PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Karabükspor 3 - 0 Trabzonspor | STSL 5. Hafta | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11

gurur6134
05.10.2014, 19:40
Taraftarın yarısı "İstifa isteme hastalığı"na yakalanmış.

Yarisida poliyanacilik oynama..akhisardan 4 elazigdan 3 karabukden 3 yiyince gozleri aciliyir bazilarinin ise gozleri o kadar korelmiski poliyanacilikdan sirf inatlarindan haksiz cikmamak adina bu iskenceye devam diyorlar..

memozcan
05.10.2014, 19:41
adam iki aya ihtiyacım var diyordu.. evet tazminatını alıp gitmek için iki aya ihtiyacı varmış keşfetmiş olduk

serdaracıl
05.10.2014, 19:41
Ya iho, keşke futbol da siyaset gibi olsaydı. Ama öyle degil. Her hafta faturayı kesiyorlar.

jetair
05.10.2014, 19:42
İHO geçen hafta Vahid giderse ancak beraber gideriz dedi.şimdi bakalım ne diyecek..

bahadır2561
05.10.2014, 19:43
http://istikrar.nedir.com/

Yanlışta istikrar olmaz, olmamalı.
Medjani orta sahada oynamaz,
Bosingwa orta sahada oynamaz,
Zeki futbol oynamaz,oynamamalı,
Sefa sol acıkta oynamaz

Doğru şeyleri yaparsan bu taraftar her zaman arkanda olur
9 resmi maç oynadık her maç farklı kadro
Böyle yaparak 6 yılda beklesen o takımdan bi yol olmaz

Futbol basittir, zorlaştırmanın anlamı yok
Her oyuncunun mevkisi bellidir, Amerika'yı yeniden keşfetmeye gerek yok

Mert Acar
05.10.2014, 19:43
tek sorum şu :

-------------------------fatih--------------------------------
bosi-----------belkalem---------medjani------------ishak
sefa-----------ekici--------------salih---------------yusuf
-----------------cardozo----yatabare---------------------

daha mı kötü olurdu yani ? hocanın taktik anlayışında bi sıkıntı var .

Enes Başkaya60
05.10.2014, 19:44
hala bu hoca takımda kalsın diyen varsa onlar da takıma ihanet ediyor demektir 7 yaşındaki çocuk bile bundan daha iyi kadro kurar ya...

mustafa0661
hayret ilk defa hakem hatasına bahesine sığınmadık buda bir gelişme..

serdaracıl
İHO geçen hafta Vahid giderse ancak beraber gideriz dedi.şimdi bakalım ne diyecek..

İho gibiler istifa etmez

Enes Başkaya60
05.10.2014, 19:46
tek sorum şu :

Evet çıkması gereken kadro bu yani ama adamın yaptığı sabote etmekten başka birşey degill...Bugün bu adamın hoca olmadığını cümle alem anlatmıştır....

Furkan Özdem
05.10.2014, 19:46
Haklı değil mi ?

Tek forvetli bir sistemden ödün vermeyen.

Oyuncu seçimleri, yerleşiminde saçmalayan.

Takımın pas kanallarını tıkayan Medjani'yi göz göre göre oynatan.

Bir antrenöre kim güvenip bundan sonrası için sabır gösterebilir.

Değil. En azından şimdi değil. İstifa istemek kolay olanı ama kesinlikle çözüm değil.

Tek forvetli sistemde başarılı olabilen bir sürü takım var. Yeter ki belli bir sistem otursun takımda.

Hoca da yeni oyuncular da yeni. Hoca 17. haftada da aynı hataları yapmaya devam ediyorsa tamam o zaman istifa etsin. Ben hocanın gerizekalı olduğuna inanmıyorum. Bizim gördüklerimizi o da görüyordur heralde...

Murat Acar
05.10.2014, 19:47
tek sorum şu :

Olması gereken kadro genel manada bencede budur.Sorun çıkarsa Yusuf-Waris yada Salih Constant değişiklikleri olur Ekici-Soner olur Bu kadro yeterlidir.Bunca yıllık sağbek ten oyun kurucu üretmeye çalışmanın mantığı nedir, elinde Türkiyedeki en iyi sağ bek dururken ona başka mevi vermenin mantığı yok. Hoca hatalarında ısrar etmezse bu takım iş yapar ama bu böyle gitmez...

memozcan
05.10.2014, 19:49
gerçekler acıdır beyler.. artık gerçekleri görme zamanı geldi.. bir tane isabetli pas atamayan defansif önliberolarla oynayamayız..

bu takımda f. atik, salih dursun, belkalem ve zeki yavru ilk 18 e giremez. girmemeli.. onun dışında medjani de önlibero oynayamaz..

kadro şu şekilde olmalı eğer 4-2-3-1 oynayacaksak: ha illa bu dizilişle oynamak zorunda da değiliz..

fatih
bosingwa- medjani(avram)- M.yumlu(aykut)- Musa nizam(ishak)

m. ekici- soner(ferhat)

sefa(serdar)- konstant- Waris(yusuf)

cardozo(yatabare)

4-4-2:

fatih

bosi-medjani-yumlu-musa

sefa-m. ekici- constant- yusuf

cardozo- waris

bahadır2561
05.10.2014, 19:50
Bu takım 2010-2011'de Selçuk ve Colman orta sahasıyla şampiyon oldu
Ceyhun toplam 939 dk. forma giymiş öyle defansif ortasaha filan şart değil
Bu Medjani ısrarı nedir arkadaş yazıklar olsun, bunu görmüyosan neyi göreceksin

Beypba
05.10.2014, 19:52
Ya Allah aşkına azcıkta Şu Zekiye laf söyleyeni,
Sadece ben söyleyince az geliyor yetmiyor

Hayattaki en tehlikeli insan tipi cehaletinin farkında olmayan insan tipidir...Zekide kendini futbolcu zannediyor.. Ve her maçın içine ediyor..

jetair
05.10.2014, 19:53
Bu takım 2010-2011'de Selçuk ve Colman orta sahasıyla şampiyon oldu
Ceyhun toplam 939 dk. forma giymiş öyle defansif ortasaha filan şart değil
Bu Medjani ısrarı nedir arkadaş yazıklar olsun, bunu görmüyosan neyi göreceksin

Aynen katılıyorum Türkiyede ne kadar fazla yetenekli oyuncu ile oynayabilirsen o kadar başarılı olursun bol önliberolu sistemler Avrupalı takımlara karşı denenebilir

Tuğrul
05.10.2014, 19:53
Değil. En azından şimdi değil. İstifa istemek kolay olanı ama kesinlikle çözüm değil.

Tek forvetli sistemde başarılı olabilen bir sürü takım var. Yeter ki belli bir sistem otursun takımda.

Hoca da yeni oyuncular da yeni. Hoca 17. haftada da aynı hataları yapmaya devam ediyorsa tamam o zaman istifa etsin. Ben hocanın gerizekalı olduğuna inanmıyorum. Bizim gördüklerimizi o da görüyordur heralde...

20 oyuncusu değişen Mersin de bu sistem oturuyor.

Sende oturamıyor öyle mi ? Buna kargalar bile güler.

Bizim elimizde 4 tane nitelikli, kaliteli forvet var yani tek forvet oynama gibi lüksün yok.

Vahid'in seri galibiyetler alacağını düşünmüyorum.

Takıma kısa zaman şevk ve heyecan kazandıracak, maksimuma taşıyacak Hikmet Karaman gibi hocaya ihtiyacımız var.

David_LuiZ4
05.10.2014, 19:54
Vahidi abartmadan eleştirmek lazım..Mesela oyuncuların mevkilerini değiştirme konusunda yüzde yüz hatalı her maça farklı 11 ile çıkmakta ise kısmen hatalı malum sakatlık olayı azmış takımın..

Fakat arkadaş 5 haftadır serdar nerde ishak nerde soner nerde diye sallayanların eleştirileri yüzsüzlük..Bugün hoca istese bu maçtan gene beraberliği kurtarabilirdi..Mesela İshak yerine Musa Akbaş yerine maskeli Papayı oynatabilirdi..Bosiyi Constant yokluğunda ortada değil kenarda oynatıp Salihle Medjaniyi ikileyebilirdi savunma önünde..Takıma acil 3 puan gerektiğinden böyle çıktı ve muhtemelen hafta içi bu 11 in antremanda iyi olduğunu gördü..Sahada ise siliklik vardı..Yenilen ilk golde basrolde Zeki ikinci ve üçüncü golde Akbaş vardı..İshakın savunma anlamında Musadan zayıf olduğunu gördük..Waris Sefa Ekici Yusuf Constant gibi adamlar iyi adamlar ama süreklilikleri ve ısırıcılıkları yok hocanın canını sıkan da bu..Dediğide bu ileriye dönük performanslarını yükseltmeleri lazım adam eksiltmeleri forvetlere servis yapmaları lazım..Hoca taktiği verdi sen sahada iki metreye pas atamazsan o taktik işe yaramaz..
Sefa Waris Fatih Medjani Yusuf Constant gibi adamlar son 6 maçta kaç kez forvetleri pozisyona soktular veya kaç kez adam eksilttiler istatistikleri burda kimse bilmez ama hoca biliyor..
Hoca bu milli arada sistem değişikliğine gidecektir icerde Mersin ve Antep maçlarıyla 6 puan toplarız sıkıntı yok..

Furkan Özdem
05.10.2014, 19:56
tek sorum şu :

Medjani'nin kesinlikle oynaması gereken mevki bu. Hatta mustafa iyileşince belkalem yedeğe çekilmeli.

Ancak ekici-salih ikilisiyle çift forvet sistemi oynayabileceğimizi sanmıyorum..

Fatih Birinci
05.10.2014, 19:56
Penaltı verilse kimse ne olacağını kestiremez. Galip de gelebilirdik.

Bunlar dönüm noktaları, maçın kaderini değiştiren anlar. Frikik değil ki bu!

Trabzonspor taraftarı yenilgi aldığı zaman ona yapılan haksızlıkları da unutur, takımını eleştirmeye odaklanır.

Maalesef bu düşünce yapısından bir adım öteye gidemeyeceğiz.
Ben konuya başka acidam bakiyorum...sen yazdiklarinda haklisin...benim isyanim oynanan veya oynatilan bu lanet futbola...baksana penalti konuşacak durumda degiliz

Jedi
05.10.2014, 19:58
mersini bu takım yenemez.......

İlyas Özdemir
05.10.2014, 20:00
bize yine esmer günler düştü :(

Furkan Özdem
05.10.2014, 20:01
20 oyuncusu değişen Mersin de bu sistem oturuyor.

Sende oturamıyor öyle mi ? Buna kargalar bile güler.

Bizim elimizde 4 tane nitelikli, kaliteli forvet var yani tek forvet oynama gibi lüksün yok.

Vahid'in seri galibiyetler alacağını düşünmüyorum.

Takıma kısa zaman şevk ve heyecan kazandıracak, maksimuma taşıyacak Hikmet Karaman gibi hocaya ihtiyacımız var.

O zaman rıza çalımbay bizde olsaydı her şey daha iyi olacaktı öyle mi? Kadromuzun mersinden çok daha iyi olduğu açık malum...

mesaced1967
05.10.2014, 20:02
her eleştiriye katılıyorum ama ''ihanet'' çok önemli bir kelimeydi Bosingwa ve Yusuf dışındakiler o ihanetin içindeler şu kadronun başında hoca bile olmasa Karabük'e karşı bu kadar ezik oynamazdı

Tuğrul
05.10.2014, 20:07
_____________Fatih_____________

Bosi____Mustafa_____Belkalem____İshak

Sefa___Constant____Özer____Mehmet

_________Cardozo______Waris_____

Orta Saha- Merkez 2'li.... Constant, Özer, Soner, Mehmet( Özer, Mehmet, Constant kanatta da oynar)

Forvet 2'li ..... Cardozo, Deniz, Waris, Yatabare

Tandem 2'li ..... Mustafa, Medjani, Belkalem, Musa, Aykut ( Savunmada 1 yabancı, 1 yerli oynamalı )

Herşey bu kadar basit zorlaştıran Vahid.

