PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRABZONSPOR 4 - 4 Gaziantepspor | STSL 7. Hafta | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Samet Yildirim
26.10.2014, 00:45
----------Fatih--------
Bosi----Bel---Yumlu---Musa
--------Salih-Kevin------
----Sefa--Ekici--Yatabare
-----------Cardozo--------

Olabilir..ama baska yorgunluklarda olabilir degesik rotasyon`da olabilir.

Fatih Öztürk
26.10.2014, 00:45
Ciddiyeti elden birakmazsak 2-3 tane atar galip geliriz.

Nihat Güneş
26.10.2014, 01:04
Ligtv muhtemel 11 :

................Fatih............

Bosi Belkalem M.Akbas Musa

................Mediani...............

Serdar Soner Constant Yusuf

..............Yatabare...........

Furkan Dündar
26.10.2014, 01:24
Lokorene yaptığımız baskıyı yapalım en az 3 atarız Diye düşünüyorum

Furkan Dündar
26.10.2014, 01:24
Ligtv muhtemel 11 :

Medjani orta saha oynarsa bittik .
Salih oynasın işte mis gibi

Furkan Özdem
26.10.2014, 02:42
Çoğu kişi rahat yeneceğiz havasına girmiş ama 2 gün önce avrupa maçı yaptığımız gerçeği var... 1-0 olsun bizim olsun...

must61
26.10.2014, 02:59
Ligtv muhtemel 11 :

Böyle bi kadroyla çıkacağını sanmıyorum hocanın.Rotasyonun da okunu çıkarmamak lazım.

Sefaenes
26.10.2014, 03:04
hakemler bu macta da lehimize olan pen vermez ne uefa da nede türkiyede sevilmiyoruz hadi uefa anladim türküz diye ama lanet olasi tff anlamiyorum

Terzioğlu
26.10.2014, 04:55
Antep gercekten cok kötü bir takim. Bir kac maclarini izledim. Normal sartlar altinda 3-4 tane atip yollamamiz lazim ama bizim takiminda sagi solu belli olmuyor.

kalavara
26.10.2014, 07:23
----------Fatih--------
Bosi----Bel---Yumlu---Musa
--------Salih-Kevin------
----Sefa--Ekici--Yatabare
-----------Cardozo--------

Olabilir..ama baska yorgunluklarda olabilir degesik rotasyon`da olabilir.

medjaniden vazgeçer mi hoca tartışılır ama kadro düşüncen bana da uygun geldi.

orhan42
26.10.2014, 08:30
Medjani yerine Salih'i oynat be hocam.Adam aç kurt gibi..Basıyor,yıpratıyor,eziyor...Topla da iyi..Baştaki o pas hataları da pek yok..Medjani iyi stoper ama ön libero değil....

AYYILDIZ
26.10.2014, 08:53
Trabzon'da passolig başvurusu ve bileti nerden alabilirim?

exelans_25
26.10.2014, 10:11
nolursa olsun 3 puan olsun bugun alacagimiz galibiyet cok onemli

Ogün YAZICI
26.10.2014, 10:24
bourceanu-özer-mehmet-constant .....ne orta saha ama :D ligin en iyi çift yönlü oynayabilen orta sahasına sahip olacağız az kaldı...

Furkan Dündar
26.10.2014, 10:32
bourceanu-özer-mehmet-constant .....ne orta saha ama :D ligin en iyi çift yönlü oynayabilen orta sahasına sahip olacağız az kaldı...

Ilk yazdığın isim sezon sonuna kadar kiralık diye biliyorum :) nasıl olacak bu 4 lü o adam yokken

ağasarlı
26.10.2014, 10:36
Çoğu kişi rahat yeneceğiz havasına girmiş ama 2 gün önce avrupa maçı yaptığımız gerçeği var... 1-0 olsun bizim olsun...

aynen. eksik kalsın 2-3 gol olmasada olur.

Mert'
26.10.2014, 10:46
Ligtv muhtemel 11 :

Bu nasıl kadro ya inşallah doğru değildir.

memozcan
26.10.2014, 10:51
sakatlıkyan çıkan oyuncuları artık yavaş yavaş ısındırması gerekiyor hocanın.. bu bağlamda yusuf, yumlu , özer gibi oyunculara bu maçta tek devre de olsa mutlaka şans vermesi gerekir..

Muhammed Ayaz
26.10.2014, 10:55
................................................fa tih............................................... ....
........bosingwa.............belkalem..........yum lu...........musa...................
.............................................salih dursun...........................................
...........................mehmet ......................constant.................... ...........
..........sefa.................................... ...........................yusuf.................. ..
........................cardozo.................ya tabare...........................................

bence 11 böyle olmalı ......
inşallah kazanırız

memozcan
26.10.2014, 10:55
maç öncesinde dağıtırız fark atarız ya da mahvoluruz, fark yeriz gibi söylemlerden kaçınmak lazım.. ligimiz çok kısır bir lig olmaya başladı artık takımlardan biri çok kötü değil ya da maç içinde gardı düşürmezse farklı bir skor ortaya çıkmıyor.. hele hele bizim şu sıralar bir takıma fark atacağımızı düşünmüyorum..

bu maç özelinde değerlendirecek olursak gene uzun toplarla rakip alana geçmeye çalıştığımız kısır bir maç bizi bekliyor.. hocanın istediği iki ayın dolmasına çok az bir süre kaldı ama sahadaki oyun olarak çok iyi bir dönüşüm sağlayabildiğimizi düşünmüyorum..

umarım bu maç daha öncekilerden farklı bişeyler deneriz de gelecek için daha ümitli bir hal alırız..

Mellih
26.10.2014, 10:56
bu sefer galibiyetin yanında güzel oyunda olmalı. çünkü camia'yı birleştirecek takımı havaya sokacak şey budur.

Kadir Yeter
26.10.2014, 11:01
http://i.hizliresim.com/G1JXZv.jpg

Trabzonspor....

Fotoğraf: kadiryeter Kadir Yeter. 2014

ttp://forum.bordomavi.net/ 1919835830 11/272

PortoDeGalinhas
26.10.2014, 11:01
Ligtv muhtemel 11 :

eğer bu 11 doğruysa yine sıkıntılı bir maç bizi bekliyor demektir. Bu kadronun herhangi bir takım üzerinde baskı kurabileceğini düşünmüyorum

DNA-TS
26.10.2014, 11:02
maç saatini bekliyorum başka hiçbir işim yok :)
son maçta bütün yabancılar oynadığı için şu oynar bu oynar diyemiyoruz çok değişiklik olacak. inş medjaniyi dmc oynatmaz da defansta kullanır bide benim aklım oynarsa ileride cardozo yatabare ikilisinde olacak.

Uğur Gündüz
26.10.2014, 11:04
Trabzon iki maç üst üste güldürmez, hadi güldürdü, üç maç üst üste güldürdüğü de vaki değildir.
Sonuç olarak tarih tekerrür etmez inşallah diye dua edelim.

farozlufatih61
26.10.2014, 11:06
Bugün beleşçi taraftar Takımına sahip çıkacak mı?

PortoDeGalinhas
26.10.2014, 11:06
Mustafa ve Özer 'in oynama şansı nedir aradaşlar ?

Murathan
26.10.2014, 11:11
................................................fa tih............................................... ....
........bosingwa.............belkalem..........yum lu...........musa...................
.............................................salih dursun...........................................
...........................mehmet ......................constant.................... ...........
..........sefa.................................... ...........................yusuf.................. ..
........................cardozo.................ya tabare...........................................

inşallah kazanırız

2-3 adam daha sıkıştır araya bence :))

Courage
26.10.2014, 11:17

inşallah kazanırız

bence 11 demişsin ama 12 olmuş kardeşim :)

....

------------------ Fatih -------------------

Bosi ------- Belkalem ------Akbaş ------- İshak /Musa

--------------------- Salih ---------------------------

------ Mehmet ----------------- Constant -------------

Sefa ------------------------------------------ Yusuf --------

-------------------- Yatabare -----------------------------

Uğur Kalyoncu
26.10.2014, 11:23
Avrupa da en iyi top oynayan 3-4 takımdan biri olan Dortmund kendi liginde 9 haftada 7 puan toplayıp 6 mağlubiyet alabiliyorsa bizim yapacağımız tek iş sabırlı olup destek olmaktır..bu takım doğru hamleler yapılırsa bu sene olmazsa bile seneye şampiyonlğun en büyük adayı olur..

Bugün Allahın izniyle 2 farklı bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum..

Muhammed Ayaz
26.10.2014, 11:32
Trabzon iki maç üst üste güldürmez, hadi güldürdü, üç maç üst üste güldürdüğü de vaki değildir.
Sonuç olarak tarih tekerrür etmez inşallah diye dua edelim.

2010-2011 sezonu 7 hafta üst üste galip geldiğimizi hatırlıyorum hemde içersinde bjk bursa deplasman vardı :)

Muhammed Ayaz
26.10.2014, 11:33
2-3 adam daha sıkıştır araya bence :))

kadro o kadar iyiki vallahi birine kesik atsam içim el vermiyor :)
allah hocaya kolaylık versin :)

Murathan
26.10.2014, 11:36
Cardozonun oynamaması intihar olur

Nihat Güneş
26.10.2014, 11:38
Mediani konusunda benim gördüğüm su ana kadar oynanan maclarin yarisinda cok iyi diger yarisinda ise kötü oynadi ancak son lokeren macinda gayet iyi oynamasina ragmen inanilmaz kotu oynamis gibi yorumlar var:) Ya adami fena mimledik ya da mac izlemedik ezbere yorum yapiyoruz :) Ben hala bu adami cozemedim dedigim gibi cok iyi oynadigi maclar da var cok kotu oynadigi maclar da. Itirazim sanki bu adam her mac rezil top oynuyor muamelsi gormesi...

brnclhn
26.10.2014, 11:44
Bugün beleşçi taraftar Takımına sahip çıkacak mı?

şunu daha sormanıza gerek yok bundan sonra bu sezon boyu ortalama 6 7 bin kişiye oynıcaz derbilerde 10 15 e çıkar belki...

Courage
26.10.2014, 11:54
Cardozonun oynamaması intihar olur

bence 2.yarı girse daha iyi. Avrupa maçında çok çalıştı. O kadar kondüsyonu olmayabilir.

Soner Albayrak
26.10.2014, 11:55
Çift forvet oynarsak rakip rahat çıkamaz, bu önemli.

