PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Abdul Majeed Waris

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8

yorumsuz6117
29.11.2014, 18:47
Satmamak aptallıktır..

Tolga
29.11.2014, 19:28
Bana da başkan sıkıyor gibi geldi ... İlk zamanlarda da çıkmıştı bu 12 Milyon haberi, sonra geçiştirildi. Takım ön plana çıktı yine piyasa yapmaya çalışıyor gibi. 12 Milyon verse yanında kadro dışıları bile paketlemeye hazır :)

selcuk
29.11.2014, 21:25
Bana da başkan sıkıyor gibi geldi ... İlk zamanlarda da çıkmıştı bu 12 Milyon haberi, sonra geçiştirildi. Takım ön plana çıktı yine piyasa yapmaya çalışıyor gibi. 12 Milyon verse yanında kadro dışıları bile paketlemeye hazır :)

kac oyuncumuzu manu izlemeye gelmisdi bugüne kadar

Heisenberg
29.11.2014, 21:44
Bizim taraftarı anlamak gerçekten mümkün değil. Başka zaman olsa Porto, Dortmund örnekleri gösteriliyor. Kırk yılın başı geleceğe yönelik futbolcu almışız onu da ilk teklifte satalım deniyor. Henrique bile 4 milyona gitmişken Waris'ten zarar etmemiz mümkün değil. En kötü aldığımız fiyata satarız.

Tuğrul
29.11.2014, 22:24
Yatabare'ye göre oyun sisteminde çok yönlü kullanılabilecek bir adam.

Kanat/Santrafor bölgesinde de verim alırsın.

En büyük artısı dripling yapabilmesi. Güçlü ve çabuk olması.

Ersun hoca'nın gelmesi onun için bir şans.

Kendisini geliştirebileceğini, performansını artıracağına inanıyorum. Biraz zaman verilmeli.

ozturk
29.11.2014, 22:56
Warise gelen teklif bomba hemen satılmalı

Mehmet BAŞ
30.11.2014, 01:02
Ya bu teklifler umarım doğrudur.

Ama 12 milyon Euro gibi tekliflere bile satmamak da ahmaklık...

Sefer A.
30.11.2014, 02:49
Waris'te güç olsa hiz olsa kuvvet ve dayaniklilik olsa ne yazar ?
Bunlari kullanmayacaksa ne anladim ondan ?
Bende o +'lar olsa sahanin anasini aglatirdim
Ama beyefendi o kadar hizli olmasina ragmen ne dogru dürüst dikine gidiyor, ne de 1'e birde bile rakibini çalimlayip kendine firsat yaratiyor, tek yaptigi sey rakiplerin de ezberledigi topu al geri dön yan pas yap, Gökhan Karadeniz'i bundan dolayi göndermek isteyen Vahid hoca da hayal kirikligina ugramistir Waris'in ayni seyleri yaptigini görünce
Bir tek fb maçinda iyiydi, ondan sonra hiç bir sey yok 0

hofsaale
30.11.2014, 11:51
Waris alisma surecinde...adam 3 mac arka arkaya oynamadi...kolay degil cocuk icin... Zaten alisik olmadigi bir pozisyonda oynuyor...devre arasina kadar toparlar diye dusunuyorum...

outlaws61
30.11.2014, 12:05
12 milyon euro doğruysa benim cevabım budur

http://www.youtube.com/watch?v=nuEk7og8204

F. Yıldırım
30.11.2014, 15:13
İHO'yu Waris hakkındaki açıklamasından dolayı tebrik ediyorum.

Bu adamı almak isteyen 20 milyon'u gözden çıkaracak.

Hazar_
30.11.2014, 15:24
Yahu şu başkanın söylediğine nasıl inanıyorsunuz. Waris'e kim 12 milyon teklif eder ya. Resmen yalan söylüyor IHO.

Alphan Altun
30.11.2014, 15:31
Başkanın söylediği fiyatın yarısını dahi veren varsa elden çıkarılmalıdır.10 hafta oldu 2 hoca değişti zorlamaya gerek yok.Alanzinho'da,Adrian'da ''ha oldu,ha olacak'' diye senelerce bekledik.İyi futbolcu geliyor,sezon başı kampına katıldıysa birkaç maç sonra çatır çatır oynuyor.Vahid gelir gelmez 2.lig futbolcularını nasıl gönderdiyse Ersun Yanal'da bunu yapabilmeli.

F. Yıldırım
30.11.2014, 15:35
Yahu şu başkanın söylediğine nasıl inanıyorsunuz. Waris'e kim 12 milyon teklif eder ya. Resmen yalan söylüyor IHO.

-22 yaşında Dünya Kupası oynamış
-Genç yaşına rağmen Milli takımın önemli isimlerinden ki Gyanı yedek bırakmaya başladı.
-Yarım sezonda Ligue 1'de küme düşme mücadelesi veren takıma 9 gol ve 5 asistlik katkıyla hayat verdi
-Kısa boyuna rağmen hava toplarına iyi çıkıyor ( bizde bir asisti var, bir tane de Lokeren maçında kafayla Yatabare'ye harika bırakmıştı, Kasımpaşa maçında yanlış hatırlamıyorsam iki etkili kafa vuruşu vardı)
-çalım atabiliyor
-inanılmaz bir hızı var

Kim vermez ki 12 milyon €'yu.

Ha İHO'yu savunduğum için bunu yazmıyorum, Waris'i yakında patlama yaptıktan sonra görün.

lizarazu
30.11.2014, 15:49
Yattarayi dusununce o kadar performansi yuksekken kimse almadi onu su ana kadar waris alanzinho etkisi birakti 12 milyon dogruysa satilmali.arda kaca satildiki turkiye icin tavan fiyat bu zaten.su an satmak konusu biraz karisik 3 kulvardayiz ve alternatif fazla yok bide afrika kupasi var. Ya afrikq kupasindan once satilmali yada kupada talip beklenmeli.oyle bile olsa 12 den fazla veren olmaz.

hofsaale
30.11.2014, 15:51
Bir kac gol atsin burdaki yorumlari gorurum...waris cok yetenekli ama hazir bir oyuncu degil...zamana a ihtiyaci var...ama kalitesi tartisilmaz eger sabredilirse...

Oğuz B.
30.11.2014, 15:52
Gana'da halk kahramanı kendisi. :)

O yüzden her daim alıcı bulur kendine. Şuan "sat"maktan ziyade "oynat"mayı düşünmeliyiz.

delikoyun
01.12.2014, 08:48
bence başkan sallıyor bu adama 4 milyon eurodan fazla vermezler veriyorda satmıyorlarsa aptallıktır.bu adam bence papadopulos+medjani+waris bence transferdeki en kötü oyuncular bu oyuncularla ben başarı gelmiyeceğine inanıyorum waris değil 12 -6 milyon euro bile veriyorlarsa satmamaları aptallıktır

yattarinho61
01.12.2014, 10:43
Küçük takim yöneticisi warise gelen teklifi kabul eder.. bu adam ilerde rahat 20 mio üzeri piyasa degeri olacak

Murat'
01.12.2014, 10:58
12 milyon veriyolarsa cidden satın gitsin, sonra çok pişman oluruz, evet belki yetenekli ama bizimle olmayacak gibi görünüyor.

Beypba
01.12.2014, 13:55
Gana kara kıta afrikanın,avrupa ekolüne en yakın ülkesidir,milli futbolcularının herzaman avrupada piyasası vardır.birde fransanın vasat bir takımında geçen sene süper bir performans göstermiş,1991 doğumlu bir forvet oyuncusu ise bu rakamlar normaldir..wariss kaliteli bir futbolcu şu an iğrenç bir futbol iklimine alışmaya çalışıyor..
Yanlız şöyle bir detay var biz wariss i yatırım için aldıysak 24 yaşında filan elden çıkarmamız gerekir keza avrupalı genç afrikalıya o paraları verir 25,26 yaşından sonra katar a gider gyan gibi..
Avrupa ve milli maçlarda göstereceği performans wariss in bizden gitmesini hızlandırır,gün olur elimizde istesek de tutamayızz..
O yüzden futbolcularımıza güvenelim inanalım..katma değeri yüksek bir sürü fıtbolcu var elimizde..

Mehmet BAŞ
01.12.2014, 14:07
Bu çocuğun boyu 1.80-1.85 falan olsaydı kendisine sahip çıkardım.

Fakat geldiği gün dedim çok kısa boylu! Ligimizde iş yapmaz!

Fakat bu Waris'in kötü olduğu anlamına gelmiyor...

10-12 veriyorlarsa gönderilsin diyorum.

cakalkerem
01.12.2014, 14:11
30 milyonlardan bahsediyorlar

Beypba
01.12.2014, 14:25
Bu çocuğun boyu 1.80-1.85 falan olsaydı kendisine sahip çıkardım.

Fakat geldiği gün dedim çok kısa boylu! Ligimizde iş yapmaz!

Fakat bu Waris'in kötü olduğu anlamına gelmiyor...

10-12 veriyorlarsa gönderilsin diyorum.

Zenci yisyiri forvet konseptinden patlayacı,teknik forvete doğru bir eğilim var avrupada velveg,drogba,gomis,traoure,dzeko,...örnekleri uzarda gider bu tarz futbolcuları 1,2 sene sonra hiçbir top class tAkımda barındırmayacaklar.
Bu yüzden Wariss bir sürü büyük takımın radarında,hee o seviyeye gelir gelmez bilemeyiz ama onu potansiyel olarak görüyorlar..raheem sterling liverpool da nasıl yardırıyor hepimiz görüyoruz..

Timur Mikhail
01.12.2014, 15:06
Başkan piyasa yapmaya çalışıyor, sezon sonuna kadar oynasın hele bi çocuk adamı aldık ertesi gün 12 ye satalım muhabbetleri, ne abzürt adamlarız lan...

Bizim takım tarihinde, ilk defa genç gelecek vaadeden bir oyuncuya yüksek mebla ödemiş, risk almış biraz geleceğe yatırım yapmış, bu çocuk bu akşam tutsa 3 gol atsa ne diyeceğiz, ben yorumları görüyorum şimdiden 20 ye satalım satmayalım bi sürü muhabbet.

Belliki çocuk kendini bulamamış, zamana ihtiyacı var. Ben waris'e inanıyorum, geçen maç çok kötüydü çok iyi oynamadı adam akıllı vasat üstü performansları var ama kendini bulduğunda farkını yaratacaktır ve bizim hücum hattı hala tam oturmuş değil bununda rolü var.

Bizim taraftara altyapıdan zekigilleri getir, geleceğe yatırım diye izlettir, ondan anlar bizim taraftar hak ediyoruz valla pek çok şeyi.

sason
01.12.2014, 15:38
Kötü adam olmayabilir.Çokta iyi olabilir mevkisinde.Ama bizde asla santrafor olarak oynatılmayacak Cardozo ve Yatabare varken.Ben olsam aldığım parayı bile verseler satar,yerine orta saha alırdım .

Tolga
01.12.2014, 16:07
Hepimiz Waris'e boyundan dolayı ön yargılıyız ... Waris'in boyu 10 cm uzun olsaydı fiyatı 20 değil 30 Milyon olarak biz belirlerdik, birbirimizi kandırmayalım.

