PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mustafa Yumlu ve Zeki Yavru Kadro Dışı Bırakıldı

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

Furkan Dündar
27.10.2014, 12:42
Yumlu ve Zeki'nin Vahid Halilodzic tarafından kadro dışı bırakıldığı haberleri geldi .
Buyrun yorumlayalım

@Trabzonspor: Oyuncularımız Zeki Yavru ve Mustafa Yumlu, Yönetim Kurulu kararı ile, süresiz kadro dışı bırakılmıştır.

TRABZONSPOR'DA ŞOK GELİŞME!

Gaziantepspor maçının faturası onlara kesildi.

27 Ekim 2014 Pazartesi 12:02

Haber61.net / Spor Servisi - Trabzonspor'da Gaziantepspor ile 4-4 berabere kalınan maçın faturası Mustafa Yumlu ve Zeki Yavru'ya kesildi.

Teknik Direktör Vahid Halilhodzic Gaziantepspor karşısında oynanan futbolun faturasını iki oyuncuya keserek Mustafa Yumlu ve Zeki Yavu'yu kadro dışı bıraktığı öğrenildi.

Öte yandan maçı izleyen Hacıosmanoğlu'nun karşılaşmanın hemen ardından teknik heyet ve futbolcularla bir toplantı istediği ve bu toplantıda takımın durumu ve yaşanan sorunlarla ilgili detaylı rapor alacağı gelenbilgiler arasında.

zahido
27.10.2014, 12:43
Yumlu ve Zeki'nin Vahid Halilodzic tarafından kadro dışı bırakıldığı haberleri geldi .
Buyrun yorumlayalım

Gerçek mi bu haber?

bthnbyrktr
27.10.2014, 12:43
Gerçek olduğunu sanmıyorum.

bahadır2561
27.10.2014, 12:45
Eger dogruysa Vahid hocanin en dogru karari diyebilirim

samet aslan
27.10.2014, 12:47
Zeki tamamda Yumlu'nun kadro dışı bırakılması yanlış tabi eğer sebebi dün akşamki maç ise .. Ayrıca gerçek olduğunu sanmıyorum..

mekatronik
27.10.2014, 12:48
yalan haberdir, en fazla antrenmanda çıkışmıştır.

tristram
27.10.2014, 12:49
gercekse hocaya helal olsun.on numara karar olmus.bana boyle kararlarla gel hocam.
edit:resmi aciklama geldi,karari yonetim vermis..onlara da helal olsun..iste bu ya..

bordomavi1
27.10.2014, 12:50
twitter'da böyle dedikodular var. birazdan resmi siteden açıklama geleceği söyleniyor.

Umarım Mustafa kadro dışı kalmaz, bunu hiç ama hiç hak etmiyor.

Veysel
27.10.2014, 12:50
Heycandan kalp krizi geçireceğim

bordomavi1
27.10.2014, 12:51
Resmi açıklama geldi. İkisi de kadro dışı...

Fatih Öztürk
27.10.2014, 12:52
Zeki'yi anlarımda Mustafa Yumlu daha sakatlıktan yeni çıktı,ilk maçında görev verip taraftarın önüne atıp sonrada kadro dışı bıraktıysa bu Vahid hocayıda derhal kadro dışı bırakmak lazım.tabi haber doğruysa.

arifberkay
27.10.2014, 12:52
Karar doğru olabilir fakat kararı alan adam yanlış adam...

fincher
27.10.2014, 12:53
Böyle saçmalık olmaz,kendi hatalarını futbolculara kesmekten vazgeçmeli hoca.Adamı sol bek oynatıyorsun,öbürü aylardır sakat,sakatlıktan yeni dönmüş.Emre Güral,TDŞ kararlarını veren hocadan beklerim ama çok büyük bir hata olur...

bordomavi1
Zeki'yi anlarımda Mustafa Yumlu daha sakatlıktan yeni çıktı,ilk maçında görev verip taraftarın önüne atıp sonrada kadro dışı bıraktıysa bu Vahid hocayıda derhal kadro dışı bırakmak lazım.tabi haber doğruysa.

https://twitter.com/Trabzonspor/status/526687180899753984

Resmi hesap abi.

Kazım Bostan
yumlu'nun kadro dışı kalması saçma. dünkü 4 gol de onun yüzünden yendi kabul. ama formda bi yumlu'ya yabancı sınırından dolayı ihtiyaç var.

1.5 ay sonra kademeli olarak takıma monte edilmeli bence.

hangi yabancıdan feragat edeceğiz?

bu arada zeki'nin değil kadro dışı kalması şehir dışı edilmesi gerekir. bu adamın bu beceriksizlikleri ve umarsızlıkları beni öldürecek 1 değil 2 değil. bir beşiktaş maçıydı hangisiydi o hatırlayamıyorum, top kaptırıyor yine ve hiç umursamıyor peşinden koşmuyor bile ve gol oluyor. ayynı ve aynnı geçenki ayakkabı mevzuusuna benziyordu. bunun gibi kaç gol daha yiyecektik ya kimin torpillisiydi bu adam. 61 verdik adama ya bi de. yeter yollayın şunu pas bile veremiyor ya!!!

mehmets61
nedeni sadece dün ki maç olamaz içerde başka şeyler olabilir.

arifberkay
27.10.2014, 12:54
evet böylece vahit dünkü rezilliğin suçlusunu bulmuş oldu:)Yazık

Furkan Dündar
27.10.2014, 12:54
Buyrun yorumlayalım

TRABZONSPOR'DA ŞOK GELİŞME!

Gaziantepspor maçının faturası onlara kesildi.

27 Ekim 2014 Pazartesi 12:02

Haber61.net / Spor Servisi - Trabzonspor'da Gaziantepspor ile 4-4 berabere kalınan maçın faturası Mustafa Yumlu ve Zeki Yavru'ya kesildi.

Teknik Direktör Vahid Halilhodzic Gaziantepspor karşısında oynanan futbolun faturasını iki oyuncuya keserek Mustafa Yumlu ve Zeki Yavu'yu kadro dışı bıraktığı öğrenildi.

Öte yandan maçı izleyen Hacıosmanoğlu'nun karşılaşmanın hemen ardından teknik heyet ve futbolcularla bir toplantı istediği ve bu toplantıda takımın durumu ve yaşanan sorunlarla ilgili detaylı rapor alacağı gelenbilgiler arasında.

@Trabzonspor: Oyuncularımız Zeki Yavru ve Mustafa Yumlu, Yönetim Kurulu kararı ile, süresiz kadro dışı bırakılmıştır.

Armağan Dere
27.10.2014, 12:55
2'si de defolsun gitsinler...
Ama Türk statüsünde kim oynayacak o mevkilerde o önemli..

fincher
Yönetim kurulu kararıyla diyor,çok ilginç gelişme.Savunmayı yerlileştirmemiz lazımken 2 yerliyi kadro dışı bırakıyoruz,Allah akıl fikir versin...

Yiğit Gayretli
Konunun maç performansıyla ilgili olduğunu düşünmüyorum...

erkankoc
Sebeb ne olabilirki??

bordo08
27.10.2014, 12:56
Ohhhh beee şikecilere deplasmanda beş gol atmış kadar sevindim bu habere:D

AYYILDIZ
Başka gelişmeler olmuş olabilir. Yoksa kadro yönetim kurulu kararıyla kadro dışı kalacaklarını düşünmüyorum. Hocayı istememiş olabilirler.

zahido
Tamam bende cok kızdım Mustafaya ama boyle kararda olmaz.

Hoca en basından beri aykutla mustafayı takımda istemiyordu zaten. Devre arasına girersin sonra kimi gönderiyorsan gonder.

Keza Zekidede aynı problem var. Bunlar takıma ihanet mi ediyor da kadro dışı kalıyorlar? Yarın Bosi sakatlandı mı o mevkide kim oynayacak?

Alırsın bir sağbek sonra afra tafra yaparsın.

Sonumuz iyi değil. Gırtlaga kadar borcumuz var.

exelans_25
bu takimda kimse Trabzon doğumlu diye oynamamali bu takim Trabzon u coktan geçmiştir Enternasyonel olma yolundadir.

levent yıldırım
Zeki Neysede Mustafa Yumlu Neden Kadro Dışı

arifberkay
27.10.2014, 12:57
yönetim kurulu var mı ki karar alıyor?

Fatih Öztürk
https://twitter.com/Trabzonspor/status/526687180899753984

Resmi hesap abi.

Yazıklar olsun.bu formayı yıllardır en az para alarak hakkıyla terleten adam naptı sana Vahid hoca?

Derhal istifa.

erkankoc
İshak ve musa dondugu zaman hic birine gerek yok..savunmanin gobegi cok onemli..yabancilar oynamali..devre arasina kadar kendimizi atarsak zaten yabanci serbest olacak

hanzale
Şükür bugunleri gördük bir adam saha ici hata yapabilir ama kendini takimin sahibi sanan bir zeki var saha içinde

Salih Edip
27.10.2014, 12:58
Ilginc. Kotu performansdan yetersizlikten dolayi futbolcu kadro disi birakilmaz. Eger oyleyse cok yanlis baska sebepler vardir heralde

İskefiyelireis
27.10.2014, 12:58
Yıllardır forumda herkesin arzuladığı karar verildi. Bence çok tartışılacak bir karar. Sırada Yusuf Erdoğan, Soner ve İshak vardır. Bence asıl kadro dışı kalması gereken Zeki' yi sol bek oynamaya mahkum eden transfer yanlışları ve maalesef Hz. Halilhodziç' tir.

bahadır2561
27.10.2014, 12:59
Defolsun gitsinler bakalim hangi kulup alacak bu buyuk oyunculari
Helal olsun Yonetime, sira da Vahid Hoca var feshedin gitsin

AYYILDIZ
yönetim kurulu var mı ki karar alıyor?

Hacıosmanoğlu diyelim o zaman. Başkan, Vahid hoca için gemileri yakmış durumda. Takımda Vahid hoca istenmiyor olabilir. Bundan dolayı kadro dışı kalan isimler bunu Öne sürmüş olabilirler.

reisoğlu61
sakatliktan sonraki ilk maci sonrasi kadro disi kalmasi tuhaf ve yanlis.

bordo08
Aslında musti kalabilirdi ama zekinin yeri boş bile kalsa daha karlı çıkarız emin olun.dMusa oynar akbaş oynar ishak oynar sıkıntı yok..

E. Cumur61
Zeki'yi anlarım da, Mustafa'nın kadrodışı bırakılması kendi suçunun üstünü örtmekten başka birşey değil

Heisenberg
Zeki'nin kadro dışı bırakılması iyi de Mustafa Yumlu sadece dünkü performansı yüzünden kadro dışı bırakılıyorsa yanlış karar bence.

fincher
27.10.2014, 13:00
Trabzonspor tam düşündüğüm gibi yoluna ilerliyor.Burada Vahit Hocanın sezon başında nasıl bir yol haritası çizeceğini yazmıştım.Asla başarısızlığı üzerine almayacak,her zaman bahaneleri olacak demiştim.Başarısızlıkta da kadro dışılar olacak demiştim.Vahit Hoca beni hiç bir hareketinde yanıltmıyor.Bu haftaki Akhisar'a puan kaybedersek bunlara yenileri eklenecek.Beklediklerim İshak,Soner,Yusuf,sonraki aşamada da Cardozo ve Waris...Olmaz demeyin bekleyin ve görün...