Harun
26.10.2014, 12:03
Her hafta üstüne koyarak gidiyoruz.Moralli olmamız da ayrıca avantajımız.Normal şartlarda kazanacağıızı düşünüyorum.Özellikle Mehmet Ekici'nin performansı çok etkili takım için.Ofansta Yusuf ve Sefa'dan da faydalana bilsek çok iyi olacak.

Murathan
26.10.2014, 12:07
bence 2.yarı girse daha iyi. Avrupa maçında çok çalıştı. O kadar kondüsyonu olmayabilir.

içerde cardozonun oynamaması çok saçma olur, ilk 45 dakikada fişi çekelim sonra dinlensin.
ayrıca cardozonun da kondisyonunun iyi olduğunu düşünüyorum

F. Yıldırım
26.10.2014, 12:08
Özer ve Yumlu maç kadrosunda mı?

Furkan Dündar
26.10.2014, 12:15
1 medjani stoper oynamalı
2 Salih sahada olmalı
3 cardozo olmadan 11 yapmak ayıptır kornerlere faullere dikkat edin tüm goller onun sayesinde adamı 3 kişi tutuyor diğerleri boş ..

4 3 puan alalım da su an için oyun yada lezzet önemsiz
Bize 3 puan şart

Mert'
26.10.2014, 12:16
Yumlu veya Özer oynasa güzel olurdu özledik.

Courage
26.10.2014, 12:18
içerde cardozonun oynamaması çok saçma olur, ilk 45 dakikada fişi çekelim sonra dinlensin.
ayrıca cardozonun da kondisyonunun iyi olduğunu düşünüyorum

elbette en doğrusunu hoca biliyor ,fiziğinin ne alemde olduğunu.

Ben hemencecik işi bitireceğimizi sanmıyorum ,umarım yanılıyorumdur. Oyun sıkıştığında ve daha dar bir bölgede oynandığında daha faydalı olabilir Cardozo.

F. Yıldırım
26.10.2014, 12:20
Ilk yarı 2-0, maç sonu 4-1

nakzo
26.10.2014, 12:21
Avrupa da en iyi top oynayan 3-4 takımdan biri olan Dortmund kendi liginde 9 haftada 7 puan toplayıp 6 mağlubiyet alabiliyorsa bizim yapacağımız tek iş sabırlı olup destek olmaktır..bu takım doğru hamleler yapılırsa bu sene olmazsa bile seneye şampiyonlğun en büyük adayı olur..

Bugün Allahın izniyle 2 farklı bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum..

D.mundla senin uzaktan yakından alakan yok .d.mund son 4 senede 2 şampiyonluk 2 lig.2. ciligi 2 Almanya kupası ve super kupasını kazandı ve bir kez s.ligi finali oynadı. Senin son 30 senede resmi olarak sayılmış tek şampiyonluğun yok.Birde işin mali boyutu var siz dünkü genel kurulu takip etmediniz herhalde hani yüzü olmadığı için iho efendinin katılmadığı genel kurul borcumuz TAM TAMINA 273 milyon TLyani yani yani bbaşarılı olmak zorundasın ister seve ister başka türlü başarılı olmak zorudasın buda en az s.ligi katılım hakkı yoksa bizi kimse kurtaramaz takım kayyuma gider bunu o futbolcu görünümlü heriflere anlatamalıyız ki gelecek senelerde de bu takım hala Trabzonspor ismini kullanabilsin.

burasıdaTRABZON
26.10.2014, 12:22
fatih boss papa yumlu musa(zeki) salih mehmet constant cardozo yatabare sefa(özer)

Koray
26.10.2014, 12:27
Kale arkasi 30 TL
Maraton 50 TL

Biletleri bu kadar pahali yapip stadin bos kaldigindan yakinmayacaksin Yonetim.

Sibel
26.10.2014, 12:28
Yeneriz. Muhammet Demir bize gol atarsa ağlarım.

kncyalcin
26.10.2014, 12:30
Kimi övsek o hafta sakatlıkla başbaşa kalıyor. Ekici mi hıh ancak duran top diyelim gitsin.
Yalnız bazı haber sitelerinde çıkan kadro intihar olur.
Takımdaki banko isimler belli olmalı artık. Hele ki lig için yabancı sınırı olduğunu düşünürsek en büyük yerli oyuncu sıkıntımız savunma göbeği ve forvet hattında yaşıyoruz. Yumlu ve Aykut'un sakatlığı sıkıntı yaratıyor tabi ki.
Boss, Belkalem, Costant, Cardozo banko yabancılar.
Fatih, Salih, solbek, Mehmet'de banko yerliler olmalı. Şuan için diğer mevkileri elimizdeki isimlere göre yerleştirmeliyiz..

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Courage
26.10.2014, 12:31
Muhammet Demir Gaziantepin profesyonel oyuncusu ve işi rakip kim olursa olsun gol atmak.

Ben asıl ,Zeki gol atarsa ağlarım. Hele hat-trick falan ...Salonun camını yarı aralık yaptım şimdiden tedbiren ,direk atlayacağım aşağıya (öyle birşey bu herifin 11 garantilemesi olur da ondan... hiç çekemem ) :)

Yıldıray Emanet
Hücum futboluna devam ettiğimiz sürece anadolu takımları karşımızda duramaz . Ama kilit nokta ''hücum futbolu''

Hakan
Cardozo'yu oynatmamak gibi bir tercih yok.Tartışılamaz bile

Sibel
26.10.2014, 12:33
Kale arkasi 30 TL
Maraton 50 TL

Taraftarın gelmesi yönetimin umrunda değil bence.
Bugün stat boş olur.
Yönetim de kına yakar.
Ha nedir, tek sebep bilet fiyatı değildir. Ama bir yerden başlamak lazım. Çünkü bu da büyük bir sebep.
Millet futboldan soğumuş. Takım yıllardır tat vermiyor.
Şikesi osu busu derken herkes geri çekildi.
Sen taraftarı tribune çekeceğine bilet fiyatlarını uçuruyorsun.
Sonra stadı doldur diye konuş dur.
Yazık.

ffırtına
26.10.2014, 12:41
Gs maçına kadar kazanıp seriye bağlamamız lazım şampiyonluk için ...

Koray
26.10.2014, 12:44
Bugün stat boş olur.
Yönetim de kına yakar.
Ha nedir, tek sebep bilet fiyatı değildir. Ama bir yerden başlamak lazım. Çünkü bu da büyük bir sebep.
Yazık.

Her ne sebeple olursa olsun tribunlerin bu denli bos kaldigi bi donem hatirlamiyorum.

Macin gunu ve saati cok iyi.

Kale arkasini 15 maratonu 30 yap en az 15-20 bin kisi statta olur.

Constant veya Cardozo gibi adamlari bos tribunler onunde oynatirsan adamlarin futboluna bile yansir.

Neyse biz "bir kisim Trabzonspor'lular"iz her seyin iyisini Yonetim bilir ne de olsa.

Anıl C
Muhammet Demir Gaziantepin profesyonel oyuncusu ve işi rakip kim olursa olsun gol atmak.

Ben asıl ,Zeki gol atarsa ağlarım. Hele hat-trick falan ...Salonun camını yarı aralık yaptım şimdiden tedbiren ,direk atlayacağım aşağıya (öyle birşey bu herifin 11 garantilemesi olur da ondan... hiç çekemem ) :)

Dostum cocuk sag bek oynadi, sag acik oynadi, onlibero oynadi, orta saha oynadi simdi de sol bek oynuyo. Sen de diyon ki ilk 11'i garantilerse atlarim assagi :D
Daha napsin cocuk garantileyebilmek icin :)

erkankoc
30 tl biletin neresi pahali.10 euro..sinemaya gidecegine o paraya cardozoyu canli izlemeye git

Harun
26.10.2014, 12:45
Kale arkasi 30 TL
Maraton 50 TL

İşin daha garibi pahalı tribünde daha fazla seyirci olması.Kale arkaları hep boş.

Anıl C
26.10.2014, 12:46
Bugün stat boş olur.
Yönetim de kına yakar.
Yazık.

Yonetim stadta tek maclik bilet taraftari istemiyo. Bu fiyatlarin amaci kombine aldirmak. Almak istemeyen de bu fiyattan maclari izler diyo

Anıl C
26.10.2014, 12:48
30 tl biletin neresi pahali.10 euro..sinemaya gidecegine o paraya cardozoyu canli izlemeye git

dostum nasil ki almanya'da ki alis fiyatlarini tr'ye cevirmemek gerekiyosa Türkiye'dekini de buraya cevirmemek lazim. 30 Eurodan maca gidiyomus gibi dusun. O da kale arkasi bide.

Fatih Öztürk
26.10.2014, 12:48
Kale arkasi 30 TL
Maraton 50 TL

2.lig grup takimlarinin mac biletleri örneğin Pendikspor kapali tribunu 20 tl bilet almistim.Ofspor tribunune 15 tl bilet almıştım.

Koskoca Trabzonspor için 30-50 tl büyük rakammidir?

Koray
26.10.2014, 12:49
İşin daha garibi pahalı tribünde daha fazla seyirci olması.Kale arkaları hep boş.

İho'nun meshur 7 sulalesi olabilir cogu. :))

Harun
26.10.2014, 12:49
Dün fb stadı bile boşken bizim stadın dolmasını beklemek zaten gereksşz bence.Şuan ülke olarak futboldan soğutulmuş durumdayız.Ancak çok çok cüzi fiyatlar belirlenerek tarftar maça çekilebilir asi hale bu yıl her maç bu sorunu konuşur dururuz.

Sibel
26.10.2014, 12:52

Abi böyle cümleler kurmayın. Size pahalı gelmeyebilir.
Tabii ki iki haftada bir pahalı değil.
8 günde 150 ya da 100 lira para istiyor yönetim.
Durumu elvermediği için maça gelmeyen bir sürü tanıdığım var.
Bu gerçek ve bunu kabul edin artık.

erkankoc
26.10.2014, 12:54
Tabiki trabzonun ekonomik durumu istanbulla ayni olmayabilir..her iki tarafta fedakarlik yapmali..yonetimin yerinde olsam bu sene kombine alana seneye yeni stadta %30 indirim diye kampanya yaparim hemde her iki sene taraftari stada cekerim..akilli projeler uretilmeli

Fatih Öztürk
26.10.2014, 12:55
Hem şampiyonluk kadrosu istiyoruz hemde kulübün ana gelir kalemi mac biletletinin ucuz olmasını.
Enteresan...

