PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şikebahçe Maçında Tahriklere Kapılma, Sahaya Yabancı Madde Atma! Takımını Destekle!

U.Sadıkoğlu
07.09.2014, 20:55
http://dikoyna.com/wp-content/uploads/Trabzonspor1.jpg

Önümüzde yine taraftarı galeyana getirmek için çok müsait bir maç bizleri bekliyor.. Bu maçın gerginliği bilemiyorum Trabzon şehrinde nasıl hissedilir ama İstanbul'dan beni titretiyor bir hafta öncesinde titretiyor..

Şikecileri nasıl bilirsiniz sorusuna özetle.. 1996'dan itibaren; Trabzon'a geldiği her müsabakada taraftarın üzerine oynayarak iyi oynadığımız ve kazanabileceğimiz müsabakaları hem saha içi hemde saha dışında yaptığı Ali-Cengiz oyunları ile lehine çeviren bir karaktersiz bir camia olarak tanımlayabiliriz..

Malum bunların iki yüzlülükleri, ahlaksızlıkları nesilden nesile ve yıllardır değişmiyor..

TRABZONSPOR TARAFTARININ DİKKATİNE!

LÜTFEN AMA LÜTFEN! Şikebahçe müsabakasında ortaya bir tepki koyacaksak bunu ağzımızla yapalım sahada ki şuursuzlara kapılmadan sadece TAKIMIMIZI destekleyelim son nefesimize kadar..

Medyanın ve nüfuz kullanma yetkisine sahip insanların bu şehre neler yaptığını biliyoruz.. Malesef PKK'ya yapılmayan muamele çatılara Sniperlı keskin nişancılar yerleştirilerek sokak güzergahları kapatılarak Trabzon halkına yapılmıştır.. Bu medyanın bu şehire neler yaptığını biliyoruz.. Haklı olduğumuz her konuda basit bir linç kampanyası ile nasıl haksız konuma düştüğümüzü yandaş basının satılık ve yavşak kalemleri tarafından hangi ithamlara maruz kaldığımızı çok iyi biliyoruz... Polis arabası yakmıyoruz, sahaya girip anarşistlik yapmıyoruz ama yinede ŞİKECİLER ve onların savunucusu soysuzlar tarafından daha fazla SUÇLANIYORUZ..

Hakem ve gözlemcileri maçı tatil etmek için en ufak bir maddeyi bile koz olarak kullanacaklardır..

Unutmayın Şikecilere en ağır darbeleri sahaya yabancı madde atarak yada sahaya girerek değil onları sahaya GÖMEREK vuracağız... Bunu Trabzon'da defalarca yaptık önümüzdeki Pazar günüde yapacağız..

Sahaya yabancı madde atmıyoruz..
Atanları uyarıyoruz..
Tahriklere kapılmıyoruz..

Tezahüratlarımız ve ıslıklarımızla takımı ateşliyor, Şikecilerin konsantrasyonunu bozuyoruz..

90 Dakika nefesimizi tüketene kadar takımımızı destekleyeceğiz maç sonuda 3 puanı alıp el sallayarak Şikecileri İstanbul'a yollayacağız inşallah..

LÜTFEN.. LÜTFEN.. LÜTFEN.. SADECE TAKIMA DESTEK OLALIM!

Hakan
07.09.2014, 20:58
+Hadi oldu da attın,lütfen isabet ettir..

artvints
07.09.2014, 21:13
+Hadi oldu da attın,lütfen isabet ettir..

Bak simdi! Cok ciddi bir konu bu.sahaya madde atmanin herhangi bir hakli nedeni olamaz.kendi egonu tatmin etmekten, kendini kontrol edememekten, kisacasi acizlikten baska bisey degil. Mac oynaniyorsa, ona uygun davranmak lazim.90 dakika oncesinde ve sonrasinda protesto icin bir suru zaman var.gunler cuvala girmedi ya.

