PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Abdul Majeed Waris

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8

seyduna_efil
25.10.2014, 15:39
M.united takibe almış diyorlar.

Nihat Güneş
25.10.2014, 16:02
Waris in cezahasi disindaki top kontrolleriyle cezasahasi icindeki kontrolleri arasinda siyahla beyaz kadar fark var...Bunun tek sebebi olabilir, gol atamama stresi ve heyecani :) Bir gol atsa o zaman gercek Waris i izleriz gibime geliyor :)

gökhants1966
25.10.2014, 16:24
Waris in cezahasi disindaki top kontrolleriyle cezasahasi icindeki kontrolleri arasinda siyahla beyaz kadar fark var...Bunun tek sebebi olabilir, gol atamama stresi ve heyecani :) Bir gol atsa o zaman gercek Waris i izleriz gibime geliyor :)

Fıfada top kontrolü ve dribbling özelliği çok düşük yapılmış.Football Managerde yine top kontrolü özelliği düşük.

Bu oyuncunun temel sorunu bu zaten.Ceza sahası içinde heyecandan ziyade oyun görüşünün zayıf olması ve bitirici bir oyuncu olmamasından dolayı sorun yaşanıyor.

Olumsuz özelliklerini söyledikten sonra olumlu olarak söyleyebileceğim sadece üstün atletik özellikleridir.

Fiziksel olarak üstün özelliklere sahip olsada teknik ve zihinsel olarak yetersiz bir oyuncu olduğunu düşünüyorum.

Teknik ve zihinsel özellikler özelliklede zihinsel oyuncu gelişimi zor olduğundan dolayı gerçekten önemli bir problem olduğunu söyleyebiliriz.

Genel değerlendirmemden yola çıkacak olursak waris asla büyük bir yıldız olabilecek bir oyuncu değil.Verilen 6 milyon euroluk bonservis abartılı ve aynı tip oyuncuların bir çok ligde çok daha ucuza alınabileceğini söylemekte heralde yanlış olmaz.

Ayrıca waris majeed fiziksel olarak iyi bir oyuncu olduğu için ilk 11 de değilde ikinci yarı rakibin yorgun olduğu bölümlerde oyuna sokulmalı.Rakip yorgunken fiziksel özellikleri daha fazla öne çıkacaktır.

Warisle ilgili görüşlerim bunlardır :)

Mert'
25.10.2014, 16:32
United ne yapacak yahu yalanında bu kadarı :)

artvints
25.10.2014, 18:05
United ne yapacak yahu yalanında bu kadarı :)

vanakeni izlemeye gelmiştir onlar.

Antonio
25.10.2014, 21:14
kesinlikle iyi olacaktır. balotelliye baktım bugün waris balotelliden iyi. Wariste liverpoollu sterlinge benzer yapıda onun kadar topla ilerleyebilirse çalım atabilirse daha iyi olacaktır...

Sefa
25.10.2014, 22:14
Kasımpaşa, Konyaspor'un sağ tarafında gömü buldu bu hafta.. 2 hafta sonra biz oynayacağız.. O maçta şov bekliyorum açıkçası..

Royal Heart
26.10.2014, 18:13
Zor ve güzel bir asistle skora katkı yapmaya başlamış, devam edecektir.

Bud Spencer
26.10.2014, 18:33
cardozoya topu cok iyi indirdi

Yasin Altuntas
26.10.2014, 18:57
Assistde baya baya uctu

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

atomantcum
26.10.2014, 20:14
Oynadığı zaman çok eleştiriliyor ama bence iyi futbolcu. Hele bizim takım için çok iyi futbolcu çünkü takımdaki tek kanat forvet kendisi. Ne Yusuf ne de Sefa ceza sahasına girme özelliği olmayan oyuncular. Üst sıraları hedefliyorsak hücum çeşitliliği adına Waris her zaman sahada olmalı. Oyuna dinamizm getirdiği, rakip defansın çıkmasına engel olduğu kesin.

Sefa Murat Dokuz
26.10.2014, 20:22
Üstüne koyuyor, 6m€ konusu her zaman tartışılır. Birde topu iyi dürtüyor ama sürüşü sağlıklı değil bu yüzden de hiç şut açısı bulabilecek şekilde topla devam edemiyor. (Dürterken penaltı almayı öğrenmesi lazım.)

bangkook_61
27.10.2014, 00:08
Driblingi zayıf, topsuz oyunu ve güçlü sprintleri çok iyi. Topu ayağında verirsek Alanzinho'dan faydasız, topu önüne atarsak Burak Yılmaz'ın kral olduğu seneki kadar faydalı bir adam olur. Burak Yılmaz'ı kral yapan bir hocamız ve sistemimiz vardı. Hoca becerikliyse buradan da bir kral çıkarabilir.

Burak
27.10.2014, 06:48
Yaptığı asist boyundan çok çok büyüktü. Inşallah devamı gelir. O anın fotoğrafı var mı bu arada ?

worldmaster
28.10.2014, 00:04
Bana Cardozo'nun golunde asist degil de kaleye vurdu gibi geliyor. Kotu vurunca asist oldu. Tabii ki.kafasindan geceni okuyamayiz ama umarim bilincli bir sekilde Cardozo'yu dusunmustur. Her meslek sahibi gibi iyi olmak istiyorsa cok calismali. Atletik ama oyin gorusu hakikaten zayif. Simdilik Alanzinho etkisinden oteye gecemedi.

Yasin Altuntas
28.10.2014, 00:27
Bana Cardozo'nun golunde asist degil de kaleye vurdu gibi geliyor. Kotu vurunca asist oldu. Tabii ki.kafasindan geceni okuyamayiz ama umarim bilincli bir sekilde Cardozo'yu dusunmustur. Her meslek sahibi gibi iyi olmak istiyorsa cok calismali. Atletik ama oyin gorusu hakikaten zayif. Simdilik Alanzinho etkisinden oteye gecemedi.

Bence acikcasi boyu haric Alanzinho ile uzaktan yakindan alakasi yok, herkesin onunla karsilastirmasini da anlamaiyorum.

Berat Akçay
28.10.2014, 00:57
Yaptığı asist boyundan çok çok büyüktü. Inşallah devamı gelir. O anın fotoğrafı var mı bu arada ?

Dikkatlerden kaçtı ama hala şaşkınım nasıl o kalabalıkta o boyla asist yaptı arkadaş :)

Gökhan Uzun
28.10.2014, 01:25
Gayet istekli ve verimli oynuyor bence. Birazcık daha lige, şehre ve takıma alıştıkça istenileni vereceğini düşünüyorum

Nazim Can
28.10.2014, 02:22
Driblingi zayıf, topsuz oyunu ve güçlü sprintleri çok iyi. Topu ayağında verirsek Alanzinho'dan faydasız, topu önüne atarsak Burak Yılmaz'ın kral olduğu seneki kadar faydalı bir adam olur. Burak Yılmaz'ı kral yapan bir hocamız ve sistemimiz vardı. Hoca becerikliyse buradan da bir kral çıkarabilir.

Aynen topu ayagina degil, önüne atmaliyiz, oynadigi yer sol forvet olarak cok elestiriliyor ama esas sorun oynadigi yer degil, yüklenilen misyon, keske Brahimi gibi tok teknigi olsaydi, o zaman cok daha fazlasini verebilirdi ama ben cok memnunum cünkü bu adam form tuttugunda gercekten hücum anlaminda cok zengin bir takim olacagiz.

