PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 3 - 1 Mersin İY | STSL 6. Hafta | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10

Mustafa Calik
14.10.2014, 17:58
Kulüp Doktorumuz Hakan Bozdoğan, sakatlıkları bulunan oyuncularımız Kevin Constant ve Deniz Yılmaz’ın son durumları ile ilgili açıklama yaptı.

Constant ve Deniz’in bugün radyolojik incelemeleri yapıldığını belirten Bozdoğan, “Yaptığımız değerlendirmeler sonucunda, Constant yarın çalışmalara başlayabilecek. Deniz’in ise iyileşme süreci devam ediyor. Kontrollü bir şekilde yürüyüşlere başlayacak. Önümüzdeki haftadan itibaren de sahada çalışabileceğini öngörüyoruz” dedi.

Mert Oğuzlu61
14.10.2014, 18:13
kevin in ayağında kırık çıktı en az 4-6 hafta yok haberleri masal mıydı ? doktor şimdi de sorun yok düzeldi diyor, dalga mı geçiyor bunlar bizimle...

çıkar sakat sakat oynar 2. yarı çıkar yine olacak olan o galiba.

Hakan
14.10.2014, 20:03
Eskişehirspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, takımdan ayrılacağı konusunda çıkan iddialara ilişkin, "Bir takımı bir yerde bırakıp, başka bir yere gitmek bizim kitabımızda yazmaz. Dolayısıyla böyle bir şeye taraftarlarımızın itibar etmesini istemiyorum" ifadelerini kullandı. Sağlam, kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, hakkında çıkan haberlere şu yanıtı verdi: "Geçen sene de bu şekilde haberler çıktı. Hep beraber yaşadık. Ben mukaveleli bir antrenörüm. Mukavelem devam ediyor. Yapımızı da biliyorsunuz. Bir yere söz vermişiz, bu sözü bizi öldürseniz yemeyiz. Bir takımı bir yerde bırakıp, başka bir yere gitmek bizim kitabımızda yazmaz. Dolayısıyla böyle bir şeye taraftarlarımızın itibar etmesini istemiyorum. Tabii ki Trabzonspor, bu ülkede çok iyi geçmişi olan güzide kulüplerimizden biri. Onların da çok değerli başkanı ve yöneticileri var. Onlar da bir antrenöre ne zaman ne şekilde teklif yapacaklarını çok iyi bilirler. Bizim mukavelemiz devam ettiği için ben böyle bir haberin aslının olmadığını bir kere daha söyleyeyim." Görevinin başında olduğunu aktaran Sağlam, Eskişehir'de bulunmaktan ve çalışmaktan dolayı çok mutlu, huzurlu olduğunu bir kere daha camianın, taraftarların bilmesini istediğini aktardı.

Ömer SEVİNÇ
14.10.2014, 20:14
Ertuğrul cemaatçi. İHO onu almaz rahat olun.

Leralonde
14.10.2014, 20:16
kevin in ayağında kırık çıktı en az 4-6 hafta yok haberleri masal mıydı ? doktor şimdi de sorun yok düzeldi diyor, dalga mı geçiyor bunlar bizimle...

çıkar sakat sakat oynar 2. yarı çıkar yine olacak olan o galiba.

Kırık şüphesi vardı tahliller yapıldı ödem olduğu anlaşıldı antremanlara özel korumayla çıkıyordu 1,2 gün önce korumayı çıkarttı haberi yapıldı.

oflubektas
14.10.2014, 20:32
Kırık şüphesi vardı tahliller yapıldı ödem olduğu anlaşıldı antremanlara özel korumayla çıkıyordu 1,2 gün önce korumayı çıkarttı haberi yapıldı.

Bırak standart bir sağlık ocağı doktorunu, bizim eski mahalledeki kırıkçı Hamide Teyze bile anlardı kırıkla ödemin farkını :)

Yattara'ya da vaktiyle sakat olduğunu söylediğinde "pişeyin yok, tomuz duriysun" dediler, adamın topuğunda kırık nedeniyle kemik parçası çıktı ve en az 1 senesi heba oldu.

Tıptan anlamam, anlamadığım konularda ahkam kesmesini hiç sevmem ama bizim doktorlar basit bir röntgen filmini göremiyorlar mı ? Duvarlar fazla rutubet aldığından bulanık mı çıkıyor ?

yatara
14.10.2014, 21:12
constant oynayacakmi bu hafta iyilesdimi arkadaslar

memozcan
14.10.2014, 21:29
sakatların durumunu allahlık.. bu milli maç arasında bir hazırlık maçı oynayıp oyuncuların maç kondisyonu artırılamaz mıydı?

Hakan
14.10.2014, 21:31
sakatların durumunu allahlık.. bu milli maç arasında bir hazırlık maçı oynayıp oyuncuların maç kondisyonu artırılamaz mıydı?
Takımda oyuncu kalmamıştı zaten ne maçı

selcuk
14.10.2014, 21:38

yaralarimizi sardigimiz bir dönem geciriyoruz
kötü sonuca takimin tahamülü olmazdi, veyahut önemli bi isim daha sakatlansa bütün takimin moreli hepden dibe vururdu

böyle zamanlarda konservativ durusu herzaman tercih etmisimdir
öneririmde

Emre ÖZTÜRK
14.10.2014, 21:47
Bu maç sonucuna göre hoca değişebilir diye bir hava oluştu.Bugün TRTspor'da bile Ertuğrul Sağlam ile görüşüldüğü olumsuz bir sonuçta takımın başına geçirileceği söylendi.Tabi bu durum ne kadar doğru bilinmez.Başkan böyle bir olaya kalkışır mı bilemiyorum.Vahid Hoca ile iyi arkadaşlar ve gelmesi için çok uğraştı.Sonra düşündüğümde aklıma başkanın aralık ayında zirveye oynayan bir takım yaratamazsak bırakırım gibi bir söylemi geliyor.Bu hususta başkan hocayı gönderir mi ? Bence gönderir.Takımda da hocayı istemeyen çok oyuncu olduğu aşikar.Bu maça endeksli hoca değişimi olacak söylentileri ile iyice ihanet edebilirler ( ! ).Umarım galibiyet alırız ama kötü bir sonuç içinde ortam çok müsait.Kötü sonuçtan kastım sadece yenilgi değil.

Sercan Keleş
14.10.2014, 21:49
Soner'in takıma monte edilmesi taraftarıyım.

Fatih

Boss - Yumlu - Medjani - İshak
----------- Belkalem :D Şaka , Özer :)
Yusuf - Soner - Mehmet - Varis
----------- Cardozo

Tayfun Aydın
14.10.2014, 22:16
Bırak standart bir sağlık ocağı doktorunu, bizim eski mahalledeki kırıkçı Hamide Teyze bile anlardı kırıkla ödemin farkını :)

Yattara'ya da vaktiyle sakat olduğunu söylediğinde "pişeyin yok, tomuz duriysun" dediler, adamın topuğunda kırık nedeniyle kemik parçası çıktı ve en az 1 senesi heba oldu.

Tıptan anlamam, anlamadığım konularda ahkam kesmesini hiç sevmem ama bizim doktorlar basit bir röntgen filmini göremiyorlar mı ? Duvarlar fazla rutubet aldığından bulanık mı çıkıyor ?

Kardesim senin ayak röntgenine göre elastik Bandaj yap buz koy ağrı kesici al demekle 2.5 milyon Euro verdiğin adamın ayak filmine yorum yapmak aynı şey değil. Ayak kemikleri oldukça karışıktır ayrıca. Senin dediğin kadar kolay değil anlayacağın

Bera B.
14.10.2014, 23:34
Medjani ön liberoda olmaz falan diyorum da sonra sivasa bakıyorum, orada Toraman oynuyor aynı bölgede. Bir toraman kadar katkı yapmak çok mu zor yahu?

sasort
14.10.2014, 23:37
bizim sakatlardan oynaması elzem olanlardan haber varmı

yumlu özer constant

bu arada musa nizam sakatlanmışta arkadaşlar akbaş filan yazmış

orda musadan sonra oynayacak adam ishaktır

ne kadar kötü olursa olsun

nasıl bosigwa sakatken zeki oynuyorsa musa yoksa ishak var

Erdal DİLEK
14.10.2014, 23:41
İşin sirri icerde cift forvet, dişarda tek forvet. Futbol oyle tvlerde anlatildigi gibi zor bir oyun degil...

6Şafak Aydın1
14.10.2014, 23:46
-------ferhat-----soner----------, gerisi hikaye cünkü bu cift oynamazsa "beyinsiz" bir takim oluyoruz. bunlarin oyun zekasi cokmu üst düzey? degil ama en azindan birseyler var ve gencler. sürekli yaratabiliyorlar.

asilhamsi
14.10.2014, 23:57
--------------onur------------
boss-----mustafa----avraam-----ishak

yusuf-----ekici------ferhat-----constant

--------yatabare------cardozo------------

bence eger sakatlıklar olmazsa idel tertip bu.

eger ozerde oynayacaksa

--------------onur----------------
boss----mustafa-----avraam-----ishak

özer-----ekici------constant----yusuf

------yatabare------cardozo-----------

A.Ali Karanis
15.10.2014, 00:27
------------Fatih-------------
-Bosi--Papa-Mustafa-Musa-
-------Salih(Medjani)--------
--Sefa----Soner(Ekici)-Yusuf----
------Waris-Cardozo-------

3 puanı hanemize yazdırır bu kadro.

sasort
15.10.2014, 00:42
------------Fatih-------------
-Bosi--Papa-Mustafa-Musa-
-------Salih(Medjani)--------
--Sefa----Soner(Ekici)-Yusuf----
------Waris-Cardozo-------

3 puanı hanemize yazdırır bu kadro.

medjaniyi oraya koymak rakibi üzerine çekmek demek oluyor

contant oynarsa defansif görevi üstlenebiliyor

atak yönüde var

bence en iyi orta saha

constant-özer-ekici

veya ekici yerine waris olabilir

Fatih Öztürk
15.10.2014, 00:44
Soner'i bugünkü milli maçta izledim keyif veren, sorumluluk bilincinde oyun çıkardı.kadrolara yazın derim.

A.Ali Karanis
15.10.2014, 00:47
medjaniyi oraya koymak rakibi üzerine çekmek demek oluyor

contant oynarsa defansif görevi üstlenebiliyor

atak yönüde var

bence en iyi orta saha

constant-özer-ekici

veya ekici yerine waris olabilir

Constant'ın sakatlığından dolayı oynatılacağını düşünmüyorum yoksa bence de Constant varken başka orta sahanın sözü geçmez :)

Özer geldikten sonra Constant-Özer-Ekici orta sahası en büyük silahımız olur.Hatta Bourceanu çağırıldıktan sonra Bourceanu'yu DMF,Constant ve Özer'i atak yönüyle kullandığımız zaman adeta 'ateş ederiz' :)

Sibel
15.10.2014, 00:57
Soner'i bugünkü milli maçta izledim keyif veren, sorumluluk bilincinde oyun çıkardı.kadrolara yazın derim.

Takıma monte edilmesi gerekiyor.
Gerekirse büyük sorumluluklar verilip güven aşılanmalı bu adama.

Berat Akçay
15.10.2014, 00:58
Constant yarın antremanlara başlıyor diye bir haber görmüştüm. Bu hafta oynaması zor gibi

Berat Akçay
15.10.2014, 01:01

Olmuyor Sibel. Soner yeteneklerine ihanet ediyor. Sürekli kaçıyor. Bana kalırsa çok şans verildi kendisine. Kullanamadı

Fatih Öztürk
15.10.2014, 01:01
Constant yarın takımla çalışırsa maça yetişme ihtimali olabilir tabi 90 dakika oynamasi çok zor.gecen hafta sakatligi hakkinda resmi site hariç tüm medya 4-6 hafta arası sakat kalacak demişti.adamin mr'ı henüz dün çekildi ama medyanın işguzarligi sayesinde bilgi kirliliği oluştu.

