PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul Başakşehir F.K. 1 - 1 Trabzonspor | STSL 3. Hafta | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12

Hüseyin Başoğlu
22.09.2014, 21:20
Viscanin sirti topa dönük ve kendi takim arkadasi bir metreden eline carptiriyor. Viscanin topa dogru hic bir hamlesi yok. topu görmüyor bile, burda el vermek fazla agir oldu.

bence ondan önceki pozisyon penaltı zaten. El durumunu yorumlamam bile. Kaldıki ne bok yemeye elleri açıyorsun ??? Visca defansif bir oyuncu olmadığı için bilgisizliğine geldi. Yoksa o noktada hiçbir defansif oyuncu kollarını açık tutmaz.

hyasin61
22.09.2014, 21:21
Ozer cabuk ıyılessın

inadina61_08
Ben böyle hakemin diye başlayıp uzun bir soluk alıyorum, soluklandığım kısımdaki boşluğu uygun "kelimelerle" siz doldurun ben devam ederim. gol öncesi faul ondan öncesi biz izlerken bu adam bize gol yedirir her türlü diyordum. bir cümle vahid hocaya, orta saha oyunu iyi okuyamıyor neden soner, yusuf gibi adamları denemezsin, zaten ilk 5 haftadan umudu kestik biz bari dene be hocam.

ozzy!
Orta saha yoksa istediğin kadar iyi yakım kur bir işe yaramıyor bugün bunu gördük. Özer acilen gelir inşallah.

serdaracıl
Avrupa maçındaki yorgunluk takımı etkiledi

Hamza Milet
Bu nasil bir yorum?

winner
Yediğimiz golde Fatih Atik'in biçilmesine faul çalmadı, dönen top gol oldu orada aklı kaldı ve maçtan koptu.

Emrullah
Penaltı değil diyenler neye göre penaltı değil diyorlar? Öyle ele çarpma olur mu? Penaltı değil diyen biri izah ederse sevinirim. Belki ben yanlış düşünüyorum.

Kazım Bostan
Selçuk Dereli: "Trabzonspor lehine verilen penaltı %100 doğru. Aksini söyleyenler futbol oyun kuralları kitabını okusun."

Fatih Çelik
22.09.2014, 21:22
Medjani'nin her topu şişirmesinin en önemli nedeni Sahada yok olan Mehmet ve Constant idi.
Futbolcunun kısıtlı yeteneklerinin yanında bunu da görmek gerekir. Yani Medjani ile başarı imkansız değil . Onunla bile başarı gelebilir. Fakat Mehmet devreye girmeden Constant hazır olmadan gerçekleşmeyecek. Asıl kritik konu tüm pozisyonlarda alternatifi olan takımın orta alanda derinliği yok . İşte bu gün yaşadığımız sıkıntı ne hocanın ne bireysel performansların konusu , konu orta alanın yumuşak karnımız olması.

İşte takımda Amiral rolü Medjani'ye kaldığında takım çabuk çözülüyor. Burda asıl önemli olan 3 orta sahanın da top yapabilmesi. Çünkü Constant ve Ekici her zaman üst düzey form seviyesinde olmayabilir. Eğer bu uyumsuzluk devam ederse forma girmeleri zorlaşır hem de o süreçte bir çok kayba uğrarız.

şenol.08.borçkalı
Penaltı değil diyenler başka maçımı izledi ??? Adam o Sırada EL KALDIRIYOR GÖRMÜYORMUSUNUZ ??

hyasin61
O golden once bız ataktayken Fatıh'e yapılan hareket faulmuydu ?

Mustafa Ayazoğlu
3 Mac yaptık 3 beraberlik almadık .. Aslında 2 yenilgi 1 galibiyet aldık.Yani lige kötü başladık..

galatasaray

2011-2012 sezonuna belediye mağlubiyeti ile başladı şampiyon oldu

fener geçen yıl ilk maçında konyaspor'a 3-2 yenildi

Hamza Milet
22.09.2014, 21:23
Penalti penalti degil diyenler, tmm haklisiniz ama yedigimiz golden önce yapilan faulude unutmayin.
Hakem orda yaptigi hatalari dengelemis oldu, bukadar basit.

calavera
Penaltı penaltı değil arkadaşlar...

Kural diyorki, topu engelleyebilecek sekilde elleri açıksa, çarpma olsa bile penaltı diyor...

Adım topu engellemekle filan alakası yok, penaltı değil diye itiraz ediyor, topa vura kendi takım arkadaşı, o çarpma takımının alehine...

Ben hakem olsam buna penaltı çalmazdım

cakalkerem
Biz 3 hafta sonra bu ligde herkesi yeneriz

Hakan
Ayrıca takımın en iyisi zekiydi.Medjani en az 50 top kaybı yaptı.Waris zaten berbat ötesi,bi tarafı kalkmış

Ali YİĞİT
Medjani sadece ayagina top geldiginde kaptirmak veya geri pas vermek icin mi var. Bosuna yabanci kontenjani dolduruyor. Ahh bourceanu ahh.

dağlıca61
22.09.2014, 21:24
Bu zamana kadar ki oyuncu değişiklerini isabetli bulduğum Vahit hoca bu maçtaki ilk 11 tercihinde ve oyuncu değişikliklerinde başarısız buldum

Tayfun Aydın
Bu takımın ideal 11 i

-----------Onur----------
Bossingwa---------Belkalem--------M.Yumlu------M.Nizam
Sefa-------Özer--------Constant--------Salih--------Waris
---------------CARDOZO--------

Bu takım ligi sallar çok rahat

mkesen1982
10 sene öncede vahid aynı kafadaydı.vahid gittiği gün kurtulduk bu adamdan dediydik.bugün burda umutsuz konuşanlar bu günkü kadroyu gördükten sonra o günleri hatırlayıp içi kararanlar malesef.vahidin kafasıyla Trabzonsporun başarılı olmasına imkan yok.hakem iyi olsaydı ne olcaktı.şişirmelerden başka kaç kere rakip ceza sahasına yaklaşabildik.

brnclhn
ben takimda isik görüyorum

daha bosingwa, Mustafa, Özer, formda bir cardozo olacak

devre arasi birde süper bir merkez oortasaha gelir, takimda birbirine alisirsa cok iyi oluruz

o hirsi ve azmi gördüm bugün. yenilgiye hatta beraberlige tahammülü yok bu takimin!!

iyi hoş da devre arasında puan farkı 15 olursa ne faydası olacak bu uyumlu kadronun??

Onur Akyüz
Medjani bu takımın kilidiyse Henrique bu takımın efsane golcüsüdür. Farklı görüncem diye şöyle söylemlere girmeye gerek yok gerçek ortada Medjani iyi bir stoper asla ön libero olamaz.

Farklı mı olmaya çalışıyorum?

Maç izlerken yüzün dönük olsun tv'ye neticen değil. Hocanın taktiğinde stoperlerin önünde 1 adam var tamam mı? O adam defansı 3'lüyor, topu alıp dağıtıyor, bekleri ileri çıkarıyor vs tamam?

Medjani iyidir kötüdür o başka mevzu diyorum taktikte en önemli adam diyorum. Medjani olmaz Avraam olur, Ferhat olur, Bosi olur x olur y olur.

Tamam?

zafercalikoglu
22.09.2014, 21:25
Paşayı yener durumu toparlarız sıkmayın canınızı bu ligde şu ANda ligde bu takım götürür Dediğiniz takım varmı Yok fener nasıl oynuyo belli gs yi hiç sorma biraz BJK eh işte

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Muhammed Ayaz
arkadaşlar neyi tartışıyorsunuz allah aşkına ilahi adalet tecelli etti ve biz o penaltıyı attık .
Maç boyunca yerden kalkmayan ve şerefsiz onursuz bir hakeme karşı mücadele ettik !

calavera
sen ne saçmalıyorsun arkadaş ibbnin golünden önceki faul olmasa belki 3-0 alacaktık oldu mu bu mantık

o ayrı. haklısın. Hakem bizi kasten ince ince doğradı. Ama ben sadece o pozisyon özelindeki görüşümü yazdım. Yoksa penaltı çalması tabiki hoşuma gitti.

Ayrıca son saniyedeki pozisyonda faul filan yok, tertemiz gol belkalemin golu

Varlıbaş61
İshak neden oynamıyor acaba ?

zafercalikoglu
Bursaspor şampiyon yen BJK yi

Yiğit Gayretli
Adamın eli alçak bulutlara değiyor neredeyse, hala penaltı değil diyen var. Mesafe de 2 metre nerdeyse...

Şu pozisyona penaltı değil diyen insan futbolun kurallarından bihaberdir.

Ayrıca son dakika verilmeyen gole girmiyorum bile... Hakem için söyleyecek çok söz var, yeri burası değil.

ismail-dede
22.09.2014, 21:26
Yapma abi son 2 yılın en hırslı takımı sahadaydı malubiyete tahammulleri yok hepsi hırslı son dakika daki pozisyon bunu ıspatı

İlk yarı aynı tahammülsüzlüğü gösterip direnç gösterselerdi sonuç böyle olmazdı
İkinci yarının başında yenen gol hem hocada hemde takımda şok etkisi yaptı tedbiri baştan almalıydı

serdaracıl
Abdullah Avcı'yı yenemedikya ona üzülüyorum

nakzo
Bastan beri söylüyorum bu takım şampiyon olaaaaamaZz bu takımın alacağı en iyi derece 4. culuk 3 mac 3 beraberlik 25 milyon € para harca ortada ne var koca bir hic birisi de Parisle kıyaslamıs ne alaka hemserim.Hic bir ümidim yok tam bir hayal kırıklığı icerisindeyim hani ligdeki dereceyi bir kenara bıraktım bu kadar harcanan paranın geri dönüşü görünen o ki olmayacak .batarsak tam batarız.

Uğur Kalyoncu
Medjani stoper oynarsa bilmem ama orta sahada oynayacak Medjani ile Belkalem Papadopulos değil Trabzonsporun 1461 in topçusu dahil olamazlar.

chener
Sahaya atlayan taraftarin sirtindaki forma hangi sezonundu acaba.

The Ciks
devre arasına dek ekıcı ozer...takıma katkı yapmalı...

constant medjanı kadar yapsalar yeterlı...

-------

hem bu takıma hemde orta sahamıza 7/8 hafta verılmelı...

kıvılcım kor atese donüsmesın dıye...

ince ınce dograndık...

fb dagılacak suraya yazıyorum..

penalktı penaltıda bır yere kadar...

gokhan gonulun 3 puan araklaması bıze olmayacak hıc...

--------

eskıden boyle maclarda yenılrıdık...

bugun yenılmedık...

ve son pozısyonda golumuzu yedıler...

-----------

bu takım toparlanacak...

bu gs...bu fb bu bjk...

bızden ıyı degıller...

bosı de gelsın cardozodsa tam hazır olsun yeter...
---------

bursa uzun boylu defans oyuncusu gol attı dıye sampıyon oldu...

