PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 1 - 1 Kasımpaşa | STSL 4. Hafta | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10

Adem Akyüz'
27.09.2014, 13:13
Maça ilgi baya bir az sanırım tribünlerde.

6-7 bin kişi olursa iyidir..

Cafer Bulur
27.09.2014, 13:14
6-7 bin kişi olursa iyidir..

Burada 3.lig maclarina geliyor o kadar taraftar.:)

Fatih Çelik
27.09.2014, 13:15
Salih - medjani ikilisiyle gol a-ta-ma-yizzz. Ben ikisinide oynatmam Ferhat ve sonere sans veririm en azindan pas yapmaya calisirlar topu gum diye dikmezler.

Yüksek ölçekten örnek vereceğim ama en belirgin bu şekilde gözleniyor:
Şu an için Salih'i bu takımın Gattuso'su yapmalıyız. Partnerinin ciğerleri olmalı amacı sadece yıpratmak olmalı böylece fiziksel mücadele yönünden zayıf olan arkadaşlarını çok rahatlatır. Başka bir çare şu an için göremiyorum ,yaptığım kadroya gelen tepkiler ve fikirler ışığında bir tekrar bir değerlendirme yaparak bu kanıya vardım.

Bu maç için: ------Salih----Ekici----------

-----Sefa----------Waris(Serbest)--------Yusuf------

ideal görünüyor.

Adem Akyüz'
27.09.2014, 13:19
Burada 3.lig maclarina geliyor o kadar taraftar.:)

Orada cezasız kalan şike yok, orada her maç seni doğrayan hakemler yok, orada passolig yok :)

'Enes'
27.09.2014, 13:20
http://www.footballuser.com/formations/2014/09/1117794_Trabzonspor.jpg

B.Yiğit
27.09.2014, 13:21
Vahit = Ziya Dogan
Medjani = Ayman
Salih = Huseyin cimsir

Furkan Dündar
27.09.2014, 13:22
Maç berabere biter

Fedai 61
27.09.2014, 13:22
Takıma sahip çıkın bu kadar olmaz 6-7 bin nedir yaw gerçekten Trabzonsporu seviyormu şehir

Bud Spencer
27.09.2014, 13:23
Merkez ortasahamiz herzamanki gibi zayif halkamiz
Soner-ekici ikilisi cok yumusak kaliyor

Cafer Bulur
27.09.2014, 13:23
Orada cezasız kalan şike yok, orada her maç seni doğrayan hakemler yok, orada passolig yok :)

Ee yani,haksiz da sayilmazsin.:)

Yine de Trabzonspor gibi büyük bir kulübün kendi sahasinda 6-7 bin kisiye oynamasini kabullenemiyorum.

Biz en az 15 bin kisiye oynamaliyiz,bunun mazereti olamaz.

Furkan Dündar
27.09.2014, 13:24
Soner pas yapmaya calisirken top kaybi yaparsa hemen sonere giydiriliyor, medjani gum diye dikince bravoyu kapiyorsa futbol konusmayalim. Medjani - Salihle 2 pas yapamazsin hic umut yok. 90 dk topun pesinden kosariz.

Medjani'yi bravo diyen var mı cidden başakşehir maçında biz cinnet geçirdik stadda herkes Medjani'yi sayıyordu
Adamın tek bildiği gelen topu ileriye dikmek halı saha da kadroya almazsın böylesini

Adem Akyüz'
27.09.2014, 13:24

Yine de Trabzonspor gibi büyük bir kulübün kendi sahasinda 6-7 bin kisiye oynamasini kabullenemiyorum.

Orası öyle. Her şeye rağmen o tribünlerin dolu olması gerekir..

Furkan Dündar
27.09.2014, 13:25

Kesinlikle maç saati de oldukça güzel
Memur kesim gider
Aile gider çoluk cocuk gider
Güzel bir saat bence

Emirhan Makul
Maça ilgi baya bir az sanırım tribünlerde.

Hangi tribünlerde az değil ki;

Passolig'den sonra en ateşli tribünlerin en ateşli maçları bile boş kaldı. bizim şikecilerle maçımız bursanın bjk ile olan maçı vs vs.

10-15 sene önce birisi çıkıp deseydi ki, ya bir hükümet gelecek ve ülkede ki futbol taraftarlarını bitirecek, ülkede ki futbol izleme şevkini bitirecek, yok ya derdi herkes, bugün itibari ile bitti.

Türkiye 1. futbol liginin ülke genelinde değeri istanbul takımları, onların magazinsel haraketleri, birbirine laf sokmak, üstünlük sağlamak, onlara gelen yıldız futbolcular ile gurur duymak gibi türlü türlü saçma şeyler.

Güzel futbol, fair play, tribün kültürü ve taraftarlık kültürü tamamen yok oldu. Belki anadolunun ücra köşesinde bir kaç bin insan vardır başkada yok.

artvints
Soner pas yapmaya calisirken top kaybi yaparsa hemen sonere giydiriliyor, medjani gum diye dikince bravoyu kapiyorsa futbol konusmayalim. Medjani - Salihle 2 pas yapamazsin hic umut yok. 90 dk topun pesinden kosariz.

valla medjani den bende çok rahatsız oldum maç sırasında. ama defansın önünü oynayabilcek başka bir adam yok takımda. zaten bana kalsa takımın ortasahası, bourceanu, consant, özer dir.diğerleri üç aşağı beş yukarı aynı.vasat yani. sorunumuzu çözebilecek bir soner vardı, ondan da ben ümidi kestim artık.

soner ve ferhat ın potansiyeli var ama ben onları oynatıcam dersen bu sene şampiyonluk beklemiyorum, takımı oturtucam demiş olursun.

benim kurduğum takım sonuca ve rakibe yönelik takım. çünkü takım oturmadığı için olgun futbol oynayamıyor.oturması için de 1, 2 ay geçmesi lazım malesef.

Furkan Dündar
27.09.2014, 13:26
Merkez ortasahamiz herzamanki gibi zayif halkamiz
Soner-ekici ikilisi cok yumusak kaliyor

Bosingwa dönünce orta sahada oynasın cidden rezil bir dirençsizlik var orta sahamızda belki bosingwa bunu düzeltir .

O derece kötü ki bosi gibi sağ bek Kralı'nı orta saha oynasın diyprum :(

Adem Akyüz'
27.09.2014, 13:28
valla medjani den bende çok rahatsız oldum maç sırasında. ama defansın önünü oynayabilcek başka bir adam yok takımda. zaten bana kalsa takımın ortasahası, bourceanu, consant, özer dir.diğerleri üç aşağı beş yukarı aynı.vasat yani. sorunumuzu çözebilecek bir soner vardı, ondan da ben ümidi kestim artık.

soner ve ferhat ın potansiyeli var ama ben onları oynatıcam dersen bu sene şampiyonluk beklemiyorum, takımı oturtucam demiş olursun.

benim kurduğum takım sonuca ve rakibe yönelik takım. çünkü takım oturmadığı için olgun futbol oynayamıyor.oturması için de 1, 2 ay geçmesi lazım malesef.

Şu orta sahayı izleyebilecek miyiz acaba :confused:

Sibel
27.09.2014, 13:29
Yeneriz. Sıkıntı yok.

AhmetG.
27.09.2014, 13:29
Hangi tribünlerde az değil ki;

Passolig'den sonra en ateşli tribünlerin en ateşli maçları bile boş kaldı. bizim şikecilerle maçımız bursanın bjk ile olan maçı vs vs.

10-15 sene önce birisi çıkıp deseydi ki, ya bir hükümet gelecek ve ülkede ki futbol taraftarlarını bitirecek, ülkede ki futbol izleme şevkini bitirecek, yok ya derdi herkes, bugün itibari ile bitti.

Türkiye 1. futbol liginin ülke genelinde değeri istanbul takımları, onların magazinsel haraketleri, birbirine laf sokmak, üstünlük sağlamak, onlara gelen yıldız futbolcular ile gurur duymak gibi türlü türlü saçma şeyler.

Güzel futbol, fair play, tribün kültürü ve taraftarlık kültürü tamamen yok oldu. Belki anadolunun ücra köşesinde bir kaç bin insan vardır başkada yok.

Aynen öyle:)

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1919808947

'Enes'
27.09.2014, 13:30
Beyler o değil de hakemler artık aleyhimize karar vermeye çekinecek bence,Başakşehir maçında ki hakeme yönelik agresiflik herkese ders olmuştur umarım,yoksa hakemlerin başı gözü yarılmaya başlanacak bu gidişle.

Mert Oğuzlu61
27.09.2014, 13:32
Yüksek ölçekten örnek vereceğim ama en belirgin bu şekilde gözleniyor:
Şu an için Salih'i bu takımın Gattuso'su yapmalıyız. Partnerinin ciğerleri olmalı amacı sadece yıpratmak olmalı böylece fiziksel mücadele yönünden zayıf olan arkadaşlarını çok rahatlatır. Başka bir çare şu an için göremiyorum ,yaptığım kadroya gelen tepkiler ve fikirler ışığında bir tekrar bir değerlendirme yaparak bu kanıya vardım.

Bu maç için: ------Salih----Ekici----------

-----Sefa----------Waris(Serbest)--------Yusuf------

ideal görünüyor.

henrique bile tek forvet oynar ama waris asla tek forvet oynayamaz, kaybolup gider. hem cardozo yu niye yedek bıraktın ki ?

__________________onur_____________________

____zeki______belkal_____avrağm______ishak

_______________ekici____soner

________sefa__________________yusuf

________________cardo__waris

çıkarsın şu kadroyu... ekici ve soner güçsüz kalacakta sanki kasımpaşa nın merkezinde pogba, toure felan var.

'Enes'
27.09.2014, 13:37
henrique bile tek forvet oynar ama waris asla tek forvet oynayamaz, kaybolup gider. hem cardozo yu niye yedek bıraktın ki ?

__________________onur_____________________

____zeki______belkal_____avrağm______ishak

çıkarsın şu kadroyu... ekici ve soner güçsüz kalacakta sanki kasımpaşa nın merkezinde pogba, toure felan var.

sağ bekte Bosingwa,defansta Mustafa - Belkalem olduğu zaman ancak oynatabilirsin dediğin şekilde,Zeki'nin bu dizilişte bize en az 2 gol yedirteceği garantisini verebilirim.

bordomavi1
27.09.2014, 13:37

_______________ekici____constant

böyle bir düzende ekici- soner ikilisi, ekici- constant ikilisine göre daha dengeli olur.

kopeli
27.09.2014, 13:38
İlk 11 kesin olarak bellimi ??

mashal61
27.09.2014, 13:39
Ligde kaybetmekle berabere kalmak neredeyse aynı. Rakiplerin çoğu zaten Trabzonsporla berabere kalmak kötü sonuç değil, yeterli gibi bir mantıkla oynuyor. Kapanan rakipleri aşamadığımız sürece daha çok beraberlikler alırız. Tahmini sonuç: 0-0

'Enes'
27.09.2014, 13:40
İlk 11 kesin olarak bellimi ??

Hayır açıklanmadı.

Fedai 61
27.09.2014, 13:46
Yeneriz. Sıkıntı yok.

Maça gidiyormusun ? :)

'Enes'
27.09.2014, 13:47
Muhtemel 11: Onur, Zeki, Belkalem, Papadopoulos, Musa, Soner, Medjani, Sefa, Mehmet Ekici, Waris, Cardozo (Lig TV)

B.Yiğit
27.09.2014, 13:52
Muhtemel 11: Onur, Zeki, Belkalem, Papadopoulos, Musa, Soner, Medjani, Sefa, Mehmet Ekici, Waris, Cardozo (Lig TV)

Lig tv dogru tutturuyor.

