PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Zeki Yavru ve Mustafa Yumlu'nun Kadro Dışı Bırakılması Doğru Mu ?

Sefa
27.10.2014, 18:56
Güne 2 kadro dışı haberiyle başladık. Kararı taraftarlarımızın oyuna sunalım istedik..

Veysel
27.10.2014, 19:00
Geç bile kalındı

Nadir Bekar
27.10.2014, 19:01
Geç bile kalındı

+61

Adem Akyüz'
27.10.2014, 19:01
Zeki'nin performansından, Mustafa'nın da koyduğu tavır ve bunun sonucundaki isteksiz oyunundan dolayı kararlar doğru diyorum..

Sefa Murat Dokuz
27.10.2014, 19:06
Kadro dışı bırakılmaları yanıış kötü oynayan kızağa çekilir. Yumlu'nun da morali bozuktur kötü oynamıştır oda iyi oynayana kadar yedek oturur olur biter. Zeki zaten kadroya hiç girmemeli o ayrı.

alone_6161
27.10.2014, 19:11
Bence bu anketin yapılması şu aşamada yanlış. Neyin ne olduğunu bilmiyoruz ki yorum yapabilelim. Performansa göre yorum yapmak da doğru değil çünkü oyuncular süresiz kadro dışı bırakılmış....

Sefa
27.10.2014, 19:11
Geç bile kalındı

Evet cevap tam olarak bu..

Ogün YAZICI
27.10.2014, 19:16
sadece mustafa kadro dışı kalmalıya oy verdim.kimse yeteneksizlikten kadro dışı kalmamalı ama ihanet başka bir şey...

Bera B.
27.10.2014, 19:20
Bence kadro dışı kalmakla 18 dışı kalmak arasındaki farkı tam olarak bilmiyoruz. Kadro dışı kalan oyuncunun normalde tesise bile girmesi yasaktır (bizde öyle mi bilmiyorum), takımın faydalandığı hiçbir şeyden yararlanamaz. Bu sayede eğer oyuncular arasında huzursuzluk, ikilik çıkıyorsa önüne geçilmeye çalışılır. Görünen o ki bu iki arkadaşımız boylarından büyük işlere girişmişler. Kadro dışı kararını doğru buluyorum.

Murat'
27.10.2014, 19:24
Zeki Yavru'nun Trabzonspor kalibresinde bir oyuncu olduğunu hiçbir zaman düşünmedim, hatta bırakın süper ligi birinci ligde bile zor oynayacağını düşünüyorum. Ancak eğer performanslarından dolayı kadro dışı kalmışlarsa çok ayıp edilmiş, yahu bu adamı alakasız yerlerde oynatıp taraftarın önüne atan teknik direktör daha suçlu bence. Zeki'nin olayının performans ile alakalı olduğunu düşünmüyorum açıkçası belki de takım içindeki köstebek de kendisidir.

Emirhan Makul
27.10.2014, 19:29
Kesinlikle doğru, diğer Trabzon'lu futbolcularda kadro dışı kalmalı. Takımı ve teknik ekibi sabote ediyorlar. Takım içinde takım kuruyorlar, Dışarıya bilgi sızdırıyorlar. İhanet ediyorlar.

Aker
27.10.2014, 19:32
Yapılan güzel işlerden biri. Yetenek yoksunu iki adamı görmeyeceğiz sahada bundan güzel haber mi olur. Gerçi mustafa oynaya oynaya adam olmaya başlamıştı ama dünkü umursamazlığı(ya da başka birşey yani ihanet olabilir bilmiyorum) noktayı koydu.

dağlıca61
27.10.2014, 19:56
eğer ki dargınlık,küskünlük,ego, ihanet varsa çok doğru bir karar ancak kadro dışı bırakılmadan hoca tarafından 18 e alınmayarak 4-5 hafta oynatılmayarak cezalandırılabilir, devre arasına kadar durumlarına göre karar verilebilirdi.

Samet Yildirim
27.10.2014, 20:07
Tartismasiz dogru.

Hele hele Yumlu tam ihanet etti...

2.gol hic kimse bana anlatamaz...80 yasindaki dede gibi gidiyorsan ne anlatacaksin bana ? Ihanet...Yedirmek icin kosmamissin derim...

F. Yıldırım
27.10.2014, 20:08
Kesinlikle doğru, darısı Soner'in başına.

Mehmet Sarigül
27.10.2014, 20:35
Coook pis kokular geliyordu ama bu kadarini beklemiyordum...

Düsünün ki, bir futbolcu sirf kaptanlik verilmedi diye takimini ve arkadaslarini sahada resmen sabote ediyor!

Düsünün bakalim, Trabzonspor soyunma odasinda konusulanlari kimler basina servis ediyor?...
Dün transfer edilen Sefa mi?...Serdar mi?...
Yoksa ne konusuldugunu bile anlamayan yabancilar mi?...

f1bekir
27.10.2014, 20:43
Yanlış, daha doğrusu "erken" bir anket olmuş bence. Daha kararın nedeni açıklanmadı (açıklandıysa belirtin lütfen), neye göre doğru veya yanlış diyeceğiz?

bahadır2561
27.10.2014, 20:55
Kulüp tarihinde verilen en dogru kararlardan bitanesi

Samet Yildirim
27.10.2014, 20:57
Yanlış, daha doğrusu "erken" bir anket olmuş bence. Daha kararın nedeni açıklanmadı (açıklandıysa belirtin lütfen), neye göre doğru veya yanlış diyeceğiz?

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Ali Uzunay; Mustafa Yumlu ve Zeki Yavru'nun kadro dışı bırakılma sebeplerini Hürriyet'e anlattı: "Mustafa kaptanlık bekliyordu, pazuband Bosingwa'ya verilince şartelleri attı. Mustafa, sanki babası ölmüş gibi sahada kafası önünde geziyor, bütün pozisyonları izliyor. Zeki Yavru ise yaptığı hatalarla bu takımda oynayamayacağını gösterdi."

Trabzonspor'da Gaziantep beraberliğinin faturası Trabzonlu Mustafa Yumlu ve Zeki Yavru'ya kesildi... 4-4 biten maçın ardından toplanan yönetim kurulu yenilen gollerin sorumlusu olarak gördükleri Mustafa Yumlu ve Zeki Yavru'yu süresiz kadro dışı bırakma kararı aldı. Kadro dışı kalan oyunculardan Yumlu'nun maçtan önce kaptanlık beklediği ancak pazu bandının Bosingwa'ya verilmesi üzerine sahaya küskün çıktığı öğrenildi.

"ZEKİ YAVRU BU TAKIMDA OYNAYAMAZ"
Konuyla ilgili Hürriyet'e konuşan başkan yardımcısı Ali Uzunay, şunları söyledi:
"Disiplinsiz davranışları nedeniyle oyuncuların kadro dışı kalma kararı hem hoca hem de yönetim kurulu tarafından verilmiştir. Bu kararı kesinlikle yönetim kurulu tek başına almamıştır. Vahid Hoca'nın da isteği ve raporu doğrultusunda hareket edilmiştir. Kadro dışı kalan oyuncularımızdan Zeki Yavru haftalardır şans bulmasına rağmen her maç yaptığı hatalarla bu takımda yer alamayacağını ıspatlamıştır.