Berat Akçay
15.10.2014, 01:04
Fatih abi Vahid hoca riske edeceğini düşünmüyorum. Oynatmasın da zaten tam iyileşmeden

Sibel
15.10.2014, 01:08
Olmuyor Sibel. Soner yeteneklerine ihanet ediyor. Sürekli kaçıyor. Bana kalırsa çok şans verildi kendisine. Kullanamadı

Sorumluluk almıyor ki korkak.
Ben yine de her an değişecek diye ümit ediyorum.
Olsa sıradan biri umurumda değil de bu adam pişerse tadından yenmez yahu.
Vahid hoca bunun ağzını burnunu kırsın bilmiyorum artık.:mad:
Ömrümü yedi ömrümü.

Fatih Öztürk
15.10.2014, 01:11

Bu yetenekte bir oyuncuyu her hoca oynatmak ister.oynadigi bölge itibariyle bulunmaz hint kumaşı olması kendi elinde çünkü mevkisinde helede yerli kaliteli oyuncu çok zor yetişiyor.Soner istediğini hocasina hissettirmeli.
Bugünkü oyunuyla rahatlıkla forma şansı bulur.insallah hepimizi sağlam şekilde yaniltirda gelecek 10 sene adından söz ettirir.

Soner Albayrak
15.10.2014, 01:13
Soner Bundesliga'da herhangi bir takımda oynasaydı formayı kapmak için kendini parçalardı.

Ama burası Türkiye burda yerli oyuncular şımartılıp maaşları da dolgun ücret olunca gayret göstermeyi tercih etmiyor futbolcular.

A.Ali Karanis
15.10.2014, 01:15
Soner'den ben de çok umutluyum,geldiğinden beri.Her an büyük bir patlama yapacak gibi yahu :)

artvints
15.10.2014, 01:16
mehmet savunmanın önü en iyi olduğum yer demiş.doğru mu acaba bu? bir denemek lazım o zaman.orda rahat hissediyorsa çok iyi olur.

Fatih Öztürk
15.10.2014, 01:20
Fatih abi Vahid hoca riske edeceğini düşünmüyorum. Oynatmasın da zaten tam iyileşmeden

Risk almadanda birşey kazanilmiyor be abim :)
Alti üstü 1 hafta 10 gün sakatti.kaldiki sakatlığı suresince salon idmanlarini aksatmamis.maca 4 günlük takim antremaniyla çıkması elbet zordur lakin bu maç hakikaten fedakarlıklarin zirve yaptığı bir maç olmalı.
Bu maç için ya herro ya merro arkadaş ötesi yok.

Fatih Öztürk
15.10.2014, 01:25
Soner'in bugünkü maçta sorumluluk alma çabası ve layıkıyla yerine getirmesi beni geleceği adına çok mutlu etti.galiba Soner olacak arkadaşlar.

Berat Akçay
15.10.2014, 01:32
Soner Bundesliga'da herhangi bir takımda oynasaydı formayı kapmak için kendini parçalardı.

Ama burası Türkiye burda yerli oyuncular şımartılıp maaşları da dolgun ücret olunca gayret göstermeyi tercih etmiyor futbolcular.

Yabancı sınırı da yerlilerin ekmeğine yağ sürdü. Hiçbir yerli futbolcu kendini geliştirmek için bir şey yapmıyor. O kadar para alıp, yatıyorlar. Ayıptır ya

Faruk BERBER
15.10.2014, 01:35
Soner, Ekici, Özer orta sahası bu maç için nasıl olur acaba ?

Özer iyileştiyse, bence gayet güzel duruyor.

Kanatlarda Sefa-Waris ilerde Cardozo.

Waris'in kanattan ziyade Cardozo'ya daha yakın, yardımcı golcü gibi oynamasından yanayım.

Sırf orta sahada o üçlüyü görmek için yine sola attım Waris'i :)

sasort
15.10.2014, 01:44
Constant yarın antremanlara başlıyor diye bir haber görmüştüm. Bu hafta oynaması zor gibi

yarın başlarsa diyorum yetişir

adam çok ara vermedi

asıl özeri kullanacak mı

veya yumlu yetişir mi

A.Ali Karanis
15.10.2014, 01:47
Soner, Ekici, Özer orta sahası bu maç için nasıl olur acaba ?

Özer iyileştiyse, bence gayet güzel duruyor.

Kanatlarda Sefa-Waris ilerde Cardozo.

Waris'in kanattan ziyade Cardozo'ya daha yakın, yardımcı golcü gibi oynamasından yanayım.

Sırf orta sahada o üçlüyü görmek için yine sola attım Waris'i :)

Bence çok ofansif durur.Çok atak yeriz.

Waris'i kanat yerine forvet olarak kullansak verimini 3e katlarız.

Berat Akçay
15.10.2014, 01:50
Şu takımı tam izlemek istiyorum artık ama yok arkadaş. Tam Özer, Yumlu iyileşecek Onur gitti

Faruk BERBER
15.10.2014, 01:51

Medjani'nin oynadığı bölgede Ekici oynayacak.

Karabük maçında Medjani oynadı yine delindi orası.

Atak yiyelim de atak yapabiliyorsak sorun olmaz.

Gol yememeye değil de yediğimizden fazla atmaya çabaladığımızda biz oluruz

sasort
15.10.2014, 01:51

sana bende hak veriyorum

heleki kanatlarında yusuf sefa olsun

forvet arkasında waris olsun 3 tane fırtına gibi adam

ondan sonra bakın bakalım cardozoya top gitmiyor mu

hücum hattı

sefa.............waris.................yusuf
..................cardozo......................

Berat Akçay
15.10.2014, 01:52
yarın başlarsa diyorum yetişir

adam çok ara vermedi

asıl özeri kullanacak mı

veya yumlu yetişir mi

Özer'in durumu ne şuan bilmiyorum ama en çok ihtiyacımız olan adam. Devre arasına kadar inşallah sakatlanmaz tekrar. Yumlu da artık gelsin. Yabancı sınırı belimizi büküyor

fadigaTS
15.10.2014, 01:54
Artık galibiyet zamanı.Bu maçı kazanırsak bundan sonraki 2 maçı da kazanıp sahamızda 3 te 3 yapıp kendimize geleceğimizi düşünüyorum.Futbolcularımız elinden geleni yapacağını umuyorum.Bu taraftar bu sonuçları haketmiyor.Vahid Halilodzice güvendiğimi üstüne basa basa tekrarlıyorum.Ayrıca iyi gün taraftarlarına bir selamı kendime borç bilirim :)

fadigaTS
15.10.2014, 01:58
--------------------Fatih-----------------
Bosingwa---Mustafa--Belkalem--İshak(Musa)
--------Özer----Soner----Constant------
-------------------Ekici-----------------
-----------Cardozo--Yatabare--------

sasort
15.10.2014, 01:58
yumlu döner se iyiolur

özer de gelirse daha iyi olur

constant ta gelirse süper olur

uemit
15.10.2014, 02:01
Mehmet ekici bu maclik sol aci ta oynatirdim warris forvette cardosoyla birlikte salih le soneri de orta sahada

A.Ali Karanis
15.10.2014, 02:02
sana bende hak veriyorum

heleki kanatlarında yusuf sefa olsun

forvet arkasında waris olsun 3 tane fırtına gibi adam

ondan sonra bakın bakalım cardozoya top gitmiyor mu

hücum hattı

sefa.............waris.................yusuf
..................cardozo......................

Katılıyorum hocam..

Berat Akçay
15.10.2014, 02:02
Kadro yapmaya kalktım. Çift forvet oynatacak sistem bulamadım.
FadigaTS'nin yaptığı kadro fena değil ama elimizde o kadar kanat oyuncusu var. Onları oynatmayacak mıyız :)

sasort
15.10.2014, 02:05

4-4-2

çok değişik dinamik kadro yapısı olmuş

ama şu sorun bu kadro top tutar oyuna hakim olur

ama kanat etkinliği azalır

sasort
15.10.2014, 02:09
Mehmet ekici bu maclik sol aci ta oynatirdim warris forvette cardosoyla birlikte salih le soneri de orta sahada

sen vahitten mi etkilendin ekicinin ne işi var açıkta

serdar var waris var

yusuf var

ekicinin yeri orta saha

kalavara
15.10.2014, 05:34
------------------fatih------------------
boss------musa------belkalem---ishak
--------medjani------mehmet----------
--sefa-----------------------------yusuf
-----------cardozo---waris-------------

hoca böyle oynatmaz ama yazmak istedim sadece :D

HOPA'LI TS'Lİ
15.10.2014, 07:38
TRT Teletexte MİY maçında da puan kaybı olursa, İHO Ertuğrul SAĞLAM'ı getirecek, hatta 5 yıl sözleşme teklif etti yazıyor.

Eskişehir Başkanı da Hocamız bizi yarı yolda bırakmaz diyor.

Sanki Ertuğrul'un elinde sihirli değnek var.

Sabretmezsek daha çok bekleriz başarı için.

İHO kendisi demedi mi, Vahıd Hoca giderse ben de giderim diye.

Ortada başarısızlık olunca hemen Hoca'ya kes bileti.

Avrupa'da futbolcuya keserler cezayı, bizde ise Hoca'lara.

Bence bu tür haberler, medyanın bizi iyice karıştırmasından

Zaten yerel medya samimi değilken Bizans medyası da fırsatı kaçırmıyor.

Birlik olalım, MİY maçında tribünleri doldurup dosta düşmana bu maçı alalım.

HOPA'LI TS'Lİ
15.10.2014, 07:55
Az önce bir arkadaşım, Ertuğrul SAĞLAM'ın amcasının oğluyla görüştüğünü ve kendisinin şu aşamada TS'ye gelmesinin sözkonusu olmadığını öğrendiğini, bu haberlerin tamamen basının şişirmesi olduğunu söyledi.

Bilgilerinize.

Emre İskender
15.10.2014, 08:33

Kadro budur...

Eto'o
15.10.2014, 12:27

Orta saha
Soner constant ozer daha iyi olur

Sent from my iPhone using Tapatalk

HOPA'LI TS'Lİ
15.10.2014, 12:34
Soner, Konstant ve Özer'li orta saha görmek istiyorum.

Hamdi Karamahmutoğlu
15.10.2014, 12:35
Benim hala umudum yok.

HOPA'LI TS'Lİ
15.10.2014, 12:35
Ekici ilk 11 başlamalıdır.

Çağdaş DENİZ
15.10.2014, 12:50
özer şu aşamasa ilk 11 oynamaz
sakatlıktan yeni çıktı

Antonio
15.10.2014, 12:54
en azından daha faydalı pragmatik 11 olmalıydı.
------------------onur-------------------
-boss-------yumlu---belkalem-----ishak------
------------------bourceanu----------------
-yusuf---bilal----constant------------sefa---
----------------cardozo-----------------

uemit
15.10.2014, 12:56
sen vahitten mi etkilendin ekicinin ne işi var açıkta

serdar var waris var

yusuf var

ekicinin yeri orta saha

Yusuf sakat ya serdar gecen mac iyi oynamadi warris de basarili olmadi ikili forvet de oynasin diye yoksa bende yusuf oynasin derim... ama mehmet ekici de sahte kanat ayni snieder podolski gibi oynadi

mekatronik
15.10.2014, 13:16
İbrahim'de ışık var kalede İbrahim olsun;
..............İbrahim.................
Boss...Yumlu...Medjani...İshak
.........Mehmet...Özer............
......Sefa...Waris...Yusuf........
.............Cardozo.................

