PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Akhisar Bld 1 - 1 TRABZONSPOR | STSL 8. Hafta | Maç Sona Erdi...

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12

Trabzonsporking
01.11.2014, 21:22
Herşey cezayir-almanya maçıyla başladı.

halilaziz61
01.11.2014, 21:23
iho eşşekler kada pişmandır. Başını yastığa koyup ağlar bu gece benden demesi

zafercalikoglu
01.11.2014, 21:23
halı sahada maç seyretseydim daha iyiydi,şu gekası almayan yonetime,adam 1.65 attığı kafa gol sayısına bak

KeLLoO
01.11.2014, 21:24
Medyani ile hoca akraba olabilirmi ? Valla belkide eniştesi KAYINÇOSU falandır ,,Bilen varmı ??

bence medjani acil bi sekilde elindeki gizli kamera kayitlarini medya ya servis etmeli. Hepimiz o da hoca da biz de rahatlayalim

Doğukan Uçan
Beraberlik iyi sonuç diyor halen daha dalga geçiyor, iho nerde adamın sesi çıkmıyor 3 aydır

ilyskm
Vahid hocanın Ali Şen ile dolayısıyla Aziz ile ilişkisi araştırılmalıdır

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Mustafa Ayazoğlu
waris hoca yanlış yerde oynatıyor
ne sağ açık ne sol açık

cardozo arkasında solunda özer sağında ekici

ekici -- waris -- özer
----- cardozo -----

gurur6134
Vahidin ts umrunda olsa medjaniyi oturtur constant yada yatabereyle baslar medjaninin yerini salih doldurur ozerede yer acilir..prensinden vazgecemeyip takimi sabote ediyor

sechquin
Şu Özer Hurmacı ile maça başlayıp Carl madjani denilen kazmayı orada oynatmasan ki kaç maçtır o godik zihniyetini değiştiremedin bu akşam hepimiz mutluyduk haftaiçi 120 dakika maç oynamış takımı bırak yenmeyi , oyun olarak üstünlük dahi kuramıyorsun bu adam hoca falan değil hep üzüntü hep sıkıntı nedir bu çilemiz

Erbay
Takımın sahaya yayılışı, rakibi karşılayışı falan rezalet. İnanılmaz kötü.

Orta sahayı dribling yaparak geçiyor rakip.

Oyunun merkezini ileriye taşıyamıyoruz, böyle baskı kurmak imkansız.

Hoca gerçekten batırdı. Bundan daha kötüsü olamazdı.

Ali YİĞİT
Vahid: Yediğimiz golü önceden çalişmiştik.

mkesen1982
01.11.2014, 21:25
hoca beraberlik iyi sonuç demiş.dağılın

Manava61
vahid hoca gidicekse de yerli hoca gelmesin yok mudur boşta olan iyi bir hoca disiplinli olanından

halilaziz61
Vahid: Yediğimiz golü önceden çalişmiştik.

gol yemek için mi çalışmış ne diyo bu vahid

efes61
kolay kolay bir hocadan nefret etmem. Hiçbir hoca için istifa etsin dediğim hiç olmadı. Vahid, İHO ile beraber nefret ettirdi hakkaten

TSemih61
Hocaya son iki maç daha fırsat verilmeli. Takımda ve oyunda bir değişiklik olmazsa yollar ayrılmalı. Şu aşamada kimi getirsek takımı toparlayamaz. Takım öyle bir çıkmaza girdi.

gurur6134
Beraberlik iyi sonuc diyen vahidi bugun kovmuyorsan iho defollll...adam nereye geldiginin farkinda degilforumdaki bayanlarin hatrina sovmuyorum..

ilyskm
Vahid belasından acilen kurtulmamız lazım

Sefa Murat Dokuz
İyi güzel söylüyorsun. Senle aynı şeyi düşünüyorum ama hoca dediğini yapsa bile bu forumda zeki bosingwa dan iyi diyen birileri olduğu sürece yine onu eleştirecek bir ton insan çıkacak. Ben de biliyorum hocanın takıntıları var, yetenek düşmanı mejani yi oynatmak gibi.
İstenen oyunu oynayamadık bazı zamanlar hariç. Ancak, sürekli hoca değişikliğinden de gına geldi. Azıcık sabretsek belki de işler yoluna girecek. Çünkü her sene aynı şey oluyor, aynı senaryoları tekrar tekrar izliyoruz, ee yeter bence.

Geçen sene rezil bir kadromuz vardı, o kadro ile başarısız olan hocalar bile şu tablodan çok daha iyi puanlar topladı. Bugünki kadromuz MRA,Tolunay,Hami'de olsaydı aldıkları puanlardan çok daha fazlasını alırdılar.

Bak şimdi MRA'ya Zokora'yı yedek bırakıyor mu? Bilal'i ? Bruno'yu ? Gekas'ı ?
En iyi performans veren oyuncuları yedek bırakmak ne saçmalıktır ya. Bu adamın yaptıklarını başka kimse yapmaz merak etme, he olurda yeni gelen hocada Medjani ön libero koyar, geçen haftanın yıldızını bir hafta sonra takımdan keserse gerekirse her hafta hoca kovarız benim için problem değil.

outlaws61
Gekasa haftada 1 gun izin verdik diyor MRA nasil isterse oyle değerlendirir o bir günü diyo. Sonuc ortada acaba vahid cardozoya nasil bir ilgi gösteriyor merak ediyorum

Kazım Bostan
01.11.2014, 21:26
hoca beraberlik iyi sonuç demiş.dağılın

az sonra mra da aynısını söyler konu kapanır

ccd6167
Acıkcası hocanın taktik bilgisi olmadığını düğünüyordum

Ama hocanın futbol bilgisi olduğunu bile düşünmüyorum bence anladığı futbol bilgiside yanındaki hocaların ona öğretmesidir

aaahmet61
yalnız vahid hocanın beraberlik takıntısı ileride bize pahalıya patlayacak.

ilyskm
Bu hoca gitmemesi sonucunda ortaya çıkacak tabloda klübün kapısına kilit vurulur demedi demeyin

sametaydin
9 hafta oldu. takımda gelişim görebilen varsa söylesin. Öyle kuru kuru istikrar demekle olmuyor. Evet istikrar şart ama doğru isimle. Vahid hocayla gitmiyor.

halilaziz61
01.11.2014, 21:27
Boşnakları çok severim hem tarihi bağlarımızdan hem de yaşadıkları soykırımdan dolayı. Vahid hocam saygı gösterilecek bi şekilde bu işi yapamadım deyip istifa et, biz de seni layıkıyla uğurluyalım.

oeince
Akhisar'ı bir kez izleyen herkes Bilal'le Gekas'a dikkat der zaten. Bu basit uyarıyı yapınca kendini hesaplarını yapmış sanıyor ya, bu adam hayal dünyasında...

Hakan
Vahid Halilhodzic: Bilal'in sol ayağını, Gekas'ın koşularını hesaplamıştık. İyi başlayamasak da sonradan toparlandık. Beraberlik iyi sonuç.

Şaka değildir

mustafa0661
allah inşallah bize bu resimlerin güncel halini görmeyi nasip ederhttp://i.milliyet.com.tr/HaberAnaResmi/2008/11/09/fft17_mf130724.Jpeg

Mustafa Ayazoğlu
asıl zor deplasmanlar şimdi

galatasaray
beşiktaş
bursa

gurur6134
Iho kendi belasini kendi buldu vahid gitmese hem ts nin hem ihonun ipini ceker..

Erdem Keser
01.11.2014, 21:28
Şu adama basın toplantısında bir insan evladı sormaz mı bu Medjani denen herifi hangi amaçla oynatırsın diye.Acilen gitmeli.

sametaydin
Ya beraberlikten sonra takımı alkışlayan taraftar olursa hocanın da beraberlik iyi demesi normal bence. Hani fenerle filan berabere kaldık dersin.

Cüneyt Canlıca
Hocaya son iki maç daha fırsat verilmeli. Takımda ve oyunda bir değişiklik olmazsa yollar ayrılmalı. Şu aşamada kimi getirsek takımı toparlayamaz. Takım öyle bir çıkmaza girdi.

Vahid gittiği anda teknik direktör olmasa bile takımın performansı yüzde 50 artar

Doğukan Uçan
01.11.2014, 21:29
asıl zor deplasmanlar şimdi

galatasaray
beşiktaş
bursa

0 puan tartışmasız

Trabzonsporking
İho vahidide al git!!!!

jetair
İlk geldiği gün söyledik bu hoca oyunu forse eden takım hocası değil korkuları var medjaniden o yüzden vazgeçmiyor.Ama bu dakikadan sonra bizi ligde bırakabilecek en azından UEFA'ya götürebilecek bir hoca lazım Vahid için bu hedefler olabilir o kadar söyledik gönderemedik artık iş işten geçti kalsın bari

gurur6134
Yokmu trabzonda su adami samarlicak biri..

iyattara
Hayır buraya gelmeden alırsın 13-14 puanını beraberlik iyi sonuç dersin döner gidersin evine. Ulan maç kazanamıyorsun sorun zaten sürekli berabere kalman, nasıl beraberlik iyi sonuç olabilir. Kendin diyorsun beraberlikler can sıkıcı oldu artık diye.

HyrLh
01.11.2014, 21:30
Hâlâ istifa etmedi mi?

Trabzonsporking
Hâlâ istifa etmedi mi?

Nerdeeee

Manava61
9 hafta oldu. takımda gelişim görebilen varsa söylesin. Öyle kuru kuru istikrar demekle olmuyor. Evet istikrar şart ama doğru isimle. Vahid hocayla gitmiyor.
Beenim tek gördüğüm gelişme gol yedikten sonra reaksiyon verebiliyoruz..Hee pas yapma yok önde pres çok nadir..Bi de şu taç kullanmayı kimse mi bilmiyor sanırsın frikik kullanılıyoruz en az 1 dakika taç kullanırken geçiyor

El_Matador
Vahid hoca deyil derken, yemedimiz laf kalmadi burda..... En büyük kabahat IHO da. Be adam, madem 70mio € kredi cekdin. Yeniden yapilanmak icin vahid hocami alinir???
Yol yakinken istifa etmeli hoca.....

ilyskm
01.11.2014, 21:31
Ilk yarı toplayacağımız puan Max 15

Çağatay_
Hoca sana destek oluyoruz ama hep bir şey söylüyoruz, şu Medjani'yi oynatacaksan stoper oynat yahu. Adam ortasahada ya-pa-mı-yor!