özçelik61
28.10.2014, 09:44
http://www.mirror.co.uk/sport/football/transfer-news/manchester-united-transfer-target-abdul-4519630

Fatih Öztürk
28.10.2014, 09:49

İlk uçan insan gibiydi dimi :)

Hakan
28.10.2014, 10:14
Dikkatlerden kaçtı ama hala şaşkınım nasıl o kalabalıkta o boyla asist yaptı arkadaş :)
Asist yapmak istemedi zaten kaleye vurmuştu :)

atomantcum
28.10.2014, 11:52
Bence acikcasi boyu haric Alanzinho ile uzaktan yakindan alakasi yok, herkesin onunla karsilastirmasini da anlamaiyorum.

+1

truva28
28.10.2014, 12:35
Mustafa'nın kadro dışı kalması en çok Waris'i etkileyecek.Bu saatten sonra yabancı kontenjanı nedeniyle ilk 11'de zor oynar bu adam

Mert'
28.10.2014, 12:47
Cidden izleniyor United tarafından Mirror'a haber oldu.
Gollere başlasa iyi olur.

Şahinoğlu
28.10.2014, 14:53
Waris kaliteli bir oyuncu yavaş yavaş kendini bulacaktır takım oturduğunda kendisinden daha çok yararlanacağız biraz zaman, Mehmet Ekici'yide eleştiriyorduk oynadıkça daha iyi oluyor oyuncular zira zaten hepsinin belli bir kalitesi var , ilk 11 'imiz oturduğunda bu takımın en önemli silahlarından olacaktır.

Kazım Bostan
28.10.2014, 17:41
http://www.mirror.co.uk/sport/football/transfer-news/majeed-waris-manchester-united-looking-4523060

man u izliyormuş bu adamı. giggs görevlendirilmiş.

menajeri de doğrulamış goal'e göre...

bence bu adamın acilen 1-2 gol atması gerekiyor. o zaman gerçek performansı ortaya çıkacak. hem istediğimiz fiyata satarız sonra.

Antonio
28.10.2014, 18:55
manu devre arası warise 10 milyon euro önerebilir bence kafayı taktılarsa alırlar...

Burak
28.10.2014, 19:22
http://www.bordomavi.net/images/haber/28-10-2014/1414512278_b.jpg

Trabzonspor'umuzun sezon başında 6 milyon euro ödeyerek kadrosuna kattığı Abdul Majeed Waris, İngiliz medyasının gündemine damgasını vurdu.Daily Mirror'un haberine göre Louis Van Gaal, Ganalı oyuncumuzu izlettirmek için yardımcısı Ryan Giggs'i görevlendirirken, Waris'in menejeri bu olayı doğruladı ve ekledi: Transferin tamamlanmasının ardından Birleşik Arap Emirlikleri'nden 11 milyon euroluk bir teklif geldi.

Gaziantepspor maçını kazanmalarını gerektiğini söyleyen Waris, gol atamadığı için performansını beğenmediğini dile getirdi.Genç oyuncumuz Manchester United'ın kendisini izlemesiyle olarak da "Trabzon'u seviyorum ve burada uzun süre kalmak istiyorum.Müslüman bir toplumda yaşamak çok güzel" dedi.

BMN ÖZEL - http://www.bordomavi.net/index.php?page=ayrinti&hid=3686

Ömer SEVİNÇ
28.10.2014, 20:52
Eğer öyle bir teklif gelirse anında satılmalı. Hiç düşünmeden. Üstteki arkadaşa çok feci katılıyorum.

Mert'
28.10.2014, 22:21
United ne yapacak Waris'i yanlız :)

Hakan
28.10.2014, 22:26
Bebe'yi alan takım Waris'i de alabilir.Çok garip değil
5 milyon üstü geldiği an satalım

irfan61
28.10.2014, 22:26
United ne yapacak Waris'i yanlız :)Bizim yapamadığımızı yapacak işleyip dokuyup hayrını görecekler. :)

Sefa
28.10.2014, 23:45
O boya rağmen nasıl zıplıyor öyle yahu.. :)

Mert'
29.10.2014, 01:12
Bizim yapamadığımızı yapacak işleyip dokuyup hayrını görecekler. :)

Hiç sanmıyorum Süper Lig'den adam alıp 11 de şans vereceklerini ve o adamın başarılı olacağını. İnşallah doğrudur 2-3 'e bile böyle kulübe gitse gurur duyarım.

yattarinho61
29.10.2014, 02:16
10 mio asagiya satmak aptallik olur

İ. SARAL
29.10.2014, 11:42
1-2 gol özgüven yaptırır ve daha iyi oynamaya başlar.

bordomavi1
29.10.2014, 12:13
Gol atsın, özgüveni yerine gelsin, çok daha iyi olacaktır. Ayrıca her maç sahada olmalı. Hem piyasa yapar hem de bizim ihtiyacımız var. Lokeren maçında 1-2 tane penaltısı verilmedi, Mersin maçında kendisine faul yaptırdığı oyuncunun oyundan atılması gerekiyordu atılmadı. Bize çok penaltı kazandırır, çok fazla maç da rakibi eksik bırakır.

11 milyon teklif zaten alır-almaz gelmiş. Bu sezon elindeki şansı iyi kullanırsa hem kendi kazanır hem biz kazanırız. Bir bakmışız sezon sonu 20-25 milyon euro.

cakalkerem
29.10.2014, 12:34
BİR GOL ATABİLSE ÇOK İŞ YAPACAKTIR NE ÇABUK HARCADINIZ ADAMAI

Bizim taraftarda maşallah her topçuyu harcama egosu var...

Yahu adama biraz süre verin..

yetenekli..

ama takım daha oturmamış ki..

kimin ne yaptığı ne oynadığı belli değil...

biraz zaman..

yapıcı olun kıyıcı değil

TSercaN
29.10.2014, 12:38
BİR GOL ATABİLSE ÇOK İŞ YAPACAKTIR NE ÇABUK HARCADINIZ ADAMAI

Bizim taraftarda maşallah her topçuyu harcama egosu var...

Yahu adama biraz süre verin..

yetenekli..

ama takım daha oturmamış ki..

kimin ne yaptığı ne oynadığı belli değil...

biraz zaman..

yapıcı olun kıyıcı değil

Herkesin lisansli teknik direktor / scout / futbolcu yetistirme yetenegi olunca bunlar cok normal.

cem1990
29.10.2014, 13:07
Adama devre arasına kadar 6-7 gol attıralım
Biraz fazla topla buluşturalım
Sonra verelim gitsin
6 milyona aldık bu adamı az buz para değil

volkan_627
29.10.2014, 13:10
hey yawrum taraftara bak... sorsan büyük takım taraftarı... adamı 10 milyona satıp sonra gs lierin ribery i izlediği gibi uzaktan izleriz...

