PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jajá - Jackson Avelino de Coelho

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

exelance
30.01.2011, 22:58
maçın son 20 dakikasını izlediğim için hakkında yorum yapmam yerinde olmaz ama o zaman diliminde de gördüğüm kadarıyla takımı için mücadele eden futbolcularımızın başında yer alıyor..
ama şu da bir gerçek takımımız pozisyonlara girmekte bu sezon zorlanıyor..

Yavuz Hasan
30.01.2011, 23:34
sana ayak uyduran iki üç adam olmadıkça kendini paraladığınla kalırsın

atomania
30.01.2011, 23:43
colmani iki faulle sari verip kesen ve emrenin jajaya 20 faulle bir kart vermeyen hakemi...

Özge
30.01.2011, 23:47
Sahada oynayan , bir şeyler yapmaya çalışan oyunculardan biriydi.Birkaç kişiyle olmuyor malesef.

dimsag
30.01.2011, 23:57
ben sürekli eleştiriyordum jajayı ama bugün bence iyiydi iyi top sakladı güzel paslar verdi çektiği iki şut vardı biri kötü diğeri sert ama kalecinin üzerine gitti eski bencilliğini bu maçta görmedim

Mellih
31.01.2011, 00:08
bugün olmadı ama daha çok canlar yakacak.. :D

Chiko
31.01.2011, 00:08
Takima yavas yavas dahada isiniyor..
Paslari müthis.

İsmail Coşgun
31.01.2011, 00:22
Çok çabaladı olmadı...

Yapacak çok işlerimiz var seninle Jaja...

Süleyman Baykan
31.01.2011, 00:31
Genelde iyi mücadele etti ama ondan beklenen öldürücü paslar onu yapamadı fener savunmasında etkili olamadı birde topu çok tuttu ayağında gereksiz faullare maruz kaldı sakatlayacaklar diye korktum:) biraz havaya girmiş sanki Şenol Hoca uyarmalı

İsa
31.01.2011, 00:32
ayakta kalmayı başarabilen ender futbolcularımızdan biriydi...

werg
31.01.2011, 00:53
Açık ara takımın en iyisiydi

Sefa
31.01.2011, 00:56
Kendini tamamlayacak birini bulamayınca 2. yarı o da bıraktı. Şu adamın dilinden anlayan birini bulamadık..

FC-ST-PAULI-61
31.01.2011, 00:58
Kaleye daha yakin oynamaliiiiiiiiiii

Madshine
31.01.2011, 02:25
çabaladı olmadı. çoğu pozisyonda çok çabuk yıkıldı. bir de gördük ki jaja'ın uzaktan gol atması için, arkadan birinin dengesini bozması lazım. valla atacaktı yine ünlü bjk gölünden.

Samet Yildirim
31.01.2011, 02:26
Ayakta kalan tek adamdi.

oguzhann
31.01.2011, 02:59
yarı sahanın gerisinde gezmesine zerre anlam veremiyorum.

mehmet83
31.01.2011, 06:43
Adam bin tane tekme yedi yine de kimseye agzini acip bir sey demiyor. Ben olsam o Emre sumsugune dalmistim tekme tokat. Bu kadar cirkef bir futbolcu varmidir acaba. Tek gorevi Jaja'ya tekme atmakti herhalde.

Ömer Yüce
31.01.2011, 07:37
Kaleye daha yakin oynamaliiiiiiiiiii

O senin dediğin mevki santrafor

Ömer Yüce
31.01.2011, 07:39
evet Bencede
1.Jaja
2.Onur
3.Cikana kadar Egemen
Digerler hic oynamadilar

Egemen birşey yapmadı ki. O ana kadar Serkanda iyiydi. Değerlendirmelerine hiç katılmıyorum. Ayrıca o saydığın oyuncular arasında Umutda olmalı

serdaracıl
31.01.2011, 08:50
Adam bin tane tekme yedi yine de kimseye agzini acip bir sey demiyor. Ben olsam o Emre sumsugune dalmistim tekme tokat. Bu kadar cirkef bir futbolcu varmidir acaba. Tek gorevi Jaja'ya tekme atmakti herhalde.

ben de aynı şeyleri düşünüyorum. Rakip takım hakemi nasıl baskı altına aldı. maç 2-0 olduğunda hakem kendine ancak gelebildi. malesef fenerin sertliğine cevap veremedik

Mehdi
31.01.2011, 08:59
Her maç böyle oynamanı diliyorum.Bu kadarını yapabilirdin.

Turgay Atalay
31.01.2011, 09:00
Dün akşam takımımız adına futbol oynamayı başaran tek adam. Gerisi hikaye

onur-ts
31.01.2011, 09:16
sahada ayakta duran, oynayan, oynamaya çalışan üç futbolcumuz vardı.1-JAJA 2-Umut 3-Onur...sizleri tebrik ediyorum.

Tayfun
31.01.2011, 09:29
Adam neredeyse tek başına mücadele etti ver kaç yapacak adam bulamadıki sahada...

Ömer Yüce
31.01.2011, 09:52
O kadar düştü ama kalktı oynamaya çalıştı. Profesyonellik budur...

Gurpas
31.01.2011, 10:24
Takımın en iyisiydi ve en inançlısıydı senin gibi bir tane daha olsaydı maç farklı olabilirdi

10 numara
31.01.2011, 10:41
kaleye daha yakın olmalı...

burak - brozek - jaja 3'lüsü oynarsa her biri diğeriyle devamlı yer değiştirebilir böylece sağ açık oyuncumuz yada sol açık oyuncumuz demek zorunda kalmayız böylece orta sahamız engin-selçuk-colman ile daha dirençli olur...

Atakan
31.01.2011, 13:17
Kaç tane tekme yedin sayamadım.

ysfemr
31.01.2011, 14:20
heralde lıgım en cok faul yapılan oyuncusu odur

Toraman
31.01.2011, 15:30
Kesinlikle tek üst düzey oyuncumuzsun.Şampiyonluk gelecekse eğer bu ancak senin maçlara motive olabilmenle olacak.

muribbi
31.01.2011, 16:35
rakipteki alexle kıyaslıyorumda arada uçurumlar var. jaja orta sahada hatta bir ara kendi sahamızla fenerli çalımlamakla meşguldü.

ApoCaN28
31.01.2011, 16:39
Sana Helal Olsun ulan . Helal Olsun .

Erbay
31.01.2011, 16:59
Bu maçta zehir gibi oynasa da bir şey yapamazdı tek başına. Takım durumunu göz önünde bulundurarak değerlendirdiğimde yine de beğenmedim Jaja'yı. Ciddiyet konusunda hala eksikleri var. Kaybettiği topu kovalamadıkça boşuna Avrupa hayali olmasın ne onun ne de bizim.

Tayfun
31.01.2011, 17:03
rakipteki alexle kıyaslıyorumda arada uçurumlar var. jaja orta sahada hatta bir ara kendi sahamızla fenerli çalımlamakla meşguldü.

Kedi sahamızda fenerli futbolcu çalımlamasının sebebi çok basit;

Baktı orta saha pas yapıp topu benle buluşturamıyor bari ben insiyatif alayım pas dağıtayım...

Alex'in akşamki performansında orta saha etkeni büyük, bizim orta saha oyundan düştü uçurum burda çıktı ortaya

Jaja elinden geleni yaptı, ayak uyduracak adam varmıydı?

DeAgLeMaNyAq
31.01.2011, 21:53
TRABZONSPOR'un Brezilyalı forvet oyuncusu Jaja'nın aynı evde kaldığı arkadaşı, 28 yaşındaki Thiago Silva Cezario, alkolün etkisiyle merdivenlerden düştü. Ağır yaralanan Cezario, hastanede tedavi altına alındı.

Olay Cumartesi sabahı 06.00 sıralarında Trabzonsporlu Jaja'nın Yıldızlı Beldesi'ndeki evinde meydana geldi. Jaja ile aynı evde kalan arkadaşı Brezilya uyruklu Thiago Silva Cezario, alkolün de etkisiyle evin içindeki merdivenlerden düştü. Ağır yaralanan ve evdeki yardımcı kadın tarafından bulunan Cezario, Yıldızlı Güven Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada ilk tedavisi yapılan Cezario daha sonra KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi Cerrahi Yoğun Bakım Servisi'ne sevk edildi. Thiago Silva Cezario'nun komada olduğu ve hayati tehlikesinin sürdüğü belirtildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, Jaja'nın olay sırasında Trabzonspor kafilesiyle Fenerbahçe maçı için İstanbul'da olduğu belirtildi.

Osman ŞİŞKO- TRABZON- DHA

Deniz Tosunoğlu
31.01.2011, 22:12
offf allah acil sifalar versin, bu cok kötü oldu moralim bozuldu. :(:(

Kaan
01.02.2011, 12:52
1 milyon $'ı Trabzonlular'la kutladılar

F.Bahçeli futbolcular, Trabzon zaferinin yorgunluğunu sabaha kadar süren eğlencede attı. Alex, Lugano, Santos, Bilica, Yobo, Niang, Stoch ve Özer'e Trabzonlu Alanzinho ve Jaja da eşlik etti

F.Bahçe-Trabzon maçı kıran kırana geçti 10 sarı, üç de kırmızı kart çıktı ama maçtan sonra iki takımın futbolcuları birlikte eğlendi. Kaptan Alex, Diego Lugano, Miroslav Stoch, Fabio Bilica, Andre Santos, Mamadou Niang, Joseph Yobo, Özer Hurmacı ve Trabzonspor'dan Alanzinho ile Jaja Supper Club'ta aynı locada eğlendi.