DNA-TS
05.10.2014, 20:09
Maçtan sonra bosingwa tribünlere geldi özür dilerim çok üzgünüm der gibi hali vardı ve bencede en çok üzülenlerin başında o geliyor
Bıgün takımda gene en çok arzulu birşeyler isteyen bişeler sahaya yansıtan da oydu.
her maçta söylediğimiz şey tekrar etti bu düzende üretkenlik yok olgunlaşabilen atağımız yok gene

ilyskm
05.10.2014, 20:10
Hala IHO haricinde bu hocadan umudu olan var mı?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

7can61
05.10.2014, 20:12
"iyi olacağız iyi , böyük başganımız tarihin en iyi kadrosunu kurdu". Bunu söyleyen karakterler vardı ya bu şarkı onlara gelsin.

İlker Yazıcıoğlu
05.10.2014, 20:13
Zamana ihtiyacimiz var diyen arkadaslar gala ayni dusuncede mi acaba

Tuğrul
05.10.2014, 20:14
O zaman rıza çalımbay bizde olsaydı her şey daha iyi olacaktı öyle mi? Kadromuzun mersinden çok daha iyi olduğu açık malum...

Benim demek istediğimi algılayamadın sanırım.

Hep kadro oturmadı, alışamadı gibi ipe sapa gelmez şeyler söylüyorsunuz ya.

Nasıl oluyorda 18 kişilik kadrosu baştan sona değişen MİY uyum sorunu yaşamıyor da. Biz yaşıyoruz.

Bunu bana anlatır mısın ? Senin ki canda onların ki patlıcan mı ?

Ayrıca Rıza bjk'de denendi ? Başarılı olamadı. Büyük takım hocası değil.

aaahmet61
05.10.2014, 20:14
haziran ayında murat özarının sözleri ibretlik.

http://www.izlesene.com/video/murat-ozaridan-trabzonsporun-hocasina-sok-sozler/7551297

ts_ezer
05.10.2014, 20:17
Yanlışta istikrar olmaz, olmamalı.
Medjani orta sahada oynamaz,
Bosingwa orta sahada oynamaz,
Zeki futbol oynamaz,oynamamalı,
Sefa sol acıkta oynamaz

Doğru şeyleri yaparsan bu taraftar her zaman arkanda olur
9 resmi maç oynadık her maç farklı kadro
Böyle yaparak 6 yılda beklesen o takımdan bi yol olmaz

Futbol basittir, zorlaştırmanın anlamı yok
Her oyuncunun mevkisi bellidir, Amerika'yı yeniden keşfetmeye gerek yokfutbol basittir diyince aklıma vahid hocanın bi açıklamasında söylediği futbol çok karmaşık cümlesi geldi.

Furkan Özdem
05.10.2014, 20:20
Benim demek istediğimi algılayamadın sanırım.

Hep kadro oturmadı, alışamadı gibi ipe sapa gelmez şeyler söylüyorsunuz ya.

Nasıl oluyorda 18 kişilik kadrosu baştan sona değişen MİY uyum sorunu yaşamıyor da. Biz yaşıyoruz.

Bunu bana anlatır mısın ? Senin ki canda onların ki patlıcan mı ?

Ayrıca Rıza bjk'de denendi ? Başarılı olamadı. Büyük takım hocası değil.

Hayır anladım ne demek istediğini.

Oyuncuların kalitesinden şüphe eden var mıdır şu an? Sanmıyorum. Mersinin bizden fazla puan toplaması hocanın ya da oyuncularının bizden daha iyi olduğunu gösterir mi? Kesinlikle hayır.

Çalımbayın takımı oturmuş olabilir, bizimki oturmadı. Bunda birçok şey etkili oldu hocanın kararları dahil. Bence şu an hocanın kararlarının yanlışlığını görmesini beklemek istifa istemekten daha mantıklı... Gelecek kişinin daha iyi yöneteceğini kimse garanti edemez çünkü...

mesaced1967
05.10.2014, 20:22
Onur - Bosingwa - Caner Osmanpaşa - Mustafa Yumlu - Musa Nizam - Soner - Stephan Mbia - Özer - Yusuf - Gekas - Samed Yeşil falan olsaydı ideal 11'imiz bari giden 29 milyon euroya üzülmezdik lanet olsun

Erhan Atalay
05.10.2014, 20:22
Sıkıntı yok millet dünyanın en iyi başkanı bizde hocamızda futbolun zeusu.

Hem zaten lig sonunda 4. Lük garanti

biltrabzon
05.10.2014, 20:24
herkesin kacirdigi bir nokta var bu takim kazanamama sendromuna erken girdi.Allah sonumuzu hayir etsin,ben hic bir umut göremiyorum,su takimin karsisina ptt 1.ligden takim cikar onu bile yenemez.Yeni baskan yeni hoca yeni hava lazim takima,yoksa iskenceye devam.

Mert Oğuzlu61
05.10.2014, 20:25

http://www.izlesene.com/video/murat-ozaridan-trabzonsporun-hocasina-sok-sozler/7551297

zamanında paylaşmıştık bunu, birçok taraftarda dünya kupası oynanırken söyledi bunları, nitekim senaryo aynen gerçekleşti. ne yaptığını bilmeyen, fransa dışında üst üste 2 yıl takım çalıştırmamış ve vasat bir yabancı antrenöre 25 milyon euro bütçe verdik.

bu olay TS tarihini bırak Türk futbolunda bile nadir görülen bir olaydır, mancini geliyor akıllara. son yıllarda başkada hoca aklıma gelmiyor böyle devasa bütçe kullanan, mancini de işte 15-16 milyon euro harcattı bir ay içinde. bizimki onu da geçti.

şimdi oturur konuşuruz böyle işte.. daha 5. haftadan sezonu bitirdik kafamızda, şahsen ben bitirdim yani şampiyon olamayız o yarışa dahil de olamayız. ee ilk 5 e oynasak ne olur oynamasak ne olur 25 milyon euro gömmüşüz arkadaş ben o heyecanı yaşamadıktan sonra gerisi boş. içim yanıyor içim...

David_LuiZ4
05.10.2014, 20:25
Bu takımın maç kazanması için Sefanın Warisin Yusufun Ekicinin Constantın Atikin Sonerin kıçını yırtması lazım 50.dk dan sonra oyundan düşmemesi lazım iki tane adam geçmesi lazım kenardan ceza sahasına girdiğinde dan dun değil forveti görerek oynaması lazım..

Yok efendim cezayir prensleriymiş vahid futbol bilmezmiş..Eee Trabzonlu prensler de Vahidin mi? Bırak medjani zeki bilmem ne diye sallamayı yukarda yazdığım orta saha adamları son 7 resmi maçta ne yapmış onu yaz..Kasımpaşa maçında asistten sonra Soneri oyunda gören oldu mu bugün gören oldu mu..Sırf soner değil bütün orta saha adamlarımız oyuna girmeden oynuyor Vahidin ihanet dediği budur..Bosingwa bindirdiği zaman rakip bunalıyor niye çünkü adam eksiltiyor rakip defansın dengesini bozuyor..Bosi geride oynadığı halde bunları yaparken Yusuf Kevin Sefa Fatih Soner Waris sürekli top kaybediyor çalıma girmiyor..Hocada diyor ki bosi bu 5 ruhsuzun yapamadığını sen yap diyor ama o da bi yere kadar..

Rakipde Hakan Özmert vardı..Bu adamın bugün oynadığı topla yukarda yazdığım 6 topçumuzun oynadığı topu karşılaştır..6 sı bi Hakan Özmert gibi top oynamadı şu haftaya kadar..Dünkü konyada Hleb denen adam gibi topu ortada saklayamadı feight atıp rakibi oyundan düşüremedi bu 6 ortasaha adamımız..

Vahid bu topçuları adam etmeli ya da başkan..Burası oyuna rakibe girmeden ceza sahasına sokulmadan çalım atmadan yatılacak kulüp degil..Sorun burda..

SinanDanli
05.10.2014, 20:30
Hayır anladım ne demek istediğini.

Oyuncuların kalitesinden şüphe eden var mıdır şu an? Sanmıyorum. Mersinin bizden fazla puan toplaması hocanın ya da oyuncularının bizden daha iyi olduğunu gösterir mi? Kesinlikle hayır.

Çalımbayın takımı oturmuş olabilir, bizimki oturmadı. Bunda birçok şey etkili oldu hocanın kararları dahil. Bence şu an hocanın kararlarının yanlışlığını görmesini beklemek istifa istemekten daha mantıklı... Gelecek kişinin daha iyi yöneteceğini kimse garanti edemez çünkü...

Bundan daha kotu yonetmeyecegi aşikar

ts_ezer
05.10.2014, 20:32
çok erken ak koyun kara koyun ortaya çıktı.

Murat'
05.10.2014, 20:35
13 milyon euro harcanan forvet hattının hali içler acısı maalesef.

bahadır2561
05.10.2014, 20:37
futbol basittir diyince aklıma vahid hocanın bi açıklamasında söylediği futbol çok karmaşık cümlesi geldi.

Futbolu karmasik yapan hocalardir

CEMEFKER
05.10.2014, 20:37
SİZE TEK BİR SORU !

" hedeflediğim takima 3 ay var. yolun başindayiz. şampiyonluk hayal şu an..." vs.

Diyen bir T.D. ün avrupa dahil saha dışı kalacak kadar agresif/anormal olması normal mi ?

( ya kolpa yapiyo hazir değiliz demekle ya da elinden gelecek olan bu)

Onur Civelek61
05.10.2014, 20:40
Adem Buyuk,Niasse dedik yeterdi valla...

Furkan Özdem
05.10.2014, 20:41
Bundan daha kotu yonetmeyecegi aşikar

Bu söz Hami hoca hariç bütün hocalar için kullanıldı son 2 senede...

ts_ezer
05.10.2014, 20:47
Adem Buyuk,Niasse dedik yeterdi valla...bu sistemde messi bile işe yaramaz

DURAS
05.10.2014, 20:47
lak lukk edecegine su nedjani ile belkalemi kes de samimiyetini gorelim

Hakan
05.10.2014, 20:48
Juventus ve Gs hezimetlerini unutmadık.Abdulkadir'i oyuna alan hoca falan değildir

Laz_61
05.10.2014, 20:51
Hoca gitse bile gelen kişi kesinlikle Hami olmamali zekiyi yavruyu birak ilk 18e ilk 99a bile almam ile gidiyorum Trabzonun il sinirlarina bile sokmam...

kemaLAZ61
05.10.2014, 20:52
Mahvettin bizi Trabzonspor :(

Enes Başkaya60
05.10.2014, 20:53
bu sistemde messi bile işe yaramaz

Tabi ise yaramaz doğru kardeşim çünkü sol bek oynar bizim takımda Messi Ronaldo sağ bek oynar doğru tesbit...

Fatih Birinci
05.10.2014, 20:59
13 milyon euro harcanan forvet hattının hali içler acısı maalesef.
Sanki top geliyo da daglara taşlara vuruyolar

Jedi
05.10.2014, 20:59

gülmekten koptum, tom cruise 'ı alın :)))))))) :D:D

Fatih Birinci
05.10.2014, 21:01
Hami falan filan fasa fiso
...eger bir efsane hoca gelecekse Trabzonsporu hücum futbolu ile şaha kaldirip rakipleri ezecekse bu kişi Şota olmali....kasimpasaya oynattigi futbol ortada

SüRMeNe_6161
05.10.2014, 21:01
zor günler bizi bekliyo.

Berkan
05.10.2014, 21:02
Nedir bizim bu çektiğimiz arkadaş.

mustafa0661
05.10.2014, 21:04
erturul sağlam takıma gelmeli bence..

gabriel omar
...eger bir efsane hoca gelecekse Trabzonsporu hücum futbolu ile şaha kaldirip rakipleri ezecekse bu kişi Şota olmali....kasimpasaya oynattigi futbol ortada

Şota iyi hoş da pek bir devamlılığı yok.Bir maçta 5 atıyorlar sonra 5 maç berabere bitiyor.

