PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Akhisar Bld 1 - 1 TRABZONSPOR | STSL 8. Hafta | Maç Sona Erdi...

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12

Cafer Bulur
01.11.2014, 22:52
şenol güneş hazır takımı iyi oynatır. yeni takım kuramaz o ayrı. bu takımla ispanya şampiyonu bile olur.

Takimi hoca hazir hale getirir,kendiliginden hazir olacak degil herhalde.

Bu takimi vahid hocadan baska herkes takir takir oynatir vahid zoru basariyor oynatmamak icin elinden geleni yapiyor.

Çağatay_
01.11.2014, 22:53
Kevin'in resimler öyle demiyor ama :)

Hangi resimler? Twitter ve Instagram kullanmıyorum da...

mkesen1982
01.11.2014, 22:53
ersun şikecilere jimlastiğe cincona adım atamaz.onun için tek çıkış yolu biziz.bizim içinde şu anda o.fazla nazlanmadan bu iş hemen bitmeli.

ysngmz
01.11.2014, 22:54
sayfalarca renkdaşlarımızla heyecanlı heyecanlı yorumları okudum.maça 1 hafta kala günleri ve dakikaları saydım ama vahid herşeyin içine etti.bu güzelim kadroyu mahvedecek Allah cezanı versin

Enes Başkaya60
01.11.2014, 22:54
Yılmaz Vural gelsin yüreği yeter be korkak adam vahid...

Cafer Bulur
01.11.2014, 22:55
Ilk yarinin yarisi bitti 9 puandayiz.

Geriye kalan maclarimizin daha zor oldugu hesaba katilirsa en fazla 10 puan aliriz bu da toplamda 19 puan eder.

Hadi zoru basardin ve 25 topladin diyelim Allah askina o kadar transferin ve su kadronun hakkimidir 25 puan?

ccd6167
01.11.2014, 22:56
hayir adamin kafasinda cidden sorunlar var.yani senol hocaya biz cok kizardik mesela..

ama senol hocaya hakikaten soyle bi kadro sunmadik hic..sunduk diyen carpilir..senol hocaya kizardik bazi topcularda inat edip degistirmiyor diye..adami halil-henrique-janko gibi forvetlere teslim ettik..

biz taraftar olarak ne istidigimizi bilmiyoruz acikcasi..cok kotu yonetiliyoruz..

cok ama cok kotu bi sistemsizlik var.

sasone
01.11.2014, 22:57
Senol Hoca gitsin Turgay Bahadir'i almaya ugrassin agzini acip transfer isteyemeyen teknik direktor

At sahibine göre kişner,Trabzonspor gibi kuküplerin belli bir kurumsallığı olur.Hoca sana futbolcu takip etmek zorunda değil,sen Trabzonspor kalitesine yakışır futbolcuyu bulup getirmek zorundasın.Hocalar geçicidir bu Şenol Güneş bile olsa Trabzonspor çapında dünyanın ilk 50 kulubünü günü birlik,kişilere endeksli yönetemezsin.
Ha zati şu anda istesen de getiremezsin Şenol Güneş'i.Bursaspor gibi sürekli üzerine koyan bir takımın Hocası.İstesen de alamazsın.

Sefaenes
01.11.2014, 22:57
Karabük macinda sonra devre arasinda tekmeyi atsaydik simdi daha iyi yerdeydik adam sirf polemik yapiyor yok cepine teklif gelmis yok dünya hocasimis la hoca olsan medjaniyi ortada oynatmastin özeri oynatirdin constand 11 de baslardi. Yeter git ya seni gördükce sinirleniyorum su futboldn nefret ettiriyorsun artik biraka bilsem futbol bile seyretmicem ya burda forumda 1000 tene yorumcugu ayni kadrola teknik direktor yapsak dünya hocasindan daha iyi futbol ve daha cok puan aldirirdi

Trabzonsporking
01.11.2014, 22:59
Hayatımın en kötü gecelerinden biri

ts_ezer
01.11.2014, 22:59
Takimi hoca hazir hale getirir,kendiliginden hazir olacak degil herhalde.

Bu takimi vahid hocadan baska herkes takir takir oynatir vahid zoru basariyor oynatmamak icin elinden geleni yapiyor.hazır derken iyi oyunculardan kurulu bi takımdan bahsediyorum. 2011 deki takım hazır bi takımdı mesela.

diensi61
01.11.2014, 23:00
hoca tercihiniz

http://strawpoll.me/2906041

Mert Oğuzlu61
01.11.2014, 23:00
Biraz sakinleş... :D

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/225689/bakicisinin-verdigi-ilaci-almak-istemeyen-yavru-pandalar

sağol bir süreliğine kahkaha attım moralim az yerine geldi yerim o suratları be :D o kadar yazdık henrique için 4m euro + 2 panda yavrusu alınsın maskotumuz olsun uğur getirirler ziyaretçiler içinde futbolcular içinde idmanlarda neşe kaynağı olur dedikte nerde o marjinal zihniyet, yönetici olsam yapardım ciddiyim getirirdim. :D

az sakinleştim ama bu adamın başımızda kaldığı her dakika prestij, para, puan ve en önemlisi zaman kaybı. işte bunu düşününce şuan yine sinirlendim..!

ilyskm
01.11.2014, 23:01
Dediği gibi Vahidin: proje için gelmiş. Trabzon'u kümeye atma projesi

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

mehmet83
01.11.2014, 23:03
Bitmeyecek bizim bu cilemiz. Alinan 1 puana sevinen bi hocamiz var. Biz Real barcelona degiliz diyor. Mersin ligin kokusmuslarini topladi ve bizden daha fazla puani var. Takimda isik olsa eyvallah bekleriz ama yok. Her hafta tuhaf tuhaf kadro secimleri. Vazgecemedigi kazmalar ve sans vermeye bile tenezzul etmedigi oyuncular. Nedir bu cektigimiz.

Çağatay_
01.11.2014, 23:03
sağol bir süreliğine kahkaha attım moralim az yerine geldi yerim o suratları be :D o kadar yazdık henrique için 4m euro + 2 panda yavrusu alınsın maskotumuz olsun uğur getirirler ziyaretçiler içinde futbolcular içinde idmanlarda neşe kaynağı olur dedikte nerde o marjinal zihniyet, yönetici olsam yapardım ciddiyim getirirdim. :D

az sakinleştim ama bu adamın başımızda kaldığı her dakika prestij, para, puan ve en önemlisi zaman kaybı. işte bunu düşününce şuan yine sinirlendim..!

Adam arkadaşına ilaç vermeye çalışırken öteki panda adamın üzerine çıkıyor ahahah :D Çok iyiler ya :D

Bu arada bugün baya sıkıntı oldu. Ben hocanın işi toparlayacağına inanıyorum. Ama Medjani ortasaha oynuyor o çok kötü işte :D

Cafer Bulur
01.11.2014, 23:04
hazır derken iyi oyunculardan kurulu bi takımdan bahsediyorum. 2011 deki takım hazır bi takımdı mesela.

Ne alaka o takimi senol günes 2009 un sonunda göreve gelerek kendisi oturtmustu oyunculari aldirdi demiyorum.

Oyuncu transfer ettirmek baska takimi oturtmak baskadir senol günes ikincisini her zaman iyi yapti.

Meselemiz o da degil gerci,aslolan bu takimin acilen hoca degisikligine gitmesi gerektigidir.

bahadır2561
01.11.2014, 23:04
At sahibine göre kişner,Trabzonspor gibi kuküplerin belli bir kurumsallığı olur.Hoca sana futbolcu takip etmek zorunda değil,sen Trabzonspor kalitesine yakışır futbolcuyu bulup getirmek zorundasın.Hocalar geçicidir bu Şenol Güneş bile olsa Trabzonspor çapında dünyanın ilk 50 kulubünü günü birlik,kişilere endeksli yönetemezsin.
Ha zati şu anda istesen de getiremezsin Şenol Güneş'i.Bursaspor gibi sürekli üzerine koyan bir takımın Hocası.İstesen de alamazsın.

Hangi takimda var o kurumsallik..
Onlari bi gecelim Turkiye'de olmuyo o isler
Hoca dedigin herseyden haberi olur bal gibi de takip etmek zorundadir
Gerisi laf-i guzaf

inadina61_08
01.11.2014, 23:05
Hocayı gönderdik te yenisini bulmaya kaldık diye düşünürsek,
Oyuncuların saygı duyacağı bir isim olmalı yoksa bu sefer de disiplin sorunları ile uğraşırız diye düşünüyorum. Büyük oyuncuları iyi bir kariyer ve bilgi yönetir. İnsanları yönetmek istiyorsan önce şovunu yapacaksın saygılarını ve güvenlerini kazanacaksın. yabancıdan yanayım ama böyle yaşını almış değil, paraysa parayı verelim bir Almana :D Bu arada ersun dediğiniz adamın tapeleri olmasa keşke. ben nereden bileceğim bizi yine böyle satmayacağını, oyuncuları istanbula göndermeye çalışmayacağını.

Cafer Bulur
01.11.2014, 23:06
Oyuncuların saygı duyacağı bir isim olmalı yoksa bu sefer de disiplin sorunları ile uğraşırız diye düşünüyorum. yabancıdan yanayım ama böyle yaşını almış değil, paraysa parayı verelim bir Almana :D

Felix magath.:)

Enes Başkaya60
01.11.2014, 23:07
rakip maçtan 3 gün önce 120 dakika maç yapmış sen 6 defansif oyuncu ile maça başlıyorsun neyin kafası bu neden constant değil de medjani hoca neden waris sol açık oynuyor cardoza tabi bu kadar kötü oynar adama töp mu geliyor adamı besleyen var mı ki sen hocaysan ben birsey bilmiyorum vallaha...

Trabzonsporking
01.11.2014, 23:07
Vahid gitse bile yeni hoca takıma alışana kadar ligin ilk yarısı biter.Allah sonumuzu hayır etsin

ccd6167
01.11.2014, 23:09
bize genc ve basariya ac hoca lazim

jorgen kloop gibi hoca lazim acilen..artik son dem lazim..ins shotayi falan getirip baska bi hata yapmazlar

ts_ezer
ah vahid hoca vah vahid hoca.
bu takımın başında hoca olmasa da 8-9 puan toplardı. hesap ortada.
zaman zaman dedin bu gidişle ikinci lige düşeriz. enteresan olan vahid hoca ilk geldiğinde eğer istediğim transferler yapılmasaydı takım kümeye oynardı demişti. şimdi bakıyoruz takım yine kümeye oynuyor.
150milyonluk ek borcun altına niye girdik o zzaman.

sasort
arkadaşlar anlamıyorsunuz..

olay şu .vahit gitmeyi çok istiyor
İHO vahiti kovmayı çok istiyor
fakat aralarında öyle bir ilişki varki,artık nerden geldiyse bu gönül ilişkisi
ne iho vahite git diyebiliyor,nede vahit ihoya ben gidiyorum diyemiyor..
ikiside çok iyi biliyorki,gidersem dostluk biter bana kırılır misali,ikiside bir birini incitmemeye çalışıyor...
dikkat ederseniz vahit neredeyse bütün maç sonu açıklamalarında hep şu cümleyi kullanır..en çok başkanımız için sevindim,yada üzüldüm diye..

ben başka yönden yaklaşayım vahid hocanın yönetim anlayışı

futbolcu ile td araşında patron işçi şeklini aldı

yani ben geçen sene 1461 topçularının hami hoca için yaptıkları mücadeleyi göremiyorum

hayırlısı ancak bu vahid hoca ile olacak gibi görünmüyor

ne yapacak ocak ayında serdar aziz yada uğur demiroku isteyecek

onlarda bayılır başa oynayan takımda sürünen ts gelmeye

diyelim gelsinler borç arttıkça artacak

neye çözüm olacak

orta sahamız vasat

Trabzonsporking
01.11.2014, 23:10
Vahidin numarasını bilen var mı?biraz içimi boşaltılım ona

serdaracıl
İHO ile ne alakası var arkadaş.
Adam başkan olarak müthiş transferler yaptı.
Teknik direktör olarak güvendiği adamı getirdi.Adam manyaksa İHO ne yapsın
Vahid defol git

Mutiş dedigin medjani mi? Cardozo haric iyi transfer yok. Varis ve sefa'ya 10 milyon vermeye degdi mi sence?

Cafer Bulur
ah vahid hoca vah vahid hoca.
bu takımın başında hoca olmasa da 8-9 puan toplardı. hesap ortada.
zaman zaman dedin bu gidişle ikinci lige düşeriz. enteresan olan vahid hoca ilk geldiğinde eğer istediğim transferler yapılmasaydı takım kümeye oynardı demişti. şimdi bakıyoruz takım yine kümeye oynuyor.
150milyonluk ek borcun altına niye girdik o zzaman.

Adrianli henriqueli takim simdiye kadar en az 12 puan toplamisti.

Transfer= basari demek degildir ama tünelin ucunda isik yok.

Sefaenes
01.11.2014, 23:11
Vahidin numarasını bilen var mı?biraz içimi boşaltılım ona

varsa bende alirim almanca ingilizce türkce anlatirim derdimi

Furkan Dündar
01.11.2014, 23:11
Yahu altı üstü dengeli bir kadro kuracaksın 20 tane kaliteli adam var

hala manyak manyak kadro kuruyor
su orta sahayı

özer ekici constant
yapacaksın
medjani falan olmuyor arkadas
adam stoper ise orda oynat bu işi geç artık bittik tükendik

biltrabzon
01.11.2014, 23:12
Trabzonspor bitmis ölmüs,öyle olmasa idi IHO gibi siradan bir adam baskan olamazdi.Bu kadar dibi görmüsken hala baskanlik koltugunda bu adam oturuyorsa bosuna ahlanip vahlanmayalim.Traktör söförünü ,ucagin pilot koltuguna oturtursan cakilirsin.Yine yeniden yapilanma ve bir yigin cöp adam elimizde,bakalim kacini satabileceksin.Bu hocayla hicbir futbolcu deger kazanamaz,sevimsiz ve itici bir adam kendisi.

ccd6167
Oyuncuların saygı duyacağı bir isim olmalı yoksa bu sefer de disiplin sorunları ile uğraşırız diye düşünüyorum. Büyük oyuncuları iyi bir kariyer ve bilgi yönetir. İnsanları yönetmek istiyorsan önce şovunu yapacaksın saygılarını ve güvenlerini kazanacaksın. yabancıdan yanayım ama böyle yaşını almış değil, paraysa parayı verelim bir Almana :D Bu arada ersun dediğiniz adamın tapeleri olmasa keşke. ben nereden bileceğim bizi yine böyle satmayacağını, oyuncuları istanbula göndermeye çalışmayacağını.

acikcasi su anki yabancilardan egosu yuksek olacak 2 topcu bence constant ve cardozo olur...ki cardozonun hocasiyla atisacak kadar da nasil hirsli bi topcu oldugunu goruyoruz..

su kadro yapisinda bana gore ne biz hoca sikintisi cekeriz nede hoca takim kurmakta sikinti cekere..

tek sikinti bu takima sistemi getirecek hocayi bulmak ve sonrasinda sistemi getirmek..

Koray
Yok Bosna savasina katilmis yok sozunu esirgemezmis.

Yahu su halimle TD olayim marifet soz esirgememekse Trabzonspor icin, yanlis yapan futbolcunun anasina bile soverim o derece lafimi esirgemem.

Vahid'e sormak lazim o bahsettigin kariyerinde bu derece pahali bu derece kaliteli topcularin oldugu kac takim calistirdin Yonetim bir dedigini iki etmedi adamin cikardigi kadrolar kufur gibi.

Sezon basindan beri yaptigi yanlislari siralasak İstanbula 3. kopru olur 4. ye yol alir.