Emre İskender
07.09.2014, 21:22
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Tufan AYAN
07.09.2014, 21:58
mesele Trabzonspor olunca gerisi önemsiz. öyle değilse öyle olmalı, tahrike, duygu yoğunluğunun irade dümenini kırmasına izin vermemeliyiz. şimdiye kadar gerilim hep bu ahlaksızlara yaradı. düşünmeli akil, sağlam adımlarla maça gitmeliyiz. haa bazı taraftar müsveddeleri ki bunlar eleştiriye gelince elinin dilinin ayarı olmayan konu TS baskanı veya takımın hataları olunca dili ve genital organları yer değiştiren tiplerdir. vay efendim benim kişisel bilgilerim şey olur.. hassstane lan oradan köpek.. sen kimsin kişisel bilgilerin şey olacak pasolig alınca? öyle madem muhtarlığa ikametgah yaptırma banka kullanma hayalet adam ol yani boyut değiştir ne bileyim.. ki zarar gelsin sana diyelim.. takımın için paso alınca... gelsin ya alası gelsin bu yolda değmez mi eleştirirken yok takımımız yok bilmem ne ee sen kişisel bilgini doldurup statta yerini alamayacak kadar aciz bir yaratıksın. ne yapacak daha yönetim kurulu ??

ha protesto ediyosan al gene biletini geç adam gibi hem takımı destekle yani kendinden öne koy bu takımı her şeyden önce Trabzonspor de... gene al o bileti... git tribünde paso lig aleyhine pankart aç tezahürat yap. pireye kızıp Trabzonsporu yakma. yakamazsın. bu takım içn kendi ideolojık değerlerinden de fedakarlık yapacaksın..

kimsenin hissi olmak veya tahrike kapılmak veya pasolig almamak için bahanesi yok.. adamsan Trabzonsporluysan seve seve alacaksın... bu sene o stad boş kalmayacak.. kalmamalı. boş bırakan hele hele vay efendim kişisel bilgim carrt curt ayarına giren bu takıma taraftar falan olamaz. kedicikler...

erkankoc
07.09.2014, 22:13
Kusura bakmayin ama sahaya madde atan küfür eden ts ye zarar veriyor gelmesin daha iyi stada

Uğur Ö.
07.09.2014, 22:16
Atmayın lütfen şu maçı alalım artık.

Fatih Birinci
07.09.2014, 22:19
Passolige üye ol, takimini yanliz birakma,takimina ölesiye destek ol, sahaya yabanci madde ATMA !! ATTIRMA !!! TAKIMINA SAHİP CIK !!

SametKumbasar
07.09.2014, 22:26
Çok iyi bir uyarı olmuş.

İnşallah olaysız bir maç sonunda , kazanan taraf oluruz.

Doğukan Uçan
07.09.2014, 22:26
Aynen kesinlikle meşale ses bombası felan atılmasın, ıslık yeter sadece !

Kaybedersen dünyanın sonu yok ama koca bir sezon başlamadan biter.

Para verilip yapılan çok transfer var üstüne bir de federasyona her hafta para cezası ödenmez.

Şu konuyu bmn facebook ve twitter adresinde de paylasilsa daha süper olacak.

Uğur Erdoğan
07.09.2014, 22:27
Tahriklere kapılmaz isek bu feneri sahaya gömeriz.
Fenerli patronunu kızdırmam için lütfen sahaya yabancı madde atmayın.

UğuR
08.09.2014, 10:51
Son dakikaya kadar takımın yanında olmalıyız...

Tayfun
08.09.2014, 10:53
Saha içi olaylara kesinlikle hayır.

Maç öncesi ve sonrası saha dışına karışmıyorum ;)

şenol.08.borçkalı
08.09.2014, 10:58
Katılıyorum.Sahaya yabancı madde atmayalım .Şiddet yapanlarıda uyaralım

a f s
08.09.2014, 11:12
şikeciler sahada kazanamayacaklarının bilincinde, olay çıksın da oynamadan üç puan alalım derdindeler. Belki Volkan yok ama Emre sahada herşeyi yapacaktır eminim. Her korner atmaya gittiğinde koro halinde kahkaha atıp gülmek lazım bu adama.

bkandil
08.09.2014, 11:22
şikeciler sahada kazanamayacaklarının bilincinde, olay çıksın da oynamadan üç puan alalım derdindeler. Belki Volkan yok ama Emre sahada herşeyi yapacaktır eminim. Her korner atmaya gittiğinde koro halinde kahkaha atıp gülmek lazım bu adama.

