PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiye 1 - 2 Çek Cumhuriyeti | 2016 Avrupa Şampiyonası Elemeleri | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2]

Giallorossi
10.10.2014, 23:48
ahahahhah zuhahahahha muhahahaha beter olun beter. Bu sahtekarlara az bile. Birde Letonya caksin carsamba cok güzel olur

Kasım BEKTAŞ
bari takımın adını İstanbul United olarak değiştirseler de tüm ülke rezil olmasa

hyasin61
Fatih Terim'in bahanesi ne oldu arkadaşlar yakalayan oldu mu? İzlanda'da rüzgara bok atmıştı Sinyoritta İmportante bu kez neye suç bulur acaba? Paralel veya Meridyen olabilir mi?

Penaltı pozısyonunu verır medyada dıllendırır letonya macına kadar :)

Adem Akyüz'
Fatih Terim'in bahanesi ne oldu arkadaşlar yakalayan oldu mu? İzlanda'da rüzgara bok atmıştı Sinyoritta İmportante bu kez neye suç bulur acaba? Paralel veya Meridyen olabilir mi?

"Bütün hafta Gökhan Töre mevzusuyla uğraştırdınız beni, bırakmadınız ki engin bilgilerimi takıma aktarayım" der muhtemelen :)

Soner Albayrak
10.10.2014, 23:49
Al sana önünde taze örnek.

Ne oynadığını bilmeyen takım kaybetmeye mahkumdur.

Trabzonspor'un bir sisteminin olması gerekiyor.

F. Yıldırım
10.10.2014, 23:51
Golü attıktan sonra spiker denen düdük hemen gaza gelip 'milli şov başlıyor' filan diyor, Çekler Hollanda maçı ile birlikte hiç hesaplarında olmayan bir 3 puan alıyor diyor.

Ulan ne sanıyosunuz kendinizi anlamadım ki!

Korner atarken Rıdvan iti 50 kere korneri paslaşarak kullanırlar, Fatih Hoca da mutlaka görmüştür bunu dedi adamlar uzun kullandı golü attı.

Kendimizi bi şey sanan zavallı bir takımız.

Lan nerden geliyor bu özgüven anlamadım ya!

He he paslaşarak kullanırlar. ;)

Hiç sorma, ekstra puanlarmış. Adamlar seni ezdi ama sorsan milli takımları Almanya'dan iyi.

Cyzio
10.10.2014, 23:52
Rıdvan'ın şu suratını gördüm ya :D...

.

alone_6161
10.10.2014, 23:53
Kupon da tuttu ki, offf off bu kadar keyif olmaz bir akşamda arkadaş....:)

Onur Akyüz
10.10.2014, 23:53
Lan sinyör bildiğin tek taktik kenardan orta yapmak hoş onu da taktik icabı değil mecburiyetten yapıyorlar. Çünkü bir oyun planı, hücum planı yok.

Çekler her pozisyonda 2-3 kişinin içinden tık tık çıkıyorlar, ne yaptıklarını gayet iyi biliyorlar.

Valla çok güzel takım bu Çekler çok keyifli bir akşam oldu.

Bak hala toplayacak 24 puan var diyor hey Allah'ım ya özgüvene bak!

ferdeco128
10.10.2014, 23:55
demirören kendisine güvenenleri yanıltmaz. şike baronu gene başardı. fbjksını şikeden kurtarmak için başa getirdiler, amacına ulaştı. he milli takım mı, kimin umrunda. şu anda içi huzurla, mutlulukla doludur.

Mellih
10.10.2014, 23:55
herkese hakketiği tarife :) çekler çok iyi oynadı, iyi takımlar

Cyzio
10.10.2014, 23:58
Türkiye Futbol Direktörü oyundan memnunmuş beyler, dağılın :D.

.

Adem Akyüz'
10.10.2014, 23:59
Yine, yeniden :D

https://pbs.twimg.com/media/BznS9KgCUAAgkgk.jpg

batugol
Pilař, Rosickı - Umut
Türkiye: 1
Çek Cumhuriyeti: 2
Benim tahminim.

tebrikler

edimurphy_61
Büyüksün be Şenol Güneş...

