PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Akhisar Bld 1 - 1 TRABZONSPOR | STSL 8. Hafta | Maç Sona Erdi...

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

sasort
28.10.2014, 22:42
vahid yine şapkadan tavşan çıkarmaya çalışmazsa kazanabiliriz...

çıksa o şapka da bizde kurtulsak

Enes Başkaya60
28.10.2014, 22:43
Nasıl foto ekleniyordu unuttum biri yardimci olabilir mi

Mustafa Calik
28.10.2014, 23:02
Maca bu kadroyla cikmamiz lazim diye düsünüyorum.

Fatih
Bosingwa-Belkalem-Musa-Ishak
Salih
Ekici-Özer-Constant
Cardozo-Yatabare

Yedekler: Ibrahim, Medjani, Ferhat, Serdar, Sefa, Yusuf, Waris

asilhamsi
28.10.2014, 23:04
bossingwa defansın ortasında oynatılarak lider oyuncu sorunu cozulebilir.

İshak sakat ise sol bekte musa oynamalı yada constant mustafa akbaş kesinlikle oynamamalı.

sefa daha once cok kez oynadıgı sag bekte hucuma cıkarak katkı saglayacaktır.

-------------ibrahim------------
sefa------boss-----belkalem-----musa

--------ekici-------salih------constant---

özer----------cardozo-----------waris

TSemih61
28.10.2014, 23:06
Bu maçın sonucu bütün seneyi etkiler. Bu sezon en heyecanla beklediğim maç.

Enes Başkaya60
28.10.2014, 23:17
Bourceanu bugün ilk 11 de maça çıkmış steaue de maşallah diyelim lazım bize

worldmaster
28.10.2014, 23:43
Vahid td olunca mac ne olur kestiremiyorum bile. Bence mesleginde cok dengesiz.
Disiplin harika bir sey ama ofke kontrolu yapamamak, ona buna fatura kesmek, surekli eksikliklerden ondan bundan sikayet etmek zannimca basari icin yeterli sartlari saglamaz.
Meshur bi laf vardir; "bahane ureten baska hic bisey uretemez" diye. Su an halilhodizcin yaptiginin hemen hemen buna yakin bir sey oldugunu dusunuyorum. Ya da en azindan kameralar onunde bana yansittigu izlenim bu. Antrenmanda nelee yapiyor takimi nasil hazirliyor orasini bilmiyorum.

Korkarim ki Vahid'le basarili olamayacagiz gibi. Bu bir ongoru. Cok daginik buluyorum calisma karakterini, oyun anlayisini.

Bu macta da nasil bir takimla karsilasiriz mechul.

Cafer Bulur
29.10.2014, 00:07
Vahid td olunca mac ne olur kestiremiyorum bile. Bence mesleginde cok dengesiz.
Disiplin harika bir sey ama ofke kontrolu yapamamak, ona buna fatura kesmek, surekli eksikliklerden ondan bundan sikayet etmek zannimca basari icin yeterli sartlari saglamaz.
Meshur bi laf vardir; "bahane ureten baska hic bisey uretemez" diye. Su an halilhodizcin yaptiginin hemen hemen buna yakin bir sey oldugunu dusunuyorum. Ya da en azindan kameralar onunde bana yansittigu izlenim bu. Antrenmanda nelee yapiyor takimi nasil hazirliyor orasini bilmiyorum.

Korkarim ki Vahid'le basarili olamayacagiz gibi. Bu bir ongoru. Cok daginik buluyorum calisma karakterini, oyun anlayisini.

Bu macta da nasil bir takimla karsilasiriz mechul.
Durum bundan ibaret dogru analizler,tebrikler.

Vahid hoca her defasinda sucu üstüne aliyormus gibi gözüksede suclu aramaktan baska bir sey yaptigi yok bunu bu sezon defalarca tekrarladi.

Ben olsam hocayi 3 hafta önce yollardim ama bu mac da kazanilamadigi takdirde koltugunda kalabilirse bu bir skandaldir.

Yönetim kendi getirdi diye hocayi kovamiyor ve olan bizim puanlara ve yaristan kopmamiza oluyor bakalim nereye kadar...

Faruk BERBER
29.10.2014, 00:12
Durum bundan ibaret dogru analizler,tebrikler.

Vahid hoca her defasinda sucu üstüne aliyormus gibi gözüksede suclu aramaktan baska bir sey yaptigi yok bunu bu sezon defalarca tekrarladi.

Ben olsam hocayi 3 hafta önce yollardim ama bu mac da kazanilamadigi takdirde koltugunda kalabilirse bu bir skandaldir.

Yönetim kendi getirdi diye hocayi kovamiyor ve olan bizim puanlara ve yaristan kopmamiza oluyor bakalim nereye kadar...

Hocayı kovmak için henüz daha çok erken değil mi ?

Liderle 6 puan var, kaybettiğimiz maçların neden kaybedildiğini hoca da biliyor, gerçekten kafanızda ideal bir kadro kurduğunuzda başarılı olamayacağımza inanıyor musunuz ?

Önemli olan bizim kadromuz değil, hoca kimleri oynatıyor diyorsunuz biliyorum, Vahid hoca da sonunda doğru kadroyu bulacak, ona verilecek zamanımız var mıymış bakalım, biz de bununla sınanacağız.

Artık öyle 7 haftada 18-20 puan toplayan takımlar yok, o yüzden fazla abartmayalım yarıştan koptuk şuradan koptuk diye de bence takımı destekleyelim.

5-10 haftada hoca değişerek bir yere varamayız. Yıllardır varamadık.

Cafer Bulur
29.10.2014, 00:21
Hocayı kovmak için henüz daha çok erken değil mi ?

Liderle 6 puan var, kaybettiğimiz maçların neden kaybedildiğini hoca da biliyor, gerçekten kafanızda ideal bir kadro kurduğunuzda başarılı olamayacağımza inanıyor musunuz ?

Önemli olan bizim kadromuz değil, hoca kimleri oynatıyor diyorsunuz biliyorum, Vahid hoca da sonunda doğru kadroyu bulacak, ona verilecek zamanımız var mıymış bakalım, biz de bununla sınanacağız.

Artık öyle 7 haftada 18-20 puan toplayan takımlar yok, o yüzden fazla abartmayalım yarıştan koptuk şuradan koptuk diye de bence takımı destekleyelim.

5-10 haftada hoca değişerek bir yere varamayız. Yıllardır varamadık.

Diger takimlarin kötü puanlari üzerinden hocayi ölcmeyelim aldigimiz sonuclar ve oynadigimiz futbol ortada.

Deplasmanda hic galip gelemedik kendi sahamizda ise sadece 1 kez kazanabildik kazanmamiz gereken kasimpasa ve antep maclarinda puanlar kaybettik.

7 macta 1 galibiyetimiz var,akhisar sonrasi 8 de yine 1 kalacak gibi gözüküyor bu bir istifa sebebidir takimda ahim sahim top oynamiyor.

Hoca kadroyu yaz boz tahtasi gibi kullamaya devam ediyor edecekte yani önümüzdeki haftalarda kadro istikrari olmayacak kadro istikrari olmayan yerde de basarinin gelmesi mümkün degil.

Hami kalsaydi ve hic transfer yapilmasaydi simdiye kadar en az 12 puanimiz vardi o kadar kaliteli transfere ragmen ise mac kazanmak icin kan kusuyoruz bunu kabul etmek mümkün degil.

Vahid hoca zaman kaybidir bunu imza atmadan da yazdim degisen hicbir sey olmayacak sadece kan kaybedecegiz zamanla hersey görülecektir.

Faruk BERBER
29.10.2014, 00:27
Diger takimlarin kötü puanlari üzerinden hocayi ölcmeyelim aldigimiz sonuclar ve oynadigimiz futbol ortada.

Deplasmanda hic galip gelemedik kendi sahamizda ise sadece 1 kez kazanabildik kazanmamiz gereken kasimpasa ve antep maclarinda puanlar kaybettik.

7 macta 1 galibiyetimiz var,akhisar sonrasi 8 de yine 1 kalacak gibi gözüküyor bu bir istifa sebebidir takimda ahim sahim top oynamiyor.

Hoca kadroyu yaz boz tahtasi gibi kullamaya devam ediyor edecekte yani önümüzdeki haftalarda kadro istikrari olmayacak kadro istikrari olmayan yerde de basarinin gelmesi mümkün degil.

Hami kalsaydi ve hic transfer yapilmasaydi simdiye kadar en az 12 puanimiz vardi o kadar kaliteli transfere ragmen ise mac kazanmak icin kan kusuyoruz bunu kabul etmek mümkün degil.

Vahid hoca zaman kaybidir bunu imza atmadan da yazdim degisen hicbir sey olmayacak sadece kan kaybedecegiz zamanla hersey görülecektir.

Bilmiyorum ama rakiplerimizin maçlarını izliyor musun ?

Ligde ahım şahım futbol oynayan takım yok zaten. O yüzden bu geçiş sürecini çok önemsememeliyiz.

Takımın belirli bir kemik kadrosu var, bunu bariz olarak görmezden geliyor, yada öyle yapmak istiyorsunuz.

Hoca doğruyu arıyor, yap-boz yaparak ilk 3 hafta banko oynattığı Fatih Atik'i kesti attı.

Hami kalsaydı, Turgut Doğan, Anıl Taşdemir, Mustafa Akbaş, ortasaha merkezinde Zeki Xavru'larla evet çok iyi giderdik.

Hami ile Vahid hcoayı kıyaslamanız bile bence büyük yanlış, birinin belgesi bile yokken diğerinin kariyeri var.

Aralarında muazzam bir vizyon farkı var, biri ne verirsen kabul eder, diğeri 1 haftada 10 adam aldırır ki bunların arasında Oscar Cardozo var.

Sabredip, destek vermekten başka yapacak bir şeyimiz yok şuan.

Cafer Bulur
29.10.2014, 00:37
Bilmiyorum ama rakiplerimizin maçlarını izliyor musun ?

Ligde ahım şahım futbol oynayan takım yok zaten. O yüzden bu geçiş sürecini çok önemsememeliyiz.

Takımın belirli bir kemik kadrosu var, bunu bariz olarak görmezden geliyor, yada öyle yapmak istiyorsunuz.

Hoca doğruyu arıyor, yap-boz yaparak ilk 3 hafta banko oynattığı Fatih Atik'i kesti attı.

Hami kalsaydı, Turgut Doğan, Anıl Taşdemir, Mustafa Akbaş, ortasaha merkezinde Zeki Xavru'larla evet çok iyi giderdik.

Hami ile Vahid hcoayı kıyaslamanız bile bence büyük yanlış, birinin belgesi bile yokken diğerinin kariyeri var.

Aralarında muazzam bir vizyon farkı var, biri ne verirsen kabul eder, diğeri 1 haftada 10 adam aldırır ki bunların arasında Oscar Cardozo var.

Sabredip, destek vermekten başka yapacak bir şeyimiz yok şuan.
Akhisari yenemezsek de yine vahidle devam diyecekmisin?

Bilmem farkindamisin ama takim beraberlik limitini simdiden doldurdu daha ilk yarinin yarisi bile bitmedi bu gidisat felaket.

Bu takim bu hocayla devam edersen ilk yari sonunda 5 mac kazanamaz bu sizin icin farketmeyebilir ama benim icin büyük bir felaket.

Dogru hocaya sabira her zaman evet ama bu hoca vahid hoca degil bunu sizde anlayacaksiniz hocanin destekleyicileri günden güne azaliyor .

Futbolda saha sonuclari iyi gitmeyince bir yere kadar sabredersiniz önümüzdeki 1-2 mac kazanilmazsa o hocayi orada bu yönetim bile tutamaz...

Faruk BERBER
29.10.2014, 00:50
Akhisari yenemezsek de yine vahidle devam diyecekmisin?

Bilmem farkindamisin ama takim beraberlik limitini simdiden doldurdu daha ilk yarinin yarisi bile bitmedi bu gidisat felaket.

Bu takim bu hocayla devam edersen ilk yari sonunda 5 mac kazanamaz bu sizin icin farketmeyebilir ama benim icin büyük bir felaket.

