PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jajá - Jackson Avelino de Coelho

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31

Ömür Karadeniz
29.09.2011, 17:15
Bırakın artık şu karakter palavralarını,Jaja Trabzonspor hatta Türkiyeye gelmiş en iyi 4-5 yabancı oyuncudan biriydi ama ne yazıkki bizim çok iyi bildiğimiz o lanet olası kelime karakter bu adamda yoktu bazılarına göre.

Efendioglu
05.10.2011, 22:55
Dandik liglerde yitip giden eşsiz yetenek Jaja Coelho...

http://www.kurultay.net/resimler/haberler/jaja--trabzonspor-un-potansiyeli-yuksek--2010-09-07.jpg

Tangerine Dream
08.10.2011, 19:55
Evet, dandik ligler, buna Spor Toto Süper Lig de dahil.:)

Birtan Karaman
10.10.2011, 13:01
http://www.youtube.com/watch?v=gjhwbLiTvPA

Süper bir frikik golü.

Harun-61
10.10.2011, 13:24

Süper bir frikik golü.

Bu adama Frikik cektirtmiyorduk degil mi :D :eek::rolleyes:

Koray
10.10.2011, 13:26
Gene yazdı frikikten.

Adama doğru düzgün frikik kullandırmadılar burda.

Hüdai Pervaneli
10.10.2011, 13:36
Gene yazdı frikikten.

Adama doğru düzgün frikik kullandırmadılar burda.

Selcuk Burak Colman Varken Ne Haddine Onun Frikik Atmak
Hep Korktuk Gol Atar diye

Mert Özsarı
10.10.2011, 14:05
Helal olsun valla güzel atmış golü.

Mert Oğuzlu61

Süper bir frikik golü.

şu adamı yolladık alemci diye, iyi aile çocuğu adrianla uğraşıyoruz şimdi ha patladı ha patlayacak, bekliyoruz hala belki gerçek adrian bu değildir diye ?! belki açılır leh güzelimiz.

şu başlığı ne zaman görsem içim yanıyor biz bu adamı nasıl bıraktık jajan varsa ligde en kötü 2. olursun ama etrafına adam gibi üç beş topçu dizdinmi şampiyon olursun, asıl patlamayı bu sene yapacaktı adam nasıl yolladık bunu nasıl nasıl nasıllllll ! ahhhh şenol hoca ahh.......

r9emre
Selçuk ile Burak kankişler 1 tane frikik bırakmadı.Burak'ın tek sevmediğim huyu hala atamadığı,beceremediği halde tüm duran toplara yapışmaya kalkmaları.Kariyerinde attığı gollerin yarısını frikikten attı bu adam.Eğer penaltı ve frikikleri bu adama bıraksalardı 20-23 gol civarını rahat bulurdu geçen sene.

r9emre
10.10.2011, 14:07
Bu arada Jaja iyi oynarsa sene sonu Cannavaro onu pazarlayabilir Avrupa'ya hiç belli olmaz.

Birtan Karaman
10.10.2011, 15:36
Jaja en fazla 1 sene kalır zaten Dubai'de.

Sefa
10.10.2011, 15:39
Dün ödül töreninde geçen senden bazı golleri izliyorduk. Nerdeyse her golde katkısı vardı. Ne olurdu az akıllı olsaydın la :)

h@msi61
10.10.2011, 17:31
Istanbul halisaha ligi var, orda daha kaliteli futbol oynaniyordur herhalde :)

ESER
10.10.2011, 17:46
adam gitmeyi kafasina koymus, ha bire ariza cikariyorsa onu takimda nasil tutabilirdi yonetim yada teknik kadro? bazen oyle bir hava estiriliyor ki , sanki efsanemiz ,herseyimiz zorla bizlerden koparilmis gibi.

engin ne yapti ise jaja da onu yapti. enginin de arkasindan aglayalim mi?
ne kadar iyi oyuncu olursa olsun hakkini vermiyorsa gonderilir ve gonderildi. iyi futbolcuydu eyvallah ama bence arkasindan methiyeler duzulmeyi hakedecek kadar da hakkini vermedi giydigi formanin.

SEDAT
10.10.2011, 18:25
- Jaja'da gram akıl olsa burda oynamazdı zaten , hakettiği yerde , gece alemlere aksın aman geri kalmasın ...

Cafer Bulur
10.10.2011, 22:28
şu adamı yolladık alemci diye, iyi aile çocuğu adrianla uğraşıyoruz şimdi ha patladı ha patlayacak, bekliyoruz hala belki gerçek adrian bu değildir diye ?! belki açılır leh güzelimiz.

şu başlığı ne zaman görsem içim yanıyor biz bu adamı nasıl bıraktık jajan varsa ligde en kötü 2. olursun ama etrafına adam gibi üç beş topçu dizdinmi şampiyon olursun, asıl patlamayı bu sene yapacaktı adam nasıl yolladık bunu nasıl nasıl nasıllllll ! ahhhh şenol hoca ahh.......
Böyle bir frikik golünü bizde izleyemedik ama.;)

Bende jaja nin kalmasini isterdim ama senol hoca istemediyse bir bildigi vardir ve saygi duymak gerekir diye düsünüyorum.

Tangerine Dream
11.10.2011, 00:44
Jaja kafasındaki futbolcular tarihte hiçbir zaman efsane futbolcular arasında yer almamıştır ve de almayacaktır.

Yaşar
11.10.2011, 00:49
İyi futbolcuydu lafım yok.
Şu anda hücumda çektiğimiz sıkıntının büyük kısmı onun olmamasından kaynaklanıyor eyvallah.
Ama Şenol Güneş bile bu adama katlanamamışsa Avrupa falan hikaya.
Oynayacağı en iyi lig Hollanda veya Belçika olur.

Ali İhsan
11.10.2011, 08:49
Takımı satan adam isterse 100 gol atsın gram değeri yoktur gözümde. Bu adam devre arası Colman ve Alan'ı ayartıp takımın devre arasındaki düzenini bozmuş ve ikinci yarıya kötü başlamamıza sebep olmuştur. Büyük futbolcuydu ama büyük adam değildi. Faydası çok oldu ama faydası kadar zararı da oldu.

Birtan Karaman
11.10.2011, 15:08
Geçin bu takımı sattı , alemlere gider laflarını falan adam topunu oynuyor mu oynuyor gerisi abartılıyor

ESER
11.10.2011, 17:30
Geçin bu takımı sattı , alemlere gider laflarını falan adam topunu oynuyor mu oynuyor gerisi abartılıyor

real madrid cassano gibi super bir adami sirf bu gecin bu aleme gider laflarini soylemlerine tezat olacak bir sebepten dolayi gonderdi.

ne demek gecin bu takimi satti laflarini . adam takimi sabote etti iste. olusan sinerjinin de hatta icine etti. iyi topcu diye bebek pispislar gibi adam mi pispislayacagiz yani. bu adam hayrina mi oynuyor?. milyonlari aliyorsan cikip hakkini vereceksin. hem saha icinde hem saha disinda. jaja ya cumaya gitsin 5 vakit namaz kilsin da demedi kimse. takim sampiyonluga giderken o febeli mikropla arabada elinde kadeh tokusturmasi sahnesi bile kovulmasi icin yeter sebep. gol atsin herseyi yapsin denilebilecek bir kulture sahip degiliz. insallah da olmayiz

bjk tarihinin efsanelerden biri olarak isini yapan pascali elini donuna atip tombala cektigi icin sutladi. pascal nouma gol atmiyor muydu, yada isini yapmiyor muydu?

iyi futbolcu olmak , her yapilana eyvallah denilmesini gerektirmiyor. kamyonla para alan adama da emzikli bebe gibi muamele cekilmez.

adam takimi kulubu umursasaydi layigini yapar, profesyonelce takilir ve takimda kalirdi. hangisini yapti?

Mert Oğuzlu61
11.10.2011, 17:45
real madrid cassano gibi super bir adami sirf bu gecin bu aleme gider laflarini soylemlerine tezat olacak bir sebepten dolayi gonderdi.

ne demek gecin bu takimi satti laflarini . adam takimi sabote etti iste. olusan sinerjinin de hatta icine etti. iyi topcu diye bebek pispislar gibi adam mi pispislayacagiz yani. bu adam hayrina mi oynuyor?. milyonlari aliyorsan cikip hakkini vereceksin. hem saha icinde hem saha disinda. jaja ya cumaya gitsin 5 vakit namaz kilsin da demedi kimse. takim sampiyonluga giderken o febeli mikropla arabada elinde kadeh tokusturmasi sahnesi bile kovulmasi icin yeter sebep. gol atsin herseyi yapsin denilebilecek bir kulture sahip degiliz. insallah da olmayiz

bjk tarihinin efsanelerden biri olarak isini yapan pascali elini donuna atip tombala cektigi icin sutladi. pascal nouma gol atmiyor muydu, yada isini yapmiyor muydu?

iyi futbolcu olmak , her yapilana eyvallah denilmesini gerektirmiyor. kamyonla para alan adama da emzikli bebe gibi muamele cekilmez.

adam takimi kulubu umursasaydi layigini yapar, profesyonelce takilir ve takimda kalirdi. hangisini yapti?

engin e tapıyorduk burda ts bayrağıyla tur atmalar, formayı öpmeler artis artis taraftarı gaza getircek laflarıı felan nasılda gaza geliyorduk, selçuk mesela yemeğe felan katıldı karabük maçından sonra dimi ? ee sonuç ? :) birkaç gün sonra nasıl bir nokta nokta çocukları olduğu anlaşıldı.

jaja farklı bir oyuncuydu, takımı sahiplenmez kameralara öyle sırıtmaz boş konuşmaz, maçtan sonra duşunu alır çeker gider. adamın tarzı bu yıldız oyuncudur ligdeki en yetenekli yabancı oyuncuydu alex malex hikaye, tatil gününde alemlere aktı diye yerden yere vurdunuz bu adamı tatil dönüşü idman yapmadan manisa maçına çıktı jeneriklik goller attı kupa maçında, a.gücü maçına çıktı golünü attı umut a felan kaç tane gollük pas attı, adamın ölüsünü sahada 2-3 oyuncu tutuyordu.

böyle bir yaratığı bulmuşuz yıllar sonra gözümüz yıldız görmüş, çok gördüler bize şu yıldız izleme zevkini tatil günlerinde medyaya malzeme veriyor diye gönderdiler adamı. şenol hocanın geldiğinden beri yaptığı en büyük hatalardan biriydi bu, ısrarla istediği rekor paraya 5.2m € verip aldığımız adamı izliyoruz şimdi adamın anadolu kulüplerinde oynayan vasat oyunculardan tek bir farkı yok (en azından şimdilik görüntü öyle) adım gibi eminim sahada jaja yı arıyordur şenol hoca ! keşke uğraşamam bu adamla diyip kolaya kaçmasaydı........

