PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jajá - Jackson Avelino de Coelho

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31

MonteCristo
19.03.2012, 12:23
Erman Toroğlu Jaja için yaptığı televizyonda söylenmez demişti o günden beri merak ediyorum bu adam ne yaptı böyle diye.

Hemde bunu söyleyen adam da Erman Toroğlu. Hani Şansal dese derim ki Şansal'ın söyleyemeceği birşey o kadar da kötü olamaz. Erman Toroğlu bile söylemeye çekinince insanın aklına kötü kötü şeyler geliyor. Malum Erman terbiyesiz konuşan biri afedersiniz tuvaletinden yatak odasına kadar konuşmadığı şey yok.

kürşat61
28.03.2012, 16:58
Erman Toroğlu tribüne oynuyor olabilir diyeceğim ama Jaja bu işte, herşey beklenir. :))

Ertan1982
28.03.2012, 17:09
Erman Toroglu afkurmasin.Onun Kibrista yapti seyden beter birsey degildir.Böyle ortaya konusmakla bu olay cözülmez.Baskan devre arasi geri istiyor diye haberler ciktiysa öyle yüzkizartici birsey degildir.Ancak Disiplin ile ilgili olabilir.

r9emre
28.03.2012, 17:21
İnşallah Jaja kendisine Trabzonspor'u anlatmıştır :cool:

Bu arada bizde eski futbolcularımızı transfer görüşmelerinde kullansak ya... Misal yerli futbolcularla görüşülürken Hami Mandıralı orada bulunsa güzel olur. Türkiye'nin gelmiş geçmiş en golcü isimlerinden biri olarak ağırlığı olurdu heralde. Avrupa kulüpleri de yapıyor bunu bakalım Türkiye'ye ne zaman gelecek bu uygulama.

Fernandao antrenör oldu Internacional'de neyin kafası bu? Doğrusu farketmez onu da getirir oynatmak istersiniz. Jaja gibi bir oyuncunun yanında sadece figüran olurdu en iyi performansındaki Fernandao.

MonteCristo
30.03.2012, 15:46
Fernandao antrenör oldu Internacional'de neyin kafası bu? Doğrusu farketmez onu da getirir oynatmak istersiniz. Jaja gibi bir oyuncunun yanında sadece figüran olurdu en iyi performansındaki Fernandao.

Noluyor niye celallendiniz bu kadar ? Fernandao o kulüpte antrenörmüş bilmiyorum olabilir burdan saldırmanıza gerek yok. Dediğim gibi bu Avrupa kulüplerinde de olan birşey Internacional yapmamış olabilir ama yapan kulüpler var. Fernandao'nun orda hoca olması benim dediğimi değiştirmiyor yani.

Fernadao'yu getirirmişim oynatmak istermişim... Ben adama kızıyorum siz ona hayranmışım gibi algılıyosunuz. Asıl siz neyin kafasındasınız onu size sormak lazım. Okuduğunuzu anlayın önce.

Ömer SEVİNÇ
03.04.2012, 15:59
Bizim şarapçı bir maça çıkmış herhalde. 66. dakikada oyuna girmiş.

.....
03.04.2012, 20:35
Bu uşağın oyununu çok özlüyorum ya.

Yok böyle bir şey.

Sadettin_
25.04.2012, 12:34
bir rüyaydı başladı ve bitti :) çok özlüyorum abi ya :D
http://www.youtube.com/watch?v=DyzhFct5m2U

Samet Türkmen
25.04.2012, 12:40
Attığı ve attırdığı goller tam sonradan ah vah edilecek cinsten. Hele şu Bursa maçındaki plase gibi kim en son en zaman vurmuş Trabzonspor'da ?

kürşat61
26.04.2012, 14:20
Tekrar gündeme gelir mi acaba? :)

bladex61
11.05.2012, 17:06
bugün fotomaçta taraftarın gönlünü almak için geri alınacak diyordu

ThePatriot61
14.05.2012, 16:02
Jaja orda da kadro disi kalmis. Facebookta gördüm.

Lan adam olsana biraz hiyar herif.

Burda millet yalvariyor adeta geri dön diye ama senin yaptiklarina bak. Yavas yavas argümanlarimiz kalmiyor kendisini geri almak icin.

İnfantino
14.05.2012, 16:06
Jaja orda da kadro disi kalmis. Facebookta gördüm.

Lan adam olsana biraz hiyar herif.

Burda millet yalvariyor adeta geri dön diye ama senin yaptiklarina bak. Yavas yavas argümanlarimiz kalmiyor kendisini geri almak icin.

Belki geri gelmek için sorun çıkarmıştır. ( Bknz : Engin Baytar Gs'ye gitmek için durduk yere hocamızla sorun yaşamıştı ve kadro dışı bırakılmıştı. )

sessizkral_1
14.05.2012, 16:06
arab ülkeleri brezilya ülkeleri jaja için hedef olabilecek çok ciddi adapte olabileceği ligler değil hedef olarak..

burada o kimliği yakalamıştı buda zaten performansına yansımıştı..

geldiğinde yine aynı performansı verebileceğine inanıyorum.

Mert Oğuzlu61
14.05.2012, 16:42
arab ülkeleri brezilya ülkeleri jaja için hedef olabilecek çok ciddi adapte olabileceği ligler değil hedef olarak..

burada o kimliği yakalamıştı buda zaten performansına yansımıştı..

geldiğinde yine aynı performansı verebileceğine inanıyorum.

aynen öyle... jaja gibi bir oyuncunun o liglerde çürümemesi lazım, burası tam ona göreydi adamın burda 3 vukuatı oldu

1- noel yüzünden biraz geç katıldı kampa (hangi yabancı topçu yapmıyorki bunu ? hem adam iki antrenman yapıp çıktığı kupa maçında manisa ya tecavüz etmişti hatırlayın)

2- içki vakası (yanlıştı, rakibin oyuncusuyla yapması dahada yanlıştı ama takımdan kesik yemesi için yeterli bir sebep midir ? kesinlikle hayır)

3- karabük te moral yemeği (katılmadı adam, herkes bizim gibi duygusal değil illa katılmalı mıydı ? selçuk egemen katıldıda ne oldu ? beleş yemek yedirdik hainlere)

ben başka olayını hatırlamıyorum, bu saydıklarım yüzündende bir oyuncunun ipi çekilmez. adam resmen günah keçisi oldu, jaja gibi adamı bulmuşun çıkıp ''satılsada olur satılmasada'' diyorsun bu nasıl açıklamadır, ordan anlamıştım zaten şenol hocanın ruh halini ve bu sezonun çöpe gideceğini.

gs de yılın rezaleti yaşandıda ne oldu, melo-riara affedildi, terim riera yı kum torbası yapan melo yu affetti :) adamlar şimdi şampiyonluğu kutluyor.

jaja önemli bir oyuncu, burayıda sevdi ve teklif yaparsak yine geleceğinden eminim. ilk transferimiz jaja olmalı, geçen seneki sisteme geri dönmeliyiz.

kürşat61
14.05.2012, 17:00
Jaja tam bir bela, ama tatlı bela be kardeşim.. :)))

Fatih Öztürk
16.05.2012, 00:40
kırk yılın başı gözümüz topçu görmüştü.onuda çok gördüler bıze.

Batuhan 61
27.05.2012, 14:03
Şenol Güneş gitsin Jaja gelsin deseler kabulümdür.

amasya0561
27.05.2012, 14:32
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=114676

:( habere bak sen. JAJA yı bir daha denemezler sanırım.
bize gelen iyi adamlar hepmi sorunlu yoksa bizmi sorunluları buluyoruz
JAJA.....TEO gibi

-Samet
27.05.2012, 17:20
Jaja Coelho'dan haber var
27 Mayıs 2012 / 12:57
Jaja Coelho'dan haber var.

Trabzonspor'un eski oyuncusu Jaja, bir türlü rahat durmuyor.

En son Trabzonspor'dan Dubai'ye transfer olan burada da sorunlar çıkarttıktan sonra ülkesi Brezilya'nın köklü kulüplerinden İnternacional'le anlaşan başarılı sambacı, ülkesinde oynanan kupa maçının ardından takım arkadaşıyla takım otobüsüne binmeden partiye gidince yeniden gündeme geldi.

Jaja Coelho, brezilya'nın İnternacional Kulübü Libertadores Kupası'nda Fluminense'ye mağlup olduğu maç sonrası takım arkadaşı Jo ile takım otobüsüne binmeden partiye gitti.
http://www.haber61.net/images/other/4500.20120527160210.jpg
Bunun üzerine karar alan İnternacional Kulübü, Jo'yu takımdan kovdu, Jaja'yı ise süresiz kadro dışı bıraktı.

Jaja ile ilgili nihai kararın önümüzdeki günlerde verileceği öğrenildi.

Jaja, Trabzon'daki disiplinsiz yaşamına Internacional'de de devam ediyor.

Hiç şaşırmadım.

Samet Türkmen
27.05.2012, 17:48
Jaja'nın hayatı amma da gerdi bizim yöneticilerle yerel medyayı. Önce kendilerini düzeltsinler. Takmışlar Jaja'nın özel hayatına. La havle ya. Bir de cemaatçilere kızarlar insanı rahat bırakmıyorlar diye.

SEDAT
27.05.2012, 18:55
* Şenol Hoca yaptırıyor olmasın bu haberleri :)

Fatih
28.05.2012, 00:55
Şenol Güneş gitsin Jaja gelsin deseler kabulümdür.

Şakadır şaka.

Faik Yılmaz
28.05.2012, 08:49
İnşallah Jaja kendisine Trabzonspor'u anlatmıştır :cool:

Bu arada bizde eski futbolcularımızı transfer görüşmelerinde kullansak ya... Misal yerli futbolcularla görüşülürken Hami Mandıralı orada bulunsa güzel olur. Türkiye'nin gelmiş geçmiş en golcü isimlerinden biri olarak ağırlığı olurdu heralde. Avrupa kulüpleri de yapıyor bunu bakalım Türkiye'ye ne zaman gelecek bu uygulama.

Bence iyi bir fikir değil bu...

Düşünsene " 3 gol attığında bile seni yuhlayanlar olucak hatta küfredenlerde " derse ne yapıcaz o zaman.....

Veysel
28.05.2012, 09:07
Büyük takımın oyuncusu disiplinli olacak kardeşim sorun çıkaran adam defolsun gitsin.

Arda'
18.06.2012, 12:16
Ganzilis yine döktürmüş :)

NkCYUfcNfQg

Samet Türkmen
18.06.2012, 13:24
Çok efendi olupta oynamayanlar için de aynısı geçerli.

Jaja'nın sıkıntı yaratacak bir durumu varsa bunu Sadri Şener değil polis halletsin. Polis birşey yapmamışsa gerisi hiçbir Allahın kulunu bağlamaz kardeşim.

Saçma sapan tartışmalar yüzünden bu adamı kaybettik.Siz sahadaki futbolla ilgilenin boşverin gerisini.

Yok terbiyesizlik izlemek istemeyenler önce evlerinde ivana serti izlemekten vazgeçecek sonra Jaja hakkında atıp tutacak.

Çetocan
18.06.2012, 15:01
Ganzilis yine döktürmüş :)

NkCYUfcNfQg

Adamı Nasıl Özlüyorum Anlatamam

MuratJ
18.06.2012, 15:22
Trabzonspor forması altında izlediğim hiç tartışmasız en büyük, en kaliteli, en muazzam futbolcu. Bu formanın en çok hakkını veren futbolcu. Bu formaya en çok hakkıyla, başarıyla hizmet eden futbolcu. O anlatılamaz. Eğer tekrar geri alınmaz ise sonsuza kadar ömrümün sonuna kadar onun kadar büyük, kaliteli bir topçuyu bir daha bu takımda izleyemeyeceğim kesinlikle.

Onun gönderilmesine vesile olanlar hocasıyla, yönetimiyle Trabzonspor'a tarihinde yapılan en büyük kötülüğe imza atmışlardır. Özellikle tuhaf egosu büyük yıldız kaldırmayan Şenol Güneş bu adamın gönderilmesine izin verdiği için Trabzonspor'a tarih boyunca yapılan en büyük kötülüklerden birine imza atmıştır. Bunu tarih her zaman yazacaktır.

Fatih Özkan
18.06.2012, 15:33
Bu adamı defalarca çıplak gözle izlediğim için çok şanslı hissediyorum kendimi.
Bu gözler Manisa'ya ve Kayseri'ye attığı golleri gördü...
Bursa'ya attığı gollere ise diyecek bişe bulamıyorum...
Hele ilk gol...

Proof
21.06.2012, 09:01
Ey gidi eski gunler :D

Mollasalihoğlu
23.06.2012, 11:51
Trabzonspor forması altında izlediğim hiç tartışmasız en büyük, en kaliteli, en muazzam futbolcu. Bu formanın en çok hakkını veren futbolcu. Bu formaya en çok hakkıyla, başarıyla hizmet eden futbolcu. O anlatılamaz. Eğer tekrar geri alınmaz ise sonsuza kadar ömrümün sonuna kadar onun kadar büyük, kaliteli bir topçuyu bir daha bu takımda izleyemeyeceğim kesinlikle.

Onun gönderilmesine vesile olanlar hocasıyla, yönetimiyle Trabzonspor'a tarihinde yapılan en büyük kötülüğe imza atmışlardır. Özellikle tuhaf egosu büyük yıldız kaldırmayan Şenol Güneş bu adamın gönderilmesine izin verdiği için Trabzonspor'a tarih boyunca yapılan en büyük kötülüklerden birine imza atmıştır. Bunu tarih her zaman yazacaktır.

Takımla şehre dönmeye dahi gerek görmeyen, takım şikeci rakibi ile boğuşurken şikeci rakibinin yedek stoperi ile şikeci rakibinin şehirinde şampanya içerek araba kullanan adama dayanamayan "tuhaf ego"..

Hadi ordan..