2 hafta sonra da yusuf koşmadı, adam geçemiyor, son vuruşları eksik diye dövünürüz... bırakın adamı bir kendini bulun.. eğer haber doğruysa manu boş adam izlemez...

ozzy!
29.10.2014, 13:53
Yüzyılın yalanı Trabzonspor taraftarı fotboldan anlıyor yalanı. Kimse kusura bakmasın.

ahmet aydın
29.10.2014, 14:16
Yetenekli oyuncu ancak daha kendini gösteremedi

Timur Mikhail
29.10.2014, 14:59
hey yawrum taraftara bak... sorsan büyük takım taraftarı... adamı 10 milyona satıp sonra gs lierin ribery i izlediği gibi uzaktan izleriz...

2 hafta sonra da yusuf koşmadı, adam geçemiyor, son vuruşları eksik diye dövünürüz... bırakın adamı bir kendini bulun.. eğer haber doğruysa manu boş adam izlemez...

%100 katılıyorum hayret ediyorum böyle şeyler görünce adam bir iki sezon oynasın bu ne acele, belli yetenekli, çalışkan vızır vızır işliyor herif kendini bulduğu an sınıf atlatacak adamlardan, sonra gel de yusuf'un başı öne eğik aut çizgisne doğru koşmasını izle...

ibrahim_yattara
29.10.2014, 15:01
Manchester united scoutlarından daha iyi futbol alimlerimiz varmış bunuda gördük..

Bence takımın en iyi 3-4 oyuncusundan biridir waris ve bu gol atamamış haldeki durumu..

Warise gelene kadar ugrasacak elestirecek adammi bulamadiniz :)

Ömer SEVİNÇ
29.10.2014, 18:40
Manchester United Sercan'ı da izliyordu. Şimdi Balıkesirspor'da oynuyor. İzlemesi değil istemesi önemli. Değerini bulan adamı satacaksın. 10 milyon euro hele de bir yabancı oyuncu için çok önemli bir para. Şurda ilk 11 yazsak yarımızın ilk 11'ine giremez hem de. Öyle bir teklif olursa hemen satılmalı.

ibrahim_yattara
29.10.2014, 19:20
Adamin ozelliklerinden ust seviyede faydalanmak diye bir konu varki bu hocayla herkesin degeri duser wariside aldigimiz fiyata satamayiz.

Ama su takimin basinda gerets gibi hucum varyasyonlarini cok iyi yaptiran ve oyuncuyu ozelligine gore kullanip performansini patlatan biri olsa 3 ay sonra bu adam 10 milyon euroya satilirmi diye isyan edersiniz..

Warisi cok yanlis kullandigi halde bile su an takimin en iyi isimlerinden bence..

Ugrasilacak adamlar belkalem medjani zeki mustafa akbas soner fatih atik gibi adamlardir waris degil..

Salih Edip
30.10.2014, 00:20
Ne manusu kardesim adam bir oynasin bize daha katki sağlamadi nereye gidiyor. Tabi manuya gitmesi kulup icin cok iyi olur orasi ayri.

Adem Akyüz'
30.10.2014, 00:27
Yüzyılın yalanı Trabzonspor taraftarı fotboldan anlıyor yalanı. Kimse kusura bakmasın.

:alkış::alkış:

Furkan Özdem
30.10.2014, 17:36
Waris şimdi tartışılıyor ancak (Allah göstermesin) sakatlık felan yaşamadıkça taraftarın en çok sevdiği oyuncular arasına gireceğine inancım tam...

http://imgim.com/2496incip6807468.png

Alika87
30.10.2014, 17:52
50% ile oynayan Warise 10milyon veriyorsa ManU, 100% ile oynayan Waris icin acaba ne kadar verir? Matematigi güclü olan arkadaslar yardim etsin bir zahmet :D

Tayfun
30.10.2014, 18:31
Büyük bir potansiyel bana göre, gelişimini tam anlamıyla tamamlaması için biz doğru adres miyiz bilemiyorum .

ibrahim_yattara
30.10.2014, 21:59
Büyük bir potansiyel bana göre, gelişimini tam anlamıyla tamamlaması için biz doğru adres miyiz bilemiyorum .

Kesinlikle değiliz.

Ben bu halindende memnunum ama bu vahid hoca ve saçma oyun anlayisiyla vizyonunu genisleteyecek deger kaybedecektir..

Keske hamiyle calissaydi su kadro
.

Hakan
30.10.2014, 22:10
Kesinlikle değiliz.

Ben bu halindende memnunum ama bu vahid hoca ve saçma oyun anlayisiyla vizyonunu genisleteyecek deger kaybedecektir..

Keske hamiyle calissaydi su kadro
.
Öyle olmuyor işte.
Hami kalsaydı şu an Constant yerine Adrian, Cardozo yerine Henrique oynuyor olacaktı
Hami Hoca kendisi söyledi bunu

Cafer Bulur
30.10.2014, 22:14
Öyle olmuyor işte.
Hami kalsaydı şu an Constant yerine Adrian, Cardozo yerine Henrique oynuyor olacaktı
Hami Hoca kendisi söyledi bunu

Gecen sezonki kadro olsaydi bile hami o kadroyla en az 12 puan toplamisti.

Gecen sezonki kadroyu istiyor degilim ama vahid hocanin bu kadroyla verdikleri yeterli degil.

artvints
30.10.2014, 22:38
geçen seneki kadronun 7. haftada 13 puanı vardı.liderden 3 puan gerideydi.sonra bişey çıkmadı.

gelelim warise.iyi transfer.böyle bir oyuncuya ihtiyaç vardı.çatır çutur da oynuyor maşlallah.boyuna bakmadan kafa topu falan alıyor. artık belli bir düzende istikrarlı bir şekilde izlesek iyi olacak.

sezon başında yusuf un oynamsı gerektiğini düşünüyordum.ama waris alınınca bunu söylemeyi bıraktım.çünkü daha yetenklisi sahada. yumlu için de aynısını düşünüyorum.tartışmaya mahal vermeyecek şekilde iyi bir oyuncu sahada olur.biz de niye yumlu yok demeyiz.

must61
01.11.2014, 21:02
Çocuk maç sonu açıklamasında yeni mevkiime alışmaya çalışıyorum diyor.

İlk defa oynuyorum diyor kanatta.

Bu adamı da bitirecek hoca

Hami_41
01.11.2014, 21:06
Aynen bende dinledim şimdi ilk kez oynuyorum bu mevkide yapmam gerekenleri ogrenmeye çalışıyorum dedi. . Valla bu takım tam ersunluk fenerde cok antipatik geliyordu bana ama çare ersun

ibrahim
01.11.2014, 21:14
Aynen bende dinledim şimdi ilk kez oynuyorum bu mevkide yapmam gerekenleri ogrenmeye çalışıyorum dedi. . Valla bu takım tam ersunluk fenerde cok antipatik geliyordu bana ama çare ersun

Allah Trabzon hava sahasına girmeyi nasip etmesin bu yvşağa.

Gesendet.

tsukru61
01.11.2014, 21:17
Bunca maçtır anlamamıştınız yani :)

Faruk BERBER
01.11.2014, 21:19
Waris'ten yana herhangi bir şikayetim yok.

bordomavi1
01.11.2014, 21:23
Bu adamdan sağ kanat olmaz hocam.

Hoca yüzünden 50-60 dakikayı boş geçirdi.

ibrahim_yattara
01.11.2014, 21:25
Sorun wariste degil

Vahidde sisteminde ve cezayirlilerinde..