Bielsa gibi adam gelsin gelecekse, adrenalin iğnesi gibi direk damardan etki edecek.

arifberkay
hoca hala ben bu takimla kamp yapmadim diyor gulermisin aglar misin

Fatih Birinci
05.10.2014, 21:05
hoca hala ben bu takimla kamp yapmadim diyor gulermisin aglar misin
Hem gülerim hem aglarim...nedir bizim cektigimiz arkadaş

Uğur Odabaş
05.10.2014, 21:09
"iyi olacağız iyi , böyük başganımız tarihin en iyi kadrosunu kurdu". Bunu söyleyen karakterler vardı ya bu şarkı onlara gelsin.

Peki senin gibi karakterler bunu göremeyecek kadar kör mü? Sözlerinizi düşünerek seçmiyorsunuz evet mevcut durum ve yönetim ile mükemmele yakın kadro kuruldu.

Bunu bugün de söylerim! Bu yazılana verilebilecek çok cevap var da neyse..

biltrabzon
05.10.2014, 21:12
Bu kadronun neresi mükemmel,ortasahada adam yok.Stoperlerin vasat alti.Kanatlarinda orta acmayi bilmeyen adamlar.Bu mu mükemmel kurulan kadro.

cem1990
05.10.2014, 21:12
Bir tane bile mantikli yorum yapabilen kişi cikmaz mi forumda
Mersinle denk takim olduğumuzu, hikmet karaman gelsin diyenler var.
Hocanin taktiği hücuma donuk idi fakat erken gol yedik ikisinde net zeki hatali idi. 2-0 sonra mevcut penalti pozisyonu verilse idi mac rahatça dönerdi. Burada yorum yapanlar mac 3-2 bitse idi hocayi yere göğe sigdiramayacakti biraz renginiz belli olsun yanar döner yorumlar yapmak yerine somut yorumlar yapin.
Ha aklimda iken sezonun sonuna kadar HOCANİN ARKASİNDAYİM.

Mert'
05.10.2014, 21:15
Bayramda nereye gitsem gençler hep İstanbul takımlarını tutuyordu (Trabzon ziyareti)

toksoy61
05.10.2014, 21:16
orta sahaya adam almadılar gidip bosingwa yı orada oynattı. bosi nin yerine zeki oynadı ve maçın kahramanı oldu. bunlar bu taraftarın %90 nının gördüğü orta saha oyuncusu eksikliğini göremedi. bu kadar AHMAK-CAHİL teknik heyet ve yönetim olabilir mi?

Medjani-salip bunlar TS nin orta sahasında oynayabilirler mi? zokora-adrian dan üstünlükleri nedir?

hakikaten bu kulübü CAHİLLER SÜRÜSÜ yönetiyor. bu kadar cahil futboldan anlamayan bir yönetim görmedim. hoca zaten başka bir alem. Cardozo nun yedek beklediği ama zeki nin saha da olabildiği bir sistem BULAMİLMİŞ

Enes Başkaya60
05.10.2014, 21:17
Bir tane bile mantikli yorum yapabilen kişi cikmaz mi forumda
Mersinle denk takim olduğumuzu, hikmet karaman gelsin diyenler var.
Hocanin taktiği hücuma donuk idi fakat erken gol yedik ikisinde net zeki hatali idi. 2-0 sonra mevcut penalti pozisyonu verilse idi mac rahatça dönerdi. Burada yorum yapanlar mac 3-2 bitse idi hocayi yere göğe sigdiramayacakti biraz renginiz belli olsun yanar döner yorumlar yapmak yerine somut yorumlar yapin.
Ha aklimda iken sezonun sonuna kadar HOCANİN ARKASİNDAYİM.

şaka yapıyorsun herhalde senin hoca dediğin adam hoca mı ki 7 tane adamı kendi mevkilerinin dışında oynatan adam benim gözümde hoca felan değildir yok penaltı olacakmış felan filan kaleye adam akıllı tek sutun yok organize tek bir atağın yok futbolculara ihanet etti diyor asıl ihanet eden sensin senn vahid futbolun f sinden anlamiyorsun utanır insan biraz utanır...

mustafa0661
bizim mustafa yumlu ne halde en azından kafa mafa atıyordu topa ?

levithan69
---------FATİH-------
boss--aykut--yumlu--ishak
--bourceanu--constant---
sefa-------------------yusuf
--cardozo--waris(yatabare) ya da

---------FATİH-------
boss--aykut--yumlu--ishak
--bourceanu--constant---
waris-------özer-------yusuf
----------cardozo-----------

ilyskm
05.10.2014, 21:18
Şerefi olan istifa eder

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

ts_ezer
05.10.2014, 21:18
...eger bir efsane hoca gelecekse Trabzonsporu hücum futbolu ile şaha kaldirip rakipleri ezecekse bu kişi Şota olmali....kasimpasaya oynattigi futbol ortadahami devam etseydi faso fiso olmazdı kulübe çok yararı dokunurdu. bu satten sonra gelirse yararlı olma ihtimali düşük olur.

gurur6134
05.10.2014, 21:19
Trt sporu acin hezimeti ve sergeni dinleyin

L.Burrows
05.10.2014, 21:19
Artık onurda yok. Bu senaryoya alıştırmalıyız sanırım kendimizi.

levithan69
05.10.2014, 21:22
valla yazdığım kadrolara papayı ekleyebilirim stoper olarak.ayağı düzgün sayılır.mal değil.

Sercan Keleş
05.10.2014, 21:23
Soner , Sefa , Ferhat , İshak , Yusuf ..

Şu çocukları kesmeyip devamlı oynatsak, güvensek geleceğimiz çok parlak olacaktır. Bu sezondan şampiyonluk beklentim zaten yoktu. Bayramı zehir etti bize.

Courage
05.10.2014, 21:27
Çıldırmak üzereyim,çıldırmak!

Bugün o maçı izlemek için yayıncı kuruluşun maçlarını veren mekana akraba ziyaretini erteleyerek gittim, yazıklar olsun. Bu kadar kepaze futbolu haketmedim ,haketmedik!

Toplama takım ,uyum süreci v.s. bahaneleri kabul etmiyorum. Yahu arkadaş ,toplama takım bile olsan futbolun asgari gereklerini yerine getirmek zorundasın. Bir futbol takımı golü erken yedikten sonra 65 dakika topu karşı kaleye taşıyamıyorsa , maçtaki tek ciddi atağı sağ açık oyuncusunun yere çarptırarak vurduğu cılız kafa vuruşu ise .... rakip forvet 3 hamle ıskaladığı topu dördüncüsünde çatala asıyorsa .... en önemlisi Zeki gibi 2 koyun emanet etsen akşam kaybedip gelecek olan bir andon öküz her maçta şu takımın formasını giyiyorsa ...

ya biz ceketi alıp gidelim ya birileri gitsin.

Bıktım artık ,verilmeyen haklarımız bir yandan 3 senedir psikoloji kalmadı ,sahada her yıl kepazelik insanların suratına bakacak mecalimiz kalmadı! :mad:

gökçay61
05.10.2014, 21:28
her seferinde vahid gittimi die forumu açıp bakıyom ama bişey olmadığını görüyorum. her geçen saniye ts kaybediyor malesef. murat özarının konuşmasını da dinledim helal olsun çok iyi özetlemiş. VAHİD istifaaaaaaa....

TSemih61
05.10.2014, 21:29
Arkadaşlar ne istifası bir durun yahu. Hoca ne yapacağımı bilmiyorum diyor. Ben fikrimi söyleyeyim: Orta sahada Mehmet-Soner-Ferhat(Constant) üçlüsünü oynatarak başlayabilir. Medjani Salih Zeki gibi adamları orta sahada oynatmaktan vazgeçmeli.

Mert'
05.10.2014, 21:30
Uyum süreci falan hep bahane

Trabzon-Spor-61
05.10.2014, 21:30
----------------------- MAC --- G ---B ---M ---- PUAN
Sezon 2010/2011------- 34 ---- 25 -- 7 --- 2 ----- 82

Sezon 2014/2015------- 5 ------ 0 -- 4 --- 1 ----- 4

Yani demek istedigim tüm sezonda 7 Beraberlik 2 Maglubiyet alan bi takimdik, simdi iste 30 Milyon € harcayip 5 Macta 4 Beraberlik, 1 Maglubiyet alan bi takimiz.

Suclu kimdir, 100% Hoca

Tabiki ideal 11 de yenilebilirdi, ama sen o ideal 11i oynatacaksin!!! Takim adina bi iskelet kuracaksin.

_____________________ Fatih ____________________
_ BOSINGWA __ BELKALEM __ M.AKBAS ___ M.NIZAM _
___________________ MEDJANI ___________________
___SEFA _____________ EKICI ____________ YUSUF _
_________ YATABARE _________ CARDOZO __________

Hatda bana kalsa Medjaniyi oynatmam, ekiciyi arkaya ceker önünde Warisi oynatirim. Cünkü senin adin Trabzonspor, karsindaki Takim ise 1 Puanla sonuncu, Karabükspor!

Bu takima gönül vermek gercekden karsiliksiz asktir. Bu sezona cok sevinmistim ama hic bisey düsündügüm gibi olmadi. Ic saha avantaji yok, deplasman seyircisi yok (Bugün yine idare eder), Passolig sagolsun. Yabanci sinirlamasi. Teknik Direktörün Defans anlayisli futbol oynamasi (Puan durumuna baktiginizda Karabük sonuncu, sen gidip bu takima karsi TAM 6 DEFANS oyuncu ile oynarsan, sana gülerler)!!!! YETER ARTIK

Mert Oğuzlu61
05.10.2014, 21:34
sergen: vahid halilhodzic ne yapmış daha önce ? teknik direktörlük kariyeri nedir, kimdir, söyler misiniz ?

sergen doğruyor vahid i şuan.

TSemih61
05.10.2014, 21:35
Bu takımın ilacı Özer arkadaşlar. Takımın ideal on biri budur:

_____________Fatih______________

Boss____Mustafa____Belkalem(Medjani)__Musa

Sefa__Mehmet______Soner____Özer

______Yababere___Cardozo________

Bu kadro önümüzdeki lig maçı için çıkabilecek en iyi kadro.

Courage
05.10.2014, 21:36
Ferhat gibi bir adamın var ,ne buldun Medjanide ?

Adam top alamıyor ,şans eseri gelenleri değil atağa çevirmek rakibe teslim ediyor. Yap Soner -Ferhat -Ekici yada Constant 3 lüsünü . Nedir bu Zeki -Medjani fetişizmi???

Hakan
05.10.2014, 21:38
sergen: vahid halilhodzic ne yapmış daha önce ? teknik direktörlük kariyeri nedir, kimdir, söyler misiniz ?

sergen doğruyor vahid i şuan.
Tam Sergenlik malzeme çıktı,abartıp durur şimdi

Karasoy
05.10.2014, 21:38
Daha çok arayacaksınız Şadri Şener ve Şenol Güneşi.Takımı AKP'leştirdiniz,allah hepsinin belasını versin, bile bile takımı yaktılar.

x_man
05.10.2014, 21:40
Yemin ediyorum takim hic hocasiz ciksaydi en az bu puani alir bundan da iyi futbol oynardi

Fatih Birinci
05.10.2014, 21:41
Daha çok arayacaksınız Şadri Şener ve Şenol Güneşi.Takımı AKP'leştirdiniz,allah hepsinin belasını versin, bile bile takımı yaktılar.
Vahid Halilhodzic Akp li mi? Ne sacmaliyosun?

gurur6134
05.10.2014, 21:41
Ozarinin gordugunu bizde burda daha gelmeden yazdik bunda anlasilmayacak bisey yok bu gozler onun onceki donemde oynattigi futboluda gormustu surpriz degildi bu..un yag seker var helva yapcak adam yok..bu kadar basit olay..kendi yetmemis gibi bide pesinden cezayirlileri getirip bi kazik daha atti bibrasi veto ettigi gun kovulmaliydi iyi bi baskan olsa bunun triplerine bu kadar katlanmazdi zaten..avrupada gittigi hicbir takimda 2 seneyi tamamlayamamis bi adami getirdik bide 75 milyon butce verdik eline varmi otesi..

Trabzon-Spor-61
05.10.2014, 21:42
En az cıft forvet !!

memozcan
05.10.2014, 21:43
adam sürekli iki ay istiyor ama bizim anamız ağladı 2-3 senedir.. yok arkadaşi olmuyor defansif önliberoyla olmuyor .. bunu anlamak için daha kaç sene kaybedeceğiz..

bir de futbol ulemaları çıkıp busquet örneğini vermezlermi .. o zaman iyice fıtık oluyor insan.. ulan adam gelse buraya her takımda 10 numara oynar..

