verilmeli...

serkankuduban
02.11.2014, 20:27
Ersun yanal bu takimi ucurur

buserkan61 twitter: serkankuduban

Ufuk
02.11.2014, 20:30
Şili den iyi hoca çıkıyo diyolar.

Adem Erdoğan
02.11.2014, 20:57
Her istifa ve kovulma söyleminde yeni hoca adayım yabancının yerlisi Gigi Multescu'dur. :)

Hakan
02.11.2014, 21:05
Gardiyan kilit vurmak için neyi bekliyor acaba?

memmedaga
02.11.2014, 21:07
Vahid hoca ile devre arasında yolları ayıralım,
bu başlık şu an şık kaçmıyor....

hyasin61
02.11.2014, 21:15
Bırakında taraftardan once yonetım hocayı gondersın gondermek ıstıyorsa.O zaman daha yararlı olur bu baslık

ibrahim_yattara
02.11.2014, 21:16
Aslında başlık zamanında açıldıda hocanin kovulmasi gecikti.

memozcan
02.11.2014, 21:17
Gardiyan kilit vurmak için neyi bekliyor acaba?

maşallah sen de kilitçibaşı gibisin:)

Bera B.
02.11.2014, 21:19
Hocanın kaderini gs ve bjk maçları belirler. O maçlardan galibiyet çıkarsa herhangi bir yere gideceğini sanmıyorum.

Hürgün Aygün
02.11.2014, 21:21
Trabzonspor'un mevcut teknik direktörü Vahid Halilhodzic'tir. Bir istifa olursa başlığı açarız.