PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiye Futbol Direktörü

Cyzio
10.10.2014, 23:45
Sendin değil mi, play-off'un son maçından önce

-"Bildiğim gerçekler var, açıklarsam yer yerinden oynar."

diyen? Eee, haklıydın tabii...Koskoca ligi açık ara lider (yani eski sistemle oynansa, şampiyon) bitir. Tam o sene uydurulan ve sonraki senelerde de uygulanmayan bir play-off kandırmacasıyla işi tehlikeye sok. Sonra ne oldu? Son maçta korktuğun başına gelmedi ve uyduruk sistemle de şampiyon oldun.

Peki sonra?

Ne oldu o bildiğin gerçekler?

Hâlâ bekliyoruz açıklamalarını.

Bunları açıklamaman gerektiği fısıldandı herhalde kulağına.

-"Merak etme, senin çalıştırdığın takımı şampiyon yapacağız."

dendi. Hakikaten de 0-0 biten son maçta hakemler tarafından bayağı korundunuz. Sen de bunun karşılığında sustun.

Ama güvenilmez adamdın. Ne zaman öteceğin belli olmazdı. Karşındakiler de seni iyi biliyordu. Onlar da işi şansa bırakamazdı. Eeee... Ne demişler: "Hacı hacıyı Mekke'de, hoca hocayı tekkede, tellal tellalı beş dakkada bulurmuş." "Ne tellalı?" diyecek olursan, cevap vermemem daha iyi olacak.

Neyse, senin fazla konuşmaman için bir paye uyduruldu: "Türkiye Futbol Direktörü"

İşte bu akşamki maçtan sonra, gerçekleri söylemeyip susman karşılığı elde ettiğin şeylerden, elinde kalan sadece bu afilli laftır.

Miden kaldırıyorsa, afiyet olsun.

.

Fatih Çelik
10.10.2014, 23:47
"What's can i do sometimes" diyorum.

DNA-TS
10.10.2014, 23:47
Anca rüzgar yapar imparatoree...

alone_6161
10.10.2014, 23:51
Mükemmel bir yazı. Tarator terim pardon imparator mu demem gerekiyordu, bakalım maçtan sonra ne der, kabahati kime bulur? Ben diyeyim medyadan girer, eksiklerden devam eder, zeminden sola döner, taraftardan sağa döner, bizden çıkar......

bordomavi1
10.10.2014, 23:55
Süper yazmışsın abi :alkış::alkış:

F. Yıldırım
10.10.2014, 23:57
Imparator değil soytarısı

emre duman
11.10.2014, 00:13
Bırakın baykuşu bildiği gibi oynasınlar cebleri dolmuştur hepsinin merak etmeyin.

U.Sadıkoğlu
11.10.2014, 00:14
Fatih Terim, Galatasaray ile yakaladığı hava neticesiyle Devlet kanadının spora müdahele eden şahısları tarafından Galatasaray'a el freni çektirmesiyle görevlendirildi ve 1-6'lık Real Madrid maçıyla bunu tamamen gerçekleştirdi, görev tamamdı.. Fatih Terim, Şikeden sonra belini bir türlü doğrultamayan Fenerbahçe'ye Şampiyonluğun kapısını sonuna kadar açmış bunun üstüne Galatasaray'a sırf kişisel egoları için darbe üstüne darbe vurmuştur.. Galatasaray o çalkantılı dönemden bugün ki kaotik ortama kadar gelmiştir.. Beter olsunlar beni rahatsız eden bir durum değil.. Ama Fatih Terim'i Türk Futbolunun ilahı olarak gösterenlerin ne denli yalama ve karakter yoksunu oldukları, kendi camiasına bu yamuğu yapabilecek kadar aşağılık bir duruma düşebilecek bir şahsı yalamalarından anlaşılıyor..

Yani diyorumki...

Yukarıda yazdığım 4 satırlık yazının meali şudur.

2 yıl üst üste Şampiyon olan ve Avrupa'da muazzam bir başarı elde eden Galatasaray, pastanın tek sahibi olmaması için Fatih Terim tarafından duraksatıldı, kısacası kale içerden zaptedildi. Fatih Terim'de bunun karşılığında Milli Takım antrenörlüğünü yani = Aylık 800.000 TL'yi cebine koydu.. + birde Stadyum ismi...

Yiğit Gayretli
11.10.2014, 01:09
İz dı fıtbıl dets dı fıtbıl.

