PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jajá - Jackson Avelino de Coelho

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31

My
26.05.2011, 02:16
Davamıza ihanet eden futbolculardan birisi.

Son maçta gördün mü gol sevincini ? Sanki şampiyonluk geldi. Eminim, gol atmak onun için şampiyonluktan daha değerliydi. Böyle futbolcu istemiyorum, isterse Messi olsun, eyvallah diyip göndericeksin.Ya arkadaş sizler de bir acayipsiniz ya. Egemen sevinmez gördün mü sevinmedi Jaja seviniri gördün mü sevinir. Nerden neler buluyorsunuz da kafaya takıyorsunuz.

Jaja konusunda ki düşüncem takım disiplininin içine ettiğidir. Ama adam süper yetenek. Yani iki ucu .oklu değnek. Kalsa dert gitse dert. Offf off...

MuratJ
26.05.2011, 02:19
jaja böyle bi adam. bu sene nasıl güzel verima aldıysak yine alırız. sadece jaja bu. bu arada selçuktan çok daha fazla karakterli olduğu kesin.

MuratJ
26.05.2011, 02:20
Ya arkadaş sizler de bir acayipsiniz ya. Egemen sevinmez gördün mü sevinmedi Jaja seviniri gördün mü sevinir. Nerden neler buluyorsunuz da kafaya takıyorsunuz.

Jaja konusunda ki düşüncem takım disiplininin içine ettiğidir. Ama adam süper yetenek. Yani iki ucu .oklu değnek. Kalsa dert gitse dert. Offf off...
kalsın abi kalsın. ben hayatımda ilk defa Trabzonsporda böyle bir yetenek gördüm. bu senede bu sorunları vardı. kampa geç geldi...vs ama işini yaptı. ilk yılında yaptığı katkı ortada. jaja bu ve bize çok faydalı. kalacaktır.

coren
26.05.2011, 02:26
Yetenekli diyorsunuz da nerdeydi yeteneği ikinci devre boyunca? Hatırlamıyorum şimdi bir maçta orta sahada 3 kişiyi çalımladı, bol bol topuk pası yaptı. Çok da güzel goller attı kabul ediyorum ama bizim takım kaldırmıyor böyle sorumsuz futbolcuyu. Oyunun büyük bölümünde 10 kişi oynuyoruz. Ayrıca Yattara yetenek olarak Jaja'yı 2 ye 3 e katlar çabuk unutmayın adamın neler yaptığını. Trabzon'a gelmiş en yetenekli oyuncu değildir yani.

Ahmet Pulusoğlu
26.05.2011, 03:35
Bu adam belliki gece hayatını seven ukela bi tip. bence şenol hoca bu çocukla uraşamıycak gibi. Kalmasını isterim ama Şenol Hocanın Otoritesini sarsıcaksa gitmesi daha faydalı olur zanımca.

aaahmet61
26.05.2011, 07:17
bu adam diğer futbolcuların aklını çeliyor.bunu şenol hoca söylüyor.bu futbolcuyla hoca çalışır mı?

61 baha
26.05.2011, 07:52
seneye bu takımda olmayacağından adım gibi eminim....

Ali İhsan
26.05.2011, 08:46
Gitmesini istiyorum. İstikrarsız futbolcu istemiyorum.

Yattara'yla yıllarca uğraştık. Belli bir süre geçince işler duygusala dönüyor. Jaja'dan erkenden ve kar ederek kurtulup, yeteneklerini daha verimli ve takım için kullanabilen isimlerle yola devam etmeliyiz. Zaten bir kaç sene yeniden yapılanma dolayısıyla şampiyonluk yarışına dahi giremeyeceğiz...

Birtan Karaman
26.05.2011, 11:01
Hoca açıklamanın sonunda Jaja için maliyeti yüksek bir oyuncu diyor. Jaja'ya çok iyi bir teklif gelmediği sürece satılacağını veya pazarlanacağını sanmıyorum. Bu adam sezon'a kamp görmeden başladı 14 küsür gol attı. İnşallah önümüzde ki sezon hazırlık kampı ile birlikte katkısı daha fazla olacak. Umarım erken gelir. :)

Bera B.
26.05.2011, 13:51
son senelerde geldiği zaman bu kadar katkı yapan bir transfer söyleyin, yerine ikame bir isim verin. Sonra da gönderin.
Bazıları futbolu biliyorum ayağına baya saçmalıyor farkında değil.

maxim
26.05.2011, 13:55
Kalırsa her şartta en az 20 gol atar....

SDanışmaz
26.05.2011, 13:58
Jaja sezon ortasında Selçuk'a "Yönetime söyle beni satsınlar" demişti. O yüzden geri döneceğini zannetmiyorum..

mkmoglu
26.05.2011, 15:19
jaja gibi her izinde istanbul gecelerinde geçiren oyuncu almamamız lazım..disiplinsiz

Birtan Karaman
26.05.2011, 15:35
Metalistte sadece kampa geç gelmişti sezon başında. Bunu bizde de yaptı ama Metalist'te sezon başında klübün bazı sorunları falan vardı Antrenmanı boykout etmeler gibi..

Jaja belkide Trabzon'da aradığı ortamı bulamadı.

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/162773_123748091024002_100001664354463_167952_7949 593_n.jpg

:)

ysfemr
26.05.2011, 15:40
git artık hatta istanbula

Ali İhsan
26.05.2011, 15:56
İstanbul'a satsalar bile razıyım. Sorunlu futbolcu istemiyorum. Selçuk bizi sattı ama gidene kadar bir gram falso vermedi. Temizleyelim şu futbolcuları takımdan...

Yasin T.
26.05.2011, 16:58
Adamın gözü dışarda.Trabzon'dan bir kızla evlendirelim.Onu anca Trabzonlu bir kaynana yola getirebilir.

Erbay
26.05.2011, 17:01
Adamın gözü dışarda.Trabzon'dan bir kızla evlendirelim.Onu anca Trabzonlu bir kaynana yola getirebilir.
Bir mi? En az 4-5 tane lazım :)

Birtan Karaman
26.05.2011, 17:33

Evli zaten Jaja. :)

Karısı Brezilya'da , Birde Manitası var bu sezon 1-2 maça geldi. :))

Hami-Ünal-Orhan
26.05.2011, 17:50
Bu uzun bacaklıyı Umut'un tırnağına değişmem.

Necmi6161
26.05.2011, 18:29
İstikrarsız Adam İstemiyoruz Diyorsunuz:D Tek Jaja mı Bu:D Bu Adam Kesinlikle Kalmalı.

playa
26.05.2011, 18:36
İstikrarsız Adam İstemiyoruz Diyorsunuz:D Tek Jaja mı Bu:D Bu Adam Kesinlikle Kalmalı.
aynen bende katılıyorum onun gibi yeteneklı topçuyu zor buluruz adamın gece hayatı var ama sahada da oyunuyor.

ophius
26.05.2011, 18:39
bir maçta da kaptırdığın topun arkasından allah rızası için koş jaja
biraz mücadele et nolur..

GULER
26.05.2011, 19:25
Bu adamdan da acikcasi cok sogudum. eses macindaki bencilligi hala cikmiyor aklimdan.Gerci Jajanin problemi psikoloyik bir problem, kendisini baskalarindan cok ustun sayan bir insan, egosu daglara taslara sigmaz. Yinede takimda kalmasindan yanayim cunku kaliteli bir oyuncu, Turkiyede her zaman is yapar..

gluteus
26.05.2011, 19:32
kesinlikle gitmeli,nasıl dersiniz kalsın diye. bu takım şampiyonluğu jaja colman alanzinho kampa geç ve formsuz döndüğü için ligin ilk maçlarında kaybettiği puanlarla kaybetti. adamın 2. yarıdaki vurdumduymazlığı da abası adam seni sallamıyor bana saygısı olmayan adamı ben napayım

hakantpl
26.05.2011, 19:37
Seneye Jaja olmaz, Takımda köklü Değişiklik yapıLır yeni kadro Kurulur SeneYe hedef ilk beş Sonra Takviyelerle Şampüyonluk yarışı...

güneyli
26.05.2011, 19:40
Kalırsa adını Feriha koyayım,gelmezse adını jaja koyayım...Kendi bilir..

volkan_627
26.05.2011, 19:53
bence gelmesin ve güzel bir paraya satılsın. bu adam glene kadar ne alanzinho da ne de colman da sıkıntı yaşamıyorduk. hem kendi sorunlu hem de takımdakileri ayartıyor. gitsin nereye gidiyorsa...

Hüseyin Hatırlı
26.05.2011, 20:09
5 milyon gibi bi paraya satılabilecek olsa bence yerine ondan daha verimli bi adam alınabilir.

Ünal Cumhur
26.05.2011, 20:20
Gitmez ve takmn yıldızı olur. Süper yetenekli bı oyuncu sadece sorunları var takm oynuna adapte olursa turkiyenin 1numarasi olur..

yunushanilce
26.05.2011, 20:56
deli la bu adam bununla enginle uğraşılmaz

outoftime
26.05.2011, 21:59
bu forumda jaja yüzünden çok kavga ettim,geldiği günden beri birkaç asist ve birkaç gol dışında ne yaptığını hep sordum zaten 2. yarı hiç oynamadı...bizim taraftardaki yabancı hayranlığı iyi güzel de vefasızlığına ne demeli?yattarayı nasıl uğurladığımıza bir bakın ve jaja yı bir kenara bırakın...toplayan toplasın...