Dogru hocaya sabira her zaman evet ama bu hoca vahid hoca degil bunu sizde anlayacaksiniz hocanin destekleyicileri günden güne azaliyor .

Futbolda saha sonuclari iyi gitmeyince bir yere kadar sabredersiniz önümüzdeki 1-2 mac kazanilmazsa o hocayi orada bu yönetim bile tutamaz...

Akhisar'ı yenemezsek de hocayı desteğe devam edeceğim, anlaşılmadığım nokta hocayı değil kulübü destekliyorum.

İstikrar sağlandığında başarının geleceğini düşünüyorum.

Sizin için felaket olan şey benim için de felaket, ortak noktamız aynı olduğu için bu forumdayız, bu şekilde tartışıyoruz.

hyasin61
29.10.2014, 01:02
Hıcbırseyden kopmus degıl bu takım ve lıgde ahım sahım top oynayan bır takımda yok.Mıllet bızden korkuyor bılıyorlar bu takım oturdugunda neler olacak ama sabırsız taraftar cok bızde.Hoca degısıklıklerı ıle cozum falan gelmez.Nasıl darbeler ulkeyı 10-20 yıl gerıye goturuyorsa hoca degısıklıklerıde bıze yaramıyor.Samet Aybaba'nın yenıden kurdugu kadro-Ersun Yanal'ın transfer patlaması yasanan sezon kurdugu takım ıle nasıl bu takım zırveye oynadıysa aynı yapılanma Vahıd Hoca ıle oluyor ve inanıyorum yıne basarı gelecek.Hoca ideal 11'ini bulsun cok sey olacak.

Fanatik34
29.10.2014, 05:23
icinden icinden takim yenilsede, Hoca kovulsun tribinde olanlari görüyorum! Hadi kovduk, onun yerine düsündükleri isimler daha da komedi!

Örnek mi? Ersun Yanal..Bundan önceki yeniden yapilanmada takimin basindaydi ve ligi 14 futbolcuyla bitirdi. Yattara haric sakat oyuncusu olmadi. 29 hafta sonrasi 51 puan ile istifa etti. Simdi yine ve yeni bir yapilanma var ama takimin yarisi sakat..

Ertugrul Saglam: MHK destegi ile bu ligte bir basari yakaladi..unutmayin, burasi Trabzonspor, MHK her daim senin düsmanin! iste bu hafta Hakem Süleyman Abay..haftaya Bülent gelir, digerinde Firat..

kaan61
29.10.2014, 09:15
Çok iyi konsantre olup çok iyi mücadele etmeli ve Manisa ve akhisar uğusuzluğunu kırmalıyız.

Mehmet Akyüz , Güray , Bilal , Gekas ( kenan vardı o sakat sanırım ) yerlilerden bize sürpriz yapabilecek ve bize ters gelen oyuncular ... Zokora bizi tanıyor ... Mustafa hoca bizi tanıyor. Oyunu dengede götürüp duran toptan son 15 dakikada golü bulup 1 - 0 kazanmalıyız.

Öznur61
29.10.2014, 09:32
Ya herro ya merro :)

Emre İskender
29.10.2014, 09:39
"Ligin flaş takımı Akhisarı evinde farklı yenen Trabzonspor..."

Bu başlıkla başlayacak gazeteler ve haberler...

Raat olun..

jojuk
29.10.2014, 09:47
akhisar 5-1 trabzonspor(vahid halilodzic )

Enes Başkaya60
29.10.2014, 10:21
"Ligin flaş takımı Akhisarı evinde farklı yenen Trabzonspor..."

Bu başlıkla başlayacak gazeteler ve haberler...

Raat olun..

Emre abi inanmak istiyorum sana :-))

umitkaragoz1988
29.10.2014, 10:26
Çok iyi konsantre olup çok iyi mücadele etmeli ve Manisa ve akhisar uğusuzluğunu kırmalıyız.

Mehmet Akyüz , Güray , Bilal , Gekas ( kenan vardı o sakat sanırım ) yerlilerden bize sürpriz yapabilecek ve bize ters gelen oyuncular ... Zokora bizi tanıyor ... Mustafa hoca bizi tanıyor. Oyunu dengede götürüp duran toptan son 15 dakikada golü bulup 1 - 0 kazanmalıyız.
Mustafa hocayla zokora taniyordu ama şimdi taniyamaz bütün oyuncular ve taktikler nerdeyse hepsi değişti

kayl
29.10.2014, 10:47
ben vahid hocamızın ilk geldiği sezondaki oynattığı topu da biliyorum ankaraspor 10 kişiyken bizi 2 0 öndeyken kendi evimizde 3 2 yendi diyarbakırdan 3 yedik kayseriden 4 yedik bu kadro gerçekten onun için kuruldu ama yönetemiyor bunu hepimiz görüyoruz modern 1 sol bek ishak kadroda yok medjani orta saha değil ağır adam kovalamıyor ısrarla oynuyor yatabare cardozo çıkamıyor 1 türlü bakalım bu hafta mazeret ne olucak bu arada arkadaşlarımız dünkü akhisar kadrosunu bakarsa uzatmaya giden 1 maç ve full kadro oynayan akhisarı görücekler merak ediorum akhisar rotasyon yapıcakmı yapmıyıcaksa fizik güç olarak ezmemiz gerek bakalım medjani orta sahada olucakmı cardozo nun yanında waris yada yatabare mi oynuycak yoksa fatih atik mi artık ayağa pas görebilicekmiyiz yoksa yine topu 60 metre dikip cardozo indirsin diyemi bekliycez tek güvencem yan toplar inş kazanırız

gökçay61
29.10.2014, 10:58
her zmanki gibi ilk yarı pısırık başlıyacağız ve akhisarın golü ile yüzümüzü asacağız. ardından fatih atik ve serdar gürler gibi 2 yeteneği barındıran takımımız sözde hücum etmeye çalışacak. gol bulacağımızı düşünürüm ama gekaslı akhisar bizi yener bence. maç skoru akhisar 2-1 trabzonum.

gökçay61
29.10.2014, 10:59
birde bu kadar adam sürekli bir kadro yazıyor ama bir tanesi bile bu zamana kadar sahaya çıkmadı. bu enteras kadroları nasıl düzenliyor bu kurt! hoca tebrik etmek lazım

kaan61
29.10.2014, 11:07
Mustafa hocayla zokora taniyordu ama şimdi taniyamaz bütün oyuncular ve taktikler nerdeyse hepsi değişti

İnşallah kaderimizde değişir. Başakşehire 4-0 yenildikleri maç irdelenmeli ... Geçen haftalara baktığımda Karabük ve Gaziantep maçları gibi başlarsak yine hüsran . Kontrolsüz yüklendiğimizde Mehmet akyüzü yıldız laştırabiliriz yine ... Onur ' a ki çok rahat gol attı Fatihide geçmekte zorlanmayacaktır. Dediğim gibi oyunu soğuk tutup rakibi uyutup duran toptan iplerini çekmeliyiz.

kaan61
29.10.2014, 11:18
................................... Fatih........................

Bosingwa ...... Belkalem ........ Avraam ...... Musa

............................. Salih ...........................

Sefa ......... Mehmet ........ Constant ..... Yusuf

............................... Cardozo .....................

Herkesin yerinde oynadığı , fantazi aranmayacak bir maç.

Özer 30 dk oynayabilecek durumda olduğundan zamana ihtiyacı var ... Waris , Yatabare , Medjani

Devre arasında Mehmet topal ayarında orta saha , egemen korkmaz ayarında stoper olmazsa olmazımız ... Kaleci açısındanda sıkıntı çekeceğiz gibi Sinan Bolat gibi yerli tecrübeli bir kaleci bulabilirmiyiz?

homosapiens
29.10.2014, 11:36
güray dünkü kupa maçında toplamda 4. sarı kartını aldı, bizim maçta cezalı

ahmet aydın
29.10.2014, 14:35
7 maçta 1 kez kazanmamıza rağmen halen liderin 6 puan gerisindeyiz.3 maçlık 1 seriyle şampiyonluk sözleri tekrar söylemeye başlayabiliriz.Hakemler adil maç yönetseydi zaten lider bile olabilirdik.sezon başından beri verilmeyen 6-7 tane penaltı poziyonumuz var.

Akhisar'ı yenip yukarıya tırmanacağız.

kncyalcin
29.10.2014, 15:04
Oyunu yere göğe sığdırılamayan Bjk bile Erciyes karşısında döküldü. Bu ligi hoca'da bizde çok abartıyoruz. Oyun içinde takımlar skora göre çabuk kopuyorlar. Birde malum hocanın oyuncu analizleri biraz garip. Oyuncular konusunda da oldukça takıntılı. Umarım doğru kadroyu yakalar..
Boss....Belkalem....Musa.....İshak
.......................Salih......................
......Özer......Mehmet...Costant.....
.......Cardozo.........Wariss............

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Darude6161
29.10.2014, 15:19
Akhisardan zor puan alırız.

Sent from my iPhone using Tapatalk

okg_53
29.10.2014, 15:26
Babası Akhisarspor'da yöneticilik yapmış biri olarak söylüyorum. (2000 li yılların başında Akhisar 3. ligde düşmemeye oynarken)

Akhisar'ın tüm numarası Bilal üzerine kurulu. Gekas tecrübeli ve formda bir adam. O adamı Avraam tutsun gol atması iyice zorlaşır.

Güray ve Kenan ise fena oyuncular değil ama Bilal kadar tehlikeli değiller. Zaten Kenan sakat. Bizim maçta oynamayacak. Gerisi sıradan topçu. Savunmada Dauglao iyi bir stoper.

Ben ilginç durumlar olmadığı sürece rahat kazanacağımızı düşünüyorum.

artvints
29.10.2014, 15:29
Babası Akhisarspor'da yöneticilik yapmış biri olarak söylüyorum. (2000 li yılların başında Akhisar 3. ligde düşmemeye oynarken)

Akhisar'ın tüm numarası Bilal üzerine kurulu. Gekas tecrübeli ve formda bir adam. O adamı Avraam tutsun gol atması iyice zorlaşır.

Güray ve Kenan ise fena oyuncular değil ama Bilal kadar kritik oyuncular değiller. Zaten Kenan sakat. Bizim maçta oynamayacak. Gerisi sıradan topçu.

Ben ilginç durumlar olmadığı sürece rahat kazanacağımızı düşünüyorum.

evet iyi bir maç analizi ile farka gidebiliriz. salihi salacaksın bilal in üstüne, topu kapıp constant özer ve mehmet ile atağı şekillendireceksin. yeter ki doğru kadro çıksın.

Murathan
29.10.2014, 15:34

Özer 30 dk oynayabilecek durumda olduğundan zamana ihtiyacı var ... Waris , Yatabare , Medjani

Devre arasında Mehmet topal ayarında orta saha , egemen korkmaz ayarında stoper olmazsa olmazımız ... Kaleci açısındanda sıkıntı çekeceğiz gibi Sinan Bolat gibi yerli tecrübeli bir kaleci bulabilirmiyiz?

ben de bu kadroyla çıkmalıyız diyorum.

Yavuz Bektaş
29.10.2014, 15:52
salihi bilale verelim bilali futboldan sogutmazsa ben de bisey bilmiyorum salih medjaniden daha iyi ayrica yabanci hakkini bosa kullanmamis oluruz

Bera B.
29.10.2014, 17:13

Avraam yerine Medjani yazılsa benim de kadrom bu şekilde olur. Yalnız Özer'i de kadroda görebiliriz. Bilmiyorum durumu nasıl ama geçen maç 60 dakikadan fazla oynadığına göre 90 dakikayı kaldırabilir belki.

pascalli
29.10.2014, 17:44
maç bileti parası 15 lira ..ama bizi otobüs bileti parası düşündürüyor..istanbul akhisar gidiş 65 dönüş 65 130 lira yemesi içmesi derken 200 lira bir kişi için...ama yinede düşünüyorum

EgeKum
29.10.2014, 17:51
bu tarz takımları yenmenin en kolay yolu
rakipde sadece iki adam
GEKAS
BİLAL
Bilal atağı başlatır
Gekas bitirir
gekasa avraamı dar.bilale ise ister salihi ister medjaniyi hatta constantı gevşek bir şekilde marke ettir yeter.

bordomavi1
29.10.2014, 18:11
bu tarz takımları yenmenin en kolay yolu
rakipde sadece iki adam
GEKAS
BİLAL
Bilal atağı başlatır
Gekas bitirir
gekasa avraamı dar.bilale ise ister salihi ister medjaniyi hatta constantı gevşek bir şekilde marke ettir yeter.