Nasıl göz göre göre aynı hatada ısrar ediyorsun, anlam veremiyorum gerçekten.

Geçen maçın en iyisi Özer, 10 dakika bile şans vermedin. Hadi sakat vs diyelim, Constant'ı 85. dakikada oyuna almak nedir?

Bu maç galibiyet için çıkılsa galip gelebileceğimiz bir maçtı, ama biz haftaiçinden yorgun gelmiş bir takıma bile 5-10 dakika hariç baskı kuramadık. Olmadı böyle, kendine çeki düzen vermelisin.

Her hafta 11 değiştirilmez yahu, 4-5 adam farklı çıkıyoruz her maça. Artık bir kemik kadromuz olmalı.

halilaziz61
Hayır buraya gelmeden alırsın 13-14 puanını beraberlik iyi sonuç dersin döner gidersin evine. Ulan maç kazanamıyorsun sorun zaten sürekli berabere kalman, nasıl beraberlik iyi sonuç olabilir. Kendin diyorsun beraberlikler can sıkıcı oldu artık diye.

hakkaten hep beraberlik alıyon bi de kalkmış diyon beraberlik iyi sonuç hoca hadi bavulu topla bi uçak bileti alak sana doğru fransaya

zafercalikoglu
bu hocaya 15 maç vermiştim,kaldı 3 maçı
biri avrupa maçı diğer ikisi lig ,bunlar hocanın kaderini belirler,

Sibel
01.11.2014, 21:32
Top alıp gole gidecek oyuncum yok demiş Vahid hoca.
Gidip golü ben atacağım öyle ya.

truva28
şampiyonluk şansımız kalmamıştır bu puan kaybıyla birlikte

gurur6134
Bi adam geldigi takimin neresi oldugunu tarihini bilmiyorsa defolcak bu kadar basit puanina siralamaya bakmadan akhisardan alincak 1 puana sevinen hoca kolundan tutulup sokaga atilcak bu kadar basit..hamiyi begenmeyenler adam 4 5 atiyordu deplasmanlarda 1 puana sevinmiyordu hemde les kadroyla size vahid bile fazla..

ilyskm
Tekrar belirtiyorum Vahid' in Ali Şen ile dolayısıyla Aziz ile ilişkileri araştırılmalı

zafercalikoglu
bu adam oyuncularıdamı küstürüyor ne,yada avrupa maçlarına daha çok önem veriyor,

mustafa0661
01.11.2014, 21:33
illa istifa etmesi gerekmiyor kovulabilirde kim bilir tazminatı nekadar..

halilaziz61
01.11.2014, 21:33
biliç şu an bizde olsaydı futbol nasıl oynanır görürdü herkes

Rıza ÇOLAK
01.11.2014, 21:34
Tekrar belirtiyorum Vahid' in Ali Şen ile dolayısıyla Aziz ile ilişkileri araştırılmalı

Boşnak olduğu için araştırılmalı valla:D

Mert Oğuzlu61

hami olsa bu takım liderdi.

AYYILDIZ
TRABZONSPOR'UN teknik direktörü herkesle dalga geçiyor kimsenin ses çıkardığı yok.

Aker
Geçen sene rezil bir kadromuz vardı, o kadro ile başarısız olan hocalar bile şu tablodan çok daha iyi puanlar topladı. Bugünki kadromuz MRA,Tolunay,Hami'de olsaydı aldıkları puanlardan çok daha fazlasını alırdılar.

Bak şimdi MRA'ya Zokora'yı yedek bırakıyor mu? Bilal'i ? Bruno'yu ? Gekas'ı ?
En iyi performans veren oyuncuları yedek bırakmak ne saçmalıktır ya. Bu adamın yaptıklarını başka kimse yapmaz merak etme, he olurda yeni gelen hocada Medjani ön libero koyar, geçen haftanın yıldızını bir hafta sonra takımdan keserse gerekirse her hafta hoca kovarız benim için problem değil.

E haklısın, niye kesiyor oyuncuları ben de bilmiyorum, ne diyeyim şimdi. Ancak mra korkusundan kadroyu değiştirmiyordu. Şunu da yazayım vahidin gitmesini istememem onun yanlışlarını görmemezlikten geliyorum anlamına gelmiyor.

Muhammed Ayaz
şu kadronun 8 maçta 9 puan alması rezalet
en az 8 maçta 17-20 arası bir puan almamız gerekirdi şampiyonluk için .

Oğuzhan
01.11.2014, 21:35
Ya ben hocayı bu zamana kadar savundum ama bahane kabul edilemez daha. Tez zamanda bırakıp üç kat fazla para veren takımlardan birisiyle imzalasın. Bu takımın başına Sergen Yalçın'ı koysan bile bu takım daha iyi top oynar kariyer falan hikaye gerçekten hocanın mantalite sıkıntısı var. Medjani > Constant değişikliği beklerken Waris gibi bir şeyler deneyen çabalayan adamı alıyor. Medjani oğlu mu bu adamın neden oyundan çıkmıyor hiç anlayamıyorum.

ilyskm
IHO VAHİDİDE AL GİT

ccd6167

Aynen beşiktaşta gördükte kaldık biz

Hey allahım ya

mehmet83
Yilmaz Vural bari gelse.

UĞUR DURTAŞ
başkanımız ne dedi

dürüst adam

delikanlı adam

ağzından çıkan sözü yerine gatirir

aralık ayında şampiyonluk yarışının içinde olmassak çeker gideriz demişti.

unutulmasın.hoca yı unutmasın giderken....

F. Yıldırım
şampiyonluk şansımız kalmamıştır bu puan kaybıyla birlikte

Sanki iyi oynasak şampiyon olmamıza izin verecekler.
Hoca'nın hatalarını örtmek için demiyorum ama farkındamısınız her zaman ki gibi her maç hakemler tarafından biçiliyoruz, niye çünkü formanın üstünde TS arması var.

bordoylamavi
01.11.2014, 21:36
her maç deneme tahtası. lig baladı bazı şeyler belli zaten dah neyi deniyor bu adam anlamadım ki

ALDENİRO
01.11.2014, 21:36
Medjani takıntısı hocayı bitirmiştir

CEMEFKER
01.11.2014, 21:38
Yaklaşık 1 ay kadar önce burda hocaya bazı ağır sözler sarf ettiğim gerekçesi ile ceza almıştım....Şimdi çoğunluk benimle aynı tarafta . Teknik analiz ve politik/yönetimsel tespitlerimde hiç yanılmadım şimdiye kadar...

Birkaç şey söyleyip araya gircem ve çıkcam forumdan. ( bu sene bu hoca ve yapı gidene kadar futbolla derin alakamı kestim, ara ara girip işaret vermek istiyorum)

Ben burada yöneticilik yapan, hocayı yerlerdan alıp göklere biryerlere sokan birinin şu dakikalarda buraya bağlanıp ( ki mutlaka buralarda bir yerdedir ) şu hoca ile ilgili birkaç laf etmesini isterim....

Kronoloji :

- Hoca geldiğinde söz verdim, delikanlıyım, onun için , başkan için geldim, yoksa başka teklifler vardı, erkeğim, tüyüm, delikanlıyım....vs...

- Sonra takımın çoğuna ( karşında netice itibariyle insan var) burda olmayı haketmiyorlar dedi....

- Sonra takıma 10'larca topçu lazım dedi....

- Daha sonra .....buna benzer bir sürü yaramaz laf, iş...

- En son telefonunu kameralara uzatıp " bak aha bir teklif daha geldi, bak giderim" diye şovunu devam ettirdi.....

Nedense bütün bu yaptıklarının uzaylı biri tarafında yapıldığı , başka biri olduğu, Türk Futbolunu düzeltmek için geldiği :) (Şenol Hoca'nın eline su dökemez) bambaşka bir adam olduğu söylenivermeye başlandı...Kupa, başarı da bir türlü gelmediğine göre işi gücü, futbolu bırakıp işin nirvasına varma vaktiydi çünkü....

- "kimse onu anlamak istemiyor, o çok farklı biri, bizden biri ancak farklı ( ne demekse) , ben güveniyorum" diyen medyatik tipler, yazarlar çıktı....

(İşin felsefe ve tarz tarafında yukardayız)

Teknik analiz:

-Maç boyunca forumda atılan mesajların çoğunu takip ettim ve çoğunluk kadronun ne kadar yanlış olduğunun ve kimlerin
oynaması gerektiğinin farkında...( Örn. Medjani oynatılmakla takım sabote edilmiştir....Hadi şimdi kim suçlu kim kadro dışı kalacak ? ...
M.Yumlu ve Z.Yavru'ya kesilen faturanın aynısından pilav üstü istiyorum...)

-Hoca olmayan takım ve sistemi rotasyona tutuyor...Yüzde defa yazdım. Takımın bir sistemi yok, işleyen bir düzen yok, kim nerde ne kadar oynar, kim çıkar kim girer belli değil...(Örn. Yatabare'yi son 10 dakika sağ kenara hapseden , ki Cardoza saha değil , topa basan , alıp oyuna sokan, geriye pas atan adam pozisyonuna sokan bir yapı BİZİMLE DALGA GEÇİYORDUR )

- Keyfi değişiklikler, o da maç başı parasını alsın babından (Örn. Constant son 5 dakika niye oyuna girer mesela. Tabi ki parasını alsın )

- "Akhisar 3. sırada sen ne diyorsun be adam, 1 puan aldık daha ne istiyorsun " zihniyetindeki hem maddi hem duygusal hem de sözünden (teknik direktöründen) dönenin kaşığı kırılsın rantçıları ;

"Sizleri başbaşa bırakıyorum "

Bu yapı iflas etmiştir, delikanlıyım, sözümün eriyim, bak geldim, bak giderim, sen kimsin, bak, hımmmm,...vs . ben 30 senede böyle bir tarz hiç görmedim...