Sibel
Ben diyorum ki en azından bu lanet ligde bilet fiyatını düşürerek taraftarı tribüne çeksin yönetim, siz diyorsunuz ki her şey normal.
Neyse.
Şu konuda yorum yapmamak için her seferinde yemin ediyorum gene yok.

Hazar_
Hocanın bugün çıkaracağı kötü kadroyla maçı verebileceğini düşünüyorum. İnş kazanırız

Anıl C
birde bu maca, haftaya ki maca 50ser lira veren biri nasil kombine almaz bu da garip bi durum.

Koray
2.lig grup takimlarinin mac biletleri örneğin Pendikspor kapali tribunu 20 tl bilet almistim.Ofspor tribunune 15 tl bilet almıştım.

Koskoca Trabzonspor için 30-50 tl büyük rakammidir?

Kac kisi vardi o maclar da 50 mi 100 mu?

Buyuk maclar haric ve takim lig siralamasinda bu kadar iddiasiz yerdeyken normal maclarda biletleri bu fiyatlarda satmaya calismak anormal bi durum.

fadigaTS
Abi böyle cümleler kurmayın. Size pahalı gelmeyebilir.
Tabii ki iki haftada bir pahalı değil.
8 günde 150 ya da 100 lira para istiyor yönetim.
Durumu elvermediği için maça gelmeyen bir sürü tanıdığım var.
Bu gerçek ve bunu kabul edin artık.
400 tl ye kale arkası kombine var.Üstelik taksit de yapılıyor.

Harun
26.10.2014, 12:56
Benim anlamadığım kale arkasındaki taraftar gruplerına ne oldu.Tamamıda beleş girmiyordu heralde bunların.

Fatih Öztürk
26.10.2014, 12:58
Sikebahce kombine ve mac biletlerinden senede 70 milyon TL civari gelir elde ediyor.keza gs' de buna yakın meblaglarda.
Biz bunlarin elde ettiği gelirin beşte birini bile yapamıyoruz.sonrada gel şampiyonluk yarışına ortak ol :)

Anıl C
26.10.2014, 12:59
Hem şampiyonluk kadrosu istiyoruz hemde kulübün ana gelir kalemi mac biletletinin ucuz olmasını.
Enteresan...

Bence Fatih mesele sehrin, kulubun büyüklügü oraninda kalkinmasi gerekliligi.
Dusun ki insanlar 1 sezon icin 400, 500 ya da 600 lira verebilecek durumda degil.
Ya da para var ama sike, kadro bahane edilerek 5 liraya tvden izlemek daha cazip geliyo.
Ama nedense benim icin 2. şık daha mantikli. cunku sikeyi savunmak ucretsiz olsa dahi bunu yapmaktan bile aciz bir sehir.

Kasım BEKTAŞ
26.10.2014, 12:59
zahmetsiz rahmet olmaz ama bu laf bizim oralarda armut piş ağzıma düş diye algılanmış

Sibel
26.10.2014, 13:00
Kombine kültürümüz yok maalesef. Her zaman bilet alanlar daha fazla.
Kombine alsa herkes keşke. O zaman bunları konuşmayız. Ama dediğim gibi kombine kültürü yok burda.

Kasım BEKTAŞ
26.10.2014, 13:01
hem cam kenarı hem şoför yanı hem de 25 kuruş :)

Koray
26.10.2014, 13:02
Sikebahce kombine ve mac biletlerinden senede 70 milyon TL civari gelir elde ediyor.keza gs' de buna yakın meblaglarda.
Biz bunlarin elde ettiği gelirin beşte birini bile yapamıyoruz.sonrada gel şampiyonluk yarışına ortak ol :)

Goc vermeyen bi il olsaydik İstanbul gibi de degil en azindan Kocaeli gibi bi sanayi sehri olsaydik fb'yi gs'yi bu konuda gecerdik.

fadigaTS
26.10.2014, 13:02
50 tl çok pahalı 3 maçta 150 tl yapar diyenlere gelsin :) Kale arkası kombine 400 tl üstelik taksit de yapılıyor.Bahane bulmak istersen bulursun :)

selcuk
26.10.2014, 13:05
Tabiki trabzonun ekonomik durumu istanbulla ayni olmayabilir..her iki tarafta fedakarlik yapmali..yonetimin yerinde olsam bu sene kombine alana seneye yeni stadta %30 indirim diye kampanya yaparim hemde her iki sene taraftari stada cekerim..akilli projeler uretilmeli

zaten 400tl bir kombine

10vadeli aldinmi ayda 40 tl,
Trabzonumda yasasam yedigimden , ictigimden, gezdigimden keserim ama su 40 lirayi bulurdum

40 liraya avrupa kupasi maci, türkiye sike ligi maclarive türkiye sike federasyonu kupasi maclarini izliyorsun

tabiiki yinede vardir bir kisim bunuda ödeyemeyen
zaten colugunun cocugunun rizkini mac biletine yatiran en büyük ahmakdir, ona sözüm yok

tribüne milletin gelmemesinin en büyük nedeni sikedir, 2.passolig, 3 .polarize eden yönetim ve halil hoca, 4nedense paradir

3. nokta kesinlikle haksizdir, kimse kisisel düsüncesi yüzünden takimi yanliz birakma hakkina sahip degil

ama bence mac serbest, passoligsiz olsada stad dolmiyacaktir

Anıl C
Goc vermeyen bi il olsaydik İstanbul gibi de degil en azindan Kocaeli gibi bi sanayi sehri olsaydik fb'yi gs'yi bu konuda gecerdik.

Koca Rusya, Azerbaycan, Gürcistan, Ukrayna pazarlari dibindeyken sen kendini siyasetcilerin, hacilarin, hocalarin muridi, itaatkari, biatcisi yaparsan afedersin de paspas olmaktan oteye gecemezsin. Her gelen ayagini siler, gecer gider.
Ben Karadenizli degilim ancak gordugum bu sehir kimligini yillar once kaybetmis.

Sibel
400 tl ye kale arkası kombine var.Üstelik taksit de yapılıyor.

Geçen senelerde sizin de bildiginiz üzere kale arkalarının büyük kısmı satışa bile çıkmıyordu.
Bazı gruplara bedava dağıtılıyordu.
O grupları bu sene malum göremiyoruz.
Bu sene tribun boşluğu sadece bizde yok.
Ve bunun bir sürü sebebi var.
Bu sebepler bir araya gelince iste görüntü ortada.
Ve bana kalırsa bu şartlarda 7-10bin kişi yine iyi sayı.
Yıldız kadro meselesi de en aksi yıla denk geldi.:)
Neyse ben hazirlanayaim maça geç kalacağım.
İyi seyirler.

esra61
26.10.2014, 13:06
Bu maçı da alıp haftaya güzel başlarız . 1-0 olsun bizim olsun.

Harun
26.10.2014, 13:09
Ben bildim bileli Trabzon'da ekonomi kötüdür.Ve her seferinde de maça gitmemeye bu bahane gösterilir.Nufusunu bilmiyorum ama 10 bin tafartar bulunamıyorsa bunun ekonomiyle bir alakası yoktur.

Ben Sakarya'da yaşıyorum.Hafta içi oynanan maçla ilgili size bir link gönderiyorum. Sakaryasporun kaçıncı ligde olduğunu söylemiyorum bile.Bilet fiyatları çok ucuz.Fakat aynı fiaytlarla aynı ligteki hiç bir takım herhafta bu kadar seyirci toplayamıyor.Demem o ki her şey gönül bağı ile alakalı.Ne ekonomk neden ne takımın içinde bulundu durum.

http://www.medyadetay.com/sakaryaspor-taraftari-yine-sov-yapti-36538h.htm

iyattara
26.10.2014, 13:11
Pasoligin sitesinden şöyle bir baktım da yine maraton kale arkaları bom boş gözüküyor :( Sanırım bu durum sezon sonuna kadar böyle gidecek. Belki zirveye oynarsak ilgi artabilir. Fikstür itibariyle sahamızdaki maçlarımız nispeten daha kolay görünüyor. Bir de dolu tribünlere oynasak 3 puanı yazıcaz maç başlamadan.

Anıl C
26.10.2014, 13:13
Ben bildim bileli Trabzon'da ekonomi kötüdür.Ve her seferinde de maça gitmemeye bu bahane gösterilir.Nufusunu bilmiyorum ama 10 bin tafartar bulunamıyorsa bunun ekonomiyle bir alakası yoktur.

Ben Sakarya'da yaşıyorum.Hafta içi oynanan maçla ilgili size bir link gönderiyorum. Sakaryasporun kaçıncı ligde olduğunu söylemiyorum bile.Bilet fiyatları çok ucuz.Fakat aynı fiaytlarla aynı ligteki hiç bir takım herhafta bu kadar seyirci toplayamıyor.Demem o ki her şey gönül bağı ile alakalı.Ne ekonomk neden ne takımın içinde bulundu durum.

http://www.medyadetay.com/sakaryaspor-taraftari-yine-sov-yapti-36538h.htm

Derler ya Trabzonda herkes futboldan anlar. Külliyen yalan.
Yeni neslin yaptigi bir jenerasyonun yakalamis oldugu basarilari bugun sanki kendi eseriymis gibi, ustune bir tugla koymadan sahiplenmesi.
Artik cogu taraftar once ne cikar saglarim derdinde. Zora da dusunce param yok. E hesap sor diyoruz. O zaman da yaptiklari kefen giymek, siyaset yapmak.

Fatih Öztürk
26.10.2014, 13:14
Kac kisi vardi o maclar da 50 mi 100 mu?

Buyuk maclar haric ve takim lig siralamasinda bu kadar iddiasiz yerdeyken normal maclarda biletleri bu fiyatlarda satmaya calismak anormal bi durum.

Hayir stadlarin önemli bir bölümü.

Daha ligin 6.haftasi kurulan takim ortada neyin iddiasizligi?

Fatih Öztürk
26.10.2014, 13:16
Bence Fatih mesele sehrin, kulubun büyüklügü oraninda kalkinmasi gerekliligi.
Dusun ki insanlar 1 sezon icin 400, 500 ya da 600 lira verebilecek durumda degil.
Ya da para var ama sike, kadro bahane edilerek 5 liraya tvden izlemek daha cazip geliyo.
Ama nedense benim icin 2. şık daha mantikli. cunku sikeyi savunmak ucretsiz olsa dahi bunu yapmaktan bile aciz bir sehir.