"MUSTAFA HİÇBİR BAHANENİN ARKASINA SIĞINMASIN"
Mustafa Yumlu ise sakatlıktan yeni çıktım bahanesinin arkasına sığınmasın. Oynayamacak durumda olan bir futbolcu bunu hocasına söyler ve o sahaya hiç çıkmazdı. Mustafa, sanki babası ölmüş gibi sahada kafası önünde geziyor. Bütün pozisyonları izliyor" dedi.
Mustafa Yumlu'nun bu isteksiz ve disiplinsiz davranışının kaptan olamamasıyla alakalı olduğunu söyleyen Uzunay:

"MUSTAFA KAPTANLIK BEKLİYORDU, OLMAYINCA ŞARTELLERİ ATTI"
"Mustafa maçtan önce sahaya kaptan olarak çıkacağını düşünüyordu. Vahid hoca Onur'un yokluğundan beri olduğu gibi yine kaptanlığı Bosingwa'ya verince Mustafa'nın şartelleri attı. Sahaya o moral bozukluğuyla çıkınca olanlar oldu. Herkes Mustafa'nın sakatlıktan yeni çıktığı için kadro dışı bırakılmasını haksızlık olarak görüyor.

"ÖZER'İN DURUMU DAHA KÖTÜYDÜ AMA..."
Kimse kusura bakmasın, Özer de tıpkı onun gibi sakatlıktan yeni kurtuldu. Hatta durumu Mustafa'dan daha kötü olmasına rağmen 2 haftadır oynamak için hocasına yalvarıyordu. Dünkü maçta hoca onu son 25 dakika oyuna alacaktı fakat işler kötü gidince erken girmek zorunda kaldı. Herkes Özer'in galip gelmek için nasıl çırpındığına baksın ondan sonra Mustafa'ya yapılan haksızlıkla ilgilensin" diye konuştu.

Hürgün Aygün
27.10.2014, 20:58
Doğru.

AnAKiN
27.10.2014, 21:00
Yüzde yüzün üzerinde başka bir rakam varsa o kadar doğru bir karardir.

bordomavi1
27.10.2014, 21:04
Zeki'nin kadro dışı kalması doğru, Mustafa'nın ki ise çok yanlıştır.

f1bekir
27.10.2014, 21:07
Trabzonspor Başkan Yardımcısı Ali Uzunay; Mustafa Yumlu ve Zeki Yavru'nun kadro dışı bırakılma sebeplerini Hürriyet'e anlattı: "Mustafa kaptanlık bekliyordu, pazuband Bosingwa'ya verilince şartelleri attı. Mustafa, sanki babası ölmüş gibi sahada kafası önünde geziyor, bütün pozisyonları izliyor. Zeki Yavru ise yaptığı hatalarla bu takımda oynayamayacağını gösterdi."

Trabzonspor'da Gaziantep beraberliğinin faturası Trabzonlu Mustafa Yumlu ve Zeki Yavru'ya kesildi... 4-4 biten maçın ardından toplanan yönetim kurulu yenilen gollerin sorumlusu olarak gördükleri Mustafa Yumlu ve Zeki Yavru'yu süresiz kadro dışı bırakma kararı aldı. Kadro dışı kalan oyunculardan Yumlu'nun maçtan önce kaptanlık beklediği ancak pazu bandının Bosingwa'ya verilmesi üzerine sahaya küskün çıktığı öğrenildi.

"ZEKİ YAVRU BU TAKIMDA OYNAYAMAZ"
Konuyla ilgili Hürriyet'e konuşan başkan yardımcısı Ali Uzunay, şunları söyledi:
"Disiplinsiz davranışları nedeniyle oyuncuların kadro dışı kalma kararı hem hoca hem de yönetim kurulu tarafından verilmiştir. Bu kararı kesinlikle yönetim kurulu tek başına almamıştır. Vahid Hoca'nın da isteği ve raporu doğrultusunda hareket edilmiştir. Kadro dışı kalan oyuncularımızdan Zeki Yavru haftalardır şans bulmasına rağmen her maç yaptığı hatalarla bu takımda yer alamayacağını ıspatlamıştır.

"MUSTAFA HİÇBİR BAHANENİN ARKASINA SIĞINMASIN"
Mustafa Yumlu ise sakatlıktan yeni çıktım bahanesinin arkasına sığınmasın. Oynayamacak durumda olan bir futbolcu bunu hocasına söyler ve o sahaya hiç çıkmazdı. Mustafa, sanki babası ölmüş gibi sahada kafası önünde geziyor. Bütün pozisyonları izliyor" dedi.
Mustafa Yumlu'nun bu isteksiz ve disiplinsiz davranışının kaptan olamamasıyla alakalı olduğunu söyleyen Uzunay:

"Mustafa maçtan önce sahaya kaptan olarak çıkacağını düşünüyordu. Vahid hoca Onur'un yokluğundan beri olduğu gibi yine kaptanlığı Bosingwa'ya verince Mustafa'nın şartelleri attı. Sahaya o moral bozukluğuyla çıkınca olanlar oldu. Herkes Mustafa'nın sakatlıktan yeni çıktığı için kadro dışı bırakılmasını haksızlık olarak görüyor.

"ÖZER'İN DURUMU DAHA KÖTÜYDÜ AMA..."
Kimse kusura bakmasın, Özer de tıpkı onun gibi sakatlıktan yeni kurtuldu. Hatta durumu Mustafa'dan daha kötü olmasına rağmen 2 haftadır oynamak için hocasına yalvarıyordu. Dünkü maçta hoca onu son 25 dakika oyuna alacaktı fakat işler kötü gidince erken girmek zorunda kaldı. Herkes Özer'in galip gelmek için nasıl çırpındığına baksın ondan sonra Mustafa'ya yapılan haksızlıkla ilgilensin" diye konuştu.

Mustafa'nın kaptanlıktan dolayı isteksiz olduğu düşünülüyorsa tamam, kesinlikle doğru bir karar. Ancak Zeki ile ilgili "Zeki Yavru ise yaptığı hatalarla bu takımda oynayamayacağını gösterdi." gerekçesi çok saçma.

Vahid Hoca kampta önüne geleni doğrarken bi Zeki'yi mi çözememiş bu adam bu takımda oynayamaz diye? Öyleyse şurdan bi arkadaş gitsin teknik direktör olsun takıma. Hadi anlayamadı diyelim, bari ayakkabısını bağladığı maçtan sonra şutlasaydınız, niye bu maç?

Bana kalırsa Zeki'nin de bu kaptanlık olayında bir parmağı vardı ve eğer öyleyse bu karar da doğru ancak dediğim gibi sırf kötü oyunu yüzündense çok saçma bir karar, Zeki her zamanki oyununu oynuyor sonuçta.

Tufan AYAN
27.10.2014, 21:21
duygusallığı bırakmak lazım. ikisininde bizim kalibremizde olmadığını yıllardır biliyoruz. zekiyi mustafayı kazanacağız diye kendimizi kaybettik. geç kalınmış bir karar ama vahide de hak vermek lazım ancak görebildi bunu. birde Trabzonsporluluk Tranbzonlu olmak değildir. örnek onurdur yusuftur kazım koyuncudur.

