PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul Başakşehir F.K. 1 - 1 Trabzonspor | STSL 3. Hafta | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Nihat Güneş
20.09.2014, 10:43
Hoca geçen maç orta sahada acemice kaptırılan toplardan rahatsız olduğunu özellikle belirtti. Dolayısıyla bu maçta bu pas hatalarını yapan oyuncuları oynatmamayı düşünecektir, hele de karşımızda nispeten zayıf bir rakip varken, hem de ev sahibi olduğumuz bir maçta (Umarım başakşehir deplasmanının ev sahibi gibi oynandığının farkındadır hoca).

Bu pas hataları kimlerden geldi?

Zeki - Şu an alternatifsiz, mecburen
Medjani - Constant'la beraber orta sahanın iskeletini oluşturuyor . Kesinlikle her maç oynayacaktır
Salih - Evet, zayıf halka Salih oluyor. Dolayısıyla bu maç, Erciyes maçında olduğu gibi Salih yedek, Ekici ilk 11 oynayacaktır.
Mediani konusuna ben de katiliyorum Hoca asla Mediani yi kesmez Constant i keser ama Mediani yi kesmez....Methalist macini ikinci defa izledigimde sunu gordum bu takimin en kritik adami Mediani...Basta ben de biraz on yargili davrandim ama gercekten oyle sandigimiz gibindefansif bir onlibero degil...Hucuma direk forvetlere 9 10 pasi var, hepsi de etkili toplardi defans son anda araya girmese hepsi gol pozizsyonu...Hic beklemediginiz anda forvetleri pozisyona sokabilir, yine sandigimiz gibi top kontrolu kotu de degil sakin oynuyor defansif yonunu soylemeye gerek yok...Salih le oynamasi oyun kurma anlaminda sıkıntı yaratiyor ama..Mediani yi de kotu gosteriyor...Takima alistikca fark yaratacak oyuncu gercekten.Hoca ya saygim bir kat daha artti, Mediani nin kalitesini yeni anladim :)
Ozetle bu takimda herkes kesilir Mediani kesilmez :) Konstant ve Zeki de ayni sekilde alternatifsiz, Salih kulubeye gecer 70 ten sonra Methalist macindaki kurgu olur ...Basaksehir macinda da boyle olur.

Muhammet Hacısalihoğlu
20.09.2014, 10:51
Böyle çıkabilir hoca..

http://www.kadronukur.com/squads/view/a97e312867-14456.html

ertuuu
20.09.2014, 11:03
ekici yi izlemek isterim

kaan61
20.09.2014, 11:14
...................................... Onur...............................

Zeki .............. Belkalem ....... Mustafa Akbaş .......İshak

................................... Medjani ...............................

Sefa ................. Mehmet .......... Constant......... Waris

............................... Cardozo .................................

Kazanma vakti geldi. Bence bu kadro ile başlamalıyız.

6Şafak Aydın1
20.09.2014, 11:21
Mediani konusuna ben de katiliyorum Hoca asla Mediani yi kesmez Constant i keser ama Mediani yi kesmez....Methalist macini ikinci defa izledigimde sunu gordum bu takimin en kritik adami Mediani...Basta ben de biraz on yargili davrandim ama gercekten oyle sandigimiz gibindefansif bir onlibero degil...Hucuma direk forvetlere 9 10 pasi var, hepsi de etkili toplardi defans son anda araya girmese hepsi gol pozizsyonu...Hic beklemediginiz anda forvetleri pozisyona sokabilir, yine sandigimiz gibi top kontrolu kotu de degil sakin oynuyor defansif yonunu soylemeye gerek yok...Salih le oynamasi oyun kurma anlaminda sıkıntı yaratiyor ama..Mediani yi de kotu gosteriyor...Takima alistikca fark yaratacak oyuncu gercekten.Hoca ya saygim bir kat daha artti, Mediani nin kalitesini yeni anladim :)
Ozetle bu takimda herkes kesilir Mediani kesilmez :) Konstant ve Zeki de ayni sekilde alternatifsiz, Salih kulubeye gecer 70 ten sonra Methalist macindaki kurgu olur ...Basaksehir macinda da boyle olur.

medjani ile salihi toplasan bir adam etmezler.

'Enes'
20.09.2014, 11:22
Güldürme.

farozlufatih61
20.09.2014, 11:25
Nasıl futbol izlediğinizi bir türlü çözemiyorum.....
Medjani'ye saydıranları hiçmi hiç anlamıyorum.....
Hala VAHİD hocanın takımı Medjani üzerinden kurduğunu göremiyormusunuz sakatlık problemi haricinde kadro dışı olacağını beklemek en hafif tabirle Saflıktır.....
Pas hatası yapmak futbolun doğasında vardır. Bugün Messi Xavi İniesta Ronaldo v.s v.s oyuncularda onlarca pas hatasıyla oynuyor kaldıkı burası teknik özelliklerin ön planda olduğu bir lig değilki Mücadelenin fizik üstünlüğünün borusunun öttüğü bir liğdir TSL......

mit_o
20.09.2014, 11:26
takım albayrak spor tesislerinde idman yapmışlar küçükköy gaziosmanpaşa tem avrupa konutları altı sanırım ?
peki nerde konaklıyorlar pazartesi gününe kadar ?

nakzo
20.09.2014, 11:41
Kaç bilet satılmış şimdiye kadar bilgisi olan var mı?????????

Mustafa OK
20.09.2014, 12:02

medjani konusunda ben yanlış maç izledim anlaşılan...

Tunç Tosun
20.09.2014, 12:03
takım albayrak spor tesislerinde idman yapmışlar küçükköy gaziosmanpaşa tem avrupa konutları altı sanırım ?
peki nerde konaklıyorlar pazartesi gününe kadar ?

Hep gayrettepe point otelde rasliyorum takims. Yine ordalardir buyuk ihtimal.

Nihat Güneş
20.09.2014, 12:12
Dur ben su maci 3.defa izleyeyim :) yikin arkadas şu önyargilarinizi macin heyecaniyla bazen goremiyoruz...Gercekten adam muthis top oynamis, bunu adami en agir elestiren biri olarak soyluyorum.

Mediani her mac 11 cikacak hepimiz burdayiz :)
Salih de ihtiyac dahilinde elinden geleni yapiyor yetenegi bu , tercih meselesi bu surecte...Fazla bir sey beklemiyorum ama ideal ortasahamiz Mediani Kosntant Ekici (özer ) olacak 4 -5 mac sonra o zaman insallah muthis bir takim cikacak ortaya :)

Eto'o
20.09.2014, 12:13
Medjanimi ?
Zokorami ?
😃😃😃

Sent from my iPhone using Tapatalk

ALDENİRO
20.09.2014, 12:14
Nasıl futbol izlediğinizi bir türlü çözemiyorum.....
Medjani'ye saydıranları hiçmi hiç anlamıyorum.....
Hala VAHİD hocanın takımı Medjani üzerinden kurduğunu göremiyormusunuz sakatlık problemi haricinde kadro dışı olacağını beklemek en hafif tabirle Saflıktır.....
Pas hatası yapmak futbolun doğasında vardır. Bugün Messi Xavi İniesta Ronaldo v.s v.s oyuncularda onlarca pas hatasıyla oynuyor kaldıkı burası teknik özelliklerin ön planda olduğu bir lig değilki Mücadelenin fizik üstünlüğünün borusunun öttüğü bir liğdir TSL......

Katılıyorum on libero mevkii en Zor mevki

Fatih Öztürk
20.09.2014, 12:18

Dün akşama kadar yaklasik 1.000 adet satilmisti.

Fatih Öztürk
20.09.2014, 12:21
Medjanimi ?
Zokorami ?
😃😃😃

Zokora bizdeki ilk senesinden sonra kacak güreşmeye başladı.Medjani oyunu agresif ve tempolu oynuyor.bu sartlarda Medjani.

Nihat Güneş
20.09.2014, 12:31
Zokora bizdeki ilk senesinden sonra kacak güreşmeye başladı.Medjani oyunu agresif ve tempolu oynuyor.bu sartlarda Medjani.
Zokora kariyeri boyunca Mediani nin Methalist macinda attigi kadar dikine top atmamistir :) Katiliyirom ,kacak guresmiyor... Bu yuzden MRA doneminde 11 adamla savunma yaptigimiz halde Onur maclarin yildizi olurken simdi olmuyor ...

artvints
20.09.2014, 12:40
medjani nin alternatifi yok zaten takımda.mecbur oynayacak. belki ferhat oynayabilir.

Fatih Öztürk
20.09.2014, 12:45
Zokora kariyeri boyunca Mediani nin Methalist macinda attigi kadar dikine top atmamistir :) Katiliyirom ,kacak guresmiyor... Bu yuzden MRA doneminde 11 adamla savunma yaptigimiz halde Onur maclarin yildizi olurken simdi olmuyor ...

Aynen :)

Doğukan Uçan
20.09.2014, 12:54
cardozo oynamaz ınsallah, yatabare daha ıyı suan

B.Yiğit
20.09.2014, 13:02
İkisinide tek yari izledik. Metalist macinda yatabarede vasatti
Topla cok az bulustu. hattirick yapmis gibi nasil cardozonun yerine oynasin yazabiliyosunuz anlamiyorum. Cardozo tek hareketle gol cikarabilir her an.

6Şafak Aydın1
20.09.2014, 13:03
cardozo`nun Trabzonsporda pozisyona girmesini, futbol oynamasini ancak yatabare sagliyabilir. ya ikisi birden yada tek santrfor yatabare.