Manu61
02.11.2014, 02:34
Bence asla hatalı bir transfer olarak anılmayacak. Yetenekli olduğu kesin ancak karar verme noktasında biraz eksikliği var. Bunları aşacaktır ben güveniyorum kendisine. Ancak bazı pozisyonlarda hiç mi ekmek yemedi bu adam diye düşünüyorum.

gokhan_61_
02.11.2014, 03:24
Sol acik degel de forvet oynatsak yatabare veya cardozoyla cok can yakacak ama nerdeee bizim t.direktorde is yok

SALDIRAY
02.11.2014, 05:54
Bu adam sistem kurbanı olacak.

Birde şu var; Bursa'nın forveti 23 yaşında Cedric Bakambu

6 maçta 5 golü var. 1.8 milyona mı ne aldılar. :)

Hakan
02.11.2014, 11:01
Bir futbolcu kanatta oynatılıyor diye adam geçemez mi? Çok yetenekli olduğunu düşünmüyorum
Giovanni'yi alsaydık çok fark yaratırdı

Onur Civelek61
02.11.2014, 11:37
Hizinla adam gec arkadas oynadigin bolge buna musait birde sut cek korkma. 6 milyon ver sonra bedava gonder olmaz olmamali

Ömer SEVİNÇ
02.11.2014, 15:52
Dar alanda etkili olabilen bir futbolcu, biz onu kanat gibi geniş alanda oynatıyoruz. Doğal olarak tehlikeli olabileceği yerlerde topla buluşamıyor. Çok üst düzey birfutbolcu değil ama bu kadar da leş değil aslında. Bu takımın çift forvet oynaması lazım. Başka şansı yok.

TSemih61
02.11.2014, 18:01
Gücünü çok gereksiz harcıyor. İki üç kişinin arasına dalıyor pozisyonları zorluyor hiç gerek yok bunlara. Ayrıca neredeyse bekler kadar geriye geliyor maçlarda. Asıl bekler de hücuma çıkmayınca resmen organize atağımız olmadan maç bitiyor. Aynı şey Yusuf için de geçerli. Bu sorunu çözecek olan da hocadır ama hocadan hiçbir hamle gelmiyor takımının hücum organizasyonunu düzeltmeye yönelik.

Steril61
02.11.2014, 18:04
Gereği gibi değerlendirilemediği açık ve net. Hlodzic elindeki kadroyla ne yapacağını bilemez halde bir oyana bir bu yana savruluyor. Bu savrulmadan oyuncular haliyle etkilenecek.

Tevez Apo
02.11.2014, 19:19
Kendini gösterme Çabası onu kötüye götürüyor Potansiyeli Olan iyi bir oyuncu umarım kendini geliştirebilir.

İ. SARAL
02.11.2014, 19:57
Cardozo'nun arkasında oynamalı. Onun yarattığı boşluklara iyi sızar.

irfan61
02.11.2014, 21:12
Bu adam sistem kurbanı olacak.

Birde şu var; Bursa'nın forveti 23 yaşında Cedric Bakambu

6 maçta 5 golü var. 1.8 milyona mı ne aldılar. :)İyi de Bakambu kanat forvet de oynamıyorki direk forvet de oynuyor.Waris geldiğin den beri hep ya sol yada sağ kanatta oynadı.Çalım yeteneği zaten kısıtlı o yüzden etkisiz kalıyor.Aslında çift forvete dönsek Cardozo-Waris ileri uçta izlesek daha faydalı olacak hem Waris hemde Cardozo ama bu hoca ile çift forvet oynamak imkansız.

Cihad Varlı
04.11.2014, 12:05
Bu adam kanat değil, açık değil. Direk tamamlayıcı forvet..

aaahmet61
04.11.2014, 15:07
6 milyon euroya Tapusunu bile alamadık!

Waris’in yüzde 20 hakkının Moskova’da olduğu iddia ediliyor

Trabzonspor'un sezon başındaki en pahalı transferi olan Majeed Waris'in yüzde 20 hakkının hala Spartak Moskova’da olduğu iddiaları Trabzonspor camiasında şok etkisi yarattı. Bordo-Mavililer’in transfer günün son dakikalarında işini bitirdiği Waris için Rus ekibine 6 milyon euro gibi astronomik bir bedel verilirken, iddiaya göre Ganalı oyuncunun bir sonraki transferinden Spartak Moskova’ya yüzde 20 pay verilecek.

Trabzonsporlu yöneticiler, bu konu hakkında açıklama yapmaktan kaçınırken, transferi gerçekleştiren kulüp CEO’su Burak Gürdal’ın ise transferi gerçekleştirmek pahasına böyle bir tavizi verebileceği konuşuluyor. Trabzonspor tarihinin en yüksek bedel ödenerek alınan oyuncularından biri olan Waris, şu ana kadar Bordo-Mavili forma altında henüz gol sevinci yaşamadı. Waris’in sözleşmesinde yüzde 20 maddesinin olup olmadığı sorusu cevap beklerken diğer transferlerde de aynı maddelerin olup olmadığı merak ediliyor.

Süleyman50
04.11.2014, 15:22
kalitelisini bir türlü ispat edemedi...

Emrah Akcagöz
04.11.2014, 15:44
Bitiricilik özelliği düşük seviyedeki bir adamı nasıl olup da direkt forvet oynatacağız ?

mkmoglu
04.11.2014, 15:48
ileriki günlerde waris ve cordoza ya ne diyeceğimizi şididen söyliyeyim...çöğ yiğini

Mert Oğuzlu61
04.11.2014, 15:59
Bitiricilik özelliği düşük seviyedeki bir adamı nasıl olup da direkt forvet oynatacağız ?

zaten doğru düzgün gol vuruşu göremedik, geldiğinden beri sağda solda kayboldu gitti. saviola gibi kullanmak lazım diye düşünüyorum, cardozo ile yan yana birbirlerini tamamlarlar ve fatih-gökdeniz kadar olmasa da, en azından arkadaki dörtlünün servislerine göre bize güzel pozisyonlar ve goller izletebilirler.

______xxx___xxx___xxx___xxx

__________cardo__waris

belki dünyada istisnalar hariç (bknz: simeone li a.madrid) 4-4-2 bitmiş olabilir ama süper lig için her zaman en uygun taktiktir. (bknz: terim in klasik taktiği - 2012 şampiyonluğu)

Furkan Özdem
07.11.2014, 00:23
Bu gol inşallah şeytanın bacağını kırdığının göstergesidir adamım :)

Fatih Öztürk
07.11.2014, 01:01
Attığı golü bi kenara bırakalım formanin hakkıni verenlerden biriydi.

Yasin Altuntas
07.11.2014, 01:32
Belkide Türkiye liginin en hizli oyuncusu bizde, biz adama defans yapitirip yoruyoruz kullanamiyoruz resmen kafayi yiyecegim.

Berat Akçay
07.11.2014, 01:37
Topu aldığında 2 adam hemen yanında bitiyor. Ben hala iyi futbolcu olduğunu düşünüyorum

bordoylamavi
07.11.2014, 01:57
elinden geleni yapıyor istekli. gittikçe kendini gösteriyor gibi

Tolga
07.11.2014, 07:23
Topu aldığında 2 adam hemen yanında bitiyor. Ben hala iyi futbolcu olduğunu düşünüyorum

İyi futbolcu olduğunu mu düşünüyorsun ??? Adam bu ligi çok rahat kaldıracak seviyede.

