PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Başakşehir F.K. Maçına Passolig ve Bilet Alımı İçin -BİLGİ-

Samet Yildirim
20.09.2014, 15:13
Taraftarlarımız PASSOLİG kartı alımını ve bilet yüklemesini https://www.passo.com.tr/ adresinin yanı sıra İstanbul’da aşağıda belirtilen 2 noktadan da temin edebilir.

TS Club BAKIRKÖY
EBUZİYA CAD. TAŞEVLER SOK. NO: 12/1 - BAKIRKÖY/İSTANBUL
TEL: 0 212 542 64 61

TS Club ÜMRANİYE
ATATÜRK MAH. SÜTÇÜ İMAM CAD. N0: 141/9
ÜMRANİYE/ İSTANBUL
Tel: 0216 329 1967

NOT: Arkadaşlar Passoliginiz yok mu? başvurunuz sonuçlanmadımı Passolig'iniz kargo aşamasında mı yada kartınız basım aşamasında beklemedemi gidin TS Clublara Tek Geçişlik Pass kartınızı alın ve Başakşehir maçında Trabzonsporumuzu yalnız bırakmayın!

U.Sadıkoğlu
20.09.2014, 15:16
İçerik yardımcı olacak şekilde düzenlendi. Herkesin takımın yanında olması gerekiyor!

Süleyman Özcan
20.09.2014, 15:18
Yarın açık mı TS Cluplar?

U.Sadıkoğlu
20.09.2014, 15:21
Yarın açık mı TS Cluplar?

Muhtemelen açıktır ama yoğunluk açısından yarına bırakmamanızı tavsiye ederim. Hele hele maç gününe asla :)

Süleyman Özcan
20.09.2014, 15:22
Passolig başvurduk, parayı yükledik, bileti aldık. Basıp bileti alacağız umarım sıkıntı olmaz bugün düğün var yarına kaldı iş umarım sıkıntı olmaz.

U.Sadıkoğlu
20.09.2014, 15:29
Passolig başvurduk, parayı yükledik, bileti aldık. Basıp bileti alacağız umarım sıkıntı olmaz bugün düğün var yarına kaldı iş umarım sıkıntı olmaz.

Passoligine para yükleyip Passo.com.tr'den bilet aldıysan her hangi bir işlem yapmana gerek yok. Elindeki Passolig kartı ile stada giriş yapacaksın zaten her hangi bir somut bilet çıktısı elinde olmayacak.

Süleyman Özcan
20.09.2014, 15:34
Passoligine para yükleyip Passo.com.tr'den bilet aldıysan her hangi bir işlem yapmana gerek yok. Elindeki Passolig kartı ile stada giriş yapacaksın zaten her hangi bir somut bilet çıktısı elinde olmayacak.

Basım aşamasında kart teslim edilmedi daha yetişmez gibi. Tek kullanımlık kart ile giriş yapabilirsin dediler onu alacaktım

U.Sadıkoğlu
20.09.2014, 15:38
Basım aşamasında kart teslim edilmedi daha yetişmez gibi. Tek kullanımlık kart ile giriş yapabilirsin dediler onu alacaktım

Anladım dostum onu TS Clublardan temin edeceksin dediğin gibi.

Timur Mikhail
20.09.2014, 15:54
Bu tek kullanımlık passolig deplasman tribünü için dimi?

U.Sadıkoğlu
20.09.2014, 16:00

TS Clublardan bize ayrılan tribün için temin edebiliyorsunuz daha sonra almış olduğunuz bileti o karta yükleterek tek geçişlik pass card ile gişelerden geçiyorsunuz.

bkandil
20.09.2014, 18:15
...

NOT: Arkadaşlar Passoliginiz yok mu? başvurunuz sonuçlanmadımı Passolig'iniz kargo aşamasında mı yada kartınız basım aşamasında beklemedemi gidin TS Clublara Tek Geçişlik Pass kartınızı alın ve Başakşehir maçında Trabzonsporumuzu yalnız bırakmayın!

Ümraniye TS Club ile görüştüm,

TS Club Ümraniye Passolig kartı çıkartabiliyor, bilet yüklemesi yapabiliyormuş.

