PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Karabükspor 3 - 0 Trabzonspor | STSL 5. Hafta | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11]

fanatikdevri
06.10.2014, 12:44
Adam olup, doğru düzgün oynasınlar o zaman. Bıkkınlık geldi şu futbolcuların kaprislerinden. Ne hikmetse başarılı olmuş futbolcular hocayı seviyor, sönüp gitmiş adamlar hocaya laf söylüyor. İdmanlarda adam gibi çalışıp, maçlarda ellerinden geleni yaptılar da hoca bunlara rağmen kötü davrandı bu futbolculara? Söz konusu rakip takımlara transfer olmak olduğunda profesyonel oluyorlarsa aynı şeyi sahada da gösterecekler. Hocayla ne gibi sorunları olursa olsunlar sahada dediği şeyleri yapmak zorundalar.

Ne problemi olacak futbolcunun Hoca ile,bunların tamamını Halilıdziç aldırdı,takımdaki mazileri ne ki neyi problem ediyorlar.Sanal sorunlar ,hayali düşmanlar ancak gerçek problemi bulamayanlar için gerekli.Futbolcular eğer bu kadar kısa sürede
sorun yaratıyorsa bu futbolcuları transfer eden ve onlara doğru iletişimi kuramayan kişi sorumludur.

hyasin61
06.10.2014, 13:00
Hoca acıklamalarında son derece haklı .Bazı oyuncular gıydıgı formanın buyuklugunun farkında degıl .Bosi boyle oynuyorsa dıgerlerı de onun kadar oynamak zorunda.Hocanın ihanet sözünede katılıyorum bazı oyuncular formaya ıhanet edecek kadar kotu oynuyor.Geriye düşen takımın bir reaksiyonu olur ama takımdaki oyuncular bu reaksiyonu gosteremedı veya göstermedi .

Hakan
06.10.2014, 13:08
Başkanımız İlhan Cavcav olsun.Tam bizim taraftarla aynı kafada :)

Erkan SÜNGER
06.10.2014, 13:18
Vahidin sonuna kadar arkasındayım ben şahıs olarak güzel olacak inşallah. Sanki ilk defa yeniliyoruz bişey kaybettiğimiz yok düzelecek inşallah.

HOPA'LI TS'Lİ
06.10.2014, 13:19
30 milyon euro'luk takım ortada

Taraftarlar olarak biz çıkıp oynasak o golleri yemeyiz inanın

Hakemler de düşene vuruyorlar (verilmeyen penaltılar, kolay sarı kartlar vs.)

HOPA'LI TS'Lİ
06.10.2014, 13:20
Zeki, Belkalem, Medjani bir süre oynatılmamalı

Zeki kadroya bile sokulmamalı

Bosinin futbolu beni büyülüyor, yazık ya bu adama

Şoktayım, şoktayım, şoktayım.

Bir yerlerde yanlışlar var, bu takımın yeri 4 puanla 16. sıra değil

HOPA'LI TS'Lİ
06.10.2014, 13:21
Allah TS taraftarlarına sabır versin

sametaydin
06.10.2014, 13:22
Walla ben hocadan şüpheliyim. Destek veriliyor ama bu adam işleri daha da batırıp kendisi istifa edip gidecek. Bana öyle geliyor.

HOPA'LI TS'Lİ
06.10.2014, 13:22
Hakemler net penaltılarımızı vermiyorlar
bize kolay kart çıkarıyorlar
hakemleri de yenecek oyun oynamalıyız
iddiam sürüyor, 2 maç üst üste kazanalım
en kötü 2. Oluruz
bjk hariç diğerleri bizden iyi değil
takımda kazanamama stresi var, sorun bu
karabük bizden korkuyor, bizim kendimize güvenimiz yoktu dün

HOPA'LI TS'Lİ
06.10.2014, 13:23
Vahide güvenim konusunda şüphelerim artmaya başladı