Samet Türkmen
23.06.2012, 13:31
Takımla şehre dönmeye dahi gerek görmeyen, takım şikeci rakibi ile boğuşurken şikeci rakibinin yedek stoperi ile şikeci rakibinin şehirinde şampanya içerek araba kullanan adama dayanamayan "tuhaf ego"..

Hadi ordan..

Yurtdışındaki Türk futbolcular nasıl birbirini rakip vb şekilde görmüyorsa aynı ülke vatandaşı bu Brezilyalılar'ın görmemesi de normal.

İçki meselesi ise Brezilyalılar'ın kültürü,yaşam tarzı. Piskopat gibi arabadan sarkması yanlış tabii ki ama.

Şu da var ki, Burak'ın beni bu günlere getirdi diye sürekli teşekkür ettiği Şenol Güneş, Jaja konusunda başarılı olamamışa benziyor. Belki de hiç uğraşmadı.

Kimisi Umut gibi 365 gün antreman yapar,koşar 15 gol atar, kimileri de Jaja gibi antremana gerek bile duymadan 15 gol atar.

Keşke her sorun çıkaran futbolculda asayiş polisi kesilmeyip, biraz da yeşil saha içinde kalabilsek.Baskıcı bir toplum olmamızın özelliklerinden birisi bence.

Mollasalihoğlu
23.06.2012, 13:40
Yurtdışındaki Türk futbolcular nasıl birbirini rakip vb şekilde görmüyorsa aynı ülke vatandaşı bu Brezilyalılar'ın görmemesi de normal.

İçki meselesi ise Brezilyalılar'ın kültürü,yaşam tarzı. Piskopat gibi arabadan sarkması yanlış tabii ki ama.

Şu da var ki, Burak'ın beni bu günlere getirdi diye sürekli teşekkür ettiği Şenol Güneş, Jaja konusunda başarılı olamamışa benziyor. Belki de hiç uğraşmadı.

Kimisi Umut gibi 365 gün antreman yapar,koşar 15 gol atar, kimileri de Jaja gibi antremana gerek bile duymadan 15 gol atar.

Keşke her sorun çıkaran futbolculda asayiş polisi kesilmeyip, biraz da yeşil saha içinde kalabilsek.Baskıcı bir toplum olmamızın özelliklerinden birisi bence.

Tuhaf ego gibi beylik laflar ediyorsan Onur ya da Burak'ın yükselişinde nerede bu ego diye sorarlar adama..

Samet Türkmen
23.06.2012, 14:13
Tuhaf ego gibi beylik laflar ediyorsan Onur ya da Burak'ın yükselişinde nerede bu ego diye sorarlar adama..

Tuhaf ego ? Beylik laflar ? Nasıl yani ? Düşüncelerim gayet açık. Herhangibir gizli mesaj yok.

Dediklerinizi anlamadım.

Mollasalihoğlu
23.06.2012, 16:21
Tuhaf ego ? Beylik laflar ? Nasıl yani ? Düşüncelerim gayet açık. Herhangibir gizli mesaj yok.

Dediklerinizi anlamadım.

Senin bana yazdığın mesaj başka birinin bu dediğim lafları içeren mesajına cevap niteliğindeydi.

Ona mahsuben ;)

SAFA
23.06.2012, 18:08
Adam sanki sahada kafayı çekiyor arkadaş benim Trabzonspor tarihinde canlı izlediğim tartışmasız en yetenekli oyuncuydu .

Yerine daha fazla maliyetle alınan hanım evladı Adrian da sağolsun en az Jaja kadar gündemde . Ancak yapamadıklarıyla .

kürşat61
23.06.2012, 18:40
Yılmaz Özdil'in dediği gibi Kızımıza damat almıyoruz, sahada işini yapsın yeter. :)

Murat SİSMAN
24.06.2012, 22:39
Adrianıda alkole başlatsak acaba bi Jaja olurmu

alper*
24.06.2012, 22:49
Adrianıda alkole başlatsak acaba bi Jaja olurmu
Bir fıçı birada yüzdür kesmez.

kürşat61
25.07.2012, 12:44
Seni istemiyorlar, Batuhan'ı istiyorlar be Jaja. :))

Sibel
25.07.2012, 13:32
Oğlum bak gel!

Aykut Uçar
10.08.2012, 04:25
sen yoksun ya çoh üzülüyorumm

Berkan
10.08.2012, 23:10
Şampiyon kadrodan gittiğine en çok üzüldüğüm isim.

61trabzonomer
10.08.2012, 23:24
bi bu adam bide forvet gelse medyadada hava değişir .

Mustafa Umut
11.08.2012, 00:47
Ah be reyiz..
Bizimkiler imam hatip mezunu ve aynı zamanda dünya yıldızı bir topçu arıyorlar hala.
Saha-ev-antrenman üçlüsünden başka yol bilmeyen, arada bir de sohbetlere giden mülayim bir forvet arıyoruz.

Yiğit SARI
11.08.2012, 02:40
cacaaaaa :(

Hami Demir
11.08.2012, 16:49
hiç göndermemelıydık buyuk hata harika topçuydu onu izlemk bile ayrı keyıfdi

Mert Oğuzlu61
11.08.2012, 20:06
beeeen özleedimm galibaaa seniiii, bu yüzdeen bu kadar sitemleriimm....

sen üzülmeee, acıdan bu sözleriimm... karşımdaa görseeeem, söverim gözlerinee ağzına burnuna...

yaz gelir içimi sarar, aynı telaşlar... kim bilir, belkide 10-15 transferle başlar. dalgalanır deniz ne çıkar, kim bilir belki bir jaja çıkar.

ben özledim galiba seni... bu yüzden bu kadar sitemlerim. sen üzülme acıdan bu sözlerim, karşımda görsem hem söverim hem severim, dolarda gözlerim...

Mert'
12.08.2012, 17:06
Jajaaaaa :( Sırf onu izlemek için bile maç saatini iple çekiyodum :(

Bera B.
13.08.2012, 01:04
Özlüyorum bunu ben.

Kubilay ŞAHİN
13.08.2012, 04:23
Kasımpaşa maçındaki spikerin repliği hala aklımdan çıkmadı..

" JAJA vurdu. 7 oldu.!"

Semih Kırsüleymanoğlu
13.08.2012, 20:30
Dün Jaja 61. dakikada güzel bi kafa golu atti ve takiminin galibiyetinde büyük rol oynadi

izlemek isteyenler:
http://www.youtube.com/watch?v=JklC1YRgFig

Harun Karadeniz
13.08.2012, 22:27
Bu başlığı kapatın lütfen.

Gözlerim yanay.

Hürgün Aygün
15.08.2012, 18:28
Hey gidi Jaja.Geldiği gün Süper Kupa finali vardı maç için yoldaydık.Maça 1-2 saat kala da maçta tribüne olacağını öğrenince çok sevinmiştim tam üst katımızdaydı Olimpiyat'ta formalarını imzaladı taraftarın.Üşüyoruz reis.:(

Sibel
15.08.2012, 20:14
Hey gidi Jaja.Geldiği gün Süper Kupa finali vardı maç için yoldaydık.Maça 1-2 saat kala da maçta tribüne olacağını öğrenince çok sevinmiştim tam üst katımızdaydı Olimpiyat'ta formalarını imzaladı taraftarın.Üşüyoruz reis.:(

Üşüme Hürgün:( Metin abine koş :)

Mustafa Umut
15.08.2012, 22:24
Dün gece tramvayda hiç tanımadığım bir zenciye, sırf sana benziyor diye usulca gülümseyip hüzünlendim :(

kürşat61
16.08.2012, 12:06
Mersin ile görüşüyor sanırım öyle dedikodular var

Dua ediyorum inşallah gelir bu futbol olarak bitik ülkeyi hareketlendiirir

Berkan
19.08.2012, 19:06
Özlüyoruz.

Tekke
27.08.2012, 22:55
Jaja

22 mac 14 gol

Alex ve Hagi efsanelerinden sonra sabredilse 3. YILDIZ olabilir

6 sene oynar futbol

TRABZONLA KUMAŞI UYUSAN JAJA HAGİ GİBİ DİKİŞ TUTTURAMADİ DENECEKKEN PARLADI BİZDE AMA ERKEN SÖNDÜRDÜLER

GELMELİ , eski günlere donmeli...

İskender YILMAZ
05.09.2012, 19:37
Zarıl zarıl titriyoruz, buz olduk üşüyoruz Jaja reyiz :(

atigol
05.09.2012, 21:23
jaja nin iyi futbolcu oldugunu kimse inkar edemez ama daha 26 yasinda 15 e yakin takimda oynamis, bizden gittikten sonra bile 3 takim degisitirmis futbolcudan bahsediyoruz... burda sorunun Trabzonspor da olmadigi kesin, keske akilli olsada yeteneklerini butun dunyaya izletebilse

cakalkerem
05.09.2012, 22:32
sercan, batuhan burak, necati de çok takım değiştirdi...ne olmuş ki...

adam edilebilirdi....

nelere göz yumulmadı.....kulüpte...tokatlamalar, baldıza asılmalar içkili gelmeler, karısını dövmeler...hepsi sünger altı edildide jajanın günahı ne?

JAJANIN GÜNAHI NE?

Alican Altunbaş
06.09.2012, 12:16
Yaramaz Çocuk:)

cem1990
06.09.2012, 16:22
Topu kaptırınca aval aval bakışını özledim bea.

zafer6161
06.09.2012, 17:01
üşüyoruz......

Kubilay ŞAHİN
06.09.2012, 19:06
Kahvehaneden esitinler..

- O doba vuran ayağundaki kasun üstinden gecen damarin olayim..

PoWeRLoRD
06.09.2012, 19:27
tayfun cora 10 yıldır bizde istikrar abidesi olarak heykeli dikilmeli..

kürşat61
28.09.2012, 10:31
Nerelerde ya bu deli:)

Sefer A.
03.10.2012, 02:48
Jajàààà
içtugun sarap olayim :p saka saka :D

jojuk
03.10.2012, 04:01
şenol güneş jaja yı o gönderdi
colmana kafayı taktı onuda göndercek
alanzinhoyu geldi geleli ilk 11 de oynatmadı
şenol güneş futbolculara kafayı takmış

Tolga
03.10.2012, 05:57
Yav he he . . .

Uğur Ö.
24.11.2012, 02:08
Hayat belirtisi varmı , nerede bu adam.

Mert Oğuzlu61
24.11.2012, 15:19
fernandez sabaha kadar gece kulüplerinde zıkkımlanıyor, fernandez de disiplin sorunu var, fernandez takımı bozuyor vs.. vs.. çok değil şampiyon olduğumuz seneye dönersek bu adam şimdiki gibi popüler değildi, medyada gideceği yönünde haberler vardı dimi ?

peki şimdi fernandez için neler yazılıp çiziliyor medyada ?

jaja alemci, jaja antrenmana sarhoş geliyor, jaja bilicayla takılıyor, jaja nın disiplin sorunları var vs.. vs.. hooop jaja sezon sonu günah keçisi, rivayete göre çoooookkk büyük bir hata yapmış gönderilme sebebi buymuş, bana göre şampiyonuk kaçınca selçuk felan gidince hoca gaza geldi jaja yıda yollattı ki gerçek budur.

peki bu adam şuan takımda olsa fernandez gibi takımı alır götürür müydü ? götürürdü arkadaş, bal gibide götürürdü, yetenek olarak fernandez den eksisi yoktu orası kesin. bjk medyanın dolduruşuna gelmedi, adamı kadroda tuttu şimdi sefasını çekiyor, biz yolladık adamı boşluğu hala dolmadı dolmayacakta.

Hüseyin Başoğlu
24.11.2012, 15:23
bjk medyanın dolduruşunamı gelmedi hahahahah :D:D

fernandes ispanyada alemci idi bu yüzden kadro dışı kaldı aynı trabzondaki jajanın akibeti gibi...takımıda onu 2 milyon gibi bir paraya sattı bjk ye ....

fernandesle jaja arasındaki tek fark...fernandes burda akıllandı...jaja dahada aptallaştı....her gittiği takımda p.ç muamelesi görüyor şuan sefil halde...eğerki jajada fernandes gibi akıllanıp gittiği takımda muhteşem performans gösterseydi siz haklı olurdunuz ama göstermedi o yüzden boşuna laf etmeye gerek yok ..

Mert Oğuzlu61
24.11.2012, 16:07
eğerki jajada fernandes gibi akıllanıp gittiği takımda muhteşem performans gösterseydi siz haklı olurdunuz ama göstermedi o yüzden boşuna laf etmeye gerek yok ..

31 maç 14 gol (sadece lig) ile oynadı adam, şampiyon takımda burak ve umutla gol yükünü paylaşıyordu. buna rağmen muhteşem performans göstermedi yani jaja sana göre ?

birşey söylüyorsunuz bari destekli söyleyin, komik duruma düşmeyin. ;) muhteşem performans göstermemişmiş. sol ayağına gelen her top aksiyondu heyecandı, kaç tane topçu izlediniz trabzonda jaja gibi ? ondan sonra milletin adamına imrenirsiniz işte, fernandez melek sanki barlardan çıkmıyordu portekiz çetesiyle.

Hüseyin Başoğlu
24.11.2012, 16:30
31 maç 14 gol (sadece lig) ile oynadı adam, şampiyon takımda burak ve umutla gol yükünü paylaşıyordu. buna rağmen muhteşem performans göstermedi yani jaja sana göre ?

birşey söylüyorsunuz bari destekli söyleyin, komik duruma düşmeyin. ;) muhteşem performans göstermemişmiş. sol ayağına gelen her top aksiyondu heyecandı, kaç tane topçu izlediniz trabzonda jaja gibi ? ondan sonra milletin adamına imrenirsiniz işte, fernandez melek sanki barlardan çıkmıyordu portekiz çetesiyle.