Murat Keçeci
20.09.2014, 13:07
Rakip için bir kaç cümle edersek her zaman ki oyun tarzları devam ediyor.Takım savunmasını yapmada son derece disiplinli ve sert oynuyorlar.Karabük gibi dirençli bir takımdan gol yememeleri bunu kanıtlıyor

Bize gelirsek hala hücumsal anlamda organize olmuş değiliz bunun en önemli sebebi pas yapmakta zayıf kalışımız sonuç olarak set hücumu da yapsan,kontra atak da yapsan pas yapmak zorundasın tek fark birinde 15-20 pas üst üste yaparsın birinde 3-5 pas yaparsın ama sonuç olarak pas yapmak zorundasın o pas kalitesine ulaşmak zorundasın

Hücumsal olarak bir başka eksikliğimiz ise salihin oynadığı pozisyon o mevkide oynayan oyuncu top rakipdeyken medjaniye yardımcı olurken, top bize geçtiğinde constanta yardımcı olarak orta sahadan duvar paslarıyla çıkmamıza,pas yaparak ilerlememize yardımcı olmalı ama salih sadece medjaniye yardımcı olabildiği için hücum oyuncuları yalnız kalıyor tabi ki tek sıkıntı bu değil bekler ve açıkların hücumsal uyumu daha yukarılarda olmalı

Duran toplarda kalitemizin artması bizim için önemli bir silah ayrıca bunun yanına uzaktan etkili şutlarda ekleyebilirsek her türlü rakibi açabiliriz

Son maçı baz alarak bir kaç cümle edecek olursak bek oyuncularımız hem defansif hemde hücumsal katkılarını arttırmak zorundalar ayrıca yatabare forvet mevkinde cardozoya göre daha faydalı işler yaptığını belirtelim

Vahid hocayı zor bir karar bekliyor iki stoperi yabancı kullanırsa medjani,constant,waris,yatabare veya cardozodan ikisi yedek beklemek zorunda kalacak

Bu maç fb maçı kadar önemli eğer kazanırsak üst sıralara yaklaşacağız ve bu da futbolcuların özgüvenini ve ileriki maçlardaki oynama şevkini daha yukarılara çıkartacak o yüzden bu maça çok ciddi ve konsantrasyonumuz yüksek çıkmalıyız

Aydın Tiryaki
20.09.2014, 13:09
cardozo`nun Trabzonsporda pozisyona girmesini, futbol oynamasini ancak yatabare sagliyabilir. ya ikisi birden yada tek santrfor yatabare.

Aynen katılıyorum Sefa ve Waris le yada orda her kim oynarsa oynasın Cardozoya yeterli yardımda bulunamaz çünkü Cardozo artık hızıyla oynamıyor ona tam uçta yanında birisinin yardımcı olması gerek o da Yatabare zaten.

Mert Oğuzlu61
20.09.2014, 13:16
Gökhan Gönül: "Trabzonspor ile oynadığımız maç aslında çok da zevkli değildi. Biz, her rakibin top oynamasını istiyoruz"

anca mal mal konuş, maçlarda fosssss. fenerde emre, caner, volkan dan daha çok nefret ettiğim kuş beyinli budur. nasıl bir acı verdiysek hala konuşuyorlar, demek yensek iyice karışacaktı bunlar. ahh yatabare...

ziyaretci
20.09.2014, 13:25
Hoca cok dogru ilerliyor. Ama turkiye de anadolu takimlarina karsi korkak futbolla basarili olan bir tek takim yok.

Benim bu hafta icin istedigim kadro;

Onur
Zeki belkalem yumlu ishak
Medjani
Constant soner
Sefa cardozo waris

ziyaretci
20.09.2014, 13:27
Ya da

Waris-yatabare
-Cardozo
-Soner-constat-sefa
-Ishak-yumlu-belkalem-zeki

tanjugunduz
20.09.2014, 13:27
Arkadaslar bende cardozoyu cok seviyorum.ama sanki yatabare daha iyi daha hizli daha fayfali suan oyuzden vahid hoca ona sans verirse diyecegim ki bi hoca isi biliyor ama belki cardozuyu oynatir 50 dk lara dogru degistirebilir

ertuuu
20.09.2014, 13:28

evet 2 adam ederler...

Kazım Bostan
20.09.2014, 13:32
Gökhan Gönül: "Trabzonspor ile oynadığımız maç aslında çok da zevkli değildi. Biz, her rakibin top oynamasını istiyoruz"

anca mal mal konuş, maçlarda fosssss. fenerde emre, caner, volkan dan daha çok nefret ettiğim kuş beyinli budur. nasıl bir acı verdiysek hala konuşuyorlar, demek yensek iyice karışacaktı bunlar. ahh yatabare...

bu pes'te de "yaa ronaldo'yla orta sahadan alıp gol atmak yok :(" diye ağlar

bu ne la, zevkine halı saha maçı mı yapıyoz

Mellih
20.09.2014, 13:34
mutlak galibiyet almalıyız. hem 2 haftada 4 puan kaybından ötürü, hemde takımın metalist maçında yakaladığı çoşkunun devamı adına

ertuuu
20.09.2014, 13:40

tff ye başvursunlar zevkli değildi diye 3 puan alsınlar hükmen.
bu ne ya?
baştan aşağı pislik bir camia.
hele ki şu gökhan gibi sinsi olanlara daha zıtım.
gördüğümde nevrim dönüyor...

ertuuu
20.09.2014, 13:41
Hoca cok dogru ilerliyor. Ama turkiye de anadolu takimlarina karsi korkak futbolla basarili olan bir tek takim yok.

Onur
Medjani
Constant soner
Sefa cardozo waris

hoca korkak mı oynatıyor sizce
bu arada yumlu nun ayağı kırık değil miydi?
ben mi yanlış hatırlıyorum

Mehmet BAL
20.09.2014, 13:52

Maç da olay çıkmasını sonra hükmen galibiyet umdular ama istedikleri olmayınca da açıklamaları ile ortamı germe derdindeler.
kendileri çok mu top oynadı kaleye tek şutları var.
emre-volkan-caner den sonra git gide buna da gıcık oluyorum :yumruk::yumruk::yumruk:

Onur Akyüz
20.09.2014, 13:59
Medjani iyi adam ya, yapmayı etmeyin.

Daha hocanın oynattığı taktikten haberi olmayanlar atıp tutuyor burda, hey Allah'ım ya!

ertuuu
20.09.2014, 14:01
Medjani iyi adam ya, yapmayı etmeyin.

Daha hocanın oynattığı taktikten haberi olmayanlar atıp tutuyor burda, hey Allah'ım ya!

çoğu insanın maçları izlediğinden şüpheliyim...

Courage
20.09.2014, 14:12

yahu gülün geçin bu gerizekalı şikeci güruhuna, ne ciddiye alıp alıntılıyorsunuz?

adamların en zekisinin IQ 'sunu bilimadamları tespit edemedi :)

Berke6198
20.09.2014, 14:20
Gökhan Gönül'ün açıklamalarını normal buluyorum.

Hatta ben herhangi bir oyuncularından; "Ya ama çok iyi defans yaptılar ya ühühühüh" gibi bir açıklama bekliyordum.

Oğuzhan
20.09.2014, 14:20
Medjani çok iyi mücadele ediyor, uzun boylu hava toplarında etkili, kesici özellikleri var, top tekniği de ortalamanın üzerinde. Daha ne istiyorsunuz anlamadım bu adam zaten hiç pas hatası falan yapmasa Busqets olurdu.

ertuuu
20.09.2014, 14:35
Cesare Prandelli "6. haftadan itibaren rakiplerimizi ezer geçeriz"

halilhodziç sene başında temkinli açıklamalar yapıyor diye eleştirilmişti.
bize hayal satmıyor diye suçlu ilan edilmişti.
prandelli resmen hayal satıyor, dalga geçiyor.
bizi ilgilendirmez, hatta işimize geliyor,
ancak genel yapımız hayal satanlara karşı olumlu yönde...

Erkan YILMAZ
20.09.2014, 14:39

1000 (bin) civari renkdas

Ali İhsan
20.09.2014, 14:40
FB maçında hiçbişey yapmayan fbnin EN SİNSİ EN KARAKTERSİZ oyuncusu maçta üç puanı kaçıran takımı mı eleştirmiş :)

Topu verdik diye bişey oynadılar sanıyorlar :)

Onur Akyüz
20.09.2014, 14:41

halilhodziç sene başında temkinli açıklamalar yapıyor diye eleştirilmişti.
bize hayal satmıyor diye suçlu ilan edilmişti.
prandelli resmen hayal satıyor, dalga geçiyor.
bizi ilgilendirmez, hatta işimize geliyor,
ancak genel yapımız hayal satanlara karşı olumlu yönde...

İlk yarı bitmeden kovulur diye bir iddiam vardı lig başlamadan önce.

Kovulduğunda 'tam da rakiplerimizi ezip geçmeye başlayacaktık, fırsat vermediler bana der' artık.

Muhammed KOÇ
20.09.2014, 14:50

Onur
Medjani
Constant soner
Sefa cardozo waris

Soner de olur mehmet de olur iki tane medyani ile cıkmayız insallah yine.

Emre B.
20.09.2014, 14:51
İmkanı olanlae bugün yada yarın stadyumdan biletlerini alabilir. Maç günü boşuna sıra beklemeyin.

U.Sadıkoğlu
20.09.2014, 15:03
Arkadaşlar Ümraniye ve Bakırköy TS Clublardan 5 dakikada biletinizi alabilirsiniz.

burasıdaTRABZON
20.09.2014, 15:13
niye rakibimiz hakkında konuşulmuyo , kesin kazanıcaz gözüyle mi bakıyoruz

cubido
20.09.2014, 15:14
Çok hücumcu oynatmakla hücum futbolu oynamanın aynı şey olduğunu zanneden insanları görüyorum hala.
Costant'tan ön libero yapma fantazileri ya da ekici-constant'lı göbek ile 4-4-2 . Bu kadrolarla balıkesirspor'a karşı oynasak kevgire döner ortasahamız.
Ayrıca hocanın oyun mentalitesi belli.
Güçlü rakiplere karşı 2 defansif ortasaha daha zayıf rakiplere karşı tek defansif ortasaha.
Ayrıca Şimdiye kadar hazırlık maçları dahil hiçbir maçta 2 forveti yanyana oynamatnadı(kanatta oynattıklarını kast etmiyorum).
Artık hocayı anlayıp boşuboşuna beklentiye girmemek gerek.
Kaldı ki ben hocanın şimdiye kadarki icraatlerinin çoğundan memnunum.

Ben oyun kalitemizi bir üst seviyeye çıkartacak gelişmenin özer'in sağlıklı ve formda bir şekilde takıma katılması olduğunu düşünüyorum.

.................................................. ...onur........................................... ..........

...bosi/zeki...........belkalem/papa/medjani...........yumlu(maalesef)...ishak/musa...

.................................................. ...medjani/salih............................................

.........................özer..................... ..............................constant............ .......

........sefa...................................... .cardozo.....................................waris .....

