PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Suçluyu bulduk: hakem

sessizkral_1
22.09.2014, 20:44
Halilodzic şapkayı önüne alıp düşünmelidir. Böyle bir maça forvetsiz çıkmak zeki ısrarı, ayrıca takım içindeki disiplinsiz oyun mentalitesi kendisinin sorumluluğunda. Kazandığımız avrupa maçındada kötü oynadık kendimizi kandırmaya gerek yok

Evet yeni bir takımız zamana ihtiyacımız var ama takımın ne oynadığı ne oynamaya çalıştığı belli değil

Zeki musa 2 maçtır kötü neden ishaka şans verilmiyor

Bu maçı hakem yüzünden kaybettik demek komiktir

Murat'
22.09.2014, 20:47
Kısmen katılıyorum.

must61
22.09.2014, 20:47
Lan bismillah ya. kimle çıkacaktı forvete senle mi.

dün 3 puanı bir penaltıyla verdiler.bugun net faulü vermeyip gol yedirttiler.

al sana 6 puan.

kudu_89
22.09.2014, 20:48
bu maçı hakem yüzünden kaybettik

Harun-61
22.09.2014, 20:48
Hakemler işini yapıyor...

Maçı iyi analiz etmemiz lazım, 2.yarıda kaleye şutumuz yok.

Aydın Danış
22.09.2014, 20:56
Sacma sacma baslık acmayın bunedir arkadas sen kendi takımıni yermeye devam et böyle devam edin asıl eyyamcı sizsiniz

Tolga
22.09.2014, 21:02
Golden önceki faulü de Zaire Cumhurbaşkanı vermemiştir, başlığın gereksizliği de bundandır.

Ucuz kahramanlıklara gerek yok, gidip başlıkta bugün hoca kötü oynattı deyin.

Ki şahsi fikrim, hoca çok çok çok kötü tercihler yaptı. Oyuncu, değişiklik ve taktik açıdan.

Anıl C
22.09.2014, 21:19
Basliga gel
Daha 3. haftadayiz
Forumdaki eyyamcilar iş başında
Alayini forumdan temizlemek lazim

fincher
22.09.2014, 21:25
Hakem kötüydü, son dakikadaki gol de goldü ama bu oynadığımız şey neydi,nasıl bir rezaletti,futboldan soğudum yemin ederim.Futbol bu kadar kötü oynanamaz ya istense oynanamaz.Bu takımın oyun kurma, atak yapma,gol atma yeterliliği sıfır.Bu kafayla duran toplar harici gol atmamız mümkün değil,2 pas yapamıyoruz.Hücumda en ufak bir olumlu hareket yok.Takım bişeyler yapmaya çalışıyor,çabalıyor ama bugün inanılmaz kötüydüler,bu futbola 1 puan çok iyi,oynadığımız şeyin karşılığı sıfır puan bile değil eksi 3 puan vermeliler bize bu maçtan...

devran
22.09.2014, 21:29
Görünen köy kılavuz istemez bu maçı HAKEM YÜZÜNDEN KAYBETTİK. Hakem maç boyunca Trabzonsporu doğramıştır. Son dakikada attığımız gol BAL gibi GOLdür.

'Enes'
22.09.2014, 21:35
abi 31 yaşındasın benden 10 yaş büyüksün,kusura bakmada çok saçma yorumlamışsın maçı. HAKEM YÜZÜNDEN KAYBETTİK. evet 1-2 kazanmıştık bu maçı,oyuna değil skora bakacaksın dünkü fenerin penaltısını konuşan kaldı mı aldılar puanı biz mal gibi kaldık istersen yürüyerek oyna yine de hakemin galibiyetini engelleme hakkı yok,deliye döndü taraftarlar hala suç takımda yazıyosun

mustafa0661
22.09.2014, 21:36
Başlık yanlış

Futbolcuların - teknik heyetin-taraftarın-yönetimin ortak bahanesi : hakem

Kabul edin Trabzonspor takımı kötü

Ogün'
22.09.2014, 21:36
Başlık gereksiz olmuş ama bu maçı sadece hakeme bağlamak yanlış.Hücum organizasyonu yok takımda.Attığımız goller hep duran toptan.

'Enes'
22.09.2014, 21:40
Başlık gereksiz olmuş ama bu maçı sadece hakeme bağlamak yanlış.Hücum organizasyonu yok takımda.Attığımız goller hep duran toptan.

duran top muran top kaleye giriyo mu giriyo maçı 1-2 alıyo muyduk alıyoduk hakeme neden bağlamayalım bi sebep söyle? nasıl sakinsiniz bu kadar kafayı yicem yaa deli olucam

Doğukan Uçan
22.09.2014, 21:42
renktaş boş yorum yapma maçı izlemeden şu maçı 1-0 dan kaldıgı yerden oynayalım adam gibi hakem versinler 50 kere 2-1 yapar alırız tam bir fiyasko böyle yönetim yok

Ufuk
22.09.2014, 21:44
Galibiyet almak icin mükemmel oynamaya gerek yok. Çok iyi oynamadik ama galibiyeti hakettik. Hakem engelledi.

mawro61
22.09.2014, 21:45
Dun şikeciler bedavadan 3 puan aldi.
Bugun 2 puanimizi hakem çaldi.5 puan toplamda.