önce okuma yazma öğren sonra konuşalım ...

diyorumki bizden sonraki gittiği takımlarda basarılı olmus olsa akıllanmıs olsa siz haklı olurdunuz ama böyle bişi yok adam gittiği her takımda disiplinsizliği yüzünden kadro dışı her gitti yerde olay....akıllanmamış anlıcagın...

düzgün bir okuma anlama olayını hallederseniz sizinle konusuruz...

Mert Oğuzlu61
24.11.2012, 16:53
senİn takiminda bu adam Çatir Çatir oynuyor muydu ?

(.)

;)

Hüseyin Başoğlu
24.11.2012, 16:59
senİn takiminda bu adam Çatir Çatir oynuyor muydu ?

(.)

;)

oynuyordu ama dünyada çatır çatır oynarken disiplinsizlikten yollanan tek futbolcu jaja değil bu mantık yanlış....

ESER
24.11.2012, 17:26
nouma da catir catir oynuyordu. yaptigi bir terbiyesizlik sonrasi paketlendi. jaja'nin sozlesmesinde sadece maca cikar ve guzel oynar mi yaziyormus merak ettim.

fernandez bara gidiyordur dogrudur ama canim sikildi bi portekiz yapayim diyip kafasina gore tuydugunu duymadim hic. bu adami alan her kulup yollamis. herkes yanlis bir jaja dogru

Erbay
24.11.2012, 17:34
Hiç de çatır çatır oynamıyordu. bjk ve satılmışşehir maçlarında yerlerde sürünmesini hiç unutmam. Bu, o zaman Adrian oynasın ya da gelsin damadım olacak özelliklere sahip olsun demek değil. Çatır çatır oynasa zaten önünde kimse duramazdı bu yeteneğin. O kadar alemlerde gezen adam sahada topunu oynayamaz. Ronaldinho bitti bu yüzden Ronaldinho, Jaja kim oluyor. Farklı dünyada yaşıyor böyle futbolcular. Samba, kumsallar falan :)

Mert Oğuzlu61
24.11.2012, 18:12
Hiç de çatır çatır oynamıyordu. bjk ve satılmışşehir maçlarında yerlerde sürünmesini hiç unutmam. Bu, o zaman Adrian oynasın ya da gelsin damadım olacak özelliklere sahip olsun demek değil. Çatır çatır oynasa zaten önünde kimse duramazdı bu yeteneğin. O kadar alemlerde gezen adam sahada topunu oynayamaz. Ronaldinho bitti bu yüzden Ronaldinho, Jaja kim oluyor. Farklı dünyada yaşıyor böyle futbolcular. Samba, kumsallar falan :)

kötü oynadığı maçlarda vardı, olamaz mı ? ama adam şampiyon olduğumuz sene kaç maçta ipten almıştı bizi. bursa olsun, antep gs olsun vs..

satılmışşehir in 2. maçını söylüyorsun galiba ? o maç frikikten bir topu direkte patladı, bir tane topu direği yalayıp dışarı çıkmıştı son dakkalardı, umut a bir pası vardı Allah ın kazması o maç kaç tane gol kaçırmıştı, hele son saniyede barış ataş sağdan ortalamıştı o topa gol diye ayağa sıçradık umutla beraber ama sonucu biliyorsunuz... şikeci şerefsizler 10 kişi savunma yapmıştı o maç...

keşke bjk lilerde fernandez de kim oluyor deyip yollasaladı adamı. şimdi orta sıralarda takılırlardı... rakip olamazlar dediğimiz takım bizden iyi durumda :) kilit oyuncularıda fernandez.

ESER
24.11.2012, 18:31
kötü oynadığı maçlarda vardı, olamaz mı ? ama adam şampiyon olduğumuz sene kaç maçta ipten almıştı bizi. bursa olsun, antep gs olsun vs..

satılmışşehir in 2. maçını söylüyorsun galiba ? o maç frikikten bir topu direkte patladı, bir tane topu direği yalayıp dışarı çıkmıştı son dakkalardı, umut a bir pası vardı Allah ın kazması o maç kaç tane gol kaçırmıştı, hele son saniyede barış ataş sağdan ortalamıştı o topa gol diye ayağa sıçradık umutla beraber ama sonucu biliyorsunuz... şikeci şerefsizler 10 kişi savunma yapmıştı o maç...

keşke bjk lilerde fernandez de kim oluyor deyip yollasaladı adamı. şimdi orta sıralarda takılırlardı... rakip olamazlar dediğimiz takım bizden iyi durumda :) kilit oyuncularıda fernandez.

jajanin devre arasinda cekip gitmesi bile kovulmasi icin yeterli sebep. kimse armadan buyuk degildir ve tonla para aliyorsa esek gibi idmanina cikacak, calisacak.kimse ona icki iciyor diye tepki gostermedi, takim kamp yaparken kendine kafa izni verecek kadar sorumluluk sahibi olan ve kulubu gram iplemis bir adamin kovulmasinindan daha dogal bir durum olamaz.bu adami kovan tek kulup Trabzonspor degilse bunun sorumlusu jajadir.

mudurun sana bugun ise gelmek zorundasin diyecek sen canim istemiyor gelmiyorum diyeceksin sonra kovulunca mudur haksiz, sen hakli olacaksin, oyle bir memleket yok..

Vkgz
26.11.2012, 19:08
Jaja çok maçımızı tek başına çevirdi ama çok disiplinsizdi

MuratJ
26.11.2012, 22:39
tekrar ediyorum Trabzonspor için jaja > şenol güneşx99999999999

Sefa
26.11.2012, 22:57
Bu akşam 1 şişe viski içip tek başına sahaya çıksaydı bizi yenerdi..

Mert'
01.12.2012, 18:17
Gidişine en çok üzüldüğüm futbolcu hala çok seviyorum kendisini..

Alihan Ertürk
01.12.2012, 20:14
Eski takımı Metalist ile anlaşabilirmiş yakın zamanda.

Tarık Talşık61
06.12.2012, 11:53

He tamam he Jaja çatır çatır oynamıyordu Umut oynuyordu birde burda yönetici olmuşsunuz...

Gelmiş 2 maç yazmış kötü oynadı diye git izle Eskişehir maçında yaptığı combo çalımları direkten dönen toplarını.

Jaja en az 5-6 maçı tek başına almıştır o sene.

Kasımpaşa, Bursa, Gs (burak ile), Gaziantep,Manisa lig, Manisa kupa.

Bunlar en özel performanslarını sergilediği maçlar ben Jaja'dan başka tek başına maç alan bir adam hatırlamıyorum. Jaja olmasa 82 değil 62 puan toplardık o sene ki zaten 2010 senesi başına baktığımızda tek adam akıllı transfer Jaja idi.2009'da takım yerlerdeydi ligde.

Yani Jaja etkisi tek başına 20 puan toplamaktır istediğiniz kadar yırtının Jaja bir efsanedir. Hemde 30 maç bile oynamadan.

Mollasalihoğlu
06.12.2012, 13:16
Ligin 25. haftasında kaçmak isteyen efsane :)

Tayfun
06.12.2012, 13:24
Jaja çok maçımızı tek başına çevirdi ama çok disiplinsizdi

Doğrudur.

Birde disiplinli olup sahada hiçbir şey yapamayanlar vardı ki hala var, Jaja kalsaydı disiplinsizlik yapsaydı yine tek başına maç çevirseydi keşke. . .

Mollasalihoğlu
06.12.2012, 13:25
Jaja kalsaydı .

Anahtar bu işte. Takımda dursaydı kalacağının hiçbir zaman garantisi yoktu.

marcusjava
06.12.2012, 14:02
Eski takımı Metalist ile anlaşabilirmiş yakın zamanda.

ordan da biz alsak keşke.

Mert Oğuzlu61
06.12.2012, 14:25
Ligin 25. haftasında kaçmak isteyen efsane :)

Anahtar bu işte. Takımda dursaydı kalacağının hiçbir zaman garantisi yoktu.

http://www.futbolistan.net/trabzonspor-jaja-sampiyon-brezilyali-4213809.htm

19 ekim 2010

Jaja, geldiği günden bu yana taraftarların kendisine büyük destek verdiğini vurgulayarak, “Attığım bu golleri taraftarımıza armağan etmek istiyorum. Onların desteği çok büyük. Devamı da gelecek. Takımın performansı da giderek üst düzeye taşınacak ve hep birlikte bu takımı başarılı noktalara taşıyacağız” yorumunu yaptı.

Trabzon’da mutlu bir yaşantı sürdüğünü anlatan Jaja, “Trabzon’da mutluyum ancak şurası çok açık; takım iyi sonuçlar alıp, biz iyi olduğumuz zaman buradaki hayatımız hem benim hem de diğer arkadaşlarımız için çok belirgin bir şekilde kolaylaşıyor. Öncelikli hedefim Trabzonspor’u kendimle birlikte yukarılara taşımak. Kısa vadede burada yapmam gereken çok şey var” dedi.

yederli mi ? :)

bu arada fernandez geçen hafta barda sevgilisi olan bir bayana içip içip sulanmış, sonunda dışarı çıkarılmış. dağıtmış yani sizin anlayacağınız.

hee bunu niye söyledim, elinde içki kadehi bilicayla pozlar veriyor alanzinho yu evine çağırıp eğleniyorlar içiyorlar diye, ''yıldız oyuncuyu idare etme sıkıntısı'' olduğu için kulüp tarihinin en yetenekli yabancısını bir çırpıda silen bir hocamızın olduğunu düşünürsek, acaba aybaba fernandez e bu rezilliğinden ötürü ne tepki koymuştur diye düşünüyorum, yada bu konu hakkında çekip kenara konuşmuş mudur acaba ???

insan merak ediyor; teofilo, egemen, selçuk, engin, jaja, burak(evladıydı bide) colman felan... var mı unuttuğum başka bir isim ? hee son olarak janko :)

hepsi mi tesadüf diyede düşünüyor insan... haksız mıyım ? niye takım için önemli olan isimler bir bir ayrılıyor, niye ağırlığını koyamıyorsun, niye özel oyuncuları tutamıyoruz takımda, niye hepsiyle sıkıntı oluyor, niye bla bla bla blaaa...

Mollasalihoğlu
06.12.2012, 14:39
Yeterli değil.

2010-2011 sezonu (hani şampiyon olduğumuz) sezon 20. hafta oynanan maçta önce "ben Brezilya'ya gidiyorum, dönmeyeceğim" dediğini, ilk önce hocanın, sonra da futbolcuların konuşarak zor ikna ettiğini de anlatsın bir röportaj yapıp..

Bu adamla mı yola çıkacaktık??

Benim izlediğim belki de en yetenekli TS oyuncusuydu.. Ama gerçekler de bunlar.. Sizin taptığınız takıma adamın bakış açısı sadece € $ TL şeklinde.. bu normal ama en azından sana bunu sağlayanlara saygın olur..

Emirhan Makul
06.12.2012, 14:45
Özlenmesi gereken eski kız arkadaşlarımı bile senin kadar özlemiyorum be reyis, bir rüya gibi geldin geçtin, içimizde yarasın.

Kubilay ŞAHİN
06.12.2012, 14:55
Her gece rüyama giren tek futbolcusun..

Tolga
06.12.2012, 15:44
Her gece rüyama giren tek futbolcusun..

Hocam nasıl fantazilerin var :D Empati kurmakta zorlanıyorum :) :) :)

cakalkerem
06.12.2012, 15:59
Jaja gönderildi,
teofilo kaçtı....
Alan sorunsuz ama oynatılmıyor
adrian oynamak için 5-6 ismin sakatlanması gerekti....
Henrique oynatılmıyor
jebrin..alındaı güngören maçı dışında oynatılmadı
Brüss....gelmeden gittii....
colman sıkıntılı
zokora----geç geldi
bamba--sakatmış sorunluymuş...
celutska---nerede olduğu belli değil....
volkan---sorunlu kadro dışı
yatta sorunlu kadro dışı
olcan sorunlu oynatılmadı
fatih tekke---sorunluydu gönderildi geri alınmadı
AMA
HALİL 1 NUMARA....

Emirhan Makul
06.12.2012, 16:07
http://img-ntvspor.mncdn.com/C/I/102/jaja_0KH7J.jpg

Ne mektup geliyor ne haber senden
Söylede bilelim bıktın mı bizden
Her atağın kontraya kalktığı yerden
Egzantirik çalımların doğuyor gecelerime

Yenilmez istanbulun takımlarından
Geçilmez defansları bu futbolcularlan
Yaptığın o inceeee aşırtmalardannn ( x 2)
Gollerin doğuyor gecelerime (x 2)

Çileli doğmuşun zaten ezelden
Halil altıntopa alıştım ne gelir elden
Defansın arasına baktığın yerden ( x 2)
Kavisli pasların doğuyor gecelerime ( x 2)

Faruk BERBER
06.12.2012, 16:28
asdsgasdfrtsd :D

Helal olsun Emirhan, türk sanat müziğine de el attın sonunda ;)

Trabzonspor 61
06.12.2012, 16:29
Nerdesin Reyiz.

Erbay
06.12.2012, 18:21
He tamam he Jaja çatır çatır oynamıyordu Umut oynuyordu birde burda yönetici olmuşsunuz...

Gelmiş 2 maç yazmış kötü oynadı diye git izle Eskişehir maçında yaptığı combo çalımları direkten dönen toplarını.

Jaja en az 5-6 maçı tek başına almıştır o sene.

Kasımpaşa, Bursa, Gs (burak ile), Gaziantep,Manisa lig, Manisa kupa.

Bunlar en özel performanslarını sergilediği maçlar ben Jaja'dan başka tek başına maç alan bir adam hatırlamıyorum. Jaja olmasa 82 değil 62 puan toplardık o sene ki zaten 2010 senesi başına baktığımızda tek adam akıllı transfer Jaja idi.2009'da takım yerlerdeydi ligde.

Yani Jaja etkisi tek başına 20 puan toplamaktır istediğiniz kadar yırtının Jaja bir efsanedir. Hemde 30 maç bile oynamadan.

Umut ne alaka ya hey Allah'ım :) Eskişehir maçında orta sahada iki çalıma tav olmuşsun.

