PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 1 - 1 Kasımpaşa | STSL 4. Hafta | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10

firtina1
27.09.2014, 19:49
artık kendi sahamızdaki maçlarda bile defans yapıp beraberliğe oynuyoruz vahid istifa et !!!

arifberkay
bizde sakatlanan neden duzelmiyor gerci duzelse ne olcak kafa yapisi belli her mac beraberlik icin oynuyoruz

İlker Yazıcıoğlu
Acil toparlanmamız lazım....

Yazık olur....

poetricus
27.09.2014, 19:50
Şenol Güneş için geri sayım başlamıştır...

Ayhan2661
Küfürlerle gönderilen zokora veya colman ı mumla arıyoruz..onlardan en az biri bile olsa takım sınıf atlamıştı..şaka gibi

umitçebi
:alkış::alkış::alkış:
futbolcular kaliteli, bekliycez başka çare yok.bu kasımpaşa da geçen sene kuruldu ve ligi bizim altımızda bitirdi.taş gibi oturmuş takım.yenmek istiyorsan, stadı doldurup düzgün destek vereceksin.anca eleştir anasını satayım.

carolo
27.09.2014, 19:51
bu ligde herkez bizden iyi
bu kadar para verildi bu oyunun nedeni nedir

Armağan Dere
bu takımdan cacık olmaz gene gitti bir sene daha..
Kocadık arkadaş..
Bıraktım zaten ama 1-1 görünce moralim bozuluyor..

Cagdas Topal
Halilhodziç iyi kitliyor bize hem futbolcuları bitirdi hem kendini hem başkanı . Bugün taraftarı kaybettiler bu kadar defansif oyunla hadi başarsalar eyvAllah diyeceğim o da yok yeniliyorduk lan . Yazıklar olsun kendi sahanda 4 şut çekmişsin .

Trabzonspor !!!

mashal61
Ama taraftarı ayrı bir kefeye koymak lazım. Çok iyi doldurdular stadı, o muhteşem taraftar olmasaydı maçı kaybederdik yersen. Anlayana...

şenol.08.borçkalı
27.09.2014, 19:52
Futbolcular Halilodzici sevmiyor ve bu hoca sürekli defans oynatıyor takımı .. Bu mantaliteyle çok kötü günler bizi bekliyor

carolo
gerçekten rezil 3 pas yapamadik butun maç

buserkan61
4-4-2 olmadiktan sonra bu takim boyle beraberliklere cok kalir.
Cardozo yatabere ikilisi kesinlikle ilerde olmali.

XT910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

batugol
onur
zeki yumlu belkalem ishak
bosingwa ekici constant sefa
cardozo waris

emre6117
4.hafta gosterdiki bu takim 4.olsa ve gruptan ciksa basaridir.tbi bu durumda su sorulur hami gecen seneki kadro ile bunu rahat yapardi.bu kadar transfer hoca bosuna.yapilan transferlerin en az yarisi yanlis bir kadro muhendisligi yapilmamis.olcanin eksikligi bile doldurulamamis 20 kusur transfer sonrasi.kasimpasa su mac gosterdiki bizden daha kaliteli takima sahip.biz hala daha sampiyonluk muhabbeti yapiyoruz.var mi babel scarione gibi topcumuz.bu arda cordozo buyuk transfer ama bizde is yapamayacaga benziyor.sistem hoca ona gore degil tm sikebahcede oynayack topcu.bunu bile goremiyor hoca.

mkesen1982
3 ayın gitti 1 ayı.takımda zerre ışık yok.büyük takımlarda sabır diye birşey olmaz bu ülkede.sabır diyenler bu ülkede yaşamıyor anlaşılan.ilk haftalarda puan kaybı olabilirmişmiş.atı alan üsküdarı geçti diye bir laf vardır.vahid hoca oyun tarzını değiştirmezse 10. haftayı göremez.

buserkan61
27.09.2014, 19:53
Cardozo yalniz kalmamali waris ya da yatabere oynamali yaninda

XT910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enes Başkaya60
27.09.2014, 19:53
Bu adam hoca moca değil derhal gitmelidir nereye kadar böyle futbol oynayacaksin ayıptır ya 1 gol atıp üzerine yatmak nedir oynasana aynı futbolunu yazıktir günahtır verilen paralara acilen Hami şart oğlu şart...

serdaracıl
27.09.2014, 19:54
futbolcular kaliteli, bekliycez başka çare yok.bu kasımpaşa da geçen sene kuruldu ve ligi bizim altımızda bitirdi.taş gibi oturmuş takım.yenmek istiyorsan, stadı doldurup düzgün destek vereceksin.anca eleştir anasını satayım.

Kim kaliteli. İki pas atamayan bu adamlar mi

Horispin
Büyük beklentiler içine girmeden fevri davranmamalıyız bence. Öyle ya da böyle hoca ve futbolcuların bir şekilde ritmi tutturması lazım. Bu sene çok fazla sakatlık problemi yaşıyoruz buna da dikkat etmeliyiz. İstifaydı falan bunları şu anda konuşmak doğru değil bence. Bu takım şampiyon olamayacağını ilk 4 hafta gösterdi. Yine de kadro kalitemizin belirli bi seviyenin üzerinde olduğunu düşünüyorum.

Uğur Gündüz
Demekti Futbolun adaleti varmış. O da bizim üzerimizden adaleti sağladı! Kesinlikle 1 puan kazandık.

Adem Akyüz'
Bu iş sabır işi değil arkadaşlar. Zihniyet meselesi.. BAL liginden bi takımla da oynasak aynı oyunu oynayacağız bu gidişle..

Anıl C
Futbolcular Halilodzici sevmiyor ve bu hoca sürekli defans oynatıyor takımı .. Bu mantaliteyle çok kötü günler bizi bekliyor

:)

Veysel
Sıkıntı yok takıma desteğe devam abartmayalım

Kızacak olanlar o yenilen gol yüzünden 500 lira kaybettim isteyene kuponu gösterebilirim kime kızıyoruz arkadaş benim takımım kötü olsada desteklerim yapacak bir şey yok

Fatih Çelik
Legia ve Karabük maçları çok önemli. Kaybedersek gs nin bu seneki durumuna düşebiliriz.

Tayfun Aydın
Stad da seyirci yok saha da takım yok geçen hafta hakem dedik bu hafta o da yok ama gene ONUR var. Ben de sabir dan yana olanlardandım ama bu ne ya 2 pas yok 2. Yarı yazık valla santraforunda Cardozo var senin 1 tane pozisyonun yok organize bir atağın yok ayıp

serdaracıl
27.09.2014, 19:55
Yönetim istifa

danger00
30 milyon harcayıp ortasahada hala medjani ve salihi oynatıyorsak bu tabloyu fazla yadırgamamamız gerekir. son gün 2 forvet yerine ortasahaya bir adam alsaydık keşke.

mustafa0661
hatalı:futbolcu
hatalı:vahit halilodzic

peki taraftar? nie maça gitmiyorsunuz arkadaş kasımpaşa gibi anadolu bazında güçlü rakip var emanete sahip çıkmıyorsanız istanbuldakiler sahip çıkar...

Uğur Gündüz
27.09.2014, 19:56
Madem böyle oynayacağız , orta saha Medjani, Salih ve zeki'den oluşmalı. Solda Waris, sağda Yusuf , ortada Yatabere v.s

Cabri61
Bu takıma ortasaha lazım değil. takım içinden hallederiz diyen coolank burada mı :)

Top tutamıyoruz

iyattara
Biraz da darbeyi fiksrurden yiyoruz. Fikstür tam tersi olsaydı, yani erciyes belediye içerde fener paşa disarda baslasaydik en az 6-7 puan alabilirdik.

sessizkral_1
27.09.2014, 19:57
Ersun yanal ......

ilzinho61
"Takımımız, lig tarihi boyunca ikinci kez ilk 4 hafta sonunda galibiyet elde edemedi. (İlki 74-75 sezonu: 1 mağlubiyet, 3 beraberlik)"

O sezon 9. olduk

Bir sene sonra 1975-76 sezonunda ilk sampiyonlugumuzu yasadik

Ne demek istiyorum ? Sabretmeliyiz ve destek cikmaliyiz ! Taraftar gruplari artik maclara gitmeli, bu takimi eskisi gibi sesler kesilene kadar desteklemeli

Biz Trabzonsporuz, herkese diz cöktürürüz YETERKI BIR OLALIM

Fatih Çelik
Bourceanu'nun Medjani'den farkı yok diyen arkadaş veya arkadaşalar alıntılayıp "Buradayım" yazabilir mi acaba? Merak ediyorum da.

KÖKSAL AYDIN
Tolunay veya Hami gitmemeliydi.
Bu akşam futbolcuları, 1-2 hafta sonra hocayı tartışmaya başlarız.
Vahid vb koskoca TS'ye td lik yapacak adam değildir.
Ne oynattığı ya da oynatacağı belli değil. 4 haftada oyunu bırak daha takımı oturtamadı.
Bunu baştan beri söylüyoruz ama biz musibet gelince ders alırız.
İHO bu hocaya boşuna güveniyor ve kaldıramayacağı yükü yüklüyor.

gerenimo
27.09.2014, 19:58
bu oyunu daha ucuz futbolcular ve daha kaprissiz hocayla geçen sene zaten oynuyorduk.1 yıl sonra aynı oyun için 29 milyon euro harcayıp bi de üstüne hocadan fırça yemenin bir anlamı yok.

SADECETRABZON61
Bu Teknik adamla bu iş olmaz en başınan dedim Türk hoca hariç bu takım başarılı olamaz.
Tolunay kalmalıydı o olmuyorsa Ertuğrul Sağlam gelmeliydi.

umitçebi
Sıkıntı yok takıma desteğe devam abartmayalım

Kızacak olanlar o yenilen gol yüzünden 500 lira kaybettim isteyene kuponu gösterebilirim kime kızıyoruz arkadaş benim takımım kötü olsada desteklerim yapacak bir şey yok

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Kazım Bostan
27.09.2014, 19:59
Yönetim istifa

:D

Hakan
Bourceanu'nun Medjani'den farkı yok diyen arkadaş veya arkadaşalar alıntılayıp "Buradayım" yazabilir mi acaba? Merak ediyorum da.
Salih'den farkı yok dedim sayılır mı :)

muratt
İyi ki 2 ay zaman istedi hoca. 2 haftayı bile çok gördünüz adama. Hoca istifa başlığı gelir ekim ayı içinde bekliyoruz.

Emrullah
Özer, Constant, Bosingwa takıma geldimi daha iyi bir takım oluruz. Panik yok herşey yolunda.

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

delikoyun
constant mehmet yatabere bu köprü kurulmalı yolu yok sadece yusufun önüne at koş yusuf koş böyle maç olmaz sadece kanatlardan saldırmakla iş olmaz geriden hızlı top çıkaramıyoruz hatalı pas yapıyoruz orta alanda 2 pas yapıcak oyuncumuz yok kanatlarda yusuf ve waris ısrar edilmeli bence sefa ile serdar yedek oynar ancak orta alanda constant mehmet şart ilerde yatabare olmazsa olmazımız

carolo
Hoca'ya kizacamda yahu bakiyorum oyunculara 3 pas yapamiyorlar yemin ediyorum Hasan Uçuncu bu salihden iyiydi pas yapardi bari.
Bi kasimpasali oyunculara bakiyorum bi bizimkilere yeminle daglar kadar fark var..
Aldiklari paralardada daglar kadar fark var!!!

katre-i.matem
Ishak neden hic sure almaz anlayamiyorum. Oynasada ne kadar kotuymus gorsek. Sag bek solbek hucuma hic katki vermiyor. Ic sahada boyle oyun oynanmaz.

Kasimpasanin en buyuk zaafi defansin arasina atilan toplardi. Golu boyle attik. Pozisyonlari ilk yari boyle bulduk ama 2. Yari bunu hic degerlendirmedik.

Bu hucum stiliyle degil cardozo diego costa gelse yine olmaz yine olmaz.

Anıl C
27.09.2014, 20:00
Arkadas ne transfer yaptik ki ilk seneden beklenti icindesiniz.

