PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 1 - 1 Kasımpaşa | STSL 4. Hafta | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10

Tayfun
27.09.2014, 21:30
İstediğimiz çıkışı bir türlü yapamıyoruz, bu şekilde gitmez. Bir maç koparıp arkası gelmeli bir şekilde.

mashal61
2 ay sonra yine böyle kendi sahasına çekilen, ileride basmayan, topa sahip olmayan, pas yapmayan bir takım olacaksa Halilhodzic boşuna zaman kaybetmesin.

fanatikdevri
Ekici'nin maçtan çıkışı da enteresan nerde oynadığının farkında değil diyeceğim ama belki de o da Hoca beraberliğe yatıyor böyle iyi diyordum.

kudu_61
27.09.2014, 21:31
Ben açıkcası sakatların sakat olduğuna da inanmıyorum hayırlısı

artvints
27.09.2014, 21:31
hoca taktiğini beraber hücum, beraber savunma diye açıklamıştı.takım şu an yapamıyor bunu.yapması da zor zaten. hazırlık kampına yetişmedi oyuncular.hoca geç geldi.sakatlıklar falan derken, çok puan kaybettik.bu sene ancak takım oturur.seneye artık şampiyonuk yarışı.

Beypba
27.09.2014, 21:32
millet tutturmuş özer dönse bosi dönse
ya arkadaş adamın zihniyeti iflas etmiş
cardozo gibi adamın var top atamıyorsun inanılır gibi değil

aynen katılıyorum, Vahid hoca nın işi deyil bu..o gitsin afrikada takım çalıştırsın..yada geldiğinden beri yüzümüze vurup durduğu 3,4 kat teklif eden takıma gitsin..

arkadaş yenilelim, ama top oynayalım, her maç, top Onur ve rakip forvetler arasında geçmesin..bir maçta top en azından % 51 bizde kalsın..futbolcularımız amele gibi 90 dakka topun peşinden koşmasın..

Jedi
constant sakat değilmiş, hocayla tartışmış.......

S.Seymen
Ben hocaya 2 ay vereceğim demiştim , sözümün arkasındayım

Fb maçında takım alanı daraltmış; onları aralara sokmamıştı hucumla defans arasındaki mesafe kısa kalmıştı

buda şikecilere kendi sahasında top çevirme dışında etkili olma şansı vermemişti

ama son iki maç Cardozo ile birlikte defansla hucum arsındaki mesafe çok açıldı şişirme (henüz uzun pas diyemem ) toplarla pozisyon aradık ve son iki rakibimize de oyun oynama fırsatı verdik pas ta yapamadık

Mehmet ve Soner ile orta sahayı kazanmak çok zor Costant ve sanırım Bosingva orta sahada oynayacaklar Medjani yide rahatlatabilir

Mustafa çok önemli stoperlerden biri yabancı hakkı için fazla kalıyor

Bu takımın yapmaya çalışacağı sistemin şikeciler maçındaki dar alanda birlikte hucum yapıp defansı da aynı şekilde oynamaya çalışması olacak düşünüyorum Bosi Costant ve Medyani li orta saha ara da Ekici değişmeli top yapacaktır. Hepsi de aynı zaman da iki yönlüler Ekici hariç

Avrupa maçları her zaman konsantrasyon bozmuştur

Karabük maçına da yorgun çıkacağız işimiz zorlaştıkça zorlaşıyoır

bugün ek olarak pozisyonda verdik bu iyi değil

yine de bekleyeceğim sonrasına bakarız

konuşmak için erken ama bu topçuların varsa maç kazanmalıydık.

neyse sabreden derviş biraz daha beklermiş diyeyim kendi adıma

umutlu olduğıumu söylemeliyim ama toparlanma süremiz uzuyor gibi.

Jedi
27.09.2014, 21:33
aynen katılıyorum, Vahid hoca nın işi deyil bu..o gitsin afrikada takım çalıştırsın..yada geldiğinden beri yüzümüze vurup durduğu 3,4 kat teklif eden takıma gitsin..

arkadaş yenilelim, ama top oynayalım, her maç, top Onur ve rakip forvetler arasında geçmesin..bir maçta top en azından % 51 bizde kalsın..futbolcularımız amele gibi 90 dakka topun peşinden koşmasın..

yenilsende roma gibi oyna yenil, adamlar veronaya nefes aldırmadı :)

vaybe ne maçtı 10 defa daha seyrederim bıkmadan :))

toksoy61
şu anda sırıtan bölge neresi? orta saha. peki bizim gibi cahillerin sezon başında gördüğü bu sorunu milyon dolar alan teknik adam göremedi mi? göremiyorsa bundan hoca olmaz. bu kadar net bir sorunu göremeyenden hiçbir şey olmaz. kendi evinde de, kümeye oynayan takımlardan da baskı yersin. rezil olursun. bu hoca derhal kovulmalı. ts nin milyon dolarlarını çöpe atan İHO da beraberinde gitsin

Murat'
Kasımpaşa: Isaksson, Orhan Şam, Barış Başdaş, Donk, Sancak Kaplan (Dk. 81 Atila Turan), Castro (Dk. 68 Scarione), Alpaslan Öztürk, Viudez, Tunay Torun (Dk. 80 Malki), Babel, Adem Büyük

Şimdi burda paşa 6. yabancıyı sahaya sürmüş olmuyor mu?Bu yabancılardan Türk statüsünde oynayan mı var?

Tunay çıkıp Malki oyuna giriyor

Malki Türk statüsünde oynuyor.

Beypba
zekiye tav oluyorum acayip..kendini futbolcu zannediyor..

altinkaya08
27.09.2014, 21:34
Trabzon'daki taraftarımiz maçlara gitmeyecekse bir müddet maçlar istanbul yada ankarada oynasın. Bu zor zamanlarda takım seyirci görürse canlanır belki vede Trabzon'daki taraftarımiz takımı Özler olmazmi ?

Ali İhsan
27.09.2014, 21:35

Kaynak?

artvints
27.09.2014, 21:37
hadi beşiktaşı eleştirin biraz :) bizim takım çok hırpalandı.

Enes Ünal Kaya
zekiye tav oluyorum acayip..kendini futbolcu zannediyor..

Ne Diyon La :) Derdi Zeki Duysa :D

arifberkay
sakatlar gercekten sakatmi yoksa yasli kurt tripte mi?

kudu_61
27.09.2014, 21:38
trabzon'daki taraftarımiz maçlara gitmeyecekse bir müddet maçlar istanbul yada ankarada oynasın. Bu zor zamanlarda takım seyirci görürse canlanır belki vede trabzon'daki taraftarımiz takımı özler olmazmi ?
ankara da taraftar mı var ki oynasın istanbulda küçük bir stadta 15.000 garanti

Hakan
Takımı eleştirmeyi; hocayı,futbolcuları yerin dibine sokmayı zevkle yapanlar var.Ayıp ki ne ayıp

biltrabzon
Ersun Yanal yakisir bu kadroya,3 yer 5 atar.

S.Seymen
bjk cezalı falan değil değil mi? Maça baktım da sahadaki polis sayısı seyirciden çok gibi göründü gözüme; genel bir soğuma var işler iyi değil bence...

Muhammed KOÇ
27.09.2014, 21:39
hadi beşiktaşı eleştirin biraz :) bizim takım çok hırpalandı.

anasını satım biz kötü olunca herkes kötü biz iyi olunca herkes madrid.

gurur6134
Trabzonspor tek forvet oynamaz birisinin bunu trabzona gelen hocalara anlatmasi lazim

Beypba

cardozo nun suratı çarşamba pazarı gibi..adamlar haklı biz tv başında çıldırıyoruz..Cardozo gibi adam 5 maçtır organize 1 pas atamayan bir takım bu takım..Constant da vursun dibine parasına baksın..ucuz kahramanlık yapmasın :D

artvints
27.09.2014, 21:40
arsenal trabzonspor ise tothenam kasımpaşa dır.bak onlarda berabere kaldı.oluyor böyle şeyler :)

Trabzonsporking
Sahasında Kasımapaşa ile berabere kalan Trabzonspor'da kadroya alınmayan Constant'ın neden oynatılmadığı ortaya çıktı.

Spor61'in haberine göre Hafta içinde sakatlığı olduğu iddia edilen Gineli futbolcunun bambaşka bir sebepten dolayı kadroya alınmadığı belirtildi. Constant'ın teknik direktör Vahid Halilhodzic ile tartışmaya girdiği ve sözlü kavga ettiği öne sürüldü. Bu sebepten dolayı yetenkli futbolcunun kadroya alınmadığı iddia edildi.

Bilindiği gibi daha önce yine futbolcularla tartışma yaşayan hatta sezon açılışına bile katılan Malouda'yı da bu sebepten dolayı takımdan gönderen Halilhodzic'in Constant hakkında da katı bir karar uygulayıp uygulamayacağı merakla bekleniyor.

Nihat Güneş
sakatlar gercekten sakatmi yoksa yasli kurt tripte mi?
En cok su mevzudan korkuyorum malum Hoca da kibir de az degil, insallah yalan haberdir ...

Punisher-61
Öne 2 forvet koymak cok mu zor...nedir bu tek forvet sevdasi..

Hakan
27.09.2014, 21:42
Beşiktaş Olimpiyat'ta kolay kolay maç kazanamaz,dolayısıyla şampiyon olmaları zor.Fener ve Gs de ciddi sorunlu.Küfretmeyin ama az daha sabır please :D

Trabzonsporking
27.09.2014, 21:44
Halilhodzic constantla kavga etmiş kaynak:haber61 ��

cakalkerem
27.09.2014, 21:45
yalandır

Nihat Güneş
27.09.2014, 21:45
Aslinda bizim bu ortasahaya 3 forvet ilac gibi gelir, yig Cardozo Yatabare Waris i ileri... Mediani istedigi kadar sisirsin :)

Benimki de laf olsun torba dolsun yani, Vahid Hoca ve 3 forvet :(

bahadır2561
27.09.2014, 21:46
Medjani sevdasindan derhal vazgecmeliyiz
Oynayacaksa defansta oynasin orta sahada olunca 1 kisi eksigiz

carolo
27.09.2014, 21:47
Bourceanu Zokora Colman elimizdekilerin yaninda Xavi Iniesta Busquets

Beypba

keşke sorunumuz Çift forvet olsa renktaş..

Ortasahandaki 3 futbolcu ve 2 bek oyununa katkısı yok..

5 forvetlede çıksak faydası yok..

Uğur Gündüz
Adamın oyun felsefesi bu. Niye bu adamı getirdik o zaman. Vahid bu!

Hücum diyorsak Yılmaz Vural'ı getireydik!

Vahid hoca kaldığı sürece " top " noktamız sıfır pozisyon vererek, kontra attığımız gollerle kazandığımız maçlar olur. Adamın hedefi bu.

artvints
Halilhodzic constantla kavga etmiş kaynak:haber61 ��

bu haber de yalan çıkarsa dava edilsin bu haber sitesi.yeter artık.