Yıldız futbolcudan beklentin büyük olur, planlamanı ona göre yaparsın. Ben Jaja'nın kendini zorlayıp en fazlasını verdiğine inanmıyorum. Çok rahat daha iyisini yapabilirdi. Jaja'nın aldığı maçları kim inkar edebilir. Ama adam canı istemediği zaman oynamadı. Resmen oynamadı. Çalıma girdi, top kaptırdıktan sonra yerlere baktı, salladı. Sen veya ben Eskişehir maçından sonra hayatın anlamını sorgularken o kim bilir ne yaptı. Direkten topu dönmüş diyorsun ki duran top o. 90 dakikaya bak sen. O maçta beş kuruş top oynamadı. Jaja kötü oynadığı maçları da alacak çapta bir adamdı ama "maçları almayı, iyi oynamayı" ne ile ikame etti siz düşünün. Ya ben şunu şunu yapmazsam daha iyi oynarım diyip fedakarlık yaptı mı sizce? Onu da yaparım topumu oynarım dedi gördük sonunu.

61.000 kişinin önünde İBB maçında da oynamadı, belki de en kötü maçı oydu. Hayretler içerisinde kalmıştım, demiştim herhalde devre arası gidecek.

Jaja'nın ne zihniyette olduğu şimdi ne yaptığından belli. Sönüp gidiyor işte.

ESER
07.12.2012, 08:42
efsanelik patentini arkadas veriyor galiba...

senin efsanen hemserim, benim degil.

ESER
07.12.2012, 09:03
formasina kufreden bi adami bas taci yaparlar, sonra da kutsal formamiz, durusumuz falan da filan...

top iki direk arasindan gecsin de nasil gecerse gecsin diye dusunseydim Trabzonsporlu degil istanbul saksakcisi olurdum

yetenekliymiste bilmem ne kadar gol atarmista... o arkadasin giydigi forma pacavra degil Trabzonspor formasi... ben kahrolurken sampiyonlugum calinirken iki de bir kafana gore ..tir olup basip gidersen adami da boyle ...tir ederler....

gonderenlerin eline saglik... baskanin elestirmeyip destekledigim nadir icraatlarindan bu kovma isi..

Faik Yılmaz
07.12.2012, 09:17
dan dun top oynadığımız bu sezon gözlerimizin pası silinsin biraz......

http://www.youtube.com/watch?v=cpZkxyIRPXI

onur_alabuga_61
07.12.2012, 14:09
@JajCoelho adamın resmi twiter adresinde arka fonu trabzonspor formalı :D

Mert Oğuzlu61
08.12.2012, 00:50
formasina kufreden bi adami bas taci yaparlar, sonra da kutsal formamiz, durusumuz falan da filan...

top iki direk arasindan gecsin de nasil gecerse gecsin diye dusunseydim Trabzonsporlu degil istanbul saksakcisi olurdum

yetenekliymiste bilmem ne kadar gol atarmista... o arkadasin giydigi forma pacavra degil Trabzonspor formasi... ben kahrolurken sampiyonlugum calinirken iki de bir kafana gore ..tir olup basip gidersen adami da boyle ...tir ederler....
gonderenlerin eline saglik... baskanin elestirmeyip destekledigim nadir icraatlarindan bu kovma isi..

kim formaya küfür etmiş ? jaja mı ? ...... :)

sanki iki hafta üst üste maça çıkmayan, her hafta huzursuzluk çıkaran, teofilo gibi çanta bavul toplayıp şehri terk eden, istikrarsız, takıma faydasız bir adamdı bu adam. ibb maçı öncesi evet noel sebebiyle erkenden gitmek istedi, colman da o maç bilerek kart gördü cezalı duruma düştü hatırlarsanız (yanlış hatırlamıyorsam bu maçtı, karabük maçına çıkmamıştı jaja)

bu adam nihayet tatilinden döndü, trabzon a geldi antrenmanda topla azıcık oynadı ısındı 2 gün sonra manisa maçında manisaya tek başına tecavüz etti, ee hadi bunuda açıklayın ?

ben adamın saha içinde yaptığına bakarım, saha içinde beni mutlu etsin, takımımı alsın götürsün maçtan sonra duşunu alsın çeksin gitsin dışarda yediği haltlar beni İL Gİ LEN DİR MEZ. fernandez in yediği haltlara göz yumuluyor, hadi satsana disiplinsiz diye fernandez i ? bjk seyircisi bizimki gibi koyun değil, aybaba maybaba dinlemez isyan çıkarırlar.

melo örneği mesela, adam riera nın gözünü patlattı ikiside takımda yanyana oynuyor geçen sene şampiyon oldular bu sene CL de başarılı oldular ligde yine şampiyon olacaklar. terim enayi mi en iyi adamını kıytırık bir topçusunu dövdü diye takımdan sattırıp taraftarı karşısına alacak ? eee bu işler böyle, millet şenol hocayı şuan niye eleştiriyor, takım kuramıyor, iyi oyuncuları elinde tutamıyor, transfer yapmayı beceremiyor, yıldız oyunculara tahammül edemiyor vs.. vs.. yalan mı bunlar ?

ESER
08.12.2012, 09:21
@mert oguzlu61
her takimdan kovulan bir adam iste nihayetinde. aciklamasi bu.. milyon para alacak dingonun ahiri gibi takilacak, oyle bir memleket yok dunyada. oyle yaparsan koyarlar kapinin onune.. neymis tek basina mac almismis..mustafa yumlu, alanzinho da mac kurtardi, ne yapsin simdi bu adamlar.. memleketi terk edip kafa izni mi versinler kendilerine.. herif giydigi formayi sallamamis, istisnasiz gittigi yer takimdan kovulmus bunu bi acikayin. her takimdan kovulmus bir adami melek gosterme romantizmi neden?

hani sorumsuz bir adam oldugunu bilmesek adam forma askiyla yanip tutusurken zorla aglaya aglaya gonderildi sanacagiz. bu adam defalarca gitmek icin ariza cikardi ve biletini kestiler... ne yani yetenekli diye her yaptigina eyvallah mi denecek?saglik olsun diye spor mu yapiyor da millet kamptayken idmandayken aga caninin istedigini yapacak.. ? cani istediginde gelsin oynasin dusunu alsin gitsin:) iyiymis..

fernandezin yada melonu kendilerine kafa izni verip kayiplara karistigini duymadim bu gune kadar.. kulubun gitme diyorsa gitmeyeceksin.. para karsiligi isini yapmakla mukellef bir adamsin en nihayetinde.. karabuk macindan sonra sehre bile gelmek istemeyen bir adamin kovulmasi gayet normal ki bu masum gariban melek ilk defa kovulmuyor bir yerlerden...

demir
08.12.2012, 12:17
jaja artık bızım oyuncumuz degıl hala onu kunasmak bence bır ıse yaramaz gıden gıttı bız artık ısımıze bakalım..

Mert Oğuzlu61
08.12.2012, 20:49
fatih tekke de idmanları sallamıyordu ona bakarsan, idmanları ciddiye almıyormuş evet tembellik yapıyormuş ama adam bir şişe jack daniels devirse sahaya çıksa bizim tüm takımı top yapar oynar, kadroda yıldıza benzer birşey yok biz öyle kolay kolay kaliteli topçu bulamıyoruz jaja gibi topçuları bu kadar kolay kaybetmemeliyiz, 40 yılın başı adam gibi kadro kurduk onuda yönetim hoca el ele verdi karabük maçından sonra giden gidene, yerliler sattı takımı defolup gittiler hoca gaza geldi hazır tüm kadro gidiyor jaja yı da temizleyeyim dedi sattırdı adamı.

melo ve fernandez in kafa izni yapmadığını söylüyorsun, melo efendi 3 ay kafa izni yaptı yaz boyunca tatilini yaptı ? fernandez in jaja dan kalır yanı yok zaten... jaja kafa izni yaptı diyorsun, noele erken çıkacağım diye gitmedi mi bu adam ? hangi maçları kaçırdı ? ibb ve karabük maçlarını. ee sonra ? bende hatırlamıyorum jaja nın öyle kafasına göre basıp gittiğini, noel için erkenden gitmesi dışında bir vukuatı var mıydı bu adamın ''futbol'' anlamında ?

Berkan
08.12.2012, 21:24
Saha içerisinde formasının hakkını sonuna kadar vermiştir. Birileri gibi on sene yedekte oturup milyon dolarlar kazanmamıştır.

ibrahim
09.12.2012, 02:43
27 yasina gelmis adam. Akillanmistir belki?? Alsak nolur takima?? :D

ESER
09.12.2012, 09:33
fatih tekke de idmanları sallamıyordu ona bakarsan, idmanları ciddiye almıyormuş evet tembellik yapıyormuş ama adam bir şişe jack daniels devirse sahaya çıksa bizim tüm takımı top yapar oynar, kadroda yıldıza benzer birşey yok biz öyle kolay kolay kaliteli topçu bulamıyoruz jaja gibi topçuları bu kadar kolay kaybetmemeliyiz, 40 yılın başı adam gibi kadro kurduk onuda yönetim hoca el ele verdi karabük maçından sonra giden gidene, yerliler sattı takımı defolup gittiler hoca gaza geldi hazır tüm kadro gidiyor jaja yı da temizleyeyim dedi sattırdı adamı.

melo ve fernandez in kafa izni yapmadığını söylüyorsun, melo efendi 3 ay kafa izni yaptı yaz boyunca tatilini yaptı ? fernandez in jaja dan kalır yanı yok zaten... jaja kafa izni yaptı diyorsun, noele erken çıkacağım diye gitmedi mi bu adam ? hangi maçları kaçırdı ? ibb ve karabük maçlarını. ee sonra ? bende hatırlamıyorum jaja nın öyle kafasına göre basıp gittiğini, noel için erkenden gitmesi dışında bir vukuatı var mıydı bu adamın ''futbol'' anlamında ?

basit birsey sordum.

bu arkadas neden gittigi her yerden kovulmus? herkes haksiz bi kendisi mi masum?

alper*
09.12.2012, 09:55
basit birsey sordum.

bu arkadas neden gittigi her yerden kovulmus? herkes haksiz bi kendisi mi masum?

Yanlış bilgi vermeyelim. Her yerden kovulmuş adam kendisinin farkında varıldıktan sonra iki tane 4.500.000 milyonluk transfer yaptı.

ESER
09.12.2012, 11:42
Yanlış bilgi vermeyelim. Her yerden kovulmuş adam kendisinin farkında varıldıktan sonra iki tane 4.500.000 milyonluk transfer yaptı.

jaja topcu degil,kotu futbolcudur demedim., degesizdir de demedim..kalitesini sorgulamiyorum. neden her yerden gonderiliyor, kovuluyor , gonderenlerin alayi suclu da bir kendisi mi masum diye sordum. sorumun cevabi jajanin piyasa degeri nedir, kac para eder degil. bu sorunun neresinde verilen yanlis bir bilgi var?

alper*
09.12.2012, 11:58
Soru yanlış o zaman abi :) Çünkü bir adam kovulursa sözleşmesi karşılıklı feshedilir alacakları ödenir gönderilir. Böyle bir adamın üzerine söylediğim miktarda parayı alıyorsan onu kovmuyorsundur satıyorsundur.

Mollasalihoğlu
09.12.2012, 12:04
Soru yanlış o zaman abi :) Çünkü bir adam kovulursa sözleşmesi karşılıklı feshedilir alacakları ödenir gönderilir. Böyle bir adamın üzerine söylediğim miktarda parayı alıyorsan onu kovmuyorsundur satıyorsundur.

Jaja'nın ederi Umut Bulut kadar görüldüğü üzere.. .)

ESER
09.12.2012, 12:21

soruda bir yanlislik yok. ederi olan bir adami bedava gondermeye sadece kerizlik denir. benim sorumun ne oldugu ortada. cevabi da basit.. bu adam ( hadi kovulma degilde gonderilmis diyelim) neden surekli satilmis, gonderilmis... butun kulupler enayi, mazlumu ezen gaddar ve haksiz da bir jaja mi hakli.. soru simdi daha net sanirim. hirsizin hic mi sucu yok?

Y.Çuvalcı61
09.12.2012, 12:33
Eser karaca

Renkdaş herkese,herşeye cevap vermişsinde kendi gözünde birazda jajanın açıklamaları dinleyip yazsan net görebilirsin yaptığı transferleri!!!
Diyorsinki gitti 2 transfer daha yaptı yok dikiş tutturamadı
1.si sen adamı arabistana gönderdin trabzonan'da yaptıkları hoş bakılmayan adama artabistanda nasıl hoş görsünler???
2. si adam döndü gitti ülkesine orda kendini bulması için gitti ve bulduda sonra yine avruyapa dönmek istediğini dile getirdi,o yüzden klübüyle sıkıntılar yaşadı...
Olaylar böyleyken şimdi tek suçlu jaja'mı???
çok komiksin renkdaş hocayı savunmak için bu kadar kör olmayın komik oluyosunuz...:rolleyes:

Emrah Akcagöz
09.12.2012, 12:46
soruda bir yanlislik yok. ederi olan bir adami bedava gondermeye sadece kerizlik denir. benim sorumun ne oldugu ortada. cevabi da basit.. bu adam ( hadi kovulma degilde gonderilmis diyelim) neden surekli satilmis, gonderilmis... butun kulupler enayi, mazlumu ezen gaddar ve haksiz da bir jaja mi hakli.. soru simdi daha net sanirim. hirsizin hic mi sucu yok?
Jaja 4,5 milyon €'ya gitti yanlış hatırlamıyorsam (yani 300 bin € kar ile). Bu dediğiniz Selçuk İnan için geçerli.