ALDENİRO
06.10.2014, 13:28
hoca acıklamalarında son derece haklı .bazı oyuncular gıydıgı formanın buyuklugunun farkında degıl .bosi boyle oynuyorsa dıgerlerı de onun kadar oynamak zorunda.hocanın ihanet sözünede katılıyorum bazı oyuncular formaya ıhanet edecek kadar kotu oynuyor.geriye düşen takımın bir reaksiyonu olur ama takımdaki oyuncular bu reaksiyonu gosteremedı veya göstermedi .

dünkü macı stadta izleyen biri olarak diyorumki ; olay budur...

sametaydin
06.10.2014, 13:37
Hoca acıklamalarında son derece haklı .Bazı oyuncular gıydıgı formanın buyuklugunun farkında degıl .Bosi boyle oynuyorsa dıgerlerı de onun kadar oynamak zorunda.Hocanın ihanet sözünede katılıyorum bazı oyuncular formaya ıhanet edecek kadar kotu oynuyor.Geriye düşen takımın bir reaksiyonu olur ama takımdaki oyuncular bu reaksiyonu gosteremedı veya göstermedi .

Hoca açıklamalarında haklı filan değil. Orta sahasız bir takım nasıl maç kazanabilir söyler misiniz? Bu kadroyu kendisi kurdu. Sağ bek ve stoperden orta saha yaptı sahaya sürdü. Önlerine koyduğu üç oyuncu kanat oyuncusu sprinter 3 oyuncu. Kısacası 2 tane orta sahayla oynadı İkisi de orta saha değil!!! Sonra da mücadele yok diyor. Mücadele etse ne olacak bence yine skor aynı olurdu.

Hocamız madem bu kadar dobra konuşuyor o zaman kim ihanet ediyormuş çıksın söylesin ben göremedim öyle birini. Sadece sahada ne yaptıgını bilmeyen bir oyuncu sürüsü gördüm. Bu oyunun mimarı da kendisi!!! Bir de her maçta sonra oyuncularını suçlayan bir hoca ilk defa görüyorum. Sonra aynı oyuncularla şampiyon olmaya veya başarılı olmaya çalışıyor bu da çok enteresan. Sen oyuncuları sürekli böyle suçlarsan onlardan nasıl verim alırsın?

Antonio
06.10.2014, 13:38
hoca takıma ihanet etti. oyuncuları harcadı direkt. bu yüzden hocayı oyuncular sallamaz artık...

Fatih K.
06.10.2014, 13:39
Bir takımın ruhu orta sahası kadardır. Orta sahan ne kadar zorlarsa karşı takımı o kadar hırslı oynar takım. Şekil A şb Topal-Alper-Emre. Ama biz ne kadar mükemmel bir forvet ve defans hattına sahipsek demek her maç ortadaki 2 adamdan en az biri defans oyuncusu. Bu takımın orta sahasını kaldırabilen tek adam Constanttır. Diğerleri sapına kadar boş. Yok Sonermiş Ekiciymiş Salihmiş hepsi fos. Bize Melo, Atiba veya Topal tarzı bi orta saha lazım yoksa bu takım hayatta belini doğrultamaz.

Fatih K.
06.10.2014, 13:40
hoca takıma ihanet etti. oyuncuları harcadı direkt. bu yüzden hocayı oyuncular sallamaz artık...

Vahid Hoca başarılı veya değil ona diyecek birşey yok ama Vahid Hoca şu an istifa etse dahi bize çok faydası oldu. Yoksa biz bu kadroyu kuramazdık kesinlikle.

inadina61_08
06.10.2014, 13:42
dünkü macı stadta izleyen biri olarak diyorumki ; olay budur...

ama o vahid hoca oyuncu değişiklikleri ile ihanet edenleri oyundan almaması da çelişki değil mi?.
Vahid hoca bazı oyunculardan beklediği performansı alamıyor. bu hafta "ihanet" kelimesini kullandı madem bu oyuncuları bugün kadro dışı bırakabildi mi! bırakamaz, çünkü ortada bir ihanet değil yetersizlik var, fizik, oyun mantalitesi, taktik...vb ve bunların sebebi maalesef hoca. Zeki ikinci gole yetişmeye çalışırken yetenekleri ölçüsünde topa müdahele etti bu mu ihanet, onun yetenekleri o topu oradan dışarıya atmaya yetmezdi bunu biz biliyorduk kendisi bunu 3 aydır göremediyse bir zahmet kendini suçlasın artık.
oyuncularla çalışmadım diyor, 3 ay boyunca ;zeki, yusuf, Yumlu ve salihle çalıştı, yıllardır çalıştığı medjani, belkalemi hiç demiyorum. bahane değil çözüm üretmeli artık.

