PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRABZONSPOR 4 - 4 Gaziantepspor | STSL 7. Hafta | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11

inadina61_08
26.10.2014, 20:43
Sefa'nın Yatabare'ye çıkaramadığı top, Cardozo'ya kaldıramadığı top. 2 önemli pozisyonu heba edişi içime oturdu resmen.
70 metre top atılıyor savunma arkamıza 3 defansımızda seyrediyor. Böyle bir maç bir daha olmaz. Bu maçı kolay kolay unutamam da. Bugün 5-6 tane atabilirdik bu kadar gol yemeden.

Yumlu'yu yabancı kontejanı yüzünden oynattı kimse diyemez, Stopere koyarsın Medjani--Belkalem ikilisini, Medjani'nin yerine koyarsın Salihi olur biter. Ama adam takıntılı. Adam yaptığı yanlışta inat eden bir deli.

Ben çok yazdım kusura bakmayın ama; stopere iki yabancıya gerek yok diye düşünüyorum, önlerindeki medjani iyi oynasa belki mustafa bu kadar sırıtmayacaktı yada zeki sadece koşturmak ve ters tarafta oynatılmasa da olurdu. bir sebep o. Mustafayı beğenme yada beğenmeme durumu değil bu, gs nin stoperlerine bakın herkes hayran ama 4 ü de yediler, sorun genelde orta sahadan başlar. zekiden başlar, topa bakıp basmayanlardan başlar, stoper hatası mustafanın 2 goldeki hatası gibidir bence.
belkalem yanına yerli stoper bosi, geriye kalan 3 yabancıyı keyfince kullan.
mehmet, özer bu ligi sallar, İnşallah özer sakatlanmaz. sefa için bir kaç aylık süreç ama soner vakası olmaması için seviye atlamalı bunun içinde bu maçtaki gibi oynarsa işi biter.
bu maç çok ders içeriyor. Bu arada ilk yarıdaki taraftarlarımızı hiç beğenmedim, ikinci yarıdaki ise hayran bıraktı. taraftarla coşacak, takım da taraftarı oraya çekecek güzellikler sergilemeli. daimi taraftarlarımız belli, dahası için sahada oyun lazım BENCE.

HOPA'LI TS'Lİ
Neredesin Onur Recep KIVRAK.

Yediğimiz gol 10 oldu.

Bu Fatihe her top geldiğinde yüreğim hopluyor.

SALDIRAY
Oyuncular neden dinlensin ki kardeşim ? Dinlenilmesi gereken bir maç mıydı bu ? 3 günde 1 maç yapıyorlarmışşşş. 3-4 sezondur zaten bu şekil de değil mi takım? Bizde günde 12 saat çalışıyoruz. Hoca bariz hatalıydı bu maçta. Mehmet Ekici bir ritim yakalamış, adamı dinlendiriyorsun. Yumlu sakatlıktan dönmüş çat hemen 11 de yer veriyorsun. Özer tamam o farklı. Onun ileride 1-2 pas hata yapması bize pahalıya patlamaz. Ancak Yumlu sıkıntı.

Bu maça

---------------Fatih
Bosinqwa----Medjani----Belkalem---Constans
-------------Salih-Ekici
Sefa----------Özer-------Yusuf
-------------Yatabere/ veya Cardozo

şeklinde çıkmış olsaydık, Antep'i bu oyunu ile sahadan siler atardık.

nakzo
Gayse yi 4 lediler ya la

Bırak enes şimdide d.muntdan sonra gs yi örnek gösterirler bitmiş haldeki beşiktaşın güle oynaya şampiyon olacak olması onları zerre utandırmaz 75 milyonn TL ilk kazğı afiyetle sindirirler.

gurur6134
Gayseyin hocasi bu gece kovulur darisi vahidin basina

HOPA'LI TS'Lİ
26.10.2014, 20:44
Ben çok yazdım kusura bakmayın ama; stopere iki yabancıya gerek yok diye düşünüyorum, önlerindeki medjani iyi oynasa belki mustafa bu kadar sırıtmayacaktı yada zeki sadece koşturmak ve ters tarafta oynatılmasa da olurdu. bir sebep o. Mustafayı beğenme yada beğenmeme durumu değil bu, gs nin stoperlerine bakın herkes hayran ama 4 ü de yediler, sorun genelde orta sahadan başlar. zekiden başlar, topa bakıp basmayanlardan başlar, stoper hatası mustafanın 2 goldeki hatası gibidir bence.
belkalem yanına yerli stoper bosi, geriye kalan 3 yabancıyı keyfince kullan.
mehmet, özer bu ligi sallar, İnşallah özer sakatlanmaz. sefa için bir kaç aylık süreç ama soner vakası olmaması için seviye atlamalı bunun içinde bu maçtaki gibi oynarsa işi biter.
bu maç çok ders içeriyor. Bu arada ilk yarıdaki taraftarlarımızı hiç beğenmedim, ikinci yarıdaki ise hayran bıraktı. taraftarla coşacak bir takım da taraftarı oraya çekecek güzellikler de olmalı. daimi taraftarlarımız belli, dahası için sahada oyun lazım BENCE.

Evet bugün orta saha diye bir şey yoktu takımda.

Özer ve/veya Ekici olmalı orta sahada

Medjani ve Soner çöp. Hele Sonere hiç gerek yok.

Mustafa Ayazoğlu
26.10.2014, 20:44

skorlar teknik direktör kovdurmak için futbolcu işi mi?

Sefa Murat Dokuz
26.10.2014, 20:45
Vahid'e 2 soru sorulmalı,
Medjani'yi kalan maçlarda bir defa daha ön libero oynatcakmısın?
Takımın saha içi iskeletinde bir maçtan bir maça 5-6 oyuncu saha içi yerlerinde 3-4 değişiklik yapıcakmısın?

2 sorudan 1'inin yanıtı Evet ise bu akşam kovulmalı. Tazmiantı neyse hemde. Bu takım başarılı olur doğru hocayla doğru ellerde. Potansiyeli var bu takımın. Vahid yüzünden en az 12 puanda olmamız lazımken 8 puandayız. Çok kötü hocalar bile doğru diziliş ile 12+ puan toplardı 7 haftada.

HOPA'LI TS'Lİ
26.10.2014, 20:46

Aynen.

Bugün ilk yarının sonlarında Vahid istifa sesleri yankılandı.

Bu gadroyu Ersun YANAL'a vereceksin, keyifle izleyeceksin.

Adam boşken ve yol yakınken alınsın Ersun Hoca.

Zararın neresinden dönülse kardır.

Akhisar'dan da 3 puan gelmezse Ersun Hoca gelmeli.

biltrabzon
26.10.2014, 20:47
sunu kabul edelim yerli transferlerin hepsi(Ekici haric)Trabzonspora cakilmis bir kazik.Yabancilarda Belkalem,Medjani,Awram,Waris hatta Consttant olsada olur olmasada.Yaptigimiz 3 tane adam gibi transfer var Yatabare,Cardozo ve Ekici.Elimizde kalan Yumlu,Akbas ve Zeki Yavru da yerlilinin yerlisi kazik oh mis gibi.

HOPA'LI TS'Lİ
Bu kadar oyuncu ve mevki değiştirirsen zorla 1 puan anca alırsın Vahid.

Enes Başkaya60
Bırak enes şimdide d.muntdan sonra gs yi örnek gösterirler bitmiş haldeki beşiktaşın güle oynaya şampiyon olacak olması onları zerre utandırmaz 75 milyonn TL ilk kazğı afiyetle sindirirler.

belli olmaz abi sana destek çıkıyorum bazı elestirilerin çok ağır olsa da bu hoca ile asla yürümez hoca felan değil bu adam 10 yaşındaki çocuk bu adamdan daha iyi kadro çıkarır yemin ederim bir an önce gitmeli...

nakzo

Zaten bizim büyük takım olmadığımız buradan belli sence vahid su haliyle fenerde bu haftayı görebilirmi veya beşiktaş mra yı tesislerine dahi sokar mı bizde çalışan hocalar futbol dünyası için İBRET-İ ALEMMMMMMM

ibrahim
26.10.2014, 20:49
Aynen.

O zaman sen daha çok dert yanarsın şike başlığında...

Gesendet.

HOPA'LI TS'Lİ
Sefa Yatabareye o topu kaldırsa maç 6 olurdu...Umursamaz tavırları da beni benden alıyor..

Evet orta gelse Yatabare yazardı. Attığı 2. golde aşırması nefisti.

Oscar 3-4 iken, 6 pasta topa daha sert vursa 5-4 almıştık.

Bu takım Hoca yüzünden yani sürekli oyuncu değişilmekten tekliyor.

Sefa
Zaten bizim büyük takım olmadığımız buradan belli sence vahid su haliyle fenerde bu haftayı görebilirmi veya beşiktaş mra yı tesislerine dahi sokar mı bizde çalışan hocalar futbol dünyası için İBRET-İ ALEMMMMMMM

Yahu Fenerbahçe'nin de çok büyük Hocası var ha :)

Beşiktaş'ın da Tayfur'unu çabuk unuttuk..

HOPA'LI TS'Lİ
26.10.2014, 20:51
O zaman sen daha çok dert yanarsın şike başlığında...

Gesendet.

İyi sen devam et bu Hocayla.

Her maçta böyle karın ağrısı çek.

Umarım çoğu taraftar benim gibi düşünmüyor, dimi senin gözünde.

Yoksa şikebahçeli misin, ortalığı karıştırıyorsun.

Bu taraftar Vahidden daha iyi bilir futbolu.

Bugün 1 puan Vahide rağmen Tanrının bize lütfudur. NOKTA!

nakzo
26.10.2014, 20:51
Aynen.

Sayın abim ersunu bırak, hikmet kahramanı getir en az ikinciydik şikebahce ile gaysenin bu kadar kötü olduğu sezonda 75 milyon TL harca ve rezil ol ben maden suyu fabrikasını içsem bunu hazmedemem hazmedene afiyet olsun.

F. Yıldırım
26.10.2014, 20:52
ortada 21 puan var ve sen sadece 8 puan aliyorsun(30 milyon euro harcayarak) hala ona sabir buna sabir,gidin isinize futbol yerine baska bir sey yorumlayin.

Tarihimizde böyle bir tablo var mı????? Birde cahilliğime verin şu polyannalar kadar futboldan anlamda bizim kadar para harcayıp bu kadar rezil olan başka takım var mı varsa onları misal gösterip bende polyanna moduna geçeceğim.

Manchester U. 140 milyon harcadı transfere ve şuan 9 maçta 13 puan. Başlarında da Van Gaal.

Hemşerim ben buradaki polyannaları sallamıyorum ;çünkü Trabzonsporlu olduklarına inanmıyorum benim derdim başımızdaki hayinlerle ulan takıma 75 milyon TL harcayıp şu rezilliğe,şu kepazeliğe hala Sesniz çıkmıyorsa siz adam felan değilsiniz siz Trabzonsporumudu yok etmeye ant içmiş çakma yönetici kılıklı insanlarsınız.

Sabahtan beri 75 milyon, Dortmund yazıyorsun cevap verince birşey söylemiyorsun, sonra 5-10 dakika sonra yine aynılarını yazıyorsun, ben bu işten birşey anlamadım.

HOPA'LI TS'Lİ
Ersun Hoca gel, 2008-2009'da yarıda bıraktığın işi tamamla.

Bu sezon da çok geç değil ama en azından gelecek seneyi kurtar.

Sefa Murat Dokuz
Başakşehir'den 4 yiyen Gs bile bizden 4 mü 5 mi ne puan fazlası var. Adamlarla deplasmanda oynayacaz ilk maçı o maçı kaybedersen ilk deverede kalan 8 maçta Gs ile arada 8 puan farkı kapatman bile kolay değil. Önce kendi halimize gülelim.

Mustafa Ayazoğlu
tek şampiyon adayı var beşiktaş

orhan42
26.10.2014, 20:53
Bu maçı bu hale getiren Karabük maçının da baş müsebbibi olan Vahid Hoca'dır..Yanlış kadro ve oyuncu dizilimi sebebi ile bu iki maçta 3 gol yedik..Medjani'nin yeri ön libero değil hocam,geçen hafta gördük,oynat Salih'i diyor buradaki taraftar..Biz görüyoruz da sana ne oluyor?Rotasyon yerine artık kadro istikrarını sağlasan ne olur?Allah aşkına ben gideceğim de ve git.Kenidne de yazık ediyorsun takıma da bize de...

HOPA'LI TS'Lİ
26.10.2014, 20:54
Sayın abim ersunu bırak, hikmet kahramanı getir en az ikinciydik şikebahce ile gaysenin bu kadar kötü olduğu sezonda 75 milyon TL harca ve rezil ol ben maden suyu fabrikasını içsem bunu hazmedemem hazmedene afiyet olsun.

Tebrik ederim.

Hikmet KARAMAN da, çok beğendiğim bir HOCA.

O da olabilir, açıkçası aklıma gelmedi.

Hatırlatman için teşekkürler...

nakzo
26.10.2014, 20:55
Başakşehir'den 4 yiyen Gs bile bizden 4 mü 5 mi ne puan fazlası var. Adamlarla deplasmanda oynayacaz ilk maçı o maçı kaybedersen ilk deverede kalan 8 maçta Gs ile arada 8 puan farkı kapatman bile kolay değil. Önce kendi halimize gülelim.

Ha işte zurnanın zooooooort dedgi yer burası güldügümüz gaysenin bile 5 puan gerisindeyiz demekki biz kepaze bir haldeyiz.

signal
26.10.2014, 20:55
Kaleci fatih gollerde çok kusurlu değildi belki ama Onur olsaydı maçı kazanırdık. Bu kadar net. Onur maç kazandıran bir kaleciydi.

Onun eksikliğini çek çekeceğiz anlaşılan.

bangkook_61
26.10.2014, 20:56
Bence de Hikmet Karaman gelsin. Zira Manisa'dayken fenere maç sattığı mahkeme kararında yazan ama tarihten kurtaran biri olarak başladığı işi tam bitirsin.

OFLU
Bu puanları çook ararız.
Yahu herşey var, ilk kez .. Ama gel gör ki kimse mevkisinde oynamıyor yahu.
Çok mu zor be hoca medjaniyi stoper salihi onun yerine koymak.?
Cardozo yatabare çift forvet başlamak?
Zekiyi 18 dışına atmak?

Mustafa Ayazoğlu
ne tuhaf taraftarımız var

manisa da şike yapan hikmeti isteyen de var

selçuğu fenere pazarlayan sahadan kaçan ersun da :)

nakzo
26.10.2014, 20:58

Ne yapalım senin profilindeki herif bizi öldürüyor bizde takımımızı yaşatmaya çalışıyoruz.

İlker Yazıcıoğlu
26.10.2014, 20:59
@Murathan,

Senden büyük insanlarla konuşurken kelimelerini dikkatli seçersen sevinirim.
İkinci kez uyarmayacağım....

Yusuf BALCI
26.10.2014, 20:59
Ne diyeceğimi şaşırıyorum , aklınca Vahid i savunuyorsun , mourinho sence zekiyi ,fatih atik i ,medjani yi sürekli oynatırmı , 2 maç arka arkaya aynı kadroyu oynatmaz mı ,telefonunu çıkartıp bakın bana daha iyi teklifler geliyor der mi , iç-dış saha ayırt etmeksiniz takımı defans ayığar mı , yaa neyse boşver takılın , eminim sende bende bu takımın iyiliğini istiyoruz vizyonumuz farklı ,

Kısıtlı kadroyu(türk oyuncu anlamında), 5 yabancı sınırını ve haftada 3 maç yapmayı dikkate almadan yorum yapanlar da çok zekiler ve onlar bu takımı yönetse bizler her sezon şampiyon oluruz.

Ben kimseyi savunmuyorum. Hocalar her zaman taraftarın düşündüğünden farklı şeyler yapıyor. Benim sinir olduğum şey kimseye kredi vermememiz. Trabzonda oturup, maçlara gitmeyip, hocaya atıp tutanlar. Bulunduğu şehre Trabzonspor deplasmana gelse zahmet edip maça gitmeyip atıp tutanlar. 1 orjinal forma almayıp, takıma zerre katıda bulunmayıp, ben Trabzonsporluyum diye geçinenler. Sizler bu takımın ayağının bağısınız...

Mustafa Ayazoğlu
26.10.2014, 21:00
zeki topu kaptırdı

gol oldu 2-0

maç orda koptu

hele 4. gol yumlu hatası o adamı kaçırmayacaksın

İlker Yazıcıoğlu
26.10.2014, 21:00

Ayrıca daha kadro kurmayı bilmeyen teknik direktörleri avatar yapan taraftarlarımız da var malesef.....

Murathan
26.10.2014, 21:02
@Murathan,

Senden büyük insanlarla konuşurken kelimelerini dikkatli seçersen sevinirim.
İkinci kez uyarmayacağım....

onu söyleyen babam olsaydı babama da aynısını derdim.

2-3 gün sonra da şike başlığına yazmasın bu "büyük insanlar".

kolay gelsin abi

Mehmet Yusuf
Medjanı nın ıkı goldede hatası var ıyı ızleyın

Mustafa Ayazoğlu
Ne yapalım senin profilindeki herif bizi öldürüyor bizde takımımızı yaşatmaya çalışıyoruz.

yerli kalitemiz iyi değil
2 tane sol bek aldık , niye zeki orda oynar

gurur6134
Ayrıca daha kadro kurmayı bilmeyen teknik direktörleri avatar yapan taraftarlarımız da var malesef.....

Yuru be ilker helal olsun senin gibi yoneticilerin artmasini diliyorum..

İlker Yazıcıoğlu
26.10.2014, 21:03
onu söyleyen babam olsaydı babama da aynısını derdim.

2-3 gün sonra da şike başlığına yazmasın bu "büyük insanlar".

kolay gelsin abi

Öyle şey olmaz...

Rica ediyorum senden.....

ibrahim
26.10.2014, 21:03
İyi sen devam et bu Hocayla.

Her maçta böyle karın ağrısı çek.

Umarım çoğu taraftar benim gibi düşünmüyor, dimi senin gözünde.

Yoksa şikebahçeli misin, ortalığı karıştırıyorsun.

Bu taraftar Vahidden daha iyi bilir futbolu.

Bugün 1 puan Vahide rağmen Tanrının bize lütfudur. NOKTA!

Şu dakikadan itibaten şike başlığında yazdığın her yakarış boştur gözümde. Daha dostu düşmanı belleyememişsin. Yazık...

Gesendet.

gurur6134
26.10.2014, 21:05
Ha işte zurnanın zooooooort dedgi yer burası güldügümüz gaysenin bile 5 puan gerisindeyiz demekki biz kepaze bir haldeyiz.

Ama bizim dunyanin en iyi 5 hocasindan birine 1 sene kredi vermemiz lazim..lazim ki duselim iyice rezil olalim..

