PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jajá - Jackson Avelino de Coelho

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Ahmet Başkaya
14.12.2010, 18:31
Jaja izin alamadığı için cezayı vs göze alarak izinsiz gitmiş olabilir. Görünene göre adam toparlanıpta gitmemiş acilen gitmiş sadece. Ama beni asıl kuşkulandıran şu ki resmi sitemiz bir anda neden haber yaptı bunu? Sanki taraftara şikayet eder gibi oyuncuyu.

Bilgi kalabalığı yapmamak ve taraftarı aydınlatmak kulübün görevi Muhammed .

İnan açıklamasalar daha ne teoriler dönüyordu burda :)

Murat Hızal
14.12.2010, 18:31
Sadece Ceyarımız eksik o da olsa tam olacak:)

AKSOY_61
14.12.2010, 18:32
Jaja gelir cezasını çeker sorun kapanır diye düşünüyorum ben.

Yanlız yönetimin veya hocanın tavrı ilginç ben normalde adamı bekar zannediyordum
eğer çocuğu varsa ve durumu kötüyse jajanın onun yanında olması çok normal değil mi?

Kim kendi canından olanın durumu kötü olduğunda oyuna kendini verir ki son 2 maçtır özellikle de
ibb maçında jaja berbattı zaten.Yani disiplin de bi yere kadar.
Adam zaten kendin de değil bırak gitsin işte.Tabi bu dediklerimi haberin doğruluğunu kabul ederek diyorum.

Gökhan KAN
14.12.2010, 18:32
Çocuğu hasta olan bir adamdan ne performans beklenirki. Şenol hocada bu durumdaki bir adamdan verim alınamayacağını biliyordur heralde. O yüzden izin verirdi. Bence başka bişey var.

Murat Erdem
14.12.2010, 18:33
Bir Cuma günü Trabzon limanında çalışırken kaza geçirip vefat eden abisini Cumartesi günü yataklayan Hami Mandıralı, Pazar akşamı maça çıkıp takımının iki golünü de atarak maçı kazanmamızı sağlamıştır. Bu insanı Trabzonspor formasıyla jübile yapma onuruna layık görmeyen bu camianın, Jaja'ya "aman ne olmuş, gelir oynar unuturuz" demesini çok görmemek gerek. Nereden nereye ?

Ahmet Başkaya
14.12.2010, 18:33
Jaja gelir cezasını çeker sorun kapanır diye düşünüyorum ben.

Yanlız yönetimin veya hocanın tavrı ilginç ben normalde adamı bekar zannediyordum
eğer çocuğu varsa ve durumu kötüyse jajanın onun yanında olması çok normal değil mi?

Kim kendi canından olanın durumu kötü olduğunda oyuna kendini verir ki son 2 maçtır özellikle de
ibb maçında jaja berbattı zaten.Yani disiplin de bi yere kadar.
Adam zaten kendin de değil bırak gitsin işte.Tabi bu dediklerimi haberin doğruluğunu kabul ederek diyorum.

Sence Şenol Hoca , Hocam oğlumun durumu kötü diyen birine " Karabük maçını yapalım dur bi " diyecek bir adam mı ?

Yapmayın Allah aşkına .

Karısı doğum yapıyor diye gönderilen ve izin verilen bir Colman örneği var .

volkan_627
14.12.2010, 18:34
bu olay sanırım devre arası kampı geldiğinde anlaşılacak. bence kampa tam verimli ve zamanında katılsın yeterli. ceza işini şenol hoca verir. 2. devre daha çok ihtiyacımız olacak jaja ya. ama yine söylüyorum eğer transferi gibi bir durum varsa ve 15 milyon getirebiliyorsa o zaman gidebilir. fakat bu durumda da elimizi çabuk tutmalıdevre arası takıma kaliteli bir golcü kazandırmalıyız...

Ahmet Başkaya
14.12.2010, 18:34
Bir Cuma günü Trabzon limanında çalışırken kaza geçirip vefat eden abisini Cumartesi günü yataklayan Hami Mandıralı, Pazar akşamı maça çıkıp takımının iki golünü de atarak maçı kazanmamızı sağlamıştır. Bu insanı Trabzonspor formasıyla jübile yapma onuruna layık görmeyen bu camianın, Jaja'ya "aman ne olmuş, gelir oynar unuturuz" demesini çok görmemek gerek. Nereden nereye ?

Sen ne öneriyorsun Murat Abi ?

yorumsuz6117
14.12.2010, 18:35
15 Milyon euro veren varsa istediği yere gidebilir. :)

Fatih Özkan
Jaja geri dönecektir...
Nette yorumlara baktım da millet sevince boğulmuş resmen "Trabzon tepetakla olacak!" diye...
Salyaları günyüzüne çıktı!

el_conquistador
Umut'un ilk yarıda bilerek gol atmadığını düşünüyorum aklı hala Touluse'da .

Engin dirsek atarak bilerek atılmak istedi ki yenilelim falan diye .

Ulan Onur o kurtarışı yapıyorsun sanki ikinciyi kurtaramıyorsun ulan seniii ben uğraştım siz uğraşmıyorsunuz demek için bu da yapılmaz ki .

Hristiyanından da müslümanından da hayır yok .

Musevi ve yahudilere yönelmeliyiz acilen !

Hahahaha:alkış::alkış::alkış::alkış:. Ya'da kadromuzun tamamini ateist futbolculardan kurmaliyiz:)

Cengiz Çubukcu
14.12.2010, 18:36

Murat Hocam müthiş yakalamışsın, bir yanda abisinin ölümünün üzerinden 3 gün geçmeden maça çıkan birisi diğer tarafta en ufak bir sıkıntıda ülkesine kaçan birisi!!

volkan_627
14.12.2010, 18:37
Jaja geri dönecektir...
Nette yorumlara baktım da millet sevince boğulmuş resmen "Trabzon tepetakla olacak!" diye...
Salyaları günyüzüne çıktı!
jaja olmazsa yerine oynayacak adamımız var. 2. devre ceyhun un daha fazla 11 de yer bulacağını düşünüyorum. öyle maçlar oynayacağız ki 1 puan bile yeterli olacak. dolayısıyla alanzinho yattara ceyhun gibi oyuncular maçın şekline göre o boşluğu sırasıyla doldururlar. kimsenin boşuna salyası akmasın. bu sene şampiyonuz. onlar planlarını gelecek sezn için kurmaya başlasınlar...

Murat Cömert
14.12.2010, 18:39
Kardeş bu taşı bana attın ama ben şöyle olmuş böyle olmuş demedim senaryoda yazmadım. Sadece şöyle bir yorum yapmış taraftarın biri diye onu paylaştım sadece sizden görüş almak istedim ancak yapılan yorumu tam anlamadan senaryo yazıyorlar falan yanlış düşünüyorsun...
Kardeşim yanlış anlamışsın.Kişiye yönelik bir eleştirede bulunacak olsam alıntı yapar söylerim kaldı ki herkesin kendi fikri yargılayamam kimseyi.Ben sadece yanlış düşünüp hemen gaza geldiğimizi söylüyorum..sen kendi yorumunu yazmamışsın başkasının soyledıgı birşeyi konuşalım diye yazmışsın kişisel algılama lutfen.

Kazım Uzunboy
14.12.2010, 18:40
O mesajıma istediğiniz anlamı yükleyebilirsiniz. Benim için problem yok. :) Eğer birisini alaya alacak olursam gizliden gizliden laf göndereceğim diye uğraşmam, alıntı yaparım.

Eeee şimdi?

İlhan şimdiki durumda herkesin Jaja'ya kızması gerekiyor. Çünkü izinsiz bir şekilde takımdan ayrılmış ve ülkeyi terketmiş. Ama senin tavrın tam tersi yönde. Ya kesinlikle haksızsız ya da bir bildiğin var ama bizimle paylaşmıyorsun.

Hasan ZAİMOĞLU
yorumlara bakıyorumda herkes asıp kesmenin karalamanın derdinde çıkıp biriside şöyle şöyle olur diye bir faydalı kelam etmiyor. ne farkımız kaldı yerel medyadan şimdi ? .

Ahmet Başkaya
Hahahaha:alkış::alkış::alkış::alkış:. Ya'da kadromuzun tamamini ateist futbolculardan kurmaliyiz:)

Bak bunu niye düşünmedim evet neden olmasın :D

~~

Evet Jaja'nın yaptığı çok çok yanlıştır ama Jaja tipindeki oyuncular 20 yılda bir gelir bu kulüplere Alex de dahil bu ligin en komple oyuncusu Jaja kimse kusura bakmasın benim Jaja'yı bir kalemde silmek gibi bir niyetim yok ama umarım bunu alışkanlık haline getirmez .

yorumsuz6117
14.12.2010, 18:41
15 Milyon euroya kralını alırız.

Uğur Kalyoncu
14.12.2010, 18:42
ben kendi adıma çocuğunun ciddi bir sağlık problemi olduğunu düşünmüyorum nedeni de her defansında adamlığıyla gurur duyduğumuzu söylediğimiz şenol güneş böyle bir durum olsa izin verirdi diye düşünüyorum..inşallah döndüğünde çözülmeyecek bir problem ortaya çıkmaz..

Cengiz Çubukcu
14.12.2010, 18:42
moral bozmaya gerek yok, ben geri geleceğine canı gönülden inanıyorum.... jaja böyle bir takımda şampiyonluk yaşamak istemeyecek kadar salak değildir, hem seneye şampiyonlar liginde yine oynayacak :) velev ki etti bir salaklık da dönmedi çok da üzülmem, bu takım onsuz da şampiyon olur...

Sezgin Öztürk
14.12.2010, 18:43
Kardeşim yanlış anlamışsın.Kişiye yönelik bir eleştirede bulunacak olsam alıntı yapar söylerim kaldı ki herkesin kendi fikri yargılayamam kimseyi.Ben sadece yanlış düşünüp hemen gaza geldiğimizi söylüyorum..sen kendi yorumunu yazmamışsın başkasının soyledıgı birşeyi konuşalım diye yazmışsın kişisel algılama lutfen.
Kusura bakma kardeş biraz stresliyiz şuan ondan kaynaklanıyor :)

Sezgin Öztürk
14.12.2010, 18:44
Abi o zamanda bu inaçsız insanlar şampiyonluğada inanmaz nasıl şampiyon olucağız deriz :D :D

ccd6167
14.12.2010, 18:44
ortalığı biraz da ben karıştırayım bari...
jaja shaktarla anlaştı biz ibricicle belkide..ibricic türkiyede dolaşıyordu bi ara:))))))
ağlancak halımızle dalga geçiyoruzz

Ahmet Başkaya
14.12.2010, 18:46
moral bozmaya gerek yok, ben geri geleceğine canı gönülden inanıyorum.... jaja böyle bir takımda şampiyonluk yaşamak istemeyecek kadar salak değildir, hem seneye şampiyonlar liginde yine oynayacak :) velev ki etti bir salaklık da dönmedi çok da üzülmem, bu takım onsuz da şampiyon olur...

Canımsın Cengiz Abi :)

Sağduyuna kurban .

~~

Duanla mı yaşadık ki Bedduanla ölelim Jaja ?

:D

Murat Erdem
14.12.2010, 18:48
Murat Hocam müthiş yakalamışsın, bir yanda abisinin ölümünün üzerinden 3 gün geçmeden maça çıkan birisi diğer tarafta en ufak bir sıkıntıda ülkesine kaçan birisi!!
Cengiz hocam, Jaja için "bu ülkeye daha böyle oyuncu gelmedi" görüşüm geçerlidir. Ama bu yaptığının yenilir-yutulur yanı yok. Teofilo ne yaptı ? -bavulu topladı, bastı gitti. Jaja ne yaptı ? -İstanbul'da hava alanından bastı gitti. Trabzon'a bile dönmedi. Demek ki planını önceden yapmış, kafaya koymuş ben maçtan sonra gidecğim diye. Bu konularda ki görüşüme bir örnek, Glowacki başlığında mevcut. Takımı bırakıp gitmesi, büyük saygısızlık.
Büyük ihtiamal şimdi yazacağım için forum yönetiminden ceza yerim ama yine de yazacağım.
Teo-Jaja-Glo ............... dibine kadar yolları var. Kalan sağlar bizimdir.

yorumsuz6117
14.12.2010, 18:49
Belki çocuğu bile yoktur uydurmuştur ihtimaller dahilinde. :)

Ahmet Başkaya
Eee biraz komplo teorisi üretelim .

Önce Teo Bursa'ya 3 attı .

Sonra Jaja 2 attı .

Yaklaşık aynı süre sonra ikisi de kaçtı . Tesadüf mü ? :D

Mustafa Yılmaz.20
Eğer gerçekten önemli birşeyse neden izin verilmez.