Mert Oğuzlu61
05.10.2014, 21:43
Tam Sergenlik malzeme çıktı,abartıp durur şimdi

22 transfer, harcanan 25 milyon euro ; 5 maç 0 galibiyet 2 gol 4 puan 15. sıra.

abartmasın da ne yapsın hakan ?? abartılmayacak gibi değil yani şu tabloya bakar mısın millet dalga geçiyor cevap veremiyoruz. sergen zaten yazdan beri söylüyor ilk programdan beri vahid ile olmaz diyor, dünya kupası sırasında taraftarda ikiye bölünmüştü nitekim avusturya kampı sonrası ''eyvah'' dedik çoğumuz. görmedik mi sanki bu günlerin geleceğini.

Harun-61
05.10.2014, 21:44
Sayfalarca yorum yapma yapmaya gerek yok.

İlk yediğimiz gol herşeyi özetliyor...!

Karasoy
05.10.2014, 21:46
Vahid Halilhodzic Akp li mi? Ne sacmaliyosun?
Halilhodziçi bu takımın başına hangi zihniyetli başkan getirdi? Siz İHO'ya tapmaya devam edin, doğru ya Kupa'yı getirecek ya 2 yıldır Trabzona.Uyumaya devam edin...Bu takımı bu hallere kimin düşürdüğü belli ama sizler yine % 90'larla oyunuzu verirsiniz.Yıllardır bu takım için boşuna maçlara gitmişiz,cefalar çekmişiz böyle taraftarları gördükçe de ohh olsun diyorum.

Enes Başkaya60
05.10.2014, 21:48
Tolunay hocayı tekrar takdir ediyorum gollerden sonra sevinenlere dur demiş adamın dibisin sen...

Fatih Birinci
05.10.2014, 21:48
Halilhodziçi bu takımın başına hangi zihniyetli başkan getirdi? Siz İHO'ya tapmaya devam edin, doğru ya Kupa'yı getirecek ya 2 yıldır Trabzona.Uyumaya devam edin...Bu takımı bu hallere kimin düşürdüğü belli ama sizler yine % 90'larla oyunuzu verirsiniz.Yıllardır bu takım için boşuna maçlara gitmişiz,cefalar çekmişiz böyle taraftarları gördükçe de ohh olsun diyorum.
Ben oy vermedim yarim akilli....siyaset yapma burda...akp chp mhp hepsi ayni bok...sadri sener gitsin azizin köpekligini yapsin sen de alkiş tut

artvints
05.10.2014, 21:49

Senin derdin baska, yeri de burasi degil.her sorunun cozumu de trabzonspor degil.

Trabzon-Spor-61
05.10.2014, 21:50
http://www.footballuser.com/formations/2014/10/1123801_Trabzonspor.jpg

TSemih61
05.10.2014, 21:50
Bu yaptığımız transferler kağıt üstünde teknik direktörsüz oyunu rakip sahaya yıkıp 5 haftada en az 12 puan alacak kapasiteye sahip. Başarısızlığın sebebi ne çok merak ediyorum. Tüm futbol uzmanları bunu araştırmalı.

Soner Albayrak
05.10.2014, 21:51
Orta sahamız bildiğin bomboştu bugün.

Şu sahada oynanan oyunu hiç kimse açıklayamaz.

Futbolcular iyi niyetli mi kötü niyetli mi çözemedim..

Normalde yenilmeyeceğimiz bir maçtı ama sağolsun Zeki hediye etti rakibe galibiyeti.

ccd6167
05.10.2014, 21:52
Sistemsizliğine s.cıcam

Ulan bu takım 4-4-2 de başka oynamaz dedik sana . Ulan hoca azıcık kafanı kullan cardozo ne zaman benficada tek forvet oynamış. Hiçbi zaman oynamadı ulan be adam 4-4-2 yada 4-1-3-2 oynatmak zormu

Bi takımın sistemi sırf medjani kazması oynacak diye 4-1-4-1 mi oynar be hoca yetti yahu allah çarpsın yetti ballahi yetti billahi yetti tillahi yetti rezil oldul stadda adamlar dalga geçti yettiniz ulan yettiniz

Sistem bilgisi olmayan kafanıza işesinler

Enes Başkaya60
05.10.2014, 21:53
Ahmet Çakar : Vahid halilovzic de futbol adına gram bir bilgi varsa ben futbol yorumculugunu bırakacağım açık konuşayım..

Rust Cohle
05.10.2014, 21:56
....buradan bas bas bağırdık.......ama duyan olmadı....artık diğer Anadolu kulüplerinin bile maskarası olduk.....arkadaş hep bizim mi içimiz kan ağlayacak,hep biz mi üzüleceğiz....yeter artık ya...mersin idman yurdu maçını da bi almayın bakın ne oluyor göreceksiniz........

Rust Cohle
05.10.2014, 21:56
...bu herif kendini kovdurmak istiyor....net.....

ANIL
05.10.2014, 21:58
Tamam kötü oynuyoruz ama şansımızda yok abi. Birde hakemleri es gecmemek lazım. Penaltıyı verse 2-1 e gelecek belki her şey değişirdi

biltrabzon
05.10.2014, 21:59
Transfere harcadigimiz para bir zokora nin parasi kadar bile degil diyen zihniyete soralim.Malouda,Sahin,Batuhan,Belkalem,Medjani,Mus a,Ishak,Aykut Demir,Waris,Anil Tasdemir,Turgut Dogan,Gökhan Karadeniz,Serdar Gürler bunlaria kac para verildi.Bu alinanlarin hangisi Zokora dan,Adrian dan,Henriqeu den,Olcan dan,Colman dan iyi.Bamba mi belkalemmi desem al birini vur ötekine dersiniz.Bu adami daha dün savunanlar vardi burda ayip yahu.

Enes Başkaya60
...bu herif kendini kovdurmak istiyor....net.....

bassin gitsin kardeşim zaten bu adamın durduğu her saniye bize zarar futbolun f sinden anlamayan bir hocayı takımın başına getirip birde.onun üzerine bu kadarr para harcayanlar da beraber gitsin... Bu adam Yalancının önde gidenidir...

vfor
BMN artık yönetime adaylığını koymalıdır, bu takımı siyasetin kucağından ancak taraftar kurtarabilir...

Karasoy
05.10.2014, 22:00
Ben oy vermedim yarim akilli....siyaset yapma burda...akp chp mhp hepsi ayni bok...sadri sener gitsin azizin köpekligini yapsin sen de alkiş tut
İHO,Sadri Şenerin tırnağı bile olmaz.Hem AKP sempatizanlığı yap,mitinge git sonra da gel Kupa'yı getireceğim söyle.Buna kargalar bile güler heralde kupayı eskiciden alacak RTE'den değil.Ne güzel de bu taraftarı uyutuyorlar.Sanıyorlarki RTE ayrı İHO ayrı ağızdan konuşuyor.Gülüm anla! ikisi de aynı imalatın ürünü.İHo bu takımın başında olduğu müddet bu takımdan bir cacık olmaz.

David_LuiZ4
Mersin Antep Akhisar (D) Konya maçlarını 12 puanla bitirip Arenaya taş gibi takımla çıkartacaktır bu takımı Vahid hocaya güvenim tam..Milli ara iyi gelecek hocaya..

Rust Cohle
...herif hala waris denilen pigmeyi oynatıyor...yazık 6 milyon euroya....Yusuf nerde hoca ?....bosingwa neden yerinde değil ?...medjani ne yapar bu takımda ?....serdar kim ? nerden gelmiş ki koca Trabzonspor'da oynuyor ? zeki salağına nasıl tahammül edebiliyorsun ?

memozcan
05.10.2014, 22:02
bir futbol takımı defansif önliberoyla oynuyorsa beklerinin vızır vızır ileri çıkması gerekir.. ki o önlibero o beklerin boşluğunu doldursun.. ama eğer beklerin dani alves ne bileyim bir gökhan gönül değilse, çakılı oynayıp ileri çıkmıyorsa oyunu rakip sahaya yıkmak için mutlaka ortasahanın çok iyi pas yapıp ofansif yönünün iyi olması gerekir.. bizde defans kaleciden topu alıyor ileri şişiriyor ..
neden?

çünkü önliberomuz zokorayı fazla izlemiş anlaşılan eliyle sürekli orayı burayı işaret ediyor.. topu alınca da 60 metreye uzun top atıyor.. tabi ki o top rakibe gider ve kalemize pozisyon olarak gelir..

bizdeki en büyük sorun 2-3 senedir tam da budur...

Enes Başkaya60
Mersin Antep Akhisar (D) Konya maçlarını 12 puanla bitirip Arenaya taş gibi takımla çıkartacaktır bu takımı Vahid hocaya güvenim tam..Milli ara iyi gelecek hocaya..

kardeşim siz şaka mısınız ne demek 12 puan en fazla 5 puan çıkar burdan...

Tolga
Şu maçı alsan 2 haftalık tatile giriyorsun, takım, taraftar, yönetim vs. Onur'un sakatlığı haricinde üzülecek birşey olmayacak, herşey müthiş güllük gülistanlık.

Ama sen maçtan sonra taraftardan özür diliyorsun. Seveyim böyle işi. Şampiyonluk havasına sokacağın yerde 3 yiyip iddianı kaybettiriyorsun taraftara. Yazık

gurur6134
Ahmet Çakar : Vahid halilovzic de futbol adına gram bir bilgi varsa ben futbol yorumculugunu bırakacağım açık konuşayım..

Adam hakli dagilin..hala dunyanin en iyi 5 teknik direktorunden biriydim diyo ..aglasakmi gulsekmi..

memozcan
05.10.2014, 22:04

akşam kavurma değil de polyanna yedin heralde:)

Trabzon-Spor-61
5 Hafta sonra benim tek hedefim kaldi, oda kupa

sasort
ha bir de waris kanattan ziyade forvete cardozonun yanına geçerse daha verimli olur düşünceyim. Araya kaçar felan belki kanatta oyunu sıkışıyor. Aaa ama pardon ara pasını kim atacak.

Renktaşlar bile ne yapılacağını şaşırmış vaziyette
Ilin özü bu warisi bize iyi kaptırdılar bu kesin
Bir de 10 me veriyorlar diye haber yapıyorlardı

Jedi
05.10.2014, 22:06
Tolunay hocayı tekrar takdir ediyorum gollerden sonra sevinenlere dur demiş adamın dibisin sen...

tolunay adam gibi adamdır ve trabzonludan daha çok trabzonsporludur

keşke kalsaydı bir kaç yıl

Rust Cohle
05.10.2014, 22:07
Trabzonspor'un, deplasmanda İstanbul Başakşehirspor ile 1-1 berabere kaldığı mücadeleyi ünlü menajer Leonid Istrati de tribünden takip etti ve maç sonrası ilginç açıklamalarda bulundu.
"ALINAN PARA MUAZZAM"

....Bordo-mavililerin Spartak Moskova'dan 6 milyon euroya renklerine bağladığı Majeed Waris'in kötü bir performans gösterdiğini ve Rus kulübünün alabileceği en iyi bonservis bedelini aldığını söyleyen menajer, "Spatak'ı Waris'i satma kararından dolayı tebrik ederim. Alınan para muazzam. İstanbul'da maçı izledim, oyuncu etkili olmaktan çok uzak. Çok güçsüz gözüküyor. Canlı takip ettim" ifadelerini kullandı.

....OKUYUN VE GÖZÜNÜZÜ AÇIN....ENAYİ YERİNE NASIL KONDUĞUMUZUN RESMİ KANITIDIR....

CEMEFKER
05.10.2014, 22:08
" Hocanin arkasindayim...."

Bu laf içi boş bir laf. Dolu olsa tehlikeli olurdu. Neyse.....

Hoca nin sezona bu kadar agresif başlaması bir şeylerin hala yolunda olmadığını gösteriyor...takim içi karisik...hocanin defansif anlayisini kabul etmeyip isyan eden bir yapi sorunludur ki bu u medyaya sizdiran bir yapi bitmiştir...