Yarın bir gün başı sıkışırsa "konuşurum" kozu baki.

Emre İskender
11.10.2014, 08:33
İmpırıtır ın taktik teknik bilgisi yoktur... Bunu bilmeyen de yoktur...

Bir zamanlar Hakan Şükür gibi Hami gibi Oğuz gibi Rıza gibi Abdullah gibi Ogün gibi Ünal gibi hatta takoz Recep gibi taktik ve teknik bilgisi az ama Milli takım dedi mi kan akıtacak karakterli oyuncuları vardı.

Mustafa Sandalın dönemin meşhur şarkısı gibi "Bastı mı gaza gider mi gider" taktiğiyle gazı alan bu güzel insanlar ellerinden geleni yapar kısmetleri de yanında olduğunda 96 elemelerini geçmiş olurlardı.

Takım çalışma kısmına girmiycem çünkü o konu da Feldkamp ların Holmen lerin öncesinde Derwallerin alt yapı çalışmalarının meyvelerini toplama işi zatı muhtereme kalmıştı.

Şimdi günümüze dönelim. Lüks arabalar Avrupai giyinimler yaşamlar globelleşen dünyadan Avrupa insanı olabilme çabaları monşerler topluluğu ülkemin zengin futbolcuları.

Memlekette ne döndüğünden haberleri var mı yok mu bilmem ama Milli Takım ne demek olduğunu bilmeyeni çok olduğuna emin olduğum futbolcu topluluğu...

Karakter meselesinde maçta hakemlere yapılan itirazlar ile çok rahat anlaşılıyor. Kendini yere atmalar rakibi tekmeleyerek yıldırmalar... Bunları lig maçlarında rahat rahat yapanlar milli takımda kedi...

Velhasıl İmpırıtır sandın ki gene rahata ererim ne de olsa milyon Eurolar alan yerli futbolcular var... e bi de yabancı sınırlaması yaparım yerli yetişir kaymağı toplarım...

Yaptığını yabancı sınırlaması sayesinde 3 liralık yerli futbolcu değere bindi 5 lira oldu. 5 liralık futbolcuyu topçu sandım milli takıma aldın 5 kuruş etmedi.

Suç sende değil balık baştan kokar... Baştaki ve baştakiler ne ki kuyruk o olsun...

GÖLONSA
11.10.2014, 10:02
Cyzıo abiyi bile neredeyse üslubunu terketmek üzere.

Yazık bu memlekete,her türlü ünvanın bu kadar ucuza dağıtıldığı başka bir memleket varmı acaba?

Bu memleket git gide omurgasızlar memleketi halini alıyor.

Mehmet BAL
11.10.2014, 10:25
konuşursam yer yerinden oynar sözü baki kalıp şimdilik susmaya devam ediyor imPARAtor
Kendisine hiç suç bulmayıp geçen maç rüzgara bu maç son dakikalar seyircinin protestosuna takıldı büyük futbol duayeni

Anıl C
11.10.2014, 10:32
Boyle kaypak bi adamdan gururumuzu oksayacak laflar beklemek gereksiz
Bu tipler konjektur adamlaridir. Bukalemun gibi dönemine göre renk degistirler

Sibel
11.10.2014, 11:47
Ama 400bin € ? :(:(

İlker Yazıcıoğlu
11.10.2014, 11:50
Look at the tabela :)

Ey gidi çakma imparator.....

Adam oldunuz adam....

Yakışır vatanıma senin gibiler...

Nihat Güneş
11.10.2014, 12:01
Ulan Allah in isine karisilmaz ama bu kadar kibir sahibi birinin gidecegei yer asagi yukari bellidir herhalde ...Tr futbol direktoru he isimden bile kibir akiyor...Pislik herif.

Adem Akyüz'
11.10.2014, 12:06
Adama günlerdir basına saldırıyor ama bugün yine medyada herkes onu yalıyor..

Dün söylediği "olursa olur, olmazsa olmaz" lafını başka biri söylese yerin dibine sokulurdu.

Emrah Akcagöz
11.10.2014, 12:27
Böyle bir futbol düzenine, böyle adalet anlayışına ve böyle federasyona ancak böyle bir TEKNİK DİREKTÖR (!) gider.

fanatikdevri
11.10.2014, 13:53
7 yıllık sözleşme 42 trilyon tazminat.Bedavaya satmamış kendini.Korkusuz ama Trabzonspor tarafından kendisine yapılan 'para ile susturuldun' suçlamasına tek söz söyleyemedi.