Armağan Dere
Medjani-Belkalem-Bosingwa-Constant-Yatabare(Cardozo)

waris oynayamayacak yabancı kontenjanına takılıyor..

nası olacak anlamadım..

aykut'u mu deneyeceğiz göbekte..o da saatli bomba

katre-i.matem
sebebını acıklamalı yonetım neden kadro dısı? performans ise ayıptır gunahtır baska bırseyse acıklasınlar bılelım..

erkankoc
27.10.2014, 13:01
Vahid hoca acaba antep ve karabuk macinda yenilen yedi golun hepsinde hatasi bunulan bu iki oyuncuyu kesmekle belki msji vermistir.soyle dusunursek lig basladiginda gol yemiyorduk zeki ve yavru yoktu sonra bir den bire acaip goller yemeye basladik.ayakkabi baglamaya ugrasanla ve dun her geleni kaciran adamla demekki bir seyler vardi.bazi futbolcular hocayi istemiyor kesin.yabancilar istiyor buda kesin..

Hami Demir
mustafa dün maçta hiç bi katkısı yoktu mucadele bile etmedı onunden gecen toplara mudahaleden acızdı ılk 2 golde bariz hatası vardı.kendısını baya yukseklerde görmeye başladı beyfendı ve cezasınıda çekecek burası trabzon Hadini bilmeli.Artisliğin lüzumu yok.

efes61
Konu performans ise çok korkakça bir davranış, Medjani neden kadro dışı değil acaba.
Mustafa'nın hiç haketmediğine inanıyorum bu durumu

Fatih Öztürk
Mustafa Yumlu'nun kime ne gibi terbiyesizliği olabilir arkadaş.kadro dışı kalacak naptı?yıllardır yanında oynayan arkadaşlarının aldığı maaşın beşte birini aldı,bu formayı hakkıyla terletti.senin aldırdığın,oynattığın Fatih Atik,Medjani,Serdar gibi sıradan topçular hâlâ kadrolarda kendine yer buluyor değilmi?

erkankoc
27.10.2014, 13:02
Bende olcay cakir gibi futbolcuya dayali sistem istemiyorum..adam parasini aliyor ve hocayi istemiyor diye dunki gibi 4 gol yedirmez...hocada artik herseyi gorup kendini duzeltmeli

bordomavi1
27.10.2014, 13:03
Hocanın kuyusunu kazma, takım içi sorun yaratma işini Zeki'den beklerim ama Mustafa sorun çıkartacak bir insan değil.

İlker Yazıcıoğlu
Medjani süper zaten....
Yazık...

Armağan Dere
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=16567#Icerik

Kazım Bostan
http://www.google.com/webhp?nord=1#nord=1&q=zeki+yavru+hata+

bu adam yüzünden kaç maç kaybettik buyrun sayfa sayfa. bunun bi de diğer haftalara yansıyan psikolojik etkileri var. bunu hoca nasıl göremiyor anlamıyorum. onun yerine koy cardozo bile daha iyi oynar savunmada. yeminle daha iyi oynar ya. bu adam vasat bi alternatif bile olamaz.

zahido
Gelecek hafta ters bir sonuçta bunun hesabını hoca öder.

Fatih Öztürk
Neden özellikle yerliler?kötü oyundan ötürü yönetim kararıyla futbolcular kadro dışı bırakılmaz.bunun altında başka bir neden arıyorum.

bordo08
Ben ayda üç bin liraya oynarım az para almak ve trabzonlu olmak yaptıkları salaklıkların gerekçesi olamaz:)Formanın hakkını veremeyen defolup gider hep bizmi üzülecez iyi olmuş has olmuş..

Hami Demir
Mustafa Yumlu'nun kime ne gibi terbiyesizliği olabilir arkadaş.kadro dışı kalacak naptı?yıllardır yanında oynayan arkadaşlarının aldığı maaşın beşte birini aldı,bu formayı hakkıyla terletti.senin aldırdığın,oynattığın Fatih Atik,Medjani,Serdar gibi sıradan topçular hâlâ kadrolarda kendine yer buluyor değilmi?

Mustafa dun kendısını sahada Ramos olarak görüyordu hiçbi topa mudahale bile etmedı ik 2 golde top onunden geçerken bile topa uzanmaya acız davrandı macın 3 katili vardı dün Soner , mustafa , zeki

gurur6134
27.10.2014, 13:04
Yumlu niye kadro disi kaliyor onu anlamiyorum 1 macda silincek adammi vahid kendini kadro disi biraksin cardoza 11 cikarsin gelsin galibiyetler yaziklar olsun sana vahid hayatinda sol bek oynamamis adami sola koy sonra kadro disi birak ne guzel memleket bidahaki kurban gunah kecisi kim olcak..medjaniyi kadro disi birakda esitlik saglansin vahiddd..

erkankoc
Medjani-Belkalem-Bosingwa-Constant-Yatabare(Cardozo)

waris oynayamayacak yabancı kontenjanına takılıyor..

nası olacak anlamadım..

aykut'u mu deneyeceğiz göbekte..o da saatli bomba

Gobek okadar onemliki 3 yabancin oraya feda olacak.biz gol yemeyelim her turlu atariz

Veysel
Takımda Trabzonlu futbolcu istemiyorum hepsi şutlanabilir Özer dün oynadığı gibi oynarsa tabiî ki kalabilir

Cüneyt Canlıca
27.10.2014, 13:05
Mustafa Yumlu yu kadro dışı bırakıp ne halt ettiğini sanıyor hoca. Adam aylardır sakat ilk defa maça çıkmış. Kendini temize çıkarmak için milleti harcıyor. Zeki konusuna gelince o kadar sol bek oynayacak adam varken benmi koydum takıma. Hani vazgeçilmezlerinden biriydi Zeki. Bıraksın bu hareketleri daha fazla zarar vermeden çıksın gitsin.

MRA haftaya keser zaten hocanın biletini..

Ehrimen
Mustafa'yı savunanlar mümkünse maç özetini izlesinler, yediğimiz 4 golde Mustafa'nın neler yapmadığını görsünler, sadece sakatlık ile açıklanamaz bu. İyi oldu!

katre-i.matem
mustafa dün maçta hiç bi katkısı yoktu mucadele bile etmedı onunden gecen toplara mudahaleden acızdı ılk 2 golde bariz hatası vardı.kendısını baya yukseklerde görmeye başladı beyfendı ve cezasınıda çekecek burası trabzon Hadini bilmeli.Artisliğin lüzumu yok.

bir maç kotu oynadı dıye oyuncuyu kadro dısı bırakırsan sene sonu maclara yonetım kurulu teknık ekıp karması cıkar

Yiğit Gayretli
Elinde Constant varken Zeki'ye iki maç sol bekte görev veren, Mustafa'yı döner dönmez 11'e koyan insan "performansı kötü" diye kadro dışı yazmaz. Burada başka iş var.

Sene başında Karabük'ün kapısından dönmüş Soner kadrodayken bu kadro dışıların sebebini saha içinde aramak bana mantıklı gelmiyor.

Hüseyin Başoğlu
Her kötü performans gösterene aynı uygulama yapıldığı sürece benim için sıkıntı yok. Mustafa Yumlu'yu çok sevsemde bu karara saygı duyarım.

Aynı kararı medjani içinde bekliyorum. Dünkü gollerde mustafadan daha çok hatası var.

Oğuzhan
27.10.2014, 13:06
Mustafa Yumlu yu kadro dışı bırakıp ne halt ettiğini sanıyor hoca. Adam aylardır sakat ilk defa maça çıkmış. Kendini temize çıkarmak için milleti harcıyor. Zeki konusuna gelince o kadar sol bek oynayacak adam varken benmi koydum takıma. Hani vazgeçilmezlerinden biriydi Zeki. Bıraksın bu hareketleri daha fazla zarar vermeden çıksın gitsin.

O kadar sol bek oynayacak adam derken ?

İshak,Musa,Mustafa Akbaş üçü de sakat diye biliyorum. Constant hariç başka çaresi yoktu. Ben olsam Constant'ı solda başlatırdım. Sol beke geçtikten sonra rahatladık hücum yememeye başladık.

katre-i.matem
bu karar öze donme konusunu bir kac yıl kapatır sanırım

CesurHamsi
Helal olsun

zahido
Esas kadro dışı kalması gereken Sonerdir. Soner kadro dışı kalmadığına göre kadro dışı kalmanın sebebi ihanet bveya performans olamaz.

katre-i.matem
O kadar sol bek oynayacak adam derken ?

İshak,Musa,Mustafa Akbaş üçü de sakat diye biliyorum. Constant hariç başka çaresi yoktu. Ben olsam Constant'ı solda başlatırdım. Sol beke geçtikten sonra rahatladık hücum yememeye başladık.

akbas dunku macta musa lokeren macında kulubedeydı

Cafer Bulur
27.10.2014, 13:07
Vahid hoca imzalı skandal bir karar olarak yorumluyorum bu hoca derin yaralar olusturmaya devam ediyor basarisizliklarini başkalarına yuklemenin derdinde uçuruma doğru gidiyoruz gidişat felaket...

Armağan Dere
Medjani-Belkalem-Bosingwa-İshak(Musa)

Constant-Özer-Ekici-

Sefa-Yusuf

Cardozo(Yatabare)

Tek yabancı yedek waris olacak o zaman..

Papadapoulos Uefa'daki,Aykut da Türkiye'deki maçlarda oynayacak..

Salih ve Constant da bek pozisyonlarında değerlendirilebilir..

özgür6161
Arkadaşlar hemen öfkeyle duygusal davranmayalım.Takımdan kovulmadılar.Bazen disiplin uygulamaları bu şekilde gerçekleştirilir.Mustafa Yumlu'nun sakatlıktan yeni çıkmış olması ve form durumunun çok aşağılarda olduğu düşünebilinir.Fakat Yumlu'nun maç öncesi yaptığı açıklamaları okuyup,maç esnasındaki disiplinsiz ve umursamaz tavırları ciddi bir sıkıntıdır.

Yani teknik heyeti de bu şekilde yanlış yönlendirme yapmış ve maç esnasında bu denli kötü ve inanılmaz isteksiz oynaması burada yönetim dahil herkesi zor durumda bırakmış olabilir.Bu durumda biraz daha detaylı düşünüp ne olduğunu anlamaya yönelik hareket etmekte fayda var.

Zeki konusunda ise ciddi bir karaktersizlik konusu var diye düşünüyorum.Geçen hafta eleştirilere verdiği yanıtlar ve bu maçtaki performans ve hataları...

Dün yazdığım yazıyı tekrarlıyorum:"21 puanlık periyod var ve takımımız 8 puan alabilmiş.Bunun hesabını kim verecek?"

Cüneyt Canlıca
Mustafa dun kendısını sahada Ramos olarak görüyordu hiçbi topa mudahale bile etmedı ik 2 golde top onunden geçerken bile topa uzanmaya acız davrandı macın 3 katili vardı dün Soner , mustafa , zeki

Şike yaptılar diyorsun yani..