Belkalem&Avraam&Medjani bonservis maliyeti 450 bin euro
verilen bi Cardozo ve Waris'e
Constant bugun sakatti
Bossi'de öyle
Sefa desen performans sonucu transfer edilmis degil.
Mehmet desen 1.5 senedir Almanya'da yatista
Musa desen ligten dusen bi takimin stoperi

Bunlari futbolcularimizi kucumsemek icin yazmiyorum.
Zaten transferlerin yetersiz yapildigi ortada.
Bu kadro basarili olur ama hemen degil
Kadorda yine de is var.

Atak neden oynamiyoruz deniyor
20. dakika oyundan dusen Mehmet ve Soner'le mi yapican atagi?
Ya da Medjani ile mi?
Biraz elestirirken gercekleri de göz önünde bulundurun!

umitçebi
4.hafta gosterdiki bu takim 4.olsa ve gruptan ciksa basaridir.tbi bu durumda su sorulur hami gecen seneki kadro ile bunu rahat yapardi.bu kadar transfer hoca bosuna.yapilan transferlerin en az yarisi yanlis bir kadro muhendisligi yapilmamis.olcanin eksikligi bile doldurulamamis 20 kusur transfer sonrasi.kasimpasa su mac gosterdiki bizden daha kaliteli takima sahip.biz hala daha sampiyonluk muhabbeti yapiyoruz.var mi babel scarione gibi topcumuz.bu arda cordozo buyuk transfer ama bizde is yapamayacaga benziyor.sistem hoca ona gore degil tm sikebahcede oynayack topcu.bunu bile goremiyor hoca.

Üstad helal olsun sana..4 haftada olayı çözmüşsün..

İHO bu satırları okuyorsa hemen sana teklif yapsın..

Anıl C
Yönetim istifa

maca gitmeyen Trabzon sehri istifa!

delikoyun
özer yetmez borceanu yetmez daha iyi ön libero şart bence borceanu constant ile birlikte oynaymaz çünkü yabancı sayısı sorunu var yerli ön libero tolga ciğerci şart

arifberkay
27.09.2014, 20:01
oyuncu degisikliklerinin bile aciklamasi olamaz ayiptir

Mert Oğuzlu61
Ersun yanal ......

bu adamı alan geleceğini kurtarır, ersun yanal ı alacaksın 5 senelik kontratı yapacaksın eline de istediği bütçeyi vereceksin, futbolun tadını çıkaracaksın.

vahid in burda geleceği yok, gs almadan biz kapmalıyız ersun u. ne istiyorsa verelim, para pul ne istiyorsa basalım şu adamı kapalım.

Yaşar
Transfer sezonunun başından beri bu takıma orta saha oyuncusu lazım diye bagirdigimi bilenler vardır. Forvete Cardozo gibi bir dünya markasını alıp , kontra atak oynamaya çalışmak garip. Ha, bu orta sahayla Cardozo dan yararlanmak da imkansız. En çok keyif aldigimiz , pozisyon bulduğumuz maç fb maçındaki kadro bu oyun sisteminin kadrosu dur. Cardozo yedek bekler mi? Bilemem ama adamı vasi kesilmiş tavuk gibi sahada dolastirmaktansa, yedek bekler daha iyi.

Oruç
Az sakin olalım. Yıllarca küfrettiniz, her gelene sövdünüz de başarılı mı olduk sanki ?

MaEsTrO
Gülsem mi, ağlasam mı?

.

Bence gözlerimizi kapatalim.

David_LuiZ4
Yine de söylemek lazım erciyes maçı hariç iyi takımlarla oynadık yeni kurulan takım için bu beraberlik serisi olumsuz anlamda abartılmamalı..Haftaya da iyi ve uzun süre kadrosunu sabit tutmuş Karabükle oynayacaz oradan da beraberlikle dönebiliriz..Bu beraberlikler galibiyet serisi yaparsak işimize yarar o seri için de bu yeni takıma gol anlamında futbol şansı lazım..Umarım o şans gelir..

Anıl C
27.09.2014, 20:02
Sayet o stad dolu olsaydi bu maci öyle ya da böyle kazanirdik

tristram
ben kadronun kotu olduguna inanmiyorum.oyun anlayisimiz felaket.surekli topun gerisindeyiz.rakip kim olursa olsun kontra oynuyoruz.attigimiz golde de, ikinci yari yusufun sagdan getirdigi topta da hep hizli ciktik.onun disinda hucumumuz,pozisyonumuz yok..
orta sahada medjani diye bir adam var ne yaptigi ne ettigi belli degil.ne savunma ne hucum var.salih kazmasi bile bu adamdan daha kaliteli.en azindan
yapistimi birakmiyor.avrupa'da bu oyun plani is yapar hatta gecen sene mra bile bu sekilde is yapti ama ligde nal toplarsin.
hucum gucu biraz iyi olan her takim zaten pozisyona da giriyor golu de bir sekilde buluyor..ayrica berabere kalana madalya takmiyorlar, dort macta kaybedilen 8 puan..hucum oynasak bu dort macin en kotu ikisini alirdik,6 puanimiz olurdu.
hicbirseye degil de bir tek cardozo'nun mundar edilmesine fena tav oluyorum, bu herif benfica'da leblebi gibi gol atardi.herif tam bir golcu ama mac boyunca adama top gitmiyor.yazik gunah lan.

Tayfun Aydın
"Takımımız, lig tarihi boyunca ikinci kez ilk 4 hafta sonunda galibiyet elde edemedi. (İlki 74-75 sezonu: 1 mağlubiyet, 3 beraberlik)"

O sezon 9. olduk

Bir sene sonra 1975-76 sezonunda ilk sampiyonlugumuzu yasadik

Ne demek istiyorum ? Sabretmeliyiz ve destek cikmaliyiz ! Taraftar gruplari artik maclara gitmeli, bu takimi eskisi gibi sesler kesilene kadar desteklemeli

Biz Trabzonsporuz, herkese diz cöktürürüz YETERKI BIR OLALIM

Vay be İstatistiğe bak haftaya ilk malubiyet gelir orta saha da Constant ölmuyorsa mutlaka oynamalı öyle dinlenme falan yok sakatsa bilemem Özer Yumlu Bossingwa takıma dönünce ne olur bilemiyorum ama 4 hafta da bir tane organize atağın yoksa biraz düşüneceksin ne oluyor diye

Doğukan Uçan
stad dolu olsa yine yenemezdik şampiyonluga oynayan takım kendı sahasında 5 defansla mı oynar

ersn.alparslan
trabzon şehrinin trabzonsporla bir alakası bir bağı kalmamış artık eskisi gibi avni akerde oynuyoruz diye rahat değil tam tersi tedirginiz. Şu giyilen formalardaki renkler bile orjinal renklerimiz değil.

bordo08
27.09.2014, 20:03
Onur-ishak-medjani-musti-bosi-constant-ekici-özer-sefa-waris-cardozo ne zaman şöyle tam takım çıkarız o zaman biraz futbol izleriz..

İlker Yazıcıoğlu

Her sabır dileyene alkış,övgü ve her eleştireneyorum yapmak zorunda mısın sen?

Bırak da millet ne yazıyorsa yazsın,forumun bekçisi misin?

Oruç
Takımda eksik var, oyun tatmin etmiyor ama yerden yere vurmanın anlamı yok.

Sefa
Transferin son günü orta saha değil 8. stoper olarak Papa'yı alırsan olacağı budur..

TSemih61
27.09.2014, 20:05
Millet takmış taraftara bulmuş takımdaki sorunu, olayı çözmüş.

emre6117

Bana teklif gelse kabul etmem ki.suanki kadrodan bir onbir cikartabilmek cok zor.allah hocaya yardim etsin.zaten takimin yarisi sakat.bu iste nasil oluyor anlamadim.

ilzinho61
Yine de söylemek lazım erciyes maçı hariç iyi takımlarla oynadık yeni kurulan takım için bu beraberlik serisi olumsuz anlamda abartılmamalı..Haftaya da iyi ve uzun süre kadrosunu sabit tutmuş Karabükle oynayacaz oradan da beraberlikle dönebiliriz..Bu beraberlikler galibiyet serisi yaparsak işimize yarar o seri için de bu yeni takıma gol anlamında futbol şansı lazım..Umarım o şans gelir..

Arti en önemli adamimiz Bosingwa ve 1 mac haric her macta mükemmele yakin oynayan Constant ve gecen sene transfer edildikten sonra tüm elestirilere ragmen üstün performansiyla herkesi susturan Özer eksik bu takimda

Bir adam takimdaki havayi tamamen degistirir, bizde 3 tane 11 oyuncusu eksik !

Olacak yeterki INANALIM

arifberkay
cidden soruyorm dk 88 deki serdar degisikliginin nedenini anlayan var mi?

Mustafa Ayazoğlu
sabır

etmeli iyi olacak takım

Anıl C
stad dolu olsa yine yenemezdik şampiyonluga oynayan takım kendı sahasında 5 defansla mı oynar

kadroda kim var ki kimi oynatican!!
6 sakat var takimda
Soner neden oynamaz denir
Oynatilir cöp olur
Ferhat neden oynatilmaz denir
Oynatilir acemi olur
Mehmet neden oynatilmaz denir
Oynatilir yetersiz olur
Fatih, Salih desen zaten mimli oyuncular
Serdar mi kurtaracakti bizi
bos konusmayin ya

serdaracıl
maca gitmeyen Trabzon sehri istifa!

Bu hafta da suçlu taraftar mı? Napcak taraftar mi sahaya çikacak. Sen taraftarin içine nifak sok sonra taraftardan destek olmalarını bekle.

Emre GÜRDAL
27.09.2014, 20:06
Yazmiyim diyorum olmuyor....ya medjina ilk 3 haftada ne verdi takima ki hala oynuyk bu takimda devre arasi borceanu geri gelmesi lazim...
Mehmet ekici biraz daha guclendimi cok isimize yarar...
Cardozo cok kosuyor top gelmiyor adam ne yapsin hem kasimpasa adami iki kisiyle tuttu bu korku yeter....
Sefa idare eder..
Onur bir puani bize aldiran adam..
Papa olsada olut olmasada olur..
Belkalemde ayni sekilde...
Musa idare eder ofansta yok defans iii ama ishak denemesi lazim...

şenol.08.borçkalı
Bu aksamın suçlusu : 1 Hoca ( yeni meni bu takım kendi sahasında defans oynayamaz) 2. Taraftar ( Türkiye liginin acık ara en kötü taraftar grubu olduğu için )

MaEsTrO
Biz mutluyduk be henriqe ile...

Ne gerek vardi bu kadar atraksiyona?

gerenimo
berabere kaldık. sonere sömürüyor muyuz?