Hadi bana eyvallah. Yeni Hoca geldiğinde görüşmek üzere. (yine da ara sıra buradayım. Maksat gıcıklık olsun)

Bud Spencer
takim ilk defa beraberlige isyan etmedi...pes etti

Çağatay_
Medjani takıntısı hocayı bitirmiştir

İlle oynayacaksa stoper oynasın, orada gayet iyi oynuyor.

Orta sahasında 2 tane stoper olan takım oyunu nasıl kontrol edebilir?

Salih iyi oynuyor tamam, ama şu Medjani olayından vazgeç artık hocam. Koyacaksan stopere koy, adamı da bitirdin yani.

Sibel
01.11.2014, 21:39
İşin kötü yanı kolay maçlar geride kaldı.
Kalan maçlar: Konya gs Gençler bjk Rize Bursa eses Balikesir sivas.
Zorlasan 9-10 puan ancak.
Şu hale bak.

Doğukan Uçan
01.11.2014, 21:39
Trabzonspor - T. Konyaspor = 3
Galatasaray - Trabzonspor = 0
Trabzonspor - Gençlerbirliği = 3
Beşiktaş - Trabzonspor = 0
Trabzonspor - Ç. Rizespor = 3
Bursaspor - Trabzonspor = 0
Trabzonspor - Eskişehirspor = 1
Balıkesirspor - Trabzonspor = 3
Trabzonspor - Sivasspor = 3

ligin ilk yarısı büyük ihtimal böyle biter.

eraytaskin61
01.11.2014, 21:40
Bizim golumuzde mehmet dışında herkesi övdüler federerden bile bahsetti

kani6161
Ah hoca ah

aaahmet61
başkanımız ne dedi

dürüst adam

delikanlı adam

ağzından çıkan sözü yerine gatirir

aralık ayında şampiyonluk yarışının içinde olmassak çeker gideriz demişti.

unutulmasın.hoca yı unutmasın giderken....

kupa sözü ,iskelet 1461 li futbolcularla kurulacaktı.

Manava61
01.11.2014, 21:42
Trabzonspor - T. Konyaspor = 3
Galatasaray - Trabzonspor = 0
Trabzonspor - Gençlerbirliği = 3
Beşiktaş - Trabzonspor = 0
Trabzonspor - Ç. Rizespor = 3
Bursaspor - Trabzonspor = 0
Trabzonspor - Eskişehirspor = 1
Balıkesirspor - Trabzonspor = 3
Trabzonspor - Sivasspor = 3

ligin ilk yarısı büyük ihtimal böyle biter.
İlk 8 haftafa 6 beraberlik aldık burdasadeece bir tane beraberlik vat rize sivas gençler maçlarına da 1 yazalım bence

Sefa Murat Dokuz
01.11.2014, 21:43
Fatih 5, Devre arası as kaleci kiralanmalı mutlaka bir kaleci kiralanmalı 6 aylık.
Bosingwa 6, Yoruma gerek yok. Çok iyi değildi ama burda bir sorun yok.
Belkalem 6, İdare eder.
M.Akbaş 3, Maç başı ne söylediysek çıktı. Bu takımın oyuncusu değil, bu seviyelerin oyuncusu değil.
Musa 4.5, Daha iyi oynaması lazım. Bu performansının beğenilmesi mümkün değil.
Salih 6.5, Beğenmeyen beğenmesin 10 tane Medjani eder, ön liberoda birisi oynayacaksa bu Salih.
Medjani 2, Üstünde Akhisar Belediyespor forması olsa puanı 8'di.
M.Ekici 8, Gol şahane ama gol dışında top ayağına nasıl yakışıyor, Taç çizgisinin orda 2 kişi sıkıştırdı topu o kadar güzel dürtüyor ki ikisini de ekarte etti her hareketi klas. Geçen hafta oynamadığı için çıldırmamız ne kadar haklıymışız gördük.
Yusuf 3, Çok bencil kimseye pas vermiyor. Her aldığını kaleye vurdu. 11 oyuncusu değil.
Waris 4, Bal yapmayan arı, ayakta duramıyor. Cardozo'nun topuk pasında düşmeyeceksin orda güçlü olacan ayakta kalacan kimse ona penaltı demesin.
Cardozo 5, Bu sistemde başarı ihtimali yok. Adam Yusuf ve Waris ile oynuyor. Waris ayakta duramıyor kanat oynamayı bilmiyor, Yusuf'la paslaşma imkanın yok her aldığını kaleye vuruyor. Yazık Cardozo'ya...
Sefa 3.5,
Constant ?, 85 dk yedek kalması rezilliktir.
Yatabare 5, Cardozo ile değişmesinin bir anlamı yok ki. Sorun ileri uçtaki adamda değil. O bölgeye top mu getirdik sanki. Bari çift forvete döneydik belki rakip savunmayı afallatırlardı ikisi.

Vahid 0, Türkiye'nin açık ara en kötü antrenörü.

Oğuzhan
Resmen şu kaliteli kadroyu adam bitirdi ya inanamıyorum. Hami hoca elindeki saçma sapan kadroyla bu takıma olumlu futbol oynatıp dünya puan toplamıştı. Bu şansı hak etmişti ama biz yine kumar oynadık. Şu kadronun başına kimseyi koymasan Bosingwa'ya desen ilk 11 çıkar oynat takıma daha çok puan toplardık yemin ediyorum.

tanjugunduz
arkadaslar sizce yeni teknik direktorumuz kim olmali ? bizim oyuncular sizce ofansif futbol aynayabilir mi ? sizce takimimiz bu lig icin yeter li mi yoksa yonetme problemi mi var ?

zafer6161
Her iddasona girerim mehmet haftaya kadroda olmicak.hocanin takintisi soyle.her hafta en iyi oynayan adam bir dahaki macta kafroya almiyor..

kncyalcin
01.11.2014, 21:44
Yok yok artık bence hoca miadını doldurmuştur.. Olmuyorsa zorlamanın bir anlamı yok. Hepimize yazık..

laudrup61
hala kalan maçlarımızı yazıp puan hesabı yapanlar var bravo diyorum :) neyin kafasındasınız?

inadina61_08
Belki yazdınız tekrar olsun;
Medjani nasıl bir adamdır da her maç oynuyor, NEDEN.
iki hafta önceki maçta salih harika oynadı demiştik sonra bir baktık bu maça gelene kadar ki iki hatta avrupa maçı da dahil 3 maç oynamadı.NEDEN. Hadi tasarruf ettin de medjaniden neyi eksik de Yabancı kontenjanını kullanıyorsun onunlar.
Geçen hafta özer çok iyi oynadı adamı kurtarıcı olarak sahaya sürdün, orta sahayı derleyip topladı. Hepimiz en kötü ikinci yarı oynar diye düşünürken maç bitti.
Hoca takım için güzel şeyler söyledi, bunlar Trabzonsporda oynamayı haketmiyor, Trabzonspor şampiyonluğa oynar, sonra bu sene şampiyon olacağımızı düşünmüyoruz moduna geçti, peki büyük takımın büyük hocası isen, medjani ile oynama korkaklığım, tek forvet ile oynama korkaklığın, warisi kenara hapsetme korkaklığın, stoper özellikli bu kadar adam oynatma korkaklığının sebebi ne.

Bir söz de yusuf'a sorumluluk almak için çok erken, bencil olmak için de vakitsiz top oynadın. gerek olmada kendini hedef yaptın.

Son söz; vahid hoca bazı oyunculara yazık edecek bu kadro bir daha dağılırsa toparlanmamız 10 yıl sürer. Büyük takıma büyük hoca lazım, parası neyse verin bu hocamızın yerine çok kaliteli birini getirin. yazık olacak bu kadroya. Bu kadro için teşekkürü edip gönderilmeli artık. üç ay diye diye canımızı çıkardı, 3 ay dedik 6 aya çıkardı. sözleşmesi bitene kadar yolu var. zaten haftalık alıyor, kulübün borcu da yoktur, yarısını aldı öteki yarısı da çok etmez. iyi bir hoca istiyorum, Futbol oynatsın bizi anlasın yanlış kadro bile çıkarsa severiz, işte hami hoca bu yüzden sevildi. 100 milyon TL pas yapamıyor.

UĞUR DURTAŞ
01.11.2014, 21:45
iki sezondur

bu sezonda dahil

takımın oyunundan

utanıyorum.
ligin en kişiliksiz topunu biz oynuyoruz.
yönetim,teknik ekip ve futbolcular
lütfen hikaye anlatmayın.

İ. SARAL
Temmuz ayından beri söylüyorum, bu takımdan bu sene hiçbir şey beklemiyorum. Ligde ilk 3-4 , Türkiye kupası en az yarı final, Avrupa Liginde de gruptan çıkmak olmalı hedef. Asıl hedef seneye başarılı olmaktır. Hoca değiştirmekle olmuyor bu iş hala anlayamadık. Her gelen hocanın bir takıntısı veya bizi çok rahatsız eden yanları oluyor. Vahid hocanın da takıntısı Medjani. Bu adam ortasaha oynadıkça galibiyet almamız mucize. Hem Medjani'nin hem de kendi kredisini tüketiyor. Hoca ile devam edilmeli ama fantezilerini artık bırakmalı. Constant, Özer, Mehmet sağlamsa bu adamlar kadroda olmalı. Medjani kesinlikle stoper oynamalı. Salih bile çok çok daha etkili. Hoca takımı iyice tanıyana kadar çile çekeceğiz bu anlaşıldı.

Trabzonsporking
Özer olsa yenebilirdik

memozcan
01.11.2014, 21:46
hala vahidden ümidi olanlar varsa el kaldırsın lütfen.. bişey denicem..