-----

bugun grdukkı cardozo muthıs guc...

ve macın el yaktıgı anlardakı penaltı bana hojdonku anısmatıyor...

---------

bu takım olacak olacak...

çurumus adalet duzenıne gene yoremın ınsanları...

ve bosnak sniper ımızla...

nokta şamaraı atacağız.....

az sabırrrrrrr

Anıl C
10 sene öncede vahid aynı kafadaydı.vahid gittiği gün kurtulduk bu adamdan dediydik.bugün burda umutsuz konuşanlar bu günkü kadroyu gördükten sonra o günleri hatırlayıp içi kararanlar malesef.vahidin kafasıyla Trabzonsporun başarılı olmasına imkan yok.hakem iyi olsaydı ne olcaktı.şişirmelerden başka kaç kere rakip ceza sahasına yaklaşabildik.

Senin yasindakiler babana ismiyle mi hitap ediyoki sende 60 yasindaki adama ismiyle hitap ediyosun?

Kazım Bostan
iyi hoş da devre arasında puan farkı 15 olursa ne faydası olacak bu uyumlu kadronun??

ne yapalım şuan o zaman?

Hamza Milet
O degilde son saniyede Belkalemin attigi BUZZZ gibi gol VERILMEDI!!!

fanatikdevri
İşte takımda Amiral rolü Medjani'ye kaldığında takım çabuk çözülüyor. Burda asıl önemli olan 3 orta sahanın da top yapabilmesi. Çünkü Constant ve Ekici her zaman üst düzey form seviyesinde olmayabilir. Eğer bu uyumsuzluk devam ederse forma girmeleri zorlaşır hem de o süreçte bir çok kayba uğrarız.
Amiral rolü verilmiş değil,topu defanstan alıp ileriye taşıyacak da ben sahada ne Constant ne Ekici ne de Fatih diye bir oyucu gördüm.Waris de yokları oynadı,topu alacak adam yok,bu seviyede defansın önünde 3 saniyeden fazla topu tuatacak ön libero var mı?
Bu maçın günah keçisi Medjani değil,onu yalnız bırakan orta üçlü.

Asıl sorun Balkelem ve Papa'nın da ağır kalışları biraz da,Mustafa olsa bu kadar açık vermezdi.

cakalkerem
22.09.2014, 21:27
Ishak ta bir sekilde takima monte edilmeli

ersn.alparslan
arkadaşlar kimse yormasın kendini bu lig ayarlı ve biz sesimizi sahada değil forumlarda çıkarttığımız sürece üzerimize binen çok olur daha. ayrıca dünyanın adamını aldık ama tek yıldız cardozoydu diğerleri şişirilmiş balon

TSemih61
2012-2013 ilk 3 haftayı berabere kapatan paris

12 puan fark ile şampiyon oldu

bu kadar karamsar olmayın

paris te o sezon yeni bir kadro kurmuştu

http://i.hizliresim.com/dq2dYD.jpg

Renktaş PSG de böyle bitik bir futbol mu oynuyordu berabere kaldığı maçlarda? Beraberlik açısından benzeriz fakat böyle kötü oynamamışlardır herhalde.

Emrullah
Takımda önemli gelişmeler gördüm. En önemli gelişme ise maçı 90 dakika bırakmama. Son dakikadaki nizami gol iptal edilmeseydi 2-1 galip gelmiştik ve son 5 dakikada maçı çevirmiştik.

Bir kaç futbolcu çok fazla sırıttı bana göre. Fatih Atik ve Zeki Yavru mesela. Bence kapasiteleri sınırlı.

Waris çok verimsiz oynadı. Bence Mehmet Ekici yerine Waris oyundan alınmalıydı.

Constant bu takımın olmazsa olmazı. Çok da hata yaptı maçta. Ancak orta sahada top tutan ve oyunu rahatlatan tek oyuncumuz. Çok önemli bir oyuncu.

Cardozo kesinlikle verimli bir oyuncu olacak. Son vuruşları enfes. Cardozo'nun verimli olması Hoca'nın ve takımın elinde. Eğer verimli olamazsa suç kesinlikle Cardozo olmayacak.

Önümüzdeki yıl bu takım ve Hoca değişmez ise bizim yılımız olacak. Bu sene takım olma yılı. Bu yüzden puan kayıplarını çok önemsememek lazım.

toksoy61
benim anlamadığım tek nokta şu: bu takımın orta sahası yok diyen taraftarın gördüğünü milyon eurolar kazananlar nasıl göremez? yönetimde de bir tane futboldan anlayan yok muydu? mejdani küçük takımlara karşı oynadığımız maçlarda oynayamaz. bu adam stoper bozması. bize oyun kurabilen bir ön libero lazımdı.

serdaracıl
Farklı mı olmaya çalışıyorum?

Maç izlerken yüzün dönük olsun tv'ye neticen değil. Hocanın taktiğinde stoperlerin önünde 1 adam var tamam mı? O adam defansı 3'lüyor, topu alıp dağıtıyor, bekleri ileri çıkarıyor vs tamam?

Medjani iyidir kötüdür o başka mevzu diyorum taktikte en önemli adam diyorum. Medjani olmaz Avraam olur, Ferhat olur, Bosi olur x olur y olur.

Tamam?

Medjani olmasında kim olursa olsun

Bedri Sertkaya
Zeki çok iyiydi de ben başka maçımı izledim hepsi kötüydü zeki de kötüydü ama bu kötülerden daha iyiydi

Ayrıca takımın en iyisi zekiydi.Medjani en az 50 top kaybı yaptı.Waris zaten berbat ötesi,bi tarafı kalkmış

Onur Akyüz
Medjani hiçbir sistemin kilit adamı olamaz.

Yok ben bunu anlatamıyorum. Bence net olur da, o bölgede hoca birini kullanıyor, kullanacak diyorum.

carolo
22.09.2014, 21:28
Selçuk Dereli ‏@selcuk_dereli 17 min
Ayrıca Trabzonspor'un iptal edilen golündeki hakemin faul kararı ise çok yanlıştı.

Selçuk Dereli ‏@selcuk_dereli 21 min
Trabzonspor lehine verilen penaltı %100 doğru.Aksini söyleyenler futbol oyun kuralları kitabını okusun.

Bedri Sertkaya
Böyle berbat bir oyuna bir puana şükrettim 5 pas yapamadık.

Tayfun Aydın
İlk yarı aynı tahammülsüzlüğü gösterip direnç gösterselerdi sonuç böyle olmazdı
İkinci yarının başında yenen gol hem hocada hemde takımda şok etkisi yaptı tedbiri baştan almalıydı
En son ne zaman bir takımı boğduk şuan için kaybetmemek çok önemli

Sefa
Belkalem, Medjani ve Waris kötü anlamda en fazla sırıtanlardı..

1-0 yenik durumdayız takım hala geride oyunu kabul etmiş durumda..

Hoca ne çalıştırmış takıma anlamak güç..

Hakem konusunda bir şey yazmıyorum yazacaklarım arasından kurallara uygun tek kelime yok zira..

Hüseyin Başoğlu
medjani bencede stoper olmalı. Orta sahada olmuyor.

Defansif oynadığımız geriye çekildiğimiz maçlarda medjani iyi. Ama açık oynadığımız maçlarda yetersiz kalıyor. Bunu görmek için futbol profesörü olmaya gerek yok.

Ayriyetten belkalem'de açık oyunlarda etkisiz kalıyor. Topu oyunada sokamıyor. Bu sıkıntı.

Bu yüzden buradaki çok kişi Bourcenau diyor. Adam stoperlerden top alıp çok güzel şekilde takımı atağa kaldırıyor. Stoperlerin topu oyuna sokma eksikliklerini hissettirmiyor. Ama medjanide bu yok maalesef.

şenol.08.borçkalı
22.09.2014, 21:29
galatasaray

2011-2012 sezonuna belediye mağlubiyeti ile başladı şampiyon oldu

fener geçen yıl ilk maçında konyaspor'a 3-2 yenildi

İyi ya biz ilk 3 maçta 6 puan kaybettık...yani aslında iki kez yenildik..varmı başka 2 Mac kaybedipte şampiyon olan örnek

Anıl C
Arkadas ne mide bulandirici insanlar var burda
Boyle mac sonralari daha da bi kendilerini belli ediyolar
Takima katkilari sifir normalde
Ama eyyamcilikta agizlari durmuyo

Terzioğlu
Bence de pozisyon penalti degil. Topu eline alip 3 saniye elinde saklamasi gerekiyordu penalti olmasi icin. Böyle penalti verilir mi?

leavemealone
Bence Sefa 4 milyon euro edecek kadar bir futbolcu degil .
Cok abartiliyor . Kendi görüsüm .

Bedri Sertkaya
Medjaniden bu takıma ancak masör olur topçu değil

Yok ben bunu anlatamıyorum. Bence net olur da, o bölgede hoca birini kullanıyor, kullanacak diyorum.

Ogün'
Bibras'ı alacaktık.

riv riv riv
bosingwa ve yumlu dönmeli. Yekta zorlanmalı ve alınmalı. Takım gayet kaliteli bence zaman lazım.

Travelair
Hakem kötüymüş galiba maçı seyretmedim Ama tekrar ediyorum siz maçtan bir gün önce kokteylli vs. boğaz turu yaptırırsanız futbolculara, onlar da gevşer jöle kıvamına gelirler. Bu hatalar, bu bilgisizlik ne zaman son bulacak???

mkesen1982
Senin yasindakiler babana ismiyle mi hitap ediyoki sende 60 yasindaki adama ismiyle hitap ediyosun?

bumu yani sıkıntın.bundan sonra hoca derim.

inadina61_08
22.09.2014, 21:30
Maç sonu kim kiminle kavga etti arkadaşlar, sağlam bir kavga olmuş galiba.

not : bu mesaj cevap bulana kadar tekrarlanacaktır

Muhammed Ayaz
mümkünse medjani artık oynamasın ya oynayacaksa stoper oynasın.
fatih atik bu takımın oyuncusu değil
cardozo'nun sürekli oynaması gerekiyor
constant ve mehmet ekici değişiklikleri çok yalnıştı orta sahada ayağı düzgün 2 oyuncumuzda oyundan alındı
waris çok etkisizdi

magnumm
Yase bu cardozo sakat degılse ik oyunda girdiğine göre sakat değil, nasıl 11 de başlamaz. Istersek real le oynayalım forvetsiz oynamak nedir. Hele cardozo varsa kadronda hertürlü oynar. Ben vahid hocayı hıic beğenmiyordum keske gelmese derdim beni şaşırtmadı salosun. Tek iyi yaptıgı güder yapıp yönetime topçu aldırmak oldu.