Lakin ligimizde ve Türk takımlarında genelde uzun adamlar iş yapıyor :D Sübliminal ...

Uzunlar iş yapıyor değilde "Kısalar iş yapamıyor gibi gösteriliyor/görünüyor" da diyebiliriz.

canna52
01.12.2014, 16:55
yerine alabileceğin daha iyi bir oyuncun varsa gelen teklifleri değerlendirirsin. yoksa saçmalıktan başka birşey değil

kesinlikle bu ligde faydalı olur

gökhants1966
01.12.2014, 18:37
12 milyon Euro edecek bir adam değil hemen satılsın.Sakatlıktan yeni çıkan özer maçın en iyi oyuncusu oluyor,sezon başında yeni gelen constant ve ekici hemen katkı sağlıyorda waris niye sağlayamıyor.

Alışmas süreci potansiyel falan komik gerçekten.Teknik seviyesi ve mental özellikleri düşük bir oyuncu.Olumlu olan tek özelliği fiziksel olarak üstün özelliklere sahip olması.

Teknik ve mental yoksa fiziksel özelliklerde bir boka yaramaz.Potansiyelli bir oyuncu değil direk satılmalı.

Lig ve avrupada 10 dan fazla maça çıktık olumlu performans gösterdiği tek maç Fenerbahçe maçı.

Her maç etkisiz kalıyor.Cezasahası önünde nezaman pas vereceğini nezaman şut çekeceğini bilmiyor.Kaleciyle karşı karşıya en basit bir aşırtmayı bile yapamıyor.Topu aldığında dikine gitmeye çalışıyor ama sadece hızıyla adam geçmeye çalışıyor tekniği iyi olmadığından dolayı topu düzgün süremiyor bu nedenle çalım atmakta zorlanıyor.

Aşırı derecede eksikleri var 12 milyon bunun için aşırı fazla göndermemek aptallık olur.

Beypba
01.12.2014, 18:57
12 milyon Euro edecek bir adam değil hemen satılsın.Sakatlıktan yeni çıkan özer maçın en iyi oyuncusu oluyor,sezon başında yeni gelen constant ve ekici hemen katkı sağlıyorda waris niye sağlayamıyor.

Alışmas süreci potansiyel falan komik gerçekten.Teknik seviyesi ve mental özellikleri düşük bir oyuncu.Olumlu olan tek özelliği fiziksel olarak üstün özelliklere sahip olması.

Teknik ve mental yoksa fiziksel özelliklerde bir boka yaramaz.Potansiyelli bir oyuncu değil direk satılmalı.

Lig ve avrupada 10 dan fazla maça çıktık olumlu performans gösterdiği tek maç Fenerbahçe maçı.

Her maç etkisiz kalıyor.Cezasahası önünde nezaman pas vereceğini nezaman şut çekeceğini bilmiyor.Kaleciyle karşı karşıya en basit bir aşırtmayı bile yapamıyor.Topu aldığında dikine gitmeye çalışıyor ama sadece hızıyla adam geçmeye çalışıyor tekniği iyi olmadığından dolayı topu düzgün süremiyor bu nedenle çalım atmakta zorlanıyor.

Aşırı derecede eksikleri var 12 milyon bunun için aşırı fazla göndermemek aptallık olur.

Peki...hemen satalım madem alışma süresi,adaptasyon komik işler :) sen çözmüşsün adamı..uğraşmayalım fuzuli..

Burak
01.12.2014, 18:59
Yattarayi dusununce o kadar performansi yuksekken kimse almadi onu su ana kadar waris alanzinho etkisi birakti 12 milyon dogruysa satilmali.arda kaca satildiki turkiye icin tavan fiyat bu zaten.su an satmak konusu biraz karisik 3 kulvardayiz ve alternatif fazla yok bide afrika kupasi var. Ya afrikq kupasindan once satilmali yada kupada talip beklenmeli.oyle bile olsa 12 den fazla veren olmaz.

Abi Roma 8 milyon teklif etmişti ama yönetim vermemişti.Hatta Yattara'nın gazetecilere doğru araba sürdüğünü hatırlıyorum ben.Doğru mu biliyorum ?

Ufuk
01.12.2014, 19:44
Çoğu Afrikalı futbolcu gibi hızlı, kıvrak. Adam eksiltebiliyor. Kanatta oynatıp yada ortada oynatip oyun kur dersek patates olur bu adam. Salacaksin araya kaç olum savunma arkasına diyeceksin. Karşısında adam varsa sağ sol yapıp direk kaleye gidecek. Waris gibi adamdan böyle yararlanılir. Metalist maçında o topu geri döndügunden de anlayacağımiz kendine güveni eksik. Üstünde durulmali.

oğ 61 efsanesi
01.12.2014, 19:59
Bırak git artık.

DeAgLeMaNyAq
01.12.2014, 22:36
İki yabancı stoper varken ligde oynama şansı yok...

Muhteva
02.12.2014, 04:27
Bence Ersun Hoca Warisi motive etmekle meşgul geri döndüğün de karşımıza bir canavar çıkabilir :D

kopeli
02.12.2014, 09:49
Waris ile Babel takas edilse nasıl olur ??

Nazim Can
02.12.2014, 10:02
Waris ile Babel takas edilse nasıl olur ??

Üstüne de Ekiciyi de verirsek belki ikna ederiz Kasimpasayi.

Serdar A
02.12.2014, 10:06
Çoğu Afrikalı futbolcu gibi hızlı, kıvrak. Adam eksiltebiliyor. Kanatta oynatıp yada ortada oynatip oyun kur dersek patates olur bu adam. Salacaksin araya kaç olum savunma arkasına diyeceksin. Karşısında adam varsa sağ sol yapıp direk kaleye gidecek. Waris gibi adamdan böyle yararlanılir. Metalist maçında o topu geri döndügunden de anlayacağımiz kendine güveni eksik. Üstünde durulmali.

Elimizde , Inter'deki Martins var.
Kullanabilirsek çok büyük silah.

Fakat henüz bunu beceremedik.
Bocalama evresindeyiz.

Hakan
02.12.2014, 13:09
Ersun Hoca'nın tuttuğunu düşünmüyorum, bundan dolayı başkan piyasa yapmaya başladı
Devre arası satılır

Hatice Aslan
02.12.2014, 14:07
Ersun hoca ile Waris'te kendini bulunacaktir bence.. Bulmali da.. Yeteneginden asla suphe duymuyorum suphe edenide kesinlikle bilmediginden hoş görüyorum..

Onur Akyüz
02.12.2014, 15:35
Öyle hemen satılacak gönderilecek bir adam değil. Bunu satalım Erkan Zengin'i alalım diyenler bile var.

Yedek kulübesindeki Waris; bir takımın en azından vizyonuna sınıf atlatır.

Ki kendisi ciddi bir yatırım, çok genç ve milli takımında çok önemli bir yere sahip. Mutlaka o da hakettiği değeri görecek ve aldığı değerin karşılığını verecektir.

Bugün satıyorum desen 5-6m €'ya havada satarsın zaten, ne bu acele?

Nazim Can
02.12.2014, 15:45
Belki satilmisdir bile, bu isler öyle düsündügümüz gibi olmuyor, Ersun Hoca Warisi belkide satilacagii icin oynatmiyordur.

Samet Yildirim
02.12.2014, 16:03
Waris cok katki saglayacagi zamanda gelecektir...Sabredelim..Yasida genc.

gökhants1966
02.12.2014, 18:10
Waris majeed fiziksel olarak üstün ama teknik ve mental açıdan düşük seviyede bir oyuncu.Teknik özellikler neysede 22 yaşına gelmiş bir oyuncunun bukadar kötü mental özelliklere sahip olması gerçekten çok olumsuz bir durum.

10 milyon veriyolarsa satılmalı.Fiziksel özellikleri dışında hiçbir olumlu yanı yok.

Furkan Özdem
02.12.2014, 18:53
Waris burda ona sıradan oyuncu muamelesi yapanları utandıracak :cool:

Hüdai Pervaneli
02.12.2014, 19:03
Isler güclerdeki Motor a gelen teklif e Sezai abinin Verdigi Tepki gibi tepki verdim:) hatta Az önce facede gördüm de Güldüm
Satin Satin Satin

muribbi
02.12.2014, 23:28
waris çok kritik bir adam. eğer bir şekilde onu takıma monte edip verimli olmasını sağlayabilirsek bize şampiyonluğun kilidini açabilir. unutmayalım kenar yedeklerimiz serdar gürler ve fatih atik. bu adamları görünce warisin önemi üç kat daha artıyor. bana kalırsa stoperin birini türk yapar cardozo ile ikili oynatırım bu adamı. ortalığı darmadağın ederler.

Hazar_
02.12.2014, 23:32
Martins mi ? Bundan en fazla Ofoedu çıkar. Adam topa vuramıyor

Hunk
03.12.2014, 00:31
Ya hahah bu taraftara cidden fazla bu transferler. Belki tarihimizde ilk defa geleceign yildizina yuksek para vererek genc bir oyuncu aldik, illa bir kulp bulunucak. Bosuna ugrasmayin bu adam yildiz olacak. Hepiniz goreceksiniz. Su an mental olarak cok geride. Adam olsun o zaman gorursunuz..

Uğur Kalyoncu
03.12.2014, 10:23
Top ayağındayken sıkıntılar mevcut bu çocuk en uçta oynayacak salacaksın önüne koşacak başka çaresi yok...Cardozo ile beraber oynamalı...

sametaydin
03.12.2014, 10:29

Warisin tek artısı hızı... Onu da pek göremiyoruz aslında. Adam eksiltme olayına gelince yapabilir ama yapamıyor. Sürekli topu sağına çekiyor adam eksiltmeyi geçtim adamlar savunmaya dönüyor waris sayesinde. Bir kere sıfıra inip orta kestiğini görmedim. Sürekli sağına topu çekiyor ortaya dönüyor. Sorumluluk almıyor. Rakip stoperler yanında şansı yok. Hızıyla bazen araya kaçıyor o kadar. Bir de sürekli yere atlayıp faul penaltı filan bekliyor. Bu tarz oyuncuların gol atmadığı sürece şans bulmaları çok zor. Fenerbahçede Stoch vardı hemen hemen aynı oyuncular adam az çok gol atmasına rağmen yeterli bulunmayıp yollandı. Yani o işler öyle kolay değil.

Ben biraz daha şans verilsin diyorum. Fakat telafuz edilen rakamlar veriliyorsa bence tereddüt edilmeden yollanmalı. Ersun hocanın daha faydalı olabilecek oyuncuları getirebileceğinden eminim.