Napoli
27.10.2014, 21:26
Oz evlatlarin yemedigi hoca kalmadi... Senol Gunes -Mustafa Resit Akcay-Vahid Halilhozdic (yemedi)

Ayrica oz evlat yalanindan da vazgecelim... 2011 de Onur-egemen-giray-cale-colman-yattara-selcuk-serkan-alanzinho-jaja.burak sampiyon yapti

Çakıroğlu İhsan
27.10.2014, 21:30
umarım bi daha Trabzonspor forması giyemezler

f1bekir
27.10.2014, 21:36
Oz evlatlarin yemedigi hoca kalmadi... Senol Gunes -Mustafa Resit Akcay-Vahid Halilhozdic (yemedi)

Ayrica oz evlat yalanindan da vazgecelim... 2011 de Onur-egemen-giray-cale-colman-yattara-selcuk-serkan-alanzinho-jaja.burak sampiyon yapti

"Özevlat" terimini lügatımıza kim soktu zaten ben anlamadım. Bu takımda oynayabilme kriteri "kalite" olmalı. Ha bu "kalite" özevlatsa sıkıntı yok, muhtemelen özevlat olmayana göre daha az maliyetli olur, işimize gelir.

Benim en çok takıldığım nokta ise bu kadar oyuncu var altyapıda, maçlarına da fırsat buldukça gitmeye çalışıyorum; buralardan çıka çıka Zeki mi çıkar yahu? Bu imkansız bişeymiş gibi geliyor bana, o kadar yetenekli futbolcunun içinden Zeki'nin sivrilmesi...?? Ben bunu çözemiyorum arkadaş, biri bana bunu anlatsın.

Bera B.
27.10.2014, 21:45
"Özevlat" terimini lügatımıza kim soktu zaten ben anlamadım. Bu takımda oynayabilme kriteri "kalite" olmalı. Ha bu "kalite" özevlatsa sıkıntı yok, muhtemelen özevlat olmayana göre daha az maliyetli olur, işimize gelir.

Benim en çok takıldığım nokta ise bu kadar oyuncu var altyapıda, maçlarına da fırsat buldukça gitmeye çalışıyorum; buralardan çıka çıka Zeki mi çıkar yahu? Bu imkansız bişeymiş gibi geliyor bana, o kadar yetenekli futbolcunun içinden Zeki'nin sivrilmesi...?? Ben bunu çözemiyorum arkadaş, biri bana bunu anlatsın.

Bunun cevabını hepimiz iyi biliyoruz herhalde. Türkiye'nin her köşesine sinmiş olan bir huyun sonuçları bunlar.

Erhan Atalay
27.10.2014, 21:47
Geç bile kalındı
+61

f1bekir
27.10.2014, 21:49
Bunun cevabını hepimiz iyi biliyoruz herhalde. Türkiye'nin her köşesine sinmiş olan bir huyun sonuçları bunlar.

Ben bilmiyorum. Torpili mi diyorsun? Bu torpil nasıl bişey onu da anlamıyorum ama torpilse tamam, Zeki'nin mutlaka çıkması gerekiyorsa çıksın ama diğerleri nerde bunların?

Mehmet BAL
27.10.2014, 21:50
Mustafa'nın kaptanlıktan dolayı isteksiz olduğu düşünülüyorsa tamam, kesinlikle doğru bir karar. Ancak Zeki ile ilgili "Zeki Yavru ise yaptığı hatalarla bu takımda oynayamayacağını gösterdi." gerekçesi çok saçma.

Vahid Hoca kampta önüne geleni doğrarken bi Zeki'yi mi çözememiş bu adam bu takımda oynayamaz diye? Öyleyse şurdan bi arkadaş gitsin teknik direktör olsun takıma. Hadi anlayamadı diyelim, bari ayakkabısını bağladığı maçtan sonra şutlasaydınız, niye bu maç?

Bana kalırsa Zeki'nin de bu kaptanlık olayında bir parmağı vardı ve eğer öyleyse bu karar da doğru ancak dediğim gibi sırf kötü oyunu yüzündense çok saçma bir karar, Zeki her zamanki oyununu oynuyor sonuçta.
Ayrıca Zeki nin saha daki hatalarında yönetimin degil hocanın kadro dışı bırakması gerekmez mi madem siz karar vericeksiniz hocayı niye tutuyosunuz.
Madem o yüzden sormazlar mı adama bu kadar hatalı oynayan Zeki yi niye 90 dak sahada tuttu hoca

Birde konu ile alakalı değil ama niye bizi hep görmezden gelen Hürriyete açıklama yapılıyor...

Bera B.
27.10.2014, 21:53
Ben bilmiyorum. Torpili mi diyorsun? Bu torpil nasıl bişey onu da anlamıyorum ama torpilse tamam, Zeki'nin mutlaka çıkması gerekiyorsa çıksın ama diğerleri nerde bunların?

Adam kayırma, torpil. Hepsinden biraz biraz.

'Futbol ailesi'nin içinde biraz bulunan burada oyuncular seçilirken ne gibi kriterler aranır mutlaka duymuştur. Mesela benim bir kuzenim vardı, uzunca bir süre alt takımlarda oynadı iyi de performans gösterdi herhalde ki A takıma alınacaktı. Sonra ne oldu. Antrenör para istedi, araya adam soktu, tehdit vs. Olmayınca o ilin belediye başkanının bir tanıdığı kendisi yerine seçildi. Çocuk şimdi üniversiteye gidiyor, futbolu bıraktı. Örnekler maalesef 1 değil, 2 değil.

hasannuhoglu
doğru karar.. Gözdağı olsun kadrodaki tüm futbolculara..Futbolcular her istediğini yapar oldu bu takımda

Sadettin_
Onurun zamaninda direkt 1. Kalecilige alinmasi kadar dogru bir karardir .
Hatfa ondan derece olarak daha yuksek bir karardir .

f1bekir
27.10.2014, 21:57
Ayrıca Zeki nin saha daki hatalarında yönetimin degil hocanın kadro dışı bırakması gerekmez mi madem siz karar vericeksiniz hocayı niye tutuyosunuz.
Madem o yüzden sormazlar mı adama bu kadar hatalı oynayan Zeki yi niye 90 dak sahada tuttu hoca

Birde konu ile alakalı değil ama niye bizi hep görmezden gelen Hürriyete açıklama yapılıyor...

Evet, Zeki konusu çelişkili. Dediğim gibi sırf kötü oyun kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. Başka şeyler döndü gibi içerde...

Hurriyet olayı da manidar gerçekten. Stadla ilgili tam sayfa röportaj da hürriyete verilmişti. Belki bir tanıdıkları var hürriyette, direk ordan giriyorlar...

onur-ts
27.10.2014, 21:58
son yılların en doğru kararı

f1bekir
27.10.2014, 21:59
Adam kayırma, torpil. Hepsinden biraz biraz.

'Futbol ailesi'nin içinde biraz bulunan burada oyuncular seçilirken ne gibi kriterler aranır mutlaka duymuştur. Mesela benim bir kuzenim vardı, uzunca bir süre alt takımlarda oynadı iyi de performans gösterdi herhalde ki A takıma alınacaktı. Sonra ne oldu. Antrenör para istedi, araya adam soktu, tehdit vs. Olmayınca o ilin belediye başkanının bir tanıdığı kendisi yerine seçildi. Çocuk şimdi üniversiteye gidiyor, futbolu bıraktı. Örnekler maalesef 1 değil, 2 değil.