Anılcım o vakit kulübe kilit vuralim en mantiklisi bu galiba.kimse üzülmesin.

Soner Albayrak
26.10.2014, 13:17
Tribünlerin dolmamasının nedeni olarak bilet fiyatlarının yüksek olması gösterilebilir ama ana neden bu değil.

Taraftar heyecanını kaybetti ana neden bu. Şahsi fikrim tabii ki de bu yoksa bu konu ucu açık bir konu, sürekli üzerinden tartışılabilir.

Öyle bir anasını bellediler ki ülke futbolunun insanlar mutluluğu, huzuru El Clasico derbisinde arar oldular.

Nazim Can
26.10.2014, 13:18
Su insallah bu macdan sonra Hoca giderciler, kendi kalemize gol atmasak bariciler daha gelmedi mi? Onlara birsey söyleyecegimde.

Courage
26.10.2014, 13:20
Dostum cocuk sag bek oynadi, sag acik oynadi, onlibero oynadi, orta saha oynadi simdi de sol bek oynuyo. Sen de diyon ki ilk 11'i garantilerse atlarim assagi :D
Daha napsin cocuk garantileyebilmek icin :)

Valla hocam ,bu harika oyununu(!) henüz gol ve gollerle taçlandırmadığı için eleştirip baskı olşutururak belki kadrodan uzak tutabiliriz taraftar olarak ama gol atarsa yeri perçinlenir :D

(neyse, gol atsa bile bize yazıldığı için yine de tutar bi tarafı oluyor işin diğer yanından bakarsak)

ffırtına
26.10.2014, 13:21
Kale arkalarındaki taraftarların durumu düşündürücü.. Niçin maça gelmiyorlar ve takımı desteklemiyorlar ..

1) Yönetim önceden beleş bilet dağıtıyordu.
2) Taraftar gruplarıyla yönetim arasında görüş ayrılığı var.
3) Taraftarlar takımdan ve futboldan soğudular.

Bu üç nedenden birisi ya da hepsi maçlara az ilgi olmasının nedeni. Bu kadar iyi transferler yapıp da bu kadar boş tribünlere futbol oynadığımızı görmedim. Eğer şampiyonluk ve başarı istiyorsak o tribünler full çekmeli . Biz daha Avni Aker'i dolduramıyorken Akyazı'yı nasıl dolduracağız atmosferi olmayan, rakibi baskı altına alamayan bir stad olacak bu gidişte Akyazı ...

Harun
18 kişilik kadroyu bilen var mı?

Sibel
"Trabzonspor için şu fiyat verilemez mi?" değil konu. Olsa yine pahalı derim ama.
Bu taraftarın çoğu değil 50 lira, 100 de verir gider gitmek istese. Ekmek parasını bilete veren insanlar var.
Diyorum ki şu koşullarda yönetim taraftarı futbola geri döndürmek için fiyatları düşürmeli.
Bu da bir adımdır. Bu da bir sürü taraftarı geri kazanmaktır.
İlla diretip ver parayı git yazanlar var.
Benim derdim taraftarı geri kazanmak. Sizinki kulüp para kazansin.
İyi o zaman 7bin kişinin parasıyla zengin olsun kulüp.
Tribun de parçalı bulutlu olmaya devam etsin.
Kimsenin umrunda değil çözüm üretmek.
Kimsenin umrunda değil eski heyecanı yakalamak.
Devam edin.

Fatih Öztürk
26.10.2014, 13:22

Ne göçü? Millet köyüne dönüyor.Trabzon'un nüfusu şuan 800 bin.2 milyon olsa yasanilabilir olurmu?
Ben stadin dolmamasini maddiyata baglamiyorum.bir çok etken var ama 10 bin bile olmamasını anlayamiyorum.

fadigaTS
26.10.2014, 13:23
Formamı ve passolig kartımı aldım.İstanbulda olmama rağmen trabzonda tribünleri boş görmek benim bile heyecanımı azaltıyor.Futbolcuların motivasyonu açısından tribün desteği önemli.Avni akerin son senesinde tribünler boş.

Muhammed KOÇ
26.10.2014, 13:25
yalnız taraftarı tribüne çekemeyen tek takım bizmişiz gibi düşünülerek yorumlar yapılmasın. şikedir pasoligtir son bir kaç yıldır tüm tribünleri vuran genel bir heyecan kaybı söz konusu.

lazzz61
26.10.2014, 13:29
qbu trubınlerın eserı yıldırım demırorenn ve serefsızz fenerbahce takımıdır

Fatih Öztürk
26.10.2014, 13:29
Biri Sibel'e şunu sorsun.

Ben sen para vermezsek kim verecekte kulüp para kazanacak.
Forma alma, kombine alma sonrada vay efendim adamlara bak siyasilerden para topluyorlar falan filan.
İstanbul takimlarinin lisanslı ürün ve mac, kombine biletleti satışı toplam gelirlerinin yarisina tekabul ediyor.
Bizimkisi ise beşte biri bile değil.

zafer44
26.10.2014, 13:31
Günümüz hayırlı ve bereketli olsun. Rabbim helalinden üç puan nasip eylesin.

fadigaTS
Günümüz hayırlı ve bereketli olsun. Rabbim helalinden üç puan nasip eylesin.
Aminnn

MuratJ
Bu Trabzon ne iğrenç bir şehir oldu böyle. Memleketim en nefret ettiğim şehir oldu artık. Yalakalığıyla onursuzluğuyla şike sürecinde Trabzonspor'u sattığı yetmedi bir de sezon başından beri şu stadın haline bakın! Bunun açıklaması yok. Trabzonspor o şehirde kimsesiz sahibi yok. Böyle yalnız bıraktı o şehir Trabzonspor'u. Bu rezilliğin hiçbir açıklaması olamaz. Radikal karar şart şimdilik Avrupa maçlarından başlamak kaydıyla takım İstanbul'a taşınsın. Ne lan bu motive olamıyor camia bi türlü!

fadigaTS
26.10.2014, 13:36
Bu Trabzon ne iğrenç bir şehir oldu böyle. Memleketim en nefret ettiğim şehir oldu artık. Yalakalığıyla onursuzluğuyla şike sürecinde Trabzonspor'u sattığı yetmedi bir de sezon başından beri şu stadın haline bakın! Bunun açıklaması yok. Trabzonspor o şehirde kimsesiz sahibi yok. Böyle yalnız bıraktı o şehir Trabzonspor'u. Bu rezilliğin hiçbir açıklaması olamaz. Radikal karar şart şimdilik Avrupa maçlarından başlamak kaydıyla takım İstanbul'a taşınsın. Ne lan bu motive olamıyor camia bi türlü!
Renktaş Mra akhisar gitti.Oradan da mı istifa etsin.Bırakın adamın yakasını :D
Avatarın son kullanım süresi dolmuş
Ben de bazı avrupa maçlarının istanbul da oynanması gerektiğini düşünüyorum

Mert Oğuzlu61
26.10.2014, 13:41
Biri Sibel'e şunu sorsun.

Ben sen para vermezsek kim verecekte kulüp para kazanacak.
Forma alma, kombine alma sonrada vay efendim adamlara bak siyasilerden para topluyorlar falan filan.
İstanbul takimlarinin lisanslı ürün ve mac, kombine biletleti satışı toplam gelirlerinin yarisina tekabul ediyor.
Bizimkisi ise beşte biri bile değil.

abi hep şunu söylerim, ''staddan para kazanılmaz'' ... biz şb yada gs değiliz, staddan gelecek paraya gelir gözüyle bakmamalıyız öncelikli hedef o stadı doldurmak olmalı. senin para kazanacağın yerler belli ; ligde ve avrupada başarı + bunun getirisi olarak sponsorlar çoğalacak, miktarlar büyüyecek + kulübe kaynak yaratacak ek projeler vs..

stadın bir kere full çekecek, 50 TL koyma fiyatı 25-30 a indir öğrencisi de gelsin dar gelirlisi de gelsin, o stad dolsun sen her türlü çıkarırsın gereken miktarı merak etme. üstelik o seyirci desteğiyle oyuncularında futbol oynar, maç kazanırsın ; para kazanırsın.

maça gelecek olursak... gs yada bjk den birisi puan kaybedecektir, zirveden kopmama ve yavaş yavaş çaktırmadan üstlere tırmanmak adına çok kritik bir maç. mutlaka kazanmalıyız.

Trabzonsporking
Fatih-bosi-belkalem-yumlu-musa-constant-mehmet-sefa-yusuf-yatabare-cardozo

Leralonde
qbu trubınlerın eserı yıldırım demırorenn ve serefsızz fenerbahce takımıdır

bu kadar basit

bordomavi1
26.10.2014, 13:43
abi hep şunu söylerim, ''staddan para kazanılmaz'' ... biz şb yada gs değiliz, staddan gelecek paraya gelir gözüyle bakmamalıyız öncelikli hedef o stadı doldurmak olmalı. senin para kazanacağın yerler belli ; ligde ve avrupada başarı + bunun getirisi olarak sponsorlar çoğalacak, miktarlar büyüyecek + kulübe kaynak yaratacak ek projeler vs..

stadın bir kere full çekecek, 50 TL koyma fiyatı 25-30 a indir öğrencisi de gelsin dar gelirlisi de gelsin, o stad dolsun sen her türlü çıkarırsın gereken miktarı merak etme. üstelik o seyirci desteğiyle oyuncularında futbol oynar, maç kazanırsın ; para kazanırsın.

maça gelecek olursak... gs yada bjk den birisi puan kaybedecektir, zirveden kopmama ve yavaş yavaş çaktırmadan üstlere tırmanmak adına çok kritik bir maç. mutlaka kazanmalıyız.
Yazının tamamına katılıyorum.

MuratJ
26.10.2014, 13:45
Bilet fiyatları stadın halinin açıklaması olabilecek en son konu bile değildir.

MuratJ
26.10.2014, 13:46
Renktaş Mra akhisar gitti.Oradan da mı istifa etsin.Bırakın adamın yakasını :D
Avatarın son kullanım süresi dolmuş
Ben de bazı avrupa maçlarının istanbul da oynanması gerektiğini düşünüyorum

Kardeş sık girmiyorum artık değiştirmeye üşendim. Kalsın öyle şimdilik.