Ama hata sende degil hata seni boylesine bi kadronun basina getirende.

sametaydin
01.11.2014, 23:13

ALmanların kralı geldi. Löw geldi fenere kovuldu diye hatırlıyorum. Bence biz yabancı hocalarla başarılı olamayız. Biz Türk hocayla başarılı oluruz.

ts_ezer
01.11.2014, 23:14
Vahidin numarasını bilen var mı?biraz içimi boşaltılım onamanisadaki taraftarlarımız maç sonunda alkışlayarak için döktü.

Cafer Bulur
ALmanların kralı geldi. Löw geldi fenere kovuldu diye hatırlıyorum. Bence biz yabancı hocalarla başarılı olamayız. Biz Türk hocayla başarılı oluruz.

Aynen yabanci hoca asla bizde basarili olamaz belki lucescu olurdu ama o da gelmez.

hodlu
Geçen sezon bittiğinde bu yıl için Hami ile devamdan yanaydım. Vahid Hoca'yı defansif oyun tarzından dolayı istemiyordum ancak her şeye rağmen geldi ve takımın hocası oldu. Kadro istikrarsızlığı hocanın en olumsuz yanı. Puan durumuna bakarsak tablo çok kötü hatta rezalet. Ama takımın kazanma azmi, fizik kondüsyon bence puan durumu kadar kötü değil. Mesela hoca bu gece ikinci devre oyuncu değişikliğinde doğru tercih kullansa maçı kazanmıştık. Bu saatten sonra ne yapılmalı derseniz eğer hocanın oyuncu kadrosu ile iletişimi kopmuş ise hemen yollanmalı ama bence kalmalı derim ben...

ccd6167
Mutiş dedigin medjani mi? Cardozo haric iyi transfer yok. Varis ve sefa'ya 10 milyon vermeye degdi mi sence?

abi degip degmedigini bence ileride daha iyi anlariz..ama bence ikisinede deger..bence sistemsizlik yasiyoruz..sefayi sol acik warisi sol acik a koyarsan 10 milyona kafayi takarsin..bu adamlar oranin adami degilki..

su kadroya kimse kotu diyemez.baskana kizilacak tek nokta kendisini hocanin altinda ezdirmesi..

Trabzonsporking
manisadaki taraftarlarımız maç sonunda alkışlayarak için döktü.

Korkuyorlar adamdan

Cafer Bulur
01.11.2014, 23:15
manisadaki taraftarlarımız maç sonunda alkışlayarak için döktü.

Mac sonunda vahid istifa diye tempo tutuldu mu?

memmedaga
01.11.2014, 23:15
Vahid hocanın birçeşit zihinsel bir virüs yaydığını düşünüyorum.

Adam ne kadar yanlış yaparsa yapsın
Şu maçtan sonra bile nasıl savunacaklarını şaşırdılar...

Ligtvm olmasına rağmen izlemedim, mağlubiyet yada beraberlik bekliyordum kesinlikle galibiyet beklemiyordum.

Özeti bile rezil futbol...

(Ben dahil) Beğenmeyerek, pısırık diyerek gönderdiğmiz MRA ve Şenol Hoca bizden daha kötü kadrolarla 3. ve 4. sıradalar
biz 10 da bile değiliz...

Evet ne Ş.G ne MRA bu kadar transfer yapamazdı kem küm ederlerdi ama eğer ellerinde bu kadrolar olsaydı bu kadar kötü olmazdık bu net...

gurur6134
01.11.2014, 23:16
Vahid ts nin fisini cekmeden birileri onun fisini cekmeli..medjaniye butun takimi feda ediyor..

memmedaga
01.11.2014, 23:17
Yok Bosna savasina katilmis yok sozunu esirgemezmis.

Yahu su halimle TD olayim marifet soz esirgememekse Trabzonspor icin, yanlis yapan futbolcunun anasina bile soverim o derece lafimi esirgemem.

Vahid'e sormak lazim o bahsettigin kariyerinde bu derece pahali bu derece kaliteli topcularin oldugu kac takim calistirdin Yonetim bir dedigini iki etmedi adamin cikardigi kadrolar kufur gibi.

Sezon basindan beri yaptigi yanlislari siralasak İstanbula 3. kopru olur 4. ye yol alir.

Ama hata sende degil hata seni boylesine bi kadronun basina getirende.

burada Salih adında bir arkdaş vardı "ne yanlış" yapmış ki diye bize laf atıyordu.

İnanılır gibi değil adam bir iki ağladı demogoji yaptı onların gözünde herhangi hata dahi yapmıyor hep bu "hain" topçular yüzünden...

ts_ezer
01.11.2014, 23:18
Geçen sezon bittiğinde bu yıl için Hami ile devamdan yanaydım. Vahid Hoca'yı defansif oyun tarzından dolayı istemiyordum ancak her şeye rağmen geldi ve takımın hocası oldu. Kadro istikrarsızlığı hocanın en olumsuz yanı. Puan durumuna bakarsak tablo çok kötü hatta rezalet. Ama takımın kazanma azmi, fizik kondüsyon bence puan durumu kadar kötü değil. Mesela hoca bu gece ikinci devre oyuncu değişikliğinde doğru tercih kullansa maçı kazanmıştık. Bu saatten sonra ne yapılmalı derseniz eğer hocanın oyuncu kadrosu ile iletişimi kopmuş ise hemen yollanmalı ama bence kalmalı derim ben...maçı kazanabilirdik ama bu oyunla nereye kadar.

AhmetG.
01.11.2014, 23:19
Medjaninin suçu yok. Adam stoper, kalkıp adamı ortada oynatırsan yapabileceği bu kadar.

serdaracıl
01.11.2014, 23:19
6 milyona alinabilecek oyuncuların listesini yapsak oturur aglarız. Biz varis ile sefaya 10 vermişiz iyi transfer yaptik diye kendimizi kandiriyoruz

ts_ezer
01.11.2014, 23:20
Mac sonunda vahid istifa diye tempo tutuldu mu?lig tvden takip erttiğim kadarıyla söylüyorum alkışlayarak sevgi gösterilerinde bulunuyorlardı.

sasort
01.11.2014, 23:20
kötü olan şöyle net pozisyonumuzda yok

rakibe bakın adamlar ne güzel organize atak oynuyor orta saha kanatlar süper top taşıyor

ama bizze bakalım

dert defanstan başlıyor defans güven vermediği için takım defans modunda oynuyor

medjani orta saha olarak ne yaptı ben ismini duymadım doğru dürüst

iyi alıştık duran top kafa gol moduna

orta sahaya gelelim kanatlarla orta sahanın bağı kopuk

orta saha ile forvetin hiç uyumu yok

adam remen bakmadan kafasına attık adamın

bizimkiler cardozoya bir uzun top çıkarabildimi

orta saha asıl dert

salih bir maç oynadı bu adama güven olmaz demiştim bu adam nasıl kullanılır biliyormusunuz ceyhun gürselam gibi başka güvenilmez bu adama

medjani defans oynuyor resmen

ekici de şu eksiklik görüyorum asist yönü zayıf

o kadar hızlı adamlarımız var kanatlarda hiç adam kaçoramıyor

o colmanın ince dokunuşları yok yani

Arif Timurcioğlu
01.11.2014, 23:21
lig tvden takip erttiğim kadarıyla söylüyorum alkışlayarak sevgi gösterilerinde bulunuyorlardı.Başkan para vermiştir onlara.

serdaracıl
01.11.2014, 23:22
Ersun hoca. Onun zamaninda yaşadıgım heyecanı başka yaşamadım. Tipki 96 sezonu gibiydi

memmedaga
01.11.2014, 23:23
arkadaşlar anlamıyorsunuz..

olay şu .vahit gitmeyi çok istiyor
İHO vahiti kovmayı çok istiyor
fakat aralarında öyle bir ilişki varki,artık nerden geldiyse bu gönül ilişkisi
ne iho vahite git diyebiliyor,nede vahit ihoya ben gidiyorum diyemiyor..
ikiside çok iyi biliyorki,gidersem dostluk biter bana kırılır misali,ikiside bir birini incitmemeye çalışıyor...
dikkat ederseniz vahit neredeyse bütün maç sonu açıklamalarında hep şu cümleyi kullanır..en çok başkanımız için sevindim,yada üzüldüm diye..

gülsem mi

ağlasam mı

biltrabzon
01.11.2014, 23:23
Bu takim extra(rakip kirmizi kart,penalti) bir sey olmazsa mac kazanamaz.Benim seyrettigim Trabzonspor Balikesir haric kimseden puan alamaz.Gidin isinize milletin duygulariyla oynamayin,yok kazanabilirdikde yok söyle olsaydida.Bir puana sevinin bence.

ts_ezer
01.11.2014, 23:24
Bu takim extra(rakip kirmizi kart,penalti) bir sey olmazsa mac kazanamaz.Benim seyrettigim Trabzonspor Balikesir haric kimseden puan alamaz.Gidin isinize milletin duygulariyla oynamayin,yok kazanabilirdikde yok söyle olsaydida.Bir puana sevinin bence.balıkesirin yenebileceği tek takım biziz.

yorumsuz6117
01.11.2014, 23:25
Ersun Yanal veya Tolunay bu takımı şaha kaldırırdı..

Mustafa Ayazoğlu
waris en pahalı oyuncu
onu asıl pozisyonunda oynatamıyoruz

cardozo ya ne bir orta yapabiliyoruz , nede top taşıyabiliyoruz

emre6117
Su takimi izlemeyeyim diyorum ama yapamiyorum.izleyince de 1 hafta kabus gibi geciyor.vahid efendi daha dogru duzgun 11 kuramyor.oyuna mudahale edemiyor.ersun veya hami hamlesi gelmesi lazim bu hafta.yemin ederim son dk.lar bu hoca kovulsun diye akhisarin gol atmasini iztedim.ama beraberlik 3 hafta daha kazandirdi.lokeren ve konyayi yener.gs ye yenilir sonra.konya glibiyetyle devreyi bitirir hoca.bizde kanser olmaya devam.

Mustafa Ayazoğlu
01.11.2014, 23:26
yusuf neden oynamaz diyoruz oynuyor al başa bela

sefa da öyle

ishak neden oynamıyor

yorumsuz6117
01.11.2014, 23:26
6 milyona alinabilecek oyuncuların listesini yapsak oturur aglarız. Biz varis ile sefaya 10 vermişiz iyi transfer yaptik diye kendimizi kandiriyoruz

:alkış::alkış::alkış::alkış:

sasone
01.11.2014, 23:27
Hangi takimda var o kurumsallik..
Onlari bi gecelim Turkiye'de olmuyo o isler
Hoca dedigin herseyden haberi olur bal gibi de takip etmek zorundadir
Gerisi laf-i guzaf

Neden böyle düşünüyorsunuz?Trabzon gibi ilklerin başarıldığı yerde bu kurumsallık neden başlamasın?
İnsan kaynağı desen bence ülkenin en kapasiteli insanlarını çıkaran bölge D.karadeniz bölgesi,spora ve futbola yatkınlık da en fazla olan bölge.Allah verigis bir de hırs var,çalışkanlık var.Trabzonspor gibi dünya markası bir yerde istediğiniz kişiyi bulup getirirsiniz.
Neden bu şartlar bu kadar müsaitken böyle bir kurumsallaşmayı başaramıyoruz?Neden başkanın arkadaşı olduğu için Trabzonspor takımı Hocasını ona göre belirlesin.Neden her gelen yönetim ve Hoca kafasına göre takılsın.Neden bu kadar çok profosyonel futbol takımının olduğu yerde işleyen bir alt yapı olmasın?Neden?
Cevabı basit aslında.İşlerin tıkırında yürüdüğü bir takımın kurtarıcıya ihtiyaç duyulmaz ve bu da Trabzon şehrinde popüler olmaya darbe vurur.

Ayrıca Hoca'lar futbolcu takip etmez,sistemine uygun olacak futbolcu tarif eder ve bunu da listeler halinde bildirir.Bütçene ve Trabzonspor kalitesine uygun olanı bulup getirmek yönetimin sorumluluğudur.

sametaydin
01.11.2014, 23:27
Mac sonunda vahid istifa diye tempo tutuldu mu?

Yok abi ne temposu adamı alkışladılar o da karşılık verdi. Komedi yaaa.. Akhisarla berabere kalıyoruz alkışlıyoruz. Ne hallere düştük.

Ama ben iddia ediyorum bu takımın başına Ertuğrul Sağlam Hami Tolunay Şota vs gibi Türkiyeyi iyi bilen Türk ligini bilen bi hoca geçsin gerçekten üst sıralara oynarız. Ersun Yanalı söylemiyorum bile. O uçurur. Ama uzağa gitmeye gerek yok. Hamiye verilsin bu takım. Yine başarılı olur. Tabi önce Vahid Beyin gitmesi gerekiyor.

Mustafa Ayazoğlu
01.11.2014, 23:28
yatabare bomboş bir pozisyon yusuf orta bile yapamıyor

yetenek az , çok şişiriyoruz oyuncuları

memmedaga
01.11.2014, 23:28
Maçla alakalı bir yorum yapmak istemiyorum ama niye böyle sözler kullanıyorsun Vahid hoca ?Geldiğinden beri gittim , bak giderim , bana teklifler var vsvs Bu yaşta bir adama böyle çiğ hareketler yakışıyor mu ?Yazık.

sorunda burada kadro seçimi vs bunlarda daha çok bu hareketleri beni çıldırtıyor geldiği ilk günden beri saçma sapan hareketler vs vs.

En çok hayret ettiğim nokta bu hocayı gerçekten sahiplenen adam fazla neymiş dürüst adammış sözünü sakınmazmış...

yahu kaç kez yalan söyledi pes doğrusu...

Mustafa Ayazoğlu
01.11.2014, 23:29
madem ligi beraberliklerle sürdürecektik

180 milyon borcu ne diye 280 yaptık

hodlu
01.11.2014, 23:29
Tolunay hocayı hatırlamıyorum ama Şenol Güneş,Ersun Yanal,Hami Mandıralı,Mustafa Akçay hocalara bu sitede neler yazıldı. Ne hocalıkları kaldı ne geçmişleri. Şimdi aynı yazılar Vahid hocaya yazılıyor. Vahid hocayı savunmak için yazmıyorum hatta çoğuna da katılıyorum. Ama nasıl olacak, bu sabırsızlıkla başarı işi, vallahi çözemiyorum. Ne yerli ile ne yabancı ile oluyor. Bana kalırsa yerlinin yerlisi ama ona da çok itiraz var biliyorum. Allah sonumuzu hayretsin...

sasort
01.11.2014, 23:30

sefa da öyle

ishak neden oynamıyor

ishak demişsin ya bu musadan fazlasını yapabilir mi

bence muamma

gabriel omar
01.11.2014, 23:30
Yusuf'un üstünü bugün çizersin sıkıntı yok.Bonservis vermedin adama , şu gün şu dakika postalayabilirsin , düşünmeden.

Asıl sıkıntı çuvalla para döktüğün adamlar.Onları böyle cesurca harcayamazsın çünkü verdiğin parayı çıkarmak zorundasın.Sefa ile Warise 10 milyon euro bonservis verdik dile kolay.Bu paralar Trabzonspor için çok ciddi rakamlar.Verdiğimiz parayı çıkarttık diyebiliyor muyuz bu adamlar için ?Pek sanmıyorum.

sasort
01.11.2014, 23:31
ben maçı izledim tirübünden akhisar taraftarı yapmadıysa

vahid istifa sesii geldi ama

hemen kesildi

baskı yapan mı var anlamadım taraftara

Dip.Ing.Mag.
01.11.2014, 23:32
Bursa'nın attığı golleri izliyorum da bizden oyun anlamında 2 gömlek üstüneler kadroları daha kötü olmasına rağmen

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

sametaydin
01.11.2014, 23:32
Tolunay hocayı hatırlamıyorum ama Şenol Güneş,Ersun Yanal,Hami Mandıralı,Mustafa Akçay hocalara bu sitede neler yazıldı. Ne hocalıkları kaldı ne geçmişleri. Şimdi aynı yazılar Vahid hocaya yazılıyor. Vahid hocayı savunmak için yazmıyorum hatta çoğuna da katılıyorum. Ama nasıl olacak, bu sabırsızlıkla başarı işi, vallahi çözemiyorum. Ne yerli ile ne yabancı ile oluyor. Bana kalırsa yerlinin yerlisi ama ona da çok itiraz var biliyorum. Allah sonumuzu hayretsin...