Mustafa Ayazoğlu
26.10.2014, 21:06
zekiden sol bek, medjani den ön libero olmay

ishak neden hiç oynamaz,

avrupa ligine bu kadar önem vermemeliyiz ucunda kupa yok

tamaman iyi oyuncuları ligde oynaması lazım

bordomavi1
26.10.2014, 21:06
Ben olsam hoca değişikliği yapmam. Hocaya hala daha güveniyorum ama değiştirecek olsaydım direkt Şota'yı getirirdim.

Mustafa Ayazoğlu
26.10.2014, 21:08
hocayı değiştirmek şampiyonluk ve başarı getirmez

galatasaray hoca değişir

fenerde sırada

trabzonda değişirse

lig tamamen beşiktaşa kalır

nakzo
26.10.2014, 21:10
Ama bizim dunyanin en iyi 5 hocasindan birine 1 sene kredi vermemiz lazim..lazim ki duselim iyice rezil olalim..

Biz duselim polyannalrın bir tanesi su foruma uğramaz gerçek takımlarına dönerler herifin bir tanesi g.antepten bir puan kaptık diyor ya ve bunu harbinden savunuyor ben bu zihniyetteki bir takımı çocuğuma nasıl tutturayım Allahtan 2 yasında. Benim kücuklugumde takım boyle, taraftar boyle vurdumduymaz olsaydı kesinlikle bu takımı tutmazdım.

Mert Oğuzlu61
26.10.2014, 21:10
sunu kabul edelim yerli transferlerin hepsi(Ekici haric)Trabzonspora cakilmis bir kazik.Yabancilarda Belkalem,Medjani,Awram,Waris hatta Consttant olsada olur olmasada.Yaptigimiz 3 tane adam gibi transfer var Yatabare,Cardozo ve Ekici.Elimizde kalan Yumlu,Akbas ve Zeki Yavru da yerlilinin yerlisi kazik oh mis gibi.

abartmayalım, fatih atik + serdar dışında çöp diyebileceğimiz bir yerli yok hemen hemen hepsi işimize yarayabilecek potansiyelde isimler. sefa ve ishak mesela çok eleştiri alıyorlar ama birisini 90 dk oynattık rezil kepaze bir maçtı, başkada maç oynayamadı, şans bulamıyor bir türlü. diğerini de faydalı olduğu bölge harici her yerde kullanmaya çalışıyoruz, etrafına anlaşamayacağı isimler koyuyoruz, uygun bir sistemde futbol oynamıyoruz.

yabancılardan belkalem ve medjani eğer yabancı kontenjanı olmasa stoper oynasın diyeceğim isimler ancak kontenjan yüzünden belkalem in yanında dandik yerliler oynatmak durumundayız, belkalem i de bozuyorlar bence sert savunmacı ve medjani onu tamamlıyor ikisi stoperde başarılı olacaklardır ama kullanamıyoruz işte. medjani stopere geçse küfür yemeyecek mesela...

avraam 1 yıllık geldi, niye geldi bende bilmiyorum ama sezon sonu gidecektir. olmasa da olurdu, uefa da işe yarıyor... waris te bir potansiyel var, kestirip atmamak gerekir bunu da uygun sistemde doğru yerde oynatmadık, saviola gibi kullanacaksın waris i yaw sol açık felan değil bu adam.

kevin e hiç girmiyorum istanbulluların salyaları akıyor bizde en beğendikleri oyuncu bu, kalitesi ortada zaten... özer ve ekici ile birlikte oynayabilir mi ? denemek lazım. yatabare de iyi transfer. transferler genel anlamda olumlu ama hoca yüzünden şuan için yarıştan kopmuş durumdayız.

cyberentalpi
26.10.2014, 21:11
8 puan almıs olabiliriz. ama hoca ne yapsın.
bu kadar geniş kadroda elbette oyuncu dinlendirecek

yumlu ve zeki nin inanılmaz iki hatası 2-0 a getirdi maci.

hikmet karaman mı ertugrul mu yahu sacmalamaca yapmayın. lig basladigindan kurulan takım anca oluyor

gonderdiklerimizden yıldızlasan bir oyuncu var mı ? ucuz atlattık

orhan42
26.10.2014, 21:12
Stoper için 2 yabancı lüks.Bence Yumlu oynatılmaya devam edilmeli.Salih ön liberoda değerlendirilmeli ki ritmini bulmaya başladı.Özer ve Ekici ile Orta sahamız geçilmez olur..Sağda Bosi solda Constant bek olarak oynarsa kanat problemi çözülür.Yatabare ve Cardozo ile forvet çiftlenirse ve de kadro istikrarı sağlanırsa sonuçlar peşpeşe gelir.yeter ki hoca artık kadro istikrarını yakalasın..

Dip.Ing.Mag.
26.10.2014, 21:13
Sergen in yorumlarını dinleyin adam harfi harfine doğru konuşuyor. Neyine kızılıyor bu adamın anlamıyorum

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

gurur6134
26.10.2014, 21:13
Biz duselim polyannalrın bir tanesi su foruma uğramaz gerçek takımlarına dönerler herifin bir tanesi g.antepten bir puan kaptık diyor ya ve bunu harbinden savunuyor ben bu zihniyetteki bir takımı çocuğuma nasıl tutturayım Allahtan 2 yasında. Benim kücuklugumde takım boyle, taraftar boyle vurdumduymaz olsaydı kesinlikle bu takımı tutmazdım.

Onlar ruhunu siyasete satmis yonetimin yalakalari hep ayni adamlar trabzonspor falan umurlarindami saniyorsun..7 haftada 13 puan kaybedip 8 puan toplayan bir hocayi trabzon sehrionceden olsa doverek yollardiistifa etmiyorsa..simdi kimsenin umrunda degil nedenide acik..

İlker Yazıcıoğlu
26.10.2014, 21:14
Vahid hocanın isminin ilk geçtiği zamanlarda da yazdığım yazılar ortadadır.
Hocaya karşı iyi veya kötü bir önyargım yoktu ama o dönemlerde dünyanın en iyi taktisyenlerinden olduğunu,taktiksel açıdan mükemmel bir seçim diyenler vardı şaşırmıştım.

Vahid hoca çok yanlış kadro kuruyor arkadaş.Bunu bilir bunu söylerim......
Yazık oluyor.....

Bir sürü eleştirilecek şey var ama şuna çok takılıyorum.Cardozo niye yedekti?
Yorgunluktan mı?

Eğer öyleyse,bu adamı koşturmasın deli gibi sağa sola arkadaş.

Yatabare'n var senin,o işi o yapıyor zaten.

Bu Zeki olayını anlayamıyorum.Adam sağda oynayamıyorken sola koyuyorsun..

Solda ne bekliyorsun bu adamdan.

Şu anda acayip sinirliyim.

Antep'ten 4 yedik,Karabük'ten 3 yedik....

E ne oldu bizim mükemmel defansımız arkadaş?

Bu takımda iş yok diyenlere her türlü kılıfı uydurup duruyorsunuz.

Ne hainliğimiz kaldı ne derin Trabzonluluğumuz...

Her haltı siz biliyorsunuz zaten....

Bu takımdan cacık olmaz...

Önceden ,umarım zaman beni haksız çıkarır diyordum ama artık eminim.

Yavaş yavaş haklı da çıkıyoruz malesef....

Bu takım daha iyi oynar mı?

Oynar...

Ama bu hocayla değil,kimse kusura bakmasın...

Hami bu takımda olacaktı o zaman görecektiniz futbol nasıl oynanır.

Göz var nizam var....

Ama pardon,Hami'nin pro lisansı yoktu değil mi?

Pardon!!!!

orhan42
Kadroya çöp diyenler var,vallahi gülüyorum onlara..iyi bri hocanın elinde tabanca gibi takım olur bu kadro..

Mustafa Calik
Vahid Halilhodzic'in açıklamaları

Teknik Direktörümüz Vahid Halilhodzic Gaziantepspor maçı sonrasında değerlendirmelerde bulundu.

“Biliyorsunuz bu akşamki maçı anlatmak biraz zor. Kariyerimde ilk kez 4 gol yediğimiz bir takıma hocalık yapıyorum. Nasıl goller yediğimizi hepiniz gördünüz. Muhtemelen bazı oyuncularımız kendi sahamızda oynanan maçta kendilerini baskı altında hissediyorlar. Bir haftada 3 maç oynamak motivasyon açısından zordur. Birebir markajlarda eksiklikler yaşadık. Bu nedenle bazı oyuncular dona kaldı ve kendini kaybetti. Maçın sonucuna gelirsek oyuncularıma şapka çıkarmak istiyorum. 90 dakika sonuna kadar mücadele ettiler ve savaştılar. Beraberliği yakaladılar. Galibiyeti de yakalayabilirdik. Bu nedenle onları kutluyorum. Ben kendimi eleştirebilirim kararlarımdan dolayı. Aynı şekilde oyuncularım da kendilerini sorgulamalılar. Önümüzde çalışmamız ve eksiklerimizi gidermemiz gereken konular var.

Mehmet çok yorgundu. Bu maçta kendisini oynatmam imkansız gibi bir şeydi. Bir haftada 3 maç oynuyorsanız her oyuncuya şans vermelisiniz. Oyuncularımı görme şansım olmalı. Mehmet’in geçen maç sergilediği performans mükemmeldi. Her iki maçta enerjisini bitirmişti. Bu nedenle onu kadroya almadım.

Perşembe günü oynadığımız UEFA maçından sonra pazartesi günü oynatılabilirdi bizim maçımız. Federasyon her kulübe aynı uzaklıkta değil. Benim aldığım cezalarda da bu böyle. Çizgiyi bir metre geçince ceza alıyorum. Dün akşam Fenerbahçe’nin aldığı penaltıları da gördünüz. Ancak biz enerjimizi dışarıya harcamak istemiyoruz. Oyuncularımızla birlikte düzeltmemiz gereken o kadar çok konu var ki… Bizim dışımızdaki konuları değiştiremeyiz. Türk futbolunu benden daha iyi biliyorsunuz. Bu konulara daha fazla girersem yine ceza alabilirim. Samimi söylüyorum gerçek cevabın ne olduğunu siz benden daha iyi biliyorsunuz.

Sergilediğimiz performansta hatalar mı var diye bakmak gerek. 4 gol yedik ama 4 gol de attık. 4 gol yerken savunmada başka seçeneğimiz var mıydı buna da bakmak gerek. Yabancı kontenjanı var biliyorsunuz. Takımla saha içerisinde sürekli oynamam gerekti. Dışarı almam gereken başka oyuncular varken başka alternatifler denemek zorunda kaldık. Oyuncularımda panik hali gördüm. Bu yönlerini de ilk kez gördüm. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim bu benim hatam olabilir. Bu hatayı bana yükleyebilirsiniz. Ancak ben kendimi çok iyi biliyorum ve kendimi de eleştiriyorum. Herkese yeterince şans verdim. Bu konuda içim rahat.

Onbir oyuncunun onbirini değiştirme lüksüm yok. Avraam’ı oynatmak isterdim ancak bir sakatlığı var. Maskeyle sahaya çıkıyor. Risk alarak oynattık ama bu riski her maç için alamayız. Avraam’ı daha uzun süreli kaybedebiliriz. Bir haftada 3 maç oynadığınızda diğer oyunculara şans vermek diğer oyuncular için de bir motivasyondur. İlk iki gol tamamen konsantrasyon eksikliğinden kaynaklandı. İlk kez kornerden bir gol yedik. Markajı yapamadık. Maç öncesinde kimin kimi tutması gerektiğini iyi biliyorlardı. Bazı oyuncular fazla oynuyor doğru. Kendi milli takımlarında da oynuyorlar. Yerli oyuncuların ilk maçı. Mustafa Yumlu ağır bir sakatlıktan sonra ilk kez oynadı. Hücumda mı yabancı yoksa savunmada mı yabancı oyuncu kullanmanız gerektiği konusunda arada kalabiliyorsunuz. Bu nedenle Jose’yi de hücuma katkı sağlasın diye kullanıyoruz zaman zaman. Bu akşamın tek açıklaması konsantrasyonumuz yetersizdi. Taraftar da ıslıklamaya başlayınca panik başladı. Oyuncularımız uluslararası deneyimlere sahip olmadığı için titrediler. Konsantrasyon eksikliği yaşadılar. Ama yine de kendilerini tebrik ediyorum. 4 gol yemek bir takımın konsantrasyonunu yerle bir eter. Buna rağmen beraberliği son dakikada da olsa yakaladılar. Negatif yönden de bakabilirsiniz, pozitif de. Ben takımını olumlu yönde değerlendirmek zorundayım. Ne varsa olumsuz bana yükleyin.

Hangi oyuncunun hangi mevkide oynayacağı tamamen benim tercihimdi. Sefa’yı ilk onbirde oynatmayacaktım. Waris’in dün akşam ateşi yükselince onu kenara aldık ve Sefa’yı sahaya sürdüm. Zeki de daha önceki maçta daha iyiydi. Defansif yönde nasılsak Zeki de öyleydi. İlk yediğimiz golden sonra çok kolay bir şekilde demoralize olduk. Karabük karşısında da kötü yenilmiştik. Ama bu akşam farklı olarak oyuncularım yenilen gollere cevap verebildiler.

Zor bir görev üstlendim. Bu zorlukları kısa zamanda halledebileceğimi düşünüyorsanız acelecisiniz demektir. Takım oluşturmak zaman ister. Kaybedince hoca hatası, kazanınca oyuncu başarısıdır. Şuan ben gitmem gerekiyorsa ki bu benim için en kolay tercih olur. Burada ben başarıyı önemsiyorum. Bu zor süreçte eleştirileri kabul etmem gerekir. Ancak gerçekten gitmem gerekirse giderim.

Hakem konusunda objektif olmak zor. Daha önce kendi evimizde oynadığımız maçların analizlerini çıkarttım. Verilmeyen penaltılarımızı gördüm. Alan çizgimi bir metre geçtiğim için ceza aldım. Muhtemelen bazı kişiler de Vahid hocayı tribüne göndererek otoriter bir görüntü sergilemek istiyor. Ben Şampiyonlar Ligi’nde böyle bir şey görmedim.

Maçtan sonra kulübede bir süre oturdum. Tribünlerin büyük çoğunluğu alkışladı beni. Ama hatalarımızı aklımdan geçirdim. Vahid yuhalanacaksa yuhalansın. Benim bildiğim tek şey Trabzonspor’da zor günler geçireceğim."

fuzuli
26.10.2014, 21:15
Ya insanın inanası gelmiyor. Şikebahçe antrenörüne trabzonspor 11 i yap desek antep karşısına koy desek bu kadar kötü yapmaz.oyuncuları dinlendiriyor diyelim özeri ilk anda niye sokmuyor.sol kanat adamımız iyileşmiş sen zekiyi orda oynatıyorsun ve önünde sağ ayaklı sefayı.sağ tarafta bosinin önünde diğer oyuncuyu.Warisi de sokma oyuna al yusufu.yap ikili forvet ne kadar aciz ve korkak teknik adama sahibiz.BU ADAMIN KAPRİSLERİ BİZE PAHALIYA PATLAYACAK.Yönetim sadece seyrediyor...

serdaracıl
Hikmet karaman neyi başarmış?

kalavara
Onlar ruhunu siyasete satmis yonetimin yalakalari hep ayni adamlar trabzonspor falan umurlarindami saniyorsun..7 haftada 13 puan kaybedip 8 puan toplayan bir hocayi trabzon sehrionceden olsa doverek yollardiistifa etmiyorsa..simdi kimsenin umrunda degil nedenide acik..

umurunda değil bir yana it gibi korkuyorlar, asıl kötü olan bu!

Burak
26.10.2014, 21:16
Yeni hocanız hayırlı olsun.Bi selfie de siz çekersiniz.

https://pbs.twimg.com/media/B05SGSxCIAA9cFP.jpg

Mert Oğuzlu61
hocayı değiştirmek şampiyonluk ve başarı getirmez

galatasaray hoca değişir

fenerde sırada

trabzonda değişirse

lig tamamen beşiktaşa kalır

2008-2009 sezonunda bjk hoca değiştirdi de denizli takımın başına geçti ve ilk işi yusuf u elimizden kapıp ernst i transfer ettirmek oldu. sonra o takımla şampiyon oldu ? (yanarım yanarım o sene altın tepside gelen şampiyonluğu bjk ye bırakışımıza yanarım, umut ile gökhan ersun un başını yakmıştı o sene.)

yani demek bazen başarı ve şampiyonluk getiriyormuş... :)

Dip.Ing.Mag.
Şu skorun tek sorumlusu hocadır. Bu kadar rotasyon yapılmaz, medjani ön libero oyanayamaz.

Lig maçlarında şu kadrodan gerisi yalan

--------------Fatih------------Bosi---belkalem--medjani-İshak
-------------Salih-------------
Yusuf----Özer----ekici--kevin
-------------cardozo----------

Nazim Can
26.10.2014, 21:18
Allahim bu nasil bir zeka, yahu hep uzun adamlar gol atiyor, niye digerleri gol atmiyor diye elestiriyor;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

gurur6134
Hocaya karşı iyi veya kötü bir önyargım yoktu ama o dönemlerde dünyanın en iyi taktisyenlerinden olduğunu,taktiksel açıdan mükemmel bir seçim diyenler vardı şaşırmıştım.

Yazık oluyor.....

Yorgunluktan mı?

Oynar...

Göz var nizam var....

Pardon!!!!
Imza..bide dalga geciyorlar macdan once o cucuk kadar beyinleriyle macdan sonra gorusuruz alinti yaptik tek tek falan diye sonra hicbiri gorunmuyor burda hafta ici 3 4 gun sonra yine cikar sabir istikrar zirvaliklarina baslarlar..

nakzo
Sergen in yorumlarını dinleyin adam harfi harfine doğru konuşuyor. Neyine kızılıyor bu adamın anlamıyorum

Ne diyor ben sinirimden ne faceyi actım ne TV özlüyorum.

E. Okan Bülbül
Destek arkadaşlar destek abiler yeni gelecek hoca bir anda sihirli değnek dokundurmayacak bu takıma.Devre arasına kadar destek baktık olmuyor o zaman gereğini yaptırırız bu kadar kolay pes etmek bize yakışmaz isimleri değil takımı destekleyelim lütfen.

biltrabzon

Yalakalik yapsa kizmazlar,adam %100 dogru konusuyor.Helal olsun Trabzonspor u cok iyi analiz etmis.Ceza sahasina sagdan soldan ortadan her yerden top atiyorlar baska hicbir sey yaptiklari yok.

İlker Yazıcıoğlu
Ya NE Hikmet'i?Allah aşkına....

O kadar düşmedik.....

Tounay'ı ,Hami'yi harca sonra Hikmet'ten medet um.....