Tangerine Dream
11.10.2011, 18:11
11 tane Jaja'm olacağına 11 tane Adrian'ım olsun.

SEDAT
11.10.2011, 18:13

- Tabi ya ışıklarda Bilica'yla kadeh tokuşturmasıda montajdı dimi hatta göz yanılmasıydı ...

Birtan Karaman
11.10.2011, 18:22
- Tabi ya ışıklarda Bilica'yla kadeh tokuşturmasıda montajdı dimi hatta göz yanılmasıydı ...
Engin gibi hocaya küfür etmesinden iyidir.

Bunlar bahane değil. Adam sanarsın top oynamıyor bide eğlenmek hakkı değil niyetine eleştiriyoruz.

Mollasalihoğlu
11.10.2011, 22:20
2. devre sahada yürüdüğü çok maç vardı..
Fan'ları göremez tabi..

SEDAT
11.10.2011, 22:23
2. devre sahada yürüdüğü çok maç vardı..
Fan'ları göremez tabi..

- Aynen katılıyorum Jaja 2. yarı top felan oynamadı , şimdi Engin nerden girdi mevzuya anlamadım ama cehenneme kadar yolu var nedir yani , ama kimse gelipte jaja'da beyin var demesin , varsada kullanamıyor...

MDanışmaz
11.10.2011, 22:26
Bu tip adamları ya disipline edersin yada gönderirsin Şenol hoca çok sabırlı biri demekki sıkıntı büyük o yüzden yolladı ki bence haklıydı..

Mert Oğuzlu61
11.10.2011, 22:29
jaja diyince milletin aklına gece hayatı geliyor benim aklımaysa en zorlu deplesmanda tek başına bursa ya tecavüz ettiği maç geliyor, g.birliği maçı geliyor antep deplesmanı geliyor gs deplesmanında burak a attığı o enfes pas geliyor v.s. .vs.s.. vs. benim aklıma gelen şeyler bunlar, ben futbola bakarım arkadaş adam sahada bizi mutlu ediyor muydu evet mutlu ediyordu bjk gs fb li arkadaşlarımla maç izlerken elemanlar imrenerek izliyordu jaja yı...

kötüde oynasa heran maç kazandırcak tipte oyuncular vardır bunlar yıldızdır jaja da o oyunculardan biridir işte, kötü oynadığı maçlarda bile umut bağlıyorsak bir oyuncuya o adam yıldızdır arkadaş. şu burak ın arkasında bir jaja olsa fena mı olurdu, adrian dan bekliyoruz biraz birşeyler ee tabi 5.2m € rekor paraya geldi birşeyler beklemek hakkımız yani ama 5 milyon değil 1 milyonluk topçu bile değil şuan benim gözümde kusura bakmayın bu adamı satmaya kalksak şu haliyle alıcı bulamayız.

ysfemr
12.10.2011, 00:32
engin e tapıyorduk burda ts bayrağıyla tur atmalar, formayı öpmeler artis artis taraftarı gaza getircek laflarıı felan nasılda gaza geliyorduk, selçuk mesela yemeğe felan katıldı karabük maçından sonra dimi ? ee sonuç ? :) birkaç gün sonra nasıl bir nokta nokta çocukları olduğu anlaşıldı.

jaja farklı bir oyuncuydu, takımı sahiplenmez kameralara öyle sırıtmaz boş konuşmaz, maçtan sonra duşunu alır çeker gider. adamın tarzı bu yıldız oyuncudur ligdeki en yetenekli yabancı oyuncuydu alex malex hikaye, tatil gününde alemlere aktı diye yerden yere vurdunuz bu adamı tatil dönüşü idman yapmadan manisa maçına çıktı jeneriklik goller attı kupa maçında, a.gücü maçına çıktı golünü attı umut a felan kaç tane gollük pas attı, adamın ölüsünü sahada 2-3 oyuncu tutuyordu.

böyle bir yaratığı bulmuşuz yıllar sonra gözümüz yıldız görmüş, çok gördüler bize şu yıldız izleme zevkini tatil günlerinde medyaya malzeme veriyor diye gönderdiler adamı. şenol hocanın geldiğinden beri yaptığı en büyük hatalardan biriydi bu, ısrarla istediği rekor paraya 5.2m € verip aldığımız adamı izliyoruz şimdi adamın anadolu kulüplerinde oynayan vasat oyunculardan tek bir farkı yok (en azından şimdilik görüntü öyle) adım gibi eminim sahada jaja yı arıyordur şenol hoca ! keşke uğraşamam bu adamla diyip kolaya kaçmasaydı........

tatil gunlerı derken adamın ıdmana ıckılı cıktıgı soylentılerını hatırlatayım,ama yınede jajayı yattara jadar severdım ben ya

Birtan Karaman
12.10.2011, 11:27
jaja diyince milletin aklına gece hayatı geliyor benim aklımaysa en zorlu deplesmanda tek başına bursa ya tecavüz ettiği maç geliyor, g.birliği maçı geliyor antep deplesmanı geliyor gs deplesmanında burak a attığı o enfes pas geliyor v.s. .vs.s.. vs. benim aklıma gelen şeyler bunlar, ben futbola bakarım arkadaş adam sahada bizi mutlu ediyor muydu evet mutlu ediyordu bjk gs fb li arkadaşlarımla maç izlerken elemanlar imrenerek izliyordu jaja yı...

kötüde oynasa heran maç kazandırcak tipte oyuncular vardır bunlar yıldızdır jaja da o oyunculardan biridir işte, kötü oynadığı maçlarda bile umut bağlıyorsak bir oyuncuya o adam yıldızdır arkadaş. şu burak ın arkasında bir jaja olsa fena mı olurdu, adrian dan bekliyoruz biraz birşeyler ee tabi 5.2m € rekor paraya geldi birşeyler beklemek hakkımız yani ama 5 milyon değil 1 milyonluk topçu bile değil şuan benim gözümde kusura bakmayın bu adamı satmaya kalksak şu haliyle alıcı bulamayız.

Ağzına sağlık kardeşim.. :alkış::alkış:

tatil gunlerı derken adamın ıdmana ıckılı cıktıgı soylentılerını hatırlatayım,ama yınede jajayı yattara jadar severdım ben ya

Söylentileri hatırlamaya gerek yok, söylenti işte.

Mollasalihoğlu
12.10.2011, 19:43
Jaja'yı satmaya kalktık, neredeydi o ilgilenen dev takımlar??
Kandırmayın kendinizi..

SEDAT
12.10.2011, 19:49
- Jaja yok Şampiyonlar liginde 4 puanla lideriz , çokmu ahım şahım takımız hayır , ama gerçekten takımız , takımda herkes disiplinli , diyeceksinizki bir jaja bu takımı bozarmı , bozar ağalar bozar...

Mollasalihoğlu
12.10.2011, 19:54
Tarihinde sorun çıkarmayan Alanzinho ile Colman kampa gelmedi..

Birtan Karaman
13.10.2011, 13:50
Jaja'yı Zenit ve Almanya'dan bir kaç klüp daha istedi teklifler varıdı ama kendisi Dubai'ye gitmek istemedi ilk planda, daha sonra Grafite ikna etti kendisini oraya gitmesi konusunda.

Alanzinho ve Colman'ı Jaja'nın ayarttığı sadece bir söylenti, 1. ağızdan böyle birşey duyuldu mu?

Mollasalihoğlu
13.10.2011, 15:48
Zenit'in istediği ne kadar söylenti ise bu da o kdar söylenti..

500bin € fazla veren çıkmadı sattığımız paradan..

volkan_627
13.10.2011, 17:30
jaja çok iyiydi, hatta mükemmeldi ama şenol hoca jaja ya gıcık kaptı ve gönderdi öyle mi? sizce şenol güneş bindiği dalı keser mi? kalmasını istese kalamaz mıydı? eğer hoca gitmesine onay verdiyse sorun yok. aranızda şenol hoca dan daha iyi biliyorum diyen varsa onlar konuşabilir...

Birtan Karaman
13.10.2011, 17:33

Zenit'in ilgilendiği Radyo'da söylenildi abi N.Şakar tarafından Rusya'dan başka takımlarda var ama Al-Ahli bir adım daha önde dedi.

Mert Oğuzlu61
13.10.2011, 17:36

apar topar satış listesine korsan fiyatıda direk 4.5m € civarlarına çekip pazarlık masasını acemice kırarsan, tabi veren çıkmaz. bu adamı en az 6-7 milyon € paraya satabilirdik ama apar topar satış listesine koyunca ve fiyatıda aşağılara çekince araplar geldi direk 4.5m € parayı verdi aldı gitti. jaja bir sezon daha kalsa bizde piyasa değeri 10m € civarlarında olurdu. yine alemlere akardı ama en azından 5 milyon verip aldığımız leh güzelinden daha fazla katkı yapardı takıma orası kesin.

Adem Erdoğan
13.10.2011, 17:50
Jaja 10 milyonluk olsaydı biz alırken verirdik o parayı. Bu adam bizde Jaja olmadı sonuçta.

Nasıl geldiyse öyle gitti.

Birtan Karaman
13.10.2011, 18:15
Jaja Metalist'te oynarken Hoffenheim'in 10 milyon €'luk bir teklifi oldu bunun 7'si Jaja için 3'ü de aynı takımda ki Devic içindi.

SEDAT
13.10.2011, 18:17
- Jaja'nın futbolculuğuna laf yok , Lucesculu Shaktar 20 milyon euro teklif etmişti Beşiktaşa ortasahadan attığı zamanlar iyi hatırlıyorum , ama çok disiplinsiz öyle böyle değil , katlanılırı çekilir bir tarafı yok , mesele bu ...

ESER
13.10.2011, 21:37

engin' e selcuk'a tapiyorduk . ne mal olduklarini ogrendik tapmiyoruz simdi . jaja'yi niye onlardan farkli tutmamiz gerekiyor? babasi Trabzon'a cami mi yaptirdi?

Ömer Faruk61
13.10.2011, 21:37
Evet Yetenekli oyuncu ancak İsterse Messi olsun fenerli bilica ile takılan topçu benim gözümde bitmiştir.Bakınız Poltona 26 Google a yazın görün bilicanın marifetlerini...

A.Gökhan AKIN
13.10.2011, 22:08
benim takıldığım Jaja'nın futbol kalitesinin 4.5 yaptığı yerde Edriyin nasıl 5 yapar.. Adaletsiz dünya!!!!

SEDAT
13.10.2011, 22:44
engin' e selcuk'a tapiyorduk . ne mal olduklarini ogrendik tapmiyoruz simdi . jaja'yi niye onlardan farkli tutmamiz gerekiyor? babasi Trabzon'a cami mi yaptirdi?

- ççç çok yaşa emi...

Mollasalihoğlu
14.10.2011, 00:45
Ederi bellidir.

4,5 milyon €.. Gerisi hikaye..