OFLU
Ya bu Zeki inanın futbolcu felan değil, bakın çok samimi söylüyorum. Maç esnasında bir bakın ya, adamın yaptığı her hareket enteresan. Oyun durduğunda rakip takım oyuncuları ile girdiği diyaloglar vs, ya herşeyi ofsayt olur mu bir insanın. İşte bunun herşeyi ofsayt. Ama yumluya yazık oldu. Tamam dünkü maçın içine etti ama hoca onu kademeli olarak oyunlara dahil etmeliydi. Bu sayede zamanla form tutardı Yumlu.

fincher
Mustafa'yı savunanlar mümkünse maç özetini izlesinler, yediğimiz 4 golde Mustafa'nın neler yapmadığını görsünler, sadece sakatlık ile açıklanamaz bu. İyi oldu!
Performansa göre değerlendirme yapacaksak Halilhodziçin bu takımın başında ne işi var.Beğenmediğin oyuncuya forma vermezsin olur biter.Hoca bu kadar rezil durumdayken performans ve başarısızlık kriterleriyle kimseyi kadro dışı bırakmaya hakkı yok,Emre Güral dahil.Kendi başarısızlığını başkalarının üzerine yıkmaktan ne zaman vazgeçecek acaba...

tamuğ yamtar
27.10.2014, 13:08
Esas kadro dışı kalması gereken Sonerdir. Soner kadro dışı kalmadığına göre kadro dışı kalmanın sebebi ihanet bveya performans olamaz.

Soner gözden kaçmış herhalde...

Aynen sahada olduğu gibi...

Araki bulasın...

erkankoc
Elinde yunanistan milli takiminin defans oyuncusu varken yumlu zaten oynamamali ..ayrica soyunma odasinda olan hersey nasil direkt trabzon yerel medyasina gidiyor bir dusunelim bence

gurur6134
Fatih atikler medjaniler sonerler kadroda yumluyu bir macda silcen sakatlikdan cikmisken ustelik boylemi taraftar baskisindan kurtulcan ey yonetim ey vahid yermi la bunu taraftar cakal surusu..

Oğuzhan
Hoca dün bazı oyuncular seyirci baskısından dengesizleşiyor diye serzenişte bulunmuştu. Bu takımda bunu en çok hisseden oyuncular da Zeki ve Mustafa. Mustafa için yanlış karar yeni iyileşmiş bir oyuncuyu direk ilk 11 çıkarmak hocanın suçudur, Mustafa'nın formsuz oyununa laf edemem. Ama Zeki Yavru için doğru karar gitsin bu ligde hiçbir takımda oynayamaz bizden başka.

Punisher-61
Süper haber..

Mustafa Calik
27.10.2014, 13:09
Trabzonspor-Gaziantepspor maçı sonrası soyunma odasında Mustafa Yumlu'nun Belkalem'le kavga ettiği gelen bilgiler arasında.

Aydın Danış
Zeki'yi anlarım da, Mustafa'nın kadrodışı bırakılması kendi suçunun üstünü örtmekten başka birşey değil

Dünki maçın bir özetini izle sonra bu fikrin değişecek..

yediğimiz 4 golün 4ünde de hatası var hele hele 3 ünü izliyor kendini toparlaması için bu kadro dışılar çok iyi oldu

katre-i.matem
mantık performans olamaz diyor. hoca eteğindeki taşları doktu belli ki. paralel yapılanma olabılır :) bu daha mantıklı

iyattara
Medjani'yi de kadro dışı bırakın, o zaman samimiyetinize inanalım.

coolank
27.10.2014, 13:10
Hoca , Ekiciyi kadroya almayınca çok sinirlendim böyle saçmalık olmaz

Ama az önce okudum ki , Mustafa Yumlu ve Zeki Yavru süresiz kadro dışı

İşte bu çok doğru bir karar bu iş sezon başında yapılmalı idi

Arkadaşlar hiç kendimizi kandırmayalım ikisi de iyi insan ve Trabzonlu olabilir

ama bu takımda oynama şansları yok ; olmaz olmuyor zorlamanın anlamı yok

Kaç zamandır seyrediyoruz olmuyor bu illa olacak diye bir şey yok

Hocaya çok kızmıştım ama şimdi tebrik ediyorum

Sadece sezon başı olacak iş şimdi oldu

Transfer forumunda yazıyordum Yumlu nun oynaması mümkün değil diye ;

çok eleştiriler olmuştu bu çok belli idi zaten Zeki için yorum yapmıyorum

İnanın ki sezon başı kampına zaten Yumluyu götürmek istememişti

Kaleci Fatih den umutlu idim ama 3 4 maç buna benzer hatalar yaparsa

onun da işi zor

2 şanssızlık oldu

1) Onurun sakatlanması 2 ) Bu sezon olan 5 yabancı kuralı

Yapacak bir şey yok doğru kararlar alınsın sonucuna bakacağız

Tolga
Aynı radikal kararı Tercüman için bekliyorum Vahid Hoca'dan.

Cafer Bulur
Sen hazır olmadığı belli olan adamı 45 bile değil 90 dakika oynat ondan sonrada kadro dışı bırak bu oyuncu harcamak değilde nedir?

özgür6161
Ekleme yapmam gerek:"Bu tür kararlarla da hem teknik yönetim hem de idari yönetim soft power pozisyonunu değiştirmiştir.Bu ahval kendilerini de etkileyecektir.Önümüzdeki dönem kırılmaları içerisinde barındıracak bir dönemdir."

Murat'
Yönetim baktı ki kadro dışı bırakmazsak hoca bu oyuncuları hala oynatmaya devam edecek boyle bir cözüm buldular

Colakoglu
Zeki yavru icin gec kalinmis bir karar, en cok babam sevinecek bu karara.
Mustafa Yumluya anlam veremiyorum, Hoca muhmetemelen Belkalemin rakiblerini temizliyo !!

zahido
27.10.2014, 13:11
Dünki maçın bir özetini izle sonra bu fikrin değişecek..

yediğimiz 4 golün 4ünde de hatası var hele hele 3 ünü izliyor kendini toparlaması için bu kadro dışılar çok iyi oldu

Futbolu bilen değil omrunde sadece 2-3 mac izleyen adam bile o 4 golde Mustafanın hatalı oldugunu anlar.

Bu bir futbolcunun kadro dısı kalmasını gerektirmez. Sorun burda.

Fatih Öztürk

Medjani hepsinden kötüydü hatta rezildi.senin düşündüğün açıdan bakarsak bunlara Serdar'ıda ekleyebiliriz.ama adamı kadar eminimki bu oyuncuların kadro dışı bırakılmasında kötü performansın rolü yok.çok başka nedenler var.hocadan çok yönetimin düşündüğü nedenler gibi geliyor aklıma.

28TS61
beni mi bekliyorlardi karar vermek icin :D

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1919839335&postcount=45314

bordo08
Samimiyetle soruyorum zeki kadro dışı diye üzülen varmıdır yapmayın yahu..:D Rakiptakım taraftarı karalar bağlamıştır ayrı mesele..

fincher
Birileri ihanet mi demişti,ihanet işte budur.Kendini kurtarmak ve taraftara şirin görünmek için yapılmış bir hareket,başka bir açıklaması yok...

coolank
27.10.2014, 13:12
Elinde yunanistan milli takiminin defans oyuncusu varken yumlu zaten oynamamali ..ayrica soyunma odasinda olan hersey nasil direkt trabzon yerel medyasina gidiyor bir dusunelim bence

İşte ince nokta burası :) nasıl gidiyor acaba

Bence Yatabare yerel medyayı arıyordur :)))))))))))

Oğuz ZEYTİN
https://eksisozluk.com/entry/46590048

Ve ayrıca, yıllar önce Kasımpaşa mağlubiyeti sonrası Song, Sylva ve Egemen kadro dışı bırakılmıştı. Sonra şampiyonluk... Yoksa?

Veysel

:D:D

BirolKarali
27.10.2014, 13:13
Öyledir demiyorum ama bi kötü oynamak vardır bida kasten kötü oynamak vardır. Takımda ikincisinin oldugunu düşünmek bile istemiyorum.

Enisc
Eğer sırf faturayı birilerine yüklemek adına yapılmışsa bu rezillik. Altında başka sebepler yatıyorsa bilemem.

Zeki bugüne kadar oynuyordu da birden kadro dışı mı bırakıldı ? Yani Zeki'nin bundan önceki performansı güzeldi de bu maçta mı vasat oldu ? Zeki'nin kadro dışı kalmasına bir şey demiyorum. Bana kalsa kampa bile getirmezdim zekiyi. Ama neden şimdi ?

Yumlu kararı tam bir fiyasko zaten. Tüm resmi maçlarda oynayan ve bir çoğunda hata yapan Medjani değilde neden sakatlıktan çıkmış olan Yumlu ? 1 maçta bu kadar ağır bir fatura kesilebilir mi ?

Çok yazık..

coolank

Bu arada Serdar da bu takımın oyuncusu değil

Sefa için biraz daha beklemek lazım

Mehmet Ekici ve Özer Hurmacı çok iyi olacaklar ve takımın yükünü alacaklar

Tayfun
Zeki için doğru bir karar olmuş .

gurur6134
27.10.2014, 13:14
Medjaniye yer acmak icin yumluyu bir macda sildi vahid bu kadar net..bosi belkalem medjani 3 nu kullan ilerde ortada constant ilerde tek cardoza kalsin warisde yatabarede klubede curusun koyayim o kurek kafana bi odun vahidd..

Yunus Emre SEYHAN
Zeki'ye az da olsa üzüldüm.
Gerçek mevkiisinde yani ortasahada oynasa öne geçtiğimiz maçlarda oyuna sonradan girip bir dinamiklik getirebilirdi takıma. Salih'in Medjani'nin yaptıklarını yapabilirdi en azından.

Mustafa Yumlu'ya gelecek olursak, 2-3 sene öncesinde verilmesi gerekiyordu bu kararın.

onurts61
Son zamanlarda aldığım en güzel haber , nüfus cüzdanlarında Trabzon yazmanın dışında hiç bir artı vasıfı olmayan 2 kişiden kurtulduk ancak hala hocayı bu karar yüzünden tebrik edenler var ,hoca kör bunları göremedi sonunda yönetim dayanamadı bu kararı aldı ,hocaya bıraksak zeki yi oynatmaya devam edecek , darısı medjani ve fatih atik in başına...

Ömer Öztürk
27.10.2014, 13:15
Hoca dünkü maçta medjaniyi stoper oynatıp orta sahaya salihi koysaydı kafamız rahat 1 hafta geciricektik. Zekiyi de Mustafa'yı da hoca bitirdi

Fatih Öztürk
27.10.2014, 13:15
Şuda insanın aklına gelmiyor değil.oyuncuları hoca kadro dışı ıraktı ama başkanın gülü,kader arkadaşi,canı ciğeri,ciğer paresi Vahid'e kıyamadığı için sorumluluğu üzerine aldı.yeterki boşnak böreğine zeval gelmesin!

gurur6134
27.10.2014, 13:16
Son zamanlarda aldığım en güzel haber , nüfus cüzdanlarında Trabzon yazmanın dışında hiç bir artı vasıfı olmayan 2 kişiden kurtulduk ancak hala hocayı bu karar yüzünden tebrik edenler var ,hoca kör bunları göremedi sonunda yönetim dayanamadı bu kararı aldı ,hocaya bıraksak zeki yi oynatmaya devam edecek , darısı medjani ve fatih atik in başına...