Yenildiğimiz bir maçtan sonra mustafa hoca hayat devam ediyor dedi. Evet hayat devam ediyor gerçekten de ama insanlar bir izahat bekliyor. Şenol hoca ise hazır ve iyi takımları hedefe oynatabilir. Tolunay hami vs eleştirilir tabiki; ama kesinlikle böyle bir kadroyu bu hale düşürmezler. Üst sıralara oynatırlar. Ben eminim bundan.

Mustafa Ayazoğlu
01.11.2014, 23:33
13 resmi maç yaptık

medjani 13 maçtada ilk 11 , tamam 90 dk mücadele ediyorda

çok pas hatalı oynuyor

salih - medjani ofansif katkısı sıfır.

duran toptan gol atmak artısı değil

MehmeTS_ADANA
01.11.2014, 23:33
bu maçta ilk 11 ve oyuna müdahale konusunda yazılacak o kadar şey var ki hangisini yazsam bilemedim. akıl işi değil bugünkü maçtaki teknik hatalar. en basidi takım 70ten sonra adım atamıyor herkes görüyor hoca izliyor ne diyim bilemiyorum

memmedaga
01.11.2014, 23:34

sefa da öyle

ishak neden oynamıyor

Hacım sinirlerimiz gergin zaten

Eleştiri yapıyorsun ama ucu bir türlü hocaya dokunmuyor, eleştiri var ama sanki yanlışlarda hocanın suçu yokmuş gibi ortaya konuşmayın lütfen

Saygı duyuyorum hocayı sonuna kadar desteklemenize...

tamam anladık seviyorsun adamı ama yani bari şu maçlardan sonra yapmayın.

Adamı nasıl savunucağınızı şaşırdınız nasıl sevgi bu...

Hüseyin Başoğlu
01.11.2014, 23:35
salih'in yine hatırı sayılır bir ofansa katkısı var.

medjanide oda yok.

TSemih61
01.11.2014, 23:35
Yalnız takım kötü sonuçlar almasının diğer bir etkisi de transferlere oldu. Alındığında övgüler dizilen oyuncuların değeri düştü taraftar gözünde. İlk başta heyecan yaratan transferler hakkında şimdi fos çıktı deniliyor.

serdaracıl
01.11.2014, 23:36
Maç sonu taraftarın vahidi alkişladığı dogru değildir heralde. Acaba ironi mi yaptılar.

Mustafa Ayazoğlu
sefa ya 4 milyon bonservis vermişin,

sağ açıkta waris oynuyor, sefa yedek

waris 10 numara sneijder posizyonunda oynamalı

Sefer A.
Medjani'nin oynamasini geçtim
Özer'in oyuna girmemesini de geçtim
Garip oyuncu degisikliklerini de geçtim

11'de Waris'in yerine Yatabare olsaydi, ilk yari 0-1 ya da 0-2 olurdu, karsilasmanin sonunda da 3puani alir dönerdik

Yatabare de her zaman yerinde oynamiyor ama faydali, peki Waris ne yapiyor ? hikaye okumasin kimse, adamda sürat var çeviklik çabukluk var, bunlari kullanamiyorsa suçlusu ben miyim ?

Yatabare olsaydi onun yerine, bir kere duran toplarda daha etkili olurduk, ve arada ileri uçta 2li oynar rakibi daha fazla zora sokardik

Öyle olsaydi Constant'in ve Özer'in oynamamasi bile çok göze batmazdi (oynamalarini istiyorum o ayri)

Ertan OKUMUŞ
01.11.2014, 23:37
Türkiye deki en iyi orta saha oyuncuları (bana göre) bizde Ekici Özer ve Costant katılırmısınız bilmem

ts_ezer
01.11.2014, 23:37

sefa da öyle

ishak neden oynamıyorvahid hoca takım oyunu oynayalım tam bi takım olalım falan diyor da nasıl takım olunacağını anlaması bayağı bi zaman alacak. sen oyunu yusuf, sefa, özer, ekici, constant gibi oyuncular üzerinden kurmayıp oyunu medjani ve diğer defans oyuncullar üzerinde kurup topu oynayacak oyuncuları pasifize edersen adamların oynayacak iştahıda kalmaz. ortada da saçma sapan bi oyun olur.
allah aşkına yusuf sefa özer soner böyle oynayacak adammı. kötü olmalarının sebebi vahid hocanın defansif oyun anlayışı ve kötü iletişimidir bence.

ozzy!
01.11.2014, 23:38
İho Vahid giderse ben de giderim demişti bir tv programında. Hoca çok iyi niyetli ama artık tüm azmi sempatisi ters yöne doğru gidiyor.
En iyi maçını oynayan diğer hafta yedek oluyor ben çözemedim, çözen varsa anlatsın.

şenol.08.borçkalı
01.11.2014, 23:38
yeri geldi Şenol Hocayı, Ersunu , Tolunayı , Mustafa Akcay eleştirildi buralarda..haklı yada haksız doğrudur..Ancak bu kez farklı..Bu adam tartısmasız tarimizin en kötü teknik direktörü..

1-defans oynatıyor..
2-sistemi yok..
3-takım kuramıyor..
4-oyuna müdehalesi yetersiz.
5-sürekli futbolcuları suçluyor..
6-futbolcular tarafından sevilmiyor..
7-cok sinirli.
8-bizimle ....... geçiyor..

bakın gazeteler ne diyor ??

http://spor.mynet.com/trabzonspor/70939-bir-trabzonspor-klasigi.html

Bu sonuçla Trabzonspor, ligde 8 haftada 6. beraberliğini alırken son 41 yılın en kötü ilk 8 haftasını yaşadı.

durum böyle iken bu adamın hala gönderilmemesi utanc verici bir durum..

UYUSTUK RESMEN..REKOR KIRDIK BEYLER.REKOR..

VAHİD acilen gönderilmeli..

Mustafa Ayazoğlu
01.11.2014, 23:39
akçay bizde de iken fener galibiyeti yok
akhisarda 2-0 yendi

onada sallıyordunuz.

tolunay ada hami yede

gekas diye bir gerçek var iyi futbol iyi futbolcularla oynanıyor teknik direktör süs

Hacım sinirlerimiz gergin zaten

Eleştiri yapıyorsun ama ucu bir türlü hocaya dokunmuyor, eleştiri var ama sanki yanlışlarda hocanın suçu yokmuş gibi ortaya konuşmayın lütfen

Saygı duyuyorum hocayı sonuna kadar desteklemenize...

tamam anladık seviyorsun adamı ama yani bari şu maçlardan sonra yapmayın.

Adamı nasıl savunucağınızı şaşırdınız nasıl sevgi bu...

hodlu
Bir kere Şenol hoca hazır takımları bir yere getirir demek hocaya büyük haksızlık. Şenol hoca kafası rahat ise elindeki takımı zirveye götürür. Ama işte hoca zor adam kafası sineğe bile takılsa dağılıyor. Bence bu takımı Tolunay da, Hami de, Şenol hoca da şampiyon yapar ama bu sabırsızlık ve yerden yere vurma hevesi ile hayal. Taraftar olarak biraz daha yapıcı ve destekçi olmalıyız...

Sefer A.
Yenildiğimiz bir maçtan sonra mustafa hoca hayat devam ediyor dedi. Evet hayat devam ediyor gerçekten de ama insanlar bir izahat bekliyor. Şenol hoca ise hazır ve iyi takımları hedefe oynatabilir. Tolunay hami vs eleştirilir tabiki; ama kesinlikle böyle bir kadroyu bu hale düşürmezler. Üst sıralara oynatırlar. Ben eminim bundan.

Mesele o degil, mesele o hocalar bu topçulari getirtebillir mi ??
Hami hocanin transfer listesi Serdar Gürler, Ömer Sismanoglu......
Ama hazir bu takim varken bu takimi daha iyi bir sekilde kullanabilecek bir hoca gelse daha iyi olmaz mi deniyorsa, o zaman olabilir

Ama 1 2 hafta daha bekleyelim, benim Vahid hocaya güvenim var, ama ümidimi yavas yavas kaybediyorum o ayri...

gabriel omar
sorunda burada kadro seçimi vs bunlarda daha çok bu hareketleri beni çıldırtıyor geldiği ilk günden beri saçma sapan hareketler vs vs.

En çok hayret ettiğim nokta bu hocayı gerçekten sahiplenen adam fazla neymiş dürüst adammış sözünü sakınmazmış...

yahu kaç kez yalan söyledi pes doğrusu...

Dürüstlüğünü bilemem de böyle iki lafından biri ben size muhtaç değilim istersem giderim olmamalı.Çünkü bir gün o giderim lafının karşılığını ağır bir şekilde alır.

sasort
01.11.2014, 23:40
Birde takımda uyum yok

hani ataüa kalkıyoruz

adamı izliyoruz ne yapacak

o anda ya çalım yapıp adam eksiltecek

yada arkadaşı kaçacak pozisyına girecek ama takımda istek azim kalmamış

nasıl başlarsan öyle gider ya

bu takımın kendine güveni kalmadı bence

baş sorumlusu vahididididi

Mustafa Ayazoğlu
01.11.2014, 23:42
borussia dortmund
2 yıl şampiyon olan harikalar yaratan kloop
en iyi 2 oyuncusunu münihe kaptırdı, şuan küme düşme hattında

oyuncu sorunu var takımda

Tahir61
01.11.2014, 23:43
ersun yanal mı???

3-0 lık sivas hezimeti sonrası taraftar tepkisi yüzünden sadri başkan ersundan istifasını istemişti

yani ersunu da biz istemedik gönderttik

şenol güneş de bilmiyo bu işi

mra da o da bu da kovduk

sıra vahidde

çok merak ediyorum kim bizim aradığımız hoca kim biliyo bu işi???

gabriel omar
01.11.2014, 23:44
akhisarda 2-0 yendi

onada sallıyordunuz.

tolunay ada hami yede

gekas diye bir gerçek var iyi futbol iyi futbolcularla oynanıyor teknik direktör süs

Ya güldürmeyin adamı lütfen.

Elinde Cardozo gibi bir gol makinesi var elin 35lik Gekasını örnek göstererek mi hocayı savunacaksınız ?

İyi futbol iyi oyuncularla oynanır tabi ama Akhisarın oyuncuları bizimkilerden iyi demek çok gülünç kusura bakmayın.

Sefaenes
http://www.haber61.net/halilhodzic-bavullarimi-alip-gitmeyi-196411h.htm
vahid ofansif oynattim mi demis ya hangi maci seyretti gol attikdan sonra biraz ofans vardi
ya bavulunu toplamak istiyorsa yardim eden cok olur merak etmesin yeterki git sen
korkak hocalardan nefret ediyorum hele birde torpilli oyuncusu varsa tam uyuz oluyorum

ergin cesit
Mactaydım maç sonu baya kalabalık vahid isTifa bağırdı fakat vahid anlam veremedigim şekilde bizi alkisladi

Zafer Fidan
01.11.2014, 23:45
ersun yanal mı???

3-0 lık sivas hezimeti sonrası taraftar tepkisi yüzünden sadri başkan ersundan ,st,fasını istemişti

yani ersunu da biz

mra da o da bu da kovduk

sıra vahidde

Bizim taraftarin istedigi hoca bu gezegende yok.

hodlu
01.11.2014, 23:46
ersun yanal mı???

3-0 lık sivas hezimeti sonrası taraftar tepkisi yüzünden sadri başkan ersundan ,st,fasını istemişti

yani ersunu da biz

mra da o da bu da kovduk

sıra vahidde

Evet işte anlatmak istediğim şey bu. Dünyada hiç bir hoca yok ki bizim taraftardan geçer not alsın...

şenol.08.borçkalı
borussia dortmund

katılmıyorum..

kadromuz 2011 den bile daha iyi..

TEK TEK BAKIN İSTERSENİZ..

UCURUM FARKLA DAHA İYİ ..

ancak oynatacak yok..

bu adam amatör ligte bile hocalık yapamaz.

bize hoca olmus..

sasort
türkiye deki en iyi orta saha oyuncuları (bana göre) bizde ekici özer ve costant katılırmısınız bilmem

kısmen katılıyorum sana

ekici üstüne koyuyor ama halen orta sahada yeterli değil ileride olacak ama

constant iyi topçu orta sahadada iyi işler yapıyor

gelelim özere en iyisi ama

garantisi yok

özerin bu maçta oynamaması iki şeyi getirdi aklıma

1. Lokeren maçına sakladı
2. Sakatlığı nüksetti diye korktum

Kasım BEKTAŞ
01.11.2014, 23:47
medjaniyi hala önlibero oynatıyor
geçen haftanın en iyisi Özeri oynatmıyor

ne yapmaya çalışıyor? gitmek istiyorsan istifa et git be adam ne eziyet çektiriyorsun

bu kadro böyle mundar edilir mi? ayıptır

serdaracıl
Bu başarısızlığın sorumlusu iho'dur. Vahit zorla gelmedi Trabzon'a. 2 senede 4 hoca, Onca oyuncu, harcanan milyonlar... E sonuç. Akisar beraberligine sevinen bi takım. İş bilmezlik böyle birşey. Ne yaparsan yap olmaz.

sasone
Birde takımda uyum yok

hani ataüa kalkıyoruz

adamı izliyoruz ne yapacak

o anda ya çalım yapıp adam eksiltecek

yada arkadaşı kaçacak pozisyına girecek ama takımda istek azim kalmamış

nasıl başlarsan öyle gider ya

bu takımın kendine güveni kalmadı bence

baş sorumlusu vahididididi

Futbolcular başlarındaki kişinin beraberliği yeterli gördüğü için onlar da ona göre oynuyor.Orta sahada iki defans ve defansa yardıma hüumdan daha faydalı geldiği için de Yusuf ve Waris gibi kanatlarla oynuyoruz.
Peki bu kadar defans oynarken takımın dengeli bir hali var mı?Sahaya yayılıp,rakibi eriten?Peki buna uygun bir kontra planı.
Futbolcu boşa bir adım fazla atmaz.Trabzonspor gibi para için oynamaya gelmiş olanlar hiç atmaz.

Mustafa Ayazoğlu
Ya güldürmeyin adamı lütfen.

Elinde Cardozo gibi bir gol makinesi var elin 35lik Gekasını örnek göstererek mi hocayı savunacaksınız ?

İyi futbol iyi oyuncularla oynanır tabi ama Akhisarın oyuncuları bizimkilerden iyi demek çok gülünç kusura bakmayın.

cardozo ya sefa medjani yusuf yada diğerleri asist mi yapabiliyor

hem yeni yeni form tutuyor

memmedaga
akhisarda 2-0 yendi

onada sallıyordunuz.

tolunay ada hami yede

kime ne kadar salladığımı tahip mi ettin?

sen hepsine sahip çıktın öylemi

lafı yine çevirip ortaya konuş bakalım.

Konu Vahid olmasında....

biltrabzon
01.11.2014, 23:48
Kötü gs,fb ve bjk den puan farki yemisiz,takimin borcu 2 katina cikti ve hala burda o niye oynamadi bu niye oynadi tartisiyoruz.Bu ilkokul diplomali baskan ve kibirli hoca nasil oluyorda koltuklarinda utanmadan,arlanmadan oturuyorlar.Bu transferler yapilirken cosacaginiza tepki koysaydiniz,bugün bu durumda olmazdik.Gecen seneki kadro 9 puandan daha cok toplardi.Borcta bu kadar olmazdi.Neymis Allah i var iho iyi transferler yapmismis.Yine bir sürü cöp yigini.Musa Nizam i,Medjani,Waris,Serdar,Ishak ve Belkalem i transfer eden kafayi ben cok merak ediyorum mesela,bonzai mi cekmisler bu adamlari alirken.Olsalar ne olur( olmadigi belli),olmasalar ne olur.

