PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2. Lig Beyaz Grup: Kartalspor 1-0 1461 Trabzon | Maç Sonucu

Emirhan Makul
06.09.2014, 23:42
Kartalspor- 1461 Trabzon

Kartal şehir stadı.

Saat 17:00

Yüksek ihtimal deplasman bileti gişelerden satılacak.

Çok bir ilgi olacağını düşünmüyorum fakat yine de 100-200 kişi olur.

Bilet fiyatını net olarak bilmiyorum genellikle 5-20 tl arası değişir.

Gelecek arkadaşlara yardımcı olabilirim.

Emirhan Makul
07.09.2014, 01:02
Deplasman tarafı maç bileti 10 TL arkadaşlar, stat altında gişelerde satılacak. Gelecek olanların haberi olsun.

Öznur61
07.09.2014, 01:12
İyi günde de kötü günde de..
Takımımızı asla yalnız bırakmayalım.

Sefa
07.09.2014, 01:15
Amigo Sultan eşliğinde güzel bir tribün dileğiyle..

cakalkerem
07.09.2014, 01:32
ee ben Kartal'lı yım....

Kimi tutsam acaba?:)

Muhteva
07.09.2014, 12:41
Yerli Zlatan döser yine demedi demeyin :)

aksamvakti
07.09.2014, 16:40
Su baslik yukarilarda olmadigi surece, transfer zamanindaki forum gibi olmadikca biz dordmund, barca olamayiz..
takimda hala yas ortalamasi yuksek.. 23 gibi..
Psv As takimi bile gecen yil 22 yas ortalamasina oynuyordu..
nerde bu u18 u19 dan cikan cocuklar..

DNA-TS
07.09.2014, 16:55
Tribündeyim varsa gelin yanyana olalım :))

diskus
07.09.2014, 17:00
basarilar 1461,ilk onbiri yazabilecek yokmu

aksamvakti
07.09.2014, 17:04
Tribündeyim varsa gelin yanyana olalım :))
Fatih ayagin ugurlu gelir insallah dugunumuz var bizim baska maclara.

DNA-TS
07.09.2014, 17:06
İnşallah :)
6353
Kadro böyle

DNA-TS
07.09.2014, 17:36
Tehlikeli bir yer tam kaleyi karşıdan gören yerden serbest atış kullanacak kartal

Az farkla auta gitti.
İlk yarı 0-0 sıkıcı bir maç oldu.

Muhteva
07.09.2014, 17:56
link varmı nereden izliyonuz

volkan_627
07.09.2014, 17:58
Hakem ilk 16 dakikada 3 tane sarı çıkardı bizimkilere. Resmen kartal a yaranmaya çalışıyor. Trabzon adını duyunca bişeyler oluyo hakemlere.

DNA-TS
07.09.2014, 18:11
Kötü bir gol yedik maleseff

Son dakikalar taraftarlarımız başladı sövmeye
Bu ara kırmıZı kart gördü 2 numaramız
Hakem sarıları makarna kömür gibi dağıtınca böyle oldu.
Bu arada maçı 1-0 kaybettik :)

memozcan
07.09.2014, 23:56
maçı kartalspor tribününden izledim.. gerek benim gerekse maçı zleyen tribünün ortak görüşü iki takımdan da bi halt olmayacağı şeklinde idi..

1461'i değerlendirecek olursak; bu takımın misyonu tıpkı barça gibi altyapıdan oyuncular ve guardiola gibi hocalar çıkarmaktı.. sahada gördüğüm kadarıyla ne hoca ilerde trabzonsporun başına geçebilecek kalibrede ne de oyuncular ilerde trabzonsporda oynayabilecek kalibredeler.. 3 sene önce takım yine 2. ligdeyken de maçlarını izlerdim o zamanlar 4-5 tane oyuncu için ilerde trabzonsporda oynayabilir diyorduk, kaldi ki o oyuncuların hepsi bunu başardı da.. keza hocaları da.. ama bu 1461de hiç kimse TS formasına layık değil emin olun..

bu hoca ve bu yapıyla da küme çıkmaları imkansız.. en merak ettiğim hasan batuhan idi.. çocuk ceyhun gülselamın ağır çekim hali gibi.. o derece yavaş yani.. ilk hamleleri hep rakibine kaptırdığı için bir pozisyonda sarı gördü.. zaten hoca da fazla sabredemedi kendisine.. kaleye tek şut çekerek tamamladığımız maçtan hayal kırıklığıyla ayrıldım.. hakem mi, rezaletti fakat bizim takım kadar değil..