Ya da izin vermeye değecek birşey değilse, bizim oyuncularımız bu kadar amatör mü hemen kaçıyor. Bu tip şeyler hep bizim başımıza geliyor uyuz oluyorum. Yarın başkan ligtv ye katılacaktı. Orda olayın iç yüzünü tamamen öğreniriz herhalde..

el_conquistador
14.12.2010, 18:50
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=83866

Mehmet Zeki
14.12.2010, 18:52
Cengiz hocam, Jaja için "bu ülkeye daha böyle oyuncu gelmedi" görüşüm geçerlidir. Ama bu yaptığının yenilir-yutulur yanı yok. Teofilo ne yaptı ? -bavulu topladı, bastı gitti. Jaja ne yaptı ? -İstanbul'da hava alanından bastı gitti. Trabzon'a bile dönmedi. Demek ki planını önceden yapmış, kafaya koymuş ben maçtan sonra gidecğim diye. Bu konularda ki görüşüme bir örnek, Glowacki başlığında mevcut. Takımı bırakıp gitmesi, büyük saygısızlık.
Büyük ihtiamal şimdi yazacağım için forum yönetiminden ceza yerim ama yine de yazacağım.
Teo-Jaja-Glo ............... dibine kadar yolları var. Kalan sağlar bizimdir.

Murat abi onlari bosverde sampiyonluktan umutlumusun :o?

İsa
14.12.2010, 18:53
Burası dingonun ahırı değil.

İzin verilmediyse gitmeyeceksin.

Bahaneler bitmez yoksa.

Hakettiği cezayı mutlaka çekmeli.

Ne kadar yetenekli olduğu umrumda bile değil.

Böylelerine çok müsamaha gösterildiği için Türk futbolu bir adım bile ileri gitmiyor.

Son iki haftadırda sahda yok zaten ,keyfine göre sahanın içinde geziniyor...

ilhan
14.12.2010, 18:53
Tabi ki...Yakışanı da o sanırım....İsminin altında "forum yöneticisi" yazıyor ama yazdığın mesajlar "höbeleeeee hubaleeee"......
Peki ya şimdi?.....

O mesajlar ortada, sahiplenenler düşünsün "şimdi"sini. Beni pek ilgilendirmiyor. Ha şu forum yöneticisi ibaresini gözüme sokmanıza gerek yok yahu. Hali hazırda Trabzonspor için yorum yapıyoruz. Ben de forum yöneticiliği sıfatımla değil, Trabzonspor taraftarı sıfatımla yazıyorum.

Bir daha höbele, hübele yazarım. Nedir yani?

İlhan şimdiki durumda herkesin Jaja'ya kızması gerekiyor. Çünkü izinsiz bir şekilde takımdan ayrılmış ve ülkeyi terketmiş. Ama senin tavrın tam tersi yönde. Ya kesinlikle haksızsız ya da bir bildiğin var ama bizimle paylaşmıyorsun.

Kazım kimin Jaja'ya kızıp kimin Jaja'ya kızmadığıyla ilgilenmiyorum. İnsani bir durum söz konusu. Yarın öbürgün bizde baba olacağız. Çocuğumuz her şeyden önce gelecek. Jaja'nın çocuğunun sağlığını düşünürüm şu durumda. Gelince kesilecekse cezası kesilsin.

Kim haklı kim haksız olayı değil bu. Jaja'ya kızanlar haklı, kızmayanlar haksız kutuplaşmasına gerek yok.

Keyfi çekip gitse elbette kızarım. İzinsiz gitmesi elbette yakışıksız. Ama Jaja'nın yerinde olsam bende çıkar giderdim. İsteyende istediğini düşünsün derdim.

Deniz Tosunoğlu
14.12.2010, 18:56
Jaja shaktar ile anlasmis dogru mu :(:(:( ????

yorumsuz6117
14.12.2010, 18:57
O mesajlar ortada, sahiplenenler düşünsün "şimdi"sini. Beni pek ilgilendirmiyor. Ha şu forum yöneticisi ibaresini gözüme sokmanıza gerek yok yahu. Hali hazırda Trabzonspor için yorum yapıyoruz. Ben de forum yöneticiliği sıfatımla değil, Trabzonspor taraftarı sıfatımla yazıyorum.

Kazım kimin Jaja'ya kızıp kimin Jaja'ya kızmadığıyla ilgilenmiyorum. İnsani bir durum söz konusu. Yarın öbürgün bizde baba olacağız. Çocuğumuz her şeyden önce gelecek. Jaja'nın çocuğunun sağlığını düşünürüm şu durumda. Gelince kesilecekse cezası kesilsin.

Kim haklı kim haksız olayı değil bu. Jaja'ya kızanlar haklı, kızmayanlar haksız kutuplaşmasına gerek yok.

Keyfi çekip gitse elbette kızarım. İzinsiz gitmesi elbette yakışıksız. Ama Jaja'nın yerinde olsam bende çıkar giderdim. İsteyende istediğini düşünsün derdim.

Jaja'nın çocuğunu hastayken gördün herhalde ya da sağlam bilgi aldın bir yerden yoksa bu kadar kesin konuşmak imkansız. :)

Murat Erdem
14.12.2010, 18:58
Murat abi onlari bosverde sampiyonluktan umutlumusun :o?
Bu yaşanan ihanetler bizi daha da güçlendiriyor diye düşünüyorum. Umutluyum tabi ki...gelmiş-geçmiş bütün veriler, "Trabzonspor şampiyon" diyor.

Kazım Uzunboy
14.12.2010, 18:58

Kusura bakma kardeşim ama aşağıdaki mesajını alaycı buluyor, sana yakıştırmıyor ve kesinlikle kınıyorum.

Kimse Trabzonspor'dan büyük değildir hübeleyyyyyyyy hebeleyyy... Bursa'ya attığı golleri ben bilem atardım höbeleeee.

Bu kınamada mesajının Erdinç abinin mesajından sonra olmasının da büyük payı var.

Kredi falan değil...Ben Jaja'nın bu konuda masum olduğunu düşünmüyorum.Kimse öyle kafasına göre gidemez bu takımdan....Herşeyin bir yolu yordamı var...Konu çoluk çocuk akraba olunca Şenol hoca'nın izin vereceğini herkes biliyor.Hocanın izin vermemesinde var bir durum...

Murat SİSMAN
14.12.2010, 18:59
Medyanın aşırı abartısıdır,bu komplo teorisine yenik düşmeyelim.Kaçmış olabilir tamam bizler ve düşünenlerde haklı fakat Teofilo krizinden dolayı yola çıkıyoruz sanırım ( KORKU'MUZ ).Eğer problemleri doğru ise biraz elimizi kalbimize koyalım.Bir anne ve baba nasıl tüm zorluklara karşı geliyorsa evladı için.Jaja'nında bunu yapması normal.Tamam belki banada kızacaksınız bu düşüncelerimden dolayı zor zamanda bıraktı gibisinden diye.Ama dediğim gibi,bir hatam var ise ' AFFOLA'

Murat Hızal
14.12.2010, 19:00

Nereden çıkardın,Barcelona ile anlaşacakmış ,arkadaşın kayınçosu Guardiola ile pişpirik atarken öğrenmiş.

Herkese inanmayın bana inanın,size yalan borcum mu var?

Murat SİSMAN
14.12.2010, 19:00

Nerede yazıyor bu haber.?

Erdinç Barutçu
14.12.2010, 19:01

Sanırım forum yöneticiliğini sana verirken görevin ne olduğunu tam olarak ya söylemediler yada sen idrak edemedin.Hadi desem başka biri yorum yapsa hebele hübele diye yadırgamam da "forum yöneticiliği olan" birinin yapması sence hoş oluyor mu?
O çocuk mevzusuna gelince.Peki sen biliyor musun Şenol hoca'nın böyle bir durum gerçek olduğunda izin verip veremeyeceğini?Şenol hocayı tanımıyorum diyebilirsin ama en azından adamın konuşmalarından,duruşundan ve verdiği mesajlardan nasıl bir kişiliğe sahip olduğunu tahmin edebilmişsindir.Bu yüzden Jaja efendinin bahanesi Şenol hocaya inandırıcı gelmemiş olabilir.
Kutuplaşmaya gelince...O kutuplaşmayı sen biraz "laubaliliğe" kaçırarak alaya alırsan "forum yöneticiliğinde" sana hiç yakışmaz.Yeri gelince bazı yöneticileri Trabzonspor'a yakıştıramadığımız gibi...Yaşın fazla da küçük değil...Çocuğu olmayan birisi olarak çocuğu olan birilerinin hissiyatını anlayabiliyorsun da "yöneticilik hissiyatını" pek anlayabilmişsin gibi görünmüyor...
Di mi yani?

mehmetdoğan
14.12.2010, 19:05
yahu nedir bu ya herşey yolunda giderken oldu mu şimdi jaja.Allah şenol hocaya sabır versin zor bu adamları idare etmek umarım şampiyonluğu etkileyecek senaryolar suni olarak oluşturulmuyodur

ilhan
14.12.2010, 19:09
Jaja'nın çocuğunu hastayken gördün herhalde ya da sağlam bilgi aldın bir yerden yoksa bu kadar kesin konuşmak imkansız. :)

Ben de kesin konuşmuyorum zaten. Beklemenin faydası olur. Kaldı ki başkanın sözleri üzerine hareket ediyorum. Ben değil başkan bahsediyor ailevi-çocuk meselesinden. :)

Sanırım forum yöneticiliğini sana verirken görevin ne olduğunu tam olarak ya söylemediler yada sen idrak edemedin.Hadi desem başka biri yorum yapsa hebele hübele diye yadırgamam da "forum yöneticiliği olan" birinin yapması sence hoş oluyor mu?
O çocuk mevzusuna gelince.Peki sen biliyor musun Şenol hoca'nın böyle bir durum gerçek olduğunda izin verip veremeyeceğini?Şenol hocayı tanımıyorum diyebilirsin ama en azından adamın konuşmalarından,duruşundan ve verdiği mesajlardan nasıl bir kişiliğe sahip olduğunu tahmin edebilmişsindir.Bu yüzden Jaja efendinin bahanesi Şenol hocaya inandırıcı gelmemiş olabilir.
Kutuplaşmaya gelince...O kutuplaşmayı sen biraz "laubaliliğe" kaçırarak alaya alırsan "forum yöneticiliğinde" sana hiç yakışmaz.Yeri gelince bazı yöneticileri Trabzonspor'a yakıştıramadığımız gibi...Yaşın fazla da küçük değil...Çocuğu olmayan birisi olarak çocuğu olan birilerinin hissiyatını anlayabiliyorsun da "yöneticilik hissiyatını" pek anlayabilmişsin gibi görünmüyor...
Di mi yani?

Bu başlıkta mevzu benim forum yöneticiliğim ya da sizin veya bir başkasının benim hakkımdaki, beni kınamaları falan değil. O yüzden o konuları pek irdelemiyorum.

Benim hebele, höbele mesajım ise; bu tip olaylarda henüz daha olay netleşmeden futbolcu-teknik heyet-yönetim veya olayın içerisinde geçen her kimse onlara karşı cephe alınan, alan mesajlaradır. Bunun açıklamasını da yaptım. :)

*
Dediğim gibi hakkımda ne düşündüğünüzü merak ettiğim yok, öğreneceğim başlıkta burası değil. Önemsemiyorum diye laubali oluyorum. Halbuki mesajımı alıntılayan ve rahatsız olan sizsiniz hem de hiç muhattabı olmadan.

Mevzu yöneticilik, yaş vs. olunca referans alacağım kişiler bellidir. O yüzden isteyen istediğini düşünsün. Çok umurumda değil. Hele hele yüzyüze görüşüp karşılıklı muhabbetimin olmadığı insanların ne düşündüğünü umursayacak yaşa henüz gelmedim.
* *

Kazım, önemli değil. Canın sağolsun.
*

Jaja hakkında konuya devam edelim. Benden yana, benimle alakalı bir rahatsızlığınız varsa bordomavi@bordomavi.net adresine mail atarsınız. :)

okg_53
14.12.2010, 19:11
Mecbur dönecek,

Jaja, Teo gibi değil, hedefleri olan bir oyuncu (hedefleri olmayan bir oyuncu 15m getirirlerse giderim maddesi koydurmaz) Ts de iyi top oynamazsa kendini gösteremeyeceğini biliyoruz .
İyi top oynaması ve kendini kanıtlaması için kadro dışı kalmaması ve ceza sonrası moralini bozmaması gerekiyor. Bunları kendisi de biliyor.

Sorun olmaz merak etmeyin. :yattara2::yattara2::yattara2:

zaferyıldız
14.12.2010, 19:11
çok telaşlanmayın ya..normal şeyler bunlar

diğer takımlarda neler oluyo biraz açıp onların heberlerini okuyunda içiniz rahatlasın..

ciddi söylüyorum en huzurlu ve sorunsuz takımız hala hem de açık ara...

İsa
14.12.2010, 19:12
Tabi canım ne gerek var abartmaya.Üstünü kapatalım gitsin mevzunun!

Sonuçta Jaja'dan bahsediyoruz.O olmazsa kulübün kapısına kilit vurulam gitsin.

Yaptığı işin kabul edilebilir hiç bir yanı yok.

Bir tanesi sağlık sorunlarım var der kaçıp gider diğeri oğlum hasta der kaçar.

Oh ne ala memleket.