Ömer Yüce
26.05.2011, 22:50

Ya adamı sanki satıyoruz?? Şenol Hoca basın toplantısı yaptı haberin var diimi?

Bu adam sorunlu kalırsa parayı da bassan yine aynı şekilde devam edecektir. Disiplini bozuyor. Bundan ilham alan Colman da bak nası gelmedi Trabzona... Hayata toz pembe bakma biraz at gözlüklerini çıkar ve sahada ruh varmı yokmu bak

magicyattara
26.05.2011, 22:51
Bu karakteri kim alır ki..nereye gitse aynısını yapacağı kesin..Avrupaya kesinlikle gidemez..buraya gelmezse ülkesine gider..

Topçu ama aklı futbolda değil kesinlikle..

ThePatriot61
27.05.2011, 02:40
Simdi metalist onu neden bize ucuza sattigini anladim.

Ahmet Pulusoğlu
27.05.2011, 03:39
Takımda köklü Değişiklik yapıLır yeni kadro Kurulur SeneYe hedef ilk beş Sonra Takviyelerle Şampüyonluk yarışı...

Sonra ilk 2 , Ertesi Yıl şampiyonluğa , Şampiyonluğa giderken bindir dalavera ile şampiyonluk gider , Her KEs halinden memnun seneye takımda köklü Değişiklik yapıLır yeni kadro Kurulur SeneYe hedef ilk beş Sonra Takviyelerle Şampüyonluk yarışı...

agahozlu
27.05.2011, 08:59
Jaja'nın futbolu hakkında neden bu kadar olumsuz düşünülüyor anlam veremiyorum.

İlk sezonunu 12 gol ile kapatmış bir futbolcu. Bursa,Gaziantep,Manisa,Galatasaray(direk aklıma gelenler) maçlarında önemli işler yapmış oyuncu. Oyun zekası olarak kadrodaki en iyi futbolcu.

Oyun içerisinde kopuk kopuk oynuyor ve orta alanda bazı maçlarda kritik top kayıpları yapıyor. Bu kayıplar kalemizde tehlikeye neden oluyor.

Jaja maçı kopartıp alabilecek kapasiteye sahip bir oyuncudur bana göre arkadaşlar. Fizik gücü olarak ta ülkemize oldukça uygundur. Aklını futbola verdirebilirsek (karşılıklı olur bu işler) büyük bir futbolcuya sahip oluruz ve bizde de fazla durmaz zaten sonra.

Bahsettiğiniz kadar kötü veya faydasız futbolcu olduğuna inanmamakla beraber fikirlenizi saygıyla karşılıyorum.

Ali İhsan
27.05.2011, 09:27
Seneye gs şampiyon olacak veya yapılacak buna adım gibi eminim. O yüzden bizim bir sonraki seneyi hedef almamız, ona göre kadro kurmamız ve kadroda yetenekli olup işine geldiği zaman oynayan isimlerden kurtulup daha çok takım için oynayan isimlerle devam etmeliyiz.

Takım oturduktan sonra gelecek sene Jaja tarzı bir hamleyle takıma böyle bir oyuncu getiririz. Ama bu sezon nadasta olacağımız kesin, ben böyle amaçsız sezonlarda böyle oyuncuların iyice takımı bozacağını düşünüyorum.

forsa61
27.05.2011, 09:29
yonetim gorussun kampa katılıp iyi bir sezon gecirecekse gelsin oynasın bas tacı etmesini biliriz. yok bole istediği gibi takılacaksa zaten gitsin 7,5 mEUR cok iyi olur diye dusunuyorum hele bir de Shaktar'a satarsak.

F.Erdem
27.05.2011, 13:13
Şenol Güneş son basın toplantısında sorunları var dediğini hatırlıyorum.Bize o mevkide sorunlu değil istikrarlı futbolcular lazım.Zaten takım oyununa ayak uyduramadı.Alternatifi bulunduğunda elden çıkartılabilir.

oflubektas
27.05.2011, 13:20
Yattara gitti başka bir "tatlı bela" geldi. Ancak Yattara'da sevgi ve vefa vardı, o vasıflar hiç uğramamış Jaja'ya. Oyuna katkısı olmadığı, yetenekli olsa da takım oyununu beceremediği iddialarına ise hiç katılmıyorum. Oyun sıkıştığı anda boşa kaçan, pas isteyen, pas atan, çalım atan adamdır. Ancak bi küstü mü hiç oynamıyor. Disipline getirmek için öyle sert davranırsan, kadro dışı bırakıp Paf takımda çalıştırırsan tamamen küser.

Varlığı da yokluğu da büyük dert olacaktır

F.Erdem
27.05.2011, 13:27
Takım oyununu beceremiyor demeyelim de Trabzonspor'un oynadığı takım oyununu oynamıyor.İlk yarıda jaja yokken oynanan futbola ve jajanın takımda yer almasıyla oynanan bir futbola bakalım.İlk yarıda pas trafiği yüksek olan ve herkes tarafından hayranlıkla seyredilen Trabzonspor ikinci yarı aynı mantalitede oyun ortaya koymadı.

Bunda ki en büyük faktör takımın en etkili isminin bu tarz oynamaması,oynayamaması veya oynamak istememesidir.Ve ayrıca kaptırdığı topun peşine gitmemesi de takım disiplininden ne kadar uzakta olduğunu gösteriyor.

İyi futbolcudur.Futbolu iyi bilir.Ama aklını oyununa vermediği sürece bize faydası olmayacaktır.Hatırlıyorum da bir maçta önünden geçip giden topu seyreylemiş,uzaklara dalıp gitmişti.Jajadan daha az yıldız ama daha istikrarlı birini tercih ederim.

TSezgin61
27.05.2011, 13:39
su jaja ve colman takimda kalsa süper olur. yönetim jajayla ciddi bir sekilde oturup sorunlarini sormali. bu adami kaybetmemeliyiz

evranosbey61
27.05.2011, 13:42
kesinlikle satılması lazım bu şapşalın yüzünden bu yıl alanzinhodan da faydalanamadık nerde geçenyılki alan nerde bu yılki alan.jajanın yerine güçlü, çalışkan güney amerikalı olmayan bir topçu alınmalı.bu takımda canı istediğinde oynayan futbolcu istemiyorum.

28TS61
27.05.2011, 13:51
gitmek istiyorsa getirsin 12 milyon € yu gitsin.
yada hic oynamamyi göze alsin tüm sezon boyunca

Bera B.
27.05.2011, 13:58
kesinlikle satılması lazım bu şapşalın yüzünden bu yıl alanzinhodan da faydalanamadık nerde geçenyılki alan nerde bu yılki alan.jajanın yerine güçlü, çalışkan güney amerikalı olmayan bir topçu alınmalı.bu takımda canı istediğinde oynayan futbolcu istemiyorum.

Alanzinhodan yararlanamadık mı? Alanzinho bu takımda 2 senedir var, 2 senede Jaja'nın bir senede yaptıklarının yarısını yapamadı bile. Alanzinho ancak iyi bir yedek olur, fazlası değil.

Chiko
28.05.2011, 04:32
Keske dönsen keskeeeee...

oguzhann
28.05.2011, 04:35
dönecek beyler,sakin.o sözleşme babasının hayrına imzalanmıyor kimsenin.

orkun kır
28.05.2011, 09:02
Alanzinhodan yararlanamadık mı? Alanzinho bu takımda 2 senedir var, 2 senede Jaja'nın bir senede yaptıklarının yarısını yapamadı bile. Alanzinho ancak iyi bir yedek olur, fazlası değil.

o kadarda değil bence alanzinho iyi bi topçu..bu takımda kafadan 11de oynar...jaja teknik olarak çok üstün ama cidiyet 0 yoksa tek başına takımı sırtlıcak yetenekleri var..jajanın gitmesini hiç istemem..gideceksede bu sefer türkiyeden bi takım olmasın lütfen iyice heder oluruz...

Birtan Karaman
28.05.2011, 12:53
İpler Jaja'nın elinde şuanda.

Umarım gelir. :)

bahadır2561
28.05.2011, 12:56
Jaja giderse işler karışır

-Samet
28.05.2011, 13:07
Kim ne derse desin , istikrarsız desin öyle böyle desin ,

Bu adam 12 gol , 12 asistle oynadı bu sezon.

İstikrarı biraz daha yakalarsa , tekniği zaten var , vazgeçilmezlerimizden olur.

Kalması taraftarıyım.

SAFA
28.05.2011, 13:32
Takımda bireysel yetenekleri ile hücum hattında skoru değiştirebilecek tek isim. Kesinlikle kalmalı ancak oynamayan arkadaşı(bilica) bile kendisinin neredeyse 4-5 para alıyor.

volkan_627
28.05.2011, 13:59
kalırsa daha çok başımızı ağrıtır. bu adam bizi küçümsüyor beyler. farkında değilmisiniz ne topun peşinden koşuyor ne de oynama isteği var. bu adamı oynatmanın tek yolu dayak. varsa yönetimde sağlam dayak atacak birileri o zaman kalsın ama diğer türlü hem kendini hem de takımdaki diğer oyuncuları aldatıyor...