Mustafa Ayazoğlu
01.11.2014, 23:48
katılmıyorum..

kadromuz 2011 den bile daha iyi..

TEK TEK BAKIN İSTERSENİZ..

UCURUM FARKLA DAHA İYİ ..

ancak oynatacak yok..

bu adam amatör ligte bile hocalık yapamaz.

bize hoca olmus..

egemen, giray, selçuk, colman, umut, burak, onur, yattara vs

oturmuş bir kadro vardı

serdaracıl
01.11.2014, 23:49
ersun yanal mı???

3-0 lık sivas hezimeti sonrası taraftar tepkisi yüzünden sadri başkan ersundan istifasını istemişti

mra da o da bu da kovduk

sıra vahidde

O maçı dün gibi hatırlıyorum. Ersun'a haksızlık yapıldı. Sivas arpasını almıştı o maçta

ergin cesit
Şu bir gerçek vahid bu takımdan acil gitmeli.maçtan yeni geldim.çok kizginim teknik diletir mussefette sine

Mustafa Ayazoğlu
colman - selçuk lu bir orta sahamız henüz yok

asıl sorun bu

İlker Yazıcıoğlu
01.11.2014, 23:50
borussia dortmund

Vahid hoca bırak bu işleri....

gabriel omar
cardozo ya sefa medjani yusuf yada diğerleri asist mi yapabiliyor

hem yeni yeni form tutuyor

Yahu hocam yapmayın.

Siz açık açık Akhisardaki oyuncular Trabzonspordakilerden daha kaliteli diyorsunuz yani öyle mi ?Şunu bir açık açık yazın evvela.

biltrabzon
kısmen katılıyorum sana

ekici üstüne koyuyor ama halen orta sahada yeterli değil ileride olacak ama

constant iyi topçu orta sahadada iyi işler yapıyor

gelelim özere en iyisi ama

garantisi yok

özerin bu maçta oynamaması iki şeyi getirdi aklıma

1. Lokeren maçına sakladı
2. Sakatlığı nüksetti diye korktum
LOKEREN MACINA SAKLAMA GIBI BIR SEY OLAMAZ,özer avrupa maclarinda oynayamaz avrupa kadrosunda yok adam.

iyattara
01.11.2014, 23:51
borussia dortmund

Yapmayın allah aşkına, Ekici-Özer-Constant-Waris-Yatabare-Cardozo-Bosingwa hatta Belkalem ve Papa. Bunlardan hangisine kötü oyuncu diyebilirsiniz? Bence oyuncu standardımız var ve lig için gayet yüksek ama doğru kadroyu sistemi düzeni kuramıyoruz. O yüzdendir ki Vahit hoca da arıyor herkes sorunu. Genel olarak kimse oyuncular çok kötü vahit hoca ne yapsın demiyor. Bu takımı belirli bir seviye de oynatması gerekir bu açık ve net. He oynatabilir mi, ne zaman oynatır, görebilir miyiz, allah bilir.

Mustafa Ayazoğlu
01.11.2014, 23:53
bilal 5 asist yaptı, gekas 9 golü var

hangi orta sahamız bu özellikte

şenol.08.borçkalı
01.11.2014, 23:55
egemen, giray, selçuk, colman, umut, burak, onur, yattara vs

oturmuş bir kadro vardı

yazdığın isimlerin alternatifleri yok..ancak bu sene var..

cardozo , constant ,özer , ekici , yatabare , papadopulos yazdığın isimlerden cok daha iyi futbolcular..

Mustafa Ayazoğlu
01.11.2014, 23:55
kabul edin ki akhisar iyi bir rakip

1 puan fena değil

Mustafa Ayazoğlu
01.11.2014, 23:56
yazdığın isimlerin alternatifleri yok..ancak bu sene var..

cardozo , constant ,özer , ekici , yatabare , papadopulos yazdığın isimlerden cok daha iyi futbolcular..

5 yabancı sorunu var constant koyamıyorsun ilk 11 e

özer sakat

memmedaga
01.11.2014, 23:57
Kadro kalitemiz "kötü" değil ama şampiyonluğa oynuyacak kadro da değil

abartmayı çok seviyoruz.

@ayazoğlu gibi arkdadaşlarımız her daim oluyor bu forumda bir şeyi takıntı seviyesinde savunmak...

Vahid hoca geldiğinde destekledim, hal ve hareketleri, tercihleri vs ona göre yorum yapıyoruz ne yazık ki tam bir hayal kırıklığı

kısaca geldiğine pişman olduğundan konstantre olamıyor bana göre.

Evet keşke bir şekilde herhangi bir hoca ile en az 3 sene çalışıp sonucunu görsek...

Vahid hoca devam edecekse umarım artık bize biraz ümit verir hem tavırlarıyla hem de oynattığı futbol ile....

Kasım BEKTAŞ
01.11.2014, 23:57
diyelim medjaniyi oynatmak istiyorsun adamı yerinde oynat stoperde oynasın
orta sahayada al Özeri

yine de puan kaybettin diyelim en azından doğruyu yaptı ama olmadı derdim.
ama hoca bu kaçıncı yanlıştır
bir teknik direktör her maç yanlış kadro çıkarır mı ya

memozcan
01.11.2014, 23:58
arkadaşlar bu gün takımın başında kim olursa olsun 2. yarıya bir değişiklikle başlardı.. vahid maçı kazanmayı bizim kadar bile istemiyor bir kere.. demin de yazdım bu güne kadar vahidin müdahale ettiği tek maç karabükspor maçının 67. dakikasıydı.. ishakı çıkararak 3'lü defansa döndü ve maçı çevirmek için bir hamle yaptı.. hoş o hamleyi 25. dakikada yapması gerekirdi ya.. onun haricinde adam bizim gibi izliyor.. maç sonunda ise bizim gibi açıklama yapıyor.. elinde bu kadar oyuncu var bir maç olsun yada maçın bir bölümü olsun farklı bir diziliş sergilemez mi insan? şenol hoca bile yeri geldi alanzinhoyu önlibero oynattı. ha maçı kaybettik o ayrı ama kazanmak için hamle yaptı.. bu gün maçı izlerken sinirden tırnaklarımı yedim.. yahu adam maça hiç müdahale etmez mi? hoşuna mı gidiyor akhisar beraberliği?

sahi adamın bizden farkı ne biliyor musunuz.. aldığı 1,7 milyon eur..

şenol.08.borçkalı
01.11.2014, 23:59

sence 40 yılın en kötü başlangıcını yapmıs olmamızın nedeni ne ??

ilk kez takım yenilenmediğine göre geriye iki seneçek kalıyor..

ya bu takım 40 yılın en kötü takımı yada teknik direktörü..Hangisi sence.

Muhalif görüşüne saygı duyuyorum.ama cevabınıda merak ediyorum.

Sence sorumlu kim ??

Mustafa Ayazoğlu
ekici - özer vs

en iyi 11 bu maça saklarım lokeren yenilsekte telafisi var

konya maçının yok

ffırtına
Eğer Vahid gitmezse açık ve net biçimde ligin son haftaları bizim için çok heyecanlı olacak kümede kalabilmenin hesaplarını yaparak..

Dip.Ing.Mag.
02.11.2014, 00:00
Sorun oyuncular da değil formasyonda hala anlamıyor bazıları. Futbol oynayanlar bilirler. Formasyonla ne kadar çok oynarsa hoca saha içindeki uyum da o kadar zor ve geç olur. Bir kere medjaniyi ortashaa da oynatmaktan vazgeçmeli. Onun haricinde kemik bir kadrosu olmalı.

Mesela ortasaha ya gözü kapalı Salih önlerinde Sefa ekici Özer constant dörtlüsünü yazmalı. Tek santrafor da cardozo. Şu lanet Yabancı sınırlaması olmasa ben cardozo ve waris ileri ikilisini yazardım. Hoca bazı yanlışlarda ısrar ediyor inatla. Bundan vaz geçsin yarın şampiyonluğa oynar bu kadro. Onurun sakatlığı büyük bir handikap, yumlunun kadro dışı kalması ise işin cabası bu yerli sıkıntısı olduğu dönemde. Tüm bunlara rağmen elimizdeki kadro ciddi manada değerli oyunculardan oluşuyor. Fakat hoca bu cevheri işlemeyi şu ana kadar beceremedi.

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

artvints
02.11.2014, 00:01
bentaleb ve taider gibi oyuncular varken medjani yi oynatması da yanlıştı zaten :) aynı yanlışa devam ediyor.kaç senedir anlayamamış bu adamın ortasaha olmadığını.bundan sonra da anlayacağını sanmıyorum.

memmedaga
02.11.2014, 00:02
ersun yanal mı???

mra da o da bu da kovduk

sıra vahidde

aslında sanki her seferinde gelen gideni aratıyor....

sasone

Ekici Bilal kadar oynamaz mı?Yatabare o kadar pozisyona giremez mi?Peki buna uygun saha içinde organizasyon oldu mu?

Mustafa Ayazoğlu
3 yıl önce gs ilk 11 e 8 yeni oyuncu ile şampiyon oldu

ilk 8 hafta

2 mağlubiyet 2 beraberlik 4 galibiyeti vardı

selcuk
02.11.2014, 00:05
Muhtemel 11 : Fatih, Bosingwa, Belkalem, M.Akbaş, Musa Nizam, Medjani, Salih (Özer), Mehmet, Waris, Yusuf, Cardozo
Lig Tv

gercekden bu 11le cikarsa yaziklar olsun
neden haftalardir bu adamin arkasinda durdugumu sorgularim
artik yeter da

bu sabah 10 37de yazdim
artik bende yeter diyorum
yeter ama arkadas

memozcan

ilk 8 hafta

ya kardeşim milletle ... geçme, git işine.. o gs sahada top oynuyordu.. senin ne oynadığını çözmeye bin şahit lazım..

Mustafa Ayazoğlu
2011-2012

8. hafta

1. fb puan 18
4. gs puan 14

şampiyon gs

memmedaga
@ayazoğlu forumu esir aldı :)

engelleyin gitsin nefes rahatlayalım

Etem Güner
02.11.2014, 00:06
Maçtan yeni eve geldim arkadaşlar bugün amel defterim için kara gün resmen maçı sattı terbiyesiz hoca, ulan taraftar bağırıyor özer özer diye o sefayı alıyor samimi söylüyorum bugün 3 tane atardık ilk yarı bunlara karşı özerle çıksaydık akhisar zaten yorgun sen hocamısın ulan demezlermi adama çok üzgünüm mehmet ekiciyi özellikle trübüne çağırdık takımı çağırdık vahidi yuhaladık adam bizi alkışlıyor arkadaş olmuyor da olmuyor neyse

Mustafa Ayazoğlu
02.11.2014, 00:10
antep, kasımpaşa veya erciyes

4 puan daha olmalıydı hanemizde

şenol.08.borçkalı
02.11.2014, 00:12
Maçtan yeni eve geldim arkadaşlar bugün amel defterim için kara gün resmen maçı sattı terbiyesiz hoca, ulan taraftar bağırıyor özer özer diye o sefayı alıyor samimi söylüyorum bugün 3 tane atardık ilk yarı bunlara karşı özerle çıksaydık akhisar zaten yorgun sen hocamısın ulan demezlermi adama çok üzgünüm mehmet ekiciyi özellikle trübüne çağırdık takımı çağırdık vahidi yuhaladık adam bizi alkışlıyor arkadaş olmuyor da olmuyor neyse

kardesım sizin ayaklarınıza sağlık..bizde evde kanser olduk..

bu adam, adamı hasta eder..

bu öncekileri gibi değil. ben hayatımda bu kadar kötü bir teknik direktör
görmedim..gitti geldi bizi buldu..

gecen hafta kasten gözümümüzün içine baka baka EKİCİ ve SALİHİ oynatmadı..bile bile yaptı bunu .. adamın amacı baska kendini kovdurtmak..bize ilkleri yaşatıyor resmen..

Emre ÖZTÜRK
02.11.2014, 00:14

ilk 8 hafta

Onlar futbol oynuyordu.Ne oynadıkları belliydi en azından.Biz ne oynuyoruz ? Takımın bir tane organize atağı var mı ?

Etem Güner
02.11.2014, 00:16
Vahidin özerle ilgili açıklaması :Özer yedekti. Özer bu hafta idmanlarda ayağında ağrı hissetti. İki ay sahalardan uzak kalınca geçen hafta aşırı oynattık. Risk aldık. O nedenle tedirginlik taşıdım. Tekrar sakatlanabilirdi. Onun yerine Mehmet’i oynattım ve o da görevini iyi bir şekilde yerine getirdi. Arkadaşlar vallahi adam saha kenarında 45 dakika ısınma yaptı az daha ısınırken yanacaktı yalan söylüyor maçı canlı izledik maçı yedi kılıf arıyor

inadina61_08
02.11.2014, 00:19
Vahidin özerle ilgili açıklaması :Özer yedekti. Özer bu hafta idmanlarda ayağında ağrı hissetti. İki ay sahalardan uzak kalınca geçen hafta aşırı oynattık. Risk aldık. O nedenle tedirginlik taşıdım. Tekrar sakatlanabilirdi. Onun yerine Mehmet’i oynattım ve o da görevini iyi bir şekilde yerine getirdi. Arkadaşlar vallahi adam saha kenarında 45 dakika ısınma yaptı az daha ısınırken yanacaktı yalan söylüyor maçı canlı izledik maçı yedi kılıf arıyor

Rankdaş ısınanlar arasında özer yok diye gördüm ben. Constant, Yatabare ve fatih ısınıyordu, özeri hiç görmedim. yada yanlış gördüm ben.

Mustafa Ayazoğlu
02.11.2014, 00:20

eğer öyle bir açıklaması varsa ilk 18 ne alıyor alma

madem şüpheleniyorsun

Etem Güner
02.11.2014, 00:21
arkadaşlar özer yadekteydi 2. yarının 55. dakikalarında ısınmaya çıktı biz özer diye bağırırken adam sefayı çağırdı

Hami_41
02.11.2014, 00:21
Fatih son pozisyonda bişeye kizdi sonra vahit hocaya gitti hararetli hararetli bişeyler anlatti mevzu neydi bilen varmı

serdaracıl
02.11.2014, 00:22
2011-2012

8. hafta

1. fb puan 18
4. gs puan 14

şampiyon gs

Buraya puan tablosunu koymak isterdim ama görünce kafayı yiyorum

Mustafa Ayazoğlu
02.11.2014, 00:23
taktik olarak waris gibi bir oyuncu çizgilerde sağ sol oynuyorsa bu hata gibi geliyor

yayın önünde 10 numara oynamalı, cardozo nun arkasında

hızlı oyuncu stoperlerin arkasına kaçabilir, çizgide olmuyor

serdaracıl
02.11.2014, 00:24
eğer öyle bir açıklaması varsa ilk 18 ne alıyor alma

madem şüpheleniyorsun

Hoca değil işte anla

Mustafa Ayazoğlu
02.11.2014, 00:26
Hoca değil işte anla

bence hoca öyle söylediyse lafı özere çktı

her an sakatlanabilir malum müzmin sakat

memmedaga
02.11.2014, 00:27
Ayazoğlunu ciddiye alıp biye cvp veriyorsunuz :)

adam seviyor hocayı olabilir saygı duymak lazım :)

B.AKDEMİR
Akhisar bu sene ligin yenilmesi zor takimlarindan birisi.Hem hücum hatti iyi hem de MRA nin kafasindaki sistem akhisar gibi takimlarda işliyor.

Vahid hoca da aynı mantıkta ancak bir fark var burasi Trabzonspor!Öyle saçma sapan kurgularla kontrataklarla tüm sezonu geçiremezsin.

