PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRABZONSPOR 4 - 4 Gaziantepspor | STSL 7. Hafta | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11

Muhammed Ayaz
26.10.2014, 18:37
nedir bu hoca değiştirme merakı arkadaş yaa vahid hoca gitsin ahmet gelsin mehmet gitsin hasan gelsin ....
olmaz arkadaş vahid hoca ile bu sene devam etmeliyiz !

hodlu
Yeni hoca kim olmalı başlığı açılmalı

Forumdan bir ekip kurulmalı...

carolo
Sefa Zeki Mustafa çok gunaha soktu beni

Ayrica attigimiz butun goller ayni ya duran top yada ortalardan karambol felan

Trabzonsporking

Vahid maalesef gitmiyor

ilzinho61
Adamin biri Belkalem yerine Medjaniyi yazmis savunmaya

Belkalem kapi gibi adamdir, bence geldiginden buyana hatasiz oynuyor vede goller atiyor

Medjani savunmanin ortasinda oynayabilir ve iyide oynar ama Belkalemi asla kesemez

exelans_25
26.10.2014, 18:38
bu takımın su anki ideal 11i fatih bosingwa belkalem avraam musa constant salih ekici Özer sefa cardozo dur

lazzz61
Fatih bosi belkalem mustafa ishak yusuf Özer m.ekici constant (salih) yatabare cardozo benim kadrom bu maca gelince hocamm bu serdara 90 dakika nasil dayandin senin bu yaptığını gozu kör olan yapmaz yusufu kenarda tutmak neyin kafasi

Sadettin_
Şahin aygüneş ısrarı benı hami hocadan baya sogutmustu ama yinede vahid hocadan ıyıdır

gurur6134
7 haftada 13 puan kaybeden hoca morinho olsa ts nin basinda kalamaz o kadar kariyerininde seninde..

ALDENİRO
26.10.2014, 18:39

kim gelirse gelsin zekiyi ve serdar gürleri oynatmaması şartı koşulmalı.

nakzo
Aynen. gitar kim lve formunda olmayan futdaha sahada nerdeu da BİZİM futbolcu.
Positiv ve destekçi bir atmosfer bir çok eksiği kapatabilir. Ama bizde malesef hemen linç girişimler alır başını gider. Trabzonda oynayan futbolcularımıza kolay gelsin.

Gitsin hemserim gitsin defolup gitsin su zeki gitse kim alır onu,su yumlu denen pozisyon bilgisi bile olmayan adamı kim alır soneri gördük karabukten baska kim istedi onu ama sizin zihniyetini de Beşiktaş hemen alır koyar 11 e yumluyu ayrıca 7 macta 1 galibiyet alan ve berbat oynayan bu takıma müdahale edilmedigi sürece destek felan vermiyoruuuuuuuummmmmmmmmmm.

Uğur Kalyoncu
Hocanın samimiyetine bende inanıyorum bu kadar da yanlış ve kapris yapılmaz ki..Eğer samimiyet noktasında bizi yanıltmıyorsa kibrinin yanında futbol görüşü anlamında da büyük eksiklikleri var demektir...

Bera B.
Devre arasında ligin kaşarlanmış kalecilerinden birini transfer etmemiz lazım. Oğuz Dağlaroğlu mu olur veya başka biri mi bilmiyorum ama mutlaka biri kadroya katılmalı.

Sadettin_
Sefa Zeki Mustafa çok gunaha soktu beni

Ayrica attigimiz butun goller ayni ya duran top yada ortalardan karambol felan
duran toptan gol atmamızı ezık olarak gordun hadı bı nevı anladım da orta açılıp gol atmamızı neden ezık gordun . top ıla çimde yuvarlanmalı mı

Varlıbaş61
26.10.2014, 18:40
Hoca açıklama yaptı mı ?

Kazım Bostan
26.10.2014, 18:41
Bugünkü skorun baş sorumlusu hocadır ama ben hocanın iyi niyetinden şüphe etmiyorum ve kalmasından yanayım. Hoca bu maçtan çok şey öğrenecektir, umarım aynı hataları bir daha yapmaz...

Saha içindeki sorumlular ise

Başta bu maçta yabancı sınırı olmasa sittin sene geri alamayacağı formasını aldığı halde 4-5 yıllık Trabzonspor kariyerinde iyi niyetini ilk defa sorgulatacak kadar kötü oynayan, her pozisyonda adamını kaçıran, uyuyan ve antep gibi ikinci lig takımından 4 (yazıyla dört) gol yememize sebep olan Mustafa Yumlu'yu yazabilirim.

İkinci olarak zaten kendi mevkisi olmadığı ve iki hafta önce takımı rezil rüsva eden bir mağlubiyetin baş sorumlusu olmasına rağmen bir şekilde yine şans bulduğuna şükretmek yerine sürekli absürt hareketler yaparak takımın solbekini boş bırakıp bize gol atmayı bırak atmaya gelemeyecek kadar aciz bir rakibe pozisyonlar verdiği için Zeki Yavru'yu yazabilirim.

Hocasıyla nasıl bir anlaşması var bilmiyorum ama sahasına gömülüp kontra arayacak rakiplere karşı hele de defansı ileri çıkartacağımız maçlarda önlibero oynadığında nasıl hallere düştüğümüzü daha önce de gördüğümüz, o çıktıktan sonra rahatladığımız Medjani'yi

Hocanın bile dayanamayıp 35. dakikada oyundan aldığı, artık bu takımda idmana bile alınmaması gereken, Özer'in 6 ay idman yapmamış halinin ayakkabılarını eline verdiği kız Soner'i (hele bir de Medjani ile kombo yapınca daha güzel duruyor)

Yabancı sınırı olmasa bu kadroda onbire bile giremeyeceklerini Avrupa maçlarında gördüğümüz takımın gol atmak zorunda olduğu anlarda her aldıkları topu ezip rakibi rahatlatan Sefa(gol atsa da) ve Serdar'ı

Onur Kıvrak gibi bir kaleciyle idman yaptığı halde 3 sene önceki halinden bir gram eser olmayan, yediği ilk golde bariz duruş hatası, dördüncüde de çıkış hatası yapmasından dolayı Fatih'i de unutmamak lazım.

Hocanın artık maçın ikinci yarısında özveriyle oynayan isimler üzerinden devam etmesi ve rotasyonu unutması gerekiyor. Bu takımda eli belinde gezen veya kendini bilmeyen oyuncuların yeri yok.

Bu maçtaki hocanın en büyük hatası Medjani yerine Salih'i oynatmaması oldu.

Ayrıca Serdar yerine Yusuf ile başlanabilirdi.

ya ağzına sağlık :alkış:

nchls
26.10.2014, 18:42
dortmund un 9 haftada 7 puanı var. Bayern kazanırsa puan farkı 16 oluyor. Tez kloopun başı vurula.

nedir bu hemen her kötü gidişte hoca değişsin kararı. Biraz durun ya.

nakzo
7 haftada 13 puan kaybeden hoca morinho olsa ts nin basinda kalamaz o kadar kariyerininde seninde..

Birde su var hemseim 75 milyon TL harcayıp bu rezilliği yaşıyoruz utanç tablosu ,reziilik, kepazelik.

BmOaRvDiO
Bu nasıl bir defans allahım nasıl gelene geç dediler hiç itiraz etmediler ve şimdi maçı berabere bitirdik diye bazıları kendini kahraman gibi görmüştür

offaz
4 golde Yumlu hatası sagında solundan üstünden attılar ' Zeki sol bek oynatmAk nasıl bir akıl ürünü Ferhat ne iş yaptı hiç birşey
Bi güzel olan takım hırslı

Kazım Bostan
hoca'nın en büyük hatası takımın en önemli mevkiisinde medjani'yi oynatması. bundan büyük hata yok

riv riv riv
acilen kaleci almamız lazım. fatihin işi değil bu iş.

carolo
26.10.2014, 18:43
duran toptan gol atmamızı ezık olarak gordun hadı bı nevı anladım da orta açılıp gol atmamızı neden ezık gordun . top ıla çimde yuvarlanmalı mı

golleri degil o golleri atanlar disinda kimsenin gol atamamasi sorun hep uzunlar atiyor bizim orta sahada hiç bir halt yok kaleye sut çekemiyorlar
Bosingwa orta sahamizdan daha çok yokluyor kaleyi

atomantcum
Renkdaşlarım iki mağlubiyette hoca göndermekten vazgeçelim. Geçmişe bir bakın bu forumda ne hocalara ne kulplar takıldı. Kimse bizlerin dediği kadar futbol cahili değil, akılsız değil. Bu forumda yazan ben de dahil hiç kimse futbol profesörü değil. Futbolda küçük nüanslar sonucu değiştiriyor, kısacası istikrara ve desteğe devam...

+1

Antonio
dortmund un 9 haftada 7 puanı var. Bayern kazanırsa puan farkı 16 oluyor. Tez kloopun başı vurula.

aynı şey mi? kloopun yaptığı ortada. vahit bizde ne başardı. Vahit prandelliyle birlikte ülkedeki en yetersiz hoca...

Murat'
Yalnız takımda cidden çok büyük gelişme var, ben bu takımın tek maçta dört gol atabileceğine hiç ihtimal vermezdim.

emre6117
vahid hoca açıklamaları yaptı,benim anladığım bu sene küme düşmedikçe bu antrönör kalacak.Böyle bir takıma rağmen bu kadar başarısız sonuçlar.Antrönör hatalarıyla kaybedilen iki puan daha.Ben eminim ki bu forumdan bir arkadaş bu maç için bir onbir kursaydı bu çıkan onbirden kesinlikle daha başarılı olurdu.Ben de istikrardan yanayım,ama doğru adamla istikrar.Vahidle olmayacağı o kadar netki.En azından hami düşünülebilir,ama ertugrul sağlam veya özellikle ersun yanal hamlesi iyi olabilir.Ama ben hamiyi tercih ederim.Tabi bunun olması için en az 3 farklı bir avniaker mağlubiyeti gerekir antep değilde ayakları yere sağlam basan bir bursa veya akhisar bizi böyle yakalarsa vahidin sonu olur.bize hocanın tek katkısı kaliteli oyuncular aaldırması oldu,hami kalsaydı bu oyuncuların yarısı alınmayacaktı.

nakzo
26.10.2014, 18:44
Neden şaşırıyoruz ki? Kalede Onur olmasa bu mustafayla zekiyle her maç 3-4 yeriz demiyor muyduk? Ee öyle de oluyor işte. "Top class" bir kaleciden lig standartlarında bile kötü denebilecek bir kaleciye geçtik. Bundan sonra böyle. Yediğinin bir fazlasını atacaksın maç kazanmak için başka çaresi yok. Mustafa'nın aptallıklarını özlemişim. Zeki tek kalmıştı arkadaşı da geldi tam oldular.

Aynen Şabanla Ramazan Süt Kardeşler.

lazzz61
4 gölüde mustafa hediye etdi sakatligindan sonra boyle olacagida belliydi tahmin ediordum keske baska birini deneseydi

nchls
aynı şey mi? kloopun yaptığı ortada. vahit bizde ne başardı. Vahit prandelliyle birlikte ülkedeki en yetersiz hoca...

yeni geldi adam yeni. 7 haftada şampiyonluğumu ilan edelim ne yapalım

Soner Albayrak
Takımın orta sahası yok, bir tane organize atağı yok. Eee bunlar olunca bu kadar gol yemen normal.

carolo
26.10.2014, 18:45
ayrica Medjani çikti takim uyandi
Vahid hoca Zeki Ve mustafa'yi oynatmaya devam etsin boylece en kisa zamanda çekip gider takimi yakip

Murat Varol
"Sonradan forma şansı verdiğim oyuncular veya şu bu oyuncu diye dikkate almadım. Bazı oyuncular kendilerini sorgulamaları gerekir. bazı oyuncuların kendi evimizde baskı altında ruh halleri değişiyor. İlk hatadan sonra duraklama yaşadılar. Donakaldılar oyuncularımız. Sizin de bildiğiniz gibi birçok şeyi keşfediyorum. Tabi ki bu oyunculara güveni ben verdim. Ben formayı verdim. Kendi adıma üzgünüm, oyuncular adına üzgünüm. Sizde burada sohbet ederken karşımda yediğimiz golleri görüyorum. Tamamen çok açık bir şekilde eksiklik vardı. işimizi titiz yapmamazının nedeni olarak görüyorum." Vahid Hoca

Bera B.
Hocanın gitmesi taraftarı değilim. Burada şu oynadı bu oynamadı ile yapılan eleştirilerin birçoğunu dikkate almıyorum çünkü her maç mutlaka birileri kötü oynuyor ve bunların yerlerine oynatacak oyuncumuz var. Maç öncesi Yumlu 11'de olsun diyenler şimdi 'Yumlu nasıl 11'de başlar ya' diyor.

Ben hocanın hatalarından gereken sonuçları çıkarıp çıkarmadığına bakıyorum. Şimdiye kadar bazılarından çıkardı bazılarında hala inat ediyor. Onlardan da vazgeçer veya inat ettiği şekilde çözüme ulaşabilirse benim için sorun yok. Ben hocanın yapabileceklerini biliyorum. Henüz yapabilmenin yakınında dahi değil ama potansiyeli var. Hami mami gibi teknik direktör dahi olamayan tipler artık görmek istemiyorum takımda.

ÇaGaTaY
26.10.2014, 18:46
Fazla tartışması yok bence hiç telaffuz etmedim bunu daha önce ama;

VAHİD İSTİFA

nakzo
Polyannalara inat İSTİFA İSTİFA İSTİFA İSTİFA

riv riv riv
vahid hocaya kesinlikle sabredilmeli. Yıllardan beri böyle güçlü hoca görmemiştim. Tercihleri eleştirilir ama yapıcı şekilde.

serdaracıl
26.10.2014, 18:47
vahit mustafa yumlu zeki derhal aforoz edilmeli. kaleci olarak hakan arıkan şimdilik işimizi görür.

Bi tolga vardı ne oldu ona. Öz hakiki Trabzonsporlu

nakzo
75 milyonluk tl'lik REZİLLİKKKKKKK.

orhan42
Son dönemdeki en iyi kadro - isim- olarak elimizde.Ama maalsefef hoca faktörü açısından şanssızız.Kadroyu görünce biz buradan eyva derken hoca ne yapmak istiyor anlamak mümkün değil.Medjani'yi geçen hafta stoperde oynatıp,Salih'i önliberoya koyunca "hah tamam" dedik hep beraber.Ama bu akşam saha çıkan kadro ile hoca ne yapmak istedi kimse anlayabilmiş değil..Soner denen kız kılıklıya artık forma verilmemeli..Constant'ın yeri orta saha değil sol bek,artık anlaşıldı orada kalsın artık...Zeki'ye çok şey derim de ceza almaktan korkuyorum.Orta saha Salih,Ekici Özer 3'lüsünden oluşmalı ve de artık rotasyon denen saçmalığa izin verilmemeli..

hüseyin1975
26.10.2014, 18:48
Avraam ve Mehmet neden yoktu?
Sakatlıkmı var?

Tuğrul
Vahid 3'lü orta saha prensibine öyle bağlı ki.

Medjani-Waris değişikliğinde bile çift forvete dönüş yapmadı.

Bosi'yi merkeze, Zeki'yi sağ beke ve Constant'ı sol beke çekti.

Orta alanı fazla oyuncu ile tutulmasına rağmen ileriye pasla değil uzun topla çıkılması da garipsenecek bir durum.