Hami-Ünal-Orhan
28.05.2011, 14:15
Takımda bireysel yetenekleri ile hücum hattında skoru değiştirebilecek tek isim. Kesinlikle kalmalı ancak oynamayan arkadaşı(bilica) bile kendisinin neredeyse 4-5 para alıyor.
Bilica'nın işi zaten top oynamak değil ki. Onun daha kritik görevleri var. Fazla para alması normal.
Jajayı zarar etmeden elden çıkarsak çok iyi olur ama zor gibi.

esra61
28.05.2011, 18:27
jaja bu takımda kalmalısın....

Ali Yerlikaya
28.05.2011, 19:14
Artistsin Jaja biliyoz ama akilsiz yapma, gel adam gbi oyununu oyna yok oynamam diyorsa 14 milyoncuk getirmeyi ihmal etme... ;)

DeAgLeMaNyAq
28.05.2011, 19:58
Kim ne derse desin , istikrarsız desin öyle böyle desin ,

Bu adam 12 gol , 12 asistle oynadı bu sezon.

İstikrarı biraz daha yakalarsa , tekniği zaten var , vazgeçilmezlerimizden olur.

Kalması taraftarıyım.

12 gol tamamda 12 asist nereden çıktı? Jaja sezonu 3 asistle tamamladı. İlk yarıdaki Antep ve ikinci yarıdaki GS maçında Burak'a bir de ikinci yarıdaki Manisa maçında Umut'a asist yaptı...

Murat SİSMAN
29.05.2011, 10:08
Yaptığı 3 asist hayati anlamda çok önemliydi,şampiyon olsaydın burada bunları söylemeyecektik.Her ne kadar be adamda istikrar sorunu olsada.Takımda her ne an ne yapacağı belli olmayan birisi Jaja.Daha iyisi gelirse hangimiz hayır diyebiliriz.

playa
29.05.2011, 11:29
takımda kesinlikle kalmalı çok yeteneklı topçu onun gibi zor buluruz

SeRHaD
29.05.2011, 11:47
evet yetenekli,hatta bence yıldız ama bize son maclarda cok zararı oldu.İstanbulda yakalanmasından sonra özellikle.ilk yarıdaki42 puanda cok emegi var burakla birlikte ama 2. sadec burak ipten aldı durdu bizi.giderse yolu acık olsun.üzülmem.

Birtan Karaman
29.05.2011, 12:04
İdmanlara sarhoş çıktığı söyleniyor. :)

Ali İhsan
29.05.2011, 12:14
İdmanlara sarhoş çıktığı söyleniyor. :)

Ben bazı maçlara da sarhoş çıktığı şüphesindeyim. Çok iyi oyuncu ama faydası kadar zararı var. Uygun fiyata satılmasına ben razıyım.

yaranozlu
29.05.2011, 13:55
jajasız olmaz bu saatten sonra, takımın büyük kısmını değiştirerek başarılı olamayız, bu gayet açık. başarı birbirini iyi tanıyan oyuncuların arasından geçiyor. göreceksiniz gs onca transfere rağmen bocalayacaktır. Jaja bir şekilde takımda tutulmalı, bence gitmeyecek, giderse egemenden sonraki en büyük kaybımız olur. yeri dolmaz demiyorum ama dolduramazlar.

Miraç Atalay Çiftçi
29.05.2011, 13:58
KAL-MA-LI o kadar net!

Mert Oğuzlu61
29.05.2011, 14:12
metalist te oynarken uefada yaptıklarını hatırlıyorsunuz dimi ? CL de ve ordan düştükten sonra :) uefada en büyük kozumuz olacak, tekrar söylüyorum sol açık forvet orta saha, 3 nokta atışı yapsınlar jaja nın etrafına kaliteli oyuncuları serpiştirsinler, bu takım ligdede avrupadada başarılı olur... ama şuan gidişat hiç iyi değil, barış tı sercan dı.. en kısa zamanda bombaları patlatmazsak takımda huzursuzluk başlayacak, özellikle jaja da sorun olabilir aman dikkat diyorum.

Sefa Murat Dokuz
29.05.2011, 15:12
Bencede kalmalı, ayrıca satılacaksa klup bul deyip ederinin yarısına kelepire mi gönderecez. 10m€ getiren alır. Yoksa kalsın.

objek
29.05.2011, 15:31
Genellikle yildiz oyuncular biraz sorunlu olur ama onu idare edecek insanlar ve ortam olusursa isler iyi gider biryerde sorun varsa cozum icin ozveriler karsilikli olmali eger jaja bizde 2 -3 sezon oynamis olsaydi eskisehir macini aldirirdi jaja oncelikle takim ve sehir kimligini iyi hissetmege baslarsa daha fazla sorumluluk alir ve kendisi yerine takimi kahraman yapmaya calisir elinde ayagini kafasini iyi kullanan bir jaja varsa onundeki ve arkasindaki adamlar jajayi gol pozisyonuna sokmaya calismali malesef ileride oynayan oyuncularimizda jajanin verkac anlayisini tamamlayacak ozellikler kisitli ileride jajayi tamamlayacak ozelliklere sahip bir santrofor alinirsa jaja daha verimli olabilir ( jaja,nin kupa macinda manisaya attigi galiba ucuncu golu hatirlayacak olursak o golu turkiyede atacak kac oyuncu var) fb,yi hatirlayalim sezon basi mehmet topuz vs... alex,i gormezden gelip kendileri olur olmaz yerden sutlar cekiyorlardi ikinci devre ne oldu herkes alex abisine calisti baktilarki isin en garanti yolu ayak ve kafasina en hakim oyuncuyu kale onunde bulusturmakmis!!! ama bizde jaja burak ve umut uclusu tam anlamiyla gozu kapali anlasan bir uclu degildi (disardaki bursa macini saymiyorum!!!)

Sibel
29.05.2011, 15:50
Şımarık oyuncu,ama kalmalı tabii ki.Bize lazım çünkü.

Birtan Karaman
29.05.2011, 15:51
Jaja King ya. :)

Çok seviyorum bu adamı, umarım bizi bırakıp gitmez..

-Samet
29.05.2011, 16:08
Takımda tahammül etmemiz gereken oyuncu.

İstikarsız maçlar çıkarmasına rağmen 12 gol 3 asisti var.

Erbay
29.05.2011, 16:19
12 asisti yok yahu ben mi yanlış biliyoırum. Hem umursamazlığı hem de asist konusundaki belirsizliği nedeniyle Gökhan Ünal'a benzetmeye başladım.

Serhat
29.05.2011, 16:29
Takımda tutulmasının yanında kesinlikle takımla ve şehirle bütünleşmesini sağlanmalı... Bir şekilde takımı sahiplenirse bize çağ atlatabilecek kapasitesi var bu kesin... Ama sahiplenir mi? Orası muamma işte...

Yasin Altuntas
29.05.2011, 16:33
12 asisti yok yahu ben mi yanlış biliyoırum. Hem umursamazlığı hem de asist konusundaki belirsizliği nedeniyle Gökhan Ünal'a benzetmeye başladım.

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/jaja/leistungsdaten/spieler_27245.html

Erbay
29.05.2011, 16:53
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/jaja/leistungsdaten/spieler_27245.html

12 gol 3 asist işte.

Birtan Karaman
29.05.2011, 16:59
Jaja 3 asistle oynamış olabilir ama yaptığı diğer asistle gole çevrilseydi o 3, 13 veya 23 olmuştu..

-Samet
29.05.2011, 17:07
:) 12 değil yanlış yazmışım.

Ama bence 12 gol ve 3 asist istikrarsız dediğimiz bir oyuncu için gayet iyi.

Jackdaniels
30.05.2011, 00:24
Bence seneyede kadroda tutulmalı.

tslover
30.05.2011, 10:13
:) 12 değil yanlış yazmışım.

Ama bence 12 gol ve 3 asist istikrarsız dediğimiz bir oyuncu için gayet iyi.
Bu adam bunları her oyunun 2.yarısında dışarı çıkarak ve 1.yarılarında da dışarı çıkacağını bilerek yaptı dikkatinizi çekerim !

aurora
30.05.2011, 13:33
İyi bir Jaja kim ne derse desin bu ligi sallar. Adam adeta yürüyerek dalga geçer gibi çalım atıyor. Şutlarıda çok iyi muhteşem bir sol ayağı var. Jaja Brezilya genç milli takımlarının da çoğunda oynamış biri. Brezilyalı bu kalitedeki bir oyuncuyu 7-8 milyon euro bonservisle ancak buluruz

ApoCaN28
30.05.2011, 13:37
Türk olsa 1 senede adam olur da yabancı olunca iletişim sorunu falan , Şenol hoca da adam etmek için didiniyor ama ne yapsın dil sorunu işte :)

Ah ulan kafanı sadece oynayacağın topa versen birazcık disiplinli olsan var ya tek başına İktidar olursun Trabzon'da :D

Efendioglu
30.05.2011, 21:38
İlk yılı için gayet iyi 12 gol 3 asist takımda kesinlikle kalmalı uyumu takıma artar ve 19-20 gol 10-12 asist yapabilecek kapasitede bir oyuncu...