Bu kadro fena yapar adamı. Bosi veya medjaniden biri kesik mecburen.

Reha
20.09.2014, 15:17
Stadı gezdim sizin için..

Mustafa Gegüç
20.09.2014, 15:22
maç günü gelse de izlesek :)

artvints
20.09.2014, 15:22
Çok hücumcu oynatmakla hücum futbolu oynamanın aynı şey olduğunu zanneden insanları görüyorum hala.
Costant'tan ön libero yapma fantazileri ya da ekici-constant'lı göbek ile 4-4-2 . Bu kadrolarla balıkesirspor'a karşı oynasak kevgire döner ortasahamız.
Ayrıca hocanın oyun mentalitesi belli.
Güçlü rakiplere karşı 2 defansif ortasaha daha zayıf rakiplere karşı tek defansif ortasaha.
Ayrıca Şimdiye kadar hazırlık maçları dahil hiçbir maçta 2 forveti yanyana oynamatnadı(kanatta oynattıklarını kast etmiyorum).
Artık hocayı anlayıp boşuboşuna beklentiye girmemek gerek.
Kaldı ki ben hocanın şimdiye kadarki icraatlerinin çoğundan memnunum.

Ben oyun kalitemizi bir üst seviyeye çıkartacak gelişmenin özer'in sağlıklı ve formda bir şekilde takıma katılması olduğunu düşünüyorum.

.................................................. ...onur........................................... ..........

...bosi...........belkalem/papa/medjani...............yumlu(maalesef)...ishak/musa...

.................................................. ...medjani........................................ ........

.........................özer..................... ..............................constant............ .......

........sefa...................................... .cardozo.....................................waris .....

Bu kadro fena yapar adamı.

bu kadar basit aslında. çok hücumcu koymakla olmuyor işler.önemli olan dengeli takım kurmaktır.top rakipteyken ne yaptığınız da önemlidir. keşke her oyuncu iki yönlü düşünebilse ve oynayabilse ama olmuyor işte.özellikle defansın önünde oynamak, beklerin boşalttığı alanlara girmek, tecrübe ve defansif karakter gerektirir.costantı orda kullanmanın anlamı yok. şimdilik beklerimiz hücuma katılmadığı için medjani fazlalık gibi duruyor olabilir ama kanatlar işlemeye başladığında tam olarak oturacak yerine.

6Şafak Aydın1
20.09.2014, 15:28
6 yabancili kadro kuruyor birde akil dagitiyorlar. yav he he.

cubido
20.09.2014, 15:38
6 yabancili kadro kuruyor birde akil dagitiyorlar. yav he he.

Sağol uyarın için,Düzelttim, şimdi akıl dağıtabilirim müsaade edersen.

6Şafak Aydın1
20.09.2014, 15:45
Medjani çok iyi mücadele ediyor, uzun boylu hava toplarında etkili, kesici özellikleri var, top tekniği de ortalamanın üzerinde. Daha ne istiyorsunuz anlamadım bu adam zaten hiç pas hatası falan yapmasa Busqets olurdu.

Zeki ile basarilar dileriz anti-medjaniciler olarak.

Anıl C
20.09.2014, 15:53
Medjanimi ?
Zokorami ?
😃😃😃

Salih :D

Anıl C
20.09.2014, 15:54
Stadı gezdim sizin için..

Takima uygun, makul bi stad yapilmis

Kazım Bostan
20.09.2014, 16:07

gökhan'ın derdini şimdi anladım :D

https://pbs.twimg.com/media/BxhQvP8IEAA7Ujx.jpg
:(

ibrahim tolgun
20.09.2014, 16:11
sa.avrupa da oynadığımız maçların tekrarını nasıl izleye biliriz arkadaşlar??

memmedaga
20.09.2014, 16:24
çoğu insanın maçları izlediğinden şüpheliyim...

medjaniden beklentiler ile ilgili zannedersem

halbuki mevcut oyun formatında constant vebelkalemden sonra işini en iyi şekilde yapan adamlardan.

Eğer hoca önde basan topu hızlı çeviren ön liberoların dahi sürekli ceza sahasına sarktığı bir oyun formatı düşünseydi medjani olmazdı orada.

gözden kaçan başka bir konu ise medjani en az alex kadar topu dikine kullanabiliyor ama zannedersem gerektiğinde oyunu soğutmada bazen geç kalıyor, alex bu konuda iyi.

ganzili
20.09.2014, 16:37
Istanbul`da oturan Trabzonlu ve Trabzonsporlu olarak sikebahce maci icin Trabzon`a gittim. 60 tl verip maratonda izledim. Valla ayiptir 61 tl kale arkasi mi olur? Bu resmen soygundur. Tepkimi gitmeyerek gosterecegim.

memmedaga
20.09.2014, 16:42
gökhan'ın derdini şimdi anladım :D

https://pbs.twimg.com/media/BxhQvP8IEAA7Ujx.jpg
:(

"Tısssssssssssss Yılaaaaaan :)"

i.....in suratinda ki şok ifadesine dikkatinizi çekerim

6Şafak Aydın1
20.09.2014, 16:45
yerli oyunculardan en iyi potansiyel kimde ve yabancilarin hangilerinden (en az 3) vazgececeksin ve sonuc olarak nasil bir oyun sergileyeceksin.
bunun neticesinde top sürekli olarak rakipteyse, tek santrforum yapayanliz kaliyorsa, az sayidaki hücum organizasyonlarimiz agirsa degil "cakma oyun kurucu" medjaniyi hepsini gözden gecirmek lazim.
bana göre yerlilerde en iyi potansiyel ekici ve soner`de. cardozo/yatabare ikiside yabanci, warisi yusuf ile degismem, bosingwayida zeki ile degismem ama medjaniyi ekici ve soner dönüsümlü olarak degismeyi göze alirim ki rakip BASAKSEHIR Juventus degil. Bosingwa`da hazir olmadigina göre bu firsati cift forvet ile denerim ve böylece Cardozo ile Yatabare`yi yanyana yada arka arkaya oynatarak Cardozonun oyuna katilabilme ihtimalini denemis olurum.
Hatirlatirim kadromuzun senelerdir en büyük sorunu Cardozo`nun veya tek santrfor oynadigimiz maclarda onun yanliz kalmasidir.

burasıdaTRABZON
20.09.2014, 16:59
onur-zeki-avraam-medjani-ishak-salih-constant-ekici-sefa buraya kadar tercihler bu olur bence ileriyi kestiremiyorum

6Şafak Aydın1
20.09.2014, 17:24
....................onur...........
zeki...belkalem...musa...ishak
.........constant..........
sefa.............ekici........waris
.......cardozo......yatabare...

yatabare zaten geriyede gelen, cok kosan bir forvet. constant = (medjani+salih)x3.

yedeklerde
medjani
papa
yusuf
soner
salih

B.Yiğit
20.09.2014, 17:55
Rostov zenite 5-0 yenilmis.
Biz zor berabere kalmistik. Salihle anca kapaniriz futbol oynayamayiz.

Mustafa Çolak
20.09.2014, 18:25
Hangi Tribünden alalım biletleri ?
Ne tarafta olacaksınız arkadalar ?

Hakan
20.09.2014, 18:26
@muratali abi,Pazartesi trafiğini de düşünürsek, otobüsle ulaşım tahmini olarak ne kadar sürer ?

Nihat Güneş
20.09.2014, 18:28
Imzamda Bourceanu var ama Medinani deki uzun top isabeti su ana kadar kimsede gormedim..Aniden hic beklemediginiz bir anda forveti pozisyona sokuyor...Nasil mi. KORE Cezayir maci Slimaniye attirdigi gol, nasil mi Sikeciler maci Yatabareye attigi uzun top Mert in bacaklari arasinda kalan top, nasil mi sikeciler macinda Waris e attigi uzun top Gokhan in bakkala gittigi pozisyon, nasil mi Methalist macinda Sefa yi sagdan pozsiyona soktugu top, yine Sefa ya Waris e attigi ama defansin son anda araya girdigi toplar....Aynen bazi arkadaslar gercekten maclari izlemiyor :)

Bu adam bizim sistemimizde kilit ozellikle ...Takima alistikca daha da iyi olacak eminim...

artvints
20.09.2014, 18:36
sa.avrupa da oynadığımız maçların tekrarını nasıl izleye biliriz arkadaşlar??

http://livefootballvideo.com/teams/trabzonspor

f.akyuz
20.09.2014, 18:38
Hangi Tribünden alalım biletleri ?
Ne tarafta olacaksınız arkadalar ?

Kuzey ust c bloktan aldim kardesim.gurbetci gencler de o tribunde olacakmis

bkandil
20.09.2014, 18:43

...

gs- fener maçı 6. haftadan önce mi?

levithan69
20.09.2014, 18:49
...................onur...........
zeki.belkalem.akbaş.ishak
......medjani-constant.....
sefa.........ekici........waris
.............cardozo............
kadro bu olur.

muratali
20.09.2014, 19:15
@muratali abi,Pazartesi trafiğini de düşünürsek, otobüsle ulaşım tahmini olarak ne kadar sürer ?
Otobüsle pek gidip gelmiyorum. Tem den servisle geliyorum ikitelli kavşağa. Oradan stad 20 dk. ama otobüs bekleme süresi de var. Eminönü den 1 saat normalde ama 1,5 say trafik olur diye. 5 te binerdim ben olsam en geç.

Toplu taşıma kullanacaklara metro tavsiye ederim.

Çakıroğlu İhsan
20.09.2014, 19:20
Otobüsle pek gidip gelmiyorum. Tem den servisle geliyorum ikitelli kavşağa. Oradan stad 20 dk. ama otobüs bekleme süresi de var. Eminönü den 1 saat normalde ama 1,5 say trafik olur diye. 5 te binerdim ben olsam en geç.

Toplu taşıma kullanacaklara metro tavsiye ederim.

Hangi metroyu kullaniyoruz?Merterden gelecegim..

U.Sadıkoğlu
20.09.2014, 19:21
Satılan bilet sayısı nedir arkadaşlar ?

