PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Basketbol Kombineleri Satışa çıktı + Forma Hediyeli

Burçak
18.09.2014, 14:11
http://trabzonsporbasket.com/HaberResimleri/hbr089dd.jpg

KOMBİNE BİLETLER SATIŞTA
Trabzon’da ikamet eden yönetim kurulu üyelerimiz, bu sabah basın toplantısı düzenlediler.

Trabzon’da bulunan yöneticilerimiz, bu sabah Zorlu Grand Otel’de basın toplantısı düzenlediler. Yönetimimiz adına konuşma yapan Genel Sekreterimiz İbrahim Kul, “Kombine kartlarımızı bugün satışa çıkardık. Hayırlı olsun. Taraftarımızın kombine kartlarımıza büyük ilgi göstereceğine inanıyorum” dedi.

İşte, Genel Sekreterimiz İbrahim Kul’un yapmış olduğu açıklamaların tamamı: “Geçtiğimiz sezon Türkiye 1. Basketbol Ligi’ne yükselen kulübümüzün öncelikli amacı Trabzon’da basketbol kültürünü oluşturmaktı.
Geçtiğimiz sezondan bu yana gerek geçmiş yönetimimiz gerekse de mevcut yönetim kurulumuz, teknik heyetimiz ve idari personelimizin üstün gayretiyle bu yolda çok önemli adımlar attık.

Öncelikle, geldiğimiz bu noktada bizlerden hiçbir zaman maddi ve manevi desteğini esirgemeyen Kulüp Sponsorumuz Medical Park Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Muharrem Usta’ya teşekkürü borç biliriz.
Geçtiğimiz sezon liglerin başlamasına kısa bir süre kala oluşturulan kadro, alınan 13 galibiyetle kulüp tarihimizin galibiyet rekorunu kırıp ligi 9. sırada tamamladığı gibi, yine tarihte ilk kez Avrupa Kupaları’nda mücadele etme hakkı elde etti.

Sadece A takımda değil, altyapıda da çok önemli, başarılar elde ettik. Altyapı Sorumlumuz Milan Kotarac yönetiminde geçtiğimiz sezon tüm alt yapı kategorilerimizde bölge şampiyonluğu yakaladık. Anadolu Şampiyonalarında mücadele ettik. Genç Takımımız, yine Trabzon Basketbol tarihinde bir ilki gerçekleştirip Türkiye Şampiyonası’nda mücadele etti.
Tüm bunlar bizi çok mutlu ettiği gibi, rehavete sevk etmedi. Aksine, yakalanan başarılar çıtayı daha da yukarı taşıyarak bizleri daha da büyük bir sorumluluğun altına itti. Biz Trabzonspor Medical Park Basketbol Kulübü yöneticileri de, mükemmel bir ekip anlayışı çerçevesinde bu yıl daha da büyük başarıların altına imza atmak için kolları sıvadık.
Bu yıl tüm transferlerimizi oldukça erken sayılabilecek bir sürede tamamladık. Teknik heyetimizle koordineli bir şekilde hareket edip, alternatifli bir kadro oluşturduk.

Geçtiğimiz sezon kadromuzda başarılı bir grafik çizen Tutku Açık, Caner Şentürk, Can Korkmaz, Jerome Randle ve Andrija Stipanovic ile yeniden anlaşma sağladık. Ardından yabancı oyuncular olarak İtalya Ligi’nde başarılı bir grafik çizen Hardy, geçtiğimiz sezon Aliağa Petkim’de, forma giydiği süre boyunca mükemmel bir performans ortaya koyan Marshall, Sırbistan Milli takımının yıldızı Velickovic ve İtalya Ligi’nde şampiyon olan Emperio Armani Milano Kulübünün Pivot’u Gani Lawal’ı kadromuza kattık.
Yerli oyuncu olarak ise, Mersin BŞB.’den Nusret Yıldırım, Torku Konya Selçuk Üniversitesi’nden Yunus Akçay, Uşak Sportif’ten Alper Saruhan ve son olarak da Hasan Yiğit Seçkin’i kadromuza dahil ettik.

Geçtiğimiz sezon altyapımızdan A takıma dahil edilen Mustafa Baştürk, bu sezon da kadromuzda yer aldı. Mustafa’nın bu sezon kendisini daha fazla geliştirerek takımımıza daha fazla katkı vereceği inancındayız.