Alın size 4 yabancılı kadro.Göbek zayıf görülebilir, Mehmet yerine Constant oynarsa biraz daha sert bir orta saha olur. Fakat Türkiye ligi için özellikle de iç sahada ön liberoyla oynamak bana saçma geliyor.
Taktik çok önemli bu kadroda. Orta üçlünün dinamik oynaması lazım, bu özellikler üçü içinde var. İleri geri çok rahat çalışabilecek yapıda bu üçlü. Topu defansın ayağından Özer yada Mehmet/Constant ile alıp oyunu kurmak gerek. Madjani'nin yaptığı uzun toplar Cardozo'yu bitirmekten başka bir işe yaramaz.
Taktiğimiz Sefa,Waris ve Yusuf'u Mehmet ve Özer'in ara veya uzun paslarıyla buluşturup, finalde Cardozo'ya pozisyon hazırlamak üzerine kurulmalıdır. Bu kadro baskıyı kurdumu gol atmadan dönmez. Tabi bu kadroda ısrarcı olmak en önemlisi.
Dış saha maçlarında rahat kazanmak için ise borce reisin dönmesini bekleyeceğiz, bu iş kesinlikle Medjani ile olacak iş değil.

İlker Yazıcıoğlu
15.10.2014, 13:32
Bu Ekici'yi sanırım bir ben beğenmiyorum.

Ne buldunuz bu adamda da ben ısrarla göremiyorum anlamıyorum.....

İlginç...

katre-i.matem
15.10.2014, 13:34
maçı tolga özkalfa yonetecekmıs

(H) TOLGA ÖZKALFA
(Y) EKREM KAN
(Y) ALİ SAYGIN ÖGEL
(D) ERDEM BAYIK
(B) HÜSEYİN SABANCI
(A) ALİ ZAĞLI

ANIL
15.10.2014, 13:40

Ekici 10 numara değil. Kendisi söyledi. 6 veya 8 numara oynamayı seviyormuş. Özer veya soneri koy oraya.

onur_alabuga_61
15.10.2014, 13:57
http://www.kadronukur.com/uploads/squads/00ce9c64e5-18209.png (http://www.kadronukur.com/squads/view/00ce9c64e5-18209.html)

medjaniden kurtulduğumuz an kafaya oynarız...

Terzioğlu
15.10.2014, 13:58
Soner ilk 11i haketmiyor. Salih Dursun kadar bile oynayamiyor.

ANIL
15.10.2014, 14:02
takımı inceliyorum abi bu kadro kaliteli kim gelse bu takımın en az 2 gol atması lazım. hocayı hücum hattı sabote mi ediyor acaba? gerçekten takıma hiç bir taktik verme kafalarına göre oynasalar en az 10 puan almıştıkç

Mert'
15.10.2014, 14:04
Orta sahamız çok yumuşak ve yetenek kısıtlı. Medjani Salih Soner toplasanız 1 tane iyi çift yönlü orta saha etmiyorlar.

Emre GÜRDAL
15.10.2014, 14:10
Soner a2 milli takim macinda gayet iii futbol oynadi...

İlker Yazıcıoğlu
15.10.2014, 14:18
takımı inceliyorum abi bu kadro kaliteli kim gelse bu takımın en az 2 gol atması lazım. hocayı hücum hattı sabote mi ediyor acaba? gerçekten takıma hiç bir taktik verme kafalarına göre oynasalar en az 10 puan almıştıkç

Hücum hattı nasıl sabote edecek takımı?

Adamlara top mu geliyor doğru düzgün?

Hiç mi maç izlemiyorsun güzel kardeşim?

Şu Yatabare ve Cardozo'yu sağlı sollu besle de gör bakalım nasıl gol dersi veriyor bu hücum hattı ama sorun temelde.

Hücuma yönelik oynamıyoruz....

Sorun en gerilerde,orta sahada özellikle......

Furkan Dündar
15.10.2014, 14:21
----- Fatih ----
Bosingwa--medjani--Mustafa --- ishak

-----ekici-----özer---

Sefa------waris----Yusuf

-----------cardozo------

İlker Yazıcıoğlu
15.10.2014, 14:25
Furkan,bu takım tek forvet oynarsa bunalıma gireriz......
Çift forvet daha doğrusu çift santrafor oynamadığımız her maç verem oluruz.....

Çağdaş DENİZ
15.10.2014, 14:34
2-1 alırız

Adem Akyüz'
15.10.2014, 15:43
Mersin İdmanyurdu ile oynayacağımız maçın bilet yüklemesi başladı.

Bilet fiyatları şöyle:

Kale Arkası: 30 TL
Maraton: 50 TL
Kapalı Kenar: 80 TL
Kapalı Orta: 100 TL
VIP: 200 TL
VIP Özel C-I arası: 500 TL
VIP Özel A-B sırası: 1.000 TL

Yahu 7 günde 3 maç oynanacak Avni Aker'de.. Avrupa maçında da fiyatlar en az bu şekilde olacak. Önümüzdeki hafta da en fazla 10'ar lira azalır "belki".. 3 maça da gidecek olanın vereceği EN AZ ücret 80-90 lira.. Maratona gidecek için 140-150 Lira.. 1 haftada 150 lira..

Yönetim bu şekilde çok daha ağlar tribünler boş kalıyor diye. Zaten insanların maça gitmemek içi bir sürü sebebi var, bu bilet fiyatları da tuz biber oluyor iyice.

kaan61
15.10.2014, 15:49
Rüyamda 0 - 0 bitti maç.

cem1990
15.10.2014, 15:51
H1 bu maç
2-0 3-0 falan alırız

beratika
15.10.2014, 15:53
Ben öğrenciler için konuşuyorum 1 liranın hesabını yapıyoruz,10 lira fazla harcasam utanıyorum para istemekten İstanbul'dan,zaten kızıyorlar,bölümde de anca kırtasiyeleri zengin edip proje falan yapıyoruz zaten;maçlara da gitmeyi çok istiyorum ama 30 tl.20-15 lira yapamazlar mı o zaman daha fazla kişi gelirdi anlayamıyorum çok mu zor?

Enes Başkaya60
15.10.2014, 16:12
1461 Trabzon Hacettepe karşısında 1-0 önde....

Faik Yılmaz
15.10.2014, 16:13
Mersin İdmanyurdu ile oynayacağımız maçın bilet yüklemesi başladı.

Bilet fiyatları şöyle:

VIP: 200 TL
VIP Özel C-I arası: 500 TL
VIP Özel A-B sırası: 1.000 TL

Yahu 7 günde 3 maç oynanacak Avni Aker'de.. Avrupa maçında da fiyatlar en az bu şekilde olacak. Önümüzdeki hafta da en fazla 10'ar lira azalır "belki".. 3 maça da gidecek olanın vereceği EN AZ ücret 80-90 lira.. Maratona gidecek için 140-150 Lira.. 1 haftada 150 lira..

Yönetim bu şekilde çok daha ağlar tribünler boş kalıyor diye. Zaten insanların maça gitmemek içi bir sürü sebebi var, bu bilet fiyatları da tuz biber oluyor iyice.

Abi zaten millet passolig saçmalığı yüzünden bunalmış sıkılmış birde bilet fiyatlarını böyle yaparak millete iyice maça gelmeyin diyorlar resmen....

bence maça seyirci gelmemesi yönetiminde işine geliyor....

zira bu rezil takımı tvde izlemeye dayanamıyorken stadyumda izleyip iyice zıvanadan çıkan insanların tepkisindende kurtuluyorlar otomatikmen....

İlker Yazıcıoğlu
15.10.2014, 16:14
Ben öğrenciler için konuşuyorum 1 liranın hesabını yapıyoruz,10 lira fazla harcasam utanıyorum para istemekten İstanbul'dan,zaten kızıyorlar,bölümde de anca kırtasiyeleri zengin edip proje falan yapıyoruz zaten;maçlara da gitmeyi çok istiyorum ama 30 tl.20-15 lira yapamazlar mı o zaman daha fazla kişi gelirdi anlayamıyorum çok mu zor?

Hakısın güzel kardeşim,hem de çok haklısın.
Önünde 3 tane maç var,bu millet nasıl verecek 1 hafta içinde bu kadar maç parasını?

Zaten bir tane akıllı politika yürütemedik şu kulüp bünyesinde....

Sibel
15.10.2014, 16:19
Trabzonspor kulübü bilet fiyatlarını taraftar gelmesin diye yüksek tutuyor.
Resmen maça gelmeyin diyorlar.
Bu kadar olay varken ateşe körük çekmek akıl işi değil.
Tebrik ederim. Umarım boş tribünler için kına yakar kulüp.
Yazıklar olsun.
Yazıklar olsun!

Adem Akyüz'
15.10.2014, 16:33
Yönetim taraftarın maça gelmesini istemiyor sanırım. Başka bir açıklama bulamıyorum..

Cafer KILIÇSOY
15.10.2014, 17:15
Trabzon şehri için 50 lira bilet parası lükstür, kimse kusura bakmasın. Şehrin ekonomisi belli zaten, passoligde cabası. Hal böyleyken ve bir hafta da 3 maç varken fiyatı 50 liradan açmak taraftara resmen "Gelmeyin kardeşim!" Demektir!!

Doğan KARATAŞ
15.10.2014, 17:20
Medjani orta sahada oynamasın.
.........yazgan......ekici..........
................soner..................

Soner Albayrak
15.10.2014, 17:21
Avrupa maçında bilet fiyatlarını yüksek tutarsın ama lig maçı için bunu yapamazsın.

Trabzonspor'dan soğudu zaten insanlar yönetimde körüklüyor inadına.

AdemS
15.10.2014, 17:42
Lig'de kötü gidiyoruz, bir dirilişe ihtiyacımız var. Bu takımın ayağa kalkması lazım. Tribünlerin dolu olması lazım ki takımı ateşlesin.. İşte öyle bir maça çıkıyoruz..

Ama sen gel böyle bir maçta bilet fiyatlarını yüksek tut. Yahu arkadaş 20 lira az kazan ama dolu tribünlere oyna.. Ama nerde öyle âkil bir yönetici..

fadigaTS
15.10.2014, 17:53
--------------Fatih-----------
-------Mustafa--Belkalem-----
Bosingwa--Soner--Özer--İshak
----Sefa----------------Waris----
-------Cardozo--Yatabare-----

Beyler bu kadro nasıl :) Biraz fantastik gibi ama hücumda ve savunmada farklı dizilişlerle gol sorunu çözülür.

Doğukan Uçan
15.10.2014, 17:55
Hayırdır derbi maçı mı bu ?

fadigaTS
15.10.2014, 17:58
malesef yine dolmayacak stat

Stad 2010-2011 de bile tamamen dolmadı.Zaten dolmasını beklemiyorum :)

Berat Akçay
15.10.2014, 18:35
Tribünler bu kadar boşken bilet fiyatlarını 50 lira yapmak ne demek

fadigaTS
15.10.2014, 18:41
Kale arkası kombine 400 tl. Ayrıca kombine alana paso kartı bedava. Taksit de yapılıyor. Kısaca kombine alınmalı. :)

6Şafak Aydın1
15.10.2014, 19:28
--------------Fatih-----------
-------Mustafa--Belkalem-----
Bosingwa--Soner--Özer--İshak
----Sefa----------------Waris----
-------Cardozo--Yatabare-----

Beyler bu kadro nasıl :) Biraz fantastik gibi ama hücumda ve savunmada farklı dizilişlerle gol sorunu çözülür.

güzel ama warisi neden israrla sol kanat yapiyorsunuz. cocugun kanat özelligini nerde nasil kesfettiniz

fadigaTS
15.10.2014, 19:32
güzel ama warisi neden israrla sol kanat yapiyorsunuz. cocugun kanat özelligini nerde nasil kesfettiniz
Aslında oraya yusufu yazmıştım ama sildim. Bence waris forvet arkasında oynar.Warisi. kenarda tutmak da doğru değil

6Şafak Aydın1
15.10.2014, 19:32
sol kanat constant ve yusufun olmali

Cafer Bulur
15.10.2014, 21:50
Trabzon şehri için 50 lira bilet parası lükstür, kimse kusura bakmasın. Şehrin ekonomisi belli zaten, passoligde cabası. Hal böyleyken ve bir hafta da 3 maç varken fiyatı 50 liradan açmak taraftara resmen "Gelmeyin kardeşim!" Demektir!!
Iyi yönden bakalim,bu sezon takimin taraftar baskisi vardi gibi bir bahanesi olmayacak.:)

Hakan
15.10.2014, 22:18
"Trabzon'da olsam her maça giderim"cilerdenim normalde.Ama bu maça ben de gitmem, çok pahalı :D

Kadir Yeter
15.10.2014, 22:19
"Bilet fiyatları şöyle:

VIP: 200 TÜRK LİRASI.
..."