Herhangi bir kulübe transfer olursa zerre kadar üzülmem.

Sahada gezinen oyuncu istemiyorum...

Ahmet Başkaya
14.12.2010, 19:14
Tabi canım ne gerek var abartmaya.Üstünü kapatalım gitsin mevzunun!

Sonuçta Jaja'dan bahsediyoruz.O olmazsa kulübün kapısına kilit vurulam gitsin.

Yaptığı işin kabul edilebilir hiç bir yanı yok.

Bir tanesi sağlık sorunlarım var der kaçıp gider diğeri oğlum hasta der kaçar.

Oh ne ala memleket.

Herhangi bir kulübe transfer olursa zerre kadar üzülmem.

Sahada gezinen oyuncu istemiyorum...

Abi tamam da ne yapalım şu an ne yapmalıyız nasıl bir tepki vermeliyiz ?

Cüneyt Canlıca
14.12.2010, 19:14
Devre arası kampına kadar beklemekte faya var...Şimdiden yaygara koarmaya gerek yok...Jaja şampiyonluğa yürüyen takımızdaki önemli oyunculardan biri..

Armağan Dere
14.12.2010, 19:15
abartmayın çocuğu rahatsızmış deniyor..hem olmasa bile kaprislerini de çekeceksin..çekeceksin ki gelince konuyu enine boyuna konuşacaksın adamın aklı orda kalmayacak...9 puan farkla şampiyonluğa gidiyorsun(Bursa 2.yarı dayanamaz)..asmayın hemen milleti..jaja gibi 2 adam daha olsaydı şu an fark 15'ti..

zaferyıldız
14.12.2010, 19:17
ekip kurup güney amerikaya gidelim,ordaki topçularımızı takip edelim.kolundan tutup getirelim :cool:

Erdinç Barutçu
14.12.2010, 19:17
Ben de kesin konuşmuyorum zaten. Beklemenin faydası olur. Kaldı ki başkanın sözleri üzerine hareket ediyorum. Ben değil başkan bahsediyor ailevi-çocuk meselesinden. :)

Bu başlıkta mevzu benim forum yöneticiliğim ya da sizin veya bir başkasının benim hakkımdaki, beni kınamaları falan değil. O yüzden o konuları pek irdelemiyorum.

Benim hebele, höbele mesajım ise; bu tip olaylarda henüz daha olay netleşmeden futbolcu-teknik heyet-yönetim veya olayın içerisinde geçen her kimse onlara karşı cephe alınan, alan mesajlaradır. Bunun açıklamasını da yaptım. :)

*
Dediğim gibi hakkımda ne düşündüğünüzü merak ettiğim yok, öğreneceğim başlıkta burası değil. Önemsemiyorum diye laubali oluyorum. Halbuki mesajımı alıntılayan ve rahatsız olan sizsiniz hem de hiç muhattabı olmadan.

Mevzu yöneticilik, yaş vs. olunca referans alacağım kişiler bellidir. O yüzden isteyen istediğini düşünsün. Çok umurumda değil. Hele hele yüzyüze görüşüp karşılıklı muhabbetimin olmadığı insanların ne düşündüğünü umursayacak yaşa henüz gelmedim.
* *

Kazım, önemli değil. Canın sağolsun.
*

Jaja hakkında konuya devam edelim. Benden yana, benimle alakalı bir rahatsızlığınız varsa bordomavi@bordomavi.net adresine mail atarsınız. :)
Tabi doğru söylüyorsun...Yüzyüze görüşmediğimiz için kale almaya gerek yok...Ama dalga geçmeye de gerek yok diye görüyorum..Sizin kimlerden feyz aldığınızı sormadım ki zaten...Sadece size verilen görevin "tamda yakışan kişiye" verildiğini söylemek istedim...Demek forum yöneticileri "höbeleee hübelleee" diye mesaj yazdığında diğer üyelerin daha da "laubali" olması hakkı var...Bununla ilgili atalarımızın güzel bir öz deyişi vardır ama burda yazıp iyice seninle yüz göz olmak istemem...Sen kendine yakışanı yapmaya devam edip "umursamaz tavırlarınla" başarılarına yeni başarılar ekle..Ha bu arada Jaja'yı çok iyi tanıyorsan selam söyle...Takıma bir daha alınmazsa sen "bilgeliğinle" Şenol hocanın yalnış yaptığını ona söyleyip durumua kurtarırsın kardeş ;)

zaferyıldız
14.12.2010, 19:18
olmadı en ufak topçumuzu gonderip vurduralım :cool:

İsa
14.12.2010, 19:20
Abi tamam da ne yapalım şu an ne yapmalıyız nasıl bir tepki vermeliyiz ?

Ben iki haftadır Jaja'nın maç içerisinde tavırlarında fazlasıyla rahatsızdım zaten.İsteksiz tavırlar,yanındaki topa koşmamalar.Bunlara yapmaya hakkı yok.Zaten sezonun yarısını böyle geçirecekse hiç olmasın.

Bizim yapacaığımız bişey yok ama yönetim gerekeni yapmalı.Tarafrtarın da aman yıldız topcu ellemeyelim,küsmesin gibi davranışları olmamalı.Ortada bir anlaşma var bu şartlara uymak zorunda.

Gerekirse kadro dışı kalmalı.Para cezası.Uzun sürede kadroya girmemeli.

Benzer olaylar yakın zamanda Lincoln'le Gs'nin başına geldi.Adnan Polat fazlasıyla tölerans gösterdi ve Gs'nin hali ortada...

Mustafa Yılmaz.20
14.12.2010, 19:27
Yok kadrodışı kalmalıymış, yok uzun süre kadroya girmemeliymiş vs vs... Ne kadar meraklısınız hemen asıp-kesmeye. Adama zaten para cezası verilmeyecek mi? Eğer bi hatası varsa, zaten para cezası verilir.

Onun dışında adamı oynatmamak ona değil takıma verilmiş bir ceza olur. Oynamadan para almak, onu hiç üzmez yani... Piyasası olmayan bi adam olsa neyse dicem ama öyle de değil. Hemen ufak bi problemde böyle yapacaksak, işin içinden hiç çıkamayız.

ilhan
14.12.2010, 19:30
Tabi doğru söylüyorsun...Yüzyüze görüşmediğimiz için kale almaya gerek yok...Ama dalga geçmeye de gerek yok diye görüyorum..Sizin kimlerden feyz aldığınızı sormadım ki zaten...Sadece size verilen görevin "tamda yakışan kişiye" verildiğini söylemek istedim...Demek forum yöneticileri "höbeleee hübelleee" diye mesaj yazdığında diğer üyelerin daha da "laubali" olması hakkı var...Bununla ilgili atalarımızın güzel bir öz deyişi vardır ama burda yazıp iyice seninle yüz göz olmak istemem...Sen kendine yakışanı yapmaya devam edip "umursamaz tavırlarınla" başarılarına yeni başarılar ekle..Ha bu arada Jaja'yı çok iyi tanıyorsan selam söyle...Takıma bir daha alınmazsa sen "bilgeliğinle" Şenol hocanın yalnış yaptığını ona söyleyip durumua kurtarırsın kardeş ;)

Benim bildiğim Şenol hoca "kolay kolay futbolcu kaybetmez" o yüzden ben ya da başka birinin pişkinlik yapıp hocaya akıl vermesine gerek yok. Burada ağız dolusu küfürler edilen Teofilo için bile "Gelsin, durumu değerlendiririz" diyen bir hoca sanmıyorum ki Jaja gibi ligin üzerinde bir adamı kaybetsin. :)

Hakkımdaki düşünceleriniz için bir kez daha teşekkür ederim. Memnun oldum.

Great White
14.12.2010, 19:30
çocuğunun rahatsızlığı yüzünden gitmiş. ibb maçı öncesinde gitmek istemesine rağmen izin alamayışı onun maçtaki kötü performansını da açıklıyor zaten..

şayet zamanında geri döner ve özür dilerse kendisine bir para cezası verilerek bu iş sorunsuz şekilde kapatılmış olur..

en azından şimdilik büyütülecek bir durum yok ortada..

Chiko
14.12.2010, 19:31
Yok kadrodışı kalmalıymış, yok uzun süre kadroya girmemeliymiş vs vs... Ne kadar meraklısınız hemen asıp-kesmeye. Adama zaten para cezası verilmeyecek mi? Eğer bi hatası varsa, zaten para cezası verilir.

Onun dışında adamı oynatmamak ona değil takıma verilmiş bir ceza olur. Oynamadan para almak, onu hiç üzmez yani... Piyasası olmayan bi adam olsa neyse dicem ama öyle de değil. Hemen ufak bi problemde böyle yapacaksak, işin içinden hiç çıkamayız.
:alkış::alkış::alkış:
Yarin Baskan LigTv de olacak arkadaslar, onu bekliyelim.

Cüneyt Canlıca
14.12.2010, 19:32
çocuğunun rahatsızlığı yüzünden gitmiş. ibb maçı öncesinde gitmek istemesine rağmen izin alamayışı onun maçtaki kötü performansını da açıklıyor zaten..

şayet zamanında geri döner ve özür dilerse kendisine bir para cezası verilerek bu iş sorunsuz şekilde kapatılmış olur..

en azından şimdilik büyütülecek bir durum yok ortada..

Katılıyorum...

Tolunay Abdioğlu
14.12.2010, 19:36
Kimse Trabzonspor'dan büyük değildir hübeleyyyyyyyy hebeleyyy... Bursa'ya attığı golleri ben bilem atardım höbeleeee.

Abi adam izinsiz gitmiş daha ne olucak gözünü seviyim ya.Burda Jaja'yı koruyacak birşey bulamıyorum.

Ahmet Başkaya
14.12.2010, 19:36
Ben iki haftadır Jaja'nın maç içerisinde tavırlarında fazlasıyla rahatsızdım zaten.İsteksiz tavırlar,yanındaki topa koşmamalar.Bunlara yapmaya hakkı yok.Zaten sezonun yarısını böyle geçirecekse hiç olmasın.

Bizim yapacaığımız bişey yok ama yönetim gerekeni yapmalı.Tarafrtarın da aman yıldız topcu ellemeyelim,küsmesin gibi davranışları olmamalı.Ortada bir anlaşma var bu şartlara uymak zorunda.

Gerekirse kadro dışı kalmalı.Para cezası.Uzun sürede kadroya girmemeli.

Benzer olaylar yakın zamanda Lincoln'le Gs'nin başına geldi.Adnan Polat fazlasıyla tölerans gösterdi ve Gs'nin hali ortada...

Ya usta ben mi yanlış maç izledim evet kötü oynadı ama top kaybedince koştu Jaja abartıyorsunuz bence .

Erdinç Barutçu
14.12.2010, 19:37
Benim bildiğim Şenol hoca "kolay kolay futbolcu kaybetmez" o yüzden ben ya da başka birinin pişkinlik yapıp hocaya akıl vermesine gerek yok. Burada ağız dolusu küfürler edilen Teofilo için bile "Gelsin, durumu değerlendiririz" diyen bir hoca sanmıyorum ki Jaja gibi ligin üzerinde bir adamı kaybetsin. :)

Hakkımdaki düşünceleriniz için bir kez daha teşekkür ederim. Memnun oldum.

Doğru söylüyorsun be İlhan kardeş....Trabzonspor'da herkes kafasına göre hareket etme rahatlığına sahip olduğu için taraftarın "sesi" olan bu sitelerde de herkes istediğini yapabilir,söyleyebilir...Heyyheyytttt
Bende memnun oldum sadece "Yönetici İlhan" bey.... :)

Tolunay Abdioğlu
14.12.2010, 19:38
Gerçekten çocuğunun rahatsızlığı yüzünden izin almayıp gitmiş olabilir.Ben buna fazla birşey söylemem.Oyuncuyu uyarırsın gerekirse de cüzzi miktarda para cezasıyla kapatırsın konuyu.

Herşeyden önemlisi sağlık.Gerisi fasa-fiso.

Tolunay Abdioğlu
14.12.2010, 19:39
Doğru söylüyorsun be İlhan kardeş....Trabzonspor'da herkes kafasına göre hareket etme rahatlığına sahip olduğu için taraftarın "sesi" olan bu sitelerde de herkes istediğini yapabilir,söyleyebilir...Heyyheyytttt

Buraya herkes açık açık fikirlerini paylaşabildiği için forum diyorlar. :)

Herkesin fikirleri farklıdır.Saygı duymak lazım.

