PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Her Şey İnanmak, İnandırmakla Başlar

emre81
11.10.2006, 10:38
Uzun bir süredir yönetimi takımı bir çok konuda eleştirdik ve bu eleştirilerde yerden göğe kadar haklıydık. Stad projesi, transferler, teknik heyet seçimi ve yönetimin kendi içersinden bizlere kadar yansıyan çatlaklar. Tüm bunlar bu platformda gereken eleştirileri aldı. Bugün M. Ali Yılmaz'ın açıklamalarını okudum ve gereksiz buldum neden takım hava yakalamışken bu tarz bir açıklama yaptığına anlam veremedim doğrusu.

Sözün özü şu ki her şeye rağmen takım şu an iyi yolda iyi bir kadromuz var tek eksiklik tam manasıyla şampiyonluğa inanmak ve bu yolda tüm gücünü harcamak. Bunun için öncelikle taraftarlar olarak bizim buna inanmamız lazım ve bu inancımızı futbolculara aşılayarak onların da var güçleriyle bu hedefe odaklanmalarını sağlamamız gerekiyor. Bu satten sonra yapılacak tek şey takıma sonuna kadar destek vermek ve eleştirilerin dozunu düşürmek, her maçımızda Avni Aker dolmalı ve rakip takım baskıyı hisetmeli, artık Trabzon'da tek puan bile kaybedilmemeli çünkü bunu yapabilecek kaliteli bir kadromuz var.

cIlgInIm
11.10.2006, 12:23
mehmet ali yılmaz o kadar Trabzonsporluda kaç tane Trabzonspor macında gördün kendisini mac izlerken .. kaç tane önemli maca geldi .. kendini bişe sanıyor kendini Trabzonspordan üstün saayan bir adam o yüzden inşallah Trabzonsordan uzak durur..

sweetrose
11.10.2006, 12:25
İnanmak kolayda inandırmak zor aslında... ama bu iş bizde ters işliyor.. çok kolay inandırıyorlar... İki söz İki icrrat bir sezonu geçireceğiz..

eren_61
11.10.2006, 12:30
aslında inanmak için biz taraftarların takımı havaya sokması lazım.hepimizin inanması lazım.mesele stata herkez bordo mavi gelmeli şampiyonluk şarkıları söylenmeli her maç trübün showlar yapılmalı yani kısacası taraftar inanmalı.taraftar inandıktan sonra bunların hepsini yapar.

Hüseyin Çümen
11.10.2006, 14:04
inandık başarıcaz

macka61
11.10.2006, 16:39
mehmet bey boşuna konuşmuş analamadım şimdi ne gereği vardı

sweetrose
11.10.2006, 18:16
aslında inanmak için biz taraftarların takımı havaya sokması lazım.hepimizin inanması lazım.mesele stata herkez bordo mavi gelmeli şampiyonluk şarkıları söylenmeli her maç trübün showlar yapılmalı yani kısacası taraftar inanmalı.taraftar inandıktan sonra bunların hepsini yapar. :) takımla birlikte takımla heryere... destek tam destek hep destek...

Kemençeci
11.10.2006, 19:18
Ya bu M.A.Y. var ya. Neyse:mad: