PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Akhisar Bld 1 - 1 TRABZONSPOR | STSL 8. Hafta | Maç Sona Erdi...

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12]

memozcan
02.11.2014, 10:47
Hocayı eleştiren arkadaşlara bir sorum daha var:

Ne bekliyordunuz ? 22 tane transfer yapan bir takımın çatır çatır top oynamasını mı ?

kendi adıma konuşayım:
gelecek adına umut veren bir futbol oynamasını.. her gün üstüne koyarak ilerlememizi.. gitgide takım olgusunun oturmasını ve kimin nerede oynadığının belli olmasını..

gurur6134
02.11.2014, 10:49
Once kadromuz yetersiz dedi hazirlik maclarindaki kotu sonuclara milleti uyuttu sonra sakatlar var dedi yine milleti uyuttu yetmedi zamana ihtiyacimiz var dedi yine uyuttu sonra ihanetler var dedi yine uyudu millet sonunda da agzindan baklayi cikardi dun itibariyle ahhisara karsi alinan 1 puan iydir diye..soyleyecegim tek sey defol vahid..ve buyukluk tasladigin mersinin hocasi rizanin 15 yeni futbolcuyla sergiledigi perfermonsa bakda utan bu hafta lider olma sanslari var..senide seni bu takimin basina getirip 80 milyonluk takimi emanet edeninde...

memozcan
02.11.2014, 10:50
hocanın gidip gitmemesideğil mesele, yanlışları!
1-maçsonu konuşmasında ofansif bir takım çıkardım diyor iki tane ön libero ile oynuyor. maçın ilk yarısını pasyapamadan geçiyoruz ama ofansif oynuyoruz hocaya göre.vallahi billahi de hoca başka dünyalarda yaşıyor, sahada olandan haberi yok!
2-özer ile mehmeti birbirinin yedeği görüyor, biri oynarsa diğeri kesin yedek. resmen dalga geçiyor bizimle.
3-yediğimiz golde en büyük hata belkalem de, sen bilale çık adam sanaon metre fark atsın, hem yerini kaybet hem de adam boşboş orta yapsın. sonra da mustafa kadro dışı kalsın. zeka zeka zeka!
4-maç bizim için önemli ve üç puan lazım, 77ye kadar rezil oynayan topçular var, ofansif katkı sağlyacak bir tane değişiklik yapmıyorsun! adım gibi eminim artık hoca kovulmak istiyor.

altına imzamı atarım..

haftalardır yazıyorum bu belkalem bizim takımda oynayacak kapasitede değil diye.. her maç hatasından dolayı bir gol yiyoruz ama daha kimse görebilmiş değil..

cakalkerem
02.11.2014, 11:01
Takim cok daha iyi olacaktir...sadece taslar yerine oturmali....hoca bazi israrlarindan vazgecmeli

aaahmet61
02.11.2014, 11:04
Son 40 yılın en kötü Trabzonspor'u
Trabzonspor, 1974-75 sezonundan sonra Süper Lig'deki en kötü ilk 8 hafta performansını sergiledi.
.E-PostaTakip etYazdır
Spor Toto Süper Lig'de Trabzonspor ile sahasında 1-1 berabere kalan Akhisar Belediyespor sahasındaki yenilmezlik serisini sürdürürken, konuk Trabzonspor 4. dış saha maçını da kazanamamış oldu.

Trabzonspor karşısında bu sezon 4. iç saha maçını geride bırakan Akhisar Belediyespor, bu müsabakalarda 2 galibiyet ve 2 beraberlik aldı. Ege temsilcisi, daha önce Manisa'da Sivasspor'la berabere kalmış, Fenerbahçe ve Kasımpaşa'yı mağlup etmişti.

Haftayı 14 puanla tamamlayan "Akhisar, Trabzonspor maçıyla Süper Lig'deki 3. sezonunda 100. puanına ulaştı.

Trabzonspor ise deplasmanda galip gelme özlemini bu maçta da gideremedi. Bu sezon deplasmanda oynadığı maçlarda K.Erciyespor ile golsüz, İstanbul Başakşehir ile 1-1 berabere kalan Trabzonspor, Kardemir Karabükspor'a 3-0 yenildikten sonra 4. dış saha maçında Akhisar Belediyespor'a karşı da galip gelemedi.