Kahkaha atmak güzel fikir, ama o bir "adam" değil abi...

HOPA'LI TS'Lİ
08.09.2014, 11:27
Sinirlerimizi yoklayacaktır ilk sayfada yazılanların hepsi
Sadece takıma konsantre olalım, gol yesek de dağılmayalım
Caner, Emre, Alves gibi potansiyel kart görebilecekleri ıslıklarla kızdıralım
Asla küfür yok, madde atmak yok, 90+ destek şart.

a f s
08.09.2014, 11:31
Kahkaha atmak güzel fikir, ama o bir "adam" değil abi...

O kısmında yanılmışım doğru

OrkHun
08.09.2014, 11:34
kulüp broşür yapıp koltuklara koysun maçtan önce bu yazıyı.

tabi pkk-yandaş basın muhabbeti falan olmaz, gerek de yok.
tahriklere kapılmayın, futbolun-sporun ruhuna uygun davranın, insan gibi maç izleyip takımınızı destekleyin, hanzoluğun lüzumu yok manasına gelecek bir şeyler yazılsın kâfi..

Gundo
08.09.2014, 13:10
Güzel düşünülmüş ama maalesef sahaya o maddeleri atanlar BMN gibi yerlerde olmazlar. Facebook, twitter da kendi gibilerini bulur, birbirlerini gaza getirirler, sonrada çok iyi birşey yapmış gibi sunarlar.
Böyle adamlar bu düşüncede olanlarla olmaz ki onlara anlatsınlar neyin iyi , neyin kötü olduğunu.

Maça girerken kapılar da yapılmalı bu uyarılar. Anonslar ile. Hatta maçtan önce yönetim sert bil dilde uyarması lazım.

Tabi bu kişiler yaptıklarının nelere sebep olduğunu kendileri anlamalı. Yoksa herşey boş, istediğin kadar uyar.

Yiğit Gayretli
08.09.2014, 13:17
İlginçtir, olay çıksın istemiyorum.

Tabi sahada ne olursa olsun kuzu gibi maç izlensin de demiyorum; ama rakibi usülünce baskı altına alsak, korkuyu gerçek anlamda hissetseler ne olur merak ediyorum.

Famusta
08.09.2014, 13:29
taraftar profilini değiştirmek gerekiyor..
Kendi takimina baski yapan degil destek olan taraftar olmasi lazim..
Etik degerleri biraz daha yukseltmeli.. Trabzonspor geçmisine yakişir şekilde..
Bunun icinde buyuklerin kucuklere ornek olmasi lazim..
Yonetim.. taraftar gruplari.. efsane olmus isimler
Bir araya gelip çaliştay şeklinde toplanmasi, proje üretmesi lazim bence..

Çağdaş DENİZ
08.09.2014, 13:53
şu beleş gruplar olmazsa maçta olay çıkmaz

Ahmet Başkaya
08.09.2014, 13:57
Atmam, atana da kızmam.

bkandil
08.09.2014, 14:05
Sinirlerimizi yoklayacaktır ilk sayfada yazılanların hepsi
Sadece takıma konsantre olalım, gol yesek de dağılmayalım
Caner, Emre, Alves gibi potansiyel kart görebilecekleri ıslıklarla kızdıralım
Asla küfür yok, madde atmak yok, 90+ destek şart.

Şunu bir yapsak, bu sefer rezil ederiz onları...

Hasan Cubukcu
08.09.2014, 15:39
tebrik ederim uyarilariniz icin insallah tahrikde etseler onlarin oyunlarina gelmeyelim , geldigmiz an hersey bizim icin tersine gider .

Birdefada yabanci madde atmadan oynayalim .