Emin ol prensi medjaniyede yapar bunu ...

Cengiz Çubukcu
27.10.2014, 13:17
Yönetim baktı ki kadro dışı bırakmazsak hoca bu oyuncuları hala oynatmaya devam edecek boyle bir cözüm buldular

hoca da kadro dışı bırakmak için kötü oynamalarını beklemiş olabilir....nerden tutarsak tutalım elimizde kalıyor...

coolank
Fatih Atik ve Serdar da anlamsız takımda kalmaları keza Mustafa Akbaş da

Ama bunlar şimdi olmaz sanırım devre arası beklenir

Takım iyi olacak buna samimi olarak inanıyorum

TolgaTopçu61
Mustafa Yumlu'nun dün oynadığı rezaletti...
Yok sakatliktan çıkmış felan filan alakası yok, ne posizyon bilgisi ne mücadele etti ne başka birşey etti...
Zeki için birşey demeye gerek yok...
Böyle boş Trabzonlular olmaz olsun...

Armağan Dere
İstanbul'daki 3-1'lik Kasımpaşa maçı sonrası da olmuştu bişe olmaz..
Hem de 5 kişi kadro dışıydı

erkankoc
Mejdaini ve belkelam kac gole direk katki yapmis adamlar tekrar bir dusunelim

x_man
Karar dogru olabilir de hoca ve yonetimi kim kadrodisi birakacak

zahido
Komplo teorilerine gerek yok. Yumlu kasten kotü oynayacak adam değilmiş gibime geliyor.

Soner'e ne diyeceğiz ozaman. Adam oynamıyor bile. Kasıt falan yok adam direkt oynamıyor. Ona ne diyeceğiz peki?

KeLLoO
hocayi da bi iki hafta kadro disi birakma sansimiz olsa keske. Oyuncular kendi aralarinda kurardi kadroyu. Zeki medjani serdar zaten mahcup olur "biz oynamayalim" derlerdi

Cafer Bulur
Bakalım daha hangi komediler izleyecegiz ama traji-komedi bu Akhisar maçı sonrası çok kötü şeyler olacak ve dibe vuracagiz sevinin bakalım nereye kadar....

erkankoc
Yada mejdani ve belkelam yedigimiz gollerde kacinda hata yapti?

fincher
27.10.2014, 13:18
Sorun hocanın kendini gerçekten iyi bir hoca sanması veya öyle göstermeye çalışması.Sezon başından beri sürekli oyuncuları medyanın ve taraftarın önüne attı,kusuru hiçbir zaman kendinde aramadı,bundan sonra da aramayacak.Şimdi basın toplantılarında futbolcuları satması onu kurtarmıyor,bir üst seviyeye geçti,icraat yaparak futbolcuları satıyor.Elinde 3 sol bek oynayabilecek adam varken sen oraya Zekiyi koyuyorsan ve bu adam hata yapıyorsa onu kadro dışı bırakmaya hakkın yok arkadaş.Azcık delikanlı ol verdiğin kararların arkasında dur,bu performans bir adamı kadro dışı bırakmak için yeterliyse sen de istifa edeceksin o zaman.Yaptığın karı kılıklılıktır kimse kusura bakmasın...

halil ibo
''Zeki Yavru'' anlaşılır.Fakat Mustafa(!) benden ve birçoğumuzdan akşam onlarca kez tepki almasına rağmen hak etmedi bunu.
Sakatlık dönüşü ilk maçında ki hatalarından dolayı alınmış bir karar ise,çok ağır.Başka nedenler varsa ?
M.Y.için eğer bu maçtaki hatalardan alındı ise laubali bir biçimde ayakkabı bağlarken gol yediren şahısın ipi daha erken çekilmeliydi.

ts61gogo
bir mac yüzünden iki oyuncuyu kadro disi birakmak bana cok radikal geliyor.

Öteki oyunculari korkutabilir bu. Stres altinda performanslari düsebilir

Colakoglu

Ve ayrıca, yıllar önce Kasımpaşa mağlubiyeti sonrası Song, Sylva ve Egemen kadro dışı bırakılmıştı. Sonra şampiyonluk... Yoksa?

Cok ilginc, gercekten kasit veya sabote etmek istemis olabilir !! Pozisyonlar cok bariz cünkü

Fatih Öztürk
Zeki'ye az da olsa üzüldüm.
Gerçek mevkiisinde yani ortasahada oynasa...

Zeki'nin gerçek mevkiisi futbol dışında her mevkiidir :)

Gurpas
Valla ben karardan memnunum. Neden ? Yıllardır kendilerinden canla başla oynamalrını beklediğimiz ama bir türlü oynamayan iki vatandaş

Doğukan Uçan
27.10.2014, 13:19
basarisizliklarini başkalarına yuklemenin derdinde

DarthVader
Yumlu'nun maça çıkarken olayı bitmişti zaten. Boss un kaptan olarak çıkmasından dolayı tavırlı olarak maça çıktığını öğrendim...

S.ÖZKAN
Arkadaşlar yorumlarımız forum kurallarına uygun olsun lütfen

Ehrimen
Performansa göre değerlendirme yapacaksak Halilhodziçin bu takımın başında ne işi var.Beğenmediğin oyuncuya forma vermezsin olur biter.Hoca bu kadar rezil durumdayken performans ve başarısızlık kriterleriyle kimseyi kadro dışı bırakmaya hakkı yok,Emre Güral dahil.Kendi başarısızlığını başkalarının üzerine yıkmaktan ne zaman vazgeçecek acaba...

Mustafanın yaptıkları hata ile açıklanamaz. Rica ediyorum dikkatli bir şekilde maçın özetini izleyin.

Ekrem D.
27.10.2014, 13:20
Haftalardır (hatta yıllardır) Yumlu ve Zeki hakkında bu forumda yazılanlar ile paralel bir karar bence.

Cafer Bulur
Yönetim ve hoca bize hükmen yenilgi tattirmaya yeminli gibi görünüyor önümüzdeki maçlarda buna da hazır olun....

erkankoc
Bazilari sunu anlamiyor sebeb kotu oyun degil..adamlarin bir seyleri ortaya cikti kesin. Bunlar ozkan sumer adamlari gibi calisti hersey yerel medyaya aninda iletiliyordu kim iletiyordu ?cardozomu yatabaremi warismi fatih atikmi..tabiki trabzonlu adamlar iletiyordu

arifberkay

Şu hocaya da bir el atar mısın:)

PortoDeGalinhas
Arkadaşlar dün ki maçta yediğimiz 4 golde ki Mustafa ve Zeki'nin hal ve hareketlerine dikkat edin, bu kadro dışı olayını çokta surpriz olarak gormezsiniz. Özellikle Mustafa çok rahat müdahele edebileceği toplara resmen bilerek müdahele etmemiştir. Hoca' yı dün ben de çok eleştirdim ama sakın kafayla düşününce hoca'nın en büyük hatasının bu ikiliye guvenmesi oldugunu düşünüyorum.

Armağan Dere
Yumlu'nun maça çıkarken olayı bitmişti zaten. Boss un kaptan olarak çıkmasından dolayı tavırlı olarak maça çıktığını öğrendim...

Ciddi misin hacı

O mu kaptan çıkacakmış

Bak bak bak

zx61
Yahu bu siteye girince kendimden şüphe ediyorum..zeki ve mustafa gibi takımın en zayıf halkalarından kurtulmuşuz hala daha vahid hocayı eleştiren var..mustafa yumluyu bazı maçlarda çok beğendim günah almak istemem ama mustafa için dünkü maç hiç temiz değildi..ya çokk formsuzdu ki böyle olsa kenara iyi hissetmiyorum değiştirin fln derdi ya daa söylemek bile istemiyorum ama bir adım ötesindeki topa müdahale etmemesinden anlanacağı üzere takımı sabote etti..
Ancak ben yine de bu kadro dışıların dünkü maç performansından olduğunu düşünmüyorum eğer öyle olsaydı mustafayı 90 dk sahada tutmazdı..

SADECETRABZON61
Şimdi bunlar kadro dışı bırakıldı diye Trabzonspor iyimi olacak? Hoca gitmeli Hoca.

fincher
Mustafanın yaptıkları hata ile açıklanamaz. Rica ediyorum dikkatli bir şekilde maçın özetini izleyin.
Ne diyorsun yani,şike mi yaptı?

Hüseyin Başoğlu
27.10.2014, 13:21
İlk golde muhammeti boş bırakan Medjani
İkinci golde Zeki top kapmaya çalışırken hiçbir şey yapmayıp izleyen Medjani.Arkasından adam koşuyor topu kapıyor pas verip ceza sahasına girip golü atıyor. Medjani daha ceza sahasına bile gelememiş hala izliyor.
Üçüncü golde chibuike'ye baskı yapmayı beceremeyip vurmasına müsade eden yine Medjani.

Hoca inşallah bunlarıda görür.

ne mustafayı ne zekiyi savunmayacağım. Karardan memnunum.Takıma zarar veren herkes için aynı kararı bekliyorum.

Turgay Atalay
Devre arası Fatih Atik, Fatih Öztürk, Soner, Serdar ve İshak'ın da bileti kesilir. Mustafa'ya sırf dünkü maç için kıyılmışsa üzüldüm şahsen, ama başka sebepler varsa şimdiden onun da yolu açık olsun.

TolgaTopçu61
Bosingwa varken sen kaptan olacaksin hemi Yumlu?
Hiç beyin yok bunlar da arkadaş, Zeki de artistin teki...
Isabet oldu kadro dışılar..

mkesen1982
bu arkadaşlar yanlış bir iş yaptığı için mi süresiz kadro dışı kaldı yoksa kötü oynadıkları için mi.yanlış yaptılarsa lafım yok.kötü oynadıkları içinse böyle saçma karar olamaz.o zaman her hafta birilerini kadro dışı bırakalım.

Enes Başkaya60
Bravo hoca senden de bu beklenir dibe doğru götürmeye devam et takımı sen zeki denen 3.ligde bile oynama kapasitesi olmayan adamı sol bek oynat m.yumlu yu sakatlıktan yeni çıkmış adamı hemen oynat sonra kadro dışı yemezler önce kendine bak kendine aklını başına al...

DarthVader
27.10.2014, 13:22
Ciddi misin hacı

O mu kaptan çıkacakmış

Bak bak bak

Net...

Fatih Öztürk
27.10.2014, 13:23

Bencede yönetimin düşüncesi bu yönde.ve umarım yönetim kararında hatalı çıkar.

Doğukan Uçan
27.10.2014, 13:23
Zeki yavru ile Mustafa Yumlu dün bilerek gol yedirttiler takıma bu anlama geliyor, başka açıklaması olsa yazardı.

Ekrem D.
27.10.2014, 13:24
Yahu dün oynanan maçta Mustafa'nın kaç pozisyonda 50 cm uzağındaki rakibe müdahale etmemesi - ki bir pozisyon da değil - insana ister istemez farklı şeyler düşündürüyor. Yönetimin de bir bildiği var galiba ki bu kararı aldılar.

Zannetmiyorum bir maçlık kötü performans sonrası bu kararın alındığını. Öyle olsa Zeki şimdiye kadar kadro dışı değil şehir dışı edilirdi.