Hakan
20.09.2014, 19:26

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/2c/Istanbul_M1_Linienband.png/640px-Istanbul_M1_Linienband.png

Kirazlı'dan aktarma yapılıyormuş

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/5/5d/Istanbul_M3_Linienband.png/250px-Istanbul_M3_Linienband.png

muratali
20.09.2014, 19:34
Başlığın ilk sayfasına bak. Ayrıntılı açıklama yapmıştım.

muratali
20.09.2014, 19:36
Merterden sanırım önce otogara ulaşıp kirazlı ya aktarma yapmalısınız. Kirazlı duragindan ise hat değiştirip metrokente gelmelisiniz.

Furkan Dündar
20.09.2014, 19:36
Yahu su son proje olursa güzel olur direk evin ordan bi metro geçsin :) mis gibi

Furkan Dündar
20.09.2014, 19:40
Biz bileti Güney C bölümünden aldık

Acaba kaç bilet satıldı

Çakıroğlu İhsan
20.09.2014, 19:46
@Hakan @muratali tamamdir, tesekkurler :)

D.Demir
20.09.2014, 19:47
Hangi tirbunden aldiniz renkdaslar bende aliyorum simdi biletimi beraber izliyelim

Hakan
20.09.2014, 19:49
Hangi tirbunden aldiniz renkdaslar bende aliyorum simdi biletimi beraber izliyelim

Dogu Üst'ten alan da var,kale arkası da..Bölündük yani,sizin tercihiniz :)

D.Demir
20.09.2014, 19:52
Dogu Üst'ten alan da var,kale arkası da..Bölündük yani,sizin tercihiniz :)

Dogu Ust C blok dan aldim bende baktim gidiyor git gide biletler =)

cakalkerem
20.09.2014, 19:57
bu maçta 3 puan önemli..

kadro derinliğimiz var...

oynamayanlar oynayabilir...

cardoza daha güçlenmeli...ama sahada olması bile yetiyor...

yusuf olabilir..

sefa oynamalı....

fatih mutlaka oynayacaktır

Mustafa Çolak
20.09.2014, 19:58
"Kuzey üst c blok " bende buradan aldım

D.Demir
20.09.2014, 19:59
Su anda gordugum bilet satisi :
Misafir Kategori 1 tukenmis hangi bloktu bilmiyorum.

Dogu VIP UST a 7 bilet
Dogu VIP UST b 17 bilet
Dogu VIP UST c 160 civari
Dogu VIP UST D tukenmis
Dogu VIP UST E 100 civari
Dogu VIP UST F 2 bilet
Dogu VIP UST G 2 bilet

Not: Sayilar cok az geldi. Bi hata olmali diye dusunuyorum

kudu_61
20.09.2014, 20:30
Hocam bu sefer lütfen zeki-salih-medjani ile başlama

-----------------onur----------------------
salih----belkalem----papadopulos-----isak
----------------constant--------------------
sefa----waris---ekici------------------yusuf
--------------cardozo------------------------

inanın bana bu kadro handikap yapar

kudu_61
20.09.2014, 20:32
vallah gelmeyi çok istiyorum ama 61+100 = 161 yani yol+bilet çok fahiş bir fiyat yazıklar olsun tribünlerden insanları çekmek için ellerinden geleni yapıyorlar passo kartım var ama nerden baksan en aşağı 200 lazım :(

D.Demir
20.09.2014, 20:37
Bu arada konu disi ama : Ts Club internet sayfasinda Cubuklu ve Beyaz Forma aylardir stoklarda yok. Diycek soz bulamiyorum

carolo
20.09.2014, 20:48
çok yazdim burda bu oyun sisteminde Cardozo'nun Janko'dan farki olmaz diye
adam ileride tek basina pres yapiyor ustelik top bizdeyken pozisyona sokamiyoruz

Mustafa Ayazoğlu
20.09.2014, 20:56
çok yazdim burda bu oyun sisteminde Cardozo'nun Janko'dan farki olmaz diye
adam ileride tek basina pres yapiyor ustelik top bizdeyken pozisyona sokamiyoruz

cardozo henüz tam hazır değil

oynaması stoperleri bırak rakip sağ bek sol bek ileriye çıkamıyor kademe için

iyi bir cardozo, çok iş yapar

soldan waris, sağdan sefa desteği ile

Mustafa Ayazoğlu
20.09.2014, 20:59
galatasaray bir şekilde geri kalacak

en büyük rakip fenerbahçe

3 puan değerli şampiyonluk adına

orhan42
20.09.2014, 21:52
Bu sene geyse yok.Bu anlaşıldı artık..Bu maçta artık galip gelmeliyiz.Şikebahçe maçından bile daha heyecanlıyım.İnşallah bu maçı kayıpsız atlatırız..

44-61
20.09.2014, 21:56
gs artık yok (gerçi biraz erken ama, takımın kimyası bozuldu)

bjk nin devam edeceğini sanmıyorum. kaldık yine şikecilerle başbaşa... bu sefer tüpçüde yanlarında. bakalım level atlayıp kendilerini aşacaklar mı ?

Cafer Bulur
20.09.2014, 21:56
Artik ligde de kazanmaliyiz,bu macin önemi daha da artti.

Bu maci kazanirsak takimin özgüveni iyice yerine gelecektir,bu acidan 3 puani bir sekilde olmaliyiz.

Önceki senelerdeki destekleri beklemiyorum ama hatiri sayilir bir taraftar destegine takimin cok ihtiyaci var umarim ilgi az olmaz.

Benim kadrom su sekilde;

Fatih öztürk

zeki belkalem musa ishak
Medjani konstant
sefa mehmet waris
cardozo

Yavuz Bektaş
20.09.2014, 21:57
su anda ligde gol atamayan ve yemeyen tek takım biziz

ffırtına
20.09.2014, 21:58
Bu sene şampiyon olmamamız için bir sebep yok. Eğer bu takım ligde iki maç üst üste kazanırsa rayına oturur ve Avni Aker full çeker diğer maçlarda, hem takıma ruh gelmiş olur hem de tribünlere . .

iyattara
20.09.2014, 22:01
Aksaray-Kirazlı ve Kirazlı-Metrokent metro süreleri kaç dakika acaba aşağı yukarı? Ona göre kendimi ayarlamaya çalışacağım.

Cafer Bulur
20.09.2014, 22:03
Bosingwa nin sakatligi gecti mi renkdaslar?

Murathan
20.09.2014, 22:04
pazartesi Allah nasip ederse bi galibiyet alalım da gerisi çok güzel olacaktır.

Emre GÜRDAL
20.09.2014, 22:04
Bu mac olimpiyattami?

Tayfun
20.09.2014, 22:05
Bu maç ligde çıkış maçımız olacaktır.

44-61
20.09.2014, 22:06
Bu mac olimpiyattami?
başakşehirde yeni bir stad yapıldı. orda

atomania
20.09.2014, 22:07
gs yenildi, besiktas yarin puan kayip eder, bu mac bence sezonun en önemli maclarindan biri

Cafer Bulur
20.09.2014, 22:10
Bu maç ligde çıkış maçımız olacaktır.

Bu mac 0-0 berabere bitmez bence bakalim ligdeki ilk golümüzü kim atacak,cardozonun atmasini cok istiyorum...

yatmaztara
20.09.2014, 22:11
Ne yapıp edip kazanılması gereken bir maç.

Furkan Özdem
20.09.2014, 22:24
Şans mans nasıl alıyosak almalıyız bu maçı...

artvints
20.09.2014, 22:27
o değil de, prandelli ezip gecmiş harbiden :)

Hakan
20.09.2014, 22:28
Akbaş neden İstanbul'da takıma katılmadı?Sebebi ne?

Kazım Bostan
20.09.2014, 22:29
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/v/t1.0-9/10610865_731500726918377_7622917677399943994_n.jpg ?oh=3646ad668ea5fb8bf3814e4646730f52&oe=548BE181&__gda__=1422406327_f8662c499f8bcf615338675938c85ed 6

:)

Emirhan Makul
20.09.2014, 22:30
Vallahi ilk iki maçın skorlarını bildim sayılır bunla ilgili de bir tahmin yapacağım.

İki tahminim var 1-1 ve 1-2. Daha çok 1-2 olacağını düşünüyorum ama takıma güvenmiyorum halen daha süper ligde galibiyet alması zor orta sahası olmayan bir takımın, kısmet diyelim, sanmıyorum ama umarım kazanırız.

Anıl C
20.09.2014, 22:31
Bu maçı ciddiyetle, coşkuyla oynamalıyız
Bugün ğsnin yaşadıkları bizim de başımıza gelmesin

Anıl C
20.09.2014, 22:34
Bizim haricimizde bşehir ligte en az gol yiyen takım
Bu maçta hücum gücümüz sahada etkili olmalı
Rakibin etkili olacagi mevkiler kanatlar olur

'Enes'
20.09.2014, 22:35
Burak Yılmaz (TEMSİLİ)

<○>
|
/ \

B.Yiğit
20.09.2014, 22:36
Açık ve net söyleyebilirim, buradan giden oyuncular buradan gittiklerine pişman olacaklar. Her gün daha güçlü olacağız.

Vahid Halilhodzic

Emirhan Makul
20.09.2014, 22:40
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/v/t1.0-9/10610865_731500726918377_7622917677399943994_n.jpg ?oh=3646ad668ea5fb8bf3814e4646730f52&oe=548BE181&__gda__=1422406327_f8662c499f8bcf615338675938c85ed 6

Yazık zoraki twit attırmış adama, kimsenin onu beklediği yok ego tavan, umarım forma şansı bulamaz.

Hakan
20.09.2014, 22:42
Yazık zoraki twit attırmış adama, kimsenin onu beklediği yok ego tavan, umarım forma şansı bulamaz.
:) Bir gün kıracaksın zincirlerini

'Enes'
20.09.2014, 22:45

Sen bekleme biz bekliyoruz o yeter.

Emirhan Makul
20.09.2014, 22:46
:) Bir gün kıracaksın zincirlerini

İnşallah kasımpaşaya postalanıp Trabzonspor hakkında nefret demeçleri verdiği gün mutlu olacağım. Madalyalı beyefendiyi asla kabul etmeyeceğim.

Sen bekleme biz bekliyoruz o yeter.

Aynen madalyasını da bekleyin ve sevin onu sevdiğiniz gibi.

Mustafa Ayazoğlu
20.09.2014, 22:49
Vallahi ilk iki maçın skorlarını bildim sayılır bunla ilgili de bir tahmin yapacağım.