Abi altyapıya yurtdışından bilim insanlarını getireceksin. İlkeli adamlar olacak. Antrenör para istemiş, hey büyük Allah'ım! neyse...

Bera B.
27.10.2014, 22:01
Abi altyapıya yurtdışından bilim insanlarını getireceksin. İlkeli adamlar olacak. Antrenör para istemiş, hey büyük Allah'ım! neyse...

Orası öyle de. Biz daha üst takımlara profesyonel adam getiremiyoruz, alt taraflar at çiftliği gibi isteyen istediğini yapıyor.

Uğur Gündüz
27.10.2014, 22:07
Doğru.

f1bekir
27.10.2014, 22:12
Orası öyle de. Biz daha üst takımlara profesyonel adam getiremiyoruz, alt taraflar at çiftliği gibi isteyen istediğini yapıyor.

:yattara2:

Murat'
27.10.2014, 22:14
Evet, Zeki konusu çelişkili. Dediğim gibi sırf kötü oyun kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. Başka şeyler döndü gibi içerde...

Hurriyet olayı da manidar gerçekten. Stadla ilgili tam sayfa röportaj da hürriyete verilmişti. Belki bir tanıdıkları var hürriyette, direk ordan giriyorlar...

Zeki'nin durumunun performansla ilgisi yok, ben takımdaki köstebeğin o olduğunu düşünüyorum, o haberleri sızdırsa sızdırsa bir öz evlat sızdırır.

Gurpas
27.10.2014, 22:18
Mustafa ve Zeki o pislediginiz, ihanet ettiginiz o kaptan trilyonlar kazaniyorsunuz ya iste o paralar size haram olsun. Adam oldunuzda birde takimi sabote ediyorsunuz. Hakkim size haram olsun

Anıl C
27.10.2014, 22:20
Ya da Zeki Mustafa'dan yana tavir aldigi icin kadro disi.
Ayakkabi baglama anini izlemedim ama skandal o davranisi

canna52
27.10.2014, 22:26
kulüp tarihinde alınan en doğru kararlardan biri.

iki tane şahbaz biri karabük biri bu maçı sabote edecek, 5 puanımızı hiç edecekler öyle mi..

şimdi kendilerine kulüp arasınlar bakalım kaçıncı ligden teklif gelir bu lampardlara, piquelere

Fatih Özkan
27.10.2014, 22:28
Doğru olduğunu düşünüyorum.

Öznur61
27.10.2014, 22:43
Bence sadece Zeki Yavru kadro dışı kalmalıydı, oyumuda o şekilde kullandım zaten.

oğ 61 efsanesi
27.10.2014, 22:47
Sadece yazıklar olsun diyorum.Buradaki değerli arkadaşlarımın ne yazık ki bazı konularda sağlıklı düşünemediğini görüyorum.

Zeki ve Mustafa Yumlu hangi terbiyesizlik sonucu kadro dışı kaldı?Beğenilmiyorlarsa oynatılmazlar olur biter.Kadro dışı ne demek?

Evet oyu kullanan arkadaşlarımıza soruyorum.Sizler bu yönetimi beğenmiyor ve eleştiriyorsunuz ama bu kararını çok beğendiniz öyle mi?

Artık iyice bu forumun gerçek Trabzonspor taraftarının fikirlerini yansıtmadığına inandım.Benim çevremde ne fikir varsa burada tam tersi var.

oğ 61 efsanesi
27.10.2014, 22:51
Zeki'nin performansının kötü olduğu 5 haftada anlaşıldı.Futbol dahisi bu yönetim.

kudu_89
27.10.2014, 22:55
arkadaş mustafa yumluyu savunan adamlar zeki yavru kararı doğru diyemez çünkü adam yumluya destek çıktığı için kadro dışı kaldı kadro dışı bırakmak performansa göre olmaz hiçbir kulüpte. 36 maç oynamış şimdi mi kötü oynadığı anlaşılmış

f1bekir
27.10.2014, 23:00
Zeki'nin performansının kötü olduğu 5 haftada anlaşıldı.Futbol dahisi bu yönetim.

Aynen, sebep kötü performans ise bu alınan karar skandaldır. 18'e almazsın olur biter. Ama içerde farklı şeyler döndüyse -ki böyle bir karar alınabilmesi için ciddi bir gerekçe olması gerektiğini düşünüyorum- alınan kararın sonuna kadar arkasındayım. Ancak bu içerde dönen ne ise açık bir şekilde ortaya konmalı.

hanzale
27.10.2014, 23:06
Tartismasiz dogru karar

tristram
28.10.2014, 00:36
nedeni ne olursa olsun iho'nun geldigi gunden beri aldigi en dogru karar..bu kararin sene basinda alinmasi gerekiyordu ama
buna da sukur.

hyasin61
28.10.2014, 00:43
Kesinlikle dogru gec alınmıs bır karar .Yerleri doldurulmayacak oyuncu gozuyle bakmayın bu ıkısıne gozunuzu seveyım.Hele hele yok bu yorenın cocukları topuna hıc gırmeyın.Bu takımda bu yorenın cocugu olmayıp bu takımı sahıplenen oyuncular var cok sukur

Gökhan Uzun
28.10.2014, 01:16
Sebep önemli. Performans ise zeki doğru hamle, mustafa yanlış hamle. Başka olaylar varsa zeki ve mustafayı oynatan vahidi kadro dışı bırakmak gerekir. Sağlıklı açıklamanın yapılmasını beklemeliyiz.

Erdal DİLEK
28.10.2014, 01:46
Performansa goreyse %100 yanliş. Kadro disina ne gerek var. Alma kadroya yeter.

Yarin onlara muhtac olmazsa iyi ozellikle mustafaya

Nazim Can
28.10.2014, 02:01
Performans olsa İshak gibi kadroya almaz oynatmazdi, demek ki baska nedenler var.

batuhanTs
28.10.2014, 02:08
öz evlat palavra adam trabzon lu diye senelerdir bu 2 kazma ekmek kazanıyor özerde sakatlıktan çıktı gördük onu çok iyi oynamadı belki ama mustafa gibide vurdum duymaz değildi helal olsun doğru karar

atomania
28.10.2014, 02:28
ben baskan olsam ve teknik direktörüm benim birsürü adam almisken halen istemedigim futbolcuyu oynatiyorsa ve ben hocaya laf getiremiyorsam bende ilk 11 görmek istemedigim futbolcuyu kadro disi birakirim ve böylece mecbur birakirim ishak misaki oynatmaya

fincher
28.10.2014, 08:19
Halilhodziç tarafından yapılan taraftara şirin gözükme,algı operasyonu,gündem değiştirme vs olduğunu düşündüğümden kararları doğru bulmuyorum...

sametaydin
28.10.2014, 09:29
Kadrodışıların sebebi nedir bilemiyoruz. Sebebini öğrenmeden doğru veya yanlış gibi bişey diyemeyiz.

Ama şunu söyleyebilirim ki kadro dışı sebebi performans değildir. Eğer öyle olsaydı zeki sene başından beri oynuyor yani sadece bu maçta mı kötü oynadı bence her maç aynıydı şimdi mi kadro dışı kaldı? Performanstan olsaydı şimdiye kadar çoktan kadro dışı olmuştu. Mustafa ise sadece 1 maç oynadı. Kötü performansın sebebi Mustafa olamaz. Sene başından beri kötüyüz. Kısacası sebep performans değil bence.