Ufuk
03.12.2014, 10:34
Warisin tek artısı hızı... Onu da pek göremiyoruz aslında. Adam eksiltme olayına gelince yapabilir ama yapamıyor. Sürekli topu sağına çekiyor adam eksiltmeyi geçtim adamlar savunmaya dönüyor waris sayesinde. Bir kere sıfıra inip orta kestiğini görmedim. Sürekli sağına topu çekiyor ortaya dönüyor. Sorumluluk almıyor. Rakip stoperler yanında şansı yok. Hızıyla bazen araya kaçıyor o kadar. Bir de sürekli yere atlayıp faul penaltı filan bekliyor. Bu tarz oyuncuların gol atmadığı sürece şans bulmaları çok zor. Fenerbahçede Stoch vardı hemen hemen aynı oyuncular adam az çok gol atmasına rağmen yeterli bulunmayıp yollandı. Yani o işler öyle kolay değil.

Ben biraz daha şans verilsin diyorum. Fakat telafuz edilen rakamlar veriliyorsa bence tereddüt edilmeden yollanmalı. Ersun hocanın daha faydalı olabilecek oyuncuları getirebileceğinden eminim.
Ben inanmıyor bu rakamlarin suan mümkün olacağına.

sametaydin
03.12.2014, 10:54
Ben inanmıyor bu rakamlarin suan mümkün olacağına.

Aslında ben başkanın söylediği rakamı kastettim. Yani 12m dolar veriliyorsa bence satılabilir. Tabiki karar mercii onlar ve aslında ersun yanal belki warisi değişik şekilde oynatıp maksimum verim de alabilir ondan. Bakacağız...

ANIL
03.12.2014, 10:58
Çok seri ve güçlü olduğu için kanat forvet olarak hücum presi iyi yapar. Sefa ile ilerde yer değişebilir.

Süleyman50
03.12.2014, 11:15
eğer dedikleri gibi yüksek bir meblağ veriyorlarsa değerlendirebilinir...

pReN@_61
03.12.2014, 11:42
Yarın 90dk seyredeceğiz sanırım

Erbay
04.12.2014, 14:28
Bizden önce hiç izlemedim ama tahminimce; merkezde, araya atılan paslara yaptığı koşularla etkili oluyor. Dar alanda, topla geriden gelerek başarısız oldu şu ana kadar.

şikebahçe maçı hariç de hızı dikkatimi çekmedi.

Furkan Tütüncü
04.12.2014, 14:31
bugün en çok umutlu olduğum futbolcu kendisi. gerek kendini gösterme isteği, gerek rakibin zayıflığı, ona gerekli ortamı oluşturdu.

Hatice Aslan
04.12.2014, 21:36
Gol icin tesekkurler karausak

Öznur61
04.12.2014, 21:48
Performansı ve satılması gerektiği tartışılır ama son dk golüyle verdiğin mutluluk için saol :)

ibrahim_yattara
04.12.2014, 22:29
Ben seviyorum bu uşağı

Kendine guveni azalmış, bunu halletmek lazım..

Cafer Bulur
04.12.2014, 22:38
Kötü oynamayi anlarim ama sorumluluk almamayi kabul edemem warisin en büyük sorunu budur.

Kendisini göstermesi gereken bir macta adeta kacak güresti attigi gol bile bunu örtemedi.

Onur Civelek61
04.12.2014, 22:40
sat sat sat

Yiğit SARI
04.12.2014, 22:42
sat sat sat

Of etme renktaş :D Sat sat sat sat

Nasıldı performansı?

Mert'
04.12.2014, 22:42
Sempatik ama beklentinin çok altında

F. Yıldırım
04.12.2014, 22:47
Waris bu değil aga.

Özgüven eksikliği var, ama kendisine güveniyorum.

hyasin61
04.12.2014, 22:49
Bu cocukta cevher var ama zaman alacak onu ortaya cıkarmak.

Furkan Özdem
04.12.2014, 23:40
Özellikle bu tür maçlar kendini göstermesi, güven kazanması için büyük fırsat ama bence gol dışında oyun içinde pek varlık göstermedi...

Hazar_
05.12.2014, 00:02
Martins :D Bence olsa olsa Jebrin olur. Jebrin daha iyiydi hatta

Serdar A
05.12.2014, 00:08
Waris bu değil aga.

Özgüven eksikliği var, ama kendisine güveniyorum.

Bu gün sorun özgüven eksikliği değil , ortasaha eksikliği oldu...

Ortasahasız bu kadar oluyor. En dip noktamızı gördük.
Bundan daha kötü oynayabilmemiz mümkün değil.

DeAgLeMaNyAq
05.12.2014, 00:27
Waris'le ilgili yapılan her yorumda 6 milyon euro ibaresinin kullanılması can sıkmaya başladı. Taraftar haklı olarak bir beklenti içerisine girdi ama bu Waris'in kabahati değil. FB savunmasına çalım resitali sunan Waris'e o günden sonra ne oldu da 2.lig oyuncularını bile zor geçer hâle geldi anlayamıyorum...

torulli
05.12.2014, 00:32
spikerin 'ersun yanal ilk maglubiyetini aldı' dedikten 20 sn sonra golünü atıp cevabını verdigin için teşekkür ederim karauşak :)

Hatice Aslan
05.12.2014, 00:43
Waris'le ilgili yapılan her yorumda 6 milyon euro ibaresinin kullanılması can sıkmaya başladı.

Aklıma Adrian geldi :)

Soner Albayrak
05.12.2014, 00:45
Bence ciddi bir özgüven sorunu yaşıyor.

tristram
05.12.2014, 01:33
bu adam hakkinda cok cabuk karar veriliyor gibime geliyor.hakikaten ne para muhabbeti dondu arkadas.merak etmeyin adam milli takim oyuncusu yasi da henuz cok genc..boyle adamlar zarar ettirmez aksine tutarsa buyuk kazanc olur.bende warise guvenenlerdenim..

The Legend
05.12.2014, 08:07
Alışma sürecinde ve katkı veremediği için üzülüp performansı düşüyor. İlerde daha iyi olacaktır.

atomantcum
05.12.2014, 09:52
Waris evet bekleneni veremedi ama bu tipte bir oyuncudan hiç vazgeçilmez. Zaten o da hiç vazgeçmiyor, sürekli mücadele ediyor, fırsat kolluyor, attığı iki gol de bu şekilde. Waris, güçlü rakiplere karşı kontratak oynamak zorunda kaldığınız maçlarda en etkili silahınız olur. İlerde hep bi tehdit oluşturur, takım üzerindeki hücum baskısını azaltır. Fener maçı bunun en büyük örneğidir. Waris o maçın en önemli oyuncularından biriydi. Onun sayesinde Gökhan Gönül bir kez bile ileri gelemedi.

Nihat Güneş
05.12.2014, 09:57
Taraftar alismis 2 macta adam gömmeye acin bakin nice oyuncuya zamaninda ne yorumlar yazmisiz :)

Bu tarz genc gelecek vadeden oyunculari hemen koy oynasin olmuyor iste...1 sezon sabredin bakalim hele...
Kotu oynadigi macta bile atti golunu iste, hic kendisine uygun bir mac da olmadi yani.

kopeli
05.12.2014, 10:04
Sat Waris'i al Babel'i. Pisti pisecek falan hikaye.

atomantcum
05.12.2014, 10:07
Taraftar alismis 2 macta adam gömmeye acin bakin nice oyuncuya zamaninda ne yorumlar yazmisiz :)

Bu tarz genc gelecek vadeden oyunculari hemen koy oynasin olmuyor iste...1 sezon sabredin bakalim hele...
Kotu oynadigi macta bile atti golunu iste, hic kendisine uygun bir mac da olmadi yani.

Uçlarda yaşıyoruz.

Futbolcu kötü oynar: "Hemen sat gitsin"
Futbolcu iyi oynar: "10 yıllık sözleşme imzalayalım"

Waris'e araplar teklif yaptı dendi, fener maçında iyi oynadı diye hemen coştular, 10 milyon da verseler satmayın, 20'ye ancak filan diyolardı. Şimdi baktım hemen bi maçta piyasası 1-2 milyona düşmüş bizim forumda :D :D
Bazı istisnalar hariç tüm futbolcuların sayfasında görürüz bunu. Hele Yusuf'un sayfasını bi okusak, ülke tarihi gibi, bi batıyor bi çıkıyor. 1461'de parladığı zaman hemen sözleşme imzalatıyorlardı gs'ye kaptırmamak için, sonra bizde kötü zamanlarda tükaka oldu, şimdi yine gs'ye kaptırmama derdine düştük. Ekici bi maç oynadı hemen güçsüz müçsüz bişeyler dendi, şimdi bakıyorsun adamın sözleşme süresi bitmesine 3 yıl varken 5 yıla çıkaralım diye panik yapıyorlar :)

Bi ayarınız bi ortanız olsun be kardeşim. Bakkal gibi kulüp yönetilsin istiyorlar. Al bunu sat şunu. Ne kolaymış yahu! İyi ki siz yönetici olmamışsınız.

Hakan
05.12.2014, 10:32
Ya bırakın Allah aşkına. Waris kötü futbolcudur, yeteneksizin tekidir.
Ona sabret buna sabret, yeter artık

TSercaN
05.12.2014, 10:34
Ya bırakın Allah aşkına. Waris kötü futbolcudur, yeteneksizin tekidir.
Ona sabret buna sabret, yeter artık

Size sabir ediyoruz madem bu cocugada sabir gosterelim. Siz eminim Teofiloyada gereken ilgi ve alakayi vermissinizdir ilk geldigi donemde.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tayfun
05.12.2014, 10:39
Waris mi iyi değil, benim ondan beklentim mi yüksek ilişkiyi kuramıyorum :)

Daha iyi olacağını düşünüyorum.

Süleyman50
05.12.2014, 10:41
şimdiye kadar beklentilere cevap veremedi...

Berat Akçay
05.12.2014, 10:57
Maçı izlemedim sadece attığı golü gördüm. Çok seri bir şekilde hareket etmiş. Ben hala umutluyum kendisinden

Kıvanç Çuvalcı
05.12.2014, 11:07
Uçlarda yaşıyoruz.

Futbolcu kötü oynar: "Hemen sat gitsin"
Futbolcu iyi oynar: "10 yıllık sözleşme imzalayalım"

Waris'e araplar teklif yaptı dendi, fener maçında iyi oynadı diye hemen coştular, 10 milyon da verseler satmayın, 20'ye ancak filan diyolardı. Şimdi baktım hemen bi maçta piyasası 1-2 milyona düşmüş bizim forumda :D :D
Bazı istisnalar hariç tüm futbolcuların sayfasında görürüz bunu. Hele Yusuf'un sayfasını bi okusak, ülke tarihi gibi, bi batıyor bi çıkıyor. 1461'de parladığı zaman hemen sözleşme imzalatıyorlardı gs'ye kaptırmamak için, sonra bizde kötü zamanlarda tükaka oldu, şimdi yine gs'ye kaptırmama derdine düştük. Ekici bi maç oynadı hemen güçsüz müçsüz bişeyler dendi, şimdi bakıyorsun adamın sözleşme süresi bitmesine 3 yıl varken 5 yıla çıkaralım diye panik yapıyorlar :)

Bi ayarınız bi ortanız olsun be kardeşim. Bakkal gibi kulüp yönetilsin istiyorlar. Al bunu sat şunu. Ne kolaymış yahu! İyi ki siz yönetici olmamışsınız.
Tam aklimdakileri yazmissin helal olsun.

zafer6161
05.12.2014, 11:13
warise teklif olmadan önce ve 12 milyon teklif geldiğini duyan taraftar (temsili değil ) :D

E-ON0BpNy0U&sns

Nazim Can
05.12.2014, 11:14
Waris bos oyuncu degil, biraz futbol sansina da ihtiyaci oldugunu düsünüyorum.

atomantcum
05.12.2014, 11:16
warise teklif olmadan önce ve 12 milyon teklif geldiğini duyan taraftar (temsili değil ) :D

E-ON0BpNy0U&sns

İyi hoş da aynı video ve aynı espri yüzüncü kez filan yapılıyor sanırım baydı artık.

zafer6161
05.12.2014, 11:18
İyi hoş da aynı video ve aynı espri yüzüncü kez filan yapılıyor sanırım baydı artık.

valla ne yalan söylim ben hiç görmedim :)

atomantcum
05.12.2014, 11:18
valla ne yalan söylim ben hiç görmedim :)

İyi bakalım canın sağolsun :)

Soner Albayrak
05.12.2014, 11:43
Valla çoğu kişi tarafından beğenilmiyor fakat ben Waris'i doğru kullanmadığımızı düşünüyorum.