TS-FAN
12.10.2014, 02:24
Bu PARAtorun dokunulmazlığı nerden geliyor Allah"ını seversen !
Futbolumuzun 1 numaralı paraziti,acilen temizlenmesi gerek bunun !

ibrahim
12.10.2014, 03:50
Bu PARAtorun dokunulmazlığı nerden geliyor Allah"ını seversen !
Futbolumuzun 1 numaralı paraziti,acilen temizlenmesi gerek bunun !

Mehmet Ağarın bir numaralı arkadaşının vardır herhalde bir yerlerde koruyanı kollayanı...

Gesendet.

Hüdai Pervaneli
12.10.2014, 03:54
imPARAtorice Ama Yokki isini layini yapan birileri
Varmi Yerli Icin Adaylariniz

Timur Mikhail
12.10.2014, 12:06
fatih terim kadar ego sahibi bir adam görmedim ben, adam horoz gibi kabarıp duruyor bence yılmaz vural'ı getirsinler ne kaybedilir ki bu noktadan sonra

talibim
12.10.2014, 17:18
sadece kisiler ve kurumlar degisik, oynanan oyun ve kandirilanlar ayni!

muhterem Cyzio abi, bu makalenizi okuyunca aklima iki kisi geldi..hani makalenizde fatih terim ismi gecmese acaba diyecegim ondan mi bahsediyor yoksa bundan mi?!

6Şafak Aydın1
16.10.2014, 20:54
fatih terim kadar ego sahibi bir adam görmedim ben, adam horoz gibi kabarıp duruyor bence yılmaz vural'ı getirsinler ne kaybedilir ki bu noktadan sonra

katiliyorum, garibim yilmaz vural gelsin. bari biraz güleriz. ha fatih terim kadar ego sahibi görmediysen gözlerin görmüyor sanirim.

Doğan KARATAŞ
20.10.2014, 21:20
http://spor.internethaber.com/yazi/necati-satana/3597/gokhan-tore-ve-gokdeniz-karadeniz.html

Cyzio
04.09.2015, 00:18
Yürü be imparator, kim tutar seni?

Artık tek şey merak ediyorum: Ne tür bir rezalet skor seni şu kibrinden vaz geçirecek? Hâlâ büyük büyük konuşuyorsun.

.

Gökhan ARSLAN
04.09.2015, 00:59
Allah onu daha beter etsin galibiyet nedir unutsun...
Yüzleri gülmesin inşallah..
Bizi bu hale getirdiler işte helal olsun...
Son dakikada gol yedik diye sevineceğimi biri söylese keserim onun dilini heralde şimdi olanlara bak
Yazık gerçekten çok yazık....

HOPA'LI TS'Lİ
04.09.2015, 06:52
Kibirden vazgeçmez TERİM denen artist

Uğur Kalyoncu
04.09.2015, 07:36
Sahada yürüyen Arda yi 90 dk tutarak bu sonucu kendi hazirladi..Ama ImparAtor kimse bir sey diyemez ona..

Siyaset elini cekmeyip karakteri insanlarda futbolu yonetmedigi muddetce öyle üzülmek kahrolmak yok...

Cengiz Çubukcu
04.09.2015, 07:44
yaşı ilerledikçe iyiye gideceğine kötüye gidiyor, bu maçın mazereti hakem olamaz...

Külünkoğlu
04.09.2015, 08:08
Bu kadar tepki son derece anlamsız.

876 bin TL maaşlı, bugün kovsanız 41 milyon TL ödemek zorunda olduğunuz sözleşmeye imza atma başarısı gösteren adama tepki gösterilir mi ? yuh olsun!

Başka bir emriniz var mı ? diyerek pamuklara sarmamız "lütfen üzülmeyin" dememiz lazım. Milletimizin bunu yapabileceğine inancım tamdır, başarabiliriz.

İ. SARAL
04.09.2015, 08:57
Bazıları güzel yazmış, özetle böyle başa, böyle tarak.

munzevil
04.09.2015, 09:04
Çağdaş firavun,burnu kaf dağında içi boş teneke...

Yiğit Gayretli
04.09.2015, 09:08
Her namilli maç sonunda bu yazı eşliğinde Sinyor Tarator'u anacağız inşallah...