Fatih Öztürk
26.10.2014, 13:49

Mert kardeşim 2010-11 sezonunda kombineden 17 milyon tl, lisansli ürünlerden 12 milyon tl mac biletleriyle beraber nerden baksan 35 milyon lira girdi kulübe.bu onemli bir rakam.standarti yakalayamazsak borc katlanir ayakta durmakta sikinti cekeriz.

ferhaTS87
26.10.2014, 13:50
H1.garanti

Fatih Öztürk
26.10.2014, 13:52
Taraftarın doğrudan katkilariyla 2-3 transfer bedelini rahatlıkla cikarmaliyiz.sistemi olan kulüplerin işleyişi bu.

zafer44
26.10.2014, 13:55
Bizim insanımız birlikte zorlukları aşalım, demez; ama başarı gelince hemen halaydaki yerini bulur. Takım başarılı oldukça tribünler dolacaktır.

Muhammed KOÇ
26.10.2014, 13:56

İstanbul deyince hemen sahiplenirler canım bıçak kemiğe gelir çünkü. kullanıcı adı kalın punto olan abilerimiz uzun uzun, noktalama ve yazım kurallarına uygun bir şekilde yazılar yazar, Trabzonspor'un şehri Trabzon'dur derler. Allah Allah ne kadar zeki insanlar değil mi?

bu noktada benim söylemek istediğim şeyler var. Trabzonspor'un herhangi bir yere taşınması kalkması konusu olabilecek ya da olması gereken bir şey değildir. Takımın şehri tabiki trabzondur. ama can alıcı ve artık kalın puntoluların dibine kadar idrak edip değerlendirmesi geren bir şey var. bu; taraftar, kulüp, ekonomik ve daha başka bir çok açıdan da çektiğimiz bir çok sorunu çözmemizde çok etkili olacaktır. trabzonlu olmayan bir Trabzonspor Taraftarı olduğum için yazmıyorum bunu, üstüne alınanlar da trabzonlu olduğu için Trabzonspor'a at gözlüğü ile bakmasınlar; ''Trabzonspor trabzondan büyüktür.''

bi gs istanbuldan büyük değil bi fb, bjk; hatta üçünü topla istanbuldan büyük değil. ve hiç biri de bundan şikayetçi değil. biz niye şikayetçi değiliz, biz kimiz ?

insan sinirleniyor uzatmayacağım denklem bu kadar basit. bu noktada ya şehir büyüyecek ya da takım küçülecek (geri kalacak). çok seviyorum diyenler çok sahipleniyorum diyenler bilmeden-bilerek sevdiğini küçültüyor. ayı yavrusunu severken öldürürmüşün en asalak uygulaması var şuan ülkemin kuzey doğusunda. bunu idrak ediniz lütfen.

umitçebi
26.10.2014, 14:04
Neyse herkes klup taraftar şehir tartışmasına girmiş..Ben konuyu dağıtayım biraz.

Bence Antep gibi ve içerde mutlaka kazanmamız gerekn maçlara..Waris Cardozo Ytabare üçlemesininde artık birbirine alışması ve makine gibi işlemesi için aşağıdaki gibi çıkmalıyız diyorum..Çünkü ilk yarıdada mutlaka gol bulup farkı artırmalı sonrada rolantı ıle yedeklerı kulanaraak devam etmeliyiz..

Lokeren maçında görüdkki waris cardozo yatabaare arkalarında ekıcı ve constant bırbırlerı ıle surkelı oynarlarsa muthış bı hucum hattımız olur...Turkıye lıgı ıçın ılerın yeteneklı olacaak helekı avnı akerde senın kalene kaçkere gelecek zaten rakıp..O yüzden ilk on bırım..şU ON BIRI BIRBIRINE ALIŞSIN BJK ONBIRINI RAHAT YENER..

**********FATIH********

BOSINGVA MUSTAFA YUMLU MUSA NIZAM ISHAK

************SALIH CONSTANT*********

***YATABARE EKICI WARIS******

**************CARDOZO************

Mert Acar
26.10.2014, 14:08
hoca lütfen fazla rotasyona gitme,düzgün bi kadroyla parçalayalım antepi.çok kritik maç.
Trabzondakilere sesleniyorum bu maç seyircinin macı,evinizde oturmayın lütfen gidin stada ve destekleyin takımımızı.

Alika87
26.10.2014, 14:10
izine gittigimde görüyorum, herkesin cebinde smart phone, her gün disarda yemek, gezmeler tozmalar...hersey icin para var, sadece Trabzonspor icin yok.

fadigaTS
26.10.2014, 14:10
hoca lütfen fazla rotasyona gitme,düzgün bi kadroyla parçalayalım antepi.çok kritik maç.
Trabzondakilere sesleniyorum bu maç seyircinin macı,evinizde oturmayın lütfen gidin stada ve destekleyin takımımızı.
Çekirdek yemek için de gelseler kızmam.Tribünler dolsun da herkes çekirdek yesin.Artık bu duruma geldim :)
Hatta çekirdekleri de kulüp bedava versin :)

PortoDeGalinhas
26.10.2014, 14:16
Bu forumda yeni sayılırım, daha öncesi nasıldı bilmiyorum ama her maç öncesi bir trabzon-istanbul tartışması yaşanıyor. Maç ile alakalı yorum yapan kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmez..Ben mi çok cabuk sıkılan bir insanım bilmiyorum ama her hafta aynı muhabbeti yapmaktan siz sıkılmıyormusunuz arkadaşlar. Resmen bir kısır dongu var. İstanbulda da çok maça gittim, Trabzonda da inanın iki taraftar grubu arasında zerre fark yok. Biz şampiyonluğa oynadığımızda istanbulda 61 bin kişiye oynadık, avni aker her maç nerdeyse full'du. Bu sene başakşehir maçına toplasan 5 bin gelmedi avni akerinde ortalaması 8-9 binlerde. Hani arada ki benim gorupte sizin göremediğiniz fark ne?

Şimdi bu tartışmaya bir de stad niye dolmuyor tartışması eklendi. Buna da kendi aklımın yettiği kadar cevap vereyim.
1- Daha 6 hafta olmasına rağmen 3-4 maçta aleyhimize bariz hatalar yapıp, istanbul takımlarının ceza sahasında her dusen oyuncusu penaltı kazanırsa, o stad dolmaz..
2- Şike sürecinde şikebahceye verdiği desteğin yanında şikebahceli oldugu tüm dünyaca bilinen bir kişinin ismi yeni yapılacak stadyumuna konulmak istenirse, o stad dolmaz.
3- Şikeden dolayı şikebahce avrupa'ya gidemiyor diye 5 yabancı oyuncu sınırı getirip(2011-2012 sezonundaki play off uygulamasını hiç saymıyorum bile), şikecilerin cezası bitince kaldırılması gündeme geliyorsa(ki kesinlikle kalkacak) , o stad dolmaz
4-Passolig diye bir uygulama çıkarıp(bana gore güzel bir sistem ama uygulaması sıkıntılı), bunu sadece kendine yakın bir banka ile anlaşmalı yaparsan, o stad dolmaz.
5- Futbolun kalbine siyaseti sokup, taraftar gruplarını kusturursen, o stad dolmaz.
6-Şike yaptığı tüm kurumlarca onaylanan takımı düşüreceğin yerde göklere çıkarırsan, o stad asla dolmaz.

Bana gore bilet fiyatlarının etkisi yüzde 1 bile değildir.
Sonuc olarak Türkiye'de futbol inandırıcılığını yitirmiş ve futbol dibe vurmuştur. O yüzden bu pisliği kökten kazımadıkları sürece o stadın dolmasını, Türk futbolunun gelişmesini beklemeyin

Fatih Çelik
26.10.2014, 14:17
Villarreal o ufak kasabada nasıl varoluyorsa, Manchester gibi ufak bir kentten City ve United gibi iki dev çıkıyorsa sebebi her ne olursa olsun Trabzon insanını, Trabzon'daki Trabzonspor taraftarını, şehri sevmeseniz , hatta tüm bunlarda haklı olsanız dahi İstanbul'da yaşayan ve Artvinli biri olarak söylüyorum tüm kentin heyecanı bitse de Trabzonspor Trabzon'dan taşınmaz taşınamaz. Onlar 2 Ağustos 1967 de nasıl bu kulübü o küçük şehirde kurup bu hale getirsiyse bu takımı bir şehrin takımı huviyetinden çıkarıp ulusal bir kimliğe burundurduyse bu takımın ev sahipleri onlardır. Istanbul'a taşınmak bize sınıf atlatsa dahi gerçek budur.

Can
26.10.2014, 14:19
4 5 tane atsak nolur beee :)

Bera B.
26.10.2014, 14:20
Takım İstanbul'a taşınmaz zaten de sezon başlamadan ilan edilen 3 4 maçın İstanbul'da oynanması gibi bir yöntemle buradakilerin de gönlü olur hem de biraz daha fazla gelir edilir. Bir öneri tabi.

Anıl C
26.10.2014, 14:21
4 5 tane atsak nolur beee :)

Insallah :)
Benim de icimden gecen bu
Gövde gösterisi yapmaliyiz

fadigaTS
26.10.2014, 14:21
Takım İstanbul'a taşınmaz zaten de sezon başlamadan ilan edilen 3 4 maçın İstanbul'da oynanması gibi bir yöntemle buradakilerin de gönlü olur hem de biraz daha fazla gelir edilir. Bir öneri tabi.
Aynen katılıyorum.Ama uefa veya cl maçları :)

Courage
26.10.2014, 14:22
birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla muhtaç olduğumuz şu günlerde .....

talibim
26.10.2014, 14:25
futbola olan alaka kademe kademe azaliyor ve daha da azalacaga benziyor

cok iyi hatirliyorum bolu, zonguldak ve ankara'da oynsnan maclara civar vilayetlerden, ilcelerden otobus kaldiriliyordu,,bir panayir gibiydi maclar.keza milli takim maclarini nerede oynarsa oynasin otobusler kaldirilirdi

zannimca en buyuk sebebi yeni neslin, futbolu stadyumdan degil playstation kafelerden ogrendigi ve sevdigi icin, bizim alisik oldugumuz takim sevgisi yeni nesilde yok!.. onlar icin play stationda aldigi galibiyet takimin galibiyetinden daha onemli,,

bir diger sebep de futbolcular, ahalinin yasadigi sosyal hayattan cok uzaklasti,,taraftar futbolculari kendinden birisi olarak goremiyor, onun icin destekten ziyade tepkilerimiz daha aceleci oluyor, cunku icten ice bir kizginlik var bu duruma karsi taraftarda..

