PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Artık Destek Zamanı!

Sefa
02.09.2014, 00:07
Evet transfer dönemini an itibariyle kapatmış bulunuyoruz..

Yaptığımız transferler inşallah hayırlı olur..

Yeni bir kadro oluşturduk, 3 yıldır geriye giden kadroyu yeniledik.

Yeni bir kadro ALL Starlardan da oluşsa oturmak için zamana ihtiyaç vardır.

Yönetim kendine düşen görevi yerine getirdi artık top; Hoca, takım ve bizde.

Öncelikle maddi durumu yerinde olan taraftarlarımız formalara gereken desteği vermeli.

Takıma ise sabır gerekli. 2. hafta maçın 10. dakikasında "Bu takımdan bir şey olmaz bu seneden de geçti." dememeliyiz.

Bu takımın bu şartlar altında Şampiyonluğu düşük bir ihtimal. Hedefimiz ilk 2 olup, seneye Şampiyonluğa oynayacak kadroyu oluşturmak olmalı. 2008-09 sezonunun kopyasını yaşıyoruz. O dönemdeki gibi hemen Şampiyonluğa oynayabiliriz ama kaybettiğimizde yıkmak yerine yapmaya devam etmeliyiz.

Yeni kadro, yeni heyecan, yeni sezon takımımıza hayırlı olsun..

Oruç
02.09.2014, 00:11
Şimdi, kombine zamanı.

Şimdi, lisanslı ürün zamanı.

Şimdi, sabır zamanı.

Şimdi, destek zamanı.

Sefa
02.09.2014, 00:13
Ben takıma 1 sene veriyorum. Bu sezon umrumda değil.. Önümüzdeki yıl hedefimiz Şampiyonluk olmalı. Gerçekçi olalım, gerçekleri görünce her şeyi dağıtmayalım bana yeter..

Adem Akyüz'
02.09.2014, 00:22
Bu takımdan bu sene şampiyonluk beklemek takıma da yazık eder, taraftara da.. Bu sezon 7-8 oyunculuk bir iskelet oluşturup bunu yaparken de en kötü Avrupa Ligi'ne katılmak benim için başarıdır. Eğer sezon sonu oturmuş bir kadroya akıllı transferler de yaparsak gelecek sezon sampiyonlugun en güçlü adayı oluruz.

Yönetim görevini yerine getirdi. Artık sıra hocada ve taraftarda. Sahsen şiddetle karşı olmama rağmen bu takım bana passolig aldıracak gibi duruyor :) Formayı da en yakın zamanda alacağım inşallah.. :)

28TS61
02.09.2014, 00:29
bu sene sabredelim gerisi kendiliginden gelir

kudu_61
02.09.2014, 00:36
izmir de yaşıyorun tsclup yok sabrettim fuar alanına tırımız geldi 2 forma aldım maçlara gidebilme ihtimalim az ama boş tribünlerimizi görünce ruhum daralıyor passolig başvurusunda bulundum siz de gayret edin lütfen bu yıldızları boş tribünlere oynatmayın

mawro61
02.09.2014, 00:37
Kendi adima bende bu yil sampiyonluk beklemiyorum. Gelecek yil olursa ne ala. Ama olmasada benim istedigim her yil sampiyonlugu kovalasin,her yil avrupada bir noktaya kadar gelsin. Istikrarli olsun,futbolu keyif versin,varsin her yil 4.olsun.

bordolumavi
02.09.2014, 00:39
Evet bakalim transfer formundaki gibi burda da 1200 kisi yi bir arada gore bilecekmiyiz:)

Harun-61
02.09.2014, 00:44
Bu yıl Samet Türkmen ve onun gibi bordo mavi'nin hayalleri ile vefat edenler için oynama yılı...

.

Ömer Öztürk
02.09.2014, 00:51
Kombine forma satisi bu sezon rekor kirmazsa daha da kirmaz, yonetim elinden geleni yapti top taraftarda!!!

emre duman
02.09.2014, 01:24
Bende bu sene şampiyonluk beklemiyorum birdaki senenin yapılanmasını ve sağlam taşlarla oturmasını yapmalıyız he tabi arada bakarsınız karambole şampyion filan olurz kimse hayır demez :)

HOPA'LI TS'Lİ
02.09.2014, 07:54
Sabır zamanı
destek zamanı
forma alma zamanı
kombine zamanı

Yiğit Gayretli
02.09.2014, 08:10
Takım coşkulu olsun yeter. Ben kimsenin bu sezon şampiyonluk bekleyeceğini sanmıyorum.