Bdeniz_61
06.10.2014, 14:11
Mersin in bile yendiği Karabük'e 3-0 yenildiğimize mi yanayım,
Zeki Yavru'nun bu işten milyonlar kazandığına mı yanayım,
Galip gelemedik diye iddaadan giden 300 lira mı yanayım,
20 küsür transfer yapmamıza rağmen 5 maçta aldığımız 4 puana mı yanayım,
Yapılan transfer heyecanıyla aldığım ligtv için mi yanayım,
Onur 6 ay yok,onun sakatlığına mı yanayım,
Gelecek için hiç ümidim yok,ona mı yanayım, ne yapacağımı şaşırdım...

Erbay
06.10.2014, 14:21
İlk ve son golde kaleye vurduran oyuncuların yaptıkları tam skandal.

İlker Yazıcıoğlu
06.10.2014, 14:33
Dün sinirimden maçın ilk yarısı bitince çıkmıştım dışarı.İzlememiştim.Şimdi yediğimiz 3. golü izledim de o Belkalem nedir arkadaş?

Burada övülüp övülüp duruyordu bu herif.Kimse bana bu adamı savumasın.Bunlardan sağlam bir defans hattı olmaz...

Yok efendim defansımız oturmuş falan fasa fiso....

Yumlu'nun tek bacağı bile etmez bunların alayı.....

Medjani,Belkalem,Papa gereksizler....

Boşuna yabancı kontenjanı israfından başka bir şey değiller.....

ccd6167
06.10.2014, 14:37
http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/goller/2014-2015/5/kardemir-karabukspor/abdou-traore-14477

Ilk golde zekinin sallanamsını izlesinize bide hakeme deparınını

Uğur Gündüz
06.10.2014, 14:43
Yalnız bizim uğursuzluğumuz mudur nedir ne goller atıyor adamlar. O traore hıyarı ilk ve üçüncü goldeki yerden 100 Vuruş yapsın ancak ikisi kaleyi tutardı ve bizim maçta ikisi de tuttu.

Oğuz B.
06.10.2014, 22:55
Bu kadar saçmalık ancak yılda bir iki kez meydana gelir dünya üzerinde. Genelde amatörde olur.

Utanç verici bir akşamdı. İnşallah utanmışlardır.

Mustafa Ayazoğlu
06.10.2014, 23:10
ne beşiktaş 11 puanlık top oynadı
ne gs ne fb 10 puanlık

hakemlerin bu lige ayar verdiği ortada

kncyalcin
07.10.2014, 00:03
Hocaya tepkinin fazla olmasını makul karşılamak gerekir. Bir hocanın ilk yapacağı şey oyuncunun formda ve iyi olanını kadroya yazar ama kendi mevkisinde yazar. Kalan eksikleri elinde kalan isimlerle doldurur.
Boss, İshak, Sefa, Yusuf, Cardozo, Yatabare yi yazarsın kalanı doldurursun. Yerlerini değiştirirsen takım 2-3 eksik yerine 8-9 eksikle oynamıl gibi olur. Bence hocanın mevkilere göre oyuncu özellikleri konusunda sıkıntısı var..

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

memmedaga
07.10.2014, 00:35
Ne problemi olacak futbolcunun Hoca ile,bunların tamamını Halilıdziç aldırdı,takımdaki mazileri ne ki neyi problem ediyorlar.Sanal sorunlar ,hayali düşmanlar ancak gerçek problemi bulamayanlar için gerekli.Futbolcular eğer bu kadar kısa sürede
sorun yaratıyorsa bu futbolcuları transfer eden ve onlara doğru iletişimi kuramayan kişi sorumludur.