Armağan Dere
Özer de sakatlıktan geldi..
Bu adama hep şüpheli baktım Lemi ve Fenerbahçe olayından dolayı
adam takır takır oynadı..
Kendisini tebrik ediyorum.
Bana Yumlu'nun 1. ve 3. golde bilerek hata yaptığını düşünüyorum..

bordo08
Zekiyi kadroda görmemek bile maça piskolojik olarak 1-0 önde başlamak demek..:)

irfan61
Resmi site yayınladığı bildiriği de bir kere olsun tam olarak açıklasa şaşardım.Kadro dışı kalmalarının sebebi ne keşke bunu açıklasalardı.Disiplinsiz davranış mı yoksa başka şeyler mi var işin içinde ??

'Enes'
27.10.2014, 13:25
Mustafa idmanları sabote ediyormuş ve kaptan olmak için hır gür çıkartıyormuş sebebi bu diye biliyorum.

oğuzhan can
27.10.2014, 13:25
Hocayı yönetimi bilmem. illa bi sorumlu bulacam diye kimseye saldırmıcam. bu iki bidon ts yeteneğinde değil. kadro dışı kararı geç alınmış bi karar.ayrıca bilmeyende sanacak bedava oynuyorlar.

hyasin61
27.10.2014, 13:26
Helal olsun hoca dogru kararlar.Iyı futbol ıyı oyuncularla oynanır

cerasus
Zeki'yi günah kecisi ilan etmek, kolayciliktir.
Ikinci yarida bence fena oynamadi. Adam bazen bir sol bek, bir sag bek, bazen orta sahada oynuyor, hala bir mevkisi yok. Ne yapsin? Caliskan, kosmamazlik etmiyor, savasmamazlik etmiyor.
Adama sormazlar mi, madem bu kadar kötü, kac mactir neden oynatiyorsunuz? Neden ikinci yari degistirmediniz?
Musa Nizam ile Ishak Dogan var oldugu halde Zekiyi tercih ettiyseniz, bu kararin arkasinda durmalisiniz!

Seyircinin yuhlamasi ve tepkisi tam bir ... örnegi. Burada da Zeki'yi linc edenler cok yanlis yapiyorlar.

orhan42
Çok garip bir taraftar profilimiz var,Yumlu ile Zeki'ye maç boyu tepki gösterip defolsunlar diye bağıran çağıran taraftar şimdi de yazık diyor..Valla adam olmaz bizden..

oğuzhan can
Bravo hoca senden de bu beklenir dibe doğru götürmeye devam et takımı sen zeki denen 3.ligde bile oynama kapasitesi olmayan adamı sol bek oynat m.yumlu yu sakatlıktan yeni çıkmış adamı hemen oynat sonra kadro dışı yemezler önce kendine bak kendine aklını başına al...

constant ta sakatlıktan yeni çıktı.

Berat Akçay
27.10.2014, 13:28

Buna izin veremem Arif abi :D Öyle bir hata yapma 28TS61. Sakın ! :)

Armağan Dere
Çok garip bir taraftar profilimiz var,Yumlu ile Zeki'ye maç boyu tepki gösterip defolsunlar diye bağıran çağıran taraftar şimdi de yazık diyor..Valla adam olmaz bizden..

:):)...

Aydın Danış
Bosingwa varken sen kaptan olacaksin hemi Yumlu?
Hiç beyin yok bunlar da arkadaş, Zeki de artistin teki...
Isabet oldu kadro dışılar..

Kesinlikle katılıyorum tamam iyi hoşsun Yumli'da değer kazanmışken bu yapdığın hatalarla düşüyorsun işte hiçbirşey mazeret olamaz ya bırakın bu işleri sen Trabzonspor'uy oyuncususun üstelik Trabzonlusun herkesden daha iyi oynamak için bitaraflarını yırtman lazım sen sakatlıkdan döndün kendini yırtarak göstermen lazımken berbat ediyorsun maçı ayııp

Zeki desen keza öyle isabetli kararlar bence..

Kazım Bostan
yediğimiz golleri tekrar dikkatlice izledim yumlu meselesinin sakatlıkla açıklanacak bi yanı yok gerçekten de. ya zaten böyleydi onur açığı kapatıyordu bugüne kadar, ya da kasti bi şey var ki ihtimal vermek istemem. bilmem başka seçenek var mı

darısı medjani'nin başına. ya savunmada oynasın ya da zeki ve yumlu'nun yanına gönderilsin

arifberkay
Tamam iki isimde bana göre çöp.
Peki zeki derse ben neden sol bek oynuyorum hoca buna ne cevap verecek?

Gurpas
Mustafa ve Zeki bu kulüpte para kazanıyorlar (bir de bunlar öz evlat olacak, olmaz olsunlar.), dünkü maçta yediğimiz o saçma goller yüzünden galip gelemedik ve belkide muhtemel bir galibiyet serisini hançerlediler. Yazık değilmi biz taraftarlara, yenilinci psikolojimiz bozuluyor, aile içi huzurumuz etkileniyor. Sen ne hakla hocayı protesto etmek için takımının yenilmesine sebep olabilirsinki, babanın kulübümü burası. Lütfen Zeki ve Mustafayı savunurken bu yazdıklarımı iyi düşünün. Vahid hoca bu amatörlerle başarılı olamayacağını görebiliyor ve bu doğrultuda kararlar alıyor. Lütfen hocamıza bu cesur davranışlarından dolayı sahip çıkalım.

arifberkay
27.10.2014, 13:29

Peki Berat:)Ama sorun hocanın kafası

Fatih Çelik
Zeki için doğru Yumlu için çok ağır bir karar.Yanlış. Çözüm bu ise daha o listeye eklenecek bir çok kişi daha var.

Tayfun
Aykut Demir de bu listeye eklenmeli.

Nazim Can
27.10.2014, 13:30
Super bir karar, bu karari taa sezon basinda almaliydi simdiye kismetmis, dunki maci Yumlu arkadas taraftar gibi seyretti bir citlegi yoktu;) artik citlegini alip rahatca izleyebilir maclari, diger arkadasa diyecek bir kelime bulamiyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Berat Akçay

Net olarak böyle düşünüyorum ben de. Dünkü hataların maç eksiği ile alakası yok arkadaş. Topu takip etmeme, rakibi bırakma

irfan61
Mustafa idmanları sabote ediyormuş ve kaptan olmak için hır gür çıkartıyormuş sebebi bu diye biliyorum.Nerden biliyorsun söyle de bizde bilelim.

Enes Başkaya60
constant ta sakatlıktan yeni çıktı.

çıkabilir ben hocaya diyorum lafı hoca demeye de bin şahit ister zaten de oynat sonra suçlu bul yerlerse önce kendini sorgulasın geçen macin yıldızı salıhı niye oynatmamis oğlunu oynatacak yaa ondan demi hani nerde rotasyon önce kimin hangi mevkide oynadigini öğrensin sonra bakalimm...

Fatih Çelik
Net olarak böyle düşünüyorum ben de. Dünkü hataların maç eksiği ile alakası yok arkadaş. Topu takip etmeme, rakibi bırakma

hop yanlış alıntı :)

tristram
27.10.2014, 13:31
bu karardan dolayi ne yonetim ne hoca elestirilir..tek elestirim neden bu karari sezon basi almadilar.o donem de zeki dani alves, yumlu bir nesta degildi..ikisi de bos beles adamlardi.trabzonlu olmalari disinda bir numaralari yoktu..aykut akgun balonunu gonderirken neden bunlar kadroda birakildi..sorgulanacaksa bunlar sorgulansin..

Nazim Can

Karabük macinda dami sol bek oynadi?!?!

Rust Cohle
....yenilen 2.gol ve 4.gol...yumlu hatalı....bu kesin....ama 2 aydır oynamayan yumluyu sahaya süren hoca çok mu temiz.....peki medjani çok mu iyiydi....yavru evet vasat bir oyuncu ama adamı sol bekte denemediniz mi...el insaf....koyun şu çocuğu ortaya constantın yanına bir de orda görelim....kadro dışına kararına katılıyorum ama sadece bu iki garibana yüklenilmemeliydi....medjani,serdar hatta lakayt sefanın bile boynu vurulmalıydı....

İskefiyelireis
Mejdaini ve belkelam kac gole direk katki yapmis adamlar tekrar bir dusunelim

Attıklarımızın %30 Una
Yediklerimizin tamamına:)

Fatih Çelik
Mustafa idmanları sabote ediyormuş ve kaptan olmak için hır gür çıkartıyormuş sebebi bu diye biliyorum.

Sebep bu ise kara doğru. Çünkü tek maç yüzünden bir adamı kadro dışı bırakmak akıl alır gibi değil.

bordo08
27.10.2014, 13:32
Musti bosiyimi kıskanmış yok artık adamın kariyerine kalitesine futbolculuğuna saygı duyulmalı önce ayıptır..Bosi kim musti kim mukayese bile kabul edilemez..

onurts61

Aynı maç sonrası hugo bross da gönderilmişti , vahid saçma sapan tercihlerine rağmen hala yerinde kısacası iki olay paralel değil ,eğer vahid de göndeirlirse herşey daha güzel olacaktır ,

Berat Akçay
İşte o Egemen ilk fırsatta kaçmıştı ondan sonra.

Egemen'in para yüzünden kaçtığını herkes biliyor. Geliş şeklide aynıydı gidiş şeklide

bosver61
Mustafa sakatlıktan yeni çıktı diyen arkadaşlar özer de sakatlıktan yeni çıktı.aradaki farka bir bakın isterseniz.Sırf Trabzon lu diye bu takımda yıllarca oynatılan (Fatih-Gökdeniz hariç) futbol fukaralarının Trabzonspordan ayrıldıktan sonra hangi takımlarda oynadıkalrına bir bakın bakalım.Bugün süperligde ki vasat üstü takım zeki ve mustafa yı kadrosuna alıp oynatır.Belki Balıkesir onlarda Zeki Ayvaz gibi bir kovayı transfer edebilecek futbol bilgisine sahip oldukları için

tristram

en son sag bekte oynadiginda ayakkabi bagcigiyla cebellesiyordun kamil der.senin bu yoklukta bile giderin yokmus onu anladim da diyebilir.

Nazim Can
27.10.2014, 13:33
Yumluyu kadro disi birakmak demek Belkalem-Medjani ikilisi lig bitene kadar stoperde oynar demek önliberoyada Salih gecer demek;)

mkesen1982
ya bir adamı süresiz kadro dışı bırakıyorsan bir nedeni olmalı.bu adamlar kavgamı çıkardı hocaya küfürmü etti maç mı sattı.ne?
bu adamlar yeteneksiz diyorsan ki bende öyle düşünüyorum o zaman şimdiye kadar nerdeydin.kaç haftadır zeki 11 de.bence vahidin cinliği bu.yön değiştirme denir buna.biz iyiydikte bak bunlar yüzünden oldu.

legorakiss
süper bi haber
geç kalınmış ama buna da şükür
kim karar verdiyse helal olsun.
sezonun devre arası enayi bi kulup bulursak kelepir fiyata verelim

Rust Cohle
....keşke sezon başında kadro dışı olsaydı...zeki ile yumlunun dir disiplinsizlik yapacaklarına kesinlikle inanmam...yönetimi dolduran kim acaba...hoca herhalde....

Yusuf BALCI
Zekinin ilk kötü maçı değil bu. 2 alt ligin topçusu zeki..