Hikmet gitsin fatih terim taklidini geliştirmeye baksın....

serdaracıl
26.10.2014, 21:19
8 puan almıs olabiliriz. ama hoca ne yapsın.
bu kadar geniş kadroda elbette oyuncu dinlendirecek

yumlu ve zeki nin inanılmaz iki hatası 2-0 a getirdi maci.

hikmet karaman mı ertugrul mu yahu sacmalamaca yapmayın. lig basladigindan kurulan takım anca oluyor

gonderdiklerimizden yıldızlasan bir oyuncu var mı ? ucuz atlattık

Cardozo hariç bizdekileri de göndersek bi halt yiyemezler

cakalkerem
26.10.2014, 21:20
Cardoza oynamali het mac

inadina61_08

sergen yorumcu falan değil o yüzden dinlemiyorum, oturmuş ağız dolusu sallıyor, o topçu değil bu hoca değil. görende maradona zanneder, kendinden başka bir topçu da yok. ülkenin en kariyerli, avrupanın gözüne baktığı ardayı sevmem ama ona hatta nihata bile laf söyledikten sonra daha ne diyeyim. sıkıysa 3 pozisyondan birini gol yapan hakan şüküre laf söylese ya, yada ceza sahası çizgisini görünce yerleri öpen arife... burada yazdıklarımızdan fazla ne söylüyor, ben onun futbol bilgisinden bile şüphe ediyorum. oraya bir TS taraftarı koysunlar ondan daha iyi yorumlar.

Uğur Kalyoncu

Yazık oluyor.....

Yorgunluktan mı?

Oynar...

Göz var nizam var....

Pardon!!!!

Tüm söylediklerine özellikle de Hami yorumuna sonuna kadar katılıyorum..Nokta..

Dip.Ing.Mag.
26.10.2014, 21:21
Ne diyor ben sinirimden ne faceyi actım ne TV özlüyorum.

Kısacası mantıklı eleştiriler yapıyor. Hocanın maç öncesi takım yorgundu demesini eleştiriyor. Bunlar Norveç te maç mı yaptıda yoruldular diyor yol uzaklığından, lolerden maçı Avni akerdeydi vs. Trabzonspor un ne oynadığı hala belli değil diyor defansı çok savruk. Hocanın takımı oynayamadıgını vahid hocanın yerine Trabzonspor'un yerli hocalarından biri de olsa bu kadar kötü olmazdı vs.

İlker Yazıcıoğlu
Imza..bide dalga geciyorlar macdan once o cucuk kadar beyinleriyle macdan sonra gorusuruz alinti yaptik tek tek falan diye sonra hicbiri gorunmuyor burda hafta ici 3 4 gun sonra yine cikar sabir istikrar zirvaliklarina baslarlar..

Bu maçı alsaydık yine aynı düşüncede olacaktım....

Kolay maçı zorlaştırmada Vahid hocanın üstüne yok....

Bugün iyice güvenim gitti kendisine.....

Kadromuz mükemmel mi?

Hayır ama daha iyi bir hocayla şu anda lider bile olabilirdik.....

Böyle kadro kurulmaz....

Göz var nizam var.....

ozturk
ligde kötü takım yok düşme mücadelesi vermeyiz inşallah

cakalkerem
Hoca tercihlerde yanlis yapiyor olabilir ama o olmasaydida boyle bir kadro asla kurulmazdi

Dip.Ing.Mag.
26.10.2014, 21:22
Yalakalik yapsa kizmazlar,adam %100 dogru konusuyor.Helal olsun Trabzonspor u cok iyi analiz etmis.Ceza sahasina sagdan soldan ortadan her yerden top atiyorlar baska hicbir sey yaptiklari yok.

Aynen öyle attığımız gollerin hepsi neredeyse ceza sahasına şişirme toplar sadece bu maç değil hep böyle oynuyoruz

hyasin61
Yeni hocanız hayırlı olsun.Bi selfie de siz çekersiniz.

https://pbs.twimg.com/media/B05SGSxCIAA9cFP.jpg

selfie kariyeri saglam :)

Mustafa Ayazoğlu
2008-2009 sezonunda bjk hoca değiştirdi de denizli takımın başına geçti ve ilk işi yusuf u elimizden kapıp ernst i transfer ettirmek oldu. sonra o takımla şampiyon oldu ? (yanarım yanarım o sene altın tepside gelen şampiyonluğu bjk ye bırakışımıza yanarım, umut ile gökhan ersun un başını yakmıştı o sene.)

yani demek bazen başarı ve şampiyonluk getiriyormuş... :)

o sene mustafa denizli mi yaptı beşiktaşı şampiyon :)

sedatalis82
26.10.2014, 21:24
sergenle aynı düşünüyorum
takımın top şişirmekten başka yaptığı hiçbirşey yok
kimse kendini avutmasın
top falan oynamıyoruz

bthnbyrktr
26.10.2014, 21:24
Sekiz günde üç maç ve üçüncü maçın sonuna kadarda mücadele. Normal buluyorum ve takımımızı, teknik ekibimizi ve başkanımızı destekliyorum. :)

Zeki'nin performansı ve Yumlu'nun maç eksiği gol yememizde etken oldu. Fatih'in de tecrübesiz olması tabi. Bunların hepsi aşılır.

Uğur Odabaş
26.10.2014, 21:25
Havid hoca sonuna kadar kalmalı, Yumlu tek maçta silinmemeli, Constant arada firikik kullanmali, Fatih sahada kesinlikle isliklanmamali, medjani ve zeki mümkünse bir daha kadroya girmemeli, Sefa zorunlu kalmadikca 18lik kadroya alınmamalıdır.

İlker Yazıcıoğlu
26.10.2014, 21:26
Masaya yumruğunu vurabilecek hoca istedik tamam da bunu yapabiliyor ve tüm yönetime(hoş ortada yönetim de yok) nazını geçirebiliyor diye de kadro kurmada saçmalama lüksüne sahip olsun demedik....

Adam hala Medjani'yi önde oynatıyor,anlamıyorum.....

Ne verdi şimdiye kadar orda da bundan sonra bir şey vermesini bekliyorsun?

Sürekli aynı yanlışı yapmaktaki ısrarın sebebi ne?

taha küçük
26.10.2014, 21:27
Renktaslar ben önce bir sakin olun tamam iyi bir sonuç almadık ama ikinci yarı geri dönmemiz güzeldi yumlu tek maçta silip atanlar ayıp ediyor bu maçta hatası vardı ama daha yeni sakatlıktan çıkıyor . Zeki serdar ve medjani harbiden kötüydü .özeri kazanma mi iyi oldu gün geçtikçe hucumm gücümüz artıyor savunma her zaman böyle olmaz iki üç maçtır rakiplere pozisyon vermiyorduk . Ben bir iki hafta daha sabredilmesimi düşünüyorum.Suan bjk yi çıkar 5-6 puan gerideyiz bu da çok büyük bir fark degil

Mert Oğuzlu61
26.10.2014, 21:28
o sene mustafa denizli mi yaptı beşiktaşı şampiyon :)

tff ye bağlama olayı o kadarda değil renktaş, adam geldi şampiyon yaptı gitti şimdi hakkını yemeyelim. :) devre arası bizimkiler ersun un istediği adamları almadı, kadroyu güçlendiremedi ve bjk ye karşı güçsüz duruma düştük.

ersun o sene 13-14 oyuncuyla oynadı. fazlası yok eksiği var...

bu arada sergen taka ya giydirdi. mahkemeye vermeyeceğim yarın ne başlık atacaklar onu merak ediyorum saygısız adamlar felan dedi. :D

gurur6134
26.10.2014, 21:28
Bu maçı alsaydık yine aynı düşüncede olacaktım....

Kolay maçı zorlaştırmada Vahid hocanın üstüne yok....

Bugün iyice güvenim gitti kendisine.....

Kadromuz mükemmel mi?

Hayır ama daha iyi bir hocayla şu anda lider bile olabilirdik.....

Böyle kadro kurulmaz....

Göz var nizam var.....
Her hafta ayni seyleri soyluyoruz kadroda rotasyon demek sagdakini sola soldakini ortaya ortadakini defansa almak degildir..isi gucu trubunlere oynamak macdan sonra oturmalar falan klubede ..kims kusura bakmasin bir hocanin bu kadar yanlis tercihleri ust uste yapcagi a inanmiyorum bilerek gitmek icin yapiyor yada hakikaten hoca falan degil..kasti takim cikarsan yenilmek icin maca bu 11 ve dizilisle baslamazsin yazik gunah sonra maca niye adam gitmiyor neden gitsin bu sacmaliklari izlemeye biz evde tahamul edemezken..kadromuz kotu falan degil vahid fantazi pesinde olmasa takir takir top oynayip kazanicak macda is isden gectikden sonra dogrulari yapmaya basliyorsun derdin amacin ne senin be hoca bi senmi biliyon futbolu..

'Enes'
26.10.2014, 21:29
Sergen lafı koydu.

İlker Yazıcıoğlu
26.10.2014, 21:30
Sekiz günde üç maç ve üçüncü maçın sonuna kadarda mücadele. Normal buluyorum ve takımımızı, teknik ekibimizi ve başkanımızı destekliyorum. :)

Zeki'nin performansı ve Yumlu'nun maç eksiği gol yememizde etken oldu. Fatih'in de tecrübesiz olması tabi. Bunların hepsi aşılır.

O oynadığın 3 maçtan önceki maçlarda daha farklı bir tablo mu vardı da biz kaçırdık bir şeyler ?

E geniş kadro kurmuş ya güya desteklediğin yönetim,ne oldu o geniş kadroya peki?

Ne halta yarar o geniş kadro sana maç aldıramayacaksa?

Mantıklı konuşalım,somut veriler üzerinde konuşalım.

Politik ve ideolojik destek yerine biraz daha bilinçli görebilelim bazı şeyleri....

İlkeli taraftarlık bunu gerektirir....

Her şey ortada.....

Mazeret üretmekten başka bir şey de yapmak lazım...

Yok efendim o maçta faulümüzü vermedi gol yedik,yok efendim onun ayağı kaydı,kaymasa yemezdik,yok efendim o sakat,bunun donu yırtık....

Polyanna'nın kemiklerini sızlatmayın.....

inadina61_08
26.10.2014, 21:31
Sergen lafı koydu.

ne dedi ki,

nakzo
26.10.2014, 21:31
Bence şu anda b.kesir ile birlikte ligin en kötü futbol oynayan takımıyız organize bir tek gölümüz yok hala destek gecen sene mraya destek veren avareller yine sahnede .Bekleyin daha ne güzel günler daha göreceksiniz bu reziilik sizi kesmez söyle 17 maçta 3 galibiyetlik bir koca rezillil tatmin edermi sizi ha ona tav olurmusunuz?

gurur6134
26.10.2014, 21:32
Hoca tercihlerde yanlis yapiyor olabilir ama o olmasaydida boyle bir kadro asla kurulmazdi

Eee kadro kurdu oynamatikdan sonra ne ise yarar borcu katlamakdan baska gecen seneki kadro degeri cok daha dusukdu buna ragmen daha basariliydi napcaz simdi..

biltrabzon
26.10.2014, 21:32
Sergen; biz gercekleri gördügümüzü söylüyoruz,Trabzonda abuk sabuk baslik atan o gazete bakalim nasil baslik atacak simdi.Iyi koymus lafi.

Sefa Murat Dokuz
26.10.2014, 21:36
Bazı arkadaşlar saçmalıyor, kümeye oynamayız inşallah felan diye. Bu takım doğru ellerde 60 puandan az toplamaz. Constant Cardozo Yatabare Ekici Özer felan o küme düşmeye oynayan takımlarda asla yok. Boş konuşmaya gerek yok, (Kalede ONUR olsa puanı 70 yazardım.)

Oğuzhan Fidan
26.10.2014, 21:37
dört dört diye skormu olur harbiden facianın eşiğinden döndük. ayıptır ya topçular bitti hocanın sabotesi başladı arkadaş sen neyin fantezisini yapıyosun ya ! niye allak bullak etmeye çalışıyosun adamları garip garip yerlerde oynatıyosun.. tökezleye tökezleye gideriz sezon sonuna kadar ! şampiyonluktan bahsetsin artık sayın hacıosman..

arifberkay
26.10.2014, 21:37
Hocanın yorumlarını şimdi okudum 4 gol atmaya pozitif bakarsan bu iş olmaz olmayacakta....

Mustafa Ayazoğlu
26.10.2014, 21:38

olay bu

F. Yıldırım
26.10.2014, 21:39
Bence şu anda b.kesir ile birlikte ligin en kötü futbol oynayan takımıyız organize bir tek gölümüz yok hala destek gecen sene mraya destek veren avareller yine sahnede .Bekleyin daha ne güzel günler daha göreceksiniz bu reziilik sizi kesmez söyle 17 maçta 3 galibiyetlik bir koca rezillil tatmin edermi sizi ha ona tav olurmusunuz?

Mersin ve Lokeren maçından sonra sadece Waris'i eleştiren yorumlar haricinde galibiyet hakkında yorumunuzun olmaması, şimdi ise sabahtan beri hocayı eleştiren yorumlar; sizi samimi bulmuyorum.

Mustafa Ayazoğlu
26.10.2014, 21:39
Sergen; biz gercekleri gördügümüzü söylüyoruz,Trabzonda abuk sabuk baslik atan o gazete bakalim nasil baslik atacak simdi.Iyi koymus lafi.

bu yıl beşiktaşı yalıyorlar

galatasaray ve fenerde iş yok

Trabzonsporu nasıl al aşağı ederizin peşindeler.

Murat'
26.10.2014, 21:41

Sergen'e hak veriyorum ben, inşallah o gazeteyi dava etmiştir.

Adem Akyüz'
26.10.2014, 21:41
Arkadaşlar, ortada 7 maçta alınmış 8 puan var.. 7 maçta sadece 1 galibiyet.. Eleştiri yapılması gayet doğal değil mi? Eleştiri yapan insanlara demediğiniz bırakmıyorsunuz. Trabzonspor'lu olarak görmüyorum diyenleriniz bile var. Hayırdır, bu Vahid Hoca haşa peygamber mi? Eleştirenler de bu takımın bu halde olmasından üzüntü duyduğu için eleştiriyor.

Sabretmek güzeldir ama neye sabredeceğimizi görsek keşke.. Kimse kusura bakmasın da, Medjani'nin orta sahada oynamasına, her boş kalan mevkiye kurtarıcı gibi Zeki'nin koyulmasına ben sabredemem. Fatih Atik'e de sabredemezdik de Allah'tan sonunda onu gördü hoca. Bakalım Zeki ve Medjani'yi ne zaman görecek..

Her maç öncesi kadroda bizleri şaşırtan bir tercih oluyor. Yahu hocam, zaman istiyorsun da her maç farklı 11'le nasıl bir istikrar sağlamayı düşünüyorsun ? Ekici bu maçta niye kadroda yoktu ? Sakat mı, yorgunluk mu? Yorgunluk ise Medjani yorulmuyor mu hiç? Cardozo niye yedek kaldı? Elinde böyle bir adam varsa oynayacak arkadaş, başka yolu yok. Adamın yedek kalmaktan rahatsız olduğu belli, son dakikada attığı tekme bunu gösteriyor(Net kırmızı karttı).

Son olarak Özer çok iyi döndü. Umarım Mehmet Ekici ile güzel bir uyum yakalarlar. Buna fazlasıyla ihtiyacımız var.

biltrabzon
26.10.2014, 21:43
Sergen'e hak veriyorum ben, inşallah o gazeteyi dava etmiştir.

arkadaslari dava ac demis,oda benim isim olmaz davayla mavayla bakalim simdi nasil baslik atacaklar dedi.

Tahir61
26.10.2014, 21:43
eline bir avuç çekirdek

üstünde siyah bir gömlek

bomboş stad

çirkef rakip arsız hakemler

son dakikaya kadar canla başla uğraşan didinen bir takım

vahid istifa vahid istifa

aklım almıyo vallahi billahi almıyo yok akıllanmayız adam olmayız vallahi billahi olmayız hep kendi ayağımıza sıkıyoruz vallahi billahi hiç ders almayız bunun akıllı mantıklı açıklaması olamaz valahi billahi tillahi olamaz

Ümit Küçük
26.10.2014, 21:44
takım öyle yabana atılacak takım değil...takımın çalıştığıda her halinden belli...bu seneye kadar kaç duran top organizasyonu gördünüz?....takımın çalıştığının kanıtıdır ilk gol.....bu takım olur bu sene ilk dörtte biter...seneye tozu dumana atarız...ama stoperlerin ikiside ağır ve geniş alanda büyük sıkıntı gibi....birde şu çoçuğa zeki adını verenler başka bir isim koysaymış tam olacakmış....ben olsam musa belkalem ikisinden kurarım tandemi.....solda ishak sağda boss'u oynatırım

gurur6134
26.10.2014, 21:46
Arkadaşlar, ortada 7 maçta alınmış 8 puan var.. 7 maçta sadece 1 galibiyet.. Eleştiri yapılması gayet doğal değil mi? Eleştiri yapan insanlara demediğiniz bırakmıyorsunuz. Trabzonspor'lu olarak görmüyorum diyenleriniz bile var. Hayırdır, bu Vahid Hoca haşa peygamber mi? Eleştirenler de bu takımın bu halde olmasından üzüntü duyduğu için eleştiriyor.

Sabretmek güzeldir ama neye sabredeceğimizi görsek keşke.. Kimse kusura bakmasın da, Medjani'nin orta sahada oynamasına, her boş kalan mevkiye kurtarıcı gibi Zeki'nin koyulmasına ben sabredemem. Fatih Atik'e de sabredemezdik de Allah'tan sonunda onu gördü hoca. Bakalım Zeki ve Medjani'yi ne zaman görecek..

Her maç öncesi kadroda bizleri şaşırtan bir tercih oluyor. Yahu hocam, zaman istiyorsun da her maç farklı 11'le nasıl bir istikrar sağlamayı düşünüyorsun ? Ekici bu maçta niye kadroda yoktu ? Sakat mı, yorgunluk mu? Yorgunluk ise Medjani yorulmuyor mu hiç? Cardozo niye yedek kaldı? Elinde böyle bir adam varsa oynayacak arkadaş, başka yolu yok. Adamın yedek kalmaktan rahatsız olduğu belli, son dakikada attığı tekme bunu gösteriyor(Net kırmızı karttı).

Son olarak Özer çok iyi döndü. Umarım Mehmet Ekici ile güzel bir uyum yakalarlar. Buna fazlasıyla ihtiyacımız var.

Elesttirenlerin hepsi yonetim dolayisiyla iktidar yalakalari gorun bunu artik onlarin yanlis yapmayacaklarina inanan asalak suruleri baska bisey degiller..dertleri vahid istikrar falan degil yani yandaslik baska bise degil..