Gelen gideni aratır demişler.Tolunay,Hami,Ersun ya da Şenol hoca ile cok daha iyi futol ve sonuclar alabilecegimiz ortada.Vahid hoca kafayi degistirmeli..Bu beraberlik serisi iyi degil.İlk yari sonunda en az 27 puana ulasamazsak ikinci yari sıkıntı yasariz.Kalan 9 maç var ve Artık kazanmaya başlamaliyiz.Ama bu sistemle zor.

Fanatik34
Vahid Hoca sen günlük düsüneceksin, gelecege hic bakmayacaksin...

serdaracıl
bence hoca öyle söylediyse lafı özere çktı

her an sakatlanabilir malum müzmin sakat

Hoca özeri tanımıyordur bile. Futbolu ne kadar tanıyor orası da şüpheliya

Tayfun
02.11.2014, 00:30
Salih - Medjani - M.Ekici yerine;

Özer - Constant - M.Ekici ile başlanmasının daha mantıklı olduğunu yoldan geçen birine sorsan derdi.

Yanlış kadroya kurban verdiğimiz bilmem kaçıncı maç.

Mustafa Ayazoğlu
02.11.2014, 00:32
Ayazoğlunu ciddiye alıp biye cvp veriyorsunuz :)

adam seviyor hocayı olabilir saygı duymak lazım :)

takımın derdindeyim

TFF beşiktaşa fenere galatasaraya özel hakem ikramında bulunuyor

aziz hakem odası basmaya tehdide devam ediyor

yönetim aciz hacıosmanoğlu altında kalır sonu ünal aysal

Çağatay_
Kafayı yiyeceğim ekrana boş boş bakıyorum. İlk kez bu kadar etkilendim.

Üstümüzdeki rakip ile oynuyoruz, yenip yakalama şansımız var. Derbi maçı var, gs Kasımpaşa ile oynamış... Her şey lehimize giderken bir şekilde becerip yine puan kaybediyoruz.

memmedaga
Vahid Hoca sen günlük düsüneceksin, gelecege hic bakmayacaksin...

anladik günlük düşünmesinde yani kardeşim böyle ince mesajlar vererek hocayı savunmayın.

Mustafa Ayazoğlu
02.11.2014, 00:34
bu yıl ligden kopma

1. onurun sakatlanması
2. antep beraberliği

yakalamak için deplasmanda derbi kazanmak gerek

galatasaray
beşiktaş

sıradaki deplasmanlar

Armağan Dere
02.11.2014, 00:41
arkadaşlar pardon bir şey soracağım
yediğimiz golde Gekas ofsayt değil mi acaba?
yoksa ben mi öle gördüm
top ayaktan çıktığında gekas öndeydi sanki

artvints
02.11.2014, 00:45
neyi yakalıyorsun daha. 5.liğe oynarız artık.ilk 4 e giremeyiz. türkiye kupası ve uefa kupasına yoğunlaşalım. geçen üç sene aynı yanlışı yaptım.önümüzdeki üç maçı kazanırsak, yok deplasmanda derbi kazanırsak diye diye sezon bitiyor.tutmuyor yani o hesaplar.bu oyunla da hiçbirşey tutmaz. rahatlayıp gerçeği kabullenmek lazım.temeli olan hayaller kurmak lazım sağlıklı kalmak için.

ufukkula
02.11.2014, 00:50
Ne kadar sabırsız olduğumuzu yine gösterdik. Ağzımızı açtığımızda Avrupa kulüplerindeki istikrardan bahseder dururuz ama kendi takımımızda bunu gösteremiyoruz. Bu takım yeniden kurulan sıfır km bir takım. Elbette kötü sonuçlar alacak, elbette kadroda oturmayan şeyler olacak. Takım Uefa'da ilerliyor, ligde kazanamıyor evet ama kaybetmiyor da. Bu Akhisar kendi sahasında gayet iyi takım, biliyoruz Fenere 2 attı.

Bir bakalım avrupa kulüplerine, hangi başarılı proje, alınan 3-5 kötü sonuçla değişikliğe gitmiş, kaldı ki dediğimiz gibi bu takımdaki oyuncuların pek çoğu 2 aydır birlikte oynuyor. Vahid hoca dedi ki en az 3 ay ve normalleşme 6 ay. Vahid hoca gidince ne olacak? Herşey 2 haftada düzelecek mi? Geçen yıllarda ne oldu? Durmadan hoca değiştirdik ne oldu? Bir de istikardan yana olalım, bari bu kez bekledik sabrettik destekledik ama beceremedi diyelim. Ama yepyeni takım kurup ilk 10 maçta kötü oynadık diyerek ( kaldı ki gayet iyi oynadığımız maçlar da oldu) bu kadar emeği silip atmak yazık olur.

Onur Akyüz
02.11.2014, 00:52
Hoca kadro seçimi ve oyuncu değişiklikleriyle Karabük, Antep ve Akhisar maçlarını vermiştir.

Bugün sahaya çıkardığı kadroyu buradaki yüzlerce kişiden biri bile yazmamıştır.

Bir hoca bu kadar fahiş hataları hem de üst üste nasıl yapabilir inanamıyorum!

Emre ÖZTÜRK
02.11.2014, 00:54
Arkadaşlar Ahmet Cebe geçen hafta doğrudan kırmızı kart yemişti nasıl bizim maçta oynadı ?

Kupa maçında oynamadı bir maç ee doğrudan kırmızının cezası iki maç değil mi ? Bu nasıl iş ?

fincher
02.11.2014, 00:56
Ne kadar sabırsız olduğumuzu yine gösterdik. Ağzımızı açtığımızda Avrupa kulüplerindeki istikrardan bahseder dururuz ama kendi takımımızda bunu gösteremiyoruz. Bu takım yeniden kurulan sıfır km bir takım. Elbette kötü sonuçlar alacak, elbette kadroda oturmayan şeyler olacak. Takım Uefa'da ilerliyor, ligde kazanamıyor evet ama kaybetmiyor da. Bu Akhisar kendi sahasında gayet iyi takım, biliyoruz Fenere 2 attı.

Bir bakalım avrupa kulüplerine, hangi başarılı proje, alınan 3-5 kötü sonuçla değişikliğe gitmiş, kaldı ki dediğimiz gibi bu takımdaki oyuncuların pek çoğu 2 aydır birlikte oynuyor. Vahid hoca dedi ki en az 3 ay ve normalleşme 6 ay. Vahid hoca gidince ne olacak? Herşey 2 haftada düzelecek mi? Geçen yıllarda ne oldu? Durmadan hoca değiştirdik ne oldu? Bir de istikardan yana olalım, bari bu kez bekledik sabrettik destekledik ama beceremedi diyelim. Ama yepyeni takım kurup ilk 10 maçta kötü oynadık diyerek ( kaldı ki gayet iyi oynadığımız maçlar da oldu) bu kadar emeği silip atmak yazık olur.

Bi bitmediniz arkadaş,küme mi düşmemiz lazım bitmeniz için.Her maç sonrası azalıyorsunuz ama hafta içi gene hortluyorsunuz.

Faruk BERBER
02.11.2014, 00:59
yoksa ben mi öle gördüm

Ben de ofsayt gördüm de şuan hocanın tercihleri herşeyin önünde doğal olarak.

Onur Akyüz
02.11.2014, 01:00
Gol ofsayttı ben de öyle gördüm ama gole kadar tartışacak çok şey var.

batuhanTs
02.11.2014, 01:00
Arkadaşlar Ahmet Cebe geçen hafta doğrudan kırmızı kart yemişti nasıl bizim maçta oynadı ?

Kupa maçında oynamadı bir maç ee doğrudan kırmızının cezası iki maç değil mi ? Bu nasıl iş ?
bende öyle biliyorum 2 maç diye

Onur Akyüz
02.11.2014, 01:02

Haydaaa ligtvden baktım şimdi sarı kart görmemiş direkt atılmış hakkaten.

ufukkula
02.11.2014, 01:05
Bi bitmediniz arkadaş,küme mi düşmemiz lazım bitmeniz için.Her maç sonrası azalıyorsunuz ama hafta içi gene hortluyorsunuz.

Durmadan hoca değiştirip şampiyon mu olduk daha önce? Ama öyle yapıp avrupaya bile gidemediğimiz çok oldu.

Enes Başkaya60
02.11.2014, 01:07
Ahmet cebe direk atılmadı diye biliyorum o zaman 1 maç vermişler adama

Enes Başkaya60
02.11.2014, 01:09
Direk atılmış bu adam kupa maçında oynadıysa 1 maç vermişlerdir...

Ali İhsan
02.11.2014, 01:10
Direk kırmızı gören iki maç ceza alır diye bir kural yok, zaten adam son adam mevzusundan direk kırmızı gördü

Direk kırmızı gören oyuncular genelde hakaret, sakatlamaya yönelik faul vs nedeniyle kart gördükleri için birden fazla maç ceza alıyorlar, o yüzden hep karıştırılyor.

sametaydin
02.11.2014, 01:11
Mesele o degil, mesele o hocalar bu topçulari getirtebillir mi ??
Hami hocanin transfer listesi Serdar Gürler, Ömer Sismanoglu......
Ama hazir bu takim varken bu takimi daha iyi bir sekilde kullanabilecek bir hoca gelse daha iyi olmaz mi deniyorsa, o zaman olabilir

Ama 1 2 hafta daha bekleyelim, benim Vahid hocaya güvenim var, ama ümidimi yavas yavas kaybediyorum o ayri...

Hocam mesela hangi yabancı gelmezdi? Medjani mi? Belkalem mi? Avraam mı? Bu takımda yatabare, waris cardozo ne gibi katkıları oldu? Kısacası şunu soruyorum bu yabancılar gelmeseydi daha mı kötü olurduk? Takımın en iyi yabancısı yine bosingwa.

Yani geçen yılki yabancılara bakıyorum. Stoperde aldıgımız yabancıların hangisi yolladıgımız Bambadan daha iyi? Aldığımız hangi santrafor sevmesek de Henriqe kadar katkı yapabiliyor? Yani yolladığımız yabancılara bakın aldıklarımıza bakın lütfen. Yabancı kalitesi çok mu yükseldi? Bence hayır. Ben türk transferlerin yerinde oldugunu düşünüyorum. Yabancılar ise bence çok üst düzey sayılmaz.

Yine de iyi bir kadromuz var. Bulunduğumuz yer bu kadroya göre çok aşağıda.

Vahid hocaya gelince ben ilk geldiğinde bişeyler yapabilir diye umuyordum ama yanılmışım. Bu hocayla bu ligi bitiremeyiz. 35. dk dan itibaren maçı izledim. Pozisyonumuz yok yahu. Zaten ortada futbol denen bişey yok. Hoca her hafta birşeylere bahane buluyor.

Evet katıldığım bir nokta şu ki bu kadro varken bunu çok daha iyi oynatacak çok hocamız var bunu söyliyim. Yani Vahid Beyin yapamayacağını yapacak çok hoca var türkiyede.

Ben istikrardan yanayım. Doğru isimle istikrar ama bu.

fincher
02.11.2014, 01:15
Durmadan hoca değiştirip şampiyon mu olduk daha önce? Ama öyle yapıp avrupaya bile gidemediğimiz çok oldu.
Bu hocayla iki takımlı ligde 30 sezon oynayalım 30. unda da ikinci olduk diye övünür bu adam,görün artık bu adamın beş para etmez bir hoca olduğunu...

Emre ÖZTÜRK
02.11.2014, 01:17
Direk kırmızı gören iki maç ceza alır diye bir kural yok, zaten adam son adam mevzusundan direk kırmızı gördü

Direk kırmızı gören oyuncular genelde hakaret, sakatlamaya yönelik faul vs nedeniyle kart gördükleri için birden fazla maç ceza alıyorlar, o yüzden hep karıştırılyor.

Direk atılan adama iki maç ceza verilir.Ben hiç bizim bir oyuncumuzun kırmızı kart yeyip bir maç ceza aldığını görmedim

Enes Başkaya60
02.11.2014, 01:19
Direk atılan adama iki maç ceza verilir.Ben hiç bizim bir oyuncumuzun kırmızı kart yeyip bir maç ceza aldığını görmedim

1 maç ceza vermişler kardeşim baktım şimdi son oyuncuyu düşürmus arkadaş doğru demiş...

Fanatik34
02.11.2014, 01:21
anladik günlük düşünmesinde yani kardeşim böyle ince mesajlar vererek hocayı savunmayın.Biz hoca hata yapmiyor demiyoruz ama sizin gibi de kesmiyoruz! Hoca´nin bugün ki hatasi, Özer´i mac kadrosuna almasi.

Sizde o zaman "tamam Hoca gitsin, yerine su gelsin" diye komik isimler yazmayin suraya (bu lafim ortaya)!

Elin Sikebahce ile Saray´i hakemlerle götürüyor, sen ise onlara ragmen puan toplamaya calisiyorsun..ben dünya´da hakemleride yenebilecek bir Hpca tanimiyorum, hele ki yeni olsumus bir takim icin, ya siz???

Emre ÖZTÜRK
02.11.2014, 01:23
1 maç ceza vermişler kardeşim baktım şimdi son oyuncuyu düşürmus arkadaş doğru demiş...

Bu kural ne zaman geldi.Önceden yoktu böyle birşey

Berke6198
02.11.2014, 01:23
Direkt kırmızı kartlarda 2 maç şart değil. Ancak genelde 2 maç olur.

1 veya 2 olarak değişebiliyor.

sasort
02.11.2014, 01:29

arkadaşlar internete yazdım 1 veya 2 maç yazıyor

hyasin61
02.11.2014, 01:30
Hoca iyi hoca sadece cesur olmalı bırseylerden korkmamalı.Cesur olsa bu kadar kotu olmazdı .Ha hoca giderse bu takımı saha ıcınde cesurca oynatabılecek tek yerli Ersun Yenal gibi görünüyor.

Enes Başkaya60
02.11.2014, 01:31
Bu kural ne zaman geldi.Önceden yoktu böyle birşey

onu bende bilmiyorum kardeşim de 1 veya 2 maç olarak değişebilir diyor ahmet cebe ye 1 maç vermişler...

Alper Beyazay
02.11.2014, 01:32
Akhisar deplasmanına bile beraberlik için gidiyoruz siz hala şampiyonluktan bahsediyorsunuz yahu!

sasort
02.11.2014, 01:32
yediğmiz golde yapılan hataya dikkat ettiniz mi

takım prese çıkıyor ama bu tüm topçularla yapılır ki adam hata yapsın

ama bizimkilerin berki en büyük eksiği

kopuk oyun olduğu için adamlar çıktı o presten geldi golu attı

Soner Albayrak
02.11.2014, 01:39
Futbolun gerektirdiği hiçbirşeyi yapmıyoruz. Bu takım iflah olmaz.

Koray
02.11.2014, 01:40
Vahid mac sonu aciklamasinda diyir ki Ozer'in agrilari vardi o yuzden onun yerine Mehmeti oynattim yani demek istiyor ki Mehmet'le Ozer'i yan yana izlemeyi unutun.

En bastan beri diyorum bu heriften cekecegimiz var Baskan'la aralarinda ki o ilginc bag basimiza daha cok corap orecek.

Erdinç Dilek
02.11.2014, 01:41
bu takım anca seneye iş yapar (!)