Anıl C
27.09.2014, 21:48
Bence hoca bi macin ortasinda gonderilmeli
Macin 60. dakikasina dogru kovulunca yeni anlastigimiz hoca tribunden inip eskisinin yerine gecmeli, su molasinda da imza toreni duzenlenmeli

ANIL
27.09.2014, 21:49
ACİL gecilmeli
......................onur
boss.....belkalem.......yumlu.......ishak
...............ekici.....costant
sefa....................................yusuf
.............yatabare...cardozo

sasort
27.09.2014, 21:50
arkadaşlar nacizane fiikrim

yusuf kaç maç oynamadı

bu waris te fena değil bence kanatlar yusuf waristen oluşmalı

bu yusuf keşke geçen 3 maçtada oynasaydı

sasort
27.09.2014, 21:53
bu kadro fena kadro değil ama ha değincede kadro oluşmuyor

onun için biraz zamana ihtiyacı var takımın

tek sorun orta saha resmen alarm veriyor

gurur6134
27.09.2014, 21:53
ACİL gecilmeli

Olay bu iste bu kadar basitde vahid hoca musadanda vazgecmez medjanidende tek forvetdende

sasort
27.09.2014, 21:54
bu önlibero işinden ne zaman bırakacak bu hoca

arkadaşlar gibi bende acayip kızıyorum bir kişi eksik oynuyoruz resmen

şu özer olaydı sorun çözülür inş

taha küçük
27.09.2014, 21:55
Benim fikrim de takımın biraz daha zamana ihtiyacı var ve sakatlar donmeli.avraami neden aldık onuda anlamış değilim.bence devre arasında avraami yollayıp borceanuyu gerii almaliyiz

S.Seymen
27.09.2014, 21:56
Bence hoca bi macin ortasinda gonderilmeli
Macin 60. dakikasina dogru kovulunca yeni anlastigimiz hoca tribunden inip eskisinin yerine gecmeli, su molasinda da imza toreni duzenlenmeli

:) iyiymiş

Trabzonsporking
Avramın suçu ne?

Yasin Altuntas
bu önlibero işinden ne zaman bırakacak bu hoca

arkadaşlar gibi bende acayip kızıyorum bir kişi eksik oynuyoruz resmen

şu özer olaydı sorun çözülür inş

Ön Libero oynatmak problem degil, ama bizim zihniyetde ne yazik ki Ön Liberoyu sadece rakibi bozan kazma bir oyuncu olarak düsünüyoruz. Oysa ki kagit üstünde Pirlo bile Ön Libero olarak oynuyor....

ANIL
27.09.2014, 21:57
bu takımı tek kale oynatacak hoca
http://www.trtspor.com.tr/resimler/70000/71069.jpg

sasort
27.09.2014, 21:58
ya size soruyorum sakatlardan sadece bosigwa dolayısıyla yerli defans mustafa dönse şu maçı alırdık dostlar ya

Hakan
27.09.2014, 21:58
bu takımı tek kale oynatacak hoca
http://www.trtspor.com.tr/resimler/70000/71069.jpg
Sneijder oynatıyordu o takımı

Adem Köse
27.09.2014, 21:59
ACİL gecilmeli

Gerçekten çok önemli, olay bu!!! Medjani yi bu ikilinin arkasına aldığında ileri çılaşamıyoruz. Hem ortasahamızın dengesini bozuyor hem de ofans oyuncularımızın verimini bozuyor. Medjani veya bir başkası önliberodan vazgeçilmeli.

Anıl C
27.09.2014, 22:00

Alemsin Hakan :D

fanatikdevri
27.09.2014, 22:01
Adamın oyun felsefesi bu. Niye bu adamı getirdik o zaman. Vahid bu!

Hücum diyorsak Yılmaz Vural'ı getireydik!

Vahid hoca kaldığı sürece " top " noktamız sıfır pozisyon vererek, kontra attığımız gollerle kazandığımız maçlar olur. Adamın hedefi bu.

Kontra bir futbol takımının ana oyun planı olmaz.Hadi oldu diyelim de öyle bir olan yapan Hoca Cardozo tipinde bir santrafor istemez.Hocanın derdi takım otursun,takımın mesafesi daralsın ama bunu da yapacak takımın çok daha maç yapması şart.Skorda alamayınca işler karışıyor.

Anıl C
27.09.2014, 22:03
Yav görende cektigimiz sutlari Medjani rakip kale cizgisinden cikariyo sanacak :)
Biraz fazla ve gereksiz elestiri var futbolcu özelinde

altinkaya08
ankara da taraftar mı var ki oynasın istanbulda küçük bir stadta 15.000 garanti

Her hafta gitmesem namertim.Evet istanbul 30-40 bine oynar ama ankarada 19 Mayısi doldurur buna eminim.

ANIL

mierze sanırım

nakzo
arkadaş ben ersun yanalı istiyorum
gelsin takır takır hücum oynatsın
zevk alalım bu ne ya

Geçen sene ne demiştik ya hep yahic sezonu bu sezon heba edilemez cünküüüüü para olarak olmayan kuruşlarımızıda bu megaloman adamın emrine verip heba ettik .Sanıyorki bizim paşalar seneye de sil baştan takım kurulur öyle bir sey yok biz herseyimizi bu sezona bagladık ve bunun iyi sonuçlarla olan geri dönüşümüne.... Durum itibariyle 25 milyon € harcadık ve berbat bir futbol oynuyoruz 4 maçta tek galibiyetimiz yok henrike ve adrian gibi adamları mumla arıyoruz. Geçen seneden beri dilimde tüğ bitti bize adam gibi futbol oynatacak 2 adam var biri ersun yanal diğeri yılmaz vural EY. Baskan Trabzonsporumuzun vakti yok cok cok cok buyuk para harcadık ve bunu heba etme luksumuz yok baskan bir hafta daha kayba tahmulumuz yok vahid hocayla bu hafta direk yolları ayır yoksa sen ikinci yarıyı göremeyeceksin.

sasort
27.09.2014, 22:05
ya size soruyorum sakatlardan sadece bosigwa dolayısıyla yerli defans mustafa dönse şu maçı alırdık dostlar ya

cümleye bak ya ile başlayıp ya ile bitmiş

Anıl C
@Nakzo
mağara soğuk muydu?
Arkadaş sende ne zaman bi yenilgi, kaos olur yorum yapmaya geliyon.

artvints
ekici ile costant dan ortasaha ikilisi olmaz. ekici oranın oyuncusu değil.costant ın bile daha dolu dolu iki yönlü oynadığı bir maç yok. tolga ciğerci lazımdı oraya. yeni transfer lazım yani.mevcutlardan oraya yakışan bir isim yok. o kadar dedik.en önemli bölge ortasahanın ortası.en çok parayı oraya harcayacaksın.en kaliteli bölgen orası olacak.gerisi bir şeklde hallolur.biz tam tersini yaptık.

ANIL
27.09.2014, 22:07
selcuk-colman çok mu fizikliydi top bizde kaldığı sürece sorun yok. kevin-ekici(özer) ikilisine dönmek zorundayız.

Hakan
Colman'ın gönlünü alalım bence :)

Anıl C
ekici ile costant dan ortasaha ikilisi olmaz. ekici oranın oyuncusu değil.costant ın bile daha dolu dolu iki yönlü oynadığı bir maç yok. tolga ciğerci lazımdı oraya. yeni transfer lazım yani.mevcutlardan oraya yakışan bir isim yok. o kadar dedik.en önemli bölge ortasahanın ortası.en çok parayı oraya harcayacaksın.en kaliteli bölgen orası olacak.gerisi bir şeklde hallolur.biz tam tersini yaptık.

Cogu arkadas kagit kalemle yazip cizerek basarinin gelecegini zannediyo

delikoyun
27.09.2014, 22:08
maalesef eldekilere bakılırsa bu ikisi ile ancak böyle olur constant mehmet yatabare başka türlü rakip kalye gite yolu yok kenarlardan çok zor yusuf topla koşamıyor waris bence güçsüz bu lige göre sefa bazen iyi bazen kötü ön libero keşke tolga ciğerci alınsaydı ama nerde

sasort
27.09.2014, 22:09
Colman'ın gönlünü alalım bence :)

hazır başladık

alazinho henrique adrian malouda hepsine bir tur yapalım

yarım elma gönül alma diyelim

aaaa jankoyu unutuyordum

jaja vardı birde

ama jaja deyince akan sular duruyor bende yaa :)

hodlu
27.09.2014, 22:09
Bu sezon 3 Avrupa kupası maçı, 4 lig maçı oynadık. Ben bu toplam 7 maçın 4 tanesini baştan sona pür dikkat izledim. İlk Rostov maçı idare eder dedik. Şikebahçe maçı genel lig için ölçü olmaz dedik. Metalist maçı ortada bir oyun son saniye golü ile gelen galibiyet. Bugünkü maç benim için çok önemliydi. Ligde dördüncü maç, üç maçta bir gol atılmış, üç beraberlik alınmış, galibiyet henüz ortada yok. Rakip Kasımpaşa ligde normal şartlarda yenmemiz gereken bir takım. Ama maalesef 90 dakika oynanan oyun anlayışı hepimizi hayal kırıklığına uğrattı...

nakzo
27.09.2014, 22:10
Beşiktaş Olimpiyat'ta kolay kolay maç kazanamaz,dolayısıyla şampiyon olmaları zor.Fener ve Gs de ciddi sorunlu.Küfretmeyin ama az daha sabır please :D

Fener açık ara şampiyon gs 2.:bjk3. bizim şampiyonluk şansımız yok hemşerim yok bak yüzde 10 felan demiyorumYok Yok Yok benim 7 maçını iizlediğim bu takım her hafta dahada kötüye gidiyor oynadığımız oyunu iisimlendirmyorum ve oynadığımız şey ile akhisarın bizden fazla şansı var şampiyonlukta.

Sefa Alış
Top bundan sonra hocadadır, biz sabrediyoruz da; yeni kurulan takım tam oturmasa da biraz sinyaller verir. Şu an biz de böyle bir durum yok. Ne olursa olsun bizden alt seviyede takımlarla oynadık ve beraberlik kötü sonuç. En az 2 galibiyet almamız lazımdı şu ana kadar. Hoca artık bu kötü futbolun arkasına "takım tam hazır değil" diyip saklanmasın.
İstemediği bir oyuncuyu almadı yönetim,
geldiğinde "10 oyuncu istiyorum" dedi güldük hepimiz ama alındı.
Bunların karşılığının olması lazım.

sasort
maalesef eldekilere bakılırsa bu ikisi ile ancak böyle olur constant mehmet yatabare başka türlü rakip kalye gite yolu yok kenarlardan çok zor yusuf topla koşamıyor waris bence güçsüz bu lige göre sefa bazen iyi bazen kötü ön libero keşke tolga ciğerci alınsaydı ama nerde

arada onuda alırız

bana kalırsa külübün transfer politilkası battı balık yan gider şekline uyuyor :)

Anıl C
27.09.2014, 22:11
Alemdar'in gormez gozleri :)

ANIL
27.09.2014, 22:11

İki yönü gectim DMC ile bile delik deşik oluyoruz. ekici kevin rahat toplar

artvints
27.09.2014, 22:12
özer ekici costantı beraber bir maç denemek lazım.belki olur.

BlackPanther
27.09.2014, 22:15
Gözlerim Zokora ve Henrique yi arar oldu.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

cakalkerem
27.09.2014, 22:15
bu maç yine sinir krizi geçirdim anlamadım gitti

hodlu
27.09.2014, 22:16
Özer ve Costant bu takıma şart. Orta sahada top tutamayan, iki pas yapamayan, rakibi ısırmayan bir takım asla ve asla başarılı olamaz...