Doğukan Uçan
11.10.2014, 00:04
yazık çok yazık

edimurphy_61
11.10.2014, 00:04
Fatih Terim: "Varsa bir puan bizi götürecek onu kazanmaya çalışacağız. Olursa olur, olmazsa olmaz"

hahahah :D :D :D

yatmaztara
11.10.2014, 00:05
Çok mutluyum harika ya :)

gökhants1966
11.10.2014, 00:06
Milli takım, marka değeri ve yıldırım demirören arasında bağlantı kurmaya çalışıyorum ama olmuyor arkadaşlar rica etsem biri bana anlatsa :)

hyasin61
11.10.2014, 00:07
http://www.ajansspor.com/resimv3/ardaturan_uzgun_milli_cekcumhuriyeti_101014.jpg

ÇEK'mediğimiz dertler çile kalmadı diye atmıs baslıgı ajanspor

Nice böyle dertler cekmeye :)

emre duman
11.10.2014, 00:11
Çok sevindim bu ülkenin zencileri olarak ayagına saglık çek cumhuriyeti.

Şikeyi aklayan yıldırım demirörenin süresi ne zaman bitiyor?

Punisher-61
11.10.2014, 00:13
Fatih Terim: "Varsa bir puan bizi götürecek onu kazanmaya çalışacağız. Olursa olur, olmazsa olmaz"

hahahah :D :D :D
Nasil yani gercekten bunu söyledi mi

Mustafa YILMAZ
11.10.2014, 00:16
teriminin gazı bu akşam 15 dakika sürdü çekler yürüyerek kazandı bugün beraberlik onlar için yeterdi fazla kasmadan rahat rahat yendiler iyide oldu şikeciler, ırkçılar, silahcılar sonra konuşacağım deyip parayı yiyince susanlar v.s hepsine gelsin bu çeklerin galibiyeti.

istanbul karması karşısında letonya'yada başarılar dilerim.

adaletin olmadığı yerde başarının gelmesi zordur kendi pisliklerinde boğuluyorlar, boğulacaklar.

Berat Akçay
11.10.2014, 00:17
İzlanda maçından sonra ümitlerin bitmesi gerekiyordu. Yolun sonu geldi..

Mustafa Calik
11.10.2014, 00:18
Milan Baros'un aciklamalari :)

"Türkiye'de çok büyük bir efsane olarak anılır. Ancak, ben onunla ilgili iyi şeyler hatırlamıyorum, hiçbir şey hatırlamıyorum. Onun çok muhteşem bir hoca olduğunu söylerlerdi ama çalıştıktan sonra gerçeği gördüm. Dünyada ondan daha iyi olan bir sürü hoca var Fatih Terim'in Galatasaray'da taktik konusunda konuştuğunu hiç hatırlamıyorum. Terim takıma sadece ‘Rakibi yıkmak’tan bahsederdi"

Ufuk
11.10.2014, 00:18
Yine, yeniden :D

https://pbs.twimg.com/media/BznS9KgCUAAgkgk.jpg

yiğit özgürün en sevdiğim karikatürü. türk futbolunu çok iyi anlatmış. :alkış::alkış::alkış::alkış:

edimurphy_61
11.10.2014, 00:20
Nasil yani gercekten bunu söyledi mi

Twitterda konusmasından alıntılar yayınlıyolardı. Ordan aldım

hyasin61
https://pbs.twimg.com/media/BznUjf0IcAAUW2n.jpg

Nerden baslamak lazım la :)

Ceyhan61
Trabzon'u yok sayan şike destekcisi bi ülkeyi sahaya şike değil futbol yansıtarak eze eze yendiğin için tüm Trabzon halkı adına Teşekkürler Cek Cumhuriyeti :alkış: darısı Letonya'nın ve diğerlerinin başına :)))))

erolizmts
Şimdi biliyorsunuz benim milli takımımı yenmişler, yetmemiş benim federasyon başkanıma yeter demirören yeter demişler, o da yetmemiş benim milli takım hocama da çemkirmişler.. işte biliyorsunuz, kimler yapıyor bunu? işte onlar darbecileaarrr, onlar duble yolları hazmedemeyenler onlar gezicileaarr, faiz lobisi, kuru fasulye lobisi, penaltı lobisi, mazot lobisi ve paraleller. Bunlarrr Türk futbolunun şu an geldiği noktayı göremeyenler ve görmek istemeyenler. Tabi bir de daha kötüsü kupasını isteyenlearrr. Ama siz çok iyi biliyorsunuz sevgili aziz milletim, Almanya bizi halâ kıskanıyor. Gerçi bizi de değil, havaya girmeyin hemen, beni kıskanıyorlar beni.. 10 yıl önce futbolumuz böylemiydi yahu?

hyasin61
11.10.2014, 00:22
https://pbs.twimg.com/media/BznYTslIEAADYA7.jpg

Sınyorun puan durumuna bakıs seklı :)