LaZ_KoPaT
14.12.2010, 19:44
yaptigi hos bir sey degil bu bir gercek ama soyle bir olayda var.

bu adam okuduklarima gore belediye maci oncesi izin istemis verilmemis mactaki performansini gorduk dokuldu tel tel.

bir insanin kafasinda bir sey varsa zaten o insandan verim alamazsin hicbir turlu hele ki bu sorun ailen ise cocugun ise.

insan oglu cocugu icin herseyi yapar. yapmazmisiniz colugu cocugu olanlar?

ben bekarim ama bende anam babam icin herseyi yaparim gozumu kirpmadan

senol hoca keske izin verseydi jajaya takim arkadaslarida anlayisli karsilayacaklardi eminim.

umarim cocugunun durumu cok kotu degildir ve kisa sure icinde doner sehre teo gibi olmasinda.

jaja bize cok lazim bir topcu onu kaybetmeyi goze alamayiz.

senol hoca teo icin bile gelirse oturup konusuruz diyorsa jajayada boyle bir sans verir. engini affetmis adam senol hoca.

en ufak hasarla atlatmamiz dilegiyle.

insallah karabuk macini etkilemez bu olaylar.

ilhan
14.12.2010, 19:45
Abi adam izinsiz gitmiş daha ne olucak gözünü seviyim ya.Burda Jaja'yı koruyacak birşey bulamıyorum.

Yahu Tolunay diyorumki;

Olay netleşmeden, daha kesin bilgiler belli olmamışken "futbolcuların asılması, kesilmesi, def edilmesi, gidişi olur dönüşü olmaz" havaları için yazdım. Pişman değilim. Yine aynı durum olsa yine yazarım. Kim ne düşünüyor diye ilgilenmem. O mesajımı futbolcuyu korumak olarak nitelendiriyorsan o senin bileceğin iş. Orada söz konusu Jaja değil, hiç haz etmediğim Tolga bile olsa aynı tutumu gösterirdim.

Anlıyorum.

İsa
14.12.2010, 19:45
Şimdi Jaja kardeşimizin çocuğunun hasta olduğu ve gitmesi gerektiği hemen Belediye maçından sonramı ortaya çıktı.Yok daha önce Şenol Güneş'e bildirmiş olsa durumu Şenol Güneş muhtemelen kadroya almaz direk gönderirdi diye düşünüyorum.

Colman'ın çocuğu dünyaya geldiğinde hassasiyet gösterip Bursa maçından önce izin veren Şenol Hoca Karabük maçında hayati önem taşıyan bir mazarette izin vermeyecek öyle mi?

Erdinç Barutçu
14.12.2010, 19:51
Buraya herkes açık açık fikirlerini paylaşabildiği için forum diyorlar. :)

Herkesin fikirleri farklıdır.Saygı duymak lazım.
Evet Tolunay doğru söylüyorsun....Saygı duymak lazım değil mi? Hübeleee höbelee demek ne zamandır "saygı nidası" oldu onu bilmiyordum öğrendim....:)

Cagdas Topal
14.12.2010, 19:52
Şimdi Jaja kardeşimizin çocuğunun hasta olduğu ve gitmesi gerektiği hemen Belediye maçından sonramı ortaya çıktı.Yok daha önce Şenol Güneş'e bildirmiş olsa durumu Şenol Güneş muhtemelen kadroya almaz direk gönderirdi diye düşünüyorum.

Colman'ın çocuğu dünyaya geldiğinde hassasiyet gösterip Bursa maçından önce izin veren Şenol Hoca Karabük maçında hayati önem taşıyan bir mazarette izin vermeyecek öyle mi?

Bunu anlatmaya çalışıyoruz :alkış:

Tolunay Abdioğlu
14.12.2010, 19:52
Yahu Tolunay diyorumki;

Olay netleşmeden, daha kesin bilgiler belli olmamışken "futbolcuların asılması, kesilmesi, def edilmesi, gidişi olur dönüşü olmaz" havaları için yazdım. Pişman değilim. Yine aynı durum olsa yine yazarım. Kim ne düşünüyor diye ilgilenmem. O mesajımı futbolcuyu korumak olarak nitelendiriyorsan o senin bileceğin iş. Orada söz konusu Jaja değil, hiç haz etmediğim Tolga bile olsa aynı tutumu gösterirdim.

O mesajı yazdığım da çocuğunun rahatsızlığının söz konusu olduğunu bilmiyordum abi.Yine bir Teofilo vakası olduğunu düşünüyordum.

Kusura bakma. :(

Cagdas Topal
14.12.2010, 19:55
O mesajı yazdığım da çocuğunun rahatsızlığının söz konusu olduğunu bilmiyordum abi.Yine bir Teofilo vakası olduğunu düşünüyordum.

Çocugu rahatsız olsa Şenol hoca neden izin vermesin ?

Ahmet Başkaya
14.12.2010, 19:57

Çocuğu hasta değilse Jaja neden gitsin ?

4 gün bekleyemedi mi yani ?

Tolunay Abdioğlu
14.12.2010, 20:00

Tabii ki verir.Colman'a Bursaspor maçı öncesinde karısının doğumu nedeniyle izin veren adam Jaja'ya bu maçta da verir.Hele ki Şenol Güneş gibi bir insan böyle bir durum olsaydı Jaja'yı kadroya bile almadan direkt gönderebilirdi de.

Ama tam olarak bilmeden yorum yapmak hata olur.Benim demin yaptığım gibi. :)

Cagdas Topal
14.12.2010, 20:00
Çocuğu hasta değilse Jaja neden gitsin ?

4 gün bekleyemedi mi yani ?

Karakter meselesi yorum yapamam :cool:

Ahmet Başkaya
14.12.2010, 20:01
Karakter meselesi yorum yapamam :cool:

Sonuçta böyle bir şey için ya ahlaksız ya aptal olmak lazım .

Sanmıyorum sanmak istemiyorum kısır döngüde konuşuyoruz bekleyelim .

ilhan
14.12.2010, 20:01

Yok yahu ne kusuru.

Böylesi durumlarda hoca olsun, yönetim olsun, futbolcular olsun beklemek lazım. Hemen asıp kesmemek lazım. Sonrada futbolcu dönüp 2 gol atınca "helal olsun beeeeeeeee agaaa" tarzı dönüşlere girmemek lazım. Jaja izin istemiş sonra izinsiz gitmiş. İzin istemeden gitse anlayacağım. Ama durumunu söylemiş, öyle gitmiş. Ha haklı mı? Haklı değil. Ama olayın netliğini bilmiyoruz. Kaldı ki eğer bu adam çocuğu için gittiyse, onun yerinde olsam bende aynı şeyi yapardım.

Allah göstermesin baba hastalansa ciddi bir şekilde sen okulunu düşünür müsün? Düşünmezsin. Ben de düşünmem.

Eğer olay insani ve ciddi anlamda çocuğun rahatsızlığı ise ben pek kızamam. Keyfi kaçıp gitmiyor. Başkan bile bunları söylemiş. Akşam cnntürk spor haberlerini sunan adam söyledi. "Konu çocuk olunca akan sular durur" demiş başkan. Ben başkanın yalancısıyım. :)

Erdinç Barutçu
14.12.2010, 20:07
Döndüğünde anlaşılır.Şenol Hoca'nın affedip affetmemesini bilemeyiz ama tek taraflı olarak Jaja'yı haklı görmek biraz abes.Sonuçta Şenol Hoca'yı bilen biliyor.Ama Jaja'yı daha iyi tanıyanlar varsa onlara da hak vermeliyiz.Ama benim tahmin ettiğim Şenol Hoca Jaja'yı İ.B.B. maçında bile tutmaz izini istediği an gönderirdi.Sonuçta aklı çocuğunda olan bir babaya hiçbirşey yaptıramazsınız.Kaldı ki Şenol Hoca'da bir baba...Benim düşünceme göre de Şenol Hoca izin vermediyse Jaja'nın samimi olmadığını düşünmüştür.Tabi Jaja'nın samimi olduğunu bilenler vardır.Sonuçta izin isteyip bu takımdan gidebilen futbolcular da var.İlk kez olmuyor bu.Tabi kaçanlar da.....

Ali Tunahan Güllü
14.12.2010, 20:22
Peki ama Çocuğunun hasta olduğunu bilsez Şenol hoca göndermezmiydi?

İsa
14.12.2010, 20:24
Peki ama Çocuğunun hasta olduğunu bilsez Şenol hoca göndermezmiydi?

Yahu hikaye çocuk filan.
Adam 8 gün öncesinden almış zaten biletini.

muhammed bilgin
14.12.2010, 20:46
ya şuraya birisi çıkığ söylese içimiz rahatlasa paronayak oldum bu haber yüzünden:(:(

Halit Aydın
14.12.2010, 20:48
Jaja evli miymis :D

Hasan Nasrallah
14.12.2010, 20:52
bişey olmaz gelir ikinci yarı kendimi affettircem cocuk hastaydı falan felan

Ali Tunahan Güllü
14.12.2010, 20:52
Anlayışlı olmak lazım.

Mustafa ÖZDEMİR
14.12.2010, 20:56
artık yapacak bişe yok...

Mustafa Ayazoğlu
14.12.2010, 21:09
Çocuk hasta olsa Şenol Güneş izin verirdi. Gitmek isteyene yol vereceksin zorla bağlasan durmuyorlar.

Sporcunun ahlaklısını alacaksın herşeyden önce. Bu güney amerikadan topçu almamak lazım.

Aurelio kaçar, Szymek kaçar, Teofilo kaçar, Jaja kaçar

Bunların hepsi yönetim zaafiyeti. Yeni yönetimin daha donanımlı olması ve futbolcularla bire bir ilgilenmesi gerekir.

Osman Yavuz
14.12.2010, 21:27
Bugüne kadar hiçbir oyuncumuzu acımasızca eleştirmedim ama bugünkü karşılaştığımız olay son derece vahim bir durum. Bu yapılan hiçbir şekilde kabul edilemez bir olay.Ligin lider takımında oynuyorsun hangi akla hizmet 3 gün daha beklemiyorsun.

Ayrıca şu Shaktar'la anlaşma meselesini de anlayamadım.Bir oyuncu 1 sezon içinde 3 takım birden değiştirebiliyor mu?

Ali Tunahan Güllü
14.12.2010, 21:30
Osman abi shaktar meselesi uydurma ya bir haber sitesinde yorumlarda birisi yazmış o kadar biz yine herşeyi abartmayı bu olayda da başardık.

Osman Yavuz
14.12.2010, 21:32
Osman abi shaktar meselesi uydurma ya bir haber sitesinde yorumlarda birisi yazmış o kadar biz yine herşeyi abartmayı bu olayda da başardık.
Ya zaten Jaja'nın açıklamalarından burayı basamak olarak kullandığını duymuştuk Tunahan.Bu basamak da La Liga, Premier lig ve Bundesliga içindir Ukrayna ligi için değil:)

Mollasalihoğlu
14.12.2010, 22:07
Yeter sıkıntı yahu, yeter..

Arif Timurcioğlu
14.12.2010, 22:40
Shaktar işi umarım doğrudur hiç değilse paramızı kurtarırız ne bu yahu çocuk parkı sanki, Teo yol gösterdi millete, bende desem bu adam süper oyuncu neden böyle berbat oynuyor.

Fatih
14.12.2010, 22:42
Yine mi gol değil Hakim bey...

metehan
14.12.2010, 23:01
Bence ne çocuk ne de transfer, noel tatiline gitti.

Mehmet Ç.
14.12.2010, 23:09
Yarin tel gelir. Kampta ordayaim diye.
Tamam para cezasi derler.
Kabul eder.

Bu her arada böyle dönüp durur. Bir aralar yattara cok yapardi bunu. Simdi kovsan gitemez :) yani agir konusmaya gerek yok.

Tamam hatali ama teo ilen kiyaslanamaz.
Ne valiz toplayarak gitti. Ne sezonun ortasinda. Sunun surasinda 1 hafta kalmis.

2 haftadir zaten performasindan belliydi birseyin iyi gitmedigi. Insallah önemli birseyi yoktur.

Yunus Emre SEYHAN
14.12.2010, 23:10
Bende nasıl oldu da bu adamı kaptık diyordum.. Metalist taraftarları haklıymış.

Yiğit SARI
14.12.2010, 23:11
Yarın anlarız ne doğru ne değil .!?

Mustafa Ayazoğlu
14.12.2010, 23:19
bursaya attığı 2 gol dışında işe yaradımı ?

gerçi o maç kırılma maçıydı ama :)

17 maçta 1 maç işe yaradı

Arif Timurcioğlu
14.12.2010, 23:25

17 maçta 1 maç işe yaradı Yaradı örnek genlerbirliği maçındada golü taktı maçı kazanmamızı sağladı. Sadece golle değil attığı paslar olsun gerek topu ayağında saklaması gerekse adam eksilkmeleri harika, oynarsa ikinci yarıda çok canlar yakar tehlike yaratan bir futbolcu gel görki eleman bastı gitti.

Muhammed
14.12.2010, 23:25

Saçmalamayın ya. Kaç tane maçta oynadı sanki? İllaki oynadığı her maçı tek başına kazanması mı gerekiyor? Gençlerbirliği maçında oyuna attı golünü öne geçirdi takımı. Gaziantepspor maçında çok süper oynamıştı. İlk oynadığı Antalya maçındada çok iyiydi. İçerdeki maçlarda kötü oynamıştı ama nedense. Galatasaray, Buca gibi.