Fatih Çelik
Salih'den farkı yok dedim sayılır mı :)

Sayılır merak etme :) Senle Yusuf konusunda iddiaya girmiştik Hakan onu da unutma :)

Muhammed Ayaz
bu şehire bu takım fazla yazıklar olsun be takıma o kadar yatırım yapılmış 3-5 bin kişiye maç oynuyruz ayıpptır beeee

Can
27.09.2014, 20:07
Koyarsın Cardozonun yanına Warisi hem Kasımpaşanın bu kadar çıkmasını engellersin hemde ilerde top tutarsın. Biz neyin peşindeyiz ilerde tek başına Cardozodan bişey yapmasını bekliyoruz. Bu nasıl mantalite? Kendi evinde 7 kişiyle (Onur) defans yapıyorsun. Şu kadroyu Ersun'a vereceksin. Bak neler oluyor.

lazzist
Bence defansif futbol oynamadık, biz futbol oynayamadık, bu kadar basit... bosi, costant, Özer geldikten sonra takımın top tutma yeteneği artacak. O zaman daha oturaklı bir takım izleriz

Reha Demirbaş
Vahidle zaman kaybediyoruz sadece.

serdaracıl
27.09.2014, 20:08
kadroda kim var ki kimi oynatican!!
6 sakat var takimda
Soner ne demez oynamaz denir
Oynatilir cöp olur
Ferhat neden oynatilmaz denir
Oynatilir acemi olur
Mehmet neden oynatilmaz denir
Oynatilir yetersiz olur
Fatih, Salih desen zaten mimli oyuncular
Serdar mi kurtaracakti bizi
bos konusmayin ya

Bi bitmedi bahaneler. 6 sakat varmış? Bi mustafa. Taraftardi hakemdi gecelim bunlari renkdaş

Anıl C
27.09.2014, 20:08
Bu hafta da suçlu taraftar mı? Napcak taraftar mi sahaya çikacak. Sen taraftarin içine nifak sok sonra taraftardan destek olmalarını bekle.

her haftanin suclusu
2011'deki sampiyonlugumuzun en buyuk pay sahibi taraftardir.
Nifagi sokan varsa yine taraftarin kendisi

akin0834
27.09.2014, 20:09
galiba anlaşılmıyor .. hoca süre istedi ona lafımız yok .. la sen korkak oyun oynatıyorsun ... ver coşkuyu yenilirsen yenilirsin .. 4 macda 4 beraberlik nedir .. rezalet .. kaldıki bu takıma istediğin her oyuncuyu aldırmışsın .. sen korkaksın halilhhodsic .. korkak oldugun sürecede bize ızdırap olacaksın .. oyunculara kızıcagana kendine kız biraz .. musa nizam sefa medjai salig gibi kazmaları oynatıyorsun .. azıcık ofansif olan oyuncuyu oynatmıyorsn .. bu kazmalar mı gol atacak attıracak

tristram
. Şu kadroyu Ersun'a vereceksin. Bak neler oluyor.
maci beraber seyrettigim arkadasimla ayni seyi konustuk.bu takimi ersunun eline ver arkana yaslan izle.keske oyle bir sey yapsalar:)

Doğukan Uçan
bu soner aydoğdu ancak cennet mahallesinde oynar

lazzist
Bencede şampiyonluk hayal, bu sene takım kurmalıyız.

carolo
Vahidle zaman kaybediyoruz sadece.

Biz zaman kaybetmeye Tonlunay'i gonderdigimizde basladik

ilzinho61
Haber 61: "Constant'ın teknik direktör Vahid Halilhodzic ile tartışmaya girdiği ve sözlü kavga ettiği öne sürüldü."

Yerel medya is basinda ;)

Bu yerel medya, bu taraftar, bu ilgisizlik ve bu 2ye bölünmüs kulüp ile basarinin gelmesi zor

ZeLKaLiTe
Taraftara neden suç bulunuyor anlamak mümkün değil. Beşiktaş'ın da maçlarına kimse gitmiyor hatta adamların stadı bile yok ama mağlubiyetleri hiç seyirciye bulduklarını görmedim.

Ayrıca ne bu Ersun Yanal fetişizmi? Kurulu düzeni, lig kalitesinin üstündeki futbolcuları olan FB'nin başına geldi ve başarılı oldu. Daha önce Eskişehirdeyken ve bizdeyken neredeydi bu adam? Teneke bağlayıp kovmadık mı? Yine gelse aynı şey olmayacak mı zannediyorsunuz?

mustafa0661
27.09.2014, 20:10
Bu aksamın suçlusu : 1 Hoca ( yeni meni bu takım kendi sahasında defans oynayamaz) 2. Taraftar ( Türkiye liginin acık ara en kötü taraftar grubu olduğu için )

trabzonsporun ülkede bilindik taraftar grubumu var ?

galatasaray:ultraslan
beşiktaş:çarşı
fenerbahçe:12 numara-genç fenerbahçeliler
trabzonspor:? gurbetçi gençler-tayfa kendi çaplarında bişey yapıyorlar ama yetmez!

trabzonspor taraftarı passolig massolig inadından vazgeçsin devlet bir kural koymuş bizede uygulamak düşer..taraftar gelseydi belkide esen gürleyen ilk 20 dakikada iş bitecekti takım özgüvenli oynıyacaktı..

yani futbolcuda hocada yönetimde taraftarda-şehirde suçlu bana göre

Berat Akçay
Oyundan ben de memnun değilim ama hoca süre istedi. O gün herkes hak verdi. Yeni takım, uyum sorunu vs.
Şimdi 4. hafta yerin dibine sokuyoruz. Ayıptır.
2 hafta önce şampiyonluk naraları atılıyordu şimdi bu takımdan bir şey olmaz
Hocanın da şansı yanında değil. Bosingwa tam zamanında sakatlandı. Aynı zamanda Yumlu. Elini kolunu bağlıyor hocanın. Şimdi de Constant
Ben hocaya istediği o 3 aylık süreyi veriyorum. Sizden de hiç sevmediğiniz duymak istemediğiniz o eylemi uygulamanızı istiyorum
''Sabredin''

Anıl C
Bi bitmedi bahaneler. 6 sakat varmış? Bi mustafa.

senin tuttugun takimdan haberin yok bi defa
isin gucun kaostan nemalanmak

antremana tedavilerine devam edilen ve salonda çalışan Yatabare, Constant ve Mustafa Yumlu katılmadı. Sakatlıkları bulunan Özer, Bosingwa ve Aykut ise takımdan ayrı koşu yaptı.

carolo
Belkalem vur ileri
Avraam vur ileri Zeki vur ileri
yahu bunlar ne çalisiyor antrenmanda

Punisher-61
Taraftarla alakasi yok..taraftar mi dedi 3pas yapmayin taraftar mi dedi defans oynayin...
Taraftar mi dedi ezilin...

Peleray
cardozo çıkmayacaktı adamın waris sefanın yerine girip cardozoyu topla buluşturacaktı cardozonun varlığı adamların ileri çıkmasını engelliyor. waris oyuna girdikten sonra ona gelen ortalar cardozoya gelmedi gerçi m.ekici o pozisyonda golü atsa farklı konuşuyor olacaktık ama ben rostov maçı hariç beğenmiyorum takımı ki kendi sahanda bu kadar yaslanırsan geri yersin golü.
tek sevindiğim stadın boş olması beter olsun passocular.

serdaracıl
27.09.2014, 20:11
Ersun'u takımın başına getirmeliyiz ama önce şu uğursuz yönetimden kurtulmalıyız

Hakan
Sayılır merak etme :) Senle Yusuf konusunda iddiaya girmiştik Hakan onu da unutma :)
Neydi iddia :D

emre6117
Takimin ideal in biri
Onur
Bosingva belkalem yumlu ishak
Yusuf ozer constant sefa
Cordoza waris
Ama bu sene sakatlrdan boyle bir onbiri asla goremyegizyada asla hoxa boyle bir takimla ccikmayacak

ilzinho61
27.09.2014, 20:12
Taraftarla alakasi yok..taraftar mi dedi 3pas yapmayin taraftar mi dedi defans oynayin...
Taraftar mi dedi ezilin...

Taraftar bagirip oyunculari gaza getirdiginde oyuncular kosmiyacakmi yani yada Mehmet Ekici son dakikalarda oyundan cikinca yürüye yürüyemi cikacakti sahadan yani ?

Kimi kandiriyorsun

bordomavi1
Bence Aykut Kocaman`ı getirelim takıma.

serdaracıl
her haftanin suclusu
2011'deki sampiyonlugumuzun en buyuk pay sahibi taraftardir.
Nifagi sokan varsa yine taraftarin kendisi

Renkdaş taraftarı gönderip yeni taraftar getiremeyecegimuze göre sorunun gercek kaynaginı gorelim o sezon olup da bu sezon olmayan ne

Anıl C
galiba anlaşılmıyor .. hoca süre istedi ona lafımız yok .. la sen korkak oyun oynatıyorsun ... ver coşkuyu yenilirsen yenilirsin .. 4 macda 4 beraberlik nedir .. rezalet .. kaldıki bu takıma istediğin her oyuncuyu aldırmışsın .. sen korkaksın halilhhodsic .. korkak oldugun sürecede bize ızdırap olacaksın .. oyunculara kızıcagana kendine kız biraz .. musa nizam sefa medjai salig gibi kazmaları oynatıyorsun .. azıcık ofansif olan oyuncuyu oynatmıyorsn .. bu kazmalar mı gol atacak attıracak

asil ne dedigin anlasilmiyor
Futbolun hem taktik hem de yonetim literaturunde 'saldir hocam saldirabildigin kadar. Yenilsende olur' gibi bi mantik yoktur.
Sayet bugun bu takim oyle oynasaydi yenilirdi.
Peki ne gececekti elinize?

artvints
27.09.2014, 20:13
önümüzde iki kritik maç var.ikisini de alırsak, düzelir herşey.biraz sakatlık ve fikstür kurbanı olduk.içerde kolay takımlar gelseydi, galibiyet alıp moral bulurduk.bir takım kolay yetişmiyor, malesef.

batugol
27.09.2014, 20:13

daha hamdiyi denemedik

serdaracıl
27.09.2014, 20:14

Stadin adı rte olmadan gelmesin bence. Ersunun feneri yonetmesi onu fenerli yapmaz.

Reha Demirbaş
Hami lazım bize.

Muhammed Ayaz

yardımcılığınada bülent uygunu ikna etmemiz lazım ....

Fatih Çelik
Neydi iddia :D

Yusuf bu takımda banko oynar katkı yapar dedim :D senin cevabın malum :)

Oruç
Taraftara neden suç bulunuyor anlamak mümkün değil. Beşiktaş'ın da maçlarına kimse gitmiyor hatta adamların stadı bile yok ama mağlubiyetleri hiç seyirciye bulduklarını görmedim.

Ayrıca ne bu Ersun Yanal fetişizmi? Kurulu düzeni, lig kalitesinin üstündeki futbolcuları olan FB'nin başına geldi ve başarılı oldu. Daha önce Eskişehirdeyken ve bizdeyken neredeydi bu adam? Teneke bağlayıp kovmadık mı? Yine gelse aynı şey olmayacak mı zannediyorsunuz?

Bold yazmıyoruz. Lütfen dikkat.

İlker Yazıcıoğlu

göksel gümüşdağ denen zata atkı takan ve de bu durumu resmi siteden etik kurallar çerçevesinde haklı gören zihniyet,aynı etik kurallar içerisinde aykut kocaman denen zatı da takıma getirmeyi uygun görebilir,hatta ve hatta bir kısım hacıcı hocacı tayyipçi taraftar da bunu normal karşılayabilir.Mümkün....

Anıl C
Renkdaş taraftarı gönderip yeni taraftar getiremeyecegimuze göre sorunun gercek kaynaginı gorelim o sezon olup da bu sezon olmayan ne

taraftar beles bilet zihniyetinden vazgecmeli
Para mi kazanamiyorlar?
hukumeti kefenlerle karsilayacagina hesap sorsun neden Trabzona bi fabrika dahi acilimadigini.
Ha para mi vermek istemiyorlar?
O zaman kulubun yakasini biraksinlar.

Muhammed Ayaz
27.09.2014, 20:15
3 te 3 yapmamız lazım neeeet !

Fatih Çelik
yardımcılığınada bülent uygunu ikna etmemiz lazım ....

Başkan da mecnun odyakmaz olsun kadro tamam olur. azizi yazmadım iliğine kadar sömürü şb yi.

Tuğrul
Oyundan ben de memnun değilim ama hoca süre istedi. O gün herkes hak verdi. Yeni takım, uyum sorunu vs.
Hocanın da şansı yanında değil. Bosingwa tam zamanında sakatlandı. Aynı zamanda Yumlu. Elini kolunu bağlıyor hocanın. Şimdi de Constant
Ben hocaya istediği o 3 aylık süreyi veriyorum. Sizden de hiç sevmediğiniz duymak istemediğiniz o eylemi uygulamanızı istiyorum
''Sabredin''

Fatih Terim 11-12 sezonunda yepyeni kadroyu şampiyon yaptı.

İlla bizde şampiyon olalım demiyorum.

Benim istediğim Mayıs'ın ortasına kadar şampiyon yarışında olmak.

Bosingwa kayıp değil çünkü sağlıklı da olsa yabancı kontenjanından ötürü oynatılmamalı.

Seneye Vahid yıpranmış olacak üstelik oyun sistemi, tercihleri de felaket.

Defaatle İHO'ya söz verdim ondan geldim diyen adamdan hayır çıkmaz.