Birtan Karaman
14.10.2011, 13:26
http://www.alahliclub.ae/up2/17827.jpg

http://www.alahliclub.ae/up2/17826.jpg

Metin Sağır
14.10.2011, 16:25
Keşke Al-Ahli'de kiralık olsaydın şuan...

Mert Oğuzlu61
14.10.2011, 17:42

engin ve selçukla jaja yı bir tutmam, engin için ne desek boş söylenecek çok söz var ama hiç gerek yok hiç ceza almadım siftahı bu karaktersiz için yapmak istemem, selçuk a gelirsek satışın kralını yaptı çekti gitti onu selçuk inan yapan yere 3 kuruş kazandırmadan. gittiği yerde istanbul, takımın bizden üstün bir tarafı yok istanbul hayatı etkiledi paranın kokusu güzel geldi gitti işte, sattı bu şehri eurocuklara.

peki jaja ne yaptı ? gitmek istiyorum mu dedi, takımımı sattı ??? futbolunu oynadıktan sonra verilen izin günlerinde medyaya malzeme oldu diye şu kulübe gelmiş benim görüp görebileceğim en yetenekli adamı(üstelik yaşıda genç!) apar topar sattık üstelik jaja nın bundan haberi bile olmadı sonradan ikna ettiler onu diye biliyorum. şu yapılan şeyin mantıklı bir tarafı yok bu benim görüşüm, maçı izlerken kime sorsam jaja da jaja diyor eee millet görüyor işte bazı şeyleri sizde kabul edin şunu, jaja nın gönderilmesi büyük bir hataydı.

Erman Akyüz
14.10.2011, 19:34
http://www.youtube.com/watch?v=k6PGhD_PzH0

jaja asist.. grafite gol :)) çok can yakar bu ikili

ESER
14.10.2011, 19:36
engin ve selçukla jaja yı bir tutmam, engin için ne desek boş söylenecek çok söz var ama hiç gerek yok hiç ceza almadım siftahı bu karaktersiz için yapmak istemem, selçuk a gelirsek satışın kralını yaptı çekti gitti onu selçuk inan yapan yere 3 kuruş kazandırmadan. gittiği yerde istanbul, takımın bizden üstün bir tarafı yok istanbul hayatı etkiledi paranın kokusu güzel geldi gitti işte, sattı bu şehri eurocuklara.

peki jaja ne yaptı ? gitmek istiyorum mu dedi, takımımı sattı ??? futbolunu oynadıktan sonra verilen izin günlerinde medyaya malzeme oldu diye şu kulübe gelmiş benim görüp görebileceğim en yetenekli adamı(üstelik yaşıda genç!) apar topar sattık üstelik jaja nın bundan haberi bile olmadı sonradan ikna ettiler onu diye biliyorum. şu yapılan şeyin mantıklı bir tarafı yok bu benim görüşüm, maçı izlerken kime sorsam jaja da jaja diyor eee millet görüyor işte bazı şeyleri sizde kabul edin şunu, jaja nın gönderilmesi büyük bir hataydı.

gitmek istemedigini nerden biliyoruz? yada gitmek istemedim dedigini?
aldigi para- maliyeti ve piyasa degeri olcu alindiginda kimse jaja gibi bir oyuncu oyle ucuza satmaz durduk yere. simdi jaja cok seviyordu bu takimi da zorla kopardilar garibani soylemlerine gerek yok bence . kulube gonulden baglanmak zorunda degil tabiki, neticede profesyonel oyuncu ama isine ve kendisine para , statu kazandiran kulubune saygili davranmak ile yukumludur oyuncu. yetenekli diye her yaptigi mazur gorulemez, an azindan ben bir taraftar olarak goremiyorum.

Chiko
14.10.2011, 19:37
Adamin benim be!

Mert Oğuzlu61
14.10.2011, 19:57
gitmek istemedigini nerden biliyoruz? yada gitmek istemedim dedigini?
aldigi para- maliyeti ve piyasa degeri olcu alindiginda kimse jaja gibi bir oyuncu oyle ucuza satmaz durduk yere. simdi jaja cok seviyordu bu takimi da zorla kopardilar garibani soylemlerine gerek yok bence . kulube gonulden baglanmak zorunda degil tabiki, neticede profesyonel oyuncu ama isine ve kendisine para , statu kazandiran kulubune saygili davranmak ile yukumludur oyuncu. yetenekli diye her yaptigi mazur gorulemez, an azindan ben bir taraftar olarak goremiyorum.

araplara satıldığını tatildeyken, herkesten sonra öğrenmedi mi ? kulüpler anlaştıktan sonra ? ve jaja ilk başlarda oraya pek sıcak bakmıyordu benim bildiğim, muhtemelem parayı bastırdı biraz araplar ve grafite faktörüde eklenince + şenol hoca istemem diyince gitti adam ne yapsın ?

ESER
14.10.2011, 23:21
araplara satıldığını tatildeyken, herkesten sonra öğrenmedi mi ? kulüpler anlaştıktan sonra ? ve jaja ilk başlarda oraya pek sıcak bakmıyordu benim bildiğim, muhtemelem parayı bastırdı biraz araplar ve grafite faktörüde eklenince + şenol hoca istemem diyince gitti adam ne yapsın ?

tamam renkdas ben pes ettim:) jaja bir melekti, zorla koparildi asigi oldugu renklerden. o yanlis birsey yapmadi, arkasinda adami yoktu yediler usagin basini:) , fenerli foseptik cukuru ustasi bilica ile dustugu durum fotomontajdi, basip gidip dingonun agrina girer gibi cani istediginde gelip idmana cikmasi da sozlesmesinde yaziyordu abartilacak bir durum yok.

bir adam kulupten kovulmak icin daha baska ne yapmali? sahadaki isi top oynamak olmasi yaptigi isin bir ahlaki olmamasini mi gerektiriyor? bu konuda anlasamayacagimiz belli .ben tarhana bulgur dambur dumbur takilan , kendisinde kafasina gore takilmayi hak goren oyuncu tiplerini sevmiyorum, sen ise boyle adamlarin olmasinda bir sakinca gormuyorsun anlasilan. o yuzdem uzatip sayfayi esir almayalim.

jaja ya da Allah sansina gore pazar eylesin,

Ömer Faruk61
15.10.2011, 11:23

Yanlışın var Direk Jajanın Menajeri geldi klube böyle bir teklif var ne dersiniz dedi? Jajanın kendi menajerinden haberi yok mu??

Adem Erdoğan
15.10.2011, 11:37
Şenol hoca Karabük maçından sonra Jaja gitti; bir daha gelmeyecek tarzında birşeyler söylemişmiydi yoksa benmi yanlış hatırlıyorum.

Birtan Karaman
15.10.2011, 12:09
Yanlışın var Direk Jajanın Menajeri geldi klube böyle bir teklif var ne dersiniz dedi? Jajanın kendi menajerinden haberi yok mu??
Menajeri Jaja'dan habersiz görüşü teklifi, Jaja'da bana bi bilgi gelmedi dedi zaten menajerimden teklif olduğu konusunda.

Ömer Faruk61
15.10.2011, 12:12
Menajeri Jaja'dan habersiz görüşü teklifi, Jaja'da bana bi bilgi gelmedi dedi zaten menajerimden teklif olduğu konusunda.

O zaman Suç gene mi yönetimde kimle muhatap yönetim bu konularda?Menajersiz çalışsın o zaman beyefendi bir zahmet..:)

Birtan Karaman
15.10.2011, 14:20
Al-Ahli bu akşam Deplasmanda Al-Jazira ile karşılaşıyor maçında başlama saati ; 21:00.

ESER
15.10.2011, 14:30
futbolcunun menajerinden haberi olmayacak , yok yav:) menajeri sahibi miymis jajanin istemedigi yerlere zorla satabiliyor?

Mert Oğuzlu61
15.10.2011, 19:54
Al-Ahli bu akşam Deplasmanda Al-Jazira ile karşılaşıyor maçında başlama saati ; 21:00.

forumdan süresiz uzaklaştırılmış birtan, ne yaptı acaba ? nasıl bir suç işledinde süresiz uzaklaştırıldın birtan. şaşırdım valla.

Sefer A.
16.10.2011, 03:00
oha lan noldu uzaklastirildi :S

Murat SİSMAN
16.10.2011, 18:44
http://www.alahliclub.ae/up2/17840.jpg

http://www.alahliclub.ae/up2/17845.jpg

Mollasalihoğlu
16.10.2011, 18:51
Son maçını izleyenler yürüyecek halinin dahi olmadığını söylüyorlardı..

Sefer A.
16.10.2011, 23:35
Birtan Karaman nereyesun ?? msn ekledim ha kabul et eger okuyorsan :)

Cihan-Ucar
17.10.2011, 01:01
Yönetici arkadaslara sorabilirsem ne yapdi birtan kardesim kötü birsey mi yapdi aslinda onda küfür felan yokdu

Jajadan´da artik haber alamayiz :)

Harun-61
17.10.2011, 15:31
forumdan süresiz uzaklaştırılmış birtan, ne yaptı acaba ? nasıl bir suç işledinde süresiz uzaklaştırıldın birtan. şaşırdım valla.

JaJa'ci olarak herkes bu sorunun cevabini bekliyor ?

Where is Birtan ??? :o

Mollasalihoğlu
17.10.2011, 18:07
Yaptırdığımız pankartları TT Arena'dan aldırdı bir BMN üyesi olarak.
Akıbeti sorulduğunda ben aldırmadım "x" aldırdı, "y" aldırdı, ne bileyim ben şeklinde kaçamak cevaplar verdi.

Alan (aldığı iddia edilen) kişilerin telefonları, adresleri istenince vermedi, kaçamak cevaplara devam etti.

Kâfi mi şimdilik?

Mollasalihoğlu
18.10.2011, 00:42
Şenol Hoca bayılıyordu ya Jaja'ya:

"Ben işime devam ediyorum pozisyonda değişiklik yok. Takımımın başındayım. Oyuncularımızla ilgili maalesef Selçuk ve Egemen bizden ayrıldılar diye düşünüyorum, görüntü o. Kalabiliyorsa kalsınlar o zaman çok daha iyi olur. Colman ve Jaja olayı farklı Colman'ın bir izin sorunu yoktu. Lig maçı bittiği zaman Karabük'te oyuncuları dağıtmamız doğru olmazdı. Trabzon'a gelip bir veda yemeği yiyerek tatile çıkılmasının daha doğru olacağını düşündük. Sezona toplu yenilen bir yemekle başlıyorsun sezon sonunda da öyle ayrılmak istedik. Jaja kendi dünyasında yaşayarak çekip gitti. Colman da kendisi ile görüşmemize rağmen gitti. Jaja, Colman'ı etkiledi ve gitti. Jaja iyi çocuk ama bazı özel sorunları var. Görüntü iyi değil tabi. Gelip gelmeyeceği belli değil. Gelirse ne karar vereceğiz. Trabzonspor'a onu kazandırırken neleri kaybettiğimize bakacağız. Jaja'nın durumunun ne olacağını şuan için bilemiyorum.