Bu fiyatlarla bir de şöyle geri giderek düşünelim:

Cebinde 35 Liran var... stadın önüne geldin ve maça gideyim mi, diye düşünüyorsun... yanına bir arkadaşın geldi ve haydi maça dedi... uydun arkadaşına, gişeden biletlerinizi alıp içeri girerken bir de 5 Liralık köfte- Ekmek aldın... paran bitti amma mutlusun... güzel bir maç seyredip staddan sevinçle çıkıyorsun... cebinde meteliğin olmasın, 5 Km. yolu hafif yağmurlu havada yürüyüp evine gidebilirsin...

Önemli olan, içine girdiğin staddan mutlu çıkman...

Kaç kişinin evinde maça verdiği para kadar, eti- kıyması var?... inancı ile maça gelenlerin gönüllerinde yeter ki; Trabzonspor’a karşı başarı aşkı ve güvenci olsun... para ikinci değil, üçüncü planda gelir Abi...

O kameraların dikizi ile adam helâsına bile gidemez... kamera kayıtları bu kadar dikkat çekici oldukça kimse kendini serbest hissedemez... Stada her gireni suçlu şüphesi ile kayıt altına almak; bence en akıldışı iş... bu kadar açıktan kayıt yapılmaz... Siz şimdi maça gidin bakalım, burnunuza ne kadar parmak soktunuz kayıt edilsin... kayıtları seyreden görevlinin midesi bulanır be...

Bir bizi gözetlemeyen neresi kaldı?... kıyı olta balıkçılığı bile ruhsata başlandı; az kaldı, deterjan harcamalarını kayıt altına alın. Bakın, balıkları denizde kim zehirliyor!. Ciddîyim ha...

Son söz: Trabzonspor, Trabzonlular için iyi bir şanstır... maça gidin... susuz(seyirci) bırakmayın takımı.

kadiryeter Kadir Yeter. 15.10.2014 Stadın kıyıcığından yazdım...

Sağlıcakla...

tp://forum.bordomavi.net/

Leralonde
15.10.2014, 22:26
O kameraların dikizi ile adam helâsına bile gidemez... kamera kayıtları bu kadar dikkat çekici oldukça kimse kendini serbest hissedemez... Stada her girene suçlu şüphesi ile kayıt altına almak; bence en akıldışı iş... bu kadar açıktan kayıt yapılmaz... Siz şimdi maça gidin bakalım, murnunuza ne kadar parmak soktunuz kayıt edilsin... kayıtları seyreden görevlinin midesi bulanır be...

Kadir bey bu kısma katılmıyorum , geçen sene saha olaylarından dolayı yok yere Fenerbahçeye 3 puan veren biz değilmiydik.

Kadir Yeter
15.10.2014, 22:36
Kadir bey bu kısma katılmıyorum , geçen sene saha olaylarından dolayı yok yere Fenerbahçeye 3 puan veren biz değilmiydik.

Tabii ki, haklısınız ancak, kalearkasının kusurunu stada mâletmenin de bir bedeli var...

İsteyen, arabasını zırhlı yaptırabilir ancak, spor müsabakaları öncelikle estetik yaşam biçimidir... medeniyetle kıyaslanmalıdır.

Görüşünüzü bildirdiğiniz için teşekkür ederim... Sağolun.

kadiryeter
15.10.2014

memozcan
15.10.2014, 22:36
ingiletere ile A2 maçını izleyen var mıdır? benim izlediğim bölümlerde soner sahanın en iyisiydi..

Leralonde
15.10.2014, 22:37
Bilet fiyatlarını şu şekilde yorumlayabilirim.İstanbul da yaşıyorum , Trabzon da olduğum dönemlerde maçlara gidiyordum özellikle İstanbul da oynadığımız maçların çoğuna gitmeye çalışıyorum.Fakat şöyle bir sorun ortaya çıkıyor.Maçlara 6-7 kişilik gruplarla gidiyoruz , maç biletleri 20 30 tl olduğunda her maça gitmek sıkıntı olmuyordu.Bu sezon Trabzonspor - Fenerbahçe maçına pasoliglerimizide alarak 8 kişi izlemeye gittik.Maçtan sonra İstanbul a döndük ve aklımızda Başakşehir maçına gitmek vardı fakat bilet fiyatlarından dolayı gidemedik.(Başakşehir maçı biletini biz belirlemiyor bile olsak , yönetimimizin şuanda yaptığı şey pekte farklı değil)

Cafer Bulur
15.10.2014, 22:59
Hem niye yildiz transferler yapilmiyor diyeceksiniz ondan sonra da biletler cok pahali maca gidemem diyeceksiniz bu büyük bir celiskidir.

Cardozo nun constantin parasinin nerden cikacagina inaniyorsunuz,söyleyin de biz de bilelim.

Furkan Dündar
15.10.2014, 23:09

Seyirci gelmesin demek

6Şafak Aydın1
16.10.2014, 01:20
http://cdn.top4top.net/d_5fb02d7d7c1.mp4 yatabare

6Şafak Aydın1
16.10.2014, 01:23
Hem niye yildiz transferler yapilmiyor diyeceksiniz ondan sonra da biletler cok pahali maca gidemem diyeceksiniz bu büyük bir celiskidir.

Cardozo nun constantin parasinin nerden cikacagina inaniyorsunuz,söyleyin de biz de bilelim.

transfer istedikte 30 tane istemedik.

Berat Akçay
16.10.2014, 01:35
Seyirci gelmesin demek

Başka açıklaması yok bunun Furkan'ım. Haklısın

kncyalcin
16.10.2014, 02:22
Hocanın artık ideal 11 i kafasında kurup ona göre hareket etmesi gerekiyor. Bu maçtanda 3 puan ve güzel oyun çıkmazsa halimiz duman. En önemli bölgeler savunma göbeği ve orta göbek. Burada ideali yakalamalıyız.
....................ibrahim...…………
Boss....yumlu.....medjani...ishak
............soner.....ferhat...............
Sefa.....cardo.....yatabare...yusuf
Özer ve Costant dönünce onlar takıma monte edilir. Şu orta ikili bile çok rahat şimdiye kadar denenen ikiliden çok iş yapacaktır. Olmadı Ekici'yi monte edersin. Hoca gör artık bunları..

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Gökhan Uzun
16.10.2014, 03:44
Kanat ve beklerimiz kesinlikle Bosi-Sefa ve İshak-Yusuftan oluşmalı ki gidip gelebilsinler. Stoper tandemimizde Mustafa kesin var, bence ikinci tercih belkalem olmalı zira avraam sakat.. Orta sahayı ikileyeceksek ki bence öyle yapmalıyız constant ve ekici ideal gözüküyor. Yatabare Cardozo ileride iyi birer ikili olacaktır. Kaleci ise Fatih olmalıdır diye düşünüyorum.

Fatih

Boss-Mustafa-Belkalem-İshak

Sefa-Ekici-Constant-Yusuf

Cardozo - Yatabare

Yedekler : İbrahim, Nizam(Akbaş), Salih, Soner, Waris, Serdar, Medjani

jojuk
16.10.2014, 05:24
trabzonspor 0 -2 mersin idman yurdu
halilodzic bu maçtan sonra istifa eder diye düşüyorum ve umuyorum ..

HOPA'LI TS'Lİ
16.10.2014, 07:50
Vahid bu maçı alamazsa gider veya gönderilir.

freedomforever
16.10.2014, 08:02
Ruyamda 4-0 yenmisiz. Medjani de yoktu kadroda. :) hayr olsun

Doğukan Uçan
16.10.2014, 08:36
boş tribünler önünde kötü maç olur, kasımpaşa maçının aynısı olur tahminim bu yönde

İlker Yazıcıoğlu
16.10.2014, 09:13

Gereksiz Waris'e 6 milyon yuro verince sana bana mı sordular?

Bankadan da kredi çekilmiş.

Formalar baya ilgi gördü.
Sadece bilet parasına güvenerek mi yıldız almış Hacıosmanoğlu?

Ayrıca takımda yeni alınanalr arasında tek yıldız Cardozo'dur.

Duyan da takım yıldız dolu zannedecek.....

İlker Yazıcıoğlu
16.10.2014, 09:15
Bir ilin gerçeklerini göz ardı edemezsiniz.

Kimse tatava anlatmasın.Trabzon insanının maddi imkanı haftada 3 maç bu fiyatları kaldırmaz.
Nasıl verecek adam?

Bir de pasolig olayı var üstüne....

He şunu anlarım:E o zaman kombine alsalardı!!

Onu sorgulayacak değilim malesef.....

Ali İhsan
16.10.2014, 09:34
Yönetim akıllı olsaydı üç maçlık bir kombine yaparlardı

delikoyun
16.10.2014, 09:45
cardozo ve waris transferi yerine badelji ile tolga ciğerci alınsaydı bugün çok mutluyduk

Fatih Öztürk
16.10.2014, 10:52
Gereksiz Waris'e 6 milyon yuro verince sana bana mı sordular?

Bankadan da kredi çekilmiş.

Formalar baya ilgi gördü.
Sadece bilet parasına güvenerek mi yıldız almış Hacıosmanoğlu?

Ayrıca takımda yeni alınanalr arasında tek yıldız Cardozo'dur.

Duyan da takım yıldız dolu zannedecek.....

Waris'i şimdiden belli bir düşünce kalıbının içine sokmayı becerebildik.Cardozo nasıl istediği pasları alamayıp gol atamıyorsa Waris'te genleri gereği serbest oynatılmadığı için etkili olmakta zorlanıyor.''takım'' olamadıktan sonra bireysel eleştiriler gereksiz.ayrıca mesele yıldız meselesi değil zaten yıldızlarla dolu takım kursan koşacak asker bulamazsın.
Kredi çekilmesine gelince istediğin kadar kredi çek mühim değil.ödeyebiliyormusun,karşılığında kaynak bulabiliyormusun mesele budur.yakında önemli sponsor anlaşmaları olacak,muhakkak yapılan harcamaların önemli bir bölümü sponsor gelirlerinden karşılanacaktır.

Fatih Öztürk
16.10.2014, 10:58
ingiletere ile A2 maçını izleyen var mıdır? benim izlediğim bölümlerde soner sahanın en iyisiydi..

Evet bende izledim kesinlikle sahanın en iyisiydi.sürekli geriye gelip top istemesi,futbolda en basit kural olan tek pası harfiyen yerine getirmesi,oyun kurup arkadaşlarını yönlendirmesi,iştahı,ikili mücadeleleri beni hayran bıraktırdı kendisine.