Ceyhan61
11.10.2014, 00:23

Konuşacak çok şey var ama! şimdilik susuyorum sezon sonu konuşurum!! :)))))

hyasin61
11.10.2014, 00:25
https://pbs.twimg.com/media/BznZTHAIIAAa2K6.jpg

Fatih terim neden penaltıyı sormuyorsunuz diye atarlandı:))

DURAS
11.10.2014, 00:27
Bu düzen böyle oldukça alınan sonuçlara üzülmüyorum. Bu Paragöz adamın basın toplantısını izliyorum, her Tarafından sahtekarlık akıyor. Hakediyoruz hakettiğimiz için de üzülmüyorum.

hyasin61
11.10.2014, 00:34
Şikenin üzerinin kapatılması halinde Türk futbolu 50 yıl geri gider.

Şenol Güneş / 16 Nisan 2012

Tarih bunuda yazar :)

inadina61_08
11.10.2014, 00:40

aylık 800 bin Tl, dalga geçer gibi önümüzde 8 maç var, bireysel hataları, bazı oyuncular sakat mı! geyikleri arasına sıkıştırdığı penaltıyı neden konuşmuyorsunuz dikkat çekmesi ile gazetecilerin dikkatini dağıtmaya çalışması, ancak gazetecilerin berbat oyunu gördüğü için daha fazla poh pohlayamaması, buna rağmen soruları cımbızla seçer gibi sormaya çalışmasından bahsedebiliriz. bence bunlardan başlayalım. sahaya 11 kişiyi kim çıkardı bu kadar bahane buldurmaya çalıştıktan sonra sorumlusu benim demesi, bankamatiğe gidip ben bu kadarını haketmedim ama bir sonraki ay çalışıp telafi ederim geyiğinden öte birşey değil. çakma TD'ün çakma-şişirilmiş oyuncular, istanbul yalakalarının kurdurduğu bir takım.

Fatih Çelik
11.10.2014, 00:43
tebrikler

Teşekkürler abi gerçi çek tarafinin golleri tutturamadik ama. Neyse aziz yd sinyor mecnun gibiler oldukça az bile bunlara.

Mert'
11.10.2014, 00:44
Bu Terim kadar boş konuşan birini görmedim takmış ilk 45 dakikayı izlemedinizmi. Aynı cümleyi 10 kere söyledi izlemesek de sanarsınız ki sürekli pozisyon kaçıyor. 3-4 tane isabetli şut oldu.Züğürt tesellisi gibi birşey.
Son soruyu soran arkadaşı da kutluyorum büyük cesaret gösterdi sinyor kaçtı hemen uçağa yetişme bahanesiyle.

nchls
11.10.2014, 00:44
hey gidi tarator. Sadece gaz işe yaramıyor bakıyorum. La bide bu adama iyi td demezlermi bana bişey oluyor.

not: ozan baya iyi yalnız.

Berat Akçay
11.10.2014, 00:46
Bu Terim kadar boş konuşan birini görmedim takmış ilk 45 dakikayı izlemedinizmi. Aynı cümleyi 10 kere söyledi izlemesek de sanarsınız ki sürekli pozisyon kaçıyor. 3-4 tane isabetli şut oldu.Züğürt tesellisi gibi birşey.
Son soruyu soran arkadaşı da kutluyorum büyük cesaret gösterdi sinyor kaçtı hemen uçağa yetişme bahanesiyle.

Son soru neydi ?

Fatih Çelik
11.10.2014, 00:46
hey gidi tarator. Sadece gaz işe yaramıyor bakıyorum. La bide bu adama iyi td demezlermi bana bişey oluyor.

not: ozan baya iyi yalnız.

Ozan cidden çok iyiydi.

Mert'
11.10.2014, 00:48
Son soru neydi ?

Çekler Manisada 1.5 yıl önce yine yendiler bizi. Kağıt üstünde oyuncuları bizden iyi değil belki ama nasıl oluyorsa hep yeniyorlar yeni takım bile oluştursalar takır takır oynuyorlar , biz niye hiç olamıyoruz , bir turnuva daha gidiyor diye sordu Terim'de biz buraya turnuvalara katılmak için geldik dedi çekti gitti hemen. :)

nchls
11.10.2014, 00:49
Ozan cidden çok iyiydi.

bide biraz daha sorumluluk alıp , dikine oynamayı öğrenirse daha iyi olacak. Top bizdeyken biraz gizleniyo gibi geldi bana.

Mert'
11.10.2014, 00:50
bide biraz daha sorumluluk alıp , dikine oynamayı öğrenirse daha iyi olacak. Top bizdeyken biraz gizleniyo gibi geldi bana.