Birtan Karaman
30.05.2011, 22:12
Reis bu takıma her zaman lazım.

Oynamadığı an yaratıcılık diye birşey kalmıyor. İnşallah Kamp'a da erken gelecek, Ligi de sallayacak Allahın iziniyle. :)

Bera B.
30.05.2011, 22:35
gitmeli gitsin vs diyenlerin barış özbek, uğur inceman gibi transferleri görünce içleri sızlıyor mu acaba.
Adam gibi bi haber de alamadık.

Tolga
30.05.2011, 22:39
Şu önümüzdeki 1 sene Şenol Hoca'nın dediklerini yapsın disiplinli oynasın sadece 1 sene ondan sonra City-United-Barcelona-Chelsea-Madrid-Bayern-Arsenal 7'lisinden 1'inde banko oynar . . .

Yavuz Hasan
30.05.2011, 23:27
jaja trabzonspor için risk çok fazla kalması taraftarı değilim

bu takım ancak bi makina gibi işlerse başarılı olur

takımda bir iki tane ne yapacağı belli olmayan gerisi vasat oyunculardan kurulursa -ki öyle-

34 haftanın 24ünde bi kişi eksik oynar

bu yüzden jaja trabzonspor için risk

hele ki disiplin sorunu yaşayan bir jaja

Mert Pasa
31.05.2011, 10:36
Jaja oynadigi donemlerde antremanlari sallayan, sakatlik nedeniyle oynamayan bir futbolcu olmadi,sahada kimseyle kavga etmedi.Kisacasi isini hep yapti.

Ote yandan izin gunu Bilicayla sacmaladi,ayrica sezon sonlarindaki izinler konusunda cok kiskanc,Brezilyada cok guzel bir sevgilisi var herhalde,Mustafa Yumluyla yemek yemeye gore onu tercih ediyor olabilir.

Onu oldugu gibi kabul edip ondan yararlanmaliyiz,bu seneki 12 golu ikiye katlayabilecek bir altyapisi var.Gunu gelince degerini buldumu da hemen satmaliyiz,Selcuk dan sonra zaten futbolculari onemsememe konusunda hayli ders aldik

Murat Altun
31.05.2011, 12:10
Jaja klasında bir adamı nereden bulacağız Top gelmeden kararını verip top geldiğinde salisesinde pasını vermiş çalımını atmış hareketini yapmöış yada şutunu çekmiş oluyor Süperligteki oyuncuların bir ikisi hariç alıp topu kırk saat düşünmüyor

Bırakın adam kazandığı milyonalrıda ara sıra barda pavyoında nerede isterse harcasın Avrupadaki futbolcuların çoğu yapıyor bunu Boğmayın adamı yahu zaten Trabzona zor oyuncu getirebiliyoruz gelenleride canından bezdirmeyelim

istanbulunfethi
31.05.2011, 13:24
Az daha sabredilmeli,teofilo örneği var mesela adam ayakta duramıyordu geldiği zaman sora makina kesildi adam, ki jaja onun kadar da kötü değildi .. Yetenekleri üst düzey seneye daha bi diri daha bi forvete yakın görürüz inşallah..

Birtan Karaman
31.05.2011, 13:36
Jaja klasında bir adamı nereden bulacağız Top gelmeden kararını verip top geldiğinde salisesinde pasını vermiş çalımını atmış hareketini yapmöış yada şutunu çekmiş oluyor Süperligteki oyuncuların bir ikisi hariç alıp topu kırk saat düşünmüyor

Bırakın adam kazandığı milyonalrıda ara sıra barda pavyoında nerede isterse harcasın Avrupadaki futbolcuların çoğu yapıyor bunu Boğmayın adamı yahu zaten Trabzona zor oyuncu getirebiliyoruz gelenleride canından bezdirmeyelim

Helal olsun abi, sonuna kadar katılıyorum yazdıklarına. :alkış:

Gurpas
31.05.2011, 13:46
Jaja kalacaktır

Chiko
31.05.2011, 14:28
Insallah kalir. Jaja'siz gol yollerinde cok büyük sIkInti yasariz.

serdar
31.05.2011, 19:40
Jaja Trabzonsporun en yetenekli Futbolcusudur... Paslari müthis... yavas yavasda Türkiyeye alismistir... Seneye Ligin en iyi Futbolcularindan olur.... Lütfen durmadan disiplinsiz diye yollayalim yazmayin... adam Brezilyan... Bundesliga takimlari bile kabul etmis onlarin Tatilden gec gelmesini, disiplinsiz hareketler yapmalarini... Para cezasi verirsin olur biter... Dünyanin her yerinde öyledir... Onun klasinda bir Futbolcu zor buluruz...

serdar
31.05.2011, 19:44
Hem zaten Jajayi begenmeyenin Futbol bilgisinden süphe ederim...

Birtan Karaman
31.05.2011, 21:54
Jaja ile kamp'ta otrup akıllı bir şekilde konuşulmalı. Hedefler anlatılmalı ve kalmak isteyip istemediği öğrenilmeli. Bu adam'ın bir sorunu var Hoca'da öyle diyor.. Kendini kontrol etmekte zorlanıyor diyor Jaja için. Hayırlısı olur umarım bizimle birlikte olur Jaja.

TSezgin61
31.05.2011, 21:59
zokorayla birlikte bu ligde firtinalar estirir. kalmasi lazim

Bera B.
31.05.2011, 22:02
Jaja oynadigi donemlerde antremanlari sallayan, sakatlik nedeniyle oynamayan bir futbolcu olmadi,sahada kimseyle kavga etmedi.Kisacasi isini hep yapti.

Ote yandan izin gunu Bilicayla sacmaladi,ayrica sezon sonlarindaki izinler konusunda cok kiskanc,Brezilyada cok guzel bir sevgilisi var herhalde,Mustafa Yumluyla yemek yemeye gore onu tercih ediyor olabilir.

Onu oldugu gibi kabul edip ondan yararlanmaliyiz,bu seneki 12 golu ikiye katlayabilecek bir altyapisi var.Gunu gelince degerini buldumu da hemen satmaliyiz,Selcuk dan sonra zaten futbolculari onemsememe konusunda hayli ders aldik

Yarıldım. :D

Enes Ünal Kaya
31.05.2011, 22:16
Biraz İstekli oLsa ve Tutarlı Davransa Şuan Barcelonada Bile Oynar..
Ama Yok.. Şenol Hoca Ne Yaparsa Kabul'üm Hayırlısı oLsun

Birtan Karaman
31.05.2011, 22:30
İşte Reis, Ülkesinde tatilini yapıyor ;

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/253508_123187177764449_100002195025951_187122_1944 048_n.jpg

Arda'
31.05.2011, 22:33
Jaja mutlaka kalmalı. Onun gibi adamı kolay kolay bulamayız. Sorunlu olabilir ama çok özel bir oyuncu.

Sibel
31.05.2011, 23:00
Bıktık Jaja o parmaklarından.Anladık bi işaretin var...He.

Birtan Karaman
31.05.2011, 23:05
Bıktık Jaja o parmaklarından.Anladık bi işaretin var...He.

:D :D :D

Anlamını çok merak ediyorum bende.. Herkesi alıştırmış. :)

pReN@_61
31.05.2011, 23:42
Kalacak mı gidecek mi.....

MonteCristo
02.06.2011, 15:16
Jaja'yı takımdaki en kaliteli oyunculardan biri olarak görüyorum ama soğudum ondan. Colman ve Alanzinho'nun aklını çelmesi, sahadaki gamsız hareketleri... Önümüzdeki yıl Şenol Güneş ona ayar çeker diye ümit ediyorum ama yine aynı olacaksa parayı basana satılmasından yanayım. Onun nazını çekemeyiz.

ApoCaN28
02.06.2011, 15:20
Kampa zamanın da gel benim asabımı bozma :D Fururum ula seni :D:D

Samet Berber
02.06.2011, 15:28
Süper Lig'in tartışmasız en yetenekli futbolcusu , kaybedersek büyük bir aptallık yapmış oluruz bence .

serdar
02.06.2011, 15:52
Süper Lig'in tartışmasız en yetenekli futbolcusu , kaybedersek büyük bir aptallık yapmış oluruz bence .

Aynen katiliyorum... Ligdeki tüm Futbolculardan daha yetenekli...

TSezgin61
02.06.2011, 16:16
zokora-jaja-klose...

aklini calistir be jaja

MuratJ
02.06.2011, 17:10
-----------8-----------------20-------------
--------Zokora-----------Colman----------
---------------------------------------------
---61------------10-----------------11----
-Burak------- Jaja------------Ozan İpek-
------------------9------------------------
----------------Klose----------------------

hayal ama zor değil. gerçekleştiği takdir de avrupada çok fena eseriz

Erbay
02.06.2011, 19:19
Jaja bazı hareketleri yapamadığında kızarken bir şeyi göz ardı ediyoruz sanki. Adamın boyu 1.90 ya :) 1.90 boyu olup da dar alanda teknik hareketler yapmak çok zor olmalı. Neyse ki ince yapılı kurtarıyor o yönden.