Hasan61
14.12.2010, 23:29

Tabii canım ne işe yaradı...
G.birliğine atığı golle 1-1den 2-1e getirdi ama önemsiz zaten
Antep maçında Burak'a beraberlik asistini yaptı gitti birde gol attı bunlarda önemsiz neye yaradi ki.
İleride top tutması,oyun merkezini ileri taşıması bunlar hiç önemli değil ne olacak ki herkes yapıyor..
:):):):):)

sakaryalı.61
14.12.2010, 23:49
babalar gibi çıktı oynadı birini hemen günah keçisi ilan etmekte üstümüze yok
meselenin tam olarak ne olduğunu bilen varmı ...tabiki yok. peki neden birileride çıkıp hemen hain ilanı vermekte üstüne yok..
inanın takımın en büyük rakibi biziz ne diyeceğimi seçemiyorum .
olaylar netleşmeden bu acelecilik neden .
ya gerçekten geçerli bir problemi varsa diye düşünen yok.varsayalım oda yok.
ozaman yıkılacakmıyız yada onamı bağlıyız ....aklıselim olmayı tercih ederim bekleyip görecem.
hiç olmazsa kafa karıştırmam.

Mustafa Ayazoğlu
14.12.2010, 23:56
kaçak , izinsiz gitti ya kendimi teselli ediyorum :)

metehan
15.12.2010, 10:01
Yahu hikaye çocuk filan.
Adam 8 gün öncesinden almış zaten biletini.
Bu bilgiye nasıl ulaştın?

Trabzon34
15.12.2010, 10:42
Şimdi işin yoksa kamp dönemine kadar sıkıntı içinde bekle.. "Acaba geri gelicek mi?" diye.. Gelirse mesele yok da
ya gelmezse? "olur mu öyle şey" demeyin.. Oluyor valla bildiğiniz gibi.. Teo, jaja.. Bir yerlerde bir sorun var..
Acaba futbolcuların "sıkıntılarıyla" yeterince ilgilenilmiyor mu? Başka bir sorun mu var.. Takımdaki psikolog mu yetersiz.. Ne bilim Can Çobanoğlu gibi futbolcu sıkıntılarıyla uğraşak biri mi lazım.. Bilemedim..
Zamanında "radyasyonu" ı suçlamıştık yaşiadığımızı kötü hastalıklar yüzünden.. Valla bu takım adamı radyasyondan beter yapıyor..
"Bir insna trabzon Spor lu ise eceliyle ölmez" diye bir kural mı var anlamadım yaw..
Off diyorum of..

Kader KORELİ
15.12.2010, 12:26
http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/hs439.snc4/48575_1292121600_2648_n.jpg

Ibrahim Gaygusuz
15.12.2010, 12:43
Madem unal hocamiz brezilyada tutsun kulagindan getirsin :):)

bestrafer
15.12.2010, 13:42
Sadri Şener bugün 14.00 da bir programa katılıyor Lig TV'de. Orada doğru açıklamaları yapar. Onları da bekleyelim.

Bu Jaja'nın ilk yanlışı. Bunların olabileceğini az çok tahmin ediyordum. İnşallah gerçek sorun çocuktur. Başka bir şey çıkarsa yazık olur.

Mert Oğuzlu61
15.12.2010, 14:18
haberi şimdi gördüm, gerçekten biz bu sene delirmesek iyidir... ciddiyim.

takımın lider, son maç cuma akşamı, çık oyna ve maçtan sonra nereye gidiyorsan git, 2 gün daha bekleyemedin mi ??? jaja nın bu hareketi valla kötü oldu, 2. teo vakası resmen... aradaki tek fark, jaja evi boşaltıp 10 bavulla ülkesinin yolunu tutmadı (!) yani umutluyuz adam dönecek (!) :)

ugurozturk
15.12.2010, 18:00
Sadri Sener acikladi. Jajanin menajeri aramis. Cocugu yogun bakimdaymis. Menajeri hastane raporlarini kulube iletecekmis..

bu durumda jajaya 'noel icin bin turlu taklayla izin koparmaya calisan yabanci futbolcu' muamelesi yapilmissa ozur dilenmeli..

-Samet
15.12.2010, 18:20
Sadri Şener bugün 14.00 da bir programa katılıyor Lig TV'de. Orada doğru açıklamaları yapar. Onları da bekleyelim.

Bu Jaja'nın ilk yanlışı. Bunların olabileceğini az çok tahmin ediyordum. İnşallah gerçek sorun çocuktur. Başka bir şey çıkarsa yazık olur.

Umarım beklediğimiz açıklama gelir ve futbolcumuz takımına geri döner :)

Dursun Kaplan
15.12.2010, 18:24
Umarım beklediğimiz açıklama gelir ve futbolcumuz takımına geri döner :)

Açıkladıya adam, kaç kere açıklayacak. :) 29 Aralık'ta dönecek Jaja.

Yasin Altuntas
15.12.2010, 20:49
Söyle düsünmek lazim akli Cocugunda olan bir Jaja bize Cuma Günkü Macda zaten yardim edemezdi

Kazım Uzunboy
16.12.2010, 10:35
'Sorun yok, döneceğim'

Bu mesajı Trabzonspor'un Brezilya'ya kaçarcasına giden yıldızı Jaja menaceri aracılığıyla iletti. Ancak yönetim, Sambacı 29 Aralık'taki kampa katılsa bile para cezası vermekten vazgeçmeyecek.

http://foto.fanatik.com.tr/news/423x238/2010/12/16/fft1mm1279415.jpg

Şampiyonluk şarkılarının söylendiği, atmosferin çok pozitif olduğu bir ortamda Jaja’nın izin verilmemesine rağmen ülkesine gitmesi Trabzonsporlular üzerinde soğuk duş etkisi yaratmıştı. Çocuğunun hastalığını öne süren ve bu konuda anlayış bekleyen Brezilyalı oyuncu, Türkiye’ye, özellikle de Bordo-Mavili taraftarlara önemli mesajlar yolladı.

Cezaya razı
Ortada büyütülecek bir kriz olmadığını düşünen ve Başkan Sadri Şener’in de olaya anlayışlı bir şekilde yaklaşmasıyla moral bulduğu öğrenilen Sambacı’nın kulübü Trabzonspor tarafından verilecek para cezasını da dert etmediği belirtildi. Jaja 29 Aralık’ta takıma katılsa bile ceza alacak.

www.fanatik.com.tr

Tatar Kemal
16.12.2010, 12:07
geri dönsün de gerisi önemli değil. unutulur gider. belli ki bir derdi var ki gitti. ama önemli olan kamp öncesi takıma katılması. ligin ikinci yarısında çok ihtiyacımız olacak kendisine.

Ünal Cumhur
16.12.2010, 12:10
zaten bu oyuncu alınırken demiştik.kamplara gec falan gelir diye.cezası verilir ama sineye cekilir.engin olsa :D

erolizmts
16.12.2010, 12:13
Gidişi suskun oldu, dönüşü muhteşem olsun.

Ligin ikinci yarısında bu sorunu unutturabilecek bir performans gelir umarım.

Yasin Altuntas
16.12.2010, 18:09
Problem yok tabiki bir yerden Problem cikmasi lazim.

Ama bencede o kadar büyütülecek bir sey degil

FC-ST-PAULI-61
16.12.2010, 18:29
Hic yakismadi sana Jaja

pReN@_61
16.12.2010, 18:45
İnşallah kampa geç katılmaz.

Asi Çaykaralı61
16.12.2010, 19:21
Çocuğunun rahatsızlığı nedeniyle gitmiş ALLAH Şifa versin.Bence ceza alacaktır.

Ilelioglu
16.12.2010, 21:20
Dönecekmis ve ayrica sucunuda kabul etti...:)

futbalski60
17.12.2010, 23:22
Hasan Yener hem Noel hem de kızının hastalığı yüzünden gittiğini söylüyor ayrıca gelecek sezon noel yüzüden federasyona istekte bulanacaklarını söyledi.

DeAgLeMaNyAq
17.12.2010, 23:54
Noel yüzünden ne isteğinde bulunacaklarmış Allah aşkına? Notel tatili dediğiniz zaten 24 Aralık'ta başlayan bir şey. Liglerde ona göre ayarlanıyor. Bizim futbolcularımız bayramlarda maç yapınca niye sorun olmuyor...

-Samet
18.12.2010, 11:57
Arkadaşlar Jaja'yla ilgili kaliteli fotoğraflar istiyorum grafik çalışmaları yapacağım :)

Yardımcı olabileceğiniz bir site var mı :)

Yavuz Hasan
19.12.2010, 13:03
Noel yüzünden ne isteğinde bulunacaklarmış Allah aşkına? Notel tatili dediğiniz zaten 24 Aralık'ta başlayan bir şey. Liglerde ona göre ayarlanıyor. Bizim futbolcularımız bayramlarda maç yapınca niye sorun olmuyor...
çünkü yabancı futbolcular değerli yabancıysa 1-0 önde
yerli futbolcuyu boşver bayrammış seyranmış kimene
tff sen çok yaşa

Kazım Uzunboy
19.12.2010, 13:11
Arkadaşlar Jaja'yla ilgili kaliteli fotoğraflar istiyorum grafik çalışmaları yapacağım :)

Yardımcı olabileceğiniz bir site var mı :)

Forumda sana yararlı olacak en iyi yer burası sanırım;

BMN | Jaja Coelho Özel (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=24661) ‎(http://forum.bordomavi.net/images/misc/multipage.gif 1 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=24661) 2 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=24661&page=2))

volkan_627
19.12.2010, 13:31
döndüğünde gereken ceza verilip bir an önce takıma tekrardan monte edilmeli. 2. devre çok ihtiyacımız olacak. daha olayın ciddiyetini kavramış gözükmüyor ama eğer çocuk olayı gerçekse o zaman yapılacak birşey yok. başkanın dediği gibi akan sular durur...

FC-ST-PAULI-61
19.12.2010, 15:25
eskiden da silva vardi bizde Jaja yi ona benzetiyorum

-Samet
19.12.2010, 19:36
Forumda sana yararlı olacak en iyi yer burası sanırım;

BMN | Jaja Coelho Özel (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=24661) ‎(http://forum.bordomavi.net/images/misc/multipage.gif 1 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=24661) 2 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=24661&page=2))

Çok teşekkür ederim

mehmet83
20.12.2010, 06:41
Bazi maclardan once insanda bi stres bi korku olur. Maci dusunurken cekinirsin, korkarsin. Iste oyle umutsuzluga dustugunde bir futbolcu gelir aklina. Benim takimimda "o" var dersin. Rahatlarsin birden. Icindeki korku gider ve "o"nun oldugunu bilmek muthis bir guven verir sana. Benim icin "o" futbolcu Jaja iste. Cok guveniyorum ona. Dun aksam 2. yari oynayacagimiz Fener maci geldi aklima. Fener'in mutlak galip gelmesi gerektigini dusundum ve icime bir karamsarlik dustu. Tam o an da yardimima Jaja yetisti. Sanki "Ben varim oglum, ne korkuyorsun" demis gibi bana birden rahatladim. O buyuk maclarin buyuk futbolcusu. 2. yaridaki kritik maclarin hepsine damgasini vuracak. Efsane olacak.

DeAgLeMaNyAq
20.12.2010, 19:15
Hocanın basın toplantısında Jaja hakkında söyledikleri ilginç. Söylediğine göre Jaja, Buca maçından birkaç gün önce çocuğu için izin istemiş. Bu arada hoca evli ya da çocuğu olduğunu daha önceden bilmiyormuş. Daha önceden birlikte olduğu ama görüşmediği birinden çocuğu varmış. Hoca da çok acilse hemen git demiş ama o 2 hafta sonra İBB maçından sonra gidince de, hoca haklı olarak bu bahaneye pek inanmamış...

aaahmet61
20.12.2010, 19:49
bu oyuncu 2. yarı çok lazım .inşallah kafası yerinde döner.

Sezgin Öztürk
20.12.2010, 23:15
Hocanın basın toplantısında Jaja hakkında söyledikleri ilginç. Söylediğine göre Jaja, Buca maçından birkaç gün önce çocuğu için izin istemiş. Bu arada hoca evli ya da çocuğu olduğunu daha önceden bilmiyormuş. Daha önceden birlikte olduğu ama görüşmediği birinden çocuğu varmış. Hoca da çok acilse hemen git demiş ama o 2 hafta sonra İBB maçından sonra gidince de, hoca haklı olarak bu bahaneye pek inanmamış...
Renkdaş bende şöyle anladım İBB maçından önce izin istedi bende eğer durum öyleyse maçtan önce gitmelisin dedim ve inanmadım o da izin vermediğim halde maçtan sonra gitti türünden bişey söledi...

DeAgLeMaNyAq
21.12.2010, 00:49
Renkdaş bende şöyle anladım İBB maçından önce izin istedi bende eğer durum öyleyse maçtan önce gitmelisin dedim ve inanmadım o da izin vermediğim halde maçtan sonra gitti türünden bişey söledi...

İBB maçından önce değil Buca maçından önce izin istemiş. Ama bu olay basına yansımamış. Buca maçından birkaç gün öncesi ile İBB maçı arasında baya bir süre var. Hoca "hastalık söz konusu olunca ben direk gitmesini söyledim ama o hemen gitmeyip İBB maçından sonra gidince bende bu duruma pek inanmadım" dedi. Başkan her fırsatta Jaja kesin dönecek derken, Hoca'nın bu konuda çekinceli konuşması da ayrı sıkıntı...