Manu61
27.09.2014, 20:16
Takımda yaratıcı bir oyuncu yok Özer dışında. Şu an için bunun cezasını çekiyoruz. Bu tarz bir oyuncu bütün takımı rahatlatır diye düşünüyorum. Çok umutsuz değilim toplama bir takımın takır takır top oynamasını beklemiyorum. Ancak ne olursa olsun bu maçı kazanmalıydık. Bırakın kazanmayı kaleye bile gidemedik. Bu sezon ilk kez hayal kırıklığına uğradım diyebilirim.

Hakan
Yusuf bu takımda banko oynar katkı yapar dedim :D senin cevabın malum :)

Ben öndeyim o zaman :)

serdaracıl

Aziz'in başkan olmasına ses çikarmayacak insanlar var. Yeter ki emir gelsin

Napoli
27.09.2014, 20:17
Hami

kudu_61
ALDIĞI PARANIN HAKKINI VERMEYEN FUTBOLCU : Sefa
ABARTILAN FUTBOLCU : Yusuf
OLMAYAN ÖN LİBERO : Medjani
SAĞ BEKİMİZ OLMASI GEREKEN KİŞİ : Bosi gelene kadar salih
FORVET YANINDA OYNAMASI GEREKEN KİŞİ :Waris-Yatabare kesinlikle çift forvet
KANATTA OLMASI GEREKEN KİŞİLER : Yattara - Lee Young

Yani anlayacağınız

ONUR
BOSİ-BELKALEM-YUMLU-İSAK
BORCA
YATTARA-ÖZER-LEE YOUNG
YATABARE-CARDOZO

akin0834
MRA o elindeki çöp kadroyla bile bukadar kötü oynatmıyordu takımı .. defans anlayışıyla cıkıor sahaya .. en az 5 tane net pozisyon veriyor takım .. ben halilhodzic e katlanamıorım arkadaş .. hami gelsin desin ki bana 1 yıl lazım .. sesimi cıkartmam .. adam dik oynuyor .. tranbzonspr dik oynar .. kendi sahasında rakibe yüzde70 topla oynama oranı vermez .. 300 başarılı pas kasımpaşa .. ts 150 ..

Fatih Çelik
Ben öndeyim o zaman :)

Sanmıyorum 1 gol alttı.2 de asisiti yendi. Bu durumda ben öndeyim :)

artvints
27.09.2014, 20:18
Para mi kazanamiyorlar?
hukumeti kefenlerle karsilayacagina hesap sorsun neden Trabzona bi fabrika dahi acilimadigini.

niye ki,acımasızca eleştirip moral bozmak daha güzel değil mi? :)

Berat Akçay

Bosingwa kayıp değil çünkü sağlıklı da olsa yabancı kontenjanından ötürü oynatılmamalı.

Defaatle İHO'ya söz verdim ondan geldim diyen adamdan hayır çıkmaz.

Fatih Terim'in elindeki kadro Trabzonspor'un iskeletiydi

bordomavi1
Ben Ersun Yanal`ı isteyenlere karşı Aykut Kocaman gelsin dedim. Aykut denilen herifi falan istediğim yok yani. Sadece küçük bir ironi...

Mert Oğuzlu61
27.09.2014, 20:19
ersun yanal bizdeyken ne yaptı diyenleri muhatap almam, o sezon oynanan futbol, her maç umut ve gökhan ın kaçırdığı pozisyonlar vs.. hepsi hala hafızamda, her maçımız aksiyondu. takım top oynuyordu, 12-13 adamla ligi bitirdik o sene (istifaya kadar) az kalsın şampiyonda oluyorduk.

adam bana 3 ay verin 5 ay verin diye de ağlamıyordu, saha kenarında somurtup durmuyordu, 25 milyon euro bütçeyi değil ersun a yılmaz vural a versen şuan 12 puanın vardı !

sakatlıkmış, uyum sorunuymuş, gülüyorum şunları okuyunca. yumluyla özer takıma dönünce sihirli değnek etkisi yaratacaklarını düşünenler var... yok öyle bir şey, uyanın.

vahid zaman kaybettiriyor bize, derhal kovulmalı ve ersun yanal takımın başına getirilmeli.

Napoli
Turkiye liginde Yatabare'yi her zaman ilk on bir oynatırım

serdaracıl
Para mi kazanamiyorlar?

Renkdaş gercekten takımını seven, takimi icin üzülen, para emek harcayan taraftarin önemli bir bölümünü kaybettik. Ama yaşasin siyaset

Hakan
Sanmıyorum 1 gol alttı.2 de asisiti yendi. Bu durumda ben öndeyim :)
İddianın özü " Bu takımda banko oynar?" mış kendin söyledin :) 7 maçın 4 ünde yedek kaldı :D

İlker Yazıcıoğlu
Ben Ersun Yanal`ı isteyenlere karşı Aykut Kocaman gelsin dedim. Aykut denilen herifi falan istediğim yok yani. Sadece küçük bir ironi...

Onu anladık tabi ki de...Sıkıntı yok...

Ama gerçekten bu olsa bile b durumu mazur görecek büyük bir kitle var ,emin ol....

Punisher-61
27.09.2014, 20:20
Cardozo yatabare wariz gökhan karadeniz sefa yilmaz var biz sadece tek forvet ve defans oynuyoruz problem hocada.. bu defans futbolla nereye kadar..

6Şafak Aydın1
herseye eyvallah, tac atisi dahil iki pas yapamazmi bir takim. 1-1 den önce yayin kesildi. golü yedikten sonra yüklendikmi? tahminen tam tersidir ama sakatlarimiz fazla elestiremiyecegim. tesekkürler kaptan.

Tuğrul
http://media.incondicionales.com/media/galeria/0/0/7/3/0/6/n_cordoba_cf_paco_jemez-106037.jpg

Bu takımın başında İspanya ekolüne sahip, genç ve idealleri olan bir hoca görmek istiyorum.

Muhammed Ayaz
27.09.2014, 20:21
karabük deplasmanı
mersin ve antep ile içerde bu 3 maç kesin kazanılmalı

Muhammed KOÇ
Kasımpaşa savunmasını duman ederiz,tekrar söylüyorum en rahat maçımız olacak

Jamiryo diye nitelendirdiğim bu taraftar tipleri de var tabi.

Anıl C
Renkdaş gercekten takımını seven, takimi icin üzülen, para emek harcayan taraftarin önemli bir bölümünü kaybettik. Ama yaşasin siyaset

Kardes kaybettik ama sehir silkelenip kendine gelmeli
Bu Kulüp futboldan cok öte anlamlar barindirirdi zamaninda

Tuğrul
27.09.2014, 20:22
Fatih Terim'in elindeki kadro Trabzonspor'un iskeletiydi

Selçuk İnan mı iskelet oluyor.

Engin Baytar da bizim kadromuzda zaman zaman forma şansı buluyordu.

Fanatik34
27.09.2014, 20:23

Defaatle İHO'ya söz verdim ondan geldim diyen adamdan hayır çıkmaz.ikide bir, FT söyle takimini sampiyon yapti diye okuyorum..o sezon ligi takip eden bunu söylemez, herhal seyretmeyenlerden geliyor bu yorum !

Yoksa nerdeyse her mac penalti kazanip, rakibin 10 kisi oynadigi her takim bu ligte sampiyonluga oynar ve hatta olur !

Hakan
27.09.2014, 20:23
Jamiryo diye nitelendirdiğim bu taraftar tipleri de var tabi.
Smart boy

Fatih Çelik
27.09.2014, 20:24
İddianın özü " Bu takımda banko oynar?" mış kendin söyledin :) 7 maçın 4 ünde yedek kaldı :D

Önemli olan tutunup katkı yapması hoca yazmıyorsa oyuncuyu suçlayamayız :D

zafer6161
Bjk da atti,,,,

Doğukan Uçan
olcay şahan bizden çok gol attı

fadigaTS
Ersun'u takımın başına getirmeliyiz ama önce şu uğursuz yönetimden kurtulmalıyız

Siz ve sizin gibiler...İyi gün taraftarları.Biz destekleyeceğiz takımı. :(

Varlıbaş61
27.09.2014, 20:25
Bjk attı .. Oyun iyi mi hayır ama sonuç alıyor adamlar :(

Biz de hem oyun kötü hem sonuç yok !

onur-ts
4 maçta berabere kalıp 4 puan alacağıma 4 maç ne var ne yok saldırır defansı ikinci plana atar iki maçı kaybeder ama iki maçı kazanır 6 puan alırım keyfime bakarım.
defansif zihniyete acayip sinir oluyorum.iki pas yapamıyoruz zaten.maçta isabetli pasta kasımpaşa bizi ikiye katlıyorsa ne konuşalım burda.
hoca zaman istiyor tamam da bu takımda uyum sorunu yok sistemsizlik sorunu var.
diğer bi husus eğer sana ön libero lazım ise gider ön libero transfer edersin.biz gittik önlibero lazım diye stoper transfer edip onu önliberoya koyduk.şimdi tabi ortasaha rakibe teslim.topu alsa bodoslama vuran stoper mantıklı önlibero var. neyse iki ay berabere kalıp sonra her maçı üç farkla kazanacağız zaten devam

Soner Albayrak
Hiçbirşeye kızamıyorum da şu dağınık, kopuk oyuna anlam veremiyorum.

Biraz daha derli toplu, göze hoş gelen futbol oynayamaz mıyız çok mu zor?

atomantcum
Kör ölür badem gözlü olur misali, MRA'nın bile övüldüğünü gördü ya bu gözler...

Tuğrul
ersun yanal bizdeyken ne yaptı diyenleri muhatap almam, o sezon oynanan futbol, her maç umut ve gökhan ın kaçırdığı pozisyonlar vs.. hepsi hala hafızamda, her maçımız aksiyondu. takım top oynuyordu, 12-13 adamla ligi bitirdik o sene (istifaya kadar) az kalsın şampiyonda oluyorduk.

adam bana 3 ay verin 5 ay verin diye de ağlamıyordu, saha kenarında somurtup durmuyordu, 25 milyon euro bütçeyi değil ersun a yılmaz vural a versen şuan 12 puanın vardı !

sakatlıkmış, uyum sorunuymuş, gülüyorum şunları okuyunca. yumluyla özer takıma dönünce sihirli değnek etkisi yaratacaklarını düşünenler var... yok öyle bir şey, uyanın.

vahid zaman kaybettiriyor bize, derhal kovulmalı ve ersun yanal takımın başına getirilmeli.

Yerli olarak Hikmet Karaman ilk tercihimdir.

Erciyes ve Bursa'yı alt sıralardan alıp.

İkinci devre puan olarak fit noktaya, zirveye taşımıştır.

nakzo
27.09.2014, 20:26
Eve simdi geldim ve son derece sinirliyim 4 maç ve yitip giden koca 8 puan biz gecen sene mrayı bizi rezil ediyor diye eleştiriyorduk şimdi vahit efendi bizi 25 milyon ₺harcayıp rezil ediyor gecen seneyle tek fark bu.Hiç kimsede bu gidişe bir dur demiyor.Birde buralarda sakatlar düzelince iyi olacağız yalanı dolaşıyor sanırsın sakatlıktan Ronaldo ve rivaldo ile puyol dönecek benden yaşlı bir sağ bek 2 metreye pas atamayan bir Mustafa yumlu,takımla 5 maç üst üste oynamamış müzmin sakat özer bu süper üçlü bizi kurtaracak başkan ne dedi bu takım ilk yarıda şampiyonluk hedefi kovalayamazsa başkanlığı bırakırım dedi görünen o ki takım daha ilk yarıdan şampiyonluk yarışında kopacak artık uyum felan gülünç bahaneler bir an önce başkanın duruma el koyması lazım .Bir çift te en başta savunduğum fakat bende tamamen hayal kırıklığı yaratan vahit beye sözüm var basın toplantısında sene sonunda feb ile aramızda 20 puan fark olmayacak demiştin çok çok doğru söylemişin fark bu gidişle sene sonunda 30 puanı bile geçebilir ayıptır günahtır bu kadar paranın geri dönüşümü olmazsa bu takım batar.