Bordo mavili ekip, 8. haftayı 1 galibiyet, 6 beraberlik,1 mağlubiyet alarak 9 puanla kapatan Trabzonspor, 1974-75 sezonundan sonra Süper Lig'deki en kötü ilk 8 hafta performansını sergiledi.

Emre GÜRDAL
02.11.2014, 11:20
Hocaya guvenmiyorum hocanin kovulup tazminat hakkini isticegni dusunuyorum...

Kotu oyun oynarsinda kotu kadro cikartamazsin arkadas...hep yanlis kadro hermac ayri bir kadro gecen hafta antep macinda medjani isliklandi diye oyundan cikrdi kotude oynuyordu bu hafta gene 11 de basladi ama mersin macinda iii olan salih antep macinda yoktu ben bu hocayamu sabredecm simdi...bence turk trabzonu bilen yada futbolu bilen bir hoca gelsin taraftarimiz ona sabretsin hmen istifa kufur kiyamet gitmesin....

Onur Civelek61
02.11.2014, 11:33
Bizim oyuncularin hemen hemen hepsi surekli calim deniyor. %80 de basarisiz oluyorlar. Takimda paslasma,yardimlasma cok az. Sisirme toplar,duran toplar ile nereye kadar gidilebilir bu macta gorduk...

arifberkay
02.11.2014, 11:39
Kaleci Onur yattığı yerden takım kursa yönetse 10puan daha fazlamız olurdu...Vahid bey bahaneleri bırak artık zaman da yok lütfen uza...

temel_yilmaz
02.11.2014, 12:00
Yani o degilde binbir zahmetle kurulan kadro dagilip gidicek ona uzuluorum,artik baskanin olaya mudahil olmasi lazim.

Bu takimin adi Trabzonspor'sa bu takimin orta sahasi Ozer,Constant,Mehmet olur forvetleride belli olur..

Adam dun saka gibi diyor ki Ozer yeni sakatliktan cikti,onun icin Mehmet oynadi diyor kafaya bak,ben bu cumleden sonra baskan olsam hoca armaya baslardim...

Takim ilk yarida koca 25 dakikada 40 pas yapabilmis ,bunun izahi yok..

HOPA'LI TS'Lİ
02.11.2014, 12:02
Gekas net ofsayt.

tff bizi biçmeye devam ediyor.

gs, şikebahçe ve şiketaş iyi durumda olsun, tüpkafaya yeter :(

eee, sen hakemleri de yenecek, maçı kazanacaksın, ama bu Hocayla değil.

vahid istifa!

muratt
02.11.2014, 12:02
kendi adıma konuşayım:
gelecek adına umut veren bir futbol oynamasını.. her gün üstüne koyarak ilerlememizi.. gitgide takım olgusunun oturmasını ve kimin nerede oynadığının belli olmasını..

İşte yanlış beklenti. Böyle bir dünya yok. Mourinho gelse bu beklentiniz yine boş kalır.

HOPA'LI TS'Lİ
02.11.2014, 12:03
Yani o degilde binbir zahmetle kurulan kadro dagilip gidicek ona uzuluorum,artik baskanin olaya mudahil olmasi lazim.

Bu takimin adi Trabzonspor'sa bu takimin orta sahasi Ozer,Constant,Mehmet olur forvetleride belli olur..

Adam dun saka gibi diyor ki Ozer yeni sakatliktan cikti,onun icin Mehmet oynadi diyor kafaya bak,ben bu cumleden sonra baskan olsam hoca armaya baslardim...

Takim ilk yarida koca 25 dakikada 40 pas yapabilmis ,bunun izahi yok..

sürekli mevkilerle ve adamlarla oynarsan ne istikrar olur, ne 3 puan.

muratt
02.11.2014, 12:04
Gekas net ofsayt.

vahid istifa!

TFF bizi niye biçsin ? Şampiyonluğa mı oynuyoruz ? TFF bize yapacağını yaptı artık bundan sonra ha Akhisar kazanmış ha biz kazanmış napsın adamlar.