Helvacı61
27.09.2014, 22:16
hiçkimse kusura bakmayacak trabzonspor kendi sahasında ligin sıradan bir takımına 1 puanı kalecesi ile alıyorsa o takıma kimse sabredemez.etse bile 2 hafta daha eder..

cakalkerem
27.09.2014, 22:17
bu arada henrique bile daha fazla gol atardı şimdiye kadar

aaahmet61
vahid hocayı getirende kabahat.şu duruma kahrolmamak elde değil.

artvints
İki yönü gectim DMC ile bile delik deşik oluyoruz. ekici kevin rahat toplar

30 40 metrede oynasak stoperlerimiz hızlı olsa oynayabiliriz belki.bu adamlar 90 dakika koşmaz, adam kovalamaz sürekli.çok iyi pas yapan bir takım da değiliz.nasıl toplayacaklar merak ediyorum.

Furkan Dündar
27.09.2014, 22:18
Kasımpaşa maçından önce buraya yazdım berabere biter diye
Ve öyle de oldu

Ishak 11 e monte edilmeli

Bekler ofansa katkı vermeli

Ayrıca cardozo cok yalnız kalıyor buna çözüm bulunmalı ancak böyle gol ve goller atarız

Orta saha bizi bitiriyor orta saha da medjani constant ikilisi ile oynasak acaba nasıl olur ..

Örneğin

Onur

Zeki
Mustafa
Belkalem(papa)
İshak
Medjani
Bosingwa
Constant
Sefa
Yusuf
Cardozo

Acaba böyle oynarsak orta saha iyi hale gelir mi ?

Bosingwa Mustafa Özer artık iyileşsin

BlackPanther
27.09.2014, 22:18
Warisin kaçırdığı pozisyonu Trabzonun beğenmediği Henrique bile gözü kapalı atıyordu.

Gerisini siz düşünün.

cakalkerem
27.09.2014, 22:20
bugun

real handıkap
barca handıkap
chealse handıkap
roma handıkap
birde Trabzonu koydum hepsi geldi...

trabzon yine yatırdı

bysurmeneli
27.09.2014, 22:22
Top bundan sonra hocadadır, biz sabrediyoruz da; yeni kurulan takım tam oturmasa da biraz sinyaller verir. Şu an biz de böyle bir durum yok. Ne olursa olsun bizden alt seviyede takımlarla oynadık ve beraberlik kötü sonuç. En az 2 galibiyet almamız lazımdı şu ana kadar. Hoca artık bu kötü futbolun arkasına "takım tam hazır değil" diyip saklanmasın.
İstemediği bir oyuncuyu almadı yönetim,
geldiğinde "10 oyuncu istiyorum" dedi güldük hepimiz ama alındı.
Bunların karşılığının olması lazım.

Web sayfasında ki takım kadrosuna bakıldığında 16 tane yeni adam var bunların bazıları tamam iyi adam ama bazıları için aynı şeyi söylemek zor 16 oyuncudan başka alınıp kiraya verilenleri de sayarsak 20 küsür futbolcu transfer edildi onca oyuncu alacağına aşağıdaki 14 oyuncuyu alsaydık direkt nokta transferler olurdu en azından böyle rezil bir oyun mantelisinde oynamaya elverişli olmayan bir oyuncu topluluğumuz olurdu

Şener
İshak
Avraam
Belkalem
Toga Ciğerci
Bibras Naktho
Sefa Yılmaz
Serdar Gürler
Erkan Zengin
Yunus Mallı
Adem Büyük
N'Doye
Waris
Muhammed Demir

hodlu
27.09.2014, 22:23
Bugün maçı kahvede yaklaşık 30 kişi ile beraber izledim. Ağzını açan Zeki'ye küfür ediyor, Yusuf'a küfür ediyor. Bırakın renkdaşlar böyle bir taraftarlık olmaz. Allahtan korkun bugün iyi oynayan üç kişi varsa biri zeki, biri Onur biri de Yusuf. Bu çocuklara bu kadar saldırmak, küfür etmek günahtır beyler...

cakalkerem
27.09.2014, 22:24
Warisin kaçırdığı pozisyonu Trabzonun beğenmediği Henrique bile gözü kapalı atıyordu.

Gerisini siz düşünün.

bidonum benim en sevdiğim adam dı:)

Anıl C
27.09.2014, 22:24
hiçkimse kusura bakmayacak trabzonspor kendi sahasında ligin sıradan bir takımına 1 puanı kalecesi ile alıyorsa o takıma kimse sabredemez.etse bile 2 hafta daha eder..

Trabzon'u dert eden kimse kaldi mi ki sehirde, dert olsun birilerine?
Stat zaten tam takir, kuru bakir
Ciddiye alinmak isteyen once kulubu ciddiye alsin

ertuuu
27.09.2014, 22:25
şu anasını sattığımı çift forvet oynasak olmuyor mu ya...

ANIL
27.09.2014, 22:26
30 40 metrede oynasak stoperlerimiz hızlı olsa oynayabiliriz belki.bu adamlar 90 dakika koşmaz, adam kovalamaz sürekli.çok iyi pas yapan bir takım da değiliz.nasıl toplayacaklar merak ediyorum.

emin ol bundan daha mahkum oynamayız. takımda sistem yok set oyunu yok. hoca cardozoyu nasıl kullanacağını bilmiyor sanırım. sadece kanatlara adam koymakla işlemez.

Helvacı61
27.09.2014, 22:28
bence vahid hoca bu takımı oynatamıyor...sebebi sakatlıklar yada herneyse sürekli değişen bir 11 var....zaten organize olmamış bir takımda bu kadar çok değişiklik yapılmamalı...trabzonspor kendi sahasında kontra oynayacak bir takım değil..hocanın aklı dünya kupasında 1 paunın yeterli olduğu maçlarda kalmış..trabzonspor tarihinin en kötü lig başlangıcını yaptı belkide...üstelik en büyük yatırım ile..

hodlu
27.09.2014, 22:29
Orta sahada Medjani ile oynayan bir takım kolay kolay bir maçı kazanamaaaaaaaaz. Ben bugün hayretler içinde kaldım...

cakalkerem
27.09.2014, 22:38
henrique

Mert Acar
27.09.2014, 22:39
ben 6-7. haftaya kadar hocaya süre verdim kendi adıma.o zamana kadar sabredeceğim,zaman istedi hoca ve nitekim haklıda.ama 6-7. hafta yavaş yavaş ne oynamak istediğini ve oyuncuların durumunu ,seçimini,taktisel açılımları eleştirebiliriz.

Murat Varol
Zokora'yı Henrique'yi aradığını söyleyen arkadaşlara Ayman, Risp ve Musampa üçlüsünü hediye ediyorum:)) Bırakın artık bu muhabbetleri arkadaşlar:))

artvints
beşiktaşın ofsayt golü veriliyor, rakibin temiz golüne ofsayt çalınıyor.fener de aynı.bize de hakemler böyle yardım etse bizim de 8 puanımız olurdu.bu sefer çok bariz hatalar yapıldı.

Samet Çepni
27.09.2014, 22:40

şu yeni transferlerin birkaçıyla hami inanılmaz işler yapardı

Oruç
27.09.2014, 22:43

Ben ederim. Elinizde sabırmetre mi var da insanların ne kadar sabredeceğine karar veriyorsunuz ?

Herkes kendi adına konuşup, yorumunu güzelce yapsın diye var böyle ortamlar. Sıradan bir adet taraftardan öte bir şey değiliz hiç birimiz.

Oruç
27.09.2014, 22:45
Bugün maçı kahvede yaklaşık 30 kişi ile beraber izledim. Ağzını açan Zeki'ye küfür ediyor, Yusuf'a küfür ediyor. Bırakın renkdaşlar böyle bir taraftarlık olmaz. Allahtan korkun bugün iyi oynayan üç kişi varsa biri zeki, biri Onur biri de Yusuf. Bu çocuklara bu kadar saldırmak, küfür etmek günahtır beyler...

Birileri bizim taraftarı yıllar önce "futbolu iyi biliyor" diye zehirledi ya o zehir bir türlü gitmiyor bünyeden.

Böyle bir zihniyetten 2 ay sabır bekleyende hata zaten.

inadina61_08
27.09.2014, 22:46
Ben bir mesaj yazdım bu da son olsun böylece meramımı anlatmış olayım;
Bugün U13 ve U15 olmak üzere iki farklı maçı tribünde izledim, iki farklı maçta da kötü kadrosu olan takımlar bile pas yapma çabasındaydı, hocaları ne olursa olsun pas yapın, boşa çıkın, oyunu geriden kurun demiş. kondisyon, teknik, özgüven, geri dönme ve oyun görüşü kazanan takımı belirledi ama en kötüsü bile(5-0 yenilen takım bile) rakibi kadar pas yapmaya çalıştı. benim maçta sinir krizlerine girdiğim nokta bu, kasımpaşa oyuncularından daha kaliteli oyuncularımız bile önündekine pas atamadı, bizim mahallede düzgün şut atamayan kötü pas verenlere dediğimiz bir söz vardı "haydi marangoza" diye aynen o durumlarda, bir ayar lazım bizim oyunculara.. ayrıca 2 ay 3 ay sorun değil, zaten gelecek yılın ilk devrede şampiyon olacak kadrosu hayalini yaşıyorum ben, bu sene şampiyon olacağımızı hayal etmiyor değilim, 8 neden gelmesin ve hiç uzakta değil.

korku yada defansif kaygı, adı her ne ise bu oyuncularda bunu değiştirmek lazım. böyle oynarsak legia maçını izlemek için iki tane kalbe ihtiyacım olacak. çok ama çok kötü oynadığımız bir maç, çok pozisyon verdik, pas yapamadık, iyi koşturduk, mücadele ettik(Tarihe not:Hiç bir takım, rakip stoper oyuncusunun 3 kişiye çalım atmasına izin vermez,3 oyuncumuzun alık alık bakmasına anlam veremedim, bence bu akşam nöbet ve sabah mıntıka ile cezalandırılmalı). İnşallah düzelecek de o zamana kadar çok şey kaçırıp ah demesek bari. 17. maça kadar dayanalım bir kez olsun, gelecek yılı düşününce umarım değecek.

Erdinç Dilek
27.09.2014, 22:48
ben bu maçta mehmet ekici ye kızgınım, ortaları orta değil

cakalkerem
27.09.2014, 22:49
bu takıma seneye kim dahil edilirki..

yabancıların iyi kötü belli..

yerli de alamayacaksın pahallı..

en fazla 1-2 oyuncu değişiklik yapabiliriz kanımca

hodlu
27.09.2014, 22:50
Ben Halilhodziç hocanın oyun anlayışın ilk döneminden bildiğim için bu oyun bana sürpriz olmadı. Ama bu oyun anlayışı ile hocanın ömrünü çok uzun görmüyorum...

Mustafa Ayazoğlu
27.09.2014, 22:53
4 puan iyidir

karabük ile 5 olur

ondan sonra 4 maç üst üste kazanırız.

11. hafta puan

fener 20
bjk 20
gs 19
ts 17

artvints
bu takıma seneye kim dahil edilirki..

yabancıların iyi kötü belli..

yerli de alamayacaksın pahallı..

en fazla 1-2 oyuncu değişiklik yapabiliriz kanımca

tolga ciğerci, şener olabilir. bir de daha iyi yabancı stoper lazım.

cakalkerem
Ben Halilhodziç hocanın oyun anlayışın ilk döneminden bildiğim için bu oyun bana sürpriz olmadı. Ama bu oyun anlayışı ile hocanın ömrünü çok uzun görmüyorum...

bu gidişle yönetimle gidecektir..

tamam hoca dedi 6-7 hafta ..süre

ama bu sürede fark 15 olursa geriye nasıl döneceğiz..

he su olur bu sene takıma süre verilir sene için oynanacaksa diyecek birşey yok...her sene zaten önümüz deki seneyi bekler olduk....

cakalkerem
27.09.2014, 22:56
gekas kaç gol attı...2 haftada

atomania
27.09.2014, 22:57
cok kostuk, ama cok kosmak marifet degil, Topu ve rakipi kosturacan.

hodlu
27.09.2014, 22:57
Yönetim değil giderse hoca gider. Ben yönetimin devamından yanayım...

