PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 3 - 1 Mersin İY | STSL 6. Hafta | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10

artvints
19.10.2014, 18:46
hani önliberoya gerek yoktu, dolduruyordunuz ofansif ortasahaları, forvetleri. maçın en iyisi salih, öbür tarafta bakıyorsun melo topal takımlarını ayakta tutuyorlar, keza atiba da öyle. kolay değil futbol oynamak.ortasahada ısırman lazım rakibi.yıpratman lazım.hücumdaki futbolcuları rahatlatman lazım.yoksa rakip rahat oynar. ayar oluyorum zayıf merkez ortasahalara. ortasahasını dengeli ve güçlü kuramayan takımlar yenilmeye mahkumdur.

temel_yilmaz
19.10.2014, 18:47
Rakip senden iyi ,daha çok puan toplamış ligin flash takımı,sen pozisyona dahi sokmuyorsun rakibi ama Vahid hocayı kırmızı kurtarmış.
Sanki vahid hoca dedi bileğini kırmaya git serdar'ın vedersona.
Bu takım eksiklerinin geri dönmesi ve zamanla birbirini tanıyacak oyuncularla çok çok daha iyi yere gelicek biraz daha sabır biraz daha zaman.

asilhamsi
19.10.2014, 18:47
Bence çok faydalı olur bu kadro kanat oyuncuları oyunu akışına göre oyuna alınabilir.

http://www.footballuser.com/formations/2014/10/1131800_Trabzonspor.jpg

katılıyorum en mantıklı kadro bu gibi duruyor.

Macı degerlendirirsek hakem cok ucuz bir penaltı verdi.

Onun dısında rakip sahamıza gelemedi.

İstekli ancak üretkenlikten uzak oynadık.

Hocanın zeki değişikliği gercekten komikti.

Neyse bir kazaya mahal vermeden macı aldık.

Salih harika oynadı.

hem medjani hem de belkalem stoper oynamaları gerektigini gosterdiler hocaya.

boss reis yine cok iyi oynadı.O pozisyonda penaltı verilmesi tamamen hakemin totoşluguydu.

yatabare yedek olmaması gerektigini gosterdi.

waris cok istekliydi.Oyunda kaldıgı surece etkili oldu.

cardozo cok iyiydi.

ekiciyi de cok begendim.Oyunun iki yönünü oynadı.

soner idare etti.

orhan42
19.10.2014, 18:49
Allah'a şükür maç kazanma duygusunu unutmuşuz.Çok ama çok güzel bir şeymiş :) VH en sonunda bazı gerçekleri gördü.Medjani'nin yerinin stoper olduğunu en sonunda anladı.Stoperde Belkalem ile çok iyilerdi.İnşallah artık asıl mevkisinde oynar.Salih mükemmeldi..Rakibi kovaladı,bastı,bozdu,ısırdı defansif bir orta saha oyuncusunun ne yapması lazımsa bana göre hepsini yaptı..İnşallah devamı gelir.Mehmet her hafta oynamalı oyunu iyi yönlendirdi,Soner fena değildi ama yetmez,Salih kadar koşmalı bence.Cardozo bana göre en iyi maçını çıkardı.Benfica'da bu kadar pres yapmış mıdır ben merak ediyorum :) Poziyona da girdi.Direkten dönen topta ben rakibini silkeleyip dönerken aha gol oldu diye ayağa kalktım.Mükemmel döndü.Umarım devamı gelir.Serdar'ı beğenmemişsiniz ama bence gayet iyiydi.Yatabare bu takımın onbirinde mutlaka oynatılmalı artık.Özer'in de dönüşü ile bence bomba gibi bir takım olacağız.Mersin bizi dağıtır demiştim ama ileride basan,oyundan kopmayan sürekli arayan bu takım beni fena utandırdı.İnşallah hep böyle olur :)

asilhamsi
19.10.2014, 18:49
------------onur------------
boss----mustafa---belkalem---ishak

------------salih-----------------

------ekici----------constant-----

yatabare-----cardozo--------waris

ah ulan yabancı kısıtlaması.

newrocki
19.10.2014, 18:51
Rıza Çalımbay o kadar hak ve adalet arıyorsa Türkiyede T.D. yapmayı bıraksın. Bu ülkede 5 yıldır kupası verilmeyen bir şampiyon takım var, yiyorsa çıksın ekrana onu söylesin. ha bir o kadar daha delikanlıysa çıksın fatih terim sahaya müdahale ediyor, hakemleri etki altına alıyor desin.

bunları demediği sürece, haklı bile olsa gözümde zerre inandırıcılığı ve gerçekçiliği yok. bizim yerel basın dahi bu adamın sözlerini ciddiye alıp da yorum yapmayın bu yüzden...

orhan42
19.10.2014, 18:53
Bu arada Vahid hoca'ya hepimizateş püskürttük geçen haftaki rezil kadro ve oyun anlayışı yüzünden.Haklıydık.Ama bu maçta kırmızı kart kurtartı bizi demek vallahi haksızlık olur sahadaki oyuna ve oynayan oyuncularımıza.Medjani'yi orta sahada kullanma ısrarını bir daha göstermez ve Salih'i o bölgede kullanmaya devam ederse bence sağlam bir orta saha kurgusu elde ederiz.Mehmet Topal,Melo,Atiba ne ise eğer osrar edilirse Salih de o olacaktır.Özer'in gelişi ile orta sahamız daha dirençli olacaktır.

inadina61_08
19.10.2014, 18:53
Kötü oynarken kazanmak, takım oturana kadar bir nimettir. gs, fb veya bjk bizden iyi mi oynuyor.
tipik bir beraberlik duran topların skoru belirleyeceği bir maç olacak düşüncesindeydim, o yağmurda o berbat sahada çok iyi performans sergiledi oyuncular. pozisyon vermedik.
az çok pozisyona da girdik, sonra tahminimiz gereği duran toplar. berabere bitse yeriydi derken, çok iyi oldu çok.
bu arada linç edilme riskini göze alıp salih mükemmel top oynadı diyeyim. salih'e en çok karşı çıkanlardan biri olarak bana bunu söyletti ya helal olsun.
hoca ne yapmaya çalıştığını anlayamadım açıkçası.
4-3-3 gibi ama 4-2-1-3 gibi birşey oynadık. o bir de soner oldu. çok koşturdu ama artık üst sınıfa geçmesi gerek bence bu sene onun için son yada bir başlangıç. tam özerlik bir diziliş...

ilzinho61
19.10.2014, 18:55
Bugünki mactan sonra olusan muhtemel kadro

4-4-2 ilac

Duruma göre Özer, Waris, Yusuf, Medjani, Musa, Serdar girebilirler
http://www.footballuser.com/formations/2014/10/1131805_Trabzonspor.jpg

serdaracıl
19.10.2014, 18:55
Bence çok faydalı olur bu kadro kanat oyuncuları oyunu akışına göre oyuna alınabilir.

http://www.footballuser.com/formations/2014/10/1131800_Trabzonspor.jpg

Bence en iyi kadro bu.

asilhamsi
19.10.2014, 18:58
Futbolcu anlamında takımımızın en kötü oyuncusı waris idi.

zuhahahahaha

Kadir Yeter
19.10.2014, 18:59
Sonuç: Yağmur Yaradı...

kadiryeter

S.ÖZKAN
19.10.2014, 18:59
Bugünki mactan sonra olusan muhtemel kadro

4-4-2 ilac

Duruma göre Özer, Waris, Yusuf, Medjani, Musa, Serdar girebilirler
http://www.footballuser.com/formations/2014/10/1131805_Trabzonspor.jpg

+1

Timur Mikhail
19.10.2014, 19:00
Puan kaybetsek yazık olacaktı, 1-1 den sonra önceki zamanlar gibi takım abuk subuk dangalak bir top oynayacak diye düşündüm biraz öyle oldu ama sonra ataklara devam ettik ve hak ettiğimiz galibiyeti aldık.

Bu maç tüm takım iyi idi. Takım oyundan bir an bile kopmadı, kötü deyip derin futbol zekasını buraya dışkılayanlara kulak asmayın ha kötü oynasa takım kötü deriz bundan önceki lig maçları gibi.
Kırmızı net kırmızıydı, penaltı net penaltıydı mersin çok sertti adam akıllı belki 2,3 kere gelebildiler.

S.ÖZKAN
19.10.2014, 19:00
Arkadaslar lutfen mesajlarimizda forum kurallarina uyalim

Enes Başkaya60
19.10.2014, 19:02
Bu arada bu bursa bakambuyu nereden almış süper adam ligin altını üstüne getirir bu adam

Sochaux dan aldılar abi ilk haftalarda çok sansizdı ama bu hafta açıldı bende çok begeniyordum baya iş yapar kanimca...

orhan42
19.10.2014, 19:04
Rıza hoca işine baksın.Penaltıya penaltı diyoruz biz de ilk yarı Cardozo'nun pozisyonunda oyuncusu sarılıp Cardozo'nun poziyon almasını engelledi.O penaltıysa Cardozo'nunki haydi haydi penaltı...

Tayfun Aydın
19.10.2014, 19:04
Cardozo inanılmaz pres yaptı Salih harika oynadı bu galibiyeti hak ettik

serdaracıl
19.10.2014, 19:05
Keyfim çok yerinde leyleyleyleyeleleyyyyy

Maaliakay
19.10.2014, 19:06
Aytekin Akay'dan Trabzonspor - Mersin İdman Yurdu maçı yorumu

http://www.tarafsizbolge.com/derin-bir-ohh-makale,70.html

Tolga Kurt
19.10.2014, 19:06
Mükemmele yakın oynadık mersinin pozisyonu yoktu bol pozisyonlu maç oldu açımızdan bu maçta Cardozo Fatih ve Mehmeti tam anlamıyla kazanmış olduk lokerene şimdiden acıyorum.

Maaliakay
19.10.2014, 19:07
Kadir Bıyıklı'dan Trabzonspor - Mersin İdman Yurdu maçı yorumu

http://www.tarafsizbolge.com/dort-3luk-trabzon-makale,71.html

ilzinho61
19.10.2014, 19:08
Bide neden bukadar cok kafa golü attigimizi merak ettinizmi hic ?

Bu fotografa bakan anlar

Cardozonun sahada olusu korku veriyor rakibe

https://pbs.twimg.com/media/B0UjrXtCYAEjdj4.jpg

hüseyin1975
19.10.2014, 19:09
Tebrik ederim.
Kazanmak güzel.
Mehmeti kullandığı kornerlerden dolayı tebrik ederim.

hüseyin1975
19.10.2014, 19:10
Bide neden bukadar cok kafa golü attigimizi merak ettinizmi hic ?