Mustafa Ayazoğlu
26.10.2014, 21:46
mali kongrede kavga çıkıyor

bir teknik ekip lobisi var vahid gitsin benim adamım gelsin bende ekmek yerim diye düşünen var

maça taraftar gitmiyor
sonra iyi futbol şampiyonluk bekliyor

F. Yıldırım
26.10.2014, 21:47

Abi forumda tam tersi bir hava var. Eleştirenlere lafım yok, ama Vahid hocayı savunanlara burda bir şikeci demedikleri kaldı, yok küme düşsek umrumuzda olmayacakmış, gidip gerçek takımlarımızı tutacakmışız. Forumun seviyesi baya düştü.

biltrabzon
26.10.2014, 21:47
bu yıl beşiktaşı yalıyorlar

galatasaray ve fenerde iş yok

Trabzonsporu nasıl al aşağı ederizin peşindeler.

Trabzonsporu nasıl al aşağı ederizin peşindeler demissiniz gercekten ciddimisiniz.Biz al asagi olmadik mi daha?Suan burdan bakiyorum ucurumun dibindeyiz.Sizin ordan nasil görünüyor zirvenin eteklerinde mi geziyoruz?:D:D:D

Mustafa Ayazoğlu
26.10.2014, 21:49
ilk golde yumlu yu izleyin
2. golde zeki ve mustafa yu

bu kadar olmaz

F. Yıldırım
26.10.2014, 21:49
Elesttirenlerin hepsi yonetim dolayisiyla iktidar yalakalari gorun bunu artik onlarin yanlis yapmayacaklarina inanan asalak suruleri baska bisey degiller..dertleri vahid istikrar falan degil yani yandaslik baska bise degil..

Bence insanları kendiniz gibi görüyorsunuz, Vahid hocayı savunanları siyaset yalakası olarak görüyorsunuz ama inanın burda Vahid hocayı savunanların % 80'i TRABZONSPOR'u düşünüyor.

KeLLoO
26.10.2014, 21:50
olay bu

Peki,

Yumlu yu yedigimiz iki golden sonra, her ikisinde de hatali oldugunu görmesine ragmen, fiziksel ve zihinsel olarak bitik oldugunu görmesine ragmen cikarmayan hoca degil mi?
Zeki yi sol bekte her pozisyonda dökülmesine ragmen cikarmayan hoca degil mi?
Medjani denen güzel sacli arkadasi her mac demirbas gibi ilk 11 cikaran hoca degil mi?
Her mac hem kadro olarak hem de pozisyon olarak futbolcularla abaküsle oynar gibi oynayan hoca degil mi?
Her mac birilerini medyaya yem edip, oynattigini da oynatmadigini da küstüren hoca degil mi?
hepsinin üstüne vezirligine laf söyletmeyip dünya 5. masallarini anlatan hoca degil mi?

Istikrar iyi bisey tabi. Ama 7 haftadir 1 tane yazi ile "bir" tane organize atagi olmayan bu takimin basindaki hoca degil mi?
nasil bir gelecek görüyorsunuz hocada? nasil bir isik veriyor size gelecek icin?
Arkasinda durmamiz icin 1 tane yazi ile "bir" tane mantikli bir argumaniniz var mi?

Adem Akyüz'
26.10.2014, 21:53
Abi forumda tam tersi bir hava var. Eleştirenlere lafım yok, ama Vahid hocayı savunanlara burda bir şikeci demedikleri kaldı, yok küme düşsek umrumuzda olmayacakmış, gidip gerçek takımlarımızı tutacakmışız. Forumun seviyesi baya düştü.

Evet, ona da katılıyorum. Her durumda olduğu gibi yine keskin çizgilerle ayrılmışız. Yazılanları anlamak için, ne diyor diye düşünmek için değil, sadece cevap vermek için okuyoruz. Sonucunda da böyle bir ortam oluşuyor.

x_man
26.10.2014, 21:54
Hocanin telefon numarasini biz de bilsek de mesajlar atsak

tristram
bir adam zeki denen ucubeyi sol beke koyuyorsa o adamdan cacik olmaz cacik.yok dinlendirmis yok rotasyon yapmis biraksin bu isleri..
medjaninin stoper oldugunu sagir sultan duydu artik.madem rotasyon yapiyorsun rotasyonu takimin aksayan yerlerinde yap.6-7 oyuncuyla rotasyon yapilmaz..baklavasina mac yapmiyorsun..yaninda sol acik yusuf oturuyor sen kalkip oraya sefayi koyuyorsun.
sol bek zeki sol acik sefa..kisaca sol tarafa incir agaci dikiyorsun..orta desen medjaninin su ana kadar iyi oynadigi tek mac stoper oynadigi macti.
bunlari nasil gormezsin be vahid emmi..mac sonu aciklamasi da ilginc.dort gol yedik ama dort gol attik diyor.abi kimden yedin dort golu?ligi muhtemelen ilk 10 disinda bitirecek bir takimdan..karabuktende uc yemistin..yani savunmayla ovunuyorduk artik o da yok..
takimda kaliteli adamlar olmasa karambolden attigimiz gollerin hicbirini atamazdik..attigimiz gollerin cogu duran top ve sisirme.bunun nedeni de belli, cunku takimin bir oyun taktigi yok.takim gol yiyor ama buna nasil cevap verecegini,gerideyken hangi taktige gecilecegini kimin ne yapacagindan kimsenin haberi yok..ileriye sisir karambol olup belki atariz..bir tane organize atak yok.fergusonun bir roportajini okumustum, idmanlarda farkli senaryolar uzerinde durduklarini anlatiyordu..mesela dakika 75'de geriye dustuk kalan 15 dakikada en etkili oyun planinin ne oldugunu kendi aramizda tartisiyorduk diyordu..
mac baslamadan kafalarinda bilmem kac farkli mac simulasyonunu kafamizda zaten oynuyorduk diyordu..hani vahid'ten fergusonluk beklemiyorum ama bu takim geriye dustugunde top sisirmekten baska bir sey yapsin arkadas.duran toplar her zaman sonuc vermeyebilir..macta girilen pozisyonlarin yuzde 99u duran top ve sisirme toplar..ayiptir ya..legia macinin ikinci yarisi haric bu takim bu sene tat vermedi..
iddia ediyorum bu takimin kadrosu dogru kullanildigi takdirde ligde rahat estirir..hoca yanlislarini zamanla gorur diyoruz zaman taniyalim diyoruz ama zekiyi sol bekte stoper medjaniyi hala on liberoda gorunce insanin sevki kiriliyor..ayni seyleri deneyip farkli sonuclari beklemenin lugattaki karsiligi belli..yapma vahid emmi yapma..
artik yeter.futbolu uc bilinmeyenli denklem haline getirme artik.7 macta bir galibiyet nedir.5 beraberligin cogunda da beraberligi zor kurtarmisiz..yerinde yerli bir hoca olsa en az uc kez kovulmustu..

KeLLoO
taraftar maca gitmiyormus da, herkes bir rant pesindeymis de...
Taraftar maca gelmiyor diye corba yapildi bu kadro.
Özkan sümer kene gibi yapisti diye medjani her mac 11.
Hami lobi yaptigi icin mehmet ekici 18 de yok.

sapla samani karisitiriyorsunuz

Trabzonsporking
Skoru gördükçe sinirim bozuluyor

Mustafa Ayazoğlu
26.10.2014, 21:55
Peki,

Yumlu yu yedigimiz iki golden sonra, her ikisinde de hatali oldugunu görmesine ragmen, fiziksel ve zihinsel olarak bitik oldugunu görmesine ragmen cikarmayan hoca degil mi?
Zeki yi sol bekte her pozisyonda dökülmesine ragmen cikarmayan hoca degil mi?
Medjani denen güzel sacli arkadasi her mac demirbas gibi ilk 11 cikaran hoca degil mi?
Her mac hem kadro olarak hem de pozisyon olarak futbolcularla abaküsle oynar gibi oynayan hoca degil mi?
Her mac birilerini medyaya yem edip, oynattigini da oynatmadigini da küstüren hoca degil mi?
hepsinin üstüne vezirligine laf söyletmeyip dünya 5. masallarini anlatan hoca degil mi?

Istikrar iyi bisey tabi. Ama 7 haftadir 1 tane yazi ile "bir" tane organize atagi olmayan bu takimin basindaki hoca degil mi?
nasil bir gelecek görüyorsunuz hocada? nasil bir isik veriyor size gelecek icin?
Arkasinda durmamiz icin 1 tane yazi ile "bir" tane mantikli bir argumaniniz var mi?

mustafa,zeki ve soner ilk 11 başladı olmadı

5 yabancı kuralı malum
bir çok şey anlaşılabilir

anlamadığım

ishak ın sol bekte oynaması neden bilen var mı?

Tahir61
hoca eleştirilir istifa etsin gitsin hami gelsin o gelsin bu gelsin bunlar saçma şeyler konyadan gençlerden bir farkımız olsun

elin almanı geldi dört attı lafı koydu gitti kimse de alınmadı hala istifa istiyoruz

Gurpas
Takimi birakinda hau tribunlerin hali nedir. Buradaki klavye taktisyenleri bos konusma zamani degil takim iki hafta kazandi ne oldu o tribunler ne zaman destek verecek takima sizin gibi taraftari olan camia basarili olamaz.

Uğur Gündüz
26.10.2014, 21:56
Bu maç hazır olmayan, yürüyecek hali olmayan Yumlu ve Zeki Yüzünden gitti net.
Kaleciyi saymıyorum, çünkü zaten bir kalecimiz yok.

Yumlu yerine illa yerli olacaksa Akbaş , Zeki yerine Musa olsaydı rahat alacağımız bir maç olacakmış bu da net.

Antep defansı rezil bizimki ondan da rezil. Maçın Hakkı beraberlikti...

sezersoykan
26.10.2014, 21:56
Allah askina ya beyler su kadroyla 7 mac 8 puan olacak is degil kariyermis ne kariyer mariyer beni ilgilendirmez tek suclu hocadir. Her puan kaybinda topcular suclu benim kariyerim var sen bunu dersen topcuyuda kusturursun

KeLLoO
26.10.2014, 21:57
hoca eleştirilir istifa etsin gitsin hami gelsin o gelsin bu gelsin bunlar saçma şeyler konyadan gençlerden bir farkımız olsun

elin almanı geldi dört attı lafı koydu gitti kimse de alınmadı hala istifa istiyoruz

istifa istemiyoruz.
Aciklama istiyoruz. 3 puan falan da degil. Bir sebep. hocada israr etmek icin bir sebep.

nakzo
26.10.2014, 21:58
eline bir avuç çekirdek

üstünde siyah bir gömlek

bomboş stad

çirkef rakip arsız hakemler

son dakikaya kadar canla başla uğraşan didinen bir takım

vahid istifa vahid istifa

aklım almıyo vallahi billahi almıyo yok akıllanmayız adam olmayız vallahi billahi olmayız hep kendi ayağımıza sıkıyoruz vallahi billahi hiç ders almayız bunun akıllı mantıklı açıklaması olamaz valahi billahi tillahi olamaz
75 milyon TL harcayıp Türkiye ligi gibi vasat ligde 7 macta1 galibiyet alınması sana normal geliyorda burada milletin eleştirmesi anormal valla çok enteresan bir arkadassın.

Mustafa Ayazoğlu
26.10.2014, 21:59
vahid hoca nın ilk, ishak neden oynamıyor

birde avrupa ligine önemi daha az vermeli, uzunda kupa yok

ekici antep maçında oynasın, lokeren maçında soner

lig daha önemli

homosapiens
26.10.2014, 22:00
valla ben bugün yumluyu sildim, trabzonlu birinin sahada bu şekilde var olması kabullenilemez, orada ya medjani oynasın önünde salih, ya da illa medjani önde oynayacaksa stoperde musa veya ishak falan oynasın, böyle rezillik olmaz

Mustafa Ayazoğlu
26.10.2014, 22:01
açıkcası

şenol güneş ile devam etmeliydik

olmadı tolunay oda olmadı akçay, oda olmadı hami

devam etmeliydik

şimdide vahid hoca ile devam etmeliyiz

David_LuiZ4
4 maçlık seri iddiasına girmiştim bir renktaşla 2. maçta kaybetmiş oldum devre arasına kadar foruma ara verirken son yorumumu yazayım maçla ilgili..

Bu maçı bize kaybettiren Vahid hocadan başkası değil..Maç öncesi bu forumda biz taraftarların yazdığı 11 lerin hangisiyle bu maça çıksak maçı çok rahat alırdık..Gel gör ki Vahid şu maça çıkılmayacak hangi 11 varsa onla çıkarmıştır takımı..Biz bu maçta nasıl puan kaybedebiliriz hangi 11 le kaybedebiliriz bunu bize gösterdi Vahid..Emin olalım antep hocası Okan Buruk'a Trabzon'un hangi 11 ile çıkmasını istersin diye sorsak tahtaya bugünkü 11 i yazardı..

Elinde sol bek oynayacak İshak-Musa-Constant var ama Vahid maça Zeki ile çıkıyor..Lokeren maçında maç oynanırken buraya yazdım Lokeren sağdan oynamıyor oynasa perişan edecekti bizi pozisyon icabı bi kaç girişime girdi Lokeren sağdan bomboştu savunmanın solu ama değerlendiremediler..Vahid Lokerenin salaklığını kendi becerisi olarak görmüş demek ki Zeki'yi yine sol bek oynatmış..Eğer Musa hazır değilse Yumlu ne zaman hazır oldu da 11 de başlattın..Musa hazır değilse Özeri neden oyuna aldın..Özer 60 dakika 10 numara oynadı ama maçtan sonra Vahid daha az süre verecektim ters işler olmasa diyor..Adam 1 saat süper oynamış adamı aslında oynatmayacaktı beyler..Bu kafadaki bi adamdan yani topçusunun ne vereceğini sonerden daha iyi oynayacağını daha verimli olacağını bilmeyen bi adamdan bu takıma fayda gelmez..

Maçtan önce Yumlu-Belkalem ikilisi daha iyi bence demiştim..Bu tercihine söylenecek bişey yok ama Yumlu hakikaten hazır değilmiş bunu gördük..Her ne kadar Yumlu kötü oynasada yanında zeki olunca Yumluya pek sallamamak lazım..

11 de Ekici yok Waris yok Musa ya da İshak yok Cardozo yok Özer yok hepsi yedek kulübesinde..Ve sen bu adamlardan yoksun olarak Zeki-Soner-Medjani gibi adamlarla maça çıkıyorsun..Oyunu kim kuracaktı Vahid? Şu soruyu bi Allahın kulu sorsaya basından Vahide..Vahide göre oyunu Soner medjani constant kuracak..Özer ona göre hazır değil Ekici ona göre dinlenmeli Cardozo da dinlenmeli Warisde dinlenmeli..Futbolda kim topçu dinlendiriyorum diyorsa ana avrat küfredesim geliyor..Futbolcunun dinlenme hakkı yoktur profesyonel takımlarda..Ancak sonucu başarıyı skoru elde ettiğinde bu rotasyonu yapabillirsin..Senin 7 puanın var 7 puan liderden geridesin ve dinlendiriyorsun..Takımın birbirine alışan adamlarını dağıtıyorsun düzelecek takıma sondaj yapıyorsun..

Maçın son çeyreğine giriyorsun Yatabereyi çıkarıp Cardozoyu alıyorsun..Hücuma artı adam koyacakken sıfıra sıfır elde var sıfır yapıyorsun..Yatabare çıkacaksa Cardozo neden giriyor..Basın mensubu olsam Vahidi çok terletirim ama bizim basın mensupları sadece istifa edecek misin gibi magazinel sorular sormaya bayılır..İstifa edecek misin soracağına teknik analizle salla Vahide bu ona daha büyük hakaret olur suratını kızartırsın belki utanır belki bırakır gider..

Beyler Zekiyi Soneri Medjaniyi (stoper bölgesi dışında) 11 e alan adam ya Trabzonspor düşmanıdır ya kasten takımı yakmak istiyordur ya da futbolu bilmiyordur..Hiç öyle hepiniz teknik direktörsünüz hoca bilmiyor siz biliyorsunuz diye sakat düşüncelere girmeyin..Bu hocaya sezon başından beri bir 11 kuracak bir düzen kuracak diye hiç laf etmedim..Ama bu akşam patates çuvalını alıp kuyumcu terazine koyup tezgahı dağıtmıştır..Puan kaybının sebebi oyuncular değil kendisidir maçtan sonra bazı oyuncular performansını sorgulamalı diyor..O bahsettiği bazı oyuncuların futbol fukarası olduğunu biz idman seyretmeden biliyoruz ama kendisi işin içinde olduğu halde bilmiyor ya da enayi gibi hala bişeyler bekliyor..

Bidaha yazıyorum maç başlayana kadar şu forumda yazılan 11 lerden herhangi birini çıkar antepi dağıtırsın..Şu maç öncesi yazdığım 11..Fatih-Bosi-Belkalem-Yumlu-Musa-Salih-Ekici-Constant-Sefa-Waris-Cardozo...Waris olmadı Yatabare Ekici olmadı Özer olabilirdi farketmezdi..

Şimdi Vahid dinlendirdiğin bu adamlarla bize 2 puan kaybettirdikten sonra hafta bu adamları 11 de sahaya sürecektir ama rakip Akhisar Antep değil..Vahid fikstür avantajını ve takım dengesini bozdu..Haftaya Antepi yenerek çıkmamız lazımdı..Puan kaybı haftaya makul olabilirdi ama bu maçta olmamalıydı..Akhisarda asıl 11 ile iyi oynayarak kazanabiliriz de kaybedebiliriz de ama neye yarayacak Allah aşkına ordan 3 puanla dönmemiz Antepde 2 puan bırakmışken..

Son söz..Bu takım bundan sonra daha iyi sonuçlar alabilir düzeni iskeleti bozulmazsa Soner Zeki Medjani tribüne gönderilirse..Ne olursa olsun bu saatten sonra bu hocaya güvenim kalmadı bu takım çok daha fazla puan toplayabilirdi..Artık Vahid'in zaman isteme gibi bi hakkı yok..Çünkü zaman bir düzen kurulduktan sonra tanınır..Vahid zaman isterken zamana en büyük düşmanlığı yapıyor..Kadro iskeleti ve dizilişiyle oynuyor ve üstüne bazı zekalı oyuncuları hazır değil diyip 11 e almazken bazılarını ise hazır olmadığı halde sahaya sürüyor..Medjani 15 resmi maç arka arkaya oynuyor dinlendirilmiyor Salih oynamadığı halde dinlendiriliyor..Vahidi anlamak zor belirsizlik insanı sinirlendirir..Sinirleniyorum herkese iyi akşamlar diyorum..

Devre arası Trabzonspor'u Vahide rağmen ilk 3 de görme dileğiyle..

Mustafa Ayazoğlu
valla ben bugün yumluyu sildim, trabzonlu birinin sahada bu şekilde var olması kabullenilemez, orada ya medjani oynasın önünde salih, ya da illa medjani önde oynayacaksa stoperde musa veya ishak falan oynasın, böyle rezillik olmaz

sakatlıktan sonra ilk maçı

bayadır oynamadı toptan çok uzaktı hep

bu maç oynar mıydı o tartışılır

[1461]
26.10.2014, 22:02
Vahid hoca hiç güven vermiyor. Her şeye rağmen son 1 haftalık kredisi daha var benim gözümde. Bir umut oda. Belki ders almıştır bazı şeylerden. Eğer akıllanmazsa ve yine oyuncuların yerleriyle oynar soner gibi futbol fakirinden medet umar, medjani'den ön libero, zekiden sol bek çıkarmaya kalkarsa yol vermekten başka çare yoktur.

