PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Karabükspor 3 - 0 Trabzonspor | STSL 5. Hafta | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11

EgeKum
05.10.2014, 18:08
yav şu kiralık gönderdiğimiz anıl taşdemir gökhan karadeniz köpek gibi oynardı şimdi onu bırak gökhan alsahdan daha iyibir göbek orta sahamız varnı allah aşkına söyleyin sizin yaptığınız kadronun ... ..... kafa var sizde yok o kadar transfer yaptın adam orta saha almazmı .... çocu bir iki tane potansiyell orta saha aldın onlarda beğenmedin gönderdin .... ziekiyle medjani oynuyor şimdi orda .... amacın nedir kendini vurdurmakmı nasıl bir açıklama yapacan şimdi he maçtan sonra tecavüze uğradıkmı diyecen

mkesen1982
05.10.2014, 18:09
liderle arada sadece 6 puan fark var.kaybedilmiş pek bişey yok.vahid gitsin yerine ersun gelsin bişekilde devre arasına girip devre arasında iki orta saha transferiyle olur.ama vahidle asla

Muhammed Ayaz
hoca oyunculara mesaj veriyor soyunma odasına gitmeyerek'de
hocaya kim mesaj verecek orası önemli

kani6161
Üzgünüm olmuyor hoca

nbay
Vahid Hoca yedek kukübesinden ayrılmamış hala. Düşünceliydi baya. İstifayı mı düşünüyor acaba?

LG-P880 cihazımdan gönderildi

başkanı düşünüyodur ,bana ne yapar acaba diye

biltrabzon
Bekleyelim daha takim oturacakmis,hani futbolu bilmesek adamlar yutturacak bize.O isigi biz göremedik ama bu futbol ulemalari görüyor,nasil bakiyorsalar artik.

orhan42
05.10.2014, 18:10
Arkadaşlar hoca soyunma odasına gitmedi ve hala yedek kulübesinde oturuyor!!!!

!!!!

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Biz kan ağlıyoruz beyim,paşam şov derdinde.Dürzünün triplere bak..:mad::mad:

F. Yıldırım
Zeki ve Medjani´ye nasıl dalsam diye mi düşünüyor acaba?

edimurphy_61
Şuan canlı yayında hoca kulubede hala

mourner
ben iho'ya kızamam..hayatımızda sadece televizyondan izleyebileceğimiz oyuncuları trabzon'a getirdi.teknik direktör kimi istediyse aldı,işine de karışmadı.yıllarca yönetimlerin teknik direktörün işine karışmasında şikayet etmedik mi?.tolunay-hami diyenlere de; hami hoca değil,gerçekten değil,adam lisans bile almamış,şansa takımın başına geçip biraz iyi gidince hoca kesildi başımıza..tolunay da iyi olsa karabuk 4 puanda olmazdı bu ligde.ayrıca bir vahid de o,kendini beğenmiş. vahid gider,bu takımı adam edecek biri bulunur..medjani devre arası gönderilir,belkalem zaten kiralık,hemen sözleşmesi iptal edilip yollanır.
ayrıca vahid,bosingwaya gıcığın mı var? adamı tam yerine aldın,sağdan bindirmelere başladı tuttun defansın ortasına koydun,ondan sonra takım hiç birşey üretemedi.serdar,belkalem,medjani ne oynadı maç boyunca..

Yıldıray Emanet
05.10.2014, 18:11
Ortada olumsuz bir şey vardır doğal olarak olumsuz birşey yazarsın ama herşeyi bilen beyni kafasına sığmayan taraftarlar gelir seni yerin dibine sokar birtek onlar trabzonsporluymuş gibi olmayan beyinleriyle iğneli laflar yazarlar ama gün gelir takım iyice boka batar. Beyin şart oğlu şart

gökçay61
Bu yenilgi ile küme ve iflasa doğru ilk adım atılmıştır.
Bugün Trabzonsporun yenilmesini isteyen, bekleyen sözde trabzonsporlulara da selam olsun. Şimdi bayram edin.

çok anlamsız ve maç stresiyle yazılmış bir yorum. burada kimse trabzonun yenilmesini istemez. hem istese ne olacak takım yenilecek mi. kazanmasını istediğimizde kazanabiliyorlar mı?. takım kötü çünkü hoca kötü niye mi?
5 hafta 4 beraberlik 1 hezimet. tarihimize düşen bir kötü not daha.. bu hoca gitmeden bu takım adam olmaz. bu ihoyla çalışacak doğru dürüst bir adam da olmaz. iho başta olmak üzere vahidin gitmesi lazım.

Hakan
Çare Ersun Yanal gibi duruyor.Hakkımızda hayırlısı olsun,dibe vurduk

Rama61
Istanbul medyasi her zaman trabzonlular Futbolu cok iyi biliyorlar diye yalakalik yapiyor lar,aci gercek cogunlugu futboldan hic ama hic anlamiyorlar

Yiğit Gayretli
Oturduğu sürede istifa edip etmeme kararı aldı bence.

Manu61
Vahid hoca trip atıyor resmen. Soyuma odasına gelmiyor , hmmm hmmm gelmicem ımm ımm gelmicem küme düşsede gelmicem filan diyor olabilir.

Süper Golcü
hala herşeyi geçtim onurun sakatlanmasına yanıyorum şu ligdeki 4 puanımızda onur sayesindeydi, bu maç onur olsa belki bu maçta berabere biticekti, ne yapıp edip ersun yanalı getirmeliyiz ersun şu takımı şu anki halinden alıp şampiyonluk yarışına sokmazsa adam değilim

exelans_25
hocayla olmayacagi belli oldu Ersun Yanal gelmeli

onur-ts
ersun hocayı öyle çok istiyorum ki şu an..

chener
05.10.2014, 18:12
Puan farki değil oyun taktiği ümitsiz kiliyor bizi

Nihat Günay
05.10.2014, 18:12
Listede Bursaspor teknik direktörünü göremiyorum.

.

Hocam,

Yaşınıza ve her bireyin düşüncesinin farklı olabileceğine saygımdan dolayı eleştirmeyeceğim sizi.

Lakin Şenol Hoca'ya olan antipatinizin sebebini gerçekten merak ediyorum...

Keşke Şenol Hoca futbolu bıraktıktan sonra da çalışmayı seçmeseydi.

Keşke takım arkadaşları gibi köşesinden izleseydi...

Keşke elini taşın altına sokmasaydı...

Keşke kulübün efsane kaptanı, en çok kupa kaldıranı olarak kalsaydı...

Stada, tesislere vs. ismi verilseydi...

Keşke...

mustafaction
05.10.2014, 18:13
Halilhodziç taraftarlarımızın yanına gitti. Bir süre devam eden diyaloğun ardından alkışlarla uğurlandı. Ne demiş olabilir acaba?

'Enes'
Taraftarlarımız Vahid Halilhodzic'i alkışladı, Halilhodzic aynı şekilde karşılık verdi. Şimdi soyunma odasına doğru gidiyor...

Fatih Çelik
Ersun şikecilerin başına geçmese evet derdim. Ama onlar bizim başımıza geçmiş hocayı getirebiliyorsa biz niye önümüze set cekelim.

Muhammed Ayaz
enteresan şeyler oluyor ben kadro dışı bekliyorum bir kaç oyuncu

Onur Akyüz
Vahid Hoca o kadar adam aldırdı, bi tane de hoca aldırsaydı keşke.

Tribüne geçer izlerdi. Bu akşam itibariyle takımdan hiçbir beklentim kalmadı.

Yeni yapılanmamız içimizde patlamıştır, hayırlı olsun!

Erbay
05.10.2014, 18:14
Hoca hala uzun top bekliyor herhalde.

redbul
hoca canlı yayıda açıklama yapıyor

AKSOY_61
Yazık şu takıma ya
bize yazık be

tristram
yonetime yakin birileri varsa hocayi bu aksam postalatsinlar..bu takimin basarisiz olma luksu yok..olasi bir basarisizlikta madii manevi cokeriz..
derhal ersunu getirsinler..bu takimi en kotu ilk ikiye oynatir..

mourner
şu milli arada ersun yanalı getirin..hiç olmadı yılmaz vurala bile razıyım.

Cyzio
Hocam,

Yaşınıza ve her bireyin düşüncesinin farklı olabileceğine saygımdan dolayı eleştirmeyeceğim sizi.

Keşke...

Emin olun, ben de size aynı saygıyı gösteriyorum.

.

redbul
hoca ihanet var diyor

redbul
05.10.2014, 18:15
başkandan utanıyorum diyor

The Ciks
10 hafta beklemek gerek....

neyın ne olacagı bellı olur....

lıderın 6 puan gerısındeyız...

haftaya fb gs macı var....

2 maca bakar takım...

ve ıkı macda ıcerde mersın ve antep sanırım...

fb gs berabere kalır ve haftaya kazanırsak...lıderle 4 poınt fark var enseyı karartmamak lazım...

özer devre arasına kadar constandla gayret etsın....

alamancı cengaverle 2 yarı taş olun ulan derız bu lıgde...

ve şu cok net....

cardozo- bosıngva yı yazacaksın ılkın tahtaya...

Uğur Demircioğlu
Medjani 1461 kalibresinde bile topçu değil. Bu adam stoperde oynayamaz kimse kimseyi kandırmasın.

ahamitokutan
benim vahid hocaya güvenim kalmadı. resmen kendi kendini tüketti. Türkiye deki en iyi sağbek oyuncu sende iken son maçta nasıl oynadığını herkes görmüşken al adamı orta saha yap,yerine de bir futbol katilini oynat...her maç ısrarla defans medjaniyi orta saha oynat. olacağı böyle bir rezaletti oldu. ders alınır mı aksiyona geçilir mi bilemem ama bu borcun altından nasıl kalkacağız esas onu merak ediyorum. Koskoca Trabzonspor u ne hale getirdiler yazıklar olsun!

EgeKum
Yav ne erson yanalı anlamıyorum

tolunay kafkas

hami mandıralı

shota arvaledze

bunlardan biri illaki gelir erson yanaal falan gerek yok

karayamayman
başkanı düşünüyodur ,bana ne yapar acaba diye

En başta bu kafa yapısındaki başkanın gitmesi lazım...