Mücadele edeceğimiz Türkiye Birinci Basketbol Ligi, Spor Toto Türkiye Kupası ve EuroChallenge Cup’ta başarılı olacak bir kadro oluşturduğumuzu düşünüyoruz.
Ancak şunu da çok iyi biliyoruz ki; başarı için tek faktör, oluşturulan kadro değildir. Birlikte hareket eden bir camia, takımın olası başarısında büyük pay sahibidir.
Çok şeyi hedeflediğimiz yeni sezonda en büyük ihtiyacımız taraftarımız olacaktır.

Liglerin başlamasına kısa bir süre kala sezonluk kombine kart satışlarımızı da başlatmış bulunmaktayız.
Kombine kart fiyatlarını 100 TL olarak belirledik. Kombine kart satış merkezlerimiz de, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde yer alan Kulüp Binamız, Meydan tanjant mevkiinde yer alan Hummel Mağazası ve Forum Alışveriş Merkezi’nde yer alan Hummel Mağazası’dır.

Camiamızın, yarıştığı her kulvarda başarıya aday bu güçlü kadromuza destek olarak, satışa çıkardığımız kombine kartlara büyük ilgi göstereceğine dair inancımız tamdır” dedi.

Toplantıda yer alan Şube Direktörümüz Mehmet Alemdağ ise,maç bileti satışlarımız için Passolig ile büyük oranda anlaşma sağladığımızı belirterek, “Önümüzdeki sezon salonumuzda oynayacağımız tüm lig ve Avrupa Kupası maçlarımızın bilet organizasyonları için Passolig ile anlaştık. Ancak bizim bilet satışımız, futbolda uygulanan Passolig kartı gibi değil. Bizim biletlerimiz kağıt bilet olacak. Taraftarımız, internet ortamından ve Passolig satış kanallarından kolay bir şekilde biletlerini elde edebilecek” dedi.

http://trabzonsporbasket.com/Haber/303/KOMBINE-BILETLER-SATISTA

Ilelioglu
18.09.2014, 20:48
100 TL ye hem kombine hem forma. Süper bence.

..

Burçak
18.09.2014, 20:55
Yalnız bu ne ilgi gözlerim yaşardı doğrusu.
Şimdi şu açıklamanın yerine yönetim, maddi imkansızlıklardan dolayı takımımızı geri çekiyoruz vs gibi bir açıklama yapmış olsaydı burası kim bilir kaç sayfa olurdu.
Adam almazlar falan filan işlerinde eleştiride dibine kadar vururuz.
İş icraata gelince ortalık toz duman. sadece Yazık diyorum.
Trabzon Basketbolu hak etmiyor. Bu kadar da açık ve net...

Ufuk
18.09.2014, 21:01
Yalnız bu ne ilgi gözlerim yaşardı doğrusu.
Şimdi şu açıklamanın yerine yönetim, maddi imkansızlıklardan dolayı takımımızı geri çekiyoruz vs gibi bir açıklama yapmış olsaydı burası kim bilir kaç sayfa olurdu.
Adam almazlar falan filan işlerinde eleştiride dibine kadar vururuz.
İş icraata gelince ortalık toz duman. sadece Yazık diyorum.
Trabzon Basketbolu hak etmiyor. Bu kadar da açık ve net...

olin edirneyi eskişehire taşımışlar sanırım bi onlara bakıyorum bi bizim taraftara bakıyorum adamlara acıyorum.:(

Anıl C
18.09.2014, 21:03
Aynen öyle Burçak kardeşim

Murat'
18.09.2014, 21:24
Burçak abi olayı güzel özetlemişsin, Ankara'da yaşamama rağmen ben en kısa zaman destek olsun diye bir tane edineceğim.

UğurB
19.09.2014, 00:21
Kombine Kart ve forma almak istiyorum, yurt dışında olduğum için sizlerden yardım isteyeceğim...

Oğuz ZEYTİN
19.09.2014, 00:39
Ligdeki diğer takımların sezonluk bilet fiyatlarını yazayım:

Pınar KSK

Normal Tribün: 300 TL

T Tribün Vip Kart :800 TL

Kırmızı Vip Kart :1000 TL

Yeşil Vip Kart :1100 TL

Gold Vip Kart :1250 TL

Platin Vip Kart :1500 TL

Royal Halı Gaziantep

Platinum 750

Gold 400

Saha içi 250

Royal Tribün 75 TL

Konyaspor Basket

VIP Tribün için 1000 TL

Sivil kombineler 75 TL

Öğrenciler 50 TL

Uşak Sportif

A tribünü 750 TL

B tribünü 1000 TL

Anadolu Efes

75 TL

175 TL

285 TL

515 TL

685 TL

1150 TL

1715 TL

2250 TL (Tükendi)

Fb Ülker

225 TL

300 TL

480 TL

790 TL

1420 TL

3000 TL

6000 TL

9500 TL

Gs Liv Hosp.

