PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Akyazı Recep Tayyip Erdoğan Spor Kompleksi" İsmi Trabzonspor'la Dalga Geçmektir!

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

My
08.09.2014, 17:56
Kendi kendimize burada yakınıp dövünmekle olacak iş değil bu.
Neresinden tutsak elimizde kalan bir durum bu.
Koskoca Trabzonspor camiası siyasilerin yalaklıklarına meze edilecek bir camia değildir!
Anlı şanlı tarihimiz dururken, o kadar efsane isim vs. varken ATAFENER'i bize kakalamaya çalışanlara meydanı boş bırakmamalıyız!
Bu duruma telefonlarla, maillerle, fakslarla karşı çıkılmalı, bu konu hakkında organize olmalıyız. En az UEFA organizasyonları kadar önemli bir durum bu.
Ben böyle bir kepazelik daha da görmedim.

http://www.trabzon.bel.tr/Gazete/2014/0809Meclis.html

Bld. Telefon: 0-462-224 6161 Pbx
e-mail : belediye@trabzon.bel.tr
BÜYÜKŞEHİ BELEDİYE BAŞKANI: baskan@trabzon.bel.tr
BÜYÜKŞEHİ BELEDİYE BAŞKANI: https://twitter.com/ofgumrukcuoglu
Özel Kalem: ozelkalem@trabzon.bel.tr
Başkan Danışmanı: danisman@trabzon.bel.tr
Davut ÇAKIR - Genel Sekreter - 0462 223 9111
İbrahim KUL - Genel Sekreter Yardımcısı - 0462 334 1868
Mustafa AKKAYA - Genel Sekreter Yardımcısı - 0462 223 5409
Cengiz ÇOLAK - Genel Sekreter Yardımcısı - 0462 223 5410
Ahmet TAŞAN - KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER DAİRESİ BAŞKANI - 0462 223 8513
Şefik TÜRKMEN - Akçaabat Belediye Başkanı - 0462 227 13 11
Recep Çebi - Araklı Belediyesi Başkanı - 0462 721 60 71 – 72
Erdem ŞEN - Arsin Belediye Başkanı - 0462 711 30 25
Hanefi TOK - Çaykara Belediye Başkanı - 0462 616 10 29
Salim Salih SARIALİOĞLU - Of Belediye Başkanı - 0462 77151 91-94-96-97-98
Rahmi ÜSTÜN - Sürmene Belediye Başkanı - 0462 746 1065
Osman BEŞEL - Tonya Belediye Başkanı - 0462 881 30 10
Muhammet BALTA - Vakfıkebir Belediye Başkanı - 0462 8415008
İbrahim SAĞIROĞLU - Yomra Belediye Başkanı - 0462 34111 33-34-35-36
Orhan BICAKÇIOĞLU - Beşikdüzü Belediye Başkanı - 0462 871 30 96 DAHİLİ:115
Refik KURUKIZ - Şalpazarı Belediye Başkanı - 0462 8913027
Coşkun YILMAZ - Çarşıbaşı Belediye Başkanı - 0462 8213004
Mehmet AŞIK - Dernekpazarı Belediye Başkanı - 0462 6812112
Abidin ÇELİK - Düzköy Belediye Başkanı - 0462 811 26 66
Mehmet NUHOĞLU - Hayrat Belediye Başkanı- 0462 6913058 - 6913033

(danisman@trabzon.bel.tr)baskan@trabzon.bel.tr; belediye@trabzon.bel.tr; davutcakir@trabzon.bel.tr; mustafaakkaya@trabzon.bel.tr; cengizcolak@trabzon.bel.tr; ibrahimkul@trabzon.bel.tr; kultur@trabzon.bel.tr; araklibelediyesi@arakli.bel.tr; webadmin@arsin.bel.tr; info@caykara.bel.tr; bilgi@of.bel.tr; bilgi@tonya.bel.tr; info@vakfikebir.bel.tr; bilgi@yomra.bel.tr; belediye@besikduzu.bel.tr; bilgi@carsibasi.bel.tr; info@dernekpazari-bld.gov.tr; baskan@duzkoy.bel.tr; bilgi@hayrat.bel.tr; belediye@trabzon.bel.tr; baskan@trabzon.bel.tr; ozelkalem@trabzon.bel.tr; danisman@trabzon.bel.tr; davutcakir@trabzon.bel.tr; mustafaakkaya@trabzon.bel.tr; cengizcolak@trabzon.bel.tr; ibrahimkul@trabzon.bel.tr; hukuk@trabzon.bel.tr; osmangokhanbali@trabzon.bel.tr; bilgiislem@trabzon.bel.tr; yatiriminsaat@trabzon.bel.tr; imar@trabzon.bel.tr; ikem@trabzon.bel.tr; malihizmetler@trabzon.bel.tr; kultur@trabzon.bel.tr; yesilalanlar@trabzon.bel.tr; zabita@trabzon.bel.tr; itfaiye@trabzon.bel.tr; cevrekoruma@trabzon.bel.tr; fenisleri@trabzon.bel.tr; isletmeistirakler@trabzon.bel.tr; sivilsavunma@trabzon.bel.tr; sosyalyardim@trabzon.bel.tr; veteriner@trabzon.bel.tr; yaziisleri@trabzon.bel.tr

yabadallah
08.09.2014, 17:57
boyle bir yazi yazip 'belediye@trabzon.bel.tr'; 'info@trabzonspor.org.tr'
adreslerine gonderdim , bence herkez yapsin bunu . Ben Trabzon 1461 taraftari olurum bundan sonra !!! Kimsenin koskoca Trabzon camiasini soytariya cevirmeye hakki yok !

BU TRABZONSPOR KLUBUNE YAPILAN EN BUYUK HAKARETTIR !

Bugun yazili basında Çocukluğumdan beri tuttuğum ve değer verdigim TRABZONSPOR umuzun yeni stadının adının RTE Stadyumu olacağını okudum. Külübümüzün yetistirdiği va tarihe mal olmuş onlarca değerli sporcu dururken , kaba tabirini yazamayacağım, ülkemize ve az gelişmiş ulkelere has yoneticiye yaranma güdüsüyle bu kararın alınmayacağını umut ediyorum. Tüm aklı başında insanlar hakettigimiz 2011 şampiyonluğunun hangi politik dönemde hukukdışı yollarla kaybedildiğini az çok hatırlayacaklardır.

Bu kararın alınması halinde taraftarlığım haricinde; TS Kredi kartımı iptal edeceğimi ve her sene külüp ürünlerini alarak kendimce gerceklestirdiğim desteğimi keseceğimi üzülerek belirtiyorum .

Ekrem D.
08.09.2014, 17:57
İnsanın aklına kötü şeyler geliyor; yaptığımız transferler stadın isim hakkıyla mı yapıldı şimdi?

kani6161
08.09.2014, 17:58
Saçmalık . Tmm hizmet etmiş diyelim 81 ilde bu isim mi olacak

Murat'
08.09.2014, 17:59
İstemiyoruz kardeşim istemiyoruz.

Trabzonsporla yatıp kalkan bir şehir olarak her defasında Fenerbahçeliliği belirten ve bunu kullanan bir ismin stadyumumuza verilmesini istemiyoruz.

zaferyıldız
08.09.2014, 18:04
hizmet tamam yap kardeşim aferini al sen siyasetçisin
zaten alıyosun
ancak her hizmet karşılığında ortaya çıkan ürünün adı devlet başkanının adı ile anılmaz
komik olur çok komik olur
rte stadı
rte kompleksi
rte yolu
kavşağı
tüneli
....nereye kadar

My
08.09.2014, 18:08
Bunu bize nasıl layık görüyorlar arkadaş. Ulan sizler nasıl Trabzonlusunuz. Tutturmuşsunuz bir Tayyip te Tayyip adam ağzımızın orta yerine etmiş bu şerefsizler hala ATAFENER'e yalakalık uğruna bizlerle oynuyorlar. Bu kadar büyük saygısızlık bu kadar büyük edepsizlik olur mu ya! Düşün lan yakamızdan. Yeter lan sizin şerefsizliklerinizin ceremesini çekmekten bıktık. Bu camia bu kadar basit bir camai mı!? Ulan siz yokken de biz vardık. Bizim kendimize ait bir tarihimiz, bir misyonumuz, bir geçmişimiz var. Bu kadar yok sayılıp keyiflerine göre bizimle oynamaya nasıl cesaret ediyorlar. Adamlar resmen bizi şapkalarında(!) sallıyor o kadar rahatlar. Bu nasıl bir terbiyesizliktir. Bu nasıl bir hadsizliktir. Allah'ını seven doğru düzgün bir şeyler yazsın da topluca şu edepsiz yalaka güruhuna yüklenelim yoksa geç kalıcaz. Nasıl bir belaya çattık arkadaş ya!

S.Seymen
08.09.2014, 18:10
bırakın Trabzonspor'lu olmayı; Trabzonlu olmaktan hiç bu kadar utanmamıştım...

My
08.09.2014, 18:15
Çemişgezek spor değiliz ki biz. Koskoca Trabzonspor bu. Tarihi var, adı var, şanı var, haysiyeti var, şerefi var. Milyonlarca seveni var. Ve bir grup siyasi yalaka kalkmış kafalarına göre koskoca camiayı oyuncakları edip şamar oğlanına çevirmeye çalışıyorlar. Kabul edilemez bu. O kadar da değil. Oldu olacak renklerimizi de sarı lacivert yapın ulan!

Harun-61
08.09.2014, 18:16
yine bir fener maci öncesi....!

bkandil
08.09.2014, 18:16
Bu seneki transferlerin sponsoru belli oldu...

Sponsorluk anlaşması çoktan yapılmış demek ki...

Geriye bir tek forma sponsorluğu kalıyor, hayırlısı bakalım...

PortoDeGalinhas
08.09.2014, 18:19
Tek kelimeyle rezalet başka bir şey demiyorum. Koskoca Trabzonspor un stadına koyulacak başka bir isim bulamadilar mi?.her şeyi geçtim adam fenerli yahu

Yavuz Bektaş
08.09.2014, 18:20
forma önüne de akparti ile yeni Türkiye alalim bari

Hatice Aslan
08.09.2014, 18:21
Trabzonspor taraftarı adı altında bu isme sevinen kisileri toplasak hiçte küçümsenmeyecek bi sayı çıkar ortaya. Bu resmen Trabzonspor'un tarihiyle, felsefesiyle, duruşuyla dalga geçmektir. Herşeyi kenara bırak koyu fenerliliğini her seferinde dile getirmekten çekinmeyen birinin isminin stada veya spor kompleksine verilmesi ne denli doğru? Biz yıllardır hangi davanın peşindeyiz nasıl fenerli birinin ismi verilir oraya? Millet bize siz hala neyin savaşını veriyorsunuz stadınızın/spor kompleksinizin ismi bir fenerbahceliye aitken hala neyi tartışıyorsunuz dediklerinde verecek cevabımız olmayacak. Her seferinde fenere nefret kusan başkan direkleri söken her maçı iptal ettirip adamlara bedava puan veren ve şampiyon olmalarını sağlayan bazı kişiler bu duruma nasıl sevinir? O zaman siz Trabzonsporlu gibi görünüp feneve çalışan insanlarsınız der geçerim. Buna sevinen taraftar(!)lara ve bunu isteyen herkese yazıklar olsun. Milyonlarca kişinin ahı üzerinize olsun.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Berkan
Taraftarı böyle bölmeye devam edin. Hatta aziz yıldırım stadı olsun müstahak.

7can61
forma önüne de akparti ile yeni Türkiye alalim bari

Arkaya da ampul asalım iyi yansın.