Bu vaka Halilhodzic'in teknik ve taktik bakımından ne denli yetersiz olduğunu ortaya koymaya yetiyor.

Onun dışında 4-3'ten sonra rakip yarı alanda pek fazla kalamadık, baskı oluşturamadık.

Nedeni de Sefa ve Serdar'ın geriye gelip top almaması ve pas opsiyonu oluşturamaması oldu.

nakzo
75 milyonluk TL ilk REZİLLİK

ilyskm
Hocanın gitmesi taraftarı değilim. Burada şu oynadı bu oynamadı ile yapılan eleştirilerin birçoğunu dikkate almıyorum çünkü her maç mutlaka birileri kötü oynuyor ve bunların yerlerine oynatacak oyuncumuz var. Maç öncesi Yumlu 11'de olsun diyenler şimdi 'Yumlu nasıl 11'de başlar ya' diyor.

Ben hocanın hatalarından gereken sonuçları çıkarıp çıkarmadığına bakıyorum. Şimdiye kadar bazılarından çıkardı bazılarında hala inat ediyor. Onlardan da vazgeçer veya inat ettiği şekilde çözüme ulaşabilirse benim için sorun yok. Ben hocanın yapabileceklerini biliyorum. Henüz yapabilmenin yakınında dahi değil ama potansiyeli var. Hami mami gibi teknik direktör dahi olamayan tipler artık görmek istemiyorum takımda.

Hami mami Dediğin adam gibi adam bu kadroyu uçururdu... En azından takımda 3 tane sol bek varken Zeki yi sol bek oynatmazdı. Savunmayalım lütfen futbol fakirini

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

serdaracıl
vahid hocaya kesinlikle sabredilmeli. Yıllardan beri böyle güçlü hoca görmemiştim. Tercihleri eleştirilir ama yapıcı şekilde.

Güçlü derken, ne manada? Anlamadım

Anıl C
Maci tam izlemedim. Medjani cikinca takim toparlanmis yazilanlara göre.
Ama Mustafa'dan da böyle bi performans beklemezdim.
Mac öncesi bütün yazdiklarimi yedirdi bana.
Birde acaba kaleci Ibrahimi yavas yavas ligi isindirsak olur mu acaba

Murat Varol
26.10.2014, 18:49
Hami mami Dediğin adam gibi adam bu kadroyu uçururdu... En azından takımda 3 tane sol bek varken Zeki yi sol bek oynatmazdı. Savunmayalım lütfen futbol fakirini

Hami hoca zekiyi santrafor oynatırdı

Bera B.
26.10.2014, 18:50

Yahu geçen sene ne kadar uçurduğunu gördük işte. Yönettiği maçın sonunda tvlere açıklama yapamayan vizyon sahibi bir teknik direktör(!).

Sadettin_
Bi tolga vardı ne oldu ona. Öz hakiki Trabzonsporlu
bizdekı sans kımde var ?
tolgayı sattık onur 6 ay sakatlandı .

Anıl C
Ne Hami hocasi ya. Hami hocaya bu kadronun k'si transfer ettirilmezdi

Alper Beyazay
Belkalem-Medjani
-------Salih-------

O bölgeyi şu şekil yapsaydı bırak 4'ü, 2 gol yemezdik Antep'ten..

Antonio
5 oldi yumlinho attı golü... hemide kendi kalesine. şaka bir yana fecaat bir defans fecaat ötesi hoca...

Murat Varol

Şahin Aygüneş neyimize yetmiyor

ilyskm
26.10.2014, 18:51

Sol bek hariç her yerde oynatılabilir Zeki

Aydın Tiryaki
Hocam Salihi Mehmeti niye kesiyosun hocam bizim düşündüğümüz şeyi neden sen düşünemiyosun ya kafayı yiyecem ya Zekinin sol bekte ne işi var İshak gibi adamla neden sorunların var Yumlu 6 haftadır top oynamıyor adam ilk 11 de başladı neden hocam neden yani Constantı sol beke almak hangi akla hizmet Yusuf neden oynamıyor bu takımda sorulacak o kadar çok şey varki..

Son olarak Soner seni her zaman yaptığım kadrolarada yazdım ama senden adam olmaz kardeşim bu kafayla hiç bişey olmaz senden.

nakzo

Pardon nerede gördün gücünü antremanda ağırlık mı kaldırıyor sahada tek bir numarasını göremedim aksine rezilliklerni seyrediyorum.

riv riv riv
Güçlü derken, ne manada? Anlamadım

1)Baskıyı kaldırma anlamında.
2)Yönetim desteği anlamında.
3)Büyük kesim taraftar desteği anlamında.

inadina61_08
26.10.2014, 18:52

Defansın önünde oynattığını biliyoruz.
Vahid hocaya güvenmiyorum, kötü niyetli değil kalma niyetli değil, Avrupadan gelen iki mesajı çok üzmeden değerlendireceğini düşünüyorum. Düzelmeyecekse giderim demesi de ondan.
ben de uzun süre kalması taraftarıyım ama hocanın kafa burada değil gibi. yoksa böyle bir kadroyu Trabzonda bir çocuk bile çıkarmaz diye düşünüyorum. hakaret anlamında değil ama medjaniden bıktım artık. zekinin oynaması, hadi oynatıyorsun ters kanatta oynatması da ayrı bir soru

nchls

hay ağzına sağlık

kromozom
Hoca rakibi de analiz eder sonra elindekilere bakar ona göre takım yapar ne yazikki vahid hoca rakibe değil sadece kendi oyuncularına göre takım yapıyor. Bu da takımı rakibe karşı etkisiz bırakıyor.

atomantcum

:alkış:

kncyalcin
Takımın en kötüleri Yumlu, Zeki, Medjani, Belkalem, Sefa ve Serdar'do. Bu kadar kötü adam olunca bu skor çok iyi bile. Hocaya yazıklar olsun. Bu nasıl kadro ben artık hocayı anlayamıyorum. Takımda rotasyona gitmiş. Takım ve oyun oturdu da rotasyon yapıyor. Al sana rotasyon şigin en dandik takımından 4 yedin ya yazıklar olsun.

Alper Beyazay
26.10.2014, 18:53
Bir dahaki maçta kalede İbrahim'i görürüz umarım.. Bugün Fatih kalede olmasaydı aynı skor olurdu.. Ha bir tane ayağıyla çıkardığı top var.. :eek:

Muhammed Ayaz
26.10.2014, 18:54
vahid hoca devam etmeli .....
vahid hoca devam etmeli......
vahid hoca devam etmeli.......
vahid hoca deeeeevvvaaaam etmeeeeeeliiiii !

tanjugunduz
26.10.2014, 18:55
Bize hangi hoca lazim renkraslar siz onu soyleyin hami mi yilmaz vural mi yoksa baskasi mi

ilzinho61
Takımın en kötüleri Yumlu, Zeki, Medjani, Belkalem, Sefa ve Serdar'do. Bu kadar kötü adam olunca bu skor çok iyi bile. Hocaya yazıklar olsun. Bu nasıl kadro ben artık hocayı anlayamıyorum. Takımda rotasyona gitmiş. Takım ve oyun oturdu da rotasyon yapıyor. Al sana rotasyon şigin en dandik takımından 4 yedin ya yazıklar olsun.

Belkalem kötümüydü ? Belkalem geldigi günden bu yana defansin en degisilmez ismi Bosingwayla beraber

omondoles
Ya arkadaş deli oldum. Rotasyon takımın yarısını değiştirerek mi olur. 2 puan hoca yüzünden gitti. Yazık gerçekten.

tanjugunduz
Cunku bizim vahid hoca kendiaini kovsunlar diye herseyi yapiyor ama kovan yok iste

onurts61
26.10.2014, 18:56
Ağır bir tabir olacak ancak hainlik yapanlar var aramızda , yaptıklarının hainlik olduğunun farkında değiller sadece 3-4 ay önce ki düşüncelerinin çürüdüğünü görmek istemeyen egosuna mağlup insalar malesef aramızda , öyle bir mantalite geliştirmiş ki hata yapmaz ,dedikleri çıkar çıkmaz ise değişik faktörler vardır ,

BUgün maç sonudna burda olumlamalar yapan sevgili arkadaşlar , vahid hocayı sevebilirsiniz , dobra konuşuyor ,çalışkan diyerek savunabilirsiniz , sosyal yaşamınızda aynı hataları tekrarlayan iş arkadaşınız ,eşiniz ,çocuğunuz olsa Vahid e gösterdiğiniz olumlamayı onlara gösterecebilecekmisiniz, bunun cevabını hepimiz biliyoruz tabi ki hayır ,

Sürekli Zeki ve Medjani yi oynatan zihniyet fatih atik i de oynatmıştı , ondan bişey olmayacağını ancak 7-8 maçş sonra anlayabildi halbuki burda 2 maçta anlayabilen binler vardı eğer takımın başında kalırsa medjani yi ve zekiyi kesecek aynı fatih atik gibi yapacak ama ne zaman bunu görebilecek sorun vahid in vizyonunda ve yönetemediği egosunda ,

Trabzon şehrinde veya bu forumda bir çok insan daha iyi 11 çıkartabilirdi bu kadrodan , vahide sahip çıkanlarda dahil ancak tükürdüklerini yalamamak için hala sahip çıkıyorlar ama olan Trabzonspor a oluyor , 7 maç 8 puan bu kadar yatırıma , bu şehre ihanettir ,zaman verilmeli diyenler bu hainliğin bir parçasıdır , olumlama ile realizm arasındaki ince çizgide egolarına mağlup olan insanlardır ,

Lütfen uyanın şu akdro makul bir adamın elind eolsa bakın mesut bakkal seviyesinde ki bir adam bile daha efektif kullanır şu an 8 puan yerinde 15-16 puan da olabilirdi ,bizim sorunumuz yeni kurulmuş takımda ziyade eldeki oyuncuları doğru yerlerde oynatamamaktır bunda inatla ısrar eden bilgisiz ve sadece bedeni Trabzonda ruhu farklı yerlerde olan bir adamın yaptıklarıdır ,

Hiç vakit kaybedilmeden Mustafa Denizli yada Ersun a bu kadro teslim edilmeli , Bunun dışındaki çözümleri zamanla göreceğiz ama inşallah benim gibi düşünenler yanılır sizler haklı çıkarsınız , Trabzonspor um rahat nefes alır ,

jetair
Trabzon tarihinin en kredili Hocası Şenol Güneş dahi olsa çoktan kovulmuşidi.Tarihimizin en kötü 7 haftası geride kaldı İHO'dan çıt yok..ama kabahat onu oraya getirenlerde, delege yapısı ve seçimi sorgulanmalı, zaten kazanılmış kupayı alacağım vaadiyle gelenler kupayı vermeyenlere ram oluyor sırf orada kalabilmek için.Bu forumda Mustafa veya Zeki gibi oyuncular üzerinden tartışma yapmak yanlış sorgulamaya yukarıdan başlamalıyız

Anıl C
Belkalem-Medjani
-------Salih-------

Yumlu kendini toparlayana kadar bi dahaki mac boyle olmali

Rıza ÇOLAK
26.10.2014, 18:57
Orda daha az zararı olurdu en azından

Tuğrul
Belkalem-Medjani
-------Salih-------

Yabancı oyuncuyu defansa kullanman için.

Ön tarafta. Gökhan, Olcay, Mustafa, Cenk, Veli gibi kaliteli oyuncuların olacak.

Bizde ise durum tam tersi.

Sefa, Serdar, Yusuf ve Fatih gibi standartları düşük olan oyuncular var.

serdaracıl
Yahu geçen sene ne kadar uçurduğunu gördük işte. Yönettiği maçın sonunda tvlere açıklama yapamayan vizyon sahibi bir teknik direktör(!).

Tv'den açıklama yapma neyin ölçüsü? 3 kuruşluk bi belge hamiye ne kazadıracak? Hami gayretli bir hoca ama benim bu rakimin başinda gordugum en iyi adam ersun'du

Uğur Kalyoncu

Belkalemin neyi kötü hocam ya Allah aşkına !!! Gelen giden topa bam güm vurup ayağındaki bütün topları rakibe atıyor ne var bunda Allahını seversen !!!!

Hoca hakkında yazdıklarına da katılıyorum..

carolo
Oynatmayin su Zeki'yi allah askina yemin ediyorum futboldan soguyorum istemiyorum bu adami izlemeyi
abi herkes sakatlaniyo bi bu Zeki'ye birsey olmuyor allah kahretsin

Murat Varol
26.10.2014, 18:58
Defansın önünde oynattığını biliyoruz.
Vahid hocaya güvenmiyorum, kötü niyetli değil kalma niyetli değil, Avrupadan gelen iki mesajı çok üzmeden değerlendireceğini düşünüyorum. Düzelmeyecekse giderim demesi de ondan.
ben de uzun süre kalması taraftarıyım ama hocanın kafa burada değil gibi. yoksa böyle bir kadroyu Trabzonda bir çocuk bile çıkarmaz diye düşünüyorum. hakaret anlamında değil ama medjaniden bıktım artık. zekinin oynaması, hadi oynatıyorsun ters kanatta oynatması da ayrı bir soru

Hocanın niyetini bilmiyorum ama vakit lazım. Kötü şeylerin sebebi Vahid hoca gösteriliyor ama iyi şeyler de onun eseri. Doksanıncı dakikalara kadar ayakta kalabilen bir takımımız var. Bugün Onur olsaydı belki de 4-2 lik galibiyetimizi konuşuyorduk.

kncyalcin
Boss....Medjani....Belkalem....Costant
.......................Salih...................... ......
...Sefa....Mehmet.......Özer..........Yusuf
.......................Yatabare................... ....
Şunu denese anlarım. Bunu bile yapamadın be hoca. Hala Zeki hala Zeki.
Kanat oyuncularımızın bir tanesi bile adam eksiltemiyor...

Derin Trabzon
Türkiyeye ne yerli ne yabancı vahid den daha kötü bir hoca gelmemiştir.

imparatoriçenin ithal versiyonudur.

Alma Tolunayın ahını çıkar aheste aheste.

Vahidin güçlü olduğu tek bir nokta var oda enayileri keklemek sabrettirmektir.

ilzinho61
26.10.2014, 18:59
Yumlu kendini toparlayana kadar bi dahaki mac boyle olmali

Ya o yada bu

Belkalem--Musa
Salih

Murat Varol
Orda daha az zararı olurdu en azından

Abi çok güzel söyledin:))

serdaracıl
Yabancı oyuncuyu defansa kullanman için.

Ön tarafta. Gökhan, Olcay, Mustafa, Cenk, Veli gibi kaliteli oyuncuların olacak.

Bizde ise durum tam tersi.

Sefa, Serdar, Yusuf ve Fatih gibi standartları düşük olan oyuncular var.

Veli cenk gökhan aslinda vasat adamlar. Biliç iyi çalıştırıyor. Takımları oturdu

Bud Spencer
cardozo yatabare
yusuf Ekici Özer
constant salih
musa mustafa belkalem bosingwa
fatih

Ishak, waris, medjani, papa, sefa

bahadır2561

yalnız kaçırdığınız bişey var;

Kloop İlkay'ı sağ bekte, Pizchek'i defansın önünde, Reus'u da ileri uçta oynatmaya çalışmıyor

Üstelik bu üstün zeka gerektiren şeyi ilk defa da yapmıyor

Sen adam gibi 11 çıkarırsın oyuncular oynar yener yenilir sıkıntı yok ama böyle sacma sapan 11 yaparsan defolup git diyene de laf edemezsın

carolo
Millet simardi diyor Yusuf için ama biri burda bana soylesin Yusuf Serdar veya Sefa'dan kat ve kat iyi degilmi?
Serdar'i seviyorum iyi olacak ama bu Sefa Tiksindigim Volkan Sen kadar bile oyniyamiyor

Mert Oğuzlu61
26.10.2014, 19:00
İho bir olumlu is yapta vahid i tazminat vermeden yolla şu takimdan ve hami yi yada ersun u takimin basina getir.