ESER
09.12.2012, 12:47
Eser karaca

Renkdaş herkese,herşeye cevap vermişsinde kendi gözünde birazda jajanın açıklamaları dinleyip yazsan net görebilirsin yaptığı transferleri!!!
Diyorsinki gitti 2 transfer daha yaptı yok dikiş tutturamadı
1.si sen adamı arabistana gönderdin trabzonan'da yaptıkları hoş bakılmayan adama artabistanda nasıl hoş görsünler???
2. si adam döndü gitti ülkesine orda kendini bulması için gitti ve bulduda sonra yine avruyapa dönmek istediğini dile getirdi,o yüzden klübüyle sıkıntılar yaşadı...
Olaylar böyleyken şimdi tek suçlu jaja'mı???
çok komiksin renkdaş hocayı savunmak için bu kadar kör olmayın komik oluyosunuz...:rolleyes:

metalist niye gondermis peki..

komik olmayan sen bunu da aciklarsan sevinirim.

jaja gitmek istemeye istemeye gonderilmis, zorla cani kadar sevdigi formasindan koparilmistir, eminim... hoca moca degil benim derdim jaja meselesinde..
kamyon para alicaksin, ustune birde pispislanacaksin.. mecbur mu millet trip kapris cekmeye? benim catir catir sampiyonlugumu calan serefi carsi pazara dusmus bir takimin oyuncusu ile sampiyinlugun en kritik doneminde verdigi o resim bile gonderilmesi icin yeterli sebep. jajanin aciklamalarina itibar ederken jajanin cikardigi arizalar ilgili haberleri pas gecmek komik degilmis pek.. nouma elini donuna attigi ici kovuldu bjkden..futbolcuysan haddini bileceksin.. kimse formadan buyuk degil

volkan_627
09.12.2012, 13:46
bu işi uzatmanın anlamı yok. jaja disiplini ön plana almak isteyen( alabilen demiyorum) hocalarla çalışamaz. jaja futbol oynamayı seviyor ve bundan zevk alıyor. ama adamın bu işten kariyer yapmak, kendini çok üst yerlere taşımak gibi bir düşüncesi yok. sadece zevk aldığı için futbol oynuyor. iyi de para kazanıyor geri kalan zamanlarında da kendi hayatını yaşıyor. eğer jaja trabzonspor a gelirse bırakacaksın adam hayatını yaşayacak. sahaya çıktığında zaten zevk aldığı işi yapıyor. çok çalışmak gibi bir derdi yok.

dolayısıyla önünde 2 seçenek var.

1) jaja yı kasmayacaksın. adam sahaya çıktığında zaten döktürüyor. idmanlarda da öylesine varolacak. diğer zamanlarında yiyip, içip, keyfedecek.
2) jaja yı takımında tutmayacaksın....

hangisinin kabul edersen... bizimkiler 2. şıkkı kabul ettiler ve sonuç bu...

hiç bir teknik direktör, hiç bir yönetici jaja dan işine sağdık, çalışkan bir futbolcu yaratamaz. bunu bilecek ve ona göre davranacaksın.....

Mert Oğuzlu61
09.12.2012, 14:50
metalist niye gondermis peki..

önceki soruları yukarda cevaplamışlar, metalist niye gönderdi diye soracak olursan, bunun cevabı ''disiplinsizlik'' değildir, bundan gayet eminim çünkü adamı shaktar donetsk te istiyordu, lucescu jaja trabzon a imza atınca neler demişti, unuttunuz mu ? yada biliyor musunuz ? adamlar daha fazla para vermesine rağmen rakiplerine satmamak için bize sattılar jaja yı, herkes biz değil tabi. bu adam metalistte disiplinsiz bir topçu izlenimi verse lucescu gibi kurt bir hoca niye jaja için 10 milyon dolar teklif etsin metaliste ?

Trabzonspor 61
09.12.2012, 14:52
Her zaman söyledim bu adam efsane olabilirdi bizde.

Mert Oğuzlu61
09.12.2012, 15:07
Her zaman söyledim bu adam efsane olabilirdi bizde.

terim kaka maka diyorda gidip şu jaja da aldıracak diye korkuyorum. öyle bir his var içimde bu adam sanki birkez daha Türkiye ye gelecek ama bu kez yolu bizansa düşecek gibi...

fiyatıda düşük 2 milyondan fazla etmez gibi değeri iyice düşmüş. brezilya da kalmaz zaten orda kiralık diye biliyorum, araplardada kalmaz direk satarlar jaja yı. ahh keşke ahh keşke...

___________colman____alper

_____xgökdenizx_____jaja_______olcan

_________________janko

jaja + alper + kaliteli efektif bir sağ kanat oyuncusu bize şampiyonluğu getirir.

aslında çarpılı yere gökdeniz de olabilir, neden olmasın ?

ESER
10.12.2012, 13:57
önceki soruları yukarda cevaplamışlar, metalist niye gönderdi diye soracak olursan, bunun cevabı ''disiplinsizlik'' değildir, bundan gayet eminim çünkü adamı shaktar donetsk te istiyordu, lucescu jaja trabzon a imza atınca neler demişti, unuttunuz mu ? yada biliyor musunuz ? adamlar daha fazla para vermesine rağmen rakiplerine satmamak için bize sattılar jaja yı, herkes biz değil tabi. bu adam metalistte disiplinsiz bir topçu izlenimi verse lucescu gibi kurt bir hoca niye jaja için 10 milyon dolar teklif etsin metaliste ?

kendin yazmissin. shaktar 10 vermis ama ligdeki rakibine satmaktansa cok daha dusuk bir meblaya bize satmislar. demekki bir sekilde satip kurtulmak istemis. 10 milyona rakibine satmadigi bir oyuncuyu kadrosunda tutmak yerine bizim cok daha dusuk fiyat onermemize ragmen bize satmasinin baska da bir aciklamasi olamaz. memnun degilmis ki elden cikarmis. derdi para olsaydi 10 milyona satardi 4 milyona satmak yerine ki dertleri para degilmis senin de yazdigin gibi.

kendisinin yeteneklerine yonelik en ufak olumsuz bir elestiri yapmadim simdiye kadar. yetenekleri ortada ama boyle bir yetenekle nedense ciddi futbol ligleri ilgilenmemis. basit liglerin buyuk topcusu olmasinin sebebi de buyuk kuluplerin kaprisli hocalarinin bu buyuk futbolcuyu kiskanmalari degildir sanirim..
10 milyonlar eden bir adami farkedemeyecek kadar enayi de degillerdir..

alper*
10.12.2012, 15:12
bu işi uzatmanın anlamı yok. jaja disiplini ön plana almak isteyen( alabilen demiyorum) hocalarla çalışamaz. jaja futbol oynamayı seviyor ve bundan zevk alıyor. ama adamın bu işten kariyer yapmak, kendini çok üst yerlere taşımak gibi bir düşüncesi yok. sadece zevk aldığı için futbol oynuyor. iyi de para kazanıyor geri kalan zamanlarında da kendi hayatını yaşıyor. eğer jaja trabzonspor a gelirse bırakacaksın adam hayatını yaşayacak. sahaya çıktığında zaten zevk aldığı işi yapıyor. çok çalışmak gibi bir derdi yok.

dolayısıyla önünde 2 seçenek var.

1) jaja yı kasmayacaksın. adam sahaya çıktığında zaten döktürüyor. idmanlarda da öylesine varolacak. diğer zamanlarında yiyip, içip, keyfedecek.
2) jaja yı takımında tutmayacaksın....

hangisinin kabul edersen... bizimkiler 2. şıkkı kabul ettiler ve sonuç bu...

hiç bir teknik direktör, hiç bir yönetici jaja dan işine sağdık, çalışkan bir futbolcu yaratamaz. bunu bilecek ve ona göre davranacaksın.....

Tespitlerinize katılıyorum. Ama sahada memur kafasında ve itaatkarliğinde futbolcular görmek isteyenler için kabul edilemez şeyler söylediniz :)

Y.Çuvalcı61
10.12.2012, 20:51
Yok argadaş yokkk bu ... yiyen klübün neden böyler entirikalar içinde olduğu,neden iç çekişmeler kıskançlıklar ne türlü oyunlar ne türlü taraftar profilleri ne ararsan var şu jaja sayfada...
Bu taraftara şapkadan tavşan çıkaran adam bile olsa derler'ki goca şapkadan bende tavşan çıkarırım mühim olan iğne değilinden çıkarmak ve bunun gibi birsürü saçmalıklar söyleyerek illaaa bi bahaneler bulacaktır,
Sizin savunduğunuz düz mantık elinizde altın yumurtlayan bir tavuk var fakat tavuk kapılara sıcıyo diye tavuğu kümesten kovuyosunuz bunun gibi birşey... neyse sizin dediğiniz olsun kendinizi kandırmaya devam edin...
Sizin çok beğendiğiniz hocanın''disiplinli''topçularınla ortaya çıkan sonuçlar belli... varsın jaja içkisini içsin ister baronilen ister bilicalan umrumda olmaz,adam şikemi yaptım o maçta maçı mı sattı???
Ayrıca bayılıyorum bu şehirde yaşananlardan bi haberi olmayan insanlara öylee uzakk yerlerden yazmalarına inanılmaz bizim görmediğimiz tespitleri yapmasına!!!
Renkdaşş bu klüpte,onun gibi niceleri vardı,hatta üstün performansından dolayı derbi maç sonrası havalimanından takımdan alınarak taraftarların alem yaşattığı oyuncular bile vardı... selametle

Tansu Onur Erdoğan
10.12.2012, 23:20
kısaca sunu diyelim anlasalım,,,,jaja trabzonsporda oynamıs en yetenekli futbolcuydu,,,acık net,ondan daha iyiside gelmez

ESER
11.12.2012, 08:46
@Y.Cuvalci61

ben Trabzondayim herseyin kralini ben bilirim gibi ucuz varyatalara gerek yok. Trabzonda yasayip her gelenin boynuna kaskol takan, siyasete tribunde sozculuk yapanlarin da varligi ortadayken ustelik.

en ufak olayda milletinTrabzonsporlulugunu sorgulayacak kadar yakindan nokta atisi tespitler yapan kisilerin varliginin etkilerini goruyoruz yillardir. herkes herkesten daha iyi Trabzonsporlu oldugu icin her apartmanin bir yoneticisi bir de taraftar grubu var demekki....ic cekisme entrikadan bilmem neden beslenecek adam beslendigi, arpalandigi yerde yasar. .taaaa bilmem nerede memleketinden uzakta degil.. sirf seninle ayni dusunmuyor diye insanlara kulp takmaya calisman pek basarili bir tespit olmamis, bunu da belirteyim..

yazmissin ya yukarda, entrika, kiskanclik bilmem ne... ne ararsan var bu sayfada diye.. gocuntum yok ve rahatim ama yine de bunu yazmayi bir borc bilirim.. oyle kime uc kurusa adamlik eden, kime uc kurusa borazanlik eden varsa, her kim oyle ucuz ve satilmis ise taa serefini...

insanlari yaftalamaya calismak yerine fikirlerini yaz sadece ki birbirimize olan saygimiz azalmasin. Ben Trabzondayim benim goremedigimi sen mi goreceksin demeye getirmek cok ucuz ve bir o kadar da degersiz. ben uzaktayim bilmiyorum da seni yonetim kurulu toplantilarina mi aliyorlar? yazilani cizileni soyleneni Trabzonda duyman seni ayricalikli, herseyin hasini goren ve analiz edebilen sagduyulu, ornek ve her soyledigini tartismasiz dogru taraftar modeli mi yapiyor? neymis peki bu adamin gonderilmesi meselesi?.. yerinde yasayarak, sahit oldugun olaylarin ic yuzunu anlat ve aydinlat bizi? disiplinsiz oldugu icin gonderildigini ve bu sebepten oturu gonderenlere kizmayan benim ve benim gibi dusunenleri aydinlat lokal bilgilerle bezenmis tespitlerinle.. bizim goremedigimizi taaaa uzaklardan gorup degerlendirme yapanlar diye kucumsedigin insanlardan fazla somut ne biliyorsun merak ettim dogrusu..

ESER
11.12.2012, 11:05
Tespitlerinize katılıyorum. Ama sahada memur kafasında ve itaatkarliğinde futbolcular görmek isteyenler için kabul edilemez şeyler söylediniz :)

memur kafasinin ne oldugunu da anlayamadik yillardir,, neymis bu meshur memur kafasi acaba.. butun memurlar ayni tornadan cikiyor ve ayni zihniyete sahip oluyorlar demekki.

itaatkar olmayan futbolcu... cok fantastik ve karizmatik geliyor kulaga da kamyon yukuyle para alan adam pasa pasa itaat edecek kurallara ve soylenenlere.. itaatkar olmasini istemek suc, itaatkar olmamasi karizma ve ayricalik..

Mollasalihoğlu
11.12.2012, 12:49
Lig devam ederken ben sıkıldım gitmek istiyorum diyen adam asi ama yararlı adam, diğerleri memur :)

Mert Oğuzlu61
11.12.2012, 14:59
Lig devam ederken ben sıkıldım gitmek istiyorum diyen adam asi ama yararlı adam, diğerleri memur :)

kaynak ? delil ? kanıt ? (noel için erken gitmesi dışında, bunu örnek vermeyiniz)

gidecem diyen adam zaten bavulu valizi toplar teofilo gibi çeker gider. dimi ? adam son maça kadar oynadı mı, oynadı. golde attı hatta karabük e, yanlış hatırlamıyorsam. :)

Mollasalihoğlu
11.12.2012, 16:02
kaynak ? delil ? kanıt ? (noel için erken gitmesi dışında, bunu örnek vermeyiniz)

gidecem diyen adam zaten bavulu valizi toplar teofilo gibi çeker gider. dimi ? adam son maça kadar oynadı mı, oynadı. golde attı hatta karabük e, yanlış hatırlamıyorsam. :)

Kaynak delil kanıt yok. Siz bana değil Jaja'ya inanın o zaman :)

Denk gelirse Selçuk İnan, Egemen Korkmaz ya da Şenol Güneş'e sorarsınız..

Faik Yılmaz
11.12.2012, 16:42

Tarih 4 Eylül 2012

Videoton ve Gaziantep yenilgilerinden sonra bir teknik direktör....