AYYILDIZ
Trabzonspor bitmiş. Hedefi olan bir takım olsa bu teknik direktörle yola devam etmezdi. Sıradan bir takım olduk.

Dip.Ing.Mag.
Bu saatten sonra Şenol güneş bile tekrar gelsin isterdim en azından adam kafasında belli bir şablon oluşturuyor rotasyonu ona göre yapıyordu. Vahid hoca her hafta başka bir 11. Bu nedir ya?!

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

Cafer KILIÇSOY
01.11.2014, 21:47
Arkadaşlar sakin lütfen.

Seversiniz sevmezsiniz orası ayrı, lakın burada Trabzonspor başkanının delikanlılığını sorgulamak kusura bakmayın da kimsenin haddine değildir!

Konuyla alakasız mesajlara müdahale edilmiştir!

Manava61
01.11.2014, 21:47
Medjani takım birbirine uyum saglayınca başarılı olabilecek biri sorumluluk alıyor ama çok hızlı hamleler yapıyor bu yüzden isabetli oynayamıyor.Takım uyum sagladıktan sonra medjaniden verim alınabilir ama takım uyum saglayana kadar zeki yavru oynasın daha iyi

inadina61_08
01.11.2014, 21:48
@ KEREM77

Renkdaş constantın maç başı ücreti yok. yıllık garanti 2.5 milyon euro alıyor. katıldığım noktalardan biri neden 85, neden constant, neden özeri 70 den sonra düşünmedi. neden medjani hep sahada. bir de bu adam hiç sakatlanmıyor(birşey oynamadığı için olabilir)

memozcan
01.11.2014, 21:49
vahidin geldiği günden beri her ortamda söylüyorum.. bu adamdan bi cacık olmaz.. bu adam ilk geldiğinde de böyle hizipçiydi.. sürekli aklına eseni yapar taşları yerinden oynatmaya çalışırdı.. eli cebinde geziyor diye takımdan adam göndermişliği vardır..

kncyalcin
Hoca adayım Mesut Bakkal..

Furkan Dündar
Dikkat ediyorsunuz dimi hoca hala duruyor

ibrahim_yattara
Maçın iyileri mehmet ve salih

İyi tatiller arkadaşlar siz şimdi yorulmuşsunuzdur 1-2 maç bekleyin bakalim.

şenol.08.borçkalı
arkadaslar sizce yeni teknik direktorumuz kim olmali ? bizim oyuncular sizce ofansif futbol aynayabilir mi ? sizce takimimiz bu lig icin yeter li mi yoksa yonetme problemi mi var ?

Bu adamın yerine masör TAKIM kursun en kötü 3 . Oluruz.. TAKIM 2011 yılından bile daha üstün , ancak hoca yok bu sefer

murat3861
Bosingwa ve ekici Hariç takım çok kötüydü.vahit hoca tercihleriyle maçı verdi.aslında akhisar deplasmanında 1 puan fena değil ama 3 puan pisi pisine gitti.medjani ve salih orta sahada yetersiz kalıyorlar.top ayaklarına yakışmıyor.orta sahada Özer ekici ve Konstant oynamalı.yusuf verilen şansı çok kötü kullandı.sefada çok acemi hatalar yaptı.waristen hala ümitliyim.en azından rakibi geçebiliyor.cordozoda bugün durgundu.ekici müthiş oynuyor Allah nazardan saklasın.

Horispin
01.11.2014, 21:50
Ligte 1 maç kazandık o maçta defans hattımız belkalem medjaniydi. Çok da iyi oynamışlardı. Medjani orta sahada olmuyor bunu nasıl göremiyor hocamya da biz neyi göremiyoruz anlamıyorum. Geçen sene Hami'nin performansının çoğu borçeanu nun iyi oynamasımsayesindeydi. Ortamsaha çok önemli malesef hoca bunu göremiyor

Trabzonsporking
Hoca adayım Mesut Bakkal..

Allah korusun konyayı batırdı

Manava61
Jurgen klopp gelmez mi hazır dortmund yenilmişken :)

inadina61_08
01.11.2014, 21:51
Bir de İHO'da ne suç buldunuz, Vahid hoca geldiğinde çok çok azımız layık görmemişti. Bunlardan biri de bendim ama benim kanaatim geçmişten değil Almanya maçı hariç cezayir milli takımını oynattığı futbolda. yoksa geçmişindeki oynattığı futbolu bilmediğimden haddim görmedim.
Vahid hoca lokeren maçını kazanara gazımızı alır, sonra ligde yine "iyi futbolla" yeniliriz,

odyseuys
ersun yanal bu kadroyla başarılı olabilir.

memozcan
özer çarşamba akşamı farozda balığa gideceği için yorulmaması gerekiyordu arkadaşlar.. siz anlamazsınız bu işlerden.. vatan hainliği yapmayın!!

gurur6134
01.11.2014, 21:52
Yokmu hesap soran batiyor gemi...

Mert Oğuzlu61
kovmada kovamayız ki adam yılda 1.7m euro alıyor bütün parayı ister, bunun derdi zaten kendini kovdurup para koparmak. aksini kimse iddaa edemez çünkü vahid in TS ile uzun soluklu bir kariyer planlaması olduğuna zerre inanmıyorum.

başkan olsam 2 dakka tutmam takımda, iho ya da baskı yapan yönetici yok ki öyle bir olay yok yani, bu adama hiç mi tepki gelmiyor nasıl bir camiayız bu kadar mı küçük bir camiayız nasıl büyük kulübüz anlamıyorum.

ulan 30 milyon euro harcatıp 8 maçta 1 galibiyet alan ve beraberlik için ''iyi sonuç'' diyen adam nasıl hala taraftardan yöneticilerden tepki yemedi hayret ediyorum. futbol işi bitmiş bu şehirde.

Gordon Freeman
Şu kadro seneye Avrupa Ligine gidemezse kahrolurum.
En büyük sevıncım avrupa maçları benım.

memozcan
01.11.2014, 21:53
ilk maçtan beri yazıyorum buralarda.. bu takımda avraam, medjani ve belkalem üçlüsünden sadece biri forma giyebilir o da stoper olarak!!

gerisi yalan.. vallahi hem yalan hem ziyan!!

halilaziz61
01.11.2014, 21:54

avrupada boşta olan her hangi bir hoca bie gelebilir yeter ki kadroyu görsün....

ibrahim_yattara
01.11.2014, 21:54
Her hafta ortasahanın demirbaş kazması medjani sabit ilk 11 de

Etrafında oynayipta son maçını kim harika oynamişsa o isim yedek!

Önce salih
Sonra ekici
Şimdide özer ve constant!

Hain arıyorsanız en büyük hain vahid hazretleridir...

ibrahim_yattara
01.11.2014, 21:55
Her hafta ortasahanın demirbaş kazması medjani sabit ilk 11 de

Etrafında oynayipta son maçını kim harika oynamişsa o isim yedek!

Önce salih
Sonra ekici
Şimdide özer ve constant!

Hain arıyorsanız en büyük hain vahid hazretleridir...

Fatih Özkan
Şu güzelim kadro ile şu rezil ligde başarılı olmamak için ekstra çaba sarf etmek gerek...
Vahid bunu başarıyor itina ile...

A. Aydın
ersun yanal bu kadroyla başarılı olabilir.

Benimde aklimdan gecen en mantikli hoca ersun. Ama gs alir herhalde.

sason
Evet arkadaşlar bu maçtaki hainlerimiz kim? Kimin kellesini alıyoruz?

gurur6134
01.11.2014, 21:56
Takim maclara hocasiz ciksin 8 macda 9 puan alir zaten..

şenol.08.borçkalı
01.11.2014, 21:57

😃😜++++bu gecenin özetiii ,ve kesinlikle doğru

Ufuk
01.11.2014, 21:58
Maçı izleyemedim ama hala yapilmadiysa Yusuf ve Akbaş kadro dışı bırakılıp kaybolan 2 puanı bu iki adama yüklemeliyiz.

gurur6134
Yumlu ve zekide yok simfi kimi hain ilan etceksiniz vahidciler..

Furkan Dündar

Takımı burda oylama ile kuralım su an en az 4-5 galibiyet almıstık

ibrahim_yattara
Ben başkan olsam peşine düşeceğim adam

Eric Gerets olurdu

Bu hücum hattıyla harika futbol oynatacağına inaniyorum..

ilyskm
01.11.2014, 21:59
Vahidin istemediği gol atmak Hücum oynatmamak

Furkan Dündar
@TS_Lovers: Majeed Waris: "Daha iyi olabilirim ancak sol açıkta oynadığım için zorluk yaşıyorum. Trabzonspor'un güvenini boşa çıkarmamaya çalışıyorum."

Vahid bu adamı da yiyecek adam sol açık değil

tanjugunduz
ersun yanal nasil olur acaba bu kadar cok yeni oyuncu grubu ile calisabilir mi ? benim gonlumde yilmaz vural var ama onun akli istanbul kuluplerinde .

ilyskm
Allah seni bildiği gibi yapsın Vahid

gurur6134
01.11.2014, 22:00
Takımı burda oylama ile kuralım su an en az 4-5 galibiyet almıstık

Aynen aci ama gercek..

memozcan
01.11.2014, 22:00
@TS_Lovers: Majeed Waris: "Daha iyi olabilirim ancak sol açıkta oynadığım için zorluk yaşıyorum. Trabzonspor'un güvenini boşa çıkarmamaya çalışıyorum."

buyrun cenaze namazına.. haftalardır buralarda yazıyoruz.. waris sola hapsedilemez diye.. en sonunda çocuk da dayanamamış..

gurur6134
01.11.2014, 22:01

Forvet arkasi oynasin asist krali olur ligde

Fatih Özkan

Kalıbımı basarım daha fazla puan alırdık!
Adam resmen Truva atı!

truva28
Elinde oyunu değiştirecek kapasitede oyuncu yokmuş beyefendinin!