şenol.08.borçkalı
08.09.2014, 18:23
O stad ve su anda yapılmakta olan tüm stadlar ,senın benım herkesin vergileriyle yapılmaktadır..O iş o kadar kolay değil ...Trabzonspor'un stadının adı bir siyasi liderin adı olacak öylemi ??? Öksürme Öksürme... Herkes kendine gelsin .. O iş imkansızzzz ... Bu konuyu gündeme getirenler sevgi ve muhabbetlerini başka yolla göstermeliler ..Trabzonspor biat malzemesi değildir,.. Denemek bedava isteyen gündeme getirsin..

calypso
08.09.2014, 18:24
http://img.hurriyet.com.tr/_np/2390/25872390.jpg

Hürriyet'ten bu başlık.. Hürriyet FB maçı öncesi yine "çalışıyor" diye düşünüyordum ama meğer gerçekten böyle bir çalışma varmış.
Ne diyeyim Allah akıl fikir versin.
Biiiir;
Yav arkadaş İBB bile Başakşehir stadını senin benim vergimle yapıp sonunda böyle bir davranış göstermemiş.
İkii;
Kasımpaşanın stadının adı RTE stadı zaten.

BirolKarali
08.09.2014, 18:24
Ne yapmaya çalışıyorlar anlam veremiyorum çok sinirliyim olamaz böyle birşey

Berkan
08.09.2014, 18:28
Şimdi birisi gelir "sırf siyasi görüşü yüzünden cak cak cak" konuşur. Yuh başkada bir şey demiyorum. Sonra kupa niye gelmiyor az bile yapılan.

28TS61
08.09.2014, 18:31
trabzonspor aciklama yapmalidir

abbas
08.09.2014, 18:34
Eğer bu haber doğruysa gerçekten rezillik. Şb yi 5-0 yensen ne fayda bundan sonra

Mustafa Gegüç
08.09.2014, 18:35
Stadın ismini RTE değil, kompleksin ismi RTE olsun diyorlar, Stadyuma farklı bir isim verilebilir, içinde antreman sahaları vs diğer bütün binalar bulunan yerin adına Recep Tayyip Erdoğan Spor Kompleksi yapalım diye öneri sunmuşlar.

Mustafa Gegüç
08.09.2014, 18:36
haberin detayı (http://www.fanatik.com.tr/2014/09/08/akyazi-icin-recep-tayyip-erdogan-karari-385964)

Hürgün Aygün
08.09.2014, 18:37
Ha kompleks, ha stat adı ne fark eder. Rezillik.

SEDER
08.09.2014, 18:39
Tarihimizdeki en büyük ayıp olarak yeterde artar bize.. koyulması değil adının düşünülmesi bile yeter..kendine vekillik planlayan belediye başkanımız yalakalıkta sınır tanımıyor ki zerre kadar TS umrunda değildir..bunlara oy verip başımıza bela edenler utansın.

GÖLONSA
08.09.2014, 18:39
Bu iş maalesef oldu sayın. Bizim burada yaptığımız kendi kendimize atarlanmak. Yüzde 70 i gören belediye başkanının bu yönde karar çıkartırmak istemesi gayet normal ve de bize müstehak.

Hiç düşünmüyorlar,yarın öbür gün iktidar değişirse o kompleksin adı da değişecek.Bizim işimiz gücümüz yok da bu siyasilerin kayıkçı kavgasına neden konu olalım.Her iktidar değiştiğinde bu komplekse günün mana ve ehemmiyetine göre yeni isimmi koyacağız?

Dozer Cemil koy,A.Suat Özyazıcı koy,Özkan Sümer koy,Şenol Güneş koy.......vs. Bizim olanları bırakıp illa birilerine yalakalık mı yapacağız?

carolo
08.09.2014, 18:40
alenen RTE'nin takimi olduk ulan yemin ediyorum komedi ha RTE ha Aziz Yildirim fark nedir?
boyle birsey olursa Trabzonspor bitmistir gozumde.

SEDER
08.09.2014, 18:43
Gören duyanda stadı sıfırlamaya çalıştığı paralardan yani kendi cebinden yaptırmış sanır.ülkede stadyum yapılmayan bir kaç il kaldı.. ne emeği geçmiş...

Doğukan Uçan
08.09.2014, 18:44
edit

şenol.08.borçkalı
08.09.2014, 18:46
Trabzonspor Kasımpaşa değildir ..atıl durumdaki bir toprak sahaya bile hiçbir siyasinin adı verilemez..buna sonuna ve sonsuza kadar karşı geleceğim,.

yabadallah
08.09.2014, 18:46
Klubun derhal ve acilen aciklama yapamasi lazim, benim korkum bunca trasnferden sonra yonetimin ellerinin mecbur olmasi ihtimali , insallah oyle degildir !

Erhan Atalay
08.09.2014, 18:48
Bu yapılırsa ben artık fenerbahçeyi tutacağım buradan bildiriyorum, onlar bile bukadar şerefsiz onursuz değil

61hikmet61
08.09.2014, 18:48
Birçok kez utandırdınız bizi, ama bu kadarını da beklemiyordum. Bu saatten sonra diğer takım taraftarları bişey dediğinde verecek cevabımız da yok. Saolun, yerin dibine de geçirdiniz bizi...

61hikmet61
08.09.2014, 18:51
Bu saatten sonra da şike vb. konuşmanın da gereği yok, güç karşısında yalama olmak için mi senelerdir güce karşı onurun savaşı diyerek bu takımı tuttuk, onur duyduk? Yazıklar olsun...

SametKumbasar
08.09.2014, 18:57
Ben Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan'a oy verdim.
Oy vermemin nedeni; Türkiye'nin geleceği ve ülkenin refahı.
Recep Tayyip Erdoğan, Trabzonlular'dan oldukça yüksek bir oy aldı.
Bu yüksek oy oranını göz önünde bulundurduğumuz zaman, bu tür şeylerin sürpriz olmadığını anlayabiliriz.
Stadyumun ismi Recep Tayyip Erdoğan olmamalıdır.
1- Trabzonspor, siyasi bir figüran olarak görülmemelidir.
2- Fenevbahçeli bir siyasetçinin ismi, Trabzonspor'un yeni mabedine verilecek olması, Trabzonspor'u ve ona gönül verenleri küçültmektedir.
Almış olduğu oyları, bu şekilde değil, hizmet için kullanmalıdır.
İnşallah bu söylem, tez zamanda sona erer.

SüRMeNe_6161
08.09.2014, 19:01
......

Doğukan Uçan
08.09.2014, 19:02
Gene bir Fenerbahçe maçı öncesi taraftarı gerip olay çıkması için çaba sağlayan kişler iş başında geçen yıl vali şimdi belediye başkanı ama yemezler

gtem
08.09.2014, 19:02
hem kupamızı vermiyor, hem de bizimle dalga geçiyorlar...

kyodou
08.09.2014, 19:06
Yahu burda herkes itiraz ediyorda bu belediyeye yüzde 70 oy verenler niye ayıklanmıyor. Bu yalakaları başımıza bela ederken nerdeydiniz ?? Adamlar ne kulübü ne taraftarını adamdan saymayıp kendi kendilerine karar alıyorlar. Aldıkları yüzde 70 oya güvenip böyle fevri davranıyorlar. Çok geçmiş olsun, artık şiringadan son zehirli dozu da aldık. Psikolojik olarak tamamen bitirdiler bizi. Ben böyle bir rezillik görmedim. Dünyanın neresinde görülmüş hem siyasi hemde en ezeli düşman takımın taraftarı birinin adının stada verildiği ? Verilmesini geç, gündeme gelmesi bile provakasyon sayılır. Minareyi çalan kılıfını hazırlar hesabı gerekçeye bak allahaşkına; RTE çok yardım etmişmiş. Sanki cebinden para bağışladı, sanki gelip temelini tek başına attı. Bizim vergilerimizle yine türkiyede en son bizim stadımıza başlandı. 8 yıldır yapıldı yapılacak diye kaç seçim oyaladılar bizi. Hala daha "RTE sayesine" lafı dolanıyor. "RTE ye rağmen" yapılıyor bu stad. Uyanın artık !!! mail faks ne gerekiyosa yapalım. Yeter artık sabrımızla oynadıkları !!!!

Devran Saka
08.09.2014, 19:06
Kasımpaşa stadının ismi rte degil mi zaten. Süperligdeki çoğu stadin ismi sporcu ismi değil ,Avni Aker haricinde.
Yeni stadin ismi Şenol güneş olur veya tarihimizi efsane isimlerinden biri olur ama rte olamaz olmamalı özellikle siyaset futboldan ellerini çek diyen bi taraftarı olan takıma bu isim ne alaka ?!!
GT-S6500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Tuğrul
08.09.2014, 19:08
Bence kompleksin ismine kişiler değil kurum karar vermeli.

Hani kişiler ve kurumlar ayrılsın diyoruz ya ondan harekatle bunu söylüyorum.

Sözün özü kurum 1967 yılında H.Avni Aker dedi bize de saygı duymak düşer.

kyodou
08.09.2014, 19:14
Trabzon' da bunu bile görmeye tahammülüm yok !!!!

http://i.hizliresim.com/kZ4M79.jpg

Paksoy
08.09.2014, 19:17
Boyle bir sey olmaz umarım . Trabzon'dan nefret edebilirim ancak

Hüseyin Başoğlu
Transferlerin teşekkürü böylemi yapılıcak ???

Bence kompleks yerine Trabzon'daki her kavşağa rte adı verelim. Daha uygun olur.

wolf_TS61
Gönderildi

Selamlar

Akyazı Spor Kompleksinin isminin Recep Tayyip Erdoğan Spor Kompleksi ile değiştirileceği hakkında basında haberler çıkmaya başlaması üzerine size bu maili gönderme gerekliliği hissettim.

Bu şehirin ortak değeri Trabzonspor siyaset üstü bir kurumdur ve kullanacağı tesisleri, stadyumu bir siyasi parti lideri ile eşleştirmek 50 yıllık bu kuruma, 50 yıldır gönülden bu takımı seven taraftara haksızlıktır, saygısızlıktır. Trabzonspor'a katkı veren nice siyasi devlet adamları gelip geçmiştir fakat hiç bir devlet adamı bu takım ile bağdaştırılmamıştır ve bağdaştırılmamalıdır. Bu takım bir partinin veya bir zümrenin takımı değildir, milyonlarca taraftarı olan her renkten her partiden her şehirden taraftarı olan bir takımdır.

Değerli Büyükşehir Belediyemizin bu bilinçle hareket edeceğine ve bu şehrin ortak değeri Trabzonspor'a zarar verecek herhangi bir adıma imza atmayacağına inancımız tamdır

Teşekkürler

Doğukan Uçan
08.09.2014, 19:20
Konya'nın %99 u Akpli neden stada rte ismi verilmedi ? Bu işte çok ince şeyler var.

Tayfun
08.09.2014, 19:26
Gereken tepki verilmeli !