Sefer A.
18.10.2011, 04:39
Yaptırdığımız pankartları TT Arena'dan aldırdı bir BMN üyesi olarak.
Akıbeti sorulduğunda ben aldırmadım "x" aldırdı, "y" aldırdı, ne bileyim ben şeklinde kaçamak cevaplar verdi.

Alan (aldığı iddia edilen) kişilerin telefonları, adresleri istenince vermedi, kaçamak cevaplara devam etti.

Kâfi mi şimdilik?

anlasildiiiiii, bilbao karsilasmasi için hazirlanan pankartlar bunlar herhalde ?? yalniz aldirdi derken nasil aldirabiliyor ki yahu :) ama eger böyleyse durum, ayip etmis

Sefer A.
18.10.2011, 04:42
Şenol Hoca bayılıyordu ya Jaja'ya:

"Ben işime devam ediyorum pozisyonda değişiklik yok. Takımımın başındayım. Oyuncularımızla ilgili maalesef Selçuk ve Egemen bizden ayrıldılar diye düşünüyorum, görüntü o. Kalabiliyorsa kalsınlar o zaman çok daha iyi olur. Colman ve Jaja olayı farklı Colman'ın bir izin sorunu yoktu. Lig maçı bittiği zaman Karabük'te oyuncuları dağıtmamız doğru olmazdı. Trabzon'a gelip bir veda yemeği yiyerek tatile çıkılmasının daha doğru olacağını düşündük. Sezona toplu yenilen bir yemekle başlıyorsun sezon sonunda da öyle ayrılmak istedik. Jaja kendi dünyasında yaşayarak çekip gitti. Colman da kendisi ile görüşmemize rağmen gitti. Jaja, Colman'ı etkiledi ve gitti. Jaja iyi çocuk ama bazı özel sorunları var. Görüntü iyi değil tabi. Gelip gelmeyeceği belli değil. Gelirse ne karar vereceğiz. Trabzonspor'a onu kazandırırken neleri kaybettiğimize bakacağız. Jaja'nın durumunun ne olacağını şuan için bilemiyorum.

dogrudur, ama mesela Senol hocamizin da devre arasi takimi yil basindan önce çagirip idmanlara baslatmak istemesi de ayri bir saçmalikti, ligimizde diger takimlarin bu isi yil basindan sonraya birakmisken.... bu da ayri bir konu ^^

SEDAT
18.10.2011, 09:45
- İşyerimden örnek vereyim mesela , vardiyamızda çok iyi anlaşıyorduk neyse , sorunlu bir arkadaşı bize verdiler ve 3 ayda vardiya kavgadan gürültüden geçilmedi ,uzun lafın kısası bir adam 5 kişiyi bozarmı ağalar ? bozar kardeşim bana kimse anlatmasın...

Mollasalihoğlu
19.10.2011, 11:22
dogrudur, ama mesela Senol hocamizin da devre arasi takimi yil basindan önce çagirip idmanlara baslatmak istemesi de ayri bir saçmalikti, ligimizde diger takimlarin bu isi yil basindan sonraya birakmisken.... bu da ayri bir konu ^^

2 trilyona yakın para kazanıyorsan mantığından biraz ödün verebilmelisin bence :)

Murat GENEL
22.10.2011, 10:29

bu sene de muhtemelen şu dediğim şekilde muhtemelen maç yapacaktır Premier Lig'deki takımları 28 Aralık-1 Ocak -3 Ocak..

Hayır hem de adamların resmi tatili..

Trilyon alacaksan bazı şeylerden feragat edeceksin..Bayramlarda bu ülkede çalışan asgari ücretli işciler var..

Sefer A.
23.10.2011, 05:19
bu sene de muhtemelen şu dediğim şekilde muhtemelen maç yapacaktır Premier Lig'deki takımları 28 Aralık-1 Ocak -3 Ocak..

Hayır hem de adamların resmi tatili..

Trilyon alacaksan bazı şeylerden feragat edeceksin..Bayramlarda bu ülkede çalışan asgari ücretli işciler var..

dogru çok dogru ama ben bizim takimlarimizla kiyaslayarak o yorumu yaptim ondan :) yoksa premier ligde yil basi gecesi bile oynarlar orasi ayrii :)

Sefa Murat Dokuz
28.10.2011, 03:35
http://www.youtube.com/watch?v=k6PGhD_PzH0

jaja asist.. grafite gol :)) çok can yakar bu ikili

O değilde bu 20 numara kim o nasıl bir frikiktir:alkış:

Süleyman50
28.10.2011, 08:25
saha dışındaki tavırları bir yana, saha içerisinde çok arıyoruz...

Murat'
28.10.2011, 09:08
Orda da Jaja'ya frikik attırmıyorlar.

Sibel
29.10.2011, 01:06
Bu forma hiç yakışmıyor Jaja'ya ya. Acayip göz zevkini bozuyor insanın.:rolleyes:

MuratJ
29.10.2011, 03:27
Seni gönderebilenler yapmıştır en büyük kötülüklerden birini Trabzonspor'a. Seni takım deliler gibi arıyor her saniye arıyor.

Cihan_61
03.11.2011, 03:15
Seni cok özledik be Jaja... senin gönderenler utansin...

bangkook_61
03.11.2011, 16:25
Seni cok özledik be Jaja... senin gönderenler utansin...

Senin için Jaja mı büyük Şenol Güneş mi sen vicdanında, beyninde önce bunun kararını ver.

Chiko
03.11.2011, 16:50
Jackson Avelino Coelhooooooo. Ne adamdin be! :rolleyes:

Sivas macinda top Engin'in ayagina gectiginde Jaja'nin o attigi depari unutamiyorum. Ah ulan JAJA.

Gökhan KAN
03.11.2011, 20:07
Arıyoruz işte arkadaş gözvar nizam var. Yaratıcı adam olmayınca son 20 dk boş boş geçer öyle.

bangkook_61
03.11.2011, 20:39
Evet arıyoruz ama bu Jaja'nın Colman'ı, Alanzinho'yu yoldan çıkardığı, ışıklarda kadeh tokuşturduğu gerçeğini değiştirmiyor. Yerine kimi aldın diye eleştiririm ama niye yollandı diye eleştirmem.

Oğuzhan
03.11.2011, 20:52
Üşüyoruz Jaja reyiz :(

Gökhan KAN
03.11.2011, 20:53
Evet arıyoruz ama bu Jaja'nın Colman'ı, Alanzinho'yu yoldan çıkardığı, ışıklarda kadeh tokuşturduğu gerçeğini değiştirmiyor. Yerine kimi aldın diye eleştiririm ama niye yollandı diye eleştirmem.
Evet sende haklısın. Bende neden gönderildi diye eleştirecek değilim. Ama bazı arkadaşlar aramıyor numarası yapıyor kendilerini kandırıyorlar.

bangkook_61
03.11.2011, 21:00
Evet sende haklısın. Bende neden gönderildi diye eleştirecek değilim. Ama bazı arkadaşlar aramıyor numarası yapıyor kendilerini kandırıyorlar.

Kardeş bazıları Selçuk'u,Umut'u falan da aramıyor ben arıyorum. Ben o takıma 2-3 takviye ile 2.tur şarkıları söyleyeceğimizi ve ligde önümüzdeki yıllarda 2. yıldızı takacağımızı da düşünüyordum. Olmadı yapacak bir şey yok. Trabzonspor baki kalacak tek şey.

Cem Akyüz
03.11.2011, 21:06
Allah senin belanı versin

Nizam
03.11.2011, 23:50

:D:D hayırdır abi

Mert Oğuzlu61
04.11.2011, 00:16

bu anlık patlamanın sebebi nedir acaba ? :D:D

sebepsiz güldüm :D

SEDAT
04.11.2011, 00:24
* Şuanki maç trafiğine dayanabilirmiydin coelho ? hiç zannetmiyorum ...

Nonserviam
04.11.2011, 00:49
ulan geç otur evinde iç ayyas ol ne diye sokaklarda içiyorsun ah jaja ah..

gitmeyeydin

Y.Çuvalcı61
04.11.2011, 09:53
Üşüyoruz Jaja reyiz :(
:alkış::alkış::alkış:
Hemde çokkk :(:(

Cem Akyüz
04.11.2011, 23:58
:D:D hayırdır abi

bu anlık patlamanın sebebi nedir acaba ? :D:D

sebepsiz güldüm :D

Sinirlendim ya bu adam bize cok katki saglardi ama gitti az adam olsaydi ya :)

Mert Oğuzlu61
08.11.2011, 16:44
üşüyoruz reyiz...

keşke çıkıp, şaka desen... özürlü gibi verdiğin pozları özledim, sahada rakiple dalga geçmeni özledim, ı lovee thiiss lifeeee demeni bile özledim...

30-40 metreden ha attı ha atacak derken gittin(ulan harbiden uzaktan bir golünü izleyemedik), asıl patlamayı bu sezon yapacaktı sahada burakla birlikte bir Alien daha olacaktı işte, bu adam takımda değilmiş gibi davransan olmaz mıydı şenol hocam, topunu oynasın sonra yaka paça atın dışarı maç günleri gelsin sadece ? adam oynuyordu bee, 2 büyük devirsin çıksın oynasın şu adrian dan daha fazla katkı yapardı takıma. ahh şenol hoca ah...

Yasin Altuntas
09.11.2011, 04:09
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=101617

Ceyhun'un Guiseppe Meazza ile ilgili anlattiklari cok önemli. Jaja ile ilgili bir sey.

ağasarlı
11.11.2011, 11:03
al ahli takımı jajayı bize geri vermek istiyormuş?? bilgisi olan varmı??
http://www.sabah.com.tr/SabahSpor/Futbol/2011/11/11/jajayi-ister-misiniz-377149562399

kalkanbalığı
11.11.2011, 11:20
Alın şu adamı deli etmeyin beni....!!!!!!!!!!!!! :D

Mollasalihoğlu
11.11.2011, 11:36
Haber gerçek değilse konuşmaya gerek yok..
Gerçekse Al-Ahli'de bile tutunamayan adamdan medet ummak söz konusu..

Murat'
11.11.2011, 12:30
Alınması fikrine bir tek Şenol hoca hayır der galiba, şu anda onun gibi bir oyuncuya çok ihtiyacımız var, 1 milyon euroya verirlerse gelsin.

zafer6161
11.11.2011, 12:37
jaja baba:p geri dön

Metin Sağır
11.11.2011, 13:31
Jaja ile ilgili haber: http://www.thenational.ae/sport/football/work-starts-for-new-ahli-manager

sessizkral_1
11.11.2011, 13:35
İstanbul takımlarına gideceğine bize gelsin.Bu haberler İstanbul takımlarının iştahını kabartıyordur.