Bu yılda şampiyonluk için iyi bir fırsattı aslında ama 1 ileri 2 geri gidiyoruz maalesef.
Şöyle şampiyon olacaksın, sonra alıp o kupayı statta kupaya özel bir köşe yapacaksın, oraya koyacaksın ve herkes tarafından görülebilen bir yerde olacak. Diğer takımlarla olan maçlarda öylece duracak yerinde; ne zaman ki şikebahçe maçı olacak statta ozaman kocaman bir zincirle zincirleyeceksin onu olduğu yerde ve gözlerine sokacaksın hırsızının da hırsızlığa göz yumanının da. İster görsünler ister görmesin ozaman tüm şerefsizler. Dünya görür işte ozaman o yeter.

Ali İhsan
26.10.2014, 22:03
ilk golde yumlu yu izleyin
2. golde zeki ve mustafa yu

bu kadar olmaz

İlk gol öncesi Mustafa'yı

Gol anında Medjani ve kaleci Fatih'i

İkinci golde Zeki, Medjani ve Mustafa'yı

Üçüncü golde yine Mustafa'yı

Dördüncü golde de Mustafa ve Fatih'i

Emre GÜRDAL
26.10.2014, 22:03
Antebin poziyonu varmi goren varmi?????

Adamlar sadece bizim?defansin?hatasinda gol attilar hele o 2-1 yakaladikta 3. Gol varya defans ve kaleci hatasi 100%100...yoksa antepte hic bir bok yok...

F. Yıldırım
26.10.2014, 22:04
Takimi birakinda hau tribunlerin hali nedir. Buradaki klavye taktisyenleri bos konusma zamani degil takim iki hafta kazandi ne oldu o tribunler ne zaman destek verecek takima sizin gibi taraftari olan camia basarili olamaz.

Hiç sorma neymiş efendim takım top oynamıyormuş, son iki maçı kazandı senin destek vermen gerekiyorken futbolcular tribünlere bakıyor bomboş, bundan dolayı maça psikolojik ve moral olarak 1-0 yenik başlıyoruz.

karayamayman
26.10.2014, 22:05
Hocanın ciddi psikolojik sorunları var ne yazık ki...Benim fazla ümidim kalmadı kendisinden...
7 maç 8 puan mesele değil, takım değil belki ama hoca düzeleceğine dair umut vermiyor...

Adem Akyüz'
26.10.2014, 22:07
Taraftar sorunuyla da ilgili bir kaç şey söyleyeyim.

Arkadaşlar, öncelikle şunu belirteyim. Trabzon'da seyirci sorunu çok büyük bir problemdir. Kesinlikle tribünlerin bu halde olması bu takıma yakışmıyor. Bu durumdan da kimsenin memnun olduğunu sanmıyorum.

Tribünlerin bu halde olmasının bir çok sebebi var. Şike davasında olanlardan tutun, bilet fiyatlarına, passolig'ten tutun takımın haline kadar birçok sebebi var. Herkesin bahsettiği gibi beleşçi olan kesim de var. Gerçekten imkanı olmadığı için gitmeyen de..

Ancak;

Bu kimseye burada ve twitter'da " Her maça gitmeyeni beleşçi ilan etme, maça gitmeyenlerin taraftarlığını sorgulama, sürekli bu yüzden Trabzon insanına hakaret etme" hakkını vermez. Bu şehirde maça gideni de Trabzonspor'u seviyor, gitmeyeni de.. Hepsi yarın sabah gazeteyi eline alınca Trabzonspor haberlerine bakacak. Tribünler bu şekildeyse hakaret etmek yerine buna çözüm üretmek gerekir. İnsanları stada çekmek gerekir. Bunu bilet fiyatlarıyla yaparsın, saha içinde güzel bir oyunla yaparsın vs. Bi şekilde bunu yapmak lazım çünkü başta dediğim gibi bu tribünler Trabzonspor'a yakışmıyor..

Bu şehirde saha içinde güzel, keyif veren bir futbol olduğu zaman o tribünlerin dolacağına ben eminim. Taraftar takımı ateşlemeli söylemini artık bizde biraz " takım taraftarı ateşlemeli " şekline döndüğünü düşünüyorum. Çünkü başta şike olmak üzere bir çok sebepten dolayı taraftar soğudu. Takım da taraftarı iyi oyunla ateşleyebilir sadece.. Yahu bugünkü futbolu TV karşısında bile izlerken sinir krizi geçirmedik mi? O komediyi izlemek için adam niye para versin?

Lafı uzatmayayım. Bu seyirci sorununun bi şekilde çözülmesi gerekiyor.

Mustafa Ayazoğlu
26.10.2014, 22:07
vahid hoca ben 2. olmak için gelmedim dedi

o zaman avrupa ligi mi önemli
ekici senin için önemli ise, lokeren maçında oynatma

sonra çok yorgundu deme

asıl hata bunlar

lig daha önemli avrupa ligi üst tura kalsan ne olcak, iyi bir takım çıkıp seni eleyebilir

ligde kaybettiğin her puan şampiyonluktan uzaklaşırsın

Aydın Danış
26.10.2014, 22:08
En azından cincon dan daha iyi olduğumuz an be an ortada..

biltrabzon
Antebin poziyonu varmi goren varmi?????

Adamlar sadece bizim?defansin?hatasinda gol attilar hele o 2-1 yakaladikta 3. Gol varya defans ve kaleci hatasi 100%100...yoksa antepte hic bir bok yok...

Peki soruna soruyla karsilik vereyim,bizim pozisyonumuz var mi?Bu mac degil sezon basindan beri oynadigimiz tüm maclarda pozisyonumuz var mi?

Mustafa Ayazoğlu
vahid lige göre plan yapmalı

oyuncuları gerekirse oynatmasın madem yoruluyorlar

Mustafa Ayazoğlu
26.10.2014, 22:09

sanmıyorum

futbolcuların teknik direktöre olan geçirmesi bu

istifa yakın

nchls
26.10.2014, 22:09
yahu elin van gaali geliyor manunun başına. 140 milyon euro harcadılar sanırım. Adam şampiyonluk için 3 sene lazım diye açıklama yapıyor. maçlarınıda izliyorum tv8de old trafforda bile çok zorlanıyorlar. manunun bir tane taraftarı demiyordur ulan 140 milyon harcadık oynadıkları topa bak van gaal defol bilmem ne. burda enkaz alıp yeni transferlerle yola çıkan hocayı daha 7.haftadan istifaya çağırıyorlar. Hiç demeyin manuyla bizi mi karşılaştırıyosun diye . Demek istediğim gayet açık. Madem o kadar kolay hoca olmak takım yönetmek sizde hoca olaydınız arkadaşım. Ne kolay geliyor size bazı işler ya.

F. Yıldırım
26.10.2014, 22:10

Evet, 4 puan geride olmamızın tek sebebi de hakemler.
Hakemler adil olsa şuan en kötü 11 puanımız vardı.

nchls
26.10.2014, 22:12
ıtribünlerdeki rezalette bir an önce ne yapacaksa yapsınlar çözüme kavuşmalı. kale arkasında bile 3-5 kişinin olduğu ilk defa bir maçımızı izledim.

Mustafa Ayazoğlu
26.10.2014, 22:12
yahu elin van gaali geliyor manunun başına. 140 milyon euro harcadılar sanırım. Adam şampiyonluk için 3 sene lazım diye açıklama yapıyor. maçlarınıda izliyorum tv8de old trafforda bile çok zorlanıyorlar. manunun bir tane taraftarı demiyordur ulan 140 milyon harcadık oynadıkları topa bak van gaal defol bilmem ne. burda enkaz alıp yeni transferlerle yola çıkan hocayı daha 7.haftadan istifaya çağırıyorlar. Hiç demeyin manuyla bizi mi karşılaştırıyosun diye . Demek istediğim gayet açık. Madem o kadar kolay hoca olmak takım yönetmek sizde hoca olaydınız arkadaşım. Ne kolay geliyor size bazı işler ya.

aynen öyle
bu taraftarın derdi başka
maça gitmiyor

beleş bilet devri de bitti

hocayı 2 noktada eleştiriyorum

1- ishak neden oynamaz
2- madem mehmet ekici bu maç sana lazım lokeren maçında oynatma

çünkü avrupa ligini kaybet sıkıntı yok

eleneceksin zaten

şampiyonluk daha önemli

ccd6167
26.10.2014, 22:13
Yahu millet hala zeki falan laf atıyo

Hoca dediğin hatalarından ders alır ama bizim hocada o yok

Yahu bosi yi önliberoda denedin çuvalladın şimdi zekiyi sol bek de sefayı sol açıkta medjaniyi önliberoda deniyosun.

Yahu yorgunluk galan hikaye a madrid o dar kadrpsuyla neler yaptıgı ortada.

Sefa sol açık oynamaz
Zeki sol bek oynamaz
Medjani önlibero oynamaz

Artık kendine gel hoca bosiyi oynattın çuvalladın hala çuvallamaya devam ediyosun

Tahir61
26.10.2014, 22:13

yok hocam yanlış düşünüyosun

hami gelsin uçurur bu takımı!!!

ziya doğan giray bulakla bitecek bir lig için uğraşıyoruz

75 milyon verdin mi pat diye lider olup şıp diye şampiyon oluyosun zaten

gurur6134
26.10.2014, 22:14
4 maçlık seri iddiasına girmiştim bir renktaşla 2. maçta kaybetmiş oldum devre arasına kadar foruma ara verirken son yorumumu yazayım maçla ilgili..

Bu maçı bize kaybettiren Vahid hocadan başkası değil..Maç öncesi bu forumda biz taraftarların yazdığı 11 lerin hangisiyle bu maça çıksak maçı çok rahat alırdık..Gel gör ki Vahid şu maça çıkılmayacak hangi 11 varsa onla çıkarmıştır takımı..Biz bu maçta nasıl puan kaybedebiliriz hangi 11 le kaybedebiliriz bunu bize gösterdi Vahid..Emin olalım antep hocası Okan Buruk'a Trabzon'un hangi 11 ile çıkmasını istersin diye sorsak tahtaya bugünkü 11 i yazardı..

Elinde sol bek oynayacak İshak-Musa-Constant var ama Vahid maça Zeki ile çıkıyor..Lokeren maçında maç oynanırken buraya yazdım Lokeren sağdan oynamıyor oynasa perişan edecekti bizi pozisyon icabı bi kaç girişime girdi Lokeren sağdan bomboştu savunmanın solu ama değerlendiremediler..Vahid Lokerenin salaklığını kendi becerisi olarak görmüş demek ki Zeki'yi yine sol bek oynatmış..Eğer Musa hazır değilse Yumlu ne zaman hazır oldu da 11 de başlattın..Musa hazır değilse Özeri neden oyuna aldın..Özer 60 dakika 10 numara oynadı ama maçtan sonra Vahid daha az süre verecektim ters işler olmasa diyor..Adam 1 saat süper oynamış adamı aslında oynatmayacaktı beyler..Bu kafadaki bi adamdan yani topçusunun ne vereceğini sonerden daha iyi oynayacağını daha verimli olacağını bilmeyen bi adamdan bu takıma fayda gelmez..

Maçtan önce Yumlu-Belkalem ikilisi daha iyi bence demiştim..Bu tercihine söylenecek bişey yok ama Yumlu hakikaten hazır değilmiş bunu gördük..Her ne kadar Yumlu kötü oynasada yanında zeki olunca Yumluya pek sallamamak lazım..

11 de Ekici yok Waris yok Musa ya da İshak yok Cardozo yok Özer yok hepsi yedek kulübesinde..Ve sen bu adamlardan yoksun olarak Zeki-Soner-Medjani gibi adamlarla maça çıkıyorsun..Oyunu kim kuracaktı Vahid? Şu soruyu bi Allahın kulu sorsaya basından Vahide..Vahide göre oyunu Soner medjani constant kuracak..Özer ona göre hazır değil Ekici ona göre dinlenmeli Cardozo da dinlenmeli Warisde dinlenmeli..Futbolda kim topçu dinlendiriyorum diyorsa ana avrat küfredesim geliyor..Futbolcunun dinlenme hakkı yoktur profesyonel takımlarda..Ancak sonucu başarıyı skoru elde ettiğinde bu rotasyonu yapabillirsin..Senin 7 puanın var 7 puan liderden geridesin ve dinlendiriyorsun..Takımın birbirine alışan adamlarını dağıtıyorsun düzelecek takıma sondaj yapıyorsun..

Maçın son çeyreğine giriyorsun Yatabereyi çıkarıp Cardozoyu alıyorsun..Hücuma artı adam koyacakken sıfıra sıfır elde var sıfır yapıyorsun..Yatabare çıkacaksa Cardozo neden giriyor..Basın mensubu olsam Vahidi çok terletirim ama bizim basın mensupları sadece istifa edecek misin gibi magazinel sorular sormaya bayılır..İstifa edecek misin soracağına teknik analizle salla Vahide bu ona daha büyük hakaret olur suratını kızartırsın belki utanır belki bırakır gider..

Beyler Zekiyi Soneri Medjaniyi (stoper bölgesi dışında) 11 e alan adam ya Trabzonspor düşmanıdır ya kasten takımı yakmak istiyordur ya da futbolu bilmiyordur..Hiç öyle hepiniz teknik direktörsünüz hoca bilmiyor siz biliyorsunuz diye sakat düşüncelere girmeyin..Bu hocaya sezon başından beri bir 11 kuracak bir düzen kuracak diye hiç laf etmedim..Ama bu akşam patates çuvalını alıp kuyumcu terazine koyup tezgahı dağıtmıştır..Puan kaybının sebebi oyuncular değil kendisidir maçtan sonra bazı oyuncular performansını sorgulamalı diyor..O bahsettiği bazı oyuncuların futbol fukarası olduğunu biz idman seyretmeden biliyoruz ama kendisi işin içinde olduğu halde bilmiyor ya da enayi gibi hala bişeyler bekliyor..

Bidaha yazıyorum maç başlayana kadar şu forumda yazılan 11 lerden herhangi birini çıkar antepi dağıtırsın..Şu maç öncesi yazdığım 11..Fatih-Bosi-Belkalem-Yumlu-Musa-Salih-Ekici-Constant-Sefa-Waris-Cardozo...Waris olmadı Yatabare Ekici olmadı Özer olabilirdi farketmezdi..

Şimdi Vahid dinlendirdiğin bu adamlarla bize 2 puan kaybettirdikten sonra hafta bu adamları 11 de sahaya sürecektir ama rakip Akhisar Antep değil..Vahid fikstür avantajını ve takım dengesini bozdu..Haftaya Antepi yenerek çıkmamız lazımdı..Puan kaybı haftaya makul olabilirdi ama bu maçta olmamalıydı..Akhisarda asıl 11 ile iyi oynayarak kazanabiliriz de kaybedebiliriz de ama neye yarayacak Allah aşkına ordan 3 puanla dönmemiz Antepde 2 puan bırakmışken..

Son söz..Bu takım bundan sonra daha iyi sonuçlar alabilir düzeni iskeleti bozulmazsa Soner Zeki Medjani tribüne gönderilirse..Ne olursa olsun bu saatten sonra bu hocaya güvenim kalmadı bu takım çok daha fazla puan toplayabilirdi..Artık Vahid'in zaman isteme gibi bi hakkı yok..Çünkü zaman bir düzen kurulduktan sonra tanınır..Vahid zaman isterken zamana en büyük düşmanlığı yapıyor..Kadro iskeleti ve dizilişiyle oynuyor ve üstüne bazı zekalı oyuncuları hazır değil diyip 11 e almazken bazılarını ise hazır olmadığı halde sahaya sürüyor..Medjani 15 resmi maç arka arkaya oynuyor dinlendirilmiyor Salih oynamadığı halde dinlendiriliyor..Vahidi anlamak zor belirsizlik insanı sinirlendirir..Sinirleniyorum herkese iyi akşamlar diyorum..

Devre arası Trabzonspor'u Vahide rağmen ilk 3 de görme dileğiyle..
Bir arkadas daha gercegi gordu hatirliyormusun iddanin ardina vahidin gitmesi icin illa evimizde 4 5 yememizmi lazim demistim..sezon basindan beri ayni seyleri yazdik durduk ancak dovrulari gordun demek elestirilerinin yuzde yuzu dogru..

ccd6167
26.10.2014, 22:17

Van gaal nasıl eleştirdiklerini ingiliz medyasına bakarak görebiliriz

Hocanın eleştirilme şekilleri yanlıs olur anlarım

Ama zekiyi sol bek sefayı sol açık oynatmak da neyin nesi bunu da eleştirelim bırak takım yorgun ama cezayirliler bomba gibi maşallah

Van gaal da srnin hocandaki kibirin 10 da 1 i ypktur

atomantcum
26.10.2014, 22:18

Hatta bi de şunu düşünmek lazım, bu Manu dediğimiz bazı istisnalar hariç son 20 yılı silip süpüren takım, taraftarı bilmemnesi onlar bile üç sene demiş. Biz son 30 senede bir kez şampiyon olmuş, ortalama sırası 4. olan, 5-10 bin seyirciye oynayan bir takımız, ama maşallah lafa bakınca her sene şampiyonluğa oynamamız gerekiyor.