Kadir Yeter
27.09.2014, 13:54
Ben böyle durgun maç günü görmedim; ne passolig gişelerinde bekleyen, ne de stad çevresinde kimse var...
Pazar sabahı ıssızlığı var, bu ne haldır?... 3,5 saat var maça(13.53- 15.30).

Seyirci format mı attı... nasılsa yerim hazır ha?... beki da...

kadiryeter

tp://forum.bordomavi.net/

Muhammet Hacısalihoğlu
27.09.2014, 13:56

Böyle çıkarsa Musa dışında sorun yok gibi..

Orta saha savaşçı değil ama paslaşan, kanatlarda iyi..

İnşallah alırız..

Timur Mikhail
27.09.2014, 13:58
Artık ishak oynasa adam tam kendi evinde oynatılacak atak beki

bordomavi1
27.09.2014, 13:59
Hocanın Musa ısrarını anlamıyorum.

B.Yiğit
27.09.2014, 13:59
Bosingwa ne zamandir sakat hic aciklama yok. Geldiginde belkalem yedege..

atomantcum
27.09.2014, 14:00

Musa/İshak tercihi yapardım ben olsam, onun dışında kötü kadro değil. İkinci yarı gol atsak da atmasak da Medjani/Soner'den birini kesip Yusuf'u almamız ve Waris-Cardozo çift forvet oynamamız iyi olur.

Uğur Gündüz
Vahid hocayı neden getirdik bilmem!

Adamın hangi takıma giderse gitsin uyguladığı bir oyun planı var.
Hangi oyuncu oynarsa oynasın plana Sadık kalırsa bizim hayalimizdeki oyun şekli oluşmaz.

Özer, Bosi, Constant, Yatabere, Yumlu sakat olmasa ne oynayacağız.
Hoca Medjani , Fatih, Salih gibi düz oyuncuları mücadele güçleri için tercih ediyor. Biz, Yusuf dedikçe o Fatih diyor, Cardozo diye sayıklarken Sefa'yı forvet oynatıyor ki Fatih oynayabilsin!

Medjani- Salih- Ekici üçlüsü şu anda ligin en az yaratıcı üçlüsü, dolayısıyla pozisyon yok, duran top dışında da gol yok.
Esasında bu Medjani ile yabancı hakkını kullanmaya da gerek yok.

Daha yumuşak ama daha yaratıcı bir orta saha ile daha çok pozisyon veriririz, ama daha çok da pozisyona gireriz. Hocanın tercihi sert ve pozisyon vermeyen , oynatmayan ve oynayamayan bir orta saha. Bu tercihler devam ettikçe , atanın kazanacağı ve bir gol atmak için dualara çıkacağımız maçlar izlemeye devam edeceğiz.

Bu sistemin güzel yanı gol pozisyonu vermediğinizden , hiç gol yemeyecek gibi duruyorsunuz , kötü yanı ise hiç gol atamayacak gibi durmanız.
Bizim her maçımız 0-0'a aday. Korkum, hoca kendi dinamikleri dışında hücum denemelerine girişip defansif dengesini de bozup bir de kolay gol yiyecek hale gelmemiz.

Sonuç olarak ben bir süre bu sağlam, az gol yiyen takıma razıyım. Sonra orta alana daha yaratıcı ve hareketli elemanlar alınırsa yani bu sağlam kurgunun üzerine hücum gücü de eklenirse süper olur.

Courage
yahu başlarım şimdi bu Musa Nizam'a yeter be.

Arkadaş ,İshak gibi bir adam elinde ....ama küme düşen Antalya'nın savunma'yı eh işte ,hücumu ise zerre olmayan adamını şak diye 11'de kaç haftadır oynatıyorsun.

Hasta mısın be adam?

B.Yiğit
27.09.2014, 14:03
Vahid hocayı neden getirdik bilmem!

Adamın hangi takıma giderse gitsin uyguladığı bir oyun planı var.
Hangi oyuncu oynarsa oynasın plana Sadık kalırsa bizim hayalimizdeki oyun şekli oluşmaz.

Özer, Bosi, Constant, Yatabere, Yumlu sakat olmasa ne oynayacağız.
Hoca Medjani , Fatih, Salih gibi düz oyuncuları mücadele güçleri için tercih ediyor. Biz, Yusuf dedikçe o Fatih diyor, Cardozo diye sayıklarken Sefa'yı forvet oynatıyor ki Fatih oynayabilsin!

Medjani- Salih- Ekici üçlüsü şu anda ligin en az yaratıcı üçlüsü, dolayısıyla pozisyon yok, duran top dışında da gol yok.
Esasında bu Medjani ile yabancı hakkını kullanmaya da gerek yok.

Daha yumuşak ama daha yaratıcı bir orta saha ile daha çok pozisyon veriririz, ama daha çok da pozisyona gireriz. Hocanın tercihi sert ve pozisyon vermeyen , oynatmayan ve oynayamayan bir orta saha. Bu tercihler devam ettikçe , atanın kazanacağı ve bir gol atmak için dualara çıkacağımız maçlar izlemeye devam edeceğiz.

Bu sistemin güzel yanı gol pozisyonu vermediğinizden , hiç gol yemeyecek gibi duruyorsunuz , kötü yanı ise hiç gol atamayacak gibi durmanız.
Bizim her maçımız 0-0'a aday. Korkum, hoca kendi dinamikleri dışında hücum denemelerine girişip defansif dengesini de bozup bir de kolay gol yiyecek hale gelmemiz.

Sonuç olarak ben bir süre bu sağlam, az gol yiyen takıma razıyım. Sonra orta alana daha yaratıcı ve hareketli elemanlar alınırsa yani bu sağlam kurgunun üzerine hücum gücü de eklenirse süper olur.

Kesinlikle katiliyorum gecen sene ki kadro bu sene 3 puandan fazlasini toplardi. Zaman zaman diyor da istersen 3 sene ver medjani - salih - fatih atikle falan bu is yurumez.

kncyalcin
27.09.2014, 14:04
Hocanıın mevcut oyuncu sakatlıklarında denemesi gereken bazı şeyler var. Bence bekleri daha hücumcu isimlerden kurmalı. Medjani'yi nasılsa kesmiyor. O zaman iki stoper arasına girerek oynamalı. Takımda oyuncular arasında kopukluk oluyor bunu ortadan kaldırabiliriz.
-------Avraam-------Belkalem-------
---------------Medjani----------------
Fatih----Mehmet----Soner----İshak
----Sefa--------Cardozo-------Yusuf gibi

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Fatih Çelik
27.09.2014, 14:08

Arkadaş ,İshak gibi bir adam elinde ....ama küme düşen Antalya'nın savunma'yı eh işte ,hücumu ise zerre olmayan adamını şak diye 11'de kaç haftadır oynatıyorsun.

Hasta mısın be adam?

İtirazında haklısın ama Metalist maçına kadar Musa gayet iyiydi.Bu kadar kötülemeye gerek yok bence.

B.Yiğit
27.09.2014, 14:09
Hoca kendi aldirdigi futbolcularda daha cok israr ediyor. Fatih - Medjani - Belkalem -Musa coktan kesik yemesi gerekirdi. Egosundan cekecegimiz var. Ozellikle Medjani ve Fatih atik kesinlikle oynatilmamali.

İshak a neden sans vermiyor ayri bi muamma.

Adrian-borceli orta sahamiz cok daha kaliteliydi. Medjani alinacagina adrian kalsaydi keske.

artvints
27.09.2014, 14:12

_______________ekici____constant

böyle bir düzende ekici- soner ikilisi, ekici- constant ikilisine göre daha dengeli olur.

bu kadrolar tümüyle dengesiz kadrolar.takım 30 40 metrede oynayabilse belki olabilir ama o bile zor.top rakibe geçtiğinde ne yapacaksın? arsenal bile flamini yi oynatıyor orda.

ya çok iyimsersiniz.ya da ekici ve soner in oyun yapısı hakkında aynı şeyi düşünmüyoruz.

Hakan
27.09.2014, 14:14

Hasta mısın be adam?
Ya İshak sevgisi gözlerini kör etmiş,ya da futboldan anlamıyorsunuz

se_mah
27.09.2014, 14:14
Pasolig sitesinden tribünlere bakınca 6 bin civarı gibi bir doluluk görünüyor. Trabzonspor taraftarı 32 bine yakın pasolig almış. Bu rakamın yarısı Trabzondan almış olsa ilginin çok az olduğunu söyleyebiliriz. Maratona baktım az önce sanki geçen maçlarda da dolu olan sadece kombine yerler doluymuş gibi geldi bana. Maraton için 50TL bilet fiyatı. Bu maç ve perşembe günkü maç için düşünürsek Trabzonda 50+50=100TL veripte bu maçlara gidebilecek gelir düzeyine sahip taraftar sayısı çok az. Yönetim kombine satışını artırmak için böyle bir yol izliyor, bilet fiyatlarını yüksek tutuyor ancak kombine alacak olanlar aldı zaten. Bilet fiyatları bu seviyede olursa her maç 6-7 bin kişiye oynarız ancak.

Courage
27.09.2014, 14:17
İtirazında haklısın ama Metalist maçına kadar Musa gayet iyiydi.Bu kadar kötülemeye gerek yok bence.

oyunu tek yönlü oynuyor sürekli.O maçta hepten yıldız olsa ne olur? Elinde Caner kadar oyuna ağırlık koyma potansiyeli olan bir adamın var İshak diye. Musayla mukayese bile yapmam.

Ya İshak sevgisi gözlerini kör etmiş,ya da futboldan anlamıyorsunuz

Kardeş ,sen beni alıntılama cevapta verme lütfen çünkü her lafın ayrı ofsayt.

piskopatrizeli
27.09.2014, 14:18
Pasolig sitesinden tribünlere bakınca 6 bin civarı gibi bir doluluk görünüyor. Trabzonspor taraftarı 32 bine yakın pasolig almış. Bu rakamın yarısı Trabzondan almış olsa ilginin çok az olduğunu söyleyebiliriz. Maratona baktım az önce sanki geçen maçlarda da dolu olan sadece kombine yerler doluymuş gibi geldi bana. Maraton için 50TL bilet fiyatı. Bu maç ve perşembe günkü maç için düşünürsek Trabzonda 50+50=100TL veripte bu maçlara gidebilecek gelir düzeyine sahip taraftar sayısı çok az. Yönetim kombine satışını artırmak için böyle bir yol izliyor, bilet fiyatlarını yüksek tutuyor ancak kombine alacak olanlar aldı zaten. Bilet fiyatları bu seviyede olursa her maç 6-7 bin kişiye oynarız ancak.

pasolig sitesinden tribünlere nasıl bakıyorsun ?

Hakan
27.09.2014, 14:19
Kardeş ,sen beni alıntılama cevapta verme lütfen çünkü her lafın ayrı ofsayt.

Emredersin Paşam

B.Yiğit
27.09.2014, 14:21
Carlos gibi ofans dusunen bi hoca gerek bize 3 haftada topladigimiz 3 puani yine toplardik merak etmeyin.

Onde waris - Cardozo - yataberayi cok izlerdik :)

TSemih61
27.09.2014, 14:24

Medjani artık dinlenmeli. Ferhat'ı denerdim ben hocanın yerinde olsam.