Egoist doğru düzgün kadro kurmayı becerebilse cidden Manchester izlemeye gelecek.

B.Yiğit
07.11.2014, 07:57
22 yasinda ki futbolcu hemen harcanmaz 2 sene daha zamani var.. Bence yetenekli

İ. SARAL
07.11.2014, 08:35
Kumaşı iyi ve defansa inanılmaz yardım ediyor. Büyük ihtimal geriye çok geldiği için aşırı efor sarf ediyor. Forvetin hemen yanında veya arkasında oynasa çok daha etkili olur. Cardozo-Saviola, Kovacevic-Nihat gibi.

Nihat Güneş
07.11.2014, 11:07
Gol atmis nerdeyse 2 tane de attiriyormus Yatabareye 2 tane gol olacak pasi var biri %100 gol ppziyonu kafayla muthis indirmis...

Bu adamin oynayacagi yeri anlamisizdir umarim Alanzinho denen sirk topcusuyla kiyaslamalar biter insallah...

halil ibo
07.11.2014, 11:25
Mehmet'i dün sağ kanada mahkum eden zihniyet.
Waris'i de sezon başından beri sol kanada hapsetmiş durumda.
Bu Waris'e çok şey katar,geliştirir.
Ama ille de sonuca ihtiyacı olan Trabzonspor'u ,kanatta oynatabileceğin ve verimini direkt artırabileceğin oyuncuların varken,
cezalandırmak demektir.

ibrahim_yattara
07.11.2014, 12:28
gol pasları ve golünü bırak..

o nasıl bir enerji abi?

90 dakika sürekli ceza alanındasın, her atakta ileri uçtasın..

ceza sahasından ileri uca ışınlıyorlarmı nedir?

Courage
07.11.2014, 12:28
Geldiğinden beri en faydalı değil ama en istekli maçını oynadı bana göre ,tebrikler.

ozzy!
08.11.2014, 00:27
Boyuna rağmen hava toplarında da etkili. Daha iyi olacak eminim.

Mert'
08.11.2014, 00:57
Bu çocuk kanat oynamasa daha iyi olur ama Yatabare ve Oscar varken zor ilerde oynaması.

objek
08.11.2014, 12:52
Bu futbolcuya 6 milyon verdiren dusunce herhalde cordazoya soldan getirecegi toplara bagli verilmis gibi goruluyor sol taraf tren gibi isleyecek cardazo iceri tepecek!!! gel gorki waris tam bir sol acik degil orta yapmayida daha bizde ogrenecek! durum biraz burak yilmazin ilk yillarina benziyor sag acik olarak transferi yapildi o ama sag acikta iyi oynadigi maclar cok az.....

bordomavi1
08.11.2014, 12:54
Çok fazla çizgiye gömülüyor, çizgiye gömülmese santrafora yakın oynasa ceza sahasına yakın oynasa çok daha fazla katkı sağlar. Arkasında bıraktığı boşluğu da sol bekimiz doldurur.

ibrahim_yattara
09.11.2014, 13:08
Vahidde bile beğeniyordum, bence formayi hakediyor..

Birde ersunla görelim..

kopeli
09.11.2014, 13:27
Ersun ile 4-2-3-1 veya 4-3-3 oynayacagımız düsünülürse, en ucta Cardozo olacagından, Waris ya sağ yada sol kanatta oynucak. Umarım kendini kanat-forvet oynamaya adapte eder. Mesela Sow'da fb'ye santrafor olarak gelmisti ama sürekli kanat oynuyor. Zamanla alısır die tahmin ediyom.

ibrahim_yattara
09.11.2014, 13:38
Aslinda en onemli konu nerede oynatildigida degil.

Nasil oynattigin.

1.65lik adama medjani top sisirip durursa tabiki tam performans veremez..

Onur Civelek61
09.11.2014, 15:21
https://www.youtube.com/watch?v=rYFDSEW7lBw

Waris 5 gol bir maçta :)

asilhamsi
09.11.2014, 15:49
sow gibi kanat forvet oynamalı ogrenmeli.

yabancı sıkıntısı olmasa

--------------onur--------------

boss----medjani---belkalem---ishak

------ekici-----salih----constant-----

yatabare----------cardozo----------waris

kadro budur.

asilhamsi
09.11.2014, 16:10
akbaşın bu takımda ne işi var arkadaş

ibrahim_yattara
10.11.2014, 10:58
waris her türlü 11 oynaması lazım. yusuftan daha dinamik ve faydalı.. yusufla beraber kullanılır..

Oğuz ZEYTİN
10.11.2014, 16:06
Bir Waris vardı... Daha topa vurmadan 15 Milyon teklif edilmişti de biz satmamıştık. Hem de iki yıl bizde kalacaktı.

özçelik61
10.11.2014, 16:08

yabancı sıkıntısı olmasa

kadro budur.

7 yabancı ?

TSemih61
10.11.2014, 16:37

yabancı sıkıntısı olmasa

kadro budur.

Aslında şuan takımda yabancı sıkıntısı yok. Mustafa ve Aykut Medjani ve Belkalem'den çok daha iyi. Aynı şekilde Constant yerine Özer'i koy. 4 yabancı ile sahaya çıkabiliriz.

İ. SARAL
11.11.2014, 11:23
Cardozo ile yakın oynamalı.

cakalkerem
11.11.2014, 11:26
bence cardozanın yanında waris değil yatabare oynamalı....

Waris te yusufla değişmeli oynar.....

Yiğit Gayretli
11.11.2014, 11:38
Waris kanat oynasın demek cinayetle eşdeğer.

Tolga
11.11.2014, 14:00
Waris kanat oynasın demek cinayetle eşdeğer.

Cinayete yardım ve yataklık diyelim.

Nihat Güneş
11.11.2014, 14:28
Cardozonun Yusuf a attigi muthis paslari bir dahaki maca Waris e atsa da adamin son vurus ozelligini bir gorebilsek :) Muthis ikili olacaklar insallah Cardozo reisle :)

artvints
11.11.2014, 14:33
tamam da nerde oynayacak o zaman bu adam? hafif sola yakın oynasa cinayet mi işlemiş olacağız?biz napalım taktikler böyle. ayrıca kanatta etkili olamamasının sebebi kendisi değil .komple takım. 70 metrede top oynarsan tabi kanat forvet etkili olamaz. ama ersun yanal gelir, takımı 40, 50 metrede önde oynatırsa, geri koşmasına gerek kalmazsa o zaman sow gibi etkili olur. özellikle ekici varken, çift forvet oynayacak sisteme geçmek zor.o yüzden hafif sola çekecek. yapacak birşey yok.

umutberna
11.11.2014, 17:17
bu adam ersun yanalla uçuşa geçebilir
afrikalı oyuncuları yeterince tanıdığını düşünüyorum ve hücum ağırlıklı bir kadroda özellikle deplasman maçlarında Majid çok faydalı olabilir

yorumsuz6117
12.11.2014, 00:22
Bal yapmayan arı satarken zarar etmeyiz inş..

ibrahim_yattara
13.11.2014, 17:46
Bal yapmayan arı satarken zarar etmeyiz inş..