TRABZON'U 2-0 yenerek, puan farkını 4'e indiren ve bir milyon dolar toplam prim alan F.Bahçeli futbolcuların oldukça neşeli olduğu gözlendi. Altı yıldır İstanbul'da bulunmasına rağmen, neredeyse hiç gece hayatında görünmeyen Alex de eğlenceye eşi Daiane ile birlikte katıldı. Bu arada kaptan Trabzon maçında düştüğü sağ dirseğinin üstünde ağrıları bulunduğu için dünkü antrenmana çıkmadı.

Akşam

Mustafa Yılmaz.20
01.02.2011, 12:58
Basın Jaja'nın maçtan sonra hemen komada olan ev arkadaşının yanına, hastaneye gittiği yazıyordu dün. Basında ne haber yapacağını şaşırdı. Bu haberlerden birisinden birisi yalan.

Bence bu yalandır. Çünkü ev arkadaşı komada olan bir oyuncu gidip eğlenecek durumda değildir.

KARAGOZLUM
01.02.2011, 13:11
ayni haberi bende okudum http://spor.milliyet.com.tr/1-milyon-i-trabzonlular-la-kutladilar/spor/spordetay/01.02.2011/1346868/default.htm

ben bu brezilyalilara hic guvenmiyorum ... fb de alex kendini yirtarken bizim jaja alexe el verme derdindeydi nasil bir ruh bu ...yok abi bizim brezilyalilar dan adam olmaz...jaja nin isi gucu hep ayni hareketler...alex adam 35 yasina gelmis zor ayakta duruyor ama tilki herif

Hasan61
01.02.2011, 13:14
Şu haberlere inanıp,kendini kaptıranları görmek
mağlubiyetlerden daha çok can sıkıyor.

KARAGOZLUM
01.02.2011, 13:16
Şu haberlere inanıp,kendini kaptıranları görmek
mağlubiyetlerden daha çok can sıkıyor.

hasan onemli olan haberler degil maalesef bu oyuncular yuregi ile oynamiyor

takimda egemen umut engin gibi yurekli olsalar yeterdi bize

Süleyman50
01.02.2011, 13:28
antalya maçında en güvendiğim isimlerden biri olacak...

mustebaTS
01.02.2011, 14:49
arkdaşlar stadda idim ısınıyordu bizim taraftar cağırdı jaja yı antrenör dediki seni cağırıyorlar umursamadı gözlerimler gördüm sallamıyorum.. evt takımın en iisidi.. glovacki kırmızı kart gördü onu teselli edeceğine gitti alex e sarıldı ayağa kaldırdı.. sonrada alex ile gidip eğlendiler.. bu adam ne yapmaya calışıyor anlamıyorum biri bana anlatsn

İlker Akçay
01.02.2011, 14:52
Sırada Jaja mı var ?? Amaç nedir,Adam sahada futbolunu oynuyor ve takımın 2 maçtır en iyisi..Ne istiyorsunuz yani sizin gibi bütün gece Trabzonspor'un yenilgisine üzülmesini mi ?? Bazen harbiden abartıyoruz...

KARAGOZLUM
01.02.2011, 15:18
hep beraber gorecegiz bu adam bize yarari mi varar zarari mi....sezon sonunda ben takimda kalacagina inanmiyorum buyuk bir ihtimalle kacar yine bir yerlere ve baska bir takima transfer olmak ister...bu takim fb olabilir nasil olsa kankalari orda

İlker Akçay
01.02.2011, 15:34
Bende bir sorun var demek ki ikinci devre başladı başlayalı sahada en istekli ve Şampiyonluk havasını en çok gördüğüm oyuncu Jaja...Ya bende bir sorun var ya da sizde..

magicyattara
01.02.2011, 15:39
Jaja takıma lazım..burası şüphe götürmez ancak;2 maçtır özellikle fener maçında yaptığımız ataklarda baş rolü oynaması,takımda ki düşüşün göstergesidir..Jaja bu işi yapacak kapasitede bir adam değil..nasıl kullanılır;Bursa maçında olduğu gibi,Selçuk,Engin,Burak ve Umut ortamı hazırlar,o da onlara en iyi şekilde eşlik eder..işi bitirir..

Zaten fener maçını izlerken her ileriye taşınmaya çalışılan topta Jaja'yı görünce maçın bu hale geleceği anlaşıldı..orta alan adamlarımız Engin,Selçuk ve Colman-bilhassa Selçuk formsuz şu aralar-toparlanmazsa,orta saha dinamizmini yakalayamazsak hücum anlamında büyük sıkıntılar yaşarız..

Jaja topla çok oynadığı için oyun kurucu gibi davranmaya başladı,bu şekilde verimli olmayacağı gibi,takıma da zarar vermeye başladı..Alan'la başlanabilir Antalya maçına..

Toraman
01.02.2011, 15:41
Vallahi sezon sonunu bilmem ama şu bir gerçek ki bu takıma kritik haftalarda maç kazandıracak yetenek fazlasıyla var bu adamda inşallah gereğini yapar da sonra nereye giderse gitsin umrumda değil.

magicyattara
01.02.2011, 15:41
arkdaşlar stadda idim ısınıyordu bizim taraftar cağırdı jaja yı antrenör dediki seni cağırıyorlar umursamadı gözlerimler gördüm sallamıyorum.. evt takımın en iisidi.. glovacki kırmızı kart gördü onu teselli edeceğine gitti alex e sarıldı ayağa kaldırdı.. sonrada alex ile gidip eğlendiler.. bu adam ne yapmaya calışıyor anlamıyorum biri bana anlatsn

Az önce ligtvde sizin mesajınız okundu..fener çok iyi mücadele etti ve haklı bir galibiyet aldı demişsiniz..:)

Süleyman50
01.02.2011, 15:43
maçı seyretmedim özetine bakmadım son anlar hariç, oyununa birşey diyemem , glowackinin kart gördüğü pozisyonda yerden alex si kaldırmaya çalışmasını bende yadırgadım öncelik takım arkadaşındır...

LaZ_KoPaT
01.02.2011, 15:48
ev arkadasi alkolden dolayi yuvarlanip dusmus merdivenlerden hayati tehlikesi devam ediyormus cok mu iciyor bunlar ne yapiyorlar ?

Ali İhsan
01.02.2011, 15:50
Aaahahahahaha gülüyorum bu taraftara

Bacağınıza sıkarsınız derlerken haklılarmış!

r9emre
01.02.2011, 17:08
Fb maçı ileride topu tutabilen tek futbolcu Jaja'ydı.Ne yürekli dediğimiz Engin ne de yürekli dediğiniz Umut'tu.O maç en inançlı,istekli futbolcu Jaja'ydı.O öyle tutulmak için o kadar uğraşılmasa 4-5'e giderdi Fb.Sahada yapması gerekenlerin zerresini yapmayanları tartışın gidin.Maçtan sonra ne yaptığı zerre umrumda değil inanmıyorum da zaten 2 haberede inanmıyorum.Fakat doğru olup olmaması çokta önemli değil sahada ne yapıyor ona bakın bırakın artık saha dışı işleri.

Bilal Karadeniz
01.02.2011, 20:07
arkadaşım adamın en yakın arkadaşı beyin kanaması geçircek jajada gidecek eğlencek bunların hepsi yalan jaja eleştren bir kaç taraftar destek olun fener maçında jaja çok ii oynadı kim ne derse desin arkadaş

ESER
01.02.2011, 20:21
jaja sahada birseyler yapmaya calisan nadir oyunculardandi. jaja oynamasaydi heralde serbest atis bile kullanamazdik.

mustebaTS
01.02.2011, 20:38
jaja burağı hiç sevmiyor ve onun yeteneksiz oldğnu düşünüyor harektlerinden anlarsınız burağa pası atıyot burak batırıyor ve jaja nın el kol hareketleri başlıyor buna bi kaç maçtır dikkat ediyorumm.

İlker ToSun
01.02.2011, 20:52
büyük bir keyifle izliyorum

ama ne yazık ki çok uzun süre izleyebileceğimi sanmıyorum

bizde yaşatmazlar böyle kaliteli futbolcuları

bizde makbul olan antrenman kaçırmayan, tek sermayesi yaptığı fauller olan "kazma" futbolcular makbuldür

Emirhan Makul
02.02.2011, 02:03
büyük bir keyifle izliyorUm

aMa ne yazık ki çok Uzun süre izleyebileceğimi sanmıyorum

bizde yaşaTmazlar Böyle kaliteli fUtbolcuları

bizde makbuL olan antrenman kaçırmayan, tek sermayesi yaptığı faUller olan "kazma" fuTbolcular makbuldür

Tövbeestafurullah :D

Turgay Atalay
02.02.2011, 09:12
jaja burağı hiç sevmiyor ve onun yeteneksiz oldğnu düşünüyor harektlerinden anlarsınız burağa pası atıyot burak batırıyor ve jaja nın el kol hareketleri başlıyor buna bi kaç maçtır dikkat ediyorumm.
:D :D benim de dikkatimi çekti:D Şunun dilinden anlayan bir adam alamadık yanına:)

oguzhann
02.02.2011, 10:42
:D :D benim de dikkatimi çekti:D Şunun dilinden anlayan bir adam alamadık yanına:)
alan carlos gomes da costa

Turgay Atalay
02.02.2011, 10:53
alan carlos gomes da costa

Forvet demek istedim:D

oguzhann
02.02.2011, 11:22
Forvet demek istedim:Dalanzinho oynar burak yerine denenebilir bir süre

Vkgz
02.02.2011, 12:02
kağnı gibi oyuncu adım atışı sanki fantom kamerayla çekilmiş gibi sahada

umarım gamsızlığını üzerinden atıp güzel gollerine devam eder.

ozturk
02.02.2011, 12:29
alanzinho oynar burak yerine denenebilir bir süre

alanzinho buraktan daha kötü..