Erdinç Dilek
02.11.2014, 01:42
bence Türkiye kupasına büyük önem vermeliyiz gelecek sene avrupaya gidecek en yakın yol orası

sasort
02.11.2014, 01:44
benim şu eldeki kadroyla şu görüşüm var arkadaşlar

maça kalabalık 3 lü orta saha ile çıkıp takımı altettikten sonra 3 hızlı topçun ile kontra atak oynamak

vahidte bunu yapıyor ama

3 lü orta sahada ön liberoya gerek yok kardeşim

sonuç geri düşüyoruz bu sefer 2 forvete geçiyr

benim kadrom ön libero medjanin yerine constant rahatlıkla yapar atakları da götüürür

şöyleki

..............................fatih............... .................
bos..............belkalem........avraam..........m usa

..........................constant................ ...........
..............ekici.....................özer...... ............
sefa.............................................. ........yusuf
..........................cardozo................. .............

skor üstünlüğü maçı egale etin mi

........... ........ekici..........özer(salih)................ ..

sefa.....................waris.................... ...yusuf

maçta öndesin rakip gelecek ne olacak açık verecek 3 hızlı adamın ne yapacak açık yakalayacak cardozo boş kalacak o da işini yapacak
waris orda oldumu

adam defans yapıyor orta sahada press gücün forvet oynayabliyor gol atmasa bile cardozoya yer açıyor

ayrıca waris orda oldumu kanatlardan 1 adamla değil 2 veya bekin geldimi 3 adamla gelmen demek oluyor

Zurawski
02.11.2014, 01:46
Ersun gelecekse gelsin.bu takıma zevk veren bi top oynatır.yoksa vahid kalsın. bu takımı düzeltecektir.ama gelecek için ümit vermiyor. Türkiye ligine uygun olmadığını düşünüyorum. Disiplin anlayışı bizim futbolculara ters geliyor.

hyasin61
02.11.2014, 01:48
Guntekın Onay cok guzel acıkladı Cruyff'un sozlerıyle :4-2-3-1'in futbolu öldürdüğünü fakat 4-2-3-1 sistem olarak değil bu sıstemde onde oynayan ıkı oyuncunun defansıf ozellıkte olması futbolu olduruyor.

4 savunma +2 on lıbero +1 kalecı hele bırde acıkta oynayanlar rakıbın beklerıyle ugrasıyorsa hucum beklemek ımkansız

sasort
02.11.2014, 01:49
benim şu eldeki kadroyla şu görüşüm var arkadaşlar

maça kalabalık 3 lü orta saha ile çıkıp takımı altettikten sonra 3 hızlı topçun ile kontra atak oynamak

vahidte bunu yapıyor ama

3 lü orta sahada ön liberoya gerek yok kardeşim

sonuç geri düşüyoruz bu sefer 2 forvete geçiyr

benim kadrom ön libero medjanin yerine constant rahatlıkla yapar atakları da götüürür

şöyleki

..........................constant................ ...........
..............ekici.....................özer...... ............
sefa.............................................. ........yusuf

skor üstünlüğü maçı egale etin mi

........... ........ekici..........özer(salih)................ ..

sefa.....................waris.................... ...yusuf

maçta öndesin rakip gelecek ne olacak açık verecek 3 hızlı adamın ne yapacak açık yakalayacak cardozo boş kalacak o da işini yapacak
waris orda oldumu

adam defans yapıyor orta sahada press gücün forvet oynayabliyor gol atmasa bile cardozoya yer açıyor

ayrıca waris orda oldumu kanatlardan 1 adamla değil 2 veya bekin geldimi 3 adamla gelmen demek oluyor

nasıl bbir ruh hali içindeysem çok iddialı yazmışım
uykum bile gelmiyor sinirden

bu arada td adayım kadrom ortada malum
göreve gelirsem ilk işim mustafayı ve zekiyi affetmem olur

zekiyi affederimde kadrodaa yer vermem
yedekte bile yeri yok

yumlu lig standartlarında idare eder

en azından şu maçta şu kafa golünüü yemezdik

Zurawski
02.11.2014, 01:50
Kadro tercihinden ziyade oyun felsefesini tartışalım burda. Medjani değil özer oynasa çok farklı olacağını düşünmüyorum.hoca futbolculardan dengeli oynamasını istiyor bence. Cardozo pres yaparken kimsenin yardıma gitmemesi bundan. Amaç hep gol yememek vahide göre. Bizim ligde iş yapmıyor bu.turnuvada değiliz sonuçta.

sedatalis82
02.11.2014, 01:50
ocak ayını bekleyin demiş zat
koca bir .iktirolgit diyecek başkan lazım ama nerde

hyasin61
02.11.2014, 01:55
Cardozo'nun etkılı olması ıcın takımın onde oynaması lazım.Savunma ıle forvet hattı arasında ucurum var

Erbay
02.11.2014, 01:55
Kadrodakiler değişiyor ama takımın oyun anlayışı değişmiyor.

Forvetle, kanatlardaki oyuncular arasında hiçbir bağ, iletişim yok. Cardozo çok yalnız kalıyor demekten bıktık.

Yusuf, Waris, Salih, Medjani, M.Ekici... 5 oyuncudan iş yapan tek kişi M.Ekici.

Medjani gibi bir oyuncu oynuyorsa iki bekini oyuna sokmak zo-run-da-sııııııııııııııııııın.

İnanılmaz yavaş paslaşıyoruz. Takımın belli ya da belirsiz hiçbir hücum planı yok.

Benim kafamdaki orta saha "Salih-Constant-Ekici" ama bu oyun anlayışıyla, bu takım disipliniyle, bu taktik-strateji zihniyetiyle bunlar da oynasa fazla bir şey değişmez.

Çünkü futbol takım oyunu. Constant, Medjani'den 5 tane fazla isabetli pas atar ama takım rakibi öyle karşılar, rakip sahaya öyle uyuşuk yayılırsa hiçbir şey değişmez işte.

Takımın rakibi karşılayışı, yaptığı pres falan "ofsayt" yani. Adamların direkten topu falan o pozisyon tam rezillikti.

Faulsüz rakipten top alacak gücümüz yok. İkinci ihtimal var o da topun rakibin lehine oyun dışına çıkması. Constant hariç top kazanan görmedim.

Galibiyet almakta bu kadar zorlanırsak işimiz skandal ötesi bir yere doğru gider. Beraberlik hiçbir şey ifade etmiyor.

sasort
02.11.2014, 01:56
ocak ayını bekleyin demiş zat
koca bir .iktirolgit diyecek başkan lazım ama nerde

diyemez vahid uyanık adam

oyle tuttuki başkanın kulağından

başkan vahide bağlı ipi beraber gidecekler

yeni hoca getirse ne der 3 ay

ne demişt

iho ilk yarı şampiyon oynamazsa takım bırakırım

şimdi diyorum hadi
hadi

burasıdaTRABZON
02.11.2014, 01:57
bence Türkiye kupasına büyük önem vermeliyiz gelecek sene avrupaya gidecek en yakın yol orası

bunu yazarım bi kenara zaten kupanın akabinde oynanıcak süper kupa finali de motivasyon kaynağı oluyo son şampiyonluğumuz da bu şekilde gelmişti ve sadri şener 3. sezonda şampiyon olmuş tekererrür bu kez mevcut başkana vurabilir

sasort
02.11.2014, 02:01
artık kimse kadro kurmuyor yanlız

Varlıbaş61
02.11.2014, 02:01
Bu kafadan kontak yine bavullarımı alıp gitmeyi mi düşündüm demiş ?

Artık düşünmese de icraat yapsa !

sasort
02.11.2014, 02:04
arkadaşlar kaçırdı her halde

tek başına sorumluluk alıp takımı ileri iten topçum yok demiş

hepsine çakmış

Mert'
02.11.2014, 02:10
Bu sene tek ümidim Türkiye Kupasıdır.
GS-FB veya BJK'den elense en kötü 1 takım iyi olur.
Ligde en fazla 6.oluruz.

Armağan Dere
02.11.2014, 02:10
takım 2.yarı fena oynamadı..
yusuf budalası pas verse maç 2-1 olacaktı lehimize
hocayı savunmuyorum yalnız medjani stoperde daha yararlı olur..

Mert'
02.11.2014, 02:12
Deagle abi olsa aydınlatırdı bizi yok bayadır.

İbrahim CİHAN
02.11.2014, 02:28
yoksa ben mi öle gördüm

Ben de ofsayt gördüm de şuan hocanın tercihleri herşeyin önünde doğal olarak.

Gol ofsayttı ben de öyle gördüm ama gole kadar tartışacak çok şey var.

Golde ofsayt yok 12cm ile ofsayt değilmiş. (Yayıncı kuruluşa göre). Vahid hocanın röportajında bu net ofsayt bu net ofsayt diye şikayet etmesinden sonra çizgi çekip yayınladılar 12cm geride Gekas.

sasort
02.11.2014, 02:35
yusuf kötü oynadı ancak oynaması taraftarıyım oynadıkla form tutar topçu

neden yusuf aralara kaçıyor içeri katediyor

ancak asist özelliği zayıf

onuda vahid hoca

öğretmenliğinden bahsediyor ya eğitecek

sasort
02.11.2014, 02:36
Golde ofsayt yok 12cm ile ofsayt değilmiş. (Yayıncı kuruluşa göre). Vahid hocanın röportajında bu net ofsayt bu net ofsayt diye şikayet etmesinden sonra çizgi çekip yayınladılar 12cm geride Gekas.

al sana kapak olsun der g,b, oldu

vahid hocaya

SALDIRAY
02.11.2014, 02:38
Sezon başında bu kadro ile şampiyonluk zaten zor. Yeni kurulan bir takım çok çok kaliteli değilse ve iyi yönetilmiyorsa ilk senesinden şampiyon olamaz. Bu sene kupaya yoğunlaşıp Avrupa vizesini öyle almalıyız. Ligde formamız ilk 5 olur zaten. Özer ile Ekici yan yana oynamayacaksa bu takıma sağlam bir çok yönlü pasör ortasaha gerekli. Medjani yedek ya da savunmaya alınmalı. Ve artık kadro anlamında bir istikrar sağlanmalı. Her maça farklı adamlar çıkmakta. Aynı kadro 3-4 maç üst üste oynasa olay çözülecek. En azından şuanki halimizden daha iyi oluruz.

İbrahim CİHAN
02.11.2014, 02:40
al sana kapak olsun der g,b, oldu

vahid hocaya

Aynen öyle. Bu kadar iddialı konuşmasının anlamı yoktu. Sorunu sürekli başkalarında arıyor hoca. Biraz kendini de sorgulamalı. Maçı kaybediyorsa ya futbolcu suçlu ya hakemler. Kendinde "0" suç.

sasort
02.11.2014, 02:41
yumlunun gitmesini istemem ama

yerine uğur demirok gelecekse

gitsin

acaba yumlu-zekiyi versek bize veirler mi

Fatih Öztürk
02.11.2014, 02:41
Bu hoca kovulmadigi,istifa etmediği müddetçe sıkıntısız maç izleyemeyecez.gecen haftanin en iyileri Özer ve Constant yok,gol atan Sefa yok ama Medjani var.bu adam toptan falan anlamiyor.yemin ederim Bosingwa doğru kadroyu sahaya sürer ama bu futbol katili Vahid süremez.mahvettin bizi be.

sasort
02.11.2014, 02:42
Aynen öyle. Bu kadar iddialı konuşmasının anlamı yoktu. Sorunu sürekli başkalarında arıyor hoca. Biraz kendini de sorgulamalı. Maçı kaybediyorsa ya futbolcu suçlu ya hakemler. Kendinde "0" suç.

ben nerde yanlış yaptım diyorum kendimi sorguluyrum diyor ya

ne sorguluyor ama hala medjaninin orta saha oynayamadığını anlamadı

İleli
02.11.2014, 02:43
8 maç 1 galibiyet ve hala vahil ile yola devam diyenler var vay arkadaş ağlamak istiyorum..
Önde cardozo gibi adamımız var milletin alamadığı ama adama zulm ediyoruz önde yanlız bırakarak ya bırakın gidin arkadaş!!!!!

İbrahim CİHAN
02.11.2014, 02:44

İşte sorguluyor ama bulamıyor. Çünkü kendine göre yanlış yapmıyor :)

Fatih Öztürk
02.11.2014, 02:45
Bu adam koca bir camiayla dalga geciyor.verin parasini defolsun gitsin.kovamiyorsaniz sizde defolun gidin arkadaş birde utanmadan iyiydik falan diyor.vay efendim sorumluluk alan oyuncusu yokmuş.ulan geçen hafta maçı çeviren Özer'i göremeyecek kadar kormusun.

sasort
02.11.2014, 02:47
Bu hoca kovulmadigi,istifa etmediği müddetçe sıkıntısız maç izleyemeyecez.gecen haftanin en iyileri Özer ve Constant yok,gol atan Sefa yok ama Medjani var.bu adam toptan falan anlamiyor.yemin ederim Bosingwa doğru kadroyu sahaya sürer ama bu futbol katili Vahid süremez.mahvettin bizi be.

al benden de o kadar

ya fatihim 3 orta saha oynatıyorsun ön liberoya ne gerek var

birisi defansa yaslanacak eyvallah

ama aynı kişi topu gerekirse ileri taşıyacak

medjani olumlu pası yokki

top taşıyamıyor

o görevi ver constanta adam sol bek oynamış rahatlıkla yapar o işi

hem orta sahaya dinamizm gelir

salih dediler ya salih bizde ancak ceyhun gürselam kadar oybar

Fatih Öztürk
02.11.2014, 03:00
al benden de o kadar

ya fatihim 3 orta saha oynatıyorsun ön liberoya ne gerek var

birisi defansa yaslanacak eyvallah

ama aynı kişi topu gerekirse ileri taşıyacak

medjani olumlu pası yokki

top taşıyamıyor

o görevi ver constanta adam sol bek oynamış rahatlıkla yapar o işi

hem orta sahaya dinamizm gelir

salih dediler ya salih bizde ancak ceyhun gürselam kadar oybar

Ya kardeşim bu hocanın psikolojik sorunları var,bir hafta iyi oynayani ertesi hafta oynatmamak için değişik argümanlar üretiyor.ama Medjani ne kadar kötü olsada degismezimiz.bak Salih yine ortada toparlayici oynuyor fenada oynamiyor.Yusuf sahanin en kötüsü ama 80 dakika sahada.topu öne taşıyan en iyi oyuncularimiz kadro disi yada kenarda.Musa Nizam haftalardir sakat bahanesiyle oynatilmiyordu YALAN.Fatih Atikmidir futbolcumsu herif rahatlikla 18'e girebiliyor olacak iş değil.bu hoca bizi provokemi ediyor diye düşünmuyor değilim.her hafta bu kadar bariz kadro kurma hatasıni aziz yildirim bile yapmaz.emin ol istese bu kadarını bile yapmaz.

Fatih Özkan
02.11.2014, 03:04

Şu durumda kendini zerre sorgulayan teknik adam 1 gün daha durmaz takımın başında...

Fatih Öztürk
02.11.2014, 03:11
Takımın başına acilen Yılmaz Vural getirilmeli.bu kadroyu ucuracak tek adam Vural'dir.97 senedinde resmen demoralize olan takımı zirveye taşımış ama ne hikmetse zamane yönetimi kovmustu.

Alper Beyazay
02.11.2014, 03:15
Neye sabretmek lazım? 1-1'ken bile hala 2 ön libero oynatıyor takımı ve uzun toptan başka taktik yok takımda. Sürekli şişir gitsin.. Böyle bi futbol anlayışı kaldı mı..

Fatih Öztürk
02.11.2014, 03:18
Takımda sistem namına birşey görebilen varmi? O çok sabırlı taraftarlarimizdan biri çıksın cevaplasin

yüregimts
02.11.2014, 03:19
Ne yapalım hocayı mı gönderelim ne yapalım ? Düzelecekse gönderelim ... Bende yoruldum artık dişlerimi sıkmaktan maçlardan sonra 1-2 gün kendime gelememekten ...

Fatih Öztürk
02.11.2014, 03:25
Gönderelim tabi defolsun gitsin.aylardir yalan konuşmaktan başka bir iş yaptığımi var.süre isteyen adama bak takimi ne hale getirdi.bu kadar kötü bir ligi yakalamışsin insan hic birşey bilmese bile doğru kadroyu sahaya sürmesini bilir.aylardir bu oyuncu kadrosuyla yatip kalkiyorsun ama takim iki pas yapamiyor organize atak namina hiçbirşey yok, bam güm öne top şişir futbol bumudur?