Adam yanlış yerde yanlış taktikle oynatılıyor yinede en iyi 5 arasında benim gözümde..

Defansif katkısı olağanüstü ve cok enerjik. Son maclarinda asistlere ve golede kavustu.

Lokeren macinda bence sahanin en iyisiydi.

Ve adam sanirim 23 yasinda.

3-4 milyon euroya adrian ve henriqueyi sattik bumu elimizde kalacak..

Cok anliyorsunuz ya futboldan gel iddiaya girelim bmn huzurunda. Bu mesajlar kanit niteliginde kalsin burada.

5-15 milyon euro arasinda rahat satilir bu adam.

5 alt limitinide ne olur ne olmaz ersunda faydalanamazsa diye koyuyorum..

Antonio
13.11.2014, 17:54
gs maçında golü var.

Erbay
13.11.2014, 18:22
bu adam ersun yanalla uçuşa geçebilir
afrikalı oyuncuları yeterince tanıdığını düşünüyorum ve hücum ağırlıklı bir kadroda özellikle deplasman maçlarında Majid çok faydalı olabilir

Ersun Yanal'la çıkışa geçer bence de.

Ahmet Ulusoy
15.11.2014, 10:54
Ligi en az 10 golle bitirecek. Seneye de en skorer oyuncumuz olur.

demir
15.11.2014, 12:37
bence yusufdan cok daha etkılı ve cokdaha calıskan.. yabancı sınırına takılmasa cok ısımıze yarar

Furkan Özdem
15.11.2014, 14:32
Ondan "tek beklentiniz" gol atması ise evet şimdiye kadar bal yapmayan arı.

Ancak ilk defa oynadığı mevkisinde oynadığı oyun "bal yapmayan arı" sözünü hak etmiyor.

Hakan
15.11.2014, 14:42
"Yanlış yerde oynatıldığı için..." diye başlayan cümleler şehir efsanesidir
Hiç beğenmiyorum.Al Waris'i vur Yusuf'a

Tolga
15.11.2014, 15:18
"Yanlış yerde oynatıldığı için..." diye başlayan cümleler şehir efsanesidir
Hiç beğenmiyorum.Al Waris'i vur Yusuf'a

Bosingwa sezonu 25-30 golle tamamladığı gün sen haklı olacaksın.

Tamamlamadığı her sezon "Yanlış yerde oynatıldığı için" diyerek cümleye başlayanlar ...

Waris'teki açık oynayacak dayanıklılık Yusuf'un 3te1'i derecesinde.

Oynadığı futbolda bunu gösteriyor. Birçok denemesi bu yüzden başarısız sonuçlanıyor.

Yaptığı hamleler hep topu son anında boşa çıkarabilmek üzere, oyuncunun en uç eleman tavrı var futbolunda.

Çok bariz bir forvet oyuncusu. Kendini geliştirip oynatılmaya çalışılan mevkiinin oyuncusu olabilir. Ama henüz değil ...

gökhants1966
15.11.2014, 16:40
1)Forvet oyuncusu dediğin biraz bitirici olur warisin son vuruşları yetersiz ve neyapacağını bile bilmiyor cezasahası içinde.

2)Warisin gol atamaması kanatta oynamasıyla alakalı değil çok fazla eksik yönünün olmasıyla alakalı.

3)Top Kontrol,Oyun Görüşü,Teknik yeterlilik,Son Vuruş özelliği gibi geliştirmesi gereken bir sürü özelliği var.

4)Olumlu olarak söyleyebileceğim tek şey çok atletik bir oyuncu olması.

5)Waris atletik özellikleri göz önüne alındığından 2.yarı rakibin yorulmaya başladığı dakikalarda oyuna sokulmalı.Ancak böyle başarılı olabilir.

6)Tüm bunları göz önüne alırsak waris 2 milyondan fazla para etmez.

selcuk
15.11.2014, 19:42
bubgün ugandaya karsi ilk 11de basladi
1-0 yenildiler

forvet olarak oynadi
asamoah gyan yedek oturuyordu

ibrahim_yattara
15.11.2014, 19:50
1)Forvet oyuncusu dediğin biraz bitirici olur warisin son vuruşları yetersiz ve neyapacağını bile bilmiyor cezasahası içinde.

2)Warisin gol atamaması kanatta oynamasıyla alakalı değil çok fazla eksik yönünün olmasıyla alakalı.

3)Top Kontrol,Oyun Görüşü,Teknik yeterlilik,Son Vuruş özelliği gibi geliştirmesi gereken bir sürü özelliği var.

5)Waris atletik özellikleri göz önüne alındığından 2.yarı rakibin yorulmaya başladığı dakikalarda oyuna sokulmalı.Ancak böyle başarılı olabilir.

1. Sen önce forvet oynat sonra forvet dediğin diye başlatarak cümle kur..

2. Kanatta oynaması kadroda gerçekten oynaması gereken yerde cardozo olmasiyla alakali. Asistleri var golünüde attı, adam ileride değil maçın büyük bölümünde sol bekte savaşıyor bu pozisyonda yılda 13 15 gol filan bekliyosun sen sanirim.

3. Bu paragrafta yazan her şey yanlış. Bizde sadece son vuruşları şimdiye kadar beklentinin altinda kaldi onuda tam eleştirmek icin bari devre arasini bekleyin arkadaş. Hakan şükürün bile aylarca gol atamadığı
Donemler oldu.. Forvet diye gelenlerin 0 golle dondugu oldu, daha ne gordunki kac hafta oldu? Cardozo bile ne kolay golleri atamadi bazi maclarda..

4. Defansa bu kadar yardim eden ileri uc oyuncusu gormedim ben, topu sıkışık bir pozisyonda vermemişlerse alıp rakibinin uzerine gitme imkani varsa rahat geciyor, suratiyle sari kart aldiriyor, surekli bos alan arayarak kanattaki rakibini cikartmiyor ve yoruyor.. 1.65 filan boyu vardir adamin kafa sutu cikariyor kafayla asistler yapiyor.. Sadece atletik degil bu adam nerenizle seyrediyorsunuz cozemiyorum, sefadanda yusuftanda daha faydali..

5. Evet kadro genis 2. Yarilarda alinirsa yine fark yaratir, hocanin tercihine bagli..

6. İşte zurnanın sol deliğine geldiiik!

2 milyon eurodan fazla etmez dediğin adam ağır sakatlık yaşamazsa 5-15 arasi satilir diyorum ben,

Ve forum onunde iddiaya girmek istiyorum, nesine istersen..

----

Warisin şov yaptığı her maçın ardından bu başlıkta adını anıcam emin ol :)

Söz uçar yazı kalır..

Tolga
15.11.2014, 19:57

İlk iki seçeneğe katılmıyorum. Diğer seçeneklere de tam olmasa da fazla itirazım yok. Aşağı yukarı aynı düşüncedeyiz ilk 2 haricinde.

Waris'in bitiriciliği Umut Bulut'la eşit seviyededir benim gözümde. Teknik kapasitesinin Umut'tan yüksek olması zaten onu beğenmeyenlerin ses etmemesini sağlıyor şu anda.