Yattara gibi ard arda 5 kişiyi çalımlayıp kenara inmesini bekliyoruz, bunu yapabilcek bir oyuncu değil kendisi. Savunma arkasına atacağımız toplarla daha çok pozisyona sokmaya çalışmalıyız Waris'i.

DEEP BLUE
05.12.2014, 11:56
Manchester United bunu izletiyorsa, bakalım hala Trabzon'da mı, aman bizden uzak olsun diyedir. Adrian denen halı saha topçusundan sonra, nur topu gibi yeni bir konumuz var artık...

Bizi yıllardır kandırdığını zanneder birileri... Potansiyel, genç, gelişime açık gibi sahte apoletlerle süsleyip, futbolu yumurtanın dna formülü gibi sunar, bu yetenek fukaralarını gazlarlar... İçimizde bunu yiyenler de çıkar tabi...

Neyse, sözün özü şu ki, bu Waris yerine, babaannemin varisleri oynasa saha faydalı olurdu. Bu adam ne uzar, ne kısalır. Bu işten ekmek yer mi, yer... Ama ya Akhisar'da, ya da Katar'da... Gömün gitsin...

Nazim Can
05.12.2014, 12:11
Manchester United bunu izletiyorsa, bakalım hala Trabzon'da mı, aman bizden uzak olsun diyedir. Adrian denen halı saha topçusundan sonra, nur topu gibi yeni bir konumuz var artık...

Bizi yıllardır kandırdığını zanneder birileri... Potansiyel, genç, gelişime açık gibi sahte apoletlerle süsleyip, futbolu yumurtanın dna formülü gibi sunar, bu yetenek fukaralarını gazlarlar... İçimizde bunu yiyenler de çıkar tabi...

Neyse, sözün özü şu ki, bu Waris yerine, babaannemin varisleri oynasa saha faydalı olurdu. Bu adam ne uzar, ne kısalır. Bu işten ekmek yer mi, yer... Ama ya Akhisar'da, ya da Katar'da... Gömün gitsin...

Abi adamin süper bir menejeri var, yani Adrian vakasi yasamayiz, illaki bir yere okuturuz, manu olayida yalan degil, baskanin 12 milyon dolar olayida.

selcuk
05.12.2014, 12:20
ingiliz basini her hafta üzerine haber yapiyor
inanmayanlar güvendigi feed sitesine aratsin
artik tüm adanin izledigi bir isim oldu

carsambanin mirror haberi
http://www.mirror.co.uk/sport/football/transfer-news/manchester-united-news-transfers-reds-4737483

sali fox sportsdaydi
http://www.foxsports.com/soccer/paper-chase/van-gaal-weighing-up-move-for-atletico-defender-godin-120214

pazartesi daily star
http://www.dailystar.co.uk/sport/football/413179/9-5m-offer-Manchester-United-Abdul-Majeed-Waris

bunlar secdigim büyük kuruluslarin haberleri
ufaklara hic bakmiyorum
3 haftadir waris üzerine cikan her haber adada bütün sitelerden yayinlaniyor

mirorda bugünün haberi
özel afrika kupasi icin
warisi özel tanitiyorlar
kupanin stari olabilir deniyor
http://www.mirror.co.uk/sport/football/news/african-cup-nations-you-need-4747673

dün alman basinin waris icin yaptigi haber
http://www.4-4-2.com/fussball/geruechte/ManUtd-blickt-auf-Waris.aspx

trabzonspor trabzonspor olali bukadar futbol dünyasinda haber edilmedi
warisin bizim icin yarattigi rating

Sibel
05.12.2014, 12:27
Hiç ışık yok.

TSemih61
05.12.2014, 13:09
Bu adam için hızlı diyorsunuz da ben şuana kadar defans oyuncularının elinden kurtulduğunu göremedim. Ya rakiplerdeki defans oyuncuları çok hızlı ya da Waris abartıldığı kadar hızlı değil.

DEEP BLUE
05.12.2014, 13:10
Selçuk.. Nazım Can'ın bahsettiği süper menajer sen olabilir misin?

Not: İsterse Mourinho kefil olsun bu adama... Sıradan topçu... Sergen'in Soner'e methiyeler düzdüğü futbol dünyası, bir zamanlar Ergin Keleş'i de Türk futbolunu kurtaracak oyuncu diye pazarlıyordu. O alıntı yaptığın yayın organlarında, toptan ve topçudan anlayan adam yoksa biz ne yapalım...

Kadir
05.12.2014, 13:24
La bi durun soluklanın, adamın kellesini almayın hemen :)

Kıvanç Çuvalcı
05.12.2014, 13:36
Ben hala bekleme taraftariyim,takim icindeki rolu ve pozisyonu oturmadi henuz.Ama oyununa cesitlilik katmasi ve kendisini gelsitirmesi gerekiyor.

pReN@_61
05.12.2014, 14:19
Waris kendini bulacak yavaş yavaş inşallah..

Alıştınız baygolcardo ya adamı kesiyosunuz hemen :)

Hunk
05.12.2014, 14:48
Bu adam için hızlı diyorsunuz da ben şuana kadar defans oyuncularının elinden kurtulduğunu göremedim. Ya rakiplerdeki defans oyuncuları çok hızlı ya da Waris abartıldığı kadar hızlı değil.

Ligin en hizli oyuncusudur kendisi

artvints
05.12.2014, 14:59
Goldeki çabukluğu dikkat çekiciydi.yabancı sınırı oynamasını engelliyor.yerli stoper ve önlibero bulup cardozo nun yanına koyalım.oynayarak gelişebilir ancak.

Çağatay_
05.12.2014, 15:08
Goldeki çabukluğu dikkat çekiciydi.yabancı sınırı oynamasını engelliyor.yerli stoper ve önlibero buluşcardozo nun yanına koyalım.oynayarak gelişebilir ancak.

Kısa bacaklı, kenardan akıp gidemiyor. İngilizce tabiri ile outside forward-side forward (Dış forvet) olabilecek tipte bir oyuncu değil bence, fuleli değil.

Ama ortada hemen santraforun yanında oynarsa, Koller-Baros ikilisi etkisi yapabilir.

Sert ve bitirici şut atabiliyor, patlayıcı koşu gücü var, araya doğru yere kaçabiliyor.

Ama kenarda olduğu zaman sürekli bire birde adam geçmeye çalışıyor ve kaptırıyor. Ortada olursa 2'ye 1 yaparak içeri dalabilir.

selcuk
05.12.2014, 15:18
Selçuk.. Nazım Can'ın bahsettiği süper menajer sen olabilir misin?

Not: İsterse Mourinho kefil olsun bu adama... Sıradan topçu... Sergen'in Soner'e methiyeler düzdüğü futbol dünyası, bir zamanlar Ergin Keleş'i de Türk futbolunu kurtaracak oyuncu diye pazarlıyordu. O alıntı yaptığın yayın organlarında, toptan ve topçudan anlayan adam yoksa biz ne yapalım...

o yayin organlari ergini , soneri hic tanimadi
barisi, ali senide

bu yayin organlarinin bu arkadasi takip etmesinin tek nedeni giggsin onu takip ettigini dogrulamasidir

giggsde artik futboldan anlasin
ben olsam warise sans verirdim
trabzonspor bir yusuf erdogani yetistirmeyi beceriyorsa, bir wariside yetistirir

ama ugrasmak istemiyorum diyorsa satsin
afrika kupasindan önce degeri zirve yapacaktir

drose61
05.12.2014, 15:23
Ligin en hizli oyuncusudur kendisi
ligin en hızlı oyuncusu açık ara Bruma.

waris emenike gibi, ilk patlayiciligi çok iyi ama uzun mesafede yeterince hızlı değil.

artvints
05.12.2014, 15:27
Kısa bacaklı, kenardan akıp gidemiyor. İngilizce tabiri ile outside forward-side forward (Dış forvet) olabilecek tipte bir oyuncu değil bence, fuleli değil.

Ama ortada hemen santraforun yanında oynarsa, Koller-Baros ikilisi etkisi yapabilir.

Sert ve bitirici şut atabiliyor, patlayıcı koşu gücü var, araya doğru yere kaçabiliyor.

Ama kenarda olduğu zaman sürekli bire birde adam geçmeye çalışıyor ve kaptırıyor. Ortada olursa 2'ye 1 yaparak içeri dalabilir.

evet kaleden uzaklaştıkça etkisi azalıyor.ben seyir zevkini de düşünüyorum.savunma arasına yapılan sızma koşuları, orada yapılan verkaçlar, kısa paslar, ara pasları seyir zevkini arttırıyor.waris bu yönden önemli bir oyuncu. Hep ayağına bekleyen oyuncularla oynanmaz, boş koşu yapan savunma arkasına giden oyuncu da lazım.performans tartışılır ama oyuncu tipine bakınca oynaması gerekiyor.

DEEP BLUE
05.12.2014, 15:40
o yayin organlari ergini , soneri hic tanimadi
barisi, ali senide

bu yayin organlarinin bu arkadasi takip etmesinin tek nedeni giggsin onu takip ettigini dogrulamasidir

giggsde artik futboldan anlasin
ben olsam warise sans verirdim
trabzonspor bir yusuf erdogani yetistirmeyi beceriyorsa, bir wariside yetistirir

ama ugrasmak istemiyorum diyorsa satsin
afrika kupasindan önce degeri zirve yapacaktir

Biraz sinirli ve atarlı gördüm seni Selçuk kardeşim.. Bence biraz sakin ol... Dünyayı kurtarmıyoruz, Waris isimli bir bücürün futbol yetenekleri üzerine fikir beyan ediyoruz...