şenol.08.borçkalı
28.10.2014, 09:55
mustafa tamam doğrudur..ancak kötü stoper değil..2 ay sonra affedilmeli bence...

ANCAK ,zekinin kadro dışı bırakılması tamamen yanlıstır..HATTA AKIL DIŞIDIR..

zeki, bencede ilk 11 de oynamamalı..Hatta devre arasında gönderilebilir..Ancak kadro dışı bırakmak nereden çıktı ??

gülerler adama yaww.

Sen git sağ ayaklı bir oyuncuyu solda oynat kaç maçtır...Sonra cocuk basarısız olunca kadro dışı bırak..

yazıktır ve ayıptır..

ESAS KADRO DIŞI BIRAKILMASI GEREKEN VAHİD BEĞEFENDİDİR.

Kaç mactır neler yapıyor kimse görmüyormu??

Göremeyenlere 3 D GÖZLÜK gönderelim istanbuldan..

Aydın Danış
28.10.2014, 10:02
Doğru.!

gudoz81
28.10.2014, 10:08
zeki lokeren maçında çok mücadele etti ve iyiydi
mustafa sakatlık sonrası maç eksiği olması normal.
Cezayirliler neden kadro dışı değil?

halil ibo
28.10.2014, 10:24
Ali Uzunay'ın açıklamaları doğrultusunda alınan karar kısmen doğru.Kısmen,çünkü Mustafa kaptanlık sebebiyle puan kaybına sebebiyet vermiş oluyor ki bunun adı ihanettir,takımı sabote etmektir,alçaklıktır.
Zeki'nin sadece performansı ise bu da yönetimin yanlışıdır.Silah zoruyla oynatılmıyordu bu arkadaş herhalde.Yetersizliğini taraftarın büyük çoğunluğu görürken hoca göremeyip ısrarla oynatmışsa o zaman hocayıda kapı dışarı etmeleri lazım.
Zeki'deki ısrarını İshak'ta neden gösterilmediği sorulmuş mu hocaya mesela ?

fincher
28.10.2014, 10:40
İddia ediyorum taraftar Zeki'yi yuhalamasaydı kadro dışı kalmazdı.Burdan Halilhodziç'in ne kadar popülist davrandığını anlayabiliriz.Adam kötüyse oynatma arkadaş,her maç formayı verip kadro dışı bırakmak neden?

newrocki
28.10.2014, 10:58
zekiyi mustafayı kadro dışı bırakmak sadece vahidin istifasını geciktirmektir. madem o kadar kötüydüler, neden maçta 11 başladılar? neden ishak ve musa kadroda yoktu, peki yusuf çok mu yorgundu? cezayirli medjani haftalardır saç baş yoldururken bütün fatura trabzonlu futbolculara kesildi. bu tesadüf mü?

işin gerçeği vahid sağ açık zekiyi; sağ bek oynattı, olmadı sol bek oynattı. mustafayı sakatlıktan çıkar çıkmaz oynatarak harcadı. takımda en düşük ücretle yıllardır oynayan mustafa yı kaptanlık kaprisi yapmakla bile suçladılar. kötü oynayan oyuncuyu çıkarmayıp haftalardır 11 oynatmak da vahidin oyuncuyu kazanma değil de bitirme politikasına birebir uymaktadır. süresiz kadro dışı demek vahid varken bu oyuncular satılık listesindeler demektir. millet yerli stoper ararken biz de bu kıtlıkta stoperi satalım bu da çok mantıklı gerçekten!!

peki başarısız sonuçlar devam ederse - ki daha ne kadar başarısız olunabilir - vahid de kadro dışı kalacak mı? peki iho kendini de yönetim kurulu kararıyla -ki ortada yönetim kurulu mu var- süresiz kadro dışı bırakabilecek mi?

iho nun bir sözü daha var biliyorsunuz bu sezon için; şampiyon olamazsak bu sene başkanlığı dönmemek üzere bırakırım!!

bakalım bırakabilecek mi? bakalım gerçekten sözünün eri mi? izleyip bekleyip hep beraber trabzonsporu eritmelerini ve insanları oyalamalarını izleyeceğiz.

bysurmeneli
28.10.2014, 11:08
Vahid Halilodzic'in bu takımın hocası olduğunu düşünmüyorum onla geçen her gün geriye doğru gidiyoruz. İHO'da hala acemice klüp yönetmeye devam ediyor ve maalesef artık verdiği zararın boyutları da artmaya başladı.

Kadro dışı kararlarını yanlış buluyorum. Zeki sezonun en başında kadroya dahil edilmeyecekti. Mustafa gibi bir stoperde yerli oyuncu kıtlığının olduğu sezonda harcanmamalıydı.

Eğer ki konu gerçekten kaptanlıksa bu konuda bana göre Mustafa haklıdır. Takım kaptanlığı ciddi bir iştir sen adamı kaptan yap sonra hiç bir gerekçe göstermeden tut elinden al :) böyle bir sistemsizlik olursa, ciddiyetsizlik olursa, amatörce bir yaklaşım olursa kimse profesyonellikten bahsetmesin amatör küme takımlarında bile kaptanlık tebliğ yoluyla alınır ya da verilir.

Mustafa'nın kadro dışı bırakılması demek aynı zamanda yabancılardan birininde kadro dışı bırakılması demek oldu kontenjandan dolayı maalesef stoper çift yabancı olursa orta saha da costant ya da forvetlerden biri kesik yiyecek bu da hocanın ne kadar profesyonel(!) olduğunun kanıtı oldu.

Zeki'nin yeteneklerinin kısıtlı olduğu doğrudur ama yetenekleri ölçüsünde canla başla oynadığını da kabul etmek lazım, Zekiye kızamıyorum çünkü kapasitesi bu olduğu için fazlasını beklemek haksızlık olur hata onu baştan bu kadroya dahil etmekti şimdi yapılan açıklamalar ise kendi kendinle çelişmek oldu. Ancak bir parantez açmak istiyorum en az zeki kadar yeteneksiz 2 oyuncu daha hala bu klüpte yer aldığına göre zekiye yapılan haksızlıktır. (Carl Medjani - Fatih Atik) yetenek olarak bakıyorsak bu 2 sininde kadroda olmaması gerekir hele ki Medjaninin verdiği zarar zekiden kat be kat fazladır.

Bir diğer konu ise Vahid Hoca'nın Türk futbolu ve futbolcusunu küçümseyen tavırlarıdır sanırsınız Fransa milli takımından buraya geldi havadan yanına yaklaşılmıyor. Medjani ve Fatih Atik gibi 2 futbol fukarasını bu takıma transfer ettiren. Zeki'yi haftalardır 11 de oynatan adam malesef milli futbolcu İshak Doğan'da ki yeteneği yetersiz bulmuştur. Yusuf'un durumu da farklı değildir onunda sonu İshak gibi olacak sanırım.. Takımda ki en büyük tehlikede küskünler grubunun her geçen gün çoğalmasıdır bu da tehlikeli bir gidiştir.

Vahid Hoca'nın en kısa sürede gitmesi ve hiç macera aramadan yerli bir teknik adamla anlaşılması gerekmektedir. Yerli bir hoca mevcut kadro yapısı ve doğru bir sistemle takımı zirveye taşıyabilir.