Erman Aydın
02.06.2011, 20:57
-----------8-----------------20-------------
--------Zokora-----------Colman----------
---61------------10-----------------11----
-Burak------- Jaja------------Ozan İpek-
------------------9------------------------
----------------Klose----------------------

hayal ama zor değil. gerçekleştiği takdir de avrupada çok fena eseriz

daha iyisi bile olur ozan ipek o kadar vasıflı bi oyuncu değil

Birtan Karaman
02.06.2011, 21:43
Önünde Klose'nin oynayacağını öğrendi mi iş tamamdır. :))

kahver
02.06.2011, 23:41
Bence Jaja takımda ne kadar yıldız(iyi demiyorum) oyuncu olursa o kadar fazla verim alınabilecek bir oyuncu. Önünde Klose oynarsa o zaman hiç görmediğimiz bir Jaja izleyebiliriz bu sezon.

Gökhan KAN
03.06.2011, 00:45
Gelde 10 numarayı al..

-Samet
03.06.2011, 00:47

Onun da kendine biraz çeki düzen vermesi lazım...

sametaydin
03.06.2011, 19:13
Adam gibi duracaksan dur yoksa yürü git istersen messi ol böyle oyuncuları ayartıp akıllarını çeleceksen hiç takımda durma.

Ben olsam bu adamı satmaya çalışırım. Yahu adamın bu hareketlerini mi çekecez hiç uğraşmaya gerek yok gidin bulun bi tane. Sanki bulunmaz hint kumaşıdır arkadaş.

Ömer TOPAL
04.06.2011, 02:02
kadroya şu adamı katanlar var ya :) Allahım yarabbim sen benim aklıma mukayet ol..nasıl bir taraftarız biz...Birine git git git şampiyonluktan ettin bizi agza alınmıcak hakaretler bu adam bizi İPLEMİYOR hala dön gel akıllan...Olmuyor arkadaş yetenek ve adamlık bir futbolcuda aynı anda olmuyor işte çogu zaman... Nedir derdiniz anlamıyorum..Yetenegini kullansa şu ligin altını üstüne getirecek bir oyuncu...bunu çogu maçta gördükki kullanmak İSTEMİYOR...Anlayın artık şunu yahu...

sethfilo
04.06.2011, 12:51
Degerini bulursa satılması gereken bir futbolcu kaldıkça takıma zarar verecektir olası bir aurello yada gündemdeki selçuk egemen gibide sonu olması yüksek muhtemel

Firtina52
04.06.2011, 12:54
İşte Reis, Ülkesinde tatilini yapıyor ;

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/253508_123187177764449_100002195025951_187122_1944 048_n.jpg

Cafu'mu bu Zenci ?

GULER
04.06.2011, 13:07
Maasina zam yapilsa seneye daha istikrarli olur mu? Bence olur.

Bildigim kadariyla senelik €600 bin civari bir maas aliyor, haliyle aldigi maas karsiligi kendini zorlamiyor gibi geliyor bana.

Çağatay_
04.06.2011, 14:43
Karabükspor maçının ardından Trabzon'a dönmeyip, izinsiz olarak ülkelerine giden Jaja ve Colman, yönetime haber gönderip, "Yeni sezon hazırlıkları başladığı zaman orada olacağız" dediler.

İki futbolcunun bu tavrından sonra Bordo-Mavili yönetim, orta sahadaki futbolcu arayışlarını da şimdilik askıya aldı.

Trabzonhaber.com.tr

.....
04.06.2011, 14:46
İnşallah geri gelirler.

Tabi transfer askıya alınmamalı.

iso_4939
04.06.2011, 14:52
ben bunların........... kovun gıtsın be.hersene bu andavallarımı bekleyecez.hele su jajayı varya colmanıda bonusu olarak kovun.

Fatih Kuloğlu
04.06.2011, 14:52
Eğer biraz haysiyetleri varsa bunalrı kadro dışarı bırakıp satarlar. Kimseye iki çift laf etmeden gidip aradan hemn hemen 1 ay geçtikten sonra '' biz dönücez bekleyin '' demek bize muhtaçsınız köpek gibi bekleyeceksiniz demekle eşdeğer..

Çağatay_
04.06.2011, 14:56
Benzer görüşleri paylaşsam da bu işler böyle olmuyor arkadaşlar.

Her sene Fenerbahçe'den ayrılmak için İtalya'da kapı kapı gezen Lugano bu sene Fener'i şampiyon yapan etkenlerden birisi.

Haksızlıklar bir yana, Alex, Gökhan ve Lugano öne çıkan 3 isim gibi gözüküyor.

O yüzden bazı adamlara tolerans göstermek kimseye zarar vermez.Real Madrid veya Barcelona değiliz, bazı şeylere mecburuz.

Hasan61
04.06.2011, 14:57
Dönmeleri bizim için çok iyi olur.Ligin en elit oyuncularından ikisi daha katacakları çok şey var.

marcusjava
04.06.2011, 14:58
sesli güldüm. böyle şey olur mu bee. dünyada bunun yaşanacağı tek takım biziz. transfer politikası, sözleşmeli 2 oyuncusu'nun, gelicez merak etmeyin demesi üzerine kurulu bir takım olur mu. ben bunlara inanmıyorum ama kulübün medya yönetimi zayıf olduğundan bu tür haberler çıkıyor.

teofilo kaçtı diye herkesi takımdan kaçıyor gibi göstermeye çalışıyorlar. fener'de de ortega kaçmıştı, demek ki ande santos geri gelmicek artık...

Çağatay_
04.06.2011, 15:01
sesli güldüm. böyle şey olur mu bee. dünyada bunun yaşanacağı tek takım biziz. transfer politikası, sözleşmeli 2 oyuncusu'nun, gelicez merak etmeyin demesi üzerine kurulu bir takım olur mu. ben bunlara inanmıyorum ama kulübün medya yönetimi zayıf olduğundan bu tür haberler çıkıyor.

teofilo kaçtı diye herkesi takımdan kaçıyor gibi göstermeye çalışıyorlar. fener'de de ortega kaçmıştı, demek ki ande santos geri gelmicek artık...

Bu söylediğin çok mantıklı..Böyle bir şey olduğuna ben de ihtimal vermiyorum.

Bizim için önemli olan kısım medya yorumu değil, 2 adamın döneceğini söylemesi.

Kaldı ki bunun yeni bir gelişme olduğunu zannetmiyorum, basına yeni gelmiştir haber.

jeepeers
04.06.2011, 15:08
ikisi de inşallah zamanında dönerler
yapılan transferlerle seneye en kuvvetli bölgemiz orta saha olur

hakankurt1967
04.06.2011, 15:08
Böyle konuşurlar tabi Zokora'yı al bir çok önemli oyuncu ile temasta bulun biryerleri yusuf yusuf yapmaya başladılar.Eminim ki gündemi bizim kadar çok takip ediyorlardır.Colman bir nebze ama Jaja'ya tahammülüm yok benim özellikle bilice ile ist. gece aleminden sonra...

hanifta
04.06.2011, 15:31
1,1 milyon euro alıyo diye biliyorum ben...

maydin
04.06.2011, 15:32
........git

Birtan Karaman
04.06.2011, 16:03
Yok o yanında ki Cafu değil. Hemen hemen Jaja'nın her ortamında var. Beraber takılıyorlar genelde. Badigard diye geçiyor fotoğraf yorumlarında. :)

marcusjava
04.06.2011, 16:22
gülü seven dikenine katlanır. forever jaja.

Birtan Karaman
04.06.2011, 16:29
Yürüü be abiii beee.. :):)

Hürgün Aygün
04.06.2011, 16:33
İnşallah kalırsın Jaja.:)

İbrahim CİHAN
04.06.2011, 16:58
jaja yeteneğiyle bu ligin çok üstündedir, sorumluluk sahibi olabilirse bir de avrupanın en iyi kulüplerinde boy gösterebilir ilerde.. bu yüzden jaja kalmalı, ona sorumluluğunu bilmesi konusunda telkinlerde bulunulmalı..

Birtan Karaman
04.06.2011, 18:57
Başlık açılmış ama haberin kesin doğru olduğu yönünde bi teyit yok. Tabi temennimiz doğru olması yönünde.

Mert67
04.06.2011, 19:47
Sanki anormal birşey yapacaklarmış gibi haber vermişler birde.

Çağatay_
04.06.2011, 20:08

Ne yazık ki bu işe bir nokta konmadıkça İstanbul basını bu haberi kullanacaktır.

Bizler bu büyük forum sitesinde olumlu kamuoyu yaratmak durumundayız.

ozgur99
04.06.2011, 20:16

Aynen katılıyorum dönmeyip ne olacak

Mert67
04.06.2011, 20:23
Ne yazık ki bu işe bir nokta konmadıkça İstanbul basını bu haberi kullanacaktır.

Evet bu tür haberler çıktıkça ben utanıyorum. Teofilo kötü örnek oldu hepsine.