3 takımdan birine gelmezse oynayamaz o çocuk daha en az 2-3 yıl. Emre beleşoğlu var çünkü. Geleceğin milli takımını kuracaklarya hani o takımın dinamosu Emre olur.

Fatih Çelik
11.10.2014, 00:50
Milli takım, marka değeri ve yıldırım demirören arasında bağlantı kurmaya çalışıyorum ama olmuyor arkadaşlar rica etsem biri bana anlatsa :)

Abi uzun vade düşünüyorlar 21.yy lin son 10 yılında dünya kupasına gidip 22.yy başında da gruptan çıkarak düşünüyorlarmış.

nchls
11.10.2014, 00:53
3 takımdan birine gelmezse oynayamaz o çocuk daha en az 2-3 yıl. Emre beleşoğlu var çünkü. Geleceğin milli takımını kuracaklarya hani o takımın dinamosu Emre olur.

oda doğru haklısın :) hayırlısı yazık etmezler çocuğa umarım.

Fatih Çelik
11.10.2014, 00:53

Selçuk yüzünden yan pasa mahkum oldu bana kalırsa tabi biraz da genç olmasının verdiği amaman garanti olsun düşüncesi. Normaldir 23 dedimi bu hızla yeni yildizimiz olur.

Fatih Çelik
11.10.2014, 00:55
Tolga da bi konsantrasyon eksikliği var sanırım hiç maçın içinde değil bir reaksiyon gostermedi maç boyunca.

Muhteva
11.10.2014, 00:56
İyi oldu çokta güzel oldu :)

nchls
11.10.2014, 00:58
Selçuk yüzünden yan pasa mahkum oldu bana kalırsa tabi biraz da genç olmasının verdiği amaman garanti olsun düşüncesi. Normaldir 23 dedimi bu hızla yeni yildizimiz olur.

çok doğru. Valla o selçuk nedir ya.Ayakta duramıyor.Töbe şimdi bişey dicem . Neyse hayırlısı ozan hakkında :) umarım ts forması giyer. Bize gelirse milli formayı unutsun ama :P

zx61
11.10.2014, 01:01
Sosyal medyada Trabzonsporun ahı var diyen başka takım taraftarları var güntekin onay da son bir kaç yıldır futbolda garip bir hava var kaos var demiş kısacası bu mağlubiyet bir grup insanı uyandırdı şenol hocamızın dediği gibi şikenin üstünü örtmenin Türk futbolunu 40 yıl geriye götüreceğinin farkına varır inş herkes

Full HD
11.10.2014, 01:02
Vurdu gol olduuuu

ibrahim
11.10.2014, 01:18
Vurdu gol olduuuu

Hemmmmda iki dene. :)

Gesendet.

POYRAZ
11.10.2014, 01:19
Durmak yok, aynen bu sekilde yola devam.
Türk futbolu büyük atilim yapiyor.

Ugur Kurucelik
11.10.2014, 01:20
Gerçekten Trabzonuların duası değil, bedduası kabul oluyormuş. Şu 3 temmuzdan sonra sadece bu 'milli' takım yenilince yüzüm gülüyor. Bizim gollere bile bu kadar sevinemiyorum trnin yediği goller kadar.

Eyvallah çek Cumhuriyeti. Bir gol daha atsaydın 210€ kazanacaktık ama canın sağolsun.

28TS61
11.10.2014, 01:28
kazaklar 8 dak dayanamadi tuh
bizim oyuncular türkiye liglerinde gibi hakeme kosmuyorlar

türk hakemleri yok karsilarinda ondan.
reziller. cok güzel böyle devam ederler insallah

oflubektas
11.10.2014, 01:34
" hiç beklemediğimiz anda gol yedik. ben demiyorum fatih terim diyor. haber verselerdi önceden üzerimize hafif bir şeyler giyer, kadehleri filan hazırlardık.. " (Ekşisözlük'ten alıntıdır) :)

Birkaç gün önce federasyonla bağlantılı bir hukuk bürosunda çalışan avukat arkadaşla lafladık. Futbol federasyonunun "Çiftlik" olduğunu biliyordum ama bu kadar rezil bir kurum olduğunu bilmezdim. Sadece basit bir örnek vereyim; Federasyonun garajında 100'e yakın mercedes araba var ama bunların en az 20-25 tanesinin bir senede kontağı bile çevrilmemiş, gerisini siz anlayın artık...

Emirhan Makul
11.10.2014, 01:47
Tebrikler Çek Cumhuriyeti. Acımamış 2 tane yaslamış geçmiş. Grubu 0 puan ile tamamlamak dileğiyle.