HOPA'LI TS'Lİ
08.09.2014, 15:54
Tayyip Radyo Televizyonu, bizim vergilerimizi kullanarak aleyhimize çalışıyor.

IFM haberinin red kararı bile teletext'lerine düşmedi hala.

Ulan hepinize karşı bu taraftar yeter be.

Bi de devletin kanalı olacak, yalaka, korkaklar, şikebahçe ve tayyip kanalı olmuş resmen

Tuğrul
08.09.2014, 19:47
Holiganlık, vandallık ve taşkınlık yapanlar.

Hapis, para ve spor'dan men gibi cezalara.

Tabi olmak istemiyorsa uslu durmalı.

Geçen sene, ondan önceki seneler bu olayları çıkaran birçok kişi.

Sporda şiddet yasası çerçevesince muhtelif suçlardan cezalandırılmıştı.

Bu yüzden öfkemizi kontrol edip, sağduyulu ve bilinçli harekat etmeliyiz.

Yiğit Gayretli
08.09.2014, 19:49
Şu maçta 90 dakika tek tezahürat yapılsın:

SİYASET FUTBOLDAN ELLERİNİ ÇEK!

Erdal DİLEK
08.09.2014, 19:51
Bu slogan sadece bu mac icin gecerli olmasin. İyi bir iskelet var. Bu sene her mac destek olunmali.

Oruç
08.09.2014, 19:52
Bunlar kurnaz. Özellikle Trabzon orijinli Trabzonspor taraftarının nasıl gaza getirileceğini çok iyi biliyorlar. 11 Şubat 98'de nasıl durumu lehlerine çevirmeyi bildilerse bugün de aynı şeyleri farklı senaryolarla yapacak kadar profesyoneller. Amatör olanlar ise bu profesyonellerin ekmeğine yağ sürenlerdir. Akıl sağlığı yerinde olan değil, akıl sağlığını yerinde kullanan insanlar bunların yaptıklarına kanmaz, oyuna gelmez ama...

6Şafak Aydın1
09.09.2014, 06:37
bana sorarsaniz mümkün degil. ugraslar beyhude cünkü dogamiza aykiri. TS taraftarinda asilik olmasa bu takimi tutmazdik.

İskender Çakmak
09.09.2014, 06:47
Soğuk kanlı olalım. Yenelim ve defolup gitsinler şehrimizden. Kavga gürültü bize hiçbirşey kazandırmadı.

6Şafak Aydın1
09.09.2014, 06:49
Şu maçta 90 dakika tek tezahürat yapılsın:

SİYASET FUTBOLDAN ELLERİNİ ÇEK!

cok gec. Bilhassa Türk futbolu malumunuz siyasetin oyuncagi, iliklerine kadar girmis. Haci siyaseti kullanacagim demisti fakat öyle basit bir is degil bu. siyaset sirtlanlarin diyari - istisnalar kaideyi bozmuyor.

UğurB
09.09.2014, 10:18
Bu tesislere verilecek isim konusunun da zamanlamasi cok manidar. Sehri germek icin yapildigi cok acik.
Renkdaslarim, kardeslerim - gelmeyelim bu alcaklarin oyununa.
Sakin kalalim - o kadar inaniyorum ki sakin kalirsak bu maci kazanacagimiza...
Lutfen...

gökhants1966
09.09.2014, 11:01
Fenerbahçeyi bir yenelimde ondan sonra gereken tepkiyi daha sert veririz!

Çağdaş DENİZ
09.09.2014, 12:58
farklı kazanırız
penaltı ya da serbest vuruş olmazsa gol yemeyiz...

AhmetG.
09.09.2014, 16:12
Tüm taraftarlar sakin kalma konusunda kararlıydı ama ne oldu geçen sene vali, bu sene belediye başkanı provokatörlüğü ele alarak hükümet adına taraftarı gerdi.
Yolsuzluk, şike olaylarını bi tarafa bıraktım. Ulan adam şb taraftarı nasıl TS stad kompleksine adını vereceksin. Beyin terk başka birşey değil.