HOPA'LI TS'Lİ
Ekici 123 km koşmuş, her maç yükselişte.

Sonuçta yine bize uyku ve gülmek haram oldu bir hafta daha.

cakalkerem
gekas için akşam 12 cm ile ofsayt değil dediler...bossi bozuyor ofsaytı ...

takımda var bir sıkıntı belli oluyor

Sefaenes
02.11.2014, 12:06

Ne bekliyordunuz ? 22 tane transfer yapan bir takımın çatır çatır top oynamasını mı ?

Iyi oynayan oyuncularin 1 hafta sonra kadroya oynamasini, herkezi asil gorevleri nerdese orta oynamasini, torpilli medjani formsuzsa kadroya almamasini, degisiklikleri kufur eder gibi son dak birakmamasini, 2 de bir ben neden geldim dememesi, hep sucu baska yerde kendisinde bulmasini 442 gecmesini vs istiyorum

Uğur Kalyoncu
02.11.2014, 12:07
Gekas net ofsayt.

vahid istifa!

Gekas ofsaytsa bile net değil Bosingwa ile çok yakınlar belki de bozuyor Bosingwa ofsaytı...Federasyondan çektik ara ara hakemlerden çektik ama bu bahanelerin arkasına sığınmamamız lazım..Bizim en büyük sorunumuz Vahid..Şu hakem şu federasyonla şu takımın başında kibiri olmayan birazda futboldan anlayan biri olsa en kötü ilk 3 teydik..

cakalkerem
02.11.2014, 12:16
toparlanırız ama nasıl..

hele şu Perşembe maçını bir atlatalım da....

kudu_89
02.11.2014, 12:18
Ekici 123 km koşmuş, her maç yükselişte.

Sonuçta yine bize uyku ve gülmek haram oldu bir hafta daha.
o goldeki şutun hızı. 10 km koşmuş.

B.AKDEMİR
02.11.2014, 12:45
Vahid hoca'nın tarzı ile bu takım hiç bir yere gelemez.Kadro seçimi berbat, degişiklikler berbat ve diziliş çok kötü. Tüm bunların üzerine bir de hakemlerin bize karşı tutumu art niyetli. Ilk yarı 9 maç kaldı, iyi ihtimalle 5 maç galip gelsek 24 puan eder ki bu da bizi en fazla 12. Likte tutar.Vahid hoca eninde sonunda gidecek ama daha fazla zarar vermeden gitmesi takımımız için daha hayırlı olur.

Antonio
02.11.2014, 12:47
beğenmediğimiz samet hoca olsa bu takım uçmuştu. Ziya doğandan kötü bu adam.

Ertan Artan
02.11.2014, 12:48
toparlanırız ama nasıl..

hele şu Perşembe maçını bir atlatalım da....

Maci yine D-Smart'a vermişler...

Bir camiaya bu kadar da düşman olunmamalı.

Mert'
02.11.2014, 12:48
Hala bu herifi savunanlar var.Uyum sorunu varmış takımın :)
Açın Bursasporun Gürcistan takımına elendiği maçlar ile şimdiki maçlarına bakın giderek iyi oynuyorlar.
İyi oynamadıkları maçlarda bile ışık vardı. (Bkz: Beşiktaş maçı)

memozcan
02.11.2014, 12:53
İşte yanlış beklenti. Böyle bir dünya yok. Mourinho gelse bu beklentiniz yine boş kalır.

neyi bekleyelim o zaman trabzonspor tarihinin en kötü ilk 8 haftasını geçirdik.. ve önümüzdeki 8 haftanın daha iyi olacağına dair hiç bir belirti yok.. ve benim de beklentim yok açıkçası..

size bursasporu örnek gösteririm. sene başında da iyi top oynuyorlardı ama skora yansıtamıyorlardı. şimdi sonuç da almaya başladılar. ha hakem derseniz emin olun onları da biçiyorlar..

mourinhoyu getirmeye gerek yok ziya doğan bile vahidden daha iyisini yaptı hemde iki sefer.. ve ayman celalettinle falan yaptı bu işi..

bordomavi1
02.11.2014, 12:53
Saha da topa basan iki oyuncumuz var. Bosingwa ve Mehmet... Hal böyle olunca bam güm top oynuyoruz. Topa basan diğer oyuncularımız İshak'ı, Özer'i, hatta Constant'ı yedek bırakıyoruz.

serdaracıl
02.11.2014, 13:10
Bunlar belkide iyi günlerimiz. Daha oyuncular paralarını alamayacak, bırakıp gidecekler falan.