Fatih Öztürk
26.10.2014, 22:18
Hocaya başından beri guvenmek istiyorumda bir maçı bir maça tutmayan kadro kurgulariyla yerin dibine sokuyor beni.kolay olani değil zor olanı yapiyor.bunla olmayacak galiba.

ccd6167
26.10.2014, 22:22
Geçen seneki kadro bundan daha fazla puan alamaz mıydı

Ki geçen sene bu takım bundan daha fazla puan almadı mı

Hala diyoruz ki yeni kadro yeni sistem falan filan

nakzo
26.10.2014, 22:24

5 puan önünde adam senin neden cincondan iyi

Mert Oğuzlu61
26.10.2014, 22:24

demediklerini nereden çıkardın, ingiltere de mi yaşıyorsun ? ayrıca adam premier ligde dünya devi bir kulübün başına geçmiş, bunların hedefi önce CL sonra lig olur her zaman. ne diyecekti bana 3 ay mı lazım diyecekti, Türk ligi mi orası tabi ki zaman isteyecek, CL de tıkır tıkır top oynayıp kupa kaldıracak takım oluşturmak kolay iş mi, premier lig dünyanın en zor ligi zaten.

burada millet aylardır kıvranıyor takımın halini gördükçe, her maç her maç aynı rezillikleri gördükçe bas bas bağırıyor 1 yılımız gidiyor diye, ne var bunda ? 30 milyon harcamışın süper lig için gayet yeterli bir kadro var elinde, hami de olsa şu kadro liderdik asıl size ne kadar kolay geliyor bu işler, takımın yaptığı borçtan haberin var mı ? 7 haftada 1 galibiyet aldın, 8 puanın var ne bekliyordun ne kadar pozitif yorum olabilir şu ortamda, ortada bir başarısızlık var millet gergin yani öyle yorumlar yapıyorsunuz ki puan cetveline bakmasak bizde olumlu şeyler yazacağız...

nchls
26.10.2014, 22:25
Van gaal nasıl eleştirdiklerini ingiliz medyasına bakarak görebiliriz

Hocanın eleştirilme şekilleri yanlıs olur anlarım

Ama zekiyi sol bek sefayı sol açık oynatmak da neyin nesi bunu da eleştirelim bırak takım yorgun ama cezayirliler bomba gibi maşallah

Van gaal da srnin hocandaki kibirin 10 da 1 i ypktur

benim eleştirdiğim nokta farklı hocam. Bende buradaki çoğu arkadaş gibi zeki, medjani vs. eleştiren biriyim. Hele zeki konusunda çok dedim oynatanda kabahat diye. hoca dörtlük dörtlük demiyorum. İsim önemli değil. Vallahi bak mourinho o başarıyla gelse burada aynı sonuçları alsa onada bir kulp takacaklar. Yeni takım , yeni hoca daha çok erken yollamak için.
ben beklemek taraftarıyım.

alone_6161
26.10.2014, 22:26
Vahid Hoca'ya desteğe devam diyorum fakat bunu derken de artık oyuncu seçimlerine dikkat etmesini de diliyorum. Tamam kadromuz yeni, uyum süreci var, hepsine tamam da Medjani ön libero, Zeki sağbek, Zeki solbek derken kazanacağımız puanları heba ediyoruz. İnşallah bir an önce toparlanırız.

Bu arada Perşembe gecesinden sonra Pazar öğleden sonraya maçımızı ayarlayan tüpçüye de selam çakıyorum.

Napoli
26.10.2014, 22:26
5-6 sifir kazanilacak maci Vahid hoca berabere bitirdi.Anlamiyorum,kazanabilecek kadro cok basitken,neden halen deneme derdinde.Hadi deniyorsun,oyunculari yerlerdinde oynat be hocam...Anlasilacak gibi degil...Su takim 14-15 kisiye indirise kadroyu harika olucak.Yusuf konusunda evet 90 dakika cikaramaz,ama en azindan 60 dan sonra oynat...Bugun hoca maci berabere bitirdi,bugun inanin normal bi kadri en az 4-5 atardi..Antep cok kotu bir takim.

Vahid Hoca Bulasik makinasinda Camasir yikamaya calisiyor.

Hakan
26.10.2014, 22:27
Bu arada ilk yarıda Antepli zenci Sefa'yı makasa almıştı.Atılmalıydı

artvints
26.10.2014, 22:30

:) ne olacak bu trabzon'un hali?

nakzo
26.10.2014, 22:30
demediklerini nereden çıkardın, ingiltere de mi yaşıyorsun ? ayrıca adam premier ligde dünya devi bir kulübün başına geçmiş, bunların hedefi önce CL sonra lig olur her zaman. ne diyecekti bana 3 ay mı lazım diyecekti, Türk ligi mi orası tabi ki zaman isteyecek, CL de tıkır tıkır top oynayıp kupa kaldıracak takım oluşturmak kolay iş mi, premier lig dünyanın en zor ligi zaten.

burada millet aylardır kıvranıyor takımın halini gördükçe, her maç her maç aynı rezillikleri gördükçe bas bas bağırıyor 1 yılımız gidiyor diye, ne var bunda ? 30 milyon harcamışın süper lig için gayet yeterli bir kadro var elinde, hami de olsa şu kadro liderdik asıl size ne kadar kolay geliyor bu işler, takımın yaptığı borçtan haberin var mı ? 7 haftada 1 galibiyet aldın, 8 puanın var ne bekliyordun ne kadar pozitif yorum olabilir şu ortamda, ortada bir başarısızlık var millet gergin yani öyle yorumlar yapıyorsunuz ki puan cetveline bakmasak bizde olumlu şeyler yazacağız...

Aaaa niye öyle söylüyorsun 273 milyon TL yi aralarında toplayıp ödeyecekler veya başarılı olmadan .s.ligi hakkı almadan bu kadar borcu el ele tutuşup meditasyon yaparak kapayacaklar bellliki güvendikleri birşey var bence iho bile evinde utancından kıvranıyordur ama bunlarda zerre zor yok.

biltrabzon
26.10.2014, 22:31
Bir pozisyonda top yumlu nun önüne atildi solunda Waris bombos,adam kazma oldugunu bile bile kaleye sut atti, top taca cikti galiba, o pozisyonda cildirdim,agzima ne geldiyse saydim.Topu Waris e verse mac daha erken beraberlige gelecekti.

nchls
26.10.2014, 22:32

bizim anlayışına göre dünya deviya 140 milyonda harcadı ligin zorluğu önemli değil takır takır top oynayıp daha 10.haftadan şampiyonluğu ilan edecek. buradaki anlayışla manu taraftarı olunsaydı dediğim istenirdi. Umarım ne demek istediğim anlaşılmıştır.

kulübün ne kadar para harcadığından haberim var ayrıca. Bu borcada en önemli destekçi olması gereken taraftar maçta 3-5 kişi. Önce onlardan bahsedilsin. Daha büyük problem çünkü. Diyeceksiniz ki top mu oynuyorlarda maça gidelim. E ozaman öyleyse bu skor taraftarlığından başka birşey değil.

bordomavi1
Evet, atsaydı büyük ihtimal maçı almıştık. Kötü oynuyoruz ama hakem kararları yüzünden hakettiğimiz puanı da alamıyoruz.

Şikeciler kötü oynayıp, bedavadan gelen 2 penaltıyla maç kazanıyorlar. Biz ise hakettiğimiz kararları dahi alamıyoruz.

Hakan
:) ne olacak bu trabzon'un hali?
Boşver Trabzon'u gel Beşiktaş'ı tutalım :D

Mustafa Ayazoğlu
26.10.2014, 22:33
18. dk
2-0 geri düşüyoruz
ilki kornerden rakibin en gölcü oyuncusu bom boş

mustafa sakat yeni döndü
2. golde zeki top kaptırdı

onu oynatmasan yabancı oynayacak

bu sefer bosingwa-kevin-yatabare-waris

hangisinden vazgeçecen

vazgeçtin diyelim

soner kötü , özer sakat yeni geçmiş, fatihi beğenmiyorlar, salih eh işte, ishak,yusuf neden oynamıyor

ertuuu
26.10.2014, 22:33
şu takımla ilişkin
fatih,zeki,yumlu,
taraftar
siz
biz
ve ben
rezil olanlarız...
hami takımı uçururmuş,
her yerimle gülerim...

Tahir61
26.10.2014, 22:34
bjk nin özelliği ne maçı yarın oynuyor biz bugün hem de dörtte oynuyoruz

bunu konuşan gündeme getiren yok yönetim yok

Fatih Öztürk
Mersin macinin en iyisi Salih niye yok.M.Ekici'ye nolduda kadroya alınmadi.sol beklerimiz Musa ve İshak 18'e bile alinmiyor.en iyi Sprinter oyuncumuz Yusuf kulübeye mahkûm edildi.Sefa neden israrla sol acikta oynatiliyor.Serdar'da bizim görmediğimiz neyi gördüde ısrar ediyor.Zeki kimden torpillidir.

Mustafa Ayazoğlu
yusuf oynadımı ,
hoca niye oynatıyor diyenler oluyor

Mustafa Ayazoğlu
26.10.2014, 22:35
bjk nin özelliği ne maçı yarın oynuyor biz bugün hem de dörtte oynuyoruz

bunu konuşan gündeme getiren yok yönetim yok

bjk
deplasmana gitti

Burak
26.10.2014, 22:37
Tartışma amaçlı yazmıyorum, kimseden de bana katılıp ya da katılmamasını beklemiyorum.Forumda yazılanları okuduktan sonra gereksinim duydum sadece.

Vahid Halilhodzic benim teknik direktörüm, uzun zaman da burada kalmasını istiyorum.Kendi doğruları olan ve bu doğrular doğrultusunda mücadele veren, hatalar yapsa da mücadeleden kaçmayan ve hep çalışmak isteyen bir adam var benim yedek kulübemde.Kendisi sadece takımı yönettiğinde gerçekten başarılı olacağını düşünüyorum.

Tercihler tartışılabilir, sorgulanabilir ve bunda herkesin hakkı vardır ama hoca hakkında asılsız atıp tutan tipler görüyorum ki en çok onlara kızmamak için sosyal medyadan uzak duruyorum.Trabzonspor'un başarısız olması için pusuda bekleyen akıl fukarası garibanlar benim gözümde hainden başka bir şey değil.

Er ya da geç Trabzonspor başarıya doğru yelken açacak.Hatalar olacak, yenecek, yenilecek berabere kalacak ama her defasında yerden kalkmasını bilecek.Bunda biz de katkı sağlayacağız, sağlamalıyız.

ertuuu
Türk takımlarına Türk oyuncu,
bizim takıma da Trabzonlu kısıtlaması gelmeli...

Fatih Öztürk
Takım yorgundu safsatalarini bir kenara biraksin.haftada 3 kere tesislerden stada gittin geldin 3 km'demi yoruldu bu takim.

kudu_61
26.10.2014, 22:38
bence cardozonın da atılması gerek

Ali İhsan
26.10.2014, 22:38
Şu maça

Fatih - Bosi Belkalem Medjani Akbaş - Salih Constant Özer - Sefa Yusuf Yatabare

onbiriyle çıkmış olsaydık net 4-0 alırdık

Sakatlar düzelince Akbaş falan değişebilir

gurur6134
26.10.2014, 22:41
Korkum su ki devre arasina vahidle girilirse bi 10 transfer daha isticek bu sefer yerli hepden battigimiz resmidir..

Fatih Öztürk
yusuf oynadımı ,
hoca niye oynatıyor diyenler oluyor

Allah'ını seven şu Serdar'da ne buluyorda Yusuf'u kadroya almıyor buna biri aciklik getirsin.Serdar kaç maçtir oynuyor bi asist golmu atmış yada bir pozisyonami sokmuş arkadaşlarini.Yusuf hic bir sey yapmasın gol atıyor kanatlari etkili kullaniyor.

biltrabzon
Mersin macinin en iyisi Salih niye yok.M.Ekici'ye nolduda kadroya alınmadi.sol beklerimiz Musa ve İshak 18'e bile alinmiyor.en iyi Sprinter oyuncumuz Yusuf kulübeye mahkûm edildi.Sefa neden israrla sol acikta oynatiliyor.Serdar'da bizim görmediğimiz neyi gördüde ısrar ediyor.Zeki kimden torpillidir.

Bunu kime soruyorsun,bize mi?HACIOSMANOGLU na mi?Vahid e mi?:D:D

Ayrica 2-3 atariz maci aliriz diyordun,merak ediyorum bizim göremedigimiz neyi gördün bu takimin oyununda böyle söyledin.

Mert Oğuzlu61
26.10.2014, 22:42
ben bu kadroya inanıyorum, rakipleri de gördükçe kesinlikle yarışmacı takım olabiliriz diyorum, olurdukta ama şuana dek hoca bunu engelledi maalesef bunun lamı cimi yok... çok daha iyi işler yapabilirdik, fark bu kadar açılmayabilirdi.

şimdi yapmamız gereken şey, yine zorlaya zorlaya söylüyorum bunu ama hocaya devre arasına kadar en azından ittire ittire, kaktıra kaktıra sabretmek. baktık bir şeyler düzelmiyor, sonrasına sonra bakarız. sakin kafayla düşününce tek mantıklı yol bu gibi gözüküyor.

Gordon Freeman
26.10.2014, 22:44

bu bizim ıcın bı sevınc olamaz.Bize ne cincondan.

Erdal DİLEK
26.10.2014, 22:45
Takim iyi yolda. Bu sene hedef şampiyonlar ligi olmali. Takima sahip cikalim. Bu takim olacak inşallah. Milli takim arasina kadar zaman yeter bence...

Ayrica bir kac hafta onceye kadar hoca takimi defansif oynatiyor diye kiziyorduk. Demek ki hoca hakliymiş. By takim daha onde basacak tempoda degil...

Nazim Can
26.10.2014, 22:45
Yedigimiz 2. ve 4. goller bunlari degil Vahid hoca, Dünyadaki tüm hocalar birlesse bu salakca yenilen golleri engelleyemezler, bu yenilen gollerin taktikle oyuncu secimleriyle falan alakasi yok klasik bir deyim ama bireysel hata, Yumlunun 2. goldeki hatasi normal degil resmen gele topa bakiyor, keza 4. goldeki Fatihin gereksiz cikisi ve Yumlunun escortlugunu gördükden sonra her ortalama futbolcu o golü atardi, demem o ki, evet Vahid hoca ilk 11 konusunda biraz rahat davranmis, keske Yumluyu oynatmasaydi, ben futbolda özellikle defans 4 lüsünün pek sakatlik ve ceza haric pek bozulmasi taraftari degilim, neyse Allahdan yedek klübemiz saglam da en azindan geriye bile düssek, bir umut yedek oyunculara sariliyoruz.

nakzo
26.10.2014, 22:46
Takım yorgundu safsatalarini bir kenara biraksin.haftada 3 kere tesislerden stada geldin 3 km'demi yoruldu bu takim.

Fatih ben onunu bunu hata gökteki polyannaları bile geçtim bizim bu 273 milyon TL lik borç ile ve son kurşunumuzuda 75 milyon tl harcayarak attık bu takımın muhtemel basarısızlıgında bir daha ayağa kalkma şansı var mı veya bu kadar borcu basarı ve mac kazanamadan döndürme şansımız var mı?

Berke6198
26.10.2014, 22:48
Hoca kadroyu bu kadar fazla değişikliğe uğratmasa oyun bilgimiz konusunda sıkıntı olduğunu düşünmüyorum.

Çok dengesiz bir kadroya rağmen 4 gol atmayı başarabildik.

Fatih Öztürk
Bunu kime soruyorsun,bize mi?HACIOSMANOGLU na mi?Vahid e mi?:D:D

Ayrica 2-3 atariz maci aliriz diyordun,merak ediyorum bizim göremedigimiz neyi gördün bu takimin oyununda böyle söyledin.

Aga başkan napsin Allahıni seversen bu topcularin büyük çoğunluğu kaliteli.sen hoca olarak oyunculari bile yerinde oynatmiyorsun bir macin bir macina tutmuyor.mac öncesi dedimki en azindan iyi durumda olan Salih ve Mehmetle orta sahada oyunu domine ederde zorlanmadan yeneriz.iyi yerlileri yedeği atıyor 18'e bile almıyor bu adam çok değişik
Mantaliteye sahip ve kesinlikle uzun vadede beklenilecek gibi değil.

Tahir61
özer de döndü çok şükür iyi de görünüyor

onuru çok arayacağız dedirtti bu maç

Çakıroğlu İhsan
26.10.2014, 22:51
Cok mu zordu Medjaniyi stoper baslatıp Salihi ortada oynatmak? Hadi bunu yapmadın ikinci yarıya Medjani-Cardozo değişikliğiyle başlamak ne kadar zor olabilirdi?

Zeki ve Yumlunun her zaman gönderilmesi taraftarıydım bugün de kendilerine çok sövdüm be hoca sen niye oynatıyosun bunları?Sen degil misin 2aydır birlikte olan..

Tarihte izlediğim en kötü Antepten 4 tane gol yedik berbat bi rotasyon..Vahid hocamızı cok seviyorum ama futbol bilgisine güvenemiyorum artık...

gurur6134
26.10.2014, 22:51
Birilerinin kafasina vahidin sacmaliklari 7.hafta sonunda dank etmeye baslamis bununla olmayacak demeye baslamislar olaya olumlu tarafdan bakarsak buda bir gelismedir..trabzonlu futboldan anlar futbolu bilir de tipki trabzonspor trabzonda herseyden once gelir gibi sadece efsanelerde kalmis bir soz..

Fatih Öztürk
26.10.2014, 22:53
Fatih ben onunu bunu hata gökteki polyannaları bile geçtim bizim bu 273 milyon TL lik borç ile ve son kurşunumuzuda 75 milyon tl harcayarak attık bu takımın muhtemel basarısızlıgında bir daha ayağa kalkma şansı var mı veya bu kadar borcu basarı ve mac kazanamadan döndürme şansımız var mı?

Var hocam var.gundemde olan stad isim hakki, yakinda olacak olan göğüs reklami,Kartal tesisleri ve hes projelerinden borcu çok rahat eritecez bu konuda rahat ol lakin sahaya bakiyorum bu istanbul pezolarini hazir bu kadar kötü yakalamisken şampiyonluğa ortak olmak lazimdi.resmen hocanin fantazilerine kurban gidiyoruz kendi ayağımiza kurşun sıkıyoruz olacak iş değil.

Yaşar
26.10.2014, 22:54
Maçı izlemedim ama 4 gol yememizde bütün sorumlu Yumlu ve Zeki Yavruymus. Diğer oyuncular çok iyi oynamislar herhalde.

ccd6167
26.10.2014, 22:54
Rostov hariç kazandığımı 3 maç var

Mersin maçı rakip 10 kişi
Metalist maçı dk 90 da atılan gol
Lokeren maçı duran toplar sayesinde

Attığımı gollerin çoğu duran top

Bi allahın kulu da demiyorki biz organize atakla gol atamazmıyız

Sadece kasımpaşa macında yusufun attığı gol organize bi goldü ama adam ondan sonra kadro görmedi

Anlamadığım su takımın 11 olur. Rotasyon yapacaksan eğer 2 bilemedin 3 oyuncuda yaparsın 3 tane oyuncunun değiştiği rotasyon olmaz kadro değişikliğine gidersin
Geçen kadroya soneri mustafayı sefayı serdarı zekiyi koyuyorsun sen buna rotasyon diyemezsin işte

Çünkü hala iskletin belli değil bu takımın sistemi belli değil daha çünkü hocanın kafasında ne bi sistem ne taktik var

Hakan
26.10.2014, 22:56
Hoca maç sonu basın toplantısında fenere verilen penaltılara gönderme yapmış.Vay be

Nazim Can
26.10.2014, 22:56
Zeki yerine Mustafa Akbas oynasa ayni hatalari yapmazdi diyemiyorum, bu yabannci kurali elimiz kolumuzu bagliyor maalesef, keske solda Bosingwa sag bekde Salih Dursun oynasaydi.

kudu_61
26.10.2014, 22:57
birbirinin aynısı 3 tane golümüz var ve bu 3 golde ortaya şişirilen topları indiren bir 2. adam ve gol için topla buluşan 3.adam

1 orta açan
2 indiren
3 golü atan

organize atağımız yok
defans kötü
ve malesef çıkan kadro çok kötü benim anladığım hoca oynatmamak istediğine sakat diyor
yumlu hazırlanmışken isak veya musanın hazır olmayışı uydurmacadır
yusufa yapılan ise düşmanlıktır
ekicinin dinlendirilmesi saçmalıktır kazansan 10 puanın olacak
bu kadar lüksün yok ki hoca

bugün eldeki futbolcularla bile senden daha iyi kadro çıkaracak çok taraftar var
takım organize atak yapamıyor

Fatih Öztürk
26.10.2014, 22:57
Birilerinin kafasina vahidin sacmaliklari 7.hafta sonunda dank etmeye baslamis bununla olmayacak demeye baslamislar olaya olumlu tarafdan bakarsak buda bir gelismedir..trabzonlu futboldan anlar futbolu bilir de tipki trabzonspor trabzonda herseyden once gelir gibi sadece efsanelerde kalmis bir soz..