Takımdan Gönderilmesi Gereken Oyuncular : Aykut Demir - Deniz Yılmaz - Emre Güral - Fatih Atik - Zeki Yavru - Carl Medjani - Soner Aydoğdu

Devre Arasında Alınması Gereken Oyuncular : Muhammed Demir - Oktay Delibalta ya da Bilal Kısa - Tolga Ciğerci - Uğur Demirok - Şener Özbayraklı ya da Koray Altınay

evonon
28.10.2014, 11:22
Vahid Hocanın bu kadar zor durumdayken, durmadan millet üstüne gelirken ortada sebep olmadan kimseyi kadro dışı bırakacağına inanmıyorum. Mustafa'nın da Zeki'nin de öyle saçma sapan hainlik yapacak adamlar olmadıklarını düşünüyorum. Büyük ihtimalle maçan sonra ya takım arkadaşlarına ya da teknik heyete karşı bir saygısızlık yaptılar ve eğer öyleyse tabi ki kadro dışı kalırsın.

yattarinho61
28.10.2014, 11:25
Yahu birakin allah askina hala mustafayla zekiyi savunanlar var burda. Bu adamların kapasitesi belli, artık futbolda savasmak veya fazla kosmak yetmiyor.

Royal Heart
28.10.2014, 11:40
Burada olayın/gerekçenin ve kavramların iyi açıklanması gerek.

Kadrodışı bırakmak takımdan ayrı idman yapmak ve tesiste yenilen yemek saatine kadar bir ayrıma götürüyorsa bunun sebebi maç performansı olmamalı. Her iki futbolcu için de geçerli bu. Yabancı kısıtlamasını herkes biliyor lâkin bir tercih yapılıp maç içerisinde en azından bu iki futbolcudan birini oyundan alıp hamle yapılabilirdi sebep buysa ki Soner oyundan erken alınmasına rağmen kadrodışı bırakılmadı demek ki salt maç performansı belirleyici olmamış çıkarımı da yapılabilir bu noktada.

Yok takım yönetici(t.direktör)sinin takımla ilgili yapmış olduğu tercihlere ve kararlara makul olmayan tepkiler sergilenmesiyse sebep o zaman bu anlamda bir kadrodışı bırakma makuldür.

Ne dersek diyelim olayın iç yüzünü tam bilmeden yargıya varmak doğru olmayacaktır ancak ihtimaller üzerine bir yorum yapılabilir.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
28.10.2014, 13:01
Zeki Yavru neredeyse tüm maçlarda görev verilmişken "yetersiz" diye kadro dışı bırakan riyakardır.
Ha bence yeterli değildi zaten, en iyi ihtimalle yedek olurdu ki bu bile şart değil bence.
Ama kadro dışı kalmasının sebebi saha içi değil ondan eminim,
mevkisinde denenebilecek 100 oyuncu varken oyantılan adama bunu söylemek saçma olur.

Mustafa konusuna gelince ortalama bir stoper,
en büyük özelliği Türk olması.
Takımda performans olarak olmaması büyük kayıp sayılmaz ama kontenjan açısından bakılırsa durum öyle değil.
Aykut da oyanamıyor.

Defansa bir yabancı aktarmak demek ileriden bir yabancı eksik oynamak demek.

Hayırlısı bakalım.

cakalkerem
28.10.2014, 13:06
Futbolcular şunu düşünecek..

Bu öz evlatlar kadro dışı bırakıldıysa biz çok rahat gönderilebiliriz...

Sıkı çalışalım ha...

zafer6161
28.10.2014, 13:25
doğru..........

must61
28.10.2014, 13:33
Akıl tutulması yaşıyoruz resmen.

Millet şu ankete oy verirken ''Mustafa Yumlu ve Zeki Yavru'nun ilk 11 oynamalı mı'' sorusunu cevaplamış adeta ''evet'' diyerek.

bu oyuncuların takımda yer almasını istemeyebilirsin bu ayrı bir konu.Burada sorulan kadro dışı bırakılmaları doğru mu ?

Zeki Yavru işte bu sanki her hafta messi'ydi de bu hafta kötü oynadı o yüzden ceza kesiliyor.

Hem adamı her hafta oynatacaksın hem mağlubiyetin sorumluluğunu bu isimlere yükleyeceksin.

erolizmts
28.10.2014, 15:18
.

Bu açıklama yetersiz. Ucu açık bir açıklama. Düşünüyordu tarzı açıklama olamaz. Bildiğin niyet okuma var burada. Mustafa ile Vahid arasında kaptanlık konusunda bir diyalog yaşanmış mı, bir anlaşmazlık olmuş mu bunu söylemiyor. Sadece fikir yürütüyor. Eğer Vahid ile kaptanlık konusunda bir münakaşa yaşadıysa kadro dışı kalması haklıdır ama aksi halde olasılıklar üzerinden böyle olmuştur, şöyle olduğunu tahmin ediyorum/düşünüyorum demek bahane aramaktır. Kesin dille açıklama yapsınlar.

Yöneticinin yaptığı bu açıklama tamamen algı operasyonudur. Lafı ortaya atarsın sonra geri çekilirsin. Çamuru atmışsındır artık geri dönüşü olmaz. Şu an taraftar da bu algıya göre hareket ediyor. Vay sen kimsin ki kaptanlığı istiyorsun lafları uçuşuyor. Hele bi bekleyelim bakalım Mustafa da bir açıklama yapsın. Dediğim gibi Mustafa Yumlu Vahid ile kaptanlık konusunda direk münakaşaya girdiyse kadro dışı kalmasını destekliyorum. Olay bu değilse tamamen yanlış.

Mevcut durumda Zeki'nin de kadro dışı bırakılmasını doğru bulmuyorum. Oynatmazsın olur biter. Bosingwa sakat sağda Zeki oynasın. İshak, Musa sakat solda Zeki oynasın. Costant, Ekici sakat öm liberoda Zeki oynasın, yahu hücum hattında sakat sayısı artsa onların yerine de Zeki'yi oynatacaktı neredeyse. Adamın kapasite belli, bu kapasiteye rağmen adamı heryerde hamal gibi oytacaksın sonra "bu adam çok kötü" deyip kadro dışı bırakacaksın. Bu mantıkla olmaz.

HOPA'LI TS'Lİ
28.10.2014, 16:01
kesinlikle doğru

sıra Aykut Demir ve Halilhodzicte :)

pascalli
28.10.2014, 16:24
Halil kalsın Aykut gitsin :)

Nihat Günay
28.10.2014, 16:26
Vahid hoca şimdi gözüme girdi işte...

Nihayet..

Zeki Yavru'nun elinde hoca ve başkanın müstehcen görüntülerinin olduğunu düşünmeye başlamıştım :)

Başka türlü bu adamın oynaması mümkün değil.,

Eminim Balıkesirspor bile (hatta 1461 Trabzon bile) talip olmayacak bu isimlere

Kazım Bostan
28.10.2014, 16:28
şimdi niye kadro dışı kaldıklarını hala bilmiyoruz. dün hiddetlendik trip yapmış mustafa filan diye kızdık ama işin iç yüzü tam belli değil yine de. eğer dedikleri gibi mustafa disiplinden zeki performanstan dolayı k.d. ise o zaman medjani ve soner de kadro dışı kalsın. zeki ne kadar kötüyse en en en az bunlar da zeki kadar kötü. hele soner....

zafer44
28.10.2014, 16:48
Bu sezon alınan en doğru karar. Zeki Yavru : "Bu kadar paraya bu kadar oynanır." diyormuş. Sanki başka yerde olsa bu kadar para kazanabilecekmiş gibi.