Şimdi isteyen arkasına geçsin isteyen retro takilmaya devam etsin, ancak değişim şart.

Furkan S.
05.10.2014, 22:08

sen futbol yorumcusu musun?

Fatih Birinci
05.10.2014, 22:09
Bu kadronun oynayacagi tek 11 bu olmali.....fatih, bosingwa yumlu belkalem ishak, sefa ekici constant yusuf, waris cardozo yani 4-4-2....orta saha ekici ve constant ....2011 de ki selcuk colman gibi

gurur6134
05.10.2014, 22:13
Bu transferleri ben yapmadim diye geldiginde yonetimi ve futbolculara suclayarak gunu kurtarmaya calisan hoca istedikleri transferler yapildi yine futbolculari sucluyorsa o isde yanlis olan hocadir..trabzonspor bu basarisizligin altindan bu kadar para harcanmisken kalkamaz derhal hocayla yollar ayrilmali hele bugunku futbolculari satan aciklamalarin ardindan hicbir topcu getirdigi cezayirli prensleri haric vahid hocaya saygida duymaz topda oynamaz yonetiminde herseyi duzgun yapsa bile hoca bu saatden sonra

Fatih Birinci
05.10.2014, 22:13
İHO,Sadri Şenerin tırnağı bile olmaz.Hem AKP sempatizanlığı yap,mitinge git sonra da gel Kupa'yı getireceğim söyle.Buna kargalar bile güler heralde kupayı eskiciden alacak RTE'den değil.Ne güzel de bu taraftarı uyutuyorlar.Sanıyorlarki RTE ayrı İHO ayrı ağızdan konuşuyor.Gülüm anla! ikisi de aynı imalatın ürünü.İHo bu takımın başında olduğu müddet bu takımdan bir cacık olmaz.
Sadri seneri bana anlatma....senol günes olmasaydi görürdum ben seni....hugo broosu getiren,istanbul baskanlarinin yalamasi azizin köpegi olan adamdan bana bahsetme

Enes Başkaya60
05.10.2014, 22:14
Adam hakli dagilin..hala dunyanin en iyi 5 teknik direktorunden biriydim diyo ..aglasakmi gulsekmi..

sonuna kadar haklı birde dalga geçiyorlar adamla..

Enes Başkaya60
05.10.2014, 22:14
sen futbol yorumcusu musun?

adam değildir ama dobra dobra konuşur adam sonuna kadar haklı...

Furkan S.
05.10.2014, 22:16
adam değildir ama dobra dobra konuşur adam sonuna kadar haklı...

bonzai mi içtin bro ne diyon?

David_LuiZ4
05.10.2014, 22:17
kardeşim siz şaka mısınız ne demek 12 puan en fazla 5 puan çıkar burdan...

Milli maç arasından sonra bu takım 4 de 4 yapacak şaka mı gerçek mi göreceğiz..

Jedi
05.10.2014, 22:19
bu takımdaki futbolcarda bir sorun var, bugün dikkat ettim hiçbir futbolcunun yüzünde bir neşe belirtisi dahi yoktu,

son derece gergin ve mutsuz görünüyorlardı.......bu vahid 'de bir arıza var ama ne? çok pis negatif enerji veriyor etrafına

bu kavga olaylarının vs. doğru olduğuna inanıyorum

ts_ezer
05.10.2014, 22:19
tolunayla orhan bizim oyunculardan daha çok üzüldü.

Jedi
05.10.2014, 22:20

yapamaz, iddasına varım, sende varmısın?

eğer kazanırsan sana 50 pound western union ile gönderirim maça gidersin

varmısın bahse, ama aynı şartlar altında hoca değişmeyecek

memozcan
05.10.2014, 22:20
Bu kadronun oynayacagi tek 11 bu olmali.....fatih, bosingwa yumlu belkalem ishak, sefa ekici constant yusuf, waris cardozo yani 4-4-2....orta saha ekici ve constant ....2011 de ki selcuk colman gibi

mantıklı.. belkalemin yerine daha hızlı olan medjani de tercih edilebilir.. ama bu takım tek forvet oynamamalı..

Jedi
05.10.2014, 22:21
tolunayla orhan bizim oyunculardan daha çok üzüldü.

aynen adamın suratı bir karış oldu 3. golden sonra ama ne yapayım der gibiydi

bize böyleleri lazım o ruhu kalbinde taşıyan insanlar lazım

gurur6134
05.10.2014, 22:21

He pasa macindan sonrada 5de 5 diyenler vardi ..kabuklarina cekildiler simdi..

memmedaga
05.10.2014, 22:23
Bana göre Bourceanu sart :)

Jaja meselesini Yatabare-Cardozo yaparak haledebiliriz.

Ünlü futbol dusunurumuz Samet Yildirimin yorumlari beniı benden alıyor. Bugünkü kadro ve formasyonun tek açıklaması var HoCA bir şekilde gitmek istiyor .Bizim damarimizi okşayan hareketler yapior ve kardeşlerimiz gaza gelip polyannacilik yapior .
Önyargılı değilim açıklandığında kendisine destek oldum ama ilk 2 aydan sonra herşey belli oldu.
Hoca konsantre değil her türlü hinligi yapior kısacası çok pisman geldigine...

Fatih Birinci
05.10.2014, 22:23
Galiba tolunay kafkasa haksizlik yaptik :(

CEMEFKER
05.10.2014, 22:24
Yattabare ofans oynat hoca diyor...medyaya sızıyor...sonraki legia maçinda g. sikisinca sahada....

Psiko Hami yerdi bunları....

Sisdağı
05.10.2014, 22:24
Sadri seneri bana anlatma....senol günes olmasaydi görürdum ben seni....hugo broosu getiren,istanbul baskanlarinin yalamasi azizin köpegi olan adamdan bana bahsetme

Azizin köpegi ifadesi hoş olmamış. Yazmasan iyi olurdu. Şimdi ben aynı şeyleri İho için düşünüyorum ama yazmam tabii :)

David_LuiZ4
05.10.2014, 22:25
yapamaz, iddasına varım, sende varmısın?

eğer kazanırsan sana 50 pound western union ile gönderirim maça gidersin

varmısın bahse, ama aynı şartlar altında hoca değişmeyecek

Hoca değişmeden bu takım milli aradan sonra Mersin Antep Akhisar Konya maçlarından 12 puan çıkaracak Arenaya böyle gelecek..Bende Arenada ki maça gidecem zaten pound göndermene gerek yok..Tersi olursa devre arasına kadar buraya uğramam olmazsa göndereceğin parayı kulübe bağışlarım var mısın?

Courage
05.10.2014, 22:26
bugün ortam müsait olsun ,hoca ''bu takıma 10 oyuncu lazım'' demezse yine ,ben de adam değilim.

kudu_89
05.10.2014, 22:27
Galiba tolunay kafkasa haksizlik yaptik :(
galiba değil yapıldı. mra gelecek şampiyon olacağız diyende çoktu. sonra sadece mra olmaz 1461 den adam lazım dediler. sonra oda olmadı forvet yok küçük çocuklar bile biliyor bunu dediler. forvet geldi 40 yılın en kötü başlangıcı yapıldı.

sasort
05.10.2014, 22:27
Arkadaşlar ben yöneticilik yapıyorum
Naçizane şöyle bir tespitim var
Bahis hoca yönetim anlayışıyla zengin Avrupa futbol anlayışını ve
Disiplinini oturtmaya Çalışıyor ki bugün yaptığı açıklamada topçuları satması bunun en iyi
Göstergesiydi bence

Vahid hoca bu katı disiplini oluştururken ekip olma yolunda takım ruhu oluşturma anlayışını
Es geçiyor. Bu yönetim anlayışımda topçuları rahatsız ediyor. Oyuncular ihanet ediyor dediği
Vahid hocanın budur bence

Hele ki Takımı'n içinde çıkar meseleleri oluyor hani hoca yerel gazetelerde haberleri çıkıyor oda
Bir yandan Altını oyma peşinde

Gelelim benim Şahsi fikrime her liderin yoğurt yetimi farklıdır ama benim kabul ettiğim bir yönetim
Şekli değildirler
Çünkü hiç bir oyuncuyla Gönül bağın yok hiç takıma güven aşılımıyorsun yedek oyuncularda sorumluluk sahibidir oynamak Zorundasınız diyorsun

Başarısızlığı rahatça oyunculara atıyorsun ondan sonra o Oyuncuların canla başla mücadele istiyorsun şu an bence takımda iç savaş var bir örneğini MTA Döneminde gördük

Bunun göstergesi de hani diyoruz ya şu Adam'ı nasıl oynatmasın bu adam niye oynuyor
Bu takım içindeki iç Savaş'ın göstergesi

Görünen o ki hocaya karşı topçuların tutumu 11oluşturamayacak kadar vahim durumda

Enes Başkaya60
05.10.2014, 22:30
bonzai mi içtin bro ne diyon?

adam akıllı konuş bonzai felan sen içtin herhalde adam doğru laf söylemiş diyorum....

Jedi
05.10.2014, 22:31
Hoca değişmeden bu takım milli aradan sonra Mersin Antep Akhisar Konya maçlarından 12 puan çıkaracak Arenaya böyle gelecek..Bende Arenada ki maça gidecem zaten pound göndermene gerek yok..Tersi olursa devre arasına kadar buraya uğramam olmazsa göndereceğin parayı kulübe bağışlarım var mısın?

varım sen nasıl istersen .. ben her zaman buralardayım yazabilirsin istediğin

zaman mersin maçıyla başlıyoruz

memmedaga
Mesele o ışığı görmek 3 ay değil 5 ay sabredelim ama bazı arkadaşlarımız hala atıp tutuyor.kadro yapısı formasyon vesair onlari da geçtim.
Mesele Vahid hocanın kalitesi değil bu adam ilk geldiğinden beri pisman bu kadar basit.

Sürekli bahane üretiyor. En olmadik resti çekti 10 transferden sonra kendi istediği 10 oyuncuyu halde. Her seferinde olmadık demeçler hareketler. Saha içi saha dışı kısaca sacmaliyor....

fanatikdevri
Tamam kötü oynuyoruz ama şansımızda yok abi. Birde hakemleri es gecmemek lazım. Penaltıyı verse 2-1 e gelecek belki her şey değişirdi

Emin ol hiç bir şey değişmezdi.Futbol o kadar basit bir olay değil.Basit olan doğru zamanda doğru hamleleri yapabilmektir,o zamanı ve hamleyi kaçırdıysanız geçmiş olsun denir sadece.

memozcan
05.10.2014, 22:32
çare ersun yanal..

inadina61_08
Vahid hoca gelecek dendiğinde cezayir milli takımını daha dikkatli izledim, yine aynı şeyi denemeye çalışıyor, o günlerde bizde tutmayabilir ama futbol sevgisi ve bağlılığı ile belki demiştim. cezayir milli takımına oynattığı futbol bizde tutmaz demiştim çünkü, karşısındaki rakibin bir sistemi var, ona göre önlemlerini alır, ona göre oyuncu seçersin, peki Türkiye'de ne var, sistem yok, futbolcu yok, hakem yok, yönetim yok, duruma göre değişen bir sistem.
Hazır milli takım arası varken Vahid hoca gidecekse şimdi gitsin. aksi halde sonra gitmek zorunda kalırsa 3-4 hafta daha kaybederiz. iyi düşünmek ve karar vermek lazım. yönetim arkasındayız dediği zamanları da hatırlıyoruz. hocaların sonları pek iyi olmadı.
sorunun oyuncuda olmadığı benim kafamda artık kesin, daha önceki iki mesajımdan birinde yazdım. orta sahasız, medjaniye,zekiye katlandığımız 5. lig maçı bitti. yine pas yok, yine pozisyon yok, bu sefer takım pozisyonlar vermeye başladı, rakibi zorlayan bir sistemimiz de yok, hakedenin forma giydiğini de düşünmüyorum, legia maçı bir şeyler değişti diye düşünmüştüm ama o maçta sistemi, kondisyonu, herşeyi oyuncular inisiyatif alarak yapmışlar şeklinde değiştim.

keşke devre arası 2 hafta sonra olsaydı. vahid hoca bırakmalı galiba, ama getirilecek kişi konusunda İHO tek başına karar almamalı, tam emin değilim, ya tutarsa şeklinde ümidim var ya da gelecek olandan korkumdan kaynaklanıyor da olabilir o yüzden galiba.

son olarak ilk kez bir hoca hakkında takımın başındayken böyle şeyler yazıyorum, Tolunay hocaya karşıydım geldikten sonra bir kere gitsin demedim, aynı şeyi lig oynanırken Hami hoca, Şenol hoca ve MRA içinde yapmadım. hep devre arası veya sezon sonu beklensin diyen biriydim, bu kadar oyunculara bir inat uğruna yazık olmasın, çok iyi kadromuz ve bu kadroyu oynatamayan bir hocamız var maalesef. bir takım 5. hafta pas yapamıyorsa önce sahaya bakarım sonra sisteme, saha çok yetenekli, sistem yetenekleri öldürmek için kurulmuş sanki.