Bu fotografa bakan anlar

Cardozonun sahada olusu korku veriyor rakibe

https://pbs.twimg.com/media/B0UjrXtCYAEjdj4.jpg

Birde fizik gücü yüksek oyuncu bolluğundan 😆

ilzinho61
19.10.2014, 19:11
Birde fizik gücü yüksek oyuncu bolluğundan 😆

Abi öyle diyorsunda Waris az kalsin 2 kafa golü atiyordu :D

Hürgün Aygün
19.10.2014, 19:12
Gayet iyi oynadık. Özellikle 1-1'den sonra maçtan kopmadık ve galibiyet için saldırdık sonucunu da aldık. Çok şükür. :)

hüseyin1975
19.10.2014, 19:12
Abi öyle diyorsunda Waris az kalsin 2 kafa golü atiyordu :D

Oda pire gibi olduğundan aralardan kaçıyor.
Buda fizik gücü yüksek oyuncuların sayesinde 😆😆😆

Ali YİĞİT
19.10.2014, 19:13
Maçın adami Salih'tir. Hemen hemen her pozisyonun icindeydi defansif anlamda. Ofansif olarak ise oyun kuruculuğu gerçekten güzeldi. İnşallah tek maçlık performans değildir. Bugün Cardozo değilde Umut kaçırsaydi o pozisyonlari yapilacak olan yorumlari gerçekten merak ediyorum :) Kazanmak güzel fakat oyun anlayışımız hala yeterli değil. Halilodziç ayağa seri pas ve hücum pres anlayışını takıma artik monte etmeli. Soner'e ise diyecek bişey bulamiyorum. Her geçen gün daha kötü oynuyor. Kaleci Fatih'i ise penaltıdaki üstün başarisindan dolayi tebrik ediyorum.

kudu_61
19.10.2014, 19:14
Bana göre abartılmış bir mersin bana göre düşme adayı ve bana göre gene yanlış bir kadro

waris solda oynamaz gerekirse oynamasın
cardo yatabare oynamalı forvette
salih cuk oturdu
medjani ve belkalem bence iyiydi
fatih iyiydi
sonerin biraz daha ileride oynaması lazım
ekici ortalar hariç beklediğim 10 numara değil

iyi bir constant ve özer ile çift forvet (en azından trabzonda)

fatih
boss-yumlu-belkalem-isak
salih (bource)
sefa-özer-constant
yatabare-cardozo

gurur6134
19.10.2014, 19:15
Vahid aga mecburiyetten stoper oynattigi medjaninin artik on libero oynamamasi gerektigini gormustur umarim 5 hafta sonunda..bide maclara yatabere cordoza baslamasi gerektiginide anlasa cok iyi olcak..macin adami ekici butun duran toplari olumlu kullandi..salihde on liberoda iyiydi..

artvints
19.10.2014, 19:15
maç sırasında salihe top gelince taraftarda bir hareketlenme oldu olumlu anlamda. bana mı öyle geldi acaba? avniakerde ilk olsa gerek :) genelde tersi olur bu tip oyuncular için. mücadele yabana atılacak şey değil. sahada iyi mücadele görmek de tribünü heyecanlandırır, ateşler.izleyene keyif verir.

Cyzio
19.10.2014, 19:16
Bayramın son günü yapılan ikili bir sohbet:

kadro nasıl olur bilmem ama yeneriz artık

"Büyük konuşmayın." derim ;).

büyük konuşuyorum ve yeneriz diyorum

Büyük konuşmaya her zaman tedbirli ve şüpheli yaklaşmışımdır ama helâl olsun :alkış:.

.

inadina61_08
19.10.2014, 19:18
Unutmamak gerek. Böyle bir havada tribünlere koşan tezahüratı kesmeyen, bu kadar adamla bile hakemi doğru düzgün maç yönetmeye teşvik eden maçtaki kardeşler Allah sizden razı olsun. Helal olsun size.

Reha Demirbaş
19.10.2014, 19:19
Salih oldukça iyiydi bugün umarım daha da iyi olur. Epey mücadele verdi sahada.

selcuk
19.10.2014, 19:23
gooooooooooollll
1461 okan yildiz atti

cakalkerem
19.10.2014, 19:24
Ya su maci alamasaydik kahrolacaktim. Oh be 1-1den sonra maci falan izlemeyi biraktim.
Ben yenecegimizden emindim dayi

orhan42
19.10.2014, 19:24
Bilet fiyatları falan pahalı anlarım.Ama nerde jan mari denen soytarı ve adamları?Nrede o meşhuur taraftar grupları.Beleş biletle ben de desteklerim takımımı Konya'dan..Bu maça seyirci lazımdı hem de en ateşlisinden..

Cyzio
19.10.2014, 19:25
Kaleci Nihat'ın olağanüstü performansını da göz ardı etmeyelim.

.

cakalkerem
19.10.2014, 19:25
Bayramın son günü yapılan ikili bir sohbet:

Büyük konuşmaya her zaman tedbirli ve şüpheli yaklaşmışımdır ama helâl olsun :alkış:.

.
Tskkler hocam...yenecegimize suphem yoktu...1-1ken bile rahat aliriz diyordum

Heisenberg
19.10.2014, 19:26
Şu an forumdaki bazı üyeler aynen bu şekilde. :)

http://media0.giphy.com/media/jUwpNzg9IcyrK/giphy.gif

Cyzio
19.10.2014, 19:26
Ben yenecegimizden emindim dayi

Pileyrum, pileyrum :D.

.

selcuk
19.10.2014, 19:27
aybars atmis

simdide yedik

Cyzio
19.10.2014, 19:28
Tskkler hocam...yenecegimize suphem yoktu...1-1ken bile rahat aliriz diyordum

Aslında oyunun normal gidişatı onu gösteriyordu ama şu şanssızlığımız ve hakemlerin tarafgir tutumu beni hep tedbirli konuşmaya yönlendiriyor.

.

David_LuiZ4
19.10.2014, 19:30
3 puan hayırlı olsun..Karabük ve puan kaybettiğimiz önceki maçlardan sonra iyimser yorumlarıma sallayanlar vardı..Bu akşam kazanılan maçtan sonra kötümser olayım diyorum belki bu ikiyüzlüler bu sefer de takım çok iyiydi nasıl eleştirirsin diyebilirler..

Karabük maçından sonra 4 de 4 yapacağız ligde yazdım..Bunu kendimize bakarak değil rakiplere bakarak yazdım..Mersin vasat bir takım tıpkı Legia gibi..Mersinin ligde oynadığı son 5 maçta yediği gollerin alayı duran top ortaları rakiplerinin duran toptan kaçırdıklarını katarsak daha çok gol yemeleri gerekiyordu..Karabük sayfasında Mersinin takım savunmasında uyumu yok demiştik mersin bizi duman eser diyen futbol fukaralarına..

Maçtan sonra Rıza diyor ki bu duran toplara çok çalıştık ama 3 gol yedik..Muhabir olsam 5 haftadir ayni golleri yiyorsun burda ne masal anlatıyorsun diye sorardım Rıza bu ülkede ezberci hocalardan biridir..

Bize gelince..Yavaş yavaş taķımdaki oyuncular birbirine ısınıyor ilerleme var yeterli değil..Vasat takımlarla oynaya oynaya oyuncular kimin nereye kaçacağını ne tepki vereceğini kime güveneceğini birbirlerine nasıl yaklaşacaklarını öğrenecek bunu yaparken maç kazanarak tanışırken özgüven elde edecekler..4 de 4 bu yüzden gelecektir..Haftaya antepide yeneceğiz ve o maçtan sonra o gözlerde büyütülen Akhisarı daha net yeneceğiz..Bugün takımda olumlu bulduğum tek iş topu tutan rakip oyuncuya yer yer üçlü pres ve arkada kalan oyuncularımızın üçlü presden bunalan adamın top kaybı yapacağını tahmin edip en yakın rakibin önüne çıkmasıydı..

Kazanmak iyidir..Constant Yumlu Papa Sefa Yusuf gibi adamları yedek bu takımın..Sadece seri yapmamız gerekiyor yedeklerin nimet sayma moduna girmemesi için..

Ekici bu takımın Selçuk İnanı olabilir beyler..Neden..Tekniği var oyunu okuması var iki özelliğide Selçukun üstünde..Bu adamı sadece Selçuk gibi kullanmalıyız bizm yarı sahanın ortasından geri rakip yarı sahanın ortasından ileri geçmemesi lazım orta bölgede zaten bol kanadı kenarı olan takıma çok servis yapar geriden oyunu iyi kurar..Tek eksiği gereksiz şut tercihleri ve onlarında isabetsizliği..

Sonuç..Mersin antep akhisar konya maçlarında beklediğim serinin ilki gerçekleşti..Şans bizden yana olsun..

zx61
19.10.2014, 19:31
Bugün maça giden taraftarımız en has taraftar yağmur çamur dinlemeden gitmişler samimiyetleri ekrana fazlasıyla yansıdı..ancak sayı anlamında inanılmaz azdık bjknin ankaradaki taraftarına bakın şuan takım taraftarın ateşlemesiyle oynuyor resmen..ah bir iki maçımızı bizde ankarada oynasak keşke

Cyzio
19.10.2014, 19:31
Kaleci 2 defa penalti kurtarmis bizim oyuncular seyrediyor olur olur ama bu kadar da olmaz.

Aynı lafı bundan 20 sene önce (yanılmıyorsam) Talay Erker, kaleci Victor ve o zamanki defansımız için söylüyordu.

Aston Villa maçında.

.

inadina61_08
19.10.2014, 19:32
Vahid hocayı tutan kimdi arkadaşlar. kim akıl ettiyse iyi etmiş, ayağa kalkınca hemen perdelemeye geçti :) iyi de oldu yoksa bu maçı da bitiremeyecekti.
gol atmışız tv vahid hocayı gösteriyor, öyle bir hırsla kalkmış ki yerinden bir an korktum yine ne oldu da kime koşuyor dedim.
Hocanın hırsından, ciddiyetinden, doğruculuğundan memnunum, oyuncuları biraz daha iyi seçer veya sahada ne verecekleri konusunda net bir kanaati olursa bu iş olur. bir pozisyon verdik mersine karşı. hele ki o zemin ve yağmurda.
fatihi de tebrik edelim de iki tane penaltı kurtardı neredeyse. bosinin hareketinin hiç gereği yoktu da stoperler neredeydi izleyip bir düşünsünler.