Passolig kartı kuryede ya da basım aşamasında olup, tek maçlık pass kart alacak olanlar, sadece stad gişesinden alabiliyorlarmış pass kartlarını...

Tek maçlık pass kartları TS Club dan alamıyormuşuz

Yarın el mecbur stad gişesine gideceğiz...

bkandil
20.09.2014, 18:25

Passolig kartına başvuru yapıp, kartı henüz eline ulaşamayanlar için, kart eline geçmeden maça gitmeyi mümkün kılan bir uygulama tek kullanımlık passkart.

Passolig'den;
Kartı henüz kurye tarafından kendisine teslim edilmemiş taraftarlar maç günü stadyum gişelerinden “TEK GİRİŞLİK PASS KART” alarak bilet alabilecekler veya almış oldukları bileti bu karta yükletip maça girebilecekler. Kartı yanında olmayan, kartını çaldırmış, kaybetmiş kartı zarar görmüş (kırılmış vb.) taraftarlar da 5 TL karşılığında “TEK GİRİŞLİK PASS KART” alabilecekler.

Emre B.
20.09.2014, 18:34
Bugün biletimi stadyumdan aldım. Maç günü yoğunluktan kaçınmak için yarın müsait olanlara almalarını tavsiye ederim.

bkandil
20.09.2014, 18:39
Bugün biletimi stadyumdan aldım. Maç günü yoğunluktan kaçınmak için yarın müsait olanlara almalarını tavsiye ederim.

Stada nasıl gideceğiz (anadolu yakasından), bilgi verebilir misiniz?

OĞUZHAN061
20.09.2014, 19:04
İstanbul'da oturmuyorum ve pek fazla da bilmem ama stada giderken aracınızla gitmeyin.Metroları kullanın.Olimpiyat'a gitmiştim bu sene Bjk-Arsenal maçına.Arabayla gittik rezil olduk vallahi

Ufuk
20.09.2014, 20:31
Ümraniye TS Club ile görüştüm,

TS Club Ümraniye Passolig kartı çıkartabiliyor, bilet yüklemesi yapabiliyormuş.

Passolig kartı kuryede ya da basım aşamasında olup, tek maçlık pass kart alacak olanlar, sadece stad gişesinden alabiliyorlarmış pass kartlarını...

Tek maçlık pass kartları TS Club dan alamıyormuşuz

Yarın el mecbur stad gişesine gideceğiz...
Şimdi biz önceden başvuru yapıp gitmeyecek miyiz ts club a?

Emre B.
20.09.2014, 22:06
Stada nasıl gideceğiz (anadolu yakasından), bilgi verebilir misiniz?

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=47389

muratali ayrıntılı açıklamış.

Samet Yildirim
20.09.2014, 23:50
Gidebilen arkadaslar gitsinler lütfen...

Büyük destek sart.

Helvacı61
21.09.2014, 00:40
passolig kartım henüz gelmedi..maç günü stat gişelerinden tek maçlık kart alacağım...umarım sıkıntı olmaz

Süleyman Özcan
21.09.2014, 08:17

Gişeler kaça kadar açık bilginiz var mı?

pascalli
21.09.2014, 17:00
bugün bakırköy ts club'e gittim 10 dakikada 3 passolig kartı aldık yarınki maçta inşallah tribünde olucaz..orda bulunduğum yaklaşık iki saat içinde 35 kişi passolig için başvurdu umarım tribünlerin hepsini biz doldururuz.

bkandil
21.09.2014, 21:41
Şimdi biz önceden başvuru yapıp gitmeyecek miyiz ts club a?

Önceden başvuru yapınca olmuyor, TS Club'a gidip orada passolig kartına başvuru yapıp anında kartı alabiliyormuşsun (5,50 TL'lik kurye ücretini de ödemiyorsun), istersen biletini de orada kartına yükletebiliyormuşsun...

Ama daha önceden passolig kartına internetten başvuru yapmış ve kartın henüz eline ulaşmamışsa, yalnızca stad gişesinden tek maçlık pass kart alabiliyorsun.

Biz bugün stada gidip aldık tek maçlık kartımızı...