Bir de Güray var ama Bosingwa'nın kanadından geleceği için problem yok.

Çağatay_
29.10.2014, 18:16
Bilal'e yapışıp yıldırmamız lazım, işin özeti bu. Adam top alıyor, veriyor, şut çekiyor.

Takımın beyni tam anlamıyla. Gekas'ın da sıkı marke edilmesi lazım ama onu tutarken sürpriz adamları kaçırmamak gerek.

Doğru taktikle kolay alabileceğimiz bir maç, ama eğer oyun insiyatifini onlara verirsek zorlanırız. İyi top yapan bir ekip.

Çok dikkatli olmamız lazım, doğru taktik ile üzerimize düşeni yaparsak kazanırız.

tsburak08
29.10.2014, 18:17
Ben kazanamayacağımızı düşünüyorum.Fatih kaleye geçtikten sonra çok gol yemeye başladık(elbette defasında katkısı var).Onur ''GOL''çıkarıyordu,Fatih o seviye bir kaleci değil ''GOL''ler gol oluyor.
Beraberlikle biter.

HOPA'LI TS'Lİ
29.10.2014, 18:26
Bu maçı alırsak çok karlı hafta olacak.

Derbi var.
GS-Kasımpaşa var.

hasancebi81
29.10.2014, 18:59
Boss....Belkalem....Akbas.....Musa
.........................Salih.................... .....
......Ozer........Ekici.........Constant
..........Yatabare......Cardozo.........

ibrahim_yattara
29.10.2014, 19:44
Bossingwa. Yumlu. Papadapulos. Constant

Salih

Mehmet. Özer

Yatabare. Cardozo. Waris

Sakat cezali ve takim ici cezali ayrimi yapmadan kafamdaki ideal kadroyu yazdim.
Benim kafamdaki ideal sistem 4-1-2-3

Ortasahada mehmet salih veya ozer sakatlanmadan constanti gercek yerinden cikarmazdim ben olsam. Onu ortasahaya verdigimdede once ishak sonra musa derdim o bolge icin. Mustafa akbasin 18e alinmasi bile hata bence..

ibrahim_yattara
29.10.2014, 19:50
Su sekil 3 lu forveti avrupa macinda denedik korkmadik gayette iyi oldu.

Yatabare cardozo waris ayni anda baslarsan rakip ustune gelemez. Tek forvet cardozo yaparda yatabareyi yedege cekip warisi orta saha cizgisine ve defans derinligine gomersen eloglu yarim saat tartar sonra gozune kestirir..

Cafer Bulur
29.10.2014, 19:50
Bu maci alip deplasmandaki ilk galibiyetimizi almak zorundayiz ama zor olacagi kesin.

Rakipte bilal ve gekas cok dikkat edilmesi gereken oyuncular bakalim vahid hoca bu oyunculara ne gibi bir önlem alacak.

Vahid hocanin yine sacma sapan bir kadro kurup kovulmasina zemin hazirlayacagini düsünüyorum insallah yanilirim.

Eto'o
29.10.2014, 20:07
Ilk dakikalarda gol atarsak fark bile atariz gompakt futbola

Sent from my iPhone using Tapatalk

Onur Akyüz
29.10.2014, 20:07
Kaybedeceğimizi düşünüyordum ancak son olaylardan sonra kazanacağımızı düşünüyorum.

Salih-Ekici-Özer maçın kilit adamları.

SüRMeNe_6161
29.10.2014, 20:17
.......................Soner......................
......sefa......Mehmet...Costant.....
.......Cardozo.........yatabare

sasort
29.10.2014, 20:28
zar zor maçı alacaz bana öyle geliyor

yumludan sonra 2 yabancı defansla çıkmalıyız

ileride iki yabancı constant-cardozo

Erman Aydın
29.10.2014, 20:31
Yabancılardan daha iyi yararlanabilmek için M.Akbaş kesinlikle oynamalı. Rakip Liverpool değil her türlü oynar....

okan6161
29.10.2014, 20:58
------------------------fatih-----------------

---bosigwa----belkalem-----mustafa A.-----musa----

------------------------salih------------------

--------yusuf----özer-----mehmet----constant-------

---------------------cardozo-------------

yada
------------------------fatih-----------------

---bosigwa----belkalem-----mustafa A.-----musa----

------------------------salih------------------

--------özer-----mehmet----constant-------

----------cardozo--------yatabare--------

sasort
29.10.2014, 21:28
Yabancılardan daha iyi yararlanabilmek için M.Akbaş kesinlikle oynamalı. Rakip Liverpool değil her türlü oynar....

değilde türkiye ligi takımlarının genel özelliği etkin oyuncular yabancılar daha çok ileride kullanılıyor ve seçiliyor

onun için rakipler defansta akhisar atakta liverpool oluyor bize

Samet Yildirim
29.10.2014, 21:40
-----------Fatih--------
Bosi----Bel----Musa---Ishak
-------Salih--Kevin-------
---Sefa---Ekici--
--------------Yatabare--
----------Oscar--------

Özer henüz ilk 11 icin hazir degildir tahminim.

Cafer Bulur
29.10.2014, 21:51
Ishak gibi caki bir solbeki harcadi vahid hoca ama kimse sesini cikarmiyor.

Sefa gibi bir oyuncu dururken önce fatih atikte sonrada serdar gürlerde israr etti ve hicbir sonuc alamadi.

Medjani gibi orijinal bir stoperi orta sahada oynatti ve hicbir verim alamadi.

Mustafa yi hazir olmamasina ragmen oynatti ve bile bile taraftarin önüne atti.

Zeki yavrunun bek mevkiisinde basarili olmadigini herkes bilse de o israr etti ve onu da kaybetti.

Oscar cardozo gibi bir adami bircok macta yedekte oturttu ve ve akli sira patron benim imaji vermeye calisti.

Oyuncularini ihanetle sucladi,bircok mactan sonra sürekli taraftarin önüne atti.

Yukarda saydiklarimi bir yerli hoca yapsaydi coktan kovulmustu ve ama o halen daha görevde.

Asil hainler bu vahid hoca bozmasini o görevde tutanlardir ben bunu bilir bunu söylerim...

Etem Güner
29.10.2014, 22:33
Biletimi aldım maçtayım inşallah

gabriel omar
29.10.2014, 23:08
Korkmadan , Yatabare ,Mehmet,Constant,Cardozo beraber sahaya sürülmeli.İlk düdükten itibaren nefes aldırmadan saldırmalıyız.Gerekirse ,Salihi bile yedek bekletip Özeri de bu ekibe dahil etmeliyiz.Şu hücum gücü saldırırsa Akhisara 4 golden aşağı atmaz.

Rahatlıkla alabileceğimiz ve almamız gereken bir maç.

sasort
29.10.2014, 23:10
Ishak gibi caki bir solbeki harcadi vahid hoca ama kimse sesini cikarmiyor.

Sefa gibi bir oyuncu dururken önce fatih atikte sonrada serdar gürlerde israr etti ve hicbir sonuc alamadi.

Medjani gibi orijinal bir stoperi orta sahada oynatti ve hicbir verim alamadi.

Mustafa yi hazir olmamasina ragmen oynatti ve bile bile taraftarin önüne atti.

Zeki yavrunun bek mevkiisinde basarili olmadigini herkes bilse de o israr etti ve onu da kaybetti.

Oscar cardozo gibi bir adami bircok macta yedekte oturttu ve ve akli sira patron benim imaji vermeye calisti.

Oyuncularini ihanetle sucladi,bircok mactan sonra sürekli taraftarin önüne atti.

Yukarda saydiklarimi bir yerli hoca yapsaydi coktan kovulmustu ve ama o halen daha görevde.

Asil hainler bu vahid hoca bozmasini o görevde tutanlardir ben bunu bilir bunu söylerim...

sebebi basit vahid hoca trabzonu biliyor dost ayağına öyle kaptıki

hacıosmanoğlunu zavallının sesi bile çıkmıyor

o kadar aykırı konuşmasına ses bile çıkaramıyor

Mert Oğuzlu61
30.10.2014, 00:13
https://pbs.twimg.com/media/B1JMlBlCIAAL98J.jpg

sıkıntı yok yabancılar yerliler kaynaşmış uslu uslu oyun oynuyorlar. bu takımda gruplaşma felan olmaz en fazla yeteneksiz loser gruplaşması olur, yumlu ve zeki gibiler grup kursa ne olur. kaldı ki whatsapp ta bile grup kuramaz bunlar. :D

Fatih Öztürk
30.10.2014, 00:36
Aynen.:)

Alphan Altun
30.10.2014, 01:04
fatih
bosingwa belkalem medjani ishak
salih
sefa ekici özer
constant
cardozo

oğuzhan can
30.10.2014, 01:14
Sabir lazim bu macta. Arkada gekasa bos alan birakmamamiz lazim. Benimde tercihim salih olurdu. Ozer ve ekici ikilisi bence uzun yillar iskeletimiz olacak. Bi sekilde atariz biz. Onun icin sabredelim ve kontrollu oynayalim.

oğuzhan can
30.10.2014, 01:18

sıkıntı yok yabancılar yerliler kaynaşmış uslu uslu oyun oynuyorlar. bu takımda gruplaşma felan olmaz en fazla yeteneksiz loser gruplaşması olur, yumlu ve zeki gibiler grup kursa ne olur. kaldı ki whatsapp ta bile grup
kuramaz bunlar. :D

Ekici ve ozerin kol kola olmasi cok guzel.

Sibel
30.10.2014, 10:07
Salih yerine Medjani oynarsa 10 gol atarız kesin..!

Cengizhan Okur
30.10.2014, 11:06
ibrahim
bosingwa belkalem medjani ishak
salih ekici
sefa özer constant
cardozo

PortoDeGalinhas
30.10.2014, 11:24
Akhisar'ın 120 dakikalık bir kupa maçı oynaması bizim için önemli bir avantaj oldu. Akhisar ayağında top tutmayı becerebilen bir takım değil, baskı altındayken bulduğu kontra atak şanslarıyla skora giden bir ekip. Özellikle ilk devre rakibin daha çok topla oynamasına izin verirsek , 2.yarı skora gidebileceğimizi düşünüyorum. Ama şu da var M.R.A bu maçı bir nevi intikam maçı olarak görecektir ve takımı ona göre ekstra motive ile oynayacaktır. Şuana kadar zor maçlarda daha iyi oynadık, umarım bu da onlardan biri olur.

Ömer_
30.10.2014, 11:29
fatih...boss...belkalem...musa...ishak...salih...m ehmet...özer...constant...waris...cardozo...

Tolga_61
30.10.2014, 12:14
Salih yerine Medjani oynarsa 10 gol atarız kesin..!
Maç 10-10 biter yani :)

majes
30.10.2014, 12:58
Al koy bu 11 i otur aşağı rahat maç izle .

................................................FA TİH ÖZTÜRK............................................ ..................

JOSE BOSİNGWA........ESSAİD BELKALEM........ AVRAAM PAPADAPULOS...........İSHAK DOĞAN

.................................................K EVİN..CONSTANT.................................... ...................

.................................MEHMET EKİCİ....................ÖZER HURMACI

...SEFA YILMAZ............................................ ....................... MAJEED WARİS

.................................................. OSCAR CARDOZO...........................................

Dip.Ing.Mag.
30.10.2014, 13:00

................................................FA TİH ÖZTÜRK............................................ ..................

JOSE BOSİNGWA........ESSAİD BELKALEM........ AVRAAM PAPADAPULOS...........İSHAK DOĞAN

.................................................K EVİN..CONSTANT.................................... ...................

...SEFA YILMAZ............................................ ....................... MAJEED WARİS

.................................................. OSCAR CARDOZO...........................................