Ali İhsan
19.10.2014, 19:34
Vahid hocayı tutan kimdi arkadaşlar. kim akıl ettiyse iyi etmiş, ayağa kalkınca hemen perdelemeye geçti :) iyi de oldu yoksa bu maçı da bitiremeyecekti.
gol atmışız tv vahid hocayı gösteriyor, öyle bir hırsla kalkmış ki yerinden bir an korktum yine ne oldu da kime koşuyor dedim.
Hocanın hırsından, ciddiyetinden, doğruculuğundan memnunum, oyuncuları biraz daha iyi seçer veya sahada ne verecekleri konusunda net bir kanaati olursa bu iş olur. bir pozisyon verdik mersine karşı. hele ki o zemin ve yağmurda.
fatihi de tebrik edelim de iki tane penaltı kurtardı neredeyse. bosinin hareketinin hiç gereği yoktu da stoperler neredeydi izleyip bir düşünsünler.

Tercümanı, sonunda bi işe yaradı :)

ysngmz
19.10.2014, 19:35
Salihi en ağır eleştirenlerden biriyim.Bu akşam müthiş oynadı.Maçın kötüleri serdar ve mustafa akbaş idi.

Mert'
19.10.2014, 19:38
Sırada Lokeren ve Gaziantep var 2 de 2 yapmalıyız.

fanatikdevri
19.10.2014, 19:40
Serdar yerine Sefa,Akbaş yerine Musa veya İshak,Medjani yerine Mustafa ve Soner'İn yerine de Constant ile daha sağlam bir oyun oynayabiliriz.

delikoyun
19.10.2014, 19:41
bence galibiyet mucize 11 kişi olsaydı rakip yenemiyecektik

David_LuiZ4
19.10.2014, 19:41
Aynı lafı bundan 20 sene önce (yanılmıyorsam) Talay Erker, kaleci Victor ve o zamanki defansımız için söylüyordu.

Aston Villa maçında.

.

Togay Bayatlı idi..

SiNo
19.10.2014, 19:42
tebrikler takım haklı bir galibiyet

Gurpas
19.10.2014, 19:46
bence galibiyet mucize 11 kişi olsaydı rakip yenemiyecektik

11 e 11 iken golü attık 10 kişi iken yedik bol keseci.

Tahir61
19.10.2014, 19:47
jimnastik yemişş

ferhaTS87
19.10.2014, 19:48
Handikap oynamisti
3 kanyan geldi de yaktin beni senol hoca 2 0 dan 2 2 ah ah

serdaracıl
19.10.2014, 19:50
Serdar yerine Sefa,Akbaş yerine Musa veya İshak,Medjani yerine Mustafa ve Soner'İn yerine de Constant ile daha sağlam bir oyun oynayabiliriz.

Aynen. Artık sahada gevşek adam görmek istemiyorum. Futbolcu dediğin adam fizikli olacaak.

Hüseyin Başoğlu
19.10.2014, 19:50
takım çok kötü oynuyor maçı izlemedim ama diye devam eden yorumlar görmüşlüğüm vardır :D

abi o neydi ya :D

Ben şenol hoca zamanında maçı izlemedim buradaki yorumlara göre diye başlayan sinkaflı küfür ve eleştiriler gördüm ya :D İzlemeden nasıl yorum yapıyorsun dediğimde aldığım cevapta eskiden tv yoktu radyodan dinleyip eleştiri yapılamazmı yani felandı. :D

Yıldıray Emanet
19.10.2014, 19:51
İçerdeki maçlarda olsun 2 forvet oyna bari hoca deplasmanda gene koyarsın ön liberonu..

Hüseyin Başoğlu
19.10.2014, 19:54
Şu an forumdaki üyeler aynen bu şekilde. :)

http://media0.giphy.com/media/jUwpNzg9IcyrK/giphy.gif

daha iyi tasvir edilemezdi. hahahahahahaha :D:D

Tahir61
19.10.2014, 19:54
onuncu haftadaki gs maçına liderlik için çıkacağız!

Zurawski
19.10.2014, 19:55
,salihten her maç bu önlibero performansını görebileceksek ne ala. Medjani stoperde devam. 2 Cezayirli defansı götürür.

outoftime
19.10.2014, 19:58
maçın adamı salih dursundu
orta alanda çok top kaptı ve topları da iyi kullandı bana tolunay kafkasın gençliğini hatırlattı
bence salihin yanına iyi bir orta alanla orta saha problemimizi aşabiliriz
medjaniyi beğenmiyorum
cardozo çok beceriksiz görünüyor umarım yakın zamanda toparlanır yoksa sabır göstermez taraftar her maç
waris gol atarsa gerçekten şaşıracağım tam bir amatör gibi davranıyor çok sorumsuz
m.ekici,salih ve belkalem takımın iyilerindendi

Hüseyin Başoğlu
19.10.2014, 20:01
Bu maç benim için vahid hocanın zamana ihtiyacım var sözünün kanıtı idi.
Bundan önceki maçlarda özellikle cardozo ve diğer oyuncular paslaşırken birbirini okuyamazken bu maç yine özellikle cardozo indirdiği her topu doğru yerlere gönderdi.
Futbolcularda görev bilinci yüksekti bu maç.
Mesela salih geçen haftalarda top kaptımı diker havadan oynardı. Ama bu maç driplinkle ilerlemeye başladı ve oyuna ne kadar iyi katkı yaptığını görmüş olduk.
Mesela stoperler yada o bölgede kapılan top direk olarak cardozo'ya atıldı. Ve cardozo çok başarılı bir şekilde bu topları aldı. Faulle durdurulduklarını saymazsak alamadığı top sayısı çok azdı yanılmıyorsam.

Bu takıma Yumlu,Constant,Özer gibi oyuncularda forma savaşına katıldığında eminim çok daha farklı bir takım izleyeceğiz.

outoftime
19.10.2014, 20:03
bu arada mersin bana çok zayıf geldi
adamlar pozisyona giremediler
aldıkları puanlar yanıltıcı olabilir
antepi yenersek üst sıralara doğru çıkabiliriz

Sibel
19.10.2014, 20:03
Bir dk bile ara vermedi vefasız yağmur.

Fatih Birinci
19.10.2014, 20:04
nasil koyduk ama 😆

Berke6198
19.10.2014, 20:04
,salihten her maç bu önlibero performansını görebileceksek ne ala. Medjani stoperde devam. 2 Cezayirli defansı götürür.
Maalesef ikisinden biri çıkmak zorunda kalacak. Daha Mustafa kadroya dahil olmadı. Bana kalırsa da Medjani çıkacak. Çünkü Constant'ı ilk 11'den kesme gibi bir lüksümüz yok.

Ayrıca Yatabare de söz konusu.

artvints
19.10.2014, 20:06
ben mesela yatabare ve cardozo nun maçın belli bölümleri hariç yanyana oynamaması gerektiğini düşünüyorum.çünkü ilerde yatabare ve cardozo varsa geriden pasla çıkmaz takım.direk şişirler topu.öyle bir futbol istemiyorum ben.cardozo waris daha iyi. iilla oynatacağım diyorsan da waris-cardozo-yatabare olur.

cardozo olunca yatabare geziniyor zaten, bir anlamı kalmıyor.adam nokta sanrafor. yatabare süper yedek olarak kalmalı.70 de falan oyuna girince çok etkili oluyor. bazı deplasmanlarda da cardozo yerine direk oynayabilir.

çift oynamaları için ortasahanın iyi düzenlenmesi lazım.

...........salih....costant
...sefa........................yusuf
.......yatabare...cardozo

ya mehmet oynayacak ya yatabare, bu kadar basit aslında.başka türlü zor.

mekatronik
19.10.2014, 20:07
Salihi gömdük el birliği ile sonrada bir maç çok güzel oynadı diye bütün ilk onbirlere koyduk. Uçlarda yaşamaya bayılıyoruz, ne gömelim adamı nede xabi alanso muamelsi yapalım.
Özeri bekliyorum ben, özer-constant-mehmet ortasahası harika olacak.

Tahir61
19.10.2014, 20:09
jmnastğin maçında passolig geçerli miydi

beş bin kişiye oynuyorlardı daha dün

ccd6167
19.10.2014, 20:09
takim bence oyle bi top oynamadi..rostov macindan sonra ki ilk galibiyet ki metalist macini saymiyorum bile..

salih dursun sadece bu mac iyi oynadi ileri maclarda ne eder bilemeyiz..2 tane sol beki olan takim hala cakma sol bek oynatiyor hoca..

belkalem ve medjani ikisi iyi anlassada agir adamlar hizli degiller..

hoca cardozoyu cikarip constanti alacakti ama bu adam nasil hoca..2-1 ondesin rakip 10 kisi zaten kotu oynuyorlar morale gole ihtiyaci olan adami cikaracakti al kalsin ve yine tek forvete donecekti..

hocaya guvenmiyorum..hala sistemde israri yersiz

Fatih Birinci
19.10.2014, 20:13
salih tek önlibero onünde constant mehmet(özer) waris yatabare cardozo...icerde gelene gidene handicap yaparit

Fatih Birinci
19.10.2014, 20:18
şaka maka kadro derinligimiz müthiş....daha yumlu,papadopoulos,aykut demir,özer,constant,yusuf,deniz yilmaz bugün oynamadi...bu sene ŞAMPIYON olacagiz...

ALDENİRO
19.10.2014, 20:19
Biz inandık sizde inanın.

Cyzio
19.10.2014, 20:19

Aston Villa maçında.

Togay Bayatlı idi..

Aslında yanıldığımdan emindim :D. Teşekkürler.

.

artvints
19.10.2014, 20:21
Salihi gömdük el birliği ile sonrada bir maç çok güzel oynadı diye bütün ilk onbirlere koyduk. Uçlarda yaşamaya bayılıyoruz, ne gömelim adamı nede xabi alanso muamelsi yapalım.
yanlış anlaşılmasın, elimizdekilere göre konuşuyoruz.medjani veya salih oynayacak orda.medjani oynayacağına salih oynasın diyoruz.ayrıca oynadıkça daha iyi olacak.bazı bilinmeyen iyi özellikleri de ortaya çıkacaktır.

topla beraber mesafe kat etme özelliği var.arada bir gösteriyor. öyle durağan bir önlibero değil.hava hakimiyeti ve fiziği çok iyi. ekstra olarak golü kovalayan bir oyuncu.cesaretli yani, rakip ceza sahasına girmekten çekinmez.duran toplarda tehlikelidir.formayı kaparsa bir 5 gol falan atar diye düşünüyorum.

bu maç pas kalitesi iyiydi.ama bazı maçlarda yorulduğunda pas kalitesi çok düşebilir.o zaman çok küfür etmezsek, layıkıyla taşır formayı.

artvints
19.10.2014, 20:23
Bir dk bile ara vermedi vefasız yağmur.

sana yasak değil miydi maç izlemek? :) bir de salihe tribünden destek mi geldi, yoksa hayal mi gördüm?