Fakat Waris geçmişinde kanat oynamamış ki. Forvet elemanı illa santrfor değildir. Evet bitiricilik önemlidir fakat geçmişini görmezden gelmek Waris'in mevcut yanlışlarını sizin doğrunuz yapmaz.

Gol atamamasının kanatla ilgisinin olmamasına da katılmıyorum. Hatta gol atamamasına hiçbirşey diyemiyorum, o çok başka bir konu. Gol atamamak değilde hücumda tam istenileni verememiş olması olması gerektiği yerde olmamasından kaynaklanıyor.

Ceza yayı, penaltı noktasında falan daha etkili olabilecekken, içeri bindirip pozisyon bulamıyorsa çok bariz değil midir durum ?

İyi veya kötü, "Bana Göre" bu adam bizim bu seneki ekmek kapımız, çok önemli bir maddi gelirimiz. Üstüne düşüp değerlendirmeli ve çok iyi rakama elden çıkarmalıyız ...

:D

Hazar_
15.11.2014, 19:59
Waris bugün forvet oynamış ilerde yine gol yok.

Hazar_
15.11.2014, 20:00
bubgün ugandaya karsi ilk 11de basladi
1-0 yenildiler

forvet olarak oynadi
asamoah gyan yedek oturuyordu

Gyan sakatmış.

gökhants1966
16.11.2014, 13:15
Waris majeed eksik yönlerinin fazla olduğunu düşünüyorum.Umarım 2-3 yılda bu eksiklerini kapatırsın ve takımımıza büyük katkılar sağlarsın.

Ben waris gitsin oynamasın gibi şeyler kesinlikle düşünmüyorum sadece verdiğimiz paranın fazla olduğunu düşündüğümü söyledim.

Oyuncu özellikleri tespiti konusundada çok başarılı olduğumu söylemek istiyorum.Yıllardır fm oynayan biri olarak bir kanat oyuncusunun bir takıma katkı sağlayabilmesi için hangi özelliklere sahip olması gerektiğinide gayet iyi biliyorum.

Mesela ben oyunda oyun görüşü zayıf olan oyuncuları çok yetenekli olsalar dahi asla oynatmam.Takım oyunu oynamaya çalışan bir takım yaratmaya çalıştığım için kanatlara teknik olarak çok iyi olmasada oyun görüşü normal olan artı olarak iyi orta açabilen oyuncular almaya çalışırım.

Örnek olarak Atletico Madridli Juan Franı verebiliriz.

Atletico Madridi izliyorsunuz müthiş bir takım oyunu oynuyorlar.Tek tek oyuncularına bakın çok büyük bir yıldız bulamazsınız.Ancak önemli bir nokta var ki atletico oyuncuların neredeyse tamamına yakını oyun görüşü iyi olan oyunu beyniyle oynayan adamlar.Aşırı yetenekli değiller ama bu özellikleri takım oyununu sahaya muhteşem bir şekilde yansıyabilmeleri açısından çok önemli.

Fenerbahçeye bir bakın.Taktiksel oyunu ligde en iyi oynayan takım.Fazla top kaybı yapmıyorlar.Bekleri oyuna dahil ederek oynuyorlar.Oyunculara baktığında çok yetenekli olmadıklarını görüyorsunuz ancak oyuncuların çoğu mental anlamda iyi.

Bizde ise bosingwa,ekici,cardozo dışında ne yaptığını bilen adam yok sahada.Sürekli yanlış tercihler yapan aptalca hareketlere imza atan oyunculardan bıktım artık.

ibrahim_yattara
16.11.2014, 13:51
Waris majeed eksik yönlerinin fazla olduğunu düşünüyorum.Umarım 2-3 yılda bu eksiklerini kapatırsın ve takımımıza büyük katkılar sağlarsın.

Ben waris gitsin oynamasın gibi şeyler kesinlikle düşünmüyorum sadece verdiğimiz paranın fazla olduğunu düşündüğümü söyledim.

Oyuncu özellikleri tespiti konusundada çok başarılı olduğumu söylemek istiyorum.Yıllardır fm oynayan biri olarak bir kanat oyuncusunun bir takıma katkı sağlayabilmesi için hangi özelliklere sahip olması gerektiğinide gayet iyi biliyorum.

Mesela ben oyunda oyun görüşü zayıf olan oyuncuları çok yetenekli olsalar dahi asla oynatmam.Takım oyunu oynamaya çalışan bir takım yaratmaya çalıştığım için kanatlara teknik olarak çok iyi olmasada oyun görüşü normal olan artı olarak iyi orta açabilen oyuncular almaya çalışırım.

Örnek olarak Atletico Madridli Juan Franı verebiliriz.

Atletico Madridi izliyorsunuz müthiş bir takım oyunu oynuyorlar.Tek tek oyuncularına bakın çok büyük bir yıldız bulamazsınız.Ancak önemli bir nokta var ki atletico oyuncuların neredeyse tamamına yakını oyun görüşü iyi olan oyunu beyniyle oynayan adamlar.Aşırı yetenekli değiller ama bu özellikleri takım oyununu sahaya muhteşem bir şekilde yansıyabilmeleri açısından çok önemli.

Fenerbahçeye bir bakın.Taktiksel oyunu ligde en iyi oynayan takım.Fazla top kaybı yapmıyorlar.Bekleri oyuna dahil ederek oynuyorlar.Oyunculara baktığında çok yetenekli olmadıklarını görüyorsunuz ancak oyuncuların çoğu mental anlamda iyi.

Bizde ise bosingwa,ekici,cardozo dışında ne yaptığını bilen adam yok sahada.Sürekli yanlış tercihler yapan aptalca hareketlere imza atan oyunculardan bıktım artık.

waris defansın önünde top kapıyor 30-35 metre top sürüyor hala müsait yere koşu yapmış rahat pas alacak oyuncu yok, kimin ne yaptığı belli değil takımda sen kalkmış kanatta akmıyor diye hayıflanıyorsun.

1. kanat oyuncusu değil adam

2. takımda belli bir sistem olsa özelliklerine göre kullanılsa oradada kralının aklını alır!

bende oyuncu tespiti konusunda başarılı olduğumu iddia ediyorum waris güzel kullanılsın rahatlıkla 10 milyon euro üzeri satılır diyorum.

12-13 milyon euro verilen daha yaşlı emenike örneği var önümüzde,

ya uzatmayacağım lafı, 2 milyon euroluk oyuncumu göreceğiz.

bence şu an bile gayet iyi ve faydalı oynuyor. birde ersun yanalla daha büyük çıkışa geçerse burada sık sık adını anacağım renktaş :)

bakalım bilgisayar oyununa benziyormu bu işler..

gökhants1966
16.11.2014, 14:26
waris defansın önünde top kapıyor 30-35 metre top sürüyor hala müsait yere koşu yapmış rahat pas alacak oyuncu yok, kimin ne yaptığı belli değil takımda sen kalkmış kanatta akmıyor diye hayıflanıyorsun.

1. kanat oyuncusu değil adam

2. takımda belli bir sistem olsa özelliklerine göre kullanılsa oradada kralının aklını alır!

bende oyuncu tespiti konusunda başarılı olduğumu iddia ediyorum waris güzel kullanılsın rahatlıkla 10 milyon euro üzeri satılır diyorum.