Yaşar
02.11.2014, 03:28
Çok iddialı olmakla beraber mevcut hücum hattı mız düzgün bir sistemle ve iyi bir hocanın elinde olsa her maç en az 2 gol atabilecek kapasitededir. Bu maçta da futbolcular kazanmak için ellerinden geleni yapsalar da hocanın yanlış oyuncu tercihleri yüzünden kaçan 2 puan daha vardı. Bakalım bu haftanın suçlusu kim?

Sefer A.
02.11.2014, 03:32
Hocam mesela hangi yabancı gelmezdi? Medjani mi? Belkalem mi? Avraam mı? Bu takımda yatabare, waris cardozo ne gibi katkıları oldu? Kısacası şunu soruyorum bu yabancılar gelmeseydi daha mı kötü olurduk? Takımın en iyi yabancısı yine bosingwa.

Yani geçen yılki yabancılara bakıyorum. Stoperde aldıgımız yabancıların hangisi yolladıgımız Bambadan daha iyi? Aldığımız hangi santrafor sevmesek de Henriqe kadar katkı yapabiliyor? Yani yolladığımız yabancılara bakın aldıklarımıza bakın lütfen. Yabancı kalitesi çok mu yükseldi? Bence hayır. Ben türk transferlerin yerinde oldugunu düşünüyorum. Yabancılar ise bence çok üst düzey sayılmaz.

Yine de iyi bir kadromuz var. Bulunduğumuz yer bu kadroya göre çok aşağıda.

Vahid hocaya gelince ben ilk geldiğinde bişeyler yapabilir diye umuyordum ama yanılmışım. Bu hocayla bu ligi bitiremeyiz. 35. dk dan itibaren maçı izledim. Pozisyonumuz yok yahu. Zaten ortada futbol denen bişey yok. Hoca her hafta birşeylere bahane buluyor.

Evet katıldığım bir nokta şu ki bu kadro varken bunu çok daha iyi oynatacak çok hocamız var bunu söyliyim. Yani Vahid Beyin yapamayacağını yapacak çok hoca var türkiyede.

Ben istikrardan yanayım. Doğru isimle istikrar ama bu.

Waris Cardozo Yatabare, bunlarin bekleneni vermeyeceklerini bilemezdik, ki bence Waris hariç diger ikisi simdilik fena sayilmaz
Ayrica getirip getirememenin yaninda, Baskan gidip bu topçulari Hami için alir miydi ? Almazdi bence...
Bamba konusuna bence girmeyelim, Medjani stoper oynayinca o bile ondan iyi, Papadopoulos zaten daha iyi, Belkalem'in çizgide kurtardigi top ve attigi goller Bamba'nin 2 senede yapamadiklarinin yaninda simdiden + olarak yazilmistir...

O gelmeseydi daha mi kötü olurdu sorusunu sonuca göre soruyoruz, sonuçlar iyi olsaydi tersini derdik, ama malesef durum bu evet...
Ayrica transferler yapildiginda Medjani iyi Belkalem kötü olarak yazilmisti ama tersi çikti

Ben baska bir sey de yazmak istiyorum : transferinin tam olarak neden olmadigini bilmiyorum ama Mitroglou'nun gelmesini neden çok istedigimi yazmistim, simdi takimimiza bakinca daha da çok istiyorum açikçasi, tabi mümkün degil o ayri mesele
Ama 6m€ gibi kazik yiyerek Waris'i almak yerine Mitroglou'nu bir sekilde alabilseydik, hem forvet arkasi oynayabilecek hem de tek forvet te oynayabilecek bir ismi takima kazandirmis olacaktik, hocanin bu aksamki basin toplatisinda bahsettigi "kendi yetenekleriyle topu alip gidecek golü atacak oyuncumuz yok" tarzindaki topçuya da sahip olacaktik...

Waris'teki +'lar bende olsa, sahanin anasini avradini aglatirdim, ama Waris efendide bir sey yok katki 0

Fatih Öztürk
02.11.2014, 03:33
Yemin ediyorum burdaki taraftar futbolu Vahid'den daha iyi biliyor.

Sefer A.
02.11.2014, 03:45
...............................Fatih ?
Bosi.............Belka/Papa.....Musa............Ishak
................................Salih
.......................Ekici.............Constant
Sefa/Yusuf/Özer
..........................................Yatabare
...............................Cardozo

Daha önce yazdigim gibi, sadece Waris yerine Yatabare ile baslasaydik kazanma olasiligimiz çok daha yüksek olurdu
Waris ve Medjani'nin dinlendirilmeleri gerekiyor

ziyaretci
02.11.2014, 03:47
Su taraftan hocadan iyi biliyor zevzekliğini bırakalım. Biliyor tabi. Bu takımın standartı olmalı. Ziya - mra - vahid tarzı isimler gelmemeli. Bu takıma imza attırmadan sistemi öğrenilmeli

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fatih Öztürk
02.11.2014, 03:50
Cümle kurarken kelimeleri düzgün seç.karsinda babanin oğlu yok.

yenimakale
02.11.2014, 04:48
"VAHİD İSTİFA"

8. haftada 6. beraberlik. Vahid hoca bu azimle giderse lig tarihinde en fazla beraberlikle ligi bitiren takım ünvanını alacağız.

Bir takım ancak bu kadar kötü kadro tercihleriyle sahaya çıkartılır. Direk oyuncu ismi vermeye gerek yok. Herkes biliyor zaten kim iyi kim kötü diye.

Kaleci Fatih: Maalesef kaleyi bulan 2 şuttan biri gol oluyor. Ama Fatih'in de yeteneği bu kadar diye düşünebiliriz. Yenilen gollerde defansında maalesef çok büyük hataları vardı.

Yusuf: Hoca Yusuf'u oynatmayarak kenarda paslanmaya bırakmış durumda. Düzenli oynayan bir Yusuf kesinlikle takıma katkı sağlar. Yusuf'u hiç kimse eleştirmemeli bana göre.

Mustaba Yumlu: Oynatılsa, küstürülmese normalde milli takıma aday gösterilen bir defans oyuncusu. Alınacak defans oyuncusu ondan kötü çıkarsa şaşırmam açıkcası. Vahid hoca onuda küstürdü tebrik ederim.

Waris: Normalde yetenekli bir futbolcu ancak yeteneği hücum oynanmadığında sınırlı kalıyor. Waris'i çoğu kişi överken Yusuf'u görmemezlikten gelmek büyük bir hata.

Mehmet Ekici: Her hafta üzerine koyarak oynuyor. Yapılan en iyi transferlerden biri. Bu hocayla elimizdeki yıldızlara yazık ediyoruz.

Özer: Oynasa takıma çok katkı sağlardı eminim ancak bu hoca Medjani deyip duruyor. Sadece ilk maçında beğendim Medjani'yi. Onun dışında hiçbir maçta beğenmedim. Resmen torpille oynuyor.

Cardozo: Hücum oynamayınca elimizdeki yıldızlarıda bir bir öldürüyoruz işte. Adamın konsantrasyonu düşük maalesef.

Vahid hoca ile bu futbolcular alındı, Hami hoca olsa alınmazdı deniyor. Onlara şunu söylemem yeterli olur sanırım. Hami hoca olsaydı hiç transfer yapılmasaydı, çok rahat bir şekilde ilk 4 'deydik yinede. Hami hoca geçen sene koşmayan takımı koşturdu. Takımı oynamak istediği futbola uygun şekilde oynattı. Avrupa kupalarına katılmasını sağladı. Elinde bu kadro olsa, şampiyonluğa oynatırdı eminim. Hemde ilk senesinde.

BU YILKİ ŞAMPİYONLUK UMUDU BİTMİŞTİR. SENEYEDE VAHİD OLACAKSA TAKIMIN BAŞINDA ŞİMDİDEN KİMSE ŞAMPİYONLUK HAYALİ KURMASIN. VAHİD HOCA HER MAÇA GALİBİYET DÜŞÜNCESİYLE DEĞİL, YENİLMEMEK DÜŞÜNCESİYLE ÇIKIYOR. BU İŞİDE FENA YAPTIĞINI SÖYLEYEMEM. ANCAK YA GALİBİYET? 3 MAÇTA BERABERE KALIP 3 PUAN ALACAĞINA BİR MAÇTA RİSK ALIP (VAHİD HOCAYA GÖRE RİSK, BANA GÖRE HÜCUM FUTBOLÜ), 3 PUAN FAZLADAN AL. HALİLODZİC HEMEN İSTİFA ETMELİ, ETMİYORSADA KOVULMALI. ARTIK ŞAMPİYONLUK RÜYASI BİTTİĞİNE GÖRE BIRAKINDA ŞU TAKIMI HÜCUM OYNATACAK, İSTEDİĞİ ŞEKİLDE OYNATACAK BİR HOCA GELSİN.

selcuk
02.11.2014, 05:26
yok yine yok

ne galibiyet ne uyku

kudu_61
02.11.2014, 05:51
golcünün işi gol atmak konsantrasyonla alakası ne cevap basit CARDOZO HAZIR DEĞİL
belki evimizde oynadığımız maçlarda çift forvet oynayabiliriz card-yattabare
ama deplasmana kesinlikle yatabare ile başlamalıyız
yusuf hayal kırıklığına devam ediyr
bence yerine sol açık isak veyA CNSTANT
ÖN LİBERO ŞARTSA KESİNLİKLE TEK SALİH

SALDIRAY
02.11.2014, 06:02
---------------Kaleci
Bosingwa-----Belkalem---Akbaş----Musa/ veya ishak
------------------Costans
---------Salih------M.Ekici-----Özer
--------------Cardozo-Waris/ veya Yatabare

Bu kadro üzerinde istikrar sağlanmadıkça bi halt olmaz bu takımdan. Elimizdeki en kaliteli oyuncular bunlar. Ve oynayabilecekleri en iyi düzen de bu. Vahid bunu göremeyecek kadar kör olmuş. Medjani aşkından vazgeçemiyor.

Deplasmana

---------------Kaleci

Bosingwa-----Belkalem---Akbaş----Musa
------------Salih--Constans
------Sefa-------Ekici----------Özer
---------------Cardozo

Hocamızın otoriter yapısını seviyorum ancak sahaya sürdüğü kadro tam bir fiyasko. Şu kadro Hami ya da Şenol hocanın elinde olacaktı o zaman görecekti herkes Trabzon'u. Bursa son iki maçta 8 gol attı 0 gol yedi. Fazla konuşmaya gerek yok. Ligi en az 15-16 beraberlikle falan kapatırız bu gidişle.

aaahmet61
02.11.2014, 06:15
OCAK AYINA KADAR ZOR GEÇECEK!

Halilhodzic, maçı kazanmak için ofansif bir takım oluşturduğunu ancak kazanamadıklarını belirterek, şunları kaydetti:

"Maalesef şu an deplasmanda kazanacak kabiliyetimiz yok. Bunu geliştirmek için daha fazla çalışmamız gerekiyor. Takımda tutukluk var, oyuncular bazen anlaşamıyorlar. Biz ne Bayer Münih'iz, ne Barcelona'yız ne de Real Madrid'iz, bu 3 takıma çok uzağız. Kaç defa tekrarlamam gerekiyor bilmiyorum ama 21 yeni oyuncu transfer ettik ve maalesef bir takım oluşturmak için bunlarla sürekli çalışmak gerekiyor. Yeni bir takım olduğumuz için bazı beklentileri karşılayamıyoruz. Ocak ayına kadar zor geçecek. Neye ihtiyacımız olduğunu çok iyi biliyorum. Oyuncuların, ne kadarını yapabileceğini biliyorum. Ben de ara ara şaşkınlığa, hayal kırklığına uğruyorum. Herkesin Trabzonspor'dan daha fazla beklentisi var ama maalesef seviye
Halilhodzic, sözlerini şöyle tamamladı:

"Kaç defa bavullarımı alıp gideyim diye düşündüm, bu projenin içinde bu birkaç aklıma geldi. Daha öncesinde 4-5 takımla yoğun çalıştıktan sonra zorlukların altından kalkabildik. Maalesef Trabzon'da hemen her şeyin düzeleceği, her şeyin olumlu olacağı algısı yayılmış. Çalışıyoruz, kendimizi yavaş yavaş geliştireceğiz."

Ertan1982
02.11.2014, 06:41
he he ocak ayina kadar.Devre arasi transferi de mafet ordada 10-15 mio harcat takimi ...ic et.Son haftan adam gibi takim sahaya sürüp oynatirsin biraz ömrün uzar yoksa bende kalaylamaya baslarim.

Geldindede dedim kisir maclara alisin gecen sefe de öyleydi ama rada mac aliyordu bu sefer o da yok.onca para harcad adan aldirt sonra emrah eren dedi gibi herkez suclu birtek sen degil.

Bu sezonu ancak Mustafa Denizli kurtarir baska kimse kurtaramaz.urtarmak dediysem avrupaya gitmek ve fazla rezil olmamak ligte.Devre arasi Transfer hamlesi yapa bilmesi icin cabuk gelmeli.Denizli sadece 1 sezonu kurtarir ertesi sene Genc taktik bilgisi olan Arjantinli Ispanyol antrönör gelmeli ve ona 3 sene zaman verilmeli.Her gelen yeteniksize 3 sene vermek aptalik olur.MRA ve Halil bu yeteniksizler.Tolunaya Sotaya verilebilirdi.Hami ilk önce diplomasini yapsin 1-2 takim dogru düzgün calistirsin ondan sonra görürüz.Savas kaybedildikten sonra isterse 10 mac kazansin ama kilit ve prestij maclari alamiyorsa daha cömez sayilir.

kalavara
02.11.2014, 06:54
hocanın gidip gitmemesideğil mesele, yanlışları!
1-maçsonu konuşmasında ofansif bir takım çıkardım diyor iki tane ön libero ile oynuyor. maçın ilk yarısını pasyapamadan geçiyoruz ama ofansif oynuyoruz hocaya göre.vallahi billahi de hoca başka dünyalarda yaşıyor, sahada olandan haberi yok!
2-özer ile mehmeti birbirinin yedeği görüyor, biri oynarsa diğeri kesin yedek. resmen dalga geçiyor bizimle.
3-yediğimiz golde en büyük hata belkalem de, sen bilale çık adam sanaon metre fark atsın, hem yerini kaybet hem de adam boşboş orta yapsın. sonra da mustafa kadro dışı kalsın. zeka zeka zeka!
4-maç bizim için önemli ve üç puan lazım, 77ye kadar rezil oynayan topçular var, ofansif katkı sağlyacak bir tane değişiklik yapmıyorsun! adım gibi eminim artık hoca kovulmak istiyor.

mda61
02.11.2014, 08:30
Bu haftaya kadar, ha gayrey belki düzeliriz dedim ama yok artık olmayacak bu hoca ile. Ne çektiysek defansif futbol anlayışından çektik. Akçay geldi, uzun top, öncelik defans. Vahid de aynı mantalite. Oysaki Trabzonspor'un kadrosu ligde hücum futbolu oynadığında nakavt edemeyeceği takım yok. Hami hoca, istediğimiz futbolu biraz biraz oynatıyordu ve bu ikisinden daha başarılı olduğu ortada. Vahid gidip de Mourinho gelecekse, onu da istemiyorum. Tolunay ile falan da olmaz mesela. Bu takımın bünyesi, bu tarz oyunu kaldırmıyor.

Mert Acar
02.11.2014, 08:36
Lig benim icin antep macindan puan kaybederek bitti ama artik hayirlisi ne diyelim.
umarim yine hocanin fantezilerine kurban gitmeyiz.

mactan once belirtmistim bu basit fiksturde daha 8.haftadan bize heyecanimizi kaybettiren ve sampiyonluk yarisindan kopan kusura bakmayin ama hoca degildir.3 ay oldu daha takim oturtamadi.
takintilari,oyun gorusu,mentalitesi inanilmaz kötü.
Adam her maç kimsenin yazamayacagi 11i bulup oynatiyor,şaka gibi.
vahid hocayi savunanlari anlamiyorum.bu adam hoca filan degil.