İki tahminim var 1-1 ve 1-2. Daha çok 1-2 olacağını düşünüyorum ama takıma güvenmiyorum halen daha süper ligde galibiyet alması zor orta sahası olmayan bir takımın, kısmet diyelim, sanmıyorum ama umarım kazanırız.

rakipte 4 oyuncu

edin visca
jeremy
doka
eneramo

henüz hazır değil eneramo , jeremy

doka ve edin en önemli silahı

iyi savunma yapıyoruz gol yemeyiz , yememeliyiz

Hakan
20.09.2014, 22:50
İnşallah kasımpaşaya postalanıp Trabzonspor hakkında nefret demeçleri verdiği gün mutlu olacağım. Madalyalı beyefendiyi asla kabul etmeyeceğim.

Takımda ondan iyisi yokken postalanması mümkün değil :D
Büyük maçta atacak golünü,o zaman seveceksin :)

Emirhan Makul
20.09.2014, 22:52
rakipte 4 oyuncu

edin visca
jeremy
doka
eneramo

henüz hazır değil eneramo , jeremy

doka ve edin en önemli silahı

iyi savunma yapıyoruz gol yemeyiz , yememeliyiz

Bende bu takımın kolay kolay gol yiyeceğini düşünmüyorum ama gol atıp maç almamız lazım 1-0'dan sonra kapanmamamız lazım ve orta sahada daha organize olmamız lazım.

Mustafa Ayazoğlu
20.09.2014, 22:53
-----------------onur

zeki - belkalem - akbaş - musa

sefa - salih - medjani - kevin - waris

------------ yatabare

Nihat Güneş
20.09.2014, 22:55
Bence Ishak ve Ekici 11 baslar Musa ve Salih kulubeye, Basaksehir macinda da Salihle baslamanin alemi yok ...

Mustafa Ayazoğlu
20.09.2014, 23:00
Bence Ishak ve Ekici 11 baslar Musa ve Salih kulubeye, Basaksehir macinda da Salihle baslamanin alemi yok ...

hazır oynayabilecek 6 oyuncu daha hangisini koysak sorun yok

avraam
ishak
ekici
cardozo
fatih
soner

Ali İhsan
20.09.2014, 23:11
Yatabare reis artık gol atsın ya adama kanım çok ısındı

Doğan Keskin
20.09.2014, 23:19
ishak ve ekici oynamalı musa ve salih dinlensin biraz bence..

------------------onur-----------------

zeki ..... belkalem....mustafa......ishak

.....................medjani...................

...........ekici................constant......

........waris.........cardozo........sefa...

Mert'
Lütfen alalım şu maçı.. Kağıt üstünde kolay rakip gibi nispeten ama bu maçı alırsak galibiyet serisi yapabiliriz.

Oruç
Takım ruhu açısından iyi yoldayız belli ki.

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10678775_832465856785074_6045177592881220019_n.jpg ?oh=b42c0c6204a9da98bea370e3e057fd8b&oe=5488387C

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/10616580_832465860118407_3027548448141214853_n.jpg ?efg=e29sYXQ6MH0%3D&oh=dad1ce34bae410e5d269b78a37e4310b&oe=5484CA26&__gda__=1418658380_c33121bf8766f944ea01b64a6e07b7e 9

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10415693_832465853451741_7703954420938329211_n.jpg ?oh=d285aae0b26d25e56d232c2aee68e9ce&oe=548AE47E

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10538592_832465830118410_3963432066799513664_n.jpg ?oh=e406bd7071192ecb20f9a29b46548742&oe=54C13C8C

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/l/t1.0-9/10639682_832465836785076_8105153422557158759_n.jpg ?efg=e29sYXQ6MH0%3D&oh=3f44cba43e3562973b79b64b42a76183&oe=5488B1D1

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10649508_832465823451744_906120906433281728_n.jpg? oh=02a3015ddb3bbce0705d9a54b77d5460&oe=548BB05F

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10660095_832465890118404_6647088506002302724_n.jpg ?oh=d5401ad0eeb18d4062fadfad56bf87ff&oe=548DBF4B&__gda__=1422079475_8b19269e82de1e3e5a74637f4d9d38a 3

trabzonspor.org.tr

Hakan
20.09.2014, 23:29
Akbaş değil mi o :) Geldiğine göre 11'de olacak muhtemelen

Colakoglu
20.09.2014, 23:31
Bi takim sampiyon olacak abi inaniyorum inaniyoruz cok degisik bi takim kurduk.

Muhammed KOÇ
20.09.2014, 23:33
Olimpiyatta gökhan ünallı kadroyla 6 atmışlığımız vardı galiba yanlış hatırlamıyosam neden olmasın :)

Bera B.
20.09.2014, 23:34
Üste yapışmanın tam zamanı. Bu hafta alırsak kolay kolay kopmayız artık, rüzgarı da arkamıza alırız.

Ömer Öztürk
20.09.2014, 23:34
Galibiyet serimizin Başlangıcı olur inşallah

kncyalcin
20.09.2014, 23:37
Hocanın en sevdiğim özelliklerinden biri hiçbir rakibi küçümsememesi. Böyle olunca oyuncularda rakibi ciddiye alıyorlar. Soner ve Ferhat'ın da yavaş yavaş takımda şans bulacak potansiyeli ortaya koymalılar..

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

DNA-TS
20.09.2014, 23:38
Resimdeki atmosfer güzel ben zaman geçtikçe ortamın daha güzel olacağına euro92 de danimarka nın tatilden gelenlerle şampiyon olduğu gibi beklenmedik bir başarı göstereceğini hissediyorum.(şampiyonluk olmasa bile şl katılım, tr kupası kazanma uefa da son32 gibi).
Hislerime güvenirim.

orhan42
20.09.2014, 23:42
Bi takim sampiyon olacak abi inaniyorum inaniyoruz cok degisik bi takim kurduk.

Kardeşim emin ol senin gibi düşünen,içi kıpır kıpır olan içine bir şeyler doğan yüzbinlerce insan var..

Furkan Dündar
20.09.2014, 23:53
Resimdeki atmosfer güzel ben zaman geçtikçe ortamın daha güzel olacağına euro92 de danimarka nın tatilden gelenlerle şampiyon olduğu gibi beklenmedik bir başarı göstereceğini hissediyorum.(şampiyonluk olmasa bile şl katılım, tr kupası kazanma uefa da son32 gibi).
Hislerime güvenirim.

Türkiye kupası kazanmak
Lig 3
Avrupa kupası çeyrek final

Furkan Dündar
20.09.2014, 23:54
Ekici ve ishak 11 de olmalı gerisi istediği kişi oynasın

Yasin Altuntas
20.09.2014, 23:59
Oscar'i bu kadar yalniz birakmasinlar yaaaa :(

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Tahir61
21.09.2014, 00:00
ozer yumlu akbaş var bosi yok :(

mit_o
21.09.2014, 00:02
------------------onur-----------------

salih ..... belkalem....papadapulos......ishak

.................soner........musa................ .

..............constant............

........waris......................sefa.......
......................cardozo.......

Adem Akyüz'
21.09.2014, 00:03
Takımda hiç yeni kurulmuş gibi bir hava yok. Nazar değmesin. Saha içinde de bu şekilde olurlar inşallah :)

Maça gelince stoperde Belkalem/Papa ikilisinden biri yabancı sınırından dolayı oynamayacak muhtemelen. Akbaş kadroya alınmamıştı ama fotoğraflarda var. Kadrodaysa o oynar, yoksa Musa oynar. Orta sahada ise Medjani-Salih ikilisinin olacağını düşünmüyorum. Muhtemelen birinin yerine Ekici oynayacaktır.

Beklediğim 11;

Onur
Zeki - Belkalem - Musa(Akbaş) - İshak
Medjani - Constant
Sefa - Ekici - Waris
Cardozo

Salih Edip
21.09.2014, 00:03
Bu maçı almamız lazım takım artık hücumda da birşeyler göstermeye başlamalı.

Mustafa Ayazoğlu
21.09.2014, 00:04
Oscar'i bu kadar yalniz birakmasinlar yaaaa :(

cardozo çok ayrı yalnız neden acaba :(

KazazogLu
21.09.2014, 00:05

Tam içimden geçiriyordum ki yorumlar geldi.Dil sıkıntısı mı var acaba?

Yasin Altuntas
21.09.2014, 00:05

Tahminen dil sorunu, o ingilizce bilmiyor, ötekiler ispanyolca bilmiyor ....

Keske gönderirken 1-2 latin oyuncu biraksaydik kadroda :))

champions
21.09.2014, 00:08
Ferhat mutlaka şans bulmalı. Waris kanatta değil, santraforun arkasında serbest oynamalı.

arifemre
21.09.2014, 00:10
Onur
Zeki belkalem musa ishak
Sefa ekici constant waris
Yatabare cardozo
4-0 olsun bizim olsun :)
Gerci bu kadroyla 6-5 falan olabilir

kncyalcin
21.09.2014, 00:10
Sezon başlangıcında şom ağzımı okadar çok açmışım ki:-" Bosingwa'yabirşey olsa kim oynayacak" diye. Şu takıma 2 transfer şart. Yerli sağbek, yerli önlibero. İşte o zaman kusursuza yakın bir kadro oluşacak.
Salih iyi niyetli ama yetersiz.
Zeki yetersiz ve o mevkinin oyuncusu değil.
Ya da hala Ferhat'dan umudu olan biriyim. Hoca yavaş hazırlar umarım. Öyle olursa geriye sadece yedek sağbek kalır.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Kazım Bostan
21.09.2014, 00:13
ferhat'a en azından 1-2 maç şans verilse... gerçekten de yerli ön libero şart.

Fanatik34
21.09.2014, 00:19
mevcut oyuncu ve form durumlariyla iyi futbol beklemek zor! Sahaya duran toplarda etkin olabilecek oyuncular oynamali, dolayisi ile bu toplari kazandiracak ve degerlendirecek oyuncular oynamali!