Yetişkin: 300 TL

Öğrenci: 200 TL

Bjk IF

500 TL (Tükendi)

200 TL

Öğrenci: 150 TL

Banvit

(Fiyat açıklanmadı)

Forma hediyesini de ekleyince ligin en ucuz sezonluk bileti satıyoruz.

Hazırlık sürecinde bazı aksaklıklar yaşasak da kaliteli oyunculardan oluşan bir kadromuz var. Bugün Ataşehir'de Efes'le oynanan hazırlık maçındaydım. Alley-oopları sayamadım :)

Üstüne bir de EuroChallenge var. İlk turu geçeceğimize (kaza olmazsa) eminiz. Yani 15 lig maçına 6 tane de Avrupa Kupası maçı ilave edin. 21 maç + Forma = 100 TL.

Özellikle üniversiteli kardeşlerim için müthiş bir sosyal aktivite.

Genç evli çiftler için stres atma aracı :)

Ciddiyim...

Geçen sene ligin en skorer ikinci oyuncusu Sean Marshall,

İtalya ligi şampiyonu EA7 Milano'nun pivotu Gani Lawal,

Eski Real Madrid ve Sırbistan milli takımından Novica Velickovic,

Bosna - Hersek milli takımından A. Stipanovic,

Asistlerin efendisi Tutku Açık,

Genç kuşağın en yetenekli oyuncularından Can Korkmaz ve diğerleri...

Yarın saat 16:00'da Edirne (Eskişehir) Basket ile Acıbadem Üniversitesi'nde hazırlık maçımız var, ücretsiz, gel seyret...

asist61
19.09.2014, 01:11
trabzonda basketbola olan ilği tarşılmayacak derecede az takım trabzonda dahi boş tirübünlere maç oynuyor trabzonda 100 lira verip kombine alamayacak kimse yok üstelik stüne bide forma inşallah bu kampanya tutar ve sayesinde biraz da olsa basketbool takımımız hak ettiği tirübün desteğini görmüş olur.

Yiğit Gayretli
19.09.2014, 08:05
Harika bir fırsat. "Keşke Trabzon'da olsaydım." dedirten türden...

Ahmet ÇOLAK
19.09.2014, 11:06
kpssye hazırlanacam bu sene hafta sonlarını baskete ayıracam. kampanya fiyat çok iyi olmuş.

Oğuz ZEYTİN
19.09.2014, 11:33
Passolig engeline takılmamak için kombine zamanı!

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri

Forum Alışveriş Merkezi - HUMMEL Mağazası

Tanjant - HUMMEL Mağazası

Murat'
19.09.2014, 11:54
Kardeşim Tanjant'taki Hummel'a gitmiş sormuş.

Kombine olayı tamam doğru, yalnız adamların formalardan falan haberi yok, bizim elimizde forma yok, olsa da böyle bir şeyden haberimiz yok demişler.

Acaba kombineleri alanlara formalar bilahare mi verilecek?

Oğuz ZEYTİN
19.09.2014, 12:01
Kardeşim Tanjant'taki Hummel'a gitmiş sormuş.

Kombine olayı tamam doğru, yalnız adamların formalardan falan haberi yok, bizim elimizde forma yok, olsa da böyle bir şeyden haberimiz yok demişler.

Acaba kombineleri alanlara formalar bilahare mi verilecek?

Murat, inşallah formalar 2XL - 3XL olmaz :)

Murat'
19.09.2014, 12:09
Murat, inşallah formalar 2XL - 3XL olmaz :)

Oğuz önce formaları görelim de sonra bedenini düşünürüz. :)

Bu arada dün Passolig olayından hiç bahsedilmedi, anlaşma nedir, nasıldır.

Düzeltme açıklamanın en altını okumamışım. :)

Oğuz ZEYTİN
19.09.2014, 12:24
Oğuz önce formaları görelim de sonra bedenini düşünürüz. :)

Bu arada dün Passolig olayından hiç bahsedilmedi, anlaşma nedir, nasıldır.