Trabzonspor taraftarına küfür etmektir bu !

yavuzbaha
08.09.2014, 19:26
spora siyaset,politika,aktüalite herşeyin karıştırlıması son derece nefretlik bişey...her fikirden insanların bir gayede birleştiği tek yer stadlar kaldı,orda da milleti ötekileştirecekler arkadaş..pkk soysuzlarından nefret etmeme rağmen kahrolsun pkk diye bağırılmasındsn dahi hoşnut değilim statlarda...hele fb li oluşuyla nam salmış,şike yapan ceza almasın diye varını yoğun sarfetmiş bir siyasinin ismi nasıl verilir ya...böyle şey mi olur...fb maçı öncesi böyle bişeyin gündem olması da rezalet ötesi bi durum

orhan42
08.09.2014, 19:31
Sayın cumhurbaşkanı 3 temmuz sürecinde aleni olarak tarafını belli edip sürece doğrudan veya dolaylı müdahalesi ve kişiler-kurumlar kavramını ileri sürerek hakkımızın yenmesine vesile olan bir numaralı kişidir.Kabule deriz veya etmeyiz icraatlarını beğeniriz veya beğenmeyiz siyaset yapacak değilim ama o süreçte zat-ı alisi tarafsız kalıp haklıya hakkını teslim etme noktasında bir tavır sergileseydi 10-11 sezonu kupası şimdi bizim müzemide olur şikecilerde süper lge dönmek için 2.ligde yardırırdı..

aksamvakti
08.09.2014, 19:36
Bu saatten sonra da şike vb. konuşmanın da gereği yok, güç karşısında yalama olmak için mi senelerdir güce karşı onurun savaşı diyerek bu takımı tuttuk, onur duyduk? Yazıklar olsun...

ilave olarak Trabzoncell hattimi kapatirim, Trabzon Vakifbank kredi kartimi kapatirim. Formalarimi yakarim. Gider B. Dortmund tutarim.

boyle yalaka guce tapan bir takimi tutmam. Sampiyon olmak icin her turlu yalamaligi yapab bir klubu tutmam. icini bosaltilar klubun degerlerin, yozlastik iyice

orhan42
08.09.2014, 19:37
Trabzonspor'dan değil ama trabzon kentinden nefret ediyorum..

Pasarella
08.09.2014, 19:39
Bu kadarina da yuh diyorum bu kulubun sahibi kulube her turlu destegi veren ve her daim yaninda olan guclulerin egemenligine karsi ezilenlerin yaninda olan Trabzonspor'un cefakar taraftarlaridir.Eger bir isim verilecekse ya Huseyin Avni Aker olarak kalmali ya da efsanelerimizden birinin ismi verilmelidir.Bu kulubun 30 senelik hasretini calan bi haysiyetsizin ismi degil

uzungöllü
08.09.2014, 19:41
Neymiş efendim; o olmazsa bu yatırım yapılmazdı. Cebimizden çıkan vergi ile yapılan ve karşılığında en güzide yerlerin alındığı bu proje siyaset malzemesi olamaz.

beratika
08.09.2014, 19:43
Sayın Cumhurbaşkanını çok sevebilirsiniz başkan ama Trabzonda bu kadar efsane varken,kulübe bu kadar emeği geçmiş kişi varken,ben koyu Fenerbahçeliyim çünkü Kongre üyesiyim diyen ve Trabzonsporluları bölecek bu adı ortaya koymadaki amacınız nedir?Ki çevremdeki çokça kişi de seviyor ama ad mevzusunda herkes karşı çıkıyor.

Pasarella
08.09.2014, 19:43
Biz Trabzonspor'u tutma nedenimiz o her daim dik durusuydu.Benim hayalimde Trabzonspor guclelerin despotlugu karsisinda onlarla savasan,onlarin bu adaletsiz sistemini yikmaya calisan bir kahramandi.Eger boyle bir sey olursa buna izin veren Trabzonspor camiasinin ve halkinin takimini tutmam icin hicbir sebep kalmaz

ronaldo5
08.09.2014, 19:46
Bu habere sevinip zevkten dört köşe olacak okadar dalkavuk varki malesef bu forumda bile

Hekimoğlu
08.09.2014, 19:47
Bu belediyenin ve baskaninin o komplekste tek bir cakiltasi katkisi yoktur soz soyleme hakki da yoktur sozu toki soyler tokiden devraldiktan sonra da Trabzonspor yani bosuna afkurmasinlar.

Yaşar
08.09.2014, 19:47
Takımın adını da Akgenclik yapalım , olsun bitsin. Biz de kendimize başka uğrasilar buluruz belki.

Emre EFENDİOGLU
08.09.2014, 19:49
Çok başarılı tebrik ediyorum. Karadeniz fıkrası.

Jetaime
rte değil aziz yildivim spor kompleksi koysunlar malum onun da çok emeği var türk spor camiasında. dünya arenasına çıkardı bizi ülke olarak.

Tayfun
O isim herhangi bir şekilde orada yaşatılırsa, ne kadar Trabzonspor taraftarı varsa toplanıp o kompleksi ateşe vermezse bize de yazıklar olsun .

Hekimoğlu
08.09.2014, 19:50
Girise bir de heykelini dikin elinde de 2010-2011 kupasi olsun adi yalaka sürüsü.

tristram
08.09.2014, 19:53
saka mi bu anasini satiim?isim rte olacaksa yapmayin o bilmem ne yaptigimin stadini..allah topunuzun cezasini versin.yaa arkadas bu nasil bir egodur anlamiyorum, yetmedi mi mubarek?artik bir dus yakamizdan,sen nasil bir adamsin ya..cumhurbaskanisin ya bi git isine..

Yiğit SARI
08.09.2014, 19:53
Bu şaka di mi?

shrek:)
08.09.2014, 19:54
her trabzonsporlu gibi siyasetin futbolumuza karışmasını istemiyoruz stadımızın isminin rte olmasınıda bunu önlemek için ne yapmamız gerekiyor nasıl yapmamız gerekiyor bunun hakkında fikri olan var mı

Adem Akyüz'
08.09.2014, 19:55
Bilerek ortaya attılar bu fikri.. Kamuoyu yoklaması yapıyorlar şu an..

İlerde RTE'den şöyle bir açıklama görebiliriz;

Bu özel öneriden dolayı belediye başkanımıza teşekkürler ancak Trabzonspor'un tarihinde çok önemli isimler var. İsim hakkından gelecek paralar var vs.

Sonra da izleyin yandaş basından "Trabzonspor menfaati için kendi isminin koyulmasını istemedi" yalamalarını..

Hüseyin Başoğlu
08.09.2014, 19:56
Sonra da izleyin yandaş basından "Trabzonspor menfaati için kendi isminin koyulmasını istemedi" yalamalarını..

Basın ??? :D Basın yalamalık yapsın canım ona alışkınım ben diğerlerinden korkuyorum :)

S.Seymen
08.09.2014, 19:57
7 de stadı terk et

" Trabzon'da hırsız istemiyoruz" de

her yere gider...

E. Okan Bülbül
08.09.2014, 19:58
Utanıyorum

jeepeers
fener maçı öncesi ortamı germek için uydurulmuştur umarım bu haber
aksi takdirde o stadı dinamitle havaya uçurmak gerekir

Hekimoğlu
Bu siyaset ne igrenc birsey.

TSemih61
08.09.2014, 19:59
Büyük rezillik. Trabzonspor'un stadyumu sadece belli kesimin değil tüm halkındır. Ayrıca bu kulübe ve ülkeye emeği geçen onlarca efsane dururken böyle bir isim verilmesi acayip rahatsız edici.

Diğer kulüplerin bize hangi gözle bakacağı ve olası bir başarımızda sürüsüyle spekülasyon çıkacağı da kulübü yönetenler tarafından dikkate alınmalı. Kulübü yönetenler gaflete düşmüşse taraftar tepkisini koymalıdır.

Napoli
08.09.2014, 20:02
Arkadaslar aldığım bırcok formayı,kulube kargoluyorum 24 forma .bir siyasinin adı Benim Degerim Trabzonspora verılıyorsa benim degerım degıldır artık,evımde'de kalmasına gerek yok...kargoya'da not dusuyorum " belediye encumenlerıne verırsınız Yeni stadyumda gıyerler" bence sızde yazmaktan vazgecıp bu yolu ızleyın....

He olurda Stadyuma o ısım verılırse burdan'da uyelegımı kaldırın,bı şike davası ıle sonuna kadar ugrasırım " Trabzonsporla" hiç bir bagım kalmaz...

Emre EFENDİOGLU
08.09.2014, 20:02
Belediye meclisinde belediye başkanı oylamaya sunmuş bu konuyu. Bir tek MHP Şalpazarı temsilcisi Ali SAĞIR red oyu vermiş.
Kültür komisyonuna gitsin diye oylanmış, şimdi kültür komisyonuna gidecekmiş. Kültür komisyonu da zaten tamamen akpliymiş. Yani oradan tekrar belediyeye gelecekmiş orada tekrar oylanacakmış. Burada bize düşen yeniden oylamaya gelene kadar özel kalem, belediye, belediye başkanı, akp il başkanlığı hepsini arayıp taciz etmek.
Bu bize yapılan bir hakarettir.

Başkanın telefonunu buldum ama buraya yazmam uygun düşmez.
Özel kalemin telefonu: 0462 223 97 61 diğeri 0462 223 98 61 yarın arayıp iyi dileklerimizi iletmemiz gerekiyor zannımca.

Başkanın bunu yapmaktaki niyeti ise rte ye yalakalık yapıp, bir daha ki seçimlerde milletvekili olup sağlık bakanı olabilmek. Olay bu.

Hüseyin Başoğlu
08.09.2014, 20:03
İşin acı tarafı uydurma haberdir diyip geçemiyoruz.

Bizim yönetim böyle bir şey yaptırmaz diyemiyoruz.

Herkeste acaba sorusu var.

Napoli
08.09.2014, 20:04
Beledıyeyı falan aramayın onların hepsı yalaka,bu konunun muhatabı Kuluptur...bır kez onurlu olurlar olmazlarsa zaten,taraftar sayımıza -1 yazın

Tayfun
08.09.2014, 20:04
Trabzon belediyesi internet adresinden yayınlamış; Allah belanızı versin siyasiler !

Adem Akyüz'
08.09.2014, 20:05
Basın ??? :D Basın yalamalık yapsın canım ona alışkınım ben diğerlerinden korkuyorum :)

Haklısın :)

My
08.09.2014, 20:06
Kulübe olsun belediyeye olsun tepkilerinizi gönderin arkadaşlar. Burada kendi kendimize yazdıklarımızın hiç bir önemi yok. Üşenmeyelim iki dakkamızı ayıralım hiç değilse BMN duyurusunu atalım.

carolo
08.09.2014, 20:07
Senol Gunes olsun

Mustafa Ayazoğlu
şike anıtını dikemeyen belediye

bunu yapması normal

28TS61
biri gidip baksin rte orda calisiyormu 7/24 diye. yalaka fevzi

~UniCef~
08.09.2014, 20:10
Hüseyin Avni Aker Spor kompleksi olmasi gerek.

My
08.09.2014, 20:12
@ofgumrukcuoglu (https://twitter.com/ofgumrukcuoglu)

Gümrükçüoğlu'nun tvitır adresi.

hacka61
08.09.2014, 20:15
Trabzonum kafana kadar siyasetin .okuna bulaştın,seni bu hale getirenlere yazıklar olsun.

My
08.09.2014, 20:15
Atilla Dilaver ‏@AtillaDilaver (https://twitter.com/AtillaDilaver)
3 yıldır dilimde tüy bitti, anlatamadım. Şike mücadelesinin en can sıkıcı engelleri; Trabzon ve TS Camiasında diye.

Berkan
08.09.2014, 20:16
Bir fenerlinin adı anca çömlekçiye yakışır.

arahna
08.09.2014, 20:18
aynı tepkileri mehmetali yılmaz için
inönü cd
kenan evren bulvarı
süleyman demirel bulvarı gibi her siyasi isim için bekliyorum

ancak tepki veren kişiler siyasi olmasın diye değil RTE olmasın diye veriyorlar çoğunlukla ki bu da yanlış.

emeği geçmiştir projeyi bize RTE kazandırmıştır. ve isim hakkını haketmiştir. üstelik sadece rtesisler için önerilmiş. stat için değil

Ak patili bir başkan da önermiştir gayet normaldir.
kabul edilir veya edilmez
önerisi kendi açısından normaldir

yıllardır mehmet ali yılmaz tesisleri ismine ben nasıl katlandıysam öyle herkes katlanır

öyle küstüm gelmem seyretmem formaları iade ederim filan bunlat TS sevgisine yakışmaz

o halde herkes kendi sevdiği adam başkanken takım tutsun
ne ala taraftarlık
istemezsin tepkini verirsin ama olursa da desteğe devam edersin

kimse kusura bakmasın da mali den çok emeği geçtiği kesin

Tayfun
08.09.2014, 20:19
Ulan APO'nun ismi verilecek dense komplekse bu kadar zoruma gitmezdi, Allah belanızı versin !!!