Anıl C
11.10.2014, 01:56
Tolga da bi konsantrasyon eksikliği var sanırım hiç maçın içinde değil bir reaksiyon gostermedi maç boyunca.

Tolga 2011'den simdiye kadar inter'e karsi oynadigi 90 dakikanin ekmegini yiyo

Fatih Çelik
11.10.2014, 02:05
Tolga 2011'den simdiye kadar inter'e karsi oynadigi 90 dakikanin ekmegini yiyo

Bence o kadar haksızlık etmeyelim. Geçen sene çok iyi maçlar çıkardı. Annesinin vefatı sonrası ruh gibi sadece topu izliyor artık.

Fatih Çelik
11.10.2014, 02:07
çok doğru. Valla o selçuk nedir ya.Ayakta duramıyor.Töbe şimdi bişey dicem . Neyse hayırlısı ozan hakkında :) umarım ts forması giyer. Bize gelirse milli formayı unutsun ama :P

Yabancı kuralı varken Ozan'ın bize gelme ihtimali düşük ama ümidi kesmemek lazım.

Fanatik34
11.10.2014, 02:18
Basta Tüpcü Sonrasindan imPARAtor Irkci ve Sikeci Kaptan
Nasil olacak abi

Bizim temennilerimiz gerçekleşirse o adamlar fazla duramaz yerlerinde. Ha üç uluslararası turnuvaya katılamamakta götürmüyorsa o karaktersizkeri, o takımı desteklemenin, o takıma karşı sevgi duymanında bir anlamı kalmaz zaten.

Milyon Euroların seçilmiş bir kaç kişinin ceplerine uçtuğu arenada milliyetçilik yapılmaz. Millet kavramına aykırı en başta.

Milli takım ne zaman kayıtsız şartsız çıkarsız bu ülke vatandaşına hizmet ederse o zaman destek görür bizden.

Gesendet.Mili takimin bu hale gelmesinde basrolü oynayan Imparatorice´yi yine takimin basina getirdiler mi? Evet

Hani bircogunuz seviniyor ya yeniiyoruz diye (ki haksizda sayilmzsiniz) ama yurtdisinda elin gavuru bunu görüyor mu? Hayir

Milli takim artik sampiyonalara katilabiliyor mu? hayir..kimseyi rahatsizda etmiyor cünkü bu serefizler "olacaksa benim adamimla olacak diyor" Milli takima sirt dönerek bu degisir mi? Hayir

isin yanisi, baska cözüm sart !!!

Ufuk
11.10.2014, 02:23
https://pbs.twimg.com/media/BznYTslIEAADYA7.jpg

Sınyorun puan durumuna bakıs seklı :)

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

calavera
11.10.2014, 02:55
Pilař, Rosickı - Umut
Türkiye: 1
Çek Cumhuriyeti: 2
Benim tahminim.

Helal olsun çok iyi tahmin olmuş :)

Sefaenes
11.10.2014, 03:00
Bu durumda olmamisin en büyük suc siyaset ve Tff dir sayet 2011 senesinde fb ve yardakcilari düsürülseydi liglerde tekrar futbol oynanacakti ama malesef bunu yapmadilar futbol artik sahada degil masa basinda aliyor futbolcular amatorler gibi calisiyor masada hersey bittiginde gelisme yok bu da milli takima iyi yansiyor.

ibrahim
11.10.2014, 03:23
Mili takimin bu hale gelmesinde basrolü oynayan Imparatorice´yi yine takimin basina getirdiler mi? Evet

Hani bircogunuz seviniyor ya yeniiyoruz diye (ki haksizda sayilmzsiniz) ama yurtdisinda elin gavuru bunu görüyor mu? Hayir

Milli takim artik sampiyonalara katilabiliyor mu? hayir..kimseyi rahatsizda etmiyor cünkü bu serefizler "olacaksa benim adamimla olacak diyor" Milli takima sirt dönerek bu degisir mi? Hayir

isin yanisi, baska cözüm sart !!!

Mesele milli takım değil. Mesele şu; bu ülkeyi temsil eden ve yöneten meclisin, bu ülkenin futbolunu temsil eden ve yöneten federasyonun, bu ülkenin aynası olan medyanın yine bu ülkenin bir parçası olan Trabzonsporun camiasını ezip geçmesi, mağdur bırakması, hak ettiğine göz dikmesi.

Benim bu ülkeye olan aidiyet duygumu paramparça etti bu son üç senedir yukarda saydıklarımın bize yaptıkları yüzünden.