DNA-TS
16.10.2014, 10:59
Trabzonspor ne zaman tribün gelirleriyle borç kapamış?
2008-2009 sezonu ve sonraki 2 sezon yüksek ortalamalara oynadı ama onlarda da kombine alımı kamu kuruluşları vasıtasıyla alındı.
Laf olsun diye eleştirmek istemiyorum, bu fiyatlara stad dolacak mı bence dolmayacak. Ozaman indir fiyatları doldur tribünü boş oynarken kazandığın parayı gene kazanırsın bari tribünlerin dolsun oyuncularında oynama şevki oluşsun.
Para kazanmak istiyorlarsa tsclub internet sitesinde ki stokları kontrol etsinler gece girdim bişeler alayım diye baktıklarım stokta yok nasıl para kazanacaksın?

Fatih Öztürk
16.10.2014, 11:23
Ersun Yanal'ın önderliğinde mükemmel bir takım kurulmuştu.o kadro kurulduğunun ilk senesi öyle yada böyle son haftalara kadar şampiyonluğa oynadı,adamı bir Sivas yenilgisi sonrası tefe koyduk.doğacak çocuk bile anasının karnında 9 ayda oluşuyor,bir takım olabilmek için belli bir zaman içinde çalışmak gerekir.sabredip desteklemek gerek.

Furkan Dündar
16.10.2014, 11:59
Anadolu Efes az örnek alınsa keşke bak 3 maçın var Efes gibi 3 maçlık bilet yaparsın 90 normal tutan fiyatı ise örneğin 70 yaparsın insanlar onu alır

150 ise 100 yaparsın kapış kapıs gider

Az ticari zeka lazım

U.Sadıkoğlu
16.10.2014, 12:20
Lütfen mesaj yazarken daha dikkatli olalım hakaret veya itham içeren mesajlar için bir kez daha uyarı yapılmayacaktır.

ersn.alparslan
16.10.2014, 12:37
Trabzonsporun tarihi büyük zaferlerle mucizelerle dolu belki bu maçı da kazanabiliriz tabi mersin en kötü gününde olursa.. Bir zamanlar Bize her yer Trabzon derdik şimdi "Bize herkes Almanya.."

İlker Yazıcıoğlu
16.10.2014, 12:41
Almaktan başka alternatif düşünemiyorum...

Bir beraberliğin bile artık mazereti olamaz.5 hafta geçti galibiyet yok....

Bu rezillik artık durmalı....

Umarım futbolcular bu durumun farkındadır.....

Yenilme ihtimalini düşünemiyorum bile.

Ciddi anlamda kazanlar kaynamaya başlar.....

Mert'
16.10.2014, 12:41
Medjani oynamasın artık diyeceğimde Vahid kesmez gibi onu

asilhamsi
16.10.2014, 12:49
tek transfer ile takım yerine oturacaktır.

---------------onur----------------
boss-----mustafa------avraam-----ishak

yusuf----ekici------cigerci------constant

-------cardozo-------yatabare----------

Rust Cohle
16.10.2014, 12:54
...adam sağa fatih ekici'yi sola waris'i koyuyor....ortaya da bunların boşluğunu kapatsın diye medjani ve yanına kelepirden bir futbolcu koyuyor...asıl görülmesi gereken sıkıntının kaynağı burada....kanatlardaki oynayan bu iki oyuncu da düz,etkisiz ve fiziği eksik oyuncular...ne adam geçebiliyorlar ne de forveti besleyebiliyorlar....sefa ve yusuf da sanki biraz havalanmışlar gibi...kendilerini tam anlamıyla oyuna vermiyorlar bence.....haliyle kanatlardaki pres adamakıllı olmayınca yük medjani ve yanındaki vatandaşa biniyor....

Rust Cohle
16.10.2014, 13:02
....bilet fiyatları konusuna gelince.....telefonumuz ıphone veya samsung serisi zaten...kıyafetlerimiz desen son moda ...bir de maç bileti de BELEŞ olursa stadyum full çeker emin olun........

not:...kendimden biliyorum....

Furkan S.
16.10.2014, 13:11
Mustafa,Özer,Constant,Yusuf kadroda olmaz gibi görünüyor

ucurum
16.10.2014, 13:19
Trabzon, Erciyes deplasmanıyla başladı lige. Eksikler hep diz boyu devam etti. İlk yarı ısındı takım ve ikinci yarıya etkili başladı. Deniz Constant uyumu %100 gollük pozisyonlar ve direk getirdi. Ama olmadı. Deniz sakatlanınca da Trabzon duraksadı, frikik harici gollük bir durum yoktu ama gol atmaya niyetlenmedi de. Maç golsüz bitti. Olabilir.

2. hafta fener maçında taktik anlamda onları durdurmayı başardık, kendi sahamızın verdiği avantajla hafif üstünlüğümüz de oldu ama pozisyonları değerlendiremedik. Neyse Deniz yok, Cardozo yok Yatabarey, kazandık mu maçla daha iyi olabilir.

3. hafta Başakşehir maçı artık galibiyet almamız gerek maçıydı. İlk yarı Başakşehir bekledi, ikinci yarının başında yine Trabzon "ya yok ya" tarzı bir gol yiyerek başladı ve her ne kadar bizimkiler istese de hakem izin vermedi. Son penaltıyı da nasıl çaldığını bilmiyorum. Artık galip gelmemiz gerek.

4. hafta Kasımpaşa. Trabzon iyi değil ama 3 beraberlikten daha iyisi olabilirdi, ilk yarı evren de buna cevap vermişçesine, maç Yusufun golüyle 1-0 bitti. Ama oyun çok sessizdi. İkinci yarı malum dakikada gol geldi sanırım Trabzon ilk anlamıyla 1 puanı kurtaracak bir oyun oynuyor derken, Mehmet Ekici %100 iki gol kaçırdı. Yani yine beraberlik maçı oldu.

4 hafta bir düşüş eğilimi gösterdik, burada kadro seçimleri eleştirilir. Ancak asıl sıkıntı sakatlardı.

5. hafta ise, Trabzon'un dibe vurduğu hafta oldu. Bundan kötüsü olamazdı.

Şimdi Mersin maçını almak bir şey ifade etmiyor
Trabzon'un Mersin Antep Akhisar ve Konya maçlarından en az ama en az 8 normal olarak da 10 puan alması lazım. Galatasaray deplasmanından da kesinlikle puan almalı. Eğer 8 puan alırsa ve doğrulması gerekecekse, Galatasary maçında galip gelmesi gerek.

Bunun için de 1+4 ya da 2+3 ortasahasından vazgeçmeli ve kadroyu şu şekilde oluşturmalı:

http://www.footballuser.com/formations/2014/10/1124064_Trabzonspor.jpg

Anıl C
16.10.2014, 13:58
Taraftar kombine almadikca bugun fiyat 50 olur, yarin 70.
Kimse de mudahale edemez.
Tek mac tek mac para vere vere zararli cikan taraftar oluyo.
Yonetim kombine alinsin diye boyle yuksek tutuyo
Kombineni alicaksin ki sonra fiyatlandirmaya kafa yormayasin.
Ha deniliyosa bu takima mi kombine alinir o zaman yonetimde diledigi gibi fiyatlandirir, sana da bisey demek dusmez.

Erbay
16.10.2014, 14:35
4-4-2 diyor gazeteler.

Bunun için önde basmak lazım. Başka çaren yok. Geride bekleyerek, sakin oynayarak bu sistemi işletemeyiz.

4-4-2 oynayacak orta saha merkezi de çıkmaz bizim takımdan.

ysngmz
16.10.2014, 14:48
Önümüzde ki 3 maçtan en az 2 galibiyet almaliyiz aksi halde vahid gitsin

Bud Spencer
16.10.2014, 14:54
Kazanacagiz
önümüzdeki 3maçtan 7 puan çikar
sakatlar geri döner...devre arasi süper bir merkez alana kadar en az puan kaybiyla devam edip ikinci devre şl'siralamasina hücum edecegiz INŞALLAH

6Şafak Aydın1
16.10.2014, 15:23
Almaktan başka alternatif düşünemiyorum...

Bir beraberliğin bile artık mazereti olamaz.5 hafta geçti galibiyet yok....

Bu rezillik artık durmalı....

Umarım futbolcular bu durumun farkındadır.....

Yenilme ihtimalini düşünemiyorum bile.

Ciddi anlamda kazanlar kaynamaya başlar.....

eger öyle olacaksa simdiden basliyabilirsiniz, en azindan ilk devrede futbol olarak kazanabilecegimiz mac sayisi 5 bile degildir sanirim (12 mac kalmis).

6Şafak Aydın1
16.10.2014, 15:31
Önümüzde ki 3 maçtan en az 2 galibiyet almaliyiz aksi halde vahid gitsin

vahit gitsin diyorsunuzda ilk devrede netice veya futbol beklemek biraz gercekdisi. vahit ilk devre 5 galibiyet alacaksa yeni gelen 6 alir , yenisi 12 filan almaz yani. daha ortasahayi bulup yerlestiremedik. sakatliklar rotasyonlar formsuzluklar falandi filandi derken zaman kaybi bol oldu. sen 30 kisi transfer ediyorsun ve 2 ay icinde takim olmus kabul ediyorsun, olacak is degil. balik bastan kokmus bir kerre.

ysngmz
16.10.2014, 15:36
Bundan daha kötü Trabzonspor hatirlamiyorum ben VAHİD LE Olmaz oynanan futbol ortada fransadan yatabare ve fatih in takimlari sonuncu sirada.adam saha kenarında bonzai içmiş gibi izliyor maclari boşuna zaman kaybediyoruz

HOPA'LI TS'Lİ
16.10.2014, 15:47
3 gün kaldı maça ama kazanamama stresi çok kötü etkiliyor insanı

Allah bu kritik maçta en başta oyuncularımıza, sonra da taraftarlarımıza sabır ve sakinlik nasip eylesin.

Bakanay61
16.10.2014, 15:52
Passoligi olan maça gidemeyen arkadaşımız varsa Maratondan bu maçlık biletimi paslıyabilirim. ÖM atabilirsiniz.

kaan61
16.10.2014, 17:15
Hafta sonu maçı izlemek için plan yaparken Aynı gün aynı saatte Yiğenimin düğünü olduğunu hiç hesaba katmadım. Evde oğlumla formaları giyip TV başında galibiyetin tadını çıkarabilirmiyiz diye düşünüyordum ... Seyretmediğim Fener maçı 0 - 0 bitmişti. Mersin maçıda rüyamda 0- 0 bitti... Galip gelmek ve akşama maç özetleri saatini iple çekmek dileğiyle...

asilhamsi
16.10.2014, 17:45
sakatları göz önüne alırsak

--------------fatih-------------
boss-----medjani----belkalem----ishak

sefa-----soner------ekici-------yusuf

--------yatabare-------cardozo---------

böyle bir kadro idela yakın olur.

A2 milli macında soner o bolgede oynayabilecegini gösterdi.Biraz güven ve en az 3-4 hafta ilk 11 de oynamaya ihtiyacı var.

F. Yıldırım
16.10.2014, 18:05
trabzonspor 0 -2 mersin idman yurdu
halilodzic bu maçtan sonra istifa eder diye düşüyorum ve umuyorum ..

Yani Trabzonspor'un yenilmesini umuyorsun.

Furkan S.
16.10.2014, 18:48
Mustafa,Özer,Constant,Yusuf kadroda olmaz gibi görünüyor

Mustafa ve Yusuf olmaz gibi :D

Samet Yildirim
16.10.2014, 18:54
Bu maci düsündükce kalp atisim hizlaniyor...

Insallah kazaniriz. Mecburuz...

jojuk
16.10.2014, 19:51
Yani Trabzonspor'un yenilmesini umuyorsun.
halilodzic in istifa etmesini istiyorum ben

6Şafak Aydın1
16.10.2014, 20:45
ilk golü atarsak puan cikartiriz. iy 0-0 olursa kontradan dagiliriz. kalede fatih var ve stoperler agir, genis alan birakacagimizi düsünürsek, neyse hic düsünmeyelim en iyisi...

nakzo
16.10.2014, 20:50
Bu isin lamı cimi, öylesi böylesi yok hemşerim bu maçı alacaksın. İçimizdeki polyanların saçma sapan iyilik temenni ve içi boş bahanelerinede karnım tok 75 milyon TL harcayıpta bizim gibi rezil olan başka bir topluluk var mı dünyada ben bir anzhi takımını hatırlıyorum bu mçcı alamazsa lamı cimi yok defolsun gitsin ayıptır günahtır insanda azcık halsiyeyet ve utanma duygusu olur.