Erbay
08.09.2014, 20:22
Aziz bile diyor ki ben ölmeden adım hiçbir yere verilmeyecek...

Şike davasından sonra o isim verilemez. Cumhurbaşkanı ama Trabzonspor'un değil...

Remzi
08.09.2014, 20:23
---edit------

Remzi
08.09.2014, 20:24
inönü cd
kenan evren bulvarı

ancak tepki veren kişiler siyasi olmasın diye değil RTE olmasın diye veriyorlar çoğunlukla ki bu da yanlış.

emeği geçmiştir projeyi bize RTE kazandırmıştır. ve isim hakkını haketmiştir. üstelik sadece rtesisler için önerilmiş. stat için değil

yıllardır mehmet ali yılmaz tesisleri ismine ben nasıl katlandıysam öyle herkes katlanır

öyle küstüm gelmem seyretmem formaları iade ederim filan bunlat TS sevgisine yakışmaz

ne ala taraftarlık

Hasiktir oradan. Bu kadar genişlik olamaz arkadaş. Siyasi görüşleriniz size kalsın. Bize şenol güneş kazim koyuncu kadir ozcan yeter. RTEimiş. Kompleks olacak diyerek olayı yumuşatıyor bir de. Bu kadar omurgasız olmayın be yeter!

arahna
08.09.2014, 20:25
Hüseyin avni aker spor tesisleri . olmalı ve hüseyin avni aker ismi yaşatılmalı bence
ya da
1461 spor tesisleri

arahna
08.09.2014, 20:27
Hasiktir oradan. Bu kadar genişlik olamaz arkadaş. Siyasi görüşleriniz size kalsın. Bize şenol güneş kazim koyuncu kadir ozcan yeter. RTEimiş. Kompleks olacak diyerek olayı yumuşatıyor bir de. Bu kadar omurgasız olmayın be yeter!

bu küfürbaz heregeleyi cezalayın yoksa ben bunu bulur …. dengesiz beyinsiz. önce kimin smini önerdiğimi oku . cesaretin varsa adım sanım belli gel o lafı sana yedireyim

Jetaime
08.09.2014, 20:28

şu salondan çıka çıka bi tanemi dik duruşu olan omurgalı bir canlı çıkmış ? Vay bee trabzon bitmişte okeye dönüyor..

special one
senden gittigimden beri trabzon cok degistin cok

Senin olan degerleri bir bir kaybediyorsun

ve dur diyemiyorsun

Ne degisti ki sende degistin

Hani sen duzene karsi gelen Anadolunun tek kalesiydin

Birer birer soktuler o kalenin taslarini

Senin,benim ve sana inanan insanlarin

Hayallerini birer birer gomuyorlar

Ve sen hala susuyorsun...

S.Seymen
inönü cd
kenan evren bulvarı

ne ala taraftarlık

Trabzonspor komplexine fb li bir isim mi öneriyorsunuz?

üstelik şike meselesinde yaptıkları ortada iken

ve bahsettiğiniz Trabzonspor sevgisi iyiymiş

Bera B.
Ankara'dan bir kağıt gelse dese ki tüm belediye başkanları verecek, bunlar verir. Öyle insanlar. Hizmet, millet kavramları ile tek adama biatlarını gizlemeye çalışıyorlar. O nedenle stadın adı verilmiş, kompleks komple erdoğan ailesine ayrılmış, şehrin adı erdoğan olmuş çok mu?

Murat'
08.09.2014, 20:29
Anlaşıldı, OFG 2015 seçimlerine hazırlanıyor.

gurur6134
08.09.2014, 20:30
hacida okey verir olur bu is..kufur etseler daha iyiydi adammi kalmadi koca trabzondada rizeli fenevlinin kupamizin gaspcisinin adi verilcek..haddini bil gumrukcuoglu yuzde 70de kurtaramaz seni..

Tayfun
@arahna

Bence bir daha düşünüp öyle yazın .

Mustafa ÖZDEMİR
allah korusun .böyle bişey yapmaya çalışmak bizle dalga geçmektir

arahna

ne istersem onu der onu önerir onu yazarım senin gibi bir Trabzonspor taraftarı olacağına RTE olur. ve bu dk dan itibaren olması için çalışacağım. hergün de o küfürü kendine sülalene edilmiş hissedeceksin. daha zorun varsa cesaretin varsa yiyosa karşıma çıkarsın.kalvye kabadayılığı yapmazsın. senin gibiler ne taraftar olsun ne stada gelsin. burada çoluk çocuk var seviyesiz

Doğan Keskin
08.09.2014, 20:32
Böyle bir şey mümkün değil..bu kulübün sahibi bizleriz...taraftarın dediği olur o kadar.

Berkan
baş şikeci yakışır Trabzon'a.

arahna
Trabzonspor komplexine fb li bir isim mi öneriyorsunuz?

üstelik şike meselesinde yaptıkları ortada iken

ve bahsettiğiniz Trabzonspor sevgisi iyiymiş

iyi oku önermiyorum. önerim avni aker veya 1461 spor tesisleri

adamın önermesi kendince normal diyorum
o kadar
olmaması için çalışırsın da olursa gitmem forma almam küserim taraftarlığı bırakırım demek ne iş
bu mu sevgi

Ömer Öztürk
08.09.2014, 20:33
Koyayim o kafaya bi odun gümrükçü

Mert'
08.09.2014, 20:34
Böyle birşey olursa bırakırım taraftarlıgı kim ne derse desin

gurur6134
08.09.2014, 20:36
inönü cd
kenan evren bulvarı

ne ala taraftarlık

Isine bak cok guzel emegi gecti canim kupamizi gasp etti daha ne olsun bundan buyuk emekmi olur neymis stat yapiyomus ulan futbol sehri trabzona stat mersinden bursadan samsundan sonra oluyor karsiliginda trabzon futbol kulturunun en buyuk degeri yavuz selim avni aker tokiye veriliyo mevcut tesislerinde havaalanina verilcegi konusuluo bide emegi oluyor oylemi..utaniyorum sizin gibi sozde trabzonspor ozde aksporlulardan haddini bil yuzde 70

gtem
08.09.2014, 20:38
İsmin verileceği yer cadde, sokak falan değil. Milyonlarca insanın canından çok sevdiğini söylediği, onunla sevinip, onunla üzüldüğü ve kendisiyle özdeşleştirdiği bir takımın stadı. Karıştırmayalım...

RepLay
Kenan evrene mitinglerde giydiriyordu her okula her caddeye ismini verdi diyee bakalim ne olacak

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Remzi
ne istersem onu der onu önerir onu yazarım senin gibi bir Trabzonspor taraftarı olacağına RTE olur. ve bu dk dan itibaren olması için çalışacağım. hergün de o küfürü kendine sülalene edilmiş hissedeceksin. daha zorun varsa cesaretin varsa yiyosa karşıma çıkarsın.kalvye kabadayılığı yapmazsın. senin gibiler ne taraftar olsun ne stada gelsin. burada çoluk çocuk var seviyesiz

Omurgasız olacağıma seviyesiz olurum. Utanmadan o yazıyı yazabildin ya helal sana. Sen traftarsın parti üyesi vs değil! Ayrica Sen kimsin de karşina çıkacağım?

28TS61
madem ofg stada/komplekse rte ismi verilsin diyor. bizde hep beraber ofg ya verelim.
o zorluyorsa bizde zorlamaliyiz

memozcan
08.09.2014, 20:39
inönü cd
kenan evren bulvarı

ne ala taraftarlık

kardeşim ne alakası var.. MAY tesislerini bizzat MAYın kendisi yaptırdı.. ilk başkan olduğu dönemde kendi parasıyla.. tıpkı bjk nevzat demir tesisleri gibi.. diğer önermeler için cvp vermeye gerek bile duymuyorum.. yeni yapılan bulvara pekala RTE bulvarı diyebilirler..

akyazı stadını RTE kendi parasıyla yaptırsın isterse bilalin ismini versin itirazım olmaz..

manomat
08.09.2014, 20:39
Öneriyi getirenler, kendi yatak odalarinin kapisina A. Yildirimin odasi yazdirabilir.

Emre EFENDİOGLU
08.09.2014, 20:40
inönü cd
kenan evren bulvarı

ne ala taraftarlık

Bi "yavaş yavaş" gider misin?

Ömer Öztürk
Ne yazııkki caaanım memleketimde ne var bunda gayet normal yakışır vs diyen kör cahillll insanlar hala mevcut,lann bırakın parti ayaklarını bu adamm fenerli en başta az akıllı olun lan sizin utanmanız yokmu

Tayfun
Her şeyi bir kenara bıraktık hadi, ulan adam fenerbahçeli bir kere niye yaşatalım ismini biz !

Mert'
08.09.2014, 20:41
Aziz Yıldırım ismi de verilir yakında

Berkan
08.09.2014, 20:42
Şu fenerli isme karşı çıkmayanlar bugünlere nasıl gelmişler acaba ne yiyip ne içmişler ? National Geografic konu edinmeli onları.

yaranozlu
08.09.2014, 20:43
inönü cd
kenan evren bulvarı

ne ala taraftarlık

Köylü köylü yorum yapmayın, sokakla stad kompleks ismi aynı şey mi? Kasımpaşanın stadının ismi rte ama bilmem nerden aşağa kasımpaşa! Mali yılmazı da sevmem etmem ama adam kaç sene başkanlık yaptı ki kayıtlardaki son şampiyonlukta başkandı. Clear?

Anıl C
inönü cd
kenan evren bulvarı

ne ala taraftarlık

Sizin gibilerin nasil bir karakter, haysiyet, şeref, onur, namus anlayışı var anlatırmısın?
Adamlar geliyo senin kulubunun irzina gecerken bunlardan zevk mi aliyosunuz?
Adamlar şike yapani, hırsızlık yapanı açık açık korumakta sizin gibiler gelmiş midesiz midesiz yazmaktasınız
Midem bulanıyo sizin gibilerin Trabzonspor'luyum demesinden

memozcan
yav yalakalığın da bir sınırı vardır.. gider sahil yoluna RTE ismini verirsin.. burası sizin eserinizdir, siz olmasanız burası olmazdı, biz de sizin isminizi verdik ki bu yolu kullanan her insan sizi hatırlasın der layığıyla yalarsınız.. fakat FBli birinin ismini Tsnin tesislerine vermek ne demek??

Ömer Öztürk
08.09.2014, 20:46
inönü cd
kenan evren bulvarı

ne ala taraftarlık

Örneklerle güzelce anlatmışsın derdini de senin gibilerden net utanıyorum fenerli şikecinin dostu adamın adının verilmesini normal karşılayan bi insan gitsin sevincini içinde yasasın burda milletin tadını kaçırmasın zira burası okadR geniş bi forum değil.