Furkan Dündar
26.10.2014, 14:29
Tek maçlık bilet fiyatı doğru pahalı olabilir katılıyorum yap
Kale arkasını 20
Maratonu 35 dolsun gitsin
Ama kusura bakmayın
400₺ kombine satılıyor kimsenin umrunda değil
Alan yok

Hermeyse maçı alalım önümüze bakalım

fadigaTS
26.10.2014, 14:34
Kombine alana forma ve sınırsız çekirdek bedava.Böyle bir kampanya iş yapar :)

Sibel
26.10.2014, 14:37
Fatih abi biri sormasın sen sor.
Benim tek derdim şu an o tribunu dolu görmek ve bu takıma destek olmak.
Kulübün para kazanması değil.
Benim dediğim olunca kulüp zaten para kazanacak.
Kulüp taraftarı maça çekmek için elinden geleni yapmalı.
Derdimi anlatamıyorum.
Her zaman taraftar fedakar olur.
Bir kez de kulüp olsun.
Emin olun ölmez.
Bunda gocunacak bir şey de yok. Kulübün iyiliği sadece parayla olmuyor.
Taraftara ihtiyacın var.

Muhammed Ayaz
26.10.2014, 14:39
hakikaten şöyle bol gollü bir galbiyet alsak varyaa offf bal olur baalll
gövde gösterisi ....... :)

A.Ali Karanis
26.10.2014, 14:39
Arkadaşlar maç hakkında tartışsak biraz da ?

UEFA dönüşü sıkıntı yaşarız diye düşünüyorum.Rotasyon çok etkilemez umarım.Oyuna bakmıyorum tek hedef galibiyet.

umitçebi
26.10.2014, 14:42
Yönetim belli bir siyasi görüşe yakın diye,o siyasi görüşü sevmeyenlerin bunu stada gelmemek için bahane yapması ne kadar mantıklı?
İstanbul takımları beleş penaltı kazanıyor bizim barizler verilmiyor diye stada gitmemek ne kadar mantıklı?

Doldur 20 bın kışı verdıgı bır hatalı kararda ınlet ortalıgı bakalım o hakem bır sonrakı pozısyonda verebılıyor mu hatalı karar??

Mersin rize kayseri sivas samsun gibi sıradan bir anadolu takımı bahaneleri üretmeyin lütfen..Futboldan soğuduk da soğuduk..Kardeşim haftasonu 30 tl nı verıp ıkı saatını ayırtamayacak kadar mı soğudun?? Kahvehaneler full ama TRABZON da.. izleme o zaman soğuduysan...
Bunlar hep bahane..

Bu passolig ve IHO yönetimi bu takımı gerçekten karşılıksız sevenlerle bir çıkarı olup beleş gelen şeylerle sevenleri gayet güzel çıkardı..

Şu dönemde her yenen golde, istisnasız hemen yonetıme teknık heyete vurup saçma sapan yorum yapanları elbet unutmayacağız..Trabzonda yaşayan bir abim Trabzonun şampiyon olmamasını, hep karşıklıkda kalmasını isteyen önemli bir çoğunluğun hem yönetim hem taraftarda olduğunu söylemişdi de inanmamıştım..Şu verilen emeğe paraya riske rağmen aptal saptal bahanelerle o stada gelmeyen taraftar grupları,kişiler sivil toplum kuruluşları,eğer bir başarısızlık olursa bunun bir numaralı sorumlusu sizsiniz.EVET SİZ.

Veysel
26.10.2014, 14:43
Artık duran top harici goller atsak :)

B.Yiğit
26.10.2014, 14:45
Bence uefa maci cok etkili olmayacak cunku yol yorgunlugu mac yorgunluguyla nerdeyse birdir.

İki macta Trabzonda oldugu icin extra 1 gun daha dinlenmis sayabilirsiniz takimi. Ornegin bjk deplasmandan deplasmana gidiyor onlar icin cok daha zor.

Ehrimen
26.10.2014, 14:46
Ben ilk kez çok rahat bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum. Sürpriz yaşarsak 2 maç öncesine geri döner, söver dururz Halilhodzic'e.

Tahminim 3-0.

fadigaTS
Hafta içi constant attı zaten :)

Cafer Bulur

Önceden de duran toplardan neden gol atamiyoruz diyorduk:)

trbzonsporlu
26.10.2014, 14:47
Kendi sahamizdaki bu tür maclari mutlaka kazanmaliyiz.hatta kendi sahamizdaki tüm maclari kazansak deplasmandaki maclarin yarisini yenilsek bile fazlasiyla yeter. mesela fener deplasmanda 3 mactan sadece 1 puan almis ama kendi sahasinda kazandigi için zirveden kopmuyor. Ayrica Vahid hoca bu macta fazla rotasyon yapmamali.

fadigaTS
26.10.2014, 14:49
Kendi sahamizdaki bu tür maclari mutlaka kazanmaliyiz.hatta kendi sahamizdaki tüm maclari kazansak deplasmandaki maclarin yarisini yenilsek bile fazlasiyla yeter. mesela fener deplasmanda 3 mactan sadece 1 puan almis ama kendi sahasinda kazandigi için zirveden kopmuyor. Ayrica Vahid hoca bu macta fazla rotasyon yapmamali.
Her maç balıklama atlayıp penaltılarla 3 er 3 er topluyorlar puanları

talibim
26.10.2014, 14:49
avrupa takimlarini duran toplari cok iyi kullaniyorlar diye methediyoruz, trabzonspor duran toplarda belli bir seviyeye gelince bu yetersizlik gostergesi oluyor. harika bir tespit!

Hüseyin Başoğlu
26.10.2014, 14:50
Trabzonspor taraftarı hangi konuda fedakarlık yapmışki klüpten fedakarlık bekleniyor ?

Kusura bakma Sibel benim gördüklerimi sende görüyorsun şehir ve taraftarla alakalı. Hep mi başkaları sorun ? Taraftar Kültürünün olmamasııda mı klübün sorunu ? Iğneyi biraz kendimize batıralım. Bu menfaatçi taraftarlardan kurtulduğumuz için passoligi çıkaranlara duacı olucam neredeyse

Gurpas
26.10.2014, 14:51
Trabzonspor bu Trabzona fazla arkadaş.

B.Yiğit
26.10.2014, 14:54
Dun sikecilerin tribunleride cok bostu.

Alper Beyazay
26.10.2014, 14:54
1000 kişi mi olacak stadda yoksa, yine onun tartışması mı başladı. :)

Uğur Kalyoncu
26.10.2014, 14:55
D.mundla senin uzaktan yakından alakan yok .d.mund son 4 senede 2 şampiyonluk 2 lig.2. ciligi 2 Almanya kupası ve super kupasını kazandı ve bir kez s.ligi finali oynadı. Senin son 30 senede resmi olarak sayılmış tek şampiyonluğun yok.Birde işin mali boyutu var siz dünkü genel kurulu takip etmediniz herhalde hani yüzü olmadığı için iho efendinin katılmadığı genel kurul borcumuz TAM TAMINA 273 milyon TLyani yani yani bbaşarılı olmak zorundasın ister seve ister başka türlü başarılı olmak zorudasın buda en az s.ligi katılım hakkı yoksa bizi kimse kurtaramaz takım kayyuma gider bunu o futbolcu görünümlü heriflere anlatamalıyız ki gelecek senelerde de bu takım hala Trabzonspor ismini kullanabilsin.

Ne yapalım yani takım başarılı olmak zorunda diye her kaybedilen puan sonrası ortalığı ayağa mı kaldıralım..

Ali İhsan
26.10.2014, 14:56
Ekici kadroda mı yok?

A.Ali Karanis
26.10.2014, 14:56
İlk 11 : Fatih, Bosingwa, Belkalem, Mustafa Yumlu, Zeki, Medjani, Soner, Serdar , Constant, Sefa, Yatabare

Enes Ünal Kaya
26.10.2014, 14:57
Mehmet'e ne oldu ya

B.AKDEMİR
Eğer bir tepki varsa bu sezon maçlara giden o 3000- 5000 kişi de gitmesin ve tribünler komple boş kalsın. En azında bir yerlere de mesaj verilmiş olur. Aksi takdirde o stadın her maç en az 15 bin taraftar çekmesi lazım ki nüfusu 1 milyona yaklaşan bir ilde bu taraftar sayısını yakalamak hiç de zor değil. Kaldı ki civar iller de de oldukça fazla sayıda Trabzonspor taraftarı olduğu biliniyor.

Bu maç da rotasyon adına ilk 11 de saçma işler yapılmazsa Yatabare,Waris,Cardozo ve Constant tan en az 3 ü oynarsa Ekici, Sefa ve Bosingwa'nın da katkılarıyla en az 2 farklı alırız diye düşünüyorum.

Muhammed Ayaz
inşallah kazanacağız

onur-ts
26.10.2014, 14:58
zeki sol bek. olmaz böyle ama musa ishak ölüm döşeğinde değilse zeki sol bekte olmaz.idare ediyor tamam ama ataklar hep sağdan gelişiyor.orda musa-ishak olsa soldan da hücum yaparız iki taraflı. neyse alalım maçı

Mert Acar
26.10.2014, 14:58
Takımımızın, Gaziantepspor ile oynayacağı maçın kadrosu belli oldu.

Takımımız sahada; “Fatih, Bosingwa, Belkalem, Mustafa Yumlu, Zeki, Medjani, Soner, Medjani, Constant, Serdar, Yatabare” onbiriyle mücadele edecek.

Yedekler: İbranim, Cardozo, Özer, Mustafa Akbaş, Waris, Yusuf, Salih.

resmi site yanlış girdi kadroyu,hoca artık medjaniyi çiftelemiş düşünün ne kadar seviyor . Ekici yada Sefadır diğer diye düşünüyorum.

çok beğenmedim ben serdara sürekli şans veriyor ama bişey yaptığını göremedik oysa Yusufa takmış durumda.
zeki yine sol bek.
salih medjaniden çok daha etkili oynamasına rağmen,şans vermiyor.

Soner Albayrak
26.10.2014, 14:59
Tuhaf kadro :)

Yıldıray Emanet
İlk 11 berbat . 3 puan anca değişikliklerden sonra gelir

ozturk
Bu ne biçim kadro.