Vahid ile asla ol ma ya cak zaman, para, prestij kaybediyoruz. Yerli ve hedefi olan, Ts yi Türk futbolunu buyuk takim antrenorlugunu bilen hoca lazim bize...

Vahid hocalik anlaminda 0(sifir) batiracak bizi bu adam.

Anıl C
26.10.2014, 19:01
Zeki bugün tek basina hem orta sahanin hem de defansin dengesini bozdu.
Zamaninda Tayfun Cora vardi. Simdi bayrak Zekinin elinde

ilzinho61
Boss....Medjani....Belkalem....Costant
...Sefa....Mehmet.......Özer..........Yusuf
.......................Yatabare................... ....
Şunu denese anlarım. Bunu bile yapamadın be hoca. Hala Zeki hala Zeki.
Kanat oyuncularımızın bir tanesi bile adam eksiltemiyor...

Defans hep yabanci
Diyelimki Yatabarenin yanina Cardozoyu sokacaksin, defansimi degistirmen lazimsin bu degisiklik icin ?

Kadro kötü degil ama bence böyle olmali

Boss....Musa....Belkalem....Costant
...Yatabare....Mehmet.......Özer..........Yusuf
.......................Cardozo.................... ...

carolo
Takimi mahkum eden oyun kurmasina mani olan asil oyuncu bu adam
http://www.haberzon.com/images/haberler/orta_sahaya_medjanili_cozum_h8713.jpg

maxim
26.10.2014, 19:02
Medjani'yi stoper düşünenleri de pek anlayamıyorum. Adamın sıkıntısı sadece mevkisel mi sizce? Çok yetersiz, sürekli pas hatası yapıyor.

Stoperde olsa o ilk golü yine yiyeceğiz o davranış pek affedilmez.

Kaldı ki adam her maçta sıkıntılı.

DNA-TS
söylenecek çok şey varda durumdan istifade ediyormuşum gibi olmasın diye demeyeceğim kazandığımız zaman eleştireceğim.

atomantcum
Bu arada ben forumdaki genel kanının aksine attığımız gollerin öyle dandik goller olduğunu düşünmüyorum. Sefa'nın golü dışında diğer 3 gol birbirinin tıpatıp aynısı. Uzun top geliyor, birisiceza sahası içinde yakın mesafeye indiriyor diğer oyuncu tamamlıyor. Çalışılmamış olması mümkün değil. En azından takımın gol atacak bir organizasyonu var. 3 yıldır takımımızda olmayan bişey bu, kara kara düşünüyorduk, acaba nasıl olacak da gol atacağız diye. Beğenirsiniz beğenmezsiniz, ama kaç maçtır böyle gol atmayı deniyor ve başarıyoruz. Gittikçe daha iyi olacaktır. Herkes ister yaldır yaldır gelelim, her türlü gol atalım filan ama bunlar kolay işler değil. Şu an iyi hücum oynayan Beşiktaş var, onlar da bi sene sonra daha yeni yeni bişeyler yapıyorlar.

Vahid hocanın kadro tercihlerini ben de eleştiriyorum ama olumlu yanlarını da görmeye çalışmalıyız. Hoca gitsin demenin kimseye bir hayrı yok, tamamen boş laf. Yukarıda yazmış birisi, ben de tekrarlayayım. Dortmund'un 9 haftada 7 puan toplamış hocası buradaki pek çok insana göre dünyanın en iyi teknik adamı. Bizde olsa şu an çoktan tenekeyi bağlamıştık.

Murat Varol
cardozo yatabare
yusuf Ekici Özer
constant salih
musa mustafa belkalem bosingwa
fatih

Ishak, waris, medjani, papa, sefa

Bir kişi fazla oynamamız her maçta avantaj olacaktır:))

F. Yıldırım
26.10.2014, 19:03
Soner bundan sonra hiçbir lig maçına çıkmamalı kendini kanıtlayana kadar.

Bu adam kendini kanıtlayamaz, anca PTT'ye giderse birşeyler oynar sonra bizim çok bilmiş taraftarımız niye gönderdik diye sitem eder.
1461'i öve öve bitiremiyorduk ama dağılan 1461 oyuncularından sadece bizdekiler ilk 11 başladı/başlıyor.

vahid hoca devam etmeli .....
vahid hoca devam etmeli......
vahid hoca devam etmeli.......
vahid hoca deeeeevvvaaaam etmeeeeeeliiiii !

ilzinho61
26.10.2014, 19:04
Bir kişi fazla oynamamız her maçta avantaj olacaktır:))

Cok kötüsün :D

Tuğrul
26.10.2014, 19:04
Veli cenk gökhan aslinda vasat adamlar. Biliç iyi çalıştırıyor. Takımları oturdu

Tabi canım öyledir :)

nakzo
26.10.2014, 19:05
B.Dortmund ile bizi kıyaslayan var ulan d.hocası 4 yılda iki şampiyonluk 2 ikincilik 1 s.ligi finali bir Almanya kupası bir super kupa kazandırdı. Takımın borcu yok d.mund takımının sen son hamle 75 milyon TL harcadın borcun 273 milyon TL rakam bilmyosun her halde yazayımda anlayasın ikiyüz yetmiş uç milyon TL yani bu halde gidersek BATACAĞIZ bakdınmı puan durumuna baktın mı koca yedi haftada aldığın 1 galibiyete kaybettiğini 13 puana millet bu puanı koca sezonda kaybetmiyor anladım ki polyannalık harbinden bir hastalık her kim olursa olsun sonuç ne olursa olsun anlamsız amaçsız açıklanamayan bir destek.

biltrabzon
2 galibiyetle havalara girenlerin havasi cabuk söndü.Futbol bilgisi olmayanlar G.antep i 3 leriz diyor burda.Senin takimin 15 e yakin mac oynamis organize birakin golü bir tane pozizyonu yok.Adam kalkmis hala ona sabret buna sabret diyor.Bu takim bu senede küme düsmemeye oynar.Ligin en kötü organize olan takimiyiz.Kadron iyi olabilir eger takim degilsen,küme mücadelesi verirsin.Yazk günah lan su transferlere verilen paralara,Trabzonsporu bu yönetim her anlamda cöplüge cevirmistir.8 puan almak icin mi 30 milyon euro harcadik bu sefillere.Halilhodzic gelirken bu adamda bizim göremedigimiz neyi gördüler dedik,alin iste sonuc ortada.Mersin 10 kisi 2-0 daan mac ceviriyor hala konusuyorsaniz siz en büyük Trabzonspor düsmanisiniz.

Murat Varol
Cok kötüsün :D

Biraz neşelenelim istedim :))

memozcan
26.10.2014, 19:06
lütfen şu yazdığı hiç bir yorum tutmayanlar yorum yaparken iki kere düşünsünler..:)

belkalem- yumlu defansı her maç 4 gol yemeye adaydır arkadaşlar.. bunu artık anlayın..

1-bu takımda belkalem, zeki, fatih atik, salih dursunun yeri yok.. ekleme yapıyorum soner ve serdarı da isteyenler listeye dahil edebilir.

2- belkalem, avram ve medjani üçlüsünden sadece biri ilk 11 oynayabilir o da ancak stoper olarak..

3- waris asla sol açık oynayamaz, orada en iyi yaptığı şey sırtını kaleye dönerek zaman geçirmek olur..

4- bu kadro ligdeki en iyi kadrolardan biri ama oynatacak akıllı hoca lazım..

Ali İhsan
Bütün eleştirileri anlıyorum da cümlesinin içinde Hami geçenleri anlayamıyorum.

Hami büyük takım hocası olamayacak mantalitede bir adam, geçen sene gördük, takımı küçültür ve yönetir.

Hami'nin teknik vs bilgisinin de olduğunu düşünmüyorum, ayrıca kendisini ifade edemeyen bir lider mi olur?

Geçen sene takımı iyi gazladı, zaten yenmesi gereken maçları takım aldı ama büyük maçların hepsinde tel tel döküldü çünkü o maçlarda taktik teknik bilgi ve liderlik gerekir.

zahido
Fatih- bosingwa- belkalem- papa - ishak - salih - constant - ekici - ozer - waris - cardozo

İlk 11 bu şekilde olmalı. Taktiğimizde 4-1-3-2 olmalı.

Not : 6 yabancı olmuş. :) 6 yabancı oynatabilsek kadro boyle olmalıydı :)

Furkan Özdem
26.10.2014, 19:07

Kloop İlkay'ı sağ bekte, Pizchek'i defansın önünde, Reus'u da ileri uçta oynatmaya çalışmıyor

Sen adam gibi 11 çıkarırsın oyuncular oynar yener yenilir sıkıntı yok ama böyle sacma sapan 11 yaparsan defolup git diyene de laf edemezsın

Kloop 3 aydır dortmundun başında değil. 2008'den beri dortmundun başında.

Ali İhsan
26.10.2014, 19:07
lütfen şu yazdığı hiç bir yorum tutmayanlar yorum yaparken iki kere düşünsünler..:)

belkalem- yumlu defansı her maç 4 gol yemeye adaydır arkadaşlar.. bunu artık anlayın..

1-bu takımda belkalem, zeki, fatih atik, salih dursunun yeri yok.. ekleme yapıyorum soner ve serdarı da isteyenler listeye dahil edebilir.

2- belkalem, avram ve medjani üçlüsünden sadece biri ilk 11 oynayabilir o da ancak stoper olarak..

3- waris asla sol açık oynayamaz, orada en iyi yaptığı şey sırtını kaleye dönerek zaman geçirmek olur..

4- bu kadro ligdeki en iyi kadrolardan biri ama oynatacak akıllı hoca lazım..

Belkalem kötü ama Mustafa iyi yani...

Belkalem şu an elimizde en iyi oynayan stoper, bence yanına adam bakalım.

Salih de oynatıldığında gayet iyi oynuyor.

Ayrıca bu kadronun mühendisliği iyi yapılmamış

Bera B.
26.10.2014, 19:08
Tv'den açıklama yapma neyin ölçüsü? 3 kuruşluk bi belge hamiye ne kazadıracak? Hami gayretli bir hoca ama benim bu rakimin başinda gordugum en iyi adam ersun'du

Mesleğine önem vermesinin bir göstergesi. Bunu yapmak için senelerce vakti de vardı ama tercih etmedi. Arada kendini geliştirmek için bir şeyler yaptığı ne malum. Mutlaka bizim takımdan bir zaman teklif düşer diye düşündü ve hakikaten o teklif de geldi.

Ersun hoca konusuna girmeyelim, benim içimde yaradır kendisi.

Devrim_61
Fark Atabilcegimiz bir Takımdan Zor 1 puanı Kurtardık.. Ama Umutsuz Olmaya Gerek Yok Sakatlarda Döndüler En Önemliside Özer İyi Olcak Bu Takım Bugun Hocanın Tek Hatası 2 Aydır Sakat Olan Mustafayı Ve Hiç Bişe Yapmayan Serdarı 90 Dk Sahada Tutmasıydı Mustafayıda Oynatma Sebebi Yabancı Kısıtlaması Hemen İstifa Deyip Ortalıgı Karıstırmayalım Sabır Lütfen..

İstifa Diyen Arkadaşlar Lütfen Dormunt Hocasının Türk Futbolu Hakkında Soruya Vermiş Oldugu Cvb Dinlesinler O Bile Türk Futbolu Hakkında Sorulan Soruya Gülümsüyor Ve Diyorki Ben 2008 de Geldim Kulubun Başına Eger Türkiyede Olsaydım Bu Kadar Duramazdım Kulubun Başında Yani Şu Zihniyetimizi Deyiştirelim Artık Lütfen Yeni Gelen Şampiyonmu Yapcak Takımı Sanki Hemen..

biltrabzon
Ciddiyeti elden birakmazsak 2-3 tane atar galip geliriz.

:D:D

Kazım Bostan
26.10.2014, 19:09
hoca'nın ilk haftalar nasıl defansı oturttuğunu gördük, bu ortamda ıslıklar ve stres altında 4 gol atabileceğimizi de gördük

takım da yavaştan birbirine alışmışken bu kadar niye karamsar oluyoruz arkadaş anlamıyorum. sayısal sonuçlar bok gibi olabilir ama şans faktörü de olacak yanımızda, hakemler de şerefsizlik yapmayacak, futbolcular da bu kadar sakatlanmayacak. fb değiliz ki kötü oynadığımız maçlarda dış ellerle galibiyet alalım? her galibiyeti söke söke almak zorundayız.

hoca bugünden ders alıp medjani ve zeki'den vazgeçerse, her şey toparlanır hiç belli olmaz zirvedekiler teker teker tökezlemeye başlar. bu sene en kötü avrupa'ya gideriz yine, seneye de yavaştan şampiyonluklar gelmeye başlar. beşiktaş kaç yıldır beraber oynuyor da anca bugün böyle oynamaya başlayabildi. hem her sene zirvedeydik de bu sene böyleyiz sanki. bu hocaya bari sabredelim hatalar yapsa da taşlar yerine oturur

4 golü de yumlu yüzünden yedik, bu adamı ben de çözemedim. ilk 11'in değişmez ismi olabilecek kadar iyi de olabiliyor 18'e bile giremeyecek kadar kötü de. yabancı sınırı olduğunu da unutmayalım. bence 1 ay sonra ilk 11 oynayacak şekilde kademeli olarak takıma monte etmek lazım yeniden.

bahadır2561
26.10.2014, 19:10
Kloop 3 aydır dortmundun başında değil. 2008'den beri dortmundun başında.

3 aylıkken de böyle salaklıkları yapmamıştır ama

Trabzonsporking
26.10.2014, 19:11
Özerin ölüsü bile bu takıma yeter

bordoylamavi
antep sonlarda hep panik yapan bir takım maçı bırakmayalım yeter kli

yatabare ikidir kaleye vuracağına kafayla uzaklatıran defans oyuncusu gibi. bu arada antebin bu savunmasıyla maç dönebilir çok kolay pozidyon veriyorlar özellikle ceza alanına ortalarda

bi de her geleni yemeseydik. aslında hücümda iyiydik constant yatabare cardozo waris özer herkes çok gayret gösterdi. serdar tam anlamıyla sıfır zeki öyle. bunlar yedek bile olamaz. medjani belkalem de olmaz. cardozonun kaçırdığı gol hiç yakışmadı ona. bu arada adama arkadan vurduğu tekme normalde kırmızı verilirdi. yine şansımıza cüneyt sarı verdi. attığı gol ise tüm bunları kapattı. golcü böyle olmalı beklenmedik anda çıkıp golünü atmalı. vahid hoca şu rotasyon işini boşverse de adam gibi kadro oturtsa iyi işler yapıcaz ama bi oyuncuyu bi daha görmeiyoruz ki sahada

atomantcum

Benim de sevmediğim bir olay bu. Ama denemiş işte, o öyle tercih etmiş, tutabilirdi de.