Koskoca Trabzonspor'un bu çaptaki bir kişiye teslim edilmiş olması utanç verici

Yıldıray Emanet
En büyük ihanet bu adama para vermek. Şimdi konuşuyo gene şov yapıyo taraftar başlar şakşağa az sonra

Erbay
başkandan utanıyorum diyor

Başkana karşı utanıyorum diyelim, yanlış anlayan olabilir.

redbul
05.10.2014, 18:16
bu formayı haketmeyen futbolcular var diyor

ensarusta
Artik bende dahil herkes ruyadan uyanmistir.sahada isimler degil adamlar oynarmis.cardozo bu takimin golcusu degilmis.yatabare henqrienin farkli versiyonuymus.waris 6 milyonun ucte biri etmezmis.gonderilecek soner kurtarici olarak oyuna girermis.zeki yavru 1461 de bile zor oynarmis.cezayirliler alinabilecek en vasat adamlarmis.takimda tek top oynamaya calisan gecen seneden takimda kalan yusuf ve bosingwaymis.hami vahite on basarmis...................

Hakan
The Ciks abi geldi dağılın :D

Rama61
Sabir sabirmis,bu düzen devam ettigi sürece biz daha cok trabzonumuzun sampiyonlugunu bekleriz.artik o mazide kaldi 2010-2011de sampiyonlugu calinan takimimiz bu düzende asla sampiyon o-l-a-m-a-zzzz.bunu kafaniza sokun

cyberentalpi
şu milli arada ersun yanalı getirin..hiç olmadı yılmaz vurala bile razıyım.

Abi akıl ci olmak gerekir. Mantık Ersun Yanal. Yılmaz felan saçmalama olur. Tolunay derim de iho ile olmaz

Nazim Can
Sorun futbolcularda degil, hatta Zekiye bile az kiziyorum, Hoca gecen seneki maclari, acip izleseydi, Zeki nin orta sahada cok daha verimli oynadigini görürdü, Bosi-Medjani orta saha ile sahaya cikmak, Hocaya yakismadi, derhal aklini basina toplasin, elinde Ekici ve Soner gibi 0rta sahalar dururken, Bosi yi orta sahaya cekmek akil alir gibi degil, nedir bu 2 önlibero sevdasi???? Cadozo denilen arkadas yilda essek yükü ile para aliyor, yedek oturuyor, adamin adi bile rakip stoperlere korku veriyor, Warisin kullanilmasi da ayri bir cehalet, Waris Yusuf gibi top tasiyici görevi yapamaz, bunu nne4den anlamiyor, atilan toplarin yüzde 99 rakibe servis eden bir adama hala rakip takimi acsin diye topa atiyoruz, yanni kisacasi, sorunun yüzde 90 hocanin negativ futbol anlayisinda, bu is böyle gitmez.

dartie
Takim berbat bile degil..

Mersin
G.antep
Akhisar
Konya..

4 mac 12 puan alinir..Gs macina bu moralle cikariz..fikstur sansimiz var..

Hoca ayar veriyor.. Herkes bu formayi giyemez diyor da..Fatih Atik mi Medjani mi bu formaya layik...!!

mustafaction
Halilhodziç ağlamaklı şekilde basın demeç veriyor. Trabzonspor forması giymek bu kadar basit olmamalı, ihanet eden oyuncular var diyor.

Mert'
10 hafta beklemek gerek....

neyın ne olacagı bellı olur....

lıderın 6 puan gerısındeyız...

haftaya fb gs macı var....

2 maca bakar takım...

ve ıkı macda ıcerde mersın ve antep sanırım...

fb gs berabere kalır ve haftaya kazanırsak...lıderle 4 poınt fark var enseyı karartmamak lazım...

özer devre arasına kadar constandla gayret etsın....

alamancı cengaverle 2 yarı taş olun ulan derız bu lıgde...

ve şu cok net....

cardozo- bosıngva yı yazacaksın ılkın tahtaya...
aynen aynen bu hızla uefayı da alırız

trbzn_1967
Hoca okadar söyledik Zeki ile olmaz diye.

Yıldıray Emanet
Hoca uzatma lafı malım ben de kadro kurmaktan anlamam de

redbul
05.10.2014, 18:17
hoca kullanmak istemediğim kelimeler var diyor

Fatih Birinci
Salaklik bende...biliyodum karabükün cikis maci olacagini her nendense kotü giden takimlar bizi yenip cikis yapiyor...bile bile gittim güzelim 50 euroluk kupona Trabzonsporu koydum...eniştem hep der bana fanatik olma iddia oynarken ..napalim bizimkisi de Aşk....kupon umrumda degil ama bu rezillik kanima dokunuyo

BlackPanther
Hoca taraftarların yanına gitti. Özür diledi.

Can karyağdıya şunları söyledi

İhanet ettiler dedi. Trabzonspor formasını giyen hakkını vermesi lazım. Hata benim. Kadroyu ben böyle çıkardım. Farklı bir durum var burada. Oyuncular istekli oynamıyor. Kelime bile bulamıyorum. Kendi çalışmamı gözden geçirmem lazım. Trabzonspor daha iyi yerleri hak ediyor dedi.

OrkHun
Arkadas böyle rezil futbol olur mu yaa? Bu takım bu orta saha ile küme düşer. Zeki ve medjani'yi oynatan hoca ne anlıyor futboldan. Sefa ters kanat olacak çeviklikte değil, bu ne saçmalık. Müsait adamlar varken dahi salak gibi top dikmek nedir? Bir tane ince pas atılmaz mı orta sahada. 10 m çevresinde adam olana pas atmıyor kimse, zira birbirinin tekniğine güvenmeyen bir kepaze sürüsü ile karşı karşıyayız.

Çare Ersun!!
Defol vahid

odyseuys
hoca psikolojik destek almalı. paranoya belirtileri var çok bariz.

redbul
hocaya göre sabotaj var

Fatih Birinci
Yemin edjyorum xbox one icin fifa15 aldim bu ahlaksizlar yuzünden oynayasim yok...herseyi berbat ettiniz ulan

gökçay61
05.10.2014, 18:18
Hocam,

Keşke...

bakın şenol hoca bu sene sonuna kadar aslında takımı çalıştırabilir. ama sene sonu yollar ayrılmalı ve başka bir antrenörle anlaşılmalı. o antrenör bi iki oyuncu transfer etmeli sonra 2 maç takımla sahaya çıktıktan sonra büyük ihtimalle maç kazanıp iyi oyun oynatamayacak! sonra tekrar onu kovup şenolu getirebiliriz. bnce böyle olmalı

demek istediğim şenol takım kuramıyor eksikleri tespit edemiyor. hatta oyuncu bile değiştiremiyor. ancak iyi bir baba sevgi ve şefkat dolu bir insan olduğu için oyuncular onu seviyor ve onun için çabalıyor. o yüzden bu sene sonuna kadar şenola bile razıyım

Nihat Günay
05.10.2014, 18:19
bu formayı haketmeyen futbolcular var diyor

O futbolculara ben mi forma veriyorum?

Bence de ihanet var. Aynaya bakmalı...

mustafa0661
https://pbs.twimg.com/media/BzMVmKiIEAABSh4.jpg

altına size göre ne yazılmalı ? görüşüm benim

çalış çalış ilerleme yok napacağım ben

F. Yıldırım

İhanet ettiler dedi. Trabzonspor formasını giyen hakkını vermesi lazım. Hata benim. Kadroyu ben böyle çıkardım. Farklı bir durum var burada. Oyuncular istekli oynamıyor. Kelime bile bulamıyorum. Kendi çalışmamı gözden geçirmem lazım. Trabzonspor daha iyi yerleri hak ediyor dedi.

Hoca doğru konuşmuş bence yalnız ihanet edenleri de kadro dışı bırakmalı dediklerinin arkasında durmak istiyorsa.

mourner
Abi akıl ci olmak gerekir. Mantık Ersun Yanal. Yılmaz felan saçmalama olur. Tolunay derim de iho ile olmaz

tolunay ve shotanın külupleri var.yılmaz vural boşta olduğu için biraz da ironiyle karışık türkiyede ilk akla gelen isim,can simidi olduğu için yazdım..keşke ersun'u akıl etseler..shota veya ertuğrul sağlam da mantıklı olurdu boşta olsalardı

Mert'
05.10.2014, 18:20
Hala istifa etmedimi bu

Erbay
05.10.2014, 18:21
Hocanın bahanesi kalmadı. 5 maçta 4 puanın izahı yok.

Beraber kamp yapamadık diyip duruyor. Bahane mi bu? Belki bir etken ama 4 puanı açıklamaz.

carolo
05.10.2014, 18:22
dedik yabanci hocayla hiç olmadi olmazda diye

edimurphy_61
Muharrem Usta ‏@UstaMuharrem 15 sa.15 saat önce
TS'da her yönüyle hallaç pamuğu gibi atılmış, dağılmış bir görüntü mevcut.
Nerden ve nasıl buradan yeni bir düzen çıkar.
Zor gerçekten zor.

sasort
hoca ihanet var diyor

Kim sabote ediyormuş başta kendisi

Rama61
05.10.2014, 18:23
Hocaya sonuna kadar katiliyorum,

x_man
Sanki bu kadroyu ben kurdum
Kadroyu kurmayi beceremiyorsun bari oyunculari mevkilerinde oynat
Bu hoca istifa edip.gitsin sovdurmesin kendine yeter

TSKara61
Şu bir gerçek ki bu transfer dönemini Ersun Yanal yönlendirmiş olsaydı şu an tartışmasız en iyi kadro bizdeydi. Şimdi ise saçma sapan dengesiz bir kadro yapımız var.

Ve sanırım Trabzonspor tarihi boyunca bi daha zor böyle bir transfer dönemi görür.

x_man
Sanki bu kadroyu ben kurdum
Kadroyu kurmayi beceremiyorsun bari oyunculari mevkilerinde oynat
Bu hoca istifa edip.gitsin sovdurmesin kendine yeter

Varlıbaş61
05.10.2014, 18:24
Haketmeyenler kimlermiş formayı ? Kendi aldırdıkları mı ?