Berat Akçay
19.10.2014, 20:26

Constant oynamıyorsa orada mecbursun Salih'i oynatmaya. Salih'i beğenmesem de rakibi bozan tek futbolcu şu anda orta sahada Constant haricinde. Borce olsa Borce oynardı

Özer-Constant-Mehmet orta sahasını ben de bekliyorum. Yumlu da dönerse harika bir takım olacak ama işte dönemiyorlar bir türlü :)

Zurawski
19.10.2014, 20:26
Biz inandık sizde inanın.
Kim inandı acaba? Statta 2-3 bin kişi ancak vardı. Beşiktaşın maçına bakın Ankaradaki, bizim kadromuz da hocamız da Beşiktaştan daha iyi bu nu ilerleyen haftalarda göreceğiz.

Pasolig falan hikaye. Bir kere de taraftar takımı ateşlesin Trabzonda. Hep takımın iyi oynamasını bekleyen çıkarcı bir taraftarımız var.

Kasımpaşa maçına 20.000 taraftarla çıksaydık 85. dakikada o golü yemezdik, 20.000 kişi önünde o penaltıyı çalamazdı bugün hoca.

Önce biz inanıcaz,sonra takım şampiyonluğa inanacak ve şampiyon olacağız. Malesef şampiyonluğu haketmiyoruz sadece istiyoruz.

canna52
19.10.2014, 20:27
su akar yolunu bulur

medjani ortasahadan çıkınca takım level atladı.

salih çok iyi oynadı ama fazla pres gördüğü söylenemez, konforlu bir maçtı onun için. diğer maçlarda da aynı performansı gösterebilir mi soru işareti.

sonerin yerine constant girince ortasaha bu maça göre çok daha iyi olacak.

serdar beklediğim gibi sahada kayboldu. şu durumda sağ kanat sefaya emanet.

aslında sefa ortasaha için de düşünülebilir ama sağ kanatta alternatif yok malesef.

defansta belkalem çok iyi müdahaleler yaptı. özellikle ilk yarı rakibin dönmesine hiç izin vermedi. bu ligde stoper oynuyorsan fiziğin iyi olacak. belkalemde de bu fazlasıyla var.

cardozo gerçekten mükemmel bir oyuncu. her türlü sistemde oynar. müthiş bir saha görüşü var ve çok iyi top dağıtıyor. bu maç oyunu cardozo kurdu diyebiliriz.

warisin zeka konusunda biraz sıkıntısı var. bu yüzden belli bir aşamayı geçemez ama hem ofans hem defans gayretiyle bu ligde fark yaratabilecek bir oyuncu.

Sibel
19.10.2014, 20:30
sana yasak değil miydi maç izlemek? :) bir de salihe tribünden destek mi geldi, yoksa hayal mi gördüm?

Bana ancak ölüm tribün yasağı koyar :)
Salih güzel oyunuyla zaman zaman alkış aldı :)

Courage
19.10.2014, 20:38
Maçta gözüme çarpan şeylerden biride o kadar yağmura rağmen pekde bozulmayan zemindi.

Onur sakatlanınca ..... Fatih veya bir başkası daha gitmesin diye tedbir almışız belli ki..

asilhamsi
19.10.2014, 20:48
ben mesela yatabare ve cardozo nun maçın belli bölümleri hariç yanyana oynamaması gerektiğini düşünüyorum.çünkü ilerde yatabare ve cardozo varsa geriden pasla çıkmaz takım.direk şişirler topu.öyle bir futbol istemiyorum ben.cardozo waris daha iyi. iilla oynatacağım diyorsan da waris-cardozo-yatabare olur.

cardozo olunca yatabare geziniyor zaten, bir anlamı kalmıyor.adam nokta sanrafor. yatabare süper yedek olarak kalmalı.70 de falan oyuna girince çok etkili oluyor. bazı deplasmanlarda da cardozo yerine direk oynayabilir.

çift oynamaları için ortasahanın iyi düzenlenmesi lazım.

...........salih....costant
...sefa........................yusuf
.......yatabare...cardozo

ya mehmet oynayacak ya yatabare, bu kadar basit aslında.başka türlü zor.

bize ucuncu bolgede faal adamlar lazım.

yatabare bu takımda 11 e ilk yazılacak adam.

Cok farklı bir oyuncu.

bugun benim diyen kanat oyuncusunun kesemedigi ortayı kesti.

yatabare yi santrafor degil cok yonlu hucum oyuncusu olarak dusunmek gerekiyor.

Onun yaptıgı hücum gorevlerini ne yusuf ne de sefa asla yapamaz.

bana ilk 11 e dort adam sec deseler

ekici,yatabare,constant,cardozo yazardım.

bu takım üst sıralara bu adamların performansı ile oynayacaktır.

------------salih------------
-------ekici--------constant----

yatabare------cardozo------yusuf

bence sablon bu olmalı.

waris-yusuf
ekici-sefa

mac icinde oyunu sekillendirecek degisiklikler olacaktır.

omondoles
19.10.2014, 20:48
Maçta gözüme çarpan şeylerden biride o kadar yağmura rağmen pekde bozulmayan zemindi.

Onur sakatlanınca ..... Fatih veya bir başkası daha gitmesin diye tedbir almışız belli ki..

Evet, benimde dikkatimi çekti. Acaba yazın sıcaktan dolayı mı saha o hale geliyor? Dikkat ediyorum her sene sezon sonuna doğru zemin daha iyi oluyor.

ccd6167
19.10.2014, 20:59
hoca derhal sistemi oturtmali bence..tek forvetle olmayacagini sagir sultan anladi ama hala kendisi anlayamadim..

ligin en yaratici ortasahasi bizdeyken hayatin da ilk defa tek forvet oynatiyor cardozoyu..su takim 4-4-2 oynar diyorum ama en mantiklisi benficanin oynattigi gibi oynamak herhalde benficada javi garcia on libero oynardi ve ileri ikili de cardozo KESIN CARDOZO OYNARDI 4-1-3-2- yada 4-4-2 sisteminde tek forvet oyandigi nadirdir.

.................salih

.....ozer......ekici.......constant

............yatabare..cardozo

yada

.............ekici(ozer).....constant

sefa.........................................yusuf

..........waris(yatabare)...cardozo

su kadro tek forvetli sistem haric her sistemde oynar

Mehmet Yusuf
19.10.2014, 21:04
Sergen e sovmek ısteyen trt3 u ızlesın

zx61
19.10.2014, 21:05
Sergen ve yanındaki sevmediğim spikeri dinliyorum şuan..o kadar transfer yapan Trabzonspor bu mu oyun anlamında hiç iyi bir Trabzonspor yoktu bu maç anca moral olur işleri çok zor bu futbolcularla filan olabildiğince saçmaladılar..hiç galibiyet beklemiyorlardı çünkü hafta içi Trabzonspor nasıl düşer hesapları yapıyorlardı zorlarına gitti

bahadır2561
19.10.2014, 21:08
Sergen senin kulaklarini, yanindaki o spikerinde saclarini seveyim

Mehmet Yusuf
19.10.2014, 21:09
En yetenekli oyuncumuz sonermıs, Sergen e gore......

zx61
19.10.2014, 21:10
Sergen e sovmek ısteyen trt3 u ızlesın

Yeterince sövdüm dayanamayıp çevirdim kanalı..ne büyük korku salmışız ki ufak bir toparlanmamız bile çıldırtmaya yetmiş bunları..zaten sergen bu sene yorumlarıyla beni çıldırtıyor

Courage
Ben ,Sergen kadar ahlaksız adam görmedim!

Berat Akçay
Yalnız genellikle yeneriz, fark atarız gibi şeyler söylediğimizde maçları kazanamıyorduk. Şeytanın bacağını kırdık

bilgehan83
19.10.2014, 21:11
Sergen bizim maçı radyodan takip etmiş net :) :)

Mustafa Ayazoğlu
19.10.2014, 21:11
sergen afkursun

beşiktaş mersini hakemle 1-0 zar zor yendi

Ertan Artan
19.10.2014, 21:12
Ya bizim forum yada Sergen futbolu bilmiyor... :)

Veya bizim hoca gibi ters motivasyon isteğinde... :)

Çakma Vahid olarak Sergen...

onur-ts
sergen öyle konuştuğuna göre iyi yoldayız.böyle mal bi yorumcu olamaz ya. neresiyle ne maçı izlemiş anlayamadım.neyse salla

Mehmet Yusuf
Ben ,Sergen kadar ahlaksız adam görmedim!

Wedersonun kırmızı kartını yağmura baglıcak neredeyse.

Mustafa Ayazoğlu
19.10.2014, 21:14
beşiktaş atiba ile olcay olmasa

tırt

Mustafa Ayazoğlu
19.10.2014, 21:15
beşiktaş ın taraftarı iyi

avni aker boş kalmamalı

Berat Akçay
19.10.2014, 21:17
İzlemeyin arkadaş.. Suç sizde

Fatih Ç
Bu spiker bitin küçüğü ..

Mustafa Ayazoğlu
antep
akhisar
konya
galatasaray
gençler

5 maç 12 puan

L.Burrows
19.10.2014, 21:18
Rakibin oynamasına izin vermememiz sürekli pres yapmamız kazanmamızı sağladı.
Yatabare çok az süre almasına rağmen her girdiği maçta katkısı oldu olumlu yönde. Fb maçındada bana göre iyiydi. Şu durumda eğer tek forvet devam edeceksek bence Yatabare olmalı. Gücü ve top saklama becerisi bizi daha çok önde tutar diye düşünüyorum.

zx61
19.10.2014, 21:18
Maçın bir bölümünü izleyemedim ama izlediğim bölümlerde çok iyiydik mersin pozisyon bulamadı ama sergen ve yanındaki kel bu mu Trabzonspor oyun çok kötüydü fln diyor biraz sonra öve öve bitiremiyecekleri bjk ite kaka yenmisti aynı takımı..ama ozamanki yorumlar mersin çok güçlüydü bjk kazanmasını bildi bu tarz zorlu maçlarda önemli olan 3 puandır diyorlardı ne değisti de şimdi Trabzonu yerin dibine sokuyorlar sergen iyi bir tepkiyi hakediyor da neyse

Fatih Öztürk
19.10.2014, 21:19
Sahaya doğru kadro çıkarırsan galip gelirsin bu kadar basit.
Serdar dışında sıritan oyuncu yoktu.Salih mükemmeldi.adami bonus diye aldık takimin en iyisi cikti.