Fatih Birinci
Azizin köpegi ifadesi hoş olmamış. Yazmasan iyi olurdu. Şimdi ben aynı şeyleri İho için düşünüyorum ama yazmam tabii :)
Iho azizin köpegi mi diyosun ? kardesim sadri senerin azizden aldigi ihaleler karsisinda korkudan terleyen hallerini herkes iyi biliyor...iho nun aziz ile ufak bi ilgisi var mi? RTE toz kondurmuyo orasi dogru

David_LuiZ4
He pasa macindan sonrada 5de 5 diyenler vardi ..kabuklarina cekildiler simdi..

Paşa maçından sonra 5 de 5 yapılır diyemezdim çünkü o maçtan sonra paşa gibi haftaya oturmuş takım olan Karabükle de berabere kalabiliriz yazmıştım..
Şimdi önümüzde ki 4 maç lige yeni çıkmış kadroları yeni kurulmuş 2 takım ve vasat Anteple olacak..Sadece Akhisar zor maç olacak ama icerdeki Mersin Antep galibiyetlerinin havası Manisada 3 puanı aldıracak bize..

ALDENİRO
Macı canlı izledim. Izlenimlerim sunlar;
bosi hariç diğerlerinde futbolun temel unsuru olan pas vermede inanılmaz zayıfız.ya hızlı yada yavaş pas veriyoruz.
Ikincisi topu ayağımızda tutan oyuncu nerdeyse yok inanın çogu futbolcudan daha iyi pas atarsınız ortalar iğrenç.yanioyuncu kalitesinde bir düşüklük var.

üçüncüsü sanki futbolcular oyuna küsmüş gibi.zorla maca getirmişler sanki.
Mac sonrası vahid hoca tribüne geldi. Aglamaklı cok üzgünoldugunu ve utanc verici olduğunu soyledi.

Enes Başkaya60
05.10.2014, 22:33

seninle her türlü iddasina girerim o kadar kendine güveniyorsun...

Rust Cohle
......15 gün bilemedin sonra hocanın ipi çekilir.....

Furkan S.
adam akıllı konuş bonzai felan sen içtin herhalde adam doğru laf söylemiş diyorum....

hmm tamam ;)

gurkankyildiz
istifa yok mu istifa ondan haber verin siz..

CEMEFKER
O değil "bu takım Vaha ile defans yapip 70'lerin 80' lerin oyununu getirecek " diyenlerin elinde bişey kalmadı.

Legia maçının ikinci yarı takimini çikarsin dedik hoca hala ariyor, .....rotasyon yapiyo.....

Ya hu rotasyon nedir ? Elinde sistemli işleyen bir kadro vardır. Bunların yerlerini değiştirerek motive eder ve sistemin parçaları olarak kalmalarini sağlarsin....

Hoca napiyor ? Olmayan sisteme rotasyon yspiyo...p. oldu takim haberi yok.

Sisdağı
05.10.2014, 22:36
Iho azizin köpegi mi diyosun ? kardesim sadri senerin azizden aldigi ihaleler karsisinda korkudan terleyen hallerini herkes iyi biliyor...iho nun aziz ile ufak bi ilgisi var mi? RTE toz kondurmuyo orasi dogru

Kardeş sonuçta birinin k.... İlla yazdıracaksın. İho'nun eleştirilmesine tahammül edemeyen yöneticiler var bu forumda. Banlanmayalım aksam aksam

memozcan
05.10.2014, 22:36
trt1de vahidin maç sonu şovu var.. adam resmen şov yapıyor.. bizim taraftar da bunu yer her zamanki gibi.. maça henüz 20. dakikada müdahale etmesi gerekirdi maç sonunda şov yapacak adam arasak yılmaz vural en iyisini yapar..

memozcan
05.10.2014, 22:37
adam ben dünyanın en iyi 5 hocasından biriyim diyor.. topçular tukaka..

yahu o zaman neden dünyanın en kötü 5 bekinden birini oynatıyorsun..

hakan ünsal futbolcunun gözüyle çok iyi özetliyor olayı..

Fatih Birinci
05.10.2014, 22:38
Kardeş sonuçta birinin k.... İlla yazdıracaksın. İho'nun eleştirilmesine tahammül edemeyen yöneticiler var bu forumda. Banlanmayalım aksam aksam
Bence tam tersi....forumda genellikle Iho Yandaşları misal ben pervasizca ceza yiyor

CEMEFKER
Hami Mandıralí acil gelmeli, ancak ondan önce Hami yi getirecek gelmeli....

Biz yabancı ile yapamayiz...yerinin yerlisi...

Emre GÜRDAL
Legia 3-1 maglup olmus...biz harbi cok kotuyuz...arkadaslar durum vahim trabzon merkezde bugun millet hic macla alkasi yoktu...hic formali bir taraftar dahi gormedim...utandim resmen bitmis sehir acik ve net...

David_LuiZ4
varım sen nasıl istersen .. ben her zaman buralardayım yazabilirsin istediğin

zaman mersin maçıyla başlıyoruz

Anlaştık..Mersin ve Antep içerde Akhisar dışarda Konya içerde 4 maç 12 puan..

Jedi
05.10.2014, 22:39
Macı canlı izledim. Izlenimlerim sunlar;
bosi hariç diğerlerinde futbolun temel unsuru olan pas vermede inanılmaz zayıfız.ya hızlı yada yavaş pas veriyoruz.
Ikincisi topu ayağımızda tutan oyuncu nerdeyse yok inanın çogu futbolcudan daha iyi pas atarsınız ortalar iğrenç.yanioyuncu kalitesinde bir düşüklük var.

üçüncüsü sanki futbolcular oyuna küsmüş gibi.zorla maca getirmişler sanki.
Mac sonrası vahid hoca tribüne geldi. Aglamaklı cok üzgünoldugunu ve utanc verici olduğunu soyledi.

yazdım daha önce bu oyuncuların çoğu bu hocayı istemiyor galiba özellikle

yerliler....bi sıkıntı var takımda mutlu değil oyuncular

Jedi
05.10.2014, 22:40

ben girdim bile :D

gökçay61
05.10.2014, 22:41
ya vahid diyoki bir sorun var ne yapacağımı bilmiyorum!
ne yapacağını bilmeyen bir hocamız var ama burda onun arkasında olanlarda var helal olsun valla..

fanatikdevri
Arkadaşlar ben yöneticilik yapıyorum
Naçizane şöyle bir tespitim var
Bahis hoca yönetim anlayışıyla zengin Avrupa futbol anlayışını ve
Disiplinini oturtmaya Çalışıyor ki bugün yaptığı açıklamada topçuları satması bunun en iyi
Göstergesiydi bence

Vahid hoca bu katı disiplini oluştururken ekip olma yolunda takım ruhu oluşturma anlayışını
Es geçiyor. Bu yönetim anlayışımda topçuları rahatsız ediyor. Oyuncular ihanet ediyor dediği
Vahid hocanın budur bence

Hele ki Takımı'n içinde çıkar meseleleri oluyor hani hoca yerel gazetelerde haberleri çıkıyor oda
Bir yandan Altını oyma peşinde

Gelelim benim Şahsi fikrime her liderin yoğurt yetimi farklıdır ama benim kabul ettiğim bir yönetim
Şekli değildirler
Çünkü hiç bir oyuncuyla Gönül bağın yok hiç takıma güven aşılımıyorsun yedek oyuncularda sorumluluk sahibidir oynamak Zorundasınız diyorsun

Başarısızlığı rahatça oyunculara atıyorsun ondan sonra o Oyuncuların canla başla mücadele istiyorsun şu an bence takımda iç savaş var bir örneğini MTA Döneminde gördük

Bunun göstergesi de hani diyoruz ya şu Adam'ı nasıl oynatmasın bu adam niye oynuyor
Bu takım içindeki iç Savaş'ın göstergesi

Görünen o ki hocaya karşı topçuların tutumu 11oluşturamayacak kadar vahim durumda

Şu takımın mazisi nedir bu adamlar birbirlerini ne ara tanıdı ne ara kötü oldu araları ve hatta ne ara şu yukarda yazdığın kadar düşman olacak süre geçti.
Sorun ortada bu takım olmamış.Takımın sahada duruşu duruş değil.Maçın başında da sonunda da rakipten aynı golü yiyor.örn.bugünkü ilk ve son goller.

exelans_25
ya biz neden hep kahir çekiyoruz

Enes Başkaya60
05.10.2014, 22:42
ben girdim bile :D

Kimle girdin haci sen :-))

ts_ezer
vahid hocayı milan istemiş. lig tv de şansal söyledi.

Sisdağı
çare ersun yanal..

Bence de

Enes Başkaya60
05.10.2014, 22:43

Yolla hemen yolla çabuk Allah razı olsun Milan...

David_LuiZ4
05.10.2014, 22:44

Başka bi renkdaşla girdik senlede gireriz de sabaha kadar iddiaya girmekle uğraşamam senden sonra başkası da gelir..
4 de 4 yapacağına inancım tam..Sadece bizim takıma bakarak demiyorum rakipler ve fikstür milli ara vs..

sasort
05.10.2014, 22:45
Fatih kardeşim nasılsıni

Hakan
Son zamanlarda dediklerim pek çıkmaz ama,ben de üst üste galibiyetler alacağımızı düşünüyorum :)

gökçay61

bizi düşürüp öle mi gidecek.. hemen sabah ilk uçakla istanbul aktarmalı milanoya uçsun...

ts_ezer
05.10.2014, 22:46
Yolla hemen yolla çabuk Allah razı olsun Milan...trabzona gelmeden önce teklif yapılmış. şimdi değil

Sisdağı
05.10.2014, 22:47
Bence tam tersi....forumda genellikle Iho Yandaşları misal ben pervasizca ceza yiyor

İho yandaşı olmak en büyük ceza aslinda :)

exelans_25
simdi mac sonu tribunlere gidisini izledim hocanin üzüldüm ya:(

ALDENİRO
Yerlliler ile yabancılar arasında problemolduğunainanıyorum. Ilk yarı kendini maca veren bosi ikinci yarı cok isteksizdi.

Mustafa Ayazoğlu
05.10.2014, 22:48
hani 10 hafta sabredecektik

vahid hoca neden pes etti?

Colakoglu
05.10.2014, 22:49
Kendinisini Trabzona yakistiramiyo hazretleri, yol alsin defolup gitsin.

Mustafa Ayazoğlu
05.10.2014, 22:49
taraftarda inanılmaz bölünmüşlük var (siyasi)

tepki koyup maça gitmiyor

ÇaGaTaY
05.10.2014, 22:50
Bir istifa haberi gelse de derin bir oh çeksek...

Ersun Yanal veya Hami Mandıralı bu takımı kısa sürede ayağa kaldırır.

Mustafa Ayazoğlu
içerde muhbir var diyor hoca

bunlar önemli sorunlar

Fatih Birinci
İho yandaşı olmak en büyük ceza aslinda :)
Ben herşeyden önce Trabzonsporluyum....siyasete göre bazilari gibi dansözlük yapmiyorum...ihoyu chpliler sevmiyor...rte yakin oldugu icin...ve şunu cok iyi biliyorum ki Trabzonsporu şampiyon yapsin yine de sevmeyecekler......:)

Fatih Birinci
05.10.2014, 22:51
Şansal dalkavugu da keyifden ölecek akaminko cocugu

ÇaGaTaY
simdi mac sonu tribunlere gidisini izledim hocanin üzüldüm ya:(

Tamamen rol kesiyo abi. Maçtan sonra 18 dakika yedek kulübesinde oturmak ne demektir ya?