Furkan Dündar
21.09.2014, 00:21
Cardozoya gereken değeri verin abi adam tek başına orda oturmuş et yiyor

Takımda tam anlamı ile Fransız ekolü hakim hatta grup bile kurmuşlar güzel birşey tabi anlaşmaları

Waris yatabare constant serdar Fatih medjani belkalem daha ne olsun .. Hoca ve ekibi de buna dahil

Bosingwa ile cardozo anlaşır : dilleri uygun

B.Yiğit
21.09.2014, 00:21
Basaksehire karsi medjani - Salih ikilisiyle cikarsak ve duran toptan gol bulamazsak yuksek ihtimal berabere biter 0-0.
Waris sol bek gibi oynuyor.
Sefada cok ofansif bir sag acik degil keza costant'da oyle. İs tek forvetin yalniz basina ileride bir seyler yapmasina kaliyor.

Furkan Dündar
21.09.2014, 00:25
kaç bin bilet satılmış

Kazım Bostan
21.09.2014, 00:25
Cardozoya gereken değeri verin abi adam tek başına orda oturmuş et yiyor

Takımda tam anlamı ile Fransız ekolü hakim hatta grup bile kurmuşlar güzel birşey tabi anlaşmaları

Waris yatabare constant serdar Fatih medjani belkalem daha ne olsun .. Hoca ve ekibi de buna dahil

Bosingwa ile cardozo anlaşır : dilleri uygun

bu gruplaşma inşallah sadece dil çatısı altında olur daha ileri gitmez sonraki zamanlarda

carolo
21.09.2014, 00:26
Salih iyi guzel savasiyor ancak turk hakemleri affetmez atar oyundan bu adami
ayrica top teknigi gerçekten çok kotu
Medjani'de Salih'den pek farkli degil
Belkalem'de oyle
Pas hatalarimizin 90%nini bu 3u yapiyor

Courage
21.09.2014, 00:26
Bence Medjani'nin yanında Fatih Atik oynamalı. Salih kadar koşup ondan daha fazla tekniği olan bir oyuncu ,bu Constant'ı da rahatlacaktır. Şayet Ferhat'a bir şans verilmezse elbette.

------------- Onur -----------------

Zeki ------- Akbaş ----- Belkalem ------- İshak

-------- Fatih ---------- Medjani -----------

---- Sefa ------- Constant --------- Waris

-------------- Tacuara -----------------

calavera
21.09.2014, 00:31
Bence Medjani'nin yanında Fatih Atik oynamalı. Salih kadar koşup ondan daha fazla tekniği olan bir oyuncu ,bu Constant'ı da rahatlacaktır. Şayet Ferhat'a bir şans verilmezse elbette.

------------- Onur -----------------

Zeki ------- Akbaş ----- Belkalem ------- İshak

-------- Fatih ---------- Medjani -----------

---- Sefa ------- Constant --------- Waris

-------------- Tacuara -----------------

----------------------- Onur -------------------------

Zeki ----------- Akbaş ----- Belkalem ------- İshak

------------ ---------- Medjani -----------------------

---- --------Ekici ---------- ----- Constant ---------

-----Sefa-------------------------------------Waris--
-----------------------Cardozo------------------------

Muhteva
21.09.2014, 00:37
Kompakt futbolun efsane ismi Mra liderlik koltuğuna yerleşerek filozoflara taş çıkartan felsefik yapısını eleştirenlere kapak yaptı :D

Anıl C
21.09.2014, 00:43
Salih iyi guzel savasiyor ancak turk hakemleri affetmez atar oyundan bu adami
ayrica top teknigi gerçekten çok kotu
Medjani'de Salih'den pek farkli degil
Belkalem'de oyle
Pas hatalarimizin 90%nini bu 3u yapiyor

Peki o zaman nasil bu kadar iyi savunma yapiyoruz?
Sizin niyetiniz kötü. Laf olsun diye yaziyosunuz

yüregimts
21.09.2014, 00:44
Ferhat' a şans verilmeli ama İdmanlarda mı hoca ışık göremiyor anlamış değilim ...

Anıl C
21.09.2014, 00:45

Basaksehir kanatlardan geliyoken musayi oynatir Hoca yine bence

kudu_61
21.09.2014, 01:15
ben şimdi alayım dedim de daha çoook boş yer var panik yapmayın yarısından çoğu boş hala bize ayrılan yerlerin güneyalt A kısmında bariz doluluk var sadece o kadar sistem gösteriyor zaten

6Şafak Aydın1
21.09.2014, 01:16
.........................onur..................... ...
zeki......belkalem....papadopulos.....musa
sefa............ekici.......constant.....yusuf
.........................yatabare.................
.......................cardozo.................... .

bunada varim. yatabare-cardozo tutmazsa yerine waris girebilir. top bizdeyse cardozo 90 dk rahat kaldirir.

Anıl C
21.09.2014, 01:18
.........................onur..................... ...
zeki......belkalem....papadopulos.....musa
sefa............ekici.......constant.....yusuf
.........................yatabare.................
.......................cardozo.................... .

bunada varim. yatabare-cardozo tutmazsa yerine waris girebilir. top bizdeyse cardozo 90 dk rahat kaldirir.

bence Waris oynamali Yatabare yerine.
Cunku basaksehirde cift on libero oynuyo
capraz kosu yapacak, defansin dengesini bozucak biri gerekli

Salih Edip
21.09.2014, 01:20
Takım ruhu açısından iyi yoldayız belli ki.

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10678775_832465856785074_6045177592881220019_n.jpg ?oh=b42c0c6204a9da98bea370e3e057fd8b&oe=5488387C

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/10616580_832465860118407_3027548448141214853_n.jpg ?efg=e29sYXQ6MH0%3D&oh=dad1ce34bae410e5d269b78a37e4310b&oe=5484CA26&__gda__=1418658380_c33121bf8766f944ea01b64a6e07b7e 9

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10415693_832465853451741_7703954420938329211_n.jpg ?oh=d285aae0b26d25e56d232c2aee68e9ce&oe=548AE47E

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10538592_832465830118410_3963432066799513664_n.jpg ?oh=e406bd7071192ecb20f9a29b46548742&oe=54C13C8C

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/l/t1.0-9/10639682_832465836785076_8105153422557158759_n.jpg ?efg=e29sYXQ6MH0%3D&oh=3f44cba43e3562973b79b64b42a76183&oe=5488B1D1

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10649508_832465823451744_906120906433281728_n.jpg? oh=02a3015ddb3bbce0705d9a54b77d5460&oe=548BB05F

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10660095_832465890118404_6647088506002302724_n.jpg ?oh=d5401ad0eeb18d4062fadfad56bf87ff&oe=548DBF4B&__gda__=1422079475_8b19269e82de1e3e5a74637f4d9d38a 3

trabzonspor.org.tr

Organizasyon da çok iyi olmuş kim organize ettiyse bu işi tebrikler. :alkış:

kudu_61
21.09.2014, 01:21
Biz bileti Güney C bölümünden aldık

Acaba kaç bilet satıldı
GÜNEY C ' de şu an gözüken koltuk sayısı 513 alınan bilet sayısı 113

6Şafak Aydın1
21.09.2014, 01:28
bence Waris oynamali Yatabare yerine.
Cunku basaksehirde cift on libero oynuyo
capraz kosu yapacak, defansin dengesini bozucak biri gerekli

fark etmez ikisinden biri cardozo sorununu cözerse yasadik.

uemit
21.09.2014, 01:28
6 + 2olsaydi kural hic zorlanmazdik
onur
bosingwa medjani avram ihsak
sefa costant özer mehmet ekici warris
cardoso offf :(

kudu_61
21.09.2014, 01:29
dogu ust c blok dan aldim bende baktim gidiyor git gide biletler =)

toplam 304 koltuk 182 satılan koltuk sayısı kalan koltuk sayısı doğu üst c kısmında sistemde gözüken 122

sasort
21.09.2014, 01:31
bence asıl sıkıntı yerli kalitesi zayıf takımın ondan ligde sıkıntı çekiyoruz

ama şuda var özer mustafa gelirse o sıkıntımızda olmaz

sasort
21.09.2014, 01:33
ben orta sahada salihi

birde defansta zekiye dayanamıyorun

şu bosigwa ne zaman gelecek

bilen var mı

inş haftaya yetişir

kudu_61
21.09.2014, 01:39
GÜNEY ÜST A ve ALT A bayağı iyi dolulukta arkadaşlar 61 tl lik bilet fiyatları içerisinde
doğu c de bAYAĞI DOLU AMA ORALAR 100 LÜK

BENCE 2500-3000 ARASI SEYİRCİMİZ OLUR EN FAZLA

Sefa
21.09.2014, 01:41
Akbaş yok dedik ama takıma katılmış oynayabilir..

kudu_61
21.09.2014, 01:50
salih+medjani+4 defans+onur = 7 futbolcu
buda demek oluyor ki CARDOZO ya top atabilecek 3 futbolcumuz kalıyor çünkü bu yukarıda ismi geçen futbolcularımızın hepsinin yıl boyu yapabileceği asist 10 u geçmez onların da hepsi gol olursa
cardozoyu besleyemiyoruz bence sıkıntı burda
3 takım ve avrupa hariç bence tek ön libero ya dönmeli ve hatta Trabzon da ön liberosuz (constant yederli) çift forvetle çıkmalıyız

bence bu maç

ONUR
salih-belkalem-papadopulos-isak
constant
sefa(serdar)-waris-ekici-yusuf
yatabare

11 ile başlamalıyız 1 yesek te 3 atarız buna inanıyorum ama 2 yemeyiz

Yasin Altuntas
21.09.2014, 02:01
salih+medjani+4 defans+onur = 7 futbolcu
buda demek oluyor ki CARDOZO ya top atabilecek 3 futbolcumuz kalıyor çünkü bu yukarıda ismi geçen futbolcularımızın hepsinin yıl boyu yapabileceği asist 10 u geçmez onların da hepsi gol olursa
cardozoyu besleyemiyoruz bence sıkıntı burda
3 takım ve avrupa hariç bence tek ön libero ya dönmeli ve hatta Trabzon da ön liberosuz (constant yederli) çift forvetle çıkmalıyız

bence bu maç

ONUR
salih-belkalem-papadopulos-isak
constant
sefa(serdar)-waris-ekici-yusuf
cardozo

11 ile başlamalıyız 1 yesek te 3 atarız buna inanıyorum ama 2 yemeyiz

Usta tamam takima bende inaniyorum, ama 10 kisiyle rakibi yenecek kadar degil :)

Hüdai Pervaneli
21.09.2014, 02:03
Usta tamam takima bende inaniyorum, ama 10 kisiyle rakibi yenecek kadar degil :)