Gökhan KAN
21.12.2010, 00:58
Şenol Hoca döneceğini sanıyorum gibi bir cümle kurdu. EMin değil sanki..

Arif Timurcioğlu
21.12.2010, 20:57
Jaja inş. dönersin teo gibi bir golde sen atmazsın bize sana ihtiyacımız var.

Chiko
21.12.2010, 21:16
Şenol Hoca döneceğini sanıyorum gibi bir cümle kurdu. EMin değil sanki..
Bende öyle anladim.
Yapma Jaja, sehire heykelin dikilecek :)

Ünal Cumhur
22.12.2010, 11:54
jaja bize gelmiş gecmiş en büyük yabancı futbolcu olacak bence yaptıklarıyla. bu adamın sıkıntılı yönü kamplara gec falan katılıyo.arada cocugum hasta falan deyip kacıyo :).

Mert Oğuzlu61
22.12.2010, 13:56
kadıköyde bu adama ihtiyacımız olacak bi yamuk yok dimi 29 ocak ta gelecek jaja, sorun yok ? korkmaya başladım valla..

mustebaTS
22.12.2010, 23:28
valla aynı korku bndede var inanılmaz kaliteli bi adam dönerse yüsde yüs şampiyonuz dönmesse şansımız alıncak forvetin kalitesine bakar.. 96 sonra iki yada üç kes cok yaklaşdık şampiyonluğa onlardada forvetimiz olmadığı için kaybettik şampiyonluğu.. dön be koçum ihtiyacumuz var saa :))

61_Serhat_61
23.12.2010, 04:45
ya renkdaslar bu ne merak böyle...
jaja geri dönecektir korkmayin...
jaja nin TRABZONSPORA ihtiyaci var...
Trabzonsporunda jaja ya ihtiyaci var...
gelecektir geri...
gelmezse ben adimi degistiririm...
cezasini alacaktir tabiki ama sonucta Trabzonspor formasini giyecektir yine...

ilhan
24.12.2010, 10:25
Bazi maclardan once insanda bi stres bi korku olur. Maci dusunurken cekinirsin, korkarsin. Iste oyle umutsuzluga dustugunde bir futbolcu gelir aklina. Benim takimimda "o" var dersin. Rahatlarsin birden. Icindeki korku gider ve "o"nun oldugunu bilmek muthis bir guven verir sana. Benim icin "o" futbolcu Jaja iste. Cok guveniyorum ona. Dun aksam 2. yari oynayacagimiz Fener maci geldi aklima. Fener'in mutlak galip gelmesi gerektigini dusundum ve icime bir karamsarlik dustu. Tam o an da yardimima Jaja yetisti. Sanki "Ben varim oglum, ne korkuyorsun" demis gibi bana birden rahatladim. O buyuk maclarin buyuk futbolcusu. 2. yaridaki kritik maclarin hepsine damgasini vuracak. Efsane olacak.

Bu mesajı alıntılamazsam kahrımdan ölürüm.
Müthiş bir analiz ve harika bir yorum.
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Emrah Akcagöz
24.12.2010, 10:31
kadıköyde bu adama ihtiyacımız olacak bi yamuk yok dimi 29 ocak ta gelecek jaja, sorun yok ? korkmaya başladım valla..
29 Aralık..;)

Sefa Murat Dokuz
24.12.2010, 13:26
Jaja döner eminim ben, sahada olmasını bilmek maça 1-0 önde başlıyor hissiyatını sunuyor insana. Derbiymiş falan bu maçı alamayacağız diye hiç bir maça bakmıyorum artık. İkinci devre de 10 gol atar rahat.

bASTURk
26.12.2010, 21:29
Neymiş bari çocuğun hastalığı.

Emre GÜRDAL
28.12.2010, 15:28
gel yagmur ol gel, gel rüzgar ol gel, bulutlar yoldaşın olsun, allahım seni korusun yolun açık aydın olsun....

Murat SİSMAN
28.12.2010, 15:36
Umarım geç kalmaz

maxim
28.12.2010, 16:41
geliyo mu yarın :D

TSezgin61
28.12.2010, 17:12
jajanin yarin gelecegini hic sanmiyorum.

kesin gecikir. insallah dedigim olmaz

Ibrahim Gaygusuz
29.12.2010, 04:39
Soru: Peki hepsi olmasa da bu sorunlu yabancıların derdi ne?
Cevap: Çok samimi konuşacağım. Teo’nun bildiğimiz kadarıyla ne kulüple ne de şehirle ilgili bir sıkıntısı vardı. Onun ailevi problemleri olduğunu duymuştuk. Gitmesi ve kafasının karışıklığı bundan olsa gerek. Yoksa Teo oynamaya başlamıştı, goller atıyordu, piyasası artıyordu. Niye rahatsız olsun ki! Jaja içinse yorumlar biraz yanlış sanki. Çünkü benim takım içinde yakından tanıdığım birlikte vakit geçirdiğim, İstanbul’a geldiğimde bile görüştüğüm arkadaşlarımdan. Öyle abartılacak bir derdi yok. Sadece ülkesinden uzakta ve çocuğunun sıkıntısına takıldı. Mutlaka dönecektir, ilk yarıdan da iyi oynayacaktır.

Selcuk Inanin JaJa hakkindaki cevabi :)

Süleyman50
29.12.2010, 09:08
inşallah sorunsuz bir şekilde kampa katılır, ikinci yarı çok ihtiyacımız olacak...

Serdar Ersoy
29.12.2010, 09:16
İkinci yarı çok ihtiyacımız var gel jaja !

Birtan Karaman
29.12.2010, 09:58
Jaja'yı herkez seviyor takım içinde.

volkan_627
29.12.2010, 12:59
gelip gelmediği hakkında kesin bir bilgi var mı acaba...

Nonserviam
29.12.2010, 15:23
İnş bir sorun olmaz da 1,2 gün içerisinde gelir.

Onur Akyüz
29.12.2010, 16:34
Jaja sana sesleniyorum,

saga bakip sola atmalarini ozledik,

gol sevinclerini ozledik,

neill'i markete yolladigin hareketini ozledik,

topuk paslarini ozledik,

topu ısrarla uzak koselere 90lara atmalarini ozledik,

sepetini ozledik..

Gel daa:)

Yunus Emre SEYHAN
29.12.2010, 17:07
Öte yandan yabancı futbolcuları ile sıkıntı yaşayan Trabzonspor’da izinsiz ülkesine giden Jaja’nın da 29 Aralık’taki kampa katılması öğrenilmişti. Ancak Jaja’nın çocuğunun iyileşmemesi nedeniyle kampa yılbaşından sonra katılması bekleniyor.

Haber61

Adem Erdoğan
29.12.2010, 18:52
Öte yandan yabancı futbolcuları ile sıkıntı yaşayan Trabzonspor’da izinsiz ülkesine giden Jaja’nın da 29 Aralık’taki kampa katılması öğrenilmişti. Ancak Jaja’nın çocuğunun iyileşmemesi nedeniyle kampa yılbaşından sonra katılması bekleniyor.

Haber61

Noel babayı bekliyor heralde.

ilhan
29.12.2010, 18:57
Kullandığımız ifadelere dikkat edelim arkadaşlar.

Madshine
29.12.2010, 19:06

Haber61

bir kaç gün önce de çocuğu'nun iyileştiğini ve jaja'nın moralinin de iyi olduğunu okumuştum. bir terslik yapmaz inş.

leavemealone
29.12.2010, 19:11
Belliki adam yilbasini ülkesinde ailesiyle beraber gecirmek istiyor..
Yapacak birsey yok..

Ahmet Başkaya
29.12.2010, 19:23
Belliki adam yilbasini ülkesinde ailesiyle beraber gecirmek istiyor..
Yapacak birsey yok..

Herkes her istediğini yaparsa önünü alamayız .

Jaja'ya çok ağır ceza verilmesi gerektiğini düşünüyorum yarın bir gün başkası da hadi görüşürüz ben de ülkeme gideyim bir derse ucunu alamayız .

Fatih Özkan
29.12.2010, 19:25
Gel de rahat etsin içimiz...

esra61
29.12.2010, 20:02
Jaja sana sesleniyorum,

topuk paslarini ozledik,

sepetini ozledik..

:alkış::alkış::alkış::alkış: jaja'ya özlem ancak böyle anlatılırdı:)

DeliKadir_61
29.12.2010, 21:34
mükemmel bir transfer...

Yiğit SARI
29.12.2010, 22:26
Çocuk olayı falan yalan biliyoruz tatile gittiğini. Bi abi var bizim facebook'ta tatil fotolarını koymuş falan diyordu haberi olan var mı ?

Cezayı hakettin gibi Jaja !

Atakan
29.12.2010, 22:29
Çok ihtiyacımız olacak Jaja'ya.:)

Mert Oğuzlu61
29.12.2010, 22:58
tamam gecikmeli olarakta olsa dönsün, kabul... olayı fazla büyütmemek lazım, jaja da işin bişeyini çıkarmadan en kısa zamanda tatili bitirip katılır aramıza inşallah.

orkun kır
29.12.2010, 23:20
jaja olayını medya büyütmeye çalışıyor...Trabzonu çekemeyenler zarar vermeye çalışıyor...istanbuldaki sorunlu oyunculardan nedense bu kadar bahsetmediler.ama Şenol hocam hiç konuşmayıp en iyi şekilde sahip çıkıyor. ayrıca jaja on numara topçudur ikinci yarı herkes daha iyi anlıcak

Muhammet_61
30.12.2010, 00:07
Jaja sana sesleniyorum,

topuk paslarini ozledik,

sepetini ozledik..

gel bize de 2 bira çekersin artık :D :D

TSezgin61
30.12.2010, 00:21
jajanin yarin gelecegini hic sanmiyorum.

kesin gecikir. insallah dedigim olmaz

arkadas ben bilmiyormuyum yaaaa.... yukarida yazmisim zaten:)

Cenkhan
30.12.2010, 00:33
arkadas ben bilmiyormuyum yaaaa.... yukarida yazmisim zaten:)

Afferim Sezgin'ime.

Semih Aydın
30.12.2010, 00:53
Bu Jaja'nın ülkesine kaçma/gitme durumundan gün geçtikce daha da çok rahatsızlanıyorum.. :S

İnşAllah gelir yakın zamanda ve bir daha böyle bir şey yapmaz.

TSezgin61
30.12.2010, 02:06
Afferim Sezgin'ime.

bunu aferin almak icin söylemedim... sanada aferin öyle algiladiysan. cogu insan basaramazdi.

arkadaslarin bazilari gelecek diye umud ediyordu, bende öyle fubtolcularin standart olarak gec geldigini söylemistim daha önceden...

Chiko
30.12.2010, 04:38
Birçok açıdan en iyi dönemlerinden birini geçiren Trabzonspor bu sezon en çok Güney Amerikalı futbolculardan çekiyor... Kısa bir süre önce, takımın hücum gücünü sırtlarken ruhsal problemleri olduğunu ileri sürerek Trabzon’u terk eden Teofilo ile FIFA’lık olan Bordo-Mavililer, bu kadar ciddi olmasa da benzer bir durumu Jaja ile de yaşıyor. Süper Lig’in ilk yarısının bitimine 1 hafta kala oynanan İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçından sonra Şenol Güneş ile izin polemiği yaşadıktan sonra, onay çıkmamasına rağmen Brezilya’ya giden Sambacı, büyük tepki çekmiş, hocası Jaja’nın mazeretini inandırıcı bulmadığını belirtmişti.Tam bu sorun Jaja’nın kampa katılmasıyla aşılır beklentisi Trabzonlular’ı rahatlatmıştı ki, edinilen son bilgilere göre bu da olmayacak! Kendisine 29 Aralık’taki toplanma kararı tebliğ edilmesine ve ardından uyarılar da yapılmasına rağmen Brezilyalı yıldızın, bugün yapılacak ilk idmanda bulunmayacağı öğrenildi.

Güneş’i zor kararlar bekliyor
Antalya’ya en erken 2 Ocak’ta ayak basması beklenen Jaja’nın bu tavrı Şenol Güneş’in gözündeki kredisini bitirecek. Teknik heyetin dün akşam yapılması planlanan ilk antrenmanı bugün sabah saatlerine ertelemesinin nedeninin de Jaja dışındaki rötarlar olduğu vurgulandı.

Kaynak: Fanatik

Murat'
30.12.2010, 10:24
Jaja çok büyük bir sorumsuzluk örneği sergiliyor, zatan takımdan 1 hafta erken ayrılmışsın 4-5 gün daha izin istemek de ne oluyor.Ona şampiyonluk yolunda ihtiyacımız var.