Turgay Atalay
02.02.2011, 12:40
alanzinho oynar burak yerine denenebilir bir süre

Şutları kaleye bile ulaşamayan Alanzinho mu:D Yok kalsın kulübede.

oguzhann
02.02.2011, 12:56
Şutları kaleye bile ulaşamayan Alanzinho mu:D Yok kalsın kulübede.
şahsen ben de alanzinho'nun çok yetersiz bir topçu olduğunun farkındayım ama kısa süreli bir değişiklik herkese yarayacaktır diye düşünüyorum.

Turgay Atalay
02.02.2011, 13:15
şahsen ben de alanzinho'nun çok yetersiz bir topçu olduğunun farkındayım ama kısa süreli bir değişiklik herkese yarayacaktır diye düşünüyorum.

İkisi beraber şımarıyorlar. Örnek Buca maçı...

Muhammed
02.02.2011, 13:44
"Fenerbahçe maçında inanç ve direnç gücü en iyi olan oyuncu Jajaydı." Şenol Güneş

İlker ToSun
03.02.2011, 15:45
Tövbeestafurullah :D

Allah'ın bir hikmeti işte, nasıl olduysa :)

bunu bulup çıkartacak da yegane adamsın :)

Madshine
03.02.2011, 16:14

evet hatta geçen yine burak batırdığında eliyle kafasını göstererek, "biraz kafa biraz kafa olsa" tarzı hareketler yapmıştı.

KUTADGU
03.02.2011, 16:55
"Fenerbahçe maçında inanç ve direnç gücü en iyi olan oyuncu Jajaydı." Şenol Güneş

Bu su götürmez bir gerçek.
Mücadele etti, top taşıdı, faul yaptırdı, rakibi sinirlendirdi, kendi sinirlendi. Selçuk'un kırmızı kart görmesine sebep oldu. Bunun yanında adil bir hakem olsa Emre'de erkenden soyunma odasının yolunu tutardı.

Ancak ne yazık ki Jaja'nın senkronuna kimse uyamadı.

15 maç için beni en çok umutlandıran oyuncu Jaja'ydı.

Antalya maçında da FB maçındaki futbol agresifliğini ve inancını sergilerse tek başına maçı alabilir.

Mollasalihoğlu
03.02.2011, 16:56
Heykeli dikilecek bu şehre..
Öyle kritik bir yerde öyle bir gol atacak ki..

Sibel
03.02.2011, 18:35
...Jaja'nın mimiklerine bitiyorum..Jestlerine de...Ben de hep bekliyorum maçlarda,Jaja mükemmel bir gol atacak ve yüzümüz gülecek..Öyle bir inanç veriyor içime..Sezonlar boyu gerçek olması dileğiyle:)

İlker Akçay
03.02.2011, 18:54
Bende bir sorun var demek ki ikinci devre başladı başlayalı sahada en istekli ve Şampiyonluk havasını en çok gördüğüm oyuncu Jaja...Ya bende bir sorun var ya da sizde..

Demiştim ki...

Hocam gerekli cevabı vermiş..Aynı şekilde Ankaragücü maçında da öyleydi...

Bilal Karadeniz
03.02.2011, 20:36
bence hoca burak yerine paweli denemeli adam bjk maçında bence çok güzel top oynadı 2. yarıda jaja ile çok ii anlaşabilirler

esirgolge
03.02.2011, 22:42
bu su götürmez bir gerçek.
Mücadele etti, top taşıdı, faul yaptırdı, rakibi sinirlendirdi, kendi sinirlendi. Selçuk'un kırmızı kart görmesine sebep oldu. Bunun yanında adil bir hakem olsa emre'de erkenden soyunma odasının yolunu tutardı.

Ancak ne yazık ki jaja'nın senkronuna kimse uyamadı.

15 maç için beni en çok umutlandıran oyuncu jaja'ydı.

Antalya maçında da fb maçındaki futbol agresifliğini ve inancını sergilerse tek başına maçı alabilir.

+1967......

coren
03.02.2011, 23:15
Jaja takıma pozitif hiçbir katkı yapamıyor.Kendinizi kandırmayın faul almalar, ayağını topun uzerinden geçirmece oynamalar falan bunlar boş işler.Çok top kaybediyor, ilerde top tuttugunun iki katı kadar top kaybedıyor.Beğenilmeyen Yattara son maçlarda jaja dan daha çok golluk pas atmıştır.

bingolts
04.02.2011, 12:05
Jajayı yanlış yerde oynatıyoruz. çok geriden başlıyor ataklara. Oysa ki rakip savunma ile çizgi halindeyken alacağı toplar çok etkili olur. hem adam geçme özelliğini kullanır. hem asist yapma hemde son vuruş deneme bunların hepsi ancak o pozisyonda oynatıldığında kullanılabilir. Es geçmeyin bu düşünceyi

antagonist
04.02.2011, 12:11
Pazar günü golü var.

(Kaynak sağlam:))

ysfemr
04.02.2011, 12:30
Jajayı yanlış yerde oynatıyoruz. çok geriden başlıyor ataklara. Oysa ki rakip savunma ile çizgi halindeyken alacağı toplar çok etkili olur. hem adam geçme özelliğini kullanır. hem asist yapma hemde son vuruş deneme bunların hepsi ancak o pozisyonda oynatıldığında kullanılabilir. Es geçmeyin bu düşünceyi

bence de oyle olması lazım adam neredeyse stoper ın arkasına libero gıbı sarkacak yav...

Ahmet Başkaya
04.02.2011, 13:00
Pazar günü golü var.

(Kaynak sağlam:))

Abi nerden duydun :D :D

pReN@_61
04.02.2011, 13:15
Skor avantajını yakaladıktan sonra şov yapsa daha iyi olacak.Alttan atmalar üstten geçirmeler gibi..

Osman Erdoğan
04.02.2011, 13:23
fener macında tek diri kalan adam dı cok sey sölendi bu adam için ama adam aldı parayı hakk edio saha cıkıp oynuo

ugurozturk
06.02.2011, 02:40
Fener macinin en iyisiydi.. tartismasiz..

takimin en yetenekli, en kendinden emin futbolcusu, bu da tartismasiz.

ama Trabzonsporun futbolcusu degil.. Takimla ya da taraftarla bir alakasi yok. burayi bir basamak ya da tramblen olarak goruyor.

bir seneden fazla kalmaya niyeti oldugunu sanmiyorum. fantastik bir iki gol atip, kapagi daha ust bi takima atmak icin tutusuyor.

nerden mi biliyorum.

macin en net 2 pozisyonunda ceza sahasi icinde yaptiklarini yorumluyorum sadece.

ilk pozisyonda rakipten seken top onunde kaldi, 3'e 2 pozisyon. saginda umut, arkasinda engin, arka direkte burak var.

ilk anda umuta yuvarlasa yuzde doksandokuz gol. (%1 umut oldugu icin dustum.) ama arkadas onune bi fenerli alip, apache dansi yapiyor topun ustunde. 2-0 yenikmis; takimin pestili cikmis, umrunda degil. kendi sovunu yapiyor. ve pozisyon bitiyor.

ikinci pozisyonda Cale sagdan enfes bir asist yapti, top kendisine gelirken kaleye yuzu donuk ve onu acik, tamamen bos, ama Jaja ne yapti.

sirtini kaleye dondu, yerden gelen topu mukemmel bir sekilde havaya dikti, top baya bir yukseldi ama tutan yok, 1 saniye inmesini bekledi, ve yapti fantastik rovasatasini.

takim duygusunu kazanmadikca; bu takimin icinde kaprislere, cekememezliklere yol acacagi asikar..

bu sekilde oynarsa takimi sabote eder.

senol hoca colmani cikaracagina sahanin en iyisi jajayi cikarsa, emin olun daha net sutlarimiz olurdu..

Jajayi dikkatle izlemenizi, ve ona kesinlikle methiye duzmemenizi tavsiye ederim.

ovguyu kaldiracak bir karakteri yok.

Mollasalihoğlu
06.02.2011, 02:52
Yahu, eğer Jaja'nın tek niyeti kendini göstermek ise, kendisi de o pozisyonda asist yaparsa büyük takımlara daha kolay gidebileceğini biliyordur.

Bu kadar komplo üretmeye gerek yok..

ESER
06.02.2011, 03:13
Yahu, eğer Jaja'nın tek niyeti kendini göstermek ise, kendisi de o pozisyonda asist yaparsa büyük takımlara daha kolay gidebileceğini biliyordur.

ayrica kendini gostermenin en guzel yolu isleyen sistemin en iyi parcasi olabilmektir. al gotur dambur dumbur oyna piyasa yap devri 80-90 larda kaldi.

annttiigs
06.02.2011, 03:25
vahid hoca dedi işte; trabzonun tek rakibi kendisi. jaja saboteediyor, colman sabote ediyor eee ? taraftar tamam yani ? ben bu gün görürüm kim sabote ediyor takımı !!!

ugurozturk
06.02.2011, 03:31

ispanyada ingilterede belki, turkiyede boyle bir sey yok...

iki klas calim, iki fantazi gol attin mi 1 sene klibin doner televizyonlarda..

yattara baska hangi ulkede 2 trilyon para alabilir.

Mollasalihoğlu
06.02.2011, 03:32
ispanyada ingilterede belki, turkiyede boyle bir sey yok...

iki klas calim, iki fantazi gol attin mi 1 sene klibin doner televizyonlarda..

yattara baska hangi ulkede 2 trilyon para alabilir.

ne yani amacı kayserispor'a gitmek mi?