Ama asıl konu o değil ki, benim bahsettiğim şey bizim taraftarın tavrı. Kötü sonuçlar alındığında hemen istifa sesleri geliyor.

O zaman size bir soru: Vahid aynen burada beklenen kadroları çıkarsa yine aynı puanı toplasa o zaman aynı tepkiler olmayacak mıydı? Tabi ki olurdu. O zaman da oyuncu tercihleri eleştirilecekti, ne biçim adamlar transfer etmiş diyeceklerdi. İsterse gelip tek tek taraftara sorup transfer yapsın, kadroyu da yine anket yapıp oluştursun, takım yenilince bu sefer de "ne biçim antreman yaptırıyosun Vahid" denir.

Ortaya çıkan sonuç kötüyse her zaman eleştirecek bir şey bulunur.

delikoyun
bazı bölgelerin ilacı bu kadroda yok transfer şart ön libero mevkii çok kötü

batuhanTs
26.10.2014, 19:12
bu kadar karamsar olmaya gerek yok açıkcası bu kadar bireysel hata ve oyuncu seçimi hatalarına rağmen takım nerdeyse 90 dakika yenik durumdayken son saniyede golü atıp beraberliği yakalaması bu reaksiyonu göstermesi önemli ama bu gösterilen reaksiyonda bana göre maalesef halilodziçin zerre payı yok hatta takımın bu duruma düşmesine çanak tuttu takım kaliteli ama teknik adam istediğini yapamıyor mu yoksa gerçekten gerçekleri göremiyor mu bir kaç hafta daha sabretmek gerekiyor yoksa vahid hocaya elveda demenin zamanı gelicek

memozcan
26.10.2014, 19:12
Bu arada ben forumdaki genel kanının aksine attığımız gollerin öyle dandik goller olduğunu düşünmüyorum. Sefa'nın golü dışında diğer 3 gol birbirinin tıpatıp aynısı. Uzun top geliyor, birisiceza sahası içinde yakın mesafeye indiriyor diğer oyuncu tamamlıyor. Çalışılmamış olması mümkün değil. En azından takımın gol atacak bir organizasyonu var. 3 yıldır takımımızda olmayan bişey bu, kara kara düşünüyorduk, acaba nasıl olacak da gol atacağız diye. Beğenirsiniz beğenmezsiniz, ama kaç maçtır böyle gol atmayı deniyor ve başarıyoruz. Gittikçe daha iyi olacaktır. Herkes ister yaldır yaldır gelelim, her türlü gol atalım filan ama bunlar kolay işler değil. Şu an iyi hücum oynayan Beşiktaş var, onlar da bi sene sonra daha yeni yeni bişeyler yapıyorlar.

Vahid hocanın kadro tercihlerini ben de eleştiriyorum ama olumlu yanlarını da görmeye çalışmalıyız. Hoca gitsin demenin kimseye bir hayrı yok, tamamen boş laf. Yukarıda yazmış birisi, ben de tekrarlayayım. Dortmund'un 9 haftada 7 puan toplamış hocası buradaki pek çok insana göre dünyanın en iyi teknik adamı. Bizde olsa şu an çoktan tenekeyi bağlamıştık.

kardeşim senin de belirttiğin gibi hocanın takımı çalıştırdığı tek konu uzun toplar ve duran toplar.. onun haricinde bir oyun planımız olduğunu gördüyseniz bize de anlatın.

dortmuntu örnek veren arkadaşı okumuşsunuz ama onu yanıtlayan arkadaşı okumamışsınız ne yazık ki.. o dortmuntla bizim takımı kıyaslamak bakın ferrari de yolda kalıyor ne var yani bizim vosvos zırt pırt yolda kaldıysa demek gibi bişey.. adamların 4-5 senedir kazanmadığı başarı kalmadı..

gurur6134
26.10.2014, 19:13
bi takim bukadar corba yapilabilir..riza gecen hafta cozemedigim tek takim ts derken ne kadarda hakliymis kimin nerde oynayacagi hangi hafta kimin oynayacagi taktik olarak ne oynadigimiz belli degil arkadas bu ne ya..muhtesem kariyerinide alsin gitsin ilk defa 4 yemis kariyerini harcamasin buralarda olmazmi..

Ehrimen
O değil de maçın özetini izliyorum; Yumlu'nun yediğimiz 4 golde de o kadar ama o kadar net hataları var ki tanımasam ihanet ediyor diyeceğim! Hoca haklı mı acaba?!

bordoylamavi
hoca'nın ilk haftalar nasıl defansı oturttuğunu gördük, bu ortamda ıslıklar ve stres altında 4 gol atabileceğimizi de gördük

takım da yavaştan birbirine alışmışken bu kadar niye karamsar oluyoruz arkadaş anlamıyorum. sayısal sonuçlar bok gibi olabilir ama şans faktörü de olacak yanımızda, hakemler de şerefsizlik yapmayacak, futbolcular da bu kadar sakatlanmayacak. fb değiliz ki kötü oynadığımız maçlarda dış ellerle galibiyet alalım? her galibiyeti söke söke almak zorundayız.

hoca bugünden ders alıp medjani ve zeki'den vazgeçerse, her şey toparlanır hiç belli olmaz zirvedekiler teker teker tökezlemeye başlar. bu sene en kötü avrupa'ya gideriz yine, seneye de yavaştan şampiyonluklar gelmeye başlar. beşiktaş kaç yıldır beraber oynuyor da anca bugün böyle oynamaya başlayabildi. hem her sene zirvedeydik de bu sene böyleyiz sanki. bu hocaya bari sabredelim hatalar yapsa da taşlar yerine oturur

4 golü de yumlu yüzünden yedik, bu adamı ben de çözemedim. ilk 11'in değişmez ismi olabilecek kadar iyi de olabiliyor 18'e bile giremeyecek kadar kötü de. yabancı sınırı olduğunu da unutmayalım. bence 1 ay sonra ilk 11 oynayacak şekilde kademeli olarak takıma monte etmek lazım yeniden.

hocasm bi de kaleci sorunumz var. onur çoğu maçta 3 4 gol yiyeceğimiz maçları tek başına kurtarıyordu. fatih ise geleni içeri alıyor.

zx61
26.10.2014, 19:14
Mustafa yumluyu 11de gördüm ve yemin ediyorum içime doğdu aynı karabük maçına zekinin damga vurdugu gibi mustafa da bu maçı batıracak dedim..maçtan önce fark atarız diyorduk aslında yanılmadık ama mustafayı hesaba katmamışız adamın yedigimiz 4 goldede hatası var..zeki ve mustafayı kadroda görmek istemiyorum ben artık aslında buna kaleci fatihi de katabiliriz ancak onun alternatifi yok şimdilik..ahh onur ah.. kaleyi bulan her top gol diyebiliriz bundan sonra..ben kadromuzu beğeniyorum doğru bir hocayla herkes oynaması gereken yerde oynarsa bu kadro ufak takviyelerle uçar..vahid hoca milli aradan önce gitmeliydi şuan geç kaldık bence..bu sene lig şampiyonluğu hayal bize yine

F. Yıldırım
Yalnız şu unutulmamalı ki hafta içi maç oynamış bir takımın 2-0'dan hem de farkı bire indirdikçe yemesine karşın bir puan çıkarması verilen mücadelenin göstergesidir.
Bugün kalecimiz az biraz görevini yerine getirseydi maçı çok rahat alırdık. Kalecinin hataları üstüne Zeki ve Yumlu eklenince maalesef 2 puan yitirmiş olduk ve gerçekten yazık oldu.

ilzinho61
B.Dortmund ile bizi kıyaslayan var ulan d.hocası 4 yılda iki şampiyonluk 2 ikincilik 1 s.ligi finali bir Almanya kupası bir super kupa kazandırdı. Takımın borcu yok d.mund takımının sen son hamle 75 milyon TL harcadın borcun 273 milyon TL rakam bilmyosun her halde yazayımda anlayasın ikiyüz yetmiş uç milyon TL yani bu halde gidersek BATACAĞIZ bakdınmı puan durumuna baktın mı koca yedi haftada aldığın 1 galibiyete kaybettiğini 13 puana millet bu puanı koca sezonda kaybetmiyor anladım ki polyannalık harbinden bir hastalık her kim olursa olsun sonuç ne olursa olsun anlamsız amaçsız açıklanamayan bir destek.

Sen ne diyorsun ya

Jürgen Klopp ilk sezonunda Dortmundu sampiyon yapmadi ilk sezonda 6. ikinci sezonda 5. ve ücüncü sezonda sampiyon yapti

Ilk iki sezonunda 68in 31ini yenip 23unu berabere bitirdi ve 16 kaybetti

Ilk sezonda 59 ikinci sezonda 57 puan topladi.

Basarilimi sayilir ? Hayir cünkü ilk 2 sezonda basardigi sadece bir UEFA kupasina katilimi var

Senin gibilerine kalsak don gibi hoca degistiririz

Hamci hoca gelsin, 3 mac yenilsin istifa etsin, Senol hoca gelsin 4 mac yenilsin istifa etsin

Bu kafayla nereye kadar !

artvints
bunun vahid hoca ile alakası yok. ersun hoca dan beri aynı şey oluyor.hoca kalsın, istikrar olsun, değiştirerek bir yere varamayız diyenler aynı kişiler.her kötü performantan sonra bu adamla olmaz diyenler de aynı kişiler.3 ayda olmuyor işte bu işler, bir hocayla başladıysan sezonu tamamlamasına izin vereceksin ve toplu değerlendirmeler yapacaksın.sinirle alınacak karar değil bunlar.

tribün boş, destek yok.spor kültürü yok.30 senedir yola girmiş, halledilmiş bişey yok.düzen yok.ancak o gitsin, bu gelsin. daha çok giden gelen olur böyle.

ffırtına
26.10.2014, 19:15
Vahid hocayı savunanları anlamıyorum .. Eğer ortada bir sistem olsa belli bir iskelet kadromuz olsa ve bu kadroyla sürekli maç yapıp kaybetsek tamam da .. Orta da şöyle bir şey var Vahid hoca daha kendi 11'ini oluşturamıyor her hafta 3-4 farklı oyuncu izleyip duruyoruz sorun burada bence ..

nakzo
26.10.2014, 19:16
2 galibiyetle havalara girenlerin havasi cabuk söndü.Futbol bilgisi olmayanlar G.antep i 3 leriz diyor burda.Senin takimin 15 e yakin mac oynamis organize birakin golü bir tane pozizyonu yok.Adam kalkmis hala ona sabret buna sabret diyor.Bu takim bu senede küme düsmemeye oynar.Ligin en kötü organize olan takimiyiz.Kadron iyi olabilir eger takim degilsen,küme mücadelesi verirsin.Yazk günah lan su transferlere verilen paralara,Trabzonsporu bu yönetim her anlamda cöplüge cevirmistir.8 puan almak icin mi 30 milyon euro harcadik bu sefillere.Halilhodzic gelirken bu adamda bizim göremedigimiz neyi gördüler dedik,alin iste sonuc ortada.Mersin 10 kisi 2-0 daan mac ceviriyor hala konusuyorsaniz siz en büyük Trabzonspor düsmanisiniz.

Bunların Trabzonspor la uzaktan yakından alakası yok zerre üzüntüleri yok insanda yüz olsa bu kadar para harcayıp şu rezilliği savunamaaaz.

Trabzonsporking
26.10.2014, 19:16
Gs yedi

ilyskm
26.10.2014, 19:17
Bu hocada ısrar etmek zaten heba olmuş lige avrupayıda katmak olur. Bırakın inadı artık bu hocayla olmaz

atomantcum

Şenol Güneş tartışmasız en başarılı en kariyerli (70'leri 80'leri saymıyorum, o zamanları günümüzle karşılaştırmak çok saçma) ismi. Adamı sayısız defa kovmadık mı takımdan?

Dün yaşanan başarıların filan hiç değeri olmaz taraftarın gözünde. Eğer takım bugün kötü gidiyorsa, birinci suçlu olarak her zaman teknik adam eleştirilir, ilk onun kellesi gider. Türk futbolunda bunun aksi bir durum yaşanmadı bugüne kadar.

Kazım Bostan
hocasm bi de kaleci sorunumz var. onur çoğu maçta 3 4 gol yiyeceğimiz maçları tek başına kurtarıyordu. fatih ise geleni içeri alıyor.

fatih beni de korkuttu ne yalan söyleyim.

işte dedim ya ortada hata vardır ama çok şanssızız..

Varlıbaş61
26.10.2014, 19:18
Dört golde duran toptan geldi anladığım kadarıyla .. Her zaman derdim şampiyon olacak takım duran toptan gol bulmalı ve stoperler de gol atmalı .. Bu sene bunlar oluyor ama defans sıkıntısı başladı şimdi de ;(

memozcan
26.10.2014, 19:19
Belkalem kötü ama Mustafa iyi yani...

Belkalem şu an elimizde en iyi oynayan stoper, bence yanına adam bakalım.

Salih de oynatıldığında gayet iyi oynuyor.

Ayrıca bu kadronun mühendisliği iyi yapılmamış

bizim taraftarımız 4 sene sonra alanzinhonun ne kadar gereksiz olduğunu keşfetti.. yine zokoranın ne kadar kaçak oynadığını görmemiz için 3 sene gerekti.. belkalemin ne kadar ağır olduğunu ve 4. goldeki anlamsız ofsayt taktiği gibi saçmalıklarını anlaması için 2 sene yeterli olur umarım..

ben mustafa iyi demedim .. belkalem le mustafa tıpatıp aynı özellikte oyuncular.. birbirinden hiç bir farkı yok.. tek fark mustafanın yerli statüde olması ve bu da onu değil bir adı 4-5 adım öne çıkarır..

salih ne ara iyi oynadı da bu kanıya vardınız.. size kalsa belki de düne kadar zekinin çok iyi bir sol bek olduğunu düşünürdünüz..

ilyskm
26.10.2014, 19:19
Olmayacağı daha başından belliydi, Vahid hoca hep isteyen tarafa ne taktik ne Hırs hiç bir şey veremedi

gurur6134
26.10.2014, 19:20
Haftaya cardozo kalede bile oynayabilir sasirmam artik..bu arada fatihden de iyi kalecilik yapar o da ayri konu..ibrahimin performansi cok iyiydi hazirlik maclarinda denenmesinde sikinti yok gelen gecen 3 luyor 4 luyor nasilsa..ya tutarsa hesabi..

inadina61_08
bunun vahid hoca ile alakası yok. ersun hoca dan beri aynı şey oluyor.hoca kalsın, istikrar olsun, değiştirerek bir yere varamayız diyenler aynı kişiler.her kötü performantan sonra bu adamla olmaz diyenler de aynı kişiler.3 ayda olmuyor işte bu işler, bir hocayla başladıysan sezonu tamamlamasına izin vereceksin ve toplu değerlendirmeler yapacaksın.sinirle alınacak karar değil bunlar.

tribün boş, destek yok.spor kültürü yok.30 senedir yola girmiş, halledilmiş bişey yok.düzen yok.ancak o gitsin, bu gelsin. daha çok giden gelen olur böyle.

sene sonunda vahid hocanın kalacağına inansam, 3 yıl herşeye rağmen katlanalım. bu sene takıma bir futbol kültürü verip seneye gideceği gibi bir risk var. opsiyon nedir anlamış değilim, işin başı buradan bozuk aslında, 3 yıllık bir hoca olacaksa 3 yıllık bir kontrat olur, bu ne 1+1, biz tff ye niye kızıyoruz ki bizim sözleşmeler sakat. Bu kadronun yapması gerekenle yaptığı arasında çok büyük fark var, yazık olmasından korkuyor çok kişi. bir daha böyle kadro nasıl olur ki.