HOPA'LI TS'Lİ
28.10.2014, 17:55
Vahid, sıkıyorsa Medjani ve Belkalem'i de kessin.

erolizmts
28.10.2014, 17:58
Bu sezon alınan en doğru karar. Zeki Yavru : "Bu kadar paraya bu kadar oynanır." diyormuş. Sanki başka yerde olsa bu kadar para kazanabilecekmiş gibi.

Nerede demiş bunu hocam? Haber kaynağını yazabilir misin?

Trabzonsporking
28.10.2014, 18:00
Mustafa devre arası büyük ihtimalle bursaya gidecekmiş

Samet Yildirim
28.10.2014, 19:22
Devre arasi 3-4 yerli alabilirsek bu gidenlerin arkasida gelecektir.

Yabancilarda sorun yok uzun yillar sonrasi..Yerli sikintisi var.

Belki yabanci sayisi serbest kalirsa is degesir tabi...

Kadro disi kalmali cok dogru özellikle Mustafa Yumlu...Zeki berbat ama diziplinsiz ne yapti onu bilmiyorum..Yumlu ise rezillik.

miynat
28.10.2014, 19:37

Vahid fanatiği veya duşmanı degilim ama bence bakış açınızı biraz degiştirmelisiniz ; sıkıyorsa medjani ve belkalem antremanlarda ve maçlarda çalışmasın... Bakın şimdi daha gerçekçi olmadı mı?

dağlıca61
28.10.2014, 19:44
hocanın kadro dışı bıraktığına dair bir açıklaması yok şu an için, Mustafa ve Zeki yönetim tarafından kadro dışı bırakılmıştır.

ağasarlı
28.10.2014, 20:53

yalnız belkalem çok iyi performans gösterdi. attığı goller bir defans oyuncu için olumlu istatistik

Fatih Çelik
28.10.2014, 21:12
Mustafa'nın olayı doğru ise karar doğru.

E. Cumur61
28.10.2014, 21:21
Afrika uluslar kupası başladı mı, savunma da kim oynayacak çok merak ediyorum.

s.krdmr
28.10.2014, 21:38
kimliğinde doğum yeri trabzon yazan herkes bu takımda artistlik taslıycaksa kesinlikle kadro dışı kalmaları doğru.belki diğerlerine ders olur.

irfan61
28.10.2014, 21:41
Afrika uluslar kupası başladı mı, savunma da kim oynayacak çok merak ediyorum.Zeki'yi bilemem ama M.Yumlu takıma tekrar dönecek gibi geliyor bana sadece aklını başına alması için kadro dışı bıraktılar bence sonuçta her futbolcu hocanın verdiğin her karara saygı duymak zorunda.

zafer44
28.10.2014, 22:10
[QUOTE=erolizmts;1919842090]Nerede demiş bunu hocam? Haber kaynağını yazabilir misin?[/QUOTE

Burada açıkça isim veremem; ama Karabük maçından sonra akraba çevresine böyle konuşmuş. Bana aktaranlar aklı başında insanlar yani sadece dedikodu olsun diye konuşacak kişiler değiller.

Ahmet Hamza
28.10.2014, 22:13
karar doğru, darısı dünyanın en şerefli formasını giyip bunun farkında olmayan, bu formaya ihanet eden diğer ruhsuzların başına

farozlufatih61
28.10.2014, 22:31
karar doğru, darısı dünyanın en şerefli formasını giyip bunun farkında olmayan, bu formaya ihanet eden diğer ruhsuzların başına
budur.

sason
28.10.2014, 22:56
Size onlarca medyani,varis fln lazım yabancı hayranlığınıza müstahak.

Yapılan açıklamada Zekinin performansından kadro dışı bırakıldı diyor.Ligin başından beri takımı satan Medyani niye kadro dışı değil?

Mustafa yada bahane bulunmuş kaptanlık dolayı performans diyorlar.Bu ancak tahmini yapılan çamurdur başka birşey değil.Somut birşey olmadan oyuncuyu lekelemek ve hedef şaşırtmaktır.

Memnun değilsen 18 e almazsın ama amaç burada hazır kıta bekleyenlere yem etmek.Alın kafa koparın.Ama bir gün kopacak kafa kalmaz benden söylemesi.

Birde millete göz dağı verince korkudan oynayacaklarını düşünen futbol cahilleri varya en komiğide onlar.Kim korkunca iyi oynamış bilmiyorum futbol tarihinde.

Bülent AKBULUT61
28.10.2014, 23:10
Çok geç kalınmış bir olay tesislere bile alınmamazı lazım bunların.Sonuna kadar yönetim ve hoca haklı

Gökhan Baymak
28.10.2014, 23:13
Hiç bir zaman kadroma yazmadım bunları.. Antep'ten yediğimiz golleri tekrar tekrar izledim de.. Bu kadar da olmaz arkadaş... Gitsinler gidebildikleri yere kadar...

Alper Beyazay
28.10.2014, 23:35
Tabi ki doğru.

Mert Oğuzlu61
28.10.2014, 23:44
medjani belkalem kadar başınıza panda düşsün. elinizdekini iyice değersizleştirin iyice b.k atın alışıksınız hasanlara hüseyinlere size biraz seviyesi olan topçu fazla geliyor.

belkalem sezon başından beri gayet olumlu performans gösteriyor ve her duran topta tehlike yaratıyor. gücüyle fiziğiyle top geçirmiyor sağlam oynuyor. süper lig için gayette yeterli bir stoper üstelik hırslı bir oyuncu.

medjani de aynı şekilde, adamın asıl bölgesi stoper. belkalem ile iyi ikili olacaklardır stoperden oyun kurma özelliği var ayakları belkalem den daha iyi, birbirlerini tamamlıyorlar. bu adamı vahid pirlo gibi kullanmaya çalışıyorsa medjani nin ne suçu var ?

şu adamlara laf atmayı bırakın artık, yabancılarımızdan ben kalitesiz bir isim göremiyorum. yerlilerimizden dandik olanlar şimdiden ayıklanmaya başlandı, devre arası 1-2 sağlam yerli takviyeyle takım dahada oturacaktır yeter ki bizim hoca şu saçma kadro tercihlerine bir son versin.

Cafer Bulur
28.10.2014, 23:51
medjani belkalem kadar başınıza panda düşsün. elinizdekini iyice değersizleştirin iyice b.k atın alışıksınız hasanlara hüseyinlere size biraz seviyesi olan topçu fazla geliyor.

belkalem sezon başından beri gayet olumlu performans gösteriyor ve her duran topta tehlike yaratıyor. gücüyle fiziğiyle top geçirmiyor sağlam oynuyor. süper lig için gayette yeterli bir stoper üstelik hırslı bir oyuncu.

medjani de aynı şekilde, adamın asıl bölgesi stoper. belkalem ile iyi ikili olacaklardır stoperden oyun kurma özelliği var ayakları belkalem den daha iyi, birbirlerini tamamlıyorlar. bu adamı vahid pirlo gibi kullanmaya çalışıyorsa medjani nin ne suçu var ?