Ali İhsan
11.11.2011, 13:51
Puhahaha!

Lan yere göğe sığdıramadığınız sarhoşu Al Ahli'nin yeni gelen hocası bile postalamak istiyormuş, hala reis falan diyorsunuz.

Bu adam sarhoşun teki, geçen sene bize çok katkısı oldu ama ligin ikinci yarısında takımı bile bile sabote etti. Hem de bir kere değil, hem de Azizenin çetesinin de telkinleriyle...

Ömer Faruk61
11.11.2011, 14:14
Türkiyede Eküri Brezilyalı olarak oğlan bilicadan başka Brezilyalı bulamayan adamı bekliyoruz halaa.Allah akıl fikir versin..

Taha Muhammet
13.11.2011, 15:57
Şenol hoca gonderdigi adamı 6 ay bile geçmeden geri alacaksa hayırlı olur inşallah jaja gibi birini alsinlarda(yetenek olarak) farketmez jaja gelirse adam gibi bir dayak atılsa akillanirmi :) Birde bu adam bize alışana kadar en azından 1 seneye hazır olur al shab ta maç öncesi antreman yoktu galiba boş transfer olur gibi

ESER
13.11.2011, 16:30
Türkiyede Eküri Brezilyalı olarak oğlan bilicadan başka Brezilyalı bulamayan adamı bekliyoruz halaa.Allah akıl fikir versin..

ekurısını de alalım ayni evde takılırlar.

nede olsa oyuncunun ahlakından , ozel yasamından bıze ne . ;)

sbay
13.11.2011, 20:42
http://www.alahliclub.ae/files/last/e150c16d3c.gif

irfan61
16.11.2011, 00:55
Jaja bu sıkışık maç takvimin de şuan bizde olsaydı.Heralde çoktan kaçmış olurdu.Jaja'ya Trabzonspor 35 günde 9 maç yapacak desinler kendi gelmek istese bile bunu duyunca vazgeçer. :)

Şentürk
16.11.2011, 01:03
Jaja bu sıkışık maç takvimin de şuan bizde olsaydı.Heralde çoktan kaçmış olurdu.Jaja'ya Trabzonspor 35 günde 9 maç yapacak desinler kendi gelmek istese bile bunu duyunca vazgeçer. :)

çççççççççççç

Faik Yılmaz
16.11.2011, 08:47

yakın çekimdeki oyuncu şortunu giymeyi unuttu heralde..... :)

ZEnci oyuncununda saşlarını şöyle bir yaladı top :D

Süleyman50
18.11.2011, 09:14
ben geçen yılki giden futbolculardan saha içerisinde en çok jajayı aradığımızı düşünüyorum...

zafer6161
18.11.2011, 23:37
ah ulan jaja,yaktın bizi yaktın,ulan uçkuruna sahip çıksaydında şuanda bizde oynasaydın ne olurdu yani

Onur Akyüz
26.11.2011, 18:23
uçkuruna değil de beynine sahip çıkaydı iyiydi :)

ibrahim
26.11.2011, 21:44
Abi yeni sünnet olmus galiba. Ondan don giyememis olabilir... :)

ysfemr
27.11.2011, 21:57
senn sarhoş idmana cıkıp attıgın gollerden sonra özürlü özürlü yaptıgın hareketleri özledim be reis....

Sefa
27.11.2011, 21:58
Bu olay da Şenol Hoca'nın başına yıkıldı ama adım gibi eminim Şenol Hoca istemedi gitmesini sezon sonu röportajı orada açıp izlenilebilir..

FC-ST-PAULI-61
27.11.2011, 22:48
Ah Jaja ah sen gittin Adrian geldi inanamiyorum.

Arda'
28.11.2011, 14:01
Bu adamın sarhoş hali bile Adrian'dan iyidir.

MuratJ
28.11.2011, 14:23
Takım sadece Jaja'yı arıyor. Jaja'nın ölüsü dün o bjk savunma hattını delerdi. Jaja'yı Trabzonspor'dan göndermekte katkısı olan herkes gözümde Trabzonspor'un iyiliğini düşünmeyen insanlardır.

bahadır2561
28.11.2011, 15:35
10. dakikada ki pozisyonda -Alanzinho'nun- Jaja olsaydı Cenk'i de içeri sokardı.

Yok yere gitti bence

Reşit
28.11.2011, 18:22
senin sarhos, sahada dolanan, takımı sabote eden, koşmayan, isteksiz halin bile 10 gol ve okadarda asist yapıyorsa sen futbol ilahı olmaya adaysın ağa

Hürgün Aygün
28.11.2011, 18:45
Açık ve net Jaja'yı arıyorum(z)...

Samet Yildirim
28.11.2011, 21:27
Jaja olsaydi küme düserdik.

Metin Sağır
28.11.2011, 21:54

Yok artık.

FC-ST-PAULI-61
28.11.2011, 22:04
Senin Adrian Jajanin tirnagi olamaz.

bahadır2561
29.11.2011, 11:11

espri yaptı,gülün

Mollasalihoğlu
29.11.2011, 11:24
Senin Adrian Jajanin tirnagi olamaz.

Onun kadar içki içemeyeceği muhakkak..

Ömer Faruk61
29.11.2011, 11:40
Jaja Hokkabazların kralı...Yattara da öyleydi..Bu adamlar 2 hareketle taraftarın sevgilisi olurlar ama Takım Ruhundan bir haberlerdir.Geçen sene Ligin ikinci yarısında yürüdüğü koşmadığı maçlarda kahvelerde çok küfür yemiştir..Ama Eküri brezilyalı olarak şikeci oğlan bilica dan başka oyuncu bulamayan bir adam hala seviliyorsa o taraftarda sorun var demekki Jaja ya boşuna kzmışız...

Mollasalihoğlu
29.11.2011, 12:06
Sabah'ın haberine göre Amrabat ile birlikte GS'nin devre arası olanı Jaja'ymış.

MuratJ
29.11.2011, 19:36
Seni neden ilgilendiriyor içtiği içki. Adam ondan 2-3 kadeh az içti diye savunduğun Adrian'a göre 82 milyon kat daha iyi yapıyordu işini. Yani futbol oynamayı. Jaja olsaydı bu takım iki üç üst sınıf bir takım olurdu. Jaja gitti iki üç sınıf birden düştü bu takım. Oynadığı futbol, takıma yaptığı katkı çok net ortadaydı. Sen dahil herkes sahada Jaja'yı her maçta arıyor. Bırakın bu ayakları o yüzden.

MuratJ
29.11.2011, 19:38
Jaja Hokkabazların kralı...Yattara da öyleydi..Bu adamlar 2 hareketle taraftarın sevgilisi olurlar ama Takım Ruhundan bir haberlerdir.Geçen sene Ligin ikinci yarısında yürüdüğü koşmadığı maçlarda kahvelerde çok küfür yemiştir..Ama Eküri brezilyalı olarak şikeci oğlan bilica dan başka oyuncu bulamayan bir adam hala seviliyorsa o taraftarda sorun var demekki Jaja ya boşuna kzmışız...
İkinci yarı formu düşen takımın şampiyonlukta kalmasını sağlayan en önemli iki isimden birisiydi. Jaja ve Burak Yılmaz'dı o isimler. Geçen sene ki istatistiklerine bakarsanız bu takıma hiçbir zaman ilk yılında böyle bir katkı yapan başka futbolcu olmadığını rahat görürsünüz. Keşke Jaja şu takımda olsaydı.

Yaşar
29.11.2011, 19:39
Takımın en çok aradığı oyuncu olmasına rağmen gittiğine zerre kadar üzülmüyorum.

Ömer Faruk61
29.11.2011, 21:20
İkinci yarı formu düşen takımın şampiyonlukta kalmasını sağlayan en önemli iki isimden birisiydi. Jaja ve Burak Yılmaz'dı o isimler. Geçen sene ki istatistiklerine bakarsanız bu takıma hiçbir zaman ilk yılında böyle bir katkı yapan başka futbolcu olmadığını rahat görürsünüz. Keşke Jaja şu takımda olsaydı.

Üstteki yorumda Lazsar abinin dediğine %100 katılıyorum.

Şimdi Geçen sene 3 sene sonunda oluşan Bir TAKIM vardı.ve Şenol Güneşle kollektif futbolu mükemmel yansıtıyordu bu takım.Bu Tam Takım olamamış takımımızda Jaja olsaydı da bir şey farketmezsdi hele ki 4 ayda 45 e yakın maç yapan bir takımda en fazla 10 maçlık kondisyonu olurdu..

Chiko
05.12.2011, 17:31
ALLAAAAAAH JAJAAAAA :D

http://www.facebook.com/photo.php?v=2570173688083
jaja'nin füzesi :D

İleli
05.12.2011, 21:05
alanzinho ile adrian bi jaja etmez ama karaktersizin onde gideniydi gittigine hic uzulmedim...

Ahmet Pulusoğlu
06.12.2011, 13:21
Deli yürek dizisinin jenerik müziğinin girisinde bir söz vardı ; "varlığın yakıyor , yokluğun yok ediyor" diye. Aynen Jaja için söylenmiş gibi.

Samet Yildirim
06.12.2011, 20:48
Önceki günlerde ironi yaptik bakiyorum o bile ciddi alinmis :)

Hey allahim ya :D

bahadır2561
06.12.2011, 21:11
Önceki günlerde ironi yaptik bakiyorum o bile ciddi alinmis :)

Hey allahim ya :D

İroniye ait bi ibare göremedim orda. Ben senin ironi yaptıgını nerden bileyim?

Önceki mesajların ortadayken

Samet Yildirim
06.12.2011, 21:39
İroniye ait bi ibare göremedim orda. Ben senin ironi yaptıgını nerden bileyim?

Önceki mesajların ortadayken
Jaja klas futbolcu tartismaya gerek yok. Fakat hersey futbolculukla olmuyor malesef. Dogru olani yapildi.

Gecmis mesajlarim ortada olsa bile küme düserdik diyecek kadar degil heralde :)

ilhan
07.12.2011, 01:11
Jaja olsaydı; şu an şampiyonlar liginde bir üst turdaydık ve Lille maçı sadece formaliteydi.

Harun-61
07.12.2011, 02:38
Jaja olsaydı; şu an şampiyonlar liginde bir üst turdaydık ve Lille maçı sadece formaliteydi.

kimbilir,

belki'de Avrupa'ya coktan veda etmistik...

Hepsi teori ;)

ilhan
07.12.2011, 14:22
Hatta Jaja var diye UEFA bizi çağırmazdı şampiyonlar ligine... Teori ne de olsa..