Sanırsın daha önce Neymar'la,Messi ile falan çalıştı..Daha ilk başta dedik getirmeyin bu adamı diye..Kendini ciddi ciddi Mourinho seviyesinde falan sanıyor bu adam

ilyskm
Vahidin yerine kim gelirse gelsin bundan daha kötüsü olamaz zaten 40 yılın en kötüsü

gurur6134
buyrun cenaze namazına.. haftalardır buralarda yazıyoruz.. waris sola hapsedilemez diye.. en sonunda çocuk da dayanamamış..

Bu haftada bunu keser simdi akillimiz

lazfather61
01.11.2014, 22:02
valla 7 senedir gemiye gitmiyordumm gemide calismak zor diye , o kadar sogudum ki herseyden, bi ts kalmisti. artik ts maclarida heyecan zevk vermiyor. neyse ben 6, 7 ay yokum size kolay gele geldigimde insallah bazi seyler duselir herseyin duzelmesine imkan yok ama bazi seyler icin ufakta umudum var.

gurur6134
Elinde oyunu değiştirecek kapasitede oyuncu yokmuş beyefendinin!

Sanırsın daha önce Neymar'la,Messi ile falan çalıştı..Daha ilk başta dedik getirmeyin bu adamı diye..Kendini ciddi ciddi Mourinho seviyesinde falan sanıyor bu adam

Allah cezasini versin onun korkum o ki bi 15 transfer daha isticek devre arasina kadar gitmezse hepden edecekler takimin icine

memozcan
yarın kimin vatan haini ilan edileceğine dair bahisleri başlatıyorum.. benim favorim yusuf ve waris.. var mı artıran?

inadina61_08
01.11.2014, 22:04
yarın kimin vatan haini ilan edileceğine dair bahisleri başlatıyorum.. benim favorim yusuf ve waris.. var mı artıran?

Yusuf-Özer ve Fatih. çünkü onları vahid hoca aldırmadı, hepsini temizlemeden de rahat etmeyeceğini kadro dışılar olmadan önce yazmıştım. sabit fikirli diye de yazmıştım.

gurur6134
01.11.2014, 22:05
Haftaya kicikirik konyayi guc bela yeneriz yeniden foruma bahar getirir vahidciler sabredin 1 hafta kuma gomulduler bu hafta simdilik..

signal
80 milyon euroluk takım vahitin elinde heder oldu. Çok yazık. 8. haftada lig bizim için bitti.

Oğuzhan
Evladı Medjani'den vazgeçemiyor ya kafayı yiyeceğim. Adam bütün maç 3-4 tane yan pastan başka bir şey yapmaz mı. Salih çalışıyor didiniyor basıyor mücadele ediyor Medjani efendi ayağına gelen topu yan tarafa vererek futbol oynadığını zannediyor ve hoca buna her maç 90 dakika tahammül ediyor.

Hoca galibiyet isteyen bir hoca olsaydı bugün waris değil de Medjani çıkardı oyundan.

Erdal DİLEK
Hoca ve takima sonuna kadar guveniyorum. Bu sene hedef avrupaya katilmak olmali. Avrupada ceyrek final...

dağlıca61
01.11.2014, 22:06
ilk maçtan beri yazıyorum buralarda.. bu takımda avraam, medjani ve belkalem üçlüsünden sadece biri forma giyebilir o da stoper olarak!!

gerisi yalan.. vallahi hem yalan hem ziyan!!

Siz hocanın prenslerini oynatmamayı nasıl düşünürsünüz,her maç en az ikisi oynayacak,yabancı sınırlaması olmasa üçüde oynayacak, Vahit hoca ne derse o, herhalde kompakt futbol bu olsa gerek.!

Trabzonsporking
Hoca ve takima sonuna kadar guveniyorum. Bu sene hedef avrupaya katilmak olmali. Avrupada ceyrek final...

Hayal kurmak güzeldir

Enes Başkaya60
Mustafa ve zekinin hain olmadığı hocanın hain olduğu ortaya çıktı ya ona çok seviniyorum medjanini al.git hoca...

yorumsuz6117
01.11.2014, 22:07
Hoca takımı mahvediyor.. Dünya adam aldırdı hala daha kadro yetersiz tarzı konuşuyor..

emre6117
01.11.2014, 22:07
Beyler biz biryerde kendimizi kabdriyoruz en iyi takimfulan diye.eger umut bu mac cordozonun oynadigi gibi oynasa bir dunya kufur yerdi.sefa girdi tamamen vasat.yusuf ne oynadi belli degil.akbas desen amotor daha.elimizde ekici.ozer.bosingva.constanttan baska top oynayan adam yok buz hala 40 yulun en iyi takimi kuruldu duyoruz.aslinda enkaz bir takim kurulmus ama kabullenemiyoruz malesef battik galiba.

burasıdaTRABZON
01.11.2014, 22:08
yok mu kovulcak futbolcu

erdo6
01.11.2014, 22:08
i medyaniyi oynatacagim diye her hafta takimi 10 kisi oynatiyor buadam bunamis

melih61
01.11.2014, 22:09
Hoca gözümde sırf şu reşit akçaya rezil olarak sıfıra indi ! Özer mehmet salih waris cardozo bosingwa fatih bunlar banko olmak üzere kadroyu kur kafan hiç mi çalışmıyor? Constant belkalem 5 yabancı etti yanlarına kimi koyacaksın oda belli musa ishak? Neyi bekliyorsun sabrımızı taşırma

Trabzonsporking
Ben bu kadar kötüsünü beklemiyordum.bunun adı REZALET

inadina61_08
Bir de Fatihi ısınırken gördüm korkularım kabüs oldu, maç izlerken bütün şevkim kırıldı. Neyi konuşuyoruz ki, vahid hoca taktik olarak birşeyleri kafasında çizmiş, ne ötesine geçebilecek ne risk alabilecek ne de değiştirebilecek bir çizgide yürüyor.
TV karşısında istifa edeceğini düşünmüyordum yarın ola hayrola.

umut22
01.11.2014, 22:10
Bu takımı adam gibi oynatacak Ersun Yanal gelmelidir

Emrullah
01.11.2014, 22:11
Vahid Hocanın yanlış kadro ve değişikliklerle puan kayıplarına neden olduğunu bende düşünüyorum. Ancak sabretmekten ve sinirlenmekten başka çaremiz yok. Vahid Hocanın elinde bence çok iyi bir kadro var. Zaman istedi verelim. Takımda ümit var. Yalnız bence gereksiz ısrarları var. Bu beni çıldırtsa da sabretmekten başka çaremiz yok.

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Sibel
Constant değişik tivitler attı.
Dilini anlamıyorum ama resimler ilginç. Bence sadece yerliler değil yabancılar da hocayı sevmiyor.
Medjani hariç tabi.

hanzale
Geçen haftadan ders almadigi icin hocaya guvenim kalmadı

memozcan
bu vahid geldi geleli tek bir maçta oyuna müdahale etmeye çalıştı.. o da karabük maçının 67. dakikasında .. ishakı çıkararak 3'lü defansa döndürdü takımı.. onun haricinde hiç bir maçta oyunu kazanmak adına hamle yapmadı adam.. böyle bir kenar yönetimi olabilir mi yahu.. yılmaz vural bile bundan daha cesur hamleler yapardı..

bu günkü maçta cardozo çıkıyor yatabere giriyor.. eee.. ne değişti hocam..
yusuf çıkııyor sefa giriyor gene aynı..
waris çıkıyor yerine aynı bölgeye constant giriyor..

3 tane değişiklikte boşu boşuna kullanılmış oluyor yani.. maçı kazanmak isteyen adam çift forvete dönerdi.. dizilişte bir değişiklik yapardı.. adamın maç kazanmak gibi bir gayesi yok.. hani geçen hafta gole giden adama ayağını uzatmayan yumluyu hain ilan ettik ya.. işte bu hafta da 1 puana doğru giden maçı değiştirmek için hamle yapmayan hocaya ne demek lazım??

şenol.08.borçkalı
01.11.2014, 22:12
Ne medjanıymıs be kardesım :) benım bildiğim bir Takımı'n önce forveti beyni yazılır ... Bu adam resmen ilk medjaniyi yazıyor sonra diğer Oyuncuları..bu hoca bizimle .......... Geçiyor başka açıklaması yok . Hasta edecek bizi..

Emrullah
Eğer Cardozoyu kaybedersek ve verim alamazsak bunun başlıca sorumlusu Vahid Hoca olacaktır.

Erdal DİLEK
Hayal kurmak güzeldir

Bakacaz artik hayal mi gercek mi.... ;)

Mert Oğuzlu61
Beyler biz biryerde kendimizi kabdriyoruz en iyi takimfulan diye.eger umut bu mac cordozonun oynadigi gibi oynasa bir dunya kufur yerdi.sefa girdi tamamen vasat.yusuf ne oynadi belli degil.akbas desen amotor daha.elimizde ekici.ozer.bosingva.constanttan baska top oynayan adam yok buz hala 40 yulun en iyi takimi kuruldu duyoruz.aslinda enkaz bir takim kurulmus ama kabullenemiyoruz malesef battik galiba.

adamların başı döndü her hafta 5-6 oyuncu değişiyor, kimin nerede oynadığı belli değil. ideal 11 ve doğru sistemle çıkmadık maçlara dikkat edin hep bir şeyler eksik. yoksa ligin en kaliteli kadrolarından birine sahibiz.

çobanı olmayan koyun sürüsü modundayız, vahid resmen 1 yılı çöpe attı ve yönetim hala bu adama gıkını çıkaramıyor. iho dan başka adam kalmadı ki at koşturuyor vahid, birisi çekip kolundan ne yapıyorsun sen ? diye sorsa defolup gidecekte onuda yapan birisi yok !:mad:

sasone
01.11.2014, 22:13
Vahit Halilhodziç çıksa sorsa Akhisar'dan 4 gol yemediğimiz için mi suçluyuz,verecek cevapta yok.Gekas büyük futbolcu,Cardozo gibi okeye dönmüyor.
En büyük kazık Cardozo'dur.Takıma katkısı sıfır.