Nihat Güneş
27.09.2014, 20:26
Hoca zemini bilerek mi duzelttirmiyor acaba malum bozmaya oynayan takimiz :(

artvints
27.09.2014, 20:27
Bjk attı .. Oyun iyi mi hayır ama sonuç alıyor adamlar :(

Biz de hem oyun kötü hem sonuç yok !

peki o takım ne zaman kuruldu ve ne yaptı? iki sene önce kuruldu ve o iki senede 3. oldu.bu sene güçlü bir şekilde şampiyonluğa oynayacaklar.

Hakan
27.09.2014, 20:27

Mert abarttın ama sakin biraz :)

akin0834
27.09.2014, 20:28
medjani nin neden her sezon 3 takım değiştirdiğini anlamış olduk .. teşekürrler hoca .. böyle kazma bi oyuncuyu bize aldırıp her mac usanmada ilk 11 oynattığın için

Berat Akçay
27.09.2014, 20:28
Selçuk İnan mı iskelet oluyor.

Engin Baytar da bizim kadromuzda zaman zaman forma şansı buluyordu.

Selçuk İnan'ı orta sahaya koydu etrafına oyuncuları dizdi Galatasaray o sene. Peşine Engin'i, Umut Bulut'u getirdi. Ardından Burak

Galatasaray'ın şampiyon olmasındaki en büyük etken ise şampiyon yarışındaki 2 takımın ( fb-Trabzonspor) yara almasıdır. Kadrolarının dağılması. O sene ile bu seneyi aynı kefeye koymak yanlış

Sefa
27.09.2014, 20:29
Bizim sorunumuz şu.. Top orta sahayı geçti mi 3 kişiyle gol atmaya çalışıyoruz..

Mehmet alıyor topu Cardozo ve sağ ve ya sol kanatta ki boş adamla gol atmaya çalışıyorlar 6-7 kişilik savunma içinde..

Bekler oyuna katılmadan orta sahadaki oyuncularımız sadece defansı düşünmekten vazgeçmeden bu oyun değişmez..

Mert Oğuzlu61
27.09.2014, 20:30
Yerli olarak Hikmet Karaman ilk tercihimdir.

Erciyes ve Bursa'yı alt sıralardan alıp.

İkinci devre puan olarak fit noktaya, zirveye taşımıştır.

hikmet ''şampiyon'' hoca değildir, bursa dan ayrılış sürecini hatırlatırım, sonradan fena batırdı. bu adam klasik anadolu takımı hocasıdır. :)

ama vahid den iyi top oynatır o ayrı konu, haklısınız. şu ligde her hoca, prandelli bile bizim hocadan daha iyi top oynatır. bu ne rezillik 1 değil 2 değil her maç her maç ezik, dandik futbol.

sergen çok haklı valla vahid i yine eleştirecek şu adamı seviyorum doğruları söylüyor.

Manu61
Henüz kaybedilen birşey yok biraz sakin kalmalıyız. 2-3 maçlık bir seri bizi yukarılara taşıyacaktır. Oynadığımız şeye şu an için futbol demek zor. Henüz ilk 11'i bulamadık. Yabancı haklarımızın çoğunu hücumda kullanmalıyız.

Varlıbaş61
Eskişehir'in golünü ofsayt diye yediler ..

%100000 nizami gol ..

Tiyatro devam ediyor !

serdaracıl
Siz ve sizin gibiler...İyi gün taraftarları.Biz destekleyeceğiz takımı. :(

Evet iyi gün taraftarıyım. Takim puan kaybettiginde ortaya çıkan bi canavarım. Neden yönetim eleştirilemez mi? Yönetime laf gelince uvvvv.

ALDENİRO
Sorun futbolcuda değil sorun taktik anlayışta. Hep söyledim yinede söylüyorum. Verkaç yapmayan üçgen kurma yan takımlar başarısız olur.

atomania
27.09.2014, 20:32
Beni rahatsiz eden sey Ekicinin 2 dakika kala yavas yavas oyundan cikmasi.

Varlıbaş61
peki o takım ne zaman kuruldu ve ne yaptı? iki sene önce kuruldu ve o iki senede 3. oldu.bu sene güçlü bir şekilde şampiyonluğa oynayacaklar.

Ben takıma inanıyorum .. Ancak bir soru sorayım ; ilk kurulduğu zaman kötü mi idi Bjk ?

serdaracıl
Ertuğrul saglam-ersun-hami, bizi başariya götürecek hocalar. Ayrica namuslu bir yönetici. Yabanci olacaksa İngiltere ya da ispanyadan

Punisher-61
27.09.2014, 20:33
Bütün paralar bosa...

En büyük problem sistemsiz ve düsüncesiz transferler..

VHHin sisteminde cardozo 7-8golü zor bulur

delikoyun
constant mehmet yatabare bu 3 lü aynı anda oynamadan ne geriden ileriye top çıkartabiliriz ne ilerde top tutabiliriz ne ilerde hava topu alabiliriz ne ilerde çoğalabiliriz birde bekler musa ve zeki olduğu sürece ilerde çoğalamayız ayrıca orta sahadaki oyunuculardan çok şey beklemeyin bosingwa+yatabare+constant+mehmet +ishak+sefa+maça göre waris yada yusuf birlikte oynamalı birlikte artık oynamalı asla hele constant mehmet yatabere yoksa maç kazanamyız

Sefaenes
Hayatta korkorsan hep dayak yersin futbolda korkarsan yenemezsin sampiyon olamazsin küme düsersin bunu bize gelen hocalara soylemeleri gerek

Soner Albayrak
27.09.2014, 20:34
Gözle görülür bir değişim şart oyun anlayışında yoksa yazık olacak bu kadar paraya.

kudu_61
27.09.2014, 20:36
Legia ya vuracağız alternatifi yok ve grubu lider bitireceğiz sıkıntı yok ligde de kaybetmedik daha rahat olun sadece şunu bilin cardozo hazır değil ve maluda olmasından korkuyorum allahtan nun gibi kendini beğenmiş değil
forvet
yatabare-waris

cakalkerem
27.09.2014, 20:36
iyi oynamadık bugün...

kendi evimizde bile bu şekilde devam edeceksek yapılan transferlere yazık...

tamam süre tanınmalı....takım oturmalı...

mesela yatabare neden kadroda yok...

mesela bu kadar sakatlık neden oluyor....

hoca ağır idman yaptırıyorsa takım koşmuyor ki....

şu Kaımpaşa nın yabancılarına bakıyorum babel alıp gidiyor bizimkiler 3 kişi peşinde...

nasıl oyuncu tercihlerimiz var anlamıyorum....

waris yatabare cardoza iyi transferler..

berkalemde idare ediyor ama mustafa dan bir artısı yok....

mejdani ne oynuyor anlamadım...

ekici tam nokta transfer ama adam tek başına ne yapsın...

soner kız gibi oynuyor mücadele de hiç yok..

bugün biraz yusufu beğendim....aklı başına gelmiş gibi.....

kevine ne oldu ki sakatlandı.....

onur olmasa bugün maç 4 lüktü.....malesef gerçek bu ama kötü gol yedi....

inadina61_08
27.09.2014, 20:37
2012 yılı biraz kalbur üstü bir takım dediğimiz takım pas yapamıyor diye kızıyor, en az 6 transfer lazım diyorduk,
geçen yıl geldi kimsenin beğenmediği oyuncularla yine pas yapamadık, yine transfer lazım diyorduk, en az 7 tane lazım diyorduk.
bu yıl geldi neredeyse tüm takım değişti, hemen hemen herkesin beğendiği oyuncularla sahaya çıkıyoruz, ne değişti, pas sayımız! o kadar çok değişti ki kendi sahamızda beraberliğe üzülürken iyi defans yapıyoruz diye övünüyoruz.
demek ki sorun benzer zihniyette olan hocalarda, oyunculara boşuna kızmışız.
uyum sorunu geyikleri artık bu maç ile benim için bitti, önündeki adama pas atamayan, top defanstayken ileri vur diye işaret eden medjani gibiler, sorumluluk alması gereken ancak zaman zaman ortadan kaybolan pahalı sefa, yıldız adayımız mehmet, herkesin kızdığı en çok mücadele eden, koşan toplara çıkan, pas yapmaya çalışan pek çok taraftar tarafından "gelişmemiş"yusuf.

Allah'tan korkun yine yusufa laf söyleyecek varsa bir dursun, bu çocuk senin alt yapından çıktı, alt yapı hocanın kapasitesi kadar gelişmiş, gs'nin ağzı sulana sulana baktığı ama senin barcelona oyuncusu olup birşey vermeyen yusuf. sahada bir cardozo vardı bir de yusuf. ilk yarı da da mehmet, sonrası kocaman bir sıfır verdi takıma.

hele ki salihin ilk yarı iki kişi arasındaki cardozo'ya top atmaya çalışması varya, oyun zekası konusunda tereddüte düştüm.

Bu arada bir söz de yumlu için, belkalem, papadopulos, medjani, salih'in Yumlu'dan bir milim farkı yok. ama çok kızıldı dalga geçildi, bize uçakla getirilecek hayali kahramanlar lazım Yumlu gibileri anlayabilmek için, kalbini kıran taraftarlar bugün sahada olsa hangisinden daha kötü oynardı sorusuna cevap versin, o sizin şabanınız, yıldız değil çünkü adı mustafa, keşke papastafa olsaydı değil mi?

Takım düzelir, ama bu maç çok zoruma gitti, rakip 3lü defansla başlamış yusufa iki top atmışsın biri gol olmuş diğeri hızlı olduğu için yakalayamamış, sefa da atsan gidecek ama takan var mı? en az 3 atardık ama hiç denemedik, çünkü hocası ilk yarı soner hariç 5 ikinci yarı salihle 6 defansla çıkıyor öyle defanski bunlar pas yapma özürlüsü. biz kornerden çok gol atarız da 200 pas üzerine nasıl çıkarız.
sakatlar gelince değil mi? özeri bekleyin siz, 3 maç oynar sonra yine sakatlanır, bosi desen iyi ama sınır var,
takım düzelir, yatabare, waris, cardozo ve constant form tutar ancak düzelir. 13 maç daha sabrederiz de 18. maçta 4.'lük mücadelesi veriyor olursak maç izlemeye yapacak işi olmayan gidiyor olur, taraftar değil.

ben hala ümitliyim, vahid hocanın 2 maça daha ihtiyacı var, bence 2-3 maç sonra ilk 11'i belli olmuş olur ve bence bu akşam ki en az 2 oyuncu zor forma giyer bir daha.

Tuğrul
27.09.2014, 20:37
hikmet ''şampiyon'' hoca değildir, bursa dan ayrılış sürecini hatırlatırım, sonradan fena batırdı. bu adam klasik anadolu takımı hocasıdır. :) .

Yalnız Hikmet büyük takımlarda hiç çalışmadı, denenmedi.

Bunun için peşin hükümle yaklaşıp. Kariyerini bir maça indirgemek.

Asıp kesmek haksızlık olacaktır.

ALDENİRO
27.09.2014, 20:38
Bu arada bize uyan taktik kontrat atak futbolu.

cakalkerem
27.09.2014, 20:39
bu bossingva mustafa ve özer ne zaman dönecek takıma.....

zeki yi görmek istemiyorum artık bu takımda yeter de yeter....

yabancı stoperlerden biri oynamaz ileride 2 li forvet olabilir....

orta sahaya kevin ve özer girerse mehmet daha verimli olur yalnız bu orta sahada mücadele ve çok koşan salih olmalı....

mashal61
27.09.2014, 20:40
Evet iyi gün taraftarıyım. Takim puan kaybettiginde ortaya çıkan bi canavarım. Neden yönetim eleştirilemez mi? Yönetime laf gelince uvvvv.
Senin amacın yönetimi eleştirmek değil. Belli ki başka sebeplerden istemiyorsun yönetimi. Şimdi takımın berabere kalmasını fırsat bilip gelmiş burada nereye saldıracağını şaşırmış halde debeleniyorsun.

nakzo
Hala 3 maçlık seri yakalayacaZ diyen adamlar var. Hemşerim bu zihniyetle bırak seriyi 5 maçta 1 maç zor kazanırsın berbat bir oyun anlayışımız var berbat ötesi. Ya biz böyle oynayacaksak geçen seneki kadroyu niye bozduk biz tarihimizin en büyük harcamasını bu rezilliği izlemek için mi harcadık taraftarda hıiç bir heyecan ve umut yok soyluyorum soyluyecem ayıptır ayıp günahtır günah.

fanatikdevri
Oyun olarak üstüne koysa takım insanlara sabırlı ol demek daha kolay olurdu.
Bugün takımın ne yapmaya çalıştığını anlayan var mı?
Üzerine bir de defans da dağılmış.Mustafa gelmezse bu iki ağır stoperle takımı ileri çıkarmak,set oyunu olmaz.Bu yüzden de Cardozo kayıp eleman.

biltrabzon
27.09.2014, 20:41
Arkadaslar biz kadrodan cöpleri gönderdigimizi sandik yanildik,gelenler gidenlerden dahada cöp.Su Medja ni ve Musa Nizam bu takimda nasil oynatiliyor.