6 yabanci ile mi?

laudrup61
30.10.2014, 13:03

sıkıntı yok yabancılar yerliler kaynaşmış uslu uslu oyun oynuyorlar. bu takımda gruplaşma felan olmaz en fazla yeteneksiz loser gruplaşması olur,

Trabzonda bowling salonu varmıydı ? Birde en sağdaki iki kişi kim ? tanımadığımız adamlar var nasıl bir transfer politikası izlemişsek kulübün önünden geçeni almışlar

Remzi
30.10.2014, 13:05
Trabzonda bowling salonu varmıydı ? Birde en sağdaki iki kişi kim ? tanımadığımız adamlar var nasıl bir transfer politikası izlemişsek kulübün önünden geçeni almışlar

Forumdur büyük ihtimalle. Diğerleri taraftardır öyle futbolcu olmaz:)

Ahmet Hamza
30.10.2014, 13:07
http://www.kadronukur.com/uploads/squads/fe4be0a69b-20857.png (http://www.kadronukur.com/squads/view/fe4be0a69b-20857.html)

mekatronik
30.10.2014, 13:07
Oyunu yere göğe sığdırılamayan Bjk bile Erciyes karşısında döküldü. Bu ligi hoca'da bizde çok abartıyoruz. Oyun içinde takımlar skora göre çabuk kopuyorlar. Birde malum hocanın oyuncu analizleri biraz garip. Oyuncular konusunda da oldukça takıntılı. Umarım doğru kadroyu yakalar..
.......................Salih......................
......Özer......Mehmet...Costant.....
.......Cardozo.........Wariss............

Kadro yapacaktım, aynısını yazmışsınız, ben sadece waris yerine yatabareyi yazardım.
özer constant mehmet gibi bir ortasaha varken kanat oynatmaya çalışanları anlamıyorum. Ligimizde pozisyon bilgisi sıfır stoperler doluyken üstelik. 4-4-2 oynanmaz mı, oynanır fakat bizim orta saha göbeğine koyacak 2 adamımız yok, gerçek anlamda kanat oynayacak adamımız bile yok.
Tek forvet oynayacak ne Yatabare ne Waris ne de Cardozo'dur, o yüzden en ideal ve ısrar edilesi kadro budur.

Furkan Dündar
30.10.2014, 13:13
Kadro böyle olsa keşke

Fatih
Bosingwa
Belkalem
Musa
Ishak
Constant
Özer
Ekici
Waris
Cardozo

halil ibo
30.10.2014, 13:14
Yine enteresan bir onbir bekliyorum.İnşallah yanılırım.
Çünkü tüm taraftarlar gibi garip bir onbir görünce hemen kazanamayacağımız hissine kapılıyorum.Netice kaçınılmaz oluyor zaten.

laudrup61
30.10.2014, 13:16
hoca özeri defansa sefayı forvete denizi de sol beke çekebilir :D

Fatih Öztürk
30.10.2014, 13:16
Kadro böyle olsa keşke

Fatih
Bosingwa
Belkalem
Musa
Ishak
Constant
Özer
Ekici
Waris
Cardozo

10 kişiyle bile kazanırız diyorsun yani. :)

burasıdaTRABZON
30.10.2014, 13:28
aylardır nadir giriyodum foruma şu son olaydan sonra ahıra dönmüş burası aşağılık kompleksli trabzon taraftarları yüzünden , ithal taraftar istiyorum .

Fatih Öztürk
30.10.2014, 13:31
aylardır nadir giriyodum foruma şu son olaydan sonra ahıra dönmüş burası aşağılık kompleksli trabzon taraftarları yüzünden , ithal taraftar istiyorum .

Ayıpsın :)

Kadıköy'den bir grup taraftar yola çıktı bile. :)

burasıdaTRABZON
30.10.2014, 13:41
Ayıpsın :)

Kadıköy'den bir grup taraftar yola çıktı bile. :)

:D abi komiksin ama bu sefer neşemi yerine getiremedin , üzülüyorum mustafayla zekinin şu dışlanmışlığını görünce efendi gibi ayıramazmıyız yolları hatta mustafa kalsın gitmesin bence gidicek biri varsa o da ..... ........... olmalı

Fatih Öztürk
30.10.2014, 13:54
:D abi komiksin ama bu sefer neşemi yerine getiremedin , üzülüyorum mustafayla zekinin şu dışlanmışlığını görünce efendi gibi ayıramazmıyız yolları hatta mustafa kalsın gitmesin bence gidicek biri varsa o da ..... ........... olmalı

Emek veren insanları bir çırpıda silmek doğru değil lakin olayın iç yüzünü hâlâ öğrenebilmiş değiliz.açıklama yapılmaması kadro dışı kalmalarından dahada vahim duruyor.

Neşen daim olsun.:)

aaahmet61
30.10.2014, 13:57
akhisar yener.

Fatih Öztürk
30.10.2014, 14:00
akhisar yener.

Dünyanın en itici insanısın Ahmet :)

Derin Trabzon
30.10.2014, 14:05
akhisar yener.

Malesef

Muhammet Hacısalihoğlu
30.10.2014, 14:07
Aksihar bizden daha çok asılacaktır maça.. İlk yarılarda genelde çok nazik ve hırs olmadan oynuyoruz.. İlk yarıyı yenik kapatır, ikinci yarı alırız maçı.. Skor tahminim 2-3

Fatih Öztürk
30.10.2014, 14:10
.............................Fatih................ ........

Bosingwa.....Belkalem......Medjani.......Musa

............................Salih................. ........

Sefa............Özer.........M.Ekici.......Constan t

..........................Cardozo................. .......

KoRNea
30.10.2014, 14:13
Net galibiyet alacağız. İnancım tam.

SezqinSeN
30.10.2014, 14:15
Fatih - Musa Nizam - bosingwa - Belkalem - Mustafa Akbaş - Kevin Constant Mehmet Ekici - Özer Hurmacı - Yusuf Erdoğan Yatabare ve Cardozo

Bu İlk 11 le çıkarsak kesin olarak kazanırız.Yusuf ' un oynaması lazım bu maçta patlama yapacağına inanıyorum. 5 yabancı sınırlaması olmasaydı Waris olabilirdi onun kanadında.orta saha kesinlikle böyle olması lazım.

kaan61
30.10.2014, 14:19
Geçen 7 haftada oynanan Maçlarda 3 puanı etkileyen faktörler

1-) Hocanın kadro tercihi % 30
2-) Sakatlar ve futbolcu perf. % 30
3-) Hakem performansı % 20
3-) Rakip Performansı % 10
4-) Diğer unsurlar % 10

Hocanın kadro tercihi iyi olursa , düzelen sakatlardan verim alırsak , Hakem tarafsız olursa 30+30+10 ( hakem % 10 yazdım en tarafsızı bile bize aleyhte çalışır ) % 70 ile 3 puan bizim

SezqinSeN
Bazıları fark yeriz vede akhisar yener gibi umutsuz laflar etmekte..böyle laflar Trabzonspor taraftarına yakışmıyor.Böyle umutsuz konuşmaları bırakalım..Avni Akerdeki maçlarda taraftar gitmiyor. 3-4 bin taraftara oynuyoruz bu şekilde takımı ateşleyici faktör ortadan kalkmış oluyor.Destek verin şu takıma böyle yaparsak olmaz.Yukarıda yazdığım kadroyla çıkarsa emin olunki rahat kazanırız.

aaahmet61
Dünyanın en itici insanısın Ahmet :)

beni itici bulman normal.kalbindeki sevginin tamamını haciye bağışlamışsın.bize itici kısmı kalmış.sana moral vereyim trabzon yener :)

oksoholu
30.10.2014, 14:21

bu kadro ile 3-0 olur

SezqinSeN
Salih Dursun - Zeki Yavru - Sefa Yılmaz - Serdar Gürler Kesinlikle bu takım futbolcusu değildir.kadroda düşünülmemesi gereklidir.

hanzale
Bu sene kendi adima umutsuz olmak icin bir sebep goremiyorum fark atariz inşallah

SezqinSeN
30.10.2014, 14:22
bu kadro ile 3-0 olur

6 Yabancı oluyor senin kadro olmaz..

Fatih Öztürk
30.10.2014, 14:24
beni itici bulman normal.kalbindeki sevginin tamamını haciye bağışlamışsın.bize itici kısmı kalmış.sana moral vereyim trabzon yener :)

Ulan hacıyı senin kadar seviyorsam nolayım :)

kaan61
30.10.2014, 14:28
Korkarım ki Şu maçı kazanırız diyebileceğimiz bir maç olmayacak ... 2 galibiyet 4 beraberlik 1 mağlubiyet böyle devam eder 4 - 8 incilik arası bi yerde bitiririz.

kaan61
30.10.2014, 14:31
[QUOTE=majes;1919843281]Al koy bu 11 i otur aşağı rahat maç izle .

.................................................. OSCAR CARDOZO..........................................

Avrupa kupası maçlarında evet ... Türkiye liginde bu sene için imkansız :)

ysngmz
30.10.2014, 14:32
Akhisar yorgun yenmemiz lazim kimse mazeret üretmesine yeter artik kaybettiğimiz puanlar bir galiyet primi 1 milyon civarinda herkes aldiği parayı hak ederek oynasin

umut22
30.10.2014, 14:47
2-1 alacağız hissi var içimde

Mehmet_Mercanlı
30.10.2014, 14:51
Akhisar yorgun ve eksik galıba

Antonio
30.10.2014, 14:57
10-0 alacağız. hemde goller waris (3) Cardozo (3) yatabare(2) özer ve constant atar...

oğuzhan can
30.10.2014, 15:26
[QUOTE=kaan61;1919843343]Geçen 7 haftada oynanan Maçlarda 3 puanı etkileyen faktörler

1-) Hocanın kadro tercihi % 30
2-) Sakatlar ve futbolcu perf. % 30
3-) Hakem performansı % 20
3-) Rakip Performansı % 10
4-)

Hocanın kadro tercihi iyi olursa , düzelen sakatlardan verim alırsak , Hakem tarafsız olursa 30+30+10 ( hakem % 10 yazdım en tarafsızı bile bize aleyhte

Ne gereksiz bi yorum.

oğuzhan can
30.10.2014, 15:30
Siz ts yi kurtarmaya devam edin. Hoca ne isterse onu izleyeceksiniz.

Aydın Danış
30.10.2014, 15:39
10-0 alacağız. hemde goller waris (3) Cardozo (3) yatabare(2) özer ve constant atar...

yok aartık :) o hava nerden geldi kardeşim sana ısparta da gül kokusu fazlamı geldi :) o kadar da değil :)

İ. SARAL
30.10.2014, 15:46
Net galibiyet alacağız. İnancım tam.

Hayatında kaç defa rahat maç izledin de şimdi net galibiyet alacaksın :) Trabzonspor demek eziyet demek, işkence demek. Bize rahatlık yok. Yensek bile ıkına sıkına yeneriz.

oksoholu
30.10.2014, 15:48
Enteresan bir durum var bazı arkadaşlarımız takım taşlarımız mı demem lazım Akhisar’a yenilirsek sevinebilecek pozisyondalar takım küçük olsun ama bizim olsun felsefesi yapmayın ya başka bir takım yok elimizdeki tek takım bu

Yönetimi beğenmeyebilirsiniz benimde beğenmediğim yönleri var hocayı sevmeyebilirsiniz benimde sevmediğim yönleri var hatta Mustafa Yumlu’yu daha çok severim ve onun Türkiye’nin en iyi stoperlerinden biri olduğunu düşünürüm
Ama kabul edelim son dönemin demeyeceğim Trabzonspor’da belki de tüm zamanların en iyi kadrosu kuruldu

*kalede Onur belki onu sadece Şenol’la kıyaslayabilirsiniz bana sorarsanız Şenol’dan çok çok iyi
*sağda bosingwa bize böyle biri gelmedi Turgay mı diyeceksiniz
*solda belki Abdullah’ı bulamadık ama Türkiye’nin en iyilerinden biri alındı İshak ve ona yedek alınan onu kesti Musa
*stoperlere bir bakın iki cezayırlı bir yunan kariyerleri süper kimi hatırlarsınız Trabzonda cengizi mi osmanı mı bence yumlu bile onlardan iyi
*orta saha constand, ekici, özer çok mu kötüler Ünallardan şimkovyaklardan
*Ya forvetler cardozanın kariyerinde kaç topçu geldi yatabare kötü mi waris

Farkında mısınız takımda 7-8 tane süper adam var bu takım kendini toparlar biraz zaman Akhisarı ise düşünmeyin o maç beş olur yazın bir yere

Antonio
30.10.2014, 15:48
yok aartık :) o hava nerden geldi kardeşim sana ısparta da gül kokusu fazlamı geldi :) o kadar da değil :)

bu sefer öyle his geldi ki? yazmayacaktım dayanamadım. çok farklı kazanırız. 10 tane atamazsak buraya yazdığım içindir. yoksa yazmasam 10 tane atardık. bakalım kaç tane atacağız. :)

HOPA'LI TS'Lİ
30.10.2014, 15:50
Bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum ama Gekas'a dikkat!