Ama seneye? Nokta iki yerli transferi ile siler süpürür atarız.

HOPA'LI TS'Lİ
02.09.2014, 08:23
24.000 dolu tribünler bu sezon A.Aker'i cehenenme çevirmeli

UğurB
02.09.2014, 08:32
Oncelikle sunu soylemeliyim takimda bekledigimden cok daha iyi bir temizlik yapildi. Iyi bir yerli iskelet var. Fatih Atik'i saymazsak takimdaki tum yerli oyuncular 1986 ve daha sonrasi dogumlu. Bunun anlami bu oyuncularin en iyi performans gosterecegi yillar geliyor. Bu kadar genc yerli oyuncular olan takima belli olgunluga erismis yabancilar secilmesi cok olumlu. Farkindamiyiz bilmiyorum ama 8 yabancimizin sekizi de milli takimlarinda en az 14 defa forma giymis olan oyuncular ve Bosingwa haric hepsi halen milli takimlarinda aktif gorev yapiyor. 25.6 gibi genc sayilabilecek bir yas ortalamasina sahibiz. Yabancilarin secimi dikkatle incelendiginde 5+3 e gore yapilan ve bir cok pozisyonda alternatif olusturabilecek secimler. Oyle ki istenirse hic sorun yasanmadan Avrupa kupalarinda 8 yabanci ile oynayabiliriz. Kisacasi bazi eksikleri olsa da iyi bir takim yaratildi. Kendisinden haz etmesem de Sayin Baskan transfer konusunda iyi is cikartti. Bundan sonrasi artik Vahid Hoca ile bizlere dusuyor.

Passolig cok yanlis uygulama ancak mecburi bir uygulama ve gosterecegimiz tepki malesef takimi yalniz birakmakla sonuclanacak. O nedenle ben tepkili olmama ragmen Passolig alacagim sadece Avni Aker'de bir mac izlemek icin. Lutfen takimi yalniz birakmayalim. Bu takimin herseyden once bize ihtiyaci var. Elimizden ne geliyorsa yapalim az ya da cok demeden, takima zarar vermeden. Fenerbahce macinda disimizi sikalim ama yanlis bir sey yapmayalim...

Bu sezon Suleyman Seba yili - bu yil Samet Turkmen yili... Kisacasi onurlu insanlarin, onurlu duruslarin yili. Bu yila da en cok Trabzonspor gibi onurlu, dik ve temiz takimin sampiyonlugu yakisir. Biz sonuna kadar destek verirsek neden olmasin...

emre duman
02.09.2014, 12:58
Sabrın sonu selametdir boşuna demiyolar sabır edicez homurdanmıcez her olumsuzluga alkış tutucaz düşe kalka düşe kalka bu kadronun oturmasını saglıcaz lütfen kendimize futbol şehri denmesnin farkını gösterelim.

ilelebeTS
02.09.2014, 13:39
Taraftarın desteğiyle bu kadro kısa zamanda kendini bulacak ve iyi bir takım olacaktır. Avni Aker'deki ateşleyici ve itici güç çok önemli..

Ahmet Kuru
02.09.2014, 14:44
Taraftar takımın yanında olsun
alışma süreci 2 aysa o 1 aya düşer.

bu sezon için sabırlı olursak eğer, önümüzdeki yıllara ambargo koyabilecek bir takım oluşturuldu şuan...
İnşallah buna köstek olunmaz....

Bera B.
02.09.2014, 15:23
Evet kesinlikle destek gerekiyor. Ben hocaya ve muhalifleri olsam da yönetime karşı gerek maddi gerek manevi anlamda destek olacağım. Bu sene zaman zaman saç baş yolabiliriz ama daha sonrasını oldukça parlak görüyorum. Allah yardım etsin, işimiz rast gitsin inşallah.

orhan42
02.09.2014, 15:40
Yıllardır transfer diye yedik bitirdik buradan yönetimi..Bu sene -orta saha hariç- her mevkiye iyi oyuncular alındı..Sıra bizde..Sıra hepimizde...Şikeci şerefsizler kadar değil miyiz?Formaysa forma,kombine ise kombine..Destekse en büyüğünden...Alınan en ufak bir başarısızlıkta homurdanmak yerine takıma destek verirsek eminim bu takım seneye şampiyonluğa oynayacak kıvama gelecektir..