Emre İskender
04.09.2015, 09:11
Senin arka tarafını hep Trabzonlular ve Trabzonsporlular kurtardı Sayın Terim...
Ne zaman sırt dönemeye başladın gol kralı Fatih Tekkeyi çağırmadın Gökdenizi dışladın gönderildin...
Selçuklar Buraklar en iyi sezonlarında sırf Trabzonspor da diye düşünmedin gönderildin...
Yanına almasını bilmişsin de sahaya koymasını öğrendiğin ve kibirinden vazgeçtiğin zaman belki arka bahçeni kurtarırsın.
şikebahçeli kaleci beni almayın milli takıma demiş bunu demesini biliyorsun da Volkan Babacan hangi GÜMÜŞten DAĞlar için oynattığını ya da
Türkiyenin tartışmasız en değerli yerli kalecisi Onur u neden oynatmadığını da hele bi anlat da bilelim görelim

Badaloğlu
04.09.2015, 09:12
Beceremeyen gidecek!

Gitmeli...

Sinyor Terim, İSTİFA!!!

samet aslan
04.09.2015, 09:14
puan başına 3 milyon tl para kazanmış ''Mr. imPARAtor''..

alone_6161
04.09.2015, 10:47
Türkiye Futbol Direktörü sıfatını layık gördüğümüz, adını stadlara verdiğimiz, yıllık 3,5 milyon € ödediğimiz ve ortada başarısı olmayan fatih terim ile ilgili bazı oyuncuların görüşlerini aşağıda paylaşıyorum:

Wesley Sneijder :
Hollandalı futbolcu, eski teknik direktörleri Fatih Terim ile Roberto Mancini arasındaki farkın sorulması üzerine, şunları kaydetti: "Mancini ile daha fazla taktik çalışıyoruz. Tabii ki her hoca arasında farklılıklar vardır. Yeni hocamızla birlikte daha fazla takım olduk diyebilirim. Çok fazla çalışıyoruz ve bize öğrettiklerini sahaya yansıtmaya gayret ediyoruz. Kendisinin gelişiyle daha aktif bir rol üstlenmeye gayret ediyorum ama ne kadar başarılı olurum, bunu sezon sonunda göreceğiz."

Milan Baros :
Milan Baros ise; "Türkiye'de çok büyük bir efsane olarak anılır. Ancak, ben onunla ilgili iyi şeyler hatırlamıyorum, hiçbir şey hatırlamıyorum. Onun çok muhteşem bir hoca olduğunu söylerlerdi ama çalıştıktan sonra gerçeği gördüm. Dünyada ondan daha iyi olan bir sürü hoca var" dedi.
Baros; "Fatih Terim'in Galatasaray'da taktik konusunda konuştuğunu hiç hatırlamıyorum. Terim takıma sadece ‘Rakibi yıkmak’tan bahsederdi" diyerek açıklamasını noktaladı.

Andrea Pirlo :
Onun çok muhteşem bir hoca olduğunu söylerlerdi ama çalıştıktan sonra gerçeği gördüm. Dünyada ondan daha iyi olan bir sürü hoca var. Fatih Terim'in maç öncesi taktik konuştuğunu hatırlamıyorum. Sadece rakibi yıkmak, parçalamak gibi şeylerden bahsederdi". “Dikkat çekici ve gerçekten tuhaf biriydi. Kurallara karşı alerjisi varmış gibiydi. Daha ilk başlardan uzun süre çalışamayacağı belliydi ve nihayetinde de kovuldu. Milan öncesinde her istediğini yapabileceği daha küçük takımlarda çalışmıştı. Milan’da ise atmosfer daha farklıydı. Yemeklere geç gelir, resmi toplantılara kravatsız katılır, sırf Big Brother’ı (Biri Bizi Gözetliyor) izleyebilmek için Mr. Bic’i (Adriano Galliani) masasında tek başına bırakırdı. Parlak kıyafetlerle John Travolta gibi gezerdi Milanello’da.”