İlk senemizdeki And 1 formalarda beden sıkıntısı olmuştu. Eğer HUMMEL, Uşak'a gönderdiği formalar gibi hazırlarsa bize sorun olmaz:

http://www.iha.com.tr/haber-usak-sportif-taraftar-urunleri-satisa-cikti-spor-314625/

HUMMEL, Caja Laboral'e de forma tedarik ediyor.

http://www.tiendabaskoniaalavesdenda.com/es/

Uşak'ın formasıyla Caja Laboral'inki benziyor.

http://www.zonadostres.com/laboral-kutxa-luce-nuevas-equipaciones/

http://www.kirolmania.net/2013/04/la-marca-deportiva-hummel-firma-con-el-baskonia-hasta-el-2017/

Eski Unicaja forması http://www.ebay.com.au/itm/NWT-Hummel-Basketball-Jersey-Unicaja-Malaga-Team-ACB-EUROLEAGUE-SIZE-XL-/231049290962

UğurB
19.09.2014, 13:16
Oguz ben dun paylasilan fotograflardaki beyaz formayi begendim. Bir tarafi bordo, diger tarafi maviydi.
Sen yakindan gordugun icin fikrini sormak isterim?
Bir de Anadolu Efes sanki idman formalari ile oynuyor gibi geldi.
Yaz Liginde NBA takimlarinin giydikleri gibi...

Oğuz ZEYTİN
19.09.2014, 13:57
Oguz ben dun paylasilan fotograflardaki beyaz formayi begendim. Bir tarafi bordo, diger tarafi maviydi.
Sen yakindan gordugun icin fikrini sormak isterim?
Bir de Anadolu Efes sanki idman formalari ile oynuyor gibi geldi.
Yaz Liginde NBA takimlarinin giydikleri gibi...

Abi, Hummel'la anlaştığımız ilk sene (2011-12) düz mavi ve düz bordo formalar vardı:

http://www.trabzonbasket.com/FileUpload/ks32864/File/trabzonspor_kaan_uner_erdemir.jpg

http://www.trabzonbasket.com/FileUpload/ks32864/HaberResim/229397.jpg

Bir de çubuklu formanın altına mavi şort giyiyorduk:

http://www.trabzonbasket.com/FileUpload/ks32864/HaberResim/302879.jpg

2012-13'te İkinci Lig'de de yanlış hatırlamıyorsam aynı formaları giydik.

Geçen sene (2013-14) iç sahada açık ton (sizin söylediğiniz beyaz) formları giyiyorduk.

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSjnKi-Z3nmmFVa6VH_NI7iyiJm6tlBhHqCcV8VRq9k41jidLfVFA

Diğer formamız da bordo şortlu çubukluydu:

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQttzBCwWQHlXyx2eIbDESaMU_ZjrpYF 608BOQDdAAuSQKjmBoyKQ

Yani dünkü formalar, geçen seneden kalanlardı abi.

*

Efes bu sene And 1'la anlaştı. Dün giydikleri idman atletleriydi.

hami08
19.09.2014, 14:10
Kombine'yi aldım, forma konusunda Murat Abi'nin dediği gibi,Hummel personelinin formadan haberi yok.

Oğuz ZEYTİN
19.09.2014, 14:16
Kombine'yi aldım, forma konusunda Murat Abi'nin dediği gibi,Hummel personelinin formadan haberi yok.

Başkan maça gelirse bugün bunu soracağım Hami.

hami08
19.09.2014, 14:18
Başkan maça gelirse bugün bunu soracağım Hami.
Valla çok makbule geçer abi :)

Murat'
19.09.2014, 15:23

Belki formaları daha sonra verieler Hami.

Sefa
19.09.2014, 15:31
Haberde zaten formaya dair bir bilgi yok ki.. Forma hediye konusu nereden çıktı ?

hami08
19.09.2014, 15:34
Belki formaları daha sonra verieler Hami.
Bundan bir hafta önceydi galiba,kombinesi olanları fırtınaya yerleştirecekler gibilerinden birşey yazıyordu Trabzonbasket'te abi. Bugün bütün deste kombinelerin Fırtına'dan olduğunu görünce öyle olacağını düşündüm bende. Belkide ilk maç verecekler bütün kombinelilere.İnşallah Oğuz Abi sorabilir bugün başkana ya da yöneticilerden birine abi.

Kaan
20.09.2014, 02:02
Ulan şu takım maçlarını Ankara'da oynayacak da 100 TL'ye kombine ve forma almayacağım... Ah ah...