Doğukan Uçan
bu maçın tek sorumlusu hakemdir 1-0 geride olsak bile çevirirdik adam gibi hakem olsa

yavuzbaha
Adamın eli alçak bulutlara değiyor neredeyse, hala penaltı değil diyen var. Mesafe de 2 metre nerdeyse...

Şu pozisyona penaltı değil diyen insan futbolun kurallarından bihaberdir.

Ayrıca son dakika verilmeyen gole girmiyorum bile... Hakem için söyleyecek çok söz var, yeri burası değil.

bizim oyncu penaltı alabilmek için balık gibi yere atlıyor,rakip oyuncuda hoca bişey yok diye el kaldırıyor,o sırada topu uzaklaştırmak için topa sert vuran arkadaşının topu adamın koluna çarpıyor...çok yakından bu şekilde kolunu kaçıracak imkanı olmadan gelen toplara Avrupalı hakemler asla penaltı vermiyor,adamın kolu olmasa top nerdeyse bizim sahaya düşecek,burada bir kasıt olabilirmi,azıcık düşünğn bakalım...hakem etki altında kalmıış eyyam yapmış,bu ıadar net

Onur Akyüz
Medjani olmasında kim olursa olsun

Bence Medjani gayet iyi adam. Constant ve Ekici aksıyor.

Bugün bu kadar kötü görünmesinin sebebi Constant'ın çok kötü olmasıydı. Zaten o da çıkınca o bölge tamamen bitti.

calavera
-------------------------Onur------------------
Bosingwa------XXXX--------XXXXX----XXXXX

--------------Constant-------XXXXX-----------

------------------------Ekici--------------------
--Sefa----------------------------------XXXXX-

----------------------Cardozo-------------------

Takımın iskeleti bu. Gerisini doldurun her maçtan önce. Ön liberoya bi çözüm şart, medjani pek iyi değil orda maalesef

winner
22.09.2014, 21:31
Kolun o kadar açıksa mesafe ya da topun gittiği yön önemli değildir.

Penaltı net.

Lehimize verdiği tek önemli karar o da doğru.

fernandez
o ayrı. haklısın. Hakem bizi kasten ince ince doğradı. Ama ben sadece o pozisyon özelindeki görüşümü yazdım. Yoksa penaltı çalması tabiki hoşuma gitti.

Ayrıca son saniyedeki pozisyonda faul filan yok, tertemiz gol belkalemin golu

dün fenere verilen puanlar+bugün bizden alınan puanlar bence konuşulması gereken budur daha 3.haftada böyle olursa sezon sonuna doğru düşünmek bile istemiyorum

Hakan
Zeki çok iyiydi de ben başka maçımı izledim hepsi kötüydü zeki de kötüydü ama bu kötülerden daha iyiydi

Takımın en iyisi oluyor işte :) Musa da iyiydi ayrıca.Bi eve gitsem yazacağım çok şey var :)

Hüseyin Başoğlu
Arkadas ne mide bulandirici insanlar var burda
Boyle mac sonralari daha da bi kendilerini belli ediyolar
Takima katkilari sifir normalde
Ama eyyamcilikta agizlari durmuyo

rahat ol gece 12 den sonra hiçbiri kalmaz burda :)

Onlar açık buldumu görevlerini yapmakla yükümlüler :)

Onur Akyüz
Medjaniden bu takıma ancak masör olur topçu değil

Bunu ileride tartışırız.

Ufuk
Doğu tarafından tam göremedim ama adamın eli açıktı. Yakın uzak oyun pozisyonunda değil ister bişi yok desin ister alsın oynasın topla. Haa ama tam göremedim bacağından felan ki sekti bilmiyorum. Golden önce de fatihin ayaklarını yerden kestiler. Sefanin düşürüldügu pozisyonda penalti gibiydi. Medjani kötü değildi çok kötüydü belkalem gereksiz maceralara girip top kayıplari yapıyor kritik bölgede. Zeki asılmalik top oynamadı gömmeyelim hemen.

şenol.08.borçkalı
Ferhat ve Zeki maalesef çok kötüler .. Ilave medyani kötüler ötesi...bu arada Hoca yanlış oyuncularla oynadı..çok yanlış hemde

kopeli
22.09.2014, 21:32
Hemen asıp kesmenin manası yok. Sorunlar cok cünkü;

1-Yeni bir takımız ve oyuncular birbirlerine alısması biraz zaman gerektiriyor.
2-Takımda bircok sakat futbolcu var.
3-Takım henüz fizik-kondisyon olarak yeterli seviyede olmadıgından istediklerini sahaya yansıtamıyor.

Bence takımı değerlendirmek icin bi 5-6 hafta daha süre lazım. Birde sezona sadece biz degil cogu takım kötü basladı ve ligde gecen seneye oranla daha temposuz ve seyir düzeyi düsük maclar oluyor. Yani biz kötüyüz, diğerleri iyi diye bir durum yok.

kudu_61
kural ne diyor umrumda değil,ben hakem olsam o penaltıyı asla vermem,adam bişey yok diye kolunu kaldırıyor,yakın mesafeden gelen şut koluna çarpıyor...el top agitmiyor,top ele gidiyor...bu arada yere gökhan gönül den beter atlayan bizim futbolcu da sarı kartın babasını haketmişti...sefa nın net faulunu hakem es geçti ama onur profesyonelce davranmıyor,o hareketler yanlış 2 defa kırmızı kartı haketti,hakem veremedi...takımı yanlız bırakmaya hakkı yok...lig uzun maraton,bunlar yanlış işlervallaha senin ne düşündüğün çok da önemli değil elin topa gitmesi veya topun ele gitmesi de öenmli değil sen o eli o kadar açamazsın smaç yapar gibi kural budur dediğin gibi adam bişey yapmadım diye kaldırıyor ama zaten pozisyona düdük çalınmadı ki kötü bir vuruş olabilirdi arkada bir trabzonsporlu bekliyor olabilirdi sen o elini o şekilde kal-dı-ra-maz-sın ya o son dakika da belkalemin yaptığı faul neydi adam zaten arkadan itiliyor asıl eyyamcılık o golü iptal etmek sefaya yapılan faulü görmemek içinse kör olmak gerek ben bekledim tekrarı sevinmedim penaltıya haksızsa inşallah atamaz da dedim ama pozisyon net penaltı

Mustafa Ayazoğlu
Renktaş PSG de böyle bitik bir futbol mu oynuyordu berabere kaldığı maçlarda? Beraberlik açısından benzeriz fakat böyle kötü oynamamışlardır herhalde.

paris o yıl sıkı takp ediyordum

ibrahimovic e bakıyordu takım bir tek

yeni kurulmuştu vasattı giderek üzerine koydu

ilk 3 maç

skorları

2-2
0-0
0-0

Trabzonspor sorunu şu ki hakemler üzerimize oynamaya başladı

belediye maçı 1 puan çok iyi , yenilebilirdikte

Ogün'
22.09.2014, 21:33
https://pbs.twimg.com/media/ByJ_QmUIgAE5ghA.jpg

ilzinho61
Sakin olalim, hic kimse karamsar olmasin
Hocada mutlaka bu isin Zeki ve Fatihlerle yürümeyecegini biliyor ve bugün hatali oldugunuda anlamistir

Bize düsen görev bu takimi desteklemek ve arkasinda durmak. Berabere kalmak önemlidir. Bugün berabere kaldik ve dahada berabere kalacagimiz maclar olacak, yenilecegimiz maclarda.

Ama seriyi yakaladikmi hersey güzel olacak insallah.

O yüzden gidelim bugün TRABZONSPOR taraftari olarak TAKIMI HAVA LIMANINDA KARSILAYALIM ve morel verelim. Insallah benim cagrima kulak veren en az 100 kisi olurda bu takimin sahipsiz olmadigini gösterelim

gökhants1966
Bir takım kötü oynayabilir ama bugün oynanan futbol kötüdende öte.Hırs var mücadele var ama oyun sıfır.

şenol.08.borçkalı
Varis. Çok kötüydü ..bu adam beyniyle oynamıyor

ccd6167
Adam bide sırtı dönüktü diyo yahu resmen sen topa ellerin açık çıkıyosun top eline geliyor herhalde idrak edemediğimiz pozisyon değildi

Sorgulanması gereken çok şey var

180 dk takım nasıl organize bi şekilde pozisyona giremez

Artık çözüm bul hoca

Muhammed Ayaz
arkadaşlar daha nasıl penaltı olması gerekiyor adam smaç vurdu resmen .

muratali
http://i.hizliresim.com/4Rkyl4.jpg

Maç biter , Uşaklar eve döner .... Bi de yeneydik ....

Kazım Bostan
22.09.2014, 21:34
İyi ya biz ilk 3 maçta 6 puan kaybettık...yani aslında iki kez yenildik..varmı başka 2 Mac kaybedipte şampiyon olan örnek

arkadaş böyle bir mantık olabilir mi ya mahalle maçı mı yapıyoruz 3 korner 1 penaltı gibi? ayrıca psg örneği verildi

bordoylamavi
penaltı yetmez bi de kırmızı vemreliydi eyyamı tamamlamak için

Terzioğlu
Hakem kötüymüş galiba maçı seyretmedim Ama tekrar ediyorum siz maçtan bir gün önce kokteylli vs. boğaz turu yaptırırsanız futbolculara, onlar da gevşer jöle kıvamına gelirler. Bu hatalar, bu bilgisizlik ne zaman son bulacak???
Ya bogaz turu ne alaka simdi. Onu yapmasak kazanacakmiydik daha iyi mi oynayacaktik? Orta sahamiz müthis isleyecekmiydi yani?

Onur Akyüz
Maç sonu yayını niye olmadı? Oldu mu?

Mustafa Ayazoğlu
bu yeni kadroda 3 te 3 9 puan bekleyenlere hayret ediyorum

abdullah avcı bu ligin en kurt hocası

çok sıkı iyi oynadılar, 3 gün önce maç yapan kadro için 1 puan değerli

mawro61
3 puanimizi calan hakemdir. Bu kadar net. Gayet iyi mac cikardigimizi dusunuyorum. Olaylardan sonrasi icin yorum yapilacak birsey yok. Takim oyundan dustu.
Takim kotu fln degildi. Elestirilecek birsey varsa o da bu kirli duzen ve hakemidir.

Muhammed Ayaz
takımın isyan edişi çok hoşuma gitti ..
takım ''isyan'' ediyor bu çok önemli bir gelişme .