Hakan
27.09.2014, 22:58
gekas kaç gol attı...2 haftada
4

Jedi
27.09.2014, 23:00
şener i mutlak almalıyız, çok iyi olur öyle bi transfer

Hakan
27.09.2014, 23:02
şener i mutlak almalıyız, çok iyi olur öyle bi transfer
Zeki iyi iyi,Bosingwa böyle devam ederse iyi bi yabancı alırız

Erbay
Takımın merkezi boş. Orta saha ve forvet birbirinden çok kopuk.

Medjani ayrı bir boyutta. 1 kişi eksiğiz resmen. Böyle adam oynatacaksan iki bekini de net şekilde oyuna sokmak zorundasın. Aksil halde böyle eksik oynarsın.

Onun önündeki iki adam sahada eriyor resmen, kayboluyorlar. Orta saha kurgusu çok kötü. Soner-Mehmet Ekici ile forvet arasında iletişim bile yok. Duman yoluyla mı paslaşacak bunlar?

Kanatlar yetersiz.

Forvet takımdan çok kopuk. Ki, çok doğal.

Defansın önüne top getirince hemen en az 30 metrelik paslarla hücum yapmaya çalışıyoruz. Böyle hücum falan olmaz, olmuyor da.

Evet, iki pas yapamıyoruz. Çok bereceksiz takım.

Takım defansı da en az takım hücumu kadar kötü. İyi defans falan yapmıyoruz. Elini kolunu sallayarak şut çekiyorlar. Mehmet Topal'ın şutu olmadı, Scarione'ninki oldu işte.

Mustafa Ayazoğlu
vahid hoca ile bu takım şampiyon olacak

sabır

Trabzonsporking
27.09.2014, 23:03
Bu Takımı'n BAŞINDA Ersun yanal Olmalı vahid yarın gitmeli yoksa kötü günler bizi bekliyor

Trabzonsporking
27.09.2014, 23:03
vahid hoca ile bu takım şampiyon olacak

sabır

Neyin sabrı? :mad:

ilyskm
27.09.2014, 23:05
Yazmıştım demeyeceğim, bu hoca ve takım kurgusuyla değil Kasımpaşa'yı Çemişkezeksporu bile yenemeyiz...

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Trabzonsporking
27.09.2014, 23:06
Yazmıştım demeyeceğim, bu hoca ve takım kurgusuyla değil Kasımpaşa'yı Çemişkezeksporu bile yenemeyiz...

Aynen öyle bu takım Siirt köy hizmetleriyle oynasa yine savunma yapar

MİSSE_MİSSE
27.09.2014, 23:07
Bu seneden zaten birsey olmaz. Onun icin destegimizi kesmeyelim. Maclardan ziyade oyunumuzdaki ve oyuncularimizdaki gelisimi takip edip keyifli bir sezon gecirelim.
Zeki ve musa haric as kadroyla ciktik sahaya. Karsi takimin gucunu de hafife almamak lazim. Sota ve oyunculari gayet kaliteli bir ekip. Bizde oynamasini isteyecegim pek cok oyuncuya sahipler.
Tek liberolu sistemi denedigi ilk macdi ama sonerin ve birazda sefanin direncleri heralde sistemi uygulamaya yetmedi. Belkide cardozoya uygun bir sistem degil. Bilemiyorum.sonucta ikinci yari eskiye donduk ama sotanin hamleleri sonuc verdi.
Costant iyilesince belki tekrar deneme yapar hocamiz.

gurur6134
27.09.2014, 23:08
Hocanin taktik anlyisi yuzunden yaptigimiz yildiz diye adlandirilan transferler fos cikmis gibi gozukuyor aslinda oyle degil yanlislarindan donerse ozaman takim gercek gucunu gosterir

Kaan Ergüney
27.09.2014, 23:12
Takımın savunma hattında kurduğu başarılı organizasyon yapısı ikici ve üçüncü bölgede yok diyordum. Ancak bugün savunma bakımından geçen maçlara nazaran başarısızdık. Kasımpaşa'nın yakaladığı net pozisyonları biz yakalayabilseydik bu maçtan galip ayrılırdık ki asıl sorun işte burada yatıyor. Cardozo istediği ve oyun tarzına uygun topları alamıyor. Bugün de aynıydı. Ancak skorun 1-1 olması yanıltıcı olabilir. 2-4 veya 1-2 ya da 2-3 gibi mağlup ayrılabileceğimiz skorların oluşabileceği de bir maçtı. Bu sezon ilk defa Onur'un geçen yıllarda geçirdiği gibi bir maç oynadık. Önceki maçlarda Onur'a bu kadar iş düşmemişti.

se_mah
27.09.2014, 23:13
Şu an oynanan Legia maçından bir enstantane, taraftara ve stada bak. Birde bugün oynanan bizim maçta taraftar ve stada bak.

1yRqN2tGsyE

6Şafak Aydın1
27.09.2014, 23:13
tolga ciğerci, şener olabilir. bir de daha iyi yabancı stoper lazım.
warise 12 mil € veya $ veren araplar varmis Haciya göre (kendi agzindan duydum serbest vurus-tvem).
Satarsak kontenjan aciliyor yani illa yerli olmasi gerekmiyecek orta sahanin.
bana sorarsaniz cigerci icin gec kaldik. wolfsburgdayken alacaktik simdi hertha degerinin üstünde hatta cok üstünde bir rakam ister, atiyorum 8 milyon €.

serdaracıl
27.09.2014, 23:14
Yönetim değil giderse hoca gider. Ben yönetimin devamından yanayım...

Herkes suçlu yönetim masum

SüRMeNe_6161
27.09.2014, 23:15
Ne pas yapabiliyoruz nede baskitakımda hiç birsey yok cardozo olsa ne olur top atamadiktan sonra

Mustafa Ayazoğlu
27.09.2014, 23:17
Şu an oynanan Legia maçından bir enstantane, taraftara ve stada bak. Birde bugün oynanan bizim maçta taraftar ve stada bak.

1yRqN2tGsyE

Legia 2-2 Poznan

se_mah
27.09.2014, 23:18
Legia 2-2 Poznan
Evet az önce attı Legia, 2-1 yeniliyordu. dk.90 2-2 oldu.

Travelair
27.09.2014, 23:20
Çatır çatır top oynayarak, ikili mücadele kazanarak kazanan bir takım istiyorum. Kontra ile, aman atıyordum aman yiyordum bale yapar gibi futbol olmaz. Bu futbolla ömür geçmez

Mustafa Ayazoğlu
27.09.2014, 23:21
Çatır çatır top oynayarak, ikili mücadele kazanarak kazanan bir takım istiyorum. Kontra ile, aman atıyordum aman yiyordum bale yapar gibi futbol olmaz. Bu futbolla ömür geçmez

10. haftadan itibaren böyle oynayacağız inş

serdaracıl
27.09.2014, 23:26
10. haftadan itibaren böyle oynayacağız inş

Umut fakirin ekmeği. Hadi bakalim inşallah.

Koray
27.09.2014, 23:32
Vahid'in oynatmaya calistigi futbol ancak Avrupa maclarinda tutar, o da karsina disli bi takim cikana kadar.

Rakip kim olursa olsun urkek futbol oynayacagimizi lig baslamadan once biliyordum cunku Hocaya yabanci degiliz, Ziya Dogan bile takimi daha cesur oynatiyor dedigimiz de twitter'da falan favlaniyorduk.

Madem boyle oynatacaktik bu kadar transferi ne diye yaptik acaba ne farki var Mra'nin takimiyla?

Vahid efendi tum takimlari Almanya saniyor sanirim, yahu macin ozetini bile izlemek istemiyorum.

Mac kendi sahamizda ama macin basindan sonuna kadar kontra atak ariyoruz pozisyonlarimiz ve golumuz dahi kontradan atildi, rakibe bakiyorsun tum ataklari organize golu de oyle attilar.

Hami'ye yazik edildi kim ne derse desin.

x_man
27.09.2014, 23:32
Kim ne derse desin tam Ersun Yanallik bir kadro

Mustafa Ayazoğlu
27.09.2014, 23:33
Umut fakirin ekmeği. Hadi bakalim inşallah.

legia ve karabük
milli ara aradan sonra

mersin
lokeren
antep

3 maç üst üste içeride oynayacağız

taraftar desteği olmadığı sürece işler elbette zor
bu böyle gitmez

serdaracıl
27.09.2014, 23:34
Dunya kadar adam al git bişikşehirde madara ol. Paşa macinda top yüzü görme. Yonetim aralik ayinda şampiyonluk yarışının dışında kalirsak istifa ederiz dedi. Gorcez bakalim delikanliliğı. Ama bunlarda yalan çok. Herkes suçlu bi bunlar masum.

Furkan Dündar
27.09.2014, 23:35
legia ve karabük

milli ara aradan sonra

mersin

lokeren

antep

3 maç üst üste içeride oynayacağız

taraftar desteği olmadığı sürece işler elbette zor

bu böyle gitmez

Biz milli araya kadar yapılacak 2 maçta da berabere kalır ya da yenilirsek
Sen o zaman desteği gör 😉

Mustafa Ayazoğlu
Kim ne derse desin tam Ersun Yanallik bir kadro

çok eyi koşar kendileri

http://www.sporx.com/img/3/2014/screenshot_1-1394776810.jpg

PortoDeGalinhas
Trabzonspor bu yönetim ile, bu hoca ile, bu kadro ile şampiyon olabilir ama bu taraftarla olamaz. 22 bin kişilik stadın neredeyse %80'i boş , yok takım şöyle oynadı yok takım böyle oynadı diyorsunuz. Biraz kendimize de bakalım yahu, biz taraftar olarak görevimizi yapabiliyormuyuz. Yine aynı şekilde daha takım kurulalı 4-5 hafta olmuş, teknik direktör olsun yönetim olsun biraz sabır istiyor ama daha ilk haftadan beri takımı yerden yere vuruyorsunuz. Evet şuan 4 puandayız ama biraz şanslı olsak 10 puanda da olabilirdik. O zaman eminim bu takımı şuan eleştirenler büyük başkan, halil hoca bir deha diyeceklerdi. Kimse futbolu bildiğimizi söylemesin, biz skor taraftarından başka bir şey değiliz. Üzüldüğüm tek şey yüzyıllar geçse de sürekli teknik direktör ve yönetim değişen bir klüpten başka birşey olamayacağımız düşüncesidir. Hiç bir zaman sistem oturtmuş bir takım olamayacağız maalesef.

Furkan Dündar
27.09.2014, 23:36
Dunya kadar adam al git bişikşehirde madara ol. Paşa macinda top yüzü görme. Yonetim aralik ayinda şampiyonluk yarışının dışında kalirsak istifa ederiz dedi. Gorcez bakalim delikanliliğı. Ama bunlarda yalan çok. Herkes suçlu bi bunlar masum.