Veysel
20.09.2014, 09:01
Arkadaş kombine alacan yine erken giden güzel yere oturacak dövmeye kalsa oooo holigan oluyoruz

Adem Erdoğan
20.09.2014, 09:54
Bizim basket formaları TSClub'larda bulunuyor mu?

recdodo
20.09.2014, 12:40
Meydan da Hummel mağazası nerede?

Hakan
20.09.2014, 14:01
Bi zahmet satılır artık.Ben iki tane Efes maçı için veriyorum bu parayı

Veysel
20.09.2014, 14:16
Meydan da Hummel mağazası nerede?
Meydan da yok galiba cudibeyin karşısında olan en yakını

Oğuz ZEYTİN
20.09.2014, 16:15
M. Alemdag'la gorustum. Bu yila ozel formalar uretiliyor. Avrupa icin de ayri forma olacak.

Kombine alana forma olayi dogru. Kombine alanlarin formasi işk macta kendilerine teslim edilecek.

Ayrica forma satisi ekim ayindan itibaren Hummel magazalarinda yapilacak.

-

Kombine alanlarin yeri orta bolumde olmali. Nasil ki Abdi İpekci'de kombineli bolume guvenlik gorevlileri baskasini sokmuyor, Hayri Gurde de aynisi yapilmali.

Kulubun yedinci senesi, yapilan en guzel proje.

recdodo
20.09.2014, 17:51
Meydan da yok galiba cudibeyin karşısında olan en yakını

Meydan diye yazıyor yazıda ondan sorduydum...

M. Alemdag'la gorustum. Bu yila ozel formalar uretiliyor. Avrupa icin de ayri forma olacak.

Kombine alana forma olayi dogru. Kombine alanlarin formasi işk macta kendilerine teslim edilecek.

Ayrica forma satisi ekim ayindan itibaren Hummel magazalarinda yapilacak.

-

Kombine alanlarin yeri orta bolumde olmali. Nasil ki Abdi İpekci'de kombineli bolume guvenlik gorevlileri baskasini sokmuyor, Hayri Gurde de aynisi yapilmali.

Kulubun yedinci senesi, yapilan en guzel proje.

Hummel mağazasına gittim sadece fırtına tribünü var, karşıda protokolun yanında yer alan bordo mavi tribün için satış yok.Twitten sordum ama cevap alamadım.. Ben bir taraftar olarak o taraftan istiyorum. Ki geçen sene gittiğim bütün maçları o taraftan izledim...Maçtan sonra yanımda götürdüğüm kuzenleri bizim çocuklar ile tokalaştırıyordum rahat rahat..

Murat'
20.09.2014, 18:07

Hummel mağazasına gittim sadece fırtına tribünü var, karşıda protokolun yanında yer alan bordo mavi tribün için satış yok.Twitten sordum ama cevap alamadım.. Ben bir taraftar olarak o taraftan istiyorum. Ki geçen sene gittiğim bütün maçları o taraftan izledim...Maçtan sonra yanımda götürdüğüm kuzenleri bizim çocuklar ile tokalaştırıyordum rahat rahat..

Siz kombineyi alın istediğiniz yerde oturursunuz, keşke kalabalık olsa da oturacak yer olmasa. :)

Kombine işinde daha aktif olmak lazım, şehrin haberdar olması lazım.

100 lira kombine+forma cidden para değil.

OĞUZHAN061
20.09.2014, 19:14
Keşke Trabzon'da olsak da gidebilsek.Basketbol futbolun aksine daha izlenilebilir daha heyecanlı.Futbol haricinde başka spor dalı ile ilgilenmeyen bir şehir var.Tanıtımı daha iyi yapabilirdi kulüp.Seyircileri salona çekebilmek için.Bence insanların gözünü spor salonun bulunduğu yer korkutuyor sanırım.Biraz şehrin dışında diye hatırlıyorum.

hami08
20.09.2014, 20:42
Şunu çözemedim Oğuz Abi;kombine alanlara özel bir yerin ayrılması olayı senin arzun isteğin mi,yoksa Mehmet Alemdağ"böyle bir uygulamaya gideceğiz"mi dedi?

Oğuz ZEYTİN
21.09.2014, 10:27

Haklisin ama amaclari seyircinin salonda dagilmamasi. Cunku salon buyuk.

Siz kombineyi alın istediğiniz yerde oturursunuz, keşke kalabalık olsa da oturacak yer olmasa. :)

Kombine işinde daha aktif olmak lazım, şehrin haberdar olması lazım.

100 lira kombine+forma cidden para değil.