Ve ben hakkımız olanı alana kadar, Trabzonsporun bu ülkenin bir değeri olduğu kabul edilene kadar, hor görülmeyip aynı kefeye koyulana kadar bu ülkeyi hiç bir platformda, hiç bir konuda desteklemeyeceğim.

Gesendet.

atomania
11.10.2014, 03:50
türkiyedeki en büyük problem altyapilarda bile bu torpil olayi. bu kadar torpille isler olan baska ülke tanimiyorum. Tek cözüm altyapilarda büyük zemizlikdir. zamaninda platini fransada yapti ve basarili oldu. almanya tüm sistemleri degistirdi basarali oldu ve en son belcikada basarali olmak üzere. Biz halen ayni sistem ile devam gerci buna sistem denmez ya.

Hamdi Karamahmutoğlu
11.10.2014, 07:36
Şu an yorum yapmıyorum.
Ama şu grup maçları bitsin, konuşacak çok şeyim var.

Gurpas
11.10.2014, 09:09
pu ha ha ha....

Muhammet YILMAZ
11.10.2014, 09:16
Maç bitti fenerli bir arkadaşımın bana yazdığı "Hep Onur yüzünden yenildik"

Hüseyin Başoğlu
11.10.2014, 10:11
beter olsun.

milli takımmış.

28TS61
11.10.2014, 10:24
birde letonya yenerse sahane olur

İskender Çakmak
11.10.2014, 11:15
iyi oynayan kazansın demiştik demekki çekler iyi oynamış...

bariskaratas
11.10.2014, 11:18
Sizi gidi vatan hainleri sizi !! sizi gidi rumlar !!

:D

Sibel
11.10.2014, 11:56
ÇEK'me üç beş günlük dünyaya esef,
Dayan Türk futbolu üç beş yenilgi kadarcık.

Fatih Öztürk
11.10.2014, 12:00
" hiç beklemediğimiz anda gol yedik. ben demiyorum fatih terim diyor. haber verselerdi önceden üzerimize hafif bir şeyler giyer, kadehleri filan hazırlardık.. " (Ekşisözlük'ten alıntıdır) :)
.

Akşamın özeti :)

bordo08
11.10.2014, 12:04
Yıl 2002 lise yılları öğretmenler odasında mill maçı izlemek için can atan bir nesil..Yıl 2014 milli takım yenilmiş mutlu olan bir nesil..O ruh o birliktelik artık çok uzaklarda ülke olarak çok büyük bir manevi erezyon geçiriyoruz insanlar birbirinden nefret ediyor..Kardeşi kardeşe düşüren ler çok ah aldılar..

Burçak
11.10.2014, 12:06

Halbuki Rüzgar da yoktu :p

cakalkerem
11.10.2014, 12:28
Zaten avrupaya gitmeyiz diyorlardi sayelerinde gitmiyoruz

selcuk
11.10.2014, 12:48
allahdan uefada küme düsme yok

Mert'
11.10.2014, 12:50
Ne zaman Y.D ve Fatih gider , hakkımız olanı alırız o zaman desteklerim.

Oruç
11.10.2014, 12:51
Milan Baros'un aciklamalari :)

"Türkiye'de çok büyük bir efsane olarak anılır. Ancak, ben onunla ilgili iyi şeyler hatırlamıyorum, hiçbir şey hatırlamıyorum. Onun çok muhteşem bir hoca olduğunu söylerlerdi ama çalıştıktan sonra gerçeği gördüm. Dünyada ondan daha iyi olan bir sürü hoca var Fatihy Terim'in Galatasaray'da taktik konusunda konuştuğunu hiç hatırlamıyorum. Terim takıma sadece ‘Rakibi yıkmak’tan bahsederdi"

El oğlu anlamış FT'nin gazla iş yaptığını ama bizim ülkede hala en büyük hoca oluyor işte.

Mustafa YILMAZ
11.10.2014, 12:57
Yıl 2002 lise yılları öğretmenler odasında mill maçı izlemek için can atan bir nesil..Yıl 2014 milli takım yenilmiş mutlu olan bir nesil..O ruh o birliktelik artık çok uzaklarda ülke olarak çok büyük bir manevi erezyon geçiriyoruz insanlar birbirinden nefret ediyor..Kardeşi kardeşe düşüren ler çok ah aldılar..

felaket bir erozyon yaşıyoruz ülke olarak kimsenin birbirine tahammülü yok artık adalete güvenen yok iktidar insanları öyle kutuplaştırdı ki tek gerçek nefret oldu artık. televole kültüründen magazin beyinlerden dem vururdum ama daha beteri yaşattılar ülkeye.

bu arada senyoritanın maaşı 800 milyar tazminatıda 42 trilyon eski parayla yazdım ki bu eskimiş beyinlere bu gider.sezon sonu konuşacağım deyipte neden sustuğu açık.

h@msi61
Ceklerin 2 numarasinin caner denen herife 2. Devre boyu yaptiklari inanilmazdi... Adam mac sonu sigarasini yakmistir eminim.