Sen total futbolun gereklerini yerine getirmediktwn sonra lig tv sana çalışsa bile Avrupa'da büyük bir takıma gidemezsin..

ugurozturk
06.02.2011, 03:35
vahid hoca dedi işte; trabzonun tek rakibi kendisi. jaja saboteediyor, colman sabote ediyor eee ? taraftar tamam yani ? ben bu gün görürüm kim sabote ediyor takımı !!!

her elestiri yapani bi kaliba sokmaya calismayin...

ankaragucu macinda cikarken jajanin fantastik pasini colman kontrol edemeyince golu yedik..

fener macinda anlattigim 2 pozisyonu hatirlamiyorsaniz yorum yapmayin. 3 tane gol pozisyonumuz yok, 2 tane var, ve bu ikisinde de Jajanin olmasi onun sahanin en iyisi oldugunu gosterir. ama ikisinde de yaptiklari sovmenlik..

hele rovasata da spiker bile dedi, onune alabilirdi, neden zoru tercih etti diye.

burda bir elestiri olur, bi ufak ses cikarsa, jajaya bi uyari niteligi olur, pozitif katki yapar,

ha sabote etmeyelim, methiyeler duzelim derseniz ona da tamam..

ama yarin ki mactan sonra gene burda bulusalim...

ugurozturk
06.02.2011, 03:39
ne yani amacı kayserispor'a gitmek mi?

Sen total futbolun gereklerini yerine getirmediktwn sonra lig tv sana çalışsa bile Avrupa'da büyük bir takıma gidemezsin..

himm.. tamam.. anladim.

ama sunu anlamadim, o zaman Jaja neden boyle yapiyor, kolayi varken, yuzde yuzu varken, yuzde 5 lik ihtimalleri neden deniyor, hep zoru yada fantastik olani tercih ediyor. simdi yeniden dusunmem gerek..

outoftime
06.02.2011, 03:49
jaja göbekte oynamaya devam ederse her kaybettiği topta gözlerimi kapatmaya devam edeceğim ya ilerde oynatsın hocam onu ya da belli maçlarda yoksa şampiyonlar ligi bile zor benden söylemesi...

outoftime
06.02.2011, 03:51
bize basit oyun ve bol pas lazım o halde pas vermekte zorlananlar bizim sistemimizde olmamalı

Asi Çaykaralı61
06.02.2011, 11:35
Bundan öncede belirtmiştim.Bugün de her zaman ki gibi senden beklentilerimiz fazla.Gol ve güzel oyun bekliyoruz senden Jaja :)

Mollasalihoğlu
06.02.2011, 11:47
himm.. tamam.. anladim.

ama sunu anlamadim, o zaman Jaja neden boyle yapiyor, kolayi varken, yuzde yuzu varken, yuzde 5 lik ihtimalleri neden deniyor, hep zoru yada fantastik olani tercih ediyor. simdi yeniden dusunmem gerek..

Mental olarak zayıflığı olabilir ama benim katılmadığım nokta bu hareketleri burayı basamak olarak gördüğü için yaptığı..

Yani burayı basamak olarak görüyor olabilir ama bu adam Real Madrid'e de gitse tarzı bu bence..

Fatih Özkan
06.02.2011, 12:09
Kendine yakıştığı şekilde oyna Jaja!
Kopar biziiiii :D

Bilal Karadeniz
06.02.2011, 18:04
tebrikler jaja alkışı haketen bir oyun çıkardın o vurduğun enfes şutta gol die bağırdım ama kaleci parmaklarının ucuyla çeldi

Bülent Bayraktar
06.02.2011, 18:05
biri bana Lütfen Jaja nın sahada ne yapmaya çalıştığını anlatabilirmi ???

Erbay
06.02.2011, 18:22
Rakibin içinden geçmeye çalışmasını bıraktım, rakibin içinden pas atma çabası neydi öyle. Sistem çökmüş, futbolculara da kızmak istemiyorum ama dayanamadım yani.

KoRNea
06.02.2011, 18:30
biri bana Lütfen Jaja nın sahada ne yapmaya çalıştığını anlatabilirmi ???

Takımı atağa kaldırmaya çalışan tek oyuncumuzdu yahu. Adam gerektiğinde geri koştu top da kesti.

Bugün oynayan, maçı isteyen oyuncumuzdu. Adamın yanında pas alış verişi yapabileceği biri olsa maçı da getirirdi bize.

Bilal Karadeniz
06.02.2011, 18:35
kornea kardeşim doğru dio o frikik golsa böle yorumlar yapmıcakdınız jaja pawel anlaşabilir ama 86 dk oyuna girerse bu olmaz

DeAgLeMaNyAq
06.02.2011, 18:48
Diğer oyuncularla kıyaslandığında Jaja kötü değildi ama Manisa maçında izlediğimiz oyununa hala hasretiz...

Merve H.Oğlu
06.02.2011, 19:54
Rakibin içinden geçmeye çalışmasını bıraktım, rakibin içinden pas atma çabası neydi öyle. Sistem çökmüş, futbolculara da kızmak istemiyorum ama dayanamadım yani.

Kesinlikle katılıyorum!!

blackrain61
06.02.2011, 20:08
Jaja´nin Ankaragücü maci sonrasindaki aciklamalari hala kulagimda cinliyor: "Aglayacak degiliz". Bence herseyi cok güzel anlatiyor. Bundan güzel aciklama olamaz.

Fatih
06.02.2011, 20:14
Topu her aldığında iki kişi bastı ne yapabilirdi ki?

.....
06.02.2011, 20:25
Serbest vuruşları bi zahmet Jaja vursun bundan sonra.

Burak vurdu izledik biraz da Jaja yı izleyelim.

Sibel
06.02.2011, 20:29
Serbest vuruşları bi zahmet Jaja vursun bundan sonra.

Burak vurdu izledik biraz da Jaja yı izleyelim.
O vuruşu da zorla aldı ellerinden nerdeyse:):)

Chiko
06.02.2011, 20:38
Adamimsin be, mactan 20-30dk önce isinirken hareketlerin beni güldürdü..
Komik birsey yoktu ama icim isindi hemen. Frikik fena idi, girse burda "JAJA REIS" diye yorumlar okurduk. :)

uftinci
06.02.2011, 20:49
Bu brezilyalalırda bi kondisyon sorunu var ama aşırı yüklenmeden mi yoksa devre arasına geç katılmalarından mı anlamadım_?

exelance
06.02.2011, 21:04
Takımın en iyilerindendi bana göre..şut attırmıyorlar ..buna önlem alması lazım hocanın..

Kubilay ŞAHİN
06.02.2011, 21:10
Bi kaç maçtır sırf buna oynuyor rakip oyuncular..

Bi gün birine fena patlayacak gibi ama kime..

Ayrıca ortasahadan "jaja vurdu gol" sesi duymak istiyorum..

Bugünki frikik gol olsaydı bile benim için değişmezdi..

Cengiz Çubukcu
06.02.2011, 21:14
Jaja bugün gözüme bir kere daha girdi, ileri oynaması bir yana defansa bile gelip savunma yapması kondisyon aorunu olmadığını gösteriyor..

Y-DRMS
06.02.2011, 21:21
sadece topu ayağından biraz daha hızlı çıkar.

Bilal Karadeniz
06.02.2011, 21:45
eleştri yapmaın jaja önünden geçen topu ellemio diodunuz bu maçda kaç kere defansa gelip yardım etti bu adamın kafa dengi oyuncusu yok hoca pawel brozek oynatsa anlaşırlar bence

İlker Akçay
06.02.2011, 21:46
İstekli,hırslı ama kaleden bu kadar uzak oynadıkça maalesef skor üretemez..

erolizmts
06.02.2011, 21:48
Ligin ilk yarısında daha serbest oynuyordu. Ama Ankaragücü maçından beri görüyoruz ki kendisine savunmadan topu alma ve oyun kurma görevide verilmiş. Neredeyse Selçuk kadar geliyor savunmaya. Tabi hantal bir oyuncu Jaja. Bu kadar ileri geri yapabilecek bir oyuncu değil. Ligin ilk yarısında oyun içinde çok koşmayan, pres yapmayan bir Jaja vardı. Aynı Alex gibi. Ama şimdikinden daha faydalıydı. Yani görev adamı olamaz. Kendini unutturup öldürücü darbeyi vuran oyuncuyu boş boş koşturup heba ediyoruz.

Murat'
06.02.2011, 22:19
Çok sıkı markaja maruz kalıyor, bu nedenle de istediği gibi oynayamıyor bir türlü.

LaZ_KoPaT
06.02.2011, 22:33
serbest vurusu disinda olumlu bir hareketini goren varmi ? ben gormedim sahsen ne calim yapabildi ne adam gibi pas cok hatali pas yapti bugun aksine

Kubilay ŞAHİN
06.02.2011, 23:18
Maçı izlerken bir ara top Enginin ayağında sol kanada doğru bi kaçış yaptı.. Arkadan yorum geldi..

"Aha ankara ekspresi kalkay.."

ilhan
07.02.2011, 00:03
Benzer şeyler yazacaktım. Ama zaten yazılmış. :alkış:

Topu her aldığında iki kişi bastı ne yapabilirdi ki?

İstekli,hırslı ama kaleden bu kadar uzak oynadıkça maalesef skor üretemez..

Çok sıkı markaja maruz kalıyor, bu nedenle de istediği gibi oynayamıyor bir türlü.

Paksoy
07.02.2011, 00:29
Ben Jaja'ya ısınamadım hücumda cabuk oynaması lazım ve her pas verdiğinde şekil yapıyor.Ama savunmadan çok top çıkardı gayretli gördüm.
Takım olarak rakip sahada hızlı paslaşmalar olmuyor artık,biran önce gol atma isteği etkiliyor takımı bence.