Ben Buna Bile Inanmaya Basladim O kadara Saglam Takim Ama Ocakda Subatta Yapariz bunu Pazartesi Yapamayiz

kudu_61
21.09.2014, 02:36

Gesendet von iPhone mit Tapatalktekrar say ben saydım 11 duruyor :) ve değişiklik yapıyorum cardozo yu yedeğe alıyorum yatabareyi koyuyorum bence daha hazır

brkylmz
21.09.2014, 02:43
medjaniyle constant bizim kilit oyuncularımız, Allahtan adamlarda karakter var kaçak güreşmiyolar,yada şimdilik adam gibi gozukuyolar, zekiye gelince bu saatten sonra boss olmayacaksa onu izlicez, takıma destek oluyosak, Zekide takımın Bi parçasıysa onada destek olmalıyız.
zincirin en zayıf halkası zekiyse en çok ona destek olunmalı ki zincir kopmasın

MehmeTS_ADANA
21.09.2014, 03:09
bu maç bizim ne olduğumuzu gösterecektir

Mustafa Ayazoğlu
21.09.2014, 03:13
zeki - belkalem - akbaş - musa

---- salih -- medjani ----kevin

bu 7 oyuncu çakılı oynasın gol yemeyelim yeter ki

duran top kontratak 1 gol atarız herhal

Zurawski
21.09.2014, 03:24
Imzamda Bourceanu var ama Medinani deki uzun top isabeti su ana kadar kimsede gormedim..Aniden hic beklemediginiz bir anda forveti pozisyona sokuyor...Nasil mi. KORE Cezayir maci Slimaniye attirdigi gol, nasil mi Sikeciler maci Yatabareye attigi uzun top Mert in bacaklari arasinda kalan top, nasil mi sikeciler macinda Waris e attigi uzun top Gokhan in bakkala gittigi pozisyon, nasil mi Methalist macinda Sefa yi sagdan pozsiyona soktugu top, yine Sefa ya Waris e attigi ama defansin son anda araya girdigi toplar....Aynen bazi arkadaslar gercekten maclari izlemiyor :)

Bu adam bizim sistemimizde kilit ozellikle ...Takima alistikca daha da iyi olacak eminim...

Medjaniyle ilgili süper bir yorum.Tebrikler tespitler için.

Rostov maçında çektiği etkili şutu da eklemek lazım. O şuta benzer şutları daha fazla kullandığı taktirde gol ve asist özellikleriyle taraftar daha fazla sahiplenecektir Medjaniyi.

Şahsen stoper asıllı olduğu için çok önyargılıydım bu futbolcuya ama beni gerçekten şaşırttı , beklentime göre çok daha teknik ve pasör bir futbolcu. Yanında oynadığı oyuncu da çok önemli tabi , Salih yerine formda bir Özer veya Mehmet Ekiciyle bizi şampiyonluğa taşıyabileceğine inanıyorum.

Zurawski
21.09.2014, 03:30
Herkesin hücumcu bir Trabzonspor izlemek istediği bir gerçek. Ancak hücum futbolu yalnızca hücumcu futbolcularla oynanmıyor bunu da görmek lazım.

Özellikle deplasmanda dahi hücum eden bir Trabzonspor izlemek istiyorsak en az 3 maç üstüste kazanmamız lazım. Bunun için İBB maçı çok önemli , muhtemelen yine top bizde olmayacak. Duran toplar ve Waris Sefanın hızlı hücumlarına bakacağız.

SALDIRAY
21.09.2014, 03:48
--------------Onur
Zeki-----Papa---Belkalem---İshak
------------Constans
----Sefa----Ekici--Yusuf
-------Cardozo--Waris

beklediğim 11 bu.

Emre Çömez
21.09.2014, 04:00
şu salihi oynatmasa keşke. uefa macında bütün topları olumsuz kullandı. sanki amatör takımda gibiydi. tel yaptıgı topu kaptırp koşmak oldu

Yasin Altuntas
21.09.2014, 04:18
tekrar say ben saydım 11 duruyor :) ve değişiklik yapıyorum cardozo yu yedeğe alıyorum yatabareyi koyuyorum bence daha hazır

Cok ilginc aşık falan da degilim, ama demek ki aklim bin karis havada :) :) Kusura bakma :)

Yavuz Bektaş
21.09.2014, 09:33
Günaydın :) http://instagram.com/p/tLnEgphQmT/

nbay
21.09.2014, 09:47
--------------Onur
Zeki-----Papa---Belkalem---İshak
------------Constans
----Sefa----Ekici--Yusuf
-------Cardozo--Waris

beklediğim 11 bu.
Cardozonun etkili olabileceği kadro buna yakın, Salih ve medjani nin oynadığı bir orta sahada ne kanatlar işliyor ne de hücuma yeterli katkılar veriliyor. Bizde deli dana gibi koşturuyorz adamı,cardozonun işi koşup pres yapmak olmamalı.o işi yanındaki Waris yapabilir. Tabi bunun içinde ekici ve constantın colman ve Selçuk birlikteliğini yansıtmaları gerek

6Şafak Aydın1
21.09.2014, 10:13
Bosingwa takima katilmis diye bir yerel haber okudum. Varmi asli?

artvints
21.09.2014, 10:18
beklerimiz etkili bir şekilde atağa katılsalar, medjani ve salih daha iyi gözükür.

'Enes'
21.09.2014, 10:21
Yunus Emre Sel @yunusemresel

Halilhodziç: "bazı taraftarlarımız için Fenerbahçe maçını alalım sezon sonunda nerede olduğumuzun önemi yok." (Halilhodzic bu takımı çözdü.)

Erkan YILMAZ
21.09.2014, 10:47
bugün umarım bilet satışlarında biraz daha artış olur Bakırköy ts cluba pasolig açılmış hemde bizim pasloigimizi verio

ben 15 gündür kurye beklıorm gelmedi bilsem ordan alırdım

takım baya havaya grdi biraz daha doldurmamız lazım stadıııı şuan itibariyle 1500 civarıyız

gökhants1966
21.09.2014, 10:57
Devre arasında bir sağbek,iki kilit ortasaha almamız lazım.

Courage
21.09.2014, 11:04
Yunus Emre Sel @yunusemresel

Halilhodziç: "bazı taraftarlarımız için Fenerbahçe maçını alalım sezon sonunda nerede olduğumuzun önemi yok." (Halilhodzic bu takımı çözdü.)

O kadar da değil.

Bir zamanlar şikecilere 30 dk 'da 4 tane atan adam kaç hafta durabildi acaba?

lazzz61
21.09.2014, 11:29
fark beklıyorum benn en az 3

Muhammed Ayaz
21.09.2014, 11:56
yalnız bu sene takımın verdiği ışık forumada yansımış durumda bundan önceki senelerde maç biterdi ve 20 sayfa ancak yazılırdı bu sene öyle değil maçın başlamasına daha 1 gün var ve 30-40 sayfa yazıyoruz!

ağasarlı
21.09.2014, 11:58
fark beklıyorum benn en az 3

1-0 olsun bizim olsun.

ffırtına
21.09.2014, 12:10
-----------Onur--------
Zeki----Belkalem (Papa)----Musa(Akbaş)---İshak
Yusuf(Sefa)--------Constant--------Ekici-----------Waris
------------Cardozo-------Yatabare--------------------

Şöyle bir kadroyla çıkalım hem gol yeriz hem gol atarız seyir zevki yüksek bir maç olur ve 4-2 kazanırız :D

mustafa0661
21.09.2014, 12:27
bugün umarım bilet satışlarında biraz daha artış olur Bakırköy ts cluba pasolig açılmış hemde bizim pasloigimizi verio

ben 15 gündür kurye beklıorm gelmedi bilsem ordan alırdım

takım baya havaya grdi biraz daha doldurmamız lazım stadıııı şuan itibariyle 1500 civarıyız

Halkalı dan nasıl gidebilirim oraya? Tek adres versende olur teşekkür ederim

Mustafa Çolak
21.09.2014, 12:39
Arkadaşlar takım İstanbul'da ki kampını Tem Avrupa Konutları yanındaki Albayrak tesislerinde gerçekleştiriyor.
Yunus Emre Sel'e twitterdan sordum bugün 17,50 antrenmanları varmış, taraftara kapalı olacağını söyledi ancak ben gideceğim yinede bir şansımı denemek istiyorum. İlgilenmek isteyenlere duyurulur.

Heisenberg
21.09.2014, 12:52
O kadar da değil.

Bir zamanlar şikecilere 30 dk 'da 4 tane atan adam kaç hafta durabildi acaba?

Kulüp için dememiş zaten, bazı taraftarlar demiş. Ki haksız da değil. Maç konusuna bakarsanız aynı cümleyi kullanan üyeler vardı. :D

Erkan YILMAZ
21.09.2014, 13:00
Halkalı dan nasıl gidebilirim oraya? Tek adres versende olur teşekkür ederim

bakırköyemi?

ya halkalıyı tam bilmiyorum ama güneşliye filan yakın galiba ordan bakırköy arabaları var indikten sonra kolay zaten ts club n yeri

Erman Aydın
21.09.2014, 13:12
Passolig dalgası ve biletlerin pahallı oluşundan ötürü istanbulda olmama rağmen maalesef maçı stadta izleyemeyeceğim.

angraf
21.09.2014, 13:17
bu maçın önemi fazla yenersek müthiş bir hava yakalarız.

Kazım Bostan
21.09.2014, 13:38
lig böyle bitsin :)

1- Trabzonspor
2- Bursaspor
3- Akhisar Bel
4- Karabük

6Şafak Aydın1
21.09.2014, 13:40
-----------Onur--------
Zeki----Belkalem (Papa)----Musa(Akbaş)---İshak
Yusuf(Sefa)--------Constant--------Ekici-----------Waris
------------Cardozo-------Yatabare--------------------

Şöyle bir kadroyla çıkalım hem gol yeriz hem gol atarız seyir zevki yüksek bir maç olur ve 4-2 kazanırız :D

dedigin gibi olursa haftaya sikeciler isbasi yapar:D

U.Sadıkoğlu
21.09.2014, 13:42
Kaç bilet satıldı bilgisi olan var mı?

Doğukan Uçan
21.09.2014, 13:43
cardozo oynamasın riske etmeye gerek yok

Ömer Öztürk
21.09.2014, 13:44
Passolige aldık ama henüz elimize ulaşmadı,bilet alırsak içeri nasıl giricez ?