"ARTIK ENERJİM KALMADI GİTMEK İSTİYORUM" demişti....

Bilmem ismini hatırladınızmı.....

Mollasalihoğlu
11.12.2012, 16:51
Tarih 4 Eylül 2012

Videoton ve Gaziantep yenilgilerinden sonra bir teknik direktör....

"ARTIK ENERJİM KALMADI GİTMEK İSTİYORUM" demişti....

Bilmem ismini hatırladınızmı.....

Aynı şey değil mi????

Komik duruma düşüyorsunuz artık..

ekleme: gereksiz ama T.Direktör her zaman getirebiliyorsun. Transfer dönemi dışında ise topçu getiremiyorsun. Anlatabildim mi?

r9emre
11.12.2012, 17:02
Adamın dibisin.

Mert Oğuzlu61
13.12.2012, 14:39
Kaynak delil kanıt yok. Siz bana değil Jaja'ya inanın o zaman :)

Denk gelirse Selçuk İnan, Egemen Korkmaz ya da Şenol Güneş'e sorarsınız..

birine inanmama gerek yok zira görüntü çok net :) karabük maçı sonrası, yemeği yiyip kaçarcasına giden oyuncular, bunun hırsıyla günah keçisi ilan edilen jaja.. tüm as adamlar gitmişken birde bunu temizleyelim mantığıyla gelmiş geçmiş en yetenekli yabancı bir çırpıda silindi. acı ama gerçek :)

alper*
13.12.2012, 14:48
Adam şampiyon olduğumuz sene direkt 18 puan kazandırmış gol ve asistleriyle. Gol ve asistleriyle puan kazandırdığı maçlar dışında da golleri var asistleri var. Mesela 7-0 lık 4-0 lık maçlarda. Saymıyorum bunları. Sırf adama vuracağım diye mesai harcamayın. Yok sezonun yarısında çekip gitmek istemiş de yok bilmem ne :) O adam olmasa belki şu anda şampiyonum diyemeyecektin(k).

Bu arada kaçıp gidiyordu dediğiniz maç ve sonrasında da 6 direkt puan katkısı olmuş takıma. Tabi bunlar görmek istemeyen gözler için içi boş istatistikler. :)

ilhan
13.12.2012, 14:54
Şu başlığa ne zaman girsem, ayağa kalkıp 1 dakika bekleyip daha sonra diğer başlıklara geçiyorum.

Faik Yılmaz
13.12.2012, 15:45
Aynı şey değil mi????

Komik duruma düşüyorsunuz artık..

ekleme: gereksiz ama T.Direktör her zaman getirebiliyorsun. Transfer dönemi dışında ise topçu getiremiyorsun. Anlatabildim mi?

40 Yıllık Trabzonlu , öz evladımız , adamlığın nirvanası Şenol Güneş bunu diyebiliyor....

Ama elin alkolik , ahlaksız Brezilyalısı deyince suç oluyor......

Komik duruma düşen sizsiniz aslında sevdiğiniz bir insan bir şeyi yapınca hemen savunma refleksleriniz devreye giriyor... bu durumda önceki söylediğinizin 180 derece tersi geçerli oluyor...

Jaja gitmekmi istiyor defolsun gitsin....

Şenol Güneş gitmekmi istiyor.... Gitsin demek bile şuç ( bakınız Şenol Güneş başlığı)

Berk
13.12.2012, 15:51
Yahu bu adam deplasmanda Bursaspor'a attığı o olağanüstü golüyle bile unutulmazdır.Hala arada açar izler iç geçiririm.
Şota'yı yaşım dolayısıyla canlı olarak izleyemedim, onu bir kenaraya koyayım.
Jaja benim Trabzonspor'da gördüğüm en özel, en yetenekli ve en iyi yabancı futbolcudur.

Sibel
18.12.2012, 08:45
Yanlış başlığa yazdım:D
Aklımızdan çıkmıyorsun Jaja efendi.

Berkan
26.12.2012, 09:28
Tekrar gelsen ne güzel olur.

alper*
26.12.2012, 09:30
Gelip direkt 18 puan kazandıran başka topçu var mı? :)

Hamza Milet
26.12.2012, 14:13
Jaja Reisssssssssssssssss
Özledik be reis, senin gibisi gelmedi bu takima ..
Türkiyeye gelmis geçmis en önemli yabanci futbolculardan birtanesi .. tartisilmaz ..
Bursaya taktigi gol hala gözümün önünde ..

R_S0b1Z-7F0

Hamza Milet
26.12.2012, 14:16
NkCYUfcNfQg
cpZkxyIRPXI

Hamza Milet
26.12.2012, 14:23
Senol hocaa
dısıplınsız dedıgın bu adam
herkezın korkulu rüyası ıken
sen bu adamı ıstemedın, kovdun
elımızdekı dısıplınlı oyuncular ne yapıyor?
ınsan bu ıçer gezer alemınıde yapar, sahada ısını yaptıktan sonra ..
Aaaaaaaaaah ahh !!

kürşat61
26.12.2012, 15:47
Twente ile görüşüyormuş.

Sacit
26.12.2012, 15:58
Sen nasıl bir futbolcuydun be JAJA :( :(

Seni bu takımdan gönderen faşist diktalara olan nefretim her geçen gün artıyor

Berkan
29.12.2012, 10:38
Sen gittin takımdaki disiplinde düzeldi, tek sorun yaratan senmişsin. Bütün kupaları toplamaya başladık ve daha mülayim bir kadromuz var (!)

Ahmet Ocak
07.01.2013, 00:13
hava limanina inmis kayserispor ile görüşecek mis. Ne diyeyim umarim ilk macinda bize karsi show yaparsin

Emirhan Makul
07.01.2013, 00:19
hava limanina inmis kayserispor ile görüşecek mis. Ne diyeyim umarim ilk macinda bize karsi show yaparsin

Hangi havalimanı ?

Miraç Atalay Çiftçi
07.01.2013, 00:21
Eskişehir için gelmiş olsaydı alırdık onu da, Kayseri için geldiyse zor

sessizkral_1
07.01.2013, 00:23
kayseriye giderse çok üzülürüm

DeAgLeMaNyAq
07.01.2013, 00:23
Bu adamın bonservisi vs. yok mu? Kayseri kulübüyle anlaştı da iş Jaja'ya mı kaldı. Kayseri biraz muhafazakar bir şehirdir eğlence hayatı uyar mı kendisine?

irfanköse276
07.01.2013, 02:11
Benden Jaja'ya gelsin :D

"Sen artık ellerin olduktan sonra"
PEHh3tVyFI0

alper*
07.01.2013, 09:02
Bize karşı oynadığın ilk maçta inşallah 3 tane sallarsın da millet alkolik görür inşallah :)

Veysel
07.01.2013, 09:33
Bize karşı oynadığın ilk maçta inşallah 3 tane sallarsın da millet alkolik görür inşallah :)

Yavaş sallasın

Hüseyin Başoğlu
07.01.2013, 09:37
kayseriye gel hatta gs ye gel jaja hiç farketmez.....sene sonu kıçına teneke bağlanıp ordanda yollanmazsan bişi bilmiyorum...

Faik Yılmaz
07.01.2013, 10:11
Şenol Güneş Ve Sadri Şener Kayseriye gelmemesi gelirse de iyi oynamaması için dua ediyorlardır şimdi....

Alkolikmiş.... Trabzonsporun bünyesinde Jajanın eline su dökemeyeceği bir sürü içki müptelası var....

Onları kimse görmez..görsede görmez....

MuratJ
07.01.2013, 11:15
adamlar kuyruk acılarını gizleyebilmek kendilerini kandırabilmek için jaja için daha çok alkolik terimini kullanmaya başlamış. alkolikliğini hiçbir zaman görmedim jajanın. normal insan gibi özel hayatında istediği gibi içebilir. adamın hayatını mı kıskanıyordunuz da taktınız bu kadar bu duruma ? burası futbol takımı o adamın görevi bu takım için futbol oynamaktı. bunuda bu takımda en iyi şekilde yaptı. şenol güneşin kapasitesizliğini iş bilmezliğini jaja alkolik bilmem ne deyip örtmeye kalkmayın. sadece sinir edici bi komikliğe bürünüyorsunuz. inşallah jaja kayseriye falan gelmez. kaldıramam bu durumu. gelirse şenol güneş denen teknik adamı! ikinci devrenin her maçında yerin dibine sokmaya başlayıp devam edecektir. hollandada bitmiş amrabaatı 8.5 milyon euro ya satabilen kayseri seneye 12 milyon euroya jajayı satar istanbula. inşallah doğru haber değildir. keşke bir rüya olsa jaja tekrar bize dönse. gerekirse sadri şener şenol güneş alayı tüm kökleriyle klüpten gitse ama jaja gelse.

Murat'
07.01.2013, 11:28
Ah be Kayserispor'a gidiyormuş Jaja, inşallah iç çekerek izlemeyiz onu.

Jaja-Bobo hiç de fena durmuyor.

alper*
07.01.2013, 11:30
Ah be Kayserispor'a gidiyormuş Jaja, inşallah iç çekerek izlemeyiz onu.

Jaja-Bobo hiç de fena durmuyor.
Trabzonspor'da yok bu ikili :) Hatta Trabzonspor'da hiçbir mevkide iyi bir ikili yok. Halısahaya hasbelkader gelip takım olanlar gibiyiz :)

Emirhan Makul
07.01.2013, 12:33
İçim acıyor ama yapacak bir şey yok alıştık artık.

cem1990
07.01.2013, 12:52
Memlekete gelmişsin ama yine yanlış ellerdesin be sevgili.

Mustafa Yılmaz.20
07.01.2013, 13:31
Jaja-Bobo müthiş ikili.. Eğer Kayseri de konsantrasyon sorunu yaşamazlarsa çok başarılı olurlar.

Burçak
07.01.2013, 14:24
Yakında Teofiloda gelir bi yere...

Murat SİSMAN
07.01.2013, 16:54
Eski günlerine dönerse sezon sonu iyi paraya Gayse adamı kışkırtıp alır.

Vkgz
07.01.2013, 19:04
jajaaaaaaa :( adam antrenmana çıkmış. ayrıca kiralık.

Berkan
07.01.2013, 23:14
Trabzonspor - Kayserispor sonrası maçın özeti.

Kaçan balık büyük oluyor.

alper*
08.01.2013, 09:11
Sorunlu futbolcu eleştirilerine Jaja'nın cevabı:

Jaja:Ben bu eleştirilere katılmıyorum. Beni tanıyan bilir. Işimi ve özel hayatımı birbirine karıştımayacak kadar profesyonelim. Geçen sezon takıma geç katıldım. Tatil yapmadan gelmeme rağmen bir ofansiv orta saha oyuncusu olarak Trabzonspor forması altında 14 gol 8 asist ile oynadim. Türkiye Lig'i mücadelesi yüksek ve zor bir lig. Bu istatistiklere düzensiz yaşayan bir futbolcu ulaşmasi mümkünmü? Bu yüzden beni eleştirenlere anlam veremiyorum. Birde Türkiye'nin en kariyerli futbolcusu Alex'in benim hakkımda "Türkiye'nin en iyi yabancı futbolcusu" sözleride unutulmasın.

:)

Tolga
08.01.2013, 09:39
Sorunlu futbolcu eleştirilerine Jaja'nın cevabı:

Jaja:Ben bu eleştirilere katılmıyorum. Beni tanıyan bilir. Işimi ve özel hayatımı birbirine karıştımayacak kadar profesyonelim. Geçen sezon takıma geç katıldım. Tatil yapmadan gelmeme rağmen bir ofansiv orta saha oyuncusu olarak Trabzonspor forması altında 14 gol 8 asist ile oynadim. Türkiye Lig'i mücadelesi yüksek ve zor bir lig. Bu istatistiklere düzensiz yaşayan bir futbolcu ulaşmasi mümkünmü? Bu yüzden beni eleştirenlere anlam veremiyorum. Birde Türkiye'nin en kariyerli futbolcusu Alex'in benim hakkımda "Türkiye'nin en iyi yabancı futbolcusu" sözleride unutulmasın.

Adama sormazlar mı Internacional'de ne ettin diye ? ? ?

Faik Yılmaz
08.01.2013, 09:41
inşallah çok başarılı olur ve Onu satanlarda azıcık utanır.... ( pek zannetmiyorum ama)

Berkan
08.01.2013, 09:43
Bu sene kaleciler dışında hangi futbolcumuz kimilerine göre alkolik Jaja'nın çeyreği kadar oynadı ?

Sibel
09.01.2013, 00:08
Artık Kayseri maçları daha zor geçecek...

POYRAZ
09.01.2013, 00:50
Jaja-Bobo müthiş ikili.. Eğer Kayseri de konsantrasyon sorunu yaşamazlarsa çok başarılı olurlar.
Haklisin. Bunu herkezler anladida

bir tek bizim yöneticiler anlayamadi.

Yuh olsunnnn.

cem1990
09.01.2013, 08:32
Kötü oynar diyenler var
İyi oynasin görürürm sizi
JAJA sayesinde takım sınıf atladı.Şimdi gittikçe bank asya takımı oluyoruz anadolu klüpleri seneler geçtikçe daha iyi konuma geliyorlar.

Tolga
09.01.2013, 08:47
Kötü oynar diyenler var
İyi oynasin görürürm sizi
JAJA sayesinde takım sınıf atladı.Şimdi gittikçe bank asya takımı oluyoruz anadolu klüpleri seneler geçtikçe daha iyi konuma geliyorlar.

Jaja kötü oynayamaz mı ?

alper*
09.01.2013, 09:18
Adama sormazlar mı Internacional'de ne ettin diye ? ? ?
Okuduğum kaynakta sormamışlar.

http://www.haberler.com/haber-resimleri/751/jaja-tek-basina-calisti-4229751_b.jpg

Berkan
09.01.2013, 10:48
Seni gönderenlere futbol dersi vermen dileğiyle. Başarılar.