Ali Can
08.09.2014, 20:46
Davut ÇAKIR - Genel Sekreter - 0462 223 9111
İbrahim KUL - Genel Sekreter Yardımcısı - 0462 334 1868
Mustafa AKKAYA - Genel Sekreter Yardımcısı - 0462 223 5409
Cengiz ÇOLAK - Genel Sekreter Yardımcısı - 0462 223 5410
Ahmet TAŞAN - KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER DAİRESİ BAŞKANI - 0462 223 8513
Şefik TÜRKMEN - Akçaabat Belediye Başkanı - 0462 227 13 11
Recep Çebi - Araklı Belediyesi Başkanı - 0462 721 60 71 – 72
Erdem ŞEN - Arsin Belediye Başkanı - 0462 711 30 25
Hanefi TOK - Çaykara Belediye Başkanı - 0462 616 10 29
Salim Salih SARIALİOĞLU - Of Belediye Başkanı - 0462 77151 91-94-96-97-98
Rahmi ÜSTÜN - Sürmene Belediye Başkanı - 0462 746 1065
Osman BEŞEL - Tonya Belediye Başkanı - 0462 881 30 10
Muhammet BALTA - Vakfıkebir Belediye Başkanı - 0462 8415008
İbrahim SAĞIROĞLU - Yomra Belediye Başkanı - 0462 34111 33-34-35-36
Orhan BICAKÇIOĞLU - Beşikdüzü Belediye Başkanı - 0462 871 30 96 DAHİLİ:115
Refik KURUKIZ - Şalpazarı Belediye Başkanı - 0462 8913027
Coşkun YILMAZ - Çarşıbaşı Belediye Başkanı - 0462 8213004
Mehmet AŞIK - Dernekpazarı Belediye Başkanı - 0462 6812112
Abidin ÇELİK - Düzköy Belediye Başkanı - 0462 811 26 66
Mehmet NUHOĞLU - Hayrat Belediye Başkanı- 0462 6913058 - 6913033

baskan@trabzon.bel.tr; belediye@trabzon.bel.tr; davutcakir@trabzon.bel.tr; mustafaakkaya@trabzon.bel.tr; cengizcolak@trabzon.bel.tr; ibrahimkul@trabzon.bel.tr; kultur@trabzon.bel.tr; araklibelediyesi@arakli.bel.tr; webadmin@arsin.bel.tr; info@caykara.bel.tr; bilgi@of.bel.tr; bilgi@tonya.bel.tr; info@vakfikebir.bel.tr; bilgi@yomra.bel.tr; belediye@besikduzu.bel.tr; bilgi@carsibasi.bel.tr; info@dernekpazari-bld.gov.tr; baskan@duzkoy.bel.tr; bilgi@hayrat.bel.tr; belediye@trabzon.bel.tr; baskan@trabzon.bel.tr; ozelkalem@trabzon.bel.tr; danisman@trabzon.bel.tr; davutcakir@trabzon.bel.tr; mustafaakkaya@trabzon.bel.tr; cengizcolak@trabzon.bel.tr; ibrahimkul@trabzon.bel.tr; hukuk@trabzon.bel.tr; osmangokhanbali@trabzon.bel.tr; bilgiislem@trabzon.bel.tr; yatiriminsaat@trabzon.bel.tr; imar@trabzon.bel.tr; ikem@trabzon.bel.tr; malihizmetler@trabzon.bel.tr; kultur@trabzon.bel.tr; yesilalanlar@trabzon.bel.tr; zabita@trabzon.bel.tr; itfaiye@trabzon.bel.tr; cevrekoruma@trabzon.bel.tr; fenisleri@trabzon.bel.tr; isletmeistirakler@trabzon.bel.tr; sivilsavunma@trabzon.bel.tr; sosyalyardim@trabzon.bel.tr; veteriner@trabzon.bel.tr; yaziisleri@trabzon.bel.tr

Courage
08.09.2014, 20:47
what the fuck is going on there ????? :mad:

...

başlarım böyle işe!!!

Colakoglu
yav yalakalığın da bir sınırı vardır.. gider sahil yoluna RTE ismini verirsin.. burası sizin eserinizdir, siz olmasanız burası olmazdı, biz de sizin isminizi verdik ki bu yolu kullanan her insan sizi hatırlasın der layığıyla yalarsınız.. fakat FBli birinin ismini Tsnin tesislerine vermek ne demek??

Hatta trabzonda meydanin ismini degistirin RTE meydani olsun RTE havalimani olsun, RTe uzun Sokagi molozu cömlekcisi olsun cok s....de, Trabzonsporumuzdan uzak durun adiler.

Tayfun
Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Ali Özbak vermiş ilk tepkiyi " Söker Atarım O İsmi "

Bu tepkiler çoğalmalı, meydanı boş buldu dallamalar .

Mert'
08.09.2014, 20:48
inönü cd
kenan evren bulvarı

ne ala taraftarlık

Yazık üzüldüm size gerçek hayatınızdada böylesinizdir kesin.

Çağrı Metin
Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Ali Özbak: " Trabzonspor’un hakkı yenilmesine rağmen Trabzon'daki AKP'liler, AKP kimliklerini önde tuttu."

Ali Özbak: "Benim Trabzonsporluluğum ile onlarınki bir değil. Ben Trabzonspor’umun üzerine hiçbir siyasi kimliği koymam."

bordolumavi
eger soyledıklerı gıbı o stadın adı rte olsun sıkerım trabzonsporu da onların stadını da,nedır lan bu aq bızımle dalgamı gecıyorlar bılerek mı yapıyolar ıyıce takımdan soguyalım nedır ya bu,serefsız evladıyım bırdaha mac ızlersem helekı trabzonspor un macını hayatta ızlemem,,,benım aklıma gelen tek sey boyle bırsey yapıp benım gıbı bır cok ınsanı takımdan sogutmak trabzonsporu sııradan bı takım yapıp hatta lıgden dusurup samsunspor gıbı ptt lıgı takımı yapmak nıyetlerı ben bu ısten baska hıcbırsey anlamam,,,

yaranozlu
08.09.2014, 20:49
Hayvanoğlu hayvan yalama şerefsiz dostun olacağına, akıllı düşmanın olsun. Hatta hayvanoğlu hayvan düşmanın olsun. Bunları Trabzon tabelaları içinde tutmak da bizim ayıbımızdır.

Colakoglu
Lan gerekirse yavuz selimde oynayalim raziyim serefsizim.

S.Seymen

o kadar
olmaması için çalışırsın da olursa gitmem forma almam küserim taraftarlığı bırakırım demek ne iş
bu mu sevgi

:) iyi okurum

ilk mesajın savunduğu başka bir şey

2. mesajın başka

ilkinde maksat iyi hasıl olmamıştır diyelim;

bu aşağıdakiler size değil genel bir yorum.. üzerinize alınmayın

ama Trabzon'dan 1987 de ayrıldım; 90 dan sonra gelmek nasip olmadı

çok şaşırtıyor beni Trabzon halkı; uzaktan yakından konuştuklarım paylaştıklarım

kendi değerlerinden ve kimliğinden bu kadar ayrı düşen; bir Rize'li ve fenerbahçeli bir kişiliği önerebilecek yetersizlikte ki kişi ya da kişileri seçen

ve bunları savunan ( twitterde görüyorum ) bir kimlik; bana aşina değildir.

en son bi arkadaşım Nataşa'lardan sonra bozuldu abi buraları demişti .. şaka sanmıştım

ama sürekli bir hayal kırıklığım var kimliğimden şüphe duyar hale geldim

yazık ki Trabzon o eski mert yalansız ve asla satılamaz insanların evi değil

bunu açık seçik görüyorum ve ciddi anlamda utanıyorum...

RTE ismi gelse onun bunun parası ile ve desteği ile şampiyonluk gelse nee gelmese ne

Trabzonsporun misyonu unutulmuş en başta ve bunu şehrin encümeni açık ve net bir biçimde sunuyor

yazıklar olsun onlara

bordo08
Hala bu olayı savunan var birde sokak ismini felan örnek vermiş..Bu tiplerle aynı takımı tutuyoruz bu daha beter rezalet beyini yıkamışlar..

Tayfun
Trabzonspor Kompleksine / Stadına isim arayanlar önce açsın Trabzonspor tarihini okusunlar .

AhmetG.
08.09.2014, 20:50
Yav iğreniyorum artık başka açıklaması yok.

temel_yilmaz
30 küsür yaşıma geldim artık Trabzonspor efsanesinin sonuna yaklaştığımızı düşünüyorum.
Tarihi ile hiçnir bağı kalmadığı için eski önemimi yitiren bir şehrin herşeyi okdu takım bugün komşusu olan diğer illerde olmayan hizmet vs ne varsa Trabzonspor olduğu içindir arkadaşlar.
Yok limanmış vs hiçbiri takımın şehire verdiği hizmeti vermemiştir.

Göt öpmekle dudak bok olmaz düsturu bize yakışmaz,senin hakkını gözlerinin içine baka baka yiyen adamın ismine stada vermek inanılmaz kasımpaşamıyız biz yada adamın Rizedeki köyünün takımımı Trabzonspor.

Çok uğraştı adını vericez demek kase yalamaktan başka bişi değildir,başkana biri söylesin o stadın o ...... stadının parasını biz veriyoruz babasının çaylığından topladığı para ile yapılmıyor o stad.

f1bekir
Bu stadı benim kadar isteyen yoktur heralde. Böyle bişey olsun, daha tek kare fotoğrafını çekmem, stad yapılınca da gitmem.

Trabzonsporluyum diyen birisi de o stada gitmez. Hiç lafı eveleyip gevelemeyin, yok taraftarlık öyle olmaz da, her türlü destek vereceksin de falan...

Artık bir tepki koymak lazım, tam vaktidir. Gerekirse taraftar olarak Avni Aker'i doldurup yıkımını engellememiz lazım bu isim olayı gerçekleşirse.

Ha teklif edilmesi bile densizlik ama ne yapacaksın işte, bizim adamlarımızın çapı bu kadar. Lan belediye başkanı olmasan nolur lan, aç mı kalırsın, ölür müsün? Az şerefinizle yaşayın da, elinden kupanı almış adamın ismini teklif ediyorsun be, yazıklar olsun size, sizin bu dünya hırsınıza, aklınıza tüküreyim, suratınıza ..., ....., ....., yazamıyorum buraya.

Allah belanızı versin lan, versin lan, size bedduadan başka bişey edilmez...

My
inönü cd
kenan evren bulvarı

ne ala taraftarlık

kimse kusura bakmasın da mali den çok emeği geçtiği kesinKardeşim böyle bir mantık olabilir mi Allah'ını seversen. Ya hu adam bire bir şampiyonluğumuzun önündeki en büyük engel. Bizi yağmalayanın bire bir koruyucusu. Adama ATAFENER diyorlar. Bu kompleks Trabzonspor'a yapılıyorsa ve de bu komplekse verilecek isim Trabzonspor'un haklarının yenmesindeki en büyük isimse bu artık tahammül sınırlarını aşıyor demektir. Sen Ak Partili olabilirsin. RTE'yi sevebilirsin. Ben de bu adama oy verdim. Ama mesele Trabzonspor ve ister kabul et ister kabul etme Recep Tayyip Erdoğan denen adam şu anda Trabzonspor'un haklarının gaspedilmesinin baş sorumlusu, haklarını alamamasının baş sorumlusu, gaspçımızın ceza almamasının baş sorumlusu, haklarımızı almamamız için de uğraşan ve en büyük engel olan kişidir. Nasıl olur da Trabzonspor için yapılan komplekse hangi gerekçeyle olursa olsun Trabzonspor gibi köklü ve büyük bir tarihe sahip camiaya kendi değerlerini bir kenara bıraktırıp bir partinin liderinin ismi ki şu an için Trabzonspor'un en büyük rakibi olan birisinin adının verilmesini bir Trabzonsporlu olarak gayet olağan karşılayabiliyorsun. Kusura bakma ama sen ve senin gibilerinin yüzünden ne çekiyorsak çekiyoruz.

bordolumavi
08.09.2014, 20:52
inönü cd
kenan evren bulvarı

ne ala taraftarlık

bı sıktırgıt ya suleyman demırel yada ınonu nun ısmı benım stadıma mı verıldı de tepkı gosterıcem,tayyıp babacıgının adı heryere yeterınce verılıyor daha da verılsın bu benı ılgılendırmıyor ama trabzonsporun stadının adı rte olursa trabzonspora da stadına da kufuru basıp bu sayfayı da kapatırım,tutmam kardesım takım falan mecburmuyum aq ben boyle serefsızlıklerle ugrasmaya

Hekimoğlu
08.09.2014, 20:52
Trabzon babanin ciftligi mi OFG.