Fatih Özkan
07.02.2011, 01:08
Adam ne yapsın ?
Yakasını bırakmıyorlar ki...
Her zaman yanında en azından 2 kişi oluyor...
Orta sahanın gerisinden top alıyor bazen...
Napsın ?

dimsag
07.02.2011, 01:12
serbest vurusu disinda olumlu bir hareketini goren varmi ? ben gormedim sahsen ne calim yapabildi ne adam gibi pas cok hatali pas yapti bugun aksine

doğru tesbit.. iyi bastı rakip ne şut çekebildi ne pozisyona girebildi ne pozisyon hazırlayabildi alanzinho için sarfedilen kapalı defansa karşı işe yaramaz sözünü jaja içinde rahatlıkla söyleyebiliriz

Mert Oğuzlu61
07.02.2011, 01:27
doğru tesbit.. iyi bastı rakip ne şut çekebildi ne pozisyona girebildi ne pozisyon hazırlayabildi alanzinho için sarfedilen kapalı defansa karşı işe yaramaz sözünü jaja içinde rahatlıkla söyleyebiliriz

etrafındakiler bu adama ayak uydurabilse o kapalı defansı yarıp golü atar, attırır ama top jaja ya geldiğinde herkes onun ayağına bakıyor onun etrafını 2-3 adam sardı mı bizim diğer oyuncular bir top isteyeyim boşa kaçayım jaja ya yardım edeyim paslaşalım gibi bir düşünce içine girmiyorki ne bekliyorsunuz bu adamdan şapkadan tavşan mı çıkarsın ?

umutla burak ta futbol zekası denen şeyden yokki, top bu adamdayken 7-8 antalyalının arasına girip bekliyorlar jaja sanki 3-4 adamı çalımlayıp bunlara pozisyon hazırlamak zorunda, bir zahmet jaja her topu alışında 2-3 kişiyle boğuşurken ileri uç elemanlarımız şu adama yardım etsin kazık gibi oldukları yere çakılı kalmasınlar ! eminim futbolu bilen 2 hücum silahımız olsa jaja ile uçururlar takımımızı, mesela ben brozek ten ümitliyim sivas maçında inşallah(!) göreceğiz brozek i.

Canberk
07.02.2011, 02:17
Jaja elinden gelenin en üstünü yaptı ama topu Ömer çeldi.

O golü atsaydı burda sana 2 kişi arasında pas yapmaya çalışıyor diyenlerin alayı seni kral yapacaktı.
O yüzden sen aldırma sana güveniyoruz :)

mit_o
07.02.2011, 03:05
Daha iyi olmalı daha iyi !
Frikikleri de bıraksınlar bu adama teknik var ;)

coren
07.02.2011, 05:00
Jaja iyi falan değil.Çok gereksiz top kaybediyor.Bazen pas atmakta çok geç kalıyor.Son maçta göz göre göre adamın içinden pas atmaya çalıştı.Topu kaybettikten sonra pres yapmıyor aslında hiç pres yapmıyor.İki adam Jajaya basıyor adam ne yapsın diye düşünenler hiç başka oyuncuları görmüyor heralde.Jaja aldığı topları dağıtamazsa oyun sistemimiz bozuluyor.Jaja'yı Sivas maçında yedek kulubesinde görmek istiyorum.

Turgay Atalay
07.02.2011, 10:21
Bu adamdan birşey rica ediyorum. "Atman gereken bir pas varsa at, ekstra işlere kalkıp, saç baş yoldurma"

r9emre
07.02.2011, 10:42

Söyleyemeyiz aynı şeyi Alanzinho dikine sağa sola bakmadan kendi gidiyor.İki sert müdahelede oyunu bırakıyor keza Yattara'da öyle.Ama Jaja sürekli duvar pası yapacak arkadaş arıyor ceza sahası çevresinde bu maçta onu başarabildiği adamlar Cale ve Engin oldu iki pozisyonda.Umut ile Burak'a atınca Umut 3 metre açıyor topu Jaja'ya atana kadar o defansa gönderiyor topu.Burak'a atınca ise dönüp kendi bir şeyler yapmaya çalışıyor aklının ucundan geçmiyor Jaja'ya tekrar ara pası atmak içeri kaçarken.

ozturk
07.02.2011, 11:28
Şu an canı oynamak istemiyor..

İstediği zaman bi gol atacakmış..

Arif Timurcioğlu
07.02.2011, 12:03
Dün resmen 10 kişi oynattı bizi.

DeAgLeMaNyAq
07.02.2011, 15:22
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6470-7M8S3W1E.jpg

Engin ve Burak'tan sonra Şenol Hoca'nın bu haftaki konuğu Jaja... :)

Samet Yildirim
07.02.2011, 15:24
Jaja iyi oynadi ileriye geriye baya calisti az top kaybi yapti.

4 lü savunma cakili, 3 ön libero cakili, 7 kisinin arasinda anca bukadar yapabilirsin...

Ben begendim.

bingolts
08.02.2011, 10:12
jaja yerinde oynatılmıyor çok geride alıyor orta sahanın bile gerisinde <çünkü biliyor şenol hocanın oyun anlayışında oyunu ordan başlatacaksın.

Enes Başkaya60
08.02.2011, 13:16
Antalya Maçında bir şeyler vermek için ugraş veren nadir futbolcularımız arasındaydı bence...

Yiğit SARI
08.02.2011, 13:31
Jaja'ya başlama noktasının orda top buluşturursanız başarılı olmasını bekleyemezsiniz zaten.

Samet Yildirim
08.02.2011, 15:28
Jaja mecbur orada toplarla bulusuyor ister istemez yani.

Cünkü rakip takim ceza alanin icine ve ertrafina 7-8 kisiyle gömülmüs yani oralarda pas almak icin alan bulamazsin imkansiz yani.

1-0 buluruz ozaman farkli ama 0-0 ken cok zor.

Travelair
10.02.2011, 12:47
Jaja'da bir isteksizlik var. Teknik heyet ve yönetimin bu konuda dikkatli olması lazım

esra61
10.02.2011, 15:20
jaja iyi oynuyo fakat ayağında gereksiz yere topu fazla tutuyor....tamam çok gzl hareketler yapıyosun bişi dediğimiz yokda ilk golü atalım ondan sonra topla şow yap:):)
seviyoruz seni jaja...

DeAgLeMaNyAq
12.02.2011, 18:14
Ben hala Manisa maçında şov yapan Jaja'yı arıyorum. Gol pozisyonları haricinde sahada yok gibiydi. Umarım Manisa maçında yine o eski formunu yakalar...

Erbay
12.02.2011, 18:15
Gole rağmen yine çok kötüydü.

Fatih
12.02.2011, 18:16
Gol attığı dakika dışında hiçbir etkinlik gösteremedi yine de en etkili silahlardan biri.

Fatih Özkan
12.02.2011, 18:17
Gol dışında etkisiz kaldı...
İstekli oynadığı zaman neler yapabileceğini herkes biliyor...

alfadog61
12.02.2011, 18:17
jaja yi cok geride oynatiyoruz kaleye yakin oynamali toplari orta sahadan aliyo yoruliyor ve cok pas hatasi yapiyor ozaman

yorumsuz6117
12.02.2011, 18:29
Kötüydü ama her zaman sahada olmalı yine de.

Gökhan KAN
12.02.2011, 18:30
Olmadı be Jaja..

Muhammed
12.02.2011, 18:31
Aynı anda Ukrayna milli takım teknik direktörüde olan Miron Markevich acaba tam olarak nasıl kullanıyordu Jaja'yı Metalist'te?

Kadir
12.02.2011, 18:32
Çok değişik bir futbolcu. Kötü oynasa bile her an gol atma ihtimali onu sahada tutuyor :)

Halit Aydın
12.02.2011, 19:04
Topukla yaptığı İbrahimoviç tarzı vuruşu gol olsaydı keşke :)

Hasan61
12.02.2011, 19:07
Bu adam böyle kabullenilecekse böyle kabullenilecek.
Bence sahada olması gereken bir oyuncu.

OYılmaz
12.02.2011, 19:34
Metalist'liler Jaja'yı aldınız iyi hoş oyuncudur ama şov yapmayı sever kaybettiği topa koşmaz takım yenilgi halindeyse bireysel davranır diyordu. Selam Metalist taraftarlarına

Özge
12.02.2011, 19:48
Goldeki koşusu çok iyiydi.O nasıl bir koşudur:DGol dışında pek etkili olamadı.

Atakan
12.02.2011, 19:56
Kaptırdığı bir toptan sonra dönüp gülmedi ve topu kovaladı.İlk defa gördüm Jaja'dan böyle bir şey.

Toraman
12.02.2011, 20:23
İyi oynamıyor ama bakıyorsun 8 gole ulaşmış bu gün. Acaba santrafor oynatılsa daha iyi olmaz mı. Hem daha çok pozisyona girer son vuruş özelliğini kullanır hem de top kaybetse bile sorun olmaz.

Asi Çaykaralı61
12.02.2011, 20:27
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6519-5R2V5X1M.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6519-5H1T4C4F.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6519-8N5Y7I8K.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6519-0U8Y1A7P.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6519-2Q2W8B5I.jpg

Canberk
12.02.2011, 20:49
Süpersin süper.
Seviyorum seni JAJAAA :)

Bilal Karadeniz
13.02.2011, 09:04
arkadaşlar jaja çok güzel bi koşu yaptı araya kaçtı bence cok zekide bi vurus yaptı jaja bu golu atmasa belki sivas macı 2-0 kazanacakdı jaja bence ileride oynasa 20 golu geçer

Uğur Ö.
13.02.2011, 14:19
arkadaşlar jaja çok güzel bi koşu yaptı araya kaçtı bence cok zekide bi vurus yaptı jaja bu golu atmasa belki sivas macı 2-0 kazanacakdı jaja bence ileride oynasa 20 golu geçer
:eek: Enteresan bakış açısı

Adem Erdoğan
13.02.2011, 15:21
Attığı golden ve kaçırdığından ziyade yaptığı bazı gereksiz top kayıpları başımızı ağırtıyor.