EgeKum
bakın şenol hoca bu sene sonuna kadar aslında takımı çalıştırabilir. ama sene sonu yollar ayrılmalı ve başka bir antrenörle anlaşılmalı. o antrenör bi iki oyuncu transfer etmeli sonra 2 maç takımla sahaya çıktıktan sonra büyük ihtimalle maç kazanıp iyi oyun oynatamayacak! sonra tekrar onu kovup şenolu getirebiliriz. bnce böyle olmalı

demek istediğim şenol takım kuramıyor eksikleri tespit edemiyor. hatta oyuncu bile değiştiremiyor. ancak iyi bir baba sevgi ve şefkat dolu bir insan olduğu için oyuncular onu seviyor ve onun için çabalıyor. o yüzden bu sene sonuna kadar şenola bile razıyım
adam kazandğımımız tüm şampiyonluklarda takımın başındaydı yada kaledeydi onu geç tüğm ikinciliklerimizdede ya takımın başındaydı ya kaledeydi bu sene bursada belki iyi başlayamadı ama daha ligin başı 6 puandalar ve bursa inanılmaz top p oynuyor kaybetse bile en kötü ilk dörde gireceklerine eminim şenol güneş tolunay kafkas sohta ve hami mandıralı gelecekse bunlardan biri gelmeli ersun yanal falan bunlara alternatif olur ancak zira saydığım isimler kulüpleriyle sözleşmeleri olan isimler

gökçay61
hoca saçma konuşmuş. defans ve forvet oyuncularıyla maça çık, adamları alakasız mevkilerde oynat sonra ihanet ettiler de!! bosingva sağ bek kardeşim adamı bi önlibero oynatıyorsun bi defans oynatıyorsın sonra ihanet ettiler diosun. geç o işleri geç. oyuncular güçsüz bitmiş. habire sakatlanıyor. ne taktik veriyosun ne mental açıdan hazırlıyorsun. vahid bizim aradığımız kan değil. onunlada olmaz bu iş

arifberkay
05.10.2014, 18:25
istedigini doyle hoca bundan daha buyuk bir hasar olmaz

nchls
yenilirsin anlarımda pozisyona dahi giremeden, futbolun rezalet olduğu bir şekilde yenilmek. en kötüsü de o işte.

carolo
yeminle psikolojim bozuldu
http://www.haberts.com/images/haberler/ustun_yetenek_zeki_yavru_h8512.jpg

dartie
Kim sabote ediyor..aciklamali..her maglubiyet sonrasi ayni laflar..
Takimda gercek ortasaha oyuncusu yok..olsa da 11.e koymuyorsun..herkes ayri bir mevkide oynuyor..ben bilerek oynamayan oyuncu goremedim bu aksam..oynatilamayan bir takim vardi sahada..

Yahu millet ben mi farkli mac izledim??(!)

Erhan Atalay
05.10.2014, 18:26
Evet ihanet var iho denen herifi bu takıma başkan yapan herkes haindir vatan hainidir, oy verenlerin derhal klüpten kovulması gerekir hatta vatandaşlıktan çıkarılmalı, toplama kamplarına alınmaları gerekir

biltrabzon
Biraksin bu bos laflari 2 pas yapamiyor takim sezon basindan beri.Sokaktan 11adam toplasan erciyesi,basaksehiri ve karabük ü zorlardi.Ne ihaneti ihanetin basi kendisi zaten.

cakalkerem
Bayram zehir oldu

Doğukan Uçan
05.10.2014, 18:27
hep aynı laflar

şenol.08.borçkalı
Hoca herzamanki yaptığını yaptı..sucu futbolculara attı..FUTBOLCULAR BU ADAMI ISTE BU YÜZDEN SEVMIYOR,,durum maalesef dahada Kötüye gidecek gibi

biltrabzon
Evet ihanet var iho denen herifi bu takıma başkan yapan herkes haindir vatan hainidir, oy verenlerin derhal klüpten kovulması gerekir hatta vatandaşlıktan çıkarılmalı, toplama kamplarına alınmaları gerekir

biraz agir oldu ama;
Evet ihanet var iho denen herifi bu takıma başkan yapan herkes haindir.

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

The Ciks
https://pbs.twimg.com/media/BzMVmKiIEAABSh4.jpg

altına size göre ne yazılmalı ? görüşüm benim

çalış çalış ilerleme yok napacağım ben

hoca medyayı yonetmeyı ıyı bılıyor...

psg de en ıyı zmanında drogbayla calısmıs adam...

su derın trabzon duvarını yıkmak kolay değil...

bu takımın gol makınası yanında sılah tasıyor havalımanında poz verıyorsa...

bırılerının arabası kursunlanıyorsa...

gadromuz yeterlı dıyen yoneticin bacağından kurşunlanıyorsa...

-----------

tesislerin havalımanına devri...

stad isim hakkı...stad içinde denize nazır lokantalar alısverıs merkezi localar......vs vs...

yaklasık 100 mılyon dolarlık pasta varsa...

ihanette olur futbolcuyu tehdıtte...

takımdakı bırı yonetıcı bırı dırektor...

deli...!!! kanlı... ya.......

sahip çıkmayacaksa gerçek taraftar...

yuh derim....

ilhan cavcav paragöz kılıklı...makyevelist tipler....trabzondada da var...

ahaliye duyrulur...

--------------------
The Ciks.....
------------------

Mert Oğuzlu61
05.10.2014, 18:28
Serdar i oyun kurucu yap,
Sefa yi sol acik yap,
Bosigwa yi orta saha yap,
Medjani yi orta saha yap,
Waris i sag acik yap,
Zeki yi ilk 11 e al 25m euro harcattigin takimda topcu diyr oynat,
Cardozo gibi adam yedek,
Sacma sapan bir sistem,

Evet sabotajci biri var ve o sensin vahid !!!

redbul
bence hoca istifa felan etmez şimdi milli maç arasıda var zaten iho nun açıklamasıda vardı gidersek hocayla beraber gideriz diye.

Rama61
Adam gibi Adam Halilhodzic.dobra dobra

Erhan Atalay
05.10.2014, 18:29
Durun yav adama zaman verelim, daha yeni takım 848584838383 ay sonra tamamdır. Kesin bilgi yayın bunu

şenol.08.borçkalı
Serdar i oyun kurucu yap,

Sefa yi sol acik yap,

Bosigwa yi orta saha yap,

Medjani yi orta saha yap,

Waris i sag acik yap,

Zeki yi ilk 11 e al 25m euro harcattigin takimda topcu diyr oynat,

Cardozo gibi adam yedek,

Sacma sapan bir sistem,

Evet sabotajci biri var ve o sensin vahid !!!

Imzamı atarım

gökçay61
adam kazandğımımız tüm şampiyonluklarda takımın başındaydı yada kaledeydi onu geç tüğm ikinciliklerimizdede ya takımın başındaydı ya kaledeydi bu sene bursada belki iyi başlayamadı ama daha ligin başı 6 puandalar ve bursa inanılmaz top p oynuyor kaybetse bile en kötü ilk dörde gireceklerine eminim şenol güneş tolunay kafkas sohta ve hami mandıralı gelecekse bunlardan biri gelmeli ersun yanal falan bunlara alternatif olur ancak zira saydığım isimler kulüpleriyle sözleşmeleri olan isimler

hami-tolunay-senol bu takıma gelmez hele tolu asla glmez bu yönetim varken. shota ise trabzona gelmeyi istemeyecek kadar akıllı şuan. trabzon en büyük hatayı ihoyu seçmekle yaptı ihoda tolunayı kovup mrayı almakla yaptı. mrayı kovması ihonun tek doğru hamlesiydi ancak hamiyi yollamak yine hataydı. vahidi yollamak yine ii bi hamle olabilir ama onunla samimi bi ilişkisi var vahid istemeden gitmez.

Nazim Can
05.10.2014, 18:30
İhaneti falan bilemem, kim yapiyor ihaneti, Zeki mi??? İlk macina cikan Fatih ve İshak mi??? Yoksa kendi aldirdigi Cezayirliler mi??? Hocam sen bu isin sahadaki sorumluluklarina yerine getiremiyorsun su an icin oyuncu performanslarindan yakinman dogru degil, her mac degisik bir ilk 11 ve degismis oyuncu rolleri, özellikle Orta sahasiz oyun anlayisi ve 2 önlibero takintisi, gercekten aciklanir cinsden degil.

dartie
Mersin 11 isoyle olur..

Cezayirliler banko(!)

Fatih
Boss....Belkalem...m.Yumlu...Musa
........Medjani....Salih................
Sefa....Ekici....Constant...
...........Cardozo..........

biltrabzon
Buda ilkokul diplomali kabadayiya kapak olmus

Tolunay Kafkas:
"Trabzon ve Trabzonspor benim yuvam,
beni o topraklardan ve o renklerden koparmaya kimsenin gücü yetmez"...

nchls
bıktım artık mecburiyet dışında mevkisinde oynamayan oyuncular. Kupa dönüşü yorgun takım revizyon yaparsın anlarımda bi aykut demiri forvete koymadı.

Oğuzhan
05.10.2014, 18:31
Bizim yüzümüz hiç gülmeyecek mi, bayramda bile mi ? Hiç mi ?

sasort
Tam bir küme Takım'ı olduk Onur olsa durum beraberlik olacaktı Neyse sağlık olsun

cakalkerem
Yazik be diyecek birsey bulamiyorum

fanatikdevri
05.10.2014, 18:32

Can karyağdıya şunları söyledi

Sağlam saçmalamış sahada ihanet eden bir tane bile futbolcu yok,kendi sorumluluğunu futbolculara atarak takımı dinamitlemesin.Taraftara şirin gözükeceğim diye bu şekilde konuşarak takımı kaybediyor.Çok kötü oynadık,organize olamadık ve ben de ne yapacağım bilemiyorum diyerek en azından saygınlığını sürdürebilirsiniz Vahid bey.

mashal61
Birileri bayram ediyor.

Adem Akyüz'
Sahaya çıkılan kadrodan belliydi zaten böyle bir rezillik olacağı. Dünyanın sayılı sağbeklerinden birini orta sahaya koymak, -ki onun yerine de Zeki "yetersiz'ini"- dünyanın sayılı forvetlerinden birini yedek bırakmak akıl işi değil.. Maalesef hoca her maç böyle yanlışlıklar(Fatih ve Musa'daki ısrarı, vs) yapıyor.