Ha, belki biraz daha sinirleneceksin ama, Giggs'in de futboldan anlamama ihtimali vardır heralde... Biz Maradona, Georgy Hagi gibi top cambazlarının hoca olunca neler yapamadığını, buna karşın Mourinho ve Ersun hoca gibi neredeyse topa değmemiş adamların üstün teknik adam özelliklerini gördük çok şükür... İyi bir pilot, iyi bir uçak mühendisi olamayabiliyor... Hayat işte naaparsın...

sason
05.12.2014, 15:53

Bende göremedim.Yoksa bende mi sorun diyordum:)
Mesela yusuf adamın önüne atıp adamı arkada bırakabiliyor ama Waris önüne atıyor yine yan yana gidiyorlar:D

Hazar_
05.12.2014, 16:52
Waris Yusuf'tan da yavaş. Bırak Bruma'yı

DEEP BLUE
05.12.2014, 16:57
Açık söylüyorum, Waris 100 metre yarışında beni geçer... Ki Trabzonspor'da oynamak için yeterli bir kriter...

Antonio
05.12.2014, 16:59
ahmet musa daha iyi. neden onu almadık...

miynat
05.12.2014, 17:03
Sn. Deep Blue amacınız nedir?

Birilerini tahrik edip polemik oluşturmak mı yoksa sadece boş boş konuşuyor musunuz?

Ercan DEMİRCİ
05.12.2014, 17:03
Ahmet Musa Avrupanın baş takımlarından birine gider .

DEEP BLUE
05.12.2014, 17:18
Sn. Deep Blue amacınız nedir?

Birilerini tahrik edip polemik oluşturmak mı yoksa sadece boş boş konuşuyor musunuz?

Yok sadece sazan avına çıkmıştım. Şükür ki olta hareketlenmeye başladı. Üstelik kanca boş... Ülkemizin suları çok verimli gerçekten... Seviyorum yani...

Nihat Güneş
05.12.2014, 17:26
Waris uzun mesafede cok hizli degil... ozelligi zaten kisa mesafede patlayici ozelligi ha bunu topla yapmaz ama sizin istediginiz gibi ; topsuz sekilde yapar kim gibi mesela Kazma Burak :) Obafemi Martins de ornek verilebilir...

Zaten onceki sayfalarda da arkadaslar aciklamis durumu daha neyin tartismasini yapiyoruz :)

Bruma gibi alip topla 2 3 adam gecip sonunda sacma sapan hareketler yapamaz. Cardozo nun ara paslarina kacacak karambollerde seken toplara hamle yapip skor yapacak bu adamin esprisi bu ..Vahid amca adami kanat oynatinca sizde kanat zannettiniz tabi adami dogal, alanzinho denen sirk topcusu sanmis da olabilirisiniz :) Ha 6 milyon eder mi bence de etmez ama adama ptt ligi topcusu muamelesi de cekilmez ayip :)

Ben yine de kendini gosterecegine inaniyorum gosteremezse nolur , her turlu satariz Katar a ...Adamlarin Ganali topculara karsi bir zaaflari var Asamoahh Gyan saolsun , kaybimiz olmaz yani telasa mahal yok :)

KeLLoO
05.12.2014, 17:28
ingiliz basini her hafta üzerine haber yapiyor
inanmayanlar güvendigi feed sitesine aratsin
artik tüm adanin izledigi bir isim oldu

carsambanin mirror haberi
http://www.mirror.co.uk/sport/football/transfer-news/manchester-united-news-transfers-reds-4737483

sali fox sportsdaydi
http://www.foxsports.com/soccer/paper-chase/van-gaal-weighing-up-move-for-atletico-defender-godin-120214

pazartesi daily star
http://www.dailystar.co.uk/sport/football/413179/9-5m-offer-Manchester-United-Abdul-Majeed-Waris

bunlar secdigim büyük kuruluslarin haberleri
ufaklara hic bakmiyorum
3 haftadir waris üzerine cikan her haber adada bütün sitelerden yayinlaniyor

mirorda bugünün haberi
özel afrika kupasi icin
warisi özel tanitiyorlar
kupanin stari olabilir deniyor
http://www.mirror.co.uk/sport/football/news/african-cup-nations-you-need-4747673

dün alman basinin waris icin yaptigi haber
http://www.4-4-2.com/fussball/geruechte/ManUtd-blickt-auf-Waris.aspx

trabzonspor trabzonspor olali bukadar futbol dünyasinda haber edilmedi
warisin bizim icin yarattigi rating

haber sorumlusu böyle bisey demek ki.
fikirden önce bilgi sahibi olmak gerekiyormus hakkaten.

Erbay
05.12.2014, 17:46
Uzun mesafede sandığımız kadar hızlı olmadığı açık. Ama sorun çabukluk ya da hız değil bence. Sorun, topla olan koordinasyonu, top sürme becerisi. Topa sahipken olması gerekenden fazla yavaşlıyor, savruluyor. Hareketleri esnek değil. Tak tak gidemiyor, pasları yavaşlatıyor. Kendi doğru oyunu ne bilmiyoruz. Belki adam sadece araya atılan toplarla iş yapıyordu.

Yiğit SARI
06.12.2014, 00:22
Waris çok şaşırtacak hepinizi ekleyin. Şaşırtmazsa tanımıyosunuz beni :D

Ümitliyim

DEEP BLUE
06.12.2014, 00:23
Abi naptin :D :D

Meşhur olmak isteyen tazeleri, rahle-i tedrisattan geçiriyorum... Şu an kalıp çıkarıyoruz, dökme, soğutma, yararak açma ve raf ömrünü belirleyerek penetre etme safhalarına da geçeceğiz yavaş yavaş... Çabuk öğrenir bu, yetenekli çocuk...

DEEP BLUE
06.12.2014, 00:31
Waris çok şaşırtacak hepinizi ekleyin. Şaşırtmazsa tanımıyosunuz beni :D

Ümitliyim

Samimi olarak söylüyorum, inşallah haklı çıkarsın kardeşim. Ki, itirazım bu tarz sıradan birini istihdam ediyor olmamıza değil... Ne olacak, 25 kişilik kadroda bir kişiyi her halukarda taşır Trabzonspor... Ama bu adama 6 milyon avro verilerek bir Robben çıkmasını beklemek, ahmaklığın dik alası...Yazık yani...

must61
06.12.2014, 00:37
Şuana kadar olan performansı hayal kırıklığı olsa dahi bu kadar çabuk silinip atılmayı da hak etmiyor.

Bonservisi altında ezilecek mi zaman gösterecek.

6 milyona Robben de transfer etmedik lakin.Performansının üstüne koyup takıma katkı yaptıktan sonra avrupada kalbur üstü bir takıma alınan bonservisten fazlasına satılması kafii.

En kötü ihtimalle benzer bi fiyatla Uzak Doğu yada Katar'a pazarlanabilir zarar edilmeden.Biz ki Waris gibi pazarı olmayan Henrique'nin satışından kar ettik sezon başı.

KeLLoO
06.12.2014, 00:50
Ne espriler döndü bugün sayfada. Hep böyle neşeli insanlar yazsa da forum panayıra dönse.

DEEP BLUE
06.12.2014, 00:52
Avrupa'nın hiç bir kalburüstü kulübü, Waris'e 7,5 milyon avro vermez bence. (7,5 milyon diyorum, çünkü satıldığı taktirde bedelin % 20'si eski kulübüne verilecek diye biliyorum)

Katar, BAE gibi ülkelere pazarlanabilir belki. Ama ben 12 milyonluk bir teklif yapıldığı haberini gerçekçi bulmuyorum. Sıfır katkısına rağmen bu parayı veren bir enayi varsa, bu sezon 10 gol atsa Trabzonspor'un bütün borcunu kapatır herhalde... Yattara'nın Yattara olduğu dönemde bile 10 milyonu vermeyen Araplar, bu çocuğa o parayı zor verir. En azından bu performansla...

Soru şu:

Başkan olsanız, bu Waris'e 12 milyonluk teklif gelse, satar mısınız, turşusunu mu kurarsınız?

Yaşar
06.12.2014, 00:52
Samimi olarak söylüyorum, inşallah haklı çıkarsın kardeşim. Ki, itirazım bu tarz sıradan birini istihdam ediyor olmamıza değil... Ne olacak, 25 kişilik kadroda bir kişiyi her halukarda taşır Trabzonspor... Ama bu adama 6 milyon avro verilerek bir Robben çıkmasını beklemek, ahmaklığın dik alası...Yazık yani...
Umit Abi;
Genç ve gelişimini henüz tamamlanmamış futbolcular sürekli oynayarak maç temposunu ve devamlılığını kazanırsa ancak beklentilere cevap verebilir. fb maçındaki Waris ile dünkü Waris arasındaki farkı buna bagliyorum ben. Mevcut takımda lig maçlarında oynayamaz zaten, ancak 3. Tercih olur ama Avrupa da oynatıp güzel performans sergilerse alıcısı çıkar.

gökhants1966
06.12.2014, 00:54
12 milyon euroya bu adamı satmamak aptallıktır.Yapmamız gereken yerli kaliteli oyuncu transferleri için bütçe lazım.

Genel kadro kalitemizi arttırmak için alabileceğimiz kaliteli yerli oyuncuların hepsini hedef olarak belirlemeliyiz.Warisi satıp kaynak oluşturmalıyız.

Yiğit SARI
06.12.2014, 01:07

Tabiki bir Robben beklemiyorum ama yeteneklerine güveniyorum. Şu korkaklığından ve heyecanından arındıracak güven aşılanırsa bi şekilde çok faydasını görebileceğimizi düşünüyorum ama şu an ben de senin gördüğün manzaradan fazlasını göremiyorum. Ümidim de göreceğimize inanmamdandır

Az daha sabredelim

Bu arada 12 milyon muhabbetine kesinlikle inanmıyorum çok dillendirmemek lazım. Öyle bi şey olsa Aykut'u uçakla getirdikleri gibi bu elemanı da özel uçakla yollarlar

DEEP BLUE
06.12.2014, 01:25
Robben ismi temsili olarak verilmiştir. Malum, başkanımız "20 milyon avro veren olursa satmayı düşünürüz" dediği için... Yoksa, dünyada bir Robben var zaten ve belki 30 yılda bir gelir öylesi...

selcuk
06.12.2014, 02:07
Biraz sinirli ve atarlı gördüm seni Selçuk kardeşim.. Bence biraz sakin ol... Dünyayı kurtarmıyoruz, Waris isimli bir bücürün futbol yetenekleri üzerine fikir beyan ediyoruz...