Burak TOSUN
13.02.2011, 15:58
Forumdaki genel kanıya bende katılıyorum. Ceyhun'u oyuna monte edip Selçuk-Colman ikilisini Jaja'nın bölgesine çekip Jaja'yı daha ileriye çekebiliriz. Çünkü bu adam iyi pas atamıyor. Şu andaki mevkisi bunu gerektiren bir mevki.

Cafer Bulur
13.02.2011, 22:24
Son zamanlarda hic begenmiyorum,umursamaz bir oyun anlayisi var.

Sova asiri kaciyor,gereksiz top kayiplari ile takimi zor duruma düsürüyor.

Iyi bir jaja ya kimse hayir demez ama onu en son manisa macinda izlemistim.

Samet Yildirim
14.02.2011, 02:33
Jaja yi yedege kesmek yanlis olur bu kesin.

Ilerde bitirici vuruslari yapabilen tek oyuncumuz onunda yedekler arasinda ne isi var ?? Ayrica orta saha ve forvet baglantisinda cok önemli cünkü ilerdeki oyuncular zaten top kullanmada 2 ye 1 yapmalarda top tasimada felan sikintililar.

Paweli daha göremedik tabiki bitiricilik konusunda.

mit_o
14.02.2011, 02:52
İyi oyuncu her an skoru değiştirebilecek bir oyuncu son vuruşları iyi birde golden sonra ki o pozisyonu atsaydı sivas maçında daha da süper olucaktı ya neyse sağlık olsun :)

Erbay
14.02.2011, 11:40
Goldeki vuruşu da çok akıllıcaydı bence. Spiker istediği gibi vuramadı gibi bir şeyler dedi ama bence bilerek öyle vurdu. Ayak içi sınırlarını zorlayarak bir vuruş yaptı kalecinin yanından gitti top, haliyle yavaş gitti. Düz bir oyuncu olsa kalecinin üzerine vururdu topu. Top saklayan, az pas hatası yapıp top dağıtan Jaja'yı görmek istiyorum artık.

Tayfun
14.02.2011, 16:06
Golümü atarım arkadaş, gerisi size kalmış :)

Burak 11

Jaja 10

Murat'
14.02.2011, 16:08
Top kayıplarından sonra topu tekrar kazanmak için en ufak bir çaba bile göstermiyor.

Takımı istemeden de olsa ağırlaştırıyor.

Güzel hareketlerini görmeyi elbetteki istiyoruz ama gerekli gereksiz her zaman yapıyor bu hareketleri, az daha düz oynasa çok daha faydalı olur bence.

Ali Tunahan Güllü
14.02.2011, 16:42
Yalnız şu serbest vuruştan sonra önünde kalan topa topukla vurması çok zekiceydi gol olsaydı son yılların en güzel gollerinde birine imza atmış olacaktı.

FC-ST-PAULI-61
14.02.2011, 17:09
Forumdaki genel kanıya bende katılıyorum. Ceyhun'u oyuna monte edip Selçuk-Colman ikilisini Jaja'nın bölgesine çekip Jaja'yı daha ileriye çekebiliriz. Çünkü bu adam iyi pas atamıyor. Şu andaki mevkisi bunu gerektiren bir mevki.
Iyi pas atamiyor diyorsun Renktas,Ceyhun mu iyi pas yapiyor?:)

Onur Akyüz
14.02.2011, 17:36
Topla kaleye yakın yerlerde buluşması gerektiği konusunda hemen herkes hemfikir sanırım.

Bende öyle düşünüyorum.

Serdar Ersoy
14.02.2011, 18:11
Golümü atarım arkadaş, gerisi size kalmış :)

Burak 11

Jaja 10

Jaja'nın 8 golü var ligde.

Ilelioglu
14.02.2011, 18:24
Son zamanlarda hic begenmiyorum,umursamaz bir oyun anlayisi var.

Sova asiri kaciyor,gereksiz top kayiplari ile takimi zor duruma düsürüyor.

Iyi bir jaja ya kimse hayir demez ama onu en son manisa macinda izlemistim.

Aynen katiliyorum.;):)

Süleyman Eruyar
14.02.2011, 18:35
Jaja'nın 8 golü var ligde.

Kupada attığı golleride (Manisaspor maçı) saymış arkadaş galiba.

demir
14.02.2011, 18:42
arkadalar abartmayın jajanın en verınlı oldugu bolge suan oynadıgı bolgedır yaptıgını yorumun hagi, zidane,alex gibi oyuncuların santrofor oynamasını ıstemekle aynı seydır bıraz daha futbul ıcerıklı yorumlar yapmaya ozen gosterelım

Zeki Akyol
14.02.2011, 18:52
Son hafta gol atmasına rağmen ıkıncı yarı tutuk bır Jaja izliyoruz.çok pas hatası yapıyor takımı zor durumda bırakıyor.

Onur Akyüz
14.02.2011, 18:58
Jaja geriye gelip top alıp ileriye taşımaya çalışıyor,şu an oynadığı bölgeyi rakip sahanın heryeri olarak nitelendirirsek evet oynadığı bölge orası.

futbol içerikli yorum yapacak olursak ceza sahası çizgisine yakın yerlerde topla buluşturulması lazım,bunu görmek için futbolu çokta iyi bilmeye gerek yok bence.Oralarda nekadar etkili olduğunu Bursa maçında gördük misal.

f1bekir
15.02.2011, 13:01
İki ucu .... değnek.

Çok top kaybediyor, direncimizi kırıyor.

Ama nasıl vazgeçeceksin ki...

Bence de forvet oynasa daha iyi olur. İlla Umut da oynayacaksa kanatta oynasın, Engin Jaja'nın yerinde, Jaja da en ileride.

iboandibo
15.02.2011, 13:18
takım takımı oynunu oynamıyor jaja nın hataları bu yüzden bence eski uyumlu takım yok ikinci yarıdaki maçlarda ama ben manisa maçında eski görüntümüze dönenecğimizi düşünüyorum.çünkü stres azaldı biraz

Asi Çaykaralı61
15.02.2011, 15:05
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6532-9G6S5R9E.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6532-2C3J9N6U.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6532-4T1E4O4Q.jpg

Onur
15.02.2011, 19:13
Jaja ile oynayacaksak -ki vazgeçilmesi kolay değil- mutlaka Selçuk ve Colman'ın arkasına süpürücü bir orta saha lazım...

asilhamsi
15.02.2011, 22:22
Israrım devam ediyor jaja umutun yerine en ucta oynamalı..Onun arkasında burak-engin(alanzinho)
ve arkalarında Selcul-ceyhun-colman

o zaman jajanın tadından yenmez...

Elit bir oyuncu son bolgede is bitirsin diye kullanılmalı...

outoftime
15.02.2011, 23:53
gençlere bir kafa golü
bursaya şık bir iç plase
onun dışında kaybettiği her top onurun kaderine bağlanmış bir çakma yıldız
belki gelecek sezon ileri uçta oynatılır
yoksa şaklabanlıklarıyla avunacak bir taraftar kitlesi olmayı kabul etmiyorum
bir koltukta 3 karpuz yattara,jaja,alanzinho

Reşit
16.02.2011, 00:01
gençlere bir kafa golü
bursaya şık bir iç plase
onun dışında kaybettiği her top onurun kaderine bağlanmış bir çakma yıldız
belki gelecek sezon ileri uçta oynatılır
yoksa şaklabanlıklarıyla avunacak bir taraftar kitlesi olmayı kabul etmiyorum
bir koltukta 3 karpuz yattara,jaja,alanzinho
şaklabanlık = 10 gol +% 100 luk onca gol pası

seviyorum taraftarımızı

ESER
16.02.2011, 00:18
yasanan puan kayiplarindan sonra jaja sahada daha konsantre ve ciddi oynuyor,
artik varyata kovalamak yerine basit ve faydali olmaya calisiyor.,
sivas macinda yapmis oldugu capraz kosu ve gol cok guzeldi.

Bera B.
16.02.2011, 00:20
Sivasta yediğimiz ilk gol sonrası kafasını ellerinin arasına aldı baya bir üzüldü. Sempatik buldum, sahipleniyor demek ki.

outoftime
16.02.2011, 00:21
evet ibb,a.gücü,fenerbahçe maçları gözümün önünde jaja kaptırır onur kurtarır
bana egemen,engin,serkan,umut yeter
jajayı savunmak zorunda kalmak gibi bir durumum yok o yüzden rahatım

demir
16.02.2011, 01:48
jaja santroforun arkasında oynayarak onunde bulutun haraketlılıgı ıle actıgı alanları kullanarak gol atıyor sız zannedıyormusunuzkı tek basına santroforda olunca bu kadar rahat goller atabılecek ?? attıgı golere bır bakın cogu kalecı ıle karsı karsıya kaldıgı pozısyonlada attıgı goller jajayı forvete cekmek yerıne o bolgeye daha uygun bır oyuncu yerlestırmemız daha akıllıca... kısaca jaja santroforda suandakı gıbı basarılı olamaz bence

Mustafa Yılmaz.20
16.02.2011, 09:18
Jaja ile oynayacaksak -ki vazgeçilmesi kolay değil- mutlaka Selçuk ve Colman'ın arkasına süpürücü bir orta saha lazım...
Bende böyle düşünüyorum. Elimizde o görevi yapabilecek tek oyuncu Ceyhun. İlk yarıdaki gibi Selçuk-Ceyhun-Colman üçlüsüne dönersek, Jaja'nın çok daha iyi oynayacağını düşünüyorum.

10 numara
16.02.2011, 10:26
artık santraformu kaldı...en yararlı olacağı 3 lü şablon burak****jaja***pawel**** herbiri diğerinin bölgesinde oynayabilen oyuncular rakibin kafası allak bullak olur....