HOPA'LI TS'Lİ
09.09.2014, 16:30
Allah gönlümüze göre versin kardeşlerim.

Bu sefer BALKES ile oynuyormuş gibi gelin maça. Ortamı germek bunlara yarıyor.

Bu sefer Avni Aker'i dar edecek uşaklar, oyle geliyi bağa daa

poetricus
09.09.2014, 16:31
Başlığı açan arkadaşı tebrik ediyorum.
Adamlar gerilimden beslenen, bırakın spor ahlakını genel ahlaktan nasiplenmemiş, her yolu meşru gören bir zümre.
Ekmeklerine yağ sürmenin bir anlamı yok. Her çirkin tezahürat kurallara aykırı her hareket bizim aleyhimize onların lehine olur.

HOPA'LI TS'Lİ
09.09.2014, 16:31
Oyuncularımızın çoğu yeni

Onları 1. dakikadan itibaren ateşlersek, yani arkalarında 12. adam olarak büyük bir güç olduğunu hissettirirsek şikebahçe ilk 30 dakikada abandone olmazsa adam değilim.

farozlufatih61
09.09.2014, 16:35
Maç yarıda kalmasın biz bu şeref yoksunlarını Avni Akere Gömeriz...

farozlufatih61
09.09.2014, 16:36
Başlığı açan arkadaşı tebrik ediyorum.
Adamlar gerilimden beslenen, bırakın spor ahlakını genel ahlaktan nasiplenmemiş, her yolu meşru gören bir zümre.
Ekmeklerine yağ sürmenin bir anlamı yok. Her çirkin tezahürat kurallara aykırı her hareket bizim aleyhimize onların lehine olur.

:alkış::alkış::alkış::alkış:

Uğur Kalyoncu
09.09.2014, 16:43
4-5 atacağız bu hayallere de girme..Karşımızda oturmuş bir takım var ve biz daha hazır değilken tamam tarif edilemez bir duygula kazanmayı istiyoruz ama beraberlikte mevcut durumda çok kötü sonuç olmayacaktır..Efendi efendi takımı destekle ekstra bir şey yapma..

Serdar A
09.09.2014, 16:46
Taraftar oyuna müdahale etmezse , son çeyrekte koparacağımız bir maç.
3 puan taraftarın elinde. İster şikecilere verecek isterse takımına...

Travelair
09.09.2014, 16:58
Gözüm "Taraftar grupları"'nın üzerinde olacak

Sefa Alış
09.09.2014, 17:04
Şimdilik, önceki maçlara göre daha sakin geçecek gibi görünüyor.
Yeni transferler felan taraftar biraz daha umutlu bu maçtan, Volkan'ın oynamaması büyük avantaj: tribünleri en çok tahrik eden "adam" yok.
Tabi maç gününe kadar ne olur bilemeyiz, gerginlik fenerin işine geliyor her zaman. Ortamı germeye çalışanlar olabilir.

SüRMeNe_6161
09.09.2014, 17:26
Yenilirsekte yenilelim ama 90 dk destek verelim. İnşALLAH destekle bu takim bişeyler yapar.

zafer6161
09.09.2014, 17:28
Gözüm "Taraftar grupları"'nın üzerinde olacak

önceki senelerde ki hava olmayacak..taraftar gurupları pasoligden dolayı dağıldı....
hatta hattta tezahurat bile olmaz bence...gurbetçiler doldurur

memmedaga
09.09.2014, 18:05
kumpası kurdular, tarafarı bölmek birbirine düşürmek için daha sinsice bir adım olmazdı ,maçtan 4 gün önce atılan bir adım.
temennie ediyorum,inşallah maç yarıda kalmaz....