Sefa
08.09.2014, 00:00
maçı kartalspor tribününden izledim.. gerek benim gerekse maçı zleyen tribünün ortak görüşü iki takımdan da bi halt olmayacağı şeklinde idi..

1461'i değerlendirecek olursak; bu takımın misyonu tıpkı barça gibi altyapıdan oyuncular ve guardiola gibi hocalar çıkarmaktı.. sahada gördüğüm kadarıyla ne hoca ilerde trabzonsporun başına geçebilecek kalibrede ne de oyuncular ilerde trabzonsporda oynayabilecek kalibredeler.. 3 sene önce takım yine 2. ligdeyken de maçlarını izlerdim o zamanlar 4-5 tane oyuncu için ilerde trabzonsporda oynayabilir diyorduk, kaldi ki o oyuncuların hepsi bunu başardı da.. keza hocaları da.. ama bu 1461de hiç kimse TS formasına layık değil emin olun..

bu hoca ve bu yapıyla da küme çıkmaları imkansız.. en merak ettiğim hasan batuhan idi.. çocuk ceyhun gülselamın ağır çekim hali gibi.. o derece yavaş yani.. ilk hamleleri hep rakibine kaptırdığı için bir pozisyonda sarı gördü.. zaten hoca da fazla sabredemedi kendisine.. kaleye tek şut çekerek tamamladığımız maçtan hayal kırıklığıyla ayrıldım.. hakem mi, rezaletti fakat bizim takım kadar değil..
1461 Trabzon da Trabzonspor gibi yeniden kuruldu kadro olarak..

DNA-TS
08.09.2014, 00:11
tribünden izledim ufak bir özet yapayım.
kötüydük :)
topu alıp ortasahadan ileri taşıyacak yada ortada tutup oyunu yönlendirecek bir yapı yok yada oyuncular buna uygun değiller. bi kere şut çekmedik maçta.
yaser ve hasan ahmet ortalarda yokttu yukarıda yazdıklarımdan dolayı.
orta saha da rahman oğuz biraz bişeyler yapmaya çalıştı ama takım olarak kötüydük batuhan da öle zaten kamptan sonra buraya gelmesi normal süperligde oynayamaz bu haliyle.
yediğimiz golde yalandan bir karambol oldu ama kazanmayı hakedecek bir oyun yoktu bizde kartal iyi kötü bir kaç pozisyon buldu.
hakem bize öle kartlar verdiki sanki kart kotasını doldurmak zorundaymış gibi her faule kart verdi mübarek.
daha ligin başı normaldir bu işler lig uzun maraton :)
bu arada olmazsa olmazımız taraftarlarımız.
gene kendi içinde kavga etmeyi başardı gene küfür gırla gitti rakip takımın oyuncusuna sövdü dialoğa girdi gerek yok bu işlere otur izle maçını yap alkışını ver sloganını.

memozcan
08.09.2014, 00:11
1461 Trabzon da Trabzonspor gibi yeniden kuruldu kadro olarak..

takımda 5 yeni 6 eski oyuncu var.. ve yeni kurulması neyi değiştirir.. hedef üst lige çıkmak değil mi? takımın kale tutan sadece bir şutu var.. 40 numaralı bi kobya var alanzinhonun çok kötü bir kopyası.. yeni kurduğun takımda savaş yılmaz en değerli oyuncun ise kaptanlık yapıyor ve her pozisyonda hakemin üstüne yürüyorsa, bu takım her maç kırmızı görmeye adaydır.. yeni kurulan takımın misyonu farklı olmayacaktır umarım.. bu takımın misyonu her zaman TSye oyuncu vermektir. mevcut takımdan gerek yaş gerekse oyun görüşü olarak ilerde TSde oynayabilecek iki oyuncu var biri hasan batuhan biri de oğulcan gökçe.. maalesef ikisi de TS de iki maç göremez..