Furkan Özdem
3 aylıkken de böyle salaklıkları yapmamıştır ama

Belki de yapmıştır bilemiyorum. Ben sabırlı olunması gerektiğine dikkat çektim...

Kloop ilk yıl 6. ikinci yıl 5. olmuş misal. Dortmund taraftarı isyana gelip ilk yıldan adamı yollasalardı belki bugünleri hiç göremeyeceklerdi.

Daha yeni gs maçından sonra da Kloop "Başkanım Türk mantalitesinde olsaydı bugünleri göremezdim." dedi.

Yorumlara bakarak ne kadar haklı olduğunu görebiliriz...

bahadır2561
Benim de sevmediğim bir olay bu. Ama denemiş işte, o öyle tercih etmiş, tutabilirdi de.

Ama asıl konu o değil ki, benim bahsettiğim şey bizim taraftarın tavrı. Kötü sonuçlar alındığında hemen istifa sesleri geliyor.

O zaman size bir soru: Vahid aynen burada beklenen kadroları çıkarsa yine aynı puanı toplasa o zaman aynı tepkiler olmayacak mıydı? Tabi ki olurdu. O zaman da oyuncu tercihleri eleştirilecekti, ne biçim adamlar transfer etmiş diyeceklerdi. İsterse gelip tek tek taraftara sorup transfer yapsın, kadroyu da yine anket yapıp oluştursun, takım yenilince bu sefer de "ne biçim antreman yaptırıyosun Vahid" denir.

Ortaya çıkan sonuç kötüyse her zaman eleştirecek bir şey bulunur.

Eleştiri olacaktır dünyanın değişmez kurallarından birisidir..
Yeni oluşturulmuş takımız zamana ihtiyacımız var diyorsun ama her maç farklı kadroyla çıkıyorsun bunun açıklaması olamaz.
Elinde 3 tane hatta 4 tane sol bek var -Musa,İshak,Mustafa,Constant- sen gidip ters ayaklı Zeki'yi oynatıyorsun kusura bakma ama bu deneme değildir
Keza yine elinde 50 tane orta saha varken Bosingwa'yı orta sahada oynatıp, Zeki'yi sag bek oynatman akıllı kişinin işi değildir
Gelelim Sefa'ya adam hayatında sol acık oynamamıştır belki de bizde 10 maçta 2 kere sol acık oynadı
Medjani denen futbol fukarasına hiç değinmeyeceğim

Bu hamleleri deneme ile açıklayamayız.
Bildiğin takıma ihanet ediyor
Aklı gelen mesajda cok net

F. Yıldırım
26.10.2014, 19:21
Bunların Trabzonspor la uzaktan yakından alakası yok zerre üzüntüleri yok insanda yüz olsa bu kadar para harcayıp şu rezilliği savunamaaaz.

Asıl köstek olanların Trabzonsporla alakası yok.
Sabahtan beri yazdığınız Dortmund gibi olmak istiyorsak hocaya sabretmeliyiz.
İki yıl sonra ilk defa 2-0 yenik olduğumuz maçı çevireceğimize dair umut vardı içimde nitekim Mustafa ve Fatih keriz olmasa çeviriyorduk da.

ilzinho61
Olmayacağı daha başından belliydi, Vahid hoca hep isteyen tarafa ne taktik ne Hırs hiç bir şey veremedi

He he

Hamci hoca gelsin ozaman 3 mac yenilsin onuda yollayalim

Eminimki ilk yollayan sen ve senin gibileri olur yine

Istikrar en önemlisidir,3 veya 4 ay icinde olacak isler degil bunlar ve hic bir zamanda degildi futbol profosörleri

Trabzonsporking
Bari basket takımı şbyi yensin

ilyskm
26.10.2014, 19:22
Akhisar maçında tarih tekerrür eder ve Vahidin fişini Mustafa Reşit çeker... Yazın bir kenara...

zx61
Gerçekten 4 yedik ama bende de öyle bir karamsarlık oluşmadı aksine kızacaksınız ama iki gün önce avrupada maç yapmış iki farklı geriye düşmüş takımın kazanma arzusu beni sevindirdi..üstelik sıfır hakem yardımıyla sikebahçe gibi böyle anlarda 2 penaltı bize de çalınsa simdi başka seyler konusuyor olurduk..bizdeyse hakem anca köstek oluyor..mustafa ve kalecinin hatasını takıma yükleyemiyorum..ancak vahid hocanın tercihlerinden ötürü kaybettiğimiz kaçıncı puan bu..bu kadroyu başka bir tdnin elinde görmek de isterdim açıkcası

cakalkerem
Hoca hoca....

Sana ne diyeyim...hangisinden baslasam ki....
Bu zekiyi bugun gonder...adam kullum zarar...mejdaniyi sonunda isliklattin helal olsun...4gozle bekledigimiz mustafa bugun antepin her golunde hatasi vardi...

atomantcum
26.10.2014, 19:23
kardeşim senin de belirttiğin gibi hocanın takımı çalıştırdığı tek konu uzun toplar ve duran toplar.. onun haricinde bir oyun planımız olduğunu gördüyseniz bize de anlatın.

dortmuntu örnek veren arkadaşı okumuşsunuz ama onu yanıtlayan arkadaşı okumamışsınız ne yazık ki.. o dortmuntla bizim takımı kıyaslamak bakın ferrari de yolda kalıyor ne var yani bizim vosvos zırt pırt yolda kaldıysa demek gibi bişey.. adamların 4-5 senedir kazanmadığı başarı kalmadı..

Eksiklerini zaten herkes bağıra çağıra söylüyor, ben de söylüyorum zaten. Ama burada farklı bir şeyden bahsettim. Herkes olumsuz yanlarını yazmış, olumlu bir yanını yazdım. Kötü mü ettim?

Dortmund konusunu cevapladım zaten.

cakalkerem
26.10.2014, 19:24
Kevina gercekten acidim...haftaya kalede olursa sasirmam...

bahadır2561
Belki de yapmıştır bilemiyorum. Ben sabırlı olunması gerektiğine dikkat çektim...

Kloop ilk yıl 6. ikinci yıl 5. olmuş misal. Dortmund taraftarı isyana gelip ilk yıldan adamı yollasalardı belki bugünleri hiç göremeyeceklerdi.

Daha yeni gs maçından sonra da Kloop "Başkanım Türk mantalitesinde olsaydı bugünleri göremezdim." dedi.

Kardeşim onda hem fikiriz zaten, istikrar başarıyı getirir ama doğru kişiyle
Sen adam akıllı 11 çıkar oyuncular yerinde oynasın skor da ne oluyorsa olsun ama sen baştan hata yapıyorsun
Temelinde hata var bu binanın
Siz savunabilirsiniz ama ben savunmuyorum kusura bakmayın ki Karabük maçına kadar en büyük destekçisi bendim hocanın

gurur6134
Şenol Güneş tartışmasız en başarılı en kariyerli (70'leri 80'leri saymıyorum, o zamanları günümüzle karşılaştırmak çok saçma) ismi. Adamı sayısız defa kovmadık mı takımdan?

Dün yaşanan başarıların filan hiç değeri olmaz taraftarın gözünde. Eğer takım bugün kötü gidiyorsa, birinci suçlu olarak her zaman teknik adam eleştirilir, ilk onun kellesi gider. Türk futbolunda bunun aksi bir durum yaşanmadı bugüne kadar.

Senolu takimdan kovduk oylemi ne kadar balik hafizaliyiz elazigdan 3 yemistik kume hattiyla aramizda 3 puan kalinca kendisi istifa etmisti yerine gelen tolunay yonetim bana takimi kumede tutda ne yaparsan yap demisti diye demec vermisti gemi batiyordu anlican son andakurtarilmisti..bu taraftar kovdu oldu dimi simdi el insaf baska bise demiyorum..poliyanacilikda bi yere kadar bi siniri olmali

Trabzonsporking
Başımızda doğru düzgün bir td olsa bu sene şampiyon olurduk.sekistaştan bi cacık olmaz bu sene

Furkan Özdem
26.10.2014, 19:25

Alakası bile yok. Daha kaç ay oldu hoca geleli? Dortmund'un 4-5 senedir kazanmadığı başarı kalmamasının en büyük nedeni SABIRDIR.

Berke6198
Kevina gercekten acidim...haftaya kalede olursa sasirmam...

Constant Milan'da solbek oynamıştı 1 sezon boyunca.

Onun için olağanüstü bir durum değil.

cakalkerem
Fatihe de masallah...ne goller yedi...

atomantcum
26.10.2014, 19:26
Yalnız şu unutulmamalı ki hafta içi maç oynamış bir takımın 2-0'dan hem de farkı bire indirdikçe yemesine karşın bir puan çıkarması verilen mücadelenin göstergesidir.
Bugün kalecimiz az biraz görevini yerine getirseydi maçı çok rahat alırdık. Kalecinin hataları üstüne Zeki ve Yumlu eklenince maalesef 2 puan yitirmiş olduk ve gerçekten yazık oldu.

Aynen öyle, ilk yarıda 2 gol yiyoruz, bir tane bile atağımız yok, sonra ikinci yarı gol atıyoruz hemen yiyoruz, gol atıyoruz hemen yiyoruz. Takımın bunlara rağmen baskılı oyuna devam edip de 4 gol atmayı becerilmesi büyük bir iş. Hem takım ruhunun, hem fizik gücünün hem de kalitenin varlığını gösteriyor bu.

hyasin61
26.10.2014, 19:27
Bu hoca ıle olacak arkadas bırakın hocayı takımı elestırmeyı .Bir Özer'in donusu bıle ne kadar etkıledı takımı.Hoca idealini bulma adına sansızlıklar yakaladı ama taslar yerıne oturmaya basladı.

ilzinho61
Sen adam akıllı 11 çıkar oyuncular yerinde oynasın skor da ne oluyorsa olsun ama sen baştan hata yapıyorsun
Siz savunabilirsiniz ama ben savunmuyorum kusura bakmayın ki Karabük maçına kadar en büyük destekçisi bendim hocanın

Bir mac fikrini tamamen degistirdi yani

Ozaman sende bir degisiklik var cünkü bir adami bir günden öbürüne silemezsin

Ama unuttum, Trabzonspor taraftari bir günde göge cikarir, öbürsü günüde tamamen siler

Bu degismezse basarida gelmez bu kadar basit

cakalkerem
Constant Milan'da solbek oynamıştı 1 sezon boyunca.

Onun için olağanüstü bir durum değil.
Ne oynarsa oynasin takimin gole ihtiyaci varken hucuma destek verecek orta saha lazimken sol beke koyamazsin...buna ragmen solda da cok iyi oynadi oda ayri konu

Enes Başkaya60
Derhal gitmelidir mevki bilmeyen hocadan hoca olmaz....

biltrabzon
Daha durun fb ve kasimpasa haric ligin en kötü kadrosuna sahip takimlarini yenemedik.Bursa,Eskisehir,Sivas,Konya,Besiktas,GS, Akhisar gibi kadrolari kaliteli takimlardan puan alacagimizi mi zannediyorsunuz.

Aydın Danış
Aynen öyle, ilk yarıda 2 gol yiyoruz, bir tane bile atağımız yok, sonra ikinci yarı gol atıyoruz hemen yiyoruz, gol atıyoruz hemen yiyoruz. Takımın bunlara rağmen baskılı oyuna devam edip de 4 gol atmayı becerilmesi büyük bir iş. Hem takım ruhunun, hem fizik gücünün hem de kalitenin varlığını gösteriyor bu.

Başından beri aynı şeyi söylüyorum ama karamsarlık kol geziyor buralarda şu aralar...

atomantcum
26.10.2014, 19:28
Sen ne diyorsun ya

Jürgen Klopp ilk sezonunda Dortmundu sampiyon yapmadi ilk sezonda 6. ikinci sezonda 5. ve ücüncü sezonda sampiyon yapti

Ilk iki sezonunda 68in 31ini yenip 23unu berabere bitirdi ve 16 kaybetti

Ilk sezonda 59 ikinci sezonda 57 puan topladi.

Basarilimi sayilir ? Hayir cünkü ilk 2 sezonda basardigi sadece bir UEFA kupasina katilimi var

Senin gibilerine kalsak don gibi hoca degistiririz

Hamci hoca gelsin, 3 mac yenilsin istifa etsin, Senol hoca gelsin 4 mac yenilsin istifa etsin

Bu kafayla nereye kadar !

Çok güzel açıklamışsınız. Klopp 2008'den beri Dortmund'da, adam sadece son 4 sezon istatistiğini veriyor. Bizde iki yıl üst üste kalan hoca bir elin parmaklarını geçmiyor.

gurur6134
Uzun lafin kisasi vahidin bugunku hatalarini gorup hala savunanlarin zerre futbolla alakasi yoktur bu hatalar ne ilk nede son olcaktir okadar..tolunayin haminin ahini alanlar basda yonetim olmak uzere basarisiz olmayada mahkumdurlar..

ilyskm
He he

Hamci hoca gelsin ozaman 3 mac yenilsin onuda yollayalim

Eminimki ilk yollayan sen ve senin gibileri olur yine

Istikrar en önemlisidir,3 veya 4 ay icinde olacak isler degil bunlar ve hic bir zamanda degildi futbol profosörleri

Peki arkadaşım Vahid madem iyi hoca idi ne oldu da Soner'i çıkarıp Özer' i oyuna aldı? 3 tane sol bekimiz varken neden Zekiyi sol bek oynattı da sonra Constantı sola Zekiyi sağa çekti. İnan futbol o kadar zor bir oyun değil oyunu zorlaştıran hocanın kararlarıdır. 2. Yarı yaptığı Değişiklikler doğru muydu? Doğruydu. Peki adama sormazlar mı koskoca ilk yarıyı olmayacak iş için heba ettin ne öğrendin? 2 tane gol yedin. Kolayı yapmak için 2 gol yemene gerek yoktu. Şimdi sen bana kalkmış istikrardan bahsediyorsun. Lig sıralamasına bakarsan istikrarın ne olduğunu daha iyi anlarsın

Furkan Özdem

Hoca çok iyi kadro çıkarıyor her şey güzel demem mümkün değil tabi. Hocanın yakını felan da değilim sonuçta takımım için diyorum bunları. Ben şu zamanda hoca değişikliğinin takıma hiçbir fayda vermeyeceğini düşünüyorum. Hoca gittikten sonra her şeyin daha iyi olacağı kesin olsa 1 dakika düşünür müyüz? hayır. Ancak böyle bir garanti yok elimizde. En mantıklısı sakin, sabırlı olmak ve hocanın hatalarından ders çıkarmasını beklemek bu sene...

Enes Başkaya60
26.10.2014, 19:29
Helal sana ibb 5 dakika da 2 gol attı GAYSE YE...

cakalkerem
Bu hoca ıle olacak arkadas bırakın hocayı takımı elestırmeyı .Bir Özer'in donusu bıle ne kadar etkıledı takımı.Hoca idealini bulma adına sansızlıklar yakaladı ama taslar yerıne oturmaya basladı.
Hangi taslar yerine oturdu...
Zekinin sol bek oynamasi mi sefanin ters yerde oynamasimi yoksa kevinin sol bek oynamasi mi...bu ishak nerelerde

ilyskm
Çok güzel açıklamışsınız. Klopp 2008'den beri Dortmund'da, adam sadece son 4 sezon istatistiğini veriyor. Bizde iki yıl üst üste kalan hoca bir elin parmaklarını geçmiyor.