HOPA'LI TS'Lİ
01.11.2014, 22:14
Vahid Hocanın yanlış kadro ve değişikliklerle puan kayıplarına neden olduğunu bende düşünüyorum. Ancak sabretmekten ve sinirlenmekten başka çaremiz yok. Vahid Hocanın elinde bence çok iyi bir kadro var. Zaman istedi verelim. Takımda ümit var. Yalnız bence gereksiz ısrarları var. Bu beni çıldırtsa da sabretmekten başka çaremiz yok.

Ümit var bu kadroda ama 8 haftada 9 puan da yakışmıyor.

Hep üzüntü hep hayal kırıklığı.

Lokeren'i yenip grupları garantilemeli, sonra da Konyayı yenip önümüzü görmeliyiz.

Halilhodzicin kredisi bence tükenmek üzere.

inadina61_08
01.11.2014, 22:15
Ben gözlerime inanamadım; özer sakat olduğu için mehmeti oynattım demiş, İşte vahid hocanın vizyonu bu kadar, anlaşılan maçların son 15 dakikası dışında bu ikisini sahada göremeyeceğiz. orta sahada topu tutamayalım, sonra oyuncular suçlu olsun. Yazık oluyor biri bizimle dalga geçiyor.

F. Yıldırım
Benim takıma ve hocaya hala güvenim var. Kim ne derse desin.

HOPA'LI TS'Lİ
Sinirden patlamak üzereyim.

TS sevdası ne zor yahu.

Saçlarımda beyaza sayısı şu son 8 haftada arttı bariz şekilde.

Trabzonsporking
01.11.2014, 22:16
Bakacaz artik hayal mi gercek mi.... ;)

Gerçek olsun isterim ama malesef hayal

HOPA'LI TS'Lİ
01.11.2014, 22:17
Benim takıma ve hocaya hala güvenim var. Kim ne derse desin.

Takıma benim de güvenim çok ama Hocaya bu akşam bitti.

Orta sahada top tutamıyoruz.

Derbi haftasını kayıpla geçtik ya ona yanıyorum.

şenol.08.borçkalı
Gekas Cardozonun tırnağı olamaz,, Burdaki en büyük hatamız Cardozoya göre değil MEDJANIYE GÖRE TAKIM KURMAMIZ!!! vahid şikeden sonra bizi hasta etti ,, Helal olsun

My
Vahid Halilhodziç: "Ocak ayının sonuna kadar bizi zor günler bekliyor. Belki bilmiyorsunuz ama kaç defa bavullarımı alıp gitmeyi düşündüm."

Trabzonsporking
Özer antrenmanda ayağından ağrı hissetmiş o yüzden oynamamış

Sibel
Kaç kez bavullarını toplayıp gitmek istemiş hoca.
Geldiği günden beri bunu diyip duruyor. Valla gına geldi.

Uğur Kalyoncu
01.11.2014, 22:18
Bugün maç öncesinde de yazdım Cardozo ve Yatabare maçın bir bölümünde muhakkak beraber oynamalı..Hoca Medjani sevdasından Cardozo ve Constantı küstürecek ona yanarım..

Ayrıca ben bugün oynanan futboluda beğendim hoca Constant hamlesi 60 ta yapsa güle oynaya kazanırdık..Takımda bir ışık var ama hocada hiç yok..Bu takımın başına bugün Yılmaz Vural gelse ilk yarı sonu şampiyonluk hayali kurmaya başlarız..Çok fırsat kaçırdık ama daha kaybedilen bir şey yok..

Sibel
01.11.2014, 22:19

Keşke bu cümle bu kadar olsaydı.
Arkasından "o yüzden Mehmet'i oynattım" demeseydi.
Şaka bu, kamera şakası!

F. Yıldırım
Takıma benim de güvenim çok ama Hocaya bu akşam bitti.

Orta sahada top tutamıyoruz.

Derbi haftasını kayıpla geçtik ya ona yanıyorum.

Aslında sorun net, hoca Medjani'yi kesebilse herşey daha güzel olacak.

Vahid Halilhodziç: "Ocak ayının sonuna kadar bizi zor günler bekliyor. Belki bilmiyorsunuz ama kaç defa bavullarımı alıp gitmeyi düşündüm."

Aslında bu cümle adamın tazminatı düşünmediğinin göstergesidir, ayrıca takımı yarı yolda bırakmak istemiyor.

ts_ezer
bu medjani sakatlanmıyo mu? her maç her maç sahada.

sasone
Varis işe yaramaz,Yusuf ayakta duramıyor.Medjani ve Salih sadece koşmak için futbolcu olmuş.
Beğenilmeyen M.Akbaş olmasa fark yiyecektik Akhisar'dan.

Yine beğenilmeyen Şenol Güneş'in takımı ligin açık ara en iyi top oynayan takımı.

gurur6134

Defolsun..

maxim
Hoca gitsin diyenlere soruyorum,

- En son hangi hoca taraftarın hemfikir olduğu kadroyu oynattı?

Tablo kabul edilemez ama değişiklik de fayda getirmez. Allah'tan lig yine kısır, ara açılmadı. Sabır sabır sabır. Kaybedilmiş birşey yok.

Fatih Atik diyorduk bakın artık oynamıyor. Zeki'ye çıldırdık o da yok artık. Kadro daha da oturacaktır.

Salih ve Ekici'nin oyunları ümit verici.

HOPA'LI TS'Lİ
01.11.2014, 22:20
Cardozo adamın dibisin.

Seni anlamayan Hocan utansın.

şenol.08.borçkalı

Defol git birdahada gelme inşallah ,,

HOPA'LI TS'Lİ
Akbaş, YUMLU ve Zekiden 10 gömlek üstün. Helal sana uşağum. Devam et.

bahadır2561
01.11.2014, 22:21

Keske gitseydin hemde cektirip gitseydin

gurur6134
01.11.2014, 22:21
Trabzon tarihinde 8 macda 9 puan toplayip takimin basinda kalan tek hoca olma onuruna eridi vahid aga..

Doğukan Uçan
01.11.2014, 22:22
ıhanet edenler var diyo asıl ıhaneti kendi ediyo

sedatalis82
01.11.2014, 22:22
vahit defol git

uzungöllü
01.11.2014, 22:23
Kevin twitterda coştu.

gurur6134
Kevin twitterda coştu.

Linklermisin..

memozcan
vahidin tek yöne bileti benden.. biri şunun bavulunu taşımaya yardım etsin lütfen...

Trabzonsporking
01.11.2014, 22:24
Natchoyu alsaydık keşke.düşünsenize mehmet Natcho constant ve özer süper olurdu

Anıl C

Özer'deki stres kirigi malesef kronik
Kendisi de biliyo zorlarsa yine uzak kalacagini
Ve sakatlaninca tek tedavisi o ayagi en az sekilde kullanmak

Berke6198
Top alıp gole gidecek oyuncum yok demiş Vahid hoca.
Gidip golü ben atacağım öyle ya.

Waris'i çizgiye sıkıştırıp, Özer'i oyuna almazsa. Constant gibi oyununu 90 dakikaya yayması gereken bir oyuncuyu son 5 dakikada oyuna alırsa tabii ki bunlardan yakınır.

En kötü senaryoyu hazırlayıp, maç sonu olmayacak eleştiriler yapıyor maalesef Vahid hoca.

gurur6134
80milyonluk takimi bu kadar kotu oynatmak tam anlamiyla muthis bir basari takdir gerektiriyor..

oeince
Bu Mustafa Denizli tam bir Origami Çılgını

uzungöllü
01.11.2014, 22:25
Linklermisin..

https://twitter.com/10ck21

TheCrow
Natchoyu alsaydık keşke.düşünsenize mehmet Natcho constant ve özer süper olurdu

Tam buldun dördünü de oynatacak adamı :)

iyattara
Hayır üzüldüğüm bu takımda iyi oyuncular var. Belli bir potansiyeli var bu takımın. O heba oluyor. İyi bir kadro var elimizde, taraflı tarafsız kimsenin kötü oyuncu diyemeyeceği 7-8 net adamımız var. Baktığında, Ekici-Constant-Özer-Waris-Cardozo-Yatabare-Bosingwa hatta Belkalem ve Papa da dahil belirli kalitede adamlar. Şu futbolcular ile göze hoş gelen bir futbol oynayamamamız Vahid Hoca'nın basiretsizliği gibi duruyor. Başka açıklama bulamıyorum. Bin tane adam değişiyor her maçta. Arayış içerisindesin diyelim peki şu Medjani vasıfsızı neden değişmiyor hiç?!
Bir şekilde düzlüğe çıkacağız net galibiyetler de alacağız ama iş işten geçecek. Seneye bu kadro ne olur dağılır mı nasıl şekillenecek oda ayrı bir muamma.

gabriel omar

Maçla alakalı bir yorum yapmak istemiyorum ama niye böyle sözler kullanıyorsun Vahid hoca ?Geldiğinden beri gittim , bak giderim , bana teklifler var vsvs Bu yaşta bir adama böyle çiğ hareketler yakışıyor mu ?Yazık.

Cafer Bulur
01.11.2014, 22:26
Herkes hocanin batirdigini kabul ediyor ama nedense halen daha bazilari istikrar derdinde.

Arkadaslar istikrar dogru hocayla olur,takintisi olmayan hocayla olur.

Yusufu haftalardir oynatmadi bugün geldi oynatti sonucu herkes gördünüz.

Özer gecen hafta takimi ayaga kaldiran isimdi en azindan oyuna girmesi gerekiyordu oyuna bile almadi.

Ikinci yarida topu tasiyacak oyuncular almasi gerekirken cardozo yu cikardi halbuki özer cok daha dogru bir hamle olacakti.

Ishak gibi bir oyuncuyu adeta bitirdi musa nin sisirme toplarina bizi mahkum etti.

Defansi her defasinda bozdu ve takim savunmasinin yipranmasina neden oldu.

Yani hocanin hatalari saymakla bitmiyor ve bitmeyecek de.