Frank De Boer :
"2000 yılında kazanılan UEFA Kupası'ndan dolayı bana göre başı hâlâ göklerde, bulutların arasında geziyordu. Ama şunu söyleyebilirim ki, çok mükemmel bir antrenör değildi. Kendisi futboldan çok dış görünüşüyle meşguldü. Benim hiçbir yerde görmediğim bir şeydi. Yarım sezonluk bir dönemde aynı kıyafetle diğer antrenmana çıktığını görmedim. Bu gerçekten inanılmazdı. Tam anlamıyla gerçek bir megalomandı”

Oğuz B.
04.09.2015, 11:20
Bu ülkede başarısız oldukça yükselen, pisliğe battıkça aklanan paklanan, terbiyesizleştikçe değere binen şanslı zümrenin lideridir kendisi. İcraatlarını zaten herkes biliyor son şakası ise İsveçli hakemleri vatan haini ilan etmesi oldu. Yakışır direktörümüze.

Bu adam bu ülkenin özetidir. Çok da acıdır.

Dereli
04.09.2015, 11:26
Yozlaşmak budur. Ülkece yozlaştık.
Doğru bildiğimizi söyleyemez olduk. Trend (eğilim) ne ise ona uyuyoruz ülke olarak.

Doğrunun, aşikarın vb. bi önemi yok.

Böyle federasyona böyle direktör.

Oruç
04.09.2015, 11:38
Yozlaşmanın sınırları zorladığı, liyakatin olmadığı, adam kayırmacanın, torpilin tavan yaptığı bir ülkede sıfat ve para dağıtmak sıradanlaşıyor haliyle.

Ne diyordu rahmetli bir filminde;"Ben de paşayım, sen de paşasın, hepimiz paşayız."

LaZuRiBeRe_53
04.09.2015, 12:09
terim vaadini doldurdu artık yeni enerji lazım

Serkan Miletli
04.09.2015, 12:10
futbolcunun teknik kapasitesine, lig te gösterdiği performansa vb.. gibi özelliklerini dikkate almayıp kendi egosunun sonucunda oluşturduğu 11 deki futbolcuları soyunma odasında yaptığı gazlama ile kazanacağını düşünen kibir adamıdır.

Cyzio
04.09.2015, 15:56
...

Bu adam bu ülkenin özetidir. Çok da acıdır.

Bu ne isabetli bir tesbittir (Biliyorum aynı köke sahip iki kelimeyi aynı cümlede kullandım ama duygularımı başka türlü ifade edemezdim).

.

Manu61
04.09.2015, 16:04
Bu ne isabetli bir tesbittir (Biliyorum aynı köke sahip iki kelimeyi aynı cümlede kullandım ama duygularımı başka türlü ifade edemezdim).

.

Şenol Güneş gelmeli hocam :)

61ronin61
04.09.2015, 16:06
kasıntılı kibir bombası boş insan boş hoca gazman terime bakarmısınız.

diyorki hollandayı yenersek üçğncülğk şansımız artıcak yenilirsek maçlarımıza çıkıcaz artık dünya kupası hazırlıklarını düşnücez. hadi yaa biz bilmiyorduk öyle olacağını sanki. sen desene benim gibi boş adama aylık 500bin euroyu kim verir sağmam lazım bu tff yi.

tüh senin adamlığınada kalıbınada karakterinede be demiyorki benden hoca olmaz beni bu çakma istanbul basını imparator yaptı hagi sayesinde uefayı aldık aslında ben italyadan kovulmuş şu guruptan çıkamamış beş para etmez bir hocayım istifa ediyorum demiyor dünya kupasını düşünceklermiş.

tabi ayda alırsan 500bin euro ulan senin kalıbına bee. şenol güneşi her zaman kıskandı zannediyor heralde türkiyeyi dünya üçüncüsü yapıcak çakma kurnaz sahte imparator seni.

Cyzio
04.09.2015, 16:15
Şenol Güneş gelmeli hocam :)

Bana uyar ;).

.

Travelair
04.09.2015, 16:20
Ne kadar anlaşılır olacak bilemiyorum ama sorun kişilerden ziyade düzende. Fatih'i göndersen düzenin seçeceği düzenin başka bir adamı gelir

Cem Balcı
04.09.2015, 16:22
http://www.akicihaber.com/files/news/default/fatih-terim-isvecli-hakemlere-yaziklar-olsunfc7433fc3ecfe70bbbd2.jpg

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, İzlanda ile 1-1 berabere kaldığımız mücadelenin ardından maçın hakemlerine yüklendi:

"YAKIŞMADI, İYİ DURMADI BİZDE"

"Açıklama çok basit. Bu tip maçlarda 2 farklı öne geçmezseniz zor kazanırsınız. Golü erken bulursanız sorun yok. Ama son dakikalarda bir panik, geri çekilme kaçınılmaz. Defansı da yapmayı becerebilen bir takım değiliz. Buna rağmen tedbiri almamıza rağmen yiyoruz. 2., 5., 7. 'yi kaçıran bir takım.. Oyuncularıma da söylüyorum, çok iyi oynadık, kaçırdık ama 1-1 bitti. Hollanda yenilmiş düşünebiliyor munusuz? Olmadı, yakışmadı, iyi durmadı bizde.