Fedai 61
27.09.2014, 14:27
Takıma laf edenler stadı doldursun lütfen ondan sonra eleştiri yapın kuru kuruya olmuyor kusura bakmayın bu yıl bu takıma destek vermeyenler taraftarlığından şüphe duymaya başladımm ne zaman bu takımın yanında olacaksınız

TSemih61
27.09.2014, 14:27
İshak'ın daha yırtıcı daha mücadeleci olması lazım. Bütün maçı yavaş tempoda bitiriyor. Halinden ve hareketlerinden hiç yorulmadığı belli oluyor. Soğukkanlı olmak ayrı bir şey. Böyle Caner gibi bir bek istiyorum. En azından mücadele yönüyle Caner gibi.

artvints
27.09.2014, 14:28
hocanın kadro yapısı aşağı yukarı belli oldu artık. medjani constant özer olacak ortasaha. özerin yokluğunda mehmet, constant ın yokluğunda soner oynayacak. medjani olmazsa ne olur bilmiyorum. kanatlarda sefa waris. forvette de cardozo. gayet makul gibi duruyor. takım oturdukça, topa daha fazla sahıp olup, toplu hücum yaptıkça hücum varyasyonlarımız zenginleşir. sefa ve waris toplu topsuz, forveti destekleyecek oyuncular.bosingwa ve ishak gibi hucum gücü yüksek ve teknik beklerimiz de var.sakatlar iyileşince yi bir takım olacağımıza inanıyorum.

oyuna sonardan girip katkı verecek yatabare ve yusuf var.daha ne olsun.

Hakan
27.09.2014, 14:31
Trabzon'da yağmur var mı?

se_mah
27.09.2014, 14:33
pasolig sitesinden tribünlere nasıl bakıyorsun ?
Pasolig kartın varsa sisteme üye girişi yaparak bakabiliyorsun. Sadece tribünlerdeki boş ve dolu koltukları görebiliyorsun.

Joacivil
27.09.2014, 14:33
Bugun uskudarda tekim maci beraber izleyebilcegim
bir renkdas varmi

Kadir Yeter
27.09.2014, 14:38
http://i.hizliresim.com/PEPaj9.jpg

Trabzonspor...

BUGÜNKÜ MAÇA İLGİSİZLİK Mİ, VAR; BANA MI ÖYLE GELİYOR... 3 saatten az vakit var maça,
Allah'ın kulu yok stad çevresinde... bu işte bir iş var ya göreceğiz!... ben bişe anlamadım!.

Fotoğraf: kadiryeter Kadir Yeter. 27.9.2014 TRABZON.

kncyalcin
27.09.2014, 14:39
hocanın kadro yapısı aşağı yukarı belli oldu artık. medjani constant özer olacak ortasaha. özerin yokluğunda mehmet, constant ın yokluğunda soner oynayacak. medjani olmazsa ne olur bilmiyorum. kanatlarda sefa waris. forvette de cardozo. gayet makul gibi duruyor. takım oturdukça, topa daha fazla sahıp olup, toplu hücum yaptıkça hücum varyasyonlarımız zenginleşir. sefa ve waris toplu topsuz, forveti destekleyecek oyuncular.bosingwa ve ishak gibi hucum gücü yüksek ve teknik beklerimiz de var.sakatlar iyileşince yi bir takım olacağımıza inanıyorum.

oyuna sonardan girip katkı verecek yatabare ve yusuf var.daha ne olsun.

Şansızlıklar yakamızı bırakmadığı için üretken bir ortasaha izleyemiyoruz.
Keşke
Özer-Bourceanu-Costant ortasahasını izleme şansımız olsaydı ya da Bourceanu yerine Aranguiz alınsaydı. Savunma göbeğini Medjani, Belkalem, Yumlu, Akbaş, Aykut isare ederdi. Bu durumda Avraam yerine çift yönlü bir ortasaha alınsaydı çok farklı olabilirdi. Neyse takımın gerçekten zamana ihtiyacı olduğu açık.. Bu maçlardan bir şekilde 3 puan çıkartmalıyız.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Mustafa Gegüç
27.09.2014, 14:48
tribünlerin büyük bölümü boş, eğer maç saatine kadar değişiklik olmazsa taraftarsız oynıcaz gibi bişey..

Erkan YILMAZ
27.09.2014, 14:52
herkes kızıoda iiki legia maçını star filan vermior bomboş seyrcie oynamak iyi olmazdı

Mustafa Gegüç
27.09.2014, 14:55
Musa şikecilerin maçından sonra kötü oynamaya başladı, hocanın ısrar edip İshak'ı küstürmesinin manası yok, hele seneler sonra birbirine yakın iki tane kaliteli solbek orjinli oyuncumuz varken

zx61
27.09.2014, 14:56
tribünlerin büyük bölümü boş, eğer maç saatine kadar değişiklik olmazsa taraftarsız oynıcaz gibi bişey..

Bu sene 3 istanbul takımı hariç ortalama 3 bin 4 bine oynarız avni akerde bu duruma alışmak gerek Trabzon taraftarını anlatarak aldığımız cardozo da bu muymuş Trabzon diye düşünür..passolig diyoruz ama şu maça passolig olmasaydı da maksimum 10bin kişi giderdi

Şahin Yılmaz
27.09.2014, 14:56
Hücumda çoğalmamız için orta saha oyuncularının birbirlerine al ver yaparak, sağ ve sol beklerin hücuma katılmasını,
Forvet ve ortasaha oyuncularının da rakip duruma göre pozisyonlarını revize etmeleri gerekli.

Burda kilit rol Medjani veya ön libero kim oynuyorsa orta sahadaki diğer ikilinin boşluklara kaçarak al verler le bize lazım olan zamanı sağlamalarında. Orta sahada sakin ve telaşsız 8-10 pasla rakibin yarı sahasında pozisyon almış oluruz. Kalan kısım ise ya kanat oyuncularından ya da ofansa açılan beklerden Forvetlere orta kesme olacak.

Ancak Bireysel yeteneklere baktığımızda bahsettiğim orta sahada ofans yerleşimi için yapılacak 8- 10 pası kimlerle ve nasıl yapacağımız muamma olarak duruyor karşımızda.

Bu mauammayı çözmek Hoca nın yapacağı iş.

Yoksa Ofansda yetenekli oyuncularımız fazlasıyla mevcut.

Gulzar
27.09.2014, 14:57
cekinerek yaziyom burada 3-5 bin mesaj yazanlardan))... Bu mac her acidan cok onemli, galibiyet sart ,ama hocanin tribunde olmasi ne kadar etkiler oyunculari macta gorecegiz. Insallah yardimcisi tum direktivleri iyi kavramistir

Kadir Yeter
27.09.2014, 15:06
Tam sekiz tâne boş belediye otobüsü geldi- saydım... bu mantıksızlığı benden başka gören kimse yok mu!!?...

ne alâka be kardeşim?... kalearkası bir kilometre geriye gitti!...
sen hâlâ vatandaşın güney kalearkası(yol tarafı)na taş vb. şeyler atılacak diye her maça bir düzüne otobüsü getirip anayol kenârına boşu- boşuna park ettiriyorsun?...

ben mi, mercekle bakıyorum yoksa bu kararı yeniden değerlendirmeyen Trabzonspor yönetimi mi, mor gözlük takıyor...

Bizim Sûriye sınırındaki(Eylül,2014) güvenli bölgeye benziyor mu?...

kadiryeter

Ahmet Kuru
27.09.2014, 15:08
Trabzon da durum nasıl acaba? maçın saatine az kaldı. hareketlilik var mı?

Ahmet Kuru
27.09.2014, 15:11
az önce passo.com.tr den baktım. stadın 4/3 lük bölümü boş neredeyse...

Özellikle kale arkalarında toplasan 2000 bilet satılmamıştır.

Bu nasıl iş anlamıyorum...

Kadir Yeter
27.09.2014, 15:11
Trabzon da durum nasıl acaba? maçın saatine az kaldı. hareketlilik var mı?

İşler kesik... yaprak sallanmıyor...!

İşportacılar da iflâs etti.

kadiryeter

Ehrimen
27.09.2014, 15:12

Passolig kötü felan iyi güzel de yapacak bir şey yok. Ne bekliyor bu Trabzon halkı ya?!

artvints
27.09.2014, 15:13

sonra galibiyet bekle. kasımpaşadan farkın ne ozaman? onların kadro kalitesi de bizim ki kadar var.farkı yaratan, taraftar ve beklentiler. taraftar yoksa fark da yok.

Ehrimen
27.09.2014, 15:13
Bu sene 3 istanbul takımı hariç ortalama 3 bin 4 bine oynarız avni akerde bu duruma alışmak gerek Trabzon taraftarını anlatarak aldığımız cardozo da bu muymuş Trabzon diye düşünür..passolig diyoruz ama şu maça passolig olmasaydı da maksimum 10bin kişi giderdi

İyi de sebebi nedir bunun? Şu an ligde bir şeyler ''yapabilecek'' olan tek takımız. Trabzon halkını anlamak zor.

Onur Akyüz
27.09.2014, 15:14
İyi de sebebi nedir bunun? Şu an ligde bir şeyler ''yapabilecek'' olan tek takımız. Trabzon halkını anlamak zor.

Ehrimen bi dur allasen, zaten ortalık karışık.

Ahmet Kuru
27.09.2014, 15:14
İşler kesik... yaprak sallanmıyor...!

İşportacılar da iflâs etti.

kadiryeter

Passolig kötü felan iyi güzel de yapacak bir şey yok. Ne bekliyor bu Trabzon halkı ya?!

Tepki sisteme gösteriliyor ama zararını kulüp çekiyor.

boş tribünlere oynayacağız bu sezon bütün maçları.

fener maçında bile o stad dolmadıysa, hemde yazın olmasına rağmen, hiçbir maçta dolmaz...

satılan 31 bin passolig kartının da bence 10-15 bin civarındakilerini istanbuldakiler aldı. ibb maçı için. ama o maçta pazartesiye denk geldiği için yalan oldu.

31 bin passolig kartı bizi yanıltmasın, Trabzonda satılan passolig satısı maksimum 15 bindir.

ozzy!
27.09.2014, 15:16
Bu sezonu belirleyecek en önemli maç şu aşamada böyle bir maçta trübünler neden boş? Böyle mi sahip çıkıyoruz takıma?

Ahmet Kuru
27.09.2014, 15:17
sonra galibiyet bekle. kasımpaşadan farkın ne ozaman? onların kadro kalitesi de bizim ki kadar var.farkı yaratan, taraftar ve beklentiler. taraftar yoksa fark da yok.

bence tepkinin artık stad dışında değil stadın içinde verilmesi gerekmektedir.
Çünkü bu tepki kulübe zarar vermektedir.

Alırsın kartını + biletini gidersin stada, pankart mı açarsın, yoksa bağırıp protesto mu edersin onu bilmem...

Ama bu8 tepki artık kulübe zarar veriyor...

O stadın bir an önce dolması gerekiyor...

Dediğin gibi.. o stad dolmazsa , o atmosfer oluşmazsa galibiyet beklemeye de pek hakkımız olmuyor.

