PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kulübümüzden Açıklama

Tayfun
11.09.2014, 14:27
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/16319-5P1A4K4M.jpg

A milli futbol takımımızın, EURO 2016 Grup eleme müsabakaları kapsamında deplasmanda oynadığı İzlanda maçının sonucu tüm Türkiye’yi olduğu gibi bizi de üzmüştür. Ancak tüm ulusal medya’nın maç sonrası manşetlerini oyuncumuz Onur Kıvrak’ın performansının süslemiş olması çok manidardır.

Bundan önceki tüm Ulusal turnuvalara katılmış gibi bir algı oluşturularak, alınan kötü sonucun tek sorumlusunun kaptanımız Onur olarak gösterilmesi, öğütücü bir medya algısının tezahürüdür.

Unutulmamalıdır ki, Onur Kıvrak, sadece Trabzonspor’un değil, tüm Türkiye’nin, tüm Avrupa’nın başarılarından söz ettiği, Avrupa’nın önemli kulüplerinden teklif alan çok başarılı bir kalecidir.

Ulusal medya’nın taraflı, maksatlı, hedefe yönelik yorum ve haberleri Onurumuzun değerini asla düşürmeyeceği gibi, gerçek, bilinçli Türk futbol taraftarının desteğini de aldığı gün gibi açıktır.

TRABZONSPOR YÖNETİM KURULU

:alkış:

sarpcore
11.09.2014, 14:30
adamsın Onur.
biz seninleyiz gerisi hikaye.

Oğuzhan
11.09.2014, 14:30
Büyük kaptan oley

Hamdi Karamahmutoğlu
11.09.2014, 14:31
Yerinde açıklama.
Onur bu takımın her şeyi.

Murat'
11.09.2014, 14:32
Yerinde açıklama.

Arkadayız Onur.

Ahmet Ulusoy
11.09.2014, 14:32
Ellerini birleştirirsen fb çıkıyor ortaya kaptan

AhmetG.
11.09.2014, 14:35
Yerinde ve isabetli bi açıklama olmuş. Teşekkürler.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
11.09.2014, 14:46
Alçakların iltifatına mazhar olmak kimse için "onur" değildir.

Biz bunlardan zaten iltifat beklemiyoruz.

İmza: Ötekiler

bordolumavi
11.09.2014, 14:48
kaptan şikecılere karşı goster ne buyuk kalecı oldugunu sımdı sana bok atmaya calısanlara ınat o zaman ıster ıstemez senın kurtarıslarından bahsetsın kopekler

hanzale
11.09.2014, 14:49
Onur'un 55000 kisiye timsah yuruyusu yaptirmasinin acisi bir ömür yeter bu onursuzlara

fanatikdevri
11.09.2014, 14:58
Ciddiye alınmayacak eleştiri sahipleri için koca kulüp neyin açıklamasını yapıyor anlamıyorum.niye sürekli aynı hataya düşüyoruz,basın sözcüsü çıkar Onur'u eleştirenler ciddiye alıp,cevap vermeye değer bulmuyoruz desin geçsin,kaldıki Onur'un savunulacak bir şey yaptığı yok,futbol hatalar oyunu,her futbolcu gibi Onur'un da hatası olabilir.Trabzonspor kaptanına yakışmayacak bir şey de yapmıyor.Böyle bir açıklama yapılması Trabzonspor'un muhatap almaması gereken iti kopuğu karşısına alması bedevadan prim yaptırır.

HOPA'LI TS'Lİ
11.09.2014, 15:01
Yeter ki Onursuz olmasın aşkımız

Aydın Danış
11.09.2014, 15:03
Yönetimden salvolar manevralar geliyor :)

TSercaN
11.09.2014, 15:04
Pazar gunu gol yemiyecegiz demektir bu. Onur cok iyi motive olacaktir buna inanin.

farozlufatih61
11.09.2014, 15:22
Yapılmış olan bu açıklamadan dolayı YÖNETİM KURULUMUZU Canı gönülden kutluyorum....
Onuru olmayanların ONUR Gibi insanları anlayacak ferasete sahip olmadıklarını uzun yıllardır gayet açık ve net görüyoruz...
İyiki varsın Onurlu insan ONUR RECEP KIVRAK...
TRABZONSPOR Forması giydiğin her gün her ay her sene bu ONURSUZLARIN böyle iftiralarına ve karalamalarına hedef olacaksın ama YANLIZ DEĞİLSİN gerçek TRABZONSPOR Sevdalıları seninle...

Bayraktaroğlu
11.09.2014, 15:23
yanındayız Onur kaptan kim ne derse desin fikirlerini satılığa çıkarmış aşağılık insanların lafı seni inciltmesin Köpekler istedi diye atlar ölmezmiş

Oğuz ZEYTİN
11.09.2014, 16:02
Hayret, yönetim Onur konusunda taraftar tepkisini görmüş.