Klopp ile Vahid' i kıyasladım ya helal😁

Ekrem D.
26.10.2014, 19:30
Yahu madem futbolun doğruları bu kadar siyah-beyaz kadar net; neden çok büyük kulüpler kaliteli kadrolarla sürünüyorlar?

Vahid hoca şurada konuşanlar kadar futboldan anlamıyor mu?

Not: Yumlu bir 10 maç kenarda oturur inşallah.

bahadır2561
26.10.2014, 19:30
Bir mac fikrini tamamen degistirdi yani

Ozaman sende bir degisiklik var cünkü bir adami bir günden öbürüne silemezsin

Ama unuttum, Trabzonspor taraftari bir günde göge cikarir, öbürsü günüde tamamen siler

Bu degismezse basarida gelmez bu kadar basit

Ne kadar haklıymışım gördüm cok büyük hatalarla gecen ikinci maçı
Kac mac daha böyle saçma salak kadroyla çıkması lazım sizin de silmeniz için?

Lig yine cok dandik şb bitik, gs zaten yerlerde bjk gereksiz şişirilmiş balon biraz iyi olsak işten bile değil şampiyonluk en kötü 2.lik

Berke6198
26.10.2014, 19:31
Ne oynarsa oynasin takimin gole ihtiyaci varken hucuma destek verecek orta saha lazimken sol beke koyamazsin...buna ragmen solda da cok iyi oynadi oda ayri konu

Constant bu ligin 1 gömlek üstü bir adam, bildiği mevkiilerde iyi performans gösterir ki gösteriyor zaten.

Ama hoca kendi ayağına sıktı. Bu hamleyi yapmak zorunda bıraktı kendine.

hyasin61
26.10.2014, 19:32
Hocayı elestırenler yenılen gollerdekı bıreysel hatalara baksın.Mustafa ve Zekı ılk 2 golun hazırlayıcısı

bahadır2561
Hoca çok iyi kadro çıkarıyor her şey güzel demem mümkün değil tabi. Hocanın yakını felan da değilim sonuçta takımım için diyorum bunları. Ben şu zamanda hoca değişikliğinin takıma hiçbir fayda vermeyeceğini düşünüyorum. Hoca gittikten sonra her şeyin daha iyi olacağı kesin olsa 1 dakika düşünür müyüz? hayır. Ancak böyle bir garanti yok elimizde. En mantıklısı sakin, sabırlı olmak ve hocanın hatalarından ders çıkarmasını beklemek bu sene...

O da senin görüşün saygı duyarım kardeşim..
Çok fazla yazdım biraz okumaya geçeyim ben

cakalkerem
Cardoza oynadigi zman defanslar cikamiyor...madem bugun mustafayi koydun maca mejdaniyide cikar yatabare-cardoza oynat....sola adam neden koymuyorsun....zeki israri nedir...bu adam karabuk macindan sonra bu macida rakibe hediye etmistir

Kazım Bostan
26.10.2014, 19:33
Ne kadar haklıymışım gördüm cok büyük hatalarla gecen ikinci maçı
Kac mac daha böyle saçma salak kadroyla çıkması lazım sizin de silmeniz için?

Lig yine cok dandik şb bitik, gs zaten yerlerde bjk gereksiz şişirilmiş balon biraz iyi olsak işten bile değil şampiyonluk en kötü 2.lik

leblebi gibi ne kolay söyleniyor

memozcan
Alakası bile yok. Daha kaç ay oldu hoca geleli? Dortmund'un 4-5 senedir kazanmadığı başarı kalmamasının en büyük nedeni SABIRDIR.

kardeşim yaşınız 22 gözüküyor.. bilmiyorum vahid hocanın ilk dönemini hatırlıyor musunuz? vahid hoca da "ben ders almam ders veririm" ekolünden geliyor.. yani bu hoca klopp gibi luce gibi takım yapan, bir takımı uzun süre çalıştırabilecek biri değil.. bu hoca ideal milli takım hocası.. eline hazır oyuncuları ver başarı sağlar ama bir takım kurup o takımı yukarıya taşıyabilecek biri değil.. emin olabilirsiniz..

o sabır dediğiniz şeyi keşke tolunay konusunda gösterebilseydik..

atomantcum
Bu hamleleri deneme ile açıklayamayız.
Bildiğin takıma ihanet ediyor
Aklı gelen mesajda cok net

Bu ne demek ya? Vahid Halilhodzic'in Trabzonla ne zoru var da ihanet edecek? Başına silah mı dayadılar gelmesi için? İstemese gelmezdi, bizi tercih etmiş ki gelmiş. Kimse başarısız olmak istemez, böyle saçma komplo teorilerini bırakın.

Enes Başkaya60
26.10.2014, 19:34
Hocayı elestırenler yenılen gollerdekı bıreysel hatalara baksın.Mustafa ve Zekı ılk 2 golun hazırlayıcısı

Ben zeki ile Mustafaya suç bulmam oynatma o zaman kardeşim zekiyi ben 3.ligde bile oynatmam....

F. Yıldırım
26.10.2014, 19:34
Klopp ile Vahid' i kıyasladım ya helal😁

Ya bırakın Allah aşkına.
Vahid ile Kloop'u kıyaslamadı dedi ki başarı istiyorsak sabır göstermeliyiz. Hem Kloop'un gs maçındn sonra ki açıklamalarını okudunuz mu Türk yöneticilerle ilgili olanını?
Ayrıca dünyada hiçbir hoca kıyaslanmaz.
Sadece Mourinho'yu ayrı tutuyorum çünkü o gerçekten futbolu biliyor.

kudu_61
26.10.2014, 19:35
musa ve isak sakatsa
ya constant yada yusuf sol bek oynamalıydı
sefa sağ açık oynamalıydı
ekici bu maç dinlendirilmemeli gerekirse çarşambaya kadar yatmalıydı
yumlu birden 11 e alınmamlıydı
salih iyi önlibero performansı göstermişken medjani başlamamalıydı

ya bu maç yenen 4 gol de malesef hocanın taraftara armağanıdır
ama buna rağmen 3 sefer 2 farklı yenik duruma rağmen 1 puan kazanan futbolcularımızı tebrik ediyorum

medjani-soner-zeki-yumlu ve serdar bence bu takımın adamı değil

warisin de bir an önce takıma katkı vermesi gerekiyor

Enes Başkaya60
26.10.2014, 19:35
Zekiyi bize izleten zihniyete yazıklar olsun...

sedatalis82
26.10.2014, 19:36
duran top ve uzun toplardan gol bulmamız şans değil takımın taktiği bu çünkü başka taktiğimiz yok

son maçta on numara top oynayan salihi kesip oynattığın torpillin medjani takımı mahvediyor

rotasyon saçmalığıyla en iyi orta sahan ekiciyi oynatmıyorsun

spiker bile anlamış ıslıklanan adam oynayamaz diye zekiye tahammül ediyorsun

serdar ne yapmış biri bana anlatsın 2 maç 90 dk oynuyor yusuf gözüne girsin dışarda

sefa çoğu topu ezdi 90 dk oynadı

en önemlisi maçı yığmaya çalışıyorsun elindeki en önemli golcü yedek bu hoca olmadığının net kanıtı

hocada istikrar şart doğru ama o hoca bu hoca değil

zarardan bir an önce dön başkan

bu adam bizi daha kötü durumlara düşürecek

eğer adamsa ki şüphem yok o teklif aldığı takımlardan birine gider başkanında elini güçlendirir

Gerisbase

Süper yorum , trabzonspor senin gibi seyiecisi olsaydi her sene sampiyon olur , ama nerde ....

Hoca mactan sonra dineyen yok galiba burda yorum yazanlardan ?

Özer ve mehmet den haric haric bu takimda öbür türk futbolcular bu takimda birak almanyada 5 lig de yedek otururlar ...

Hoca ne yapsin 8 yabanci var hepsi iyi , bi hafta icin de 3 mac ...normal yoruliyorlar ama ligde saedece 5 yabanci serbest ehhhhh napsin hoca mecbur o 5 sinif fubolcu oynatacak ...

Hep hoca hoca diyenlere bi kendine gelsin vahid hoca simdi ye kasar bise gelen en iyi hoca .

Takima destrk olup moral getirirene bizim seyirci ilk 2 hafta san itibaren takimi baski altinda tutup panil yaratiyor ....

Bizim düsman sadece bizis hic kimse trabzona dokunmiyor sadece biz dokiyoruz ....

Destek yok be konisixordunuz burda

hyasin61
Haftaya Akhısar'a karsı elestırecek bırsey bulamazsınız benden soylemesı

Furkan Özdem
26.10.2014, 19:37
kardeşim yaşınız 22 gözüküyor.. bilmiyorum vahid hocanın ilk dönemini hatırlıyor musunuz? vahid hoca da "ben ders almam ders veririm" ekolünden geliyor.. yani bu hoca klopp gibi luce gibi takım yapan, bir takımı uzun süre çalıştırabilecek biri değil.. bu hoca ideal milli takım hocası.. eline hazır oyuncuları ver başarı sağlar ama bir takım kurup o takımı yukarıya taşıyabilecek biri değil.. emin olabilirsiniz..

o sabır dediğiniz şeyi keşke tolunay konusunda gösterebilseydik..

Keşke abi. Ancak bu durumu kendi içinde değerlendirmemiz lazım. Şurda hocanın şu an gitmesini isteyenlere sonraki planlarını sorsak herkes farlı bir şey söyler.

Uğur Kalyoncu
26.10.2014, 19:38
Yok yere puanlar kaybediyoruz bunun yeni takım olmakla falan alakası yok..Hoca topçuları yeterince tanımıyor ve kibrinden geri adım atmıyor başka açıklaması yok..

KeLLoO
26.10.2014, 19:38

kaybedilen tüm as oyuncularina karsin elindeki en iyi kadroyu sahaya süren, cl de 9 puan alan kloop la kaos futbolu oynatip, elindeki kadroyu ters düz edip hem oyuncusunu hem takimini tarumar eden vahidi bir tutma esprin cok hos

biltrabzon
26.10.2014, 19:39
Constant bu ligin 1 gömlek üstü bir adam, bildiği mevkiilerde iyi performans gösterir ki gösteriyor zaten.

Ama hoca kendi ayağına sıktı. Bu hamleyi yapmak zorunda bıraktı kendine.

Constant ilk yarida orta sahada her topu rakibe kaptirdi,orta sahada cok feci kötü bu adam,cok top kaybediyor ve eziyor.Evet 2.yari solbekte iyiydi.Ligin bir gömlek üstü falan degil alti bence orta sahada oynadigi futbolla.

cakalkerem
26.10.2014, 19:40
Zekiyi bize izlettiren zihniyeti anlamiyorum....neymis trabzon cocuguymus...olmasin kardesim istemiyorum...hicbir trabzon kokenli oyuncumuz olmasin...boyle olacagina yazik be

bordomavi1
26.10.2014, 19:40
Gaziantep 90 dakika boyunca boğabileceğimiz bir takımdı.

Koyarsın ön üçlüye Waris, Cardozo, Yatabare'yi. Bu üçlüyü gören Gaziantep takım olarak kapanır, stoperler iki adım ileri gidemezdi.

Takım olarak sürekli 3. bölge de pres yaparsın. Antep'li oyuncular ne yapacağını şaşırırdı, sürekli hatalar yaparlardı.

Bu maç hocanın çok fazla hatası vardı.

umutberna
26.10.2014, 19:41
galibiyet 1 kaç sıra üst sıralara çıkış anlamında önemliydi
mağlubiyette bu sene 4 ile 6 arasında bir sıralama için mücadele etmek anlamına geliyordu.
beraberlik son dakika ve sürekli 2 fark geriden gelinen bir durumda iyi bir sonuç oldu.
gsnin bugün yenileceğini tahmin ediyordum şu an için 2-0 mağlup gidiyor, beşiktaş muhtemelen kazanır ,
bu sene ne yapıp edip 2.cilik mücadelesi verilmeli bana göre 2 yıldır avrupa kuparalarında çok maç yaptı, ön elemede olsa ş.liggini zorlayabiliriz

Muhteva
Mustafa ve Fatih'in hataları yüzün den gitti güzelim maç

memozcan
sabır sabır diyenlere sözüm: benim zekiye bir maç daha sabredecek gücüm kalmadı.. biz sabır taşı mıyız?

geçen yıl takımımızın en aksayan 3 ismi kadir keleş, zeki yavru ve mustafa akbaş idi.. bu sene 22 transfer yaptık kadroda kadir hariç ikisi de nerdeyse banko oynuyor.. o zaman sormazlar mı adama kadir keleşin suçu neydi? bu zeki kadar sol bek oynayamaz mıydı bu maçta?

Furkan Özdem
26.10.2014, 19:42
Ben zeki ile Mustafaya suç bulmam oynatma o zaman kardeşim zekiyi ben 3.ligde bile oynatmam....

Oynatma diyorsun da maç öncesi çoğu kişi mustafa iyileşse de oynasa diyordu. Zeki mecburen bekte oynadı geçen de. Biraz iyi oynayınca herkes övgüler dizdi adama. Demek ki hoca da aynı şeyi hissetti ki aynı şekilde sol bekte oynattı bugün..

Halilhodzic'in en büyük ve anlam veremediğim hatası medjanide diretmesidir. Onun dışındaki her şeye bir şekilde anlam verilebilir..

Zeki bu ligin kalitesinde, mustafa da takımın kalitesinde oyuncular değil...

Antonio
26.10.2014, 19:42
Gaziantep 90 dakika boyunca boğabileceğimiz bir takımdı.

Koyarsın ön üçlüye Waris, Cardozo, Yatabare'yi. Bu üçlüyü gören Gaziantep takım olarak kapanır, stoperler iki adım ileri gidemezdi.

Takım olarak sürekli 3. bölge de pres yaparsın. Antep'li oyuncular ne yapacağını şaşırırdı, sürekli hatalar yaparlardı.

Bu maç hocanın çok fazla hatası vardı.

+1 aklın yolu bir. hoca bunu göremiyorsa fazla kalmasına gerek yok...

KeLLoO
26.10.2014, 19:45
real sociedad dan 4 yedi dortmundun 7 puani var diye diye hocanin yanlislarini mesru gören
hoca napsin diye yumlu ve zeki ye soven
7 hafta sonra halen bi bekleyip görelim diyen
yanlisindan döner belki diye dua eden

futbol ulemalari ve romatikleri..
bu takima iyilik yapmiyorsunuz.

biz kelle avcilari belki ilk defa hakli olabilir miyiz sizce?

hyasin61
26.10.2014, 19:46
Klopp'un dedıgı gıbı eger benım baskanım Turk kafasında calıssaydı boyle bır yerde olmazdım.Eger bu adam karıyerıne turkıye'de baslamıs hele kı Trabzonspor'a yolu dusseydı Klopp dıye bır adam kalmazdı dunya futbolunda.

nchls
kaybedilen tüm as oyuncularina karsin elindeki en iyi kadroyu sahaya süren, cl de 9 puan alan kloop la kaos futbolu oynatip, elindeki kadroyu ters düz edip hem oyuncusunu hem takimini tarumar eden vahidi bir tutma esprin cok hos

demek istediğimi anlamamışsınız ki . Çok sığ düşünmüşsünüz. O yüzden açıklamada yapmayacağım. İlla uzun uzun yazmak zorunda değilim. dortmund meselesini ilk ben açtım. Beni anlayanda bir kaç renktaşım oldu. Bana yeter.

bahadır2561
Bu ne demek ya? Vahid Halilhodzic'in Trabzonla ne zoru var da ihanet edecek? Başına silah mı dayadılar gelmesi için? İstemese gelmezdi, bizi tercih etmiş ki gelmiş. Kimse başarısız olmak istemez, böyle saçma komplo teorilerini bırakın.