Ha, belki biraz daha sinirleneceksin ama, Giggs'in de futboldan anlamama ihtimali vardır heralde... Biz Maradona, Georgy Hagi gibi top cambazlarının hoca olunca neler yapamadığını, buna karşın Mourinho ve Ersun hoca gibi neredeyse topa değmemiş adamların üstün teknik adam özelliklerini gördük çok şükür... İyi bir pilot, iyi bir uçak mühendisi olamayabiliyor... Hayat işte naaparsın...

yok abi yav
hayatimizda hic türkce ders almadigimizdan kendimizi almanca grammarina yönlendirdigimiz icin, almancada olan direkligi türkcede uyguladinmi atarli anlasiliyor.
bunun farkindayim
ara sira süslemeye calisiyorum yazilarimi, herzaman gerceklestiremiyorum
öyle atar, sert, tepkili bir insan genel olarak degilimdir
uzun yillar yöneticilik ve is yeri sahibide oldugum zamanlar oldugundan zaten bu tür komunikasyon unsurlarinda, vucut dilinde ve kriz yönetmeliginde egitimliyim ve tecrübeli, ama bunlari türkcede bi türlü (en azindan klavye basindan)yansitamiyorum
ayni derdi bugün transfer basligindada yasadim

DEEP BLUE
06.12.2014, 06:46
yok abi yav
hayatimizda hic türkce ders almadigimizdan kendimizi almanca grammarina yönlendirdigimiz icin, almancada olan direkligi türkcede uyguladinmi atarli anlasiliyor.
bunun farkindayim
ara sira süslemeye calisiyorum yazilarimi, herzaman gerceklestiremiyorum
öyle atar, sert, tepkili bir insan genel olarak degilimdir
uzun yillar yöneticilik ve is yeri sahibide oldugum zamanlar oldugundan zaten bu tür komunikasyon unsurlarinda, vucut dilinde ve kriz yönetmeliginde egitimliyim ve tecrübeli, ama bunlari türkcede bi türlü (en azindan klavye basindan)yansitamiyorum
ayni derdi bugün transfer basligindada yasadim

Senin güzel canın sağolsun kardeşim... Haddimi aşıp seni üzdüysem, özür dilerim... Bundan sonra bu bilgiler ışığında okurum yazılarını...

DEEP BLUE
06.12.2014, 06:52

Katılır ya da katılmazsınız... Ama, bir futbol ve futbolcu analizi ancak bu kadar güzel yapılabilir...

Onur Civelek61
06.12.2014, 10:00
Hızını kullanıp adam geçemiyor. Özelliklerini kullanamıyor. Tam bir hayal kırıklığı...
Alanzinho nun ilk zamanlarına benzer performansı var. Sonradan patlama yapma ihtimali olsa bile derhal satılmalı 12 m veren enayi varsa...

melih61
06.12.2014, 11:02
Katılır ya da katılmazsınız... Ama, bir futbol ve futbolcu analizi ancak bu kadar güzel yapılabilir...

Bunu ersun denedi aslında metalist maçında

Zeki Akyol
06.12.2014, 11:30
Bence beklediğimimiz tahmın ettiğimiz adam değil ben Emre Güral affedılıp bunun satılmasından yanayım

cyberentalpi
06.12.2014, 11:45
Henuz erken.
Bosingwa nın bu yaştan sonra boyle olmasını bekleyen var mıydı. sene basında satılsın diyenleri biliyorum

waris in bonservsinden dolayı herkesin beklentisi yıldız olması.
ha 12 milyon felan verildi ise bende gitmesinden yanayım

Bu arada Emre Gural ın bende tekrar cagırılmasını isterim. emreden bir cardozo fatih olmaz ama bir yatabare bir umut bulut olabilir.

outlaws61
06.12.2014, 11:52
https://www.youtube.com/watch?v=nuEk7og8204&channel=UCL1_3p_P3zJiE6kWdBCJR0w

selcuk
06.12.2014, 13:01
Avrupa'nın hiç bir kalburüstü kulübü, Waris'e 7,5 milyon avro vermez bence. (7,5 milyon diyorum, çünkü satıldığı taktirde bedelin % 20'si eski kulübüne verilecek diye biliyorum)

Katar, BAE gibi ülkelere pazarlanabilir belki. Ama ben 12 milyonluk bir teklif yapıldığı haberini gerçekçi bulmuyorum. Sıfır katkısına rağmen bu parayı veren bir enayi varsa, bu sezon 10 gol atsa Trabzonspor'un bütün borcunu kapatır herhalde... Yattara'nın Yattara olduğu dönemde bile 10 milyonu vermeyen Araplar, bu çocuğa o parayı zor verir. En azından bu performansla...

Soru şu:

Başkan olsanız, bu Waris'e 12 milyonluk teklif gelse, satar mısınız, turşusunu mu kurarsınız?

teklif 7 milyon avro + bu usak ingiliz medyasina göre
http://www.transfermarkt.de/vladimir-weiss/profil/spieler/92701

bu usakda son yillar bayaga transfer basliginda tartisilmis isim

Muhteva
06.12.2014, 13:47
Bruma 2 yıldan beri yedek kendini gösteremedi taki son kupa maçına kadar bizde burada 3-5 maçla Warisi harcama hevesindeyiz bu çocuk olacak.

Son 2 maçın da 2 gol atmış daha ne olsun oyun olarak geride olabilir biraz üstünde durmak lazım..

pReN@_61
06.12.2014, 15:35
Açık söylüyorum, Waris 100 metre yarışında beni geçer... Ki Trabzonspor'da oynamak için yeterli bir kriter...
İnce ince geliyorsunuz :)

Çağatay_
06.12.2014, 22:47
evet kaleden uzaklaştıkça etkisi azalıyor.ben seyir zevkini de düşünüyorum.savunma arasına yapılan sızma koşuları, orada yapılan verkaçlar, kısa paslar, ara pasları seyir zevkini arttırıyor.waris bu yönden önemli bir oyuncu. Hep ayağına bekleyen oyuncularla oynanmaz, boş koşu yapan savunma arkasına giden oyuncu da lazım.performans tartışılır ama oyuncu tipine bakınca oynaması gerekiyor.

Kesinlikle katılıyorum. Böyle oyunculardan rakip her zaman korkar. Ele avuca sığmaz çünkü, nereye gideceğini bilemezsin. Eski stoperlerin yorumlarına baktığımızda da hep böyle adamlardan çekindiklerini belirtirler. Gerek sistem gereği, gerek yabancı kontenjanı gereği Waris'in çok çalışıp daha verimli oynamaya çalışması gerekiyor. İşi kolay değil.

Teşekkür ederim abi :) Yabana atılacak bir oyuncu değil. Ama bu kadar tepki gelmesinin sebebi biraz da yüksek bonservisi. Bence de fazla ödedik ama hala daha fazlasını kazandıracak kapasitesi olduğuna inanıyorum.

Trabzonsporking
06.12.2014, 22:53
İnşallah yanılıyorumdur ama galiba tarihimizin en büyük kazıklarından birini yedik

Ceyhun Dündar
07.12.2014, 01:25
12 milyon muhabbeti piyasa olusturma cabası.
Kesin ersun hoca da solemistir bunu tez elden satın diye.
Zaten fazla luks tek forvet oynuoruz elde yatabare var deniz var daha kadro dısı emre gural var.
Warise cok da gerek yok anlayacagınız.

Sadettin_
07.12.2014, 01:59
Adrian icin surekli 5 milyonluk kazik diyenlere karsi durdum . Evet 5 milyonluk adam degil ama rahat birakin su adami derdim .

Malesef waris icin ayni seyleri soyleyemicem

calavera
07.12.2014, 02:59
Tam Samet Aybaba nın seveceği tarzda bi forvet... Hep hareketli bi kısa koyardı o adam ileriye

ysfemr
07.12.2014, 11:10
Adamin en önemli belki de tek özelliği gol noktasında top olduğunda topa doğru agresif şekilde gidiyor. Bu özellikteki bir oyuncuda iki forvetli oyunda 20 gol atar Türkiye de ama kanatta olmaz olmicagi da belli zaten

sametaydin
08.12.2014, 22:01
Geçen gün başkan açıklama yaptı. Waris için 12 m dolar transfer teklifi aldıklarını söyledi. Yanlış anlamadıysam satmayacağız gibi bir şey söyledi. Bu oyuncu bu halde bu takımda oynayamıyor. Ligin ilk yarısı bitmek üzere arkadaşlar ne zaman oynamaya başlayacak? Neyse... Demek istediğim takımda oynamıyor direk bir katkı sağlayamıyor. Yedekte bekliyor ve biz bu adamı satmayacağız diyoruz. Bence Trabzonsporun böyle bir lüksü yok. Ben oyuncuya kötü demiyorum. Kan uyuşmazlığı yaşanmış olabilir alışamamış olabilir. Ama bu teklif gelmişse bu oyuncu yollanmalıdır.

F. Yıldırım
08.12.2014, 22:29
Yusuf'u satarım Waris'i satmam.
Ikisi de kontra oyuncusu değil mi? İnanın gs maçında Waris oynasa o da etkili olurdu. Bu adamlar boş alanı seviyor ki Waris bire birde de Yusuf'tan iyi.

cem1990
10.12.2014, 09:35
Warise bu oynamasını baz alırsak 3 milyon € dan fazla edemez.Gerçi bu mebla bile çok fazla
Waris de hızı dışında birşey yok devre arasında fazla zarar etmeden satılmalı

Oğuz B.
10.12.2014, 09:54
Bazı futbolcuları sadece kulüp takımındaki performans ile değerlendirmek yanlış olur. Bence Waris de öyle bir isim. Gana milli takımının as oyuncusu. Ve goller de atıyor. Gana da diğer Afrika ülkelerine oranla futbolcu pazarında bir adım önde olan ülkelerden. Sonuç olarak bu alım/satım işlerine çok fazla takılmayalım.

Waris'ten nasıl "verim alabiliriz"i tartışalım.

Mert Oğuzlu61
10.12.2014, 13:23
legia maçında kevin den sonra dikkat edeceğim 2. futbolcu olacak.

BayzanTs61
10.12.2014, 13:38
bize gore futbolcu degil

Hazar_
10.12.2014, 14:04
Götürülmedi. Sakatmış.

Mesut
10.12.2014, 14:28
6.hissime güvenerek diyorum ki bu adam satıldı.
Sakatlık bahane.

Hatice Aslan
10.12.2014, 16:42
6.hissime güvenerek diyorum ki bu adam satıldı.
Sakatlık bahane.
Sanırım haklı çıkacaksınız :)

Mert Oğuzlu61
10.12.2014, 17:00
Götürülmedi. Sakatmış.

haydaaaaaaaaaaaaaa..... (rok misali)

3 ihtimal var ;

1) satıldı (düşük ihtimal, transfer dönemine epey var)

2) süper yıldız antrenmanda kendisini sakatladı (yüksek ihtimal)

3) hocaya 11 oynamak istiyorum dedi, hoca gana ya kadar yolun var dedi. (olabilitesi olan ihtimal ama ersun hoca kestirip atmaz öyle)

kaç haftalık sakatladı kendini acaba, 12 milyondan olduk durduk yere... yalnız eğer araplar çıkarıp 10 milyon ve üzeri bir rakam verirlerse waris için, iho ya helal olsun derim. direk devre arası bütçesi çıkar, tam ersun hocaya göre bir bütçe. üstelik bu transfer epey ses getirir, uzun zamandır bu rakamlara ülkeden dışarıya transfer gerçekleşmedi.

halil ibo
10.12.2014, 17:09
O kadar verimin üstüne bir de sakatlık.Yeme de yanın da yat.Eeeeeeeee eeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeee eeeeeeeeee...

F. Yıldırım
10.12.2014, 17:51
Önümüzdeki 2 maçta da oynamazsa satılmıştır büyük ihtimal. Şahsen üzülürüm klasını konuşturamadan gitmiş olur.