Mert Acar
02.11.2014, 08:43
Aalh aşkına vahid kalsin diyenler neye göre diyor çok merak ediyorum.
Yeni takimmişiz? Ulan 3 ay oldu be.Mersinde yeni takim.8 macta 1 galibiyeti bu kadro kalitesiyle kimse aciklayamaz.Bu kadar bana sabredin bende hoca olurum yani.Rakipler berbat durumdayken,geldigimiz noktaya bak.
Adam bildigin takintili,egoist kendini begenmişin teki.

Mert Acar
02.11.2014, 08:47
8 macta 9 puani bu takim teknik direktorsuz de alinirdi. Acik ve net.
Kaptan Onur kursa kadroyu ciksak ,daha fazla bile alabilirdik.

Mert Acar
02.11.2014, 09:01
Anlamadigim şu adam ne transfer isterse yapildi.Son dakikaya kadar hatta adam son gün hucumcu istiyorum dedi.Gittik Yatabare ve Warisi aldik.10 transfer dedi ,oda yapildi.
Ortasaha diye bagirdik şu kadar para harcayip aldirmadi.
Şimdi gelmis ocak ayindan bahsediyor.
Bana 2 ay 3 ay sabredin dedi eyvallah dedik.Simdi 1 yila cikti.
Yumlu gibi sorunsuz bi adami hain olarak onumuze atti.
Yusuf,Ishak gibi kaliteli yerlileri kazanacagi yere kaybediyor.Hatta Aykut.
Oyun mentalitesi ve taktik bilgisi yetersiz.
Surekli suçu başkalarina atiyor.
Hadi dedikleri yapilmasa filan eyvallah ta 30m euro harcatti ve 2 ay istedi ama umut 0.
Yerim boyle işi.
Yerli hoca olsa çoktan gitmisti.

doktor
02.11.2014, 09:11
Ya hoca adam akilli bir onbir ve taktikle sahaya cikacak, yada biz baska bir hoca ile sahaya cikacaz...

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

muratt
02.11.2014, 09:15
Bu haftaya kadar, ha gayrey belki düzeliriz dedim ama yok artık olmayacak bu hoca ile. Ne çektiysek defansif futbol anlayışından çektik. Akçay geldi, uzun top, öncelik defans. Vahid de aynı mantalite. Oysaki Trabzonspor'un kadrosu ligde hücum futbolu oynadığında nakavt edemeyeceği takım yok. Hami hoca, istediğimiz futbolu biraz biraz oynatıyordu ve bu ikisinden daha başarılı olduğu ortada. Vahid gidip de Mourinho gelecekse, onu da istemiyorum. Tolunay ile falan da olmaz mesela. Bu takımın bünyesi, bu tarz oyunu kaldırmıyor.

Ne çektiysek defansif anlayıştan çektik diyorsun da 2011 sezonu hariç tüm şampiyonluklarımız hep defansif futbolla gelmiş. Bakınız o yıllardaki atılan yenilen gol sayıları. Belki de dik oynamak bize gore değil.

muratt
02.11.2014, 09:19
Şimdi hocayı eleştirenler muhtemelen hoca ile anlaşıldığı zaman oo super hoca aldık diye seviniyordu burada.
Bugün işler kötü gidiyor, hepsi hoca istifa diyor.
Yarın üst üste 3 maç kazanalım bu sefer de hocayla sözleşme uzatalım demeye başlarlar.
İşte bu kadar skor taraftarıyız burada kimse kendini kandırmasın.

Son olarak, işler iyi giderken hocaya destek olmak kolay. Mühim olan işler kötü giderken ne kadar destek olabildiğin.
Bu takımın ve de hocanın hala zamana ihtiyacı var.
Bu zamanı tanımayacaksak yeni gelene mi tanıyacağız ?

tturkmen
02.11.2014, 09:20
Şimdi kalktım haberlere baktım. İstifa falan yok. İşkenceye devammmmm

Onur Civelek61
02.11.2014, 09:22
Hoca taktigin var mi acaba...

Mert Acar
02.11.2014, 09:23
Valla uykularımdan oldum renktaşlar.
Şöyle düşünün Ersun Yanal,Bilic veya herhangi biri ya inanın farketmez.30 m bütçesi olacak ve istediği oyuncular alınacak.
Sonrası 8 maç 1 galibiyet.Benim aklım almıyor.
Peki sonra mı ?
Suçlular,hainler oyuncular.Ben dünyanın en iyi 5.teknik direktörüyüm.

Ertan1982
02.11.2014, 09:24
Ne çektiysek defansif anlayıştan çektik diyorsun da 2011 sezonu hariç tüm şampiyonluklarımız hep defansif futbolla gelmiş. Bakınız o yıllardaki atılan yenilen gol sayıları. Belki de dik oynamak bize gore değil.

o zamanlar galibiyet 2 puan beraberlik 1 puan.zaman degisti fazla defansif futbl ile kümeye bile düsebilirsin matematiksel olarak ama ilk 6 100% giremesin.Tabi teorik olarak her takim o ligte Beraber kalirsa gol avaraji ile sampiyon olabilirsin ama bunun olasili 0.0000000000000000000000000001% olabilir.

tturkmen
02.11.2014, 09:29
---------------Kaleci
Bosingwa-----Belkalem---Akbaş----Musa/ veya ishak
------------------Costans
---------Salih------M.Ekici-----Özer
--------------Cardozo-Waris/ veya Yatabare

Bu kadro üzerinde istikrar sağlanmadıkça bi halt olmaz bu takımdan. Elimizdeki en kaliteli oyuncular bunlar. Ve oynayabilecekleri en iyi düzen de bu. Vahid bunu göremeyecek kadar kör olmuş. Medjani aşkından vazgeçemiyor.

Deplasmana

---------------Kaleci

Bosingwa-----Belkalem---Akbaş----Musa
------------Salih--Constans
------Sefa-------Ekici----------Özer
---------------Cardozo

Hocamızın otoriter yapısını seviyorum ancak sahaya sürdüğü kadro tam bir fiyasko. Şu kadro Hami ya da Şenol hocanın elinde olacaktı o zaman görecekti herkes Trabzon'u. Bursa son iki maçta 8 gol attı 0 gol yedi. Fazla konuşmaya gerek yok. Ligi en az 15-16 beraberlikle falan kapatırız bu gidişle.

Bence Musa antalya daki gibi Defansın ortasına gelmeli Sol beke de İshak oynamalı ön libero salih ve Constant oynamalı önlerinde Ekici gerisi çok fark etmez zaten.

x_man
02.11.2014, 09:40
Neden istifa etmiyor acaba

x_man
02.11.2014, 09:44
Bu adam durursa kulup daha da cok batacak bu kafaylabir sey olmaz

Doğukan Uçan
02.11.2014, 09:58
8 maçta 9 puanı bu forumda herkes toplar

Murat Keçeci
02.11.2014, 10:01
Normalde akhisar deplasmanından alınan bir puan çok kötü bir sonuç değil fakat biz puan kaybı kredimizi yeterince doldurduğumuz için bu maçı kazanmamız gerekiyordu o yüzden ortada kaybedilen iki puan daha var.

Maça gelirsek Vahid Hoca dengeli bir takım sahaya süremedi.Defansta mustafa akbaş tercihi yanlıştı.Orta sahayı ise medjani ve salih gibi iki defansif oyuncu ile tutmak,cardozo,yusuf ve warisi besleme yükünü sadece mehmet ekiciye bırakmak doğru değildi.

Yediğimiz gol tamamen tecrübe eksikliği kaynaklı bir gol oldu musa nizamın kademe hatası,mustafa akbaşında pozisyon hatası gekasın tecrübesiyle birleşince güzel bir gol sahneye çıktı.

Takımın mücadelesi ve takım savunmasına verilen katkı konusunda başarılıydık.Orta sahamız Mehmet ekici gibi önemli bir oyuncu kazandı onun yanına o seviyeye çıkacak bir iki oyuncu daha ekleyebilsek mağlubiyet ile galibiyet arasında kaldığımız ince çizgiden galibiyetlere doğru adımlar atabiliriz.

Forvetlerin katkısını beğenmedim ne cardozo ne de sonradan giren yatabare varlık gösteremedi.Warisin takım savunmasına katkısı çok iyidi ama sonuç üretecek hareketlerde yine pasif kaldı,Yusuf aklını kullanmayı her ne kadar beceremesede yetenekleri onu her zaman olduğu gibi yine maçın en net pozisyonlarına soktu.

Mehmet ekici maçın yıldızıydı.Pas yüzdesi çok yüksekti,Hiçbir topu ezmedi,ikili üçlü sıkıştırmalarda pas atacak adam bulamasa bile vücudunu kullanarak duran top kazandırdı.Maçın en net pozisyonunda yusufa ara pası verdi.Attığı gol birinci sınıf idi.Kendisiyle gurur duyduğum bir performans sergiledi.

Vahid Hoca ayrıca oyuncu değişikliklerinde geç kaldı.Mehmet in golünden sonra maç bize dönmeye başlamıştı.Moral motivasyonumuz artmış ,rakip bocalamaya başlamıştı ikinci yarının başında 2 defansif orta sahadan medjaniyi çıkarıp constantı oyuna alarak orta saha da ekici ve constant ile pas yüzdesini attırarak maça noktayı koyabilirdik.

Vahid Hocanın yaptığı bir önemli yanlışta medjanide ön liberoda ısrar ederek oyuncusuna ne kadar kötülük yaptığının farkında değil oyuncusunu taraftarın önüne atıyor halbuki medjani elinden geleni yapan iyi bir takım oyuncusu ve hiçbir suçu yok.

Son duruma göre 8 haftada kazanılan 9 puan bizim için ne kadar kötüyse liderle aramızdaki 7 puan o kadar iyi ilk yarı bitimine kadar bu puan farkını 5 in altında tutabilirsek ileride bizim için daha güzel şeylerden konuşabiliriz.

muratt
02.11.2014, 10:02
Hocayı eleştiren arkadaşlara bir sorum daha var:

Ne bekliyordunuz ? 22 tane transfer yapan bir takımın çatır çatır top oynamasını mı ?

muratt
02.11.2014, 10:05
8 maçta 9 puanı bu forumda herkes toplar

Mesele 8 maç değil işte. 2 sezon.

Evet bu forumda 8 maçta 9 puanı herkes toplar ama takımı şampiyonluğa oynatabilir mi sonrasında ?
Vahid hoca 8 maçta 20 puan toplasın diye gelmedi, 2 yılın genelinde güçlü bir takım oluşturmak için geldi.

Biraz büyük resmi görebilsek keşke. Hep günlük skorlara gore gaza gelip duruyoruz.

muratt
02.11.2014, 10:13
hocaya destek ayrı eleştiri ayrı tabi.
bizim de eleştirilerimiz var yok değil.
Mustafa Zeki ve özellikle İshak çok kolay harcandı gibi.
Medjani transferi, hele de Buerconu'nun gönderilişi yanlış.

Dünkü maçta orta sahada Salih-Özer-Ekici şeklinde olabilirdi. Kevin sakatlık durumu ne bilmiyorum o da olabilirdi. Medjani hem ortasahanın verimini düşürüyor, hem yabancı kontenjanı yiyor.

Defansta Bos-Belkalem-Yumlu (Musa) - İshak düzenine artık geçilmesi lazım.

Ortasaha üçlüsü ise Kevin-Özer-Salih-Ekici dörtlüsünden üçü olarak düşünülmeli. Rakibe gore sakatlıklara gore taktiğe gore şekillenmeli. Soner ve Medjani de alternative olmalı. Zeki de kadroda kalacaksa bek olarak değil orta saha alternatifi olarak düşünülmeli.

İleride de ise ne olursa olusn Cardozo 90 dakika sahada kalmalı. Waris ve Yatabare de mümkün olduğu kadar sahada kalmalı. Mümkünse Cardozo-Yatabare-Waris beraber oynamalı bol bol. Ne kadar çok beraber oynarlarsa o kadar çabuk uyum sağlarlar ve üstelik en güçlü yönümüz bu üç adam.

Oyun anlayışı olarak ise daha çok tempo ve daha çok hareketli hücum planları üzerinde çalışılmalı. Hücum yapamamızın en büyük nedeni hareketsiz hücum hattı. Oysa Yatabare ve Waris ile defansın altını üstüne getirebilecek bir system kurulabilir. Cardozo'yu pozisyona dahi sokamıyorsak bu hücum varyasyonu çalışılmalı.

Kadro iyi. Hatta açık konuşayım Yılmaz Vural gibi bir hoca gelsin bugün ilk yarıyı lider bile bitirebiliriz.
Ama mevcut durumda Vahid Hoca'nın devam Trabzonspor için en doğrusu olacaktır.

serdaracıl
02.11.2014, 10:16
Hocayı eleştiren arkadaşlara bir sorum daha var:

Ne bekliyordunuz ? 22 tane transfer yapan bir takımın çatır çatır top oynamasını mı ?

Mersin kadar olaydı iyidi. 22 transfer yapip hala zekiyi oynatması, onca mactan sonra sucluyu bulup zekiyi kadro dışı birakması. Medjani'de bu ısrar. Ortasahanin bitik hali. Hangi birini sayayım

Uğur Kalyoncu
02.11.2014, 10:34
hocaya destek ayrı eleştiri ayrı tabi.
bizim de eleştirilerimiz var yok değil.
Mustafa Zeki ve özellikle İshak çok kolay harcandı gibi.
Medjani transferi, hele de Buerconu'nun gönderilişi yanlış.

Dünkü maçta orta sahada Salih-Özer-Ekici şeklinde olabilirdi. Kevin sakatlık durumu ne bilmiyorum o da olabilirdi. Medjani hem ortasahanın verimini düşürüyor, hem yabancı kontenjanı yiyor.

Defansta Bos-Belkalem-Yumlu (Musa) - İshak düzenine artık geçilmesi lazım.

Ortasaha üçlüsü ise Kevin-Özer-Salih-Ekici dörtlüsünden üçü olarak düşünülmeli. Rakibe gore sakatlıklara gore taktiğe gore şekillenmeli. Soner ve Medjani de alternative olmalı. Zeki de kadroda kalacaksa bek olarak değil orta saha alternatifi olarak düşünülmeli.

İleride de ise ne olursa olusn Cardozo 90 dakika sahada kalmalı. Waris ve Yatabare de mümkün olduğu kadar sahada kalmalı. Mümkünse Cardozo-Yatabare-Waris beraber oynamalı bol bol. Ne kadar çok beraber oynarlarsa o kadar çabuk uyum sağlarlar ve üstelik en güçlü yönümüz bu üç adam.

Oyun anlayışı olarak ise daha çok tempo ve daha çok hareketli hücum planları üzerinde çalışılmalı. Hücum yapamamızın en büyük nedeni hareketsiz hücum hattı. Oysa Yatabare ve Waris ile defansın altını üstüne getirebilecek bir system kurulabilir. Cardozo'yu pozisyona dahi sokamıyorsak bu hücum varyasyonu çalışılmalı.

Kadro iyi. Hatta açık konuşayım Yılmaz Vural gibi bir hoca gelsin bugün ilk yarıyı lider bile bitirebiliriz.
Ama mevcut durumda Vahid Hoca'nın devam Trabzonspor için en doğrusu olacaktır.

Bir önceki mesajında bu hocaya zaman tanımayacaksak kime zaman tanıyacağız demişsin abicim ona cevaben bunları yazacaktım sen yazmışsın...Yazdıklarının hepsine birebir katılıyorum ama hocada bunu görecek kapasite yok ve inanılmaz kaprisli bir adam..Hadi tamam sabredelim diyeceğim ama hiç ışık vermiyor,bununla geçirdiğimiz her an bize zülum..Maç öncesi tercihleri ayrı zülum maç izlerken ayrı zülum maç sonrası açıklamaları ayrı bir zülum..

Benim ülkede en beğendiğm hoca Yılmaz Vuraldır bugün gelsin şampiyonluğun en büyük adayı oluruz..