şu adamlara laf atmayı bırakın artık, yabancılarımızdan ben kalitesiz bir isim göremiyorum. yerlilerimizden dandik olanlar şimdiden ayıklanmaya başlandı, devre arası 1-2 sağlam yerli takviyeyle takım dahada oturacaktır yeter ki bizim hoca şu saçma kadro tercihlerine bir son versin.
Bende medjani ye bu kadar takilanlari anlamiyorum gercekten.

Adam bir görev adami ve gercek mevkiisi stoper ama hoca onu orada kullanmiyorsa onun ne sucu var?

Belkalem-medjani tandemi bu lig icin gayet yeterli ve bu ligi de rahatlikla götürebilirler.

sason
28.10.2014, 23:54

Ön libero asıl mevkii değil diye Medyani ye laf söyletmiyorsan dönme dolap beygirine dönen Zeki ye niye laf söylüyorsun o zaman?

Biraz Trabzonu düşünen adam stoperde yabancı hakkı kullanarak takımın ne kadar negatif etkilendiğini görür.Bu yüzden bir tane forvet oynatamıyoruz yabancı.

Nazim Can
28.10.2014, 23:58
Ön libero asıl mevkii değil diye Medyani ye laf söyletmiyorsan dönme dolap beygirine dönen Zeki ye niye laf söylüyorsun o zaman?

Biraz Trabzonu düşünen adam stoperde yabancı hakkı kullanarak takımın ne kadar negatif etkilendiğini görür.Bu yüzden bir tane forvet oynatamıyoruz yabancı.

Yumlu ve Zekinin ortak hesabi sanirim:) hesabin acilma tarihide cok şukela olmuş:)

leons61
29.10.2014, 00:01
hoca kadro dışı kalabiliyormu?bence bu doğru

My
29.10.2014, 00:44
Performanstan kadro dışı bırakılmaz. İlk defa görüyorum böyle bir şey. Adamı gözden çıkardık diyelim. Neden değersizleştirip kulübe zarar veriyorsun?

Mustafa olayı eğer doğruysa doğru karar. Fakat bu da böyle davulla zurnayla olmaz.

Hem hala merak ediyorum. Bir ihanet söz konusuysa Vahid hoca da bunu gördüyse neden sahada müdahale edip Mustafa'yı dışarı almadı da paun kaybettirdi bize?

hyasin61
29.10.2014, 01:08
Zekı ve Yumlu yerine Bosi ve Belkalem kadro dısı kalsa bu kadar koymazdı bazı taraftarlara .Dogru ya bırı Lampard Zekı öteki Pigue Mustafa

Mert Oğuzlu61
29.10.2014, 01:16

çünkü zeki büyük hedefleri olan bir takım için yetersiz bir oyuncu, serbest bıraksak süper ligi geçtim, ptt den belki kendisine kulüp bulabilir. bu adam oynadığı her maç yaktı bizi, forumda dün zeki sağ bekte bosigwa dan daha iyi diyeni bile gördü bu gözler o yüzden bazı şeylere şaşırmıyorum ama zeki için ağıt yakılacak bir durumda göremiyorum.

ligde yabancı serbest olmadan 2. yabancı stoperi kullanmak zor olacak, hoca orada akbaş, musa, aykut tan birisini oynatacak. affedilir mi bilmem ama bu kafayla yumlu nun takıma dönüşü çok zor. yabancı serbest olacak diyorlar devre arasına kadar musa ile idare ederiz, hoca halleder orayı.

cyberentalpi
29.10.2014, 01:29
zeki lokeren maçında çok mücadele etti ve iyiydi
mustafa sakatlık sonrası maç eksiği olması normal.
Cezayirliler neden kadro dışı değil?

cunku takımı sabote edip hainlik yapmamıslar

Onur Akyüz
29.10.2014, 01:45

Sağ bek oynarken de ayakkabı filan bağlamaya kalkıyor. Her maç mutlaka bir bombası vardır. Zeki; futbolcu olmamalı şansını çılgınlıklarını tepki almadan sergileyebileceği bir alanda denemelidir.

Zeki'nin futbolda herhangi bir mevkiisi olamaz. Zeki bizim imtihanımızdır. Bizde her zaman böyle bi tip olur mutlaka. Bu kah Hasan Üçüncüdür, kah Tayfun Coradır, kah Hüseyindir, kah Zekidir.

memmedaga
29.10.2014, 02:58
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=31224&page=12021

MUTLAKA OKUYUN AMA MUTLAKA

sason
29.10.2014, 05:01
Zeki hiçte abarttığınız gibi çok kötü bir futbolcu değil.Süperligde ilk 11 oynayarak devam edecektir başka takımda.Ha bende çok beğenmem o ayrı .Ben zaten yerli bir oyuncu beğenildiğini hayatta görmedim burda.Maşallah hepsi kazma.Hiçbiri Trabzona layık değil.Hele Trabzonluysa kıskanılıyormu anlamıyorum hemen defolsun gitsin yazıları.Aynı yazılar Umut,Burak,Selçuk için bile yazıldı zamanında.Şimdi milyonlar kazanıyorlar.

Yakında uzun zamandır ilk defa yıldız çıkaracağımız Yusufuda kaybedeceğiz sizin gibiler sayesinde.Hemen harcayın yerlileri.Ama sonra gelip ağlaşırsınız bu takım neden böyle diye.Bir arkadaş devre arası çözerler demiş yani sezonu çöpe atıyoruz öyleyse.

Neyse herkes hak ettiğini bulur.Böyle vefasızlıkta karşılığını bulur.Zeki süperligde bir takıma gider.Yumluda ya İstanbul en kötü bursaya gider kazanmaya devam eder.Bu tür futbolculara davranışlardan sonra ne Burağa, ne selçuğa, ne Olcana kızarım artık.İşine gelince nankör diyeceksin, işine gelmeyince duygusallığa gerek yok diyeceksin.İyi yapmışlar gidip.Sizde yeni keller bulursunuz artık.Devran böyle devam eder.
Saygılar

kudu_61
29.10.2014, 05:09
duygusallık ile şampiyon olunmuyor bu 2 arkadaşta formamızın ağırlığını kaldıramaz zeki 1461 de bile oynamasın

Tolga
29.10.2014, 07:14
duygusallık ile şampiyon olunmuyor bu 2 arkadaşta formamızın ağırlığını kaldıramaz zeki 1461 de bile oynamasın

Nokta ...

Samet Yildirim
29.10.2014, 21:04
Giray giray diye tutturdular zamaninda simdi rizede hali ortada...

Sanliurfaya gidenlerin hali ortada 11e bile giremiyorlar..
Kadir oyuna bir giremiyor Akhisar`da...

Mustafa Yumlu ve Zeki Yavru cok cok yetersiz elemanlar...Defansif bir oyuncu icin ana temalari bile yetersiz...Savunma elemanlari bilmesi gereken en basit seyleri bilsen bile Trabzonspor`da oynayamazsin...Zeki, Mustafa, Akbas vb basit seyleri bile ögrenememisler daha dogrusu ögretememisler...

Severim kendilerini..Ama olmaz.

Devre arasi devami gelir...

Anketeki oylama sonucu su ana kadar ise benim adima tuaf..

28TS61
29.10.2014, 22:10
ikiside gönderilmeli

Salih Edip
29.10.2014, 22:28
Zeki uyelik almis heralde :) zeki sen bosingwadan da iyisin yavrum hee hee