ApoCaN28
04.06.2011, 20:32
İstiyorsa gelmesinler S S kuralı devreye girer arkadaş , sonuçta sözleşmeli oyuncularımız .

Ayrıca ben bu haberlere de pek inanmıyorum , giderken belki konuşmamış olabilirler ama sonuçta ikisi de profesyonel oyuncular geleceklerdir zamanında .

ONUR BEKAR
04.06.2011, 20:38
ya bu medya neden abartıyor olayları, bizde ona göre başlıyoruz yorum yapmaya kafa patlatmaya, adamlar gelecek tabi bu haber yayınlanalı 5-6 gün oldu. hem gelmeleri de gayet normal
, geleceklerde bizimde onlara ihtiyacımız var onlarında bize.

littlebighorn
04.06.2011, 20:42
Bence bu kadar sıkmamak lazım bu adamları. Son maçtan sonra Karabük'ten gitmelerine izin vermek ve anlayışla karşılamak lazım

omer61
04.06.2011, 20:51
şehir trabzon olunca dönmeme konusunda haklılar. herkes bizim baktığımız gibi bakmıyor trabzona.

Çağatay_
04.06.2011, 21:02
Başlık açılmış ama haberin kesin doğru olduğu yönünde bi teyit yok. Tabi temennimiz doğru olması yönünde.

Resmi açıklama geldi başkanımızdan ;

“Umut gitmek istiyor. Malum ailevi problemleri de var. Biz de kolaylık sağlayacağız. Tabii şartlar iyi olmalı. Burak problemi var deniyor. Böyle bir şey yok. Jaja ve Colman’da da sorun kalmadı”

Mayls
04.06.2011, 21:13
Jaja'sız bir takım düşünebiliyorum. Hatta Jaja öncesi dönemdeki gibi Colman, Jaja'nın görevini üstlenirse, takım oyunu ve hücum kombinasyonları açısından daha güçlü oluruz diye düşünüyorum.

Jaja çok kaliteli bir futbolcu fakat takım oyunu sıfır. Ve Trabzonspor gibi, takım oyunun ön planda olduğu bir takımda Colman, Jaja'dan daha önemli ofansif işler yapabilir bence.

Ne bileyim, Jaja'nın bireyselliğine alışamadım :) Ama vazgeçilmeyecek gibi görünüyor.

USTA Abdurrahman
04.06.2011, 21:23
Buda GÜZEL HABER ama BEN Klose'yi bekliyorum.. (:

sessizkral_1
04.06.2011, 21:27
Colman'ın bende kredi sonsuzdur.

amasya0561
04.06.2011, 21:41
inşallah bir sorun yoktur. özelliklede colmanda. dönsün kaptanımız olsun. forvet arkasında oynarsada gol atacagı ve attıracagından eminim. ama takıma kaliteli bir orta saha mutlaka lazım. inş yönetimde bunu başarabilir.

elnıno28
04.06.2011, 22:13
mutlaka takımda kalmılalar selcuk ve egemenın yerını oldururuz ama colman ve jaja gıderse cok buyuk kaybımız olur...........

DURAS
04.06.2011, 22:30
bizim hatamız teo da oldu. ona futbolu bıraktıracaktık. sürüm sürüm süründürecektik. yapamadık yapmadık neyse...
jaja ve colman tıpış tıpış geleceklerdi zaten, 10 tane yabancı hakkın var artı 2 bunlar olurdu.

Birtan Karaman
04.06.2011, 22:53
Evet, Jaja'da herhangi bir sorun yokmuş. :)

Yeni transferden daha çok sevindim ne yalan söyliyeyim. :)

ilknurozmen
04.06.2011, 23:29
Arkadajlar aldığım bir duyuma göre jaja selçuk'a sinir oluyormuş aldığı bütün topları Burak'a attığı için. Hatta onun bulunduğu ortama bile girmiyormuş jaja. Bakalım selçuk'un gidişi Jaja'yı nasıl etkileyecek?

Tunay ERDEM
04.06.2011, 23:38
Arkadajlar aldığım bir duyuma göre jaja selçuk'a sinir oluyormuş aldığı bütün topları Burak'a attığı için. Hatta onun bulunduğu ortama bile girmiyormuş jaja. Bakalım selçuk'un gidişi Jaja'yı nasıl etkileyecek?

bu nasıl bir gıcık kapmadır ki her sorulduğunda türkiye'de en iyi oyuncu selçuk derdi rahmetli.

Nonserviam
04.06.2011, 23:46
Ne gerek var bu konuyu açmaya sözleşmeli oyuncularımız en nihayetinde. seve seve değilse bile gerisini siz dile getirin.

Çok güzel bir kamp dönemi bizi bekliyor. hepsi gelecektir.

Birtan Karaman
04.06.2011, 23:47
Resmi açıklama geldi başkanımızdan ;

“Umut gitmek istiyor. Malum ailevi problemleri de var. Biz de kolaylık sağlayacağız. Tabii şartlar iyi olmalı. Burak problemi var deniyor. Böyle bir şey yok. Jaja ve Colman’da da sorun kalmadı”

Sorun yok o zaman abi. ;) :)

Çağatay_
05.06.2011, 00:11
Ne gerek var bu konuyu açmaya sözleşmeli oyuncularımız en nihayetinde. seve seve değilse bile gerisini siz dile getirin.

Bu konuda haklı bir gerekçemiz olduğunu düşünüyorum.

Alp Yavuz 13
05.06.2011, 00:18
nerden biliniyor sorun olmadığı açıklamı var ?

Merve H.Oğlu
05.06.2011, 00:19

O zaman Jaja'nın gözü aydın :D Hemen dönsün geri :)

LnMrt
05.06.2011, 00:26
Yeni alınanları ve olası alıacaklardan medyaya yansıyanları görünce HAYKIRASIMIZ geldi "Colman , Jajaaaaaa getme deyeydim aha böyle açaydım golarıımııııııı"

Olmadı ya hiç olmadı şimdi. Bu Klose Zokora Henrique Romariç i izleyen SCOUT ekibi ile tanışmak farz oldu. Bırakın bu işleri başkan bize bankasya ve 2. ligden 15 tane 18 yaşında adam alın biz bekleriz 3-5 yıl daha.
Bu geçici yalancı politikalarla TS bu durumlara düştü.
Misse Misse yi alın yine Tomas Jun alın devammm

Mustafa
05.06.2011, 00:37
Medyanın gazına geliyoruz yahu olumlu veya olumsuz.

woollss
05.06.2011, 00:38
colmanda jajada kesinlikleee bu takımda kalmalı

Cem Akyüz
05.06.2011, 01:02
nerden biliniyor sorun olmadığı açıklamı var ?

Başkan röportajında söylüyor.Sporx.com da yayınlandı.Jaja büyük katkı sağlar gerekli şekilde motive edildiği zaman

SZYMEK55
05.06.2011, 01:04
hayalimdeki kadro..
onur
serkan glo giray piotr
drago jaja zokora ozan ipek
burak KLOSE

Tolga
05.06.2011, 01:57
Ben ikisininde gitmeyeceğinden emindim.Öyle bir durum olsa Şenol Hoca öyle lafı gediğine oturtmadan bırakmazdı onları.Sadece Colman'ı Jaja ayarttı dedi bunun sebebi de takımdan ayrılalım olarak lanse edildi medyada.İkisine de güvenim var ama Jaja disiplinden ziyade kendini oyuna verse saha dışı beni çokta alakadar etmez.

Adem Erdoğan
05.06.2011, 02:53
-paulo coelho'nun kardesidir, ama bu daha fantastik yazıyor.

ekşisözlükten bir yorum.

blacksilva
05.06.2011, 04:34
sorun olmadigini baskan söyledi

Murat SİSMAN
05.06.2011, 10:14
Ne olursa olsun takımda kalması gerek bu serserinin :)

M.S.SOFU
05.06.2011, 10:35
o zaman madem bu adamlarda problem yok yabancı sıkıntısı olmaması için defansı tamamen türk oyunculardan kurmamız gerekiyor

pReN@_61
05.06.2011, 12:35
Bakalım kampa kaç gün gecikecek:):)

bmavi61
05.06.2011, 13:23
bu tip oyuncular bize kolay kolay daha gelmez ve bulamayız özelliklede jaja'yı herne kadar disiplin olmasada bence çok kaliteli oyuncu ve daha 24-25 yaşlarında bence şampiyponlar liginde kendini ispat ederse brezilya milli takımında görebilirizz...

bmavi61
05.06.2011, 13:28
bence 2011-2012 kadro şöyle olursa bence yine zirvede ve şamp. liginde başarı gelecektir.
onur
serkan-giray-(yeni stoper)-fuchs(alınırsa)
zokora-colman
burak jaja engin baytar
klose(pawel)

yedekler:tolga-tayfun-piotr-mehmet çakır-eren albayrak-sezer badur-sercan kaya-alanzinho-barış ataş-mustafa-barış özbek
cale-ferhat-ceyhun'a güle güle denmeli

Kandemir
05.06.2011, 13:32
Ben bu adamların oyununa felan bakmam.Kişilikleri bozuk adamların takımda işi ne.Yollayın ne halleri varsa görsünler.İkinci yarının başında takımda ki dengeleri bozup bizi şampiyonluktan edenler bunlar değil mi?