Manu61
Bugün günlerden Cebelitarık :) Şu adamları bile Türk milli takımından fazla merak ediyorum. Şanlı San Marino ile birlikte destekleyeceğim ikinci bir takımım oldu :)

Furkan Özdem
11.10.2014, 13:03
İstanbul karması yenilmiş... Gram üzülmedim.

fanatikdevri
11.10.2014, 13:12
Olmadı bir de köpeği oldukları Aziz'in metodunu denesinler,sahaya yansıtmadan ama.Şikeci Aziz gelsin kurtarsın.

fanatikdevri
11.10.2014, 13:31

Bu adam işte benim gibi işinden gücünden zaman ayırıp amatör olarak takip eden futbol fukaralarının gördüğünü göremiyor.Ağzına doladığı ilk yarı olmasa belki de ikinci yarı bu kadar bitik hale gelmezdiler ve belki bir puanı alırdılar.Çekler en rahat maçlarını oynadı ikinci yarı.
Eline gelen kaliteli futbolcuları gazlamakla falan olmaz bu iş.

U.Sadıkoğlu
11.10.2014, 13:36
Bir konunun altındada kavga edilmese olmuyor :)

AhmetG.
11.10.2014, 14:51
Türk Milli takımı olsa destekleyecez ama bildiğin şike karması bu.

Şike kardeşleri desteklesin bu takımı.

Not: İçimizdeki ezik ruhlularda destekleyebilir.

ehamsi
11.10.2014, 16:03
Türk Milli takımından midem bulanıyor. Şikecilerden yada şike karşısında sessiz kalan şeytanlardan oluşan bir milli takım yerin dibine girsin.
Ne zamanki ahlaklı, düzgün insanlar başa gelir, sporcu kadrosu da düzgün insanlardan oluşur, işte o zaman başımızın üstünde yeri var.

ibrahim
11.10.2014, 17:05
http://img.tapatalk.com/d/14/10/11/qeheha7u.jpg

Gesendet.

DEEP BLUE
11.10.2014, 19:09
Bir gün Trabzon -Türkiye maçı da izleriz inşallah. Türkiye'nin kalecisi de Volkan ayısı olsun...

piskopatrizeli
11.10.2014, 19:50
Türk Milli takımından midem bulanıyor. Şikecilerden yada şike karşısında sessiz kalan şeytanlardan oluşan bir milli takım yerin dibine girsin.
Ne zamanki ahlaklı, düzgün insanlar başa gelir, sporcu kadrosu da düzgün insanlardan oluşur, işte o zaman başımızın üstünde yeri var.

Sen yunanistanın neresindensin.

Tolga
11.10.2014, 19:51
Haheohoehaohaohoahoaohaoha :D

ozturk
11.10.2014, 20:09
İyi oldu bu galibiyet

Hüseyin Başoğlu
11.10.2014, 20:22
Haheohoehaohaohoahoaohaoha :D

:D:D:D verilicek güzel cevaplar varda neyse :D Yöneticilerin nefesini ensemde hissedebiliyorum :D:D

orhan42
11.10.2014, 21:07
Şike yapsana,şike yapsan iyi anne çocuğu Azize şike yapsanaaaaaa..Başka türlü Türk futbolunu kurtaramaz tüpçü ve avanesi..

Hakan
11.10.2014, 22:56
Polonya Almanya karşısında öne geçti. Yayın Bloomberg

cakalkerem
11.10.2014, 23:00
yahu tff başkanımız dememişmiydi;

avrupaya gerekirse gitmeyiz...

adam ne dediyse doğru çıkıyor bakın

artvints
11.10.2014, 23:00
Polonya Almanya karşısında öne geçti. Yayın Bloomberg

Sifreli, ne yapiyoruz?