Hoca geldigi ün dedim bu adam hoca degil diye halen ayni yerdeyim.

Acilen nester vurulmali ama görünen o ki o cesaret kimse yok bize de iskenceyi izlemek düsüyor.

Milyonlarca euro harcandi takim hücum yapmasini bilmiyor sisirme toplarla gol ariyor bunun sorumlusu hoca degil de kim?

8 macta 1 galibiyete ragmen halen daha o koltuktaysa Trabzonspor bitti demektir renkdaslar baska aciklamasi yok bunun.

Trabzonspor kan agliyor ama yönetim bir seyirci gibi seyrediyor diyecek kelime bulamiyorum.

sasone
01.11.2014, 22:26

En çok İbrahim Başkan sevinir.Niye bu kadar karmaşık ve zor bir işi yaptığını düşünüyor bu Hoca?Sanki inanılmaz futbolun ve kadroların olduğu ligde mükemmel bir futbol oynuyoruz.
Yanında kimse yok mu bu abiye Trabzonspor tarihinin en pahalı kadrosunu harcadığını anlatacak?

biltrabzon
01.11.2014, 22:27
Hala umut taciri arkadaslar var.Bu takimin sistemi yok,2 pas yapamiyor,organize tek golü yok ve insanlara hayal satanlar var.Bu takim küme düsmemeye oynayacak,o kadar kötü hoca getirdilerki,bize üst düzey gelen futbolcular,futbolu unutmus sahada sefilleri oynuyor.Hala anlamamakta israr edenler var bu takim kazanamama sendromuna girmistir ve küme düsmeme mücadelesi verecektir.Borcu azaltacam,Sadri Sener kulübü batirdi deyip onlari mahkemeye veren capsizlar,kulüp iflas etmek üzere iyi sonuclarla üzerini kapatirim zannettiniz ama bos.Sizi bu takima baskan secen o satilmislar varya, onlara bu takimin gercek sevdalilarinin hakki haram olsun.Bu adami baskan secen o satilmislar, sizi Allah a havele ediyorum.

My
01.11.2014, 22:27
"Kariyerim boyunca tüm duyguları yaşadım, küme düşme korkusunu da yaşamak istiyorum"

Doğrumu lam bu acaba? Tercüme hatası sandım demiş adam. Doğruysa ohanesburg yani.

ts_ezer
01.11.2014, 22:28
her puan kaybını futbolcuya yükleyen hoca. bu seferde yusufu kadro dışı bırakırsa hiç şaşmam.

gurur6134
01.11.2014, 22:28
https://twitter.com/10ck21

Ederim bole takiminda hocaninda icine demek istiyor heralde

biltrabzon
01.11.2014, 22:29
Hoca gitsin diyenlere soruyorum,

- En son hangi hoca taraftarın hemfikir olduğu kadroyu oynattı?

Tablo kabul edilemez ama değişiklik de fayda getirmez. Allah'tan lig yine kısır, ara açılmadı. Sabır sabır sabır. Kaybedilmiş birşey yok.

Fatih Atik diyorduk bakın artık oynamıyor. Zeki'ye çıldırdık o da yok artık. Kadro daha da oturacaktır.

Salih ve Ekici'nin oyunları ümit verici.

Sorun futbolcu degil ki sistem.Messi yi getir bu Trabzonspor da adamin arkasina teneke baglayarak yollariz.Takimin organize tek golünü birakin atagi yok.Bazi bilmis ulemalar duran toplar organizedir diyor,oda ilginc.

mkesen1982
01.11.2014, 22:30
takımda umut var diyenler var hala.tövbe tövdeeee

inadina61_08
"Kariyerim boyunca tüm duyguları yaşadım, küme düşme korkusunu da yaşamak istiyorum"

Doğrumu lam bu acaba? Tercüme hatası sandım demiş adam. Doğruysa ohanesburg yani.

Yok artık bu kadarını da dememiştir, %100 dememiştir de dediyse onu uçağa bindirip Ankara üzerindeyken paraşütsüz indirmek lazım.

Uğur Kalyoncu
Waris'i çizgiye sıkıştırıp, Özer'i oyuna almazsa. Constant gibi oyununu 90 dakikaya yayması gereken bir oyuncuyu son 5 dakikada oyuna alırsa tabii ki bunlardan yakınır.

En kötü senaryoyu hazırlayıp, maç sonu olmayacak eleştiriler yapıyor maalesef Vahid hoca.

Vahidin en doğru özeti işte...Saçmasapan işler yapıp hep başkasını suçluyor..Sen stoper adamla orta sahada sezona başla oyuna müdahalelerin hep anlamsız olsun ama maç sonu hep başkaları suçlu olsun...

gurur6134
01.11.2014, 22:31
takımda umut var diyenler var hala.tövbe tövdeeee

Onlar saka yapiyorlar abisi takilma sen onlara..

beratika
01.11.2014, 22:32
Hakikaten bu kevin ne demiş yaa?Fransızca bilen var mı? Paylaştığı bir resimde Changez d'Air (hava değişimi) yazıyor ???

mkesen1982
01.11.2014, 22:33
Onlar saka yapiyorlar abisi takilma sen onlara..

abicim bişeymi içip maç izliyor bunlar ben anlamadım 8 maçta 1 galibiyet almış takım.umut varmış.

memozcan
01.11.2014, 22:33
Maçı kazanmak için ofansif bir takım sürdüm sahaya. Ancak son pasları iyi kullanamamamız bu şekilde maçın tamamlanmasına neden oldu. Bunu değiştirmek için daha fazla çalışmamız gerekiyor. Umarım sonunda kazanmaya başlarız.(vahid)

arkadaşlar resmi sitemizde hocamızın demecinden bir pasaj.. adam sahaya ofansif kadro sürdüm demiş.. bu adam bizle maytap geçiyor.. bunun başka açıklaması olamaz..

ccd6167
01.11.2014, 22:34
bu zihniyet bizi bizden alacak..yazik su takimda o kadar yetenekli adam var ama hala futbol bilgisi eksilerde olan bi hocaya teslim ettik takimi..

ben hayatimda bu kadar cahil bi hocayi ilk defa gormuyorum keza daha fazlalarini gordum ama bi bitmediniz yahu

hala 90 lardan kalma taktiklerle oynayan insanlardan nefret ediyorum

inadina61_08
01.11.2014, 22:35
Artık tek bir gerçek var, Vahid hoca kovulmak istiyor. Kendisi istifa etmeyecek sanırım tazminat konusu, kim verir bir daha bu parayı telefonuna bir bakmak lazım

Anıl C
01.11.2014, 22:35
Kevin, muhalefete ragmen Vahid hocanin yanindayiz, basari gelecek diyo

oeince
01.11.2014, 22:36
Gadro yeterliden sonra bu seneki slogan belli yavaş yavaş...

Çağatay_
01.11.2014, 22:37
Sorun futbolcu degil ki sistem.Messi yi getir bu Trabzonspor da adamin arkasina teneke baglayarak yollariz.Takimin organize tek golünü birakin atagi yok.Bazi bilmis ulemalar duran toplar organizedir diyor,oda ilginc.

Bilmiş ulema değilim, ama duran toptan skora katkı yapılması önemli bir başarıdır.

Bu organizasyon olabilir de olmayabilir de. Ama çoğu zaman organizasyondur. Hangi adamın topa nasıl hareketleneceği, kimlerin nereye koşacağı vs... Çalışmadan bedava olmuyor o işler .

Duran top tehdidi oluşturuyor olmamız önemli bir kazanımdır.

sasone
Gerçekten neden böyle garip takıntıları olan insanlar hep bizi buluyor?Neden komplekssiz,mucize yaratma peşinde koşmayan,takımı futbol oynayacak şekilde organize edecek biri gelip işini yapmıyor?
Neden ya biz böyle saçma sapan futbol izlemek zorunda kalıyoruz.Bir maçın sonunda en iyi oynayan işini en iyi yapan adam M.Akbaş gibi en ucuz ve adeta zorunluluktan oynatılan biri oluyorsa,ben niye futbol izliyorum,biz niye bu kadar para verip Cardozo ve Waris'i aldık?Costant neden yedekte.
Yeterince sorunumuz yokmuş gibi her hafta sonu bu saçmalıklara bir anlam bulmaya çalışıyorum(z).

Çağatay_
Kevin, muhalefete ragmen Vahid hocanin yanindayiz, basari gelecek diyo

Bunu demişse mükemmel olay, demek hoca ile futbolcu iletişimi iyi.

Ama artık hoca da doğru seçimler yapmalı. Medjani ortasaha oynamamalı mesela. Bundan vazgeçse gerisi gelecek bence.

Mert Oğuzlu61

dakikalardır bir şeyler yazıp yazıp siliyorum bmn forum kariyerim eğer gönder e tıklarsam bitecek direk idam edilirim yani çizikten ötesi yok ama şu ortaya gelişine vurmayı o kadar istiyorum ki, şuan içim içimi yiyor gökhan töre nin ağzından çıkan o sihirli sözcükleri sana armağan etmeyi o kadar çok istiyorum ki, o timsah derisi bavulları ağzının ortasına laaaaab diye geçirmeyi o kadar çok istiyorum ki, karşına geçip neden ulan neden diye diye, kaç para ulan bir şampiyonluk diye diye isyan etmeyi o kadar çok istiyorum ki...!

gurur6134
01.11.2014, 22:39
abicim bişeymi içip maç izliyor bunlar ben anlamadım 8 maçta 1 galibiyet almış takım.umut varmış.

Bonzai ye acil bir cozum bulunmali bence..

bahadır2561
Ofansif kadroyla cikmis ulan dalga mi geciosun??
Medjani'de al git

ilyskm
İHO SEN ADAMSAN BU HOCAYI BU AKŞAM KOVARSIN AMA SEN DE O KALIP OLMADIĞI İÇİN OLAN YİNE BİZE...