Anıl C
Medjani varsa mac bizim :D

hofsaale
26.10.2014, 15:00
--------------------------fatih--------------------------
boss--------Mustafa----------Belkalem----------Zeki
----------------Medjani----------Soner---------------
Serdar------------------Mehmet------------Konstant
------------------------Yatabare----------------------

kadro böyle heralde...

Bud Spencer
serdar'i izlemek zorunda kaliyoruz yahu
rotasyon iyi güzelde, biz dozunu asiyoruz

Enes Ünal Kaya
ilkyarı 0 oynıyım bari kadroyu görünce :D

Hüseyin Başoğlu
Yorgunluklar ve imkan dahilinde çıkabilecek en iyi kadro

Mustafa yumruyu özlemiştim golle döner inş.

Keşke maçı izleyebilme imkanım olsa :(

lazzz61
Takımımızın, Gaziantepspor ile oynayacağı maçın kadrosu belli oldu.

Takımımız sahada; “Fatih, Bosingwa, Belkalem, Mustafa Yumlu, Zeki, Medjani, Soner, Medjani, Constant, Serdar, Yatabare” onbiriyle mücadele edecek.

Yedekler: İbranim, Cardozo, Özer, Mustafa Akbaş, Waris, Yusuf, Salih.

resmi site yanlış girdi kadroyu,hoca artık medjaniyi çiftelemiş düşünün ne kadar seviyor . Ekici yada Sefadır diğer diye düşünüyorum.

çok beğenmedim ben serdara sürekli şans veriyor ama bişey yaptığını göremedik oysa Yusufa takmış durumda.
zeki yine sol bek.
salih medjaniden çok daha etkili oynamasına rağmen,şans vermiyor.
ıkı kere medyanı yazmıssın

İbrahim CİHAN
26.10.2014, 15:01
Mehmet Ekici neden kadroda değil?

hofsaale
hoca sefa yi niye kesip duruyor anlamiyorum....fena oynamadi aldigi sürede...yusuf da öyle...

edi: mehmet i kesmis...bence yanlis karar...

ANIL
Çok zorlanacağız bu 11 ile

B.Yiğit
Medjani sakatlanmiyorda arkadas

Enes Başkaya60
net bir kadro yok mu ?

Hüseyin Başoğlu
ilkyarı 0 oynıyım bari kadroyu görünce :D

Oynama bence pişman olursun :D

Ilk Yarı 1-0 ikinci yarı 4-1 :D

umitçebi
26.10.2014, 15:02
Mehmet ekici Lokeren maçında sakatlan mı son pozisyonda?? Yahu sakatlandıysa nıye haberımız yok sakatlanmadı ıse nedne kadroda yok..

Bide yumluyu oynatacaksan nıye belkalem yada medjanı oynuyor ya...Evımzıda kesınlıkle kazanmamız gereken maça neden deplasman taakımı gıbı 7 savunmacı ıle çıkıyoruzz anlamadım gıttı..

Mert Acar
Yumlu reisin dönmesi sevindirici.
Soner,Serdar,Zekiden ümitsizim.
Kenarda Yusuf,Özer varken yanlış tercih.
Medjanide önlibero olmuyor anla hocaaaaaaa !!

maç başlamadan 1 saat önce yazdım.yumlu reis hakkında yanıldım sadece,onunda ilk maçı.
rotasyonun .okunu çıkarmamak lazım .

Hüseyin Başoğlu
Mehmet Ekici neden kadroda değil?

SaKat büyük ihtimal
Son 2 maçtır sakatlanıp çıkıyordu bu maç riske edilmemesi doğru karar

Mert Acar
26.10.2014, 15:03
ıkı kere medyanı yazmıssın

dikkatlı okursan vurguladım ben değil resmi site yanlış girdi.düzeltildi şimdi sefaymış diğer isim.

Anıl C
...

Yıldıray Emanet
İlk 11 in yaratıcılığı 0 a yakın gol pozisyonuna girmek çok zor olcak. Kanatlar gözü kapalı bodozlama gitmeye çalışçak tipik durgun trabzonsporu izlemeye hazır olun

edimurphy_61
5 çeşit kadro gördüm arkadaş

fadigaTS
Medjani varsa mac bizim :D
Menajeri misin? :D

Adem Akyüz'
Herhangi bir sakatlıkları yoksa Ekici ve Cardozo'nun yedek kalması bence çok yanlış. Vahid hocanın her maç öncesi kadroda bu tür fantazileri oluyor. Onun dışına Mustafa'nın dönmesi çok iyi. Darısı Özer'e artık.

carolo
yok abi Mourinho bile gelse bize geldimi aklini kaybediyor bok var Zeki'yi oynatacak akillanma diye birsey yok

Anıl C
26.10.2014, 15:04
Menajeri misin? :D

Sonunda biri farketti :P

Manava61
Medjani yerine Özer olsaydı iyiydi.Orta sahada mücadele azalırdı ama hem kendi evimizde hem kazanmamız gerekn bir maç o yüzden topa daha çok sahip olurduk özer constant soner üçlüsüyle

Yıldıray Emanet
KADROMUZ:
Fatih
Bosingwa
Mustafa
Belkalem
Zeki
Medjani
Soner
Constant
Serdar
Sefa
Yatabare

Hakan
26.10.2014, 15:05
Soner'den de, onu oynatan zihniyetten de nefret ediyorum

İbrahim CİHAN
SaKat büyük ihtimal
Son 2 maçtır sakatlanıp çıkıyordu bu maç riske edilmemesi doğru karar

Ben anlamadım ki bi bitmedi bu sene sakatlıklar. Hocanın idmanlarıyla mı alakalı yoksa şanssızlık mı bilemedim. Şu çıkış yapmamız gereken maçta Mehmet olmalıydı.

KeLLoO
Bu adamı anlamadim. Anlamam da mümkün değil. Destekleyenlerin hevesini kaçırmamak için çenemi kapatiyorum. Yalnız kimse unutmasin. Kimi oynatirsa oynatsin. Isterse fatih atiki isterse medjani yi. O adamların artik yanyana oynamaya ihtiyaclari var. Mahalle takimi bile her mac yapboz yapilmaz. Çattık arkadaş!

Anıl C
Ekici 18'de dahi yok. Ama yedek kadrodan bi as kadro daha cikar

B.Yiğit
Ekici de ozer gibi, ikisi bir adam eder anca sakatlanip duruyorlar

Yıldıray Emanet
26.10.2014, 15:06
Kornerden attık attık atamassak işimiz var

ucurum
4-2-3-1 diyor herkes ama bana sistem her zamanki gibi bariz bir 4-1-4-1 geliyor:

http://www.footballuser.com/formations/2014/10/1136693_Trabzonspor.jpg

okg_53
Mehmet Ekici'nin olmayışı hücuma gidişimizi zorlaştıracaktır. Lakin Antep zayıf bir takım. O yüzden ibre bizden yana.

Enes Başkaya60
Mehmet Ekici neden ilk 18 de yok takımın en iyisi...

Uğur Kalyoncu
26.10.2014, 15:07
Serdar yerine Yusuf olsa daha iyi olurdu ama olsun Serdar Sefa Yusuf Sonerin bu çocuklarında işin içine girmesi lazım...En kötü değişikliklerle alırız maçı Allahın izniyle..

aksamvakti
KADROMUZ:
Fatih
Bosingwa
Mustafa
Belkalem
Zeki
Medjani
Soner
Constant
Serdar
Sefa
Yatabare

Bu kadar kadroyla oynanmaz ki her maç farklı 11.. İyi takımın 11'i bellidir bizde tahmin etmek imkansız.

Anıl C
Mehmet Ekici neden ilk 18 de yok takımın en iyisi...

Sakatligi vardir Enes. Yoksa en kotu 18'de olurdu.

hofsaale
26.10.2014, 15:08
--------------------------fatih---------------------
boss----------Mustafa--------belkalem-----zeki
----------------Salih--------Konstant------------
sefa----------------------------------------yusuf
---------------yatabare----cardozo-------------

evde böyle baskili bir kadro la oynamaliyiz...insallah sans yanimizda olur bugün, ekici siz duran toplardan zor gol atariz...

Anıl C
Zeki mactan önce sol kulvari domine edecegini söylemis

fadigaTS
Bu kadar kadroyla oynanmaz ki her maç farklı 11.. İyi takımın 11'i bellidir bizde tahmin etmek imkansız.
Ama rakipler de tahmin edemiyor. :)

artvints
KADROMUZ:
Fatih
Bosingwa
Mustafa
Belkalem
Zeki
Medjani
Soner
Constant
Serdar
Sefa
Yatabare

kadro budur heralde.idare eder.salih oynamalıydı geçen hafta olduğu gibi.yusuf la ilgili bir sorun olduğu da kesin.hoca yola getirmeye çalışıyor heralde.yusuf un bunu erken anlayıp sadece çalışmaya odaklanması lazım.o zaman formayı alabilir.

carolo
Kornerden attık attık atamassak işimiz var

o ortalari açan Ekici yok yani gol atamayiz bence

Anıl C
Ama Yumlu&Belkalem&Medjani üclüsü rakibin cok canini yakacak cinsten

B.Yiğit
26.10.2014, 15:09
Sakat mi degil mi 18 kisilik kadro aciklaninca anliyoruz neden daha once aciklama yapilmiyor..

Mesela ekici ne durumda ozer ne ara iyilesti vs

Mert'
26.10.2014, 15:10
Kadro maç keyfimin içine etti ama Özeri izlesek iyi olur 2.yarı

B.Yiğit
26.10.2014, 15:10
Soner kacak mi oynayacak yine.. Top istemedikce topcu falan saymayin soneri.

Anıl C
26.10.2014, 15:11
Bence tepkiler gereksiz yere abartili

TSemih61
26.10.2014, 15:11
Cardozo nun kenara gelmesi iyi oldu. Serdar yerine Yusuf, Medjani yerine Salih oynasa cok daha iyi olurdu.

Berke6198
26.10.2014, 15:12
Vahid hocanın tercihleri pek doğru gözükmüyor. Rotasyon dediğimiz şeyde 1-2 oyuncu değişir. Ancak Vahid hoca en kilit isimleri ilk 11'den çıkarıyor.

Bu şekilde olmaz.

Mesut
26.10.2014, 15:13
Sakat oyuncu antramana çıkmaz.Ekici tüm antramanlara katılmış.Ben anlamiyorum bu hocayi futbolcular birlikte oynayarak alışır her hafta farklı 11 olmaz.