Şimdi ben sana bir soru sorayim.

Sezon sonu şikeciler 80 puan, trabzon 76 puanla ligi bitirdi ve şampiyon olamadik.

Suçlu kim??? Vahit mi,fatih mi,onur mu ???

'Enes'
22.09.2014, 21:49
Vahid denen odundan bu takıma fayda gelmez, santraforsuz maça mı çıkılırmış!

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

ulan adam bu halde bile kazanıyodu hakeme laf atacağına hocaya bok atıyosun ne biçim insansın sen elini vicdanına koy yuh sana ve senin gibi düşünenlere

must61
22.09.2014, 21:51
Mustafa Reşit Akçay gelsin diye ekleyin yorumların sonuna.Daha bi ciddiyet katar .

hanzale
22.09.2014, 21:53
Bu başlığın adini bu takimdan bi bok olmazcilar diye degistirin ve litfen sadece burda yazin da biz de bilip girmeyelim

fincher
22.09.2014, 21:55
Başlığı açan arkadaşa katılıyorum, tabela taraftarlığı yapmayın.Bu maçı 2-1 alsan nolur,bu kadar maliyetli kadro bu kadar kötü nasıl oynar benim bunu aklım almıyor.Bu maçı alsak nolacak bu oyunla alacağımız maksimum puan 45-50 arası.onu zaten orta düzey her anadolu takımı alıyor.Bu kadar para harcadıktan sonra bize kimsenin bu akşam seyrettiğimiz şeyi seyrettirmeye hakkı yok.Mesele bu maç veya hakem değil...

must61
22.09.2014, 21:58
Başlığı açan arkadaşa katılıyorum, tabela taraftarlığı yapmayın.Bu maçı 2-1 alsan nolur,bu kadar maliyetli kadro bu kadar kötü nasıl oynar benim bunu aklım almıyor.Bu maçı alsak nolacak bu oyunla alacağımız maksimum puan 45-50 arası.onu zaten orta düzey her anadolu takımı alıyor.Bu kadar para harcadıktan sonra bize kimsenin bu akşam seyrettiğimiz şeyi seyrettirmeye hakkı yok.Mesele bu maç veya hakem değil...

Şu oyuncular birlikte 3 maç yaptı yapmadı. Eh be kardeşim bu kadar yapmayın ya.Az akıl fikir.Hayatında futbolun f'sini bilmeyen çocuk yapmaz şu basit sığ yorumları.

Yeni kurulmuş bir takımdan 3.hafta takır takır top oynamasını beklemek akıl işi değil.Kusura bakmayın.

'Enes'
22.09.2014, 21:59
Şu oyuncular birlikte 3 maç yaptı yapmadı. Eh be kardeşim bu kadar yapmayın ya.Az akıl fikir.Hayatında futbolun f'sini bilmeyen çocuk yapmaz şu basit sığ yorumları.

Yeni kurulmuş bir takımdan 3.hafta takır takır top oynamasını beklemek akıl işi değil.Kusura bakmayın.

bırak renkdaş laf anlatmaya değmez bunlarda o kadar akıl yok.

Ogün'
22.09.2014, 22:05
duran top muran top kaleye giriyo mu giriyo maçı 1-2 alıyo muyduk alıyoduk hakeme neden bağlamayalım bi sebep söyle? nasıl sakinsiniz bu kadar kafayı yicem yaa deli olucam

Napalım?Burada hakemin anasına avradına mı söveyim?Bu düzeni ben değiştiremem malesef hele senin yöneticin Göksel Gümüşdağ'a atkı takarken.Ben sadece bir tespit yaptım.

Sefa
22.09.2014, 22:13
Takımı Hoca maçı hakem katletti..

Erhan Atalay
22.09.2014, 22:37
bırak renkdaş laf anlatmaya değmez bunlarda o kadar akıl yok.
Takımın oyununu gördüğü halde poliannacılık yapanlarda asıl akıl yok

Murat'
22.09.2014, 22:39
Forvete harcanan 13 milyon euro ve üç lig maçında atılan bir gol, takımın zamana ihtiyacı olduğu muhakkak ancak taraftar buna ne kadar sabreder bilemiyorum.

Penaltı pozisyonunu empati yaparak değerlendiriyorum, bizim aleyhimize çalınsaydı cidden sesimiz çok çıkardı. Hadi diyelim el kararı doğru penaltı yalnız ondan önce Halis'in oyunu durdurup Ferhat Yazgan'a sarı kart vermesi lazım, Burak Yılmaz vari kendini yere attı.

'Enes'
22.09.2014, 22:47
Takımın oyununu gördüğü halde poliannacılık yapanlarda asıl akıl yok
Kötü oynadığımız her maçı kazansın o zaman rakibimiz ve hakem istediği hatayı yapsın, bu mantıkla en ünlü bilim adamlarını geride bırakırsın, Maşallah