Orasi oyle ama passolig ve Fiba buna izin verir mi Murat?

Şunu çözemedim Oğuz Abi;kombine alanlara özel bir yerin ayrılması olayı senin arzun isteğin mi,yoksa Mehmet Alemdağ"böyle bir uygulamaya gideceğiz"mi dedi?

Benim fikrim. Firtina orta bolume sadece kombinesi olanlari alacaksin. Cunku bench arkasi veya saha ici gibi ozel alanlarimiz yok. Salonun en iyi yeri de orasi. Kombine alana pozitif ayrimcilik uygulanmali.

Su da var: İlk sene kombine alanlaa buyuk ayip edilmisti. Herkes salona biletsiz giriyordu.

Murat'
26.09.2014, 17:46
http://i.imgur.com/g0NWpN2.jpg

Koca sezonda belki de yalnızca bir iki kere maça gidebileceğim, buna rağmen her sezon olduğu gibi kombinemizi aldık. :)

Bütün Trabzonsporlulardan aynı duyarlılığı bekliyoruz.

Hakan
26.09.2014, 17:56

Koca sezonda belki de yalnızca bir iki kere maça gidebileceğim, buna rağmen her sezon olduğu gibi kombinemizi aldık. :)

Bütün Trabzonsporlulardan aynı duyarlılığı bekliyoruz.

Ya 100 lira :) Hepsi satılmazsa büyük ayıp olur

Hamdi Karamahmutoğlu
26.09.2014, 20:11
İnanılmaz bir fırsatü Trabzon'da yaşıyor olsaydım tüm maçlara gitmeye çalışırdım.
Ortalamanın üzerinde bir takım kurduk, ilk kez avrupa kupalarında mücadele edeceğiz.
Bence bu takım desteği hak ediyor.

Murat'
30.09.2014, 17:24
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/10301116_719837314755833_8488524661753102098_n.jpg ?oh=90a4262ea4826a7467965c266d521602&oe=54C44ED5&__gda__=1422807388_735646182bfe3bac3c264dc0cb1071a 9

Yeni çubuklu formamız sızmış, bence çok güzel, keşke 2 bin kombine falan satabilseydik, bu ilgisizlik neden cidden hiç anlamıyorum, koskoca şehirde 2 bin kili kombine almıyor, cidden çok yazık. Ben senede bir iki maça gidebilecek olmama rağmen bileti aldım her sezonj yaptığım gibi.

Murat'
30.09.2014, 17:43
İşte yeni formalarımız

http://i.imgur.com/GTlhY0H.jpg

Oğuz ZEYTİN
30.09.2014, 20:11
İşte yeni formalarımız

http://i.imgur.com/GTlhY0H.jpg

Hayırlı olsun, hoşuma gitti.

Beyazı Hayri gür'de kullanacağız.

Çubuklu olan formanın modeli Caja Laboral de kullanıyor.

Avrupa için özel forma dedikleri mavi galiba...

Murat'
30.09.2014, 20:20
Mavi forma açık renk kategorisinde değerlendirileblir, o yüzden onu da iç saha maçlarında kullanabiliriz.

Oğuz ZEYTİN
30.09.2014, 20:23
Mavi forma açık renk kategorisinde değerlendirileblir, o yüzden onu da iç saha maçlarında kullanabiliriz.

Banvit-Gs serisindeki gibi karışmasın da :D

*

http://www.3puan.com/images/uploads/basket/forma-1.jpg

Murat'
30.09.2014, 20:55
Banvit-Gs serisindeki gibi karışmasın da :D

*

http://www.3puan.com/images/uploads/basket/forma-1.jpg

Geçen sene iki maçta böyle bir sıkıntı yaşanmıştı, yalnız yanlış hatırlamıyorsam ilk sıkıntı Bandırma'daki maçta yaşanmıştı. Normalde kuralda ev sahibi takım açık renk, deplasman takımı da koyu renk forma giyer der. Deplasman takımları deplasmana gelirken genelde tek set forma ile geliyorlar, muhtemelen Galatasaray da öyle yapmıştır. Ama nedense Banvit bir inat edip maça turuncu forma ile çıkmıştı. Şaşırtıcı olan ise hakemlerin bu konu hakkında bir şey yapmamıştı.