Erhan Atalay
16.10.2014, 21:15
Ulan şaka gibi ya, hala şampiyonlar ligine katılma hesapları yapan var, takımın hali ortada, başkanın çapı belli hocanın kalitesi belli, bizim bu halde şampiyonlar ligine katılmamız evvela futbola hakarettir. Ben uefa nın yerinde olsam katılsak bile almam.

Gerçi Türk furbol tarihinde ilk 5 maçta 4 puanla son sıraya demir atmış kaç takım varki sezon sonun da şl ye katılmış olsun, orasıda ayrı bir komedi

Faruk BERBER
16.10.2014, 21:16
Mutlaka kazanmamız gereken bir maç. Sakatlardan dönenler olacak mı bakalım. Ben bu sefer takıma güveniyorum. Mersin'in defansına çok güveniyorum da diyebilirim :)

Nazim Can
16.10.2014, 21:55
halilodzic in istifa etmesini istiyorum ben

Sen daha önce Senol Günesin, Mra nin ve Hami hocaninda istifalarini umuyordun, hayirdir ????

Mustafa YILMAZ
16.10.2014, 22:13
oyuncuları daha iyi tanımak için iyi bir maç bu zira özellikle son maçtan sonra ki tepkilerden sonra nasıl bir karakter sergileyecekler onu merak ediyorum daha çok.

mücadele etsinler şimdilik yeter takım olmak için bence daha 4-5 haftası var o oyuncların belki daha fazla vahid hoca'da hatasından dönüp artık daha iyi bir kadro çıkartabilir

zafer6161
16.10.2014, 22:19
patlama maçımız olacak..çok rahat yeneceğiz,,iddaa da handikap oynayın..en az 2.50 oranı vardır..

fadigaTS
16.10.2014, 22:25
Sen daha önce Senol Günesin, Mra nin ve Hami hocaninda istifalarini umuyordun, hayirdir ????
Belki de kendisi hariç her teknik direktör kötüdür. :D Ya da sürekli eleştirme hastalığına yakalanmış da olabilir :D

muratt
17.10.2014, 00:16
Trabzon, Erciyes deplasmanıyla başladı lige. Eksikler hep diz boyu devam etti. İlk yarı ısındı takım ve ikinci yarıya etkili başladı. Deniz Constant uyumu %100 gollük pozisyonlar ve direk getirdi. Ama olmadı. Deniz sakatlanınca da Trabzon duraksadı, frikik harici gollük bir durum yoktu ama gol atmaya niyetlenmedi de. Maç golsüz bitti. Olabilir.

2. hafta fener maçında taktik anlamda onları durdurmayı başardık, kendi sahamızın verdiği avantajla hafif üstünlüğümüz de oldu ama pozisyonları değerlendiremedik. Neyse Deniz yok, Cardozo yok Yatabarey, kazandık mu maçla daha iyi olabilir.

3. hafta Başakşehir maçı artık galibiyet almamız gerek maçıydı. İlk yarı Başakşehir bekledi, ikinci yarının başında yine Trabzon "ya yok ya" tarzı bir gol yiyerek başladı ve her ne kadar bizimkiler istese de hakem izin vermedi. Son penaltıyı da nasıl çaldığını bilmiyorum. Artık galip gelmemiz gerek.

4. hafta Kasımpaşa. Trabzon iyi değil ama 3 beraberlikten daha iyisi olabilirdi, ilk yarı evren de buna cevap vermişçesine, maç Yusufun golüyle 1-0 bitti. Ama oyun çok sessizdi. İkinci yarı malum dakikada gol geldi sanırım Trabzon ilk anlamıyla 1 puanı kurtaracak bir oyun oynuyor derken, Mehmet Ekici %100 iki gol kaçırdı. Yani yine beraberlik maçı oldu.

4 hafta bir düşüş eğilimi gösterdik, burada kadro seçimleri eleştirilir. Ancak asıl sıkıntı sakatlardı.

5. hafta ise, Trabzon'un dibe vurduğu hafta oldu. Bundan kötüsü olamazdı.

Şimdi Mersin maçını almak bir şey ifade etmiyor
Trabzon'un Mersin Antep Akhisar ve Konya maçlarından en az ama en az 8 normal olarak da 10 puan alması lazım. Galatasaray deplasmanından da kesinlikle puan almalı. Eğer 8 puan alırsa ve doğrulması gerekecekse, Galatasary maçında galip gelmesi gerek.

Bunun için de 1+4 ya da 2+3 ortasahasından vazgeçmeli ve kadroyu şu şekilde oluşturmalı:

http://www.footballuser.com/formations/2014/10/1124064_Trabzonspor.jpg

Önemli olan takımın uyum ve ritim kazanması.
Asıl soru burada. Bu takım oturacak mı yoksa oturamayacak mı ?
Oscar, Kevin, Ekici, Waris, Yatabare gibi adamların özgüveni gelecek mi ?
Özer takıma liderlik yapabilecek mi?
Avraam Medjani gibi adamlar takıma ağırlık koyabilecek mi ?
Takım tempolu ve bol pozisyonlu oyuna geçebilecek mi ?
Takım bir uyum yakalarsa seri galibiyetler gelir. Yok yakalayamazsa zaten 10. sırada bitiririz.
İşte tüm mesele budur.
Yoksa Karabük'ü yensen ne olacak yenmesen ne olacak. Bir maça değil takımın genel durumuna bakmak lazım şu aşamada.
Bu yukarıdaki maç-maç analiz önemli ama şu aşamada bir anlam ifade etmiyor.

Murathan
17.10.2014, 00:23
Bosingwa
Mustafa
Sefa
Yusuf
Constant
Özer
Cardozo

bu 7li mutlaka sahada olmalı

Sibel
17.10.2014, 00:40
Hoca kesinlikle Yusuf-Sefa, Cardozo - Yatabare dörtlüsü ile başlamalı.
Maçı rahatlat en baştan. Sonra bak keyfine.
Ama 80 dk yat son 10 dk yırt sahayı bir şey yapamazsın. Gına geldi.
Lüks maçlar değil bunlar. Yeter artık.

uemit
17.10.2014, 02:01
kaleci say 8.

sol bek ishak 9

10 da artik medjani mi olur belkalem mi olur papa mi olur

11. yatabare mi warris

12. issim soner
13. de deniz yilmaz geri bos

must61
17.10.2014, 02:14
Bu sezon başarı beklemiyorum ama istikrar için bu maçı galip tamamlamak çok önemli.

Maç sonu lig tablosuna yazılacak 3 puandan ziyade , vahid halilodzic ve ekibinin kredisine yazılacak 3 puan mühim olan.

İstifa , yeniden yapılanma , yeni bir sayfa , sıfırdan başlama , seçim , değişim .... şu kelimeleri duymak dahi istemiyorum.

jojuk
17.10.2014, 03:41
[QUOTE=Nazim Can;1919827098]Sen daha önce Senol Günesin, Mra nin ve Hami hocaninda istifalarini umuyordun, hayirdir ????[/Q
bir tek hami mandıralının istifa etmesini istemedim takım güzel oynuyodu

kaan61
17.10.2014, 09:05
Tescilli şikeyle elinden kupası alınan ilk Türk takımıyız... İstanbul takımları dışında şampiyon olan ilk anadolu takımıyız .... ilk 5 haftada 4 puan almasına rağmen sezon sonunda şampiyonlar ligine katılabilen ilk takım olsak olsak biz oluruz. Takımın tamamını değiştirip , hocayıda değiştirip ligde 5 de 5 , 5 - 4 yapmak mucize . Ama 5 hafta sonunda takım hiç üstüne koyamadı derseniz , hocanın oyuncu tercihlerini onaylamazsanız haklılık payınız var. Ancak bu 5 haftada ciddi sakatlıklar yaşandı takımda ve halen devam ediyor...Sadece biraz şanslada olsa birkaç maç galip gelebilsek , oyuncuların öz güveni gelse bence çok daha iyi günler bizi bekliyor. Bence tabi :)

Süleyman50
17.10.2014, 09:18
futbolcuların özgüveninin yerine gelmesi açısından kesinlikle kazanmalıyız...

bordomavi1
17.10.2014, 09:33
http://sharemytactics.com/28467/4-1-3-2-formation-tactics.png (http://sharemytactics.com/28467/)

http://sharemytactics.com/28468/4-3-3-formation-tactics.png (http://sharemytactics.com/28468/)

Kamil Çakmak
17.10.2014, 09:56
Hocanın kadro seçimini iyi yapması lazım. Geçen lig maçı gibi kadro çıkarırsa eline bombayı alacak demektir.
Bide istikrar adına hocaya güven kadroya güven adına bu maçı almalıyız. Akti durumda hocadan futbolculara kadar bi takım sıkıntılar başlayacak demektir.

Furkan Dündar
17.10.2014, 10:02
Maçı iZlemiyorum kesin kazanırız totem yaptım

Mert'
17.10.2014, 10:10
Constant ve Mustafa oynar inşallah

gurur6134
17.10.2014, 10:43
Yine 16.00 ha bravo fenerasyon sanada bravo yonetim her hafta icerde disarda 4 de mac oynatanlara ses cikaramadigin icin..devam bu kafayla yaziklar olsun..

Oğuz ZEYTİN
17.10.2014, 11:17
Gol sevinci yaşamayı özledim.

Yiğit Gayretli
17.10.2014, 11:22

Sana bir dal Papadoupoulos verelim :)

ANIL
17.10.2014, 11:50
Hoca 15 gündür kalanlarla neredeyse kısa bir kamp yaptı. Afrikalılar yorgun olacağından kadroda olmayacaklar.

Mert'
17.10.2014, 12:04
Özer - Yumlu - Constant üçlüsünden hazır olan hangisi bilen varmı?

Sibel
17.10.2014, 12:51
Hâlâ hücum hattı zayıf kadro kuranlara hayret ediyorum.

6Şafak Aydın1
17.10.2014, 12:51
Özer - Yumlu - Constant üçlüsünden hazır olan hangisi bilen varmı?

forma verirse 3üde oynar radyospor muhabirlerine göre.

Mert'
17.10.2014, 13:01
forma verirse 3üde oynar radyospor muhabirlerine göre.

Yumlu ve Özer hazırsa kesinlike oynamalılar. Constant - Özer arkalarında da Salih Dursun veya istemesemde mecburen Medjani oynayabilir.

kaan61
17.10.2014, 14:14
*************************** Fatih **********************

Bosingwa ************ Belkalem ********** Mustafa ****** Musa

Özer ************** Salih ***** Constant ********* Yusuf

*************** Cardozo ********* Yatabare *************

fadigaTS
17.10.2014, 14:16
...............Fatih............
Boss..Must...Belka..İshak
.....Özer...Soner...Const....
.................Ekici................
.......Yatabare..Cardozo....

Berat Akçay
17.10.2014, 14:28

Sana bir dal Papadoupoulos verelim :)

Hakkımızı o golle doldurduk galiba :)

Yiğit Gayretli
17.10.2014, 14:41
Hakkımızı o golle doldurduk galiba :)

Çok sevindik. O kadar sevinmesek iyiydi :)

Fatih Çelik
17.10.2014, 14:48
Çok sevindik. O kadar sevinmesek iyiydi :)

Çok güldük başımıza bir şey gelmesin! :D

6Şafak Aydın1
17.10.2014, 14:54
patlama maçımız olacak..çok rahat yeneceğiz,,iddaa da handikap oynayın..en az 2.50 oranı vardır..

mersini hic izledinmi?