Colakoglu

Bütün Pozisyonlari gec, Yedigimiz 2. goldeki hata(kasit) apacik ortada. Eger yönetimin ayriyetten bildigi birseyler varsaki öyle düsünüyorum, cok dogru bi karar alinmis.

özgür6161
İlk golde muhammeti boş bırakan Medjani
İkinci golde Zeki top kapmaya çalışırken hiçbir şey yapmayıp izleyen Medjani.Arkasından adam koşuyor topu kapıyor pas verip ceza sahasına girip golü atıyor. Medjani daha ceza sahasına bile gelememiş hala izliyor.
Üçüncü golde chibuike'ye baskı yapmayı beceremeyip vurmasına müsade eden yine Medjani.

Hoca inşallah bunlarıda görür.

ne mustafayı ne zekiyi savunmayacağım. Karardan memnunum.Takıma zarar veren herkes için aynı kararı bekliyorum.

İlk hafta yazmıştım Hüseyin,bu konuda sana katılıyorum.Medjaniyi kast ederek önlibero pozisyonunda takımı sabote eden bir yapı var.Burada çift önlibero konusu da hocayı eleştirebileceğim en önemli hususlardan...

Teknik ve yönetimsel yığınla eleştirilecek konular var.Herşeyi detayıyla inceleyip analiz yapıyoruz.Trabzonspor önceliğimiz olduğundan yapıcı ve kısıtlı eleştirinin bir adım ötesine gitmek istemiyoruz.Bizler şu an bu kaosa evrilen ahvalden nasıl hasarsız çıkarız bunun çözümünü üretip,yönetimi bu hususta yönlendirmeliyiz.

İki futbolcu ve yapılan münferit hatalardan ziyade daha ciddi sıkıntılarla baş etmek zorunda olduğumuz döneme giriyoruz.

Umarım Allah bizi muvaffak eyler...

Ehrimen
27.10.2014, 13:34
Ne diyorsun yani,şike mi yaptı?

Şike yaptı, yapmadı diyemem ama müdahale edebileceği toplara bile bile müdahale etmediğini rahat söyleyebilirim.

Fatih Öztürk
en son sag bekte oynadiginda ayakkabi bagcigiyla cebellesiyordun kamil der.senin bu yoklukta bile giderin yokmus onu anladim da diyebilir.

:)

hyasin61
Yenılen gollerde zekı ve yumlu ısımlerının olması tesaduf olamaz.Biri topu taca atmaktan acız gıder kornere atar dıgerı cıkarken top kaptırır ,yıne bırı rakıbını takıp etmez .Pozısyon vermeyen takım neler olduda o kadar pozısyon verdı

cerasus
Ne dediginizi bilmiyorsunuz.

Daha sezon baslamadan önce Yumlu ilk 11 yazilan ilk isimlerden biriydi. Hatta gecen sezonu hatirlayalim, kacimiz memnun idik.
Simdi yok torpilli, yok sabote etmek istiyormus... Tabii tabii...

Zeki de samar oglanina döndü. Sucu üzerine atin, kendi zihninizde temizlenin. Oh ne kolay dünya.

Hakan
27.10.2014, 13:35
Bakalım Türkiye'nin en iyi stoperini almak için kimler talepte bulunacak? Karara sevindim

Mert'
Zeki Yavru için geç bile kalındı da Yumlu ne yaptı yahu?

1 maç kötü oynadı diye kadro dışı bırakacaksak son 2 yılda en az 30 kişi kadro dışı kalmalıydı.

Ha , eğer Yumlu olayında başka iş varsa bilemem.

Sefa
Allahım böyle mutlu bir haberle uyanmak için ne yaptım ?

Rust Cohle
....demek ki 275 milyon borç 2 ay sonra 100 milyon daha artacak !!!!!!!!

MuratB.
Yönetimdekiler idareciliği ne kadar biliyorsa vahid de hocalığı o kadar biliyor. Domino taşı gibi takımla oynayıp daha sonra Süresiz kadro dışı bırakmak ne demek. Sen ona tazminatımı almadan gitmem desene.

Çağdaş DENİZ
27.10.2014, 13:36
valla doğru mu yanlış mı bilemedim ama ben yumluyu bu kadar kötü hiç görmemiştim
stoperde kim oynayacak acaba?

Harun
Bu kadro dışı olaylarının bence dünkü maçla ilgisi yok.Muhakkak öncesi vardır.

AntiŞike
-Zeki ve Yumlu bu takımın oyuncuları değiller. Ancak Yabancı kontenjanından özellikle iyi bir Yumlu kadroya girebilirdi.
-dünkü maçta 4 golün 4 ünde de hatalı olan, hatta hatanın haricinde, sanki art niyetli gibi oyanamayan Yumlu nun bu performanıs ile değil kadro dışı topla oyanaması yasaklanmalı.
-ancak sadece bir maçlık ve sakatlık sonrası kadroya girmesi göz önüne alındığında sadece bu maçla ilgili verilmiş bir kararsa herşeye rağmen yine de haksızlık.
-ben dünkü performans harici disiplinsiz davranışi veya bir sabote olayı sezimlenmiş olabilir diye düşünüyorum. Aksi halde bir maçla olacak bir şey değil...
SADECE DÜNKÜ MAÇ DEĞİL GENEL YETENEK KALİTE İLE İLGİLİ VEYA DİSİPLİNSİZ HAREKET VARSA ÇOK ÇOK DOĞRU BİR KARAR ,
ANCAK SADECE DÜNKİ MAÇLA İLGİLİ İSE ADİL DEĞİL!. SONER, MEDIANI yi NEREYE KOYACAKSIN? ZEKININ SEZON BAŞINDAN BERİ HER MAÇTA OYNAMASINI NEREYE KOYACAKSIN? YUMLUNUN SAKATLIK SONRASI OYNATILMASINI NEREY KOYACAKSIN?? AYRICA YABANCI KONTENJANINDA ÖZELLİKLE YERLi STOPER OLMA AVANTAJINI YİTİRMEYİ NEREYE KOYACAKSIN?

GEREKÇELERİ İLE TUTARLILIK VARSA ,ÇOK DOĞRU BİR KARAR.. TUTARLILIK YOKSA KADROYA ALMAYABİLİRSİN ACAK SÜRESİZ KADRODIŞI ADİL DEĞİL...

Murat61
Kararın kesinlikle performanstan kaynaklanmadığını düşünüyorum. Oyunu baltalamak isteyen cezasını çeker bu kadar basit. Dünkü maçta yumlunun kendisi gibi oynamadığı çok açıktı bence doğru karar. Sakatlıktan çıktı derken müzmin sakat olan özerde sakatlıktan yeni çıktı ama korkmadan kendini vererek savaştı bize o lazım yenilince hoca gider Trabzonlu hoca gelir kafamız rahat olur mantığıyla burda işler yürümez burası Trabzonspor.

kursat1313
Zeki Karabük maçından sonra kadro dışı kalmalıydı çok doğru ve geç bir karar oldu Mustafa da iyi olmuş herkes sakattı filan diyor ama 1. Özerde sakattı 2.ikinci golde resmen topu seyretti sakatta olsa müdahale edebilirdi

MuratJ
Harika bir haber. Sirf bunu kutlamak icin uzaklardan foruma giriyorum. Hoca da yonetim de bende harika bi kredi kazandilar. Cok mutluyum. Trabzonspor hakkinda son 3 sene de aldigim en guzel haber. Mustafa konusunda ozellikle buna ulasilmasinin gururunu mutlulugunu yasiyorum. 2011 senesinden beri Mustafa dan nefret ediyorum. Sonunda bugunu gordum. Cok mutluyum. Defans nedir bilmeyen bir sozde stoper oyuncusu takimin 4. stoperiyken bi anda 1. stoperi oldu ve o gunden bugune stoper hattinda yuzumuz gulmedi. Antep macinin ozetlerine bakamadim sinirden. Cok mutluyum. Zeki zaten neden futbolcu ? Su Trabzonlu sacmaligindan bu takim kurtulursa buyuyecektir. Kisacasi cok dogru bir karar ve mutluyum.

Mustafaya verilen sanslar Aykut a verilmeli. Ama yine de Belkalem-Medjani ikilisi stoperde hic bozulmamali. Salih ise bu takimin mevcut tek onliberosudur.

Colakoglu
Zeki Yavru için geç bile kalındı da Yumlu ne yaptı yahu?

1 maç kötü oynadı diye kadro dışı bırakacaksak son 2 yılda en az 30 kişi kadro dışı kalmalıydı.

Ha , eğer Yumlu olayında başka iş varsa bilemem.

yedigimiz 2. golü seyret anlarsin neyaptigini.

Hüseyin Başoğlu
İlk hafta yazmıştım Hüseyin,bu konuda sana katılıyorum.Medjaniyi kast ederek önlibero pozisyonunda takımı sabote eden bir yapı var.Burada çift önlibero konusu da hocayı eleştirebileceğim en önemli hususlardan...

Teknik ve yönetimsel yığınla eleştirilecek konular var.Herşeyi detayıyla inceleyip analiz yapıyoruz.Trabzonspor önceliğimiz olduğundan yapıcı ve kısıtlı eleştirinin bir adım ötesine gitmek istemiyoruz.Bizler şu an bu kaosa evrilen ahvalden nasıl hasarsız çıkarız bunun çözümünü üretip,yönetimi bu hususta yönlendirmeliyiz.

İki futbolcu ve yapılan münferit hatalardan ziyade daha ciddi sıkıntılarla baş etmek zorunda olduğumuz döneme giriyoruz.

Umarım Allah bizi muvaffak eyler...

ya İHO geldiğinden beri zaten sıkıntıların içindeyiz ona alıştık özgür.
Parça parçada olsa doğru şeyler yapılsın bari takımda.
Ben mesela bu kadro dışılara saygı duyarım. Ama millet anti fanlığından ötürü çığırtkanlık yapıyor sevinçten bu yanlış.
Yönetimsel sıkıntılardan önce taraftarsal sıkıntılarımız çözülmeli. Ondan sonra yönetime b.k atarız eleştiririz.

Enes Başkaya60
Yumluyu kadro disi birakmak demek Belkalem-Medjani ikilisi lig bitene kadar stoperde oynar demek önliberoyada Salih gecer demek;)

bu lafını unutma reis :-) bu adam gider bosiyi orda oynatır salıhı orda oynatır medjaniyi yine Kesmez ordan adım gibi eminim

Fatih Çelik
27.10.2014, 13:37
valla doğru mu yanlış mı bilemedim ama ben yumluyu bu kadar kötü hiç görmemiştim
stoperde kim oynayacak acaba?

Medjani'ye tepki geldi sanırım bu yüzden Avraam Belkalem olacaktır diye düşünüyorum.

zahido
Hoca maç sonunda konsantrasyon eksikliğinden bahsetti. Mustafanın o hataları tamamen konsantrasyonla alakalı.

Her konsantrasyonda sorun yaşayan futbolcuyu kadro dışı mı bırakacağız?

Bu işten ekmek yiyor bu adamlar ve bu takımı tutan adamlar bunlar. Bilerek hata yapmazlar okadarda değil.

Dün hepimiz kızdık Mustafa'ya. 2 hafta ceza verir oynatmazsın ama kadro dışı nedir. Haketmediler bence kadro dışıyı.