Fatih Çelik
27.09.2014, 20:43
Çare Yılmaz VURAL! Sinirlerim bozuldu :D

serdaracıl
Bu arada bize uyan taktik kontrat atak futbolu.

Kontraatak futbolu bir takdik degil acizliktir.

bkandil
34 puan garanti sezon sonunda

sametaydin
27.09.2014, 20:44
Çok pozisyon verdik. İleride de kasımpaşa kadar üretken değildik. Pozisyonlarımız vardı ama karşı takıma da çok pozisyon verdik. Takım 2 ay içinde nasıl bir gelişim gösterecek bilmiyorum. Az çok oyuncuların kalitelerini gördük. 2 ay sonra ne değişecek bilemiyorum. Cardozo çok kötüydü. Oynamasa daha iyiydi. Her aldığı topu neredeyse kaptırdı. Çok büyük soru işaretleri var. Büyük takım diyorsak 2 yi bulacaz. 1-0 da bile çok pozisyon verdik. Yararlanamadılar. Ama biz de pozisyon bulduk onları da atamadık, eywallah. 85. dakikada üstelik kapanırken böyle gol yenmez büyük takımın yiyeceği gol değil bu.

ALDENİRO
27.09.2014, 20:44
Hala futbolcuları suçlayan lar var. Taktik yanlışsa futbolcu neyapsın. En iyi oynadığımız maç şikebahçe maçıydi. Neden çünkü hoca rakibi çalışmıştı.

Murat SİSMAN
27.09.2014, 20:46
Ula Trabzon kansere sebepsin çernobilden betersin

mustafaction
27.09.2014, 20:47
Eskişehir'in golünü ofsayt diye yediler ..

%100000 nizami gol ..

Tiyatro devam ediyor !

Net gol harcandı. Eskişehir'in deplasmanda oynadığı futbolu biz kendi sahamızda oynayamıyoruz. Bu mantalite değişmediği sürece beraberliğe talim...

Tuğrul
Rakibi yerleşik biçimde geride karşılayıp.

Çift ön libero ile oynayıp.

Hiçbir varyasyon yapılmadan Scarione'nin kişisel becerisi ile merkezden gol yemenin açıklaması olamaz.

Demek ki neymiş Salih ve Medjani ile oynamak takımın defansif ve fizik direncini yukarı taşımıyormuş.

Bütün yenilen goller Medjani'nin imzası var devre arası bu adamdan tez elden kurtulmalıyız.

Muhammed Ayaz
hay zeki sizin gözünüze batsın yaa gene ye yaptı arkadaş bu adam .......

temel_yilmaz
27.09.2014, 20:48
Maçı izlemedim ama yorumlara bakarsak takımın top oynayamasının sebebi medyani,Medyani yerine sene başında bibrası alsatdık şu oynadığımız futbolu 2 katına çıkarabildik.
Bizim ve takımın kilit ismi medyani orda medyani değil bosingwa olsa göze hoş gelen futbol oynayabiliriz.

Doğukan Uçan
27.09.2014, 20:48
medjani ve avraam transferleri ne diye yapıldı ?

bunların yerine orta saha alınsa daha iyi olacaktı ama hoca defansif oynattıgı için defansa adam istemiş işte

serdaracıl
27.09.2014, 20:49
Senin amacın yönetimi eleştirmek değil. Belli ki başka sebeplerden istemiyorsun yönetimi. Şimdi takımın berabere kalmasını fırsat bilip gelmiş burada nereye saldıracağını şaşırmış halde debeleniyorsun.

Evet başka sebeplerle istemiyorum, itirazin mi var? Niyet okumaya mi başladiniz? İyi o zaman bence senin derdin Trabzonspor falan degil. Yeter ki menfaatiniz zarar gormesin. Al öyle lafa böyle cevap

Muhammed Ayaz
27.09.2014, 20:49
...........................................onur... ...........................................
..........boss............mustafa...........belkal em..............ishak......................
......................................constant.... .................................................. ...
............yusuf..................mehmet......... .........waris..................................
...........................cardozo................ .?................................................ ....

serdaracıl
27.09.2014, 20:50
Maçı izlemedim ama yorumlara bakarsak takımın top oynayamasının sebebi medyani,Medyani yerine sene başında bibrası alsatdık şu oynadığımız futbolu 2 katına çıkarabildik.
Bizim ve takımın kilit ismi medyani orda medyani değil bosingwa olsa göze hoş gelen futbol oynayabiliriz.

Aynen orda buyuk hata yaptik. Ortasahamiz çok zayif

umitçebi
27.09.2014, 20:50
''Sabredin''

:alkış::alkış::alkış::alkış:

katre-i.matem
27.09.2014, 20:51
Biraz abartili bir matem havasi var forumda sanki. Bu takimdan umudumuzu kaybettigimiz zaman herseyi kaybederiz asil

Darude6161
Beyler ne derseniz diyin ama bu takımın zamana ihtiyacı var. Kadro komple değişti. Doğal olarak belli bir zamana ihtiyaçları var. Göreceksiniz herşey daha güzel olacak.

Sent from my iPhone using Tapatalk

SALDIRAY
Bu futbol bize yakışmıyor. Bu kadar güzel kadro yapısını adam gibi oynatamıyoruz. Futbolda kazanmak için öncelikle iyi defans yapmak gerekir ama Vahid hoca eşşeğin buzuguna su kaçırıyor. Yeter arkadaş. Zaten çift ön libero görünce maç falan izlemek gelmiyor içimden. Midem bulanıyor.

Elinde kimsenin tartışmaya bile açmayacağı Cardozo var. Yatabare, Sefa, Waris, Yusuf gibi gol yollarında etkili adamlar var. Atılan gol sayısına bakın. ! Kadro yazmaya çizmeye gerek yok. Bu takımın dik oynatılması lazım.

fanatikdevri
Hala futbolcuları suçlayan lar var. Taktik yanlışsa futbolcu neyapsın. En iyi oynadığımız maç şikebahçe maçıydi. Neden çünkü hoca rakibi çalışmıştı.

Sorumluluk alan yok.Birebirde çok kolay geçiliyorlar.Cardozo ofsaytı bile kontrol etmiyor.Defansta ayağa oynayalım diyen yok.Musa arkasına sürekli adam kaçırıyor.Ekici alakasız yerlerden şut çekiyor.Onur elinin altından top kaçırıyor.Sefa ne yaptığını bilmiyor.

Jedi
Roma-Hellas verona maçını seyrettimde, destro orta sahadan gol attı, yok böyle bi maç, Roma futbol değil sanki bir başka oyun

oynuyor, 5 saniyede kendi cezalanlarında verona nın ceza alanına iniyorlar, paslaşmalar falan görseniz sıyırırsınız

kasımpaşa maçından sonra sanki boyut değiştirip başka bir gezegene geçtim, seyirci 90 dakika susmadı sonuna kadar açtım sesi

kulaklarımın pası silindi, yazık oldu digitürk aldım bu Türk futbolu denilen rezaleti seyretmek için..

Doğukan Uçan
mustafa yumlu takımın en iyi defansı cezayirliler çok gereksiz devre arası giderler inşallah

Tuğrul
27.09.2014, 20:52

Atıyorum David Pizarro veya Cambiasso alınsaydı.

Bugün bambaşka bir psikolojide ve konumda olurduk.

Bosingwa ön libero Medjani'den daha fazla sırıtır.

Balıkesir ve hazırlık maçlarındaki görüntüsünü çabuk unutmuşa benziyorsun.

Fatih Çelik
27.09.2014, 20:53
Jacgues Bonnevay’ın açıklamaları
Kasımpaşa maçı sonrasında değerlendirmelerde bulunan Yardımcı Antrenörümüz Jacgues Bonnevay şunları söyledi:
“İlk söyleyebileceğim şu ki skordan memnun değiliz. Bu bizim dördüncü maçımız ve dördüncü beraberliğimiz. Aldığımız dört puan bizim için yetersiz. Bilin ki hepimiz bunun farkındayız. Maça dönersek güzel bir golle başladık. Yusuf iyi bir gol attı. Yazık olan şu ki sonrasındaki iki fırsatı değerlendiremedik. Skoru erken açabilseydik işimiz kolay olacaktı. Maçı detaylı bir şekilde incelerseniz beraberliğin gayet normal bir skor olduğunu söyleyebilirsiniz. Neden bunu söylüyorum çünkü Onur’un birkaç muhteşem kurtarışını gördünüz. Onur o pozisyonları çıkarmasaydı skor daha kötü olabilirdi. Neyi geliştirmemiz gerektiğini hem Vahid hocamız hem de oyuncularımız iyi biliyor. Bize düşen bundan sonra aradığımız gollere ulaşıp sonucu lehimize çevirmek. Olumlu nokta şu ki oyuncularımız son dakikaya kadar mücadele ediyorlar. Erken pes etmiyorlar. Ancak sonuna kadar mücadele etmek bazen yeterli olmuyor.”

Ali İhsan
27.09.2014, 20:53
Hemen hocalar gönderilmiş vay arkadaş...

nakzo
27.09.2014, 20:54
Biri şu adama sorsun ulan cardoyu niye aldırdın bize bu berbat savunma anlayışıyla oynayacaksan neden cardozo benficada her maç saldıran bir takımda oynuyordu bu taktikle adamı dünyaya rezil edecez iddia ediyorum cardozo umut bulutu bile bize aratacak ve 7 golü gecemeyecek

Mustafa Hazıroğlu
Medjani ön liberoda OL-MAZ !!! Geçen hafta tribünde bu hafta da tv de özellikle Medjani'nin yaptıklarına dikkat ettim. Bu adam arkası dönük top almayı bilmiyor. Hadi geçtim onu biraz baskı gelsin ayakları birbirine karışıyo adamın.

Stoper oynayacaksa oynasın. Yoksa kadroya bile almam.

sametaydin
Arkadaslar biz kadrodan cöpleri gönderdigimizi sandik yanildik,gelenler gidenlerden dahada cöp.Su Medja ni ve Musa Nizam bu takimda nasil oynatiliyor.

Ben Musa Nizamı sanki stoper diye hatırlıyorum. Eğer gerçek mevkii stoperse oynadığı oyun fazla bile. Diğeri Medjaniyi de ben stoper olarak biliyorum. O da önlibero mevkiinde oynuyor. Yani bana göre bu oyunculara kızmaya gerek yok. Bu takımda orta sahada sorun var. DOğru düzgün top kullanamayan orta saha oyuncusu olmaz bence. Salih Dursun ve Medjani bu oyuncular bence topu iyi kullanamıyorlar. Santrafor mevkiinde de eğer cardozo böyleyse yatabare de böyle ağır bir oyuncuysa gerçekten işimiz zor. Yani bugün santraforda Emre Güral oynasa bence daha iyi oynardı.Kısacası ben orta saha ve forvet oyuncularında sıkıntı görüyorum. Takımın kanat oyuncuları iyi...

Adem Akyüz'
Çok pozisyon verdik. İleride de kasımpaşa kadar üretken değildik. Pozisyonlarımız vardı ama karşı takıma da çok pozisyon verdik. Takım 2 ay içinde nasıl bir gelişim gösterecek bilmiyorum. Az çok oyuncuların kalitelerini gördük. 2 ay sonra ne değişecek bilemiyorum. Cardozo çok kötüydü. Oynamasa daha iyiydi. Her aldığı topu neredeyse kaptırdı. Çok büyük soru işaretleri var. Büyük takım diyorsak 2 yi bulacaz. 1-0 da bile çok pozisyon verdik. Yararlanamadılar. Ama biz de pozisyon bulduk onları da atamadık, eywallah. 85. dakikada üstelik kapanırken böyle gol yenmez büyük takımın yiyeceği gol değil bu.