Anıl C
08.09.2014, 20:53
Başkan'dan Akyazı tepkisi, 'Söker atarım' 61SAAT SPOR SERVİSİ - ÖZEL

Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Ali Özbak’tan Akyazı’ya Recep Tayyip Erdogan isminin verilmesi ile ilgili çok sert açıklamalar geldi.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nun Akyazı Spor kompleksi’ne Recep Tayyip Erdoğan isminin verilmesi önerisi ile ilgili tartışmalar sürerken bir tepkide Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Ali Özbak’tan geldi.

Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Ali Özbak konuyla ilgili 61saat.com’a yaptığı açıklamada Trabzon’da birçok yatırıma verilen isimlerin yanlış tercihler olduğunu, kendi elinde olsa hepsini söküp eteceğini belirterek şu ifadeleri kullandı.

Özbak, ‘Türkiye’de yapılan son 3 seçimde Trabzon’da Ak Parti oylarını arttırarak seçimleri kazanmıştır. Ve Trabzon’u yöneten mercilerde yani yerel yönetimlerde icra makamlarını Ak Partililer çoğunlukta olmuştur. Bu komplekse verilecek ismin kararlaştırılması da yerel yönetimlerdedir. Yani baktığınızda Ak Parti çoğunlukta olduğu için bu öneri kabul edilebilir.
Ben şehirlerde yatırımların gerçekleşmesinde emeği olanların isimlerinin bu yatırımlara verilmesine de karşı değilim. Asılnda bana kalsa Trabzon’da yatırımlara verilen birçok ismi söker atarım. Hizmet verenlerin isimleri yazılması gerekirken hep başka başka isimler, sanki yatırımları onlar yapmış gibi yatırımlara verilmiştir. Tanjant Yolu buna güzel bir örnektir.

Karadeniz Sahilyolu’nu kim başlatmış MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın, kim bitirmiş Trabzon Ak Parti Milletvekili Faruk Nafiz Özak. Verilsin bu iki isim karşı çıkmam. Hadi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’dı o zaman. Onun ismi verilsin baştan sona yine karşı çıkmam.

Fakat iş Trabzonspor’a gelince değişir.
Ne yazık ki Trabzon’daki Ak Partililer Trabzonspor’un hakkı yenilmesine rağmen Trabzonspor kimliklerini değil Ak Parti kimliklerini önde tutup desteklerini arttırmışlardır.

Fakat benim Trabzonsporluluğum ile onların ki bir değil. İşte fark burada ortaya çıkıyor. Ben şehrimin takımı Trabzonspor’umun kimliğinin üzerine hiçbir siyasi kimliği koymam, takımımı ezdirmem.

Benim şahsi düşüncemi sorarsanız kesinlikle bu öneriyi kabul edemem. Akyazı’ya Recep Tayyip Erdoğan isminin verilmesine sonuna kadar karşı çıkarım.
Trabzonspor’un 2010-2011 kupasının kimde olduğunu Hasan Al yazmıştır. Bende altına imzamı atarım. Trabzonspor’un 2010-2011 kupasını bilerek vermeyen bir kişi Köşk’e çıktıda bu değişmediya. İşte bu yüzden kesinlikle Akyazı’ya Recep tayyip Erdoğan’ın ismi verilmemelidir"

CamilloVillegas
08.09.2014, 20:54
Dalga gibi, şimdi duydum.

Şikebahcenin taraftarı olan bir kişiye, hemde halen aktıf olan siyasetciye Trabzonspor tarafından kullanılan komplekse isim vermek?

Pes. Gümrükçüoğlu'ya tebrikler, ancak bu kadar büyük gaf yapılırdı.

:)

Courage
Şayet bu iş yapılırsa ,stadın isminin Aziz Yıldırım & Yıldırım Demirören 3 Temmuz stadı olması için imza toplamazsam namerdim.

Böyle başa böyle tarak!

temel_yilmaz
Ya burdaki böyle objektif miş gibi cümle kurup,alttan alttan akparti sempatizanlığı kasanlardan da sıkıntı geldi.Yazın birader bu adamı biz çok seviyoruZ diye kimden korkuyorsunuz ,bizim ağzımızada sıçsa biz çok seviyoruz diye niye sıkıntı yapıyorsunız kendinize.

tristram
arahna gibilerini dikkate alip sinirinizi bozmayin.govdesinin ustunde tasidigi seyi azicik kullansa onlari yazmaz zaten.karsilastirdigi isme bak anasini satiim.may'i bende sevmem o ayri da onla rte bir mi eyy muptezel.bunun gibiler yuzunden bu belediye meclisindeki yalakalar toplulugu boyle gerzek islere imza atiyor..sanki bana cebinden yaptirdi.iste rte'nin yaptigi en iyi sey arahna gibi ezik kisilere sadaka kulturunu asilamasi.nasilsa dusunmuyor ben yaptirdim de gitsin..komplekse rte verdik stadin ismini de aziz yildirim yapalim olsun gitsin.
isin siyasi yonunu ivirini zivirini gectim trabzon'da bir sikebahcelinin isminin verilebilecegi mekanlar bellidir.yazmaya gerek yok.

colman
Kesinlikle recep tayyip olmaz Hüseyin Avniaker varken başka isim olmaz olamaz dünya bizi tanıyosa o isimle tanıyo o isimle özleşmişiz Allah başka ismi nasip etmesin söylerken bile tüğlerim tiken tiken oluyo HÜSEYİN AVNİ AKER rakiplerin korkudan titrediği yer..

Burak Bıyıklı
08.09.2014, 20:55
O komplekse ya da stada bir trabzonspor efsanesi ya da degerinin adi verilmeyip herhangi bir siyasinin adi verilirse stada adimimi dahi atmam.yeter artik arkadas skildim artik bu ulkeden

mackali_81
08.09.2014, 20:55
Trabzonspor'a ait hiçbir komplekse siyasi isimler verilemez. Kafayı yemiş bunlar. Trabzonspor'u bitirmeye azmetmişler heralde.

special one
08.09.2014, 20:56
o stada o ismi vermekle

nufus cuzdaninda baba adi rte yazmasinin bi farki yoktur

soranlara haketti bana bakiyor dersiniz.

ya seni bugunlere getiren baban

yaziklar olsun.

bordolumavi
08.09.2014, 20:56
ben stadın adının degısecegıne ıhtımal vermıyorum ama olurda degısırse rte olursa demekkı trabzon ve trabzonspor burda bazı cok bılmıslerın salladıgı basta senol gunes olmak uzere o donem kı 11 efsane adam ve bır baskan ıkı de hoca ıle efsane olmus ama işin gercegı sadece o efsane kısılerın gayretı ıle olmus bu efsane,bızler senelerce o 14 kısının bıze bıraktıgı efsanenın mırasını yemısız,ben zaten şike mucadelesınden sonra trabzonspor camıasının aslında kocaman bı balon oldugunu anlamaya baslamıstım ama ınanmak ıstemıyodum bu stad ısmı de degısırse işte artık tamamen koca bı balon oldugumuzu gun yuzune cıkacaktır bunun baska bı acıklması yok,,,efsane efsane ne efsanesı ......

bordo08
08.09.2014, 20:57
Eskişehir maçı sonrası ölen abimizin.. Deplasmandan evlerine dönerken bu takım uğruna ölen kardeşlerimizin..En son uğurladığımız samet kardeşimizin kemikleri sızlıyor..Yazıklar olsun bu kararı alanada savunanada..:(

Sadettin_
08.09.2014, 20:58
öyle birsey olmayacak

Giallorossi
Burda fb veya gs taraftari nasil engelleniyorsa o sacma sapan seyi yazan "fernabahceliyi" de engellenmesi talep ediyorum forum yöneticilerinden. Utanmadan böyle birsey yazabiliyor insanda hicmi haysiyet olmaz

Yavuz Bektaş
millet yalakalık da sid.k yarısına girmiş ulan sanane kompleksin isminden miilet parayı gördü belki biz de faydalanırız diye adama yalakalık yapıyor senin proflugun batsın

Murat'
08.09.2014, 21:00
Şu lafa bakın hele "yapanı da yaptıranı da Erdoğan'dır."

Ah be başkan Türkiye'de şu anda 10'dan fazla stadyum yapılıyor bir tek senin mi aklına geldi bu dahiyane fikir.

EROS87
stadın ismi zaten sponsora verilecek. spor kompleksinin ismi önem arz ediyor bu açıdan.

gidip spor kompleksine de böyle bir isim verilecekse işimiz var.

dozer cemili, şenol güneşi, şamil ekinciyi, hüseyin avni akeri daha nice değerimizi yoksayacaksın, birilerine yaranmak adına iş güzarlık yapacaksın. trabzon kurtulmalı bu yalaka tayfasından.

Colakoglu
öyle birsey olmayacak

Olursa kapatirim 33 senelik defteri, yirtar atarim. Cocuklarim dahil ailemden kimsede acamaz o defteri artik.

Çağrı Metin
08.09.2014, 21:02
Ali Özbak'ın açıklamaları çok değerli belki şehirde bir duyarlılık oluşabilir belki.

MuratJ
08.09.2014, 21:02
Şerefsiz bi beyin bunu Trabzonspor için düşünebilir. Buna tepkisini adam gibi koymayan kim varsa Trabzonspor düşmanından farksızdır. Bırakın ulan Trabzonsporluyuz ayaklarını! Şikecilerin safındasınız siz!! Trabzonspor yavşak onursuz değersiz bir camia değildir olamaz!! Bu adiliğe gereken tepki her safhada verilmelidir. Yönetimden acil sert karşı çıkış bekliyorum. Vallahi ihtimal dahi vermek istemiyorum ama böyle bir yavşaklık olursa azizin fb için dediği s.......m böyle fb yi cümlesini TS için söyler ve Trabzonsporu bende maziye gömerim! Yavşaklığa bak mide bulandırıcı!!!!

Eğer bu yapılırsa artı olarak o stada aziz yıldırımın adı verilmelidir! Verilmezse memleketime bi güzel söverim memleketimlede daha işim olmaz!

Son dönemler gittikçe soğuyorum Trabzondan zaten.

Yiğit SARI
08.09.2014, 21:03
Bu sadece belediye başkanının ortaya attığı bir laf mı yoksa daha fazlası mı?

Colakoglu
08.09.2014, 21:04

Daha fazlasidir eminim.

tekinonline
08.09.2014, 21:04
siyasinin spor da işi ne birader ? eğer ki bu kepazelik gerçekleşirse

ne o stada giderim! ne forma alırım! ne de takip ederim! Ne de en ufak bir sevgi kalır içimde! bu olay gerçekleştikten sonra Trabzonsporluyum diyenin de suratına tükürürüm! herkes haddini bilsin! Ulan adam Fenerli be! fenerli.

Kazım Bostan
08.09.2014, 21:05
ulan benim deli olduğum mesele adam trabzonspor'u kendi çıkarı için kullanabilecek kadar küçük görüyor!!!!

sen kimsin de bu taraftarın adına karar verebiliyorsun ?????? bu camianın neresindesin sen??????????