Ömer SEVİNÇ
30.12.2010, 10:54
Yattara'nın ilk geldiği zamanları hatırlatıyor bana. Nasıl Yattara şimdi mum gibi olduysa Jaja da olacaktır. Benim korkum Şenol Güneş'in Jaja'nın kilo almaya müsait bir yapısı var sözü. 1 aya yakın antreman yapmadı adam. İlk 5 hafta Jaja'dan performans almamız imkansız gibi geliyor bana.

Turgay Atalay
30.12.2010, 11:36
Severken gıcık olmak gibi bir duygu var içimde ya, karmakarışık

Ahmet Karadeniz
30.12.2010, 12:18
inş şenol hocayla bu problem açılır eger problem açılmassa jaja kadro dışı bıralıcak gibi gözüküyo inş aramayız

MoMoXa
30.12.2010, 12:34
severken sevmemek gibi bişey oldu..

Laz_61
30.12.2010, 12:37
Kadro disi birakilmasi lazim 5 milyon euroya satis listesine konulsun 3 hafta oldu kardesim takimi terk edeli bu adam kendini ne zanediyor.

hamucera
30.12.2010, 12:40
bu işte başka güçler olabilir mi acaba, 2. yarıya frtına gibi gireceğiz derken ikinci yarı başlamadan gündeme gelen sorun halen devam ediyor olması, bonservisinin söylenenden yüksek olmasını isteyen bir oyuncuiçin çok karışık bir durum

Ünal Cumhur
30.12.2010, 12:52
jaja bunu metalistede yapıyodu.gelirkende yüz sefer yazdım bu adamın kampa gec katılma falan sorunları var diye... yattarada yapıyodu bunları.

AKSOY_61
30.12.2010, 13:10
Nedir bu yabancılardan çektiğimiz bizim ya.
Bundan sonra takım kitabına güney amerikadan oyuncu alınmayacak diye
madde koyulsun.:o

mustebaTS
30.12.2010, 13:45
Ya resmen moral olarak cÖktÜm yemİn ederİm..nerde bu adamlar... Neler oluyor arkdaŞlar yÖnetİm noter den kayit tuttutcaĞina taraftari rahatlatmasi lazim bÖle olmazz. Burda ÖlÜyoruz sikintidann...

Madshine
30.12.2010, 13:54
gelir gelir sıkıntıya gerek yok.

mustebaTS
30.12.2010, 14:00
Gelecekde madem bu adamlar ayin İkİsİnde gelcek bellİ adamlar yilbaŞini aİleler İle gecİrİp gelmek İstİyorlarr. Neden bu kamp ayin 29 una alinir kİ sirf jaja nin yÜsÜnden tÜm takima ceza vermekde nedİr .. Al kampi ayin İkİsİne bİzİ bu hallere dÜŞÜrmeyİn yemİnlen sİnİrlerİm bozuldu bu ne ya..

Samet Yildirim
30.12.2010, 14:20
Gec gelecegini belirttik zaten cünkü aynisini Kharkivde de yapiyordu.

Yilbasindan sonra anca gelirler.

mizah
30.12.2010, 14:49
arkadaslar bakin söyle diyelim.. ben yurtdisinda yasiyorum ve dini bayramlarda patronumdan izin istiyorum.. suana kadar izni alamadıgım günde olmadı.anlayısla karsiladilar.. bir oyuncunun hakkidir dini gününü ülkesinde veya ailesiyle gecirmesi.. yahu ölürmüsün yılbasında izin versen futbolcuya.. senede 1 kez geliyor yılbasi.. adamlar icin bir anlam tasiyor yılbasi.. hz. isanin dogumu.. sen inat eder 2 gün önceye alırsan huzursuzluguda pesi sıra sürüklemis olursun.. ben hatayı dar anlayısta olanlarda buluyorum..

Fatih Özkan
30.12.2010, 15:06
Kadro disi birakilmasi lazim 5 milyon euroya satis listesine konulsun 3 hafta oldu kardesim takimi terk edeli bu adam kendini ne zanediyor.

Naptın sen ya ? :D

Alp Yavuz 13
30.12.2010, 15:14
bence abartılacak bir şey yok yabancılar katılacak ve hak'da veriyorum aslında bütün takımlar yılbaşından sonra toplanacakları için yılbaşından önce toplanma kararı verilmesi yanlıştı... umarım şenol hoca bu konuda anlayışlı olurda herhangi bir sorunla karşılaşmayız...

TylerDurden
30.12.2010, 15:43
arkadaş işin ucunda bunca yıllık hasret olmasa koyun satılık listesine diyesi geliyor insanın..ama ya sabır ya sabır

Eren Karaahmetoğlu
30.12.2010, 15:46
Abartılacak birşey yok. Bunlar ülkemizde futbolun olmazsa olmazları malesef. Cezasını öder, devam eder. Ankaragücü'nü Brozek kardeşlere bırakalım. İnönü'de Beşiktaş, üç gün sonrasında Kadıköy'de Fener Jaja'nın.

-Samet
30.12.2010, 16:39
Jaja döndü mü ?

Muhammed
30.12.2010, 16:48
Yabancılar için yılbaşı bu kadar önemliyken ayın 29'unda kamp başlatmakta neyin nesi? Adam buraya gelecek ardından 2 gün sonra geri Güney Amerika'ya mı dönecek eğer Yılbaşı izni verilse?

ApoCaN28
30.12.2010, 16:49
Kurban ya da Ramazan bayramında bizim oyuncularımızın maç yapmalarına ne denli gıcık oluyorsam yılbaşında da yabancı oyuncular için bu geçerlidir .

Bu olay çözülmeli zira bizim oyuncular da bayram seyran dinlemeden maç yapıyor .

Umarım takıma katıldığında fazla problem çıkmaz .

Emirhan Makul
30.12.2010, 17:18
Yazımı Kışa Çevirdin.

Ahmet Başkaya
30.12.2010, 18:10
Bi işin cılkını çıkarmamak lazım .

Formana saygı duymuyorsan kendine saygı duymalısın . Bunların dininde helal haram yok mudur ?

AYYILDIZ
30.12.2010, 19:44
Bu filmi biz Yattara'da izledik.30 yasindan sonra uslanirsin ama ondan sonra is isten gecer.

aaahmet61
30.12.2010, 19:48
bu ne laobalilik erkeksen bu işi ingilterede yapsınlarda göreyim.adama ne yapıyorlar.

Bera B.
31.12.2010, 00:12
Çok sinirliydim ama bi video izledim kendime geldim gel la artık özledik galiba

Samet Türkmen
31.12.2010, 00:27
Bu yabancılar gelmiyor diye oturup ağlayacak mıyız ? Bu yabancılardaki ciddiyetsizlik nedir böyle ? Kesin biletini ! Teofilo gibi oturunca sözleşmesi bitene kadar akılları başlarına gelir. ''Jaja gelmiyor şampiyonluk gidiyor ''. Hiç sormayın ya . Ne kadar üzüldüğümü tahmin bile edemezsiniz !

Üstüne alınması gerekenlere diyorum bunu ; Bu kadar da ötlek taraftarlık olmaz !

Ahmet Başkaya
31.12.2010, 00:44
Bu yabancılar gelmiyor diye oturup ağlayacak mıyız ? Bu yabancılardaki ciddiyetsizlik nedir böyle ? Kesin biletini ! Teofilo gibi oturunca sözleşmesi bitene kadar akılları başlarına gelir. ''Jaja gelmiyor şampiyonluk gidiyor ''. Hiç sormayın ya . Ne kadar üzüldüğümü tahmin bile edemezsiniz !

Üstüne alınması gerekenlere diyorum bunu ; Bu kadar da ötlek taraftarlık olmaz !

Açık konuşmak gerekirse evet Jaja gelmezse korkuyorum .

Trabzon büyüktür safsatasıyla falan ilgisi yok bunun . Messi yokken Barca'nın zorlandığını açık ve seçik gördük . Ardasız Cincon ortada . Q7 olmadan 4 de sıfır yapan bir bjk var .

Bizdeki Jaja profilini düşününce evet evet kesinlikle korkuyorum . İster ödlek de ister aptal .

Emirhan Makul
31.12.2010, 00:53
Orta Sahadan Bir Şut Geldi , Ben Sandım ki Jaja Geldi , Ben Sandım Ki Jaja Geldi. Geri Gel Jaja Geri Gel Jaja Takımımıza Brozek Kardeşler Geldi.

Cem Akyüz
31.12.2010, 00:59
Neredesin sen Jaja nerede

We feel cold chief

yektakurtulus
31.12.2010, 01:11
yaw adam sanki jaja degil´de kaka
oglum birak bu kaprisleri gel takimina

Mustafa Yüksek
31.12.2010, 01:19
yaw adam sanki jaja degil´de kaka
oglum birak bu kaprisleri gel takimina

Haklısın, bu ne kapris?

61_Serhat_61
31.12.2010, 06:46
Teo nun ikinci Versiyonu olmaz insallah....
1-2 sinde geldi geldi... eger 3ü oldugundada haber cikmazsa bundan...
bu basligida kapatabilirsiniz renkdaslar :)

atf61
31.12.2010, 10:25
bende tırsıyorum bu adam gelmeyecek galiba....bence brozeklerde o sebepten alındı....

Alibeyoglu
31.12.2010, 11:30
birezilyalilarin bilinen sorunlari bunlar
jaja ancak ayin 4 ne gelir

güneyli
31.12.2010, 11:55
Güney amerikalılar sırf izin bahanesi olsun diye bir çocuk sahibi oluyorlar herhalde....Çocuk sahibi olacağım,çocuğum hasta vs bahanelere yürek mi dayanır.

Gökhan KAN
31.12.2010, 12:14
Köprüyü geçene kadar sabır.

melih61
31.12.2010, 16:20
gelme lan gelirsen adam değilsin:D

Celil Köse
31.12.2010, 16:57
Jaja sana,

Mustafa Ceceli ve Elvan'dan Eksik şarkısını armağan ediyorum..

Nonserviam
31.12.2010, 17:00
Müslüm gürses - Kimsem Kalmadı

jaja nerdesin ya sen gittin, buralar hep sen kokuyor :)

Mustafa Demir
31.12.2010, 17:00
takimdaki guney amerikalilar bence Trabzonun son guney amerikalilari olmali artik bATI avrupa ulkelerine donmemiz lazim

Pshycologist41
31.12.2010, 17:04
adamın üzerine bu kadar gidilmemeli. En nihayetinde yıldız oyuncudur. Ve ezelden beridir yabancı oyuncular gider. Bizim nasıl dini bayramlara hassasiyetimiz varsa o da onların bayramı saygı gösterilmeli. Az önce Şenol hocamızın basın toplantısını izledim. Selçuk izinli ailesiyle geçirmek istedi diyor. Selçuk ta gösterilen opsiyon herkese gösterilir. Güzel güzel izin verseydin şu tarihte gelin deseydin gelmezlerse o zaman yargı yapardın. İzin vermemek bence küstahlığa kaçıyor biraz. Gurbette olan bu adamlardır. Haklarıdır kutlamak aileleriyle olmak. Ve 1 hafta antrenman yapmasada koca bir yarım sezon geçirmiş hiçbir futbolcu paslanmaz

cyberentalpi
31.12.2010, 17:06
Bence Ts ninde hatası var bu iste. cocugum dedi ise izin verecektin 3-5 gun. Ha ayrıca yahı neden 29 aralık. 4-5 ocak olsun. sonucta haketti cocuklar. jajayı bilmemde alan ve colman icin olurdu.

orhan52
31.12.2010, 17:34
adamın üzerine bu kadar gidilmemeli. En nihayetinde yıldız oyuncudur. Ve ezelden beridir yabancı oyuncular gider. Bizim nasıl dini bayramlara hassasiyetimiz varsa o da onların bayramı saygı gösterilmeli. Az önce Şenol hocamızın basın toplantısını izledim. Selçuk izinli ailesiyle geçirmek istedi diyor. Selçuk ta gösterilen opsiyon herkese gösterilir. Güzel güzel izin verseydin şu tarihte gelin deseydin gelmezlerse o zaman yargı yapardın. İzin vermemek bence küstahlığa kaçıyor biraz. Gurbette olan bu adamlardır. Haklarıdır kutlamak aileleriyle olmak. Ve 1 hafta antrenman yapmasada koca bir yarım sezon geçirmiş hiçbir futbolcu paslanmaz

bence yıldız oyucu diye disiplinsiz davranan oyunculara gösterilen hoşgörü yanlış bir durum.disiplinsiz adamlarla gelmez şampiyonluk.dini bayram konusunda hassas iseler cale glovacki neden geldi.madem önemli ise şu anda avrupada ve amerikada kamp yapan takım olmaması lazım

mashal61
31.12.2010, 17:41
Jaja'nın oyun stilini rivaldo'ya benzetenler var. Henüz bilmiyorum ama eğer rivaldo gibi ahlak yoksunu ise kendisine yol verilebilir. Hiç de üzülmem bu duruma. Ama Trabzonspor'un çıkarları için oynaması gerekiyorsa da saygı duyarım. En doğru kararı Şenol hocamın vereceğine inanıyorum.

Emirhan Makul
31.12.2010, 17:46
Gittide Gelmedi Canım Buna Ne Çare ?