Hakan
11.10.2014, 23:03
Sifreli, ne yapiyoruz?
Hiç anlamam ama biss key:100000000000 :)

tanjugunduz
11.10.2014, 23:20
Polonya almanya karsisinda cok guzel oynuyor

Samet Yildirim
11.10.2014, 23:42
Cok cok üzüldüm :)

Kamil Çakmak
12.10.2014, 00:18
Şenol Güneş in bi lafı vardı. Bu ülkeyi ve bu futbolu yönetenlere de güvenmiyorum diye.
Ülke futboluna beddua edenlerden olarak harbi sevindim.
Adalet yoksa milli başarı da olmasın.
Gavurların adalet sağlamaya çalıştığı bi ortamda müslümanların hak yediği bir ortamı istemiyorum ben.
Bizim duamız geçmez ama bedduamız iyi geçer.
Resil olsun Türk futbolu.

ophius
12.10.2014, 13:32
hayırlısıyla letonya da bi yensin de zilli takımı
görücem ben o zaman fatih terim ve demiröreni

Uğur Gündüz
12.10.2014, 14:11
Ama isteyerek ama zorla Trabzonspor ile FB helalleşmeden, AY denen futbol katili bu spordan elini ayağını çekmeden Türk futbolu huzur bulamaz ve bulmamalıda.
Forza Leronya...

Uğur Gündüz
12.10.2014, 14:11
Ama isteyerek ama zorla Trabzonspor ile FB helalleşmeden, AY denen futbol katili bu spordan elini ayağını çekmeden Türk futbolu huzur bulamaz ve bulmamalıda.
Forza Leronya...

28TS61
12.10.2014, 14:22
bu mactada volkan ayisi kaleye girip 3 tane yedimi tam olur

6Şafak Aydın1
12.10.2014, 17:58
bu takimin bir yerlere gelmesi imkansiz. paramparca olmus.

Fatih Çelik
12.10.2014, 18:09
Sinyore imparatore barut gibi.

Hakan
12.10.2014, 18:14
Onurla Tolga'yı savundu

Fatih Çelik
12.10.2014, 18:16
Onurla Tolga'yı savundu

Enteresan demek ki 72 milyon TL ancak bu kadar zorlayabiliyor.

Muhammed Ayaz
12.10.2014, 18:42
zerrrrree üzüldüysem namertim !

Tayfun
12.10.2014, 20:40
http://i.hizliresim.com/MlV9ka.jpg (http://hizliresim.com/MlV9ka)

Fatih Öztürk
12.10.2014, 21:13
Onur ile Tolga'yı savunmasına gerek yok,ahlâk ve yetenekleriyle milli formayi hakediyorlar.kayirdigi ve haketmedigi hâlde forma verdiği oyunculari hizaya getirsin yiyorsa.

objek
12.10.2014, 23:01
Milli takim oyuncusu olmak icin kendi takiminda iyi olman yetmez oncelikle mill maclarda patlama yapmaniz lazim simdi bu formata uyan kac futbolcumuz var? ...ornek nuri sahin yillardir milli takim oyuncusu olamadi kendi takiminda mukemmel oynuyor daha onun gibi cok oyuncu var bunlarin icersinde onur tolga selcuk vs ekleyebiliriz bunlara karsi bursaspordan ozan milli takimda daha iyi ama galiba esas sorun belirli bir sistemimiz olmadigi icin basari icin oyunculardan ferdi kurtaricilik bekliyoruz onun icin daha cok bekleriz

Ufuk
12.10.2014, 23:08
Milli takim oyuncusu olmak icin kendi takiminda iyi olman yetmez oncelikle mill maclarda patlama yapmaniz lazim simdi bu formata uyan kac futbolcumuz var? ...ornek nuri sahin yillardir milli takim oyuncusu olamadi kendi takiminda mukemmel oynuyor daha onun gibi cok oyuncu var bunlarin icersinde onur tolga selcuk vs ekleyebiliriz bunlara karsi bursaspordan ozan milli takimda daha iyi ama galiba esas sorun belirli bir sistemimiz olmadigi icin basari icin oyunculardan ferdi kurtaricilik bekliyoruz onun icin daha cok bekleriz

nuriyi belesoglu tayfası yedi. Hakanı da yiyecekler.

alone_6161
12.10.2014, 23:25
Letonya'ya başarılar diliyorum. Tarator fatih yerim'e ve tüpçüye sabırlar diliyorum.....

Letonya da yenerse, bu ikilinin işi zor. Birine para tatlı gelir bırakması zor olur, diğeri emir gelmeden istifa edemez, öyle bekler. İnşallah eğlenceli günler bekliyor bizi......

Süleyman50
13.10.2014, 08:47
nedense hiç üzülmedim...

Harun-61
13.10.2014, 10:51
Toraman'in yazdigi gibi,

kazaninca imparator, kayip edince oyuncular kötü.