Bu adamların bu takımda yeri olmayabilir. Kaliteleride eksik olabilir. Ozaman sezonun ortasını beklersin devre arasında naparsan yaparsın.

Gurpas
Zeki ve Mustafa kesin Hami cidir. Bunlar Trabzon basınına ve muhalif kanada da yakındır haliyle. Yarardan çok zararlarını gördük bu ikisi yüzündende sinir hastası olamam, güzel karar.

Uğur Odabaş
27.10.2014, 13:38
Zekinin kadro dışı kalmasına fazlası ile sevindim Trabzonspor ludur seviyordur Trabzonsporu ama yetmez. Mahalle maçı yapmıyor bu takım. Mustafa yumlu bir maç ile silindi ise yazıklar olsun!

oğuzhan can
çıkabilir ben hocaya diyorum lafı hoca demeye de bin şahit ister zaten de oynat sonra suçlu bul yerlerse önce kendini sorgulasın geçen macin yıldızı salıhı niye oynatmamis oğlunu oynatacak yaa ondan demi hani nerde rotasyon önce kimin hangi mevkide oynadigini öğrensin sonra bakalimm...

hoca olması için şahide gerek yok. eğitimini al sende ol. hocanın kimi oynatacağına kendi karar verir. siz önce insanların işine saygı duyun. bi eleştirin varsa yönetime yapacaksın. hoca buraya sizin kadronuzu oynatmaya gelmedi. seçim yakın verirsin farklı başkana oyunu bir şeyleri değiştirirsin.

fincher
Şimdi kendinizi Trabzonsporlu futbolcuların yerine koyun.Hoca malum herkesin mevkisiyle oyuncak gibi oynuyor.Bosingwa,Constant,Sefa,Medjani,Yusuf,Musta fa Akbaş zaman zaman asıl mevkilerinde farklı mevkilerde oynuyor.Belki yarın öbürgün Musadan stoper yapacak.Bu adamları esas mevkilerinde oynatmayan hoca olası bir kötü oyunda aldığı kararın arkasında durmuyor ve onun kararıyla oynadığın mevkide başarısız oldun diye kadro dışı bırakıyor,taraftara şov yapıyor,yada sakatlıktan yeni çıkmış bir oyuncu fedakarlık yapıp oynamak isteyecek mi bundan sonra?Bu topçular bu hocaya nasıl güvenecek bana söylermisiniz?

AhmetG.
Şöyle bi haber de var Mustafa'nın performansıyla ilgili..

Trabzonspor kulüp doktoru Hakan Bozdoğan dışında ikinci bir doktora da muayene olan Yumlu'nun hazır olmadığı gerçeği ortaya çıktı.

Rostov maçında ayak bileğine aldığı darbeler sonrası sakatlanan Yumlu'nun iki ayrı bölgeden ağır darbe aldığı ifade edildi.

Dün akşamı maça da hazır olmayan Yumlu'nun pozisyonlarda ağır kalmasının nedeninin ayak bileğindeki rahatsızlığından dolayı acı hissettiği ifade edildi.

Yaşan bu gelişmeler sonrasında Trabzonspor'un bunlara bilerek Mustafa Yumlu'yu saha sürmesi intihar olarak nitlendirildi.

Rust Cohle
.....Akhisar bize itekleyecek....bu kadro dışı olayı türk oyuncuları ters yönde tetikler....ve hocayı satarlar....görün bakın.........

Fatih Çelik
27.10.2014, 13:39
.....Akhisar bize itekleyecek....bu kadro dışı olayı türk oyuncuları ters yönde tetikler....ve hocayı satarlar....görün bakın.........

Yabancı Türk ayrışması olduğu an 9. Bitiririz net.

Colakoglu
27.10.2014, 13:39

hic sanmiyorum, tam tersi bi etki yaratacak. Bence hocayi satmaya ugrastiklari icin bu olaylar yasandi.

28TS61
27.10.2014, 13:40

bak bu olmaz iste :) cünki halilhodzic trabzonspora ilk gelip gittiginde cok üzülmüs ve bir gün yine gelir insallah diyordum ve geldide.
kolay kolay yedirtmem onu. adam acik acik konusuyor. hatalari olabilir ama futbolcularin hic mi hatasi yok?
teknik direktör degismesi en kolayi.

sikinti yok rahat ol :)

irfan61
27.10.2014, 13:41
Şike yaptı, yapmadı diyemem ama müdahale edebileceği toplara bile bile müdahale etmediğini rahat söyleyebilirim.https://www.facebook.com/video.php?v=1026067307418992&set=vb.510166199009108&type=2&theater Dünki maçın özeti dediğin bence de bile bile mühadele etmedi.Hatta ilk 8 saniyeyi izleyin taça atabileceği topu sanki bilerek kornere bırakıyormuş gibi geldi bana.

Mert'
yedigimiz 2. golü seyret anlarsin neyaptigini.

Dediğim gibi sabote olayı varsa tebrik ediyorum yönetim kurulunu.

Ama sadece 1 maçlık performans ise ayıp oldu Mustafaya.

Fatih Çelik
Şöyle bi haber de var Mustafa'nın performansıyla ilgili..

Trabzonspor kulüp doktoru Hakan Bozdoğan dışında ikinci bir doktora da muayene olan Yumlu'nun hazır olmadığı gerçeği ortaya çıktı.

Rostov maçında ayak bileğine aldığı darbeler sonrası sakatlanan Yumlu'nun iki ayrı bölgeden ağır darbe aldığı ifade edildi.

Dün akşamı maça da hazır olmayan Yumlu'nun pozisyonlarda ağır kalmasının nedeninin ayak bileğindeki rahatsızlığından dolayı acı hissettiği ifade edildi.

Yaşan bu gelişmeler sonrasında Trabzonspor'un bunlara bilerek Mustafa Yumlu'yu saha sürmesi intihar olarak nitlendirildi.

O zaman Yumlu değişiklik isteyebilirdi. Ama o zaman da biz sakat ayağına yattı derdik.

Berat Akçay
Harika bir haber. Sirf bunu kutlamak icin uzaklardan foruma giriyorum. Hoca da yonetim de bende harika bi kredi kazandilar. Cok mutluyum. Trabzonspor hakkinda son 3 sene de aldigim en guzel haber. Mustafa konusunda ozellikle buna ulasilmasinin gururunu mutlulugunu yasiyorum. 2011 senesinden beri Mustafa dan nefret ediyorum. Sonunda bugunu gordum. Cok mutluyum. Defans nedir bilmeyen bir sozde stoper oyuncusu takimin 4. stoperiyken bi anda 1. stoperi oldu ve o gunden bugune stoper hattinda yuzumuz gulmedi. Antep macinin ozetlerine bakamadim sinirden. Cok mutluyum. Zeki zaten neden futbolcu ? Su Trabzonlu sacmaligindan bu takim kurtulursa buyuyecektir. Kisacasi cok dogru bir karar ve mutluyum.

Mustafaya verilen sanslar Aykut a verilmeli. Ama yine de Belkalem-Medjani ikilisi stoperde hic bozulmamali. Salih ise bu takimin mevcut tek onliberosudur.

Aykut sakat diyorlardı ama ?
Ayrıca profil fotoğrafını değiştirme vakti geçmedi mi reis :)

Rust Cohle
....medem kadro dışı performansla alakalı.....medjani,soner,sefa ve Yusuf da kadro dışı bırakılsın o zaman...

Yunus Emre SEYHAN
Yönetimde bu dahice fikri ortaya çıkaran kimse bulunsun ve Vahid hocanın yerine geçsin.

oğuzhan can
27.10.2014, 13:42
Yabancı Türk ayrışması olduğu an 9. Bitiririz net.

yabancılarımız profesyonel. Türk Trabzonlu ayrışmasını bilemem.

zx61
27.10.2014, 13:42
Bugüne kadar torpille oynadığı ima edilen mustafa ve zeki kadro dışı kalmış ama yine tepki gösteriyorsunuz..bizim taraftarı anlamak gerçekten güç..tamam medjani de kötüydü ama en azından o yeni devre arasına kadar vakti var..bu performansla uzun yıllar kalırsa o zaman eleştiririz..zeki ve mustafa ise haketmedikleri halde kaç yıldır bu formayı terletiyorlar..ben kendimce zeki ve mustafa gittiği zaman bu takımın üzerindeki ugursuzluk gidecek diyordum bu zamana kadar verdikleri emekler için çok teşekkürler ama geç alınmış bir karar..

Nazim Can
27.10.2014, 13:43
Bu kadro disilardan sonra Akhisara cok rahat geciririz, burda öyle zeki arkadaslar varki, Haftaici tesislere biraz siddetli rüzgar esse, önünüzdeki mac yeniliriz diye, felaket tellalligi yapiyorlar, bu 2 arkadas kadro disi kaldi diye Türk oyuncular etkilenecekse, hic oynamasinlar daha iyi, bence bizim gibi diger futbolcularda cok sevinmistir bu kadro disi olayina.

Rust Cohle
....aykut a ne şans vereceğiz kardeşim...adam topa karate çekiyor....her hareketi faul....geçen sezonu ne çabuk unuttunuz....

Enes Başkaya60
hoca olması için şahide gerek yok. eğitimini al sende ol. hocanın kimi oynatacağına kendi karar verir. siz önce insanların işine saygı duyun. bi eleştirin varsa yönetime yapacaksın. hoca buraya sizin kadronuzu oynatmaya gelmedi. seçim yakın verirsin farklı başkana oyunu bir şeyleri değiştirirsin.

Ne diyorsun kardeşim sen yaaa kendisi karar verir de böyle de olmaz saygi duyulacak birsey yapsın da duyalim kimi nerde oynatacağını öğrensin önce yönetime gelince onlar başta hatalı zaten...

Fatih Çelik
Abi forumda Teknik Direktör lisansı olan var mı? Varsa pro lisans için para toplayalım.

Celal Demir
Hiç kimse TRABZONSPOR dan üstün değildir... buna yönetim ve teknik heyette dahil...

Mert Oğuzlu61
27.10.2014, 13:44
yalan yok, yumlu ya üzüldüm ama hakkında enteresan iddaalar var, belkalem çok hatalı oynuyorsun demiş kavga etmişler yada kaptanlık pazubandı meselesi gibi enteresan iddaalar var.

devre arası yabancı kuralı esnerse forma yüzü göremez diyordum hala aynı düşüncedeyim. çok iyi bir savunmacı diyemem, yerli kıtlığından dolayı yeterince şans buldu ve bir türlü istenen kıvama gelemedi. yinede kadro dışı kalması üzücü... yalnız bu durumun sadece performansa kaynaklı olmadığını düşünüyorum, muhtemelen belkalem ile tartışmış olabilir, o tarz bir durum olabilir.

M.Kılıç50
Hoca ikisinide sezon öncesi istemiyordu zaaten takimda...
Benim bildigim bu...
Dünki macla eline firsat gecti oda affetmedi okadar!
Zekiye lafim yok... ceksin gitsin bu takimdan birde utanmadan 61 numarayi giyiyor...
Ama yumlu ya baya üzüldüm ben...

ysngmz
Herkes Trabzonspora yakışan şekil de oynamali.destekliyorum

Mert'
O zaman diyebilirmiyiz ki soyunma odasından dışarı istihbarat verenler Yumlu ve Zeki ?

Nazim Can
Dediğim gibi sabote olayı varsa tebrik ediyorum yönetim kurulunu.