Hakan
27.09.2014, 15:20
Legia biletlerine baktım da ilgi gayet iyi,sanırım taraftarların önemli bir kısmı Kasımpaşa yerine Legia maçını tercih etmiş.Bu yüzden maça gitmeyenlere saygı duyarım

serdaracıl
27.09.2014, 15:21
alın takımınız da stadiniz da sizin olsun, kendiniz çalın kendiniz oynayın tepkisi mi acaba. Bu maç çok onemli aslinda

Ahmet Kuru
27.09.2014, 15:22
alın takımınız da stadiniz da sizin olsun, kendiniz çalın kendiniz oynayın tepkisi mi acaba.

bu tepkiyi kime? Niye gösterecekler ki?

arifberkay
27.09.2014, 15:25
takim galip gelmedikce bu tribunler dolmaz mantik dogru mu degil ama bence boyle

zx61
27.09.2014, 15:26

Öncelikle şuan ligde bir şeyler yapabilecek tek takım olduğumuza pek inanmıyor taraftar..oysa şuan havaya girsek passoligde 100bin rakamına ulaşsak her maç 18 20 bine oynasak takıma da şampiyonluk istiyoruz mesajını verirdik de nerde bizde o taraftar..gördüğüm kadarıyla ülke olarak futboldan soğuma oldu şu passoligde baya etkili oldu bunda..passolig artık hep hayatımızda olacak gibi passolige hayır demek çok saçma şu aşamada..şuan türkiyede bu sisteme uyup seyirci çeken hiçbir takım yok biz bir ilk olabilirdik ama nerde Trabzonda o taraftar

Adem Akyüz'
27.09.2014, 15:27
Legia biletlerine baktım da ilgi gayet iyi,sanırım taraftarların önemli bir kısmı Kasımpaşa yerine Legia maçını tercih etmiş.Bu yüzden maça gitmeyenlere saygı duyarım

Bence de ilgisizliğin önemli bir sebebi bu.. 1 Haftada her iki maça da gidebilecek (100 lira yapar) ekonomik rahatlık Trabzon'da çok fazla kişide yok..

S.Seymen
27.09.2014, 15:42
elbette bir çok nedeni var seyircisizliğin

maddi nedenler, takımsal olgu, pasolig vs.

ama seyirci son iki yıldan beri yok aslına bakarsanız

geçen yıl bazı taraftar grupları bir şekilde stada getiriliyordu doluluk sağlanıyordu

son 10 yıldır ligde olanlardan zaten yavaş yavaş soğuma başlamıştı

şike sürecinde her şey ortaya çıktı

siyasetin ve ligdeki takımların tümünün bakış açısıda belli oldu görüldü ki her kesin öncelikle fb si ve gs si var bu lig onların

ve biz bjk de dahil figüranlar arsında yer alıyoruz

sistem izin verirse ara da bir şampiyon falan oluruz yoks adamlar 4 yıldız, 5 ay, 6 güneş yarışmaları falan yaparlar.

sporun ruhu rekabet ve adiliyetten gelir

ben şampiyonluğun zorluklarla güce rağmen gelmesini severim

sonucunu bilmediğim maçları seyretmeyi severim; tek maçların sonucunu bilip bilmemek değil; ligin sonunda ne olacağını bilememek den bahsediyorum

maddi gücü olmasa da bir takımın doğru taşları bir araya getirerek şampiyon olabilmesi ihtimalini severim

bizde bir ara Kocaeli, Bir ara Gençlerbirliği biz Bursa vs bu işleri deniyoruz

takımların her maç oyuncuları atılmaya başlanıyor

bir senesi Bursa karışıklıktan yararlanıp ve son maçı bizim oynamamız nedeni ile sıyrıldı

daha da öyle hata yapmazlar son maça kalmadan bitirirler

yani seyirci bence haklı olarak son 10 yıldır olanlara bakarak sahadan çekiliyor

adiliyet sağlanır ise belki sahaya döner ve futbolda kalırlar

ama bu böyle devam ederse futboldan da çekilinecek

spor programları seyredilmiyor

spor gazeteleri vs tiraj olarak yerlerde sürünüyor

millet en ucuzundan takip etmeye çalışıyor ama vazgeçmek üzereler

yani şike baronları ısrarla bindikleri dalı kesmeye devam ediyorlar

bu kafa ile giderlerse hepten kaybederler

ben onlara paramı kaptırmamak adına azami gayret içindeyim mesela

futbolu yönetenlerin dinleri imanları her şeyleri para olmuş

en doğru ve yola getirici tepki seyircinin çekilmesidir

başka türlü hiaya gelecekleri yok bu adamların

kimisi oy kimisi para peşinde çünkü

haaa şimdi sahadan kaçan seyirci futboldan da kaçarsa işleri biter

ben artık yavaş yavaş hoşafın yağının kesileceği kanaatindeyim

dibe vurmadan akıllanmıyacaklar ki dibe vurulmak üzere...

bu konuyu bir makale ile dah ada açarak yazmayı düşünüyorum zaten...

ama böyle işte...

boixosnois
27.09.2014, 15:43
Herkese merhabalar Ankara da maci izleyebilcegimiz taraftarimizinda bol oldugu mekan biliyor musunuz acaba tesekkurler

Timur Mikhail
27.09.2014, 15:44
Abi ben Trabzon'daki insanları anlayamıyorum. Haftasonu ne güzel, takımının maçı var sen napiyorsun ne ediyorsun hani işi gücü olanı önemli mevzuları olanı anlarım da diğerleri, hani çok fakiri sıkışık olanı da anlarım ee diğerleri?

Yani foruma gittiği kadar millet şu stada gitse 2 burger parası 4 sigara parası anlam veremiyorum cidden.

Mert Oğuzlu61
27.09.2014, 15:48

_________________onuş__________________

____zeci______belkal_____avrağğğm_____musa

__________________medjani

_______sefa_____ekici_____soner____waris

___________________cardo

şaka maka dursun da ishak ın piyasa değerini düşürmeye mi çalışıyor ne yapıyor, bu çocuk haftalarca yedek bekleyecek bir isim değil.

musa yı beğeniyorum ama neden dinlendirmiyor, ishak a az buzda para vermedik çürütecek kulübede uşağı.

Royal Heart
27.09.2014, 15:48
Sezonu belirleyecek maç falan değil, sıradan bir lig maçı. Geçen hafta takım kaptanının lig yönetimindeki tutarsızlıkları ayyuka çıkardığı, sonucun şu an için hiç umursanmadığı önemsiz bir maç taraftarlar için. Gitmeyenler haksız da sayılmaz, futbolcular zorla oynarken şu lig maçını taraftar maça gidip ne yapayım diye düşünüyordur haliyle. Bir şehir futbola küsüyor, tek çıkar yol Avrupa'da başarı. Sezon sonuna doğru Avrupa için iyi bir derece elde etme mücadelesi verilir o kadar, şampiyonluk iddiası içi boş ve sadece stres yükleyen bir iddiadır pek normal olmayan bu ligde.

SinanDanli
27.09.2014, 15:49
Seymen agbey durumu en guzel sekilde ozetledin helalin var

Harun
27.09.2014, 16:05
Şu kanat sisteminden vazgeçip orta alanı kalabalık tutmak bence daha mantıklı.Hem seri hem teknik Sefa,Yusuf ve Ekici ile üçlü bir orta alan bence çok iyi olur.Kısaca 4/3/3 3 lü orta sahasını bu üçlü oluşturmalı.İleride Cardo-Varis-Yatabare defansta Const--Mustafa-Bel-Zeki.

temel_yilmaz
27.09.2014, 16:08
Sahsen bende artik herhangi bir futbol musabakasini bu sistem kalkana kadar tv den bile izlemek istemiyorum.
Benim elimde bilet var Tayyip Erdogan'in akrabasi Calik efendi para kazanacak diye maca giremiyorum.
Bir avrupaliya sorun elinizde bilet oldugu halde herhangi bir etkinlige giremiyorsaniz ne dersiniz diye gotuyle guler..

Boyle bir ulke olamaz herkesin bilmem neresine gore kural koydugu,kamuyu ilgilendiren bir meselede kamuya danisilmadan alinan kararlar vs vs...

Klup zarar ediyormus iste su oluyormus bu oluyormus,alma kardesim fazla topcu 500 bin edecek topcuya verme 3 milyon soymayin klubu,Almanya'daki gibi sezon butcesiyle oynasin klupler butceyi asan klup ligden dussun ama nerde şike yapan klubu dusuremiyorlar..

Turkiye'de futbol passolig olayi ile az bucuk futbol seven adamida staddan kacirmistir,kimse kendini kandirmasin Turkiye'de futbol diye oynanan sey bok icinde yuzen yarisan insanlarin efor sarfettigi bir etkinlik,seyircisi yolunacak kaz gibi gorulen pislik havuzu..

Sahtekar futbolcular,yalanci yoneticiler,siyasi parti binalarina donusmus klupler, illa futbol izlemek istiyorsaniz acin Ingiltere ligini izleyin izlettirin en azindan keyif alirsiniz..

Berat Akçay
27.09.2014, 16:09
Orta saha çok önemli. Devre arasında mutlaka transfer şart o bölgeye. Bugün zor maç bizi bekliyor. Ligde 3 haftadır berabere kalıyoruz. Galibiyet şart ama kolay olmayacak

S.Seymen
peki bizim stad en son hangi sezon soyle en kotu 17000-16000 ortalama ile oynadi?

2010-2011 sezonu desek o sene hem biletler ucuzdu galiba hem de ucuza, diger kurumlar araciligiyla epey bilet dagitildi.

son kombine fiyatlari bunlar:
Kale Arkası : 400 TL
Maraton E-H Blok : 500 TL
Maraton A-D Blok : 600 TL
Maraton B-C-F-G Blok : 800 TL
Kapalı A-D-E-H Blok : 1.600 TL
Kapalı B-C-F-G Blok : 2.000 TL
VIP : 4.000 TL
VIP Özel C-D-E-F-G-H-I Sıraları : 15.000 TL
VIP Özel A-B Sıraları : 30.000 TL

Bence kotu kadro ve sike olaylari bahane
Defalarca yazdik bunlari
Cunku haksizliga ugrayan senin kulubun
Sen stada gelmeyerek hem kulubune sirt cevirmis oluyosun hemde sikecilerin daha da on plana cikmasina sebep oluyosun.
Passolig desen acikca ortadaki hukumet bu uygulamadan vazgecmicek. Biz bile 5 yillik kazanci direk aldik Cardozo icin.
Bende uygulamaya karsiyim ancak duzeni degistirebilecek bir iradede yok ortada.
Aklim almiyo bu stadin boyle bos kalmasi.

Kisacasi bence Trabzon sehri insanlari yukaridaki paralari vermek istemiyo.
Gereksiz goruyo.
Hani az kazaniyolar desem itiraz ederler ekonomik gidisata. Ancak sehrin ehrin ekonomik duzenine bile giklarini cikarmiyolar.
Trabzonspor sadece onlar icin eglence araci, stres giderici.
Maclar ucuz olursa gidiyo, degilse kahveden, evden izliyo

Sayet baska pencereden gozlemleri olan varsa da ekleme yapabilir hatta dusuncelerimi duzeltebilir.

Söylediklerinde haklılık payı var, ama sana katılmıyorum

Trabzonspor 6 şamp üst üste yaşadıktan sonra İst cephesinde bazı şeylerin değiştirilmesi için bir takım düzenlemeler yapıldı.

O dönemde biz gençtik ve Ünv. de idik söylenen söz Trabzonspor bundan sonra 20 yıl artık şampiyon falan olmaz dı

Buna inanmamıştım, biz bilgiliyizidr ki gerçekten öyledir.