Allah'tan Zeki ve Mustafa yok. Yoksa 2-4 gol arası atardı Gekas.

kaan61
30.10.2014, 16:28
Siz ts yi kurtarmaya devam edin. Hoca ne isterse onu izleyeceksiniz.

Mükemmel tespit... Böyle bir tespit çok gerekliydi...

Furkan Dündar
30.10.2014, 16:33
10 kişiyle bile kazanırız diyorsun yani. :)

Salihi ekle ustam birde 😄

Ustaalioğlu
30.10.2014, 16:35
____________Fatih
Bosingwa - Belkalem - Musa - İshak
________Özer - Konstant
__Sefa__________________Yusuf
_______Cordozo - Waris

evonon
30.10.2014, 16:37
Enteresan bir durum var bazı arkadaşlarımız takım taşlarımız mı demem lazım Akhisar’a yenilirsek sevinebilecek pozisyondalar takım küçük olsun ama bizim olsun felsefesi yapmayın ya başka bir takım yok elimizdeki tek takım bu

Yönetimi beğenmeyebilirsiniz benimde beğenmediğim yönleri var hocayı sevmeyebilirsiniz benimde sevmediğim yönleri var hatta Mustafa Yumlu’yu daha çok severim ve onun Türkiye’nin en iyi stoperlerinden biri olduğunu düşünürüm
Ama kabul edelim son dönemin demeyeceğim Trabzonspor’da belki de tüm zamanların en iyi kadrosu kuruldu

*kalede Onur belki onu sadece Şenol’la kıyaslayabilirsiniz bana sorarsanız Şenol’dan çok çok iyi
*sağda bosingwa bize böyle biri gelmedi Turgay mı diyeceksiniz
*solda belki Abdullah’ı bulamadık ama Türkiye’nin en iyilerinden biri alındı İshak ve ona yedek alınan onu kesti Musa
*stoperlere bir bakın iki cezayırlı bir yunan kariyerleri süper kimi hatırlarsınız Trabzonda cengizi mi osmanı mı bence yumlu bile onlardan iyi
*orta saha constand, ekici, özer çok mu kötüler Ünallardan şimkovyaklardan
*Ya forvetler cardozanın kariyerinde kaç topçu geldi yatabare kötü mi waris

Farkında mısınız takımda 7-8 tane süper adam var bu takım kendini toparlar biraz zaman Akhisarı ise düşünmeyin o maç beş olur yazın bir yere

Takımda bende 6-7 tane çok iyi oyunc olduğunu düşünüyorum ama onların hepsini 11 de görsek bile onların dışında kalanlar çok kötü o yüzden de ancak onların biraz vasata yakın olduğu maçlar ortaya düzgün bir top çıkıyor. Takıma güveniyorum daha iyi olacaktır. Ama bence çok çok çok ciddi bir kaleci sorunumuz var. Fatih'in duruşu da maçtaki yaptıkları da amatör gibi

UĞUR DURTAŞ
30.10.2014, 16:50
*bizim takım 2 aydır 3 pas 4 pas yapamadı,bu maçtamı pas yapacak.
*içim acıyor,ligin en kötü topunu biz oynuyoruz.
*organize bir tane atağımız yok,
*her topu kalecimiz degaj yapıyor,top rakipte
*niçin defantan başlatılmıyor bu toplar?
*bütün toplar uzun oynanıyor,çağ dışı bir düşünce
*sağ ayaklı biri solbekte olmamalı
*sağ bekte isim yapmış(salih) kişiyi değişik mevkilerde oynatmaycaksın
*hoca % 100 oyuncuları yanlış yerde oynatıyor.
*akhisar maçı çok zor geçecek
*iyi sonuç gelmez
*siz derbi maçı oynandığı hafta galip geldiğimizi gördünüzmü?
*manisa stadı bizim için uğursuz bir stad
*akhisar bize ters geliyor.
*bu maçta hiç umudum yok.
*belirtceğim isimlerle maça başlarsak,bir ihtimal diyorum.
fatih
salih-belkalem-musa-ishak
bosiwga
waris-mehmet-özer-contant
cordozo

HOPA'LI TS'Lİ
30.10.2014, 17:02
ORTADA, idealim şudur:

Salih, M.Ekici, Konstant, Özer Hurmacı

İLERİDE DE:

Cardozo ve Yatabare

HOPA'LI TS'Lİ
30.10.2014, 17:03
Bu maçı alırsak seri yakalayacağımızı düşünüyorum.

Diri TS, yorgun Akhisar'ı bunaltmalıdır!

Aydın Danış
30.10.2014, 17:09
Bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum ama Gekas'a dikkat!

Allah'tan Zeki ve Mustafa yok. Yoksa 2-4 gol arası atardı Gekas.

Avraam yada Belkalem yapışır bırakmaz sikinti yok kazanırız :)

Doğan KARATAŞ
30.10.2014, 17:20
Golü attık da şeklini beğenmiyoruz.
Neymiş efenim organize olacakmış, cartmış-curtmuş.

Adem Akyüz'
30.10.2014, 17:24

Bir maçta birbirinin aynısı 3 gol atmışken hala daha organize gol atamıyoruz dememiz garip bence :)

Muhammet Hacısalihoğlu
30.10.2014, 17:37
Duran toptan gol atamayan takım şampiyonluğa oynayamaz diyorduk şimdide duran topu beğenmiyoruz..

Kornerlerde gayet organize oluyoruz.. :)

pascalli
30.10.2014, 17:41
sabahtan akşama kadar kadro yazıp çiziyoruz ...dünyanın en iyi 11'ini bir araya getir boş tribünler önünde oynayamaz..seyirciyi stada nasıl çekeriz biz bunun derdine düşelim.

Furkan Dündar
30.10.2014, 18:04
ORTADA, idealim şudur:

Salih, M.Ekici, Konstant, Özer Hurmacı

İLERİDE DE:

Cardozo ve Yatabare

Defansta

Bosingwa belkalem Musa ishak gelsin 3 puan

Bir maçta birbirinin aynısı 3 gol atmışken hala daha organize gol atamıyoruz dememiz garip bence :)

Duran toptan gol atamayan takım şampiyonluğa oynayamaz diyorduk şimdide duran topu beğenmiyoruz..

Kornerlerde gayet organize oluyoruz.. :)

Gol atalım da nasıl olursa olsun :)) 3 puan alalım da nasıl olursa olsun benim mantık da aynen öyle çalışıyor

Gurpas
30.10.2014, 18:06
Mehmet ve Özer beraber başlar iseler kazanacağımıza inanıyorum.

mustafaction
30.10.2014, 18:33
0-1 olsun bizim olsun. Derbi haftası mutlaka kazanmalıyız.

tsburak08
30.10.2014, 18:41

Orta seviye bir takıma karşı bile duran top dışında gol atamamış bir takım olarak ve sizde bu takımın taraftarı olarak bunları söylemeniz daha garip :D

Muhammed KOÇ
30.10.2014, 18:41
Medjani ya da salihi oynatmak zorunda mıyız?

oğuzhan can
30.10.2014, 18:43
sabahtan akşama kadar kadro yazıp çiziyoruz ...dünyanın en iyi 11'ini bir araya getir boş tribünler önünde oynayamaz..seyirciyi stada nasıl çekeriz biz bunun derdine düşelim.

çekirdeği bedava yapsalar belki de full çeker.

Enes Başkaya60
30.10.2014, 19:24
hocanın skandal bor kadrosu ile yeniliriz diyorumm...

Mert Acar
30.10.2014, 19:51
------------------------fatih--------------------------
bosi------belkalem------musa-------ishak
--------özer--------ekici-------constant-------
sefa---------------cardo-------------yatabare

Muhammed KOÇ
30.10.2014, 19:57
------------------------fatih--------------------------
bosi------belkalem------musa-------ishak
--------özer--------ekici-------constant-------
sefa---------------cardo-------------yatabare

Yani abi 4-2-3-1 yap 4-1-2-3 yap bu kadroyu. Sanki yarıcı kanatlarımız var sanki lampard gerrard var kadroda ben anlamıyorum.

Mert Acar
30.10.2014, 20:00
Yani abi 4-2-3-1 yap 4-1-2-3 yap bu kadroyu. Sanki yarıcı kanatlarımız var sanki lampard gerrard var kadroda ben anlamıyorum.

4-2-3-1 de olur tabi :) abi karşımızda da agüero,van persie veya yaya toure yok yani :)

Tuğrul
30.10.2014, 20:02
4-4-2

____________Fatih______________

Bosi____Belkalem____Musa______İshak

Yusuf___Constant___Özer_____Mehmet

________Cardozo___Waris_______

3-1-4-2

___________Fatih________________

Bosi_________Belkalem_________Musa

_____________Constant_______________

Fatih_____Özer_____Mehmet_______İshak

__________Cardozo______Waris______

http://vimeo.com/109719397

Pep Guardiola'nın Roma maçında futbola getirdiği yeni buluş

Bayern adeta bir bilgisayar oyunu gibi simetrik olarak sahaya yayılıp. Rakibe hem savunmada hem de hücumda şans tanımıyor.

pascalli
30.10.2014, 20:14
çekirdeği bedava yapsalar belki de full çeker.

Bu çekirdek konusunu ciddi ciddi ele almalı yönetim..ancak trakya çekirdeği olmamasına da dikkat etmeli :)

Trabzon-Spor-61
30.10.2014, 21:16
bosuna hayal kurmayin, medjani belkalem ikilisi ilk 11de olucak :) Halilhodzic kiyamaz onlara;)

Hasan Habip Özbay
30.10.2014, 21:17
maça gideceğiz inşallah ve alırız bir farkla ama inanılmaz zor maç olur her zamanki gibi

gabriel omar
30.10.2014, 21:21
Akhisarın savunmasında iş yok .Top bizde kaldığı sürece Gekas ve Bilal de bir işe yaramaz.

Nefes aldırmadan saldırmalıyız , korkmaya çekinmeye gerek yok .Abuk sabuk bir kadroyla çıkmadığımız sürece , en kolay maçımız olur ,normal şartlar altında.

ergin cesit
30.10.2014, 21:22
Mactayiz inşallah biletleri aldık. Yüzümuz güler bu sefer artik

Süleyman50
30.10.2014, 21:29
kazanmaktan başka çaremiz yok, yeterince puan kaybettik...

Cafer Bulur
30.10.2014, 21:34
Akhisarın savunmasında iş yok .Top bizde kaldığı sürece Gekas ve Bilal de bir işe yaramaz.

Nefes aldırmadan saldırmalıyız , korkmaya çekinmeye gerek yok .Abuk sabuk bir kadroyla çıkmadığımız sürece , en kolay maçımız olur ,normal şartlar altında.

Vahid hoca yine zoru basarip kazanmayi güc haline getirecek kadroyu oynatacaktir bundan süphen olmasin.:)

Ayrica mra faktörünü de unutmamak lazim takimini en iyi sekilde motive edecektir.

gabriel omar
30.10.2014, 21:41
Vahid hoca yine zoru basarip kazanmayi güc haline getirecek kadroyu oynatacaktir bundan süphen olmasin.:)

Ayrica mra faktörünü de unutmamak lazim takimini en iyi sekilde motive edecektir.