İlker Yazıcıoğlu
17.10.2014, 14:58
Almamız lazım maçı....

Pazar günü çok önemli çok....

Futbolcuların artık olayın farkında olmaları lazım....

Suyu çıktı...

Yiğit Gayretli
17.10.2014, 14:58
Çok güldük başımıza bir şey gelmesin! :D

Daha ne gelecek!? (2010-2011) :D

6Şafak Aydın1
17.10.2014, 15:06
muhabire göre hoca cardozoyu tam anlamiyla hazirlamis...

Enes Başkaya60
17.10.2014, 15:23
Özer constant Papa mustafa yumlu Aykut demir yusuf musa kadroda yok maalesef...

Emrah Akcagöz
17.10.2014, 15:25
İlginç bir şekilde önemli futbolcularımız belli dönemlerde sakatlık geçiriyor ancak şu Zeki Yavru ve Fatih Atik'e bir halt olduğu yok.

Bera B.
17.10.2014, 16:04
Takımın yarısı yok yine anlaşılan.

Antonio
17.10.2014, 16:06
haberlere göre mersini vahit ezberlemiş. rakip 2 .sıradaymış falan çok güçlüymüş. sanırsın barcelonayla oynuyoruz. taktik basit hücum edeceksin. sağlı sollu. Anadolu takımı vahit bunlar baskıyı yiynce amatör 3 .lig takımına dönerler. mersin kim yahu tükürüğümüzle kazanmamız lazım. pes diyorıum artık. Aragones vol 2 vahit...

HOPA'LI TS'Lİ
17.10.2014, 16:14
Bu maç stresin bitmesi ve takımın kendine gelmesi için çok önemli bir maç

Futbolcular iki kişilik oynamalı

Seyirci sabırlı, sakin ve destek olmalı

kaan61
17.10.2014, 16:28
Özer constant Papa mustafa yumlu Aykut demir yusuf musa kadroda yok maalesef...

Kadroyu yenileriz o zaman

................... Fatih ................

Bosingwa ... Belkalem ... Medjani .. İshak

Sefa ..... Soner .....Salih ....... Waris

.................... Mehmet ..............

................... Cardozo ..................

Yine stresli bir maç izleyeceğimiz kesin ... Yiğenin düğünü nedeniyle izleyemeyeceğim ... 17:55 de canlı skordan baktığımda ( trabzon - mersin 2 - 0 MS ) mükemmel olur...

6Şafak Aydın1
17.10.2014, 16:36
haberlere göre mersini vahit ezberlemiş. rakip 2 .sıradaymış falan çok güçlüymüş. sanırsın barcelonayla oynuyoruz. taktik basit hücum edeceksin. sağlı sollu. Anadolu takımı vahit bunlar baskıyı yiynce amatör 3 .lig takımına dönerler. mersin kim yahu tükürüğümüzle kazanmamız lazım. pes diyorıum artık. Aragones vol 2 vahit...

mactan sonra burda ol.:)

6Şafak Aydın1
17.10.2014, 16:38
İlginç bir şekilde önemli futbolcularımız belli dönemlerde sakatlık geçiriyor ancak şu Zeki Yavru ve Fatih Atik'e bir halt olduğu yok.

hoca kesfedememis henüz zekiden sagbek olmiyacagini, dünyanin sayili hocalarindan diyorya hani.

Emre ÖZTÜRK
17.10.2014, 16:44
Yatabare,Cardozo ikilisini sahada istiyoruz.

exelans_25
17.10.2014, 17:40
..................................fatih........... ..................
bosingwa....belkalem....mustafa.........ishak
.......................constant.....salih......... ..........
yatabare.............Özer. ................yusuf
..........................Cardozo................. ...

Enes Başkaya60
17.10.2014, 17:46
Musa yok kadroda pazar günü zekiyi sol bek izlersek hiç şaşırmayın veya sol bek ile alakası olmayan başka birini...

Sibel
17.10.2014, 18:09
Bol yağmurlu maç olacakmış.

kaan61
17.10.2014, 18:26
Bol yağmurlu maç olacakmış.

ilk yarı 0 - 0 , ikinci yarı 3 - 0 olur . yağmuru ve golü bol bir maç ...

Hakan
17.10.2014, 21:02
DeAgLeMaNyAq neden foruma girmiyor bilen var mı? :)

Necmettin ALTUNTAŞ
17.10.2014, 21:07
İlk yarı gol olmasa yine sancılı bir maç ve sancılı sonuç bizi bekliyor.

Berke6198
17.10.2014, 22:07
Lütfen ikili tartışmalardan elimizden geldiğince kaçınalım.

Birbirimizin kalbini kırmaya gerek yok :)

Necmettin ALTUNTAŞ
17.10.2014, 22:08
Ben bu ara reklamları tıklıyayım.

Mert'
17.10.2014, 22:11
DeAgLeMaNyAq neden foruma girmiyor bilen var mı? :)

Aynen ne oldu Mehmet abiye acaba ?

ibrahim
17.10.2014, 22:27
Aynen ne oldu Mehmet abiye acaba ?

Maç akşamı gelir. :)

Gesendet.

MarkusAntonyus
17.10.2014, 23:08
Fatih-Bossingwa-Yumlu-Belkalem-Musa-Özer-Yusuf-Constant-Ekici-Cardozo-Waris(Yatabare)

Erhan Atalay
17.10.2014, 23:12
Görende bizi barca sanacak. Onlar anadolu takımıda biz birleşik krallık takımımıyız? Geçen hafta bize 3 leyen karabükte anadolu takımıydı. Hemde galibiyeti bile olmayan bir anadolu takımı. Onlar gene baskıyı görünce 3. Lig takımına dönüyor, biz 90 dakika 3. Lig takımı gibiyiz.

SinanDanli
17.10.2014, 23:41
Erhan kardes durumu ozetledin helal sana

Kamil Çakmak
17.10.2014, 23:51
Yumlu ile özer bu maçta oynayacakmı arkadaşlar yani 18 e dahil olacaklar mı?

Faruk BERBER
18.10.2014, 00:15
Yumlu ile özer bu maçta oynayacakmı arkadaşlar yani 18 e dahil olacaklar mı?

Yok,ilk 18'e alınmadılar.

sasort
18.10.2014, 00:41
constant vardır ama bence

bana kalırsa en mantıklı 11

..........................................fatih... ......................................

bosigwa..............medjani....................be lkalem..........ishak

.........................constant...............ek ici................................

sefa................................waris......... ..............................yusuf

......................................cardooz..... ..................................

Niki Lauda
18.10.2014, 01:01

..........................................fatih... ......................................

.........................constant...............ek ici................................

sefa................................waris......... ..............................yusuf

......................................cardooz..... ..................................

Mantıksız desek daha doğru olur.Hükmen mağlup

cakalkerem
18.10.2014, 01:44
Ozer kadroda olacak mi acaba

memmedaga
18.10.2014, 02:46
burada kesin yeneceğiz diyen ve ezeceğiz falan filan diyen arkadaşları hayretle takip ediyorum.

Bu duygusal bakış açısını çoktan bi kenara bırakmak lazım...

Gerçekçi ve aklı başında olalım, ben mağlubiyet de dahi takımın arkasında durmaya razıyım !!!!!
yeterki takım bize bir fikir versin mücadele etsin veee en önemlisi

Vahid Hocamız
6 tane oyuncuyu mevkisi dışında oynatıp maçtan sonra

oyunculara saydırmasın vs saçmalamasın yeter...

Son tablodan sonra birden bire ezeceğiz parçalayacağız diyenlere içimden inşallah desem de realitede ezme parçalama gibi bir durum tam bir sürpriz olur..

Mağlubiyet %30
Beraberlik %30
Galibiyet %40

Mersin iyi gününde olmaz ise iki fark ile kazanabiliriz..

delikoyun
18.10.2014, 12:00

bu kadroyla topu 3.bölgede tutamazsın sefa waris yusuf çok fazla çizgide kalıyorlar içeriye doğru oynama özelliği yok bu adamların kırılgan orta saha ve top hep ikinci bölgemizde kalıcak ekici ve cocnstant ın attığı her top sefa ile yusuf öldürücek ilerde nasıl çoğalıcaksın top rakipteyken kim savunma pozisyonuna geçicek 3.bölgede nasıl top tutacaksın sefa ile yusufun ortaları pasları isabet oranı çok düşük cardoza nasıl gol atıcak

taraftarımız bir şeyi bir türlü göremedi bizdeki sorun 4 oyuncuda yusuf waris sefa fatih bu 4 oyuncu top rakipteyken oyunda yok ayrıca top kendilerindeyken çizgide ikili sıkıştırma sonucu topu rakibe veriyorlar topu onlardan çalan rakip iki kişi olduğu için hızlı paslaşmayala bizim ceza sahasına aniden geliveriyor her maç aynı senaryo bu oyuncular takımı kırılgan hale getiriyor.top tutamıyorlar sadece boş alanda oda sadece yusuf gidebiliyor koşu alanı kapatılırsa oda gidemiyr rakip onları sıkıştırdığında topla beraber içeriye doğru yönelip orta saha oyuncularıyla paslaşma yapma gibi şeyler yok sıkıntı bu oyuncular çok çizgide kalıyorlar bu 4 oyuncuda sıkıntı çünkü her atılan top otomatikman rakibe pas oluyor.

sonra waris geniş alanda oynama özelliği yok abacakları çok kısa attığı çalımlar hiç bir işe yaramıyor alan katedemiyor ki kısa bacaklarıyla bu adamı kalaye yakın yerde oynatıcaksın tek çalımda karı karşıya kalıcak ayrıca son vuruşları çok kötü ve zayıf geliştiriceksin yoksa işimiz var

sefa boş alanda gidebiliyor alanı daraltılırsa oda gidemiyor.savunma yönü diğer ikisine göre daha iyi ama içeriye doğru yönelip top oynayamaıyor çok çizgide kalıyor

fatih diğerlerine göre oyunun savunma yönü daha iyi ama yetmez topla gidemiyor kötü ortaları var pasları kötü şut çekmesini unutmuş sadece diğerlerine göre biraz daha iyi savunma yapıyor o kadar takımın orta sahası kırılgan zayıf rakip bunu görüyor kanatlarını iki oyuncuyla baskıya al çal topu ani fırla git trabzon kalesine son pası şutu isabetli attın mı al sana gol işte trabzonun şifresi bu kadar izleyin görün oynadığımız oyun bu

aaahmet61
18.10.2014, 12:32
biz kim galibiyet kim.

gurur6134
18.10.2014, 12:37
Galibiyetin yolu cok basit vahidin hatalari isi zorlastiriyor..zeki ve fatih atik 11 oynamayacak medjanide ortasaha macada cift forvet basladinmi hoca istesede istemesede galip gelir bu sekilde 50 mac yap 49nu kazanirsin ayip ya artik mersinide yenemiyorsan miy de basdan asagi yeni bir takim kurdu 10puanlari var artik kredi bitti palavraya gerek yok ya galibiyet ya galibiyet..

fadigaTS
18.10.2014, 12:48
biz kim galibiyet kim.
Biz Trabzonsporuz. Sıkıntı nedir? Şu takımın mazisine saygı gösterip biz kim dememeli hiç kimse.

Kazım Bostan
18.10.2014, 13:15
bu ne ya ahaha :)

http://www.dailymotion.com/video/x285mtv_5-mactir-gol-atamayan-takimlarina-yardim-eden-taraftarlar_sport?start=111

Armağan Dere
18.10.2014, 13:37
Biz Trabzonsporuz. Sıkıntı nedir? Şu takımın mazisine saygı gösterip biz kim dememeli hiç kimse.