Tayfun Aydın
Herseyi geçtim son dakika daki pozisyon da ne var da faul çaldı maçın içine etti hakem müsfettesi geçen sene bu kadar tepki veren oyuncu topluluğu yoktu. Bu takım da hirs var kaybetmeye tahammül yok takımda sunepe adam yok 6 maçta toplasan 2 pozisyon verdin. Ne istiyorsunuz anlamadım ki hep aynı şey yeter ya bir kez olsun sabır ya sabır.3 asın yok hala bu takımdan olmaz ınsaf ya Özer yok M.Yumlu yok Bossingwa yok SABIR AZ SABIR

leavemealone
22.09.2014, 21:35
Tek macla degerlendirilmez ama Belkalem/Papa bugünki gibi oynayacaksa Mustafa yumlu Puyol anasini satayim .

ilzinho61
Istanbulun cakal gibi bekleyen insalari su an Trabzonsporun cökmesini ve Galatasaray gibi kriz yasamasini istiyor olabilirler ve o yüzden TRABZONSPOR taraftari olarak TAKIMI HAVA LIMANINDA KARSILAYALIM ve morel verelim.

BU TAKIM SAHIPSIZ DEGIL, onlara inat takimi KOCA TRABZONSPOR TARAFTARI OLARAK SIRTIMIZDA TASIYALIM

Hakan
Şu taraftar Trabzon'da olsa var ya :) O penaltıyı biz aldık

Ufuk
bizim oyncu penaltı alabilmek için balık gibi yere atlıyor,rakip oyuncuda hoca bişey yok diye el kaldırıyor,o sırada topu uzaklaştırmak için topa sert vuran arkadaşının topu adamın koluna çarpıyor...çok yakından bu şekilde kolunu kaçıracak imkanı olmadan gelen toplara Avrupalı hakemler asla penaltı vermiyor,adamın kolu olmasa top nerdeyse bizim sahaya düşecek,burada bir kasıt olabilirmi,azıcık düşünğn bakalım...hakem etki altında kalmıış eyyam yapmış,bu ıadar net

Açmayacak kolunu orada. Isteyerek oynamasına gerek yok.

Tayfun Aydın
[QUOTE=Ayazoğlu;1919805165]bu yeni kadroda 3 te 3 9 puan bekleyenlere hayret ediyorum

çok sıkı iyi oynadılar, 3 gün önce maç yapan kadro için 1 puan değerli[/QUOTE

Çok Afedersin takım köpek gibi koştu

İskender Çakmak
Medjani cok kötüydü. Takımı ayrı değerlendiririz. Ama bu hakemlerle bitmez bu lig. Şerefsizler çıldırtıyorlar bizi. Tutamıyorum kendimi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

L.Burrows
22.09.2014, 21:36
Mejdaniyi herkez eleştirmiş. Evet topu olumlu kullanamadı. Ama heryere tek başına yetişmeye çalıştı. Sürekli rakibi gelirken karşılayan hep oydu. Bide çok çok iyi oyun kurarsa zaten bize gelmez reale falan giderdi. Stoperden öne çıkma bi oyuncu bu kadar eleştirmemek lazım.
Çok eteresan bi sezon geçireceğiz gibime geliyor. Kör topal şu 2-3 ayı en az hasarla geçirebilsek bari.

şenol.08.borçkalı
Ayrıca Mehmet Ekiciyi oyundan alması çok kötü oldu..Konstant kötü olabilir ancak onuda oyundan almamalıydı..Hoca ne yaptığını bilmiyor..

Mustafa Ayazoğlu
belediye golü sağ bekten buldu

4 oyuncu ile savunduğumuz bölgeden gol yedik :)

Kazım Bostan
maçın asıl kırılma noktası gol değil sefa'nın düşürüldüğü pozisyon ardında olan olaylar.

maç çok gergin bi havaya büründü

ayrıca eneramo katıksız..

alpi53
Herseyi geçtim son dakika daki pozisyon da ne var da faul çaldı maçın içine etti hakem müsfettesi geçen sene bu kadar tepki veren oyuncu topluluğu yoktu. Bu takım da hirs var kaybetmeye tahammül yok takımda sunepe adam yok 6 maçta toplasan 2 pozisyon verdin. Ne istiyorsunuz anlamadım ki hep aynı şey yeter ya bir kez olsun sabır ya sabır.3 asın yok hala bu takımdan olmaz ınsaf ya Özer yok M.Yumlu yok Bossingwa yok SABIR AZ SABIR

Son dakikada Belkalem'in eline çarpan top yükseklik kazanıp kendisine avantaj sağladı diye golümüzü iptal etti bence çünkü ortada faullük bir durum yok.

jetair
Bir dolu stoperle oynayıp rakip takımıda bozuyoruz..Sonuç kör döğüşü, kötü bir futbol, 5 gol attık duran top veya bariz rakip hatası, Hoca bugüne kadar oyunu forse eden bir takım çalıştırmışmı acaba......

Yiğit Gayretli
Penaltı değildi iddiası olan varsa hayatının kalanını squash konuşarak geçirebilir bence sakınca yok.

artvints
pas yapmadığımızdan dolayı sinirlendik biraz da. hoca ilk yarıyı boşa harcadı resmen.yatabare de sakatlanacak zamanı buldu.geldi mi ust uste geliyor.

bu sinir harbi, gerginlik bize yakışmadı ama istanbul takımları sıkıştıklarında böyle maç alıyorlar.daha beterlerinii de yapıyorlar hatta. bir kere fırata yapsak şunu da yle artis artis düdük çalamayacağını öğrense. hepsinin artisliğini biz çekiyoruz.istanbul takımlarına çıkmıyor böyle kartlar.

Uğur Kalyoncu
22.09.2014, 21:37
Evet puan kaybında hakem sorumludur yanlış kararları çok ama önce özeleştiri lazım..Bu maçta 2 puan kaybetmemizin en büyük sebebi Halilhodziçtir...Sefayı forvet oynatarak 45 dk yı çöpe attı..Yusuf değişikliği çok daha önceden olmalıydı..Fatihteki bu ısrarın sebebi nedir vs vs ...Sorumlu kendini kaf dağında gören Vahid Halilhodziçtir..

Ama gel gelelim takımın kondisyon durumu ve kazanma azmi iyi durumda..Sakatlar iyileşene kadar inşallah çok geriye düşmeyiz..

hyasin61
Kotumser olmaya gerek yok bu takımda ısık var Futbolcularımız mucadele edıyorlar sakat oyuncuların donmesı ve oyuncuların bırbırını oyun ıcınte tanımasıyla bırlıkte ısler daha ıyı olacak .Sadece zamana ve destege ıhtıyac var

Gizadam34
1 maçla ne olmuş foruma? Ölmüştü ağlayanımız yok.. Bugün bütün yabancılarımız kötüydü ama maçı hakkıyla yöneten bir hakem olsaydı şuan 2-1 almıştık maçı unutmayalım. Biraz soğukkanlı olmak lazım..

Hüseyin Başoğlu
belediye golü sağ bekten buldu

4 oyuncu ile savunduğumuz bölgeden gol yedik :)

atağa çıkarken kaptırdığımız toptu fazla takılmaya gerek yok bence.

Belkalem topu kaptırmasa yine sıkıntı olmadı o noktada ama sağlık olsun.

inadina61_08
22.09.2014, 21:38
bu yeni kadroda 3 te 3 9 puan bekleyenlere hayret ediyorum

çok sıkı iyi oynadılar, 3 gün önce maç yapan kadro için 1 puan değerli

Avrupa maçı olmasaydı, istediği kadar çakallıkları yapsın bu maç net 5 biterdi. neden mi?
waris ve constant çok yorgunlardı bence,
fatih deli gibi koştu ilk yarı 6 km yi bulmuş ama ortada bal yok,
kadro seçiminde ilk yarı cardozo varmış gibi oynadık keşke ilk 60 dakikayı değerlendirseydi dedim ikinci yarı film koptu zaten.
ferhat belli bir kumaşı var ama şanssızlık hemen yenik duruma düştük ne o anladı ne biz anladık ferhatın ne oynayacağını.
medjani de ikinci yarı yorgunluk kurbanı oldu,

Travelair
22.09.2014, 21:39
Ya bogaz turu ne alaka simdi. Onu yapmasak kazanacakmiydik daha iyi mi oynayacaktik? Orta sahamiz müthis isleyecekmiydi yani?

Kalite değişmeyecekti ama futbolcuları hedefe kanalize edeceksin boğaza değil. Bu iş biraz da motivasyon gerektirir. Nasıl maçtan önce soyunma odasında mangal partisi yapılmazsa, maçtan bir gün önce de boğaz turu yapılmaz

Oğuz ZEYTİN
Onur açıklama yapıyor hakem hakkında.

NtvSpor

muratali
....

Hakan
Medjani bir daha orta saha falan oynamalı.Resmen rezillik

Muhteva
Rezil hakem keşke o sahaya giren yumruğu suratına yapıştırsaydı.
Bu maç oldukça kötü oynadık unutup önümüzde ki maclara konsantre olmalıyız.

Serdar A
Maç boyu , ortalama pozisyon dağılımı
http://i.imgur.com/aO5R1ZV.jpg

Mehmet ve Fatih olumlu yönde bir şeyler ortaya koyabilseydi , bu maç çok rahat geçerdi.
Orta alanda sert basan takımlara karşı orta alandaki playmaker görevindeki isimlerin ön liberoya daha yakın oynaması gerek.

Fatih ise takımın topsuz alandaki dağılımında doğru koşular yapıyor olsada , çizgiden içeri katedemedikçe , rakibe basamadıkça , kadroya girmekte zorlanan Serdar'dan hiç bir artısı olmayacak .

Bu iki futbolcunun bilhassa Mehmet'in takıma alışması gerek.
Sefa sağ çizgiye çekilip santrafora Yatabare geçerse gelecek hafta bir derece daha üretken futbol izleriz.

Reha Demirbaş
hala fatih atikle başlayan ve medjaniye kaç maçtır katlanan ve şu maçta cardozo yu yanında oturtan vahid hoca gozumde bitmiştir. Bir takım bu kadar goz gore gore mahkum oynatılmaz.
fatihten ne gordun kaç maçtır da oynatıyosun hala?
medjani ye nasıl katlanıyosun kaç maçtır. Olumlu bir şeyi yok şişirip durdu her maç.
Dunya yıldızını bu maçta oynatmıcaksan hangi maç oynatıcaksın?
koca Trabzonspor forvetsiz sahaya mı çıkar?

bu işin bu adamın işi olmadığı belli oldu.
biz cezayir değiliz!!!!

ismail-dede
Yapma abi son 2 yılın en hırslı takımı sahadaydı malubiyete tahammulleri yok hepsi hırslı son dakika daki pozisyon bunu ıspatı

En son ne zaman bir takımı boğduk şuan için kaybetmemek çok önemli

Kaybetmemek tabiki önemli
Bu kadar yatırım yapılan takımın hazır oluncaya kadar sahaya ciddiyetini pres gücünü koymasını bekliyor insan
Takım hazır değil üztüne bu futbol devam ederse hoca ikinci yarıyı göremez olan bizlere olur zira hoca öğütme değirmenine su taşıyanlar ellerini ovuşturmaya başlamışlardır bile

Oğuz ZEYTİN
"Ülkemizde Trabzonspor haritadan çıkarıldı mı?"