Ahmet ÇOLAK
01.10.2014, 16:23
forum hummalda formaları gördüm yakından daha hoşlar. kredi kartıyla alınamadığı için biraz erteledim. kısa zamanda bende alacağım. futbolda kombineye passokart yüzünden ara verdim bu yıl.. avrupa maçları saracak. şampiyonluk görmek ümidiyle :)

Oğuz ZEYTİN
01.10.2014, 16:24
forum hummalda formaları gördüm yakından daha hoşlar. kredi kartıyla alınamadığı için biraz erteledim. kısa zamanda bende alacağım. futbolda kombineye passokart yüzünden ara verdim bu yıl.. avrupa maçları saracak. şampiyonluk görmek ümidiyle :)

Fiyatları neymiş Ahmet?

Üç model de satılıyor mu?

Mehmet Dinç
01.10.2014, 20:35

Şu anda kombine bilet alanlara forma verilmeye başlanmiş mı acaba?

Sefa
01.10.2014, 20:43
Formanın logo uygulaması kötü olmuş..

Murat'
01.10.2014, 20:45

Fiyat ve bedenler konusunda bir bilgi var mı?

sakoglu61
01.10.2014, 21:18
İstanbul'da satış olursa kesin alırım.

Oğuz ZEYTİN
02.10.2014, 17:08
Satışı geliştirmek için çarşıdaki ve Avni Aker'deki Ts Club'lar neden kullanılmıyor? Ayrı dernek olmak bunu gerektiriyor herhalde...

Murat'
02.10.2014, 18:14
Bedenler konusunda bilgi verebilecek bir arkadaş yok mudur, insani bedenlerde forma var mı?

Eğer varsa hemen kapacağım iki tane.

Sacit
04.10.2014, 15:28
Uzun yıllar sonra basketbol formalarımız satışa çıkarıldı.
Formaları yerinde inceledim, üçü de çok şık yapılmış..

Kombine kart ve forma hediyesi çok şahane olmuş, beklemiyordum..
Bu fırsatı değerlendirelim ve basketbol kulübümüze destek olalım

Murat'
04.10.2014, 17:32
Beyler bedenler konusunda bilgi verecek birisi yok mudur, bir tane aldığım kombine ile gelecek, diğer ikisini mağazadan satın alacağım. M ve L bedenleri var mı?

Oğuz ZEYTİN
04.10.2014, 17:36
Beyler bedenler konusunda bilgi verecek birisi yok mudur, bir tane aldığım kombine ile gelecek, diğer ikisini mağazadan satın alacağım. M ve L bedenleri var mı?

Akşam Hummel'a uğrayacağım Murat, paylaşırım.

Oğuz ZEYTİN
05.10.2014, 18:51
Bedenler; EU - USA - ASIA seklinde cesitleniyor. En onemlisi insani...

Ben M ve L denedim. Sweat uzerine giyecegimden L'de karar kildim (185 cm, 61 kg).

Bordo-Mavi formada L beden tukenmis, sonraki partide gelecekmis.

Fiyati 70 TL, kombine + forma 100 TL.

Kredi karti gecerli degil.

Murat'
05.10.2014, 19:09
Bedenler; EU - USA - ASIA seklinde cesitleniyor. En onemlisi insani...

Ben M ve L denedim. Sweat uzerine giyecegimden L'de karar kildim (185 cm, 61 kg).

Bordo-Mavi formada L beden tukenmis, sonraki partide gelecekmis.

Fiyati 70 TL, kombine + forma 100 TL.

Kredi karti gecerli degil.

İnsani :D ölçülerin olması güzel, para direkt olarak kulübe mi gidiyor acaba, o yüzden mi yalnızca nakit geçerli.

Oğuz ZEYTİN
05.10.2014, 20:39
Bu arada, kombineyi aldiginizda formanizi hemen alabiliyorsunuz.

Uc modelden (beyaz, bordo-mavi, mavi) istediginizi secebiliyorsunuz.

*

@Murat

Stok ve faturayla alakali galiba. Kulup adina satis yapiliyor, magazanin kendi sisteminden farkli.

Sen hangi siradan aldin Murat kombineyi? Ilk iki sira satilmiyor, K ve L'ydi galiba.

Murat'
05.10.2014, 20:42

Kombinem burda, ben kombineyi aldığımda forma vermemişlerdi, acaba şu anda kardeşimi mağazaya göndersem kombinenin faturasıyla formayı alabilir mi?

Kombine ve forma satışları ne alemde acaba, inşallah tatmin edici düzeydedir.

Oğuz ZEYTİN
05.10.2014, 21:00

Kombinem burda, ben kombineyi aldığımda forma vermemişlerdi, acaba şu anda kardeşimi mağazaya göndersem kombinenin faturasıyla formayı alabilir mi?