Ercan DEMİRCİ
10.12.2014, 18:01
Bence satılmamalı en azından sezon sonuna kadar , milli takımda başarılı her zaman piyasası olacak bir futbolcu .

Antonio
10.12.2014, 18:04
warsi büyk olasılıkla sattık. brnce devre arası gider. yerine babeli falsn alırız...

Şanlı SanMarino
10.12.2014, 19:01
Sadece Türkiye'de değil futbolun endüstriyel olduğu her yerde bir oyuncudan bahsederken maliyeti de gözönüne alınır.
Zaten mesele Waris'i 6 Mil €'ya almak değil 1-2'ye alabilmektir. Kaldı ki böyle büyük yatırımların disiplin problemi yaşayan Afrika'lılara yapılması da ayrı bir saçmalık.
Teklif varsa satılmalı.

Berat Akçay
10.12.2014, 20:00

Waris götürülmemiş. Fatih Atik'i dikkatli izle. Yazılı yapacağım :D

Mert Oğuzlu61
10.12.2014, 21:49
Waris götürülmemiş. Fatih Atik'i dikkatli izle. Yazılı yapacağım :D

maç öncesi ''kevin constand sakatlığı sebebiyle son anda ilk 11 den çıkarıldı'' haberi gelirse yandım, futbolcular üzerinde baskı oluşturma ve sakatlanmalarına sebebiyet verme suçundan rahat 1 ay yazarsın artık. :D:D

Emrah Akcagöz
10.12.2014, 21:55
Bence hoca Waris'i sildi sakatlık falan hikaye.

Sibel
10.12.2014, 22:07
Yaz kızım, 20 mg Zinco, 30 mg Calsimaks, Benoxol B12 50 kapsül, Devit3 15ml ampul, Supradyn 40ml.
Bunları iki ay kullan gel Waris oğlum.
Hadi geçmiş olsun.
(bu mesajda yer alan isimler reklam amacı gütmemektedir)

Nihat Güneş
10.12.2014, 22:27
Waris in sakat filan olduguna ben de inanmiyorum zaten Afrikali genc kendini gostermek isteyen futbolcular yedek kaldiklarinda genelde sorun cikarabiliyorlar...Waris in gs macindaki gol sevinclerindeki vucut dili hic hosuma gitmemisti...Yedekligi sorun etmis Ersun hocayla problem yasamis olabilir buyuk ihtimal...Umarim yaniliriz.

maxim
10.12.2014, 23:15
Satıldı söylentileri nereden çıkıyor, bunun gibi birçok oyuncumuz oldu forma giyemeyen, verim alamadığımız, niye sadece bu adam için böyle söylenti çıkıyor, herhalde taraftarımız bu kadar para verilen adamdan faydalanamamızı kabullenemiyor :D

ayrıca satılsa bunun gizlenmesinin ne gibi bir mantığı olabilir?

Emrah Akcagöz
10.12.2014, 23:15
Yaz kızım, 20 mg Zinco, 30 mg Calsimaks, Benoxol B12 50 kapsül, Devit3 15ml ampul, Supradyn 40ml.
Bunları iki ay kullan gel Waris oğlum.
Hadi geçmiş olsun.
(bu mesajda yer alan isimler reklam amacı gütmemektedir)

Evdeki vitaminleri mi yazdın Sibel ? :D

Devit3 ampul piyasada yok. :D

Steril61
11.12.2014, 21:11
Waris ilk on bir oyuncusudur arkadaş. Sefa yerine kesinlikle waris tercih edilmelidir. Yusuf ve waris kanatlarda zaman zaman yer değiştirerek beraber oynarlarsa hücum olarak çok daha etkili oluruz. Hem Yusuf hem de waris adam eksiltme özelliğine sahip hızlı oyuncular. Onlar varken maceraya gerek yok.

TSemih61
12.12.2014, 00:30
Şuan takımda kanatta oynayabilecek en iyi oyuncu. Yusuf ve Sefa'dan fizik olarak daha üstün, tekniği de daha iyi.
1 ay önce bunu yazmıştım hala da aynı düşünüyorum. Waris Yatabare ve Deniz(Yusuf) ileri uç oyuncularımız olmalı.

Mert Acar
12.12.2014, 10:30
Böyle bi adama ihtiyacimiz var form tutmasi,oynamasi lazim.6m euro verdik adama.

farozlufatih61
13.12.2014, 00:13
Komplo teorisininde bir sınırı olmalı....

seyyah61
13.12.2014, 00:56
Satilmis olsaydi bile oynamasina mani olmazdi bu durum. Satildigina inanmiyorum. Gercekten sakatlanmistir ya da Ersun Yanal istemiyordur kendini.

cakalkerem
13.12.2014, 01:01
vay be sattınız hemen adamı

Mehmet BAŞ
13.12.2014, 01:30
Waris ilk on bir oyuncusudur arkadaş. Sefa yerine kesinlikle waris tercih edilmelidir. Yusuf ve waris kanatlarda zaman zaman yer değiştirerek beraber oynarlarsa hücum olarak çok daha etkili oluruz. Hem Yusuf hem de waris adam eksiltme özelliğine sahip hızlı oyuncular. Onlar varken maceraya gerek yok.

Doğru yorum budur...

Eldeki oyuncu grubunda kanatlarda oynayabilecek en iyi iki oyuncu Waris ve Yusuf...

Fakat geldiği ilk gün fiziğinin yeterli olmayacağını söylemiştim. Yanılmadım.

Ayrıca diğer eleştirim, 6 Milyona Forvet alacağına ortasahaya oyuncu alınması gerekirdi. Bunu sezon başında söyledik... Maalesef ki haklıyız...

Umarım devre arasında şu takıma ortasaha oyuncusu kazandırırlar.

ophius
13.12.2014, 12:42
ne gördünüz bu adamda bu kadar anlamadım
6 milyon euro zaten uçuk bir rakamdı bonservisi için
aynı rakam civarı birşey veriliyorsa satılabilir bence bir sakıncası yok

Hazar_
13.12.2014, 13:32
Boş adam. Elden kesinlikle çıkarılmalı. Yabancı kontenjanında yer açmalıyız.

Tolga
13.12.2014, 16:30
Waris'in menajeri/avukatı Lekhwiya'nın kendisine 8 Milyon €'luk teklif yaptığını kulübe iletmiş ...

sessizkral_1
13.12.2014, 17:57
abi 1 saniye bile düşünmeden verilsin 8 milyon euro ya !

Sibel
13.12.2014, 17:59
Hemen satılsın o para verildiyse.

unique
13.12.2014, 18:42
Derhal satılsın o paraya, elimizde kalacak şu anki oyunuyla.

artvints
13.12.2014, 18:57
bu kadar para verip niye aldık, niye oynatmıyoruz, niye satıyoruz hiç anlamadım. bu tipte bir forvet alınsın yine eğer satılırsa.

Cengiz Çubukcu
13.12.2014, 20:56
8 milyon Euro çok iyi para , gerek yabancı sınırı gerekse yusuf'un arkasında kalacak oluşu yüzünden hiç duşunulmeden satılmalı...

E. Okan Bülbül
13.12.2014, 21:14
%40'ı Spartak Moskova'ya mı gidecek? Öyle söylentiler vardı aslı var mı yok mu açıklanmadı sanki.

Colakoglu
13.12.2014, 23:15
Satılması hata olur. Bunu yaşayıp göreceğiz.

Uğur Ö.
14.12.2014, 11:36
%40'ı Spartak Moskova'ya mı gidecek? Öyle söylentiler vardı aslı var mı yok mu açıklanmadı sanki.
Yüzde 10 denildi 20 oldu 25 oldu şimdide 40 mı oldu.Her gün artıyor galiba.

aaahmet61
14.12.2014, 14:19
nan oyuncu için bordo-mavililerin hocası, “Satalım” raporu verdi..

Bordo-mavililer sezona 22 yeni oyuncu ekleyerek başladı. Ancak Spartak Moskova’dan 6 milyon Euro’ya alınan waris Majeed, diğer transferler Cardozo, Medjani, Belkalem, Mehmet Ekici, Yatabare kadar verimli olamadı. Sadece Lokeren ve Keçiören maçlarında ağları havalandırdı.

Buna rağmen en çok transfer teklifi de Ganalı oyuncuya yapılıyor. Manchester United’ın da gündemindeki VVaris Majeed için son olarak Katar’dan 12 milyon euroyu asan teklifler geliyor…

Transfer döneminde 67 milyon euro para harcayan, kasaya ise 11.7 milyon euro koyan bordo-mavililer özellikle savunmaya oyuncu arıyor. Teknik direktör Ersun Yanal ise yönetime sunduğu raporda, ısrarla yeni transfer yapılması baskısında bulunuyor. Hatta Yanal, “Waris’ten vazgeçebiliriz. Gelecek paraya Ocak ayı için daha verimli transfer yapabiliriz” raporunu sundu.

Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ile yönetimin tekliflere ve Yanal’ın raporuna nasıl bir yanıt vereceği merak konusu.

UgurAk61
14.12.2014, 14:48
Erkan zengin alındı waris satıldı

Gesendet von iPad mit Tapatalk

yorumsuz6117
14.12.2014, 15:59
Satılması hata olur. Bunu yaşayıp göreceğiz.

Satılmaması asrın hatası olur..

Tolga
14.12.2014, 18:54

Detay ??

Hüseyin Başoğlu
14.12.2014, 18:56
Bence çok önceden satıldı.

MehmeTS_ADANA
14.12.2014, 19:55
gelişim gösteremeyeceğini ruslar anladı bize sattı. ruslar genç iyi futbolcuyu bize yedirmezler

Colakoglu
14.12.2014, 23:32
Detay ??

Detay yok atmasyon var.

Süleyman50
15.12.2014, 08:35
bence de eğer o parayı verdilerse satılıp, ihtiyacımız olan ortasahaya oyuncu almalıyız...

Sibel
15.12.2014, 15:46
Arkana bakmadan git.
Her son bir başlangıç.
Güle güle.

Yiğit Gayretli
15.12.2014, 15:53
Mecit, hadi oğlum... Yiyecekler seni!

bordoylamavi
18.12.2014, 15:02

iyiymiş. kaynak ?

Furkan Özdem
18.12.2014, 17:36
Waris adam gibi oyna da gitme lan :(

artvints
18.12.2014, 17:40
Waris adam gibi oyna da gitme lan :(

harbideen öyle.niyeyse gitmesin istiyorum.oynadı mı, candan oynuyor. son harektler de zamanla otururdu.ama 7 aylık olduğumuz için yine sabredemedik.

Emrah Akcagöz
18.12.2014, 17:41
Hadi koçum sana güveniyoruz yüzümüzü kara çıkarma.

Murat'
18.12.2014, 19:54
Aldığımız fiyata alıcısı varsa bir dakika bile beklemeden satsınlar, yoksa çok pişman oluruz.

TolgaTopçu61
18.12.2014, 19:59
500 bin € etmez

mkmoglu
18.12.2014, 20:03
bu ihö hepimizi kandirdi daha çok kandıracak...