şampiyonluğu kazandıracak atılımları yapabiliriz diyordum aslında yaptık ta ama bize verilmedi net

Sen yıllarca 2010-2011 hariç kaç şampiyonluğumuzun çalındığını bir Trabzonsporlu olarak çok iyi biliyorsundur

e bir olur 2 olur arkadaş millet de bu anlamsız çabayı, yani adil olmayanı üstelik de maddi imkanlarını kullanarak ya da kaptırarak diyeyim takip etmek istemiyor tabiki

ama ben size ilginç bir şey söyleyeyim şimdi

Gs lisi ve Fb lisi de bunu biliyorlar güce tapan, her halükarda takımı şampiyon olsun isteyen ergen kafalılar hariç

gerçek seyircide sporun ruhunun rekabet olduğunu biliyor ve onu istiyor

haksız kazanç gerçek taraftarların hepsinde olumsuz etki yapıyor bu net

spor ruhu kalmadığı için Gs ve Fb dende kaçış var

yarışma heyecanı diye bir şey kalmdı çünkü

meselenin kökü daha derin

onlarda anladılar

kaz gibi yolunmaya çalışıldıklarının farkına varmaya başladılar

rekabet olmaz sa heyecan kalmaz suni rekabetlerle ; işte 4 yıldız 5 inek gibi

bu iş yürümez

sahada yürek bilek ve doğru olan kazanmalıdır

adı ne olursa olsun

yoksa sporun sporluğu falan kalmaz çünkü heyecan olmaz

mesele budur..

fadigaTS
Kazanacağız.

Fatih Ç
27.09.2014, 16:16
Heyt be büyük taraftara bak ya bedava bilet olmayınca büyük taraftarlıkta bitmiş .!

TheCrow
27.09.2014, 16:21
Şu kanat sisteminden vazgeçip orta alanı kalabalık tutmak bence daha mantıklı.Hem seri hem teknik Sefa,Yusuf ve Ekici ile üçlü bir orta alan bence çok iyi olur.Kısaca 4/3/3 3 lü orta sahasını bu üçlü oluşturmalı.İleride Cardo-Varis-Yatabare defansta Const--Mustafa-Bel-Zeki.

3 forvet artı 3 ofansif orta saha ile mi oynayalım yani? Böyle 4-3-3 olmaz. Sefa-Yusuf yerine Constant-Medjani olursa olur.

fadigaTS
27.09.2014, 16:21
Heyt be büyük taraftara bak ya bedava bilet olmayınca büyük taraftarlıkta bitmiş .!

Çekirdekçi tayfa :D İyi gün taraftarları.

Ehrimen
27.09.2014, 16:23
İstanbul'un adam gibi bir yerinde stadımız olsa her maç o stadı doldururuz. Yemişim Trabzon halkını. Söylenenlere göre bundan önce bile bedavaya alıyorlarmış bileti, ne iş bu ya?

B.Yiğit
27.09.2014, 16:23
Birazdan 11 gelir.

Nihat Güneş
27.09.2014, 16:24
TRABZONSPOR 11 i : Onur Kıvrak, Zeki Yavru, Avraam, Belkalem, Musa, Medjani, Soner, Mehmet, Sefa, Yusuf, Cardozo

YEDEKLER: Fatih Öztürk, Mustafa Akbaş, Waris, Salih Dursun, Fatih Atik, Serdar Gürler, İshak Doğan

Anıl C
27.09.2014, 16:25
ooo hoca cok elestiri yer simdi bu kadro ile :)
Constant yedeklerde dahi yok. Demek sakat halde kontenjanda yer kaplamasin istemis Hoca
Serhat'in yedeklerde olmasi iyi
Avraam~Belkalem~Medjani uclusu belli ki takimin belkemigi olacak

B.Yiğit
27.09.2014, 16:26
Fatih atiki yedeklerde gormeye bile tahamulum yok :). Waris suprizi cikti.

trabzonguldakk
27.09.2014, 16:26
TRABZONSPOR: Onur Recep Kıvrak, Zeki Yavru, Papadopoulos, Belkalem, Musa Nizam, Medjani, Mehmet Ekici, Soner Aydoğdu, Yusuf, Sefa Yılmaz, Cardozo

11'imiz Haber61 vermiş

hofsaale
27.09.2014, 16:27
Niye ishak oynamaz...musa dokuluyor iki macdir, adam yorgun...

Baya ofansiv oldu bu kadro... Ya dagitiriz yada dagiliriz...

Benim bildigim TS bugün farkli yener...hic beklenmedik anda yeniyor hep...

Bera B.
Constant da sakat, Yatabare de. Kısır bir maç olacak belli ki.

Semih AYDIN
Sonunda fatih yok

Hakan
No 8 ve No 32 ne yapacak merakla bekliyoruz

Berke6198
27.09.2014, 16:28
Waris'ın olmayışına şaşırdım.

Kadroda bu kadar çok değişikliğe gitmek uyum sorunu yaratabilir.

Hakan
27.09.2014, 16:28
Kasımpaşa:Isaksson, Orhan, Barış, Donk, Sancak, Castro, Alpaslan, Viudez, Tunay, Babel, Adem

bordomavi1
27.09.2014, 16:29
TRABZONSPOR 11 i : Onur Kıvrak, Zeki Yavru, Avraam, Belkalem, Musa, Medjani, Soner, Mehmet, Sefa, Yusuf, Cardozo

YEDEKLER: Fatih Öztürk, Mustafa Akbaş, Waris, Salih Dursun, Fatih Atik, Serdar Gürler, İshak Doğan

Bu kadro kontra atak futboluna daha uygun. Mehmet - Soner yerine Salih - Constant olsaydı tam anlamıyla kontra takımı olurduk. Hoca rakibin oyunu önde kurduğunu görmüş ve ona göre takım oluşturmuş. Artık rakibe göre oynamayı bırakmalıyız.

İnşAllah Yusuf kendini toparlamıştır. Kendisine çok ihtiyacımız olacak.

Serdar'ın kulübeye girmesi sevindirici.

Anıl C
27.09.2014, 16:30
Zor mac
Kasimpasanin kadrosu iyi

Emrullah
Waris son maç çok etkisizdi. Demek ki hafta içi antrenmanlarda da kötüydü.

Constand sakat mıydı? Takip edemedim.

Yatabare tam düzelmedi herhalde.

Eldeki malzeme ile iyi kadro.

Murat Engin Akyüz
"Fatih ve Salih oynayacak,hoca Serdar'ı sildi çunku onu sevmiyor,takıntıları var"cılar yasta şu an.Kadro gayet iyi ve yaratıcı.

Nihat Güneş
Noldu arkadas bu Yatabareye idmanda oyuncu sakatlayan acik ara 1. takimiz galiba :) Kadro yerli agirlikli rakip kasimpasa tirsmamak elde degil, Allah Cardozo nun yardimcisi olsun bu kadroyla...

fadigaTS
27.09.2014, 16:31
"Fatih ve Salih oynayacak,hoca Serdar'ı sildi çunku onu sevmiyor,takıntıları var"cılar yasta şu an.Kadro gayet iyi ve yaratıcı.

Bizim taraftar komplo teorilerini çok sever :D

Doğukan Uçan
bu adem bizim maçlarda süper oynuyor bugün gol atar yine kesin allah korusun :D

fadigaTS
Noldu arkadas bu Yatabareye idmanda oyuncu sakatlayan acik ara 1. takimiz galiba :) Kadro yerli agirlikli rakip kasimpasa tirsmamak elde degil, Allah Cardozo nun yardimcisi olsun bu kadroyla...

Maç bizim abi.Garanti :D

Anıl C
Medjani varken Soner ve Mehmet olabildigince ofansi dusunmeli
Sefa ve Yusuf'u defans arasina kacirabilmeliler
Cunku ne kadar cok onde oynarsak Cardozo'da o kadar etkili olur.

B.Yiğit
27.09.2014, 16:32
Adam bulamamistir mecburiyetten yedege aldi serdari. :) Fatih atik sonradan girmese iyi.

Hakan
Zor mac
Kasimpasanin kadrosu iyi

Viudez sıkıntı çıkarabilir

Anıl C
Waris son maç çok etkisizdi. Demek ki hafta içi antrenmanlarda da kötüydü.

Constand sakat mıydı? Takip edemedim.

Yatabare tam düzelmedi herhalde.

Eldeki malzeme ile iyi kadro.

Oo Emrullah abi nerelerdesin sen :)

fadigaTS
27.09.2014, 16:33
bu adem bizim maçlarda süper oynuyor bugün gol atar yine kesin allah korusun :D

Belkalem adım attırmaz ona :)

arifberkay
Kasımpaşa:Isaksson, Orhan, Barış, Donk, Sancak, Castro, Alpaslan, Viudez, Tunay, Babel, Adem

Scarione yokmus sevindim

Anıl C
Isin kotu yani yedeklerde santrafor yok
Emre galiba yan sahada tek takiliyo

ANIL
tek santrafor, tam anlamıyla kanat forvet bile yok. işimiz zoooor
..................onur
zeki.....belka......papa....musa
.................medjani
sefa.....ekici.......soner...yusuf
................oscar

fadigaTS
27.09.2014, 16:34
Adam bulamamistir mecburiyetten yedege aldi serdari. :) Fatih atik sonradan girmese iyi.

Serdar Gürler de fransızca biliyor diye biliyorum.Ondan kadroya girmiş olabilir :D Şaka bir yana bence serdar iyi oyuncu

Ahmet ÇOLAK
4 yabancı var bu iyi haber. gerektiğinde waris oyuna sokulabilir.

fatihten de kurtulduk çok yerinde. bir de medjani göbekten çıksa artık çok daha iyi olacak. göbeği; mehmet constant, soner üçlüsüyle kursak bence çok daha kaliteli bir orta saha oluruz..

poetricus
Takıma laf edenler stadı doldursun lütfen ondan sonra eleştiri yapın kuru kuruya olmuyor kusura bakmayın bu yıl bu takıma destek vermeyenler taraftarlığından şüphe duymaya başladım ne zaman bu takımın yanında olacaksınız?
Kesinlikle kardeşim...
:alkış::alkış::alkış:

Royal Heart
27.09.2014, 16:35
Stressiz ve sakin atmosferde oynanacak bir maç olduğu için (şampiyonluk naraları atılmaması, tribünlerin boş kalması ve son lig maçının ardından t.direktörün futbolculara yaptığı telkin buna işaret) bu kadroyla Trabzonspor kazanmaya yakın. Soner'in oynaması güzel, Constant olsaydı Mejani yerine oynamasını isterdim. Bunun dışında İshak artık 11'e girmeli ve Mustafa Akbaş da ligde yerli yokluğunda forma alabilmeli. Trabzonspor iyi bir takım, daha da iyi olacaktır ama tavsiyem odur ki lig maçı skorlarını şu aşamada çok dikkate almayın. Maç maç gibi olduğu sürece doğru değerlendirmeler yapılır aksi takdirde skor çoğu zaman yanılgıya düşürür.

firtina1
kasımpaşayı yenemeyiz,büyük ihtimalle 2 farklı kaybedeceğiz.

murat
Bu kadroyla futbol beklemiyorum. Vahid hocanin uvey evladimi ne bu medjani. Nefret ettiriyor boyle antrenorler insani futboldan.

TSemih61
Constant'ın olmayışına sevindim şahsen. Keşke Medjani de kesilseydi. Salih veya Ferhat oynayabilirdi.