Burada bana taş var:)
Karabük maçında hocanin fantazilerine kurban gittigimizde bir daha bu yanlışı yapmayacağini düşünüyordum ama daha büyük faciayi bugün yaptı.bu yaşta dünyayi dolaşmis teknik adamın basit hataları kabul edilecek gibi degil.

Nazim Can
26.10.2014, 22:58

Sadece kasımpaşa macında yusufun attığı gol organize bi goldü ama adam ondan sonra kadro görmedi

Anlamadığım su takımın 11 olur. Rotasyon yapacaksan eğer 2 bilemedin 3 oyuncuda yaparsın 3 tane oyuncunun değiştiği rotasyon olmaz kadro değişikliğine gidersin
Geçen kadroya soneri mustafayı sefayı serdarı zekiyi koyuyorsun sen buna rotasyon diyemezsin işte

Çünkü hala iskletin belli değil bu takımın sistemi belli değil daha çünkü hocanın kafasında ne bi sistem ne taktik var

Rotasyon konusunda haklisin ama bu lanet olasi 5 yabanci olayi Hocayida cok zorluyor.

Burak
26.10.2014, 22:59
Atletico Madrid'in kaç maçı duran toplarla çevirdiğini biri istatistiklerle dökebilir mi buraya.

Furkan Dündar
Hoca maç sonu basın toplantısında fenere verilen penaltılara gönderme yapmış.Vay be

Önce işini yapsın sonra gönderme yapar

biltrabzon
Aga başkan napsin Allahıni seversen bu topcularin büyük çoğunluğu kaliteli.sen hoca olarak oyunculari bile yerinde oynatmiyorsun bir macin bir macina tutmuyor.mac öncesi dedimki en azindan iyi durumda olan Salih ve Mehmetle orta sahada oyunu domine ederde zorlanmadan yeneriz.iyi yerlileri yedeği atıyor 18'e bile almıyor bu adam çok değişik
Mantaliteye sahip ve kesinlikle uzun vadede beklenilecek gibi değil.

Hocayi almak icin aylarca bekleyen bu baskan degil mi?Ayrica bu takim zorlanmadan Düzyurtspor u bile yenemez,cok yanlis transferler yapildi.Bunlarin suclusu kim baskan.Alinip oynamadan gidenler haric Musa,Ishak,Belkalem,Awram,Medjani,Waris,Serdar ve Sefa nin yanlis transferler oldugunu düsünüyorum.Basindan beri söyledim Yatabare,Cardozo iyi transfer Ekici de iyi,Constant i orta sahada hic iyi görmüyorum,bu aksam solda cok iyiydi ama.

Aydın Tiryaki
26.10.2014, 23:00
Aklı selim her insan şu kadroyu düşünebilir değilmi en azından ve bugun sahada olması gereken de buydu.Neyse bundan sonrası için ideal kadromuz bu olmalı bence lig maçlarında Waris Yatabare sonradan düşünülebilir çünkü Constant sol kanatta çok yararlı olacaktır diye düşünüyorum.

http://www.footballuser.com/formations/2014/10/1137067_Trabzonspor.jpg

hyasin61
26.10.2014, 23:00
Hoca ıyı demıs takım kazanınca oyuncular ıyı takım kaybettıgınde hoca kotu olur.Herseyı kabul edıyorum

Nazim Can
26.10.2014, 23:01
Yusuf ile Waris arasnda daglar kadar fark yok, keza Zeki ile M Akbas arasinda da, Soner Özer denilse anlarim ama bazi oyunculari cok abartiyoruz.

sasort
26.10.2014, 23:01
defansımız iyi kalede onur vardı iyi görünüyordu

çok arayacaz onuru

geçelim vasat oyuncullarımıza sol bekte ishak olsa idi bu kadar aciz olurmuyduk

serdar ne yaptı bu maç sadece gezdi

medjani kötü topçu değil ama defans topçusu orta saha değil
sonere ne demeli şans istedi ama yine bir şey göremedik

inş açıklamalarındada söyledi bu topçularla maça başlamaz

orta saha

artık constant-özer-ekici-salihten başkasını kullanmaz

bakın ön libero işini bu gün constaant özer birlikte kapattı

bu özere çok ihtiyacımız olacak

zwartezee
26.10.2014, 23:02
Takım evide deplasmanı yaşıyor takımı değil şehri eleştirin. Sahaya çıkarken boş tribünleri gören futbolcu nasıl motive olsun idman macı oynar gibi oynadılar işte skor bile bunu gösteriyor 4-4 hazırlık macı skoru. Trabzonspor bir şehir takımı değil artık bir gurbetçi takımıdır.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

memozcan
26.10.2014, 23:05
hala yediğimiz golerde hoca ne yapsın diyenleri görüyorum ya çıldırmak işten değil.. elbette hoca sahaya girip golü önlemeyecek ama kurduğu kadro o golü yemeyecek..

belkalemle yumlu tandemi tarihin en ağır tandemi olur.. hele bir de önlerinde medjani varsa adam şut çeker direkten döner, gezinerek gelip m. demir vurur topa.. sol beke koyduğumuz adam asrın bidonluğuna aday bi adam onun orda ne işi var..

hele bir 4. gol var ki herkes es geçmiş ama belkalem rakibi ofsayta düşürmeye çalışıyor aklı sıra.. kaldı mı böyle bir defans anlayışı.. eskiden yılmaz vuralın takımlarında izlerdik böyle ofsayta düşürme çabalarını..

uzun lafın kısası defans dörtlünde belkalem-yumlu-zeki varsa 4 yemeye mahkumsun.. kimse kıvırmasın..

Salih Kara
26.10.2014, 23:06
Yeterince eleştiri yapılmış. Bir de bardağın dolu tarafına bakalım. Daha 7. dakikada gol atan ve kapanan hatta 10. dakikadan itibaren zaman geçiren bir takıma karşı oynadık. Bu kadar kapanan bir takıma organize atak geliştirmek çok zor. Ya yan toplarla ya da uzaktan şutlarla kilit açılabilir. Uzun yıllardır şampiyon olduğumuz sezon dahil kapalı takımı açtığımızı hatırlamıyorum. Ama bugün üstelik iki farklı geriden gelmemize rağmen 4 tane gol attık. Defanstaki basit hatalar yüzünden maç berabere bitti. Ayrıca uzun zamandır böyle geri döndüğümüzü de hatırlamıyorum. Velhasıl bu sene takım karakteri gereği bazı melekeler kazanmaya başladığımızı düşünüyorum. Bir de duran toptan gol attıkça küçümsenmeye başlamış. O duran toplar sayesinde mustafa denizli ile fener 2001 yılında şampiyon olmuştu. Bunu iyi değerlendirmek lazım

atomantcum
26.10.2014, 23:07

birbirinin aynısı 3 tane golümüz var ve bu 3 golde ortaya şişirilen topları indiren bir 2. adam ve gol için topla buluşan 3.adam

1 orta açan
2 indiren
3 golü atan

organize atağımız yok

Kusura bakmayın ama bu iki yorum da "organize gol" ne demek bilmediğinizi gösteriyor.

Gordon Freeman
Tamam ben de sabır gösterelım dıyenlerden olarak Vahidin ne yaptıgını anlayamıyorum fakat..
bir şey var kı onu çok ıyı anlıyorum.Zeki,Serdar ve türdeşleri bu takımın oyuncuları deıl.
Bugun kenarda Mourinho olsa yediğimiz golleri engelleyemezdi.
Takım seçimini beğenmesek de golleri takımdan ziyade bireysel salaklıklardan yedik.

Fatih Öztürk
Hocayi almak icin aylarca bekleyen bu baskan degil mi?Ayrica bu takim zorlanmadan Düzyurtspor u bile yenemez,cok yanlis transferler yapildi.Bunlarin suclusu kim baskan.Alinip oynamadan gidenler haric Musa,Ishak,Belkalem,Awram,Medjani,Waris,Serdar ve Sefa nin yanlis transferler oldugunu düsünüyorum.Basindan beri söyledim Yatabare,Cardozo iyi transfer Ekici de iyi,Constant i orta sahada hic iyi görmüyorum,bu aksam solda cok iyiydi ama.

Evet bu hocayla olacak iş değil bu.yalniz saydigin oyuncu grubundan Medjani ve Serdar'i begenmiyorum ve yanlış transferler olduğunu düşünüyorum.Musa oynadığında devamlılığı vardi.bildigimiz Ishak en iyi yerli sol beklerden.Avraam avrupa maçlarında kötü değildi ligde oynatilmiyor zaten,Belkalem en istikrarli 3-4 iyi oyuncudan biri, Sefa'yi solda oynatıginda normal olarak kötü sağa aldığında yaptığı ortalar görüldüğü gibi yerinde.bu kadroyu samimi söylüyorum Hami sahaya cikarsaydi normal olani yapar doğru olan kadroyu sahaya sürer en azından 13-14 Puanımiz vardi şuan.

ccd6167
26.10.2014, 23:09
Rotasyon konusunda haklisin ama bu lanet olasi 5 yabanci olayi Hocayida cok zorluyor.

Yabancı kuralı varsa takım da 3 yabancı stoper var 1 oynar 3 yabancı forvet var 2 si oynar bu oyunculara iskeleti kur

Bosi
Cardozo
Yatabare
Constant
BelkAlem

Koy iskelete belkalem ile avram ve medjani cardozo yatabare ile de warisi koy rotasyona

Ama sen illa medjaniyi oynatcam diye maça başlarsan böyle tökezlersin işte

Yahu kimsede sormuyor aynı stil aynı ayak aynı mevkinin adamı olan constant-soner yada serdar- sefa nasıl aynı anda oynar

Yani oyntmaktaki amaç ne olabilir

Nazim Can
26.10.2014, 23:09
hala yediğimiz golerde hoca ne yapsın diyenleri görüyorum ya çıldırmak işten değil.. elbette hoca sahaya girip golü önlemeyecek ama kurduğu kadro o golü yemeyecek..

belkalemle yumlu tandemi tarihin en ağır tandemi olur.. hele bir de önlerinde medjani varsa adam şut çeker direkten döner, gezinerek gelip m. demir vurur topa.. sol beke koyduğumuz adam asrın bidonluğuna aday bi adam onun orda ne işi var..

hele bir 4. gol var ki herkes es geçmiş ama belkalem rakibi ofsayta düşürmeye çalışıyor aklı sıra.. kaldı mı böyle bir defans anlayışı.. eskiden yılmaz vuralın takımlarında izlerdik böyle ofsayta düşürme çabalarını..

uzun lafın kısası defans dörtlünde belkalem-yumlu-zeki varsa 4 yemeye mahkumsun.. kimse kıvırmasın..

Yumlunun yenilerin gollerde ki payini düsünürsek, dün aksama dönelim dönerkende 5 yabanci kuralini unutmadan dönelim, Aykut mu Yumlu mu Akbas mi?

hyasin61
26.10.2014, 23:10
Tumer Metın -Mustafa Denizli : Vahıd hoca ıkıncı yarı Zekı'yı sag beke Constant'ı sol beke ve Bosı'yi de ortasahaya cekınce takımın baskısı ve pas yapabılırlıgı arttı.

sasort
26.10.2014, 23:10
bu yusufa neden taktı bu hoca anlamam ki

adamı oynattı gol attık

bence eldeki en iyi kanat oyuncuları yusuf-waris benim ideal kadrom

......................................fatih....... .................................

bosigwa.............belkalem..............yumlu... ............ishak

..........................özer.................... ....constant.............

........................................ekici..... ............................

yusuf............................................. ...................waris
...................................cardozo........ ........................

Furkan Dündar
26.10.2014, 23:11
Özer iyileşti ise
Sen ortasahayı

Ekici -- Özer -- constant kuracaksın

Ileriye waris yatabare cardozo ile çıkacaksın
O zaman gör bak neler oluyor

------------constant--------

------ekici------------Özer----

---------------waris------

-------yatabare------cardozo--

memozcan
26.10.2014, 23:11
Yumlunun yenilerin gollerde ki payini düsünürsek, dün aksama dönelim dönerkende 5 yabanci kuralini unutmadan dönelim, Aykut mu Yumlu mu Akbas mi?

kardeşim kaç yaşında olduğunu bağışlar mısın?

Fatih Öztürk
26.10.2014, 23:12
Ne kadar zorlarsan zorla bir iskelet olusturmak zorundasin arkadaş.mahalle maci degilki bu her hafta sağdan soldan adam toplar gibi oyunculari değiştiriyorsun.

Nazim Can
kardeşim kaç yaşında olduğunu bağışlar mısın?

Türk hesabina göre 19, avrupa hesabina göre 18.

ccd6167
Kusura bakmayın ama bu iki yorum da "organize gol" ne demek bilmediğinizi gösteriyor.

Organize atakla ile organize gol arasında fark var. Senin duran toptan gol atman duran top organizasyonun her zaman gol olacağı anlamına gelmez oyun sıkıştığı zaman duran top organizasyonlarına basvurursun. Organize ataktan bahsetmek farklı srnin bahsettiğin organize duran toptan gol olayı 173717 sene önce sonra erdi. Ancak puan alırsın ana maç kazanmaZsın. Sen öğrende gel.

asilhamsi
26.10.2014, 23:13
herseyi gectim eger defans ortasında sorun yasıyorsan bossingwa yı gobege cekersin ve oranın lideri yaparsın.

sefa kayseri de sag bekte oynadıgı maclar var.Mucadeleci ve guclu bir adam.kesinlikle zeki den iyi oynayacaktır.

yusuf bir tek mac oynadı ve serdar ın yapamadıgı herseyi tek macta yaptı.

kalede ibrahim kesinlikle fatihten kotu oynamayacaktır.

constant eger caren yoksa sol bekte mukemmel oynar.Hatta oradan oyun bile kurar.

Bu bilgiler ısıgında:

----------------------ibrahim------------------
sefa--------belkalem---------boss----------constant

özer--------ekici-----------salih------------yusuf

------------yatabare-------------cardozo---------------

al sana yabancı kuralına takılmayan kadro.

bu arada eger ishak oynayacak durumda olursa

sol bekte ishak sol acıkta constant oynar ve ideal kadronu yakalarsın.

---------------------ibrahim--------------------

sefa------------boss-------------belkalem-------------ishak

özer----------ekici------------------salih-------------constant

------------yatabare--------------cardozo--------------------

kadro budur arkadaslar.

Sefaenes
26.10.2014, 23:14
Hoca kadar taraftarda suc buluyorum taraftar ne olursa olsun takimi desteklemeli. Mac baslamis sanki seyircisiz oynuyoruz herkez cekirdek yiyor 1 yari öyle. 2 yari biraz az canlama vardi desteklemek babinda

asilhamsi
26.10.2014, 23:15
boss,constant,özer,ekici,cardozo,yatabare ölmedikleri sürece ilk 11 de oynamak zorundalar.

asilhamsi
26.10.2014, 23:16
---------------onur-----------------

sefa----------boss--------belkalem--------ishak

özer--------ekici---------salih----------constant

------------yatabare---------cardozo-------------

bu takımın ideal 11 i budur.

nakzo
26.10.2014, 23:16
Ben ihonun takıma bu kadar para harcatmısken bu kadar iddealı açıklamalar yapmışken hala daha Vahide yol vermemesine inananamıyorum bu kadar para harca takıntılı, megolaman bir ihtiyar içine etsin herşeyin. vahidin kaldğı her dakika bu kadro dahada eriyecek korkarım bu büyük yatırımı kendi elimizle toprağa gömüyoruz.

Sefa Murat Dokuz
26.10.2014, 23:17
Attığımız goller organize felan değil hep şişirme oynadığımızdan rakibin de hata yapacağı pozisyonlar olacak ki hava toplarında tehlikeli bir takımız, ama organize olamıyoruz diyemem asla. Sefa'nın çeviremediği 2 topu Sefa içeri çevirebilse hem Cardozo hem Yatabare 1'er gol atmış olacaktı. O pozisyonlar gayet organize gelinmiş pozisyonlardı.

Nazim Can
26.10.2014, 23:19
Herseyi gectim neden hep uzun boylu adamlar gol atiyorda digerleri atamiyor diye aglayan adamlar var aramizda, zeka seviyesi, antu com la yarisir yeminlen.

ccd6167
26.10.2014, 23:20
Tamam ben de sabır gösterelım dıyenlerden olarak Vahidin ne yaptıgını anlayamıyorum fakat..
bir şey var kı onu çok ıyı anlıyorum.Zeki,Serdar ve türdeşleri bu takımın oyuncuları deıl.
Bugun kenarda Mourinho olsa yediğimiz golleri engelleyemezdi.
Takım seçimini beğenmesek de golleri takımdan ziyade bireysel salaklıklardan yedik.

İşte öyle olmuyo morinhoyu gidip zekiye razı etmez seni. Oranın en kötü adamını koyar yine de oyantırdı koyar 33 yasında ashley cole mesela

Bu sene kloop yaptı onu hummelsi sol bek oynattı bi iki maç çuvalladı

Yokluktan oynatırsın anlarımda

sasort
26.10.2014, 23:22
ben ikinci yarı nasıll oynadık anlamadım

medjaniyi çıkardı warisi aldık

zeki saağ bek bosigwa orta saha kim sol bek oldu

constant mı

eee waris serdar sefa

sefamı ortada oynadı

Nazim Can
26.10.2014, 23:23
İşte öyle olmuyo morinhoyu gidip zekiye razı etmez seni. Oranın en kötü adamını koyar yine de oyantırdı koyar 33 yasında ashley cole mesela

Bu sene kloop yaptı onu hummelsi sol bek oynattı bi iki maç çuvalladı

Yokluktan oynatırsın anlarımda

Zeki dedigin adam bugün sol bekde yoklukdan oynamidi mi ???

memozcan
26.10.2014, 23:23
Türk hesabina göre 19, avrupa hesabina göre 18.

kardeşim futbolda takım savunması diye bir şey var.. sol bekin hata yaparsa sol stoperşn onun kademesine girer, sağ stoperin hata yaparsa sağ bekin onun kademesine girer.. bir tane golü çzellikle dıran toplardan ya da kornerden bir oyuncunun hatasına bağlı olarak yersin ama 4 tane golü asla bir oyuncunun hatasına bağlayamazsın.. eğer ligin en gevşek takımından 4 tane gol yiyorsan burada kesinlikle daha büyük sıkıntılar var demektir..

yediğimiz golleri şimdi gene izledim.. yumlunun da hatası var , belkalemin aynı oranda hatası var. 4. golde rakibi ofsayta düşürmek için öne koşuyor ve geri koşamıyor. zekinin hatası var fatihin hatası var, medjaninin hatası var.. var oğlu var.. adamlar dönen bütün topları kaptılar ve bizim stoperleri yürüyerek geçtiler..

iki tane 192cm'lik çok ağır stoperle oynarsan m. demir gibi hareketli biri araya atılan her topta tehlike yaratır.. bunu bilmemek bir teknik adam sorunudur.. zeki yavru gibi her pozisyonda her hamlede hata yapabilecek birini sol beke koyup da önüne sefa yılmazı koyarsan zekiyi o hatalara adeta kendi elinle itersin..