Mert Oğuzlu61
18.12.2014, 20:33
yanan top ve ''Trabzonspor Ganalı yıldızını sattı!'' haberini görmek istiyorum. titreye titreye o linke tıkladığım anı şimdiden hayal edebiliyorum. gözlerimi kısıp kazandığımız bonservis bedeline bakacağım,

tek bir dileğim var, şu 6 milyon euro yu kurtaralım. valla başka bir isteğim yok, tamam bende istiyorum şöyle en azından 8 milyon euro felan gelsin ama arap bile olsa bir insan bu kadar bonkör zekalı olamaz diye düşünüyorum.

en kısa zamanda o yanan topu görmek ümidiyle !!!

Sefa Murat Dokuz
18.12.2014, 21:18
Ben en önemli özelliğinin hava hakimiyeti olduğunu düşünüyorum. Ciddiyim bu konuda.

Colakoglu
18.12.2014, 21:57
Eger satilmazda biraz daha sans ve zaman verilirse görücem hepinizi.

F. Yıldırım
18.12.2014, 22:13
Bu adamın geleceği var. Maalesef şans vermiyoruz kendisine.

Sibel
18.12.2014, 22:16
Serdar Ortaç seni çöpe atacağım poşete yazık şarkısını bunun için yazmış.

Bud Spencer
18.12.2014, 22:46
Ben en önemli özelliğinin hava hakimiyeti olduğunu düşünüyorum. Ciddiyim bu konuda.
Katiliyorum

TSemih61
18.12.2014, 22:50
Waris hakkında kesin bir şey varsa o da sadece forvette oynayabildiğidir. Bursa maçında Waris ile başlamalıyız.

farozlufatih61
18.12.2014, 22:51
Bu adamda iş var Teo içinde onca şey yazılıp çizilmişti o gitti neler geldi başımıza neler...

Uğur Ö.
18.12.2014, 23:34
Takım kötüyken top taşıyamıyorken Warise saydırmak olmuyor.Bu adam yetenekli.Bruma nasıl bir tipse buda öyle.Oynatacaksın sürekli alışacak

cakalkerem
19.12.2014, 00:00
Ne olacak simdi

Mert'
19.12.2014, 00:01
Eleştireceğim aslında ama takım çok kötü oynuyor haliyle Waris e gelene kadar çok şey var yazılacak

TUNCAY HİÇYILMAZ
19.12.2014, 00:41
Devre arası yolcu.

Colakoglu
19.12.2014, 10:17
Serdar Ortaç seni çöpe atacağım poşete yazık şarkısını bunun için yazmış.

Sana yakistiramadim bu yorumu.

Sezgin Öztürk
19.12.2014, 10:23
Bu adama yapılan eleştirileri anlamıyorum devre arasında gönderilmez ise ligin ikinci yarısında utandıracak burada kendisine sallayanları...

atomantcum
19.12.2014, 10:29
Waris iyi oyuncu kötü oyuncu orası çok büyük bi problem değil. Takımda zaten herkesin beğendiği 11 oyuncu yok. İyi performans gösteren 5-6 oyuncu var,bizim taraftara kalsa zaten kalan 20 oyuncuyu hemen satalım gitsin. Ama Waris diğerlerinden çok daha fazla tartışılıyor çünkü 6milyon euro verildi. Bence burada bizim yönetimin hatası, bu tip gelişime açık oyunculara yatırım yapma ve kazanç sağlama fikrine ihtimal vermek.

Yahu Türkiye liginde futbol mu oynanıyor da biz oyuncu yetiştireceğiz? Maç 90 dakikaysa 30 dakika ancak dönüyor top. Sürekli hakemle diyalog, sürekli yere yatma, bir duran topu on dakkada kullanma, zaman geçirme vs vs derken maç bitiyor zaten. Zeminler desen hayvan otlağı gibi. Kimse futbol oynama derdinde değil. Sert oynayalım rakibi yıldıralım bir tane de itelersek maçı kazanırız mantığında. Böyle bir ortamda oyuncu yetiştirmek mümkün mü? Hadi hasbelkader oyuncu kendini geliştirdi, inanılmaz bi grafik sergiledi diyelim. Ülke futbolu pisliğin içine batmış, kalite yerlerde, dünyada bizden başka izleyen yok, kim gelip de Türkiye'den oyuncu alacak? Alsa bile kaça alacak? Burak Yılmaz denen adam iki yıl üst üste kendi liginde gol kralı oldu, CL'de gitti 8 gol attı, Avrupa'dan bi allahın kulu da çıkıp transfer etmedi adamı.

Dip not: Waris bence kaliteli bir oyuncu ama bizim oyun sisteminde ilerde tek Cardozo varken iş yapmıyor, yapamıyor. Buna rağmen şu takıma bakınca, sol açıkta kimi oynatırsın desen Waris derim. (Yusufu sol bek düşünerek, çünkü orada daha faydalı)

Sibel
19.12.2014, 15:18
Sana yakistiramadim bu yorumu.

Adam geçemiyor. Top tutamıyor. Son vuruş sıfır.
Sürekli yerde.
İnsanın sinirleri dayanmıyor onu izlerken.

Colakoglu
19.12.2014, 15:42
Adam geçemiyor. Top tutamıyor. Son vuruş sıfır.
Sürekli yerde.
İnsanın sinirleri dayanmıyor onu izlerken.

Cok az süre aliyor, biraz sabir.

Hunk
19.12.2014, 15:49
Allah Trabzonspor'u taraftarindan korusun.

Adem Erdoğan
19.12.2014, 16:17
Hem kötü futbolcu diyoruz hatta futbolcu mu değil mi onu tartışıyoruz hemde 8-10 milyon euro'ya satmaya çalışıyoruz.
Çelişki yok mu burada ?

Terzioğlu
19.12.2014, 17:34
Örnek verecek olursak Tonia Tisdell'den kötü bir oyuncu. Biri 6 Milyon €, digeri tas catlasa 1 Milyon €. Yarim sezon sonra oyuncu silmek pek huyum degildir ama sanirim fena bir kazik yedik. Zararindan neresinden dönersek kardir, bu is olmayacak gibi.

ziyaretci
19.12.2014, 18:44
Sanki 2 milyon a adam aldik. Sabir deniliyor. 4ve ustu hic bir oyuncu icin sabir olmaz. 6 m euro bi oyuncu icin hazir ve o takimda tahtaya 11 icin ilk yazilmasi gereken adam izlenimi vermeli. Kime verdi bu izlenimi? Hangi huneri bizi mest etti?

Ama caliskan ve efendi oyuncu o baska

Sent from my iPhone using Tapatalk

ozzy!
19.12.2014, 20:13
Bursa Maçında 11'de başlasın bence de. Cardozo yedek başlayabilir deplasmanlarda etkisiz. Kontra futbolu oynamalıyız deplasmanlarda zorlu rakiplere karşı. Waris gerçekten inanılmaz hızlı mutlaka yararlı olur.

Hakan
19.12.2014, 20:17
Bursa Maçında 11'de başlasın bence de. Cardozo yedek başlayabilir deplasmanlarda etkisiz. Kontra futbolu oynamalıyız deplasmanlarda zorlu rakiplere karşı. Waris gerçekten inanılmaz hızlı mutlaka yararlı olur.

İroni mi?

ozzy!
19.12.2014, 20:23
İroni mi?

Haha. İroni gibi dursa da ciddi yazdım. Bu adama güvenmek istiyorum sadece, Cardozo'nun varlığı bile yetiyor aslında ama ben Ersun hocanın kontra futbolunu denemesi gerektiğini düşünüyorum elimizde çok hızlı oyuncularımız var. Waris'de ancak bu şekilde iyi oynayabilir gibi geliyor, ne kanatta ne de ikinci forvet pozisyonunda etkili olamadı şimdiye kadar.

artvints
19.12.2014, 20:24
hızlı değil de çabuk.dar alanda çabuk o da.öyle topu alır giderim tavrı yok.fiziksel olarak sorunları var gibi.pozisyonları zorlayamıyor sanki.artık niyetle mi alakalı yoksa fizik durumu mu el vermiyor bilemedim.

Sibel
19.12.2014, 20:26
Hızlı diyorsunuz da bu bildiğin düşen roket.

Hakan
19.12.2014, 20:30
Ne hızlı ne güçlü, yeteneksizin teki.Bu adam koca bir sıfır

yorumsuz6117
19.12.2014, 20:45
Neresi hızlı ya kısa boylu diye hızlı mı geliyor size anlamıyorum Hüseyin Çimşir daha hızlı.. Bu futbol yoksununa o paraları verecek keriz varsa çok iyi valla..

memozcan
19.12.2014, 23:27
kesinlikle cordozo ile partner olarak çift forvet oynaması gerektiği kanısındayım..

Berkedogan
20.12.2014, 01:37
arasıra top kapıyor başka becerisi yok boşa harcanmış yabancı hakkı.

jojuk
20.12.2014, 05:27
satılsın

Yavuz Bektaş
21.12.2014, 11:06
Vitaminsiz

atomantcum
21.12.2014, 11:35
Vitaminsiz

Bu adama bu yorum da yapıldı ya pes! Geçenlerde bi de fitness yaptığı bi video vardı ama bulamadım

http://www.youtube.com/watch?v=rWNcyIM8rAg

Colakoglu
21.12.2014, 12:19
Bugün oynaman dilegiyle

Mesut
21.12.2014, 18:03
Go home Waris.

TSemih61
21.12.2014, 18:08
Hoca Waris'i forvet oynatsın diyoruz ama bizi yanılttığın için teşekkürler. Görünmezlik iksiri içip çıkmış sahaya. Ayrıca o kadar kas yapmış ki koşmaktan aciz. Anca rakibi arkasına alıp bekler öyle saniyelerce.

DeAgLeMaNyAq
21.12.2014, 18:08
Dar alanda bir şey yapamadığı iyice ortaya çıktı. Ancak yüklenen rakip karşısında kontralarda işe yarayabilir ya da kendini geliştirecek...

TUNCAY HİÇYILMAZ
21.12.2014, 18:16
Son maçları.

mkmoglu
21.12.2014, 18:25
yönetim her zamanki gibi 12 m Euro satacağını söyleyerek bizi kandıracağını zannediyor..3 e versın helal olsun derim..

oğ 61 efsanesi
21.12.2014, 18:35
etkileyici bir performanstı bu akşamki. kısa sürede görüldü bu

serdaracıl
21.12.2014, 18:47
Kendisi degil de kullandığı görünmezlik iksiri 12 milyon avro eder

Antonio
21.12.2014, 19:20
sıfır...

Antonio
21.12.2014, 19:21
ruslar bizi resmen kazıklamış ...

doktor
21.12.2014, 21:32
Aldigimiz parayi veren varsa bence gonderelim ve yerine on libero alalim belki kostanti daha onde oynatabiliriz boylece

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

ophius
21.12.2014, 21:47
6 milyon Euro ? :)

Hazar_
21.12.2014, 22:07
Obafemi Martins hahahaha

Fatih Özkan
21.12.2014, 22:13
Var mıydı yok muydu ?

Enes Ünal Kaya
21.12.2014, 22:26
Waris a very good player , fast and talented :)

piyasa up