İşte herşeyin özeti bu!!!!

Adamın daha ilk geldiği günden beri basın önünde oyunculara demediği kalmadı!!

2.5 ayda oyuncuların hepsinin sapık olduğu ortaya çıktı hemi ?

ulan oyunculara "HAİN" dedi daha ne olsun

çıkıp taraftar 3 tane hareket çekti herkesin aklı başından gitti herkes saçmalıyor.

Ne yapıyorsa kendi kendine yapıyor!!!

cyberentalpi
07.10.2014, 18:04
Ben yol yakınken Ersun Yanal derim. Adam seneye bir kac takviye ile ucurur. bizde bol paslı bol sutlu saldıran takım izleriz

ama senol hoca hami felansa varsın kalsın Halilhodzic.

Tolga Okumuş
07.10.2014, 18:06
Maçın özetini şimdi izleme fırsatı buldum.

Maç içerisinde çok net kişisel hatalar mevcut.

http://i.hizliresim.com/2Q9zaA.jpg (http://hizliresim.com/2Q9zaA)

Burda fake i yiyen Medjani tabiki şuçlu.Ceza sahası içinde bu kadar kolay çalım ve fake yenmemesi lazım.Aynı şekilde arkadaki Belkalem ise ondan daha hatalı davranarak Medjanin arkasına saklanıyor.Pozisyonun başındaki Zekinin ayakkabı bağı muhabbetine hiç girmiyorum o ayrı bir skandal.Ama oldum olası ceza sahası içinde veya çizgide bu kadar kolay çalım yiyen futbolculara hiçbir zaman ısınamadım.Benim kafamdaki hiçbir üst seviye futbolcusu burada çalımı yemez.Ama bizde 2 kişi aynı adamdan bir hareketle çalımı yiyor.

Maçın genelinde Zeki ön plana çıkmış ama asıl bir kişi daha var ki Trabzonspor'da ne işi var diye sormadan edemiyor insan.Mustafa Akbaş.

Trabzonspora hangi vasfı ile seçilmiş hangi özellği ile ilk onbirde oynuyor gerçekten merak konusu.Birisi çıksa anlatsada ikna etse beni.

Geçen sene iptal olan fb maçında Emenikenin attığı golden belliydi bunun Trabzonspor futbolcusu olmadığı.Ama ne hikmetse hala takımda hala ilk onbirde.

Buyrun;

http://i.hizliresim.com/m8k9q1.jpg (http://hizliresim.com/m8k9q1)

Burada adamın arkasından sıkı markaj yapıp yapışacağı yerde bir anda mesafeyi açıp kendisinden kat kat hızlı Ahmet İlhan pas çıkarttırıyor.

http://i.hizliresim.com/OdLXZ4.jpg (http://hizliresim.com/OdLXZ4)

http://i.hizliresim.com/Nb1QWa.jpg (http://hizliresim.com/Nb1QWa)

Ondan sonra koş Ahmet İlhanın peşinden.

Son yenilen gol daha vahim.

http://i.hizliresim.com/rd2bZa.jpg (http://hizliresim.com/rd2bZa)

Eğer sen bu kadar kolay çalım yiyorsan kusura bakma ama sen bin defa bu takımın topçusu değilsin.

TRabzonsporda bu tarz oyuncuların olması benim canımı fazlasıyla sıkıyor.Umarım yetkili kimselerinde canını sıkarda belki birşeylerin değiştiğini görürüz.