Kasım BEKTAŞ
09.09.2014, 18:35
Taraftar gruplarınn olmayışı çok iyi...

zira maçı yaşamayan, bir kısım ıslıklarken bir kısım tezahürat yapan, aynı anda birkaç tezahürat yapan taraftarın takıma hiç bir katkısı yoktur.

tüm taraftarların pozisyonlara anlık tepkileri maçın havasını lehimize çevirir.

cakalkerem
09.09.2014, 18:42
bu başlık bence şu anda herşeyden önemli..

kesinlikle kazanmamız gereken bir maç..

saha da stress yapmadan taraftar ayaklanmadan şu maçı alalım..

gereken ders sahada verilir..

kadromuz fena değil..

yıllar sonra kafaya oynayacak sağlam bir kadromuz oldu...

emekleri boşa çıkartmayalım....

çıkartmaya çalışanları engelleyelim

Mustafa YILMAZ
09.09.2014, 20:10
geçen sene vali bu senede belediye başkanı sırf bizim öfkemizi yukarı çekmek için devlet eliyle çalışıyorlar ...

İlyas Özdemir
09.09.2014, 21:40
volkan yok milleti tahrik edemeyecek derken devreye Trabzon bld başkanı girdi gelde tahrik olma arkadaş ya

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
10.09.2014, 17:15
Bu konuya itina göstermek şart.
Zira namertten mertlik beklenmez.

Kazım Bostan
10.09.2014, 17:34
taraftar gruplarıyla konuşmak gerek inşallah yönetim halletmiştir bunu..

#10 Fietra
11.09.2014, 11:30
Benim fikrim tersi yönde. Bu maçta da olayların olması ve maçın tamamlanamaması dileğiyle.

AhmetG.
11.09.2014, 16:45
Sakin kalalım sakin olalım.

poetricus
11.09.2014, 17:47
Volkan yok milleti tahrik edemeyecek derken devreye Trabzon belediye başkanı girdi. Gel de tahrik olma arkadaş ya.
1. O camiada tahrikçi eksik olmaz.
2. Biz de çok kolay tahrik olan bir camiayız.

U.Sadıkoğlu
12.09.2014, 23:22
Yukarı yukarı yukarı...

mawro61
13.09.2014, 00:29
Taraftar gruplari disindaki seyircinin olay cikaracagini dusunmuyorum,hatta insani sinir eden tepkisizlik ve ugultu bizden cok rakibi tahrik eder bence.

Soner Albayrak
13.09.2014, 00:48
Gel de bunu Trabzon'daki taraftara anlat.

artvints
13.09.2014, 01:01
Taraftar gruplarınn olmayışı çok iyi...

zira maçı yaşamayan, bir kısım ıslıklarken bir kısım tezahürat yapan, aynı anda birkaç tezahürat yapan taraftarın takıma hiç bir katkısı yoktur.

tüm taraftarların pozisyonlara anlık tepkileri maçın havasını lehimize çevirir.

Ben hep bu konudan bahsediyorum.taraftarligi meslek haline getiren, insanlara bagirin ulan diyen agir abilerin tribunden uzaklasmasi lazim.bu adamlar bedava bilet icin yonetimleri de sıkıstirir, karaborsa bilet de satar, siddeti de normallestirir.boyle insanlar tribunden uzaklasirsa stad daha cok dolar.tabi once taraftarimizin sahaya sirtini donup sacma sapan sarki soylemenin, kendini zorlamanin takima bir yarari olmadigini anlamasi lazim.gercek tribun atmosferi, maci yasayan, pozisyonlara kufur disinda kendi takimi lehine olacak sekilde her an tepki veren taraftarla olusur. Cekirdekci dedikleriniz bile tribune bu amigolardan daha cok yakisiyorlar.

cyberentalpi
13.09.2014, 08:33
OFG kına yakar umarım. su an haldır haldır sb macını konusuyorken nereye cekti olayı.

Bu adamın Trabzona ve Trabzonspor a gram hizmeti oldugunu sanmıyorum.
kc yasında adam. Kocaman Trabzon belediye baskanısın. İnsan Gurumla yasadım Gurumla olurum der yahu.

Birde Trabzon da neden toplu bir tepki felan yok. Bundan sonra Hayatımda Trabzonlu insan denilince 10 kez dusunurum. 80 vilayette hic bir sehirde olmayan bir degere sahip cikamayan insanlara guvenmem arkadas.