İstanbulda cirit atan, karı kız kovalayan, kampa zamanında katılmayıp istanbul basınına malzeme olan oyuncularla işimiz yok.Bunlar 2 maç oynar 10 maç yatarlar, benden söylemesi.

Kandemir
05.06.2011, 13:35
bu tip oyuncular bize kolay kolay daha gelmez ve bulamayız özelliklede jaja'yı herne kadar disiplin olmasada bence çok kaliteli oyuncu ve daha 24-25 yaşlarında bence şampiyponlar liginde kendini ispat ederse brezilya milli takımında görebilirizz...

Brezilya milli takımında oynayan oyuncular 20 yaşına kadar zaten oynamaya başlar.Bu Jaja'yı milli takıma felan almazlar.Avrupa da da ancak 2.ligdeki takımlarda oynayabilir.

Hasan YAYLI
05.06.2011, 13:50
Sakın ha gideyim deme,devler liğinde sana çok iş düşecek

GULER
05.06.2011, 13:59
Bakalım kampa kaç gün gecikecek:):)

Varsin 2-3 gun gec katilsin, cakariz 20.000TL cezayi olur biter:P Onemli olan geri gelmesi:)

Berat Akçay
05.06.2011, 15:36
İnş. kalırsın JAJA

Birtan Karaman
05.06.2011, 18:27
Kalacak, kalacak Reis'e ihtiyacımız var. :)

Birtan Karaman
05.06.2011, 23:12
Reis'e ait en son fotoğraf.

Reis ülkesi Brezilya'da. :)

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/251309_166680443394432_100001574325078_432199_7117 879_n.jpg

Zurawski
05.06.2011, 23:39
Bu adamı kullanmalıyız bence. Yani adam bi yerlere gitmek istiyor. önümüzde Avrupa maçları var.Çatır çatır oynasın ,ondan sonra büyük paralara satılabilir. Geldiği takımda da Avrupa maçlarında bir başka oynadığı belli .Özellikle Beşiktaş maçlarını hatırlıyorum ,tam bir takım oyuncusuydu .

Birtan Karaman
07.06.2011, 23:21
20 Haziran'da bekliyoruz Reis, aman bir aksilik çıkmasın. :)

Sibel
07.06.2011, 23:23
Kesin gelir:D

Ömür Karadeniz
07.06.2011, 23:37
Erken gel kara uşak,yoksa o parmaklarını varya neyse.

Birtan Karaman
08.06.2011, 00:22
Kesin gelir:D

Sibel senide bu aralar Anti Jaja'cı gördüm. :D

Sibel
08.06.2011, 00:29
Sibel senide bu aralar Anti Jaja'cı gördüm. :D
Sadece gerçeklerden bahsediyorum:D Jaja'yı severim,ama şımarıklığa gelemem:)Kaliteli uşak,laf etmem.;)

Birtan Karaman
08.06.2011, 00:33
Sadece gerçeklerden bahsediyorum:D Jaja'yı severim,ama şımarıklığa gelemem:)Kaliteli uşak,laf etmem.;)

Bazı gerçeklere göz yummamız lazım, Jaja çok özel bir oyuncu. :D Kör, topal idare edeceğiz. :):))

Sibel
08.06.2011, 00:35
Ediyoruz işte:):) Canımıza çekiyoruz:D
Jaja bize lazım.

Birtan Karaman
08.06.2011, 00:44
Hemde çok lazım.. :))

azelea
08.06.2011, 00:46
jaja saedce biraz kendine çeki düzen verse yeter bu lige yeterde artar bile

seyduna_efil
08.06.2011, 00:48
assolistler sahneye en son çıkarmış,muhtemelen jaja'da yine aynısını yapacak :)

Enes Ünal Kaya
08.06.2011, 15:33
Jaja nın yeteneklerine Saygım Sonsuz Ama Bize Birşey Vermez
Geldiğinden Beri Umursamaz Bir Halde.

En Ufak Hırs İnanmışlık Yoktu Kendisinde.. Şenol Hoca Vericek SOn Kararı.. Ben Şenol Hoca Ne Derse Kabulüm AMa Kalıcaksa Katkısı Üst Düzey oLmalı

Proof
08.06.2011, 16:01
Kafasini biraz kullansa, disiplinli olsa rahatlikla Avrupanin en buyuk kuluplerinda oynar.

Birtan Karaman
08.06.2011, 16:54
Junior Jaja. :)

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/230412_2024825462571_1302054196_32473198_5986625_n .jpg

TSelif
08.06.2011, 17:04
Dün Şanlı'nın Ttvde dediği bir şey dikkatimi çekti. Ne derece doğru bilmiyorum. Sonuçta kulübe çok yakın biri ..
Jaja'nın sezon içinde fb ile olan yakınlığı teknik heyet dahil kulübün dikkatini çekmiş. Şampiyonluğun kaçmasında bir derece sorumlu tutulmuş ve de kesinlikle gönderileceği gündendeymiş ..Ben şok oldum da ne diyeceğimi de bilmiyorum :S

Birtan Karaman
08.06.2011, 17:08
Halil Şanlı ara vermeden boş konuşmaya devam etmiş.

Gurpas
08.06.2011, 17:32
Halil şanlı işi gücü bırakmış Trabzonsporla uğraşıyor. Biri şu Halil Şanlıya İstanbul'dan böcek gibi göründüğünü söylesin.

Sibel
08.06.2011, 18:55
Küçükken de aynıymış.Surat ifadesi her şeyi anlatıyor...:rolleyes:

Uğur Ö.
08.06.2011, 19:01
Acaba çocuğu mu o

DeAgLeMaNyAq
08.06.2011, 19:29
Halil şanlı işi gücü bırakmış Trabzonsporla uğraşıyor. Biri şu Halil Şanlıya İstanbul'dan böcek gibi göründüğünü söylesin.

Kendince prim yapmaya çalışıyor işte. Efendice sessizce fikirlerini söyleyince dinlenmeyeceğini biliyor. Onun için şova yöneliyor. Ha dalgasına izliyorum ama kaale almaya gerek yok. Dün söylediklerine dair bir şeyler yazmıştım...

Glowacki, Jaja, Cale yerlilerden de Barış, Ceyhun, Ferhat, Mehmet, Sezer ve Umut kesinlikle takımdan ayrılacakmış. Ayrıca yerlilerden Serkan, yabancılardan da Colman, Piotr ve Pawel'in de gitme ihtimali varmış.

Sadece kesin gidecekler dediği oyuncular baz alındığında bile takımdaki oyuncu sayısı 13'e düşüyor. Artık yedek kulübesine kendisi oturup doldurur...

Halil Şanlı: İyi bir solbek bulunursa Piotr'la yollar ayrılacak.

Mustafa Kahraman: Peki ikiz kardeşi buna razı olacak mı?

Halil Şanlı: Razı olmazsa ona da güle güle denecek.

Birtan Karaman
08.06.2011, 21:28
Bu kadar boş bi adam görmedim ben.

Hami_41
08.06.2011, 22:37
jaja dönmiycek diyor trabzon haber... :(

Birtan Karaman
08.06.2011, 22:45
İnanma abi, Please Wait.. :)

maydin
08.06.2011, 22:53
futbolcu olan çeker gider, adam olan kalır.

tokdor
08.06.2011, 23:02
jaja ,şenol hocanın da dediği gibi ,esasında iyi çocuk ama işte trabzonda onun ortamı yok istanbulda yaşayacak ki futbolunu oynası akşamına da eğlensin (benim grüşüm bu)yoksa tam performansıyla oynasa harika topçu da işte napalım..

Birtan Karaman
08.06.2011, 23:06
TRT 3'de dün Röportajını izledim. Röportaj 2-3 hafta önce yapılmıştı. Trabzon hakkında adam o kadar güzel konuştu ki burayı çok beğendiğini söyledi. İstanbul'a sadece Alışveriş yapmak için gideriz dedi onun dışında Trabzon'un çok güzel gelişim gösteren bir şehir olduğundan bahsetti, mutluydu yani.

20 Haziran'a kadar Resmi açıklama gelmediği sürece hiç bir habere inanmıyorum açıkcası.

Sibel
08.06.2011, 23:07
Giderse resmini hedef tahtasına yapıştıracağım,her gün bir nişan...:rolleyes:

Birtan Karaman
08.06.2011, 23:11
Yapma Sibel lütfen bak. :))

Sibel
08.06.2011, 23:14
Yapma Sibel lütfen bak. :))
O da akıllı olsun,adamı hasta etmesin,muhtacız ona(kısmen) diye artistlik yapmasın:D

Birtan Karaman
08.06.2011, 23:17
Sen bana güven ya sorun yok 20 Haziran'a ne kaldı şurda 12 gün. :)

Please Wait... :D

Murat SİSMAN
08.06.2011, 23:38
Sen bana güven ya sorun yok 20 Haziran'a ne kaldı şurda 12 gün. :)

Please Wait... :D

Birtan işte olursam geldi haberini mesaj olarak iletiver.Zibidi'yi 4 gözle bekliyorum :)

Birtan Karaman
08.06.2011, 23:41
Tamam abi, 2 hafta gibi bi süre var, 12 gün işte... :)

Murat SİSMAN
08.06.2011, 23:44
Tamam abi, 2 hafta gibi bi süre var, 12 gün işte... :)

2 haftada bu adam beni çoluktan çocuktan kesecek :D
Umarım dolu dizgin gelirde CL'de çok lazım.