Bud Spencer
07.10.2014, 18:10
Ben yol yakınken Ersun Yanal derim. Adam seneye bir kac takviye ile ucurur. bizde bol paslı bol sutlu saldıran takım izleriz

ama senol hoca hami felansa varsın kalsın Halilhodzic.

kesinlikle takimi (2-3 takviye ile beraber ucurur)..bence sampiyon bile yapar
ama icin rahat olacakmi ersunu takimimizin basinda görünce?

selcuk pisligini aziz'e pazarlayan, avni akerde 100m rekoru kiran adami kenarda izlemek beni kahreder

muratt
07.10.2014, 18:33
kesinlikle takimi (2-3 takviye ile beraber ucurur)..bence sampiyon bile yapar
ama icin rahat olacakmi ersunu takimimizin basinda görünce?

selcuk pisligini aziz'e pazarlayan, avni akerde 100m rekoru kiran adami kenarda izlemek beni kahreder

Ersun bizi uçurur kabul. Ama ondan önce asıl bizim taraftar Ersun'u uçurur.
Hatta tam da bu üstteki yorum yüzünden taraftar Ersun'u uçurur...
Zamanında burada Selçuk iyi topçu yapmayın etmeyin derken Selçuk manevi oğlu deniyordu öyle sövüyorlardı Ersun'a. Bugün de işte Selçuk'u fenere pazarladı diye. Değişen birşey yok. Ersun bizim taraftardan küfürden başka birşey duymaz.
Benim burada yıllarca avatarım Ersun oldu, Avni Aker'deki depar olayına kadar hatta feneri çalıştırırken bile Ersun'du. Ersun benim gözümde Türkiye'nin en iyi hocasıdır. O 3-0 yenildiğimiz Sivas maçından sonra sahip çıkabilseydik 2011'de 7. değil 8. şampiyonluğumuzu çalmış olacaklardı. Ama bizim taraftarın olduğu yerde Ersun gibi adamlar yaşayamaz. O yüzden kimse boşuna Ersun felan deyip nefesini tüketmesin. Bizim kaderimiz sırasıyla Hami, Şenol Güneş, Tolunay, Şenol Güneş, Şota diye devam eder. Aralarda Hugo Bross stilinde yabancı gelebilir kısa süreli...

O yüzden, Vahid'e destek olacaksak olalım, olmayacaksak boşuna nefesimizi tüketmeyelim.

muratt
07.10.2014, 18:36
o değil de iyi yedik.
düşündükçe kafama sonradan dank ediyor.
puan tablosuna bakmak en son Ziya Doğan zamanında bu kadar koymuştu herhalde.
Ama kötü günlerde ayağa kalkabiliyorsan büyük takım olursun...

B.AKDEMİR
07.10.2014, 19:00
Puan durumuna daha yeni bakabiliyorum. 16. sıraları görmek gerçekten can acıtıyor. Halilodzic kafa yapısını değiştirmediği sürece başarılı olmamız çok zor. Cezayir'de yaşadıklarını kendi kafasında çok büyütüyor. Mersin maçı bana göre Halilodzic'in tamam ya da devam maçıdır.

Süleyman50
08.10.2014, 08:57
son 2-3 yıldır hangi takımın puana ve morale ihtiyacı olsa Trabzonspor maçı imdadına yetişiyor...

UĞUR DURTAŞ
08.10.2014, 16:26
3
üç yıldır çok yazıldı çizildi.
değişen olumlu anlamda bir şey yok.
2
iki yıldır Trabzonsporumuzun oyunundan utanıyordum.
bu sezon büyük umutlarla lige başladık.

dedimya değişen olumlu anlamda bir şey yok diye.
yine ligin en kötü topunu biz oynuyoruz.
U T A N I Y O R U M .

İlker Yazıcıoğlu
08.10.2014, 16:29
Hala ve hala ligin kaleye en az şut atan takımından 3 gol yemeyi sindiremiyorum arkadaş....

Niye bu kadar embesil bir takım olduk anlamıyorum.
Bunun nesine sabretmeliyiz bunu hiç anlamıyorum?

Takım oturacak diye bu kadar rezilliğe gerek var mıydı?

5 maçın birini bile alamaz mı yeni oluşmuş bir takım?

Trabzonspor bu arkadaş Trabzonspor.....

Neyle nelerle uğraşıyoruz anlamıyorum.....