Çağrı Metin
08.09.2014, 21:05
özetle budur.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nin bugün gerçekleştirilen Eylül ayı ilk toplantısında Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu, Akyazı'da stadyum ve diğer spor tesislerinin yapılmakta olduğu alana, "Akyazı Recep Tayyip Erdoğan Spor Kompleksi" ismi verilmesini önerdi. Meclis tarafından gündeme alınan öneri görüşülmek üzere Kültür Komisyonu'na havale edildi.

http://trabzon.bel.tr/Gazete/2014/0809Meclis.html

Napoli
08.09.2014, 21:06
O isim verilirse formalarımı TS ürünü olan herseyi kulube kargolayıp belediye encümenlerine dağıtırsınız diye not düşecem,34 yıllık TS defterınıde kapatırım

Yiğit SARI
08.09.2014, 21:07
özetle budur.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nin bugün gerçekleştirilen Eylül ayı ilk toplantısında Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu, Akyazı'da stadyum ve diğer spor tesislerinin yapılmakta olduğu alana, "Akyazı Recep Tayyip Erdoğan Spor Kompleksi" ismi verilmesini önerdi. Meclis tarafından gündeme alınan öneri görüşülmek üzere Kültür Komisyonu'na havale edildi.

http://trabzon.bel.tr/Gazete/2014/0809Meclis.html

Ben de bişey sandım, adamlar kendi aralarında oyluyor ne çıkacaktı sonuç, onu önerende kabaat. Buna izin vermeyecez

art(w)in

o kadar
bu mu sevgi

Insanlar bir kuruma yahut bir insana gösterdikleri sevgiyi hangi kosullar dahilinde gösterecekleri yahut hangi koşullar dajilinde o sevgiden vazgeceklerini size mi soracaklar? Sizin belirlediğiniz koşullar dışına çıkmış bir sevgi tanımı, sevgi olmaktan çıkıyor mu?

Siz istediginiz yonde çalışabilirsiniz. Eğer böyle bir şey olursa ben yokum ve benim sevgimi, klube bagliligimi sorgulayacak merciii de değilsiniz!

colman
Bu yaptığı densizlik için acilen özür bekliyoruz..

f1bekir
08.09.2014, 21:08

Temel atma töreninde isim için anketten falan bahsetmişti RTE hatırlarsınız. Aklında bişey vardı belli ki. ama bizim belediye başkanı, ankete gerek yok, ben ayarlarım dedi.

Senin o suratına......

Tayfun
08.09.2014, 21:09
Bu yaptığı densizlik için acilen özür bekliyoruz..

Doğru düzgün tepki verilmezse bu olaya, yine Trabzonspor üzerinden RTE'ye yalama çekecektir .

Anıl C
Sayet kabul edildigi taktirde bu karari yargiya hatta anayasa mahkemesine kadar tasima sansimiz var mi?
Aramizdaki hukukcu arkadaslar eminim bu konuda bilgilidir

Ömer SEVİNÇ
Bırakırım Trabzonspor'u, çok net.

Avni Aker'de devam etme şansımız yok mu bizim? O statta da gitsin Tayyip Erdoğan oynasın.

My
ulan benim deli olduğum mesele adam trabzonspor'u kendi çıkarı için kullanabilecek kadar küçük görüyor!!!!

sen kimsin de bu taraftarın adına karar verebiliyorsun ?????? bu camianın neresindesin sen??????????
Ben de buna ifrit oluyorum. En sonunda birisinin kafasının tası atıcak Allah korusun kan çıkacak. Artık hadsizlik, edepsizlik dayanılır gibi değil.

aaahmet61
08.09.2014, 21:10
belediye başkanının bir sonraki adımı trabzon meydanına isim olarak aziz yıldırım koymasın. koyar mı koyar.benim anlamadığım trabzonda bütün dertler bittide buna mı sıra geldi ?

Kazım Bostan
08.09.2014, 21:11
böyle bir şey olursa bundan böyle takımın hiçbir maçına gitmem hiçbir lisanslı ürününü almam.
bizi kuruluşumuzdan itibaren trabzonspor yapan değerleri bir kalemde çizip atmış oluruz böyle bir hareket ile!

şikecilerle olan maç öncesi ortaya böyle bir konu atarak ortalığı kızıştırmaya mı çalışıyorlar yoksa ?

Tayfun
Sayet kabul edildigi taktirde bu karari yargiya hatta anayasa mahkemesine kadar tasima sansimiz var mi?
Aramizdaki hukukcu arkadaslar eminim bu konuda bilgilidir

Önemli.

Cevap verecek hukukçu bir arkadaş var mı?

Berkan
O kadar efsane varken koyulan isme bakın. Bunun adı rezillik, yalakalık, çıkarcılık, yvşaklık başka birşey değil.

Ömer SEVİNÇ
inönü cd
kenan evren bulvarı

ne ala taraftarlık

Keşke bi akpspor kurulsa da senin gibilerden kurtulsak.

B.Yiğit
Boyle bir seye ihtimal yok.
Stadin ismi RTE olmaz .

OrkHun
böyle bir şey olursa, akrabalarımın cenazeleri dışında bir daha gelmem trabzon'a.
esasında bu tımarhane ülkeden komple defolup gitmek lazım, isveççe kursuna falan başlayayım en iyisi

colman
Evet kesinlikle büyük bir tepki vermeliyiz birdaha akıllarına bile getirmesinler...

CamilloVillegas
Bi de sarı laciverte boyatırsın stadı ohhhh...
Gaf yapcaksan böyle büyük gaf yapcaksın. Aferim Gümrükcüoğlu.
:alkış:

EgeKum
08.09.2014, 21:12
RTA destekcisi olarak bu ismi bende karşıyım.!!! yapsınlar güzel bir aile ormanı millter rahat rahat çardaklarda pikniğini yapsın. sahile otlayan inek gibi yayılmasın millet. yaptığın ormana RTE ismini ver karışma Trabzonsporun iç işlerine.

Colakoglu
http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/09/08/32d43036236bb379a3a748ddaa195eed.jpg

bordo08
Resmi siteden tek bir cümle duysak Trabzonspor siyaset üstü bir kurumdur diye ama nerde ihoda bu yürek..

SEDER
08.09.2014, 21:13
Kongre üyeliğinden derhal istifa ederim.bu kadar darbe yeter. Onların deyimiyle kimse sabrımızı test etmesin..yeter çekin şu pis ellerinizi takımın üzerinden iho nuzuda alın defolun gidin.

Ömer SEVİNÇ
08.09.2014, 21:14
Aziz Yıldırım stadyumu olsun daha çok yakışır.

vfor
3-4 yaşında bebeler olur ya ismini balona, duvara sağa sola yazdırır!
eğer göz yumarsa yanına da hacı yazıp kalp içine alın emi..

Cüneyt Canlıca
Böyle bir şey olması ayıp olur. Teklif edilmesi bile saçmalık. Senol Güneş stadı olsun Avni Aker olarak kalsın hatta isim koyulmasın direk Akyazı olsun Zeki Yavru stadı bile olur o derece. Eğer o isim konulursa Trabzonspor u bırakır feneri tutmaya başlarım o derece.

Colakoglu
Evet bitmeden yikariz o stadi

Yiğit SARI
El ele bitirin Trabzonspor'u anasını satayım

Emre B.
08.09.2014, 21:15
RTE nedir ya? Trabzonspor için ne yapmış bu adam? Nasıl bir egodur bu?

Ragib61
Bu sayfadaki ilk yorumum bu üzücu konu hakkında olması zoruma gidiyor. Taraftar olarak ne yapabiliriz diye düşünmek lazım. Yürüyüş se yürüyüş, TS Club dan elimizi kollumuzu ceksek bu transferler nasıl ödenecek. Baştaki yalakalar durdugu sürece işimiz zor.
Bu ismi önermek dahi Trabzonsporla dalga geçmektir.

Tayfun
Evet bitmeden yikariz o stadi

Yine diyorum; O şahsın ismi o stada / komplekse verildikten sonra Trabzonspor taraftarları birlik olup orayı ateşe vermezse yazıklar olsun bize de !

tekinonline
08.09.2014, 21:16
İHO açılış konuşmasında siyaset-spor ilişkisi hakkında konuşuyordu. bekliyoruz beyfendinin açıklamalarını.

Çağrı Metin
08.09.2014, 21:17
siyasi ideolojin baskın gelip rte nin haklarımızı gasp ettiğini görmezden gelebilirsin bu bir nebze açıklanabilir ancak şu durumda bile tepki koymuyorsan kusura bakma Trabzonsporluluğundan şüphe ederim.

Cüneyt Canlıca
Yalnız şu da var Trabzon da referandum yapılsa isim için yüzde atmışdan aşağı çıkmaz bu da ayrı bir çelişki

Oğuz B.
Acaba bu çok değerli , pek kıymetli, her biri köşe, über sonik siyasetçilerimizin şike davasına ne gibi katkıları olmuş 3 yıldan beri?
Bir grup Trabzonlu(!) bir odaya toplanıp nasıl yalasak "beyefendiyi" memnun ederiz diye düşünmüş. Ayıptır yahu.
Allah emeği geçenlerin belasını versin.
Fıkra olsa gülünmez Trabzonspor'un bir nevi mabedine şikeci bir sıfatın ismini vermeyi düşüneceksin..
O odadaki dallamalar Rıdvan'a Şekip'e Aziz'e de bir şeyler düşünsünler.. Ki bu isimler o zat kadar pisliğe bulaşmamışlardır şike davasında.
Siyasetçisiniz de kimliksiz misiniz Allahsızlar.

Furkan Dündar
08.09.2014, 21:18
cezam yeni bitti sövecem yeri burası değil allaha havale ediyorum bu fikri öne süren herkesi rezillik

Murat'
Buna en koyu AKP'lilerin bile karşı çıkması lazım.

Trabzonspor partiler ve siyaset üstü bir kurum. Her görüşten insanların gönül verdiği bir takımız.

Bu kompleksin tek bir taşına bile RTE ismi verilmemeli.

Colakoglu
Yine diyorum; O şahsın ismi o stada / komplekse verildikten sonra Trabzonspor taraftarları birlik olup orayı ateşe vermezse yazıklar olsun bize de !

Ben cok büyük yemin ettim, sabah beride ediyorum, öyle birsey oldugu an trabzonspor defterini kapatirim nokta, edilmeyecek kadar büyük yemin ettim.

tekinonline
08.09.2014, 21:19
Bu sayfadaki ilk yorumum bu üzücu konu hakkında olması zoruma gidiyor. Taraftar olarak ne yapabiliriz diye düşünmek lazım. Yürüyüş se yürüyüş, TS Club dan elimizi kollumuzu ceksek bu transferler nasıl ödenecek. Baştaki yalakalar durdugu sürece işimiz zor.
Bu ismi önermek dahi Trabzonsporla dalga geçmektir.

yahu yürüyüşle ne zaman bi yerlere vardık ? devre arasında beşiktaş maçı öncesi de yürüdük şike için ne oldu ? o kadar imza toplandı ne oldu ? o kadar mahkemeden o kadar karar çıktı ne oldu ? adamlar isterse yapıyor bizde burda boşa konuşup evde sokakta bi yerlere vurarak vücudumuza zarar veriyoruz.

Ömer SEVİNÇ
08.09.2014, 21:20
Taraftar o stadı yapılmadan yıkmazsa şerefsizdir.

Colakoglu
yahu yürüyüşle ne zaman bi yerlere vardık ? devre arasında beşiktaş maçı öncesi de yürüdük şike için ne oldu ? o kadar imza toplandı ne oldu ? o kadar mahkemeden o kadar karar çıktı ne oldu ? adamlar isterse yapıyor bizde burda boşa konuşup evde sokakta bi yerlere vurarak vücudumuza zarar veriyoruz.