Cardozo ne ara top aldı da kaptırdı?

kayseriliyiz
Vahid hocanin sistemi bu begenilir begenilmez orasi ayri

kudu_61
Saldırmazsan bu iş ol-maz ne sağ açığımız var ne sol açığımız sefa ya hazır değil yada hepsi bu yusuf ise bence yetersiz kanat yok bekler çıkmıyor ne bekliyorsunuz elinizdeki 10 numara ise mehmet cardozonun zerre suçu yok
dedim ve diyorum kanat kanat gibi olacak bek destekli orta açacak golcüye orta yapacak nerdeeeee
yattara

Yavuz Hasan
27.09.2014, 20:55
görüntü olarak geçen sezondan farkımız yok işin kötü umut da yok

durarak top oynamak ne demektir böyle seri galibiyetler alan bir takım var mıdır

65 dk orta açmayıp cardozo çıktıktan sonra orta açılmaya başlandı bu nasıl mantık futbolcular art niyetli midir

bu oyun yapısıyla jankoyu gönderme gerek yoktu cardozo nun kariyerini baltalamaya da

fanatikdevri

Medyani kötü değil adam her yere koşuyor.Bütün maçlarda doksan dakika oynayan adam bugün uzatmalar oynanırken 60 metre koşup sağdan bindirme yaptı,Sefa adam gibi takip etse golü atardı.

Doğukan Uçan
cardozo'yu aynen marcelinho gibi harcarız şu oyun sistemi ile adama top gelmiyo bile

serdaracıl
27.09.2014, 20:56
Takim ne olursa olsun yeter ki yönetime laf gelmesin

Jedi
27.09.2014, 20:56
Jacgues Bonnevay’ın açıklamaları
Kasımpaşa maçı sonrasında değerlendirmelerde bulunan Yardımcı Antrenörümüz Jacgues Bonnevay şunları söyledi:
“İlk söyleyebileceğim şu ki skordan memnun değiliz. Bu bizim dördüncü maçımız ve dördüncü beraberliğimiz. Aldığımız dört puan bizim için yetersiz. Bilin ki hepimiz bunun farkındayız. Maça dönersek güzel bir golle başladık. Yusuf iyi bir gol attı. Yazık olan şu ki sonrasındaki iki fırsatı değerlendiremedik. Skoru erken açabilseydik işimiz kolay olacaktı. Maçı detaylı bir şekilde incelerseniz beraberliğin gayet normal bir skor olduğunu söyleyebilirsiniz. Neden bunu söylüyorum çünkü Onur’un birkaç muhteşem kurtarışını gördünüz. Onur o pozisyonları çıkarmasaydı skor daha kötü olabilirdi. Neyi geliştirmemiz gerektiğini hem Vahid hocamız hem de oyuncularımız iyi biliyor. Bize düşen bundan sonra aradığımız gollere ulaşıp sonucu lehimize çevirmek. Olumlu nokta şu ki oyuncularımız son dakikaya kadar mücadele ediyorlar. Erken pes etmiyorlar. Ancak sonuna kadar mücadele etmek bazen yeterli olmuyor.”

değiştirmen gereken Medjaniyi kesmen hoca, seyircinin gördüğünü sen göremiyorsan demekki körsün , bu takım rakibin ceza alanına hızlı inemediği
sürece hiçbirşey olmaz aynen böyle devam eder,

warisi alıp cardozo yu çıkarmanı açıkla sen???

adamı bide o boyuyla forvete koydun, git rudi garcia 'dan taktik öğren

2 değişiklikle maçı aldı adam son 15 dakkada,

sen hoca falan değilsin , bu işten anlamıyorsun nokta.................

brnclhn
27.09.2014, 20:57
cardozo yatabare forvet hattı şart oğlu şart...musa yerine ishak şart oğlu şart...artık bosingwa şart oğlu şart....

Muhammed Ayaz
27.09.2014, 20:57
vahid hoca eğer birdahaki maçada medjani ile başlar cardozoyu tek forvet oynatırsa ciddi ciddi korkmaya başlayacağım

Hüseyin Başoğlu
27.09.2014, 20:58
Takım daha rayına oturmadı. Yapılan transferler taraftarlara iyi hava ve gaz getirdi ama beklentileride çok yükseltti haliyle.
Üstüne sabırsızlık olunca haftayada galibiyet gelmezse hocanın ve takımın işi baya zorlaşıcak.
Birazda şans gerekiyor tabi. Bosingva,Yumlu,Özer sakat olmasa ve 1 aydır beraber oynasalar eminim çok farklı şeyler konuşuyor olurduk.
Yinede umudu kaybetmeye gerek yok. Allahın izniyle sabırlı davranırsak olacak.

Maça gelirsek medjani ve belkalem sırıtıyorlar. Yusuf gol attı ama toplu oyunda hala çok etkisiz. Yusuf burak kafasında. Önüme top atsınlar diye bekliyor.
Mehmet ekici bir şeyler yapmaya çalışıyor ama oda topu Cardozoyla buluşturamıyor bir türlü. Bunda arkasından yeterli desteği alamamasınında payıda var tabiki.
Topu cardozo ile daha çok buluşturmalıyız. Açtığı boşlukları daha iyi değerlendirmeliyiz. Orta sahamız rakip orta sahada oynamalı sürekli.
Başka türlü başarı zor.

Doğukan Uçan
27.09.2014, 20:59
2010 yılında kaleye her maç 20 nin üzerinde şut çeken 10 dan fazla korner kullanan takım son 3 senede bu rakamı 5'e kadar düşürdük helal gerçekten.

Hakan
27.09.2014, 21:01
Çok kötü başladık doğru,ancak edilen laflar çok ağır.Bu takım Adrian,Henrique gibileri hiç bir şartta aramaz.Geçen seneki saçma futbolla benzeştirmek saçma

Nihat Güneş
27.09.2014, 21:01
Yine de elestirmiyorum sahadaki en az 5 oyuncu yedek, 3 buyutulmusler 5 6 eksikle ciksinlar maclara gorelim bakalim, dun sivas tam kadro geseye neredeyse fark yapacakti...Biraz daha zamana ve as oyuncularimizin donusune ihtiyacimiz var ama insallah ozaman da bu tarz kontra futbolu oynamayiz en azindan gorece bizden zayif rakiplere...

Erhan6110
27.09.2014, 21:02
Evet iyi oynamadık ama takım mücadeleci bir yapıya sahip bu hoşuma gidiyor geçen hafta onurun hakeme yaptığı itirazdan sonra takım 2 gol buldu. Takımın birseyler yapması için birisi tarafından ateslenmesi lazım bakıyoruz tribüne kimse yok desek yeridir 61. Dakikada bile ses çıkmadı. Kimisi ayıp olmasın diye alkış tuttu o kadar. Evet renkdaslar hepimiz şampiyonluk istiyoruz ama bunun için elestirmekten başka birşey yapmiyoruz. Takımın zamana ihtiyacı var ama bu zamanı kisaltmak taraftarın elinde diye düşünüyorum. Futbolcuların yani sıra tribünlerinde 2010 2011 sezonu ruhuna kavuşması lazım

Punisher-61
Çok kötü başladık doğru,ancak edilen laflar çok ağır.Bu takım Adrian,Henrique gibileri hiç bir şartta aramaz.Geçen seneki saçma futbolla benzeştirmek saçma
Gecen sene daha iyi oynuyorduk...

katre-i.matem
Bugun en buyuk sikinti isiran bir takim yoktu. Cabuk yorulduk. Driplingle bir kac kez ceza sahamiza girebildiler. Hemde stoperleriyle. Fener macinda da taktik buydu ama orda rakibi ceza sahasina sokmamistik. Bugun ise Onur macin adami.

Acikcasi ben hafta icinde bu maca hic iyi hazirlandigimizi da dusunmuyorum.

Ve can sikan su sakatlar. Kulup dogru duzgun bir aciklama bile yapmiyor. Kim neden neresinden sakatlandi ne kadar yok muamma. Ornek ozer twiter dan aciklamasa en son biz ogrenecegiz olani biteni.

Nihat Güneş
27.09.2014, 21:03
Bu arada besiktasin attigi gol ofsayt ,yedigi sayilmayan gol ofsayt degil ...

bysurmeneli
27.09.2014, 21:03
Mevcut kadro yapisiyla 1 puanlar bizim icin 3 puan gibidir cunku bu oyuncu yapisi beraberlikler uzerine yapilandirilmistir. Bi kere cift on libero lar bildigin dan duncu ikisi de geri 4 lu adami top kesmede varlar ama kullanmada yoklar orta saha diye bir sey yok defans saglam forvet hatti tamam ama orta saha yok defanstan uzun top ya da hizli kanat adamlariyla sonuca gitme cabasi yani oyun kurma top cevirme yok :) böyle sacma bir oyun düzeni kaldi mi ya !!! Vahid Hoca kendini hala turnuvada saniyor bu senede isimi zor sacma bir kadro yapisi var serdar ve ishak hala yok ve dusunun fatih gibi duz adam varken yusuf kac haftadir yoktu !!!

sedatalis82
27.09.2014, 21:05
niye ki,acımasızca eleştirip moral bozmak daha güzel değil mi? :)

hoca kadroyu oynatamıyor
defans yapmak ruhumuza aykırı
hocanın sonunu göremiyorum
başkana üzülüyorum
kimse zaman falan demesin
hocanın zihniyeti full yatış
böyle takım görmek istemiyorum
ayıp ya

bysurmeneli
27.09.2014, 21:07
Gecen sene daha iyi oynuyorduk...

Valla mevcut yapi icinde Adrian aranir oldu.. Digerleri degil ama Adrian su orta sahada is yapardi.

serdaracıl
27.09.2014, 21:07

Edilen laflar az bile. Adrian henrike aranmaz belki ama medjani falan da bu takimda oynamaz. Dünyanin parasini harca kurdugun takim bişikşehire puan versin kasimpaşa karşisinda top yuzu gormesin iş mi yani

gurur6134
27.09.2014, 21:09
Vahid aga vahid aga uneyin varmi var sekerin varmi var yagigin varmi ne duruyorsun helva yapsana helva yapsana..mra nin kompaf futbolunun ardindan haminin oynattigi heyecan verici hucum futbolu gozlerimizin pasini biraz olsun silmisken simdi vahid aganin cag disi futbolunu izlemek tam bir iskence..taraftara bende cok kiziyorum hatta takim ist tasinsinda diyorum yeri geldigindede egri oturup dogru konusalim bu cag disi iskence verici futbolu kim niye gidip izlesin para verip yagmurda sogukda ..trabzonun milleti futbolu bilir takimda isik goremiyor ee sikecilerin oldugu ligde sampiyonda olmayacagini biliyor hic degilse zevkli futbol izleyelim gerekirse yenilelim derken o da yok niye gitsin stada burasi turkiye takim kotuyken hedef yokken kimse takima destek olunsun falan demesin hicbir takim turkiyede isler kotu giderken hedefi yokken kotu futbol oynuyorken stada seyirci cekemez bu ligde gecmisde ornekleri cok..vahid taraftarin istedigi hucum futbolunu rakibe basan futbolu oynatsin o stat her mac dolarda oyle bi ihtimal yok gecmisde trabzondayken oynattigi oyunda aklimda ..simdi mazereti yok istedigi adamlarda alindi ama omadi olmayacak en fazla 4.oluruz bu futbol anlayisiyla o da diger takimlar kotuyse tipki gecen seneki gibi..

bysurmeneli
27.09.2014, 21:11
hoca kadroyu oynatamıyor
defans yapmak ruhumuza aykırı
hocanın sonunu göremiyorum
başkana üzülüyorum
kimse zaman falan demesin
hocanın zihniyeti full yatış
böyle takım görmek istemiyorum
ayıp ya