Vahid Hoca kendi söyledi takıma ihanet edenler var diye

Senin mantığına göre oyuncular niye ihanet etsin o zaman, oyuncular bizi tercih etmiş gelmiş, kimse başarısız olmak istemez

Keşke hoca bunları söylerken böyle saçma komplo teorilerini bırakın diyebilseydin

Rust Cohle
....biz kesin birilerinin ahını aldık...lanetli bu takım....ben artık ona inanıyorum...hiçbir şey iyi olmayacak.....her sene böyle....seneye de böyle olacak.....sabır sabır ya sabır diye diye saçlarımız beyazladı....kalbimde sıkıştırıyor artık....eriyen bir takım,yokolan bir camia ve tepkisiz bir seyirci...felaket çanları Trabzonspor için çalıyor....

not:...bence Akhisar maçını seyretmeyin....nasıl olsa yenemeyeceğiz...durduk yere sinirlenip sağlığınızdan olmayın......

kudu_61
26.10.2014, 19:47
Süper yorum , trabzonspor senin gibi seyiecisi olsaydi her sene sampiyon olur , ama nerde ....

Hoca mactan sonra dineyen yok galiba burda yorum yazanlardan ?

Özer ve mehmet den haric haric bu takimda öbür türk futbolcular bu takimda birak almanyada 5 lig de yedek otururlar ...

Hoca ne yapsin 8 yabanci var hepsi iyi , bi hafta icin de 3 mac ...normal yoruliyorlar ama ligde saedece 5 yabanci serbest ehhhhh napsin hoca mecbur o 5 sinif fubolcu oynatacak ...

Hep hoca hoca diyenlere bi kendine gelsin vahid hoca simdi ye kasar bise gelen en iyi hoca .

Takima destrk olup moral getirirene bizim seyirci ilk 2 hafta san itibaren takimi baski altinda tutup panil yaratiyor ....

Bizim düsman sadece bizis hic kimse trabzona dokunmiyor sadece biz dokiyoruz ....

Destek yok be konisixordunuz burda

ya benim hocaya lafım oyuncuları yanlış yerde oynatması ve bugün ki yedeklere rağmen yanlış kadroyla oynaması

constant bugün veya yusuf madem zeki sağ bek oynayacak oynayamaz mı
salih ön libero oynayamaz mı
sefa yerine gene constant veya yusuf solda oynayamaz mı

siz de bunları mı görmüyorsunuz

nchls
26.10.2014, 19:48
forumda herkes mourinho herkes bir van gaal. La ben geri kalmışım :(

Yusuf BALCI
26.10.2014, 19:50
Mourinho gelse 2 ayda göndeririz bu kafayla.

artvints
26.10.2014, 19:51
Oynatma diyorsun da maç öncesi çoğu kişi mustafa iyileşse de oynasa diyordu. Zeki mecburen bekte oynadı geçen de. Biraz iyi oynayınca herkes övgüler dizdi adama. Demek ki hoca da aynı şeyi hissetti ki aynı şekilde sol bekte oynattı bugün..

Halilhodzic'in en büyük ve anlam veremediğim hatası medjanide diretmesidir. Onun dışındaki her şeye bir şekilde anlam verilebilir..

Zeki bu ligin kalitesinde, mustafa da takımın kalitesinde oyuncular değil...

ben de böyle düşünüyorum.hele o yerel basın kapasın çenesini.zeki solbekte muhteşem oynadı yorumlarıyla doluydu. medjani çok kritik bir hata.hemen düzeltilmesi lazım.bir önlibero bu kadar pas hatası yapmamalı.top kazandığı da yok.sahada dolaşmak için para alıyor resmen.

Sadettin_
26.10.2014, 19:52
Daha durun fb ve kasimpasa haric ligin en kötü kadrosuna sahip takimlarini yenemedik.Bursa,Eskisehir,Sivas,Konya,Besiktas,GS, Akhisar gibi kadrolari kaliteli takimlardan puan alacagimizi mi zannediyorsunuz.
saydıgın takımların hepsını yenecek kadro var su anda trabzonsporda. belki bıraz kalecı sıkıntı yaratabılır

memozcan
26.10.2014, 19:54
real sociedad dan 4 yedi dortmundun 7 puani var diye diye hocanin yanlislarini mesru gören
hoca napsin diye yumlu ve zeki ye soven
7 hafta sonra halen bi bekleyip görelim diyen
yanlisindan döner belki diye dua eden

futbol ulemalari ve romatikleri..
bu takima iyilik yapmiyorsunuz.

biz kelle avcilari belki ilk defa hakli olabilir miyiz sizce?

ne var yani roma da bayernden 7 gol yedi, onlar hoca istifa etsin diyorlar mı:)

biltrabzon
26.10.2014, 19:55
saydıgın takımların hepsını yenecek kadro var su anda trabzonsporda. belki bıraz kalecı sıkıntı yaratabılır

Bu takim oynadigi hicbir macin favorisi degildir.Daha takim degil,ne oynadigi sistemi nedir,hedefi nedir,forveti kim stoperi kim belli degil.Anlayacagin saldim cayira mevlam kayira futbolu ,doldur bosalt.

gurelalp
26.10.2014, 19:58
Burada yazan yüzlerce taraftarın her birinin yorumu benim için değerlidir herkes ayrı bir kişilik ve değerdir. Trabzonspor un teknik patronu sonuçta bir karar veriyor hiç bir şey denenmemiş bir takım var karşımızda birşeyler denemeye çalışıyor rotasyon yapması 15 yıllık bir antrenör olarak benim görüşüme göre de doğru bir karardır çünkü kenara çektiği adamlar geçen sezonu ciddi sakatlıklar geçirerek oynamadı. cardozo m ekici gibi. İyi oynayan 7-8 kişi çıkardı hoca şimdiye kadar. bu sayı yavaş yavaş artacak zaten kimin girip kimin çıktığı 14-15 kişi olduğumuz zaman şampiyon olacağız. TRABZONUN SORUNU NE VAHİD HOCA NE DE FUTBOLCULARDIR EN BÜYÜK SORUN TRABZON ŞEHRİNDEKİ TARAFTARIN TAKIMI YALNIZ BIRAKMASIDIR SAHAYA GELMEYENLERİN YANI SIRA SAHAYA GELENLER DE BU AKŞAM GAZİ ANTEPE ÇALIŞTI UZUN SÜRE BÖYLE OLMAZ TRABZON MAÇLARINI TRABZON YERİNE KIBRISTA YAPSA İNANIN DAHA ÇOK TARAFTARA OYNAR ÖNCE BUNU DÜZELTMEMİZ LAZIM VE BU FORUMDAKİ İNSANLARA DA BU NOKTADA İHTİYAÇ VARDIR

nakzo
Mac esnasında polyanna gurubu az soooonra damlar demiştim hep birlikte teşrif ettiler 273 milyon TLborcuda bir zahmet aranızda toplayıp öödersiniz benim tatlı polyqnnalarım bu başarısız ve rezil halimizle bu borcu döndürme imkanımız olmayacak seneye takım kayyuma gideceği için o iyilik dileklerinizi kime iletecesiniz bilemiyorum sevgi pıtırcıkları ıslah etsin dizi diyecemde sizi 10 sıfırlık mağlubiyetler bile ıslah etmez aynen devam hic utanmayın hic ama hic devam sonuna kadar.

Uğur Kalyoncu
Sezona orta sahada Medjani gibi tek yönlü ve yeteneksiz biriyle başlaması..

Maç sonrası kibirli ve oyuncularını suçlar açıklamaları

Saçmasapan oyuncu tercihleri ve müdaheleleri ile Vahidin savunulacak hiçbir yanı yok...

Yusuf kadar kafana taş düşsün hoca....

KeLLoO
26.10.2014, 19:59

öyle bi gecmisin kredin olur ki, kendi evinde 7 gol yedigin macta bile hocani görmezden gelirsin affedersin.
her macta bir vukuatin varsa o krediyi maalesef kaybedersin.

Sefa Murat Dokuz
26.10.2014, 20:00
1- Salih'i niye kesti adam verdiği şansı gayet iyi kullandı aldığı sürelerde çok iyi işler yaptı. Soner ne yaptı ? Medjani nedir ya adam stoperim diye bağırıyor sahada her hareketi ile koyuyon ön liberoya ! Bütün forum 2 maçta çözdü Medjani'den ön libero olmayacağını Vahid çözemedi.
2- Zeki'den sol bek yaratmaya çalışıyor, Zeki'den ön libero olur ama bek olmaz. Adam çizgi oyuncusu değil 1 milyonuncu baskı adam göremiyor.
3- Yumlu koşamıyor çok net, sıfır kondisyon sıfır pozisyon alma bu adamı idmanda görmedinmi nasıl 11'e koyarsın arkadaş. Büyük rezalet. Git kupa maçında felan yok mu orda oynat yada 2-0 yaptığın bir maçta son bölümlerde al sıkı çalışsın 2-3 hafta sonra yavaş yavaş oynat. Bu ne kepazeliktir ya koşamayan adamı kalktı 90 dk sahada tuttu. Yenilen her golde hatası var adamın.
4- Sefa solda ne zaman oynar? Yusuf sakat olur hatta Waris felan cezalı olur. Elinde oynatcak hakkaten adam olmaz Sefa'yı solda o zaman denemek zorunda kalırsın. Ama elinde Yusuf var Constant var ne sol bekte ne sol açıkta sol ayaklı oyuncu yok sol kanadında maça başladığında, bek Zeki kanat Sefa. Skandal gibi kadro.
5- Cardozo sahada kaldığı her an rakip 2 kişi eksik, 71' de oyuna koyuyorsun adamı zaten son dk lar yatacak adamlar belli. 80'e kadar ayağına top değmedi. Bir top indirdi o kadar. (Bu arada bir pozisyon var Cardozo gelmiş sol kanat sol bek'in baskı yapacağı yerde bir oyuncudan top kapmaya çalışıyor sinirlendi tekme attı , kırmızı karttı net.) Adamın sahada oluşu rakip için çıkmaya korku nedeni.
6- Bosingwa orta sahada pres yapmaya çekiniyor, çizgide oynamalı ortada oynayamaz. Alacağı bir çok topu almadı basmadı bile adama şaşkınlıkla izledi. Kaptan'ın yeri sağ bek net.
7- Mehmet Ekici sakat değilse oynatılmadıysa bir yanlış daha.
8- Birisi Waris'e topu dürterken penaltı almayı öğretirse çok penaltı alır.
9- İshak sakat değilse Zeki'yi İshak'a tercih eden kişi aklını kaybetmiştir.

ilyskm
26.10.2014, 20:00
Bu hocayla olmaaazzzz yol yakınken göndermek lazım... Yoksa Avrupa'da hayal olacak. Vahid bu denemeleri ilk defa yapmıyor her maçta başka bir saçmalık ve bu saçmalamadan dolayı geri dönüşler için ilave efor sarfediliyor...

biltrabzon
26.10.2014, 20:01

Ama Roma Bayern den yedi,sen Karabük ten 3,antep ten 4 yiyorsan kusura bakma feristah olsan ne yazar.Hala bu adami teknik direktör zannedenlere aciyorum.Bu takim küme düsmemeye oynar,stres basar sizi arkadaslar yol yakinken gelin taraftar olarak baskinizi yapin ve yollayin bu adami.Bu takim kazanamama sendromuna girmistir,siz bakmayin Lokeren ilk yarinin basindaki pozisyonlari gol yapsa o macta gitmisti.

onurts61
26.10.2014, 20:02
Mourinho gelse 2 ayda göndeririz bu kafayla.

Ne diyeceğimi şaşırıyorum , aklınca Vahid i savunuyorsun , mourinho sence zekiyi ,fatih atik i ,medjani yi sürekli oynatırmı , 2 maç arka arkaya aynı kadroyu oynatmaz mı ,telefonunu çıkartıp bakın bana daha iyi teklifler geliyor der mi , iç-dış saha ayırt etmeksiniz takımı defans ayığar mı , yaa neyse boşver takılın , eminim sende bende bu takımın iyiliğini istiyoruz vizyonumuz farklı ,

trbzonsporlu
26.10.2014, 20:03
Olan oldu artik, iki puanimiz göz göre göre gitti fakat telafisi var bu macin onemli olan ders cikarabilmek. olumlu tarafindan bakarsak ozeri kazanmis olduk bu maçla. Ozer - ekici ikilisiyle çok iyi işler yapabiliriz. Ben sahsen antep, akhisar ve konya maclarindan cikacak 7 puana raziydim.akhisar ve konyayi yenersek ki o gücümüz var bu maci telafi ederiz. Ozer ve ekici haric yerli oyuncularimiz maalesef fark yaratan oyuncular degiller.

hyasin61
26.10.2014, 20:03
öyle bi gecmisin kredin olur ki, kendi evinde 7 gol yedigin macta bile hocani görmezden gelirsin affedersin.
her macta bir vukuatin varsa o krediyi maalesef kaybedersin.

Yada oyle bır taraftarın olur kı 5-0 gerıye dustuklerınde bıle takımını mac 0-0 baslamıs gıbı her kosulda destekleyen

61Firtinasi61
26.10.2014, 20:04
Bence vahid bir tek sucu vardi....o da.....Mehmedi ve cardozo yu yedek oturtmasi. Constant orta saga da yanliz kaldi.

Vahid hocalina lafim yok.

biltrabzon
26.10.2014, 20:05
2 galibiyetle havalanmis millet,unutuyorlar ligin kötü takimlari erciyes,karabük ve basaksehiri yenemeyen takimi.Cok zor mac yorgunluk muhakkak olacak, gol erken gelmezse yenilgi süpriz sayilmaz.