Takımların en önemli bölgesi orta sahadır. Bizim bugün orta sahamızda biri sağbekten, diğeri stoperden bozma iki adam vardı. Haliyle Karabük bizi hallaç pamuğuna çevirdi. Natcho'yu veto edip Medjani'yi alan, son gün orta saha yerine 3. Yabancı stoperi aldıran Vahid hoca burda da büyük hata yaptı.

Sezon başından beri uyum, sabır, zaman vs diye diye bugüne geldik ama ortada hiçbir şey yok. Bi ümit yok. Legia maçında da yoktu. Kaç defa dedik, biz baskılı oynamadık rakip geri çekildi diye. Bugün niye kuramadık o baskıyı, çünkü rakip kontrayı düşünüyordu..

Neyse kısa keselim. Vahid hocanın planları tutmadı maalesef.. Zorlamanın gereği yok diye düşünüyorum.

Nihat Günay
05.10.2014, 18:33
Buda ilkokul diplomali kabadayiya kapak olmus

Tolunay Kafkas:
"Trabzon ve Trabzonspor benim yuvam,
beni o topraklardan ve o renklerden koparmaya kimsenin gücü yetmez"...

Ben Tolunay Kafkas'ın, Fatih Terim'in bir telefonuyla Galatasaray'a gidişini asla unutmayacağım...

Önce bunun için pişman olduğunu söylemesi lazım...

Burak, Selçuk, Olcan neyse Tolunay Kafkas'ta odur..

serdaracıl
Bayram zehir oldu. Sebep olan allahindan bulsun

Mehmet Yusuf
Zeki ısmınden tıksındım yemin ederim

carolo
Kaleye sutumuz yok neyini duzelteceksin

Togrul
Hocanı samimi bulmuyorum

Oğuzhan
Medjani diye bir orta sahan var. Ne top tekniği var, çıktığı her hava topunda faul yapıyor, kesici özellikleri kısıtlı, pas istatistiği düşük, ağır. Zokora'yı gönderdik adama sallaya sallaya mumla arar olduk yahu en azından sürati kesiciliği vardı adamın yemin ediyorum bunaldım yeter artık bu kadar yeter.

Terzioğlu
Ekici nasil oynatilmaz ya Soner nedir Allah askina.

Ertan1982
05.10.2014, 18:34
moral 0

Nazim Can
05.10.2014, 18:35
Dünya üzerinde büyük kücük farketmez Orta sahasi güclü olmayan hic bir takim basarili olamaz, hoca önce bunu anlamali, Medjani ve Waris yerine Nathko ve Van der Vaart alinmis olsaydi su anda bizimde 2 haneli puanlarimiz olacakti.

jairzinho
keşke transfer sezonu bitmeseydi diyenler nerede acaba????

eğer eldekinden daha kaliteli oyuncu alıyorsan o gerçek transfer olur.yoksa transfer çöplüğüne dönersin.

yabancı kısıtlamasında avraam medjani belkelam üçü birden alınır mı aga?ne kadar gereksiz.çakıl taşı ile almıyorsun bunları.milyon avrolar gidiyor.

kudu_61
Hoca cezayir nireee trabzon nire trabzon un geçen seneki kadrosu o senin cezayirini yemezse bende bişey bilmiyorum
adrian-colman-olcan-zoko ve hatta henri

senin belkaleminden medjaniden 1000 kat iyi topçu değilse haklısın

onur
boss-yumlu-papa-isak
bource
olcan-özer-adrian-yusuf
cardo

Punisher-61
05.10.2014, 18:37
Merak ediyorum kim sabite ediyormus???

Simdiye kadar her macta o sevdigi iki cezayirli belkalem ve medjani oynadi..

carolo
Zokora Colman Henrique Adrian
ulan beterin beteri varmis

şenol.08.borçkalı
Bence Takımı'n en büyük eksik yeri ön libero ..Medjanı denen adam BODOSLAMACI...OYUN KURMUYOR ve kuramıyor..7 yaşındaki çocuk bile bunu görür.HOCA NASIL GÖRMEZ ANLAMIYORUM...şu WARİS Ede iki çift lafım var..Beyler Waris geçmiş olsun elimizde patladı...BU ADAM KAFASIYLA TOP OYNAMIYOR...beyin ile Ayakları farklı Düşüyor.cok garip topcu

jairzinho
05.10.2014, 18:38
colmanı göndermeyin dedik.bas bas bağırdık.üzerine para verip gönderdiler.

adrian ı göndermeyin dedik.klas ara pasları atıyordu.

50 tane transfer yapılmaz dedik.

dinleyen olmadı.

KemalisTS
Ortasaha takımın beyni değil midir? İşte o bizde yok...Nereden bakarsanız bakın beyinsiz bir takım olduk yani.

DEEP BLUE
Zeki Yavru, Mustafa Akbaş, Serdar Gürler ve Karl Medjani kadro dışı kalmalı... Devre arası için acilen bir kaleci bakılmalı. Takıma gerekirse başkan el koyup acilen 4-4-2 sistemine dönmeli. Vahid'le olmaz... Benim santrfor adayım Cardozo değildi ama aldıysan oynatacaksın... Yatabare ve Cardozo her maça birlikte çıkmalı...Elli defa yazdık, Cezayir'den alınabilecek üç oyuncu vardı, hiçbirini almadık ya da alamadık...

Yüzellinci defa yazıyorum. Kulüp scoutları gidip Duarte ve Kishna'yı izlesinler. Brahimi'ye 6 milyon vermeyenler, aynı parayı Waris'e vermiş. Hayırlısı olsun.

Durum vahim... Trabzonspor'un genetiğinde defans oynamak yoktur. Sonuca bakılmadan hücum oynamalıdır. Gerekirse 10 maç üstüste 3 yiyelim. Bir 11 belirlenip ısrarla birlikte oynatılmalı. Elbet yenmeyi de öğrenir takım...

carolo
05.10.2014, 18:39
colmanı göndermeyin dedik.bas bas bağırdık.üzerine para verip gönderdiler.

adrian ı göndermeyin dedik.klas ara pasları atıyordu.

50 tane transfer yapılmaz dedik.

dinleyen olmadı.

Abi Colman'i geçtim Bourceanu'yu beklerdik bir kaç ay dondumu oynardi 10 numara topunu

mkesen1982
05.10.2014, 18:39
hoca show yapıp yön değiştirmeyi iyi biliyor.yedek kulubesi showundan sonra en az iki hafta daha zaman kazandı.kaybedecek zaman yok futbolcular vetaraftarın hocanın oynattığı oyuna güveni kalmadı.içime sinmesede çare ersun yenal

biltrabzon
05.10.2014, 18:40
Bence Takımı'n en büyük eksik yeri ön libero ..Medjanı denen adam BODOSLAMACI...OYUN KURMUYOR ve kuramıyor..7 yaşındaki çocuk bile bunu görür.HOCA NASIL GÖRMEZ ANLAMIYORUM...şu WARİS Ede iki çift lafım var..Beyler Waris geçmiş olsun elimizde patladı...BU ADAM KADASIYLA TOP OYNAMIYOR...

Olurmu Warise 12 milyon euro veriyorlar,üstünede 1 helikopter.:D

Murat'
05.10.2014, 18:40
yeminle psikolojim bozuldu
http://www.haberts.com/images/haberler/ustun_yetenek_zeki_yavru_h8512.jpg

Beyler koymayın şöyle fotolar, kalpten götürmek mi istiyorsunuz bizi.

gökçay61
05.10.2014, 18:41
olcanı filan yazmayın Allah aşkına adam silah zoruyla oynuyordu burada. artık olcan defteri kapansın ait olduğu yere gitti. tıpkı selçuk gibi.
eldeki oyuncular kötü değil. cardozo-waris-constant-yatabare-ekici ancak hoca kötü. bu oyuncuları iyi organize edebilen sistem sahibi hoca lazım. en derin kadro bizde varken kaleye şut bile atamıyorsak bunun sebebi hocadır. tanımadığım adamla yan yana 2 hafta halısaha maçı yapayım 3.de ne yapacağını bilirim ama bu adamlar kaç haftadır uyum sorunu yaşıyomuşmuş... bu hocayla bu iş olmazzzzzzzzzzz

sasort
Kadroya bak arkadaş ben daha yeni gördüm kadroyu ya rezalet kadroda en ayar Olduğum senin kalecin Sakatlanmış defansın sakat sen Bosingwa gibi bir tecrübeyi orta saha oynatıyorsun Soner ekici neden yok Allah rızası için biri söylesin Yusuf neden oynatmıyor Kasımpaşa maçında izlediğimiz Yusuf oynamayı haketmiyor mu

ilyskm
Hocada kazik cakmadi zamani gelince oda eder istifasini, bunun serefle falan ne alakasi var.

Ben de onun için diyorum takımı bu hale düşüren biri şereflidir ve istifa eder

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

biltrabzon
keşke transfer sezonu bitmeseydi diyenler nerede acaba????

eğer eldekinden daha kaliteli oyuncu alıyorsan o gerçek transfer olur.yoksa transfer çöplüğüne dönersin.

yabancı kısıtlamasında avraam medjani belkelam üçü birden alınır mı aga?ne kadar gereksiz.çakıl taşı ile almıyorsun bunları.milyon avrolar gidiyor.

Yatabare ve Cardoza harici hepsi cöp yabancilarin aksini iddia eden futboldan anlamiyor.

jairzinho
dedik ki geçen sene avrupa liginde grup lideri çıktı takım.boru değil aga.kimse buyur grup lideri çık demez avrupada.

burda herkes sezon bittiğinde kadroya küme düşmüş oyuncular muamelesi yaptı.kadroyu dağıttılar.oysa taş taş üzerine koyma mantığında olunmalıydı.yani eksik yerlere transfer yapılmalıydı sadece.sol bek stoper gibi.

juveye deplasmanda kök söktüren kadroya ihanet etti birileri.

ha takım küme düşmeye oynar yada avrupada sıfır çeker o zaman şu kadroyu bi temizleyelim mantığında olursun.

nchls
05.10.2014, 18:42
adrianı burada teneke bağlayarak yollayanlar çok arar şimdiden söyleyeyim. sanki yerine vaart geldi de yolladınız. Alın size 7-8 maç oldu girdiğimiz pozisyon sayısı bir elin parmak sayısı kadar ya var ya yok.