Mollasalihoğlu
16.02.2011, 10:40
evet ibb,a.gücü,fenerbahçe maçları gözümün önünde jaja kaptırır onur kurtarır
bana egemen,engin,serkan,umut yeter
jajayı savunmak zorunda kalmak gibi bir durumum yok o yüzden rahatım

A.gücü macı, Umut'a al da at der, boş kaleye atamaz, fb macı dikine giden tek oyuncudur, rakibi on kisi bıraktırır, cok anliyosunuz futboldan, bu kadar da bilmeyin..

Bilal Karadeniz
16.02.2011, 21:55
A.gücü macı, Umut'a al da at der, boş kaleye atamaz, fb macı dikine giden tek oyuncudur, rakibi on kisi bıraktırır, cok anliyosunuz futboldan, bu kadar da bilmeyin..

tebrik ederim üstad maç izlemek gerek havadan yapmakla olmuor bu işler köstek olmayalım destek olalım

Harun-61
17.02.2011, 12:01
Jaja’nın küpesi 50 bin dolar

TRABZONSORLU Jaja da mücevher tutkunlarından. Bordo mavililerin Brezilyalı forvetinin taktığı küpenin fiyatı dudak uçuklatıyor. Dolar işareti şeklindeki küpenin değeri 50 bin dolar.

Asi Çaykaralı61
17.02.2011, 15:59
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6547-5H2T2S5E.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6547-7N4Z7I7L.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6547-1G5P4W2W.jpg

Dursun Kaplan
17.02.2011, 16:25
Bu gruba bi isim bulmak lazım ? :)

Enes Ünal Kaya
17.02.2011, 16:40

Grup BordoMavi :)
Grup Samba Falan xD

Paksoy
17.02.2011, 16:41
Alan Şopar gibi darbuka yakışmış ççç

Özge
17.02.2011, 16:42
Colman'nın sesini biliyoruz da Jaja'nın sesini merak ettim:)

Paksoy
17.02.2011, 16:47
Bu üçlünün videosu yokmu ?

mda61
17.02.2011, 18:01
Jaja koparacam o elini sonunda. Yeter artık da :D

Yiğit SARI
17.02.2011, 18:10

KGG :D

Kampa Geç Gelenler

ThePatriot61
17.02.2011, 18:26
Los fanaticos :cool:

mehmets61
17.02.2011, 19:33
grup kaçak:)

tzercin61
17.02.2011, 23:30
Jaja top tekniği çok yüksek kaliteli bir oyuncu. Fakat bence ülkemizdeki futbol alışkanlığından kaynaklı birtakım sorunlar yaşıyor. Orta sahada çok fazla top kaybediyor ki bu da rakibe net fırsatlar yaratacak boş alanı sağlıyor ve hatta gol yememize neden oluyor. Orta sahada adam eksiltmeye çalışırken kaybettiği toplar çok canımızı yakıyor. Bunun sebebi de işte ülkemizdeki berbat faul anlayışı. Adam ne zaman topla takımını ileri taşıyacak olsa çatara putara yere indiriliyor, beklediğimiz füze golleri de aynı anda 2-4 kişinin ayıp derecedeki faulleri yüzünden gelemiyor. Bu yüzden ülkemizde çoğu yıldız oyuncu barınamıyor. Ya Yattara gibi üst düzey hız ve teknik olacak 4 kişiden sıyrılacak ya da Tv'lere "Türkiye'de futbol çok sert oynanıyor" demecini vermek zorundasın işte. Bu duruma önlem olarak oyuncuların fizik güçlerinin daima en üst düzeyde tutulması gerekiyor ki Jaja da Antalya kampına gelmeyerek bu konuda büyük bir hata işlemiş oluyor.

Necmi6161
18.02.2011, 14:17
Kupa Maçında Gördüğüm Kadarıyla Pawel Biraz Pasör Gibi Bi Oyuncu Yani Jaja yla Oynatılırsa Çok Etkili Olur Diye Düşünüyorum.

Yunus Emre AYAZ
18.02.2011, 14:27
adamımsın jaja !

inadına jaja !

Deniz Tosunoğlu
18.02.2011, 16:47
ula Jaja bir sarki söyleyemedin ha :D

Mert Oğuzlu61
20.02.2011, 23:19
alex imiz ol jaja, yarın inşallah gününde olursun sana şu zorlu maçta çok ihtiyacımız olacak.

Semra
21.02.2011, 10:31
Jaja, kupa maçında Manisa'yı boş geçmemiştin, inşallah bugün yine iyi bir oyun çıkarırsın.
Allah yardımcın olsun.

güneyli
21.02.2011, 11:55
Elin kulağın da manisanın selasını ver bugün...Fenerlilerde manisanın selasına üzülecekler..Üzmek güzeldir...

ispiroğ61
21.02.2011, 13:06
Kralsın Jaja.. Bilirsin yapacağını..

ApoCaN28
21.02.2011, 15:51
Jaja vuruyor :D

Devamı akşama :D

Batuhan
21.02.2011, 20:52
Şu oynadığın oyun rezalet gerçekten. Neyin umursamazlığı bu ? Ayağına gelen topa bile bakmıyorsun. Komik durumdasın şu an. Vereceğin katkı buysa bırak, istemiyoruz..

GencZonguldak
21.02.2011, 20:52
top ne zaman jaja'ya gelse ya top kaybediyor ya da çok uzaklardan şut çekiyor ve böylece takım oyununumuz bozuluyor. jaja'nın bu şekilde ilk 11'de oynaması mümkün değil. ya şenol hoca ona neler yapması gerektiğini öğreticek ya da alanzinho ve yattara gibi yedek kalacak, başka çaresi yok.

ibrahim
21.02.2011, 20:57
Jaja oyun kuruculuga özendi galiba...

ugurozturk
21.02.2011, 21:00
Fener macinin en iyisiydi.. tartismasiz..

takimin en yetenekli, en kendinden emin futbolcusu, bu da tartismasiz.

ama Trabzonsporun futbolcusu degil.. Takimla ya da taraftarla bir alakasi yok. burayi bir basamak ya da tramblen olarak goruyor.

bir seneden fazla kalmaya niyeti oldugunu sanmiyorum. fantastik bir iki gol atip, kapagi daha ust bi takima atmak icin tutusuyor.

nerden mi biliyorum.

macin en net 2 pozisyonunda ceza sahasi icinde yaptiklarini yorumluyorum sadece.

ilk pozisyonda rakipten seken top onunde kaldi, 3'e 2 pozisyon. saginda umut, arkasinda engin, arka direkte burak var.

ilk anda umuta yuvarlasa yuzde doksandokuz gol. (%1 umut oldugu icin dustum.) ama arkadas onune bi fenerli alip, apache dansi yapiyor topun ustunde. 2-0 yenikmis; takimin pestili cikmis, umrunda degil. kendi sovunu yapiyor. ve pozisyon bitiyor.

ikinci pozisyonda Cale sagdan enfes bir asist yapti, top kendisine gelirken kaleye yuzu donuk ve onu acik, tamamen bos, ama Jaja ne yapti.

sirtini kaleye dondu, yerden gelen topu mukemmel bir sekilde havaya dikti, top baya bir yukseldi ama tutan yok, 1 saniye inmesini bekledi, ve yapti fantastik rovasatasini.

takim duygusunu kazanmadikca; bu takimin icinde kaprislere, cekememezliklere yol acacagi asikar..

bu sekilde oynarsa takimi sabote eder.

senol hoca colmani cikaracagina sahanin en iyisi jajayi cikarsa, emin olun daha net sutlarimiz olurdu..

Jajayi dikkatle izlemenizi, ve ona kesinlikle methiye duzmemenizi tavsiye ederim.

ovguyu kaldiracak bir karakteri yok.

her elestiri yapani bi kaliba sokmaya calismayin...

ankaragucu macinda cikarken jajanin fantastik pasini colman kontrol edemeyince golu yedik..

fener macinda anlattigim 2 pozisyonu hatirlamiyorsaniz yorum yapmayin. 3 tane gol pozisyonumuz yok, 2 tane var, ve bu ikisinde de Jajanin olmasi onun sahanin en iyisi oldugunu gosterir. ama ikisinde de yaptiklari sovmenlik..

hele rovasata da spiker bile dedi, onune alabilirdi, neden zoru tercih etti diye.

burda bir elestiri olur, bi ufak ses cikarsa, jajaya bi uyari niteligi olur, pozitif katki yapar,

ha sabote etmeyelim, methiyeler duzelim derseniz ona da tamam..

ama yarin ki mactan sonra gene burda bulusalim...

6 subatta Jaja ile ilgili yazdiklarim..

Aynen arkasindayim..

Takimla Trabzonsporla alakasi yok.

erolizmts
21.02.2011, 21:07
Şu ilk yarıdaki kötü futbolda senin gram suçun yok.

Biz bu oyun mantığını Ankaragücü, Fenerbahçe ve Antalyaspor maçlarında da izledik. Seni halâ görev adamı gibi kullanan zihniyet seni resmen taraftarın önüne atıyor. 7 savunma ağırlıklı oyuncuyla maça başlayıp, 3 oyuncuyla gol arayan ama o 3 oyuncudan biri sen olmana rağmen ısrarla seni savunmaya kadar getirtip top aldıranların suçudur bu durum. Halâ Jaja'nın top getirip Umut ve Burak'a pozisyon hazırlayacağını bekleyenlerin gazabına uğruyorsun resmen.

Seni boş yere koşturan, aynı Alex gibi fırsatçılığını kullanmak yerine seni oyun kurucu gibi oynatan ve bunu yapamamana rağmen, çok top kaybetmene rağmen ısrarla oyun kurucu gibi oynatan taktiğe rağmen tek gol ümidim yine sensin.