Mert Acar
02.11.2014, 13:11

Peki bende sana bir soru sorayim ? Şuan süperligde tüm takım ve hocalar için gerekli.Deselerki 30m. Euro transfer butcemiz var istedigin yere ve bolgelere takviyeler yapacagiz.Sonuç ne olur ?
Tamam yeni takim anlarim hazirlik maclari dahil 7-8 maçta ideal kadro ve kimin nerde oynayacagini belirleyip,ilerlersin.
Ama sen medjaniyi 12-13 maç önlibero oynatirsan ben seni en agır sekilde elestiririm.Bunun iki nedeni vardir ya sabotaj ya da futbol cahilligi.
Mersinde yeni takim ama 8 macta 1 galibiyet almadi.Takim kaliteside 10 kat altimizda.

bahadır2561
02.11.2014, 13:14
Hocayi niye savunuyosunuz ben onu anlamiyorum
Kac haftadir yanlis 11'le basliyoruz, oyuncular yerinde oynamiyor
5 yilda beklesek bisey olacagi yok gibi
Hatalarindan ders cikarmiyor malesef
Tuttutmus bi Medjani'dir gidiyor

Eto'o
02.11.2014, 13:27
Ah bielsa ah marsilyayi ucuruyor adam

Sent from my iPhone using Tapatalk

Eto'o
02.11.2014, 13:28
Daha net bir 11 imiz yok her hafta degisik kadro
Vahid ishaka takti devre arsi gonderecek gibi

Çakıroğlu İhsan
02.11.2014, 13:43
burda hala vahidin yaptıklarını savunan mı var helal :D
Siz istikrar dediğinizi hoca bi kere kadroda uygulamadı medjani hariç :D

İlker Yazıcıoğlu
02.11.2014, 14:10
Adam resmen verin tazminatımı gideyim diyor.
Constant'ı,Özer'i 11'e almamasının ve de Cardozo'yu oyundan çıkarıp Medjani isimli futbol özürlünün oyundan çıkarılmamasının başka bir anlamı yoktur.

gurur6134
02.11.2014, 14:16
Vahidle kumeye oynicamiz kesin bugun hami gelsin su kadroyu yine en kotu 4.yapar ..vahid deplasmanda alinan 1 puanlara sevindikce sonumuz kume..

Fatih Öztürk
02.11.2014, 14:17
Vahid'in sözleşmesinde tazminat maddesi yok.

İlker Yazıcıoğlu
02.11.2014, 14:25
İyi işte ,kovması kolay olur.....

Nazim Can
02.11.2014, 14:26
Hami degilde Mesut Bakkal veya Denizli gelsin bari yada icime sinmiyor ama Ersun da olabilir, dünki macdan sonra Vahidle bu is olmayacak belli oldu.

theo
02.11.2014, 14:27
Vahid küçük takımların büyük hocasıdır...

Bize layık değildir...

iho denen şahış da anca sınıfa başkan olur...

theo
02.11.2014, 14:29
sen hangi akla hizmet cardozoyu çıkartıp yatabareyi alıyorsun...

çift forvete dönmek aklına gelmiyor mu?

malulen emekli olması gereken adam bize hocalık yapıyor...

gurur6134
02.11.2014, 14:29
Hami degilde Mesut Bakkal veya Denizli gelsin bari yada icime sinmiyor ama Ersun da olabilir, dünki macdan sonra Vahidle bu is olmayacak belli oldu.

Oooooo gunaydin 1 hafta once ole demiyodunuz ne degisti...iyice dibi gormemizmi gerekliydi uyanmaniz icin

Fatih Özkan
02.11.2014, 14:30
Uyanır uyanmaz aklıma bu maç geldi!
Vahid defol şu takımın başından!

Onur Akyüz
02.11.2014, 14:37
Yalnız Oğuz, Ekici'nin frikiğini nasıl çıkardı ya aklım almadı.