Onur Kıvrak

"Öyle güvensiz bir ortam var ki, 26 yaşında futbolu bırakma noktasına geldim."

arifberkay
serefsizin adinin verildigi stad tribunde sikenin agababasi sahada eyyamci hakem ligin adi suleyman seba hadeyin lan ordan

Sezgin Öztürk
Stoperlerimiz eleştiriliyor fakat gol pozisyonu dışında kalemize gelemedi rakip. Yediğimiz gol dengemizi bozdu. Penaltı doğru fakat son dakika attığımız golü yedi şerefsiz hakem.

Doğukan Uçan
uefa ile lig aynı anda olmuyor tek biz değil digerleri de öyle iyi olması için yedekler iyi olacak ama onlarda da iş yok arkadaş.

geçen sene balıkesire yenildi bizim yedekler böyle olunca her hafta 11 oynayan adamın haftada 2 maç oynaması bizim ülkede zaten zor

adamlar ingilterede 3 maç yapıyor nerdeyse

winner
22.09.2014, 21:40
Belkalem'in Yalçın Ayhan'dan ne fazlası var acaba?

Yabancı kontenjanını işgal etmek dışında.

Togrul
Son daikika golüyle bir puan aldık. Yenilmekten iyidir.
Ancak kabül edelim ki, haftaya Kasımpaşa maçını da kazanamazsak iddiamızı ve güvenimizi büyük ölçüde kaybederiz.
İnşallah kazanırız.

Emrullah
Vahit Hoca yanlış da yapsa önümüzdeki 3 yıl mümkünse uzun yıllar bu takımın hocası olmalı. Heyecanını kaybedene kadar Hocamız olmalı. Bir sefer de bunu deneyelim. Yahu bırakalım artık Hoca hoca değil, tez elden gitsin muhabbetlerini. Bu sefer aynı eşşekliği yapmayalım. Hoca iyi hoca, takımda oyun kurgusu olarak çok büyük ilerleme olmasa da kazanma arzusu noktasında müthiş bir sıçrama var.

Allah aşkına eleştirelim ancak yerden yere vurmayalım şu Hocayı. Tahammül edelim, heyecanın diri tutalım. Vahit Hoca iyi bir Hoca, değerini bilelim. Ukalalık yapmayalım. Biz herşeyi biliriz ukalalığını bırakalım.

erol taha
Taraftarı anlamak zor bazıları bizim açık ve net penaltımızı tartışacağına son dakikada verilmeyen golümüz neden verilmedi onu tartışsa ya. Buz gibi golümüz gitti.

Harun
yabancı kontenjanını bu şekilde kullanmamalıyız.

Emre GÜRDAL
22.09.2014, 21:41
Simdi ne oldu birdahaki deplasman macinda taraftarimiz olmucakmi...

Tayfun Aydın
G.tü yemedi Onur u atmaya bunu hep yapmalıyız sürekli bunlara baskı yapmalıyız penaltıyı çalmasa emin olun başka bişey uyduracakti bu iş böyle. Bu takım kaybetmedikce umut var rahat olun. Saha da ki adamların hepsi Sefası Onur u Belkalem i Cardozo su karizma bir takımın duruşu önemlidir

Abdülkadir Kılıç
Kendimize bir seyler söyleyip kendimizi inandırıyoruz. Herkes penaltıda ama senin kalecin atılmalıydı bir kere. Penaltıyı sindiren, fb'nin penaltısı bize yapılsa onu da sindirir. Hakem maçı katletti. Hepsi bu.

Bir de Zeki ve Ferhat... Devam, olacak...

Full HD
Oyun kuramiyoruz, cok zorlaniyoruz!

artvints
zeki nin kötü oynadığı nerden çıktı? ezbere yorum yapıyorsunuz. ileri doğru isabetli oynayan tek adamdı nerdeyse.ekstra bişey yapmadı ama en azından ayağındaki topu rakibe vermedi.ismi lazım değil bir ortasahamız var.isabetli pası yok nerdeyse.

outlaws61
ONUR: 26 yasina geldim artik futboldan sıkıldım birakma noktasina geldim.

şenol.08.borçkalı
arkadaş böyle bir mantık olabilir mi ya mahalle maçı mı yapıyoruz 3 korner 1 penaltı gibi? ayrıca psg örneği verildi

Mahalle macı nerden çıktı :)) ne alakası var.. 6 puan kaybetmişsem diyorum bunun diğer anlamı 2 kez yenildin demek ..3 beraberlik alırsan 3 puan alırsın aslında iki kez yenildik SEVINMEYELIM DEMEK ISTIYORUM...ancak mahalle maçının ne alakası var hangı mantığa bağlıyorsun ?

Sefa Murat Dokuz
22.09.2014, 21:42
Dünyada Medjani kadar pas yeteneksiz bir futbolcu daha yok. Dk 80 felan, Papa topu ileri vurmadı sürüyordu, Medjani sanki kendi yaptığı doğru gibi Papa'ya bağrıyor vur diye. 1 dk önce Zeki 2 kez taç kullandı ısrarla Medjani'ye atıyor, Medjani'de top yere inmeden bam güm ileri. Bu adam asla orta saha olamaz. Mustafa Yumlu, bundan 10 kez daha iyi pasör. Medjani sadece çevik başka özellik yok. Belkalem okadar da kötü değildi. Asıl kötü olan Zekiydi golde yerini kaybetti, Belkalem'den Mossoro'nun hızlı dönüşüne cevap verebilecek reflexi zaten beklemiyorum. Waris tam hayal kırıklığı ! Ayakta duramadı. Fatih Atik bizim topçumuz olamaz. Soner de Ferhat'ın bu halinden iyidir . Başakşehire karşı forvetsiz çıkan Hoca'da bir tuhaf yani, Constant maçın başında oyunu domine ediyordu ve ilk 20-25 dk iyiydik , o ara Cardozo bize çok lazımdı.

Oğuz ZEYTİN
Onur Kıvrak: "Bizim Avrupa'da topladığımız puanlarla Şampiyonlar Ligi'ne katılıyor takımlarımız."

Onur Akyüz
Onur isyan etti resmen. Neyin mücadelesini veriyoruz, biz bu ülkenin takımı değil miyiz? 26 yaşındayım futbolu bırakma noktasına geldim dedi.

outlaws61
Onur: Öyle guvensiz bir ortam var ki bu ortamda futbol oynamak istemiyorum

emre6167
Hakem kötüydü o ayrı konu.

Takımın yetersiz olduğu çok çalışsa da kapatamayacağı eksikleri olduğu gerçeği var. Ama takımın hırsı çok olumlu bence, gsnin iki sene önce yeni kurulan takımını hatırlayın onlar da zaman zaman böyle dağıttıkları hatta kartlar gördükleri maçlar yaşıyolardı. Bizim takımı o seneki gsye benzetiyorum, hırs oldukça ve taşlar yerine oturdukça keyifli bir sezon geçiricez gibi duruyor.

Waris'e ayrı bir parantez açayım : yetersiz.

outlaws61
22.09.2014, 21:43
Onur: Trabzonspor bu ülkenin takimi degil mi haritadan silindi mi ?

Muhammed Ayaz
22.09.2014, 21:43
onurum sen adamsımn bee adaaam

hyasin61
22.09.2014, 21:44
Helal olsun be kaptan helal adamsın

Muhammed Ayaz
22.09.2014, 21:45
onur efsane olma yolunda hızla ilerliyor .......... pardon
ONUR ARTIK EFSANE !

Hamza Milet
"Ülkemizde Trabzonspor haritadan çıkarıldı mı?"

Onur Kıvrak

"Öyle güvensiz bir ortam var ki, 26 yaşında futbolu bırakma noktasına geldim."

Onur bunu simdimi söyledi?

kudu_61
1 - elinde alternatif var ve isak bence geçen senenin en iyi sol beki oy-nat artık
2- fatihi sen de beğenmiyorsun niye 11 başlatıyorsun
3- hazır veya değil başla cardozoyla düşerse çıkarırsın oyundan bu kadar basit
4 - medjaniyi benden iyi tanıyorsun ben bource gibi bir ön libero görmedim sen nasıl medjaniyi ön libero oynatırsın
5- salihi aldıysan oynatacaksın sağ bek salihindir
6- emre affedilmeyecek ne yaptı bırak kaprisi

a.fındıkoğlu
22.09.2014, 21:46
Buyuk kaptan iyi ki varsin. Efsane Onur Recep Kivrak

Sefa Murat Dokuz
bizim oyncu penaltı alabilmek için balık gibi yere atlıyor,rakip oyuncuda hoca bişey yok diye el kaldırıyor,o sırada topu uzaklaştırmak için topa sert vuran arkadaşının topu adamın koluna çarpıyor...çok yakından bu şekilde kolunu kaçıracak imkanı olmadan gelen toplara Avrupalı hakemler asla penaltı vermiyor,adamın kolu olmasa top nerdeyse bizim sahaya düşecek,burada bir kasıt olabilirmi,azıcık düşünğn bakalım...hakem etki altında kalmıış eyyam yapmış,bu ıadar net Eli kolu vücudun doğal duruşu halinde değilse, böyle açıksa felan çarpma yok artık. Direk penaltı. Kural bu.

Oğuz ZEYTİN
Tabiat kanunudur:TEPKİYİ, ETKİ DOĞURUR!

Onur'un tepkisine neden olan etkileri konuşuyorlar.

"Onur hakeme agresifliğin en yüksek sınırından itiraz etti."

Nasıl habercilik bu? 5N1K ilkesindeki NEDEN nerede?

DNA-TS
Konsantrasyon eksikliğinden 1 dk dolmadan golü yedik sonrada golü aramak için saldırdık o ara hakem adisinin eyyamcılığı yüzünden tansiyon tavan yaptı iyice gerildik ortasahayı pasla geçemedik kontrayedik son dk larda baskı sonuç getirdi penaltı beraberlik.
isimlerden fazla beklentiye giriyoruz henüz takım olamadık sistem savunma olarak şimdilik iş görür ama hücum etkinliğimiz çok zayıf.
İsim isim konuşmaya gerek yok takım olarak iyi değildik.
Daha ligin başındayız 4 puan fark hiç bişe değil.

Oğuz ZEYTİN
Onur bunu simdimi söyledi?

Evet Hamza, az önce NtvSpor canlı yayınladı.