Enes Başkaya60
Masal okumayı bırak ey Vahid Hoca önce suçu kendin de ara sen hoca felan değilsin bunu bir öğren önce sağ bek oyuncuyu on libero oynatan adamdan hoca felan olmaz yazıktir yazacak birsey bulamıyorum...

Nihat Güneş
Hoca Ts taraftarinin bamtelini buldu habire oraya oynuyor...Bir kac guzel edebiyat ihanet eden oyuncu vs ....Ayiptur Hoca yaptigin yasindan basindan utan, skandal dizilisle oyuna basliyorsun yaptigin tum hamleler yanlis ve hatali ama suclu futbolcular hadi ordan !!!

nchls
05.10.2014, 18:43
eldekilerle bence kurulabilecek en ideal ortasaha
---costant--soner---
------ekici-----.

mustafaction
05.10.2014, 18:44
Vahid diyor ki sabote var. O zaman kendi vazifeni yap ve buna engel ol. Bostan korkuluğu diye koymadılar seni oraya. Bir de şu maçlar öncesi para dopingi saçmalığı bitsin artık. Neymiş ödemeler erkenden yapılmış da futbolcuların kafası rahat etmiş. Biraz burunları sürtsün. Ne verdiler ki takıma ödüllendiriyorsun?

Bud Spencer
istikrar sart...alisma sürecinde bu denli rotasyona girmeyi yanlis buluyorum
Mustafa, Özer, constant, onur, papa tam 5 tane ilk onbir adami yoktu bugün
cardozo ve yusuf'u oynatmamak hata

devre arasi süper bir merkez ortasaha almaliyiz

onur
bosingwa Mustafa papa Ishak
sefa BIGLIA Özer Constant yusuf
cardozo

cözülmeyecek durum degil, sakin olun arkadaslar

biltrabzon
Adrian bunlari top diye oynar.

Fatih Birinci
Hani o avni akerde usain bolt sprinti atan...trabzonu texas gibi lanse eden ahlaksiz ersun mu...hadi lan ordan

zx61
Keşke transferde tüm ipleri eline verdiğimiz td vahid değil başka birisi olsaydı..şuan yapılan bu harcamalarla çok daha tam ve güzel bir kadromuz olurdu..vahid gibi çatlak bir adama güvenip yola çıkmak büyük hataymış sabotaj demiş vahid benim vahid gibi hocam olsa ben de göndermek için elimden geleni yapardım

sasort
05.10.2014, 18:45
Kaçıncı sıradayız�� Birde şampiyonluk şansı kalkımı

Nihat Günay
05.10.2014, 18:46
Malouda bari dursaydı lan....

Medjani nedir?

carolo
ne Yatabare nede Cardozo su an transferler arasinda tek ama tek bir oyuncu top oynuyor
o da Papadopoulos

kudu_61
Maç 2-0 hocanın oturuşuna bak bide kahve getirseydiler bari utan utannnnnnnnnnn

Can
İstersen o Yedek kulübesinde grev yap yinede senden hiçbir şey olmaz Vahid hoca. Trabzonsporun tarihini lekelemeye hakkın yok. Tarihimizin en kötü başlangıcını yaptık hemde ilk defa bir hocaya böyle kadro kurulmuşken . Raydan çıktık. Bu bu şekilde devam edecek bunun dönüşü yok. Erkenden hamleyi yapmamız lazım. Senin oyun anlayışınla Trabzonspor ancak ligde kalmaya oynar hoca. Bırak git rahat edelim.

KemalisTS
Hami Mandıralı gelsin, hiç değilse paramız yabancıya gitmesin.

colman
Takım hocasız oynuyor ortada hoca falan yok yani...

x_man
05.10.2014, 18:47
Sen o futbolculara hain de sonra o takimi yonet is mi bu hoca temel fikrasina ozenmis ama hic guldurmuyor!!!

orhan42
Vaart ve natcho ikilisnden birisi alındaydı da şu Medjani denen futbolcu müsveddesine kalmasaydık ya...orta saha ,orta saha diye kıçını yırttı bu taraftar...Son gün Avraam , Varis ve Yatabare alındı..Ne salakmışız,tansfer furyasına aldandık desenize..

Enes Başkaya60
Keşke transferde tüm ipleri eline verdiğimiz td vahid değil başka birisi olsaydı..şuan yapılan bu harcamalarla çok daha tam ve güzel bir kadromuz olurdu..vahid gibi çatlak bir adama güvenip yola çıkmak büyük hataymış sabotaj demiş vahid benim vahid gibi hocam olsa ben de göndermek için elimden geleni yapardım

tamamen hak veriyorum Hami diyor bize tek forvet almadılar adama 25 topçu kadroyu baştan oluşturma niyetin var o zaman adam akıllı bir hoca alacaksin Tolunay gibi bakalım neler yapıyordu o paralarla ayıptır günahtır Vahid topçulara suç atıyorsun...

Oruç
05.10.2014, 18:48
Masal okumayı bırak ey Vahid Hoca önce suçu kendin de ara sen hoca felan değilsin bunu bir öğren önce sağ bek oyuncuyu on libero oynatan adamdan hoca felan olmaz yazıktir yazacak birsey bulamıyorum...

Hami Zeki'yi ortada oynatınca da diyor muyduk bunu ?

carolo
ilk golde Zeki ayakkabi baginimi yapiyordu?

maskeli61
Aralık ayında kongre kesin dimi?

Nihat Güneş
05.10.2014, 18:49
Mediani yi ortasaha oynat, Bosiyi ortaya al , Sefa yi sola cek , Serdar dan forvet yap , Waris i kanada cekip rezil et , Zeki den sagbek yapmaya calis , mac 2 0 olmus hicbir hamle yapma , Cardozoyu zamaninda oyuna alma sonra vay efendim ihanet eden oyuncular varmis ayip be Hocam.cidden ayip

gökçay61
05.10.2014, 18:49
---------------------fatih---------------------
bosi-------yumlu------musa------------ishak
sefa------salih---------constant---------yusuf
----------------ekici---------------------------
-----------------cardozo---------------------

benim ideal kadromda 3 tane yabancı var. Yada

----------------fatih---------------
bosi--------yumlu------belkalm------ishak
sefa-------salih-------constant----yusuf
-----------waris-----cardzo--------------

yada
-----------------fatih------------------
bosi-------medjani-----belkalm-----ishak
sefa------salih----constant-----yusuf
------------------ekici-------------------
---------------cardozo--------------------

topu topu 3 tane kadro kuracak ama bunu yapmaktan aciz bir anrtenör var yazıkkkkkk

orhan42
05.10.2014, 18:50
Maç olmuş 2-0 biz seyrediyoruz hoca da seyrediyor..Yapsana hamleni...Sabotajmış,pranoyak herif..

Enes Başkaya60
05.10.2014, 18:50

Anlamadım abi Hami de malzeme mi vardı elindeki kadroyla bence en iyisini yaptı...

Muhammed Ayaz
05.10.2014, 18:51
yalnız soneri beğendim oyuna girdikten sonra insiyatif aldı ve epey uğraş verdi bence bu orta sahada oynar zaten orta saha yok takımda ....

DEEP BLUE
Sevgili genç kardeşler... Şuraya eskileri yazmayın. Hele titrek manda Adrian'ı asla... Hepsini gördük...

murat
Burada ihanet eden tek kisi varsa oda vahid rezili.....

Berke6198
Hiç kimse verilmeyen penaltımızı konuşmuyor. İlginç!

sasort
Ben hani Hoca'yı özledim bu arada kaçıncı sıradayıZ

Nihat Güneş
Zeki nin orjinal.mevkisi ortasahadir...1461 de yildizlastiginda bu mevkide oynuyordu aslinda Hami orjinal.mevkisine cekti Zeki yi :)

nchls
05.10.2014, 18:52
ilk golde Zeki ayakkabi baginimi yapiyordu?

evet ayakkabılarını bağlıyordu ismi gibi kendide çok zeki olan arkadaşım

ozzy!
Salih orta sahada Carl'dan daha verimli olur.

Enes Başkaya60
ihanet eden sensin ey Vahid Hoca her işini de duygu sömürüsü ile yaptırmayı bırak artık...

Adem Akyüz'
Bugün;

Serdar(sağ açık) forvet arkasında,
Sefa(sağ açık) sol açıkta,
Bosingwa(sağbek) orta sahada,
Waris(forvet arkası, 2. Forvet) sağ açıkta,
Zeki(futbolcu değil) sağbekte,
Medjani(stoper) orta sahada oynadı.

Allah aşkına Vahid hocam, bu kadrodan ne beklentin vardı bugün?

Ertan1982
05.10.2014, 18:53
kaldi 2 mac ama degisen birsey olmiyacak.

ahamitokutan
alacağınız bir adamakıllı orta saha idi.bibras yeterdi.borce yi de göndermeyecektik.takım kötü değil aslında ama işte...

Mehmet Yusuf
Ya Allah aşkına azcıkta Şu Zekiye laf söyleyeni,
Sadece ben söyleyince az geliyor yetmiyor

Jedi
zeki ortasahada oynasın Medjani den çok daha fazla katkı verir eminim

Nihat Günay
Salih orta sahada Carl'dan daha verimli olur.

Orta sahada Carl'dan daha verimli olmayacak biri var mı diye düşündüm. Aklıma kimse gelmedi...

Sefa Alış
05.10.2014, 18:54
Vahid'in ne yapmaya çalıştığını hala anlayamıyorum,
şu an ortada bir takım yok.
Başlarda takım hazır değil diyordu da, bu kadar oyuncu sana alındıktan sonra ancak şampiyonluğa bahane uydurabilirsin. 5 haftada 4 beraberlik, 1 mağlubiyet yemez hoca.
Burda da oyunculara sallanıyor, performanslar kötü ama oynadığımız takımların kadrolarından daha kaliteli adamlar var elimizde. Performansı almayı bileceksin, tek bir mevki sıkıntısı değil bu.

Doğukan Uçan
zokora ve colmanı arar olduk

Jedi
zeki nin hiçbir suçu yok.....boşuna sallamayın ona , bu adam benden sağbek olmaz diye bağırıyor ama cezayir menekşesi duymuyor

sanırım medjani ile ilişkisi var ama kimse ne olduğunu bilmiyor

Nihat Günay
Keşke milli takım arası olmasaydı.