Gerçi gol olsa muhtemelen tekrarlatırdı hakem ama kaç yaşında kaleci helal olsun.

Bi de bizim kaleciye bak, her gelen gol. Direkten dönen şutu da Gekas'ın şutunu da Onur çıkarırdı.

Ah be kaptan!

oğ 61 efsanesi
02.11.2014, 14:37
Az önce antrenman resimlerine baktım futbolcular gülümsüyor.Buradan şunu anlıyorum bizim takımda başarıya alışkın futbolcu yok.Bunu kabullenmişler.

işte transferlerimiz
1.Cardozo-takımı zirveye oynuyor ama kendisi o heyecandan uzakta kalmış son yılda
2-constant-takımı zirvede değildi geçen sezonlarda
3-yatabare,waris,fatih atik,medjani-fransada kümede kalma mücadelesi yaptılar
4-ekici-almanyada kümede kalma mücadelesi
5-serdar gürler,deniz yılmaz ,musa nizam,sefa yılmaz-küme düştüler

Yani bu sonuçlara alışkın bir oyuncu topluluğuna sahibiz

Her yere yazıyorum taraftarımız gerçeği görsün

Tevez Apo
02.11.2014, 16:07
8 maçta tek galibiyet almak,Dahası herkesin takımın oyunundan oyuncu tercihlerinden şikayetci olduğu geleceğe Umutla bakılamadığı bir ortamda Hakketten birşeyler var Bilmediğim Vahid sen nasıl hala buradasın aklım almıyor.

Berke6198
02.11.2014, 16:19
Az önce antrenman resimlerine baktım futbolcular gülümsüyor.Buradan şunu anlıyorum bizim takımda başarıya alışkın futbolcu yok.Bunu kabullenmişler.

işte transferlerimiz
1.Cardozo-takımı zirveye oynuyor ama kendisi o heyecandan uzakta kalmış son yılda

2010-2011'deki kadroda yer alan oyuncuların hepsi Şampiyonlar Ligi şampiyonu muydu ?

Muhammed KOÇ
02.11.2014, 16:21

işte transferlerimiz

aynen öyle yazmaya da devam et sen.

hoca kesinlikle gitmelidir ya da yanlışlarını düzeltmelidir orası ayrı.

ama en doğru kadro en doğru sistemle bile oynasak dahi hayalimizdeki sonuçları alamayacağımızı düşünüyorum. futbolcu kalitesi ya da yeterliliği diyelim düşündüğümüz kadar değil.

bunu söylemek şu anda çok idrak edilebilir bir şey değil de hoca değişikliği sonrası beklenen çıkış yakalanamayınca idrak edilecektir, o da yakın.

Steril61
02.11.2014, 17:34
"Medjani ve Cardozo kadar başına taş düşsün Hlodzic!" deyip beddua etsem acaba haksız olur muyum? Maçta hiçbir varlık gösteremeyen bu oyuncuları ne diye tutarsın be adam! Nerede Özer, nerede Costant yahu? Bu takım ileride top tutamadığı sürece puan kaybetmeye mahkumdur kardeşim. Bunu artık beynine sokmalısın Hlodzic. Yok inatlarınla devam etmek istiyorsan yol senin. İstifa et de kurtulalım Trabzonsporun futbol eziyetinden.

Hlodzic istifa lütfen...!

artvints
02.11.2014, 18:53
gs 2011-2012 sezonunda sezona 4-3-3le baslamisti. O sistem islememisti diye hatirliyorum. Sonra 4-4-2ye gectiler. Ligin en iyi savunmasi, ortashasi, kalecisi onlardaydi. Muslera gol yememe rekoru kirmisti die biliyorum. Ortasaha 2lisi Selcuk ve Melo. Skorada katkilari var. Sağ bekte Eboue vardi. Sağ kanadi otoban gibi kullaniyordu. gsyle karsilastiriyorsunuz da sizde Bosingwa var, son ts macini izledim, kac kez bindirme yapti? Ben görmedim etkili bindirmesini. Ortasahada Salih ve medjani oynuyor. TSde kanatta 2 tane bos alan oyuncusu oynuyor. Yusuf, topu atip kosuyor. Cardozo Benficada oynayamiyordu. Ben Besiktasliyim, Cardozoyu o baskili, tempolu, dehset pres yapan takim yaraticiliği dehset olan takim beslemekte zorlaniyordu.