Anıl C
4 yabancı var bu iyi haber. gerektiğinde waris oyuna sokulabilir.

fatihten de kurtulduk çok yerinde. bir de medjani göbekten çıksa artık çok daha iyi olacak. göbeği; mehmet constant, soner üçlüsüyle kursak bence çok daha kaliteli bir orta saha oluruz..

Bugün Soner bizi yariyolda birakmasinda
Medjani~Avraam~Belkalem üclüsü bence kolay kolay bozulmaz

~UniCef~
27.09.2014, 16:36
Bu kadroyla futbol beklemiyorum. Vahid hocanin uvey evladimi ne bu medjani. Nefret ettiriyor boyle antrenorler insani futboldan.

O pozisonda kimi oynatacakmis? Alexi gönderdi. Ön libero yok takimda

fadigaTS
27.09.2014, 16:36

Tam tersi.2 farkla alırız maçı :)

6Şafak Aydın1
27.09.2014, 16:37
medjani: oyunu kurana kadar mac (sezon) bitmis oluyor.

murat
O pozisonda kimi oynatacakmis? Alexi gönderdi. Ön libero yok takimda
Nedemek kimi oynatacak? Onu hoca cozecek ama oynatmayacagi tek kisi medjani bunu artik anladik.

~UniCef~

Tipik Türk taraftari. TS taraftari..

Hakan

Hala çizik yemedin mi sen?

Nihat Güneş
27.09.2014, 16:38
Kilit adamlar Yusuf ve Soner su adamlar biraz kipirdansa takim gibi takim oluruz da bu adamlarin ne yapacagi mechul ...Mediani de umarim Hoca taraffinfan uyarilmistir 20 topun 19 unu ileri diker mi bir insan :D

Kamil Çakmak
27.09.2014, 16:38
Düsgün pas yaparak posizyon aramaya gitmedikten sonra maç kazanmamız çok zor. Dan dunla bu işler olmuyor. gözede zevk vermiyor zevkde almıyoruz zaten.

Yine bizim için rahat bir maç olmuyacak. Trübün atmosferinide negatif yönde düşündüğümüzde galibiyet zor gibi.

~UniCef~
27.09.2014, 16:39
Nedemek kimi oynatacak? Onu hoca cozecek ama oynatmayacagi tek kisi medjani bunu artik anladik.

Medjani son macin disinda iyi oynadi. Eger sadece öne atilan topara degilde, kademe oyununa dikkat edersiniz, Medjani sistem icin ne kadar önemli oldugunun farkina varabilirsiniz :)

Berat Akçay
Yatabare'ye ne oldu arkadaş

Anıl C
Hayir komik olan Medjani'yi istemeyen arkadaslar o bolgede oynacak baska kimse var zannediyo galiba
Tutturulmus senelerdir bi Soner.
Cocukta buyuk takimda 8 numara oynayacak yetenek yok iste
Neden bunu gormek istemiyosunuz ki?
Ne defans yapabiliyo
Ne de ofans

fadigaTS
Kilit adamlar Yusuf ve Soner su adamlar biraz kipirdansa takim gibi takim oluruz da bu adamlarin ne yapacagi mechul ...Mediani de umarim Hoca taraffinfan uyarilmistir 20 topun 19 unu ileri diker mi bir insan :D

Mustafa da bu seneye kadar aldığı topu ileri vururdu :D Yani onun orta sahadaki versiyonu bu bakımdan

Hakan
27.09.2014, 16:40
4 yabancıyla başlamak da ilginç oldu

fadigaTS
27.09.2014, 16:41
4 yabancıyla başlamak da ilginç oldu

Avrupa maçına 7 yabancıyla çıkmıştık :)

Anıl C
Hala çizik yemedin mi sen?

oo Hakan hayirdir sen yeni uyelere karsi cok sefkatliydin :)

kudu_61
elde malzeme çok diye yemeğin tadını her yapışta değiştiren değişiklik arayan kadından nefret ediyorum bi yemeğin bi tadı olur her hafta farklı 11 ama istediğimiz gibi değil ya bu kulübe pratisyen doktorlar mı bakıyor giden dönmüyor nedir yatabarenin sıkıntısı sefa yusuf adam gibi oynamazsa bu cardozo nasıl gol atacak emre ye bu kadar düşmanlık niye madem gönderdin gökhanı hazırla emreyi de anlam veremiyorum bu hocaya

carolo
her hafta yeni sakat!!

fadigaTS
Medjani stoper oynamalı.

Anıl C
27.09.2014, 16:42
Rakibi sahada isirmadikca gol atamamiz uzar

ANIL
Yusufun performansı sadece bugüNü değil belki tüm sezonu ilgilendiriyor. Şurdan bakarsak yusufun iyi oynaması formayı alması anlamına gelecek ve warisde gerçek mevkisi olan oscarın yanına gececek.

fadigaTS

O da yeni üyeydi eskiden.Büyük ihtimal ondandır :D

Anıl C
27.09.2014, 16:43
elde malzeme çok diye yemeğin tadını her yapışta değiştiren değişiklik arayan kadından nefret ediyorum bi yemeğin bi tadı olur her hafta farklı 11 ama istediğimiz gibi değil ya bu kulübe pratisyen doktorlar mı bakıyor giden dönmüyor nedir yatabarenin sıkıntısı sefa yusuf adam gibi oynamazsa bu cardozo nasıl gol atacak emre ye bu kadar düşmanlık niye madem gönderdin gökhanı hazırla emreyi de anlam veremiyorum bu hocaya

Herg aksam kuru fasulye&pilav yenmez ama :)

fadigaTS
Rakibi sahada isirmadikca gol atamamiz uzar

Suarez gibi adam lazım.Hem ısırır hem de her türlü golü atar :D

Hakan

İlk 1 ay için geçerli o :)

Nihat Güneş
Mustafa da bu seneye kadar aldığı topu ileri vururdu :D Yani onun orta sahadaki versiyonu bu bakımdan
Mustafa tactan gelen topu ileri dikmezdi bu tactan gelen toplari bile direk bakmadan ileri dikti Basaksehir macinda , Methalist macinda ne kadar da iyi oynamisti halbuki :) Bakalim belki kotu gunune denk gelmistir, Hoca da uyarmissa bu mac pek yapmaz insallah , ha Hocanin taktigiyse bilemem :)

Yiğit Gayretli
27.09.2014, 16:44
Orta sahamızı hallaç pamuğu gibi atarlar... İki tane defansif bek oyuncusu, orta saha yumuşak... Tek forvet çıkılmaz bu sistemde.

Çok sıkıntılı bir maç bizi bekliyor. Ciddi anlamda tempo yapmamız lazım ilk yarım saat ki takım o seviyede değil. Hatta o seviyeye yakın bile değil.

Ali YİĞİT
27.09.2014, 16:44
Öff insan kadoruyu görünce maçtan soğuyor yemin ederim.

Emrullah
27.09.2014, 16:45
Oo Emrullah abi nerelerdesin sen :)

Ara ara buralardayız. Koptuk biraz futboldan, Trabzonspor'dan dolayısıyla BMN'den. :)

Anıl C
27.09.2014, 16:46
Orta sahamızı hallaç pamuğu gibi atarlar... İki tane defansif bek oyuncusu, orta saha yumuşak... Tek forvet çıkılmaz bu sistemde.

Çok sıkıntılı bir maç bizi bekliyor. Ciddi anlamda tempo yapmamız lazım ilk yarım saat ki takım o seviyede değil. Hatta o seviyeye yakın bile değil.

Valla baya oldu senden böyle taktisel elestiri görmeyeli Yiğit :)

Mustafa Gegüç
27.09.2014, 16:47
Trabzonda maça gitmek isteyip de maddi durumunu düşünerek maça gidemeyen taraftara kızanlar, madem öyle bu insanlara sponsor olsunlar da öyle konuşsunlar (kendimi de buna dahil ediyorum), burdan uzaktan sallamasını iyi yapıyoruz, bu insanlar nasıl para kazanıyor düşünen yok. Eğer söylediklerimizde samimi isek; varsa -maça gidebilecek- Trabzondaki tanıdıklarımız adına, yoksa burda forumdan Trabzonda olan bir arkadaş adına Passolig + Tek Maç Bileti veya Kombine alıp hala beklenen seviyeye gelmiyorsak öyle konuşalım. Dedikodudan başka birşey yaptığımız yok, çözüm üretelim biraz..

Emirhan Makul
27.09.2014, 16:47
Yabancı Orta saha + Hürriyet > Salih,Fatih Atik, Medjani, Soner

Yiğit Gayretli
27.09.2014, 16:48
Valla baya oldu senden böyle taktisel elestiri görmeyeli Yigit :)

Tutamadım kendimi :)

carolo
Bosingwa'ya ne oldu beyler bilgisi olan varmi
Zeki'ti izlemek istemiyorum onun yuzunden her maç yarida birakiyorum maçi izlemeyi

Anıl C
Tutamadım kendimi :)

Belli dolmuşsun baya :)

gurur6134
Ofansif anlamda zorlanmamiza ragmen musa yine sol bek halbuki ishak cok daha ofansif bir oyuncu musadanda eksigi yok artisi ofans yonu ..

Ali YİĞİT
27.09.2014, 16:51
Hani 3'lü forvet çıkıp rakibi şah mat edicektik? sdfghd bayağı sağlam haber olmuş

kudu_61
27.09.2014, 16:52
herg aksam kuru fasulye&pilav yenmez ama :)ya benim derdim kuru pilav değil her akşam kurunun yapılışı mı değişir onu anlamıyorum

hacka61
Kasımpaşa 11'i bizden 10 gömlek üstün :D inşallah berabere biter :D

Anıl C
Bence Hoca futbolcuda baktigi sey önce sahıp oldugu mevkide iyi olmasi
Ishak'in defansif yonleri Musaya gore kotu ki oncelik Musa'nin
Yani Hoca oncelik vermiyo bekin nasil ileriye nasil ciktigina
Once defansini cok iyi yapsin diyo
Bu yuzden Musa oynuyo olablilir.

Oğuzhan
27.09.2014, 16:53
Takımda yaratıcı, fark yaratan bir Constant vardı o da yok. Bosingwa vardı fark yaratan yok. Waris vardı bir şeyler yapıp fark yaratan o da yok. Tamamen mücadele üzerine kurulu bir maç bizi bekliyor. Soner 3 senedir olduğu gibi bu maçta da kaçak dövüşürse işimiz çok zor.

fadigaTS
Kasımpaşa 11'i bizden 10 gömlek üstün :D inşallah berabere biter :D

Kasımpaşa sahaya 18 kişi bile çıksa bu maç bizim :D

Emrullah
Trabzonda maça gitmek isteyip de maddi durumunu düşünerek maça gidemeyen taraftara kızanlar, madem öyle bu insanlara sponsor olsunlar da öyle konuşsunlar (kendimi de buna dahil ediyorum), burdan uzaktan sallamasını iyi yapıyoruz, bu insanlar nasıl para kazanıyor düşünen yok. Eğer söylediklerimizde samimi isek; varsa -maça gidebilecek- Trabzondaki tanıdıklarımız adına, yoksa burda forumdan Trabzonda olan bir arkadaş adına Passolig + Tek Maç Bileti veya Kombine alıp hala beklenen seviyeye gelmiyorsak öyle konuşalım. Dedikodudan başka birşey yaptığımız yok, çözüm üretelim biraz..