Harun-61
09.01.2013, 10:50
Bizim yerel medya yakinda su basligi atar:

Kayseride'ki kizlar dikkat, JaJa is back :)

.

slmn
09.01.2013, 11:27
5 golu gecemez yarim donemde gerci 5 gol atsa ortaligi ayaga kaldirir jajacilar orasida ayri mevzu :)

Faik Yılmaz
09.01.2013, 11:42
5 golu gecemez yarim donemde gerci 5 gol atsa ortaligi ayaga kaldirir jajacilar orasida ayri mevzu :)

ilk yarı boyunca en çok gol atan oyuncumuzun 4 gollü Olcan olduğu bir ortamda 5 gol hiçte fena sayılmaz

Hüseyin Bağdat
09.01.2013, 12:13
Bir futbolcu için Trabzonsporum hakkında kötü yorumlar yapanları kınıyorum...

Şahinoğlu
09.01.2013, 12:25
Sene sonu gelmeden kaçacaktır Kayseri'den ahada buraya yazdım.Yeteneklerine kimse bişe diyemez ama kullanmıyor adam yeteneklerini sorun burada zaten.

Gamze
09.01.2013, 12:34
İbrahim Seten Kayseri ile anlaşamadı Jaja, geri dönüyor diye yazdı şimdi.

ESER
09.01.2013, 12:35
internacionalin kompleksli hocasi da cekememis jajayi. kiskanmis ve ayagini kaydirmis.

cem1990
09.01.2013, 13:10
Kop gel günahlarından...

Hüseyin Başoğlu
09.01.2013, 13:19
jaja aynı jaja .....''ailevi'' sebeplerden twenteyi kaçırdı büyük ihtimal şımarıklığından kayseriyide kaçırdı öyle ortalıkta dolanır şimdi....

PoWeRLoRD
09.01.2013, 13:21
skorer Özel

Trabzonspor'un eski futbolcularından Jaja, Kayserispor ile anlaşamadı. Kayserispor için sağlık kontrolünden de geçen Brezilyalı yıldız futbolcunun transferinde son anda pürüz çıktığı belirtildi.

26 yaşındaki Brezilyalı futbolcunun Kayserispor ile anlaşamayarak ülkesine geri dönmeye hazırlandığı öğrenildi.

2010-11 sezonunda Trabzonspor forması giyen Jaja, 31 resmi maça çıkarken, 14 kez rakip fileleri havalandırdı, 3 asistle oynadı.

Gelişmeleri izliyoruz...

Şahinoğlu
09.01.2013, 13:39
Sene sonu gelmeden kaçacaktır Kayseri'den ahada buraya yazdım.Yeteneklerine kimse bişe diyemez ama kullanmıyor adam yeteneklerini sorun burada zaten.

Kendimde beklemiyordum bu kadar erken kaçacağını :)

slmn
09.01.2013, 14:05
ilk yarı boyunca en çok gol atan oyuncumuzun 4 gollü Olcan olduğu bir ortamda 5 gol hiçte fena sayılmaz

Bizim topcularimizin rezaleti yuzunden 5 gole iyi demem ben diyen varsa kendi bilir.

sessizkral_1
09.01.2013, 14:15
jajayı alalım

alper*
09.01.2013, 14:18
Doğru ya da değil bu taraftarın istediği oyuncu Jaja. Sen de gidip alacaksın. Patron biziz.

sessizkral_1
09.01.2013, 14:23
#JajaGeriGelsin (https://twitter.com/search?q=%23JajaGeriGelsin&src=hash)

Tolga
09.01.2013, 22:44
Okuduğum kaynakta sormamışlar.

[/IMG]

Sorsaymışlar.

Doğru ya da değil bu taraftarın istediği oyuncu Jaja. Sen de gidip alacaksın. Patron biziz.

Hangi sıfatla patron biziz ? Bu kulübe bu zamana kadar ne yaptık ? Hâlâ ne yapıyoruz ? Kim bize herhangi bir yetki verdide milleti beğenip beğenmeme durumundan terfi edip karar mercii biz olduk ?

Şampiyonluğun sırrı Jaja mıdır ? Jaja gibi futbolcular olmazsa şampiyonluklar hayal mi ?

Ondan sonra vay efendim başkan yapamıyor, kaleciden hoca olmaz, yap o zaman işini doğru düzgün, başkanı da yerin dibine sok, hocayı da cebinden çıkar . . .

alper*
09.01.2013, 23:24
Al Ahli'de de güzel işler yapmış :) Frikikten, uzaktan, kafa ile golleri, asistleri; her zaman bildiğimiz çalımları şık hareketleri orada da izleyicilere sunmuş. :)

ugurTS1989
10.01.2013, 00:08
skorer Özel

Trabzonspor'un eski futbolcularından Jaja, Kayserispor ile anlaşamadı. Kayserispor için sağlık kontrolünden de geçen Brezilyalı yıldız futbolcunun transferinde son anda pürüz çıktığı belirtildi.

26 yaşındaki Brezilyalı futbolcunun Kayserispor ile anlaşamayarak ülkesine geri dönmeye hazırlandığı öğrenildi.

2010-11 sezonunda Trabzonspor forması giyen Jaja, 31 resmi maça çıkarken, 14 kez rakip fileleri havalandırdı, 3 asistle oynadı.

Gelişmeleri izliyoruz...

bu bıze bı ısaret olabılır sevgılı yonetım...

Cihad Varlı
10.01.2013, 01:52
Jaja gelmeyecek , unutun artık.

Faik Yılmaz
10.01.2013, 08:26
Başkanın saçma açıklamaları aynen devam ediyor.....

Tarihimizde bu kadar boş konuşan bir yöneticimiz daha yoktur buna eminim....

Şuna bakarmısınız :

JAJA’NIN İÇKİ PROBLEMİ VAR”

Jaja’nın Kayserispor’a transferini esprili bir şekilde değerlendiren Şener, “Çok yetenekli bir oyuncu. Ben gidip almıştım. Bizimde aklımız kaldı. Geçmeyen bir içki problemi var onun. Kayseri nasıl bir anlaşma yaptı bilmiyorum. Kayseri’de bildiğim kadarıyla Hilton Otel’i dışında içki içilen yer yok belki o onlar için bir avantaj olabilir” dedi.

Siz nerden biliyorsunuz Kayserideki içkili yerleri... demekki gidince ilk işiniz Hilton otelinde içmek oluyor...bu kadar iyi bildiğinize göre !..

Enes Ünal Kaya
10.01.2013, 10:47
http://galeri.uludagsozluk.com/19/yaran-inci-s%C3%B6zl%C3%BCk-capsleri_19278.jpg

Burçak
10.01.2013, 20:16
Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, Jaja transferi hakkında açıklamada bulundu..

Gazetecilerin Jaja transferindeki son durumu sorması üzerine Süleyman Hurma, kendilerinin Jaja ve kulübüyle yaptıkları görüşmelerin ardından oyuncuyu Antalya'ya davet ettiklerini ve her konuda anlaştıklarını anlattı. Son anda Jaja'nın kulübünün anlaşmanın şartlarını değiştirdiğini ifade eden Hurma, bu değişikliklerin kendileri için uygun şartlar içermediğinin vurguladı.

Jaja'nın bu durumu kendisinin düzeltebileceğini ve ilk söylenen noktadan farklı bir davranışın söz konusu olmadığı söyleyerek Dubai'ye gittiğini aktaran Hurma, futbolcunun transferiyle ilgili birkaç gün içerisinde bir sonuç elde edeceklerini kaydetti.
Kaynak: AA

ugurTS1989
11.01.2013, 01:05
Başkanın saçma açıklamaları aynen devam ediyor.....

Tarihimizde bu kadar boş konuşan bir yöneticimiz daha yoktur buna eminim....

Şuna bakarmısınız :

JAJA’NIN İÇKİ PROBLEMİ VAR”

Jaja’nın Kayserispor’a transferini esprili bir şekilde değerlendiren Şener, “Çok yetenekli bir oyuncu. Ben gidip almıştım. Bizimde aklımız kaldı. Geçmeyen bir içki problemi var onun. Kayseri nasıl bir anlaşma yaptı bilmiyorum. Kayseri’de bildiğim kadarıyla Hilton Otel’i dışında içki içilen yer yok belki o onlar için bir avantaj olabilir” dedi.

Siz nerden biliyorsunuz Kayserideki içkili yerleri... demekki gidince ilk işiniz Hilton otelinde içmek oluyor...bu kadar iyi bildiğinize göre !..

yahu baskanın mantıgına bakarmısınız; ulan alemcı adam yer mekan mı dınler , hıc bulamazsa kosedekı tekelden 2 bıra alıp evıne gıder...

Alika87
11.01.2013, 02:27
almanlar deli gibi alkol iciyor, ama hayvan gibi calisiyorlar. Birakin icsin JAJA, isini yaptiktan sonra.

alper*
11.01.2013, 09:16
almanlar deli gibi alkol iciyor, ama hayvan gibi calisiyorlar. Birakin icsin JAJA, isini yaptiktan sonra.

GS maçında Burak'a asist yapıp bize kazandırdığı 2 puan,
Kasımpaşa maçında attığı golle kazandırdığı 2 puan,
3-3'lük Kayseri maçında attığı golle kazandırdığı 1 puan,
Manisa maçında yaptığı asistle kazandırdığı 2 puan,
Sivas maçında yaptığı asistle kazandırdığı 2 puan,
Ankaragücü maçında attığı golle kazandırdığı 1 puan,
Antep maçındaki 1 gol 1 asistiyle gelen 2 puan,
Meşhur Bursa maçındaki golleriyle gelen 2 puan,

İçen adamın yaptığı işler. 2010/2011 sezonu.

İbrahim CİHAN
11.01.2013, 11:44

evimizdeki gençler maçında dk 70lerde 1-1ken kafayla 2-1e getirdi skoru sonra da umut attı son dklarda 3-1 oldu ama 2.gol olmasa 3ü zor bulurduk. o maçta da 2 puan kazandırdı yani

Faik Yılmaz
11.01.2013, 13:13

Sadece direkt skora etki ettiği maçlar bunlar.....

Rakibin düzenini bozduğu maçları da ekleyelim....

Artı oyuna heyecan katan oyuncmuz yok.....

Resmen gözlerimiz paslandı son 1,5 sezondur...

PoWeRLoRD
11.01.2013, 15:51
taraftar instagram'da adama gelmesi için yalvarıyor..
sadriyi şenolu ara geri gel diyen bilen var :)

gülermisin ağlarmısın..

Tolga
14.01.2013, 16:47
O Şimdi Metalist :)

Alihan Ertürk
14.01.2013, 20:13
Hoşgeldin reis!

Emirhan Makul
17.01.2013, 16:00
http://www.focushaber.com/icerik_foto/haber_foto/detay/jaja-metalist-e-geri-dondu-221232.jpg

Besbelli uzun zamandır viskiyi kendine döndürüyorsun
Yitirilenler apaçık ortada sen hala yüzüme el hareketini yapıyorsun
Kadro derinliği içinde disiplinsizlik olmaz ya viski ben
İki libero arasına rus sokulmaz ya malboro ya ben
Ya o ben
Ağlaya ağlaya senden vazgeçiyorum

Yasaklandın hep saklandın bu takımdan kovuldun sen
Akçaabat köftesini unut tereyağlı kuymağıda
Metalist Karkive gittin sen

Faik Yılmaz
18.01.2013, 11:20
Alkolik, alemci Jajanın transferinden 2,750,000 euro kazanacakmışız......

keşke klübümüzdeki her alkolik bu kadar verimli olabilse...... :) :)

birde alkolden gelen para haramdır kabul etmemek lazım :) :)

Serdær
18.01.2013, 12:15
11 Milyon Euro kolpa haber gibi.

Kimsenin vereceğini zannetmiyorum o parayı.

Ali İhsan
18.01.2013, 12:44
2 milyona almışlardır, verirler 500 bin ...

Misina
18.01.2013, 23:43
Bizden ayrıldıktan sonra performansıyla dibe vuran jajaya kim niye 11 milyon euro versin bu haberleri yapanların hiç mi kafası basmıyor

Emrah Akcagöz
19.01.2013, 14:17
Bağlanmayacaksın diyen taraftar,
Sen hiç onun oynadığı futbolu gördün mü ?

kürşat61
26.01.2013, 09:24
Sırf burada kendisi için artık bizde ki sıçramayı yapamayacağını söyleyenler olduğu için takip edeceğim Metalist kariyerini.

Emrah Akcagöz
27.01.2013, 01:04
Metalist'te hazırlık maçında biri penaltıdan 2 gol atmış ve maç 2-2 sona ermiş.

Kubilay ŞAHİN
28.01.2013, 13:17
123456789 aydır oynamıyor adam şansa atmıştır..

Faik Yılmaz
28.01.2013, 13:21
Metalist'te hazırlık maçında biri penaltıdan 2 gol atmış ve maç 2-2 sona ermiş.

123456789 aydır oynamıyor adam şansa atmıştır..

Hem alkoliğin ahlaksızında tekidir....

bize böyle adamlar lazım değil..parasını alıp evinde sessizce uyuyacak adamlar lazım....

keşke Şenol Güneş aylar önce gitseydi de o zaman Jajayı alırdık belki....

Mollasalihoğlu
28.01.2013, 22:15
Amma goygoy haa. Emre Güral da attı hazırlık maçlarında gördük lig maçlarında.

Mert Oğuzlu61
29.01.2013, 01:10

sırf laf olsun diye her fırsatta başlığa girip kendince dalga geçip, çıkıyorsun başlıktan.

emre de attıda ligde nerde diyorsunda, adam tek maç ilk 11 de çıktı mı sahaya önce bunun cevabını ver ? 90 dakka tek maç oynadı mıda gol atacak ? 80 den, hatta ne 80 i 90 larda oyuna girecekte gol atacak ? tolunay oynatır inşallah, belki yerli golcü kazanırız.