SametKumbasar
02.09.2014, 16:22
Sabır dışında, tüm kriterleri gerçekleştirdim. Sıra onda İnşallah.

zorpolis
02.09.2014, 22:37
amasyalıyım,orduda yaşıyorum yaşım 44 bu saattten sonra benim için iki şey olur hayatta, 1 ahirete çalışmak, 2 bu takımı şampiyon görmek o yüzden passolig ve forma görevimi yerine getirdim abuk subuk muhalefet yapanlara kulağımı tıkadımki moralim bozulmasın,yıllarca takım içi denge diye diye sıradanlaştık başkan bu yıl dehşet transfer yaptı şimdi destek zamanı

Faik Yılmaz
03.09.2014, 08:51
Yapılan ransferlerin bir kısmını gereksiz olarak görmekle birlikte transfer politikamızı olumlu buluyorum....

bu takım 1 haftada 2 haftada takır takır top oynayabilecek bir takım değil bununda farkındayım.....

Onun için en azından ilk yarı sonuna kadar beklenilmesini gerektiğini düşünüyorum...

Ancak yönetimde kendine gelmeli profesyonel adımalrıda bu arada atmaya başlamalı....

örneğin dergimiz tam zamanında gelmeli artık...

avrupa maçındaki saçmalık gibi olaylarda bir daha yaşanmamalı....

Arrive
03.09.2014, 09:03
Daha ilk maçtan sonra "bu takımdan bir cacık olmaz" gibi cümleler gördük. Böyle şeyler düşünebiliriz ama gelip buraya yaznayalım. Dişimizi biraz sıkıp bardağın dolu tarafına bakarak tribünde ve BMN gibi platformlarda mümkün mertebe olumlu bir hava estirirsek, sezonun ikinci yarısında en çok puan alan takım oluruz insallah. Sabır, sabır, sabır... (:

Berkan
03.09.2014, 09:11
Hepimiz elimizden geldiğince destek olmalıyız. Başka Trabzon yok.

Öznur61
03.09.2014, 16:33
Sonuna kadar tam destek, hep destek.
Yılmadan , yıkılmadan, sabırla..

Emirhan Makul
03.09.2014, 16:42
Sefa bey iyi güzel hoş yazıyorsunuz da ikinci formayı almak için gittiğim ts clup'larda forma bulamadım, ilk basım bitti ikinci basımı haftalardır bekliyoruz dediler nasıl verelim desteği bu mudur yani ? Hizmet yok destek istenilsin, bu kabul edilemez.

zafercalikoglu
03.09.2014, 16:42
destek başlığına yazan bile yok,atıp tutanlar transfer yok diyenler nerde acaba ,artık mazeret yok yönetim yapacağını fazlasıyla yaptı sıra taraftarda ve takımda

Aykut Uçar
03.09.2014, 21:28
Maddi durum pek olmadığı için formadan ziyade tişört aldım, feda olsun takımıma ama sözüm söz alıcam bir tane forma imş.

murat
03.09.2014, 21:31
Forma vardida almadikmi:) Sadece L beden var malesef ama yinede cocuklara aldim bir kombine degerinde birseyler. Ayrica TS Club yetkilisinin dedigine gore bu sene suana kadar gecen senenin toplami kadar forma satilmis.

Berke6198
03.09.2014, 21:34
Maddi durum pek olmadığı için formadan ziyade tişört aldım, feda olsun takımıma ama sözüm söz alıcam bir tane forma imş.

Kulüpten bir bileklik almak bile katkı yapmak anlamına geliyor.

Zaten üyelerimizden çoğu eminim ki aldıkları formaları bolluk içinde yüzerek almıyorlardır. Önemli olan niyet ve kulübe katkıda bulunmak.

Sizin canınız sağolsun. İnşallah daha sonra forma da alırsınız.