Sibel
Wedersonun kırmızı kartını yağmura baglıcak neredeyse.

Adam ayağı orda kaldı çekemedi onu dedi ya hahahahh :D

biltrabzon
Sergeni elestirinde,bir tane organize atak yada gol gösterin sezon basindan beri.Aslinda size sormali nasil izliyorsunuz maci.Bu takim ite kaka mac kazanir.Yenildimide ayni Karabük maci gibi rahat yenilir.Aksini iddia edene hayirli rüyalar.

Mustafa Ayazoğlu
19.10.2014, 21:20
özer döndüğünde daha iyi olacak orta saha

Courage
19.10.2014, 21:21
Sergeni elestirinde,bir tane organize atak yada gol gösterin sezon basindan beri.Aslinda size sormali nasil izliyorsunuz maci.Bu takim ite kaka mac kazanir.Yenildimide ayni Karabük maci gibi rahat yenilir.Aksini iddia edene hayirli rüyalar.

Organize atak, birbirini tanıyan ''organize'' olmuş takımlarda olur.

Sizde sergen gibi 2 yıllık bjk ile toplama takım Trabzonspor'u karşılaştırıyorsanız size de hayırlı geceler tatlı rüyalar!

Berat Akçay
19.10.2014, 21:22
Yatabare'nin ortasında Yattara'yı gören bir tek ben miyim :)

aaahmet61
19.10.2014, 21:22
sergen haklı .on kişiyle zor yendik.bu sezon ligde oynadığımız hangi maçımızı beğendiniz ki? sabır etmekten başka çaremiz yok.

Hakan
19.10.2014, 21:23
Takım oturdu oturacak ha gayret

artvints
biz tam kadro oynayalım, bjk gibi bir sene de beraber oynayalım, daha iyi takım oluruz.

serdaracıl
özer döndüğünde daha iyi olacak orta saha

Hocam ben özerin döneceğine de çok inanmıyorum. Döner yine sakatlanır. Bunun dayısı da böyleydi :)

Fatih Öztürk
19.10.2014, 21:24
Bugün organize atak geliştirmedik diyen 20 numara gözlük taksin.Mehmet'in Önderliğinde gelistirdiklerimiz neydi arap sabunumuydu?

Mehmet Yusuf
Adam ayağı orda kaldı çekemedi onu dedi ya hahahahh :D

Aldatmaya yönelik hareket diyecek sandım bı ara :)))

serdaracıl
sergen haklı .on kişiyle zor yendik.bu sezon ligde oynadığımız hangi maçımızı beğendiniz ki? sabır etmekten başka çaremiz yok.

Hocam 11'e 11 ken de adamların tek pozisyonu yok. Başa baş demek biraz insafsızlık olur.

serdaracıl
19.10.2014, 21:25
Biz de bazı maçlarımızı farklı şehirlerde oynasak olmaz mı?

biltrabzon
19.10.2014, 21:26
Organize atak, birbirini tanıyan ''organize'' olmuş takımlarda olur.

Sizde sergen gibi 2 yıllık bjk ile toplama takım Trabzonspor'u karşılaştırıyorsanız size de hayırlı geceler tatlı rüyalar!

evet haklisin mactan 1 gün önce toplandilar Mersin macina ciktilar.Ayrica Besiktas la kiyaslamadim,onlarla bu takimi kiyaslamak futbola ihanettir.Bu takim asla takim olamaz.Yine yanlis transferler yanlis adamlar alindi.Sefa Yilmaz,Ishak Dogan ve Waris e verilen parayla ben kadro kursan,simdiki ts ile kafa kafaya oynar.

Fatih Öztürk
19.10.2014, 21:27
Bu taraftara hiçbir şey begendiremezsin abicim çünkü fikirler kalıplaşmış.bugun tek pozisyon vermeden bi ton pozisyon bulduk bir kerede övmeyi öğrenin arkadaş korkmayın kimseye söylemeyiz.

zx61
19.10.2014, 21:27
Biz de bazı maçlarımızı farklı şehirlerde oynasak olmaz mı?

Kesinlikle asıl düşünülmesi gereken nokta budur..Trabzonun kendine gelmesi için süreye ihtiyaç var bir kac maçı istanbul ve ankarada dönüşümlü oynamalıyız Trabzondaki taraftar sayısı ortadayken hala bu fikre itiraz etmek takıma yapılan büyük bir kötülüktür

Koray
19.10.2014, 21:28
Dort gozle Ozer ve Mustafa Yumlu'yu beklerken Onur'un sakatlanmasi cok kotu olsa da bu iki futbolcunun donusu takimda cok seyi degistir.

serdaracıl
19.10.2014, 21:28
Sergen bizi eleştirmeden önce Demba Ba'nın 2. golünden önce topu nasıl elle düzelttiğini anlatsın.

Sibel
19.10.2014, 21:29
Takımın iyi olmadığını herkes görüyor.
Sergen sadece bunu dese neyse.
Zorlama yorum yaptığı o kadar belli ki. Bu maç için Cardozo ayakta duramıyor demek, Soner'i övmek, kırmızı hakkındaki yorum, hocaya şov yapıyor diyişi, aşağılayan yorumları...

hodlu
Sergen'in yorumlarına katılmıyorum. Ben bugün takımı beğendim. Onca eksiğe rağmen, moralsizliğe rağmen maçı kazanmak önemliydi. Takımı bugün eleştirmek haksızlık olur...

Fedai 61
Bugün çok güzel oynadık rakibin penaltı dışında pozisyonu yok sakatlar da dönsün çok daha iyi olacağız bu arada takımını yalnız bırakmayan 5 bin kişeye teşekkürler...

artvints
19.10.2014, 21:30
onur, ishak, mustafa yumlu, özer, yusuf bu maçtaki eksik yerli oyuncularımız.bir de oynamayan sefa var.bunların üstüne takım kurulur.

biltrabzon
19.10.2014, 21:31
Pozisyon bilgilerimiz farkli olabilir mi arkadaslar,organize 1 tane pozisyonu olmadi bu takimin sezon basindan beri.Bugünkü mactada yan top,duran toptan baska hicbir sey göremedim,yoksa biz yanlis maca mi baktik.

Doğukan Uçan
19.10.2014, 21:32
iyi de mersin bu maçta defans yaptı rıza 1 puan için trabzon'a gelmiş

orhan42
19.10.2014, 21:32
Söyledim yine söylüyorumgeçen haftaki rezalete diyecek söz yoktu..eleştirdik,kahrolduk..Ama bu hafta Allah aşkına 11-11 iken girilen pozisyonlar var.MİY orta sahayı dahi geçemedi,ileride 5 haftada göremediğimiz ölçüde yapılan pres vardı.Daha istekli daha iştahlı bir takım vardı.Stoperlerimiz bence çok iyiydi,Salih mükemmele yakın oynadı ve bana göre söke söke maçı aldık..etmeyin eylemeyin ya.Ha gelecek hafta bu futbolu göremez isek o zaman yaparız gene eleştirimizi ama şimdi alkış zamanı..

Fatih Öztürk
19.10.2014, 21:33
Muhtemelen.

serkanholep
tekrar yazayım

onur,ishak,musa,yumlu,aykut,özer,constant,sefa,yus uf,deniz gibi bir takım yoktu bugün

oyuncu kadrosu iyi fakat teknk heyet hakkında endişelerim var

umarım kadro ve teknik heyet birbirini tamamlar ve başarı gelir

ama sabır şart

biltrabzon
Sunu derseniz kabul Türk futbolu bu.Biraz bjk bir seyler yapmaya calisiyor.Ama bizim takimda ben ilerisi icin bir umut göremiyorum.

Kamil Çakmak
O değilde kaybetseydik çok şeye gebi durumlar olabilirdi.
Kazandık kısmen morel geldi. Futbolculara güven geldi. ileriye daha umutlu bakacağız.

Berat Akçay
At yarışı kuponu doldurmaktan maçı izleyememiştir.
Nasıl olur da böyle insanları konuşma gereksinimi duyuyorsunuz şaşırıyorum

biltrabzon
19.10.2014, 21:36
Bu futbolla bu takim ilk 4 bile giremez,girer diyenler hayal taciri.Ishak Dogan,Sefa Yilmaz ve Waris e verilen paranin karsiligi bu mu yani?

Hakan
19.10.2014, 21:36
Şu kıytırık takımı yendik diye ne kadar sevindik ya, yazık bize

Fatih Öztürk
19.10.2014, 21:37
2-3 maç üst üste kazandikmi zirvenin dibine yerlesiriz.bu arada Özer,M.Yumlu gibi deneyimli yerlilerde gelecek bu foseptik ligde şampiyonluğa oynamamiz sürpriz olmaz.

Koray
19.10.2014, 21:37
Antep
Akhisar(D)
Konya
gs(D)

gs macina kadar 3te 3 yapmaliyiz, ki yapilabilecek bi fikstur gsyide yenersek onumuz acik.

Faruk BERBER
19.10.2014, 21:38
Salih Dursun fizik olarak çok şey kattı takıma.

Ekici de iyiydi, Waris kanatta sıkışıp kalınca sürekli topla oynuyor kendince. Hep söyledim Cardozo'ya daha yakın olmalı.

Yatabare girer girmez etkisini gösterdi, ortayı yapar yapmaz gol dedim, çok kalite ortaydı.

Mehmet Yılmaz olsa atardı golü, Cardozo affetmedi tabi ki :)

Medjani asıl mevkisinde oynadı belki de ilk kez.

Mersin takımını daha iyi bekliyordum ben, ya biz iyi durdurduk yada günlerinde değildi özellikle hücum hattı.

Takım geçtiğimiz 2-3 haftaya göre, topa daha bilinçli sahip oldu, daha pozitif şeyler koydu sahaya.

Zaman zaman 3-4 kişi aynı anda pres yaptı.

En çok takıldığım nokta, Cardozo'nun yalnız kalıp boş boş pres yapması oluyor maçlarda.

Bakıyorum devre arası 5086 km koşmuş, safi pres. Yakınında yanında biri olsa atar, attırır.

Umarım doğruyu ararken bu tarz maçlardan bir şekilde 3 puanla ayrılırız.