Maddi durumdan dolayı mı? Maddi durum genel itibariyle iyi değil mi Türkiye'de? Kişi başı GSMH 10.000 dolar civarında, zenginleştik, lüküs hayat içinde yaşıyoruz, iphonelar, note 3 ler gırla herkesin elinde, herkes hayatından memnun.... Yoksa biz mi kandırılıyoruz, millet ekonomi çok iyi diye uyutuluyor mu, her şey kötü mü, millet aç sefil mi yaşıyor.

kudu_61
trabzonda maça gitmek isteyip de maddi durumunu düşünerek maça gidemeyen taraftara kızanlar, madem öyle bu insanlara sponsor olsunlar da öyle konuşsunlar (kendimi de buna dahil ediyorum), burdan uzaktan sallamasını iyi yapıyoruz, bu insanlar nasıl para kazanıyor düşünen yok. Eğer söylediklerimizde samimi isek; varsa -maça gidebilecek- trabzondaki tanıdıklarımız adına, yoksa burda forumdan trabzonda olan bir arkadaş adına passolig + tek maç bileti veya kombine alıp hala beklenen seviyeye gelmiyorsak öyle konuşalım. Dedikodudan başka birşey yaptığımız yok, çözüm üretelim biraz..
biletler çok pahalı bu konuda haklısın bence yap kale arkalarını 10 tl 30 fazla

S.ÖZKAN
27.09.2014, 16:54
Arkadaslar forum kurallarina lutfen uyun.

AhmetG.
27.09.2014, 16:55
Ekici biraz hırslı futbolcu olsa tam aradığımız adam.

Ehrimen
Maddi durumdan dolayı mı? Maddi durum genel itibariyle iyi değil mi Türkiye'de? Kişi başı GSMH 10.000 dolar civarında, zenginleştik, lüküs hayat içinde yaşıyoruz, iphonelar, note 3 ler gırla herkesin elinde, herkes hayatından memnun.... Yoksa biz mi kandırılıyoruz, millet ekonomi çok iyi diye uyutuluyor mu, her şey kötü mü, millet aç sefil mi yaşıyor.

Üstelik buna inanan kitle oranı Trabzon'da %60'larda. :)

fadigaTS
biletler çok pahalı bu konuda haklısın bence yap kale arkalarını 10 tl 30 fazla

10 TL yaparsa eğer 400 TL ye kale arkası kombinesi almanın ne mantığı kalıyor.Ya da alanlar enayi mi.Mantıklı bir şey yazın da değeri olsun biraz

Cagdas Topal
27.09.2014, 16:57
Nasıl antrenman programı var bu adamın bide üstüne sağlık ekibi özürlü olunca sakat olan daha gelmez bu nasıl iş ya .

Trabzonspor !!!

fadigaTS
Ekici biraz hırslı futbolcu olsa tam aradığımız adam.

Başakşehir maçında çaba gösteren tek oyuncuydu.Ben beğendim

Anıl C

Eger durumlari o kadar kötüyse o kefenleri giyeceklerine, meydanlari dolduracaklari gidip hesap sorsunlar.
Sen paspan olursan ayagini gelip silen cok olur.

Hakan
27.09.2014, 16:58

Çaba göstermedi de,yetenekli olduğunu belli etti.Hiç adam kovalamadı zaten

Anıl C
27.09.2014, 16:59
Nasıl antrenman programı var bu adamın bide üstüne sağlık ekibi özürlü olunca sakat olan daha gelmez bu nasıl iş ya .

Trabzonspor !!!

Salonda calisanlar: Constant, Yatabare, Yumlu
Düz kosu yapanlar: Özer, Bosingwa, Aykut

AhmetG.

Valla sinirden kimseyi doğru dürüst izleyemedim o maç ama Özerin ilk geldiği zamanlardaki gibi hırslı olsa çok güzel olur.

Soner Albayrak
Sağ ayağıyla kolaylıkla atabileceği pası ısrarla sol ayağı ile atmaya çalışan Soner'e güvenemiyorum ben.

Kimileri hala Soner'den patlama bekliyor ama bence o tren kaçalı çok oldu. Adam memur zihniyetiyle takımda duruyor, gün dolduruyor, herhangi bir çabası yok.

fadigaTS
27.09.2014, 17:00
Eger durumlari o kadar kötüyse o kefenleri giyeceklerine, meydanlari dolduracaklari gidip hesap sorsunlar.
Sen paspan olursan ayagini gelip silen cok olur.

Maddiyat işin bahanesi.Millet futboldan soğudu.Başarı geldikçe taraftar sayısı artar.Ayrıca o stadı dolduracak kadar sayıda trabzonda insan yok mu? Maddi durumu iyi olan yani

Can
İyi bakın Ekicinin uzaktan golüne :)

Adem Akyüz'
O kadar oyuncu transfer edene kadar keşke iyi bi doktor transfer etseydik. Sakatlanan oyuncu 1 aydan önce gelmiyor..

kudu_61
10 tl yaparsa eğer 400 tl ye kale arkası kombinesi almanın ne mantığı kalıyor.ya da alanlar enayi mi.mantıklı bir şey yazın da değeri olsun biraz
kaç tane kale arkası kombine satılmış sen kombine satmaya mı çalışıyorsun en son kombineler 100 tl iken kampanya üstüne kampanya düzenledik de gene satamadık kombineleri bi geçsene sen o işi şu anda haftalık yaşıcaz takım iyi olursa belki satarsın kombineyi ne kombinesi ya 10 tl den kale arkasını yapmazsan böyle rezil maç oynarsın işte
AYRICA ŞU TAKIM ADAM GİBİ OYNAMADIĞI MÜDDETÇE DEĞİL 10 TL 1 TL YAPSAN GENE DOLDURAMAZSIN SEN KALE ARKASINI BURASI TRABZON TARAFTAR SEN NASIL TANIYORSUN BİLMİYORUM AMA SALDIRAN ISIRAN TAKIM İSTİYOR
ZATEN O TAKIMI GÖRÜRSE SENİN KOMBİNELERİ DE SATAR SIKINTI YOK

Nihat Güneş
27.09.2014, 17:01
Sahsen benim Soner den beklentim yok , cunku oranin adami degil ...Fiziken guclensin diye kivrakligini cabuklugunu kaybetti zaten agircekim oyuncu...Al ver ve uzun isabetli toplar haricinde Kasaimpasanin ari gibi ortasaha oyunculari karsisinda tutunamaz...

Hakan
27.09.2014, 17:01
Rüştü boş boş konuşuyor,hiç bir hakem artniyetli değilmiş

fadigaTS
27.09.2014, 17:02
Valla sinirden kimseyi doğru dürüst izleyemedim o maç ama Özerin ilk geldiği zamanlardaki gibi hırslı olsa çok güzel olur.

Özer iyileşirse özer constant ve medjani üçlüsünü oynatır hocamız

Anıl C
27.09.2014, 17:02

Onu da mamalamislar belli

Kadir Yeter
27.09.2014, 17:03
Bi' tahmin yürütün bakalım; boş stadda, Kasımpaşa'ya kaç gol atarız?...

Kıvırcık marul olur kalırlar mı?.

kadiryeter

fadigaTS
27.09.2014, 17:03
kaç tane kale arkası kombine satılmış sen kombine satmaya mı çalışıyorsun en son kombineler 100 tl iken kampanya üstüne kampanya düzenledik de gene satamadık kombineleri bi geçsene sen o işi şu anda haftalık yaşıcaz takım iyi olursa belki satarsın kombineyi ne kombinesi ya 10 tl den kale arkasını yapmazsan böyle rezil maç oynarsın işte

10 TL değil de bedava bile olsa.Üzerine evden alıp eve bırakmak kaydıyla dolar belki :)

Nihat Güneş
27.09.2014, 17:04
Ozer Bosi Yumlu Yatabare Constant etti 5 oyuncu tamam hepsini bir anda oynatamiyoruz ama takimin yarisi yok, yenilsek de yine destek olmak lazim...Allah belasini versin su sakatliklarin sanssizlik mi diyelim amatorluk mu diyelim bilemedim :(

Ercan DEMİR
Beyler 900 tl maaş alıyorum. Okula giden oğlum var. Nasıl gideyim maça?

Trabzon da yaşayanlara sallamadan bir kez daha dusunun derim.

Not: Lisans mezunuyum.

AhmetG.
Özer iyileşirse özer constant ve medjani üçlüsünü oynatır hocamız

O zaman orta alandaki sıkıntı biter.

fadigaTS
Bi' tahmin yürütün bakalım; boş stadda, Kasımpaşa'ya kaç gol atarız?...

Kıvırcık marul olur kalırlar mı?.

kadiryeter

Dolu stadda hükmen yeniliyorduk.Hiç olmazsa 3-0 yenilmeyiz :D

omondoles
27.09.2014, 17:05

Aynen.

Ayrıca Yeneceğimizi düşünüyorum. Ekici'den patlama bekliyorum.

AhmetG.
27.09.2014, 17:06
Stat felaket boş.

fadigaTS
27.09.2014, 17:07
O zaman orta alandaki sıkıntı biter.

Defansımız iyi forvetlerimiz kaliteli.Orta sahayı bu şekilde yaparsak dişliler birbirini tamamlar.Özer kilit oyuncu şu anda

Emrullah
27.09.2014, 17:08
Aslında bu Passolig olayı çok güzel oldu.(Passolig'e başka saiklerle karşı olanları ayırıyorum çünkü ben de aynı nedenlerle karşıyım) Gerçek taraftarımız ortaya çıktı. Her yıl valilik 7.000 bilet alıp dağıtıyordu. Taraftar gruplarının önemli bir bölümü(herkesi kastetmiyorum) maça bedava giriyordu. Demek ki Trabzonspor'u sahiplenen bu kadar kişi varmış. Üzerine Passolig yüzünden gelmeyen taraftarımızı da eklersek 700 küsür binlik şehirde Trabzonspor'u ipleyen, kale alan, seven, Trabzonspor'u üst kimlik olarak belleyen 3-5 bin kişi varmış. Biz kendi kendimizi kandırmışız yıllardır.

Hadi geçmiş olsun Trabzospor'a ve Trabzonspor'u gerçekten seven, gerçek manada destekleyen 3-5 bin Trabzon halkına.

Passolig olmasa ve bedava bilet olayının önüne geçilse aşağı yukarı yine bu kadar seyirci olurdu.

Gerçi Trabzon halkı da haklı. Ne için maça gidecek, saçma sapan lig için. Futbolu yönetenler ve her halta o bok burnunu sokan siyasiler yüzünden bu hallerde Trabzon halkı. Kendimle çelişeceğim ama hak da vermiyor değilim bizim Trabzon halkına. Yineden Trabzon aşkı, sevgisi ile bu lanet ligi takip etmeye çalışıyorum, çalışıyoruz.

Neyse uzun hikaye bunlar, çözümsüz hikayeler, neresinden düzelteceksiniz....

Mustafa Gegüç
27.09.2014, 17:08

GSMH kişi başına düşen "ortalama" gelir değil mi? bilmediğimden soruyorum, eğer böyle ise en üst gelir sahibi ile en alt gelir sahibi arasındaki aralık daralmadıkça, refah seviyesini genelleştirmek pek doğru olmaz. Daha doğrusu Türkiyenin GSMH'sından Trabzonun refah seviyesi bulunamaz.

omondoles
27.09.2014, 17:10
@emrullah, çok sağlıklı bir istatistik değil. Gs maçını dün 15bin kişi izlemiş.