Mehmet
03.09.2014, 21:58
Keyifle izlenecek bir takım.
Hoca istedi.Yönetim aldı.
Yepyeni bir TARBZONSPOR.
Cardozo'dan Fenere gol bekliyorum. İnşallah hem de bir kaç gol.

gurur6134
03.09.2014, 22:01
Evet transfer dönemini an itibariyle kapatmış bulunuyoruz..

Yaptığımız transferler inşallah hayırlı olur..

Yeni bir kadro oluşturduk, 3 yıldır geriye giden kadroyu yeniledik.

Yeni bir kadro ALL Starlardan da oluşsa oturmak için zamana ihtiyaç vardır.

Yönetim kendine düşen görevi yerine getirdi artık top; Hoca, takım ve bizde.

Öncelikle maddi durumu yerinde olan taraftarlarımız formalara gereken desteği vermeli.

Takıma ise sabır gerekli. 2. hafta maçın 10. dakikasında "Bu takımdan bir şey olmaz bu seneden de geçti." dememeliyiz.

Bu takımın bu şartlar altında Şampiyonluğu düşük bir ihtimal. Hedefimiz ilk 2 olup, seneye Şampiyonluğa oynayacak kadroyu oluşturmak olmalı. 2008-09 sezonunun kopyasını yaşıyoruz. O dönemdeki gibi hemen Şampiyonluğa oynayabiliriz ama kaybettiğimizde yıkmak yerine yapmaya devam etmeliyiz.

Yeni kadro, yeni heyecan, yeni sezon takımımıza hayırlı olsun..

Yani 2011 de yasananlara ragmen hala daha bu ligde sampiyon yapcaklarina gunun birinde inaniyorsunuz oylemi..

Samet Yildirim
03.09.2014, 22:27
Destek verelim her bakimdan

SametKumbasar
04.09.2014, 00:00
Keşke forma bulamayan arkadaşlar, 1 ay önce alsaydı.

murat
04.09.2014, 00:22
Herşeye bir yorum yapmakmi lazim. 1 ay once hollandadaydim ama sonucta hepimiz bir ay once alsaydik formalar 1 haftada bitecekti ozaman yine formasiz kalan olacakti. Biraz daha mantikli yorumlar yapalim arkadaslar.

TSercaN
04.09.2014, 00:47
Sana forma benden hediye olsun renktas.
Bana yurtdisindan para gonderebilecegim bi hesap numarasi ver.

TSercaN
04.09.2014, 00:49
Ozel mesaj atamiyorum sana malesef. Yoksa ulu orta yerde yazmazdim.

bkandil
04.09.2014, 15:21
Yalnız TS Club'larda (internet mağazası dahil) forma yok,
Nike'tan bekleniyormuş, ayın 15'i gibi gelir diyorlar...

Hem forma üretme, hem de taraftar forma alsın diye sitem et...

Tayfun
04.09.2014, 15:28
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/intro/03_09_2014-6X3I.jpg

Resmi Sitenin mesajı net .

bkandil
04.09.2014, 15:35
Hepsiburada'daki son 2, L beden formayı da ben aldım :D

Aykut Uçar
04.09.2014, 21:35
Sana forma benden hediye olsun renktas.
Bana yurtdisindan para gonderebilecegim bi hesap numarasi ver.

Sağol renkdaşım, düşünmen yeter. akşam akşam içimi gıcıkladın.

TSercaN
04.09.2014, 21:38
Sağol renkdaşım, düşünmen yeter. akşam akşam içimi gıcıkladın.
Icin giciklamasin hem icin hem disin bordo mavi formayla parlasin. Sen bana hesap numarasi ver bende bu ay sonu sana forma alayim. Bende mutlu olurum sende.

Aykut Uçar
04.09.2014, 21:47
Icin giciklamasin hem icin hem disin bordo mavi formayla parlasin. Sen bana hesap numarasi ver bende bu ay sonu sana forma alayim. Bende mutlu olurum sende.

Sağ ol abi.

Emirhan Makul
04.09.2014, 23:58

1 ay önce aldım şimdi 2.sini almak istiyorum ya bunun hesabı verilir mi neresinden bakarsak bakalım bir tezat var.

Bugün ts clup'a gittim.

Formalar 10 gün önce tükendi ve kesin geliş tarihi 15 eylül.