Beklerin oyuna katkisi yok. Stoperler ağir. Kanatlar bos alan oyuncsuu. Ortasahada defansif oyuncular var. Ekici var sadece. Bu takimdan ne bekliyorsunuz ki? Belkalem, Papashta. Medjani yerine Akhisardan Uğuru, ortasahaya Bilali alsaniz, cok daha iyi takiminiz olurdu.

sizin sağbek napıyor, onu söyle hele? :) adam sağbekten bindirme görmeye görmeye bindirme ne demek onu unutmuş.görünce tanıyamıyor.

Mert'
02.11.2014, 18:59
gs 2011-2012 sezonunda sezona 4-3-3le baslamisti. O sistem islememisti diye hatirliyorum. Sonra 4-4-2ye gectiler. Ligin en iyi savunmasi, ortashasi, kalecisi onlardaydi. Muslera gol yememe rekoru kirmisti die biliyorum. Ortasaha 2lisi Selcuk ve Melo. Skorada katkilari var. Sağ bekte Eboue vardi. Sağ kanadi otoban gibi kullaniyordu. gsyle karsilastiriyorsunuz da sizde Bosingwa var, son ts macini izledim, kac kez bindirme yapti? Ben görmedim etkili bindirmesini. Ortasahada Salih ve medjani oynuyor. TSde kanatta 2 tane bos alan oyuncusu oynuyor. Yusuf, topu atip kosuyor. Cardozo Benficada oynayamiyordu. Ben Besiktasliyim, Cardozoyu o baskili, tempolu, dehset pres yapan takim yaraticiliği dehset olan takim beslemekte zorlaniyordu.

Beklerin oyuna katkisi yok. Stoperler ağir. Kanatlar bos alan oyuncsuu. Ortasahada defansif oyuncular var. Ekici var sadece. Bu takimdan ne bekliyorsunuz ki? Belkalem, Papashta. Medjani yerine Akhisardan Uğuru, ortasahaya Bilali alsaniz, cok daha iyi takiminiz olurdu.
Adam haklı yanlız. Yusuf kontra oyuncusu , Medjani önlibero değil zaten ama her maç 11 de oynuyor orta sahada.

Cafer Bulur
02.11.2014, 19:01
2010-2011'deki kadroda yer alan oyuncuların hepsi Şampiyonlar Ligi şampiyonu muydu ?

Egemen:Bursa dan gelmisti bursa o zamanla sira takimiydi.

Selcuk:Düsmemeye oynayan manisadan gelmisti.

Giray:Kümeye oynayan oftas dan gelmisti.

Burak:Tukaka ediliyordu.

Umut:Vasat bir a.gücünden gelmisti.

sasort
02.11.2014, 19:21
arkadaşlar başarılı topçularımıza bakıyorum da 8 hafta da ligde oynana maçlarda

2011 ceyhun gürselam vardı

salih anca o işi yapar ondan fazlasını beklemek hata

waris forvete yakın oynamış kanatta görev ve sorumluluk duygusu zayıf ama kumaşı iyi zamana ihtiyacı var

ekici her hafta üzerine koyuyor başarılı olur ama benim gördüğüm takımın beyni olmaktan uzak kalıyor hani o colmanın o ince dokunuşları yok adamda

özer colman dedim ya o boşluğu doldurabilecek topçu ama sakatlanması olmasa

soner bu adam olmayacak kesin ama kazanma adına bir şeyler yapacak td de yok

vahid hocanın maça başlama psikolojisi öne geçme üzerine kurulu değilki korku üzerine kurulu

sen soneri 2 veya 3 farklı önde ol soksoneri bir şeyler yapsın güveni gelsin kendine aynı şekilde ishakı

ha birde ishak var ben anlamak için çok şey yapıyorum ama anlamıyorum bu vahid hocayı

bu ishaka bu kadar para verdik oynatmayacağıdın neden verdik o kadar parayı

artvints
02.11.2014, 19:23
Adam haklı yanlız. Yusuf kontra oyuncusu , Medjani önlibero değil zaten ama her maç 11 de oynuyor orta sahada.