Ben burda yönetimde bi suç göremedim adamlar daha kimi alsın ?

Mustafa Ayazoğlu
27.09.2014, 23:38
açık ve net şuana kadar erciyes deplasmanında ki 2 puan kayıp

onuda ilerde telefi edecek bu takım

sakatlarda dönsün hele

Mustafa Ayazoğlu
27.09.2014, 23:38

son gün transferleri ile lige başlandı

birde düşünün bunlar olmasaydı :)

SüRMeNe_6161
27.09.2014, 23:40
Takimda hic hirs yok baski ypk pres yok pas ypk bu takimda tat ypk..

Furkan Dündar
27.09.2014, 23:41
son gün transferleri ile lige başlandı

birde düşünün bunlar olmasaydı :)

Şimdiden kazan kaldırılmıştı . Ama ben diyeyim
Biz Avrupa da ve ligde yine beraberlik alırız .

serdaracıl
27.09.2014, 23:42

Vahidi getirmeleri yetti. gelen adamlarin durumu ortada

İlker Yazıcıoğlu
27.09.2014, 23:44

Kİmi aldılar mesela dişe dokunur Cardozo dışında?

Transferle bir anda gelince herkesin gözü boyandı.

E hani o muhteşem transferler,neredeler?

Niye bu transferler oyuna yansımıyor?

Zaman mı lazım diyeceksiniz hala?

Kaç maç oldu,bu adamlar futbol oynamayı yeni mi öğreniyorlar?Ne uyum sorunuymuş arkadaş?

Kendini kandıranlar devam etsin.....

BU takımın en iyi defansı,bunca defansif transfere rağmen hala ve de hala milletin burun kıvırdığı Mustafa YUmlu,EN iyi orta sahan hala ve hala müzmin sakat Özer.Artı Constant.

O kadar adam aldın,hala forvet problemi var.Cardozo'ya pas atan adamın yok,mundar olacak adam....

Nerede bu transferler?

Bırakın bu işleri artık....

serdaracıl
Maç paşa ile onur arasında geçti.

Vkgz
orta saha yetersiz oldukça

Helvacı61
27.09.2014, 23:46
Birileri bizim taraftarı yıllar önce "futbolu iyi biliyor" diye zehirledi ya o zehir bir türlü gitmiyor bünyeden.

Böyle bir zihniyetten 2 ay sabır bekleyende hata zaten.
sen et birader ama gergin görünüyorsun..hem sabretmesek ne olacakki..şahsen ben sabredecek bir ışıltı göremedim..bu kalitede bir oyuncu grubu bu kadar kötü top oynamamalı bence hangi takıma sabredeceğiz..her hafta 3-4 oyuncu değişiyor..ortada bir takım olsun bizde sabredelim..

serdaracıl
27.09.2014, 23:47
Waris'i kim izledi. Kötü topcu oldugundan degil ama bu oyuncu izlendi mi? Planli bir transfer mi? Bu zihniyet mi bizi ileriye götürecek. Günübirlik adımlardan biktim.

İlker Yazıcıoğlu
27.09.2014, 23:49
Şİmdi defansa alınan yabancılar Medjani,Belkalem,Avraam....BU adamlar tamamen yabancı hakkı israfı bir kere.BU adamlar Türlk olsa da olurdu...
Waris'ten umudum vardı,o da ilk maçında biraz göze hoş geldi ama o maçtan sonra piyasada yok.

BU Yatabare'ye ne oldu arkadaş?

Tek umudum oydu,o da yok piyasada.....

Bir sürü soru işareti var takımla alakalı.

Umarım yanılırım da takım utandırır beni ama az buz maç oynamadık bu zamana kadar.Ben takımda şu ana kadar oynanan maçlar dışında bir umut göremedim..

Umarım yanılan ben olurum....

CEMEFKER
Onu bunu anlamayız...

..Trabzonspor tarihinde tüm takım paket yapılıp yerine "0" takim kurulan bir dönem yaşaniyo...

...hiç bir mazeret yok ortada...

...şampiyon olursun ya da olamazsın...

...90 dakkaiçinde % 45 topla oynama gôrmeyen bir takım....., " dev" adamlı "kemik" defans...., uzun top ve kontra şampiyonluğa oynayan bir zihniyet olmamalı....

Kasımpaşa olur sen olamazsın...

murat
Defans bukadar geriye cekilirse ortasahaya kimi koyarsan koy islemez. Defans ve onundeki medjani 5 liside topu oyuna sokmakta ozurlu hal boyle olunca cikamiyoruz ve ortasahadaki mesafe buyuyor. Olay budur bence. Defansa ishak ve bosiyu koydunmu medjanin yerinede salih veya ferhati koy cok daha iyi oluruz.

Mustafa Ayazoğlu
27.09.2014, 23:50
beşiktaş hakem ile ofsaytla 1 puan alıyor

fener 3 puanı penaltılarla

DNA-TS
27.09.2014, 23:51
inş diğerleride puan kaybeder de fark açılmaz yoksa puanlar 2 haneli sayılara ulaştığı zaman psikolojik olarakta sıkıntıya gireceğiz.
taktik teknik işlerden anlamam ama rakibin gücünün önemi yok herkese aynı işi yapıyoruz gibi.

fanatikdevri
28.09.2014, 00:00
Kulüp olarak bir futbol geleneğimiz yoktur,üç yıl sonra 50.yılına ulaşacak kulüp ama ben alt yapıdan üst yapıya her futbolcuya aynı şeyi öğreteneyen bu yapıdan bunaldım.
Yönetim değişiyor,hoca değişiyor takımda her şey sil baştan.
Zamana,paraya,emeğe yazık.Muhammet Reis gibi bir yeteneği bile işlemekten aciz bir yapı var.
Yıllar geçecek yine aynı saçma sapan işler.Ne olacağını bildiğin için heyecanı da kalmadı bu işin.

Sercan Keleş
Ben futboldan zevk almıyorum. Oynanan bu şeyin adı futbol değil.

Sabredelim diyen arkadaşlara soruyorum. 4 Hafta sonra ? Salih gol atmayı mı öğrenecek. Medjani gol atmayı mı öğrenecek. ?

Evindeki maçta %65 top ile oynuyorsa rakip bunun izahı yoktur.

Adem Köse
Ortasahada sorun var diyoruz da; Mehmet Ekici fena oynamıyor, Constant da iyi... Medjani yi çıkarıp Jaja yı koydun mu bu takımın herşeyi değişir.

Cafer Bulur
28.09.2014, 00:02
Vahid hocacilar nerede halen daha hocaya destekleri devam ediyormu?

4 macta 4 beraberlik alan bir hoca basarisizdir ,takim yeni olsa da bu böyledir.

Skor bir yana takimin defansif anlayisi önde tutmasi bu isin bu hocayla yürümeyeceginin kanitidir.

Vahid hoca sayesinde cardozo yilin fos transferi olmaya en büyük aday,baska söze gerek yok.

İlker Yazıcıoğlu
28.09.2014, 00:03
Ortasahada sorun var diyoruz da; Mehmet Ekici fena oynamıyor, Constant da iyi... Medjani yi çıkarıp Jaja yı koydun mu bu takımın herşeyi değişir.

Ekici fena oynamıyor,o iyi,bu fena değille oynanmıyor oyun.

SOnuç olarak orta saha zafiyetinden dolayı kontra dışında atağa bile kalkamıyor takım.

Soner Albayrak
28.09.2014, 00:04
Ciddi ciddi lanet var bu takımın üstünde.

Ne yaparsak yapalım futbol oynadığımız eski günlere dönemiyoruz.

ccd6167
28.09.2014, 00:05
4 haftada 3 istanbul takımlarıyla oynadık ve puanlar kaybettik

Elinde cardozo gibi bi adam varsa ona göre sistem kurarsın zor değil bi sistem kurmak

7 maç sonunda yedek iki oyuncu organizasyonu sonucu gole gidiyosun gidiuosun soneri cıkarıp salih denilen adamı alıyorsun 2 ön liberon sağolsun şut çektiriyo

1-0 lazım değil bize hoca yeri geldiği zaman lazım olabilir ama 7 maçta 2 galibiyeti başka hoca alsa sıvarlardı burada

leons61
28.09.2014, 00:06
arkadaşlar boşuna takım hazır değil 2-3 ay var bahanesine kanıpta umutlanmayın sonunda üzülen yine siz olacaksınız...bu takımın sorunu hocanın kendisidir.takımın el frenide kendisidir...korkak futbol oynuyor adamın taktiği her zaman bu....rakibin kim olduğu önemli değil...takımın gol bulma şansı çok çokaz bunu görüyor olmalısınız....bu taktik anlayışla yakında cardozoya henrikten daha çok küfretmeye başlayacaksınız birkaç hafta sonra.....hoca adamı futboldan soğutur...bu kadar topçu aldıracaksın ilk 11 de 5 yabancı hakkını kullanmayacan...keşke 5 stoper 3-5 tanede önlibero daha transfer etseydik ya...şöyle itici top oynatan adamlara nasıl uyuz oluyorum...sanki 2 ay sonra takım şaha kalkacak.......trabzon bu oyun sistemiyle gol bulaaaaaaaammmaaaaaazzzzzzzzzzz.

zafercalikoglu
28.09.2014, 00:08
Arkadaş ben 2010 2011 deli özellikle ilk yarıdaki futbolun yarısını istiyorum .10 maçlık süre tanıdım takıma 6 su gitdi , 4 maç daha sabir , bu arada bir arkadaşımızın tespitide çok güzeldi defans malesef kaleye çok yakın orta saha ile bağlantısı Zayıf , Buda pozisyona girmemizi azaltıyor , cordoza yı alıyosanız onu besleyecek kanat organizasyon larınız olacak , bugünkü maç malesef mücadele be prense azdı diğer maçlara oranla

mkesen1982
28.09.2014, 00:10
hami iyi teknik direktördür falan demiyorum ama hami bu kadroyla 4 haftada 4 puandan fazlasını alırdı.yada kulübede hoca olmucaktı iho 11 yapıp futbolculara sahada kafanıza göre takılın dicekti yine 4 puandan fazla alırdık.vahid hoca bu takımın el firenidir.10 sene öncede böyleydi.gittiğinde kurtulduk bu adamdan demiştik.getirdiler yine başımıza

serdaracıl
28.09.2014, 00:10
O iyi bu iyi de arkadaş bu rezalet ne?

Cafer Bulur
28.09.2014, 00:11
Su anda maca bakiyorum lig maci mi oynadik mahalle maci mi degil,tribünler sus pus bu nedir yahu?

Bu sekilde basari hayal iyi bir takim olsanda basari hayal.