Hüseyin Çümen
ekici yok soner var soner ekstra işler yapmassa zorlanabiliriz bu maç hayırlısı inşallah özere muhtaç kalmayız

Trabzonsporking
Kadroyu görünce bütün hevesim kaçtı

bahadır2561
26.10.2014, 15:14
Futbol basittir, rotasyonun da kakasini cikarmamak gerek
Zeki nedir? Ishak ve Musa nerde?
Neyse izleyip gorelim
Ama Allah korusun puan filan kaybedersek Vahid Hoca hic aglamasin

Enes Başkaya60
26.10.2014, 15:14
Sakatligi vardir Enes. Yoksa en kotu 18'de olurdu.

Doğrudur Abicim de bu hocanın işi belli olmaz :)

artvints
26.10.2014, 15:15
hoca medjani den vazgeçmeyecek heralde.ligdeki performansı çok kötü medjani nin.oraya acil bir çözüm lazım.

Enes Başkaya60
Futbol basittir, rotasyonun da kakasini cikarmamak gerek
Zeki nedir? Ishak ve Musa nerde?
Neyse izleyip gorelim
Ama Allah korusun puan filan kaybedersek Vahid Hoca hic aglamasin

Çocuklar yoruldu ondan öyle bir karar aldım der sıyrılır işin içinden...

DNA-TS
atalım yatalım kadrosu.

Mert'
26.10.2014, 15:16
Ekici 18 de olsaydı keşke

Ehrimen
26.10.2014, 15:16
Ekici sakat olmasa ilk 18'de olurdu arkadaşlar, bazen eleştirilerin dozunu tutturamıyoruz.

Soner Albayrak
26.10.2014, 15:17
Puan kaybedebiliriz bu maçta.

ucurum
26.10.2014, 15:18
Kadro ne olursa olsun takımın istemesi önemli. Takımda barış ve huzur varsa bu kadro da çıkar takır takır Antep'i yener. Önemli olan istesin o sahadakiler, bırakmasınlar, gerisi hallolur.

Furkan Özdem
26.10.2014, 15:18
medjani ortada oynamasa 11 belki de herkese güzel gözükecek...

mawro61
26.10.2014, 15:19
Bence zekinin sozlesmesinde her mac oynamak zorundadir diye bir madde var.
Vahit hoca da : madem oynatacagim bari en az zararli olabilecegi mevkide oynatayim diyor,ve o yuzden her bolgede deniyor.

İbrahim CİHAN
Valla Vahid Hocanın başarılı olmasını istiyodum ama böyle bu zihniyetle bu sabit fikirlilikle olmayacak gibi. Medjani'ye taktı adam ne var bu adamda kimsenin göremediği onun gördüğü? Ekici madem sakat idmanlara da çıkarmayacaksın. Böyle saçmalık olmaz. En formda oyuncumuz kadroda yok. Cidden istek mistek kalmadı. Bu nedir ya?

Muhammed KOÇ
Yatabare daha önce tek hucumcu olarak çıkmadı heralde hatırlamıyorum. Bir yatabare etkisi olması muhtemel bekliyoruz :)

Sefaenes
Hoca herkezi kesiyor ama cezayirleri kezmiyor
medjani yeri disinda oynamaz
maca baslarken ile 9-10 kisi le mi oynamaliyiz
ekici 11 olmali

Murat Acar
26.10.2014, 15:20
Artık şu İstanbul TRABZON tartışmasına bir son verin bu takımın yeri bellidir hiçbir yere taşınamaz. Bu maçıda alacağız Allahın izniyle hakemleride yenmeye başlayacağız.

Enes Başkaya60
Belkalem yerine medjani oynasa belkalem dinlendirilse salih de oynasa ne kaybederdin hocam Allah aşkına ya...

Soner Albayrak
Ben hocayı seviyorum, arkasındayım da şu kadro ile ne yapmaya çalıştığını çözemedim.

Ufuk
26.10.2014, 15:21
Yusufu sildi sanırım

B.Yiğit
26.10.2014, 15:21
Sefa sag mi soldami oynayacak serdarla sefa ayni bolgenin adami.

ozzy!
26.10.2014, 15:22
İyi oyun falan beklemiyorum bir şekilde kazanmamız gereken bir maç. Geçen hafta güme gider yoksa.

umitçebi
yahu şu elımızdekı ılk 18 le şoyle çıksak daha ıyı olmaz mıydı..Antep karşsıında madem yumluyu oynatacaksın o zaman medjanı yerıne salıhı oynatıp serdarın yerınede warıs oynmalı ıdı..Cardozoda duruma gıre gırerdı...Cardozoyu çok da zorlamadan o zaman alırdık..Yanı ekıcı skat deılse oda ıynamalı ıdı ama sakat dıyelım..Pekı musa nızam perşembe gunu kadroda ıdı anreman eksıklıgı var dıye oynamadı..Yahu bu maça nıye oynamıyor ve kadroda da deıl...Zekı nedır ya..Bırısı şu adamı şu klupten gondermeyecekmı off...

BARI ŞOYLE ÇISAYDIK YAHU...ILK ONBIR ÇOK DEFANSIF..BOŞU BOŞUNA GIDECE BIR ILK 45 DAKKA DAHA..BU KADRO ALIŞANA KADAR BI 30 DAKKA GEÇECEK ZATEN......OFFF VARYASYONE...

*************fatıh************

bosı*****belkalem*****yumlu*****zekı**

**********salıh soner***************

sefa********constant************warıs

************yatabare************

Oruç
Ekici sakat ki kadroda yok. Yoksa hoca manyak mı en formda adamı kadroya almasın. Az sakin olalım.

Harun
Mehmet'in olmaması kötü oldu.Takımı yönlendiren isimdi.

okg_53
Arkadaşlar şöyle de bir durum var.

11 in geneline baktığımızda, isim olarak Constant ve Bosingwa dışında fark yaratan adam yok. Diğer 9 adamımızın seviyesinde, süper ligin her takımında adamlar var.

fadigaTS
26.10.2014, 15:23
Yusufu sildi sanırım
Medyaya göre constant la kavga etmiş onu da silmişti.Ama şimdi 11 de

İbrahim CİHAN
Ben hocayı seviyorum, arkasındayım da şu kadro ile ne yapmaya çalıştığını çözemedim.

Aynı şekilde ben de arkasınday(d)ım. Ama artık sorguluyorum. Saçma sapan kadrolar çıkarıyor.

Ufuk
Hoca herkezi kesiyor ama cezayirleri kezmiyor
medjani yeri disinda oynamaz
maca baslarken ile 9-10 kisi le mi oynamaliyiz
ekici 11 olmali
Onlar ironman asla yorulmazlar.

exelans_25
çıkabilecek en kötü kadrolardan biri salih nerde ekici nerde

Fatih Ç
26.10.2014, 15:24
Evet yine bir maç öncesi ve yine kadro eleştirisi :) Maç sonucunu görür gibiyim yenersek muhteşem bir maçtı aslanlarım kaplanlarım naraları. Kaybedersek bu Vahit ne yaptığını bilmiyor la başlayan eleştiriler dizisi. :)

Mesut
26.10.2014, 15:26
Resmi siteye bakın antraman raporlarında Ekici düz koşu yapti yada salonda çalıştı diye haber var mı 2 sol bek oyuncusu varken Zeki nedir?
Hami hocanin aldırdığı futbolculara laf etmiştin İshak Doğan ı sen aldırmadın mı hoca ne için oynatmıyorsun

Can
Keyfim kaçtı..

Anıl C
Arkadaşlar şöyle de bir durum var.

11 in geneline baktığımızda, isim olarak Constant ve Bosingwa dışında fark yaratan adam yok. Diğer 9 adamımızın seviyesinde, süper ligin her takımında adamlar var.

Iddia ediyorum Türkiye'nin en iyi stoper&ön libero üçlüsü bizde[Yumlu&Belkalem&Medjani]

alperrr
Doğrudur Abicim de bu hocanın işi belli olmaz :)

Enes başkaya yanlış anlamada avatadaki resimde iyi gözükmeyen bi durum var ben söyliyimde değerlendirmek senin tamam mı

ucurum
Yatabare daha önce tek hucumcu olarak çıkmadı heralde hatırlamıyorum. Bir yatabare etkisi olması muhtemel bekliyoruz :)

Fener maçı.

Muhammed KOÇ
Bu terslikte bir rotasyon var :N

Courage
Medjani en iyi performansını stoperde gösterdi ,hocamız ne yapmaya çalışıyor yada ne ışık gördü anlamıyorum.

Ekicinin sakatlığı hakkında da tek satır okumadık madem kadro dışı o zaman durum ciddi.

İbrahim CİHAN
Iddia ediyorum Türkiye'nin en iyi stoper&ön libero üçlüsü bizde[Yumlu&Belkalem&Medjani]

Medjani'yi önlibero olarak gerçekten beğeniyor musunuz? Stoper olarak kesinlikle lafım yok. Ama önlibero değil bu adam olmuyor.

Nazim Can
Mac Sefanin maci olacak artik bir yerden baslamali;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kasım BEKTAŞ
26.10.2014, 15:27
yedeklerde kim var?

artvints
salihi izlemek istiyorum derken ekici den de olduk.bari biri oynayaydı.

Anıl C
Enes başkaya yanlış anlamada avatadaki resimde iyi gözükmeyen bi durum var ben söyliyimde değerlendirmek senin tamam mı

Hahaha :D
Arkadas bu nasil bi tespittir

KeLLoO
26.10.2014, 15:28
Evet yine bir maç öncesi ve yine kadro eleştirisi :) Maç sonucunu görür gibiyim yenersek muhteşem bir maçtı aslanlarım kaplanlarım naraları. Kaybedersek bu Vahit ne yaptığını bilmiyor la başlayan eleştiriler dizisi. :)

Sen herhangi bi mactan sonra -kazanilan yahut kaybedilen-vahidin oyuncu secimi yahut taktik anlaIsiyla ilgili olumlu bi yazi okudun mu?
Kazandigimiz.maclarda bile gün gibi ortaya cikiyor takimin hücum varyasyonlarinin yerlerde surundugu. Sansimiz varsa duran toplardan atip günü kurtariyoruz. Kimse de vay be vahid buyuk hocaymis demiyor.
tesbit yapıyorsunuz da. Alti da dolu olsun.

must61
26.10.2014, 15:28
Bu rotasyon degil intihar