Mollasalihoğlu
07.12.2011, 15:09
Seni neden ilgilendiriyor içtiği içki. Adam ondan 2-3 kadeh az içti diye savunduğun Adrian'a göre 82 milyon kat daha iyi yapıyordu işini. Yani futbol oynamayı. Jaja olsaydı bu takım iki üç üst sınıf bir takım olurdu. Jaja gitti iki üç sınıf birden düştü bu takım. Oynadığı futbol, takıma yaptığı katkı çok net ortadaydı. Sen dahil herkes sahada Jaja'yı her maçta arıyor. Bırakın bu ayakları o yüzden.

İşini çok iyi yapıyordu evet.

Yıllardır sorun çıkarmayan Colman ve birlikte Alanziho dahi problem çıkarmaya başlamıştı.

Sanki sahada yaptıklarına laf ettik. Senin tarzın yorum yaparsam şu ana kadar gördüm Adrian da Jaja'ya göre 82 milyon kat adamdır.

ŞEnol Hoca da benimle aynı kanaatte sanırım..

Murat SİSMAN
08.12.2011, 20:07
Bu kabullenebilir,Aslında şöyle Jajanın disiplinlisi kesinlikle lazım bu takıma.

FC-ST-PAULI-61
08.12.2011, 20:08
Alkollü ciksin Maca yine Adriandan daha iyi oynar diye düsünüyorum....

zafer6161
08.12.2011, 21:52
bize jajanın ayakları,adrianın kafası lazım

irfan61
08.12.2011, 23:09
bize jajanın ayakları,adrianın kafası lazımAbi zaten o dediklerin olsa biz o futbolcuyu alamayız.Çünkü avrupanın büyük kulübleri bize kaptırmaz onu :)

Şentürk
08.12.2011, 23:11
bize jajanın ayakları,adrianın kafası lazım

Müthiş tespit :alkış::alkış::alkış:

marcusjava
08.12.2011, 23:25
20 milyon verip geri alalım.

Mollasalihoğlu
08.12.2011, 23:59
Alkollü ciksin Maca yine Adriandan daha iyi oynar diye düsünüyorum....

Çıkarsa sahaya işte..
Yabancı dilde mi yazıyoruz yahu?

Numan Yerlikaya
10.12.2011, 20:34
Jajayla Adrianı Kıyaslıyolarya

Utaıyorum Ha :)

objek
11.12.2011, 18:08
Disiplin konusunda yerden yere vurulan bu adam daha kovulmadimi!

İbrahim CİHAN
11.12.2011, 21:08
eksikliğini öyle hissediyoruz ki nerdesin be jaja

Yiğit SARI
11.12.2011, 22:14
http://u.goal.com/119000/119002.jpg

:(

Nonserviam
12.12.2011, 19:20
[QUOTE=Yiğit SARI;1918192918]http://u.goal.com/119000/119002.jpg

Umursamaz tavrının hastasıydım jaja, dön geri gel.

Sibel
12.12.2011, 22:55
Sinir oluyorum sana!!!!

Efendioglu
12.12.2011, 23:11
Senin o saha içinde topu kaptırınca aptal tavırlarını bile özledik , Come Back çünkü bu takımda yetenekli adam kalmadı...

SEDAT
12.12.2011, 23:13
* Valla jaja söz versen alın beni doğru durucam diye , bu yaşımda ayaklarına kapanırım o derece...

Cengiz Çubukcu
12.12.2011, 23:17
hala jaja'nın performansının sadece kendine bağlı olduğunu düşünen arkadaşlar var ki üzülüyorum.... bu seneki takıma gelse arkasına bakmadan ya o kaçar ya biz onu kovarız....

zafer6161
12.12.2011, 23:57
sakın boş hayallere kapılmayın,,gelmez ve almazlar,,,

nokta...

Cagdas Topal
12.12.2011, 23:59
Gelmek istiyormuş :(

Hazır taksitleri de bitmemişken :(

zafer6161
13.12.2011, 00:16
Gelmek istiyormuş :(

Hazır taksitleri de bitmemişken :(

kim çıkarıyor bu haberleri,

hiç düşündünüzmü neden bize gelsin ki,bi sebebimi var,ne özelliğimiz var,,
para ise parası var,kadın ise istediği kadar,hayat sa tamamen eğlence
dünyanın en lüks şehrinden kalkıp kasabaya mı gelecek,,orada yaşayan insan gelip burda nerde gezecek,forumda bir iki tur atıp kafayı dinleyebileceğinimi zannediyorsunuz,,,

buraya gelmek istemesi demek,beynini tamamen değiştirdi demektir,,,

sessizkral_1
13.12.2011, 00:19
Dön la kara oğlan

http://www.turkiyesporgazetesi.com/wp-content/uploads/2011/06/jaja.jpg

Arda'
13.12.2011, 14:18
Ulan Jaja gs'ye gidersen önce kendimi sonra seni vururum. :D

Metin Sağır
13.12.2011, 16:51
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/388803_2303866678096_1292121600_31881385_833855583 _n.jpg

Thug!
13.12.2011, 17:02
Hic beni geri alin der gibi bir hali yok.

Metin Sağır
13.12.2011, 17:16
Suratını asıp otursun mu? :)
Eğlenecek haliyle...

Ömer Faruk61
13.12.2011, 17:23
Jajayla beraber Bilicayı da alalım...

MuratJ
13.12.2011, 19:24
Jajayla beraber Bilicayı da alalım...
Jaja'yı alalım isterse her gece Bilica ile takılsın. Sarhoş gelsin maçlara ama yeter ki alalım. Saçma saçma yaptığınız eleştirili halleriyle bile adam size futbol izletti ya yeter o işte. Arkadaşı bilica olmayan her akşam zemzem suyu içen Adrian'ın saçmalıklarını izleyip takımın dibe vuruşunu görmektense sarhoş Jaja'mı izliyeyim goller atıp maç kazanayım. Zorlamayın kendinizi bu adama birşeyler söyleyebilmek için. Saçmalıyorsunuz sadece. Bu forma altında izleyip izleyeceğiniz en büyük topçu Jaja'dır. Jaja geri gelmezse hiçbir zaman onun gibi büyük topçu izleyemeyeceksiniz bu forma altında. Milyonluk eşekleri izler dibe vuruşumuza tanıklık edersiniz her zaman bu kafayla. Topçu alıyoruz sanki eve damat alıyoruz yahu.

bahadır2561
13.12.2011, 20:10
Jaja'yı alalım isterse her gece Bilica ile takılsın. Sarhoş gelsin maçlara ama yeter ki alalım. Saçma saçma yaptığınız eleştirili halleriyle bile adam size futbol izletti ya yeter o işte. Arkadaşı bilica olmayan her akşam zemzem suyu içen Adrian'ın saçmalıklarını izleyip takımın dibe vuruşunu görmektense sarhoş Jaja'mı izliyeyim goller atıp maç kazanayım. Zorlamayın kendinizi bu adama birşeyler söyleyebilmek için. Saçmalıyorsunuz sadece. Bu forma altında izleyip izleyeceğiniz en büyük topçu Jaja'dır. Jaja geri gelmezse hiçbir zaman onun gibi büyük topçu izleyemeyeceksiniz bu forma altında. Milyonluk eşekleri izler dibe vuruşumuza tanıklık edersiniz her zaman bu kafayla. Topçu alıyoruz sanki eve damat alıyoruz yahu.

Nokta .

esra61
13.12.2011, 20:43
evet hatalı,takım da disiplinsizlikler yaratıyo ama maçda kazandırıyo,hani gelse,geri dönse fena olmaz;);)..gel jaja gel daha havaalanına kadar kolbastı oynamadın,kolbastı borcun var bu taraftara;)

CesurHamsi
13.12.2011, 21:03
Jaja kesinlikle geri donmeli!

inception61
13.12.2011, 21:34
jaja reis dön yeter haftada bir alem benden ama hatunlar senden:D
özledik be reis
sensşz buralar soğuk
üşüyoruz reis:(

Ömer Faruk61
13.12.2011, 21:40
Demekki Mideniz Sağlammış.Şİkecilerin figuranı elin topaşıyla takılan futbolcu ne yaparsa yapsın hemi...İyiymiş...

Cihan_61
13.12.2011, 21:52
Üsüyoruz..

Erbay
13.12.2011, 22:31
Geçen sene bjk ve eskişehir maçlalarında yerlerde sürünmesini çabuk unuttuk. Adrian'dan iyi mi evet. Ben de iyiyim ama ona bakarsak.

Yasin Altuntas
13.12.2011, 22:34
Geçen sene bjk ve eskişehir maçlalarında yerlerde sürünmesini çabuk unuttuk. Adrian'dan iyi mi evet. Ben de iyiyim ama ona bakarsak.

Pardon ???

Erbay
13.12.2011, 22:38
Gayet açık.

SEDAT
13.12.2011, 23:11
* Smart doğru söylüyor , 2. yarı resmen döküldü , kendine baksa bize sınıf değil çağ atlatır ama işte ne kadar güvenebilirsiniz ki...

zafer6161
13.12.2011, 23:23
olmayacak duaya amin diyoruz.....

bahadır2561
14.12.2011, 11:25
Demekki Mideniz Sağlammış.Şİkecilerin figuranı elin topaşıyla takılan futbolcu ne yaparsa yapsın hemi...İyiymiş...

Sen ne anlatmaya calısıyon bi onu yazda ona göre cevap vereyim. Adam istediğiyle takılır size ne yaa. Senin fenerli arkadasın yok mu? Su an gözbebegimiz olan futbolcuların fenerli gsli bjk li arkadasları yok mu?

Ne midesinden bahsediyon? İstediği gibi içer eder sizi niye bu kadar gerdi? Kıskanıyomusunuz anlamadım valla?

Onur G.Ünal'la İstanbul'da arabalarına birilerini alırken sorun yok Jaja yaparken mi var ?

Madem bu kadar önemli böyle şeyler sizin için gidin dogruca Onur baslıgına aynı şeyleri yazın da delikanlı oldugunuzu görelim.

Ömer Faruk61
14.12.2011, 12:11
Sen ne anlatmaya calısıyon bi onu yazda ona göre cevap vereyim. Adam istediğiyle takılır size ne yaa. Senin fenerli arkadasın yok mu? Su an gözbebegimiz olan futbolcuların fenerli gsli bjk li arkadasları yok mu?

Ne midesinden bahsediyon? İstediği gibi içer eder sizi niye bu kadar gerdi? Kıskanıyomusunuz anlamadım valla?

Onur G.Ünal'la İstanbul'da arabalarına birilerini alırken sorun yok Jaja yaparken mi var ?

Madem bu kadar önemli böyle şeyler sizin için gidin dogruca Onur baslıgına aynı şeyleri yazın da delikanlı oldugunuzu görelim.