5 yabancı kuralı bizim gibi yabancı kadrosu şişkin takımlar için dezavantaj gibi görünse de yine bizim gibi yerli kadrosu nispeten iyi takımlar için avantaj bile sayılabilir..

Kasım BEKTAŞ
26.10.2014, 23:24
tribünler boş, hoca saçmalamaya devam ediyor, son dakika da beraberliği kurtardık

Allah sonumuzu hayır etsin.

ccd6167
26.10.2014, 23:24
Zeki dedigin adam bugün sol bekde yoklukdan oynamidi mi ???

İshak ile musa neyi var

asilhamsi
26.10.2014, 23:25
özer---salih---ekici---constant

bu takımın ortasahası budur.

Sefa Murat Dokuz
26.10.2014, 23:25
---------------onur-----------------

sefa----------boss--------belkalem--------ishak

özer--------ekici---------salih----------constant

------------yatabare---------cardozo-------------

bu takımın ideal 11 i budur.

Bizim takımın 4-4-2 oynayacak bir kadrosu olduğunu düşünmüyorum. 4-4-2, oynayacak takımın çok iyi bir kaleci olması gerekir çünkü 4-4-2 oynayan takımlar genelde kalesinde çok şut görür. 4-4-2 oynayacak takımın 2 orta sahası da çok yönlü ileri geri oynayabilen oyuncu olması lazım. Bir kör bir topal biri ileri biri geri oyuncusu olmaz.

Kevin Constant şutları çok etkili bir oyuncu, ayrıca hücuma dönük kaleye yakın iyi işler de yapabiliyor bu adamı kanada atmak kayıp olur zaten Constant'da öyle iyi bir orta yeteneği yok evet iyi top saklıyor ve sürüyor ama ortada oldukça iyi.

Hadi diyelim Constant kanatta olursa, Salih tam orta saha gibi oynamıyor daha çok ön libero gibi. Zokora'yı 2 li orta sahanın teki olarak oynattığımız zaman yaşanan problem gibi sorun olur. Salih Zokora gibi oyuncular 4-4-2 nin orta ikilisinden biri değil 4-1-2-3-1 gibi sistemlerin o ön liberosu olur. Önyargılı değilim tabiki denenebilir bugünki denenen saçmalıktan daha isabetli bir deneme olur Salih'i orta ikiliden birisi olarak denemek.

Özer'de iş bitirici bir adam ince işler yapan bir adam ve çok fazla süratli değil, yeri tam olarak AMC ve kanatta etkisiz kalır gibime geliyor. Özer'in 21-22 yaşındaki hali olsa belki kanatta deneyebilirdik ama şuanda çok zor gibi.

Sefa'dan nasıl bir sağ bek olur hiç bilemedim, Bosingwa bir süre ön libero oynadı bugün ortada nasıl topa basmaya çekindiğini görebiliyoruz stoperde hiç olmaz adam çizgi oyuncusu çizgide kendisini buluyor. Bugün herkes Bosingwa'nın biraz silik kaldığı konusunda hemfikir değilmi çünkü o yerden ortalar kaldı aklımızda onun dışında 2.yarı ön liberoya geçince sahada kayboldu.

asilhamsi
26.10.2014, 23:26
avraam iyileşse iyi olur bu takımın en iyi stoperi avraam.

onun tecrübesine ihtiyac var.

kncyalcin
26.10.2014, 23:27
Özer iyileşti ise
Sen ortasahayı

Ekici -- Özer -- constant kuracaksın

Ileriye waris yatabare cardozo ile çıkacaksın
O zaman gör bak neler oluyor

------------constant--------

------ekici------------Özer----

---------------waris------

-------yatabare------cardozo--

Elindeki kadrodan savunma çıkmaz.. Bu takımın forvetlerinden birini keser yedekte bekletirsin. Ortasahaya direnç katması için Salih veya Ferhat'ı denersin.
Bugün gördüğüm ne Sefa ne de Serdar bu takımda oynayamaz. Erkan ve Jimmy'e gel de üzülme.
Soner, Aykut Demir, Serdar gibi birçok takaslık oyuncumuz var elimizde. Hoca elindeki kadroyu kullanmakta zorlanıyor. Hakkımızda hayırlısı..

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

sasort
26.10.2014, 23:27
Ne kadar zorlarsan zorla bir iskelet olusturmak zorundasin arkadaş.mahalle maci degilki bu her hafta sağdan soldan adam toplar gibi oyunculari değiştiriyorsun.

anlamıyorum ki fatih herkese şans veriyorum

demeye mi çalışıyor

şans verde 3 farklı maç olur al sonda kendini göstersin

sen serdar zeki sonere bel bağlayıp maça başlarsan olacağı belli zaten

yolda kalırsın

biltrabzon
26.10.2014, 23:28
Bu arada Vahid hayatimda ilk defa 4 gol yedim dedi mactan sonra,adam 5-6 kez 4 lük olmus önceden.Burda hafiza kaybi yasamis.

cerasus
26.10.2014, 23:28
Macimiz cezali olsa, yani seyircisiz oynansa, biz bu maci alirdik.

orhan42
26.10.2014, 23:29
Bu arada attığımız goller şişirme diyenler,kardeşim ceza sahasına yerden yollayınca topu organize atak oluyor da yüksek topla gol aramak şişirme mi oluyor?Etmeyin arkadaşlar.Frikik ardından gelen gole bir şey dmeme ama attığımız diğer 3 gol de bana göre çok güzel goller..Ve organize goller..Mustafa'nın Yatabare'ye indirdiği top,Belkalem'in attığı,ve son gol evet yüksekten gelen ve indirilen topların hemen akabinde geldi ama bence tesadüfi goller değildi..

artvints
26.10.2014, 23:30
Boşver Trabzon'u gel Beşiktaş'ı tutalım :D

Bunu soyleyen ilk kisi sen degilsin :) 15 sene once de boyle teklif almistim.kabul eder gibi olmustum.aklima geldikce utanirim :)

asilhamsi
26.10.2014, 23:30
Bizim takımın 4-4-2 oynayacak bir kadrosu olduğunu düşünmüyorum. 4-4-2, oynayacak takımın çok iyi bir kaleci olması gerekir çünkü 4-4-2 oynayan takımlar genelde kalesinde çok şut görür. 4-4-2 oynayacak takımın 2 orta sahası da çok yönlü ileri geri oynayabilen oyuncu olması lazım. Bir kör bir topal biri ileri biri geri oyuncusu olmaz.

Kevin Constant şutları çok etkili bir oyuncu, ayrıca hücuma dönük kaleye yakın iyi işler de yapabiliyor bu adamı kanada atmak kayıp olur zaten Constant'da öyle iyi bir orta yeteneği yok evet iyi top saklıyor ve sürüyor ama ortada oldukça iyi.

Hadi diyelim Constant kanatta olursa, Salih tam orta saha gibi oynamıyor daha çok ön libero gibi. Zokora'yı 2 li orta sahanın teki olarak oynattığımız zaman yaşanan problem gibi sorun olur. Salih Zokora gibi oyuncular 4-4-2 nin orta ikilisinden biri değil 4-1-2-3-1 gibi sistemlerin o ön liberosu olur. Önyargılı değilim tabiki denenebilir bugünki denenen saçmalıktan daha isabetli bir deneme olur Salih'i orta ikiliden birisi olarak denemek.

Özer'de iş bitirici bir adam ince işler yapan bir adam ve çok fazla süratli değil, yeri tam olarak AMC ve kanatta etkisiz kalır gibime geliyor. Özer'in 21-22 yaşındaki hali olsa belki kanatta deneyebilirdik ama şuanda çok zor gibi.

Sefa'dan nasıl bir sağ bek olur hiç bilemedim, Bosingwa bir süre ön libero oynadı bugün ortada nasıl topa basmaya çekindiğini görebiliyoruz stoperde hiç olmaz adam çizgi oyuncusu çizgide kendisini buluyor. Bugün herkes Bosingwa'nın biraz silik kaldığı konusunda hemfikir değilmi çünkü o yerden ortalar kaldı aklımızda onun dışında 2.yarı ön liberoya geçince sahada kayboldu.

boss gecen sene merkezi savunmada cok iyi işler cıkardı.Bu bölgeye kesinlikle yabancı degil.

sefa nın sag bek performansını kayseride izlemiş biri olarak zekix10 diyorum.

constant konusuna kısmen katılıyorum.

özer en şaşalı donemini kanat oynarken yaşadı.Bir sezonda 12 asist yapmıstı.Hızı hala aynı ve bence yine en etkili olacagı bolge kanat.

bunu nasıl degerlendiriyorsun:)

----------------------ibrahim----------------------

sefa----------boss--------------belkalem--------ishak

---------ekici--------salih---------özer-----------

yatabare-------------cardozo----------------constant

hyasin61
26.10.2014, 23:32
Bu arada attığımız goller şişirme diyenler,kardeşim ceza sahasına yerden yollayınca topu organize atak oluyor da yüksek topla gol aramak şişirme mi oluyor?Etmeyin arkadaşlar.Frikik ardından gelen gole bir şey dmeme ama attığımız diğer 3 gol de bana göre çok güzel goller..Ve organize goller..Mustafa'nın Yatabare'ye indirdiği top,Belkalem'in attığı,ve son gol evet yüksekten gelen ve indirilen topların hemen akabinde geldi ama bence tesadüfi goller değildi..

Tumer Metın onu ıyı dedı : Belkalem,Yatabare,Yumlu,Medhanı gıbı kule oyuncuların rakıp kalede tehlıkelı oldugunu ve bundan Trabzonspor'un cok ıyı yararlanıyor.

asilhamsi
26.10.2014, 23:33
fatih,zeki,mustafa,medjani,soner,serdar

mutlak suretle bir kac hafta dinlendirilmeli.

Sefa Murat Dokuz
26.10.2014, 23:33

Duran top organizasyonu diye birşey vardır mesela oda organizasyondur. Belkalem'in attığı gol gibi. Birisi keser biri indirir diğeri vurur. Bu organizasyondur. Basit bir organizasyon. Sefa'nın golünü geçiyorum direkten döndü vurdu felan.

Kalan 2 gol içeri doldur boşaltın, bizim hava topu üstünlüğümüz sayesinde atılmış goller. Ama demiyorum ki bu takım organize olamıyor. Öyle bir iddiam yok. Ama attığımız o 2 gol organize felan değil. Takım topu kaleye 40-45-50-55 metre uzaktan ceza sahasına şişiriyor neresi olursa olsun. Bu bir sistem olamaz. Bir verkaç yok. Birini kaçırmak yok. 2 defa Sefa ile bunu denedik Özer çok iyi Sefa'ya bıraktı ikisini de Sefa çeviremedi ziyan etti. Organize olabiliyoruz ama kolayı seçip topu içeri şişiriyoruz şuanda durum bu.

asilhamsi
26.10.2014, 23:34
fatih-ibrahim
zeki-musa
mustafa-özer
medjani-salih
soner-ekici
serdar-cardozo

haftaya yapıyorsan boyle rotasyon yap:)

artvints
26.10.2014, 23:36
hep aynı kadroyu yazıyorum, bir gün inşallah nasip olur izlemek.

...................onur.............
...boss....mustafa..medjani..ishak
..............salih....constant
.......özer........mehmet..........
...................................waris
.....................cardozo

Furkan Dündar
26.10.2014, 23:38
Elindeki kadrodan savunma çıkmaz.. Bu takımın forvetlerinden birini keser yedekte bekletirsin. Ortasahaya direnç katması için Salih veya Ferhat'ı denersin.
Bugün gördüğüm ne Sefa ne de Serdar bu takımda oynayamaz. Erkan ve Jimmy'e gel de üzülme.
Soner, Aykut Demir, Serdar gibi birçok takaslık oyuncumuz var elimizde. Hoca elindeki kadroyu kullanmakta zorlanıyor. Hakkımızda hayırlısı..

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

----bosingwa---medjani---Mustafa---musa(ishak)

Bu adamlar ile olmaz mı

Yahu hocam savunma diye diye ne hale geldik Antep'ten 4 yiyoruz

Antep'i kendi sahasına hapsetmemiz lazım
Topun yüzde 60-70 bizde olması lazım biz ise tam tersini yapıyoruz
Biz bu oyun yapısı ile de çok puan veririz
Serdar falan hikaye zaten hiç girmiyorum oraya
Hocanın da artık bi 7 kişiyi belli etmesi lazım bu adamlar her maç 11 oynar diyecek bu ne her hafta 5-6 kişi farklı oynatıyor böyle Rotasyon olmaz zaten ne hikmetse tek cezayirliler yedeğe düşmedi

Bosingwa
Cardozo
Constant
Waris(yatabare)
Belkalem(medjani-papa)
Ekici
Özer
Musa-ishak

Bak 8 net adam yazdım diğer 3 ismi istediği gibi değişsin ama 11 az cok belli olmalı yani ..

Ama Salih olabilir waris ya da yatabare yerine koyarsın dediğin gbi direnç olur ama
Çift forvet şart

bordomavi1
26.10.2014, 23:38

+1 Benim kadro da bu.

Tayfun Aydın
26.10.2014, 23:41
Aynı golü 3 defa atmissin hala organize atak yok diyenler var. Takımın uzun ve bunun nimetlerinden faydalanıyorsun.
Maçın özetlerini şimdi izledim Yumlu bu değil ve sakatlık yaşamasa bu topların hepsini keserdi.
Orta saha Ekici Özer Salih Constant olur ama Ekici ve Özer beraber nasıl oynarlar bilemiyorum.
Şaka gibi bir maç yenilen son gol hariç Fatih in suçu yok bence Fatih bir Onur değil asla normal bir kaleci. Onur un Avrupanın en iyi 5 kalecisinden biri olduğunun ıspatıdır

artvints
26.10.2014, 23:48
defans hatalıydı ama, ortasaha ortada yoktu. okadar kolay geldiler ki.göz göre göre yedik golleri resmen.bu medjani boşluk doldursun diye oynuyor ortada, daha ben bişey yaptığını görmedim.daha çok yolumuz var ama bugun çıkan kadro değişiklikler hepsi felaketti.kaos vardı sahada.kim nerde ne yapıyor belli değil. ortasahayı çok boşluyor hoca.böyle olmaz.

asilhamsi
26.10.2014, 23:51

--------------onur------------
sefa------boss-------belkalem-----ishak

özer-----salih----------ekici--------constant

------------yatabare-------cardozo-----------

buda benim favori kadrom.

Sercan Keleş
26.10.2014, 23:52
Cardozo'nun yaptığı faul kimsenin dikkatini çekmedi sanırım. Direk kırmızı kart. Cardozo neden bu ruh haline büründü. Gavura mı tekme atıyor. Baktı adam hakemler kart göstermiyor diye. Bu iki oldu uyarılması gerekiyor.

Gaziantep kalecisi gol atan futbolculara doğru yaptığı inanılmaz çıkışın bir mantığı var mı ? Yatabare ve Cardozo son vuruşları yapmadan önce nasıl bir uçuyorsa , az daha sakatlayacaktı.

Her sene böyle bir şans yakalayamayız diyoruz her sene büyük diye söylenen takımlar dökülürken biz nal topluyoruz.

Futbolcu seçiminden tutunda her şeye kadar Vahid Halilodzic rezeletti. Takım rezalet halde. Bu kadar paraya ne takımlar kurulur. Gidip akıllarını kullanıp Bir Ortasaha almadılar her maç o şu bu ortasahada oynatmaya kalkıyoruz.

Trabzon şehrine de ilk defa söz edeceğim. Siz kesinlikle bu takımı haketmiyorsunuz.

asilhamsi
26.10.2014, 23:54
herkesin hemfikir oldugu konular

boss
constant
cardozo
yatabare
özer
salih
ekici
ishak/musa

bu adamlar mutlak suretle 11 de olmalı.

Tayfun Aydın
26.10.2014, 23:58
-------Fatih-----
Bossingwa-----Belkalem----Avraam----Musa (İshak)
--------------------------Salih--------------
Özer--------Ekici-------Constant---------Yusuf
----------------------Cardozo (Yatabare)-------

Avrupada farklı oynasın ama bu lige bu kadro bile fazla.
Yumlu form tutunca defansa cekersin sola Waris i koyarsın. Bugünki gibi maç zora girerse defansı 3 le Yatabare yi al oyuna.
Hocanın elinde 2 tane çok kaliteli yerli merkez orta saha var bir şekilde kullansın bu adamları

memmedaga
27.10.2014, 00:01
Bu arada Vahid hayatimda ilk defa 4 gol yedim dedi mactan sonra,adam 5-6 kez 4 lük olmus önceden.Burda hafiza kaybi yasamis.

bildiğin yalan söylüyor, kendisi dünyanın 5. en iyi teknik tirektörü ego gözünü kör etmiş sürekli birileri birşeyler suçlu.

Benim hayret ettiğim hem tercihleri hem taktiği tekniği ve demeçleri vukuat olan bu adamı sırf duygulandıracak bi kaç hareket çekti diye bu kadar sahiplenmek ne diye?

Adam adam gibi adam bildiğin yalan söylüyor?

4 fark mi demek istedi yoksa?

serkanholep
27.10.2014, 00:06
bildiğin yalan söylüyor, kendisi dünyanın 5. en iyi teknik tirektörü ego gözünü kör etmiş sürekli birileri birşeyler suçlu.

Benim hayret ettiğim hem tercihleri hem taktiği tekniği ve demeçleri vukuat olan bu adamı sırf duygulandıracak bi kaç hareket çekti diye bu kadar sahiplenmek ne diye?

Adam adam gibi adam bildiğin yalan söylüyor?

4 fark mi demek istedi yoksa?

tercüme hatası olup olmadığını bilmeden trt deki p.çlerin dedikleriylemi hocamızı asacağız

hakan denen o. çocuğu ettiği hakareti unutup açtığı davayı söylüyor

özür dilemeyi de yapmıyor

trt tam bir taraflı yayın organıdır ve benim için söylediği herşey yalandır