Fatih
31.12.2010, 18:10
Köprüyü geçene kadar sabır.
Aynen şu sezon bitsin hele.:cool:

cerebrum
31.12.2010, 18:11
jaja kalkmasın bir tarafların.. ne oldunuz siz böle..

MuratJ
31.12.2010, 18:22
Bu ne ya! Ne yapmış bu adamlar. Noel'in yabancılar için önemini biliyoruz. Bu adamında ailesi bayağı bir uzakta. En azından son 10 yılda bu takıma gelen en yetenekli adam. Takıma ciddi katkıları oldu daha fazlasıda olacaktır. İstanbul'un gazına gelip buralarda saçmalamayın. Ayın 29'u hem kimin kampı başlamış. Ortada bir sorun falan yok. Ne yapmış bu adamlarda başladınız boş boş konuşmaya. Kaldıkları otellerdeki yataklarda kelepçeler mi bulunmuş? İçip içip belediye otobüslerine mi çarpmışlar? Hız yapıp arabaları takla mı atlamış? Adam gibi toplarını oynuyorlar. Kampın tarihi zaten anormal bu isimler için. Yılbaşından önce gelmelerini istemek bana komik gelmişti zaten.

Neyse ki Şenol hocanın benim gibi düşündüğüne inanıyorum.

objek
31.12.2010, 18:33
Bana mantikli gelmeyen konu su devre arasi noele rastliyor ve adamlari dunyanin bir ucuna gonderiyoruz ve sonrada yilbasini kutlamadan cik gel diyoruz

Punisher-61
31.12.2010, 18:35
Bu ne ya! Ne yapmış bu adamlar. Noel'in yabancılar için önemini biliyoruz. Bu adamında ailesi bayağı bir uzakta. En azından son 10 yılda bu takıma gelen en yetenekli adam. Takıma ciddi katkıları oldu daha fazlasıda olacaktır. İstanbul'un gazına gelip buralarda saçmalamayın. Ayın 29'u hem kimin kampı başlamış. Ortada bir sorun falan yok. Ne yapmış bu adamlarda başladınız boş boş konuşmaya. Kaldıkları otellerdeki yataklarda kelepçeler mi bulunmuş? İçip içip belediye otobüslerine mi çarpmışlar? Hız yapıp arabaları takla mı atlamış? Adam gibi toplarını oynuyorlar. Kampın tarihi zaten anormal bu isimler için. Yılbaşından önce gelmelerini istemek bana komik gelmişti zaten.

Neyse ki Şenol hocanın benim gibi düşündüğüne inanıyorum.

Yanlis arkadas bu professionell bir takim sende professionell topcuysan kurallara uyacaksin. Bu Kadar basit bu isler. Noel Icin hepsine Izin verildi neden zamaninda dönmüyorlar...

Iyi Performans ben istedigim her seyi yaparim anlamina ge
Gelmez

MuratJ
31.12.2010, 18:38
Bana mantikli gelmeyen konu su devre arasi noele rastliyor ve adamlari dunyanin bir ucuna gonderiyoruz ve sonrada yilbasini kutlamadan cik gel diyoruz
29 aralık zaten komik bir tarih. Aileleri çok çok uzaklarda olan yabancı futbolcuları yılbaşından önce beklemek daha da komik. Gelmediklerinde sanki vatana ihanet etmiş gibi saçma sapan suçlamalar yapmak en komik olanı. Ortada bir problem yok takımda problem yaratmaya çalışmayalım.

Şenol hocanın açıklamarı eğer kamp başladıysa yapılması gereken açıklamalardı zaten. Disiplin açısından dışarıya öyle konuşulmalı.

Burada siz Jaja nın fb yi 2. maçta nasıl perişan edeceğini konuşun, takıma nasıl katkılar vereceğini konuşun yada ne bileyim anlatmayla bitmeyecek olan yeteneklerini konuşun. Bir sorun olduğunda sorunları konuşuruz

Deniz Tosunoğlu
31.12.2010, 18:40
brezilyada su an saat kac?

Oğuz B.
31.12.2010, 18:41
Eğer bu durumu İstanbul basınından izlersek..

Hemen satalım,şımarmış,sorumsuz,hain vb gibi düşünmemiz gayet doğal..

Ama Şenol Güneş'ten izlersek..

Evet bir sorun var fakat bunlar bizim çocuklarımız gelince konuşacağız,anlamaya çalışacağız ve gerekeni yapacağız..cümelelerinden sonra daha dikkatli yorum yapabileceğimize inanıyorum..

MuratJ
31.12.2010, 19:16
Eğer bu durumu İstanbul basınından izlersek..

Hemen satalım,şımarmış,sorumsuz,hain vb gibi düşünmemiz gayet doğal..

Ama Şenol Güneş'ten izlersek..

Evet bir sorun var fakat bunlar bizim çocuklarımız gelince konuşacağız,anlamaya çalışacağız ve gerekeni yapacağız..cümelelerinden sonra daha dikkatli yorum yapabileceğimize inanıyorum..
çok doğru. katılıyorum. ve ortada bir sorun görmüyorum ben. ben olsam bende gelmezdim yılbaşından önce. 29unda kamp başlangıcı başka yerde yok zaten.

orhan42
31.12.2010, 21:15
çok doğru. katılıyorum. ve ortada bir sorun görmüyorum ben. ben olsam bende gelmezdim yılbaşından önce. 29unda kamp başlangıcı başka yerde yok zaten.
O kadar parayı alıp teknik direktörün talimatına uymamak ne kadar ahlaki?

corleone
31.12.2010, 22:13
şu yaptıkları için gerçekten ciddi bir bahanesi yoksa bir an önce takımdan uzaklaştırılmalı, şampiyonluk pahasına olsa bile, trabzonspor sıradan bir klüp değildir, orada ailesinden arkadaşlarından kopup çalıişmaya gelen diğer oyuncuların günahı ne? hepsi bu takımın sözleşmeli oyuncusu değil mi? bu nasıl bir profesyonellik ??

TylerDurden
01.01.2011, 04:20
valla ortada problem yok diyen renkdaşlar size göre olmayabilir bakalım takımın diğer kalanı aynı sizin gibi mi düşünüyor..ben 29 unda kampa giricem jaja bey gezicek veya x bey y bey..oldu canım oldu..cale zaten yetim o bilmiyor noel nedir diye..olsun olsun biz bişe bilmiyoruz..

Ibrahim Gaygusuz
01.01.2011, 07:06
Gelecektir yilbasinida kutladi ailesiyle en gec pazartesi kampta olur

selcuk
01.01.2011, 08:03

ingilterede o tarihlerde mac oynuyorlar hatta bu sene ya italya yada ispanyadada oyniyacaklar
oyuncular sendikasi mahkemeye gitti ve kayib etti pasalar gibin simdi cikib oyniycaklar
bunun adi profesyonellik

alierhan
01.01.2011, 10:01
kaçana adam gibi ceza verip kapı onune koymazsan 3 ü de kaçar 5 i de. adamlarda haklı. ama diğer kampa katılanlar arya asıl sorun onlarda baş gösterecek. ilk yarı gibi bi TS karnesi beklemesin kimse . bu psikoljiyle çok şey kaybederiz. tek çözüm teo ve jaja yı kapı onune koymaktır. kimse TS den büyük değil!!!!

bingolts
01.01.2011, 10:25
Bizim takım Şampiyon olsun Şampiyonlar liginde direk oynasın gruplarda bunlar varya bunlar acayip değişirler işte gün o gün hocanın günü olacaktır. eşit durumdaysa sen bekle diğeri oynaın demek doğru olacaktır. çok üzüldüm bu sorumsuzluğa ama gelmeyecekleri belliydi. Ben olsam izin veirdim takımı bu hale düşürmezdim 2 ocak tarihine kadar. Jaja konusu tam bir kaos

bingolts
01.01.2011, 10:30
Bu yaşananların tek nedeni Teofilo ama Teofilo dönmedi inşallah hoca sizeforma vermeyerek sizi cezalandırır.

atf61
01.01.2011, 11:13
yaa kardeşim anlıyorum ama biraz daha tölerans....cale tamam avrupalılar tamam...yakın 2 saatte gidiyosun....2 günde gider gelirsin....güney amerikalılara biraz daha koltuk çıkmak lazım...ne olurdu pazartesi toplansan....öfff yaaa yalandan sıkıntı...hepimiz insanız

Mustafa ÖZDEMİR
01.01.2011, 11:20
giden gelmez klübü olduk ya...

Barış Burak
01.01.2011, 11:35
dert etmeyin bu kadar.yani gelmicek diye korkmayın.geleceği kesinde,brezilyalılık yapıyor işte.ikinci yarı bize maç kazandırsın,atsın attırsın da ne yaparsa yapsın

Mustafa Yılmaz.20
01.01.2011, 11:54
dert etmeyin bu kadar.yani gelmicek diye korkmayın.geleceği kesinde,brezilyalılık yapıyor işte.ikinci yarı bize maç kazandırsın,atsın attırsın da ne yaparsa yapsın
Bende geleceğinden eminim ama inşallah Şenol Hocaya tavır yapmaz. Nedense geldiğinde somurtacakmış gibi geliyor bana. Şampiyonluk yolunda çok ihtiyacımız olacak ona. Kilo almamış olarak, mutlu bir şekilde gelir inşallah.

aaahmet61
01.01.2011, 12:21
gelecek diyorsunuzda acaba yönetim bu futbolcularla hala irtibat halindemi merak ediyorum.hiç öyle haber çıkmadı sadece paatya falı dönecek dönmeyecek.

seyduna_efil
01.01.2011, 12:47
adam 3 haftadır tatilde...hey yavrum heyyyyyyy

Sami Kuk
01.01.2011, 13:15
Bir takımda 4 futbolcu birden sorun yaratması anormal degılmı..Birileri bu futbolcuların beynını yıkamıs.Bunun baska acıklaması olamaz..

Cihad Varlı
01.01.2011, 13:17
Bir takımda 4 futbolcu birden sorun yaratması anormal degılmı..Birileri bu futbolcuların beynını yıkamıs.Bunun baska acıklaması olamaz..

Dördününde Güney Amerikalı olması dahada ilginç..

unique
01.01.2011, 13:26
Bundan sonra Güney Amerika pazarından oyuncu mümkün olduğunca alınmamalı, alınacaksa da karakteri iyice araştırılmalı ve böyle durumlar için mümkünse sözleşmelerine caydırıcı maddeler koyulmalı. Ayıp yahu, takım 30 yıl sonra şampiyonluğa gidiyor beyefendiler kafalarına göre takılıyor.

Mustafa Ayazoğlu
01.01.2011, 13:38
28 yıl sonra şampiyon olacak takım, erkenden çekip gitmişsin. Erken dönsen ya ne tarafın eksilir. Bu tarz futbolcuları şıpartıp poh pohlarsak sonuç ortada ! Teofilo ardından Jaja kötü örnek oldu. Taviz verirseniz hepsi kaçar topçu kalmaz takımda !

İngiltere Premier Lig maçları var adamlarda ara felan yok bizimkiler 1 ay tatil derdinde !
Hem iyi para kazan hemde tatili bol yap oh ne ala !

Jaja nın biletini keser Şenol Güneş

Murat'
01.01.2011, 14:04
3 haftadan fazla takımdan ayrı, eğer oralarda kendine falan bakmıyorsa geldiğinde form tutması en az 5-6 haftayı bulur.Yazık oldu gerçekten de onun gibi bir oyuncuya ihtiyacımız var, hele ki Fenerbahçe maçında.Bu sene şampiyonluk kaçarsa Jaja'dan bilirim.

volkan_627
01.01.2011, 14:16
jaja nın bu durumu colman ve alanzinho içinde kötü örnek olmuştur. döndüklerinde şenol hoca yı çok büyük bir karar berkliyor. diğer oyuncuların şevkleri kırılabilir ya da bu kötü örnekten onlarda etkilenebilir. dolayısıyla nasıl bir yol izlenecek çok merak ediyorum. 3 haftadır ortalarda yok. colman ve alanzinho da fizik olarak yeterli olmayacaklardır. bence jaja bu tutumundan dolayı kadro dışı bırakılmalı. en azından bu tarz kötü örneklerin sonunun ne olacağını herkes görmeli...

AYYILDIZ
01.01.2011, 14:25
Yerine iyi bir futbolcu bulunup kendisi kadro disi birakilmali.Yaninda kankasi Alanzinho ile beraber.

mashal61
01.01.2011, 14:37
Kendi ayağımıza sıkmayalım. Verirler para cezası mevzu kapanır. Ama fm'de "notlara ekle" kısmı vardır ya. Onun gibi eklenir notlara. Zamanı gelince tekrar gözden geçirilir. Ama şimdi asıl iş, köprüyü geçene kadar ayıya dayı demek.

ispiroğ61
01.01.2011, 14:43
Ypma be Jaja gözünü seveyim istedğn zmn çeviremeyeceğn maç yok 2 Ocak ta gelecem demşsn yemn edym sevglyi bekler gbi beklym seni kopp gel Jajaaa!!!