AhmetG.
27.09.2014, 17:11
Konuşmayı zeki yaptı sahada:D:(:(

S.ÖZKAN
27.09.2014, 17:12
Arkadaşlar lütfen kurallara uyalım.
Bende rahat rahat bir maç izleyeyim :)

nbay
Bu 4-2-3-1 sistemini çıkaran ve başımıza musallat eden her kim ise allah onu bildiği gibi yapsın, ne zaman kimyamıza ve oyuncularımıza uygun bir sistemle oynamaya başlayacaz merak ediyorum, bu sistem ile oynadık oynayalı gün yüzü görmedik

Anıl C
@emrullah, çok sağlıklı bir istatistik değil. Gs maçını dün 15bin kişi izlemiş.

Gs derken?
Adamlar 17 milyonluk sehirde top kosturuyo
15 bin bile cok komik bi rakam

Soner Albayrak
Maçlardaki taraftar faktörünü büyük oranda ortadan kaldırdılar.

Dolayısıyla oyuncular birbirini fazla sıkmıyor sahada.

Bu sezon daha çok temposuz maç seyrederiz biz.

omondoles
27.09.2014, 17:13
Gs derken?

İşte bende onu diyorum arkadaşın yazDığına istinaden.

Samet Berber
27.09.2014, 17:15
Hamdi de Onur u beğenmiyor.

Doğukan Uçan
tek forvetle maç kazanmamız zor

AhmetG.
vıudez-tunay-babel
adem

Hücum hattı güzel kasımpaşanın.

kudu_61
27.09.2014, 17:16
Hızlı başlamazsak saldırmazsak olmaz yusuf ve sefaya çok işi düşüyor

fadigaTS

Boş konuşuyor şu anda

S.ÖZKAN
İstekli arkadaşlara 15 günlük izin verebilirim.Bu sürede forum kurallarını rahat rahat öğrenirler

bariskaratas
spor un ruhunu öldür. iyice ranta çevir.
sonra stad neden boş?
salak sanıp bi de sorup saçma cevap vermesinler.

zx61
Gs derken?

15 bin var mıydı dün anca 6 7 bin var gibi duruyordu 15binse çok iyi rakam bizde 3000 kişi yoktur herhalde gerçekten yazıklar olsun stadı bakıma filan alalım yalandan da takım istanbulda oynasın
mustafa akbas bile taraftarsız oynamak bizi etkiliyor diyor cardozo şimdi çıkıp neden oynasın kendini kime beğendirmeye çalışsın

omondoles
27.09.2014, 17:17
Bu yorumcular ne ayak yaaa?Onur'un neden dolayı böyle tepki verdiğini bilmiyorlarmış gibi konuşuyorlar. bilmiyorsalar aptallar, biliyorda söylemiyorsalar satılıklar. Hadi başka takımların yorumcuları neysede ya bizimkiler? Ben hüsnü zan edip aptal olduklarını düşünüyorum.

kudu_61
27.09.2014, 17:18
Yaw bari maratonda toplu durub bağırın destekleyin rezillik ya

AhmetG.
15 bin var mıydı dün anca 6 7 bin var gibi duruyordu 15binse çok iyi rakam bizde 3000 kişi yoktur herhalde gerçekten yazıklar olsun stadı bakıma filan alalım yalandan da takım istanbulda oynasın

İyi olur ama oynayacak stat kalmadı:)

Ehrimen
Beyler 900 tl maaş alıyorum. Okula giden oğlum var. Nasıl gideyim maça?

Trabzon da yaşayanlara sallamadan bir kez daha dusunun derim.

Not: Lisans mezunuyum.

900 TL maaşa güvenerek çocuk yaptıysan üstüne bir de lisans mezunuysan, maça gitme zaten hocam.

Hakan
Bakıldığı zaman Hamdi döktürdü yine

Emirhan Makul

Onurun söyledikleri zoruna gitmiş, arkadaş demek ki insan linç edilse de sevdi mi vazgeçmiyor. Umarım çoluğunun çocuğunun da rızkını hayallerini çalarlar. Yalan konuşarak kazandığı her para haram olsun ilaç parası olsun.

Samet Berber
27.09.2014, 17:19
Bu yorumcuların hepsi aptal yahu. Onur'un neden dolayı böyle tepki verdiğini bilmiyorlarmış gibi konuşuyorlar. bilmiyorsalar aptallar, biliyorda söylemiyorsalar satılıklar.
Biliyor da söylemek işine gelmiyor.Trabzonspor kaptanı tepki vermemeli yapıcı olmalı diyor Hamdi bey.

S.ÖZKAN
Bu yorumcular ne ayak yaaa?Onur'un neden dolayı böyle tepki verdiğini bilmiyorlarmış gibi konuşuyorlar. bilmiyorsalar aptallar, biliyorda söylemiyorsalar satılıklar. Hadi başka takımların yorumcuları neysede ya bizimkiler? Ben hüsnü zan edip aptal olduklarını düşünüyorum.

Onlar paranın dilini konuşuyorlar

fadigaTS

Şu maç şu gün ve saatte olimpiyat stadında oynansın 10 bin kişi olurdu en az.

tanjugunduz
Bu maci alacagiz neden mi esim atkiyi takti oda izleyweck normalde haz etmez

mustafaction
27.09.2014, 17:20

Onur gerçekten haksız olsaydı eyyamcı Halis onu kırmızı kartla oyun dışında bırakırdı. O tepkisiyle milyonlarca taraftarımızın sesi oldu Onur'umuz..

yatmaztara
27.09.2014, 17:20

Bende beğenmiyorum ne var bunda. 2010'daki gibi saçlarını uzatsa daha güzel olmazmı :)

AhmetG.
27.09.2014, 17:21
Serdar kadroda. Deneyebilir hoca

Soner Albayrak
27.09.2014, 17:21
Bu yorumcuların hepsi aptal yahu. Onur'un neden dolayı böyle tepki verdiğini bilmiyorlarmış gibi konuşuyorlar. bilmiyorsalar aptallar, biliyorda söylemiyorsalar satılıklar.

Bal gibi biliyorlar abi. Nasıl bilmiyorlar :)

Her kanalın yorumcuları gibi ligtv'nin yorumcuları da mutlaka talimat alıyordur.

Misal geçen Ntvspor'daki yorumcular stadyumların boş olmasının sebebininin passolig olduğunu diyemediler.

dağlıca61
27.09.2014, 17:22
Ben bu maçı çok rahat kazanacağımızı düşünüyorum hatta erken gol bulursak bol gollü bir galibiyet diyorum.

Courage

Hamdi yi kim beğeniyordu acaba?

Takoz(du)!

atomantcum
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=47484

Taraftara Sabır Çağrısı

Soner Albayrak
https://pbs.twimg.com/media/Byi7cKXIEAA-Y5o.jpg

kudu_61
Bosi
yumlu
özer
constant
yatabare

şu eksiklere baksana resmen takım

Esmoface
27.09.2014, 17:23
Onur'un o yaptığı konuşma benim hayatımda gördüğüm en güzel konuşmalardan birisiyidi.

Bu ahlaksız yalaka tipler, "ekmek parası" yalanı altında utanmadan sıkılmadan eleştiriyorlar bir de.

Bu "objektif" gözükmek uğruna kendi futbolcusunu boş boş eleştirenin samimiyetsizliğinden, yüzsüzlüğünden bıktık usandık.

Şu şike meselesine, Passolig'e laf edemeyen Onur'a atıp tutuyor.

mustafa0661
27.09.2014, 17:24
https://irs0.4sqi.net/img/general/width960/73762865_CQp5tNZxfc5gv1vPxoIW9bX0w-sfQMuIr5OsMPhv_xo.jpg
https://irs2.4sqi.net/img/general/width960/26988486_BH1xPaQ3MjNAY6JH6oc8BmHsL0YQAFfCgmcB2nULI G0.jpg
https://irs3.4sqi.net/img/general/width960/80604978_k-GR_Ae1BQJCIvGfoTyJmhW7Q2XSk5mOToAmYZ86Dpg.jpg
https://irs0.4sqi.net/img/general/width960/58756547_M3pg4aLeAJgHsMd4sF39HTrLdsJiFPG9Buh6V68Pu bw.jpg
https://irs0.4sqi.net/img/general/width960/89817453_bgvgoIxrhI2b2YdEbz_RVbEsNUluYMc2jsGIC_jqt _s.jpg
kaynak : https://tr.foursquare.com/v/h%C3%BCseyin-avni-aker-stadyumu/4cb8fee9cdccb7136e266d79

taraftar grupları nerelerde beleş biletmi gelmedi başkandan dernekten? maça giden gitmiş..

Ayhan2661
27.09.2014, 17:26
maçta ıslık öttürsen eko yapar stat bomboş

Emirhan Makul
27.09.2014, 17:26
Can Karyağdı - Hamdi = Hain.

Zamanında serdar bali haindi hatırlayın şampiyonluğa oynarken hava yakalamışken ersun yanala ağza alınmayacak laflar söylüyordu sürekli baltalıyordu, hayatı boyunca sövdü saydı Trabzonspor'a ta ki yönetime gelene kadar o dönem çok tatlıydı, hamdiye de yönetidme görev verilsin, o kel kafasına 2010-2011 şampiyonu Trabzonspor diye dövme yapar, ya bunların şifresi para para para, bu kuruma ait olan herkes haindir, hain olacaktır. Ben hamdiyi dinlemiyorum. Sinir sistemim kaldırmıyor.

Sadece şunu söylüyorum kim ama kim herkesin bildiği kesin olan bir hak yemeyi, bir hırsızlığı bir suistimali göre göre bile bile inkar edip aksini iddia ediyor ise bu inkar etmesi karşılığında verilen para, konum, tebrik, nam, çoluğuna çocuğuna ilaç parası olsun, sürüm sürüm sürünsün, hiç bana kızmayın ağır konuşuyorsun falan diye bizim ciğerimizi deldiler, ölümden de bu kadar korkmayın herkes ölecek, bu insanlar işkence çekerek ölmeli, acılar çekmeli ve biz izlemeliyiz.

Fatih Birinci
27.09.2014, 17:27
Radyo yayini var mi? Calisiyorum da

vuralkara
27.09.2014, 17:27
Biz izmirdeki maçlarda bile bu kadar en az bu kadar taraftar oluyorduk. Gerçekten yazık...

S.ÖZKAN
27.09.2014, 17:28
Link isteyen veya ima edenlere ceza vermek zorundayım

katre-i.matem
Haydi firtina bugun 3 puani seve seve degil soke soke alma zamani..

Soner Albayrak
Futbol bitiyor bu ülkede, belki de bitti de ben bilmiyorum.

Böylesi daha güzel bize yaşatılanlar bir yerlerden çıksın, kaos oldun Türk futbolunda, rezil bir ülke olalım futbol anlamında.

İnşallah gün gelir basketbol futboldan daha çok takip edilir bu ülkede.

Berat Akçay
@mustafa0661 Fotoğraflar için teşekkürler

Passolig + maçın erken olmasına bağlayabiliriz tribünlerin boş olmasını. Kızmıyorum, kızmayacağım passolig olayı bitmeden

Hakan
27.09.2014, 17:30
Vira Bismillah

Hakan
27.09.2014, 17:31
Dakika 1-Saçmasapan bir faul kararı

Ahmet Kuru
27.09.2014, 17:32
Tribünlerde 3000 kişi ya var ya yok . Teşekkürler Trabzon!!!!