Ama sadece 1 maçlık performans ise ayıp oldu Mustafaya.

Profesyonellikde ayip mi olur, bu nasil bir anlayis?!

Erdinç Dilek
27.10.2014, 13:45
yumlu dünkü maçta çok yavaş kaldı, ama ortak görüş sakatlıktan yeni dönmüş biri olarak oynatılmamalıydı, zeki mevkisi olan solda bile sırıtırken aksi istikamette farklı bir görüntü sergilemesi beklenemezdi.. ve evet kadro dışı kalmaları dünkü maça bakılarak alınmamışta olabilir. ayrıca cardozo efendi dün kırmızı kartla atılmadığı için yatsın kalksın hakeme dua etsin, bence ona da bir uyarı cezası verilmelidir.

L.Burrows
Dün maçın başlığındaki yorumumda zekinin takımla ilişkisi kesileceği günü iple çekiyorum diye bir dileğim vardı. Bu kadar erken kabul görüldüğü için çok mutluyum:)

Kurtulmamız lazım böyle yetenek fakirlerinden. Haftaya güzel başladık. Zekiyi artık kadroda görmeyeceğiz. Bu taraftara yapılan bi iyiliktir.

bordo08
Zekiyi bu hafta akhisarda bırakıp dönebilirdik aslında..En olmadı devre arası Mra alır prensini yanına..

İskefiyelireis
Arkadaşlar gollerin sırasını hatırlamıyorum. Ancak Yumlu Fatih' in çeldiği topa uzanamadığı için golü yedik. İyi bir Yumlu bu tip pozisyonları daha önce defalarca engelledi.
4' üncü golde ise Yumlu rakibe yetişemiyor. Ama bence oradaki hata Belkalem' in ofsaytı bozması ile meydana geldi.
Bence Medjani-Belkalem ikilisi Zeki-Mustafa ikilisine göre daha kötü oynuyor. Ancak skora yaptıkları katkılar nedeni ile hataları affedilebilir. 40 yaşındayım Belkalem' in 5 metre gerisinden gelip sağından atıp solundan geçer 50 metrede 5 metre de fark atarım. Adam ciddi anlamda yetersiz.
Asıl sorun Vahid Hoca' nın Fransızlardan öğrendiği kibir ve kendini beğenmişlik. Her maç saçma sapan icraatlar yapıyor.
Tüm bunlara bakınca bu karar sportif değil yönetimsel bir karardır. TS' da hiçbirşey gizli kalmaz. Yakında öğreniriz.

hyasin61
27.10.2014, 13:46

Tam tersı olur Turk oyuncuların performansı artar.Yabancılar zaten iyi.

Emrah Akcagöz
27.10.2014, 13:47
Sanki öteki mevkilerde süper oynuyor da neden sol bek oynuyorum diyecek. Mustafa'yı bilmem de Zeki'nin bir şey deme lüksü yok abi. :)

Aydın Tiryaki
Dünkü maçta Mustafanın yaptığı hatalar sakatlıktan yeni çıkmayla alakalandırılabilecek şeyler değildi.Çünkü 2.golü tekrar tekrar izleyin isterseniz adam topa atlamıyor bile bu adam sezon başında veyahutta bundan öncesinde böyle değildi mücadeleciydi en azından.Sonuç olara Zeki için son derece doğru karar çünkü bu adam futbolu bilmiyor nerde ne yapacağını nasıl duracağını kime pas atacağını kimden pas alabileceğini bu liste uzar da uzar.

fincher
Herkes emin Yumlu şike yapmış,çünkü kötü oynamış,yapacağı müdaheleyi yapmamış.Bu mantıkla ben de diyorum hoca 10 maçtır şike yapıyor,kaybedecek kadroyu bilerek sahaya sürüyor,sol ayaklı oyuncuları sağda,sağ ayaklıları solda oynatıyor.Sahaya kaybetmek için kadro sürüyor,milyonlarca para harcatıp kaçıp gitti demesinler diye ve gelen teklifleri kabul etmek için kendini kovdurmaya çalışıyor,takımı sabote ediyor...

Mert'
27.10.2014, 13:48
Profesyonellikde ayip mi olur, bu nasil bir anlayis?!

Yahu o anlamda demedim yani 2011-2012'den sonra çöktük bu güne kadar rezalet oynayan 20 tane oyuncu sayarım çok rahat.
Mesela şu anda Medjani rezalet oynuyor onuda kadro dışı bıraksaydı.

mkesen1982
Bugüne kadar torpille oynadığı ima edilen mustafa ve zeki kadro dışı kalmış ama yine tepki gösteriyorsunuz..bizim taraftarı anlamak gerçekten güç..tamam medjani de kötüydü ama en azından o yeni devre arasına kadar vakti var..bu performansla uzun yıllar kalırsa o zaman eleştiririz..zeki ve mustafa ise haketmedikleri halde kaç yıldır bu formayı terletiyorlar..ben kendimce zeki ve mustafa gittiği zaman bu takımın üzerindeki ugursuzluk gidecek diyordum bu zamana kadar verdikleri emekler için çok teşekkürler ama geç alınmış bir karar..

süresiz kadro dışının bir açıklaması olur.biz buna tepki gösteriyoruz.neden olduğu açıklanmıyor.kötü oynuyorlar diye süresiz kadro dışı olurmu.beğenmiyorsan ki bende beğenmiyorum almazsın kadroya yıl sonunda gönderirsin.bu karar bende dünkü maçta kasten oynamadılar izlenimi uyandırıyor.bu adamların üstüne bu yükü bırakıp çekilemezsin.açıklama yapman lazım yönetim olarak.bizim tepkimiz buna.yoksa bende mustafayla zekiyi bu kadroya yazmam

Emrah Akcagöz
Arkadaşlar gollerin sırasını hatırlamıyorum. Ancak Yumlu Fatih' in çeldiği topa uzanamadığı için golü yedik. İyi bir Yumlu bu tip pozisyonları daha önce defalarca engelledi.
4' üncü golde ise Yumlu rakibe yetişemiyor. Ama bence oradaki hata Belkalem' in ofsaytı bozması ile meydana geldi.
Bence Medjani-Belkalem ikilisi Zeki-Mustafa ikilisine göre daha kötü oynuyor. Ancak skora yaptıkları katkılar nedeni ile hataları affedilebilir. 40 yaşındayım Belkalem' in 5 metre gerisinden gelip sağından atıp solundan geçer 50 metrede 5 metre de fark atarım. Adam ciddi anlamda yetersiz.
Asıl sorun Vahid Hoca' nın Fransızlardan öğrendiği kibir ve kendini beğenmişlik. Her maç saçma sapan icraatlar yapıyor.
Tüm bunlara bakınca bu karar sportif değil yönetimsel bir karardır. TS' da hiçbirşey gizli kalmaz. Yakında öğreniriz.

Senin bu bahsettiğini Emenike bile yapamadı abi. :)

özgür6161
ya İHO geldiğinden beri zaten sıkıntıların içindeyiz ona alıştık özgür.
Parça parçada olsa doğru şeyler yapılsın bari takımda.
Ben mesela bu kadro dışılara saygı duyarım. Ama millet anti fanlığından ötürü çığırtkanlık yapıyor sevinçten bu yanlış.
Yönetimsel sıkıntılardan önce taraftarsal sıkıntılarımız çözülmeli. Ondan sonra yönetime b.k atarız eleştiririz.

Taraftar profili yıllardır değişmedi ve değişmesi de zor.Kinle,nefretle ve kibirle yaklaşıyoruz.Önceki yönetimler ve şimdiki yönetim.Duygusal ve öfkeyle yaklaşıyoruz.Taraftar demek herşeye ve her önüne gelene destek versin sussun değil elbette...

Lakin yapıcı eleştirileri de yapanları dikkatle dinlemezsek insanları ve taraftarımızı anlayamayız.Bakınız kulüpte sistemi oturtamaz,gelen yönetimlerin anlayışına göre bu kulübün kimyasıyla oynarsak yanlışlardan kurtulamayız.Ben 20 yıldır kulüpte çalısan profesyonel kişiler görmek istiyorum.Yenilenme her gelen yönetimle değil,yetersizliklerle olmalıdır.Bu sistematiklik hangi yönetim ve teknik heyet gelirse gelsin onlara sirayet eder.

Tabi bu futbolcuya da etki eder.Ingiltere,Almanya,Ispanya vs. Gibi ülkelerde oynayan futbolcular bir ciddiyetle oynuyor.Bunun nedenlerinden biri de kulüp yapılanmalarıdır.

laudrup61
27.10.2014, 13:49
zeki neyse de Yumlu'yu kadro dışı bırakmak neden? istanbulda olsa milli takımda banko oynar, Yumlu her sene üstüne ekleyerek formayı söküp almıştır ama sakatlık yüzünden formsuzluk olabilir

tristram
27.10.2014, 13:49
https://www.facebook.com/video.php?v=1026067307418992&set=vb.510166199009108&type=2&theater Dünki maçın özeti dediğin bence de bile bile mühadele etmedi.Hatta ilk 8 saniyeyi izleyin taça atabileceği topu sanki bilerek kornere bırakıyormuş gibi geldi bana.

macta pek dikkatimi cekmemisti ama ozellikle topu taca degil kornere birakisinda art niyet var..cunku bunun hazir olup olmamakla alakasi yok bildigin kornere cikmasini istedi..
kendine futbolcuyum diyen bir insan o topu kornere birakiyorsa ya agir geri zekalidir yada takimi sabote ediyordur..buna diger gollerdeki vurdumduymazligi eklenince insan acaba diyor..sanirim yonetim boyle dusundu ve fisini cekti.

Fatih Çelik
27.10.2014, 13:50
Senin bu bahsettiğini Emenike bile yapamadı abi. :)

Abi Theo Walcott olabilir. Kimliği açık edilsin istemiyor :D

Turgay Atalay
27.10.2014, 13:50
Devre arası yabancı kuralı değişirse kimse hatırlamaz ne Yumlu'yu ne de yavrukuşu. Devre arasına kadar gerekirse Mustafa Akbaş veya Musa Nizam ile stoper açığı kapatılır, olmadı Medjani stopere çekilip, deplasmanlarda Salih ön libero oynar. Bu takımın Trabzonda ön liberoya ihtiyacı yok.

Ali İhsan
27.10.2014, 13:51
Karar doğru ama eksik, Soner nerede?

Ayrıca hocaya güvenim hala var ama bir daha dandik Anadolu takımına karşı Medjani önlibero çıkarırsa kendini de kadro dışı bıraksın

Ayrıca bu arkadaşları hiç aramayız

Akbaş, Musa, Salih oynar gene en azından elinden geleni yaparlar

İshak da geldiğinden beri iki maç oynadı ikisinde yürüdü, onu yukarıdaki üçlü arasında saymadım.

Murat61
27.10.2014, 13:51
Arkadaşlar benim tavsiyem maçın özetini yediğimiz golleri tekrar izleyin ve sadece mustafa yumluya 3ü ve 4ü bırakın sadece 1inci goldeki kornerde nasıl taca atmadığını 2inci golde 4 numarayı tutuyor görünüp bir anda onu boşa çıkartıp pozisyonu nasıl izlediğini günah almak istemem ama kimseninde masum olmadığına inanıyorum.