MRA'dan değil de Vahid hocanın olası kadro tercihlerinden korkmuyor değilim :)

Cafer Bulur
30.10.2014, 21:46
MRA'dan değil de Vahid hocanın olası kadro tercihlerinden korkmuyor değilim :)
Aynen,yine medjani yi orta sahada serdar gürleri de sagda oynatacak sola kimi koyacak merak ediyorum favorim mustafa akbas.:)

sasort
30.10.2014, 21:54
4-4-2

____________Fatih______________

Bosi____Belkalem____Musa______İshak

Yusuf___Constant___Özer_____Mehmet

________Cardozo___Waris_______

3-1-4-2

___________Fatih________________

Bosi_________Belkalem_________Musa

_____________Constant_______________

Fatih_____Özer_____Mehmet_______İshak

__________Cardozo______Waris______

http://vimeo.com/109719397

Pep Guardiola'nın Roma maçında futbola getirdiği yeni buluş

Bayern adeta bir bilgisayar oyunu gibi simetrik olarak sahaya yayılıp. Rakibe hem savunmada hem de hücumda şans tanımıyor.

ishakı oraya neden koydun ki açığa yusuf var orda serdar sefa var bu kadar yartıcı düşünmeye gerek yok

Cafer Bulur
30.10.2014, 22:03
Bir de sunu unutmamak lazim akhisar takimi tam bir ic saha takimi.

Kendi sahalarinda kolay kolay kaybetmiyorlar ve büyük takimlari da kolayca yenebiliyorlar.

Rahat kazaniriz mantigindaki taraftarimizi bu acidan anlamakta güclük cekiyorum.

Kazanirsak vahid hocanin kredisi yeniden baslar ama ben zor görüyorum kazanma ihtimalimizi...

memozcan
30.10.2014, 22:08
burada yapılan olası kadroları gördükçe vahid hocaya hak veresi geliyor insanın.. musayı stopere koyan mı dersin, yatabereyi sol kanada koyan mı dersin... ondan sonra vahide neden milleti yerli yerinde oynatmıyorsun diye kızarız.. taraftar olarak biz de maceraya meraklıyız sanki..

Cafer Bulur
30.10.2014, 22:10
fatih
bosingwa medjani belkalem ishak
salih constant
sefa ekici yusuf
cardozo

Bu kadro ciksin vahid hocaya ragmen kazaniriz.

sasort
30.10.2014, 22:30
burada yapılan olası kadroları gördükçe vahid hocaya hak veresi geliyor insanın.. musayı stopere koyan mı dersin, yatabereyi sol kanada koyan mı dersin... ondan sonra vahide neden milleti yerli yerinde oynatmıyorsun diye kızarız.. taraftar olarak biz de maceraya meraklıyız sanki..

hay yaşa musanın defansta nasıl başarılı olacağını düşünüyorlar ben anlamıyorum

adamın fizik olarak eksiği var zaten

ishakı sol açıkta gördüm

bu vahid adamı kadroya almıyor heleki sol açık oynatacak

Emrah Akcagöz
30.10.2014, 22:30
Kazanınca hocaya rağmen kaybedince hocanın yüzünden güzel taktik. :)

farozlufatih61
30.10.2014, 22:37
:alkış::alkış::alkış:

dağlıca61
30.10.2014, 22:38
Yaklaşık 900 kişilik misafir tribününün dolması çok önemli,şu ana kadar 225 bilet satışı olmuş, misafir takım tribününden,maç saatine kadar dolar sanıyorum.

ccd6167
30.10.2014, 22:38
hocanin oynacagi taktik belli..4-1-3-2 hic fantazi aramasin

...bosi......belkalem...medjani....ishak

....................salih

.........ekici.....ozer....constant

...........yatabare....cardozo

bu oyuncularla bundan daha iyisini oynayamaz bence..ayni benfica nin oynadigi sistem

kncyalcin
30.10.2014, 22:41

bu oyuncularla bundan daha iyisini oynayamaz bence..ayni benfica nin oynadigi sistem

Sıkıntı yabancı sayısı. 6 oluyor işte.

artvints
30.10.2014, 22:43

2 farkla birlikte katılıyorum. birincisi yabancı sınırı var.birini çıkartmak gerekecek.ikicisi yatabare yerine waris oynamalı.yatabare santrafor.zaten cardozo var. özer, mehmet , constant gibi araya oynayacak futbolcularımız varken waris oynamalı.oyunun güzelleşmesi açısından da önemli.

Ertan OKUMUŞ
30.10.2014, 22:47
Oğluşum ilk defa izleyecek çok heyecanlı

OFLU
30.10.2014, 22:47

Kadro çok iyi bence, Zekinin olmaması sevindirici.

ccd6167
30.10.2014, 23:03
aynen 6 yabanci olmus ama defans da 3 yabanci bana gore cok lukse kaciyor..medjani yada belkalemin yerine musa oynasa orasi daha dengeli olur bizim icin musa hic yoktan hizlidir..

cok yanlis bi kadro yapilanmamiz var..su kadroda medjani belkalem avramdan en fazla 1 ni oynatabilirsin maximum 1 tane ..

bizim kanatlara inip orta acabilecek yusuf ve sefadan baska topcumuz da yok..

bakalim nolacak..

gecen hafta lokeren macindan 5 tane oyuncu degistirerek sahaya cikmisti hoca..

simdi mustafa zeki olmayacak bana gore ekici ozer cardozo da 11 de baslayacak ..yine 5 oyuncu daha degisecek..

hocanin buna acilen cozum bulmasi lazim..her macta 5 oyuncu degistirilmez..3 macta 5 i degisen 3 farkli kadro..allah bize akil fikir versin

Mustafa Ayazoğlu
30.10.2014, 23:20
bilal ve saidi asist yapar

gekas her türlü atar, 11 golün 8 i

akyüz arkaya sızmada çok iyi

sol bek önemli bu maçta sağ kanadı daha iyi kullanıyor

arkaya adam kaçırmayacaksın

Mustafa Ayazoğlu
30.10.2014, 23:26
orta sahada iyi pres yapan bir oyuncu lazım

bilal şef gibi önlem şart

sol tarafımız aksıyor

Mustafa Ayazoğlu
30.10.2014, 23:31
bilal , gekas, zokora
salı günü 120 dk oynadı

saidi, bruno 45 dk

akyüz 75 dk

bunlar rakibin en önemli oyuncuları

son 20 dk rakip oyundan düşebilir

Berke6198
30.10.2014, 23:36

Kardeşimize güzel bir maç izletiriz İnşallah :)

İlk maçından küsmesin takıma :) :)

Cafer Bulur
30.10.2014, 23:53

Itiraf et emrah kadromuz çok kaliteli ve bu kadroyla Akhisar i yenerek sürpriz olmaz.

Son yılların en iyi kadrosu kuruldu artık hocanın bu kadronun hakkını vermesi gerekiyor

Fatih Öztürk
30.10.2014, 23:59
Cafer itiraf et sen aslinda Vahid hocayı çok seviyorsun :)

Cafer Bulur
31.10.2014, 00:00
Cafer itiraf et sen aslinda Vahid hocayı çok seviyorsun :)

O da nerden çıktı fatih?

Fatih Özkan
31.10.2014, 00:03
Akhisar için alınması gereken önlemleri arkadaşlar defalarca yazmış zaten.
Fanteziye ve Akhisar'ı bu kadar büyütmeye gerek yok ama ne yazık ki ben de Hoca'ya güvenmiyorum.

Salih Edip
31.10.2014, 00:04
Musa her turlu oynar stoperde aykut da ne kadar begenmesem de goturur. Defansda yabanci hakkini carcur etmemek lazim ama bakalim hoca napicak.

Fatih Öztürk
31.10.2014, 00:16
O da nerden çıktı fatih?

Bilmem öyle hissettim:)

Bu Vahid delinin önde gideni bizide dedirtiyor lakin bu adam bizi başarılara doyuracak gibi bir his var bende.

sasort
31.10.2014, 00:19
Musa her turlu oynar stoperde aykut da ne kadar begenmesem de goturur. Defansda yabanci hakkini carcur etmemek lazim ama bakalim hoca napicak.

musayı hayatta oynatmaz stoper olarak

vahid hoca

oynatırsa akbaşı oynatır oda bizi kanser eder

bana kalırsa yusufa da şans verirse

defansta 3 yabancı kullanır çünkü

adamlar orta sahasıda atak gücüde iyi defnası yabana atamayız

orta sahada yine ekici-salih-özer var yerli olarak

kanatlar sefa -serdar -fatih-yusuf var

ileridede cardozo veya warris oynar

cakalkerem
31.10.2014, 00:21
yeneriz dert etmeyin:)

cakalkerem
31.10.2014, 00:22
zeki olmadan bir maç izleyeceğin rahat rahat

Fatih Öztürk
31.10.2014, 00:28
yeneriz dert etmeyin:)

Bu ne rahatlık aga.hayirdir şike falanmi yapacaz.:)

onur_alabuga_61
31.10.2014, 00:39
arkadaslar izmirde otryrmm akhisar macini passoligsiz nasil izleyebilirmm

Adem Akyüz'
31.10.2014, 00:45
arkadaslar izmirde otryrmm akhisar macini passoligsiz nasil izleyebilirmm

Tv'den :rolleyes:

Passolig olmadan stadyumda maç izlenemiyor maalesef..

kudu_61
31.10.2014, 00:47
biletimi aldım inşallah cumartesi günü manisadayım
gekas inşallah bize gol atmaz
akyüzü inşallah arkaya kaçırmayız
yatabare cardozo özer inşallah gol atar
zor maç olacak ama İNŞALLAH KAZANACAĞIZ

Murathan
31.10.2014, 01:01
Ahaberde Akhisarın kupa maçının özetini izledim, saidi fırtına gibi adam valla. deler geçer bizim savunmayı.

AhmetG.
31.10.2014, 01:20
Fatih
Bos Belk Med İshak
Salih
Özer Mehmet Yusuf
Oscar Yatabare

onur_alabuga_61
31.10.2014, 01:23
Tv'den :rolleyes:

Passolig olmadan stadyumda maç izlenemiyor maalesef..

tek kullanmlik bilet falan diyorlrdi o nasil oluyor

Adem Akyüz'
31.10.2014, 01:29
tek kullanmlik bilet falan diyorlrdi o nasil oluyor

Bizim Avrupa maçları için tek kullanımlık kartlar vardı. Lig maçında böyle bir uygulama yok. Daha doğrusu var ama onu almak için de yine passolig karta başvuru yapmanız gerekiyor.

Tunç Tosun
31.10.2014, 01:40

Hadi bakalım, şans getirir inşallah :)

asilhamsi
31.10.2014, 03:40
bir kere kalede kesinlikle fatih oynamamalı.
İbrahim fatihten kötü olamaz.Hatta fatihin bu performansından hic bir kaleci kötü olamaz.
defans hattında 3 yabancı kullanırsak geriye sadece 2 yabancı hakkı kalır ki onlarda constant ve cardozo olacaktır.
tıpkı zeki inadından vazgectigi gibi serdar inadından vazgecmeli.Sag tarafta sefa solda da yusuf oynamalı.

---------------------ibrahim--------------------
boss------avraam------------belkalem--------ishak

----------özer----------ekici------------constant-------

sefa------------------cardozo-------------------yusuf

eger illa defansif ortasaha oynatacaksak

-------------------ibrahim-----------------------

boss---------avraam-----------belkalem----------constant

---------------özer---------salih-----------ekici----------------

sefa-------------------cardozo--------------------yusuf

asilhamsi
31.10.2014, 03:46
-------------ibrahim-------------
boss---medjani-----belkalem----ishak

-------ekici-------salih-------constant----

özer----------cardozo-------------yusuf

buda olur :)

kalavara
31.10.2014, 04:18
üç yabancıyı savunmada kullanmak takım için kötü bence. stoperlerden biri yerli olmalı. ancak böyle yaparsak waris veya yatabare ile constantı 11 de kullanabiliriz.