doğru söylüyor da, adamların sağbekte necip oynarken bosingwayı beğenmiyor.20 dakikada felç oldu sağ kanat :)

ibrahim tolgun
02.11.2014, 19:29
Hoca ismi vermeyeceğim herkes biliyor bize gelen hocaları..
Biz taraftar olarak kimi beğenicez? O gelsin bu gitsin olmuyor bunu anlayamadıkmı

sasort
02.11.2014, 19:43
vahid hocanın maça başlama psikolojisi

maçı dengeleme üzerine kurban olayın o acemi hami saldırmazsan kazanamazsın diyor

ula vahid maçı dengele tamam

3 orta saha ile çık ama en geride oynayan constant oynasına adam sol bek oynamış defans bilinci var aynı zamanda

adam ileri çıkışları asistleri var top saklıyabiliyor top kapıyor

derseniz sade constant o yükü çekemez yanında mehmet özer olsun öyle çekerki

eldeki topçunu max kapasitede fayda sağlayacak mevkiye koyacaksın

mesela waris adam kant oynama becerisi zayıf forvet olarak kullanılmış veya yard forvet

bu adamı kanat oynatmak istiyorsun o eğtimi sen idmanda versene

yeterli gördün sür sahaya

eldeki kanat oyuncuları sefa yusuf serdar fatih bunları koyacaksın açık topçusu bunlar

waris nerde kullanılır maçta öne geçtin rakip baskıya başladı

kontra atak oynayacaksın

sefa.................waris.....................yus uf
......................cardozo..................... ...

bu waris o zaman faydalı olur

sasort
02.11.2014, 19:48
çizgide oynayan topçular ortada görev vermeyeceksin bunlar tutmama oranı yüksektir.

mesela bak bizde bosigwayı oynatıyor ortada adam ömrü çizgi üzerinde görevle geçmiş sen bunu al koy ortaya

rıdvan mı söylemişti bilmiyrum

çizgi görevi olan bekk ve açık topçusu için çizgi güvendir ancak ortada oynayan topçu için sınırlamadır diye

Uğur Odabaş
02.11.2014, 19:49
Medjani defol.

laudrup61
02.11.2014, 21:35
akhisarda tutacağımız tek gekas vardı onuda başaramadık şaka gibi

Gurpas
03.11.2014, 08:11
Akhisar iyi takım arkadaşlar bunu kabul edelim ben beraberlikten memnunum.

Faik Yılmaz
03.11.2014, 08:23
yahu 1 tek oyuncuyu tutup maçı alacaktık....

6 yaşındaki çocuğa sorsan bunu söylerdi bize....

bumu yılların kurt hocası.....

Etem Güner
03.11.2014, 09:52
ben maçı izledim tirübünden akhisar taraftarı yapmadıysa

vahid istifa sesii geldi ama

hemen kesildi

baskı yapan mı var anlamadım taraftara

Vahid hocaya istifa diye bağıran ilk bendim sonra hep beraber bağırdık kısa sürdü biz istifa diyoruz adam bizi alkışlıyor

oguzkoc
03.11.2014, 09:53
bu maç değil bizim puan kaybımız.
Karabükten 3 puan, erciyesten 3 puan, gaziantepten 3 puan almalıydık. Sadece bu üç maç şuan bizi lider yapardı.
Aksihar,kasımpaşa,belediye beraberliklerine üzülmüyorum.

okg_53
03.11.2014, 10:46
yahu 1 tek oyuncuyu tutup maçı alacaktık....

6 yaşındaki çocuğa sorsan bunu söylerdi bize....

bumu yılların kurt hocası.....

Veya Bilal'i tutsaydık da olurdu.

Dün maçı TV den fanatik Akhisarsporlularla birlikte izledim. Hepsi aynı şeyi söylüyor. o da şu : Akhisar'ın kanat hücumcuları Saidi ve Bruno aşırı formsuzdu (Kenan sakattı, Güray bek oynadı). Yani dün rakipte Gekas ve Bilal dışında adam yoktu.