Kombine ve forma satışları ne alemde acaba, inşallah tatmin edici düzeydedir.

Magazadaki satis gorevlileriyle sohbet ettim, net sayi veremediler fakat hem forma hem de kombinelere beklenenden cok ilgi oldugunu soylediler.

Formani da ciktigimda ogrenirim Murat.

sakoglu61
06.10.2014, 00:27
İstanbulda satışı olursa çok iyi olur. 2 forma hediye geldi ikisi de büyük beden bi tane almak şart oldu artık.

Murat'
06.10.2014, 22:35
http://i.imgur.com/2kqsLQnl.jpg

http://i.imgur.com/m3BOjDAl.jpg

hami08
07.10.2014, 16:20
http://i.imgur.com/2kqsLQnl.jpg

http://i.imgur.com/m3BOjDAl.jpg
Bende kombineyi senin gibi forma cikmadan önce aldım abi,makbuzu götürdüğünde mi veriyorlar formayı, birde Tanjant'tan mı yoksa Forum'dan mı aldın abi?

Mehmet Dinç
07.10.2014, 16:57
Bende kombineyi senin gibi forma cikmadan önce aldım abi,makbuzu götürdüğünde mi veriyorlar formayı, birde Tanjant'tan mı yoksa Forum'dan mı aldın abi?

Makbuzla birlikte aldığın magazaya git veriyorlar..ben tanjanttan aldım yalnız L beden kalmamıştı

hami08
07.10.2014, 17:10
Makbuzla birlikte aldığın magazaya git veriyorlar..ben tanjanttan aldım yalnız L beden kalmamıştı
Eyvallah abi,uzun kollu giysilerin üstüne giyileceği için XL uygun olur diye düşünüyorum.

Oğuz ZEYTİN
08.10.2014, 13:59
Eyvallah abi,uzun kollu giysilerin üstüne giyileceği için XL uygun olur diye düşünüyorum.

Hami, senin biletin hangi sırada?

Kombine alanlar, koltuk numaralarını (sakınca yoksa) yazarsa, yeni alıp salonda tanışmak isteyenler de yakın yerlerden tercih ederler.

*

Bu arada, şehir dışında yaşadığım için biletimi maçlara gidebilecek, sporu seven, Trabzonspor basketbolu daha önce seyredememiş fakat takıma destek olmak isteyen, Trabzon'a okumaya gelmiş KTÜ veya Avrasya Üniversitesi öğrenci kardeşime bırakabilirim.

İlgilenenler lütfen özel mesaj atsın. Konya maçında Hayri Gür'de olacağım, orada veya öncesinde tanışabiliriz.

hami08
08.10.2014, 14:21
Fırtına L31 abi

Oğuz ZEYTİN
08.10.2014, 14:53
Satışı geliştirmek için çarşıdaki ve Avni Aker'deki Ts Club'lar neden kullanılmıyor? Ayrı dernek olmak bunu gerektiriyor herhalde...

Torku Konyaspor Basket maçının biletleri H. Avni Aker'deki gişelerden satılacakmış. Kombineleri de Ts Club'lardan satsalardı ya...

OĞUZHAN061
08.10.2014, 14:53
Trabzon'da ki arkadaşlar,abiler,ablalar bu fırsatı kaçırmasın.

Oğuz ZEYTİN
09.10.2014, 18:52
K.Maraş Caddesi Zorlu Grand Otel önünde de bilet satış masası kurulmuş. Fakat hiç ilgi yok.

Sacit
09.10.2014, 19:02
Kombine kart ve formamızı aldım.
Heyecan başlasın!

Oğuz ZEYTİN
10.10.2014, 18:54
Zorlu Otel'in önündeki standdan kombine alanlara, formanın nasıl verileceği muamma.

Bileti alıyorsunuz, doğal olarak formanızı talep ediyorsunuz, fakat ortada forma yok.

Bilet satış masasında görevli kızcağız iyi niyetli. Kendisine konu ile ilgili bilgi verilmemiş.Ardından bir telefon trafiği başlıyor. Birkaç kişi aranıyor, "sizi ararız" çözümsüzlüğüyle yüzünüze bakıyorlar.

Ufacık bir merkezde bilet ve forma işini organize edemeyenlerden beklentimizi büyütmeye gerek yok.

piskopatrizeli
11.10.2014, 22:06
Taraftar daha futbolla olan sorununu çözemedi , kim takar basketi.