Birde Burakla Selçuk var onu atlama :)

Evet hepsinden rahatsız oluyorum.Bana Tolga Zengin gibi Hüseyin Çimşir gibi adam lazım ;)

bahadır2561
14.12.2011, 12:31
Birde Burakla Selçuk var onu atlama :)

Evet hepsinden rahatsız oluyorum.Bana Tolga Zengin gibi Hüseyin Çimşir gibi adam lazım ;)

Eger harbiden bu görüşteysen tüm bunlara karsı cıkıyorsan eyvallah ama yok Jaja'ya sallayayım Onur dursun diyorsan olmaz işte :)

Ömer Faruk61
14.12.2011, 13:15
Eger harbiden bu görüşteysen tüm bunlara karsı cıkıyorsan eyvallah ama yok Jaja'ya sallayayım Onur dursun diyorsan olmaz işte :)

Benim Yeteneğine lafım Yok.İlk yarıdaki performansıyla Bana kendisini hayran bırakmıştı.Stilini Tıpkı Rivaldoya benzetmiştim..Ancak önce 61000 kişilik Olimpiyat İbb maçından sonra kafasına esip Brezilyaya Karabük maçında oynamayarak..Daha sonra Alanzinho ve Colmanı etkilemesi gözümde değerini bitirmiştir.Beni özel hayatı ilgilendirmez..İster içer İster s.çar.Ancak Resmen Tekme tokat dövüldüğü şikecilerle yaptığımız maçtan sonra gidip şikecilerin brezilyalıları ile takılması benim gözümde bitirdi onu.Alanzinhoyu yoldan çıkarttı..Benim sorunum burada..İçmesi,Hatunlarla takılması beni ilgilendirmez..Şampiyonluktaki şerefsiz rakibinin Brezilyalıları ile dayak yiyerek yenildiğin bir maçtan sonra takılamazsın!!!

Ömer SEVİNÇ
14.12.2011, 16:19
Ah ulan ah. Benim beğendiğim beni beğenmez, beni beğeneni ben beğenmem..

Cihan_61
16.12.2011, 16:20

HAHAHAHAHA!
Komikmis kardes

Kereşenli
16.12.2011, 17:19
http://www.jajageridonsun.com/

Bir imza da siz atın, belki işe yarar.

Sefa Murat Dokuz
16.12.2011, 19:04
Geri dön reyizz !

SAFA
17.12.2011, 12:37
Elin belinde sahada gez ona da razıyım.

Sacit
17.12.2011, 14:55
istediğin kadar parti yap, alkol al, istediğin kızı ayarlayayım sana !

ama geri dön !

ysfemr
17.12.2011, 15:59
jaja gelde bizi diskoya götür da:D

Kubilay ŞAHİN
17.12.2011, 16:26
Senin yerine alınan adama bakıyorumda seni gönderenler utansın..

Metin Sağır
19.12.2011, 21:51
Jaja Coelho izin almadan Al-Ahli kampını terk ederek ülkesi Brezilya'ya gitti.
Al-Ahli taraftarları Ocak ayında gönderileceğini düşünüyor.

Sefa
19.12.2011, 21:57
Jaja adam olmaz..

volkan_627
19.12.2011, 21:58
al sana jaja...

Samet Yildirim
19.12.2011, 22:04
'' Jaja'nın gönderilmesinin nedenini anlatırsam ahlak sınırları dışına çıkarız,, kanal kapanır '' Erman Toroğlu

Bizim Birtan Karamana göre Jaja izinsiz Brezilya ya gitmis :)

Cekilmezdi bu cile :)

Efendioglu
19.12.2011, 22:12
Serbest kalırsa alınmasından yanayım gerisi hikaye.

Ahmet Öztürk
19.12.2011, 22:19
BÜYÜK Trabzonspor Takımının taraftarları sana bir nevi yalvarıyor Jaja. Çık gel (!) Bak sana alemi yaşatacak olanlarda, karı kız ayarlayacak olanlar da var... (!)

Gittiğine zerre üzülmedim. Dönmeni de istemiyorum...

Efendioglu
19.12.2011, 22:24
Kamptan kaçmasına şaşırdım mı hayır çünkü noel yaklaştı :)

Ömer Faruk61
19.12.2011, 22:32
Jaja Coelho izin almadan Al-Ahli kampını terk ederek ülkesi Brezilya'ya gitti.
Al-Ahli taraftarları Ocak ayında gönderileceğini düşünüyor.

Yok canım...ççççççççç

MuratJ
19.12.2011, 22:49
Ne olmuş yani bizde de bunu yapmıştı. Geldiğinden sonraki ilk maçta Manisa maçıydı sanırım resital sunmuştu. Gelir orada da dağıtır o sahaları. Siz bence hiç antreman kaçırmayan her kurala uyan ama sahada her maç rezilleri oynayıp dökülen futbolcularınıza gülün.

Özge
19.12.2011, 23:16
Huylu huyunda vazgeçmez , can çıkar huy çıkmaz gibi sözlerimiz Jaja'yı anlatmak için yeterli oluyor sanırım. :)

Samet Türkmen
20.12.2011, 01:52
Erman Toroğlu'da 2.Sergen bence. Belaltı ne kadar şey varsa haberdar adam. Valla bilmiyorum nedenini. Hakemken hep belaltına ayaklara bakmasındandır herhalde.

Süleyman50
20.12.2011, 08:40
tamam disiplin sorunu vardı belki ama şuda bir gerçek ki saha içerisinde onu çok arıyoruz...

DarthVader
20.12.2011, 09:41
Felaket saçmalayanlar var burada. Jaja sahada oynuyo vs dışarda bizi ilgilendirmez, kamptan ayrıldı ama dönünce döktürdü vs vs vs

İyi o zaman toplu halde gitsinler. Jaja ya bu müsama gösterilirken takımdaki diğer oyuncular ne düşünür? Madem saha önemli toplu halde bilmem ne partisi yapsınlar. Biraz mantık...

Samet Türkmen
20.12.2011, 11:57
Felaket saçmalayanlar var burada. Jaja sahada oynuyo vs dışarda bizi ilgilendirmez, kamptan ayrıldı ama dönünce döktürdü vs vs vs

İyi o zaman toplu halde gitsinler. Jaja ya bu müsama gösterilirken takımdaki diğer oyuncular ne düşünür? Madem saha önemli toplu halde bilmem ne partisi yapsınlar. Biraz mantık...

Diğer topçuların ne düşündüğünün önemi yok. Her durumda trilyonlarını alıyorlar nasıl olsa.

zafer6161
24.12.2011, 09:25
jaja geliyor jajaa

ülkesinden kaçtı.al ahli yönetimi trabzona haber verdi,
size 2.5 mil euro borcumuz var,onun yerine size jaja yı verelim diye haber verdi,,,

yönetim ise şuan kararsız

bahadır2561
24.12.2011, 13:47
jaja geliyor jajaa

ülkesinden kaçtı.al ahli yönetimi trabzona haber verdi,
size 2.5 mil euro borcumuz var,onun yerine size jaja yı verelim diye haber verdi,,,

yönetim ise şuan kararsız

Yönetim niye kararsız anlamadım

DeAgLeMaNyAq
24.12.2011, 14:22
Adam Dubai'den ülkesine bizim için mi kaçtı sanki. Klasik huyları işte 1 ay da zor gelir. Tartışmaya bile gerek yok...

Metin Sağır
24.12.2011, 16:35
'' Haber1967'nin muhabirlerinden biriyle konuştum. Jajá'nın geri dönme ihtimâli varmış. Sadece yönetim soğuk bakıyormuş disiplinsiz diye. Şenol Güneş yönetime liste sunmuş, onlar olmazsa ilk alternatif Jajá'ymış. ''

http://www.facebook.com/JajaJackson/posts/296693927039205

ispiroğ61
25.12.2011, 02:03
Bu adam gs ye gidecek ve bizde her maçtan sonra buraya girip ahlanıp vahlanacağız..

r9emre
25.12.2011, 02:08
Adamlar hala saha dışında şöyle böyle diyor.. Arkadaş hangi böyle üst düzey inanılmaz yeteneklere sahip bir adam Türkiye'ye hele hele Trabzon'a gelir?? Bana bunun bir mantıklı cevabını versin Allah aşkına bu eleştiriyi yapanlar. Bu adamın da kusuru bu arkadaşım. Adrian, Sapara, Pawel, Piotr her idmana çıkıyor bunlar, çok efendiler niye gönderilsin diyorsun o zaman ne güzel işte tam istediğiniz tip? He pardon tabi tabi unuttum hem efendi hem üst düzey yetenekli hem saha dışında evden antreman antremanda ev yapan İniesta,Lampard,Xavi,Sneijder filan almalı yönetim.

SEDAT
25.12.2011, 02:27
* Bende bu sahada yaptıkları önemli özel hayatı bizi ilgilendirmez lafına hastayım , adam normal yaşamıyor ki yaşasa zaten ilgilendirmeyecek !

Samet Türkmen
25.12.2011, 02:38
* Bende bu sahada yaptıkları önemli özel hayatı bizi ilgilendirmez lafına hastayım , adam normal yaşamıyor ki yaşasa zaten ilgilendirmeyecek !

Size özel demiyorum ama şu Jaja'nın yaptığı çok kötü işi bir türlü öğrenemedik gitti. Hani şu Erman'ın dediği şeyi. Bilen varsa yazsın da bileyim . Lütfen. Irzına mı geçti birisinin ?

Mert67
25.12.2011, 02:45
Akıllanmış mıdır acaba?

Lütfen İstanbul'a gitme Jaja.

SEDAT
25.12.2011, 02:58
Size özel demiyorum ama şu Jaja'nın yaptığı çok kötü işi bir türlü öğrenemedik gitti. Hani şu Erman'ın dediği şeyi. Bilen varsa yazsın da bileyim . Lütfen. Irzına mı geçti birisinin ?

* Karabük maçından sonra takımı terketmeler , Kampa geç katılmalar ,Işıklarda Bilicayla kadeh tokuşturmalar , Yenildiği maçtan sonra şikecilerle eğlenmeler sizin için normalse eyvallah...

Samet Türkmen
25.12.2011, 12:39
* Karabük maçından sonra takımı terketmeler , Kampa geç katılmalar ,Işıklarda Bilicayla kadeh tokuşturmalar , Yenildiği maçtan sonra şikecilerle eğlenmeler sizin için normalse eyvallah...

Ama gönderilme nedeni bunlar değil diyorlar ? Başka birşey varmış. Ben onu merak ediyorum.

Topunu oynadıktan sonra, İstanbul'da eğlenmesi benim için önemli değil. Adamın yetiştiği kültür ile bizimki çok farklı. Buna engel olunması mümkün değil.