Maçtan önce attığım 5-6 yorumda hep aynı şeyleri yazdım. Biz gördük hoca görmedi.

Bu yüzden mümkünse defolup gitsin. Fark atacağımız takımın elinden zor kurtulduk.

6Şafak Aydın1
03.11.2014, 10:52
bu kadronun sorunu hoca degil. zaman tanimadan 30 bilincsiz transfer yapip aninda sampiyon olacagiz anlayisidir sorun, öncesindede transfersizlikten yakinan bir camia olarak ekstremleri yasiyoruz.
bu maci icin akhisarda berabere kalmissin , deplasman olarak bence basarili sonuc. kazanabilirdikde ama kaybedebilirdikde.
bu 30 transferden en basarilisi ise mehmet ekici bana göre. enteresandir, alindiginda 3 mac 200 dk filan oynar dedigimiz kariyeri dibe vurmus bir gurbetci.
renkdaslarinda dedigi gibi bu kadronun almasi gereken puanlari almasi icin daha cok zamana ihtiyaci var, bu sezon icin hangi teknik adam, hangi hoca gelirse gelsin aralarinda 3-5 puan filan olur, kabak gibi ortada zaman ihtiyaci.

Ufuk
03.11.2014, 11:03
bu kadronun sorunu hoca degil. zaman tanimadan 30 bilincsiz transfer yapip aninda sampiyon olacagiz anlayisidir sorun, öncesindede transfersizlikten yakinan bir camia olarak ekstremleri yasiyoruz.
bu maci icin akhisarda berabere kalmissin , deplasman olarak bence basarili sonuc. kazanabilirdikde ama kaybedebilirdikde.
bu 30 transferden en basarilisi ise mehmet ekici bana göre. enteresandir, alindiginda 3 mac 200 dk filan oynar dedigimiz kariyeri dibe vurmus bir gurbetci.
renkdaslarinda dedigi gibi bu kadronun almasi gereken puanlari almasi icin daha cok zamana ihtiyaci var, bu sezon icin hangi teknik adam, hangi hoca gelirse gelsin aralarinda 3-5 puan filan olur, kabak gibi ortada zaman ihtiyaci.

Şans biraz yanımızda olsa, hakem hataları minimuma inse zaten biz bu bjk gs falan hiç birinden aşağı kalmazdık ama top falan oynamıyoruz ki. Kimle oynasak geride başlıyoruz. Hadi bu maç ilerde basalim top bizde kalsın bogalim rakibi yok. Ne içerde ne dışarda. Millet.buna kızıyor zaten.

Faik Yılmaz
03.11.2014, 11:04
Veya Bilal'i tutsaydık da olurdu.

Dün maçı TV den fanatik Akhisarsporlularla birlikte izledim. Hepsi aynı şeyi söylüyor. o da şu : Akhisar'ın kanat hücumcuları Saidi ve Bruno aşırı formsuzdu (Kenan sakattı, Güray bek oynadı). Yani dün rakipte Gekas ve Bilal dışında adam yoktu.

Maçtan önce attığım 5-6 yorumda hep aynı şeyleri yazdım. Biz gördük hoca görmedi.

Bu yüzden mümkünse defolup gitsin. Fark atacağımız takımın elinden zor kurtulduk.

evet Bilali unutmuşum......

2 oyuncuyu tutup oynatmayıp maçı rahatça kazanmak vardı....

40 yıllık hoca bunu nasıl göremez anlamıyorum.....

Hasan Cubukcu
03.11.2014, 11:05
istikrar özgüven sabir destek sahip cikmak bunlari transfer edersek cok iyi olur .

laudrup61
03.11.2014, 11:16
Akhisar iyi takım arkadaşlar bunu kabul edelim ben beraberlikten memnunum.

evet premier ligin güçlü ekiplerinden akhisarla berabere kalmak başarıdır diyen taraftar var. geldiğimiz noktayı çok güzel özetliyor bu yorum tabi arkadaş ironi yapmıyorsa.

hedef ilk 10 yolunda emin adımlarla ilerliyoruz

Serdar A
03.11.2014, 14:28
Hep bu 'hain'ler yüzünden...