Çağatay_
dakikalardır bir şeyler yazıp yazıp siliyorum bmn forum kariyerim eğer gönder e tıklarsam bitecek direk idam edilirim yani çizikten ötesi yok ama şu ortaya gelişine vurmayı o kadar istiyorum ki, şuan içim içimi yiyor gökhan töre nin ağzından çıkan o sihirli sözcükleri sana armağan etmeyi o kadar çok istiyorum ki, o timsah derisi bavulları ağzının ortasına laaaaab diye geçirmeyi o kadar çok istiyorum ki, karşına geçip neden ulan neden diye diye, kaç para ulan bir şampiyonluk diye diye isyan etmeyi o kadar çok istiyorum ki...!

Biraz sakinleş... :D

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/225689/bakicisinin-verdigi-ilaci-almak-istemeyen-yavru-pandalar

memozcan
01.11.2014, 22:40

mavi kristalden kullanıyorlar..:)

ilyskm
01.11.2014, 22:42
Biz bir günah işledik belamızda Vahid

burasıdaTRABZON
geçen sene iyi hoca olmamasına rağmen haminin başarılı olmasının sebebi ideal kadroyu çıkarmaktı , şu oyuncu grubundan akhisarı yenecek bi 11 çıkaramayan vahid hocaya hatırlatmak lazım rusya beraberliği cezayiri gruplardan çıkarabilir ama çalıştırdığın takım trabzonspora şampiyonluk için 82 puan bile az gelmektedir , heryerden yiyoruz sen yapma bari

ilyskm
Hah şimdi Ocak ayını bekleyeceğiz

Cafer Bulur
01.11.2014, 22:43
Önümüzdeki maclardan sonra 14 cü siraya kadar gerileyelim bu yönetim yine dikkate almaz herhalde.

Bu yönetim ve hoca Trabzonspora kan kusturmak icin and icmis görünüyorlar bu yolda da emin adimlarla ilerliyorlar.

Umarim birileri bir gün bunlarin hesabini sorar cok ümitli degilim ya neyse.

Dünyanin parasini harciyorsun takimin erimesine göz yumuyorsan böyle bir ihanet daha görülmedi tarihimizde.

ts_ezer
01.11.2014, 22:43
bu takımla trabzonspor başarısız olursa. bir daha bu kalite de bir takım kurmamız 10 yılı bulur. bu arada ikinci lige falan da düşebiliriz. yönetim mali anlamda büyük riske girdi. bu hoca ile yoluna devam ederse başarısızlık kaçınılmaz olacak. eldeki futbolcular yok pahasına bırakılacak. vahid hocanın doğru takımı kurup trabzonspor gibi takımı oynatması için daha çok şey öğrenmesi gerekyor. vahid hocanın keyfini bu taraftar bekleyemez.

ilyskm
01.11.2014, 22:44
Cardozo balonuda patlıyor

cyberentalpi
Garip bir durum.
hocanin değişiklikleri tamamen bos değişiklikler.
dahası bir oyuncu tam oynayacak obur hafta yok. adamlar düzen tutturamıyor. pas yuzdemiz dusuk kalıyor.
salih in iyi niyeti ile olcak is degil. cok rahat bir baskı ile yenebilirdik akhisar ı

ccd6167
bi polimik de ben yaratayim.

senol hoca bu takimla su fiksturde en az 6 galibiyet alirdi

gurur6134
Muminin dunyada cektigi sikintilar ahirette kefaret olcaksa trabzonspor taraftarinin cogu yirtmis demektir bitmez cilemiz var

Sibel
Kevin'in resimler öyle demiyor ama :)

sasone
01.11.2014, 22:45
Bursaspor'un oynadığı futbolu oynayamaz mı bizim kadro?Bursa kaybederken de çok iyi oynuyordu.Onların sabretmesi doğruydu ve şimdi de meyvelerini yiyorlar.Biz de sabredelim ama daha doğru düzgün yürüyen aksamın organize bir pozisyonla golü yok.Ya duran top ya uzaktan şut.
Bursa'ya bakıyorsun adamlar rakibi psikolojik olarak da eziyorlar,öyle ki ilk golü yiyen rakip çözülüyor,çünkü sahada yenemeyecekleri kafalarına vuran bir takım var.
Bildiğim Serdar,Volkan Şen ve Ozan alt yapıdan.Bursaspor'a imrenecek hale geldik.
Mucize falan yaratmayın ya,şu anasını sattığım topu düzgün oynayın.
Alt yapıdan adam getirin,adam gibi adam.

zafer6161
01.11.2014, 22:45
arkadaşlar anlamıyorsunuz..

olay şu .vahit gitmeyi çok istiyor
İHO vahiti kovmayı çok istiyor
fakat aralarında öyle bir ilişki varki,artık nerden geldiyse bu gönül ilişkisi
ne iho vahite git diyebiliyor,nede vahit ihoya ben gidiyorum diyemiyor..
ikiside çok iyi biliyorki,gidersem dostluk biter bana kırılır misali,ikiside bir birini incitmemeye çalışıyor...
dikkat ederseniz vahit neredeyse bütün maç sonu açıklamalarında hep şu cümleyi kullanır..en çok başkanımız için sevindim,yada üzüldüm diye..

Anıl C
01.11.2014, 22:46

Senol Günes'le olacak is degil. Herseyi tadinda birakmak lazim. 4. kez ayrilmak icin gelmez bi daha, gelmemeli de zaten.
Bu takimi ucuracak tek yerli isim var:
Ersun Yanal...

gurur6134
Hah şimdi Ocak ayını bekleyeceğiz

Ordular ileri ilk hedefimiz ocak ayi..sonrada mayis sonu kumede kalmak..

bahadır2561
Senol Hoca gitsin Turgay Bahadir'i almaya ugrassin agzini acip transfer isteyemeyen teknik direktor

Muhammed KOÇ
01.11.2014, 22:47
Bi hoca lazım o kesin. Yerli bir hoca olmalı o da kesin. Ama kim onu bilmiyorum yok arkadaş.

zafer6161
Senol Günes'le olacak is degil. Herseyi tadinda birakmak lazim. 4. kez ayrilmak icin gelmez bi daha, gelmemeli de zaten.
Ersun Yanal...

ersun trabzona bir daha ayak basmayacağını söylemişti,,,gelmez artık

Cafer Bulur

Kesinlikle katiliyorum.

Bu kadro senol hocanin elinde olsa takir takir top oynardi ve sonuc da alirdi.

Senol hoca simdi olmaz alternatiflere bakmak lazim vahidi sepetlersek gerisi kolay...

maxim
Bakın arkadaşlar hocayı eleştirelim hem de en sertinden olsun

Ama bu bazı gerçekleri de yazmamızı engellemesin

Ben bugün çok vasat bir Cardozo gördüm mesela, sistem falan hikaye adam 2 metre topu dürtemedi kaç kere ve neredeyse başarılı pası yok. Musanın ilk yarıda kestiği harika topu nasıl önüne aldığını hatırlayın. Cardozo'nun yine de çıkmamasını isterdim o ayrı. İnsan üzülüyor gol kralı olmasını beklediği dünya yıldızını öyle görünce.
Sonra Yusuf... Ne pozisyonları berbat etmedi mi? Maç bir çözülse sonra kim bilir ne olacaktı. Bu Yusuf oynamayınca laf etmiyor mu çoğumuz?

Bugün karşıdaki hocamız geçen sene kaç yedi bu rakipten mesela? Duymuşsunuzdur son 3 maçı yenilmişiz zaten. Bu sene fenere de 2 tane çaktı adamlar.

Uzun lafın kısası, ilk 8 hafta ligin geneline bakınca Akhisar deplasmanından 1 puan normal sonuç. Ancak bizim önceki maçlardaki kabul edilemez kayıplar tepkiyi bu noktaya taşıyor bunu itiraf edelim.

Hoca şu ana kadar son derece başarısız AMA değişiklik çare değil benim fikrim bu.

mekatronik
Bugüne kadar savundum hocayı ama artık yeter. Burası Türkiye ligi yahu neyden korkarsın oynat adam gibi çift forvet yada üçlü en kötü 8 maçta 9 puan toplarsın

ccd6167
01.11.2014, 22:48
Ersun Yanal...

senol hocaya imkan sunmak lazimdi ama aynen senol hocayla olacak is degildi..

bize tek hoca lazim..MURAT YAKIN.sene basinda getirilseydi cok farkli seyler konurduk su anda..

Anıl C
01.11.2014, 22:49
ersun trabzona bir daha ayak basmayacağını söylemişti,,,gelmez artık

Tapelerde Selcuk'u sikecilere transfer ettirmeye calismis olsa da belki is tatliya baglanabilir. Cunku o yönetim simdi yok

Anıl C
senol hocaya imkan sunmak lazimdi ama aynen senol hocayla olacak is degildi..

bize tek hoca lazim..MURAT YAKIN.sene basinda getirilseydi cok farkli seyler konurduk su anda..

O da olur bak. Ancak Rusya'yi birakip gelir mi bilinmez

gurur6134

Gunese gelene kadar turkiye liginde bu kadroyla is yapamayan hocanin lisansini iptal ederler..

ts_ezer
01.11.2014, 22:50
Senol Hoca gitsin Turgay Bahadir'i almaya ugrassin agzini acip transfer isteyemeyen teknik direktorşenol güneş hazır takımı iyi oynatır. yeni takım kuramaz o ayrı. bu takımla ispanya şampiyonu bile olur.

yavuzbaha
01.11.2014, 22:50

polemik değil gerçek bu...Trabzonspor son şampiyonluğundan bugüne ne zaman kafaya oynamış,şampiyonluklar kılpayı kaçırılmış ve hatta şampiyon olmuş (2011/11),hocası hep Şenol Güneş...hepsi mi tesadüf ?..Trabzonspor iyi yönetilmiyor beyler

burasıdaTRABZON
01.11.2014, 22:51
hikmet karaman rıza çalımbay mesut bakkal şu adamların hepsi bize şu ana kadar 15 puan kazandırmıştı

Anıl C
01.11.2014, 22:51
...