Mactan önceki gün yazmisiz,ben izledigim Trabzonspor un durumunu görüyorum ve bu yorumu yapiyorum,bazilarida iskembeden salliyor 3 atariz 4 atariz.

ilyskm
26.10.2014, 20:09
7 maçta 1 galibiyet ve hala Vahid gitmesin diyen arkadaşlar var. 7 maçta 1 galibiyet... Vahid' e tanınan ayrıcalık acilen IHO Tarafından açıklanmalı...

biltrabzon
26.10.2014, 20:12
ortada 21 puan var ve sen sadece 8 puan aliyorsun(30 milyon euro harcayarak) hala ona sabir buna sabir,gidin isinize futbol yerine baska bir sey yorumlayin.

hanzale
26.10.2014, 20:12
Mactan önceki gün yazmisiz,ben izledigim Trabzonspor un durumunu görüyorum ve bu yorumu yapiyorum,bazilarida iskembeden salliyor 3 atariz 4 atariz.
Goruyon mu dedigin cikti varsin puan kaybedelim senin dediklerin cikti ya bu sevinmene yeter alkisliyorum bu basarini

tanjugunduz
26.10.2014, 20:13
Ya arkadaslar lutfen sabir falan demeyin ya netin sabri sen yurekten oynarsin herkesi dogru yerinde oynatirsin cabalarsin ama bir sans topu ile kaybedersin ona sabir olur ama bu kadar sacmalamaya olmaz 2. Yarida yaptigi degisiklikler bile celiskide oldugunu gosteriyor ayrica rotasyon takimi komple degsitrip herkesin mevkisiyle oynamak degildir. Rotasyon ayni bilgedeki oyunculari ara ara dinlendirmektir. Ve bizim takimin as kadrosu netlesti herkes goruyor ama hoca gormuyor

ENGİN ÖZTÜRK
26.10.2014, 20:14
Kalede bomba var bomba

Sefa Murat Dokuz
26.10.2014, 20:15
Takım oldukça güçlü aslında hoca heba ediyor takımı, Şikebahçede aynı durumda. Gs zaten takım felan olamadı bu sezon. İstikrarsız devam edecek. Bir bjk var, Şu kadro ile 2. lik mücadelesi verebilirsin. Hoca sayesinde ilk 5'e zor girecez. 7 maçta 1 galibiyet

tanjugunduz
26.10.2014, 20:15
Mevkiyiacilayarak yaziyorim.
Kale onur
Sag bek bosi. Orta medyani belkalem bu macta mustafa kotuydu ama duzeldiginde ileri uctaki yabanci bollugu sebebiyle mustafa yumlu belkalem ve medyani ile mac mac donuserek gobegi olusturmasi sol bek ishak yada musa

Erbay
26.10.2014, 20:16
Gaziantep gibi vasat mı vasat bir takımdan 20 dakika 2 gol yiyorsan oturup düşünmen lazım. Tamam bizim de ligde 1 galibiyetimiz falan olabilir ama ligde son maçını yenmişsin, Avrupa'da 2-0'lık net bir galibiyet almışsın... Maça başlayışa bak; rezalet.

Top rakipteyken gerektiği kadar agresif olamıyoruz.

Top bizdeyken son 2 yıla göre çok iyiyiz, ama son 2 yıla göre işte.

memozcan
26.10.2014, 20:17

onların çoğunun trabzonsporlu olduklarını sanmıyorum.. buraya gelip kafa yapan fbli yaca cinconlular bence.. yoksa insanın içi acır nadiren de olsa gerçekleri dile getirir..

elimizdeki kadro ligin üzerinde bir kadrodur.. ancak ne var ki hocanın oyuncu tercihleri ve dizilişimiz ile hiç bir takımı ezip galip gelmemiz mümkün değildir.. bunun aksini iddia eden ya aşırı polyannacı ya da farklı takım tutuyor gelip burda gırgır yapıp bizi kızdırıp kıs kıs gülüyordur..

Onur Akyüz
26.10.2014, 20:18
Elinde alternatifin olmaz anlarım da kadroda bir sürü opsiyon varken Serdar denen topçu müsveddesi nasıl 90 dk sahada kalır?

Salih her şansı çok iyi kullandı, orta sahada mücadele ediyor, top çalıyor ve en önemlisi ayağı fena değil, kaptığı topları dağıtabiliyor ve yerli.

Ekici gibi ritmini bulan ve skor yüküne çok önemli katkı yapabilecek bir adamı dinlendiriyorsun.

Musa, Constant, Yusuf ve Waris olmak üzere 4 sol taraf oyuncusu var ve sen oraya Zeki ve Sefa'yı koyuyorsun!

Oyuncuların hazır olmasından vs en çok bahseden sen Yumlu'yu aylar sonra zart diye 11'e koyuyorsun!

Şu maçı unutmayacağım, içim acıdı resmen ya!

biltrabzon
26.10.2014, 20:18
Goruyon mu dedigin cikti varsin puan kaybedelim senin dediklerin cikti ya bu sevinmene yeter alkisliyorum bu basarini

Falci degilizki dedigimiz ciksin,realiteyi söylüyoruz.Benim izledigim Trabzonspor kolay kolay mac kazanamaz.Mersin maci gibi extra kirmizi gibi bir seyler olmasa.Realite yani her sey.

tanjugunduz
26.10.2014, 20:19
On libero salih defansof katki vermesi acsindan. Sag kanat yatabare. Orta gobek ekici ozer sol kanat yusuf ce yatabare cardozonun yorulup oyundan cikisina gore waris forvet cardozo. Eger hoca constanta yer acmak istiyorsa defansin gobegine musayi monte etmeye calismali yatabare ve cardozosuz biz ileride baski kuramayiz

memozcan
26.10.2014, 20:20
yahu kzıp yerden yere vurduğumuz MRA bile elinde alternatif yokken olcanı sol beke koydu ve oldukça da başarılı oldu orda olcan..

zeki yavrunu sol bek oynamasını biri bana izah ederse sabır diyeceğim ben de ..

tanjugunduz
26.10.2014, 20:21
Onur
Bosi. Mustafa belkalem ishak
Salih
Ekici Ozer
Yatabare. Constant
Cardozo

Mustafa Ayazoğlu
26.10.2014, 20:22
4 golü

mustafa zeki fatih sayesinde yedik

soner hele felaket

inadina61_08
26.10.2014, 20:22
Takım oldukça güçlü aslında hoca heba ediyor takımı, Şikebahçede aynı durumda. Gs zaten takım felan olamadı bu sezon. İstikrarsız devam edecek. Bir bjk var, Şu kadro ile 2. lik mücadelesi verebilirsin. Hoca sayesinde ilk 5'e zor girecez. 7 maçta 1 galibiyet

Bu kadro her türlü Şampiyonluğa oynar, kadro lig için fazlası ile yeter, araya giren sakatlıklar ve vahid hocanın dediği gibi kadronun geç kurulmuş olması buna sebep oldu bu hafta ise Vahid hocanın efsane kadro dizilimi ve kadroyu böyle (bence-tuhaf)kurması çorbada tuz oldu maalesef. bu sene bjk ile şampiyonluğa oynardık, 3-5 puan farkla olabilir(iz)dik. Vahid hoca ve sakatlar faktörü var.
biz uzun zamandır bizi bir üst Level'a çıkaracak maçları kazanamıyoruz, bu maçta öyle bir maçtı, kazansak herşey çok farklı olacaktı ve bence gelecekte en çok vahlanacağımız maç bu maç

İ. SARAL
26.10.2014, 20:23
Kadroyu gördüm kesin puan kaybedeceğiz dedim. Antep tam bir ptt takımı çok kötüler. Bizim 11 de Serdar, Sefa, Soner gibi boş adamlar olması işimizi çok zorlaştırdı. Medjani kesinlikle stoper oynamalı.

Fatih: Son golde bariz hatalı.
Bosingwa: Yine iyiydi ama önceki maçlara nazaran biraz daha durgundu.
Zeki: Sol bek oynayacak adam kalmazsa eyvallah oynasın da, Musa yedekte iken sol bek oynaması saçmalık.
Mustafa: Kafası maçta değildi.
Belkalem: İdare eder.
Medjani: Skandal.
Constant: Müthiş.
Soner: Gençlerbirliğine geri dönsün.
Serdar: Kesinlikle çok boş oyuncu. Boş transfer.
Sefa: Etkisiz eleman.
Yatabare: Arkasında bu kadar boş beleş adam varken yine iyiydi.
Özer: Hazır olmayan hali bile Soner'den iyi.
Cardozo: Kalite.
Waris: Etkili.

Hoca'ya sabredilmesi gerektiğini düşünüyorum ama hoca resmen kendi ayağına sıkıyor. Yusuf'un ölüsü Serdar ve Sefa'danbin kat iyidir. Bu maçı yensek takım iyie havaya girecekti şimdi tekrar başa döndük.

Mustafa Ayazoğlu
26.10.2014, 20:24
tribünler boş boş

sonra takımdan futbol bekle

Mert Oğuzlu61
26.10.2014, 20:24
kadro derinliği bakımından fb den sonra en avantajlı takım olduğumuzu düşünüyorum, kalite bakımından da kesinlikle 8 puanda kalmayı hak edecek bir takım değiliz.

beni üzen konu, hocanın bu kadroyu her hafta çorba yapması ve gelecek adına olumlu sinyaller vermemesi. varını da yok ediyor, rotasyon yaparsın anlarımda bunu bile beceremiyor adam.

moral motivasyon kalmadı takımda, nasıl toparlayacağız da üstlere tırmanacağız bilemiyorum.

biltrabzon
26.10.2014, 20:26
Bu kadro §ike yaptirir diyen yazar ve cizer ulemalarda vardi.Bu is parayla olsa,kadro dizmeyle olsa ah keske olsa.

memozcan
26.10.2014, 20:27
tribünler boş boş

sonra takımdan futbol bekle

belki de atları arabanın önüne koşmak gereklidir.. sen iyi top oyna da sonra tribünler dolar belki..

Sibel
26.10.2014, 20:28
Bu kadar çile çektiğim bir maç daha olmadı herhalde.
Sahada bi Volkan Demirel eksikti.
Stres sıkıntı. Bize gün yüzü yok.

Mustafa Ayazoğlu
26.10.2014, 20:28
başakşehir
kasımpaşa
antep

1 er puan iyi kurtardık

2. yarı takımın hırsını beğendim iyi yoldayız

tek eksik taraftar desteği

nakzo
26.10.2014, 20:29
7 maçta 1 galibiyet ve hala Vahid gitmesin diyen arkadaşlar var. 7 maçta 1 galibiyet... Vahid' e tanınan ayrıcalık acilen IHO Tarafından açıklanmalı...

Tarihimizde böyle bir tablo var mı????? Birde cahilliğime verin şu polyannalar kadar futboldan anlamda bizim kadar para harcayıp bu kadar rezil olan başka takım var mı varsa onları misal gösterip bende polyanna moduna geçeceğim.

Mustafa Ayazoğlu
26.10.2014, 20:29
belki de atları arabanın önüne koşmak gereklidir.. sen iyi top oyna da sonra tribünler dolar belki..

taraftar olmadan iyi futbol beklemek doğru mu

beşiktaş olimpiyatta nasıl oynuyor,

az biraz seyirciye nasıl ?

inadina61_08
26.10.2014, 20:30
kadro derinliği bakımından fb den sonra en avantajlı takım olduğumuzu düşünüyorum, kalite bakımından da kesinlikle 8 puanda kalmayı hak edecek bir takım değiliz.

beni üzen konu, hocanın bu kadroyu her hafta çorba yapması ve gelecek adına olumlu sinyaller vermemesi. varını da yok ediyor, rotasyon yaparsın anlarımda bunu bile beceremiyor adam.

moral motivasyon kalmadı takımda, nasıl toparlayacağız da üstlere tırmanacağız bilemiyorum.

Ben ortada soner dışında bir rotasyon görmedim, 4 milyonluk ve herkes kadar maça çıkmış sefa ve stoper ihtiyacına dönük mustafa rotasyon oluyorsa olmaz olsun. serdar da rotasyona değil geçen hafta oynadı, eee rotasyon nerede, rotasyon zekinin sol bek, geçen hafta birşey yapamayan serdarın sahada, iyi oynayan salihin kenarda, iki maçtır çok kötü oynayan medjaninin sahada olmasıydı.
rotasyon cardozo yerine yatabare ise yatabare ile başlamayı değil ikisiyle oynamayı tercih ederdik. bir de unuttum waris rotasyon ise takıntısı ile medjaniyi oynatmasa o da rotasyon olmayacaktı.

nakzo
26.10.2014, 20:31
başakşehir
kasımpaşa
antep

1 er puan iyi kurtardık

2. yarı takımın hırsını beğendim iyi yoldayız

tek eksik taraftar desteği

Hani biz 4 te 4 yapacaguuuuduk ne oldu hani bu güçsüz takımları kolayına yeneceğüdik simdi 1 puan iyidirimi oynamaya başladın?????

Sefa Murat Dokuz
26.10.2014, 20:31
Sefa'nın Yatabare'ye çıkaramadığı top, Cardozo'ya kaldıramadığı top. 2 önemli pozisyonu heba edişi içime oturdu resmen.
70 metre top atılıyor savunma arkamıza 3 defansımızda seyrediyor. Böyle bir maç bir daha olmaz. Bu maçı kolay kolay unutamam da. Bugün 5-6 tane atabilirdik bu kadar gol yemeden.

Yumlu'yu yabancı kontejanı yüzünden oynattı kimse diyemez, Stopere koyarsın Medjani--Belkalem ikilisini, Medjani'nin yerine koyarsın Salihi olur biter. Ama adam takıntılı. Adam yaptığı yanlışta inat eden bir deli.

Ugur Kurucelik
26.10.2014, 20:38
Medjaniyi ısrarla orta sahada oynatan bir hocayı nasıl savunalım. Bu adamın neresini beğenip oynatıyor anlamıyorum.

Kamil Çakmak
26.10.2014, 20:38
Hocanın bu rezillikten ders çıkaracağını sanmıyorum. Karabük maçından sonra ders çakırdımı yok. o yüzden hocaya güvenim kalmamıştır. Bir hoca nasıl başarısız olur bunu bu akşam bir kez daha ıspatladı.
Kovsunlar diyemi uğraşıyor gibi acayip bir düşüncedeyim.

Enes Başkaya60
26.10.2014, 20:39
Gayse yi 4 lediler ya la

memozcan
26.10.2014, 20:39
Hani biz 4 te 4 yapacaguuuuduk ne oldu hani bu güçsüz takımları kolayına yeneceğüdik simdi 1 puan iyidirimi oynamaya başladın?????

o arkadaş maytap geçiyor devamlı.. sinir zıplatmakta üstüne yok..

nakzo
26.10.2014, 20:40
Hemşerim ben buradaki polyannaları sallamıyorum ;çünkü Trabzonsporlu olduklarına inanmıyorum benim derdim başımızdaki hayinlerle ulan takıma 75 milyon TL harcayıp şu rezilliğe,şu kepazeliğe hala Sesniz çıkmıyorsa siz adam felan değilsiniz siz Trabzonsporumudu yok etmeye ant içmiş çakma yönetici kılıklı insanlarsınız.

memozcan
26.10.2014, 20:40
Gayse yi 4 lediler ya la

aman de şimdi birileri çıkar bak cincon da 4 yiyor tek biz değiliz sabır da sabır der...

Uğur Kalyoncu
26.10.2014, 20:41
Sefa'nın Yatabare'ye çıkaramadığı top, Cardozo'ya kaldıramadığı top. 2 önemli pozisyonu heba edişi içime oturdu resmen.
70 metre top atılıyor savunma arkamıza 3 defansımızda seyrediyor. Böyle bir maç bir daha olmaz. Bu maçı kolay kolay unutamam da. Bugün 5-6 tane atabilirdik bu kadar gol yemeden.

Yumlu'yu yabancı kontejanı yüzünden oynattı kimse diyemez, Stopere koyarsın Medjani--Belkalem ikilisini, Medjani'nin yerine koyarsın Salihi olur biter. Ama adam takıntılı. Adam yaptığı yanlışta inat eden bir deli.

Sefa Yatabareye o topu kaldırsa maç 6 olurdu...Umursamaz tavırları da beni benden alıyor..

HOPA'LI TS'Lİ
26.10.2014, 20:42
4 golü

mustafa zeki fatih sayesinde yedik

soner hele felaket

Vahid
Fatih
Yumlu
Zeki
Soner

Defolup gidin.
Bu kadroda işiniz yok.

Başakşehir 7. maçında sadece yediği gol 2 ve GS karşısında 4-0 önde. Helal olsun.

Bugün 1 puanı Özer, Yatabare ve Oscar'a borçluyuz.