Doğruyu bulduğumuzda bu ligde karşımızda duramazlar.

hodlu
19.10.2014, 21:39
Orta sahada Medjani ile maç kazanamayız demiştim. Umarım hoca Medjani'yi bir daha orta sahaya koymaz. Orta sahada Salih-Soner-Serdar üçlüsünden en az ikisinin yerine daha kaliteli oyuncularla oynarsak işimiz kolaylaşır...

serdaracıl
19.10.2014, 21:41
Orta sahamıza bi reis lazım. Ekici inşallah aşar kendini

orhan42
19.10.2014, 21:41
Sergen ürsün kervan yürüsün.Hangi maçı seyretti acaba?lehine her hafta bariz ve sonuca etki edecek hakem hatası yapılan takım 8taş mı Trabzonspor mu?

Punisher-61
19.10.2014, 21:42
Duran toplar olmazsa hic gol atamicagiz...

Rust Cohle
19.10.2014, 21:43
.....aferin fatih kardeşim...aynen devam....penaltıdaki hırsını ben yıllardır takımda görmemiştim....inşallah yarınlaımız seninle güzel olur....

Rust Cohle
19.10.2014, 21:44
....salih büyük oynadı bu akşam...aferin ona...

Muhteva
19.10.2014, 21:44
Hocan'ın 2. ve 3. golden sonraki el hareketleri neydi öyle amma güldüm ha :D

İyi oynadık ve kazanmayı hakettik Mersin'in kalecisi harika bir maç çıkarttı yoksa en az 5 olurdu..

serdaracıl
19.10.2014, 21:45
Yalnız bu Rıza Çalımbay'ın söyledikleri çok seviyesizce. Bir insan meslektaşı hakkında bu ifadeleri kullanamaz.

Rust Cohle
19.10.2014, 21:46
...reis penaltıda hatalıydı...ama on numara adam....kızamam ben bosingwaya...elimiz ayağımız bizim...inşallah böyle devam eder...

delikoyun
19.10.2014, 21:47
11 e 11 iken golü attık 10 kişi iken yedik bol keseci.

bence erken havaya girme bu kadroyla bu oyunla sen inanıyormusun
maçtan önce mucize demiştim mucize oldu 1 oyuncuları atıldı.kehanet yapmıyorum çok dikkatli izledim bir şey oynamıyoruz durum gerçekten kötü bu futbolla inanıyorum ki sende inanmıyorsun

Rust Cohle
19.10.2014, 21:48
..ekici bundesliga daki gibi oynadı... O da akşamın iyilerindendi ...

Yasin Altuntas
Beyler kızmayın ama gördüğüm kadarıyla hepiniz de Sergen'i seyredip kanala reyting veriyorsunuz. Böyle maymunlara prim vermemek lazım bence.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

se_mah
Sergenin eleştirdiği Cardozo koşu mesafesinde ilk 5'te. Geldiğinden beri en iyi maçını çıkardı bence.

Rust Cohle
19.10.2014, 21:49
.....ama şu waris hala vasat...6 m euro edecek oyun oynayamıyor....kazıklandık herhalde....

Rust Cohle
19.10.2014, 21:50
.....demek ki medjani stoperde kullanılmalıymış.....

bahadır2561
19.10.2014, 21:50
At yarışı kuponu doldurmaktan maçı izleyememiştir.
Nasıl olur da böyle insanları konuşma gereksinimi duyuyorsunuz şaşırıyorum

Adam devletin kanalina cikmis konusuyor, oyle dandik kanaldaki konusmasi uzerine yapilmiyor yorumlar
Milyonlarca insan vardir maci izlemeyip, ozetini bekleyen ister istemez maci bekleyince konusmasini da izliyorsun :)

Rust Cohle
19.10.2014, 21:51
...adam hala fatih atik i oyuna alıyor.....çıldırmamak elde değil....

Rust Cohle
19.10.2014, 21:52
....zeki ye de bu akşam aferin....elinden geldiğince çabaladı....

Hakan
19.10.2014, 21:53
Enter tuşu bozuk heralde :)

Sadettin_
seneye yabancı sınırıda kalkıyor daha rahat kadrolar kurcaz .

Rust Cohle
.....soner ......artık sahne sırası senin olmalı....beklemek istemiyoruz artık...

Kenan Berber
19.10.2014, 21:54
Yalnız bu Rıza Çalımbay'ın söyledikleri çok seviyesizce. Bir insan meslektaşı hakkında bu ifadeleri kullanamaz.

ne dedi maçtan sonra ?

artvints
bjk bizden daha iyi futbol oynuyor şu an bu doğru.daha iyi bir takım.şunları kitleyip, duran toplardan yenelim de hizaya gelsinler :) iyi oynamayla olsaydı...az hata yapacaksın futbolda.

Faruk BERBER

Ne demiş ?

Rust Cohle
....yatabare....klas bir orta.....cardozo.... Nefis bir gol.....

Rust Cohle
19.10.2014, 21:55
......antep hırs yapar....lokeren maçı kritik....dikkat etmek lazım...

Rust Cohle
19.10.2014, 21:56
.....seyirciye aferin....işte gerçek sevdalılar....

inadina61_08
19.10.2014, 21:58
bjk bizden daha iyi futbol oynuyor şu an bu doğru.daha iyi bir takım.şunları kitleyip, duran toplardan yenelim de hizaya gelsinler :) iyi oynamayla olsaydı...az hata yapacaksın futbolda.

bir iki yıldır birlikte oynuyorlar, geçen yol yan gelip yattılar, aynı hocayla iyi antreman yaptılar. bjk nin çok abartıldığını düşünüyorum.
bu arada demba ba ikinci golde topun eline çarptığını söyleyebilmiş, bize ise bariz ele çarpanlar penaltı bile olmuyor.
bu sene bjk yi hakemler iyi götürüyor şu an.
bizim takım biraz tempo yapacak, işte o zaman göreceğiz.

The Legend
19.10.2014, 22:01
Maçta salih çok iyiydi. Tebrikler Trabzonum.

ANIL
19.10.2014, 22:06
........................fatih
boss........belkalem........yumlu..........musa
........................soner
........özer...........ekici.......kevin
..............yattara......oscar

Doğan Keskin
19.10.2014, 22:06
Sergen hangi kanalda konuştu ?

yattarinho61
19.10.2014, 22:10
Maci izlemedim ama 10 kisiyi zor yendik nedir ya? Özetlerde mersinin şutu yok

Berat Akçay
19.10.2014, 22:10
Adam devletin kanalina cikmis konusuyor, oyle dandik kanaldaki konusmasi uzerine yapilmiyor yorumlar
Milyonlarca insan vardir maci izlemeyip, ozetini bekleyen ister istemez maci bekleyince konusmasini da izliyorsun :)

İnterneti olan adam açsın internetten izlesin. Artık teknoloji gelişti istediğini bulabiliyorsun. İzlemene gerek yok bunları. Ayrıca hangi kanalda doğru düzgün bir insan var ki izleyelim

delikoyun
19.10.2014, 22:11
.....ama şu waris hala vasat...6 m euro edecek oyun oynayamıyor....kazıklandık herhalde....
warisi yanlış yerde oynatıyor kaleye yakın yerde oynatıcak bacakları kısa mesafe ka edemiyor hoca çok inat işimiz zor adamın en faydalı olucağı yerde oynatmıyor

Hakan
19.10.2014, 22:13
Waris yanlış yerde falan oynamıyor. Yetenekli adam kendini belli eder, devre arası elden çıkaralım

signal
19.10.2014, 22:15
Bugun bu takımı eleştirenler art niyetlidir. Sergenin yorumları hava civa. Bence maçı izlememiştir buna eminim. At yarışında arada bakmıştır. Mükemmel oynamadık belki ama iyiydik. Rakip takım tek bir pozisyon bulamadı. Oyunu hep kontrol eden taraf bizdik. Maç istatistiklerinde çok fark attık. Bu ligde hangi takım mükemmel oynuyor.

ANIL
19.10.2014, 22:19
ndoye-cardozo-yatabare forvetlerimiz olabilirdi NET. waris kumardan başka birşey değil ve kaybediyoruz.

Fatih Öztürk
19.10.2014, 22:21
Waris yanlış yerde falan oynamıyor. Yetenekli adam kendini belli eder, devre arası elden çıkaralım

Waris bir Messi degilki aldığı topla 3 kisiye çalım basıp kaleye insin.
Arkasında sol bek bile olmayan M.Akbaş oynadı,bir kere bile bindirme yapmadi verkaca girmedi.topu Waris'e veren olduğu yerde kalıyor futbol böyle oynanmaz.Musa yada İshak artik sol bek orjinli kim gelecekse ilk maçlarda olduğu gibi beraber bindirmeler yapilacak Waris'in yükü hafifleyecek.

Öznur61
19.10.2014, 22:22
Müthiş moral oldu bizim için bu galibiyet.
Umarım diğer haftalarda da çıtayı yükselterek devam edebiliriz :)

Uğur Kalyoncu
19.10.2014, 22:23
Waris enerjisini adam kovalamaya değil Cardozonun indirdiği veya attığı toplara harcadığında faydalı olacak...

Solda Yusuf ilerde Cardozo Waris oynadığında takım bir adım daha ileri gidecek..

Ekicinin oynadıkça artan performansına Constant ve Özer eklendiğinde takım top oynamaya başlayacak inşallah..

Devre arasına da en kötü ihtimalle 3-5 puan geride girip Bourceanuyu geri getirmeyi başarabilirsek kafaya oynayabiliriz ama hepsi ihtimaller işte...Sabırlı olup destek olup beklemek lazım..

AdemS
19.10.2014, 22:24
Takım genel olarak iyiydi ama her şeyden önemlisi galibiyet almaktı. Bu takımın zirveye doğru bir ivme yakalaması lazım, o yüzden bu galibiyet şarttı.
Cardozo'nun da gol atması önemliydi.
Tebrikler bütün takıma..

LG-P880 cihazımdan gönderildi

Erbay
19.10.2014, 22:24
İyi oynuyor muyuz kesin konuşamam ama rakip bu maç bizi zorlayamadı bile o kesin. Hiç zorlanmadık yani defansif açıdan. Hücumda Cardozo gibi klas bir oyuncu kaçırmayacağı golleri kaçırdı yoksa maç çok erken biterdi.

Waris ve Serdar, Cardozo'ya daha yakın oynamalı. Çizgide iş yok, içeri girmeleri lazım.

Waris sihirli deparlarını kaleye daha yakınken patlatmalı. Orta sahada başlayıp kaleye girmeye çalışıyor.

inadina61_08
19.10.2014, 22:25
bu maça kadar hiç aynı kadroyla sahaya çıkamadık. ilk 11'de her hafta en az 3 oyuncu farklı oluyor, bu istikrarı sağlayabilirsek de herşey çok güzel olur. güller açmadı ama artık açması gerek.