FC-ST-PAULI-61
29.01.2013, 01:17
Senol Günes 2 Hafta önce istifa etseydi Baskan Jajayo alirdi bundan eminim.

OnurKul
29.01.2013, 03:46

Şenol Hoca istedi bu adamı, kendi beyanı var. Başkan istemedi bu herifi. Hala anlamıyorsunuz.

Enes Ünal Kaya
29.01.2013, 03:59

Saçma

Bu Adam Başkan la Kavga Etti, SOnra Yok Efendim Kavga DeğiL Sürtüşme Falan Dendi.

Yok Sonra Başkan'dan JAJA 2 Kat Büyük Dendi..

Burda Konu Şenol Güneş Değil.. Adam Zaten Tüm Suçu Üstlendi Gitti.. AbartmayıN Artık

Faik Yılmaz
29.01.2013, 08:06

evet oynamadığı lig maçlarında gol atamadı.....

çok yeteneksiz bu uşak......

Halilli saadet olu günlerimize devam edelim.....

cakalkerem
29.01.2013, 08:32
EVET ŞENOL hoca gitti.....şimdi başkana masada eşlik edecek adam lazım....hemen alalım....başkan yalnız kalmasın...çekerlerken ah şenol vah şenollll diye tempo tutarlar

Mollasalihoğlu
29.01.2013, 09:04
sırf laf olsun diye her fırsatta başlığa girip kendince dalga geçip, çıkıyorsun başlıktan.

emre de attıda ligde nerde diyorsunda, adam tek maç ilk 11 de çıktı mı sahaya önce bunun cevabını ver ? 90 dakka tek maç oynadı mıda gol atacak ? 80 den, hatta ne 80 i 90 larda oyuna girecekte gol atacak ? tolunay oynatır inşallah, belki yerli golcü kazanırız.

"Hazırlık maçı ölçü olmaz" temalı mesajdan bunları çıkardığına göre aynı frekansta konuşmuyoruz. Tolunay inşallah oynatır.

evet oynamadığı lig maçlarında gol atamadı.....

çok yeteneksiz bu uşak......

Halilli saadet olu günlerimize devam edelim.....

Lig ve kupada 317 dk. sahada kalmış, golü yok.. Hazırlık maçlarında ise hat-trickler falan ;)

Buradan da "Halil süper, Emre ise yaramaz" yorumunu çıkarmak, ayık Jaja'nın şapkasında tavşan çıkarması gibi bir şey olmuş, o derece zorlama, o derece inanılmaz..

cakalkerem
29.01.2013, 09:07
ayık JAJA her zaman iş yapar ama ayık başkan iş yapamıyor

Faik Yılmaz
29.01.2013, 09:20
Buradan da "Halil süper, Emre ise yaramaz" yorumunu çıkarmak, ayık Jaja'nın şapkasında tavşan çıkarması gibi bir şey olmuş, o derece zorlama, o derece inanılmaz..

sadece oyuna sonradan girdiği kupa maçında 2 asisti var yahu.....

317 dakika imiş....

son 10-15 dakikaları birbirine ekleyin 317 dakikada gol atmamış olmuş....

ne kadar güzel ne kadar kolay değil mi....

Ona bakarsanız geçen sene boyunca Adrian 4000 dakika oynamış gol atamamış sadece bir kaç asistle seneyi tamamlamış.... ne yapalım şimdi ?

hangi maçta kaç dakika oynamış....

gol atamamış ama kaç asist yapmış....

ileride geride neler yapmış oyuna hareket getirmişmi.....

bunları da söyleyebilirseniz daha makul ve mantıklı olur....

Sefer A.
31.01.2013, 02:32
Jajà Dünyanin sayili yeteneklerinden, açik ve net

psg'de oynayan ve yeni ayrilip al gharrafa'ya giden (ki o da geç parladi aslinda) Nene'den çok çok daha yetenekli bir topçudur Jajà ;)

Mollasalihoğlu
31.01.2013, 02:49
sadece oyuna sonradan girdiği kupa maçında 2 asisti var yahu.....

317 dakika imiş....

son 10-15 dakikaları birbirine ekleyin 317 dakikada gol atmamış olmuş....

ne kadar güzel ne kadar kolay değil mi....

Ona bakarsanız geçen sene boyunca Adrian 4000 dakika oynamış gol atamamış sadece bir kaç asistle seneyi tamamlamış.... ne yapalım şimdi ?

hangi maçta kaç dakika oynamış....

gol atamamış ama kaç asist yapmış....

ileride geride neler yapmış oyuna hareket getirmişmi.....

bunları da söyleyebilirseniz daha makul ve mantıklı olur....

Geçen sene Adrian'a yapılanlar ortada.. Teneke bağlandı adama..

Emre kötü topçu demiyorum.. Hazırlık maçları sonrasında oluşan ve bazı taraftarlarca abartılan kadar bir adam değil.. Hepiniz de farkındasınız. Farkında olmadığınız şey adama örneğin Jaja muamelesi yapıp kısıtlı bulduğu sürelerde saçmalamasına neden olmaktan başka bir şey değil.. Yoksa geçen sene Buca'da oynayan adam Trabzon'da yedek kalınca triplere girmez.

Acımasız olacağım çünkü sen her konuda öyle yapıyorsun.. 300 küsür dk'da resmi gol atamayan adamın Trabzonspor'da ağlamaya hakkı yok. Yapacağı tek şey daha çok çalışmak.

Mert'
10.03.2013, 20:15
Gol attı

Alihan Ertürk
10.03.2013, 22:23
İyiydi gol.

kürşat61
11.03.2013, 18:43
Füzeyi yollamış, şimdi gördüm.

Berkan
16.03.2013, 16:19
Tek alkolik senmişsin :) Senin gibi alkolikler lazım bize.

Tarık Talsık
02.04.2013, 14:36
Sen gittin şampiyonluklar yarınlara kaldı.

onur_alabuga_61
15.04.2013, 13:11
adrian-jaja-bamba yanına 2 tane çok iyi yabancı al geri kalan yabancıları yolla 5 yabancı yeter jaja bile sürüsüne forma sattırr

gece_bekcisi
15.04.2013, 13:35
Yeni haber yapıldı Jaja ile ilgili DOğrumu bilmiyorum sonnokta haberi.

is_mail61
15.04.2013, 13:38
bizim takıma bi jaja bi ii forvet bide sol bek lazım başka bişie gerek yok fazlalık yabancılarıda yolladınmı hiç sıkıntı çekmez rahatlıkla şampiyon oluruz okadar diyorum ki 1461 dende gelicek çok topçu var bu adamı alın arkadaş alın ya

Hüseyin Başoğlu
15.04.2013, 13:39
bu shaktarda işi bilmiyor canım aldı jajayı oturttu klübeye....adam 5 maçta 1 gol 1 asistle oynuyor değerini bilmiyorlar...

Tayfun
15.04.2013, 14:36
Trabzonspor’un şampiyon olduğu 2010-2011 sezonunda bordo-mavili formayı terleten ve oynadığı 31 maçta toplam 14 gol atan Jaja Jackson Avelino Coelho, Ukrayna’dan isyan etti

İçten Konuştu, Kupayı İstedi

Sezon başında ve devre arasında Trabzonspor’a geri dönüşü gündeme gelen ancak özel hayatı nedeniyle çokça eleştirilerek transferi gerçekleşmeyen Jakson Avelino Coelho, Jaja, içini Karadeniz’de Sonnokta’ya döktü. Ukrayna’da Metalist Kharkiv forması terleten Brezilyalı futbolcu, sanal ortamdan sorularımızı yanıtlarken, Trabzonspor’u çok özlediğini ve bordo-mavili taraftarlar gibisini dünyanın hiçbir yerinde görmediğini söyledi. İşte, şike sürecine de isyan eden Jaja’nın yaptığı samimi açıklamalar

Trabzonspor’dan ayrıldığın için pişman mısın?

Jaja: “Trabzon benim için çok özeldi. Hayatım boyunca yaptığım hiçbir şeyden pişmanlık duymadım ama Trabzonspor taraftarından ayrı kaldığım için inanın içim yanıyor. Trabzonspor öyle bir taraftara sahip olduğu için çok şanslı. Trabzon’da çok güzel günler geçirdim ve öyle bir taraftar grubuyla da hayatım boyunca karşılaşmadım.”

Taraftar geri dönmeni çok istedi. Başkan Sadri Şener, “Şenol Hoca istesin alayım” dedi, ancak dönüşün gerçekleşmedi. Bunun nedeni neydi?

Jaja:“Sadece taraftar değil ben de çok istemiştim Trabzonspor’a dönmeyi. Fakat oradaki takım arkadaşlarımdan duyduğuma göre beni Şenol Güneş istememiş. Canı sağ olsun. Ona da saygı duyuyorum. Herkes çalışmak istediği futbolcuyu seçmekte özgürdür. Şenol Hoca da bu özgürlüğünü kullandı. Ama şuna inanıyorum: Ben Trabzonspor’a dönseydim, takıma katkım büyük olurdu.

Alkol problemi yaşadığın ve Trabzon’da antrenmanlara alkollü geldiğin söylendi. Bunlar doğru mu?

Jaja: “Öyle bir şey yok. Bu, tamamen dedikodu. Hiçbir zaman kendime de Trabzonspor camiasına da saha içerisinde ya da antrenmanda alkolle ilgili bir sorun yaşatmadım. Alkol tedavisi aldığımı söylemişler. Tamamen yalan. Ben alkolik değilim ki alkol tedavisi göreyim. Keyifli olduğum zamanlar herkesin aldığı kadar almışımdır. Ben problemli bir adam olsam, takımda birlikte forma giydiğim arkadaşlarım beni tekrar aralarında görmek isterler mi? Hala daha görüşüyorum onlarla ve geri dönmemi çok istediklerini söylüyorlar.”

Şenol Güneş senin için, “Özel hayatı düzgün olsaydı, Barcelona’da oynardı” dedi. Özel hayatından çok mu kötü? Kendine bu noktada hiç öz eleştiri getirdin mi?

Jaja: “Bu, Şenol Hoca’nın görüşü beni oraya layık görmüş. Evet, onun dediği gibi olsam, beni 800 bin Euro’ya değil 8 milyon Euro’ya oynatmak zorunda kalırlardı ya da bonservisime 80 milyon Euro ödenirdi. Ama tekrar ediyorum: Benim saha içinde ne yaptığıma baksınlar. Maç saha içerisinde kazanılıyor.”

2010-2011 sezonunda mahkeme Fenerbahçe’nin şike yaptığını açıkladı. Bu durum için neler söyleyeceksin? Sen şike yapıldığını hissettin mi?

Jaja:“Bunu tartışmak bile yersiz. Mahkeme kararı vermiş. Yani Fenerbahçe şike yapmış. Ancak şu benim mantığıma sığmıyor nasıl olur da mahkeme kararı olmasına rağmen Türkiye Futbol Federasyonu bir şey yapamıyor? Nasıl olur da şampiyonluk kupamız verilmez. Bizim o yıl büyük bir alın terimiz vardı. Şu an Ukrayna’dayım ve burada, “Türkiye’de futbolu mafya yönetiyor” diyorlar. Bu durum Türkiye’nin itibarı için oldukça üzücü.”

Trabzonspor’u takip ediyor musun? Kulübe ve taraftara mesajın nedir?

Jaja: “Trabzonspor’u her zaman takip ediyorum ve takımın şu an bulunduğu konumdan ötürü de çok üzgünüm. Trabzonspor, taraftarı ile birlikte çok büyük bir takım. Yeni sezonla birlikte çok iyi yerlere gelmeleri için dua ediyorum. Eğer beni de aralarında görmek isterlerse tabii ki bundan büyük onur duyarım. Şunu da ifade edeyim ki bir gün yeniden Trabzonspor’a dönmek isterim. Eğer gelecek sezon istenirsem seve seve gelir, oynar ve tadı damağımda kalan oradaki güzel günleri yeniden yaşamak isterim.”

zaguda.net

Veysel
15.04.2013, 14:41
Seni gidi çakal gel hadi gel :)

Anomim is Tapatalk 61 v2. Ts Edition pack

alper*
15.04.2013, 14:56
Zaguda.net'i güvenilir bir haber sitesi olarak görüyorum ama şu habere inanasım gelmedi.
Jaja çok iyi İngilizce biliyor ya da haber sitesi Portekizceye varana kadar dil bilen muhabirlere sahip.

ilhan
15.04.2013, 14:59
Masa başı röportajı olmuş.
*
Trabzonspor taraftarı ne duymak istiyorsa Jaja'nın o cevabı vermesi???

kopeli
15.04.2013, 15:02
Jaja hala daha Süper Ligde büyük is yapar.En azından Olcan Adın gibi bir su samuruna kıyasla ucaktır ucak..

Ufuk
15.04.2013, 15:55
bende inanmadım açıkçası belki hepsi değil de bir kısmı abartılmış olabilir :)

DeAgLeMaNyAq
15.04.2013, 17:32
Masa başı röportajı olmuş.
*
Trabzonspor taraftarı ne duymak istiyorsa Jaja'nın o cevabı vermesi???

2010-2011 sezonunda mahkeme Fenerbahçe’nin şike yaptığını açıkladı. Bu durum için neler söyleyeceksin? Sen şike yapıldığını hissettin mi?

Jaja:“Bunu tartışmak bile yersiz. Mahkeme kararı vermiş. Yani Fenerbahçe şike yapmış. Ancak şu benim mantığıma sığmıyor nasıl olur da mahkeme kararı olmasına rağmen Türkiye Futbol Federasyonu bir şey yapamıyor? Nasıl olur da şampiyonluk kupamız verilmez. Bizim o yıl büyük bir alın terimiz vardı. Şu an Ukrayna’dayım ve burada, “Türkiye’de futbolu mafya yönetiyor” diyorlar. Bu durum Türkiye’nin itibarı için oldukça üzücü.”

Bu cevap çok belli ediyor. Jaja gibi adam bunları diyecek ha... :)