----------------ibrahim-----------------
boss------medjani---musa-------ishak
----------------salih--------------------
---------mehmet--constant-----------
----özer-----------------------waris---
----------------cardozo---------------

maç içinde constant ya da warisi çıkarıp 4-4-2 ye de dönebiliriz.

ysngmz
31.10.2014, 09:50
Seyirci gelmesi için; takimin iyi oynamasi,bilet fiyatlarinin asagiya cekilmesi ve pasolig kart tanitimi yapilmasi lazim

Erhan Sezer
31.10.2014, 09:52
akhisar deplasmanından puan dahi alamadık şimdiye kadar. Bu kadar kolay fikstüre rağmen 7 maçta 1 galibiyet alan takımdan, bu deplasmanda galip gelmesini beklemek biraz cesur bir beklenti oluyor maalesef. Ama artık şu ligde birilerini yenmek lazım kan gövdeyi götürmeden :(

gurur6134
31.10.2014, 09:59
Medjani sevdasina waris ve yatabare yedek beklicekmis cardoza yine ilerde yalnizlari oynar top alamaz..basaksehir macinin kasimpasa macinin tekrari olur mac..

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2014, 10:08
Passolig için internetten başvuruyla uğraşmayın. 15-20 günde geliyor.

Ben de bir ara Trabzon'a bir maça gittiğimde Avni Aker gişelerinden hemen alacağım. Bekleme yok, çile yok.

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2014, 10:11
Akhisar bize ters gelen bir takım ama, bu maçı güzel bir futbolla alacağımızı düşünüyorum.

Orta sahada Konstant, M. Ekici, Salih ve Özer'i bekliyorum. İdeal dörtlü bu.

Kontenjanı aşmazsa, Cardozo ve Yatabareyi de ileride oynatırsa maç bizim.

Hala iyi futbolumuzu 90 dak veya 75 dakikaya yayamadık. Bu canımızı sıkıyor.

ANIL
31.10.2014, 10:14
......................fatih
boss......belkalem.......medjani.......musa
......................salih
özer.......ekici.............costant......yusuf
....................cardozo

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2014, 10:15
Medjani sevdasina waris ve yatabare yedek beklicekmis cardoza yine ilerde yalnizlari oynar top alamaz..basaksehir macinin kasimpasa macinin tekrari olur mac..

Eyvah Hoca yine harakiri yapacak desene

Bu karlı haftayı da değerlendiremezsek Vahid derhal gönderilmeli

Sefa Murat Dokuz
31.10.2014, 10:40
Takım İzmir Havalimanına ne zaman geldi ?

Edit

Bu sabah çıkmış Trabzon'dan

AhmetG.
31.10.2014, 10:43
Futbolculara tüm alacaklar ödenmiş. Bu seferde kazanamazsalar hacı bunları vurur :)

kaan61
31.10.2014, 10:45
..................................... Fatih .................................

Bosimgwa ............. Belkalem ........... Mejani ....... Musa

.............................. Salih ....................................

Sefa ................. Mehmet .......... Constant ..........Özer

........................... Cardozo ..................................

Burak
31.10.2014, 10:46
Kilit adam Zokora

İlker Yazıcıoğlu
31.10.2014, 11:00
Yenmemiz lazım artık.....

B.AKDEMİR
31.10.2014, 11:13
Zokora topla dikine ilerleyebilen bir oyuncu ,yani bizim defansımızın en sevmediği tip oyunculardan biri. Zokora ve Gekası durdurmanın yanı sıra kendi hücum organizasyonlarımıza da odaklanmalıyız. Hücum olarak güçlü çıkarsak gol yesek bile galip geliriz.

İlker Yazıcıoğlu
31.10.2014, 11:20
Zokora topla dikine ilerleyebilen bir oyuncu ,yani bizim defansımızın en sevmediği tip oyunculardan biri. Zokora ve Gekası durdurmanın yanı sıra kendi hücum organizasyonlarımıza da odaklanmalıyız. Hücum olarak güçlü çıkarsak gol yesek bile galip geliriz.

Hocam kusura bakma da Zokora yorumun çok komik olmuş.

Zokora'nın yan pas atmaktan,kaçak güreşmekten başka bir şey yaptığı yok.

Dikine oynamak kim,Zokora kim?

winner
31.10.2014, 11:31
Zokora ve Pogba galiba birbirine karıştırılmış ikisi de siyahi belki ondandır:)

Ama orta sahada bizi zorlayacaktır onun sertliğine karşı koyacak oyuncu yok.

Cardozo yerine Yatabare ile maça başlamak daha uygun gibi.

6 yerli bulabilecek miyiz asıl soru işareti bu..

Tayfun Aydın
31.10.2014, 11:32
......................fatih
boss......belkalem.......medjani.......musa
özer.......ekici.............costant......yusuf
....................cardozo

Bu güzelmiş beğendim. Özer le Ekici Salih e yardım ederlerse sakatlık bela olmazsa bu kadro çok rahat ilk 2 ye oynar.Tabi Yusuf efendinin kafasını futbola verdiğini düşünürsek.

'Enes'
31.10.2014, 11:33
Son Bilgi: Kadro dışı Mustafa Yumlu ve Zeki ile sakat olan Onur, Aykut ve Deniz'in yanı sıra, İshak, Soner ve Ferhat Akhisar maçı kadrosuna alınmadı.

Furkan Dündar
31.10.2014, 11:39
Yemin ederim hocaya karşı dehşet ön yargım oluşmaya başladı İshak'tan ne istiyor ?
Neden kadro da yok
3,5 m para verdik
Takımda sol bek yok
Allahım sen sabır ver
Musa ile ishak sanki oynayamıyot beraber

cihayan
31.10.2014, 11:42
Son Bilgi: Kadro dışı Mustafa Yumlu ve Zeki ile sakat olan Onur, Aykut ve Deniz'in yanı sıra, İshak, Soner ve Ferhat Akhisar maçı kadrosuna alınmadı.

Ya bu Ishak'in sorunu nedir anlamadim gittim...:(((

cihayan
31.10.2014, 11:44
..................................... Fatih .................................

Bosimgwa ............. Belkalem ........... Mejani ....... Musa

.............................. Salih ....................................

Sefa ................. Mehmet .......... Constant ..........Özer

........................... Cardozo ..................................

Hoca Medjani'yi kesmeyecegine gore geride oynamasi cok daha iyi. Ben Sefa'nin yerine Yusuf'u koyar aynen bu kadroyu sahaya surerdim mevcut duruma gore.

oksoholu
31.10.2014, 11:45
Hocam kusura bakma da Zokora yorumun çok komik olmuş.

Zokora'nın yan pas atmaktan,kaçak güreşmekten başka bir şey yaptığı yok.

Dikine oynamak kim,Zokora kim?
hakkını yeme hacı 6 ayda bir dikine bir giderdi görmüşlüğüm vardır :)

Enes Başkaya60
31.10.2014, 11:59
İshak kadroda yok fatih atık var bravo hoca...

Mustafa Ayazoğlu
31.10.2014, 12:22
ishak neden yok bilen var mı

Burak
31.10.2014, 12:24
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10690234_717753101640070_8349259550467052893_n.jpg ?oh=470006923b4ed135c265ceeb44706ebd&oe=54AF1CB7

Mert Oğuzlu61
31.10.2014, 12:29
musa ve ishak gibi rakibe göre kullanabileceğimiz 2 tane yerli sol bekimiz var diye seviniyordum ama hoca 2.5m euro verdirip aldırdığı ishak ı 1(bir) maç oynatıp devre arası gönderme lüksünü kendinde buluyorsa vardır bir bildiği diyorum.

ishak a değersiz oyuncu muamelesi yapılmasına da anlam veremiyorum, yerli kıtlığında ligde iyi kötü seni idare edecek gayette yeterli beklerin var ama değerlendirmiyorsun birde sat gitsin diyorsun.

pazarda elma armut mu satıyorsun, 2.5m euro hangi anadolu kulübü verebilir ? istanbul a mı yollayacaksın elindeki genç adamı ? ishak ın sonu ne olacak gerçekten merak ediyorum ama hoca bu arkadaşa tıpkı emrah a taktığı gibi takmış, yazık olacak.

uemit
31.10.2014, 12:30
Fatih
bos papa medjanj constant
salih
sefa ozer mehmet ekici yusuf
cardoso
yedekler : belkalem ibrahim yatabare warris serdar gurler fatih musa nizam

bordolumavi
31.10.2014, 12:41
yabancı sınırlamasından dolayı cektıgımız sıkıntıyı gorunce mustafa nın yaptıgıı seyın tam bır haınlık oldugunu dusunmeden alamıyorum kendımı,emınım mustafa da yabancı sınırlamasına guvnıyordu,ah be aykut sende cok kotu peformansınla bızleı hayalkırıklıgına ugrattın oysa sımdı ne guzel olurdun stoperde

Mert'
31.10.2014, 12:42
Takımın beyni Bilal umarım önlem alır hoca Bilal'e.

diensi61
31.10.2014, 12:45
arkadaşlar kadro kurarken oyuna yapılacak müdahaleleri de göz önünde bulundurun. 4 yabancıyı savunmada kullanırsan oyuna sokacağın yabancı hücumcuda sorun yaşarsın.
gerçi hocanın da bunu pek düşünmediğini görüyorum.

çoğu zaman maça hangi 11le başladığın değil hangi 11le bitirdiğin önem arz ediyor.

Berke6198
31.10.2014, 12:50
Hocanın İshak'ı aklından sildiği söyleniyor. Ne kadar doğru bilemeyeceğim...

Hakan
31.10.2014, 12:53
Ulan Soner yok be Soner yok bunu kutlamalıyız

Aydın Danış
31.10.2014, 12:54
En iyi kadro bence.. Başkada yolu yok

Fatih

Boss-Avraam-Belkalem-Musa

Salih-Constant

Özer-Mehmet-Waris

Cardozo

Mustafa Ayazoğlu
31.10.2014, 12:57
bilal 3 asist 1 gol
saidi 1 gol 2 asist
bruno 1 asist
gekas 11 golün 8 i

Mert'
31.10.2014, 12:57

Fatih

Salih-Constant

Özer-Mehmet-Waris

Cardozo
6 yabancı var Waris yerine Sefa veya Yusuf olmalı.

Ali YİĞİT
31.10.2014, 12:59
Konustugumuz takima bak. Akhisar. Hocasi kim Mra. Küçümsediğimden değil yanlis anlaşilmasin. Kendi takimimiza güvenmemizi sağlayan Vahid'e bu sitem

Mustafa Ayazoğlu
31.10.2014, 12:59

Fatih

Salih-Constant

Özer-Mehmet-Waris

Cardozo

6 yabancı oldu

bosigwa - belkalem - medjani - musa

sefa- salih - ekici - özer - waris

cardozo

Mustafa Ayazoğlu
31.10.2014, 13:02
bilal orta sahada salih
gekas medjani veya belkalem

defansımız çok öne çıkarsa araya atılan toplarda affetmezler (gekas,bruno,akyüz)

Antonio
31.10.2014, 13:05
akhisarı döve döve yenmeliyiz. ilk yarıda işi bitiririz. ama hoca yine serdar gürlerle bşalarsa ibraz zorlanırız...

Sefaenes
31.10.2014, 13:06
Hocanin zekiyi kadro disina birakmasina ne kadar sevindimse bu macta da medjaniyi ortada oynatirsa bütün küfürü hak ediyor. Isak neden kadroya alinmiyor bu aciklanmali yada ona verilen para neden ozaman verildi aciklanmali fatih atik zekiden varki yok kadroya girmemeli torpil disinda da giremez

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2014, 13:10

İshak'a takmış bu adam ya, oynatsana be adam, milli oyuncu ve sol bek.

Adamı soğuttu, gidecek zaten bu gidişle.

Aydın Danış
31.10.2014, 13:10
6 yabancı oldu

bosigwa - belkalem - medjani - musa

sefa- salih - ekici - özer - waris

cardozo

Evet bu daha mantıklı :)

İlker Yazıcıoğlu
31.10.2014, 13:12
akhisarı döve döve yenmeliyiz. ilk yarıda işi bitiririz. ama hoca yine serdar gürlerle bşalarsa ibraz zorlanırız...

:)

Yahu bırakın kardeşim bu fantazileri.
Hangi maçımızda,ilk yarıyı geçtim,90 dakikada bir takımın işini bitirdik?