Benim için sorun yok. Günahını kendisi çeker. Sahadaki önemli. Çok çalışanlarıda görüyoruz takımda . Ne hallerdeler :)

seyyah61
25.12.2011, 23:31
Yüzde 25'i bize aitmis. Baskan söyledi az önce. Jaja'yi almak isteyen bizle de görüsmek zorundaymis.

malik5461
26.12.2011, 11:39
son yılarda jaja kadar verimli bir forvet arkası daha elimize gelmemişti evet şenol hocanın disiplin anlayışına amenna saygılıyız ama bize sahada verim verdiğini düşünerek bu yönlerini görmeyebiliriz diye düşünüyorum vede bu yıl en sıkıntılı bölge jaja nın oynadığı bölge bence sesimizi duyuramıyoruz ilgi gösterirseniz yönetimin duyarsız kalmayacağına emiim . teşekkürler renktaşlar ve bmn forum yönetimi

cenk52
26.12.2011, 11:40
Gs ye giderse cok uzulurum, adamlar bizim gecen yilki takimi topluyor!

ErtuGrul
26.12.2011, 11:43
Almazlar ama, yinede isteyeleim...

Celal Demir
26.12.2011, 11:46
bizi bırakıp gitmedimi bu daha önce neden istiyoruz bence gelmesin...

SEDER
26.12.2011, 11:46
jaja yı gs alırsa gecen seneki kadroyu resmen kurmuş olurlar..bir burak bir umutları eksik..engin ve jaja disiplinsizse gs neden alıyor bu adamları? soruya GS nin lider olduğu gerçeğiyle cevap verecek yürekli trabzonlular aranıyor..disiplin falan hikaye...28 yıl sonra bizi şampiyon yapan jaja dır..gelsin arada bir alem yapsın razıyım..adrianı gördükçe jajanın ne denli değerli olduğunu bir kez daha anlıyorum..

Ali İhsan
26.12.2011, 11:52
Ben istemiyorum. BAE'de bile tutunamayan adamı istememek de sonuna kadar hakkım.

Ha alırlar ve bol maçbaşılı, gol asist primli düşük maaşlı bir sözleşme yaparlar onu desteklerim.

Şeref
26.12.2011, 11:54
jaja gelsin gollere gelsin kupalar gelsin hep doğru orantılı inşallah gelir

tarsus
26.12.2011, 12:05
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, bir TV programına yaptığı canlı telefon bağlantısında çok önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Sadri Şener, Jaja transferine ilişkin olarak, "Jaja'nın şuanda yüzde 25'i bizde ve söz sahibi olduğumuz bir futbolcu, geri alabiliriz. Avrupa'da yarıştıracak bir ve iki futbolcu alabilecek gücümüz var" dedi. Şener, Jaja'yı disiplinsiz olduğu ve özel hayatındaki bazı problemler nedeniyle gönderdiklerini söyledi. Şener, transferi Şenol Güneş'e sormadan yapmayacaklarını belirterek, "Ben futbol oynamadım futbolcudan anlamam. Biz teknik direktör Şenol’a sorarız yardımcılara sorarız başkanın keyfi için oyuncu alınmaz. Zaten Trabzonspor gibi büyük bir kulübe bunun dışında davranmak yakışmaz" dedi
baskan gerekeni söylemiş,topu senol hocaya paslamış.jaja ile maç başı anlaşma yapılırsa, cinconun engine yaptığı gibi bağlayıcı ve cezaları olan bir anlaşma yapılırsa çok faydalı olur

Ümit Küçük
26.12.2011, 12:07
bu sayfa az sonra kitlenir....jaja yı istemiylerde içten içe hani gelse diye takıldığından da eminim

Murat'
26.12.2011, 12:09
Bizim Jaja aşkımız dinmez !

Sadri Şener bize Jaja'yı getir.

Bdeniz_61
26.12.2011, 12:19
Jaja'nın gelmesini isterim , çok güzel olur ama bu kadar da oyuncuyu tepemize çıkarmaya gerek yok bence.Kulübün önüne geçmesin.Sonra geldikten sonra nasılsa taraftar seviyor diye her istediğini yaparsa çıkıp birşey demeye hakkımız olmaz.

Tekke
26.12.2011, 12:22
Sadri başkanın tek başarılı yabancı transferini çok isteriz tabiiki.

Gs ye giderse, adam geçen seneki takımımızın yarısı ile şampiyonluğu yürüyerek kazanacak...

kudu_61
26.12.2011, 12:46
elimizde başka jaja yok disipline sokamadığımız, parayla elimizde tutamadığımız futbolcular gidip gay se de oynayacaksa tartışılması gereken bizim eksiğimi nerede jaja yı ben de isterim ve hatta selçuk ve egemeni de

Ömer Faruk61
26.12.2011, 12:49
Ben istemiyorum...

delfino
26.12.2011, 12:50
Jaja heyecan yarattı
12:17 | 26 Aralık 2011
Yunus Emre SEL/TRABZON, (DHA)
Trabzonspor'da taraftarların yeniden takımda görmek istediği Jaja'nın geri dönme ihtimali bordo mavili camiada heyecan yarattı. Başkan Sadri Şener'de Jaja transferine yeşil ışık yaktı.
Trabzonspor'da transfer çalışmaları tüm hızıyla sürerken, bordo - mavili taraftarlar özellikle Jaja'yı yeniden takımda görmek istiyor. Birleşik Arap Emirlikleri'nin Al Ahli takımından ayrılan ve ülkesine dönen Jaja'nın, kulüpte etkin yöneticilere ulaşarak, "Takıma tekrar geri dönmek istiyorum, bu kez her şey çok farklı olacak" dediği, yönetimin ise bu konuda Şenol Güneş'in onayını almadan hareket etmeyeceği öğrenildi. Başkan Sadri Şener de Jaja'yı geri alma ihtimallerinin bulunduğunu söylerken, Al Ahli kulübü ise oyuncuyu ucuza bırakmak istemiyor. Bu arada Galatasaray'ın da transfer etmek için devre olduğu Jaja'nın yüzde 25'lik hissesi hala Trabzonspor'da bulunuyor. Jaja'nın Alanzinho'yu da arayarak takıma dönme isteğini teknik heyete aktarmasını istediği öğrenildi.

HÜRRİYET VE COSTA İÇİN GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR
Bu arada yönetimin transfer listesinde yer alan Ankaragücü'nden Hürriyet ve Valencia'dan Ricardo Costa için görüşmeler sürüyor. Her iki futbolcunun transferini bir an önce sonlandırıp Antalya kampına katmak isteyen bordo - mavili yönetim, girişimlerini hızlandırdı. Bu arada Ricardo Costa için Valencia da top koşturan Türk futbolcu Mehmet Topal'dan da referans alındığı ve Topal'ın, 'Çok iyi bir futbolcu. Alınırsa gerçekten ciddi katkılar yapacaktır" dediği öğrenildi.

PAWEL BROZEK MİLLİ FORMA İÇİN GİDECEK
Trabzonspor'da ilk yarıda fazla forma şansı bulamayan isimlerden olan Pawel Brozek, Polonya milli takımıyla EURO 2012 Avrupa Şampiyonası'nda mücadele etmek için forma giyebileceği bir takıma gitmek istiyor. Polonya Warsawa takımının ciddi şekilde ilgilendiği Pawel Brozek'in bonservisini vermek istemeyen Trabzonspor, oyuncuyu kiralık olarak göndermek istiyor. Piotr Brozek'e ise henüz talip olmadığı ifade edildi.

EREN, SERCAN VE BARIŞ KİRALIK VERİLEBİLİR
Öte yandan bordo - mavili takımın kadrosunda bulunan genç oyunculardan Eren Albayrak, Barış Ataş ve Sercan Kaya'nın kiralık olarak takımdan gönderilebileceği öğrenildi. Gaziantepspor'un Eren, Samsunspor'un Sercan ve Gençlerbirliği'nin Barış Ataş'la ilgilendiği, bu kulüpler ile kiralık verme konusunda görüşmelerin sürdüğü öğrenildi. Teknik direktör Şenol Güneş'in bu futbolcuların bonservisleri ile göndermelerine sıcak bakmadığı belirtildi.

Recep Alkan
26.12.2011, 12:57
Başlığı açan arkadaşımıza saygısızlık etmek istemem ama, bu işler başlık açıp, ses duyurmaya çalışmak ile olsaydı,

1) Fatih Tekke Trabzonspor kaptanı idi şu anda.

2) TSClup ürünleri çok daha profesyonelce üretiliyordu,

3) Stadımızın üzeri kapanmıştı,

4) Brozekler hiç alınmamış, alındıysa bile çoktan satılmıştı,

5) Adrian gibi bir adama 5 milyon para verilmemişti,

6) vs vs vs....

Arkadaşım kimsenin seni beni taktığı yok. Biz yırtınsakta onlar bildiklerini yapacaklar.

Sen yine de şansını dene kardeşim...

yatmaztara
26.12.2011, 12:59
jaaaaajaaaaaa

Tatar Kemal
26.12.2011, 13:01
jaja geri gelmeli mutlaka. şu aşamada bu takıma en çok gerekli olan futbolcu jaja.

seyyah61
26.12.2011, 13:12
Jaja gelir mi gelmez mi bilmiyorum ama baskanin dün yaptigi aciklamadan sonra Galatasaray'a gitme ihtimali kalmadi.

bordo(61)mavi
26.12.2011, 13:13
bende isterim jajayı... onun boşluğunu dolduramadık... belki bu sefer gelişinde özel hayatınada özen gösterir...

gudoz81
26.12.2011, 13:16
istanbul takımlarında oynayan jaja yeteneğinin 10 da 1 ine sahip topçular yıldız muamelesi görüyor pohpohlanıyor yöneticileri yalakalık yapıyor adamlara verim alalım diye. bizde ilkokul çocuğu gibi disipline etmeye çalışıyoruz. t. bekiroğlu böyle oyuncuları alsın gezdirsin yedirsin içirsin ilgilensin biraz şımartsın. jaja iyi bir oyuncu birazda biz suyuna gidelim ne kaybederiz.

Onur Civelek61
26.12.2011, 13:17
jaja Trabzon da alemlere akamay :D

cemkılıç
26.12.2011, 13:18
Eğer adam olup topunu oynayacaksa Jajayı kesinlikle takımda görmek isterim.

bahadır2561
26.12.2011, 13:19
Herkesin 2. bir şansa ihtiyacı vardır.

archil
26.12.2011, 13:19
Başlığı açan arkadaşımıza % 100 katılıyorum...Hayatta kimseden bişey istemedim...Sadece JAja yı istiyorum...

vuralkara
26.12.2011, 13:20
gelsin gelsin. zararı olmaz faydası olur. gs ye gidip de coşarsa arkasından çok bakarız sonra

Ertan 51
26.12.2011, 13:20
İstemiyorsan yazma bu başlığa demezseniz ben istemiyorum diyeceğim:)

Burçak
26.12.2011, 13:24
gelsin gelsin. zararı olmaz faydası olur. gs ye gidip de coşarsa arkasından çok bakarız sonra

Coşarsa değil zaten Coşar.
Yıldız oyuncuların kaprisleri vs olur.
Önemli olan onu yola getirebilmek.
Ayağına top yakışan izlemekten zevk aldığım bi adamdı Jaja. Umaırm geri gelir..