2 hafta boyunca bu puan durumuna bakılır mı?

Samet GÜVEN
05.10.2014, 18:55
Özer ve yumlu nun dönüş tarihleri hakkında bilgisi olan var mı ?

DEEP BLUE
05.10.2014, 18:56
Artık okul birinisi oğlumun bile "zeki" olduğunu aklıma getirmemeye çalışıyorum. Sıtkım sıyrıldı bu kavramdan...

levithan69
bu vahit de amma boşmuş.sabote filan hikaye.hangi alemde yaşıyor bu adam?sen topçuları önce yerinde oynat,sonra konuş.sefa sol açık komedi,boss orta göbek,komedisin hoca.

oktay61
Sizce kimdir bu ihanetin içinde olanlar çık ve söyle. Bosingwa derse şaşırmam mal Boşnak

Jedi
Salaklik bende...biliyodum karabükün cikis maci olacagini her nendense kotü giden takimlar bizi yenip cikis yapiyor...bile bile gittim güzelim 50 euroluk kupona Trabzonsporu koydum...eniştem hep der bana fanatik olma iddia oynarken ..napalim bizimkisi de Aşk....kupon umrumda degil ama bu rezillik kanima dokunuyo

canlıdan 50 pound basıp basmamak arasında kaldım o ara traore beni kurtardı :D

3.00 ganyan veriyordu bet365.....

Erbay
Hocanın derhal gönderilmesi lazım. 5 maçta 4 puanı hele de böyle umursamazca 3-0 yenilmek yani devre arası kovardım ben olsam. Sinirden cümle kuramıyorum.

90 dakika ısrarla uzun top atmanın mantığı nedir ya. Ya rabbi bizi sınıyorsan bir işaret gönder. Ya sabır ya sabır...

gurur6134
05.10.2014, 18:57
Istifa haberi yokmu hala bu kadar onursuz insanlar var..100milyonluk transfer yapip 5 haftada 4 puan alan baska takim varmi dunyada yine tarihe gectik..

inadina61_08
Geçmiş sayfaları okumaya cesaret edemedim, içimi döküp kaçayım. Bayram zehir zemberek başlamıştı iyice zehir oldu
Hoca hala güvendiği oyuncuların ihanetini göremiyorum ve İnat ediyor.
1.Zeki bu takımda oynayamaz. sağ ayaklı ve sağ bek oynayacak onlarca oyuncumuz hatta ters ayaklı oynatabileceğin bir iki oyuncumuz var.
2.Sefa solda neden başladı. waris yüzünden başladı desek,verimsiz olduğunu gördü bir ara yerlerini değiştirdi sonra tekrar sola geçti. sefaya iyice yazık olacak orada.
3.Bosi'den çok iyi orta saha olur ama şimdi değil belki 6-7 yıl önce denenseydi şimdi olurdu da bu yaştan sonra ona da yazık orada onu anlayamayan oyuncularada.
4.Yusuf'a ne kadar kızsanızda elimizde çok iş yapabilecek biri. çok geç aldı oyuna.
5.İshakın çıkması bence çok hatalıydı. 3'lü savunmaya dönmek için bekden birini çıkardın anlarımda sardarı çıkarsaydın da ishak ve yusuf la o kanatta ikili oynayıp o kanadı mahvetseydik.
6.Ayrıca serdar çok da yorulmuştu.
7.warisin çıkması da bence hataydı. medjani gibi bal yapmayan arı varken bana tuhaf geldi. waris birşey veremedi belki ama medjani oyundayken waris ortada bile oynardı(serdarın yerinde)
8.hadi hepsini geçtim; cardozoyu oyuna aldın yatabare ile ikili oynayacağız diye sevindik bir an, iki dk geçmeden şok olduk yatabare kanatta oynuyor, sefa cardozoya yakın. 3-6-1 gibi birşey oynamaya çalıştık anlayamadık. ama tüylerimi diken diken yapan kısmı ise, yaptığımız bir orta bile oyuncularımıza gitmedi, çünkü yatabare orta yapmamalı ortaya hedef olmalı.
9.takımın sağ beki, sağ ve sol açıktan fazla orta yapıyor. bu hocanın hatası değil ama oyuncuların utanması gereken birşey. tamam sağ bekiniz çok yetenekli gider gelir de 20'lik çocuklarda ona ayak uydurur bari...
10. Top belkaleme gelince medjaninin eli hep ileri vur şeklinde hareket ediyor. top alıp verecek; yok. top kesecek diyelim, hızlı adam kara trenin yanından geçen yüksek hızlı tren gibi uçup geçiyor. bunlar için sahada kalacaksa 10 kişi çıkalım daha iyi. yada salih oynasın da yabancı kontenjanını başka yerde kullanalım. yada kimse oynamasın.
benden şimdilik bu kadar. ekleme yapılabilir.
vahid hoca daha oyuncuları tanıyamamış, güvendiği dağlara kar yağıyor haberi yok. herşeyin bahanesini vahid hocayı savunan biri olsam buldum diyelim. bana kimse bu kadar yetenekli oyuncuların var ve hala takım pas yapamıyor. burada sorun sistemde oyuncularda değil.

bahadır2561
Medjani denen adamdaki israrin yuzunden destegimi cekiyorum
Bu kadar da kör olunmaz
30 tane transfer yaptik orta saha bombos bunu goremeyen adam en kisa zamanda takimdan gitsin
Bibras'i veto edip Bosingwa ve Medjani'yi ortada oynatirsan kufuru yersin
Şova gerek yok

Jedi
iddaa ediyorum şu takımı al 15 gün arada yılmaz vurala ver, ilk rakibini 4-0 yener,

varmı aksini iddaa eden?????????

Bud Spencer
bugün ilk defa bende mücadele anlaminda tatmin olmadim, hoca haksiz degildi söylemlerinde

Enes Başkaya60
05.10.2014, 18:58
Sizce kimdir bu ihanetin içinde olanlar çık ve söyle. Bosingwa derse şaşırmam mal Boşnak

bosingwa diyecek zaten başka birini mi düşünüyorsunuz kastettigi oydu zaten...

Uğur Gündüz
Boşuna bu taraftar Zeki diye kıçını yırtmıyor. Adam ilk golü yedirdi, ikincisini de Attı! Sadece bu yanlış tercih bile maça bizi ortak etmedi.

Ayrıca her maç sağ açık oynayan Sefa niye solda kimse anlamadı. Eğer Serdar'a görev vermek istiyorsan sola da Yusuf'u koy. Ortaya illaki Medjani olacaksa yanına yetersiz de olsa şu anda alternatifsiz Ekiciyi koy. Ileride de Cardozo-Yatabere olsunki rakip çakılı Kalsın.

Kim nerede oynadığını anlayana kadar maç gitti. Kadro istikrarı sağlamadan skor istikrarı sağlanamaz.

serdaracıl
Hala hami diyen var. Hamini kadrosununustune 3727362782838 futbolcu alip 5273783938393003 lira harcamişsin. Vay efendim hami de böyle yapiyordu. Biz o kadar parayi neye harcadik.

Hakan
Sevgili genç kardeşler... Şuraya eskileri yazmayın. Hele titrek manda Adrian'ı asla... Hepsini gördük...
:) Tarzını özlemişim abi

güneyli
Profesyonel bir futbolcusun.Rakip taç atıyor.Sen ayakkabı bağlıyor ve el kaldırıyorsun.Bölgenden hızlı bir atak ve gol.Sorumluluğun ayakkabıdan önce bölgeni korumak.Gösterişi sorumluluktan önce düşünen kafa tipi.Allah ıslah etsin.

Togrul
Trabzonsporun kadrosu kötü bir kadro değil Medjani de dahil.
Fakat etrafında sürekli gergin bir hava oluşturan hocayla hiç bir takım başarılı olamaz.
Çalışanın veya oyuncun olsun hiç farketmez en basit işi bile yapamaz.
Bu adam 1 sene evvel İHOya söz vermiş ola bilir.
Fakat benim izlenimim Cezayir gruptan çıktıktan sonra Trabzona gelmeye hevesli değildi.
Şu anda istifayı düşünmüyorsa inanın bunu sırf kendi kariyeri için yapmıyordur Trabzonsporu sevdiği için değil.
Ama 1 ayda geçse bu iş olmuyor ve olmuyacakta. Hatta olmayacağı da belliydi.
Şimdi bu birliktelik daha da hasar gördü. Takım Tarihinin en kötü sezonunu geçiriyor. Kendi istifa etmese bile yönetim tazminatını ödeyip yollamalı.

Jedi
05.10.2014, 18:59
Medjani denen adamdaki israrin yuzunden destegimi cekiyorum
Bu kadar da kör olunmaz
30 tane transfer yaptik orta saha bombos bunu goremeyen adam en kisa zamanda takimdan gitsin
Bibras'i veto edip Bosingwa ve Medjani'yi ortada oynatirsan kufuru yersin
Şova gerek yok

bibras'ı veto eden zihniyetin ben.....................

bibras şu takıma hayat verirdi, can suyu olurdu

Mert Acar
05.10.2014, 19:00
SORUN TAMAMEN MENTALİTE.
5 maçta 2 gol atıyorsan sorun mentalitede arkadaş.elinde cardozo,yusuf,waris,yatabare,sefa ayrıyetten hücümcu bekler bosi ve ishak var.ama sen gol yemeyeyim derdindesin eee onuda beceremiyosun ?

sasort
05.10.2014, 19:00
Acaba şu maçı tekrar oynama şansı olsa Bosingwa sağ bel zeki orta saha olsa sonuç nasıl olurdu

Mert Acar
05.10.2014, 19:01
SORUN TAMAMEN MENTALİTE.
5 maçta 2 gol atıyorsan sorun mentalitede arkadaş.elinde cardozo,yusuf,waris,yatabare,sefa ayrıyetten hücümcu bekler bosi ve ishak var.ama sen gol yemeyeyim derdindesin eee onuda beceremiyosun ?

nchls
yalnız ortasahada zeki > medjani. Pas yapamamamızın bir numaralı nedeni bu adam. koş , topu kap dan ileri vur. Koş topu kap rastgele ileri vur. Ne anladık kaptığın toptan rakip atak tazeliyor.