Vahid Hoca dersine iyi calismamis Turkiye ligini kendisine nasil anlattilar bilemiyorum ama bu oyuncu yapisiyla biz 3 puan alamayiz belki ozer ve mehmet form tutarsa 3 puanlar baslar yoksa beraberlikler uzerine kurgulanmis bir oyuncu yapisi var, bu hem bizim ruhumuza aykiri hemde Türk futbol yapisina :) bu kadroyla birak kasimpasayi super ligde basaksehir gibi orta sira takimlarini bile yenemezsin

İlyas Özdemir
kendi sahamızda kasımpaşanın elinden zor kurtulduk yeni Türkiyede yeni Trabzonspor

ccd6167
Hala ısıran takım koparan takım bos bos konusuyoz

Yahu bi takım 7 maça cıksın ve hiçbirinde 10 dk rakip sahada baskı altına alamaz mı rakibini bunkadar mı zor

Erkan YILMAZ
bir yorum da ben yapayım;

iyi tarafından bakalım önce hala yenilmedik... bunun dışında iyi bir şey göremedim açıkçası

kötü taraftan bakarsak şikecilerle oynadığımız maçta tamam bu oyun anlayışı olabilir belki ama içerde en azından böyle oynamamalıyız gerçi maç kasımpaşada da olsa böle bi atmosferde oynanırdı o ayrı ....

cardozo bu sistemde fazla 7-8 gol atar jankodan farkı kalmaz...özer bosi iyileşmesse halimiz duman

bide anlamıorum imza mi verdik arkadaş 4231 sistemine niye 442 denenmio cardozo yata cardozo waris en azından defans bi oyuncuya daha markeder cardozo nefes alır

kısacası onur ve belkalemin yerinde müdahaleleriyle şanslı bir beraberlik aldık 1 puan kazandık diyorum

arifberkay
27.09.2014, 21:12
ligin adi seba sampiyonluk yavru sikecilere yakisir bu sezon

biltrabzon
27.09.2014, 21:14
Bu kadroyu Ersun Yanal a vereceksin,Vahit i gönder gitsin.

Beypba
27.09.2014, 21:14
takımın sorunu teknik hocadır net..futbolculara kızmamak lazım..hocanın kaprisleri,sabit fikirliliği,ben bilirim tiripleri,ben açık sözlüyüm falan,filan..bu takımın 7 maçını 90 dakka izledim 3 pas yapamayan,geriye yaslananan, taktikiği olmayan bir takım.

yeni takımmış filan ben anlamam,böyle rezalet bir futbol sadece yeni takım olmamamızdan kaynaklanmıyor bundan eminim..

21 futbolcu aldık da bu adamlar profesyonal futbolcular,trabzonspora geldiklerinde futbolun temel kurallarını biliyorlar,pas yapmayı şut çekmeyi,bindirme yapmayı,kademe yapmayı.

ben diyorum ki bu çoçukların kafası karışık ne yaptıklarını bilmiyorlar,bunun sebebi teknik yönetim..

Cardozoyu futbolcular tanımıyormu?? nasıl toplar da etkili olacağını bilmiyormu?

medjani dikkatimi çekti, 30. dakkadan sonra beklere topu ileri vurun diye bağırıyordu..3,4 defa kamera gösterdi bu olayı..benim bildiğim orta saha futbolcusu topu ister..ileri vurun demez..

güzel futbol iyi futbolcularla oynanır renktaşlar..medjani,musa,zeki,fatih,avraam,salih gibi futbolcularla oynanmaz..

hoca topsuz oyuna önem veriyor..o yüzden takımı kanat ve forvetle doldurdu şimdi işin içinden çıkamıyor,hermaç tutarsız kadrolarla çıkıyor..ben bu vahit hocanın bibras natcho yu sistemimize uymuyor diye almadığında anlamıştım olayların buraya geleceğini,adamı CSKA da imrenek izliyorum,Eski şehirde ki Rahim Laval gibi bir futbolcumuz yok düşünün siz gerisini..21 futbolcu almakla olmuyor..kadro mühendisliği diye birşey var :( bu sebebten tarihimizin en büyük kadro yapılanmasını ezik,her maç % 30-40 topa sahip olan bir kontra atak takımı yaratmak için harcadik ne yazıkkı..
bu takım alacağı bir mağlubiyet sonrası dağılıp gider..

Mehmet BAŞ
27.09.2014, 21:15
Kusura bakmayın ama sabır etseniz de etmeseniz de bu takımın ''Rakiplere Baskı'' yapamayacağını düşünüyorum.

Takımın ortasaha kurgusu gerçekten zayıf...

Bu nedenle beklediğimiz, rakibe oyununu dikte eden bir takım olamayız.

Ne zaman takımın ortasahasına Bourceanu döner veya onun tarzında bir oyuncu alınır o zaman istediğimiz oyunu oynarız.

Mesele gayet açık ve net!

brkttlv
27.09.2014, 21:16
Transfer sezonunda hocanın yaptırdığı transferler garibe gitmişti. Özellikle orta saha için adı geçen bazı isimlerin hocadan veto yemesi ve bunların yerine ısrarla stoper alınmasına anlam verememiştim.Hoca özellikle fizikli güçlü oyuncular aldırdı. Fakat hepsinin tek özellikleri bu. Lig başlamadan önce transferler üzerinden yaptığım analizde iki farklı oyun tarzı oynayabiliriz ama hangisi bilemem demiştim.5 mac izliyim öyle yorum yapıyım dedim 5. macı bugün izledim. Bu tarzlardan biri defansı orta sahay kurup ilerde basmak. yani orta saha cok cok yaratıcı olmasada defans orta sahadayken ilerde 3 veya 4 hücümcuyla gol bulup mac macı kazanmak. Bir diğeride bugün oynadığımız futbol. . At medianiye belkaleme papaya vursun ileri fizikli oyuncu savaşsın bişe yapsın veya hızlı oyuncu defans arkasına sarksın.Yatabareyi savaşçı tarzından dolayı, Wariside hızlı konrta topcusu oldugu için ısrarla istedi. Yani kısacası hoca bize küçük takım futbolu oynatıyor.. Herkes cezayirde almanyaya kök söktürdü diyoda nasıl söktürdü aynı bu futbolla sonuc ne oldu yine yenildi. Şunuda ekliyim Cardozo hocanın tercihi değil yinetimin aldığı bir oyuncu ve malesef 3-4 maç sonra yerini Yatabare'ye bırakır. Çünkü bu futbolla Cardozo Janko olur Jankodan tek fazlası Cardozoyla duran topla gol buluruz. Sakatlarımız var evet ama Özer, Bosingva ve Mustafanın bugün takımda olduğunu düşünelim ne değişecekti sadece isimler. Papa'nın şişirdikleri Mustafa Zekinin şişirdiklerini Bosingva şişirecekti hoca taktiği değişmeyecekti yani.Hoca 3 ay istiyor ama 3 ay sonra ne değişcek, bugün veya önceki maçlarda organize bişe denedikte olmadımıda 3 ay sonra olcak? 3 ay sonrada top şişircez rakibi beklicez. Yani uzun lafın kısası sezon başında çok güvensemde 5 maö sonunda şu kanıya vardımki bu hocayla olmayacak. Hayatımda ilk defa lig tvye para verdim bi heyecanla ama gecen sezonki gibi ligin en kötü topunu açık ara biz oynuyoruz. Belki kızanlar olacak ama Ersun boşken yapışmak lazım.

Adem Akyüz'
27.09.2014, 21:17
Kusura bakmayın ama sabır etseniz de etmeseniz de bu takımın ''Rakiplere Baskı'' yapamayacağını düşünüyorum.

Takımın ortasaha kurgusu gerçekten zayıf...

Bu nedenle beklediğimiz, rakibe oyununu dikte eden bir takım olamayız.

Ne zaman takımın ortasahasına Bourceanu döner veya onun tarzında bir oyuncu alınır o zaman istediğimiz oyunu oynarız.

Mesele gayet açık ve net!

Bu kadar basit işte. Değil 2 ay, 2 sene de sabretsek bu orta sahayla baskılı oyun oynamak bir hayal..

sedatalis82
arkadaş ben ersun yanalı istiyorum
gelsin takır takır hücum oynatsın
zevk alalım bu ne ya

~UniCef~
Arkadaslar takim oturmasi gerekiyor. Bu sezon sampyon olmayacagimiz belliydi. Sabirli bir sekilde izlememiz gerekiyor. Türkiye Kupasi ve Avupada bir iki basari ile ben razi olurum

serdaracıl
Geriye yaslanip ortasahayi eakibe teslim eden takim beni deli ediyor. Dayanamiyorum, daraliyorum

mesaced1967
27.09.2014, 21:20
2-0 kazandığımız Rostov maçı dahil her maçta ezik bir görüntü sergiliyoruz şu güne kadar sabrettim ama yeter bu takıma Cardozo gibi oyuncu aldıysak tek forvet oynamak boşa kürek sallamaktır. Akhisar gibi oyunu sahada kabul edip kontrayla atarsak atarız sistemini ben kaldıramıyorum Trabzonspor adına %39 topla oynama yakışmıyor. Sabır taşı olsa çatlar iyi oynayıp berabere kalmayı bi nebze kaldırırım ama Onur Recep Kıvrak(adam)'ın üstün gayretleriyle beraberlik kurtarıyoruz her hafta sadece fenerbahçe maçında rakipten daha fazla pozisyonumuz vardı. bu takıma 30 milyon euro harcandı son olarak Onur - Bosingwa - Belkalem(Avraam,Medjani) - Musa(Akbaş) - İshak - Sefa - Constant - Mehmet Ekici - Yusuf - Yatabare(Waris) - Cardozo

gurur6134
Bide zamana ihtiyac var falan diyenler evet varda ya kardesim bi takim 4 haftada hicmi oyun anlaminda taktiksel anlamda bi iyilesme gostermez isik vermez sezon sonuna kadar boyle ezik futbol oynicaz icerde disarda bu hocayla bu belli..7 resmi mac oynamissin 7sininde yildizi onur sizcede bu isde bi terslik yokmu..bu kadar harcama bunun icinmi yapildi yani

Hasan YAYLI
Kasımpaşa: Isaksson, Orhan Şam, Barış Başdaş, Donk, Sancak Kaplan (Dk. 81 Atila Turan), Castro (Dk. 68 Scarione), Alpaslan Öztürk, Viudez, Tunay Torun (Dk. 80 Malki), Babel, Adem Büyük

Şimdi burda paşa 6. yabancıyı sahaya sürmüş olmuyor mu?Bu yabancılardan Türk statüsünde oynayan mı var?

Tunay çıkıp Malki oyuna giriyor

sedatalis82
millet tutturmuş özer dönse bosi dönse
ya arkadaş adamın zihniyeti iflas etmiş
cardozo gibi adamın var top atamıyorsun inanılır gibi değil

Muhammed KOÇ
27.09.2014, 21:22
gerçekten anlaşılamaz hal aldı bu hoca. uefa da hucum oynatınca sevinmiştim rakibe göre ofans da oynuyoruz diye ben mi yanlış anlamışım ?

Hakan
Kasımpaşa: Isaksson, Orhan Şam, Barış Başdaş, Donk, Sancak Kaplan (Dk. 81 Atila Turan), Castro (Dk. 68 Scarione), Alpaslan Öztürk, Viudez, Tunay Torun (Dk. 80 Malki), Babel, Adem Büyük

Şimdi burda paşa 6. yabancıyı sahaya sürmüş olmuyor mu?Bu yabancılardan Türk statüsünde oynayan mı var?
Malki Türk statüsünde.Her Kasımpaşa maçından sonra rakip takım taraftarı sorar bunu :)

brkttlv

Malki türk statüsünde bildiğim kadarıyla

Adem Akyüz'
27.09.2014, 21:24

Tunay çıkıp Malki oyuna giriyor

Malki Türk statüsünde sanırım.. Geçen sene de aynı muhabbet olmuştu..

brkttlv
27.09.2014, 21:25
Taktiğimizin ne kadar kısır ve kötü olduğunu anlamak için sadece kendi yarı sahamızdan kullandığımız bütün taç atışlarını izleyerek anlayabilirsiniz.

Jedi
27.09.2014, 21:25
bu takımın cardozo yatabare ile ikili oynamaya ihtiyacı var.......kanatlarda çok sıkıntı yok