U.Sadıkoğlu
21.09.2014, 13:44

Stadyum gişelerinden Tek Geçişlik Pass Card alacaksın.

Ömer Öztürk
21.09.2014, 13:46
Stadyum gişelerinden Tek Geçişlik Pass Card alacaksın.

Onada bi Ücret ödüyomuyuz

Tunç Tosun
21.09.2014, 13:48

Passolig te problem var sanirim benimki neredeyse 3 hafta sonra geldi..

U.Sadıkoğlu
21.09.2014, 13:49

Yalnızca bilet parası.

Ercan DEMİRCİ
21.09.2014, 13:50

Hayır ödemiyosunuz.

Ömer Öztürk
21.09.2014, 13:51
Passolig te problem var sanirim benimki neredeyse 3 hafta sonra geldi..

3.haftaya girdi basvurum henüz gelen giden yok kuzenle aynı anda başvurmuştk onun geleli 1 hafta oldu.

ibrahim tolgun
21.09.2014, 13:55
http://livefootballvideo.com/teams/trabzonspor

sağolasın..

mutluhayri
21.09.2014, 13:56
Arkadaşlar biletleri hangi taraftan alıyorsunuz?
61tl kale arkası mı hep? Yoksa ibb tarafından alan da var mı?

Courage
21.09.2014, 13:57
Kulüp için dememiş zaten, bazı taraftarlar demiş. Ki haksız da değil. Maç konusuna bakarsanız aynı cümleyi kullanan üyeler vardı. :D

Ben de taraftar için dedim zaten.

Hakan
21.09.2014, 13:58
Arkadaşlar biletleri hangi taraftan alıyorsunuz?
61tl kale arkası mı hep? Yoksa ibb tarafından alan da var mı?
Kale arkası ve Doğu Üst yarı yarıya gibi.Stadın yarısı bizim zaten

shadowlord
21.09.2014, 13:59
Bakırköy ts clubı aradım biletimi aldım ama pasolig kartım gelmedi dedim..yetikilide yaa stadyum gişesinden yada dilerseniz gelip burdan tek geçişlik kartınızı alabilirsinz dedi birazdan gidicem bakalım yarın uğraşmayalım stadda..inşAllah alabilirim :D

artvints
21.09.2014, 14:01

1- Trabzonspor
2- Bursaspor
3- Akhisar Bel
4- Karabük

lig böyle biterse olağan üstü hal ilan edilir.aktörler devreye girerler hemen.

Courage
21.09.2014, 14:18

1- Trabzonspor
2- Bursaspor
3- Akhisar Bel
4- Karabük

Gompakt futbolla 3.lüğün gelebileceğini sanmıyorum. Asansör takım olur Akhisar.

Şenol Hoca'yı da çoooook sevsemde Bursanın kadro kalitesi değil 2.liğe 5.liğe bile zor oynar.

Karabüğün ise 6.lıktan yukarı çıkarsa başı döner.

...

Bizim Şampiyonluğumuz ise biraz da rakiplerimizin formsuzluğuna ve küçük takımlarla oynayacağımız maçlarda toplayacağımız puanların fazlalığına-eksikliğine kalıyor. Ama neden olmasın!

iyattara
21.09.2014, 14:32
Şotanin arkasından kasimpasa karabük macini izliyorum :) şimdiden haftaya oynayacagimiz mac için taktik calismalara basladim
500 kişi yok maçta rezalet vala

Hakan
21.09.2014, 14:40
Şotanin arkasından kasimpasa karabük macini izliyorum :) şimdiden haftaya oynayacagimiz mac için taktik calismalara basladim
500 kişi yok maçta rezalet vala
Arkadaşım gelmediği için ben de gitmedim ondan :)

Cüneyt Canlıca
21.09.2014, 14:57
Medjani yerine şu Castro olsaydı keşke orta sahamızda

Anıl C
21.09.2014, 15:00
Arkadaşım gelmediği için ben de gitmedim ondan :)

Laudrup61i alipta maca gitseydin ya Hakan?
Yalniz kalmazdin kankinle

Hakan
21.09.2014, 15:05
Laudrup61i alipta maca gitseydin ya Hakan?
Yalniz kalmazdin kankinle
Bi dahakine öyle yaparım

6Şafak Aydın1
21.09.2014, 15:13
ulemalarimiz cardozo ve papadopoulos`dan yoksun bir ilk 11 bekliyormus. görecegiz bakalim.

TSemih61
21.09.2014, 15:13
Bu maçta galibiyet şart. Hocanın da artık risk alması lazım. Takım daha çok hücuma dönük oynamalı. Hem Salih hem Medjani bir arada olmaz. Bu oyuncularla beraberlik almakta zor bir şey değil, her teknik direktör alabilir. Fazla defansif futbol baydı artık.

Hakan
21.09.2014, 15:15
ulemalarimiz cardozo ve papadopoulos`dan yoksun bir ilk 11 bekliyormus. görecegiz bakalim.
Papadopoulos'un 11'de olması büyük sürpriz olur

Yiğit SARI
21.09.2014, 15:45
Maçlar hep bana ters zamanlara denk geliyor bi türlü izleyemiyorum

Ayhan2661
21.09.2014, 15:51
Onur

Zeki Papa Akbaş İshak

Sefa Medjani Constant Ekici(Yusuf)

Cardozo Waris

Şu 11 nasıl olur acaba..

Anıl C
21.09.2014, 15:56
Onur

Zeki Papa Akbaş İshak

Sefa Medjani Constant Ekici(Yusuf)

Cardozo Waris

Şu 11 nasıl olur acaba..

bizde simdlik bazi gercekler var. o da Hocanin Salihe yer veriyo olmasi. Yine basaksehirin kanatlari etkili kullanip ice kateden oyuncularini da dusunursek Musa oynar bence.

~~~~Onur~~~~

Zeki~~~~Belkalem~~~~Papa(Medjani)~~~~Musa

~~~~Salih~~~~

Sefa~~~~Ekici~~~~Constant~~~~Waris

~~~~Cardozo~~~~

Ceyhun Dündar
21.09.2014, 16:40
guney alttan bıletı 2 gun once aldık ancak puan kaybedecekmısız gibi geliyor.
Stada gitmekte zorluk ceken cekecek olan varsa,ben bıraderle 2 kişiyiz.
Yenibosna metrobus duragı altı koctas tarafından saat 5 gibi alabilirim gelmek isteyen olursa?

pascalli
21.09.2014, 16:49
Bakırköy ts clubı aradım biletimi aldım ama pasolig kartım gelmedi dedim..yetikilide yaa stadyum gişesinden yada dilerseniz gelip burdan tek geçişlik kartınızı alabilirsinz dedi birazdan gidicem bakalım yarın uğraşmayalım stadda..inşAllah alabilirim :D

kimliğini göster tek geçişlik biletini verirler..tabii passolig kartın varsa..yoksa da internetten hemen üye olunup staddan biletini alabiliyorsun

Uğur Kalyoncu
21.09.2014, 16:54
Hafifte olsa rüzgarı ardımıza aldık kazanırsak o rüzgardan yavaştan hızlanmaya başlar.Devre arasına kadar ne puan toplarsak kardır..

kudu_61
21.09.2014, 17:02
**************onur******************

salih***belkalem***papadopulos*****isak

*************constant****************

sefa*****warıs*******ekici*********yusuf

**************yatabare****************

yaw anlamıyorum siz bu 11 üstüne niye 11 yapıyorsunuz süper bir kadro kazanma ihtimali çok ama çok yüksek bir kardo yatabare cardozo dan daha hazır sefa oynadıkça form tutuyor her maç çift ön libero ile çıkarsak skor bulmakta zorlanabiliriz salih sağ bek kayseriden gaylere sağ bek olarak geldi bence zekiden daha iyi bir performans gösterebilir sağ bekte, constant ön libero oynamış ekiciyi daha net toplarla buluşturabilir ekicinin form tutması için özer gelene kadar oynaması lazım özer zaten benim yıldızım bu hırsıyla bize tek başına bile şampiyonluğu getirebilir

Hakan
21.09.2014, 17:08
Doğu Vip D tükendi,C ve E büyük oranda dolu.A,B,G ve F bloklar bomboş
Kale arkasında ise Güney Alt A ve Üst A büyük oranda dolu
3000 kişi civarı bilet almış gibi duruyor

Kemal Öztel
21.09.2014, 17:23
Cardozo iki tane yazar 3-0 alırız...

mourner
21.09.2014, 17:25
bu maçta ishak ve ekici kesinlikle oynamalı..sürekli rakibi durdurmaya çalışmak bizi yarışta tutmaz..artık hucumu da düşünmeliyiz. musa 2 maçta solbek performansıyla bıktırdı beni..salihi de ortasahada görünce sinirlerim zıplıyor. salihi oynatacaksa defansda oynatsın,sağ bekte oynatsın.

Kazım Bostan
21.09.2014, 17:31
Zeki - belkalem - awraam - ishak
------------ferhat
-----sefa - ekici - constant
-------------------------waris
----------cardozo

olmalı ama hoca ferhat'ı oynatmaz medjani girer yerine ekici çıkar vs tüm düzen değişir

Furkan Dündar
21.09.2014, 17:34
Ishak solda
Ekici orta da başlar gerisi bildiğimiz gibi olur :)

Hakan
21.09.2014, 17:35
Ne İshak oynar,ne Ekici..
Hoca Fener maçındaki kadroyla çıkacaktır bence

Muhammed KOÇ
21.09.2014, 17:41
arkadaşlar bence medjanisiz kadro yazmayın. yürüyecek hali kalmayıncaya kadar hocanın onurdan sonraki ilk bankosu, belkide hocanın kafasındaki ilk banko :)

Ömer Öztürk
21.09.2014, 17:46
Şu maçı alalım da tadımız kaçmasın :)

Ömer Öztürk
21.09.2014, 17:47
Olimpıyatı dolduruyorduk burayıda fullememiz Lazım Takımı'n seyirci görmeye ihtiyacı var

Sami Kuk
21.09.2014, 17:53
1-3 Alırız.. Taraftara büyük iş düşüyor

Sefa
21.09.2014, 17:56
Tribün durumları ne alemde doluluk oranı nedir ?