ANIL
19.10.2014, 22:25
Soneri unutmayalım pas dağılımını iyi yaptı. Daha güçlü gördüm. Klasını anlatmaya gerek yok zaten.

S.Seymen
19.10.2014, 22:26
Sergen kendine iş arıyor biri gitse de yerine geçsem diye

ben futbol bilgisinin yüksek olduğunu düşünürdüm

çok iyi zevkli dedikleri takım 2 gol yedi zor kurtardı Demba Ba ile

bizim takımın oyun sistemi gerçekten oturduğunda gerçekten sağlam bir takım olacağız bir takım absürdlükler olmadıkça çok pozisyon vermiyoruz

sabır iyidir dinlememek lazım İst yerel medyasını

bakalım neler olur...

Muhammet Hacısalihoğlu
19.10.2014, 22:27
Waris bir Messi degilki aldığı topla 3 kisiye çalım basıp kaleye insin.
Arkasında sol bek bile olmayan M.Akbaş oynadı,bir kere bile bindirme yapmadi verkaca girmedi.topu Waris'e veren olduğu yerde kalıyor futbol böyle oynanmaz.Musa yada İshak artik sol bek orjinli kim gelecekse ilk maçlarda olduğu gibi beraber bindirmeler yapilacak Waris'in yükü hafifleyecek.

Kesinlikle katılıyorum..

Adama topu verip ne yaparsan yap diyoruz.. Hoş bu maçta da baya adam geçti..

Erbay
19.10.2014, 22:28
Sergen, Sneijder hakkında da neler diyordu. Avrupa'da kimseyi tanımıyor. Cardozoyu sorsan ağır der. Ya adam 18 yaşında da ağırdı sen tekniğine bak.

Erkan YILMAZ
19.10.2014, 22:28
cok şükür galip geldik cardozo nun gol atması ekici nin asistleri iyi oldu

taraftara dicek bişeyim yok yağmurluydu ama yağmurlu olmasa da dolmazdı stad artı anlamadığım olay pasoligse fener maçında

stad dolu saylrdı orda pasoligi olanlar neden gelmio bu maçlara demekki sdce pasolig skntı değil

he bir de ALLAH SENİ GENE BİLDİĞİ GBİ YAPSIN ZEKİİ ADAM PEN6 YI CIKARMIS DONEN TOPU CIKARMIS SEN HALA

MİSSE_MİSSE
19.10.2014, 22:29
Ekici hucumda ritmini bulmaya baslamis. Savunmada da hirsliydi. Takimin kilit oyuncusu. Soner , ekici, costant uclusu kullanilirsa daha akilci oynariz. Warisin uyumsuzlugu goze batsa da rakibini epeyce terletti. Cardozonun yaninda waris ve yatabare oynamali ve cardozo onlari pozisyona sokmali. Topu alisi ve paslari cok yerindeydi. Mersin gibi formda bir takimi ezemesek bile bayagi hirpaladik. Maci hakettik ve kazandik.

ANIL
19.10.2014, 22:31
Hocanın ocağı işaret etmesinde warisi göndermesine yoruyorum.

cihayan
19.10.2014, 22:32
Bugun takim istekli oynadi. Bir de yine ilk maclardaki gibi defansta guven veren bir oyun oynadi. Mersin'in 90 dakikada tek bir pozisyonu bile yok. Hoca ozellikle takimin en oturmus olan bolgesi olan defansta fazla degisiklikler yapmasin. Bosingwa-Medjani-Belkalem uclusu belki M.Yumlu'nun gelmesi disinda sabit kalsin. Cardozo, eger kendisi istemedigi surece, 90 dakika sahada kalsin. Hoca yine az daha degistiriyordu mac 2-1 iken. Bu adam stres yapmasin, bol bol sure alsin, gol atsin kendini bulsun. Cardozo sadece gol atmak icin degil, yandaki oyunculara cok klas toplar indiriyor. Bu adam kalsin sahada, yoksa bosu bosuna strese sokup adami taraftara, medyaya, kendine sorgulatmaya baslariz. Isin icine guven kaybi girdi mi ayikla pirincin tasini.
M.Ekici gittikce kalitesini gosteriyor. O da sahada kalsin. Bizi ileriye tasiyacak oyuncular boyle kumasi kaliteli, ust duzey oyuncular. Ancak bunlarin gercek verimlerini sahaya yansitmalari durumunda gercekten cok daha iyi olabiliriz.

Fatih Öztürk
19.10.2014, 22:33
Kesinlikle katılıyorum..

Adama topu verip ne yaparsan yap diyoruz.. Hoş bu maçta da baya adam geçti..

O boyla 2 tane enfes kafa çaktı.bu çocuktan kesinlikle zarar etmeyecez.

cihayan
Waris bugun kotu degildi. Iki iyi kafa topu vurdu ama kaleci cikardi. Ama Yatabare'nin yaptigi nefis ortayi hic bir acik yapamadi.

Yiğit SARI
Maçı izlemedim yorumlayabilecek birisi var mıdır bana?

redbul
19.10.2014, 22:34
takım bugün iyiydi vahid hoca çıkarabileceği en iyi 11 i çıkarmış ishak ve musa sakat oduğu için mecburen mustafa akbaşı sol bek oynatmak zorunda kaldı soner dışında takımdaki herkez görevini yaptı abicim bu sonrrde bir tutukluk var bu tutuk futbolu bir türlü üstünden atamadı bu saatten sonrada zor salih çok iyiydi serdar gürler sırıtmadı belkalem ve medjani hem oyun olarak iyiydi hemde skora katkı yaptılar cardozo biraz kaçırdı ama golünüde attı yatabare olumluydu waris te hareketliydi mehmeti sezon başından beri sabırla bekliyordum bugün beni mahçup etmedi ekici frikik felan olsun ordanda gol veya goller atar yani kısacası takım iyiydi ayrıca daha takıma özer constant ishak mustafa ibi sakatlarımızda dahil olacak.

Fatih Öztürk
19.10.2014, 22:35
Hocanın ocağı işaret etmesinde warisi göndermesine yoruyorum.

Göndermek istediği futbolcuya sürekli forma veren bir teknik direktör modeli dünyada yok.

hos_cocuk61
19.10.2014, 22:36
Şu foruma girer bakarım her maç sonrası eleştiren tipler hep aynı kişiler, hiç değişmediler. Takım iyi oynasa bile eleştirecek bir şey bulurlar.

cihayan
19.10.2014, 22:36
Yalniz bugun cok zor bir mac kazandik. Normal bir mac degildi. Dolu dolu stresin, yikici, yol ayrimci elestiri oklarinin hedefinde oynandi mac. Galip gelmek onemliydi. Ozellikle 1-1 den sonra gol bulup galip gelmek cok onemliydi. Onumuzdeki iki maci da alirsak en azindan ileriye daha rahat bakabiliriz. Zaman da sakatlarin donmesi sonucu lehimize islemeye baslar.

ANIL
19.10.2014, 22:37
Göndermek istediği futbolcuya sürekli forma veren bir teknik direktör modeli dünyada yok.

Hoca arayış içinde en iyisini bulmaya çalışıyor. Warislede olmayacağını anlamıştır

bahadır2561
19.10.2014, 22:38
Yuklenecek kimse olmayinca Waris'i elestiriyorlar :D

Berke6198
19.10.2014, 22:39
Gol yediğimiz anda da galip geleceğimiz konusunda 1 gram şüpheye düşmedim. Çünkü mağlubiyet veya beraberlik alacak bir oyun oynamıyorduk. Topu olumlu kullanabiliyorduk.

Rakibin 10 kişi olmasını değerlendirip, yeterince iyi oynadık mı ? Bence hayır. Ama gerekeni yaptık. Net bir skorla maçı bitirdik.

Bunun dışında oyuncular hakkında fazla bir analiz yapmak istemiyorum. Herkesin ne oynadığı belliydi bugün, hiçbir oyuncumuz ortada bir oyun sergilemedi.

Fatih Öztürk
19.10.2014, 22:39
Hoca arayış içinde en iyisini bulmaya çalışıyor. Warislede olmayacağını anlamıştır

Arayış içinde olduğu kesinde bu Waris' ten değil çünkü bizzat kefil olup aldirdi Waris'i.

ANIL
19.10.2014, 22:40
6 milyon EURO luk adam bir şeyler yapsın diye bekliyoruz. Kaç maç oldu git gide daha kötü oluyor.

matalar
19.10.2014, 22:41
ben bu halimle medjaninin 5 haftadır orta sahada kabak gibi sırıttığını görüyorumda vahit hoca nasıl görmüyor merak ediyorum doğrusu.
adam 5 haftada 1 tane olumlu hareketi olmuş muydu?

ağasarlı
19.10.2014, 22:43
Yuklenecek kimse olmayinca Waris'i elestiriyorlar :D

Bu warisi beğenen birtek ben miyim? Tamam adam topu eziyor ancak ,ligde kanat oyuncusu olarak waris kadar adam eksilten orta yapabilen kaç oyuncu var sizce. Ayrıca zeminin çok ağır olması teknik özellikteki futbolcular için kötü bir durum.Çok istememize rağmen yusufun ,waris seviyesine gelmesi bile yıllar alır.

biltrabzon
19.10.2014, 22:46
Devletin kanalinda bu amigo(Göktuğ sevinçli) spor programi yapiyor ve Trabzonsporu 3-5 dakikayla gecistiriyor:Simdide bjk macini a dan z ye konusuyorlar.Bu amigo 2010-2011 sampiyonu §ikebahce dir diyen biri.Böyle adamlar devletin kanallarini özel kanallara cevirdiler.

Fatih Öztürk
19.10.2014, 22:47
Bosingwa her zaman olduğu gibi önünde oynayan Serdar'i topa doyurdu sayisiz top taşıdı yardımına geldi ama diğer kanatta ne M.Akbas nede Zeki tek top götüremedi öndeki partneri Waris'e.haliyle tek başına üst düzey olmasada ettkili olabildi.kenar beklerin hücuma yardım edecek arkadaş.

arifberkay
19.10.2014, 22:48
Rakip 10 kişi. Medjani çıkıp yatabare girmeli

Yusuf, hoca iyi ki seni dinlememiş bunu yazdıktan 2 dk sonra medjani golu attı:)

Manu61
19.10.2014, 22:49
A Spor dışında bize uzun süreler veren bir kanal yok zaten. Sports Tv'ye haksızlık olmasın onlarda konuşuyor bizi yeterince.

Full HD
19.10.2014, 22:49
Nasil top oynadik ama?