Neye dayanarak bu özgüven?

Biraz gerçekçi olalım....

Umarım Akhisar bizi döve dive yenmez....

Puan alırsak şükredelim....

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2014, 13:12
Bu maçı alıp artık seri yapma zamanıdır.

Yani bu maç bence sezonun en kritik maçı, çünkü kırılma noktası olan bir maç

Bu maçı alırsak ligi iyi yerde bitirebiliriz.

İlker Yazıcıoğlu
31.10.2014, 13:16
Kırılma maçı Antep maçıydı.

Bence takımın morali de bozuktur hafta içi yaşanan kadro dışı krizinden dolayı.

Rahat günümüz yok arkadaş....

Bu Akhisar'ı adam gibi yenememişiz zaten bugün farkettim istatistiklere bakınca.

Ters geliyor bize....

Umarım alırız artık şu maçı...

Daha fazla rezilliğe gerek yok...

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2014, 13:22
Kırılma maçı Antep maçıydı.

Bence takımın morali de bozuktur hafta içi yaşanan kadro dışı krizinden dolayı.

Rahat günümüz yok arkadaş....

Bu Akhisar'ı adam gibi yenememişiz zaten bugün farkettim istatistiklere bakınca.

Ters geliyor bize....

Umarım alırız artık şu maçı...

Daha fazla rezilliğe gerek yok...

Her hafta stres
Her maç karın ağrısı
Rahat bir maç izleyemeyecek miyiz
Ne zaman keyifli olacağız, ne zaman güleceğiz

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2014, 13:23
TS forması oyuncular bu maçı ne yapıp edip kazanmalılar.

"Başarısızlığın sebebi değil, mazereti vardır"

Sözünü kulaklarına küpe yapsınlar oyuncular ve Vahid.

HOPA'LI TS'Lİ
TS forması giyen oyuncular bu maçı ne yapıp edip kazanmalılar.

"Başarısızlığın sebebi değil, mazereti vardır"

Sözünü kulaklarına küpe yapsınlar oyuncular ve Vahid.

kncyalcin
Rakip takımın en iyi 2 oyuncusu Gekas ve Bilal. Bu iki oyuncudan korkuyoruz. Baktığımızda kariyer olarak Gekas'dan çok üstün bir Cardozo var elimizde ama malesef istatistik sahaya her zaman doğru şekilde yansımıyor. Bilal'e gelince son 2 seneye kadar ligin yetenekli ama sıçrama yapamamış oyuncusu. Şöyle bir bakıyorum Soner'den ne farkı var diye; Tecrübe ve özgüven dışında yetenek olarak fazlası yok. Ama hem takım hem oyuncu kendine o kadar güveniyor ki, maç içinde bütün topları istiyor. Bizim Soner efendi be yapıyor; toptan ve sorumluluktan kaçıyor. Futbol yaşı olarak 2 kat yaşlı oyuncu rakibin en etkili silahı ve maaş olarak paşamın yarısına oynuyor. Oyuncuda biraz hırs, istek olacak. Kendini kanıtlama çabası olacak. Milli maçın en iyilerinden biriydi Soner. Yazık ediyor kendine. Oysa ki stilleri Bilal ile çok benziyor. Gerçi baskısı az olan bir takımda çok iş yapacağından eminim. Devre arası Soner'i ve Ferhat Yazgan'ı kiralık vereceksin. Pişin iyice öyle gelin demekten başka çare yok.

ccd6167
31.10.2014, 13:24
bosi.....belkalem...mustafa akbas(medjani)...musa

..........ozer.....ekici.......constant

........yatabere(sefa)....cardozo..

ya yatabere-mustafa yada sefa-medjani oynar

İlker Yazıcıoğlu
31.10.2014, 13:27
Her hafta stres
Her maç karın ağrısı
Rahat bir maç izleyemeyecek miyiz
Ne zaman keyifli olacağız, ne zaman güleceğiz

Valla ben de bilemiyorum abi de takım daha da karışacak gibi geliyor bana.

Yakında Yusuf ve İshak ile ilgii gelişmeler de görürüz gibime geliyor....

Bu İshak'a o kadar verildi(niye verildi ben de bilmiyorum ama)alındığında millet bayram etti burada.Şimdi kadroya giremiyor.

Ne oluyor anlam veremiyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2014, 13:28
TS forması giyen oyuncular,

O formanın kutsallığını, onurunu, gururunu idrak ederek maça çıksalar TS sadece bu maçı değil, her maçı zorlar ve çoğunu alır.

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2014, 13:29
Valla ben de bilemiyorum abi de takım daha da karışacak gibi geliyor bana.

Yakında Yusuf ve İshak ile ilgii gelişmeler de görürüz gibime geliyor....

Bu İshak'a o kadar verildi(niye verildi ben de bilmiyorum ama)alındığında millet bayram etti burada.Şimdi kadroya giremiyor.

Ne oluyor anlam veremiyorum.

Hiçbir oyuncu Trabzonspor'dan büyük değildir.

İshak olmazsa Musa Nizam olur.

Yusuf olmazsa başkası olur.

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2014, 13:30
Umarım yarın 20.50 civarında gülen biz oluruz ve mutlu bir hafta geçiririz.

3 maç üst üste alsak bu takım tutulmaz (daha 2 maç üst üste kazanamadık).

Sefaenes
31.10.2014, 13:32
Bu maci kaybedersek bana göre hoca xa istifa eder yada iyi elestirilir. Hoca giderse zeki takimin ilk 11 oyuncusu olur kolay kolay da kurtulamayiz. Öz evlat Fatih ve Gokdeniz ayarinda olursa evet ama zeki,aykut,tayfun vs gibi kazmalara hayir

İlker Yazıcıoğlu
31.10.2014, 13:34
Hiçbir oyuncu Trabzonspor'dan büyük değildir.

İshak olmazsa Musa Nizam olur.

Yusuf olmazsa başkası olur.

İşte başkası kalmadı abi saydıklarının dışında:)

11 yabancı oynatamayacağımıza göre....

TSemih61
31.10.2014, 13:42
"Fatih, Bosingwa, Belkalem, Medjani, Musa Nizam, Salih Dursun, Mehmet Ekici, Costant, Özer Hurmacı, Sefa Yılmaz ve Cardozo"

Hocanın kadrosu böyle diyor haberlerde. Aslında Mehmet-Constant-Özer üçlüsü takım savunmasında açık vermez ama hocanın hiçbir zaman defansif orta saha olmadan maça çıkacağını düşünmüyorum. Bana kalsa Salih yerine Yusuf veya Yatabere'yi oynatırdım.

Tabii Yatabere veya Waris oynarsa yabancı kuralında sıkıntı çıkar. Mecburen Medjani yerine Mustafa Akbaş oynamalı.

Fatih Çelik
31.10.2014, 13:43
1-)

http://sharemytactics.com/29792/ts-formation-tactics.png

2-)

http://sharemytactics.com/29790/ts1-formation-tactics.png

3-)

http://sharemytactics.com/29791/Ts3-formation-tactics.png

Hayırlısı artık.

Emrah Akcagöz
31.10.2014, 13:48
ishak neden yok bilen var mı

Tembelliktendir.

İlker Yazıcıoğlu
31.10.2014, 13:49
Umarım Akhisar da bizi 3'lemez.Kaleci Fatih'in morali iyice bozulur.

Bu çocuk kötü kaleci değil ama tedirgin oluyor maçlarda.Onur'dan sonra kaleye geçmesinin psikolojik baskısını yaşıyor bence....

Ahmet Hamza
31.10.2014, 13:50
http://www.kadronukur.com/uploads/squads/bb4b88cd98-21061.png (http://www.kadronukur.com/squads/view/bb4b88cd98-21061.html)

Emrah Akcagöz
31.10.2014, 13:51
Umarım Akhisar da bizi 3'lemez.Kaleci Fatih'in morali iyice bozulur.

Bu çocuk kötü kaleci değil ama tedirgin oluyor maçlarda.Onur'dan sonra kaleye geçmesinin psikolojik baskısını yaşıyor bence....

Geçen sene 3 ve 4 yerken Onur vardı abi kalede. Eğer öyle bir şey olursa o maçları hatırlatırız belki biraz düzelir. :)

İlker Yazıcıoğlu
31.10.2014, 13:54
Geçen sene 3 ve 4 yerken Onur vardı abi kalede. Eğer öyle bir şey olursa o maçları hatırlatırız belki biraz düzelir. :)

Valla Emrah onu bunu bilmem de bu takıma şansımız tutmuyor.

Fatih kaleye geçti geçeli 3-4 gol yiyoruz....

Çok kötü bir durum.Hem bizim açımızdan hem de kendisi açısından.

Umarım bir facia yaşamayız yarın.....

Murat Altun
31.10.2014, 13:54
Son bir kaç yıldır manisada maç izlemek işkence oldu galibiyet yüzü göremiyoruz Yarın yine gideceğim o stada ama bu sefer Trabzonsporumdan bol gol bekliyorum Yoksa bu sefer Manisayı tümden yakarım benden söylemesi :)

Fatih Çelik
31.10.2014, 13:56
Fatih'in ekstra performansına ihtiyacımız olabilir umarım başarır.

Emrah Akcagöz
31.10.2014, 14:00
Valla Emrah onu bunu bilmem de bu takıma şansımız tutmuyor.

Fatih kaleye geçti geçeli 3-4 gol yiyoruz....

Çok kötü bir durum.Hem bizim açımızdan hem de kendisi açısından.

Umarım bir facia yaşamayız yarın.....
İnşallah bu kez olacak abi. Belki zor olacak ama kazanacağımızı düşünüyorum. Umarım takım beni yanıltmaz.

Bera B.
31.10.2014, 14:02
Bende bir rahatlık var. Zor bir maç olmayacak gibi hissediyorum. İnşallah sonucu biz alırız.

Soner Albayrak
31.10.2014, 14:04
Gaziantepspor maçında bir pozisyon vardı bilmem hatırlar mısınız? Özer dikine oynayıp Yatabare'ye pasını gönderdi o da ufak bir topuk dokunuşuyla bir oyuncumuzu az daha pozisyona sokuyordu hangi oyuncuydu şimdi hatırlamıyorum.

İşte bize böyle pozisyonlar lazım. Organize hücum yapmamız için böyle ekstra hareketler, dokunuşlar lazım.

Gerçi duvar pası, verkaç bunlar futbolda olan şeyler ama biz şimdilik bunlardan bir haberiz.

Rakip yarı sahanın önünde çeşitli varyasyonlar denemeliyiz. Bunları denemez isek ancak duran toplardan gol buluruz.

Her maç da duran top bizi kurtaramaz.

ANIL
31.10.2014, 14:11
İŞTE TRABZONSPOR'UN MUHTEMEL 11'İ
"Fatih, Bosingwa, Belkalem, Medjani, Musa Nizam, Salih Dursun, Mehmet Ekici, Costant, Özer Hurmacı, Sefa Yılmaz ve Cardozo"

HABER61.NET

okg_53
31.10.2014, 14:12
bilal orta sahada salih
gekas medjani veya belkalem

defansımız çok öne çıkarsa araya atılan toplarda affetmezler (gekas,bruno,akyüz)

Daha önce de söyledim. Akhisar'da yaşıyorum.

Akhisarspor'u bu forumda benim kadar iyi tanıyan yoktur.

Bilal'i şuan ki formuyla marke edebilecek defansif ortasahamız yok.

Belkalem ve Akbaş'da Gekas'ı tutamaz. Ancak Avraam marke edebilir.

Galibiyete yakın olan biziz. Hatta rahat kazanacağız diye düşünüyorum.

Rakibin etkili diğer oyuncusu Güray'a da dikkat etmek gerekiyor.
Kenan sakat.
Bruno ve M.Akyüz tehlikeli değil.

Fatih Çelik
31.10.2014, 14:12
İŞTE TRABZONSPOR'UN MUHTEMEL 11'İ

HABER61.NET

İyi hoş da İshak'ı yatırıyoruz hala ben anlamadım gitti. sanki Türkiye'de yerli sol bekten geçilmiyor. Yeni haberim oldu kafilede olmadığından.