Artik yakip yikma zamani, adaletin olmadigi yerde anarsi baslar. Senol Günes

Tayfun
Ben cok büyük yemin ettim, sabah beride ediyorum, öyle birsey oldugu an trabzonspor defterini kapatirim nokta, edilmeyecek kadar büyük yemin ettim.

Trabzonspor'u yönetenler bu işe göz yumup tarihimize sırtımızı dönersek benim için de bir anlamı kalmaz hocam, neyin peşinden gidiyoruz sorusu gelir akıllara ?

Berkan
Şu stat ismini öneren ve destek çıkanların, inanıyorum %90'ı bu takımın formasını dahi almamıştır.

Mert'
08.09.2014, 21:21

Bende kademeli olarak bırakıcam türk liginide izlemem zaten Trabzonspor için izliyordum.

Yiğit SARI
Şu stat ismini öneren ve destek çıkanların, inanıyorum %90'ı bu takımın formasını dahi almamıştır.

Belediye başkanının Trabzonspor ile ilgili ağzına tek iyi kelam aldığını hatırlayan var mı?

My
Özbak: TS'un 2010-2011 kupasını bilerek vermeyen kişi Köşk’e çıktı da bu değişmedi ya.Buyüzden kesinlikle Akyazı’ya RTE ismi verilmemelidir

Özbak beni çok şaşırttı açıkçası.

limpb82
trabzonsporun hakkını çok savundu ya birde stadin ismi verilecekmis ...rezillik bak...

Anıl C
Trabzonspor'un efsanesinden Akyazı isim önerisine tepki 61SAAT SPOR SERVİSİ

Akyazı Spor Kompleksi’ne Recep tayyip Erdoğan isminin verilmesi önerisine bir tepkide Trabzonspor Profesyonel Futbolcular Derneği Başkanı İlyas Akçay’dan geldi.

Trabzonspor Profesyonel Futbolcular Derneği Başkanı İlyas Akçay, Akyazı’ya Recep Tayyip Erdogan isminin verilmesi ile ilgili Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nun önerisine sıcak bakmadığını belirterek ‘Evet Recep tayyip Erdoğan Türkiye Cumhuriyeti’ne Başbakanlık yapmış, bugünde Cumhurbaşkanlığı koltuğunda oturmuş bir liderdir. Makamına saygımız sonsuzdur fakat Trabzonspor’un bugünlere gelmesinde hiçbir katkısı olmayan bir kişinin isminin Akyazı’ya verilmesini doğru bulmuyorum. Trabzonspor’a katkı veren, Trabzonspor’u bugünlere taşıyan nice önemli değerlerimiz, isimlerimiz vardır. Bu yönde tercih yapılmasından yanayım’ ifadelerini kullandı.

Uğur Demircioğlu
08.09.2014, 21:22
yine şikecilerle maç var yine ortalığı karıştırdılar.

Nazim Can
08.09.2014, 21:22
Milletin gelirleriyle Millete yapilan yatirimlar, politikacilar ve bir kisim cahil Halkimiz yüzünden bir nimetmis gibi önümüze sunuluyor, ondan sonrada digerleri yapmadi bu yapiyor diyorlar, yav he he ben Ecevit zamaninda 3310 kullaniyordum simdi İphone 5s yasasin rte, mantiga gel.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Courage
08.09.2014, 21:23
Resmen bir şehrin asabıyla oynanıyor ,psikolojik harekattır bu.

Kadir Yeter
08.09.2014, 21:25
Abi, bu adamlar sakız dağıtmaya meraklı... anlamadan alıp çiğineye- çiğneye çenemiz yoruluyor!. Bir de bizi seyredip gülüyorlar mı, ne?.

kadiryeter

B.Yiğit
08.09.2014, 21:25
Bi deli kuyaya tas atti... Boyle bir seyin olmasi imkansiz.

Tayfun
08.09.2014, 21:26
Trabzon valisi maçta çatıya nişancı yerleştirir, belediye başkanı Trabzonspor stadın RTE ismi koymaya kalkıp ortalığı karıştırır. Sizin gibi zihniyetlere tüküreyim .

signal
yüzde 70 oy veren bir kente müstehaktır bu. Ne bekliyordunuz ve neden şaşırdınız ki. Adamlar trabzon bizim diyorlar istediği şeyi yaparlar.

Ragib61
Artik yakip yikma zamani, adaletin olmadigi yerde anarsi baslar. Senol Günes

Kesinlikle katılıyorum, O isim o Stada verilmeyecek. Gerekirse o ismi tasiyan her levha her tabela sökülecek.

Hekimoğlu
08.09.2014, 21:27
Recep Tayyip Erdoğan Spor Kompleksi Aziz Yıldıvım Arena Şekip Mostroğlu Tribünü bilet satışları başlamıştır.

Kazım Bostan
bence yetmez..

ktü'nün ismini RTÜ
uzun sokağın ismini UZUN ADAM SOKAK
cemil usta'yı TAYYİP USTA
boztepe'yi AKTEPE

olarak değiştirelim.. ne dersiniz?

ccd6167
Adamdaki olmayan beyine bak

Hala utanmadan diyorki inönü cad evren bulvarı demireli şoku

Ulan zaten rize kasımpaşa da verilmiş

TrabZonspora ne katkın var da fenerli bi adamın adı verilecek faruk özak dense bi nebze anlarım da fenerbahçeli birisi ne alaka abi yemişim kompleksini

İnşallah sular içinde kalır inş batar orası

emesenbisi
08.09.2014, 21:28
Böyle birşey %100 uydurma olsa bile klüp yöneticileri çıkıp hiç bir açıklama yapmıyorsa o yönetimde defolsın gitsin.
Hayatımda Trabzona gitmedim ama kendimi bildim bileli Trabzonsporu tutarım.
Eğerki böyle birşey gerçekleşirse o stadı yakacağız deyin gelmezsem şerefsizim

SEDER
08.09.2014, 21:28
Arkadaşlar gümrükçüoğlu nun ne trabzon ne de trabzonspor umrunda.. adamın tek dersi vekil olmak.. bunun yoluda muhtereme yalakalıktan geçiyor.. tek dert bu... bu zihniyet fenerbahçe kongre üyesini trabzonspor un stadyumuna layık görebiliyor.bu kadar tepki varken eninde sonunda değişmez mi o isim sanıyosun.. ilelebet iktidarda mı kalacaksın..

Mert'
08.09.2014, 21:30
bence yetmez..

ktü'nün ismini RTÜ
boztepe'yi AKTEPE

:alkış: :alkış:

Kadir Yeter
bence yetmez..

ktü'nün ismini RTÜ
boztepe'yi AKTEPE

Sabahtan beri ilk defa bu kadar çok güldüm... helâl olsun la gadaşim...

kadiryeter

Hekimoğlu
Bir sonraki belediye seçiminde diger parti baskan adaylarinin ilk secim vaadi o ismi ordan kaldirmak olacaktir.

Nazim Can
08.09.2014, 21:32
İnönü cad. İle koskoca stadin ismini karsilastiran kafayi dünyanin neresinde olursa olsun tanirim, bu kadar ezikligi bir fenerli bile kabul etmez ama bizim taraftara bunu anlatamazsin.

jojuk
Stat ismi Recep Tayyip Erdoğan olacaksa; kale arkalarına Kemal Kılıçdaroğlu ve Devlet Bahçeli, maraton tribününe Aziz Yıldırım, kapalıya Yıldırım Demirören ismi verilsin.
Trabzonspor o statta maça çıkmasın,
Stat, kirli bir anıt olarak Trabzon'da kalsın...

colman
bence yetmez..

ktü'nün ismini RTÜ
boztepe'yi AKTEPE

Bence gümrükcü oğlu ismini değiştirsin:)

colman
08.09.2014, 21:34
Stat ismi Recep Tayyip Erdoğan olacaksa; kale arkalarına Kemal Kılıçdaroğlu ve Devlet Bahçeli, maraton tribününe Aziz Yıldırım, kapalıya Yıldırım Demirören ismi verilsin.
Trabzonspor o statta maça çıkmasın,
Stat, kirli bir anıt olarak Trabzon'da kalsın...

He ozaman olur..

Nazim Can
08.09.2014, 21:35
Koskoca Trabzonsporun stadinin bir ruhu olmali, o stada hirsizlikla suclanan ki kendisinide aklayamamis biri olarak o adamin ismi kesinlikle konulmamali.

chener
08.09.2014, 21:35
Stadi yaptiran bakanlik önerse anlarim,Stasi kullanacak olan klüp dese anlarim,taraftarlar dese anlarim da bu ofg niye diyor onu anlamadim.ama su da var konuşana değil konusturana bakacaksin.

aksamvakti
08.09.2014, 21:37
Ne cok orospu cocugu varmis bu Trabzonda ilk defa cezada yiyeceksen bu seref yoksunlarina kufur ettigimden yemek onur verir bana.. Klubu samsun, ordu, rize gibi yapacaklar. Yahu benim muglali trabzonsporlu arkadaslarim var niye tutsun bu yalaka klubu resmen icimizdeki hainler klubu kucultmeye calisiyor..

Tayfun
08.09.2014, 21:37
Koskoca Trabzonsporun stadinin bir ruhu olmali, o stada hirsizlikla suclanan ki kendisinide aklayamamis biri olarak o adamin ismi kesinlikle konulmamali.

Öneriyi sunan siyasi yalamalar ne bilsin " Dozer Cemil'i, Şamil Ekinci'yi, Şenol Güneş'i " ...

Onların bildikleri padişahları ...

Fatih Kuloğlu
08.09.2014, 21:38
Yakında bakkalarda dahi rte adı verilecek nerdeyse bu nedir yahu. Eğer ki böyle birşey olursa Trabzonsporluluğumu askıya alırım çok net.

ccd6167
08.09.2014, 21:38
Bir tane daha evimde ts ürünü barındırmam yakarım hepsini

OFLU_79
08.09.2014, 21:40
Yalan! InanmayIn. Bizi FB macIndan önce gaze getirmek istiyorlar.

umitkaragoz1988
08.09.2014, 21:41
Burda bazı arkadaşlar var. diyorlarki tesisin ismi RTE olursa trabzonsporu bırakırım falan diyor birde üstüne trabzonspora küfür ediyor. Anlaşılan o ki. Taraftarimiz tutucu değil ve kendi takımına milletin içinde sovecek kadar geniş bi yapıdayiz. Terbiyesizlik yapmaya gerek yok. Sakın olalım düzgün konuşalım show a gerek yok.

Tayfun
08.09.2014, 21:41
Yalan! InanmayIn. Bizi FB macIndan önce gaze getirmek istiyorlar.

Hocam yalan filan değil, Trabzon belediyesinin internet sitesini açıp okumanızı tavsiye ederim .

Napoli
08.09.2014, 21:42
Aziz Yıldırım bence daha mantıklı...

Ahmet Kuru
08.09.2014, 21:42
Gözümde canlandırdıkça çıldırasım geliyor. Allah korusun..

Vkgz
08.09.2014, 21:43
bence bu kavga çıkarır. eylem bile yapar millet. ama dikkat etmek lazım. sakin.

zaferyıldız
08.09.2014, 21:44
tesisin adiymis önerilen
şimdi sakin olarak bj dags2 düşünüyorum

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cngz
08.09.2014, 21:44
o stada tayyarenin adı verilirse evimde ne kadar bordo mavi ürün varsa yakmazsam, takımı tutmayıda bırakmazsam o.ç olayım..... bu kadar net. bizim kupamızı kasıtlı olarak vermeyen işgüzarın adı Trabzonspor stadına verilemez. doğaya aykırı bir durum bu

Semih AYDIN
08.09.2014, 21:45
Şike arena koyak tam olsun sonra fes edelim kulübü

bordo08
08.09.2014, 21:45
Burası rte burdan çıkış yok tezarühatlarını duyar gibiyimm off off muazzam:D