Bud Spencer
22.09.2014, 21:48

puan farki 5-9 arasi olur
ve ligin ikinci yarisinda tepeyi zorlariz.

bu sene olmasada, seneye takim sampiyonluga oynar.
arkadaslar bu takim ölümüne savasiyor, kavga ediyor, yalanmi? buna yillarca hasret kalmadikmi? yeterki takim savassin, gerisi önemli demedinizmi? yenilgiye, beraberlige, kötü bir hakeme asla tahammülü yok bu takimin.

ve daha öncede dedigim gibi, ligin en iyi yerlilerinden Mustafa ve Özer katilacak bu takima. ligin en iyi sagbeki katilacak bu takima ve ligin acik ara en iyi forveti form tutacak bu takimda. devre arasi en az bir SÜPER merkez orta saha alinacak.

lütfen SABIR ve DESTEK gösterelim hep beraber

Sezgin Öztürk
Trabzon tek yumruk olmalı takımı karşılamalı destek vermeliyiz. O güveni arkasında hissetmeli takım. Başarı gelecekse böyle gelecek.

yüregimts
Arkadaşlar Kaptanın açıklamalarını nerden izleyebiliriz tekrar .

muratali
vwztNBzgrSI

Cardozo'nun golü .. Tribünden

champions
22.09.2014, 21:49
Hoca bir an önce hücumda ortalama pozisyona girebilecek kadroyu oturtmalı. Şu an hücum kalitemiz sıfıra yakın. Öne geçince skoru korumakta sıkıntı yok, fakat mesele öne geçebilmekte. Deli gibi gol yiyen Rostov maçından beri takım pozisyona girmekte zorlanıyor. Metalist'e de doğru düzgün pozisyon bulamadık, lig maçında 3 yediler. Pozisyon sıkıntısının başlıca nedeni ortasahanın vasıfsızlığı. Buna çözüm kadro içinden çok zor. Ferhat birkaç hata da yapsa bence fena değildi. Denenmeli. En kötü Medjani denen gereksizden iyidir. İlerde Cardozo olmazsa olmaz. Açık ara en iyi bitirici kadrodaki. Zaten pozisyona giremiyoruz, bari girdiğimizde yüksek yüzdeyle bitirelim. Waris, Yatabare ikilisinden biri ona yakın oynamalı. Sonuç olarak transfersiz oyunda büyük değişimler olmaz. Öyle ya da böyle bir şekilde öne geçip skora yatmalıyız devreye kadar.

ozzy!
Takım karşılanmalı moral verilmeli. Dimdik durmalıyız!

Varlıbaş61
Sanırım bayadır deplasmanda yenilmiyoruz .. Güzel bir gelişme ..

Ayrıca bu son dakika golleri devam ettikçe şampiyonluk yakın ..

Muhammed Ayaz
bu takım karşılanmalı arkadaşlar sahipsiz değil bu takım desteğimizi hissettirmeliyiz

erol taha
22.09.2014, 21:50
Bazıları takıma sallarken birazda taraftar ne yapıyor onu düşünsün. Alın işte size taraftar medyanın diline düştük bile idam etmezlerse iyidir. Yazık yani..
http://www.milliyet.com.tr/basaksehir-de-saha-karisti--basaksehir-trabzonspor-1944075-skorerhaber/

Anıl C
22.09.2014, 21:50
Penalti pozisyonunu simdi izledim.
Belki viscanin sansizligi ama net penalti.
cunku topun havalandigi an visca elini topun gittigi yone kaldirmis itiraz ediyim derken.

Tayfun Aydın
22.09.2014, 21:51
atağa çıkarken kaptırdığımız toptu fazla takılmaya gerek yok bence.

Belkalem topu kaptırmasa yine sıkıntı olmadı o noktada ama sağlık olsun.
Golden önce net faulu vermeyen sevgili hakemi unutmayalim

B.Yiğit
Maci radyodan dinledim her 3 dk. Da bir "medjani ve top kaybi" duydum cidden inanamadim her medjani diyince ardindan top kaybi geldi..

erol taha
Hep destek tam destek...

inadina61_08
Şu yaşta şu güce, şu dirence sahipsin, Senin yerinde ben olmadığım için milyonlarca kere şükürler olsun ki o hakemlerden biri bu zamana kadar çoktan yere sermiş olurdum.
Büyük Kaptan; biz bunu 76 dan beri yaşıyoruz, bizler hakemi de yenmedikten sonra kazanamayacağına inanan bir nesiliz-benim yaşıtlarım için-bunu siz yaşamayın diye şike başlığının daimi müdavimiyiz. Onur gibi herkes biliyor ki, bu ülkeye Barcelona'yı Trabzon formasıyla sahaya koysan aynı şeyler olacak, çünkü bu ülkede baklava çalan çocuklar 20 yıl, aziz gibiler 3 gün yatıp çıkıyor.
Sisteme İSYAN ONUR'um Alnından öpüyorum. SESİMİZSİN, Öz evlatlardan da daha fazla sesimizsin.

Anıl C
22.09.2014, 21:52
arkadas sahaya biri girdi diye biz niye suclu oluyoruz
neymis uzerinde forma varmis
stadin guvenligini de mi biz saglicaz

bordomavi1
22.09.2014, 21:53
Belkalem- Avraam olmuyor, Medjani- Yumlu oynamalı.

Anıl C
22.09.2014, 21:54
Maci radyodan dinledim her 3 dk. Da bir "medjani ve top kaybi" duydum cidden inanamadim her medjani diyince ardindan top kaybi geldi..

abartmislar
gole kadar 2 ya da 3 hatasi oldu
asil waris-ekici-kevin-fatih uyumsuzlugundan pozisyon verdik
aslinda pozisyon falanda vermedik
kaleye ilk sutlari gol oldu

Yiğit SARI
22.09.2014, 21:54
Bu maç önemliydi

Anıl C
22.09.2014, 21:56
Belkalem- Avraam olmuyor, Medjani- Yumlu oynamalı.

peki golun disinda pozisyon verdik mi?

hanzale
22.09.2014, 21:56
Adamlarin tek sutu gol oldu, takimdaki hirs herseye bedel inşallah daha iyi olacağız. Tekme tokat ve güç kullanan takimi ozlemisim wzik pisirik takim istemiyorum. Onur hadi at aq deyip topa vurunca atsmayan hakem atamiyorsa sucunu bildiği içindir. Bu hakemlerle bu kadar.

E. Okan Bülbül
22.09.2014, 21:57
Çok kötüydük Zeki Medjani Belkalem inanılmaz pas hataları yaptılar böyle olmaz biran önce ideal 11i bulmamız lazım

Sefa Murat Dokuz
Dk 42 , Fatih Atık yarım metre havadaki topa vole vuruyor. Top normalde yarı sahsya kadar gider ama bizim yeteneksiz yarım metre havadaki topu bile ıskalıyor. Bir benzerini 2.yarı 75 gibi Medjani de yaptı topu geriye havalandırdı, bu 2'si adamı delirtir.

PortoDeGalinhas
Arkadaş siz takıma ne verdiniz de neyini eleştiriyorsunuz. Fenerbahce maçında stadının neredeyse yarısı boş, Başakşehir maçına 3 bin taraftar anca geliyor. Yok takım şöyle, yok takım böyle diyorsunuz. Bu taraftara bu takım fazla bile.

Maça gelecek olursak evet çok iyi oynamadık ama bunda avrupa yorgunu olmamızın yanında hakemin de en az %50 katkısı vardı. Bir insan tüm takdir haklarını rakipten yana kullanır mı? Adamlar resmen sahada biçti bizi doğru düzgün kart görmediler. Golden önceki faul ile son dakikada ki faulu hiç saymıyorum bile. Bence hocanın tek hatası Constant'ı çıkarması oldu(sakatlıktan mı çıkardı bilmiyorum).

Takımdan bu sene kesinlikle şampiyonluk beklentim yok, zaten böyle bir ligde şampiyon olmamız imkansız ama Avrupa'da en azından çeyrek final görsek çok güzel olur..Takıma, hocaya ve futbolcu kadrosuna ise güvenim sonsuz. Bu takım gün gelecek kendini eleştirenlere tokat gibi cevap verecek

Emre ÖZTÜRK
Orta sahasında Medjani'nin oynadığı bir takım asla şampiyon olamaz

emre6117
22.09.2014, 21:58
Arkadaslar macin ozeti kotuyduk ama dizgun karakterli bir hakemle 2.1 en kotu galip ayrilmistik.bu sene samp.oynamayalum sinir katsayimizbu sene kaldirmz bu sene tek amacimiz takim olabilmek.avrupda grup sonrasi 1.tur gecmek.bu macta hakemin gol oncesi bariz foulu vermedi.sefaya yapilan 2 cok net.warise bir cok net.faulu son saniye golunu vermedi.macin basinda constanta tac atmamasi icin hamle yapan bariz kart ama hakem niyeti bozuktu o sahaya giren keske saglm bir indirseydi hakemetaraftr olarak takima sahip cikalim.

serdaracıl

Ben de aynı görüşteyim.

Onur Akyüz
Defans saha karışana kadar iyiydi ondan sonra at izi it izine karıştı zaten.

Tek pozisyon verdik o da gol oldu ki öncesinde net faul vardı ve ani yakalandık.

~UniCef~
22.09.2014, 21:59
Net penalti. Ben ilk basta eline carptigina bakmadi, sadece Ferhata konsantre oldum. Ama Hakem bizi katletti.

Anıl C
22.09.2014, 21:59
bu takim bu futbolculari ile sampiyon olur

savas avci
22.09.2014, 22:00
Ne kadar düz adam varsa doldurmuslar takıma yok arkadaş bizde şans yok her sene izdirap bize

~UniCef~
Savunma mükemmele yakin futbol oynadi. Medjani ve Constant ne yazi ki yetersiz kaldilar.

serdaracıl
Son dakikadaki golümüz neden verilmedi. Maçı tv'den izledim ama son anlardaki heyecandan konuyu tam anlayamadım

Doğukan Uçan
medjani defanstır orta saha oynatmak boş iş

Tuğrul
22.09.2014, 22:01

Ne yazık ki bu adamla 3 senelik bir kontrat imzaladık.

Dahası bu adam Halilhodzic'in özevladı.

gurur6134
22.09.2014, 22:01
Onur onur onur su adamin heykelini dikin trabzon meydanina senin yumurtaliklarini yesin bu serefsiz ulkedeki eyyamcilar..twiterdan hemen tebrik ediyorum kardesimi

TSemih61
22.09.2014, 22:02
Orta sahada Salih, Medjani ve Constant gibi defanstan devşirme oyuncular oynamamalı. Bu sene adam gibi bir orta saha almadığımız için pişman olucaz gibime geliyor.