Kasım BEKTAŞ
bugün maça başladığımız kadro ile hiç bir teknik direktör maça başlamazdı
hatta futbola yeni başlamış biri bile bu kadro ile başlamazdı
gider futbolculara senin mevkin ne diye sorar serdar gürleri forvet arkası oynatmazdı

fatih terimin ilk başladığı zamanlarda da aldığı sonuçlar kötü idi
gönderilmek isteniyordu biraz sabır edildi sonrası malum
ama fatih terim o ilk zamanlarda bile bu kadar saçma bir kadro seçimi yapıyormuydu hatırlmamıyorum

yerine iyi bir alternatif bulunduğu an medjanisi ile beraber hocaya yol verilmeli

şu kadroya kafanıza göre oynayın deseniz en kötü 4. olur

Nihat Güneş
Hocayi koru korune savunmak icin oyunculara namussuz muamelesi yapiyorsunuz ayip...Kul hakkina girer...O sahada ben Ts u sabote decek adam gormedim ...Zeki fanatik hayir yeteneksiz ama namussuz degil...Ayni sekilde bir onceki macin yildizi Bosi ...Sabote edecek biri degil. Ayiptir Hocanin yaptigi ve burda koru korune savunanlarin yaptigi...

Ahmet Erkan Sezgün
05.10.2014, 19:02
Sen yanlış oyuncular oynat, birde verimli adamları yanlış yerde oynat,formda oyuncuların yüzüne bakma,korkak oyun anlayışı benimse sonrada mağlup olunca suçu oyunculara at öylemi ? Yok Halil efendi o kadar da ucuz değil kusurabakma,sen o kadar oyuncu aldıracaksın,kulübü bu kadar mali yükün altına sokacaksın birde utanmadan suçluyu oyuncular ilan edeceksin.Bunun adına güzel Türkçem'de pişkinlik denir.9 Tane resmi maç oynadık ve takım sürekli ileri gitmesi gerekirken,sürekli bir geri gidiş söz konusu.Sakat sayısı nedense sürekli artıyor,senin Cezayirli prenslerin dışında yeri garanti olan tek bir oyuncu yok.Takımı defans ve forvet çöplüğü yaptın,senin sistem dediğin doldur boşalt.

Şimdiye kadar sustum acaba diye ama olayın acabası kalmamış.Takımda umut ışığı adına tek birşey yok,nasıl zaman istiyorsun utanmadan.Zaman verilir ama o zamanı alan hoca ve takım sürekli üstüne birşeyler koyar,bizim takım ise zaman geçtikçe geriliyor.

Geçen haftanın en iyilerinden birisi Yusuf neden yok ? Bu Medyani sürekli oynamak zorunda mı ? Belkalem denilen adamdan BAL liginde bile bir sürü bulursun,Cardozo gibi adam varken Waris'î oynatmak zorundamısın ? Bu kadar transferden sonra hala Zeki sağ bek,Bosingva ön libero oynuyorsa,ayana dönüp bakacaksın ve adamlığından utanacaksın.Sadece medya önünde esip gürlemekle olmuyor bu işler.Sanırım doğruları söylüyorum lafı sadece başkalarını eleştirirken geçerli bir argüman,birazda kendini eleştir de görelim.i

Bu hoca ile bu iş yürümez arkadaşlar,kim ne derse desin,bu kadar kişiliksiz,korkak bir adamla anca kümeye oynar bu takım,ötesi yok.

Can
Bu takıma adam akıllı ortasaha aldırmayan (Bibrası veto eden) hoca Allahından bulsun. O yaptığımız transfer bütçesinlee bu takımm açık ara şampiyon olurdu adam akıllı bir hocayla ! BİZİM YÜZÜMÜZ GÜLMEDİ GÜLMEYECEK ! Biz dahil eminim futbolcularda istemiyor hocayı .

Fatih Birinci
Hiç kimse verilmeyen penaltımızı konuşmuyor. İlginç!
Kardesim penalti verse nolur? Böyle futbol olmaz

Jedi
05.10.2014, 19:03
vahid sen afrikaya git

ben sana inanmıyorum ve güvenmiyorum sen bu işi bilmiyorsun

gurur6134
05.10.2014, 19:03
Hoca resmen aciklmarinda sacmalamis ihanet eden biri varsa kendisi hala bahane ariyor.Sefa Sol acik degil...

Serdar forvet degil...

Waris kanat degil...

Zeki sagbek degil...

Bosi onlibero degil...

Sunlari halisahada yapsaniz cok zayif rakipten bile fark yersiniz.bunu goremeyen hoca ihanetin ta kendisini sergiliyour..biraksin bahane uydurmayi azcik onuru varsa istifa etsin..bunu hak etmiyoruz..

Jedi
05.10.2014, 19:04
Bu takıma adam akıllı ortasaha aldırmayan (Bibrası veto eden) hoca Allahından bulsun. O yaptığımız transfer bütçesinlee bu takımm açık ara şampiyon olurdu adam akıllı bir hocayla ! BİZİM YÜZÜMÜZ GÜLMEDİ GÜLMEYECEK !

vay be bibras'ı veto eden zihniyet ,

bibras senin burnuna os...........sun

zx61
05.10.2014, 19:04
tamamen hak veriyorum Hami diyor bize tek forvet almadılar adama 25 topçu kadroyu baştan oluşturma niyetin var o zaman adam akıllı bir hoca alacaksin Tolunay gibi bakalım neler yapıyordu o paralarla ayıptır günahtır Vahid topçulara suç atıyorsun...

Vahid beni ne takımlar istedi ama Trabzona sözüm var dediğinde aslında vazgeçmeliydik ondan..iyi hocalarımız kadro yönünden sıkıntı çektiler elindeki kısıtlı kadroyla hami iyi işler başardı diyebiliriz ..hami gelirse de ondan mucizeler beklemek hata olur senin getirdigin vahid orta saha aldırmamış fatih medjani gibi adamları bela etmiş kulübe hami de en azından ilk yarı bitene kadar vahidin transferleriyle oynamak zorunda..cardozo yatabare constant waris gibi adamların hocayı sevmediği performanslarını tam yansıtamadıkları belli hami gelirse en azından onların performansı artar

Hakan
05.10.2014, 19:05
İlk galibiyetimizi alarak çifte bayram yaşamak dileğiyle...
Atlamayalım :)

ilyskm
İstifa olmazsa emin olun haftaya Mersin maçından sonra aynı şekilde konuşur

nchls
ha bir de waris kanattan ziyade forvete cardozonun yanına geçerse daha verimli olur düşünceyim. Araya kaçar felan belki kanatta oyunu sıkışıyor. Aaa ama pardon ara pasını kim atacak.

Nihat Güneş
Bu takim sayisiz Hocayla sayisiz kotu sonuc aldi ama hicbirisi oyuncularini ihanetle suclamadi, kibrinin de bir sınırı var Vahid Hoca...Sucladigin bu oyuncularla nasil mucadele edeceksin...Herkssi zann altinda birakmak yakisiyor mu? 1 ay sabir dedim yine de ama su demecinden sonra ya adam gibi isim ver ya da istifa et...

61baron61
05.10.2014, 19:07
ya bi sitede zekiyi övenler gördüm ...bizmi anlamiyoruz onlarmi futboldan ...

sasort
Bir memurum Aradı Karabük ne yaptı diye
Dedim TS maçı satmış kesin

Gülüyorum ne yapalım neler bekledik ne bulduk

sasort
Bir memurum Aradı Karabük ne yaptı diye
Dedim TS maçı satmış kesin

Gülüyorum ne yapalım neler bekledik ne bulduk

E. Okan Bülbül
Her maç sonrası bir daha maç izlemem diye kendime söz veriyorum ama tutamıyorum. Gelecek maçta Medjani denilen kalas 11'de olursa maç izlersem adam değilim.

gurur6134
05.10.2014, 19:09
Aslinda vahitinde sucu yok illede onda israr edip yonetimi bile karsisina alan iho da suc kendi belasini buldu cok bilmis..

Samet GÜVEN
05.10.2014, 19:10
1- normalde sağ açık olan Sefa sol açıkta

2- normalde sağ-sol açık olan Serdar 10 numara pozisyonunda

3- normalde sağ bek olan Bosingwa ön liberoda

4- normalde stoper olan medjani ön liberoda

5- normalde uç oynayan waris sağ açıkta

6- dünyada sayılı kalitelerden bir santraforun var ama yedekte.

Fazla uzaklarda bir şey aramaya gerek yok. Herşey ortada.

kncyalcin
05.10.2014, 19:10
Ya arkadaş bir kamyon adam var takımda. Çıkan kadroyu gördüm hatta buraya da yazdım. Bu kadro organize olamaz diye. Yılların sağ kanat oyuncusu sol kanatta, yine yılların sağ kanat oyuncusu forvet arkası ama sürekli kanatlara kaçtı. 2. santrafor sağ kanatta ki 11'e aldığın 2 tane sağ kanat orijinli oyuncun varken. Türkiye'nin en iyi sağbeki elinde ondan ön libero yaratmaya çalışıyorsun. Stoper orijinli adamı haftalardır ön libero oynatmaya çalışıyorsun. Her hafta aksayan sağbek oyuncunu zorla sağbekte oynatmaya çalışıyorsun. Eee bu takım nasıl organize olsun. 6 oyuncun zaten mevkisinin oyuncusu değil. Bu takım elbette oynamakta da zorlanır pozisyon bulmakta da..
Boss....Belkalem....Medjani.....İshak
Serdar/sefa...Zeki/Ferhat...Soner....Yusuf
.............Wariss.....Yatabare......... Böyle başlaman gereken bir maça bu şekilde başlamanın mantığını açıklayacak bir bilimsel kuramın olduğunu düşünmüyorum.
Zeki...Belk.....Akbaş.....İshak
........Medjani.....Boss.........
Wariss.......Serdar.......Sefa
................Yatabare........ Buyur buradan yak. Bu kadro az bile yedi..

ibrahim
05.10.2014, 19:12
Zeki nin orjinal.mevkisi ortasahadir...1461 de yildizlastiginda bu mevkide oynuyordu aslinda Hami orjinal.mevkisine cekti Zeki yi :)

Üçüncü ligde yarım sezonda yaptıklarıyla o lige göre yıldızdı evet. Adamın birisi diğer bir cimriye uyup tffye para vermemek için iki sene yedekte tutup köreltene kadar...