Avni aker ciftligi gectim rakipler icin adeta cennet olmus,olacak is degil.

leons61
28.09.2014, 00:13
cardozoyuda yiyecek bu adam fransada 20 golden aşağı düşmeyen yatabareyide...göreceksiniz....cardozo bu sezon 10 golü bulamaz..tahminim 7-8 gol atar(2-3 ü penaltı olur).cardozo tek forvet oynamazzzzzzzzzzzz...eğer tek forvet oynatacaksan bu adamı transfer etmeyeceksin....bunlar nasıl teknik adam ya...havadan para kazanıyorlar bizde ayın 15ini beekliyoz anasını satayım...60 küsür yaşına gelmiş doğru düzgün bi başarısı yok bi havalar adamda...yok vahid hoca şöyle iyi yok böyle iyi....iyiki afrikadan dünya kupasına katılıp sıka sıka bi gruptan çıktı ha....

leons61
28.09.2014, 00:14
O iyi bu iyi de arkadaş bu rezalet ne?

ne has dedin lo

İlker Yazıcıoğlu
28.09.2014, 00:15
cardozoyuda yiyecek bu adam fransada 20 golden aşağı düşmeyen yatabareyide...göreceksiniz....cardozo bu sezon 10 golü bulamaz..tahminim 7-8 gol atar(2-3 ü penaltı olur).cardozo tek forvet oynamazzzzzzzzzzzz...eğer tek forvet oynatacaksan bu adamı transfer etmeyeceksin....bunlar nasıl teknik adam ya...havadan para kazanıyorlar bizde ayın 15ini beekliyoz anasını satayım...60 küsür yaşına gelmiş doğru düzgün bi başarısı yok bi havalar adamda...yok vahid hoca şöyle iyi yok böyle iyi....iyiki afrikadan dünya kupasına katılıp sıka sıka bi gruptan çıktı ha....

Öyle deme.Vahid hoca dünyanın en iyi taktisyenlerinden biriymiş,bir arkadaş demişti burada:)

kncyalcin
28.09.2014, 00:15
_______________Onur________________
boss____medjani_______yumlu_____ishak
______özer___costant____mehmet______
wariss_________cardozo__________yusuf
Alan daraltarak koşu yollarını kapatarak, ayağa hızlı ve seri pas yaparak oynayacak bir takım istiyorum.
top rakipteyken
Özer__costant___mehmet___yusuf
___________wariss_____________
__________cardozo_____________

İlker Yazıcıoğlu
28.09.2014, 00:16
BU arada bugün,stattaki taraftar sayısının hiç bir açıklaması olamaz.

Pasolig olayı değil bu arkadaş.....

Cafer Bulur
28.09.2014, 00:17

Biz elestirdigimizde kimse ona toz kondurmuyordu,bakalim daha ne kadar dayanabilecekler kendisine?

Kadroda bu kadar oynama yapmayi hamiyle devam etseydik su anda en az 6 puanimiz vardi.

Ben her zaman diyorum haminin ahini aldik,cekecegimiz var vahid hoca vahim bir hata idi.

x_man
28.09.2014, 00:17
Bir de tabi Osman Ozkoylu gercegi var

leons61
28.09.2014, 00:20
Öyle deme.Vahid hoca dünyanın en iyi taktisyenlerinden biriymiş,bir arkadaş demişti burada:)

tabi çok eyi çok...benim gördüğüm her maça aynı taktikle çıktı..rakibin kim olduğu önemli değil onun için bence...benmi yanlış göriyrim.......allah aşkına bu agamızın başarılarını sayın ba da

Cafer Bulur
28.09.2014, 00:20
Cardozo su aralar ben nereye geldim diyordur devre arasinda cardozo kacarsa kimse sasirmasin.

Cardozo alip takimi vahid hocaya emanet etmek ferrari alip korkak bir sürücüye emanet etmek gibidir benim gözümde.

Öznur61
28.09.2014, 00:22
İlk yarı hadi neysede ikinci yarı oyundan daha düştük, orta sahamız Allaha emanet birbirinden kopuk..

...

Olası gerektiği gibi sabır göstericez.
İnşallah 8-10. Haftalardan sonra bugün ki futbola dair şeyler görmeyiz.

katre-i.neşe
28.09.2014, 00:25
Orta sahada Medjani ile oynayan bir takım kolay kolay bir maçı kazanamaaaaaaaaz. Ben bugün hayretler içinde kaldım...
Aynen katiliyorum. Maç sonunda adami yeni gördüm o kadar bir sey yapmamis.

Yavuz Hasan
28.09.2014, 00:27
bir profesyonel futbolcu nasıl ayağında top tutamaz topla çıkamaz

zaten cardozo dahil herkes defansa kapaniyor dan-dun vurarak ne yapmaya çalışıyorlar

maçın tekrarına bakıyorum sakin kafayla aklım mantığım almıyor

leons61
28.09.2014, 00:28
bu akşam benim için tek artı hocayı görmemiş olmamdır....gerçekten diyorum bunu ne yapıyım.adamın yüzünü görünce futboldan soğuyorum

Fanatik34
Basari mi istiyorsunuz? o zaman bu Takim Istanbul´da oynamali, Mardin´de oynamali, Erzurum´da oynamali ama Trabzon´da degil !!!!

turgut kasap
Vahit ziya doğanın yabancı versiyonu ondan bi cacık olmaz az kaldı yakında kaçar sabredin boşnakların bitek böreğini severim. Gerisi hikaye

zx61
Kaç maçtır 61.dk kutlanmaz oldu beleşçi tribün gruplarını arar oldu gözlerim..bu maç taraftar olsaydı kazanabilirdik çünkü takım geriye oynadıkça tepki vs olurdu en azından..bmn öncülüğünde kulübe iletelim maçlarımızı istanbul ankara vs..de oynayalım en azından iki üç maçı..cardozoya üzülüyorum resmen yahu adamı bir ton adam karşıladı şimdi macta ondan az taraftar var

ilyskm
28.09.2014, 00:29
Bu hocayla olmaaaaaazzzzz

ilyskm
28.09.2014, 00:30
Hedefi yenilmemek olan bir hoca ile sadece yenilmezsin o kadar, kazanman için mucizeler gerekir

mkesen1982
28.09.2014, 00:32
bir profesyonel futbolcu nasıl ayağında top tutamaz topla çıkamaz

zaten cardozo dahil herkes defansa kapaniyor dan-dun vurarak ne yapmaya çalışıyorlar

maçın tekrarına bakıyorum sakin kafayla aklım mantığım almıyor

maçın tekrarını izleyebilecek kadar sabırlı olmandan dolayı tebrik ediyorum seni renktaş

Cafer Bulur
Vahit ziya doğanın yabancı versiyonu ondan bi cacık olmaz az kaldı yakında kaçar sabredin boşnakların bitek böreğini severim. Gerisi hikaye

Su 4 haftada oynanan futbolu mra veya herhangi bir yerli bir hoca oynatsaydi ve 4 macta galibiyet almasaydi taraftar onu istifa ettirmisti o kadar net konusuyorum.

Vahid hoca mra gibi avrupada basarili olabilir ligde onunla bir galibiyet serisi yakalamamiz mümkün degil.

must61
Arkadaş sabır nedir ,istikrar nedir , en önemlisi futbolda bunların önemi nedir ? Birinin bunları taraftara etraflıca anlatması gerekiyor.

Daha bismillah demeden hoca istifa denilmesi gerçekten komik.

artvints
28.09.2014, 00:34
keşke defans yapıp, kontra atak oynasaydık.başa baş oynamaya çalıştığımız için böyle kötü göründük ve çok pozisyon verdik.oyuncular çok zorlandı.erken gol bulduğumuz için biraz daha rahat maç çıkardık yoksa 0-0 gitse daha çok hırpalanırdık.

defans oyuncularımızın fiziksel olarak yeterli olmadığı gözüktü.açık alanda oynamaları zor.bizim de bu oyuncularla hücum futbolu oynamamız zor. takım olarak da kötü bir gün geçirdik.bunda stadın boş olmasının çok etkisi var.oyuncular biz ne için oynuyoruz acaba diye düşünmüşlerdir.mücadele güçleri çok düştü.maç bitsede gitsek havasına girdiler ve golü yediler. taraftar olsaydı bu kadar düşmezdi oyuncular. hep istiyor bizim taraftar maşallah.hiç vermek yok.

nakzo
28.09.2014, 00:35
Bu seneden zaten birsey olmaz. Onun icin destegimizi kesmeyelim. Maclardan ziyade oyunumuzdaki ve oyuncularimizdaki gelisimi takip edip keyifli bir sezon gecirelim.
Zeki ve musa haric as kadroyla ciktik sahaya. Karsi takimin gucunu de hafife almamak lazim. Sota ve oyunculari gayet kaliteli bir ekip. Bizde oynamasini isteyecegim pek cok oyuncuya sahipler.
Tek liberolu sistemi denedigi ilk macdi ama sonerin ve birazda sefanin direncleri heralde sistemi uygulamaya yetmedi. Belkide cardozoya uygun bir sistem degil. Bilemiyorum.sonucta ikinci yari eskiye donduk ama sotanin hamleleri sonuc verdi.
Costant iyilesince belki tekrar deneme yapar hocamiz.

Hemşerim sen iyimisin neyin gelişimi neyin keyfi 25 milyon € harcadığın takımdaki hangi adam gelişecek alt yapı takimiyla oynamıyoruz biz 75 milyon para harcadık eski parayla 75 trilyon bu takım bir sezon daha basarısızlılğı kaldıramaz başka 5 kuruş paramız yok bizim.Eldekileri sattı bankadan kredi çekti denklestirdigi bu .millet hangi hayal ddünyasında yaşıyor anlamıyorum zannediyorlarki bu senede olmazsa seneye sil bastan bir 30 milyonluk transfer daha yaparız deniz bitti beyler bu kadroyla bu is olmak zorunda en az sampiyonlar ligi olmak zorunda yapamadığı anlaşılan en geç 7. haftada bu takımdan gönderilmel!!!!!!!!!!!!!......

B.AKDEMİR
Her sene alt sıralarda lige başlamak gerçekten çok can sıkıcı. Takım ne kadar yeni olursa olsun futbolcun hırslıysa ,hoca takıma 3 pas yaptırabiliyor ve çizgiye inip 2 orta açtırabiliyorsa o takım 4 maçta 4 beraberlik almaz. Elinde Cardozo var ve pozisyona sokamıyorsun. Waris var Cardozo'nun yanında değerlendirmek yerine birini alıp diğerini sokuyorsun.

Salih Dursun neden Trabzon'da? son dakikada 3 puanı kurtarabilmek için Serdar Gürler'i oyuna alıyorsun. Burası Gençlerbirliği, Sivas yada Torku Konya'mı? Birileri artık hocayı uyarmalı.

Ayrıca bu passolig denen şey yüzünden maçlar bomboş geçiyor. İşin özeti şu ki : tüm hafta hafta sonunu bekliyoruz ve yine moralimiz bozuk yatağa giriyoruz.

Fanatik34
Bugün maçı kahvede yaklaşık 30 kişi ile beraber izledim. Ağzını açan Zeki'ye küfür ediyor, Yusuf'a küfür ediyor. Bırakın renkdaşlar böyle bir taraftarlık olmaz. Allahtan korkun bugün iyi oynayan üç kişi varsa biri zeki, biri Onur biri de Yusuf. Bu çocuklara bu kadar saldırmak, küfür etmek günahtır beyler...Iste bu zihniyette burda da cok var.

Bu takimin en büyük sorunu (Bizans Medyasi yardimda ediyor, futbolu iyi biliyoruz ayaklari)..kafasinda begenmedigi oyuncuyu her firsatta elestirmek..

must61
Su 4 haftada oynanan futbolu mra veya herhangi bir yerli bir hoca oynatsaydi ve 4 macta galibiyet almasaydi taraftar onu istifa ettirmisti o kadar net konusuyorum.

Vahid hoca mra gibi avrupada basarili olabilir ligde onunla bir galibiyet serisi yakalamamiz mümkün degil.

Son 3 sezondur muazzam futbol oynuyoruz biz zaten. Sırf şu 4 haftadır kötüyüz.