Anıl C
izleyemeyenler icin ozet: http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/ozet/2014-2015/3/istanbul-basaksehir-1-1-trabzonspor-mac-ozeti

son pozisyon skandal
katletmis resmen

UğurB
Maçtan sonra tüm yazılanları okudum.
Takım ilk yarıda iyi ve dengeli, ikinci yarı golünde etkisiyle panikle oynadılar.
Hakem için hepimiz genel olarak aynı fikirdeyiz.
Başakşehirli futbolcuların her fiziksel mücadelede kendilerini yere bırakmalarına faul çalarken, bize golden önce Fatih'e yapılan hareketi, sonrasında olayları başlatan pozisyonda, Sefa'ya yapılan harekete faul çalmayışı ortamı çok gerdi. O pozisyon 72. dakikada oldu maç 76'da tekrar başladı. Biz 85. dakikaya kadar kendimize gelemedik. Sonra silkinip tekrar ayağa kalktık. Hakemin ender verdiği doğru kararlardan biridir penaltı. Elini o kadar kaldırmakla, vücudun alanını büyütüyor topun geçmesini engelliyorsun. Topun hangi mesafeden ve kimden geldiğinin hiç önemi yok.
Gelelim Özer ve Yumlu dönene kadar kronik sıkıntımız orta saha nasıl giderilebilir meselesine. Birincisi yabancı tercihlerimizde Medjani ve Waris'ten vazgeçmemiz gerekecek. Bence bu takımın oynayacağı sistem 4-1-3-2.
Bosingwa - Belkalem - Musa / Akbaş - İshak
Salih
Sefa-Ekici-Constant
Cardozo-Yatabare

Hamle oyuncularımız Yusuf ve Waris olur. Salih'e kesici rolü verilir, Ekici ve Constant dönüşümlü savunmanın önüne gelerek top çıkarırlar.
Özer ve Yumlu gelince zaten sorun kalmaz.
Bu arada eğer illa tek forvet oynayacağız ve Medjani oynasın deniyorsa o zaman ilginç gelebilir ama İshak ön liberoda denenebilir. Top tekniği ve fiziği buna müsait. Daha önce Uğur Meleke böyle bir öneride bulunmuştu bir yazısında. Ama her yol devre arasında iyileşip dönecek Borceaunu'ya çıkıyor.
Bu arada Medjani'ye kızan arkadaşlar, bu adamın yazın milli takım ile Dünya Kupası oynadığını, ardından Trabzonspor'un her resmi maçında Onur'la birlikte 90 dakika forma giyen tek oyuncu olduğunu ve arada iki milli maça çıktığını unutmasınlar...

TolgaTopçu61
Son dakikadaki golümüz neden verilmedi. Maçı tv'den izledim ama son anlardaki heyecandan konuyu tam anlayamadım
Kimse anlamadı ki!!

Onur Akyüz

Orada mantıklı tek açıklama olabilir o da Belkalem'in eline çarptı ve el verdi.

Faul verdiyse klasik gerizekalı Türk hakemliği yapmış ceza sahasında bir karışıklık oldu mu hemen savunma yapan takım lehine faul ver, bizim hakemlerin klasik refleksidir bu.

Reha Demirbaş

Aynen katılıyorum. Boşuna istemedik ortasaha.

Hakan
abartmislar
gole kadar 2 ya da 3 hatasi oldu
asil waris-ekici-kevin-fatih uyumsuzlugundan pozisyon verdik
aslinda pozisyon falanda vermedik
kaleye ilk sutlari gol oldu
Abi ne abartması en az 20 top kaybı vardır,her aldığı topu dan dun ileri vurdu

biltrabzon
22.09.2014, 22:03
Mahmut,Sedat Agcay,Ferhat Öztorun,Ugur Ucar,Yalcin Ayhan in oldugu takimi yenemiyorsan hakem falan hikaye.Bu sadece hocanin ve yönetimin günü kurtarma cabalaridir.Yapilan transferlerin cogu cöp,bunu ilerleyen haftalarda göreceksiniz.

bordomaviask
Kimse golden önceki net faulu söylemiyor. Tamam çok berbat top oynadık ama sesimizi çıkarmazsak daha çok böyle tablolarla karşı karşıya kalırız. Penaltı da buz gibi penaltı..

Oğuz ZEYTİN
Erman Toroğlu: "Trabzonspor arkasına rüzgarı alamayacak. Müsaade etmeyecekler."

inadina61_08
Net penalti. Ben ilk basta eline carptigina bakmadi, sadece Ferhata konsantre oldum. Ama Hakem bizi katletti.

sadece bir pozisyon değil, mesela eneramo önce rakibe bir "tos"luyor sonra topa doğru gitmeye çalışıyor hop yerde, ne oldu sonra iki kişi sayesinde sarı kart gördü, faulü yapan o kartı gören biz. orta sahada böyle onlarca pozisyon var verilmeyenler de ayrı bir başlık olur.
genelde hakem öyleydi böyleydi yazmayı sevmem ama geçen sezon ile başlayan durum devam ediyor, göstere göstere biçiyorlar bizi, gözümüzün içine baka baka hemde.
bu halis muhlis hangi bölgenin hakemiydi? sonra adresini neresi gösterdi de fazla maç almayı garanti altına almış oldu, bir de bu adam belki de ahlak dersi verdiği bir okulun hocası, böyle bir hoca olduğu için ben özür diliyorum, sistemin defolusu olarak görüp hepsini aynı kefeye koymayın ama bu adam artık bitirilmeli.
geçen yıl İstanbuldaki maçlardan sonra kadıköyde yediği balıkları çeken olmaması da çok tuhaf, bunu Trabzonda yapsaydı anında manşet olurdu.

onları da yeneriz az kaldı.

ilzinho61
22.09.2014, 22:04
ONURumuzun bu ONURLU konusmasi yüzünden TRABZONSPOR TARAFTARI takimi ve ONURU hava limaninda karsilamali ve alkis tutmali !

Lütfen bunu yapalim, farkliligimizi göstermis oluruz
100 kisi gelse bile yeter

zafercalikoglu
Desteğe devam bu takm Şampiyon olurmu bilmem ama ŞL ye gider, bu giderde benim Hoşuma gider😃

Anıl C
Abi ne abartması en az 20 top kaybı vardır,her aldığı topu dan dun ileri vurdu

o kadar degil abartmayin. dan dun dedigin uzun toplar atti.

Varlıbaş61
22.09.2014, 22:05
Taraftar sahaya girince nasıl da kaçmış Halis tetikçisi !

Onur da resmen postayı koymuş .. Helal adamım !

winner
Bu kadro ancak 5-1-4 oynar derken bunu kastediyorduk.

Onur Akyüz
Bugün sorun Constant ve Ekici'ydi. Özellikle Constant çok kötüydü ama çıkmamalıydı yine de, en azından 2. devre 10-15 dk daha denenmeliydi.

Tuğrul
izleyemeyenler icin ozet: http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/ozet/2014-2015/3/istanbul-basaksehir-1-1-trabzonspor-mac-ozeti

son pozisyon skandal
katletmis resmen

Üstelik pozisyonda Belkalem faul yapılıyor.

2 puanımız çalındı.

Yönetimden ses, seda yok.

Birbirlerine kaşkol takmak ile meşguller.

Hakan
22.09.2014, 22:06
Hayır uzun top başka.Top benden çıksın derdindeydi resmen,kimse var mı diye bakmadi bile

Muhammed Ayaz
22.09.2014, 22:07
trabzondaki arkadaşlar ne olur imkanı olan takımı karşılasın vallahi sinirden kendimi zor tutuyorum evde bu onursuz düzende mücadeleye devam bunları dize getirene kadar devam

B.AKDEMİR
Bence doğru olan ama yine de tartışmaya açık bir penaltı ile beraberliği yakaladık. En azından şikeciler gibi yalandan yerlere yatarak boş penaltı kazanmadık. Abdullah Avcı denen düzenin adamı da yememiş içmemiş bizim maça çalışmış. Çok sert oynadılar , hakem kritik noktalarda takdir haklarını rakipten yana kullandı ve gidişatı etkiledi. Tüm bunların üzerine yorgunlukla birlikte şanssızlıkta eklenince maalesef futbolcularımız yıldı , sinirlendi. Son dakikada verilmeyen gol de cabası.

Ama söylemeden geçemeyeceğim, yazarken bile haz duyuyorum '' Cardozo ne yapıştırdı ama ''

winner
Constant bu kadroda alternatifi olmayan bir oyuncudur.

TSemih61
22.09.2014, 22:09
Constant orta sahada bekleneni veremiyor. Bunu diyeceğimi düşünmezdim ama Colman çok daha yararlı olurdu.

bordomavi1
22.09.2014, 22:09
peki golun disinda pozisyon verdik mi?

bilmem. maçın heyecanıyla o kadarını hatırlamıyorum. benim avraam ve belkalem'i istemememin sebebi topu oyuna sokamamaları. yenik durumdayız, öne doğru çıkmaya çalışıyoruz ama bu adamlar topu oyuna sokamıyor. oyunu önde kurmak istiyorsak, kapanmamak istiyorsak bu adamlar oynamamalı.

Tayfun
22.09.2014, 22:10
Bu maç çıkış maçı olacaktı "engellenmeseydi"...

Sefa Murat Dokuz

20 den aşşağı top kaybı asla yok, 20-30 arası kesin.

Soner Albayrak
Taraftar istiyor ki takım rakibi birinci dakikadan itibaren abluka altına alsın da çok çok zor bir olay bu orta saha ile.

Bu sezon kapanan takımlara karşı çok zorlanacağız gibi geliyor.

Tayfun
Ayrıca 3. haftadan yeni kurulan bu kadroyu itin götüne sokacaksak bırakalım gidelim...

ozzy!
22.09.2014, 22:12
Yeni kurulan takımlar için yenilmemek önemlidir. Haftaya ama mutlaka yenmemiz gerekiyor.

fanatikdevri
22.09.2014, 22:13
Bursa Bjk'yi eziyor resmen.

The Legend
Tekrar izleyince fark etttim. Son dakikadaki BUZ gibi GOLÜ yemiş şikeci hakem.

Tayfun Aydın
----------Constant-------Salih---------
------------------Özer--------------

Valla Salih e çok salladım ama o ciğerle bu takım da rahat oynar sağda Sefa Solda Yusuf veya yabancı durumuna göre Waris oynar Yumlu döner defansa sağ beke de Bossingwa reis gelir bu takım olur rahat olun

Sefa Murat Dokuz
22.09.2014, 22:14
3 haftalık takım geyiğini bırakın artık ya, Gs ilk şampiyon olduğunda 30 futbolcu mu aldı bir açın bakın. 1 maç kaybedip gümbür gümbür oynamışlardı. Ligde zayıftı ama kimseye mahkum top da oynamadılar. Yeni kurulan takım olmasıyla alakası yok bizim durumun bu yüzden sürekli bunu öne çıkarmayın bizim sorun şu 5-1-4 gibi ne olduğu belli olmayan saça sapan bir top oynamaya çalışmamız.

Tuğrul
22.09.2014, 22:15
Ayrıca 3. haftadan yeni kurulan bu kadroyu itin götüne sokacaksak bırakalım gidelim...

Medjani ve Salih Dursun.

4 ay sonra Xabi Alonso veya Toure olacakta biz mi göremiyoruz.