Birtan Karaman
08.06.2011, 23:45
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/251309_166680443394432_100001574325078_432199_7117 879_n.jpg

2 haftada bu adam beni çoluktan çocuktan kesecek :D
Umarım dolu dizgin gelirde CL'de çok lazım.

Şuan durum bu abi, takılıyor kafasına göre, bi rahatlasın adam. :D

Sibel
08.06.2011, 23:45
Birtan mesaj at Jaja'ya, gelirken aklını da başına alsın gelsin bir zahmet.:D

Birtan Karaman
08.06.2011, 23:47
Birtan mesaj at Jaja'ya, gelirken aklını da başına alsın gelsin bir zahmet.:D

Bak yaa.. :)

Sen rahat ol Sibel düzelecek herşey ve her gol attığında o el hareketini yapacak senin inadına aynen diyeceğim bunu Jaja'ya. :D

Sibel
08.06.2011, 23:51
ççç Jaja bu lig için bir yıldız...Gelsin oynasın,kafasına göre değil,takım için oynasın yeter.

Birtan Karaman
08.06.2011, 23:54
Ha Şöyleeeee... :):)

Sibel
08.06.2011, 23:56
Ha Şöyleeeee... :):)
Farklı bir şey demedim ki:D:D

Sefa Murat Dokuz
09.06.2011, 01:53
Başkan görüşmüş ki sorun yok dedi. Sorun olacağını sanmıyorum.

Adem Erdoğan
09.06.2011, 09:42
kesinlikle taviz verilmemeli.

Doğukan Uçan
09.06.2011, 09:54
Jaja gibi bir oyuncn gönderilir mi ya

Birtan Karaman
09.06.2011, 11:05
Farklı bir şey demedim ki:D:D

Jaja bu Lig için bir yıldız demen yetiyor. :D

61_Hasan_69
09.06.2011, 11:15
TRT 3'de dün Röportajını izledim. Röportaj 2-3 hafta önce yapılmıştı. Trabzon hakkında adam o kadar güzel konuştu ki burayı çok beğendiğini söyledi. İstanbul'a sadece Alışveriş yapmak için gideriz dedi onun dışında Trabzon'un çok güzel gelişim gösteren bir şehir olduğundan bahsetti, mutluydu yani.

20 Haziran'a kadar Resmi açıklama gelmediği sürece hiç bir habere inanmıyorum açıkcası.

Jaja nın röpörtajımı bu ? :eek:

DeAgLeMaNyAq
09.06.2011, 14:34
Jaja nın röpörtajımı bu ? :eek:

Evet Jaja Trabzon'da çok mutlu olduğunu bizzat kendisi söylüyordu. O yüzden şehire alışamadım tarzında ortaya atılan iddialar gerçek dışı...

inception61
09.06.2011, 15:51
jaja reiz bu hatunlu partilere bizide çağır please:D:cool:
sen hatunlarla samba yaparsın bizde golbastı:D

Sibel
09.06.2011, 15:52
Birtan Jaja'ya ilet,imzalı şapkasını istiyorum:D

Birtan Karaman
09.06.2011, 17:07
Sibelcim ben alamadıysam imzalı şapkasını, sen unut artık ne diyim. :D

Sibel
09.06.2011, 17:08
Tamam:( Parmağı çıksın inşallah:D (şaka tabi ki) :D

Birtan Karaman
09.06.2011, 17:22
Peki Sibelcim.

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/188477_1620636037757_1292121600_31317494_1341622_n .jpg

:D

Gökhan KAN
09.06.2011, 17:34
Arkadaş bıktım şu el hareketinden yahu. Allah bin belasını versin bu hareketin...:)))

Sibel
09.06.2011, 17:46
Arkadaş bıktım şu el hareketinden yahu. Allah bin belasını versin bu hareketin...:)))
ççç ççç ççç Allah da seni güldürsün ççç

Birtan Karaman
09.06.2011, 17:52
Gökhan abi bu bi Zevk. :D Tartışılmaz biliyorsun. :D

Ömür Karadeniz
09.06.2011, 19:24
Bakıyorumda bazılarınız Halil Şanlıya sallıyor ama ben kendisini 3-4 seneden beridir takip ederim yerel basın içinde gördüğüm en delikanlı gazetecilerden biridir.

Sibel
09.06.2011, 21:46
Paranı iste Jaja.Şu koşullarda bedava oynuyorsun!

Ömer Yüce
09.06.2011, 21:56
Barış geldi ortalık karıştı :)

Birtan Karaman
10.06.2011, 00:54
Reis'e ait en son fotoğraf.

Reis ülkesi Brezilya'da. :)

Reis'in tatil günleri.. :)

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/249927_135544066523165_100002027184539_248482_7002 557_n.jpg

Alp Yavuz 13
10.06.2011, 00:58
Reis'in tatil günleri.. :)

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/249927_135544066523165_100002027184539_248482_7002 557_n.jpg

jaja :D enseye şaplak ...... parmak / nerde :P :P :P adamım benim seviyorum seni....

r9emre
10.06.2011, 01:11
Ya herkese inat bu adama bayılıyorum.Ulan dünya çapında bir yetenek var takımımızda neymiş dalgasındaymış olayın zaten dalgasında olmasa %100 ile oynasa bu adamı burada değil Milan'da,Real'de izliyor olurdunuz,Trabzonspor'da değil. :) Jaja giderse tüm şampiyonluk umutlarım seneye için yerle bir olur.Senede 15 maçı kazandıracağı garanti olan bir adamı elden çıkarmak tamamen ahmaklık olur.Ki Yattara'yı inanılmaz seviyor olsam da senede 3 maç kazandıran bir adam 8 yıl kaldı bu takımda Jaja'nın günahı ne adam en az 15 maç kazandırır her sene.

Özge
10.06.2011, 01:14
Adamı rahat bırakın tatilini yapsın:D

Hürgün Aygün
10.06.2011, 01:18
Vayy Jaja reis adam tatilini doya doya yapıyor.:D

Ömer TOPAL
10.06.2011, 01:30
arkadaşım ülkende kal...o elin hep o bölgede olsun.. mümkünse seni bordo mavi forma içinde görmek istemiyorummmm....

şahsi görüşüm ve fikrimdir saygı duyulmasını rica ediyorum....

hocego
10.06.2011, 03:07
çok darlanıyorum bu adama yaa. kapasiten var göster be kardeşim.

aurora
10.06.2011, 09:58
Dün Galatasaraylı ve futboldan cok iyi anlayan biriyle konuşuyordum. Jaja dedi şu anda Türkiyedeki en yetenekli yabancı kıymetini bilin dedi. Bende katılıyorum. Tek eksiği konsantrasyon.

Ali İhsan
10.06.2011, 10:38
Yattara'nın daha az aidiyet duyanı...

Yetenekleri kesinlikle, tartışılmaz dünya çapında. Koy Real Madrid'e sırıtmadan oynar.

Ama kafa olarak....

Ben Jaja'yı birine sağlam bir paraya satıp unutma taraftarıyım. Güvenilmez bir oyuncu maalesef... Şenol hocanın da güvenmediğini ve daha az yetenekli olan ama takıma uyan bir isimle devam edeceğini düşünüyorum.

bahadır2561
10.06.2011, 11:20
Seneye en büyük kozumuz olacak

Seni izlemek büyük bi zevk. .

Birtan Karaman
10.06.2011, 11:43
Ya herkese inat bu adama bayılıyorum.Ulan dünya çapında bir yetenek var takımımızda neymiş dalgasındaymış olayın zaten dalgasında olmasa %100 ile oynasa bu adamı burada değil Milan'da,Real'de izliyor olurdunuz,Trabzonspor'da değil. :) Jaja giderse tüm şampiyonluk umutlarım seneye için yerle bir olur.Senede 15 maçı kazandıracağı garanti olan bir adamı elden çıkarmak tamamen ahmaklık olur.Ki Yattara'yı inanılmaz seviyor olsam da senede 3 maç kazandıran bir adam 8 yıl kaldı bu takımda Jaja'nın günahı ne adam en az 15 maç kazandırır her sene.

Tam düşüncelerimi yazmışsın usta, katılıyorum sonuna kadar.

Ömür Karadeniz
10.06.2011, 11:55
Jaja kalsın,kalmalı.

istanbulunfethi
10.06.2011, 12:08
Dün Galatasaraylı ve futboldan cok iyi anlayan biriyle konuşuyordum. Jaja dedi şu anda Türkiyedeki en yetenekli yabancı kıymetini bilin dedi. Bende katılıyorum. Tek eksiği konsantrasyon.

Barış Özbekle saat beş buçuktan önce mi konuştun usta :D