"İKİ TANE İSVEÇLİ, YAZIKLAR OLSUN"

"Bu arada Burak'ın pozisyonunun ofsayt olmadığını gördüm, hiç değil. Kalecinin sarı kart gördüğü daha ilk yarıda bir maç ikinci yarıda 4 dakika uzatma değildir. Burada 10 kişi kalırlar, penaltı kazanırsınız. Çek Cumhuriyeti maçı... İki tane İsveçli, yazıklar olsun. Türk hakemlerine herkes çöküyor. UEFA bu iki arkadaş ile ilgili ne yapacak acaba? Böyle hakemler buralara az. Bu seviyelerin hakemi değil bunlar. Burada büyük takım ile küçük takım arasındaki farkı böyle maçlar belirler. Zaten bizim kantarımızda bir takım değil. Bu hakem konusunu da biraz da biz söyleyelim. Kaç tane böyle pozisyon oldu da, süzemedin de bunu vermiyorsun. İkisi de İsveçli. Söyledim hakem gözlemcisine de. İki İsveçli de canımızı yakmıştır. Bir de lehimize bir şey olsun. Bu da benim dikkat ettiğim hakemlerle ilgilidir. 3-0, 4-0 olsa hakem de kalmaz ama, olmayanı istemiyoruz."

"YAZIK OLUYOR BİZE, ÜZÜLÜYORUM"

"Türk Milli Takımı iyi oynadı, iyi bir takım olmaya adayız, gidiyoruz. Ama buraları geçmeliyiz. Belli ki artık kazanmaktan başka çaremiz yok. Elimizden geleni yapacağız. Buraya gelen futbola doyarak gitmiştir ama, bunun sonucunda kazanarak halkımıza keyifli bir gece yaşatsaydık. Konya halkına teşekkür ediyorum. Pazar günü deneyeceğiz. Yazık oluyor bize, ben buna üzülüyorum."

Cem Balcı
04.09.2015, 16:22
Ah bu hakemler . . .

oflubektas
04.09.2015, 16:25
Ah bu hakemler . . .

Bi de rüzgar vardı değil mi? Bizim topçular rüzgara karşı işeyemiyorlardı

Cyzio
04.09.2015, 16:28
Ah bu hakemler . . .

İşin enteresan tarafı, çıkıp fütursuzca artık İsveçli hakem istemediğini söylüyor. Aynen Türkiye'deki mafya babası bozuntusu klüp başkanları gibi.

Bakalım UEFA bu beyanatın üzerine gidecek mi, yoksa kemâl-i âfiyetle bu lafları yutacak mı?

.

61ronin61
04.09.2015, 16:36
boş insan sahte imparator hakemlere ağlamış yanı yetersiz insanların bulduğu bahane gibi.

iyide terim sen türkiyede 3-4 yılüst üste şampiyon olurken o arifin kendini attığı uydurma penaltılarla sana puanlar yığılıp şampiyon olurken böyle ağlamıyordun.dürüst değilsin sahetesin sen .

biz 30 yıldır hakemlerle doğranıyoruz .

arkadaş önceden de yazdık bu ülke futbolunda din kitap adalet inanç hak yok sadece para menfaat güç var.

birazcık hak adalet olsaydı şu son 30 yılda en az 5-6 şampiyonluğumuz olması lazımdı.

Muhteva
04.09.2015, 18:41
Türkiye Futbol PARAtörü :)

Cyzio
04.09.2015, 18:45
İşin enteresan tarafı, çıkıp fütursuzca artık İsveçli hakem istemediğini söylüyor. Aynen Türkiye'deki mafya babası bozuntusu klüp başkanları gibi.

Bakalım UEFA bu beyanatın üzerine gidecek mi, yoksa kemâl-i âfiyetle bu lafları yutacak mı?

İşte adamın eline koz verdin (http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/29991004.asp).

.

Oğuz B.
04.09.2015, 19:18
Teşekkürler Cyzio hocam. :)

.