Enes Başkaya60
Başka bi renkdaşla girdik senlede gireriz de sabaha kadar iddiaya girmekle uğraşamam senden sonra başkası da gelir..
4 de 4 yapacağına inancım tam..Sadece bizim takıma bakarak demiyorum rakipler ve fikstür milli ara vs..

canım kardeşim 4 de 4 ü sadece ruyamizda görürüz biz hayal aleminde yaşıyorsunuz...

Mustafa Ayazoğlu
takıma siyasi darbe söz konusu

iho birileri tarafından istenirken birileri kuyu kazma peşinde

vahid gitsin ersun yanal gelsin diyen taraftar var

ALDENİRO
05.10.2014, 22:52
Nolduysa fb macında sonra oldu gibime geiyor. Artık şu derin trabzonu cözmenin zamanı geldi. Kimler takımı sabote ediyor? Yoksa oyuncular tehdit mi ediliyor.v.s...

Sisdağı

Taraftar arasına ikilik girdi. Kulüp alenen siyasete alet edildi. Daha da iflah olmayız

Mustafa Ayazoğlu
şike davası kazanlmadığı sürece bu takım böyle gider

siyasete takımı feda etmiş durumdayız

ts_ezer
05.10.2014, 22:53
Yerlliler ile yabancılar arasında problemolduğunainanıyorum. Ilk yarı kendini maca veren bosi ikinci yarı cok isteksizdi.ben futbolcularda problem göremiiyorum. problemin ne olduğunu özerin yaz kampındaaki bir basın açıklamasından anlayabiliriz bana göre tabii. özer vahid hocanın yeni oyuncu isteği ile ilgili sorulan bir soruya şöyle demişti: ' bi takımın iskeleti olur onun üzerine çalışılır' şimdi baktığımızda omurgasız bi iskelet var kim bu iskelette ne yapacağını tam bilmiyor, tek bildikleri topun arkasına geçmek. bence bu durumda olan futbolcularda sorun aramak çok yanlış.

dead_microbe
ne oya siz hala futbol mu konuşuyorsunuz ?
futbol biteli çok oldu memlekette,
beraber görmedik mi tiyatro izlediğimizi ?
stadda tiyatro izlenmez buyrun link http://www.istdt.gov.tr/bu-ay

gökçay61

türkiyenin her yerinde aynı sorun var. bence futbol bitti türkiyede hele bu pasolig iyice bitirdi bundan sonra daha toparlanamaz. ts de siyasi olay belirgin ama maddi olanaklarda bunda etkili hele hele bu rezil kadro iyice soutuyor. gel gelelim maçı karabükte kaybettik aman aman bir atmasforde oynamadık. boş tribünlere karşı yapılan hazırlık maçı havasında 3 tane yedik.

Can
05.10.2014, 22:54
Sabahtan beri kendi kendimi yiyorum . Ne huzur kaldı ne bişey . Dünyanın günahını aldım şu mubarek günde. Şimdi hocanın tribüne gidişini seyrettim adam bildiğin ağlamış içim acıdı. E hoca yapamıyorsan kendinede yazık taraftarada. Bir sorun var ama çözemiyorum ne demek gözünü seveyim sen bu takımın hocasısın sabah akşam oynatıyosun seyrediyorsun. Çözemiyorsan bırak.

fanatikdevri
Yerlliler ile yabancılar arasında problemolduğunainanıyorum. Ilk yarı kendini maca veren bosi ikinci yarı cok isteksizdi.

Gerçekten ne gibi bir problem olabilir?Hani yerli olmak mı yabancı olmak mı problem hangisi?Yabancılar arasında kontenjan yüzünden problem var desen yine bir mantık kurulur belki?Eğer dediğin doğruysa takımı teknik direktör değil ruh hastalıkları uzmanı paklar.

Mustafa Ayazoğlu
vahid hoca değilmiydi 2 aya iyhitacımız var diyen

daha 1 mağlubiyet aldık ki beklenen bir sonuç

bunun arkasında müthiş bir ruhsal erozyon var

ALDENİRO
Kim gelirse gelsin bizi şampiyon yapmayacaklar...

Mustafa Ayazoğlu
05.10.2014, 22:55
beşiktaş ve fener kollanan takımlar

TFF her durumda küçük hamlelerle iş bitirici

Veysel
05.10.2014, 22:55
Bu kötü günler geçecek

CEMEFKER
05.10.2014, 22:56
Hami sert Durusu, kariyeri, bilgisi , posta koyacak kadar cesur olması, kurnaz / paracı tayfasını paketlemesi ile en uygun aday. ( diploma hikaye geçen seneki formül var) . İşine karışmayacak FUTBOLDAN ( B.München modeli) GELEN bir üst yapı ile SAHADA analarini alatmazsak adam değilim .

gökçay61
05.10.2014, 22:57
bu derin trabzon lafına uyuz oluyorum ya. cardozuyu hangi yerel mafya tehdit edecek yada constantı?? derin trabzon diye birşey olsa 2 tane hakemi dünyaya geldiğine pişman ederdi. takımda antrenör eksikliği var.

CEMEFKER
05.10.2014, 22:58
Aklima birden ( futboldan gelmeyen en uygun hazır aday) Hakan KULAÇOĞLU geldi.

gökçay61
05.10.2014, 22:59
Kim gelirse gelsin bizi şampiyon yapmayacaklar...

kardeş 1 tane bile kaleye şutun yok. önce sut atsın takım ya 1 tane! daha sonra hakemlerin üzerine yürürüz. bugün penaltıyı verse hakem maç 3-1 biterdi değişen birşey olmazdı.

Tuğrul

Medjani'nin merkezde oynadığı bir takımla 4/4 yapmak, güzel futbol beklemek hayaldir.

Medjani ile pas oyununda süreklilik, kombine atak, dar alanda top alışverişi ve topun yönünü hızlı değiştirme gibi argümanları yapamazsın.

Takımın kalbi orta alandır.

Nitekim Pep'in elimde olsa 10 oyuncuyu da orta saha özellikli futbolculardan kurarım gibi sözü var.

ALDENİRO
Size sunu söyleyeyim.takımda kimsetakımoyunu oynamıyor. Herkes kendi mevkisinde oynamaya çalısıyor. Alan savunnması yok adam eksiltmek isteyen yok çapraz kosu yapan yok verkaç yok sut ceken yok herkes isteksiz . Noldu bu takıma anlamadım.

Mustafa Ayazoğlu
2010-2011 şampiyonluk kupası fenerde kaldığı sürece

Trabzonspor , Barcelona takımını sahaya çıkarsın başında morinho olsun sonuç değişmez

devlet Trabzonspor'u harcamıştır

yok öyle stad yaparak gönül alma işleri

ÇaGaTaY
bu derin trabzon lafına uyuz oluyorum ya. cardozuyu hangi yerel mafya tehdit edecek yada constantı?? derin trabzon diye birşey olsa 2 tane hakemi dünyaya geldiğine pişman ederdi. takımda antrenör eksikliği var.

Aynen öyle.. Şikeyi, hakemleri de bir süre rafa kaldıralım bence şu futbolla, 5 haftada atılan 2 golle en azından şimdilik hakemleri konuşacak durumda değiliz bence.

Sisdağı
05.10.2014, 23:00

Al benden de o kadar. Trabzonun her yanı derin olsa ne olur. Beceriksizloge kılıf işte.

Jedi
05.10.2014, 23:01

Trabzonspor , Barcelona takımını sahaya çıkarsın başında morinho olsun sonuç değişmez

imzamı atarım :alkış::alkış::alkış:

ALDENİRO
kardeş 1 tane bile kaleye şutun yok. önce sut atsın takım ya 1 tane! Daha sonra hakemlerin üzerine yürürüz. Bugün penaltıyı verse hakem maç 3-1 biterdi değişen birşey olmazdı.

sorun taktik de değil oyuncu kalitesinde de sorun yok. Dediğim gibi ruhsuz takım olmuşuz.

Nihat Güneş
Yahu kardesim siyasetten girdik derin Trabzondan ciktik komplo teorileri havada ucusuyor, aklievvel bir Hoca takimi corba haline cevirmis kimse esas mevkisinde oynamiyor ve haliyle yeniliyorsun, sonra karakteri geregi taraftara sovunu yapip oyuncularini taraftarin onune atiyor samimiyetsiz adam bizde yiyoruz...Afiyet olsun ne diyelim ....

Hoca inanilmaz negatif bir insan, oyuncular diken ustunde hata yapmaktan odleri kopuyor, ozellikle dikkat ettim her hareketten sonra oyucularin gozleri kenarda...Bu psikolojide oyuncularsan iyi futbol beklemek hayal..

Mustafa Ayazoğlu
Size sunu söyleyeyim.takımda kimsetakımoyunu oynamıyor. Herkes kendi mevkisinde oynamaya çalısıyor. Alan savunnması yok adam eksiltmek isteyen yok çapraz kosu yapan yok verkaç yok sut ceken yok herkes isteksiz . Noldu bu takıma anlamadım.

sorun çok daha travmatik

iyi oynama ile ilgisi yok

akhisar feneri balıkesir de galatasaray'ı 2-0 yendi

fanatikdevri
takıma siyasi darbe söz konusu

iho birileri tarafından istenirken birileri kuyu kazma peşinde

vahid gitsin ersun yanal gelsin diyen taraftar var

İho başkan seçilmeden önce AKP karşıtı olduğu için oy aldı,seçildikten sonra da AKPlilerin hoşuna giden işler yaptı.Yani bundan iyi bütünleştirici kimi bulacaklar.

ts_ezer
vahid hocayı yaptırdığı transferlerden dolayı kutlamak lazım. oynatacağı oyunu daha fazla beklemeye gerek yok. legia maçının ikinci yarısında top oynayan bi takım gördük ama bu oyun oynanırken vahid hoca trübindeydi.

Jedi
o değilde bu morinho harbi sihirbaz, chelsea 19 puanla lider

demekki antrenör var antrenör var

CEMEFKER
Nolduysa fb macında sonra oldu gibime geiyor. Artık şu derin trabzonu cözmenin zamanı geldi. Kimler takımı sabote ediyor? Yoksa oyuncular tehdit mi ediliyor.v.s...
Bunlar hep vardı...yeni değil...özellikle yabancılara dikkat....(96' febeş maçi. ) Skoda Oğuz'a topu atacağı köşeyi vücudu ile gösteren kaleci Metin (alman asilli sarisin olani.bizim uşak değil)

Mustafa Ayazoğlu
05.10.2014, 23:03
vahid hoca geldi gördü

TFF hakemler , şampiyonu belirliyor

lig boşa oynanıyor

iho nun siyasi duruşu taraftarda bölünmüşlük yarattı

bunlar ağır sorunlar

Sisdağı
05.10.2014, 23:04

Alakası yok. Devletin başka işi yok da trabzonsporu harcayacak. Suçu başka yerde ararsan başarısızlıga mahkum olursun

Burak
05.10.2014, 23:04
Futbolculardan birine ağzıma ne geldiyse söyledim.Gram utandıysa -ki konuşmasından utandığını anladım- haftaya kazanacak performansını sergiler.

ALDENİRO
05.10.2014, 23:05
Futbolcu oynamak istemezse kimi getirirsen getir olmaaaaaz. Takımda bi huzursuzluk var o yüzden vahid hoca herkesin dil ogrenmesini istemiş olabilir.