Müthiş tespitler gerçekten.Hele de yeni kurulmuş bir takım ancak bu kadar profesyonelce tespitlerle eleştirilebilirdi.:alkış:

zafer6161
28.09.2014, 00:36
isin ilginc yani erman hoca hala bizden umutlu
umutlu
Sergen ise bu takimdan cacik olmaz modunda

TS-FAN
28.09.2014, 00:36
Bu ne rezilliktir !

Topla oynama yüzdeleri : % 37 - %63

zx61
28.09.2014, 00:37
Basari mi istiyorsunuz? o zaman bu Takim Istanbul´da oynamali, Mardin´de oynamali, Erzurum´da oynamali ama Trabzon´da degil !!!!
Sosyal medyada ciddi ciddi taraftar ayaklanmış artık takımı istanbula taşıyın diye..başkan eğer bu öneriyi dikkate almayacaksan şu tribün gruplarıyla arayı yeniden kur rezillik yemin ediyorum onlarca gruptan bir tane kalmadıya stadda..çekirdekçi tayfa kaldı stadda saolsunlar ama onlar da gerçek taraftarmış yoksa boş tribüblere oynayacağız

Fanatik34
Daha kendisine saygisi olmayan, hala daha Teknik Direktörlük Belgesi yapmayan (zor birsey degil) Hami´gibi vizyonsuzlari bu takima layik görmek???

Hadi Hoca´yi gönderdiniz, kim gelsin?

L.Burrows
Tüm takımı değiştirdik ama oyun sanki geçen yılın kopyası. Çok enteresan gerçekten.

winner
28.09.2014, 00:38
Transfer sezonu bittiğinde kadro yapısını eleştirmiştik.

Tahmin edilen bir tablo var karşımızda.

3 ay filan bahane 3 sene de geçse bu yapıda bir kadrodan en fazla bu çıkar.

Sabırla açıklanacak bir durum yok.

O kadar transfer yap ama maça Karabük'e göndermeye çalıştığın Soner'le başla,sonra kurtarıcı olarak yine bir yerlere göndermeye çalıştığın Serdar Gürler'i oyuna al.

artvints
28.09.2014, 00:39
isin ilginc yani erman hoca hala bizden umutlu
umutlu
Sergen ise bu takimdan cacik olmaz modunda

sergeni geç, aynı cümle içinde birbiryle çelişen şeyler söyleyebilir.aklına ne gelirse dilinde.ego tavan olunca kontrol mekanizması gelişmiyor tabi.

zafer6161
Adrian ve henriyi arayanlar....

savas avci
arkadaşlar boşuna takım hazır değil 2-3 ay var bahanesine kanıpta umutlanmayın sonunda üzülen yine siz olactakımı z...bu takımın sorunu hocanın kendisidir.takımın el frenide kendisidir...korkak futbol oynuyor adamın taktiği her zaman bu....rakibin kim olduğu önemli değil...takımın gol bulma şansı çok çokaz bunu görüyor olmalısınız....bu taktik anlayışla yakında cardozoya henrikten daha çok küfretmeye başlayacaksınız birkaç hafta sonra.....hoca adamı futboldan soğutur...bu kadar topçu aldıracaksın ilk 11 de 5 yabancı hakkını kullanmayacan...keşke 5 stoper 3-5 tanede önlibero daha transfer etseydik ya...şöyle itici top oynatan adamlara nasıl uyuz oluyorum...sanki 2 ay sonra takım şaha kalkacak.......trabzon bu oyun sistemiyle gol bulaaaaaaaammmaaaaaazzzzzzzzzzz.
Oyun sistemini değiştirsen ne olacak bi tane yetenekli adamın yok biraz mehmet ekici digerlerini at cope ne beceri var ne yetenek bu takimi hücum oynatsan ne olacak transferi hocaya birakirsan hele boyle bi hocaya toplar ne kadar kazma varsa paralarda cope gider veto ettiği adamlara bal aldirdigi adamlara bak yazik

Sefa
28.09.2014, 00:40
http://i.hizliresim.com/G1oV4r.png

Topla oynama süresine bakıp yorum yapmıyorum artık..

tristram
gecen sene mra ile yaptigimiz hatayi bu sene vahid hoca ile yapmamamiz gerekiyor.bir iki mac daha sonuclar gelmezse hocayi degistirmek hepimizin hayrina olur.gecen sene mra ile devam edilseydi bu takim bu sene avrupada yoktu.keza bu sene vahid hoca ile devam edilirse yolun sonu iyi bir yere cikmayacak.daha ligin basi kaybedilmis bir sey yok ama bu zihniyetle uzun yola cikilmaz,cikilsa da basarili olunmaz.buyuk maclarda oynattigi oyun sistemine lafim olmaz ama her maca bu sekilde de cikilmaz.sikebahce macinda hocayi takdir etmistik,bu takim buyuk maclarda boyle oynayabilir dedik ama dort mac oldu hala ayni terane..zirveyi hedefleyen bir takimin ilk hedefi gol yememek degil gol atmak olmali.kadromuz kotu falan degil ama mevcut sistemde hucum oyuncularinin alayi mundar olur cunku maclar genel de yari sahamizda geciyor.sen kalkip hucum oyuncularindan 90 dakika savunma yapmasini beklersen,surekli savunma icin tee ebesinin nikahina kadar geri cekersen bu adamlarin hucum yapmaya hali kalmaz.ileride topu alan pic gibi yalniz kaliyor.sonra yusufa warise sefaya hatta cardozoya laf atiyoruz..halbuki sorun bu adamlarin kotu olusu degil sorun bu adamlarin ayagina yari sahamizda topun gelisi.iyi bir hocayla bu kadronun olusu zaten ilk uce falan girer..hele sakatlar tam olarak dondugunde bu takim estirir ama bu hocayla degil.her mac karsimizda barcelona var gibi kapaniyoruz.topu rakibe verip mal mal adamlarin hata yapmasini bosluk vermesini bekliyoruz.bu aksam kasimpasa uc puani haketmisti ama onur sayesinde bir puani kurtardik.bu oyuna bir puan bile cok fazla.disli rakiplere karsi eyvallah ama erciyes-basaksehir-kasimpasa bunlar nedir allah askina..bu uc mactan cikarilacak puan uc mu yani?rezillik.

zafer6161
daha kendisine saygisi olmayan, hala daha teknik direktörlük belgesi yapmayan (zor birsey degil) hami´gibi vizyonsuzlari bu takima layik görmek???

Hadi hoca´yi gönderdiniz, kim gelsin?
😄😄😄😄

Çakıroğlu İhsan
28.09.2014, 00:41
4 macada hucum ozellikli kadrolarla cikip 2sini yenilip 2 sini kazansak 6 puanmz vardi bu ne lanet oyun sistemi

zx61
28.09.2014, 00:42
Daha kendisine saygisi olmayan, hala daha Teknik Direktörlük Belgesi yapmayan (zor birsey degil) Hami´gibi vizyonsuzlari bu takima layik görmek???

Hadi Hoca´yi gönderdiniz, kim gelsin?

Iste bence de soru bu vahid hocanın oturtmaya çalıştığı sistemi ben de beğenmiyorum ama gitse yerine kim gelebilir ki? Yok mu şöyle korkusuz egosuz bir hoca

İlker Yazıcıoğlu
28.09.2014, 00:45
Bazı arkadaşlar şu topla oynama yüzdesinin rezilliğini sanırım uyum sorununa,sıfırdan takım kurulmuş zırvalarına bağlamazlar sanırım....

Komik olur çünkü.....

leons61
28.09.2014, 00:47
şuda ayrı bi konu bize gelen topçu futbolu unutuyor...ne yapıyonuz lo bunlara trabzonda...uçaktan inen mala bağlıyor

AhmetG.
28.09.2014, 00:47
Edit.
Hatalı yazım.

serdaracıl
28.09.2014, 00:49
Yerine kim gelecek ne ya? Sadece türkiyeden 5 adam sayarım. Ayrica teknik drektörlük belgesi nedir? Belgeyi alinca neyin degişiyor?

Trabzonsporking
28.09.2014, 00:50
Vahid istifa

Adem Akyüz'
28.09.2014, 00:50
Bazı arkadaşlar şu topla oynama yüzdesinin rezilliğini sanırım uyum sorununa,sıfırdan takım kurulmuş zırvalarına bağlamazlar sanırım....

Komik olur çünkü.....

Uyum sorunu falan hikaye. Pas yapmak için uyum falan gerekmiyor. Uyum dediğin farklı hücum varyasyonları için gerekir, ezbere pas atacağın zaman gerekir, kademeye girerken gerekir. Yoksa önündeki adama pas atmak için uyuma gerek yok. Bu yüzdeler tamamen oyun mentalitemizden kaynaklanan bir durum, topu rakibe ver. Sana gelirse dan dun ileri vur.

leons61
28.09.2014, 00:51
mra yarın şikecileri yener liderliğe yükselir...vay anasını

Trabzonsporking
28.09.2014, 00:53
Tarihimizin en çok transferini yaptığımız sezon olanlara bak.iyi bir teknik direktörümüz olsa bu sene banko şampiyonduk .bu sene İstanbul Takımları çok kötü.bu hocayla küme düşmemek iyidir

halilaziz61
28.09.2014, 00:54
Allah yardimcimiz olsun baska bise demiyorum...

Trabzonsporking
28.09.2014, 00:55
Allah yardimcimiz olsun baska bise demiyorum...

Allah bu taraftara sabır versin

winner
28.09.2014, 00:58
Bu takım hücuma nasıl çıkacak, nasıl organize olacak orta sahaya adam alın diye burada herkes yırtınırken onlar 3.yabancı stoper transferi için uğraşıyorlardı.

Kendi sahasında anadolu takımlarına ancak kontratakla,kapılan topla gol atabilecek ve maçın çoğunda mahmuk oynayacak bir takım var karşımızda.

halilaziz61
28.09.2014, 00:58
Allah bu taraftara sabır versin

Amin...

nakzo
28.09.2014, 01:00

Bırakın bu popilizmi herşeyin doğru bir Trabzon daki taraftar yanlış. Ben zonguldaklıyım Trabzon daki taraftar Trabzonspor un şampiyon olamamasında en az suçlu sen 25 milyon € para harca 7 resmi maçta2 galibiyet al oda son dakika golüyle kasımpaşa gibi sıradan takım senin sahanda % 65 sen %35 topla oyna sonra taraftar kabahatli sen eğer erzurum da boyle oyna taraftar tekme tokat döver seni bu rezilliğin izahı yok hemşerim la millet bunu izlemeye niye gitsin insanlar %35 topla oynayan Trabzonspor niye izlesin önce şenol sonra mra simdi vahit eelbirliğiyle taraftarı takımından soğuttu.

Hamdi Karamahmutoğlu
Darlik geldi gitmiyor.

freedomforever
Medjani 18 disinda kalmali. Avraam'da yedek. Geriye kalan 6 yabanciyi aktif kullanmaliyiz.