Gesendet.

gurur6134
05.10.2014, 19:12
O gelsin bu gelsinede gerek yok futbolculardan 1 ne deki 11 cikar maca cikar bu kadar kotu oynamaz..insanlari mevkilerinde oynatmak bu kadar mi zor butun turkiyenin goremeyip senin gordugun ne kibirin bu kadari fazla artik..

hyasin61
05.10.2014, 19:13
Sistem 4-4-2 ye donmelı ön liberosuz oynamak lazım Fatih-Bosi-Belkalem-Musa-İshak-Sefa-Constant(Soner)-Ekici-Yusuf(Waris)-Yatabare-Cardozo

B.AKDEMİR
05.10.2014, 19:14
Bu takım bu şekilde bir yere varamaz. Bu oyun mantığı bu ruh ve ilk 11 ile başarılı olmamız cok zor.Bu Vahid bu isi beceremiyor ve her geçen hafta daha da kötüye gidiyoruz.2. Kez lig arasına giriyoruz bu kez de toparlayamazsak puan farkı acılır.Artık Cardozo konstant waris yusuf sefa özer ve bosingwa li kadroyu oturtmaliyiz. Cardozoyu topla buluşturamıyoruz.

ibrahim
05.10.2014, 19:15
bugün maça başladığımız kadro ile hiç bir teknik direktör maça başlamazdı
hatta futbola yeni başlamış biri bile bu kadro ile başlamazdı
gider futbolculara senin mevkin ne diye sorar serdar gürleri forvet arkası oynatmazdı

fatih terimin ilk başladığı zamanlarda da aldığı sonuçlar kötü idi
gönderilmek isteniyordu biraz sabır edildi sonrası malum
ama fatih terim o ilk zamanlarda bile bu kadar saçma bir kadro seçimi yapıyormuydu hatırlmamıyorum

yerine iyi bir alternatif bulunduğu an medjanisi ile beraber hocaya yol verilmeli

şu kadroya kafanıza göre oynayın deseniz en kötü 4. olur

Niyeki? Hafta içinde forumdaki teknik direktörlerin hepsi büyük ölçüde aynı isimleri yazdıydı? Tutmayınca Vahide laf söylemek kolay tabiki. Teknik sorumlu o nasılsa...

Gesendet.

ozturk
05.10.2014, 19:16
Vahitten kurtulmazsak ligin dibine demir atarız

Nihat Güneş
05.10.2014, 19:17
Niyeki? Hafta içinde forumdaki teknik direktörlerin hepsi büyük ölçüde aynı isimleri yazdıydı? Tutmayınca Vahide laf söylemek kolay tabiki. Teknik sorumlu o nasılsa...

Gesendet.
Bu 11 dogru dizilisle Karabuk u yenerdi kadroda problem yoktu ama dizilis skandaldi ....Sen 6 oyuncuyu alakasiz mevkilerde oynat ee sonuc normal Hocam...

Ha o kadar etkili mi dersin ben de Bosi ye bak derim ...

KemalisTS
Gol yemeyelim diye diye gol atamamayı öğrendik.

Adem Akyüz'

Gesendet.

Herkes aynı isimleri yazmış olabilir ama hiç kimsenin o oyuncuları, Vahid hocanın bugün oynattığı mevkiler için yazdığını sanmıyorum..

jetair
05.10.2014, 19:18
Geçen yıl Bosingwa'nın ortasaha oynadığı Balıkesir kupa maçını maçtan önce hepimiz hatırlamıştır sanırım

pirana61
05.10.2014, 19:18
bizim ahmet hoca vardi bi ara takima güzelde top oynatmisti.nerelerde acaba?

Berke6198
05.10.2014, 19:19
Kardesim penalti verse nolur? Böyle futbol olmaz

Penaltı verilse kimse ne olacağını kestiremez. Galip de gelebilirdik.

Bunlar dönüm noktaları, maçın kaderini değiştiren anlar. Frikik değil ki bu!

Trabzonspor taraftarı yenilgi aldığı zaman ona yapılan haksızlıkları da unutur, takımını eleştirmeye odaklanır.

Maalesef bu düşünce yapısından bir adım öteye gidemeyeceğiz.

Tuğrul
05.10.2014, 19:23
Fransız ekolünden hoca mı çıkmış ki ?

Biz Vahid ile anlaşıyoruz.

Kulüp takımlarında bir başarısı, devamlılığı yok.

TD'lük yaptığı milli takımlar da Fildişi, Cezayir gibi Fransız sömürgesi olan ülkeler ?

zafercalikoglu
05.10.2014, 19:23
Bence bu mağlubiyetle iyi oldu takım olma yönünde ilerliyoruz , İshak dediniz Serdar dediniz ikisinde seyrettimiz dimi

jetair
05.10.2014, 19:25
Bu maça özel olarak Zeki ve İshak'ın ilk 2 golde hatalı olduğunu söyleyebilirim öte yandan ilk golde Onur olsaydı farklı olabilirdi Herkes ortasahanın yetersiz olduğunu görüyor,Gözlerimiz Colman Adrian ve hatta Alanzinho gibi topu driplingle öne taşıyan oyuncuları arıyor.Özer Ve Mustafa Yumlu bir an önce dönmeli Hoca olarakta Ankaraspor (Osmanlıspor)'a iki yıldır bana göre iyi futbol oynatan eski stoperimiz OSMAN ÖZKÖYLÜ'yü öneriyorum

Cyzio
05.10.2014, 19:26
Adminler son golü hâlâ kayda geçiremedi.

.

Varlıbaş61
05.10.2014, 19:27

Trabzonspor taraftarı yenilgi aldığı zaman ona yapılan haksızlıkları da unutur, takımını eleştirmeye odaklanır.

Aynen katılıyorum !!

Mert Oğuzlu61
05.10.2014, 19:27
muhalefetin topladığı imzalar ne oldu, aralık ayı mı bekleniyor ?

iyattara
05.10.2014, 19:29
Takımda Onur'suzluk baş gösterdi.

Ozan Yazıcı
05.10.2014, 19:30
Boş muhabbetlere lüzum yok, hoca ve ekibi acilen gönderilmeli
Mevcut parametrelerle düşmesek de sürünürüz
Oynadığımız futbol falan değil, zaten Yavrular Akbaşlar futbolcu bile değil

serdaracıl
05.10.2014, 19:30
İho gibiler istifa falan etmez.

serdaracıl
05.10.2014, 19:31
Ersun yanal bu takimi toplar.

Tuğrul
05.10.2014, 19:33
Bu maça özel olarak Zeki ve İshak'ın ilk 2 golde hatalı olduğunu söyleyebilirim öte yandan ilk golde Onur olsaydı farklı olabilirdi Herkes ortasahanın yetersiz olduğunu görüyor,Gözlerimiz Colman Adrian ve hatta Alanzinho gibi topu driplingle öne taşıyan oyuncuları arıyor.Özer Ve Mustafa Yumlu bir an önce dönmeli Hoca olarakta Ankaraspor (Osmanlıspor)'a iki yıldır bana göre iyi futbol oynatan eski stoperimiz OSMAN ÖZKÖYLÜ'yü öneriyorum

1. golde '' Zeki-Medjani'nin '' hatası var(Medjani yine çalım yiyor)

2. golde '' Mustafa Akbaş'ın '' hatası var. (ofsaytı bozuyor)

Yenilen gollere Onur da engel olamazdı.

Colman, Adrian ve Alanzinho bu takımda olsaydı durum değişmezdi. 4 puan yerine 1 puanla sonuncu olurduk.

Hakan
Trabzonspor, Süper Lig'e çıktığı 1974-75 sezonundan bu yana en kötü ilk 5 haftasını geçiriyor. (iki sezon da 4 beraberlik 1 yenilgi)

Mert Oğuzlu61
İho gibiler istifa falan etmez.

onu diyorum işte muhalefet esip gürlüyordu imzalar hazır diyorlardı ne oldu o iş ? yok mu koca camiada TS ye başkan olmak isteyen aklı başında güçlü bir isim ? üfleseler düşer iho o kıvama geldi zaten.

redbul
Ersun yanal bu takimi toplar.

sana katılıyorum kardeş vakit kaybetmeden ersun yanal hemen takımın başına getirilmeldir.

zx61
05.10.2014, 19:34

Kardeş hoca sabotaj var diyor bu çok büyük bir iddia sırf bu yüzden bile vahid gitmeli bunu dedikten sonra bir daha bu oyuncularla nasıl maça çıkacak?penaltı filan hikaye yani bugün o penaltı verilseydi de kazanamazdık futbolcular kazanmamak için çıkmış

Furkan Özdem
05.10.2014, 19:34
Taraftarın yarısı "İstifa isteme hastalığı"na yakalanmış.

Enes Başkaya60
05.10.2014, 19:35
kastettigi oyuncular bosingwa ve cardozaymis ben sana bu saatten sonra söyleyecek tek kelime bulamıyorum vahid kadro dışı bırak da tam olsun bekliyorum...

Furkan Özdem
05.10.2014, 19:37
http://istikrar.nedir.com/

memozcan
05.10.2014, 19:38
Adminler son golü hâlâ kayda geçiremedi.

.

haha .. vahid de hala oturuyomuş yedek kulübesinde..:)

serdaracıl
Aslinda osman hoca da gittigi her takimda iyi işler yapti ama 1. Lig deneyimi yok. Erkenden takimin başina getirilirse harcanir gider diye düşunüyorum. Ayrica cok da karakderli biri

Tuğrul
Taraftarın yarısı "İstifa isteme hastalığı"na yakalanmış.

Haklı değil mi ?

Tek forvetli bir sistemden ödün vermeyen.

Oyuncu seçimleri, yerleşiminde saçmalayan.

Takımın pas kanallarını tıkayan Medjani'yi göz göre göre oynatan.

Bir antrenöre kim güvenip bundan sonrası için sabır gösterebilir.

memozcan
05.10.2014, 19:39
hala polyannacılık yapacak olan var mıdır??