Mustafa Ayazoğlu
05.10.2014, 23:05
5 haftalık süreçte

erciyes hariç sonuçlar gayet normal

orhan42
05.10.2014, 23:06
Bir sonraki hafta Mersin'le oynayacağız ki bu haftaki maçını seyrettim bizi duman ederler..Hoca takım yeni 2 ay verin,kamp yapamadım vb. bahanelerle bizi artık uyutmaya kalmasın,heleki futbolcular hain bahanesine sığınmasın.Medjani denen kalasa haftalardır katlanıyoruz,bize gına geldi herife gına gelmedi..Zeki'nin bu takımda ihtiyacı yok diye bağırıyor taraftar ne buluyorlarsa bu herifte hala oynatıyorlar..Daha ne yazalım her şey ortada..Hele 5. hocayım diye bizimle kafa bulmuyor mu?Dellenmemek mümkün değil.Azize itini sevmiyorum hatta nefret ediyorum ama herif el koyuyor takıma,bak emezike oynuyor mu 2 haftadır 11'de ?Mersin de toplama takım şu an 10 puanları var.Yeter artık yeter.Bu kadar bütçe ile dengesiz transfer yap,üstüne bir de kadro istikrarı sağlamak yerine yap boz tahtasına döndür takımı sonra şikayet et..Defol git ulan defolll..

Courage
Futbolculardan birine ağzıma ne geldiyse söyledim.Gram utandıysa -ki konuşmasından utandığını anladım- haftaya kazanacak performansını sergiler.

geçen hafta antrenmanı boşverip sahada oynarım diyen şahıs sanırım.

ts_ezer
bu ihonun siyasi durşu bölünmüşlük yarattı düşüncesini doğru bulmuyorum. akp yüzde 70 oy aldı tarabzonda. takıma destek yüzde 1 bile değil. yanlış anlamayın siyaseti kulübe soktu da iyi yaptı demiyorum.

Tuğrul
vahid hoca geldi gördü

lig boşa oynanıyor

bunlar ağır sorunlar

TFF başkanını malum Cumhurbaşkanı atıyor.

Sence İHO Akpartili olmasına rağmen TFF/Hakemler bize niye cephe alıyor.

Aksine TS'un kayrılması gerekmez mi ?

gökçay61
05.10.2014, 23:07
bugün kadroda oynayan oyuncuların bütün olarak oynamasına imkan yoktu çünkü bağlantıyı kuracak bir ortasahamız yoktu. demek ki 4 maçtır berabere kalmamızın sırrı constantmış! takım kurarken ortasaha koymayı unutan yada bilmeyen adam antrenör diye başımızda duruyor birde kalkmış 3 ay 5 ay istiyor. komik.

Mustafa Ayazoğlu
05.10.2014, 23:07
Alakası yok. Devletin başka işi yok da trabzonsporu harcayacak. Suçu başka yerde ararsan başarısızlıga mahkum olursun

şike yapan takımı küme düşürmez isen , kupan hala fenerin müzesinde olur

şike yapan takım bu ligde şampiyon oluyorsa da mı ?

ALDENİRO
05.10.2014, 23:08
Tekrar ve tekrar soylüyorum. Macı canlıizledim. Surası net ki; en basit pası verirken bile beceriksiz isteksiz ayagımdan cıksında nne olursa olsun v.s böyle bir zihniyet var .daha nasıl anlatayım bilmiyorum.

orhan42
vahid hoca geldi gördü

lig boşa oynanıyor

bunlar ağır sorunlar

Ya kardeşim bırak bu ayakları..Oynasın adam gibi hakemle yensinler vallahi razıyım.Senin organize akının yok,gol pozisyonun yok,kaleye şutun yok sen çıkmışsın siyasi duruştan falan bahsediyorsun..Güldürmeyin adamı ya..:mad::mad::mad::mad:

Laz_61

Kim o

Nihat Güneş
05.10.2014, 23:09
Son yorumlar felaket Hoca yi savunmak icin bazi arkadaslar ne yapacaklarini sasirdilar :(

Mustafa Ayazoğlu
05.10.2014, 23:09
takımın lige bu şekilde gireceği az çok belliydi ki hafif atlatıldı

taraftarın bölünmüşlüğünü nasıl çözeceğiz?

Jedi
05.10.2014, 23:10
Kim o

ishak herhalde öyle dendiydi forumda

Burak
05.10.2014, 23:11

Constant ise eğer o kişi, değil.

Tuğrul
05.10.2014, 23:11
bu ihonun siyasi durşu bölünmüşlük yarattı düşüncesini doğru bulmuyorum. akp yüzde 70 oy aldı tarabzonda. takıma destek yüzde 1 bile değil. yanlış anlamayın siyaseti kulübe soktu da iyi yaptı demiyorum.

Taraftar şampiyon olduğumuz 10/11 sezonunda da.

Tribünleri tam manası ile dolduramıyordu.

Defalarca vurguladığım gibi Vali/Belediye kaynaklı 10 bin kişilik biletle ayakta kalıyorduk.

Yani seyircinin maça gelmemesi ne siyasi ne de passolig zırvasıdır.

Tamamen ekonomiktir.

gökçay61
05.10.2014, 23:12
futbolcularına hain diyen bir antrenör için hangi futbolcu sahada mücadele edecek? bu dakikadan sonra futbolcuların vahid hocayı yollamak için daha da kötü oynayacağını düşünüyorum. işin kötü yanı bu kadro heba olup gidecek..

Mustafa Ayazoğlu
05.10.2014, 23:12
Son yorumlar felaket Hoca yi savunmak icin bazi arkadaslar ne yapacaklarini sasirdilar :(

hoca savunması ile ilgili değil

şenol güneş
tolunay
reşit akçay
vahid

şike depresyonu ağır bir travma bu kenti ağır hırpaladı yıprattı

takımı komplo değiştik çare olmadı

onur 3 yıldır Trabzonspor'a yapılanlardan dolayı futbolu bırakma noktasına geldim diyeli 2 hafta oldu

takım dışı bütün sorunlar , içe yansıyor

Mustafa Ayazoğlu
05.10.2014, 23:13
Trabzon küçük şehir

her türlü dedikodu futbolcunun kulağına gidiyor

elazığa yenildiğimiz akşamı tolunay hazırdı

yavuzbaha
05.10.2014, 23:14
transfere dünyanın parasın harca ama hiçbirşey yepmayan takımlar seni şamarlayarak,futbol dersi vererek yensin,5 maç üstüste maç aamadan lige başlayarak tarih yaz...skandalın dik alası budur

Sisdağı
05.10.2014, 23:15

Siyasetle işi olmayan bir yönetici gelecek . Çözüm bu

orhan42
05.10.2014, 23:16

şenol güneş
tolunay
reşit akçay
vahid

onur 3 yıldır Trabzonspor'a yapılanlardan dolayı futbolu bırakma noktasına geldim diyeli 2 hafta oldu

E be kardeşim o süreci yaşayan kaç ftubolcu vardı sahada?Sıkışınca hemen şike sürecine veya siyasete mi bulacağız suçu..Bu takım iş yapmıyor,organize olamıyor,kaleye gidemiyor?Cardozo'nun poziyona giremyişi o senonki olanlardan dolayı moralinin bzouk oluşu mu? Medjani kalsının sürekli top kaybı yapması şike sebebi ile şampiyonluğumuzun gaspedilmesi mi? Bozuk plak gibi aynı şeyleri tekrarlamaktan vazgeçsen diyorum..

TSemih61
05.10.2014, 23:16

Nereden belliydi yahu? Ben çok daha iyisini bekliyordum.

gökçay61
05.10.2014, 23:17

şenol güneş
tolunay
reşit akçay
vahid

bizde onur gibi düşünüyoruz ancak işini bilmeyen oyuncu-işini bilmeyen antrenör ve işini bilmeyen yönetimin oluşturduğu bir takım olunca gelen sonuçlar son derece normal. 2010dan beri bu takımda ne ortasaha ne forvet ne sağbek ne bilmem vardı. fb gs ve bjk kadro olarak hep bizden üstündü. ayrıca eldeki oyuncular yeteneksiz olduğu için yakaladığımız pozisyonlarıda harcadık kaç kere (bknz. olcan adının fb maçında kaçırdıkları) ayrıca hakemlerde yanlış kararlarına devam edince durum bu hallere geldi.
şuanda elde iyi bir kadro var. kaliteli isimler var. ancak yönetim ve hoca yok. acilen öncelikle hocanın gitmesi lazım aralık ayındada yönetimin.

ts_ezer
----------------------fatih------------------
bosi--------belkelam-----m. akbaş-----ishak
sefa----------soner------ekici---------yusuf
----------waris---------yatabere----------
takım böyle olmalıydı. ekici kadroda var mı yok mu bilmiyorum.
medjaninin bulunduğu bölgede katkısı yok. stoperde ne yapar bilmiyorum. vahid hoca resmen fantazi yapmış.
sonere karşı antipatisi var. güvenmediğin adamdan fayda alamazsın. aynı şekilde yusuf için de geçerli.

Alika87
arkadaslar maca bakamadim. Özetden birsey anlamadim. Maci bana kisaca anlatabilecek biri varmi? Mümkün oldugu kadar objektif yaklasan biri olursa sevinirim. Gercekten skor kadar kötü oyunmu oynadik? Zeki Yavru olmasaydi yine mac böyle bitermiydi?

allah askina, amatörde bile rakip tac atisi kullanirken ayakkablarini baglayan bir topcu görmedim.

Cafer Bulur
05.10.2014, 23:18
Hoca sezon basi aciklamasinda sb den 25 puan geride olmayacagiz demisti,simdiden 5 haftada 6 puan fark yedik adamlardan.

Yani nerden baslasam bilemiyorum,bu hocaya hoca demeye bile bin sahit lazim futboldan zerre anladigi yok bu adamin.

Futboldan anlasaydi 15 tane transfer yaptirip orta sahayi bos birakmaz bosi ve medjani den medet ummazdi.

Önceden bu adama kötü hoca diyordum ama artik gözümde hoca bile degil acilem yollar ayrilmalidir.

Akli sira mactan sonra yerinden kalkmayarak sov yapiyor ama biz numaralara tokuz yemiyoruz artik.

Onu önceden düsüneceksinn gecen macin yildizini sagbekden alip oraya zekiyi monte etmeyeceksin,orjinal solacigin varken sefa yi orada kullanmayacaksin haftalardir oynatmadigin adami 10 numarada oynatmayacaksin.

Bunlari yapsaydin macin sonunda kulübede oturup kalmazsin öyle kalirsin iste.

Bir de mac sonunda futbolculari taraftarin önüne atmasi yok mu insani o cildirtiyor iste.

Yahu sen degilmiydin 30 milyon euro harcayip 15 transfer yaptiran,sen degilmiydi sezon basindan alinan 3-4 topcuyu gönderen?

Bu hoca nin takimin basinda kaldigi degil gün saniye bile bizim icin vakit kaybidir,kan kaybidir artik nester vurulma zamani gelmistir.

Bu hoca futbolcularla sorun yasiyor belli,yasamaya da devam edecektir bu nedenle sabrin anlami yoktur.

Bu hocayla bu isin yürümeyecegini daha imza attigi gün yazmistim simdi ayni yerdeyim.

Kimse yönetimi elestirmeye kalkmasin transferin son gününde hoca istiyor diye 3 transfer yapildi daha ne yapilacaktir papa yi kim istedi saniyorsunuz?

Bir hocanin futbolculari ihanetle sucladigi yerde o hocanin görevde kalmasi mümkün degildir söz artik yönetimdedir.

Bugün ilk defa bir Trabzonspor macini ilk yari bitmeden kapattim cünkü belliydi bu mactan bir sey cikmayacagi.

Ben illaki hami olsun istemiyorum ama artik nester vurulma zamani gelmistir 14 günlük ara bir hoca degisimi icin bicilmis kaftandir.

Ben 30 milyon euro harcayip ligin en az gol atan ve kazanamayan takimiysan ve o transferleri hoca yaptirdiysa artik hoca kalsin mi diye tartismak Trabzonspora ihanettir.

orhan42
Nereden belliydi yahu? Ben çok daha iyisini bekliyordum.

Bir de demiyor mu hafif atlatıldı diye...gelde kızma gel de kötü kötü konuşma...:mad::mad:

Sisdağı
Taraftar şampiyon olduğumuz 10/11 sezonunda da.

Tribünleri tam manası ile dolduramıyordu.

Defalarca vurguladığım gibi Vali/Belediye kaynaklı 10 bin kişilik biletle ayakta kalıyorduk.

Yani seyircinin maça gelmemesi ne siyasi ne de passolig zırvasıdır.

Tamamen ekonomiktir.

Tamamen demişsin ams benim için ekonomik degil mesela