Hamdi Karamahmutoğlu
28.09.2014, 01:02
Olay mantalitede sakli.
Hoca hala Cezayir'i calistiriyor gibi.
Devre arasini goremez.

kalavara
28.09.2014, 01:06
orta alanda pas yapamazsak her maç bu tür bir oyun izleriz. orta alanda pas için organizasyon becerisi ve bireysel yetenek lazım. bireysel yetenek olsa da henüz organizayon yok. önde cardozo futbola küsmeden organizasyonun gelişmesi lazım. ha bir de özer faktörü var. çok şey değiştirir özer!

leons61
28.09.2014, 01:09
Medjani 18 disinda kalmali. Avraam'da yedek. Geriye kalan 6 yabanciyi aktif kullanmaliyiz.

ilk kesilecek yabancı medjanidir kesinlikle....ben belkalemi niye aldılar diydim medjaniden 10 kat daha iyi adam.....cardozo,yatabare,kevin,bosi,belkalem ilk 5 bu bence..gerekli görüldüğünde waris....ama medjani oynamamalı zokoroda yapaydı onun yaptığını

Hamdi Karamahmutoğlu
28.09.2014, 01:09
orta alanda pas yapamazsak her maç bu tür bir oyun izleriz. orta alanda pas için organizasyon becerisi ve bireysel yetenek lazım. bireysel yetenek olsa da henüz organizayon yok. önde cardozo futbola küsmeden organizasyonun gelişmesi lazım. ha bir de özer faktörü var. çok şey değiştirir özer!

Sadece Ozer yetmez ama bize Medjani'nin yerine Alex Bourceanu gibi bir adam lazim.

KoRNea
28.09.2014, 01:10
O stadyum tamamen dolu olsaydı sonuç böyle olmazdı.

Takım durağan oynayabilir, kötü de oynayabilir ama mücadele ediyor bunu görmek lazım. Mücadele gücünü en üst seviyeye çıkarmak için de ateşli, köstek değil destek olan taraftar lazım. 10-15 kişi önünde değil de 10-15 bin kişi öbünde oynansaydı maç skor çok farklı olacaktı.

Ömer_
28.09.2014, 01:10
yol yakinken bu korkak hocanin eline tazminatını verip ersun yanali almaliyiz,bu kadar kaliteli adamla bu futbolu ziya dogan bile oynatmaz, ersun hoca candir can.

artvints
28.09.2014, 01:12
yol yakinken bu korkak hocanin eline tazminatını verip ersun yanali almaliyiz,bu kadar kaliteli adamla bu futbolu ziya dogan bile oynatmaz, ersun hoca candir can.

ersuna da aynı şey yapıldı, pek bir fark yok, olmayacak.

KoRNea
28.09.2014, 01:13
Vahid hoca gitsin diyenlere cidden anlam veremiyorum.

Çağatay_
28.09.2014, 01:15
Yerine kim gelecek ne ya? Sadece türkiyeden 5 adam sayarım. Ayrica teknik drektörlük belgesi nedir? Belgeyi alinca neyin degişiyor?

Siz de haklısınız. Türkiye ve benzeri ülkelerde belge, alınan eğitim, uzmanlık vs gibi şeylerin önemi yoktur.

Hayat Üniversitesi ve yaşayarak öğrenmek esastır.

Bu düşünce bizi sonuç itibariyle buraya getirdi işte. Yerimizden memnun isek, sıkıntı yok zaten :)

Ömer_
28.09.2014, 01:16
ersuna da aynı şey yapıldı, pek bir fark yok, olmayacak.

Olur, bal gibi olur hemide.gecis donemi böyle devam edemez, yeni kadro kurduk diye tasi taragi rakibe veren adamla yola devam edilemez, ersun kadro kurdugunda one dogru hayvan gibi oynuyorduk, tarihin en iyi kadrosunu kurduk ligin en kötü oyununu oynuyoruz ayip be

matalar
28.09.2014, 01:16
geçen hafta da söyledim
bu defans dörtlüsü ve önlerinde medjani ile ayağımızda top tutmamız mümkün değil.
çünkü oyun içinde mutlaka topu defansa vermen gerekiyor ve arka 5liden birinin ayağına gelen top kesin rakibe gidiyor.
bu gün ki maçı tekrar izlesen üst üste yapılmı 5 pas görmemiz mümkün değil.
onun için biz maçı zaten defansta kaybediyoruz

nakzo
28.09.2014, 01:17
Ersun yanalın su aşamada teklifimizi kabul edeceğini düşünmüyorum en makulü yılmaz hoca acil takımın babasına getirilmesi.

Zafer Fidan
28.09.2014, 01:21
Canli izledigim en kötü stat atmosferi.

Murathan
28.09.2014, 01:21
Çare:

-------------------------------------------- Onur Recep Kıvrak -------------------------------------------

Jose Bosingwa ---------- Mustafa Yumlu ---------------------------- Medjani/Belkalem --------------- İshak

------------------------------------------------ Salih Dursun:( --------------------------------------------

------------- Özer Hurmacı --------------------- Mehmet Ekici ---------------------- Kevin Constant

---------------------------------------------- Majeed Waris --------------------------------------------

---------------------------------------------- Oscar Cardozo ------------------------------------------

ya da özeri geri çek sağa da sefayı koy ki zor bir olay :P
Yalnız Mehmetin , Özerin ve Constantın %100 hazır olmaması acaip zorlar takımı.

Remzi
28.09.2014, 01:22
Ersun yanal'ın tapelerde selçuk'u aziz'e pazarladığını ne çabuk unuttunuz.

Hamdi Karamahmutoğlu
28.09.2014, 01:25
Vahit Hocanin degisecegini sanmiyorum.
Biz daha cok sikinti cekeriz cok.
Cardozo cok yalniz kaliyor.

Ömer_
28.09.2014, 01:26
Bu hocayla olmaz arkadaşlar adam her mac farkli oyuncularla sahaya çıkıyor cardozo gibi adama doldur bosalt oynatiyor ishak gibi hucumcu beki kadroya almiyor ulan 5 yabanci hakkin var ucunu defansin gobeginde kullanan hocayla neyi sabredecez cikar defanstan bi yabancıyi koy m. akbasi ,ön tarafta kullan yabanci hakkini tonla yabanci forvet aldirdi milletle topitop geciyor.

hyasin61
28.09.2014, 01:27
Bu takımın mensubu olmayan yorumcular bıle takımın zamana ıhtıyacı oldugunu hatta bır kac galıbıyet ıle serı baslatacagını dusunen yorumcular varken bazı taraftarlar hocayı gondermıs yerıne hoca bakıyor.Ne cok krız yaratma heveslısı taraftarlar var ya

matalar
28.09.2014, 01:29
şu aşamada hoca gitsin demek hiçbir fayda sağlamaz arkadaşlar.
daha kaç maç oynadı takım
biraz sabır

Ömer_
28.09.2014, 01:30
Ersun yanal'ın tapelerde selçuk'u aziz'e pazarladığını ne çabuk unuttunuz.

aman be kardesim kulubeye hasa peygambermi ariyoruz futbol dünyasında bir tane ultra duzgun bir adam kaldimi.

Ömer_
28.09.2014, 01:33
hehe bekleyin bekleyin ligi 40 puanla bitirdigimizde tren kaçınca siz beklemeye devam edin ati alan Üsküdari gecsin.

Fanatik34
28.09.2014, 01:33
Iste bence de soru bu vahid hocanın oturtmaya çalıştığı sistemi ben de beğenmiyorum ama gitse yerine kim gelebilir ki? Yok mu şöyle korkusuz egosuz bir hocaTürk futbolcusunun Altyapi sorununu hangi yabanci Hoca düzeltebilir? Kimse.

Zaten Türkiye´ye gelen yabanci Hocalarin bunu görmesi, onlar icin en büyük Motivasyon kaybi..Vahid Hoca´nin takimin basina gelmesi ile 11 oyuncuya ihtiyacim var demesinin iste altinda yatan neden bu! Mustafa Yumlu´yu hemen sildi ama yerine koayabilecek birini bulabildi mi? Zaten bizim icin cok önemli olan Ortasaha transferi yerine papa´nin transferi bu yüzden oldu..eminim Hoca bu yüzden pismandir simdi! Yönetim´in de hatalari var bu konuda..ama yerli transfer piyasasini düsününce pekte elestiremiyorum..neyse daha cok sey yazabilirim ama kalsin!

Empati yapmayi bilmeyenleri kaale almayin..bu takim sabirla seneye sampiyon (devrearasi hamlelerle belki bu sezon bile)

SALDIRAY
28.09.2014, 01:38
ACİL gecilmeli

Bu kadroyu teknik direktörsüz oynat 9-10 puanı vardı. Hocanın bunu görmesi lazım. Şuan bu kadro zor değil.Sadece boss eksik.

Cafer Bulur
28.09.2014, 01:41
Onur a övgüler yagdiranlar bugün yedigi hatali golü de elestirdilermi?

Onur un haddinden fazla övüldügünü düsünüyorum tabii takim kötü olunca onur iyi olarak göze batiyor.

nakzo
28.09.2014, 01:43
şu aşamada hoca gitsin demek hiçbir fayda sağlamaz arkadaşlar.
daha kaç maç oynadı takım
biraz sabır

Yedi mac oynadık ve de gecen seneden daha rezil bir haldeyiz göndermeye calıstıgın soner ve serdara kurtarıcı olarak sarılmanın izahı var mı?

Ömer_
28.09.2014, 01:47

Onur un haddinden fazla övüldügünü düsünüyorum tabii takim kötü olunca onur iyi olarak göze batiyor.

ney ney? top tam karsidan köşeye gidiyor bugun onurun yerinde standard bi kaleci olsaydı rahat dört yemistik ayip be.

nakzo
28.09.2014, 01:49
hehe bekleyin bekleyin ligi 40 puanla bitirdigimizde tren kaçınca siz beklemeye devam edin ati alan Üsküdari gecsin.

Ömer gecen sene mrayı bile sonuna kadar savundu ve sabretti obbile görmüş durumun vahametini ben sadece 75 milyon TL harcayıpta 4 maçta bırakın galip gelmeyi topla oynama yüzdesi %50 yi bulamayan başka bir takım varmı bana tek bir örnek gösterin bu rezilliğe sabredeceğim.

Ufuk
28.09.2014, 01:49

Onur haddinden çok mu övülüyor bilemem ama onurdan çok şey beklendiği kesin. Adam o kadar zor pozisyonları çıkarıyor ki normal bir gol yediğinde hatalı oluyor.

Ömer_
28.09.2014, 01:50
Yedi mac oynadık ve de gecen seneden daha rezil bir haldeyiz göndermeye calıstıgın soner ve serdara kurtarıcı olarak sarılmanın izahı var mı?

serdari anlarim yeni transfer falanda bu sonerden hala ne beklenti icinde bu hoca hicmi demediler hocaya bu cocuk 2 senedir bişe oynadığı yok diye.

Ufuk
28.09.2014, 01:51
Bu arada bu akşam iyi başladık oyuna gole kadar. Hoca aslında iyi kadro çıkartmıştı ama golden sonra yardımcısı mı geri çekilin dedi bilemiyorum ama çok geri çekildi. Hoca kulübede olsa belki daha iyi hamleler yapardı yada çağırırdı soneri azarlardı felan yardımcısı kulübeden çıktı mı göremedim ben.

Ufuk
28.09.2014, 01:53

Göndermeye çalıştık ama gönderemedik. Sonuçta Trabzonsporun topçusu. Bi kere göndermeye çalıştık diye sözleşmesi bitene kadar oynamayacak diye birşey mi var. Hayır constantın yokluğunda salih medjani ile başlasa bu sefer de soner nerde diyecek millet ona şaşırıyorum.

hofsaale
28.09.2014, 01:55
Donk, castro, babel, scarione...kaliteli yabancilar, Hepsi bizde oynar...Boyle bir iskelet kurmadik...orta sahamiz rezalet...