Bilal Karadeniz
21.02.2011, 21:51
ulan adam asist yaptı yazık sizin gibi taraftara

Faruk UYSAL
21.02.2011, 21:56
İlk yarıda kötü bir oyun sergiledi ama ikinci devrede harikaydı.
Ayrıca yaptığı asisti de çok beğendim.

Bilal Karadeniz
21.02.2011, 22:05
ilk yarıda takım topluca berbattı onur hariç

Hasan61
21.02.2011, 22:07
Ne tuhaf adamsın yahu...

Fatih
21.02.2011, 22:15
Kabul edelim Jaja böyle bir adam değiştiremeyiz her zaman takımda olmalı.

Bilal Karadeniz
21.02.2011, 22:19
Kabul edelim Jaja böyle bir adam değiştiremeyiz her zaman takımda olmalı.

bencede üstad pawel de monte edilmeli bugun umut attı allah razı olsun ama kaçırdıklarıda akla mantığa sığmaz adam kupa maçındaki gibi gene şık bir pas attı alanzinho ya jaja pawel çok ii anlaşırlar diorum ben kanaatimce

ibrahim
Jaja oyun kuruculuga özendi galiba...
Ilk yari böyle oynamisti, hicbir katkisini görememistik. Ikinci yari o kafa yapisini degistirdi ve forvet arkasi oynadi. Böylece daha etkili oldu. Cünkü orda top kaptirdimi arkasinda dag gibi Selcuk ve Colman var bir zarari olmuyo takima. Hep böyle olsun canimizi yesin. :)

Uğur Ö.
Takımda belkide en çok hücum yeteneği olan oyuncu ama çok abartıyor bazen

Gökhan KAN
21.02.2011, 22:22
2. yarı sahada dün akşamki Messi vardı sanki.

LaZ_KoPaT
21.02.2011, 22:24
İlk yarı deli etti ikinci yarı mest etti

Harun-61
21.02.2011, 22:25
ilk yari gereksiz top kayiplari lakaitlik ve daha kötüsü topu kayip edince geri kosmayisi.

ikinci yari Senol Hoca dayakmi atti bilmiyorum ama muhtesemdi.
ayaklarina saglik.

DeAgLeMaNyAq
21.02.2011, 22:28
İlk yarıda ne yapmaya çalıştığını anlamak mümkün değil. İkinci yarıda da top kayıpları vardı ama bunun yanında çok olumlu işlerde yaptı. Şu performansını maçın yüzde 70'ine yayabilse efsane olacak...

Hasan61
21.02.2011, 22:35
Bu adamı dövesim var.Bir insan yeteneklerine ancak bu kadar ihanet edebilir.
Dünyanın 1. sınıf takımlarında yıldız oyuncu olacak yeteneği var.
Fizik var,hız var,teknik var,adam eksiltme var,yetenek-teknik var.

GencZonguldak
21.02.2011, 22:37
şut ve çalım yerine pas atmayı düşünse ve biraz daha fazla mücadele etse şampiyonluğa en büyük katkıyı sağlayan futbolcumuz olur.

Özge
21.02.2011, 22:38
İlk yarı ne kadar kötüyse 2.yarı da tam tersi o kadar iyiydi.İlk yarı aklı farklı yerlerdeydi sanki neyse ki 2. yarı toparlandı da takım da hareketlendi.

Kazım Uzunboy
21.02.2011, 22:39
İlkyarı oynadığı oyun kesinlikle lüzumsuz bir futbolcu olduğunu gösteriyordu.

Ama ikinci yarı toparlandı ve güzel oynadı.

Bugün iyi ağzımızı bozduk Jaja.

Bera B.
21.02.2011, 22:40
Şut şut şut. Boş buldu mu çekmesi taraftarıyım. Kaleyi tutturacak bi seferinde :)

bangkook_61
21.02.2011, 22:42
Bizim forvet yapımız bitirici değil yırtıcı. Dolayısıyla hücumde tek umudumuz bu adam. Heleki Engin sakatlandıktan sonra.

erolizmts
21.02.2011, 22:44
İlk yarıda neler yapmak zorunda kaldığını anlamak gayet mümkün.

Bu adam Ankaragücü, Fb ve Antalyaspor maçında da aynı mantıkla oynatıldı. Geriden gelecek topu alacak, aldığı topu rakip sahaya taşıyacak ve Umut-Burak ikilisine pozisyon hazırlayacak. Bariz şekilde kötü oynadığı maçlarda ve bugünkü maçın ilk yarısında aynı mantıkla oynatıldı ve yine günah keçisi ilan edildi. İkinci yarıda maçı getiren asisti yapması bu yüzden anormal değildi. Neredeyse 3 ön libero ile oynadık. Colman, Selçuk ve Ceyhun orta yuvarlağı bile zoraki geçiyordu. Ve ayaklarına gelen her topta gözleri Jaja'yı aradı. Ta ki Colman-Selçuk-Ceyhun üçlüsünden biri dışarı alınana ve Alanzinho oyuna girene kadar. İşte Jaja'nın çılgın attığı anlarda o dakikalardır. Jaja gibi fırsatçı oyuncunu serbest oynatırsan faydasını görürsün. Aynı Fenerbahçe'nin Alex'i kullandığı gibi. Görev adamı olmadan, hatta pres bile yapmadan. Bu tip oyuncular serbest oynadıkları sürece yararlı olacabilecek oyuncular. Fırsat kollayan ve oyundan düştü dediğin anlarda ortaya çıkan oyunculardır. Görev adamı yapacağım diye koca 45 dakikayı harcadık. Serbest ve rahat oynadığı her maçı attığı goller ve yaptığı asistlerle çevirebilecek kapasite bir oyuncuya bir kalıba sokmak bize zarar.

Mustafa ÖZDEMİR
21.02.2011, 23:07
maçın yıldızıydı...

ilhan
21.02.2011, 23:08
Eskiden bizim futbolcular topu Yattara'ya verirdi ve Yattara'nın ayağına bakardı takım. O günlerden kurtulduk. Şimdi ise her topu Jaja'ya veriyorlar. Jaja topla en çok buluşan adam olarak haliyle top kaybı yapabiliyor. Ama oyundan 'düşmüyor'. Pres yapmayı 'sevmiyor' ama 'küsmüyor'. Çok önemli bir futbolcu olduğunu bu maçın ikinci yarısı bir kez daha gösterdi. Ligde emsali olmayan futbolculardan birisi. Futbol bu adama çok yakışıyor.

Sunay Akın'ın dediği gibi 'Ya ya ya Ja Ja Ja' :)

Ali Sırrı
21.02.2011, 23:15
Ayaklarına çok hakim, kopuk kopuk oynuyor ama yine de bu ligin üstünde bir futbolcu. Ayrıca alanzinho golü attıktan sonra sevinenlerin oraya gelirken bile ayak hareketleri yapıyor :)) alem adam yahu :))

Hürgün Aygün
21.02.2011, 23:35
İki ayrı Jaja vardı sanki sahada her iki yarıda da çok şaşırttı gerçekten ilk yarı bir o kadar top kaybı ikinci yarı bir o kadar istek inşallah 2.yarıdaki futbolunu her maç devam ettirirsin.

İbrahim CİHAN
21.02.2011, 23:40
gel şu 12-13m € neyse serbest kalma madden onu 25-30 yapalım jajaaaaa:D

antagonist
22.02.2011, 00:06
Reis, ikinci yarıda oynadığın gibi top oyna, ciğerimizi ye!

:)

Cafer Bulur
22.02.2011, 00:08
Kalitesi tartisilmaz ama bunu daha genis bir zaman diliminde ortaya koymali.

Bazen oyundan kopmasa ve sova yönelik oynamasa daha iyi olacak,bazen daha basit oynamasi lazim.

sifuni
22.02.2011, 00:09
jaja da sanki konsantre eksikligi var gibi bazen birden mactan kopabiliyor ilk yari cok kötüydü ama ikinci yari ise oynadiginda bir takimi nasil degistirebilecegini gösterdi.

Sefa
22.02.2011, 00:13
Kralsın Reis..

Mustafa ÖZDEMİR
22.02.2011, 00:15
2. yarı oyunu iyi yönetti...

ApoCaN28
22.02.2011, 00:54
Ne seninle ne de sensiz , moduna girmeyelim hep seninle güzel gidelim :D

Ali İhsan
22.02.2011, 01:06
Tam konsantre olsa ligi dağıtır. Bence kankası Alan da forma girerse Jaja daha da coşar. Biraz daha gazlasa onu yönetim, taraftar birşeyler olabilir.

Ali Yerlikaya
22.02.2011, 01:08
Ilk yari vasat bile degildin ben hocan olsam dayanmaz oyundan alirdim... :D
Ama ikinci yari macin kaderini degistirenlerin basinda geldin, kaliten tartisilmaz bide biraz daha hirsli olsan varya tadindan yenmezdi futbolunun...

Samet Yildirim
22.02.2011, 01:53
Ilk yarida beni cileden cikardi bukadar top kaybi yapilmazki.

2.yari toparladi neyse...

Topsuz oyunda abartili kötü. Yattara bile topsuz oyunda bukadar kötü degil.

Yaşar
22.02.2011, 01:57
oyundan erken kopmasını ''vurduğu topların girmemesine'' bağlıyorum ben. Eski takımında isabet yüzdesi çok daha yüksekti. Çok daha iyisini yapmak istiyor ama yapamayınca kopuyor oyundan. Fakat 2. yarıdaki gibi sazı eline alırsa bazı maçlrda tek başına maçları aldırır bize.

ma80
22.02.2011, 02:32
ah birde şu artistliği birakıp fantazilerini son verip ciddiyetle oynasan neler yaparsın.