Hakan
19.10.2014, 22:50
A Spor dışında bize uzun süreler veren bir kanal yok zaten. Sports Tv'ye haksızlık olmasın onlarda konuşuyor bizi yeterince.
Olsun bizim Cevat Kol'umuz var :)

Mehmet Yusuf
19.10.2014, 22:50
Cardozo bugün gerçekten çok ıyıydı.
Azcık şansı olsa bı kaç tane daha atabılırdı.

Manu61
19.10.2014, 22:51
Olsun bizim Cevat Kol'umuz var :)

Neyse :) :)

Full HD
19.10.2014, 22:52
O kafa golünü cok klas atti.Yeter ki onu besleyelim ama nerdeeee

cakalkerem
19.10.2014, 22:55
cardozaya top gelecek ki gol atsın...

adam gelin basın diyor takım orta sahanın gerisinde bekleyip duruyor....

arifberkay
19.10.2014, 22:57
Oyunu ve kazanma azmini beğendim bugun...Özellikle Salih , Ekici ve 85, dk da pres yapan Cardozo yu yi tebrik ederim.Lokeren ve Antep galibiyetleri bu takıma sınıf atlatır.

Yiğit SARI
19.10.2014, 22:58
Özetten izlediğim kadarıyla Ekici fena değilmiş. Biraz pasa dayalı futbol ve iyi paslaşmanın sonucu gelen gollere ihtiyacımız var. Takımı şuan böyle sanki bi kıvılcıma ihtiyacı varmış gibi görüyorum

Penaltı şanssız olmuş biraz.

Doğukan Uçan
19.10.2014, 22:59
mehmet ekici çok iyiydi valla helal olsun

cakalkerem
19.10.2014, 23:01
trt de maçı veriyor

nakzo
19.10.2014, 23:08
Arayış içinde olduğu kesinde bu Waris' ten değil çünkü bizzat kefil olup aldirdi Waris'i.

Waris benim için tam bir hayal kırıklığı eğer müşterisi varsa direk gönderilsin devre arası, ayrıca sözümün arkadındayım olancan ,Adrian kalsaydı su halmizde olmazdık çok hata yaptık adrianla olcan şu takımın sorunlarının yarısını hallederdi.

artvints
19.10.2014, 23:08
ben anlamadım ki vahid nerden tanısın rıza yı.benim hakkımda konuşmuş ama ben tanımıyorum şahsen kendisini diyor, ne var bunda anlamadım.

TSercaN
19.10.2014, 23:11
A spor da olcay cakir var

cakalkerem
19.10.2014, 23:12
cardoza pozisyonuna penaltı dediler....

Onur Akyüz
19.10.2014, 23:13
Trt 1'de Hakan Ünsal ve Ersin canlı yayında hocaya terbiyesiz filan dediler.

Kulübün mutlaka açıklama yapması lazım, sen bu haddi nerden buluyosun da canlı yayında, devletin kanalında bir teknik direktöre terbiyesiz diyebiliyorsun!

Resmen sinirden dayanamadım kapattım.

Doğukan Uçan
19.10.2014, 23:16
yatabare, zeki'nin kanadında oynamalı orta nasıl açılır görsün

biltrabzon
19.10.2014, 23:16
Halilhodzice terbiyesiz diyen hakan ünsalin Fatih Terime haysiy..z demesi lazim.Ayrica mac kazanildi diye hakem serefsi...ni es gectiniz.

Fatih Öztürk
19.10.2014, 23:18
Waris benim için tam bir hayal kırıklığı eğer müşterisi varsa direk gönderilsin devre arası, ayrıca sözümün arkadındayım olancan ,Adrian kalsaydı su halmizde olmazdık çok hata yaptık adrianla olcan şu takımın sorunlarının yarısını hallederdi.

Sana göre hayal kırıklığı olabilir görecelidir ama tam takım olamadiktan sonra bireysel anlamda futbolculari eleştirmek havada kalır.
Olcan, Adrian demişsin kardes bunlar 3 sene takımda kaldıda hangi sorunlari hallettiler, hangi büyük maci kopardilar ve suan ne oynuyorlar?

Muhammet Hacısalihoğlu
19.10.2014, 23:18
Hakan ünsal rıdvan dilmen gibi asalakların yorumcu olduğu ülkede sonuna kadar milli takımın rakiplerini tutarım kimsede ağzını açamaz..

Onur Akyüz
19.10.2014, 23:21
Bizim hoca da bi şey dememiş ki. Niye gaza gelmiş bunlar anlamadım!

Rıza Hoca bi şeyler demiş röportajda, bizim hocaya da bu söylenince O'nu tanımıyorum ama kabalık etmiş dedi.

Hakan ünsal'a bak ya terbiyesiz dedi resmen ya, sen önce geçen hafta topçularını nasıl sattın onu açıkla dedi.

zx61
19.10.2014, 23:22
Hakan ünsal denen adam bir anda kuyruğuna basılmış gibi vahid hocaya saydırmaya başladı resmen evde koltuğuma yapışıp kaldım bu cesareti nereden buluyor twitterdan baya tepki alıyor şuan ama bunun altında kalmamamız lazım nedir bunlardan çektiğimiz ya

Fatih Öztürk
19.10.2014, 23:25
Sergenin yada baska birinin ne afkurdugunun ne önemi varki? Bu futbol camiasında kelamı kaale alinacak 3-5 spor adami var bunlarda zaten belli.Sergen futbol hayatinda ust düzey bir sezon gecirmemis parayi basan takima gitmis göbek salmis.lan elestirirken önce kendine bakacaksin hocaların idman vakti ganyan bayilerinden, kamp geceleri kumar masalarindan aldiriyordu seni zuppe.

beratika
19.10.2014, 23:26
Resmen adam TS hocasına terbiyesiz dedi ya bu hakkı ve haddi nerden buluyor anlayamıyorum.Kardeşim adam Çalımbay'ı nerden tanısın?Neden oraya buraya çekiyorsun ki siz daha Milli takım hocasına ELEŞTİRİ getiremiyorsun en doğal hakkın olan!

Onur Akyüz
19.10.2014, 23:26
Hakan ünsal denen adam bir anda kuyruğuna basılmış gibi vahid hocaya saydırmaya başladı resmen evde koltuğuma yapışıp kaldım bu cesareti nereden buluyor twitterdan baya tepki alıyor şuan ama bunun altında kalmamamız lazım nedir bunlardan çektiğimiz ya

Kesinlikle söylediklerini yalaması lazım. Aynen ben de izlerken şok oldum, birden zembereği boşalmış saat gibi saydırmaya başladı.

Benim twitterım yok ama ağzının payının verilmesi lazım.

Terbiyesiz ya!

Fatih Öztürk
19.10.2014, 23:29
Şimdi bu trt'deki kendini spor adami zanneden kus beyinsizler akillari sira yerli hocayi savunacaklar e malum yarın bir gün yanyana gelme ihtimalleri kuvvetli.birbirlerini yalayacaklarki sistemin carklilari işlesin.

Muhammet Hacısalihoğlu
19.10.2014, 23:32
Onu çekme bunu çek diyen Terime saygısız diyemeyen Terimin çocuğu, cemaatin çocuğu hakan ünsal..

bordomavi1
19.10.2014, 23:32
Ali Ece, Constant'ın oyuna girdiğinden bahsetti.

Fatih Öztürk
19.10.2014, 23:33

Hangi anlamda?

artvints
19.10.2014, 23:34
hami gelsin diye mi yapıyorlar acaba? :) ilker, hakan onun jenerasyonundan.

bordomavi1
19.10.2014, 23:35
Hangi anlamda?
VAllaha abi, Constant oyuna dahil olmasıyla oyun daha iyiye gitti gibi bir şey söyledi. Ama Constant oyuna girmemişti. Ben mi yanlış hatırlıyorum?

Şimdi de Mustafa Hoca'nın Soner'e çok şans verdiğinden bahsetti. Ama Mustafa Hoca, Soner'e en az şans tanıyan hocalardan biriydi.

Tufan AYAN
19.10.2014, 23:35
Arkadaşlar twitterleri olan Hakan ü. hadsizine gerekli tepkiyi #TerbiyesizHakanUnsal tagında versinler. Şok oldum nasıl devlet televizyonunda birisi bu kadar bilinçsiz gelişigüzel konuşabilir.

serdaracıl
19.10.2014, 23:36
Hakan ünsal o terbiyesiz kelimesini sana yedirirler. Rıza ne diyor? Ne demek bu adam Türkiye'yi karıştırıyor demek. Önce Rıza bunu bi açıklasın. Ne yapıyor da karıştırıyor. Bi terbiyesiz görmek istiyorsan aynaya bak bakalım

Fatih Öztürk
19.10.2014, 23:36
VAllaha abi, Constant oyuna dahil olmasıyla oyun daha iyiye gitti gibi bir şey söyledi. Ama Constant oyuna girmemişti. Ben mi yanlış hatırlıyorum?

İsimleri karistirmistir muhtemelen.Constant oyuna katilmadi.

zx61
19.10.2014, 23:37
Kesinlikle söylediklerini yalaması lazım. Aynen ben de izlerken şok oldum, birden zembereği boşalmış saat gibi saydırmaya başladı.

Benim twitterım yok ama ağzının payının verilmesi lazım.

Terbiyesiz ya!

Kardeş twitterdan baya bir tepki var ama özür dilemiyeceği kesin kulüp ciddiye alıp açıklama yapmalı mı bilmiyorum ama resmen bizi yok sayıyorlar ve diledikleri gibi konuşuyorlar önce sergen vahid hocaya sen kimsin dedi simdi hakan ünsal..hiç sevmem ama en tarafsız yorumu şuan lig tv yapıyor gerci hepsi pislik bunların

Onur Akyüz

Tam girecekti o sırada Ekici çıkmak isteyince Constant giremedi.

gurur6134
Waris forvet arkasi ve serbest oynarsa cok daha etkili olur alisik oldugu mevkide yani..yusufu monte et oraya warisi forvet arkasi oynat ..

bordomavi1
19.10.2014, 23:38
Tam girecekti o sırada Ekici çıkmak isteyince Constant giremedi.
Yok, ben biliyorum öyle olduğunı. Ali Ece program da yanlış söyledi. Ondan bahsettim.

artvints
19.10.2014, 23:42

Şimdi de Mustafa Hoca'nın Soner'e çok şans verdiğinden bahsetti. Ama Mustafa Hoca, Soner'e en az şans tanıyan hocalardan biriydi.

evet iki yorum da yanlıştı :) soner ilk geldiği sene sakatlanana kadar çok şans buldu.şimdi vahid hoca beklenenden daha çok şans veriyor sonere. sakatlıkların etkisi var tabi.