Peki Akyazı? Bu sessizlik için sükut ikrardan gelir mi demeliyiz.

lazibere
11.09.2014, 16:04
Medya nın butur dedıkdularını, Resmi sitesinden eleştirerek ile bu tartışmayı büyüttügünün farkında değil İHO

Herkes gibi Onur'da kötü oynamıştır bu kadar basit.

Yönetim çocukça davranışlar sergiliyor.

Kaldı ki, Ulusal basını hedef alana beyanatlar verdiğin müddetçe bu tür haberler de çıkacakır. Akıllı yönetici taraftar gibi davranamaz

Milli takımın as kalecisi Onur olmuş olsa ve bir nedenden kadroya alınmasa ve yerine volkan geçse ve volkan 2 tane bariz hatalı gol yese, Bizim yerel basın ve taraftarlar ne yorum yaparlardı çok merak ediyorum

Düşman medyayı ya ciddiye al ve ona göre ilişki kur ya da yaptığı haberleri de kayde değer görme ve görmezden gel bu kadar basit

Oruç
11.09.2014, 16:47
2010'dan acıları var. Hala geçmemiş.

Yiğit Gayretli
11.09.2014, 16:57
Kulüp boş boş işlere açıklama yapsın...

Akyazı için çıt yok.

S.Seymen
11.09.2014, 17:25
Medya nın butur dedıkdularını, Resmi sitesinden eleştirerek ile bu tartışmayı büyüttügünün farkında değil İHO

Herkes gibi Onur'da kötü oynamıştır bu kadar basit.

Yönetim çocukça davranışlar sergiliyor.

Kaldı ki, Ulusal basını hedef alana beyanatlar verdiğin müddetçe bu tür haberler de çıkacakır. Akıllı yönetici taraftar gibi davranamaz

Milli takımın as kalecisi Onur olmuş olsa ve bir nedenden kadroya alınmasa ve yerine volkan geçse ve volkan 2 tane bariz hatalı gol yese, Bizim yerel basın ve taraftarlar ne yorum yaparlardı çok merak ediyorum

Düşman medyayı ya ciddiye al ve ona göre ilişki kur ya da yaptığı haberleri de kayde değer görme ve görmezden gel bu kadar basit

Güzel, ve doğru

öteden beri söylediğim de budur

ne zamanki biz Trabzonspor'lular olarak fb,gs,bjk türü takımlar Trabzon'a geldiğinde yada maçımız için deplasmana gittiğimizde;

normal bir maç gibi tavır geliştirirsek

mesela bu maç fb geldiğinde seyirci hiç farklarına bile varmaz ise o zaman büyük olmuşuz demektir

yoksaydığın umursamadığın her şey senin için ölüdür

havaalanlarında karşılamalar; otobüsünü taşlamalar;ona küfretmeler vs

karşındakine değer yüklemek; onun için işini gücünü bırakıp bazı tepkiler göstermek için aslında onu onore etmek bak sana değer veriyorum ki tepkimi gösteriyorum demektir

insan değer verdiğine kızar duygusal tepki gösterir

kardeş kardeşine anne oğluna vs

uzak ve senin için önemsiz birisini umursamazsın...

medyamı seni sinir ediyor

alma okuma seyretme hepsi bu

onlara ayıracağın her saniyeye yazık

her saniye onların senden çaldığı zamandır...

tepki vermediğin her şey ölüdür...

her takım gibi gelsinler maçlarını oynasınlar çektirip gitsinler

hepsi bu;

cevap vermek yerine umursamaz ve muhatap almıyoruz dersen

bir yapar iki yapar; bakarki kimse onu dingillemiyor başka işlerle uğraşmaya başlar çünkü artık tepki alamıyordur

tepkiden besleniyordur

bunlarla dost olun demiyoruım; tepkisiszlik ve yok saymak verilebilecek en büyük cezadır

tepki duygu vermektir

küçücük insanlara takımlara ahlaksız düzene değer yüklemeyelim...

selcuk
11.09.2014, 17:29
bugün en az onkere bu basliga girdim acaba kompleks ismi icin aciklamami yapildi diye

lütfen basligin basina onur icin kulübümüzden aciklama yazin

alone_6161
11.09.2014, 18:04
Çok şükür biz Onur'luyuz, onursuzlar düşünsün.....

Gökhan Uzun
12.09.2014, 03:30
Ben de babamın neslinin zamanında izledikleri gibi, Trabzonspor'da bir efsaneyi canlı canlı izlemenin mutluluğunu yaşıyorum ve Allah nasip ederse oğluma da izletip ballandıra ballandıra anlatacağım. Kim ne demiş ne düşünmüş umurumda değil...