Cyzio
04.09.2015, 19:23
Teşekkürler Cyzio hocam. :)

Rica ederim :).

.

batugol
04.09.2015, 19:24
kral çıplak

Sadık Bıyık
04.09.2015, 19:34
bu ülkenin her konuda olduğu gibi futbolda da çılkının çıktığının resmidir imPARAtor. başta yönetici kesim olmak üzere federasyon, mhk, pfdk, medya ve hatta sivil toplum kuruluşları bile elden geçmeli. kısaca düzen tamamiyle bozuk. bozuk düzenin bozuk bir ürünüdür f.terim.

gurur6134
04.09.2015, 19:38
Sinyor terima andavale imPARAtore duzenin adamiye...

Sadık Bıyık
04.09.2015, 19:40
İşte adamın eline koz verdin (http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/29991004.asp).

.

haberi şimdi okudum da adamın resmen ar damarı çatlamış onu gördüm. "biz hakemlerden dert yanınca hemen ceza yiyoruz" diyor. daha 3 gün önce hakemi tokatlıyacağım dedin, bırak cezayı mhk çıkıpta bir kınama bile yayınlamadı (hakediyolar demek ki , ağızlarını kır). onuda geçtim sen bir çok maçta şike yaparak şampiyonlukları çalan adamsın. bu ülkede dürüst futboldan adaletten konuşacak en son kişi sensin.

tonya55
04.09.2015, 19:50
Mustafa yumlu neden milli takimda yok anlamis degilim serdar azizden daha etkli olurdu

HOPA'LI TS'Lİ
05.09.2015, 13:50
İmparator ÇIPLAK

ESER
05.09.2015, 14:52
KOLPATORE, look at the tabela,,

tonya55
05.09.2015, 16:11
150 milyon dolarlık takım 5 milyon dolarlık takımı yeneme sonra hakemler medyada nasıl fatih terimi savunuyor yazıklar olsun.

Ibrahim Gaygusuz
05.09.2015, 16:14
Tarih yazamaz okadar para kazanan adam.

O anca cek yazar bu saaten sonra

tonya55
05.09.2015, 16:16
4,milyon euroya yakın para alıyor brezilya teknik direktörünün aylıgı 50 bin dolar ne yapıyor hiçbirsey sadece cene calıyor icraat sıfır.

artvints
05.09.2015, 16:18
Hakeme yuklendi ama çok iyi bir hakem o.isveçli hakemler bizi yakiyor tespiti de çok komikti.

tonya55
05.09.2015, 16:21
7 metre kaleye okadar adam 90 dakika boyunca 30 sut at kaleye girmesin sonra hakem gec be kardesim senin kibirinden havandan insanlara gına geldi artık sen aziz yıldırım demirören siyaset cekin su futboldan ellerinizi.fatih terim stadlara sokaklara adı veriliyor.beyefendi izmir alacatıda rahatsız oluyormus alacatıdaki köpekleri kovalatasın.

Onur Akyüz
05.09.2015, 16:32
Peki sayın Terim bu İsveç'li hakemlerin bizimle ne gibi bir problemi olabilir, neden bize karşı taraflı maç yönetiyorlar sizce?

diye bir soru sorsalar yüzünün alabileceği şekli ve kem küm edişini az çok tahmin edebiliyorum.

Artık yeni moda hiçbir şekilde sorumluluk almayıp, suçu hep başka taraflara atmak oldu.

He he isveç'li hakemler evet!

HOPA'LI TS'Lİ
05.09.2015, 19:56
TERİM'in bu akşam Selçuk İNAN'la yaptığı Hollanda maçı basın toplantısı gergin geçti.

Basın mensuplarına imalı imalı lafları soktu.

Çıkarken de yarın akşam 21.30'da sorularınızı hazırlayın dedi :)

Hasan SARIÇİÇEK adlı birine çok takıldı.

Kemal Öztel
05.09.2015, 20:20
Terim puan başına 1.5 trilyon kazanıyor ve adam hala volkan(demirel) iyi kaleci ama ben volkana(babacan) güveniyorum diyor.Kenarda beklettiği kalecisi ise 10 milyon euro piyasa değeri olan Onur..Yazık çok yazık..

Mollasalihoğlu
08.09.2015, 09:23
Puan başına 3 milyon TL kazanıyordu ama 3 puan alınca ortalaması düştü herhalde :)

"1,5'muş pardon" :)