Takım hem futbolcu kalitesi hem de sistem yüzünden.

3. bölgede top tutamıyor.

Bunun zamanla, uyum sorunuyla ilgisi yok.

hüseyin1975
22.09.2014, 22:15
Mehmet, Ferhat ve Avraam nasil oynadilar?

Tayfun Aydın
22.09.2014, 22:18
Medjani ve Salih Dursun.

Kardes ÖZER diyoruz bu ligin en yetenekli adamı hele bi dönsün bak o zaman Constant Salih Özer üçlüsü bu ligi napıyor 6. Haftaya kadar sabır.En azından sahadaki adamların malubiyete tahammülü yok hırslılar 2 senedir böyle bişey yoktu.

Oruç
22.09.2014, 22:19
Medjani orta sahada oynamamalı. Hakemden sonra sinir krizi geçirmeme sebebiyet veren isimdi bu akşam. Olamaz böyle bir şey.

artvints
22.09.2014, 22:20
çok pas hatası yaptık, ilerde de topu tutacak adam yok.haliyle sinirler gerildi.üstüne hakemin saçmalıkları ve birikmiş şeyler de var.ama herşeye rağmen o sahaya girmeyeceksin.sana mı kaldı yani hakemi hizaya getirmek.akıl eksik bizim camiada. ful sinir stresden oluşuyor insanlar.

Tayfun
Medjani ve Salih Dursun.

Bu takımın orta sahası Medjani - Salih değil, Özer- Constant olacak. Şimdi ikisi arasında kıyas yapabilirsin.

Anıl C
bilmem. maçın heyecanıyla o kadarını hatırlamıyorum. benim avraam ve belkalem'i istemememin sebebi topu oyuna sokamamaları. yenik durumdayız, öne doğru çıkmaya çalışıyoruz ama bu adamlar topu oyuna sokamıyor. oyunu önde kurmak istiyorsak, kapanmamak istiyorsak bu adamlar oynamamalı.

bence bu ikilinin neden oyunu baslatamiyorlar denmesi cok bi ayrinti.
bu konuda sorgulamamiz gereken kevin ve medjani olur.
hatta ekici.
bence defansif gorevlerinde basarililar.

Onur Akyüz
Evet tekrarı izleyince penaltının net penaltı olduğu, son pozisyona da faul çaldığı ortada.

Yazık oldu.

Laz_61
22.09.2014, 22:21
Hoca bu ferhati hangi mantikla oyuna aldi anlamadim soner ve salih varken

bordomavi1
http://www.dailymotion.com/video/x26fn1i_onur-futbolu-birakma-noktasina-geldim1_news

İzlemeyenler izlesin.

Allah hakkımızı çalan herkesin cezasını versin.

winner
Bu akşam çıkan ilk on birde hangi oyuncu olmasa niye yok derdik.

Sadece Onur.

Bu bile başlı başına bir sorundur.

E. Okan Bülbül
22.09.2014, 22:22
http://www.aspor.com.tr/webtv/canli-yayin

Gökhan Uzun
22.09.2014, 22:22
Sanırım akıllıca düşünmek ve yorum yapabilmek adına daha sakin olmak gerekiyor. Buhranın bize faydası yok arkadaşlar. Hepimiz kızgın ve üzgünüz ama daha sakin ve akil hareket edelim lütfen. Sakin olmadan karamsar tablo çizerek bunu bekleyenlerin ekmeğine yağ süreceğiz. Yapmayalım..

TSemih61
22.09.2014, 22:23
Artık "yeni takım" bahanesinin bırakın artık. Yeni de olsa sahada iyi futbolun sinyalini vermesi lazım takımın.

Oğuz ZEYTİN
22.09.2014, 22:24
Trabzonspor'un yaptığı faul: 13

Başakşehir'in yaptığı faul: 23

*

Trabzonspor sarı kart: 6

Başakşehir sarı kart: 2

*

Tek kelime: AYIP

Tayfun
22.09.2014, 22:25
Artık "yeni takım" bahanesinin bırakın artık. Yeni de olsa sahada iyi futbolun sinyalini vermesi lazım takımın.

Geçen sezondan sahada Onur ve Zeki var, Zeki'yi geç sadece Onur var doğru düzgün, bu olgu ve dönüşüm içinde mağlup olunmamış, gelmiş eyyamcı hakemin biri galibiyetini engellemiş, neyini tartışacağız .

winner
22.09.2014, 22:26
Halilhodziç'in bir an önce ideal on biri bulması lazım.

Yabancı kontenjanı ve bu kontenjanın 3 stoperden yana kullanılması kadroyu hep sorunlu yapacak.

ertuuu
iyi kötü oynamak ayrı mesele...
adil oynamadığımız kesin.
hakkımızla kötü de oynamayacağız...
adamlar sarı kart görmüyor...
bir tarafını tutana faul veriliyor...
sefaya 3 tane sarı kartlık faul var, 2-3 tane hiç verilmemiş faul...

Anıl C
%42 Topla Oynama %58
8 Toplam Şut 17
4 İsabetli Şut 5
%67 Pas Yüzdesi %73
1 Korner 3
1/7 Orta 5/19
23 Faul 13
3 Ofsayt 1

hanzale
22.09.2014, 22:27
artık "yeni takım" bahanesinin bırakın artık. Yeni de olsa sahada iyi futbolun sinyalini vermesi lazım takımın.

iyi sinyal vermiyor bi bok olmaz bu takımdan, desek rahatlar mısın

Oğuz ZEYTİN
22.09.2014, 22:27
Erman Toroğlu: "Hakem rezaletti. Sedat belki 10-12 faul yaptı, bir kere ikaz etmedi. Onur gibi adamı çıldırttı, hocayı çıldırttı, taraftar da sahaya girdi. "

ertuuu
22.09.2014, 22:28

*

*

rezalet...
maçı izlemeye hiç gerek yok şu tabloda...
oçler...
takıma tempo yaptırmayacaklar...

batugol
22.09.2014, 22:29

*

*

az ama kaliteli faul yapiyoruz
pas yapmak disinda her seyi iyi yapiyoruz

Dip.Ing.Mag.
Sedat Akçay Trabzonlu değil mi?

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

Hakan
Özeer,geri dön Özeer

ertuuu
22.09.2014, 22:30
bu gece (de) Trabzonspor un 2 puanı resmen çalınmıştır.

hanzale
Hala hakemi savuunup takımdan bi bok olmaz diyenler net futboldan anlamıyor ulan adam resmen ufak ufak katletti maçı doğradı bizi, gözünüz kör mü dün şikecilere yapılan kıyakla bize yapılan ibneliği göremiyor musunuz?

Tahir61
Vahit Hoca yanlış da yapsa önümüzdeki 3 yıl mümkünse uzun yıllar bu takımın hocası olmalı. Heyecanını kaybedene kadar Hocamız olmalı. Bir sefer de bunu deneyelim. Yahu bırakalım artık Hoca hoca değil, tez elden gitsin muhabbetlerini. Bu sefer aynı eşşekliği yapmayalım. Hoca iyi hoca, takımda oyun kurgusu olarak çok büyük ilerleme olmasa da kazanma arzusu noktasında müthiş bir sıçrama var.

Allah aşkına eleştirelim ancak yerden yere vurmayalım şu Hocayı. Tahammül edelim, heyecanın diri tutalım. Vahit Hoca iyi bir Hoca, değerini bilelim. Ukalalık yapmayalım. Biz herşeyi biliriz ukalalığını bırakalım.

bunu her sayfaya alıntılamak lazım

takım evet kötüydü ama kötğ diye hakemin bu şerefsizlikleri yapması mı gerekli

bu takımın kötüyken kazanma hakkı yok mu

yediğimiz golden önce net faul var

sefa ya yapılmış ve ısrarla verilmemiş fauller var

en önemlisi son dakika verilmeyen buz gibi gol var

asilhamsi
22.09.2014, 22:31
Maçtan sonra tüm yazılanları okudum.
Takım ilk yarıda iyi ve dengeli, ikinci yarı golünde etkisiyle panikle oynadılar.
Hakem için hepimiz genel olarak aynı fikirdeyiz.
Başakşehirli futbolcuların her fiziksel mücadelede kendilerini yere bırakmalarına faul çalarken, bize golden önce Fatih'e yapılan hareketi, sonrasında olayları başlatan pozisyonda, Sefa'ya yapılan harekete faul çalmayışı ortamı çok gerdi. O pozisyon 72. dakikada oldu maç 76'da tekrar başladı. Biz 85. dakikaya kadar kendimize gelemedik. Sonra silkinip tekrar ayağa kalktık. Hakemin ender verdiği doğru kararlardan biridir penaltı. Elini o kadar kaldırmakla, vücudun alanını büyütüyor topun geçmesini engelliyorsun. Topun hangi mesafeden ve kimden geldiğinin hiç önemi yok.
Gelelim Özer ve Yumlu dönene kadar kronik sıkıntımız orta saha nasıl giderilebilir meselesine. Birincisi yabancı tercihlerimizde Medjani ve Waris'ten vazgeçmemiz gerekecek. Bence bu takımın oynayacağı sistem 4-1-3-2.
Bosingwa - Belkalem - Musa / Akbaş - İshak
Salih
Sefa-Ekici-Constant
Cardozo-Yatabare

Hamle oyuncularımız Yusuf ve Waris olur. Salih'e kesici rolü verilir, Ekici ve Constant dönüşümlü savunmanın önüne gelerek top çıkarırlar.
Özer ve Yumlu gelince zaten sorun kalmaz.
Bu arada eğer illa tek forvet oynayacağız ve Medjani oynasın deniyorsa o zaman ilginç gelebilir ama İshak ön liberoda denenebilir. Top tekniği ve fiziği buna müsait. Daha önce Uğur Meleke böyle bir öneride bulunmuştu bir yazısında. Ama her yol devre arasında iyileşip dönecek Borceaunu'ya çıkıyor.
Bu arada Medjani'ye kızan arkadaşlar, bu adamın yazın milli takım ile Dünya Kupası oynadığını, ardından Trabzonspor'un her resmi maçında Onur'la birlikte 90 dakika forma giyen tek oyuncu olduğunu ve arada iki milli maça çıktığını unutmasınlar...

tamamına katılıyorum.

On libero konusunda ferhat da dusunulebilir.

zeki,fatih,musa,medjani ve waris mutlak suretle dinlendirilmeli.

boss,ferhat,cardozo,yatabare,ishak kadroya acilen monte edilmeli.

---------------onur--------------
boss---mustafa-----papa/belkalem-----ishak

-----------ferhat---------------

sefa-------ekici-----constant

-----yatabare----cardozo-----

bu kadro catır catır top oynar.

Anıl C
22.09.2014, 22:32
Sedat Akçay Trabzonlu değil mi?

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

La yok ne Trabzonu
Muş'lu