15 Eylül.

Başka bir sözüm yok forma yokken transferler yaptık, derbi maçı oynayacaz.

zekeriyya
05.09.2014, 08:21
fener maçını bekliyor çoğu taraftar
çoğu derken sönmüş yanardağ gibi uyuyanlar
o maçtan sonra patlama olacak yada uyumaya devam edecekler
o yüzden 2010 havası için istiyorum o maçı

demir
05.09.2014, 08:58
takımın gelecegını bu sıkebahce macında taraftar belırleyecek....

Uğur Kalyoncu
05.09.2014, 09:04
İlk maçı Bursada kalabalık bir dernekte izledim yapılan yorumlara çıldırmamak elde değil..Sabır vs bizim taraftara anlatacağın şeyler değil o çok zor...Forma alma kültürü de maalesef yok bunun reklamı daha fazla yapılmalı..Gerekirse stadta yeni transferlerle beraber bir reklam filmi çekip hem stadın reklamı yapılmalı hem de bakın bu adamlar seneye burda oynayacak ama maddi destek şart mesajı verilmeli.

Bir de şöyle bir durum var..Çok şükür benim durumum vardı gittim formayı aldım ama bir formaya 120 tl veremeyecek bir sürü de arkadaşımız var maalesef..Adam forma alamayacağım tshirt alayım dese hem tshirtler güzel değil hem de onlar fazlasıyla ateş pahası..Ts Cluptaki ürünlerin kalitesi artırılmalı ve fiyatları makul ölçülere çekilmeli..

Ahmet Kuru
05.09.2014, 09:40
bu kadar transferin ardından Forma konusunda da yönetim hazırlıklı olmalıydı...

Faik Yılmaz
05.09.2014, 09:45
Millet avrupa maçına gidecek tek maçlık BİLET YOK.....

Transferler oldu forma alınacak FORMA YOK....

Klüple ilgili 2 satır bir şey okunacak DERGİ YOK....

Sevgili yönetim duy artık taraftarının sesini....

Taraftar takımına sahip çıkmak istiyor....

Açın önümüzü.....

muratali
05.09.2014, 10:45
cvP2aMKtDYQ

Şöyle bir tanıtım filmi çekmek çok mu zor ...
İlk maçtan önce stadda da yayınladılar bunu, bangır bangır ... Tabi stad güzel, ses de iyi çıkıyor ama olsun ...

Bu kadar transferden sonra böyle bir film birkaç gün TV de yayınlansa havaya sokardı taraftarı da ...
Ve de her maçtan önce stadda ...

Yıllardır TS Club'larda bir kaleci forması yapmayan yönetimden mi bekliyorum bunu ... Neyse ...

muratali
05.09.2014, 10:47
Youtube videolarını nasıl embed ediyoruz mesajlara ? kodu mesaja yazdım , video görünmedi ...

Yiğit Gayretli
05.09.2014, 11:34
http://www.youtube.com/watch?v=cvP2aMKtDYQ

Şöyle bir tanıtım filmi çekmek çok mu zor ...
İlk maçtan önce stadda da yayınladılar bunu, bangır bangır ... Tabi stad güzel, se de iyi çıkıyor ama olsun ...

Bu kadar transferden sonra böyle bir film birkaç gün TV de yayınlansa havaya sokardı taraftarı da ...
Ve de her maçtan önce stadda ...

Yıllardır TS Club'larda bir kaleci forması yapmayan yönetimden mi bekliyorum bunu ... Neyse ...

Youtube videolarını nasıl embed ediyoruz mesajlara ? kodu mesaja yazdım , video görünmedi ...

Linkte kalınlaştırdığım kısmı (eşittirden sonraki);

... şeklinde yazarsan olur.

Not: Kodlar görünsün diye ilkinde boşluk bıraktım. O boşluk olmadan kullanılması gerek.

muratali
05.09.2014, 11:45
Linkte kalınlaştırdığım kısmı (eşittirden sonraki);

... şeklinde yazarsan olur.

Not: Kodlar görünsün diye ilkinde boşluk bıraktım. O boşluk olmadan kullanılması gerek.

Teşekkürler

Hasan Habip Özbay
05.09.2014, 20:33
bu hafta bizde formamızı alıyoruz her zaman desteğe devam