Neyin mazisi mazi falan kalmadı

30 yıldır taraftarını kanser eden bir takım

Son 30 yılda 3 defa Şampiyonluğa tam manasıyla oynayan bir takım olduk.

Bunda İstanbul takımlarının ekonomik olarak 5 kat önde olması da etkili tabiiki

Ancak yine de bir şeyler yapabilirdik

Yaptık da (Uefada gruptan çıktık o futbolla)..

Papaz her zaman pilav yemez..bu sene çok daha kötü bir senaryo ile karşılaşabiliriz..Düşme potası civarında kalabilir takım..

Soruşturma olmasaydı daha iyiydi

4 yıldır takım daha kötüye gitti

HOPA'LI TS'Lİ
18.10.2014, 13:59
Bu maçı almamız lazım

Yarın 16.00-18.00 arası yine ya stres dolu anlar ya da tersini yaşayacağız

Umarım ikincisini yaşarız ve kolbastıyla coşarız.

Bud Spencer
18.10.2014, 14:12
Yusuf
mustafa
constant
özer
sakat sayarak

Fatih
bosingwa belkalem papa ishak
Sefa salih ekici/soner waris
yatabare cardozo

Cikmamiz gerek diye dusunuyorum

6 yabanci olmus :-$
Waris çiksin, ekici oynasin orada

Merkez ortasaha özellikli kanatlar oyun kurarken cok faydali oluyor. Ayrica kanatlarin biri o stilde olmasi iyidir

emre6117
18.10.2014, 14:50
Muhtemelbonbire baktim tum hevesim kacti.takimin yarisi sakat.herhalde bunlar savasa filan gittiler orada sakasakatlandilar bu ne is iyilesen yok her hafta yeni sakat bunun bir sorumlusu olmali bu kadr basut degil.sevindim aslinda kadroya vahidi son kez tskimin basinda gorecegiz.trabzonspir asla bu degil hami bu gun gelse en kotu 3.yapar bu kadroyu.

gurur6134
18.10.2014, 14:57
Medjaniyi ortasahada gorursem macada cift forvet yerine tek forvet baslarsa vahid emmi maci izlemeye gerek yok bosuna stres yapmayalim..

artvints
18.10.2014, 14:58
tam kadroyla çıksak üç atarız derdim de, kadroyu görmemiz gerekecek.ortasahanın sert ve dinamik olması lazım.

fatih ve zeki oynamasın.bosingwa bek oynasın.medjani ortasahada oynamasın, oynarsa topu şişirmesin.o zaman kazanırız.

Bud Spencer
18.10.2014, 15:00
Akbaş kesinlikle oynamamali
medjani fatih oynamamali

selcuk
18.10.2014, 15:14
kimin neyin oyniyacaginin hic bir önemi yok
futbolun önemi yok , bu mac sadece 3 puanin önemi var

bu 3 puan tabiiki sahada alinacak ama savasarak

savasmak ve kazanmak
alman bölgesinde yaygin bir tezahürat, bu mac icin yaratilmis

Anıl C
18.10.2014, 15:38
Ne kadar cok rakip yari sahada oynarsak o kadar kazanma sansimiz yuksek olur.

Mert Oğuzlu61
18.10.2014, 15:47
__________________fatih____________________

_____bosig____belkale____musa_____ishak

_______________ekici____kevin

________sefa_________________yusuf

_______________cardo__waris

musa ve kevin in sakatlıkları ne durumda bilmiyorum ama eğer oynarlarsa, şu sistemle ''futbol'' izleme ihtimalimiz yüksek.

dolayısıyla gol ve galibiyet ihtimali de yüksek... ekici den 8 no çıkacaktır, artık ıkına ıkına o işi yapacak yani kendisi de o pozisyonu istiyor zaten, oynasın görelim çocuklar.

Ömer SEVİNÇ
18.10.2014, 16:02
Gelmedi şöyle cesur, hücum futbolu oynatacak bi hoca anasını satayım.

Emirhan Makul
18.10.2014, 16:28
3 ihtimalli maç, kazanacağımızı düşünüyorum ama çıkar mersin bizi yener hiç şaşırmam.

Enes Başkaya60
18.10.2014, 16:39
Antep karabuk önünde 1-0 önde halimizi daha iyi ortaya koyuyor bu sonuç...

Manu61
18.10.2014, 16:57
Gol sıkıntısını aşmamız lazım. Yakında şunu deneyebiliriz taraftar olarak http://www.youtube.com/watch?v=rLlRq9a5Urc

F. Yıldırım
18.10.2014, 16:59
Antep karabuk önünde 1-0 önde halimizi daha iyi ortaya koyuyor bu sonuç...

Bu mantıkla futbola yaklaşılmaz. En yakın örnek: Akhisar şikebahçe'yi ezerek ( 3-4 bile atabilirdi) 2-0 yendi ardından Başakşehir'e 4-0 yenildi.

Futbol bu her maçın hikayesi ayrı. O maçta Zeki oynamasa yada kendi kalesine gol atmasa ne kadar kötü oynasak da maç skoru bu kadar kötü olmazda.

Doğukan Uçan
18.10.2014, 17:05
karabük bu sene tek galibiyetini bizden alarak küme düşer

Zurawski
18.10.2014, 17:07
Destek destek destek. Ne kaybederiz destek vermekle, yıllardır kendi ayağımıza sıkıyoruz ne geçti elimize.

İlk yarın sonuna kadar hocaya takıma İHO'ya destek çıkalım. Maça gidelim tezahürat yapalım forma alalım. Sonra asalım keselim.

Sabretmeden hiçbişey olmaz , bunu en iyi bizim anlamamız lazım. Hiç ders almıyoruz.

Ömer_
18.10.2014, 17:17
3 ihtimalli maç, kazanacağımızı düşünüyorum ama çıkar mersin bizi yener hiç şaşırmam.

epeydir sizin maç sonucu yorumlarıniza denk geliyorum sezgileriniz sağlam.fatih atik salih gibi yetersizleri sahaya surecek galip gelemicez diye düşünüyorum.bu hocaya guven olmaz enteresan fantazileri var futbolla alakali.

İlker Yazıcıoğlu
18.10.2014, 17:40
Destek destek destek. Ne kaybederiz destek vermekle, yıllardır kendi ayağımıza sıkıyoruz ne geçti elimize.

İlk yarın sonuna kadar hocaya takıma İHO'ya destek çıkalım. Maça gidelim tezahürat yapalım forma alalım. Sonra asalım keselim.

Sabretmeden hiçbişey olmaz , bunu en iyi bizim anlamamız lazım. Hiç ders almıyoruz.

Örneğin başkanın hangi iş bilmezliğine veya icraatine sahip çıkalım?

Berke6198
18.10.2014, 17:52
Biliyorum, taraftar olarak birçok konuda sabır göstermemiz bekleniyor. Bizler de insanız nihayetinde, sabır taşı değiliz.

Ancak bir sistemin oturması için, belli bir süre sabretmedikçe her sene yeni bir takım oluşturmak uğruna sabır göstermek zorunda kalırız.

Yani bir sabretmemiz gerekirken, beş sabretmek zorunda kalırız. Onun için hocanın kredisinin daha da yüksek olması gerektiğini düşünüyorum.

Bedri Sertkaya
18.10.2014, 19:00
Cesur hoca geldi de şöyle ileri geri koşacak hırslı bu formanın hakkını verecek futbolcular yok takımda!Yarın fark atmalıyız ki herşey düzelsin!Ben iyi futbol bekliyorum.Trabzonspor bu skorları haketmiyor.

TSemih61
18.10.2014, 19:21
Soner'in A2 milli takımıyla olan maçın 30 dakikasını izledim, İngiltere takımının seviyesi ne bilmiyorum ama bir orta sahada aranan her özelliği sahaya yansıttı. Soner ve Mehmet Ekici sürekli oynayarak en üst performanslarına ulaşabilir. Adamları oynatmadan verim bekliyoruz.

Kadir Yeter
18.10.2014, 19:27
http://i.hizliresim.com/q2yL1Q.jpg

Gündüz maçına, gece ışık gösterisi provası... bu akşam.
(Trabzonspor - Mersin İY STSL 6. Hafta 19.10.2014 - 16.00 )

Fotoğraf: kadiryeter Kadir Yeter. 18.10.2014 TRABZON.

Fatih Öztürk
18.10.2014, 19:32
http://i.hizliresim.com/q2yL1Q.jpg

Gündüz maçına, gece ışık gösterisi provası... bu akşam.
(Trabzonspor - Mersin İY STSL 6. Hafta 19.10.2014 - 16.00 )

Fotoğraf: kadiryeter Kadir Yeter. 18.10.2014 TRABZON.

Abi akşam ezani Trabzon'da 17:45 gibi okunuyor,macin son bölümünde stad ışıklandırmalari mutlaka devreye girecektir.

Kadir Yeter
18.10.2014, 19:35
Abi akşam ezani Trabzon'da 17:45 gibi okunuyor,macin son bölümünde stad ışıklandırmalari mutlaka devreye girecektir.

E, iyi de onca aydınlatma altında ve maç sırasında uygulanabilir mi, ki...?

Açıklama: Gördüğünüz ışık mâvi renkli...

kadiryeter

Fatih Öztürk
18.10.2014, 19:40
E, iyi de onca aydınlatma altında ve maç sırasında uygulanabilir mi, ki...?

Açıklama: Gördüğünüz ışık mâvi renkli...

kadiryeter

Orasi ilklerin şehri abi :)

Kadir Yeter
18.10.2014, 19:42
Orasi ilklerin şehri abi :)

Bak hağu lafıni aldım; çünkü, Türk Futbol Tarihinde stadlarda ilk İstiklâl Marşımız Trabzon'da okundu...

Fatih Öztürk
18.10.2014, 19:46
Bak hağu lafıni aldım; çünkü, Türk Futbol Tarihinde stadlarda ilk İstiklâl Marşımız Trabzon'da okundu...

İlk defa öğrendim.gercekten gurur kaynağı bir mevzu.sizin gibi değerli büyüklerimizden öğreneceğimiz çok şeyler var.

Enes Başkaya60
18.10.2014, 20:02
Bu mantıkla futbola yaklaşılmaz. En yakın örnek: Akhisar şikebahçe'yi ezerek ( 3-4 bile atabilirdi) 2-0 yendi ardından Başakşehir'e 4-0 yenildi.

Futbol bu her maçın hikayesi ayrı. O maçta Zeki oynamasa yada kendi kalesine gol atmasa ne kadar kötü oynasak da maç skoru bu kadar kötü olmazda.

O anlamda demedim zaten kardeşim kukreyen bize kukrer ama bizim takımın Halide ortada yani onu belirtmek istedim...

carolo
18.10.2014, 20:14
10 oyuncumuz kendi yari sahamizda
Cardozo ise rakip yari sahada tek basina pres yapacagi bir maç bekliyorum

gurur6134
18.10.2014, 20:16
Gelmedi şöyle cesur, hücum futbolu oynatacak bi hoca anasını satayım.

Gelenide iho gonderdi sebepsiz yere..

'Enes'
18.10.2014, 20:54
Sneijer ne koydu la fenere :D :D :D

Doğukan Uçan
18.10.2014, 21:18
puan farkı şimdiden uçtu seri gelmezse ligi bitiririz ilk yarıdan

Anıl C
18.10.2014, 21:21
Azize'nin atip tutmalarina ragmen sikecide olsalar bir kez daha saha kenarinda, antremanda hocanin ne kadar önemli biri oldugunu gördük. Gecen sene sikeciler öyle ya da böyle coskulu ve yaratici oynuyolardi. Bu sene eser yok. Taraftarimizin geneli olumsuz düsünsede Ersun Yanal gercekten iyi hoca.