12-13 milyon euro verilen daha yaşlı emenike örneği var önümüzde,

ya uzatmayacağım lafı, 2 milyon euroluk oyuncumu göreceğiz.

bence şu an bile gayet iyi ve faydalı oynuyor. birde ersun yanalla daha büyük çıkışa geçerse burada sık sık adını anacağım renktaş :)

bakalım bilgisayar oyununa benziyormu bu işler..

Bekleyelim görelim ozaman renktaş :)

Hazar_
16.11.2014, 15:12
6 milyon çöpe gitmiş gibi duruyor şimdilik.

Mert'
16.11.2014, 15:25
Henrique gibi biri satıldıysa Waris de satılır zararsız.

B.Yiğit
16.11.2014, 15:38
http://i.hizliresim.com/8EBNk7.jpg

Enes Ünal Kaya
16.11.2014, 16:00
Alanzinho bile daha verimli oluyordu.. Işık var ama henüz verim yok umarım geliştirir kendini

Sibel
16.11.2014, 16:01
Beğenemeyen taraftayım kendisini.
İnşallah forvet izleriz de bakarız durumuna.

Hunk
16.11.2014, 19:56
Waris bizden en az 10 milyona gider. Rahat olun.

ibrahim_yattara
16.11.2014, 21:01
Waris çok değerli bir oyuncu

Yetenekleri gücü ve hızı ile sistemi oturmuş takımlarda şov yapar..

İnşallah bizdede yapacak.

Çöp diyenleri, 2 milyon eder diyenleri bekleyeceğim burada neler yazacaklar..

Colakoglu
16.11.2014, 22:45
gs maçında golü var.

Bin yasa, ayni görüsteyim

Uğur Kalyoncu
17.11.2014, 22:33
Forvet oynadığında çok daha verimli olacak..Solda Yusuf ilerde Waris olduğunda skora çok daha rahat ulaşacağız..

TSemih61
17.11.2014, 23:34
Kendisini beğenmeyenlerdenim ama takımda şuan kanat oynayabilecek daha iyisi yok.

Trabzonsporking
17.11.2014, 23:52
Birde forvette denenmeli

must61
18.11.2014, 00:13
Forvet oyuncusu için, bir de forvette denenmeli diye yorum yapıyoruz.

Üstüne de son vuruş ve skora katkı konusunda eleştiriyoruz Waris'i.

Bu bile başlı başına bi çelişki.

Berat Akçay
18.11.2014, 01:03
Top ayağına geldiğinde 3 kişi başında bitiyor. Gökhan Gönül'e yaptıklarından sonra önlem mi alınıyor acaba :)
Şaka bir yana mecburiyetten kanat oynatıyoruz. Cardozo ile yan yana oynatılırsa Cardozo çok gol attırır ama maalesef oynatamıyoruz

gabriel omar
18.11.2014, 01:10
Ersun hocanın özel olarak ilgi göstermesi gereken isimlerden.Çok ciddi bir yatırım yaptık karşılığını almalıyız.

Furkan Özdem
18.11.2014, 02:56
Waris'e laf yok :cool:

yorumsuz6117
18.11.2014, 03:15
Şu anda alıcısı çıkar hazır bi işe yaramadığı çok belli olmuyoken devre arası hemen satmalıyız.. :)

Harun-61
18.11.2014, 11:45
Saviola'ya benzetiyorum Waris'i.

Yiğit SARI
18.11.2014, 13:56
Seviyorum Waris'i olacakta inşallah ama bence SS oynaması gerekir serbest bir dolanım alanı destekleyici ve gerektiğinde sorumluluk alan bir yapı

ANIL
18.11.2014, 18:11
Buda mı bal yapmayan arı.

yaranozlu
19.11.2014, 19:18
Togoya golünü çakmış, ben pek beğenmem ama geliştirir inşallah kendisini

Anıl C
19.11.2014, 20:10
Goller
http://youtu.be/KAH9wj5nuxc

artvints
19.11.2014, 20:29
bence sow dan daha istekli ve gözü kara oynuyor. 4 3 3 ün solunda ve 4 4 2 de iş yapar.ama ekici varken 4 4 2 oynamak pek sağlıklı değil.

Kazım Bostan
19.11.2014, 20:34
ozguveninin yerine gelmesi lazım 1-2 gol atarsa coşar. Ersun hoca da bu adamı nasıl kıiullanacağını bilir

selcuk
19.11.2014, 20:47
bu cocugun degerini bilip iyi kullanmaliyiz
dünya kupasi elemelerinde gananin en cok gol atan adamiydi
simdi afrika kupalari elemelerinde aynen devam ediyor
herkesin istedigi sözde sakat gyanda yedek kulübesinden majeed warisi izliyor

hyasin61
20.11.2014, 00:41
Ersun Yanal ile performansı en cok artacak oyuncu Warıs olacak bence

Hunk
20.11.2014, 01:47
Warisi en az 10m euro satariz. Bu lafimi yazin bi yere

Yunus Emre SEYHAN
20.11.2014, 09:45
Kesinlikle rakip kaleye yakın oynamalı. Defansın arasına çok iyi koşuları var.

Nihat Güneş
20.11.2014, 13:05
Yerinde oynatılırsa fena piyasa yapacak... Hava toplarında Burak Yılmaz dan daha iyi :D

Adem Erdoğan
20.11.2014, 13:49
Şu haliyle bile Türkiye'de her takımda oynayabilecek kapasitede bir futbolcu, bize yansıyan karakteri ve işini sahiplenerek yapması da cabası.

Beklentilere ulaştığı zaman 1 adet Obafemi Martins'imiz olmuş olacak.

Anıl C
20.11.2014, 15:35
Bu ligi fazla gozunde buyutuyo
Oynadigi isvec liginin 1.5 tik ustu sadece

ibrahim_yattara
23.11.2014, 11:30
bence waris sefadan kat kat iyi

ersun hocanın yusuf ve warisi aynı anda kullanması lazım.

Yiğit SARI
23.11.2014, 11:43
Dün Belkalem'in olmaması bazı mevkilerdeki Türk alternatifsizliği oyuncu değiştirme konusunda elimizi kolumuzu bağladı. Yoksa Waris'i oynatırdı hoca diye düşünüyorum

TSemih61
23.11.2014, 13:18
Şuan takımda kanatta oynayabilecek en iyi oyuncu. Yusuf ve Sefa'dan fizik olarak daha üstün, tekniği de daha iyi.

Berat Akçay
25.11.2014, 20:42
Adamım :)

http://instagram.com/p/v1TGgmISY7/

Emrah Akcagöz
25.11.2014, 20:46

Helaaallll :D

Nazim Can
25.11.2014, 20:48

Süpermisss:)

cerebrum
25.11.2014, 20:58
sıra sende assolist.. taşlar oturdu.. sahne senin..

Nazim Can
25.11.2014, 21:01
Vahid hoca cok yanlis misyon yükledi Warise, yoksa oynadigi yer cok absurd bir mevki degil Waris icin, ben Yusufdan iyi oldugunu düsünüyorum.

Hazar_
25.11.2014, 23:25
Böyle şeylerle kandıracak tabi taraftarı ne yapsın :)

Hatice Aslan
25.11.2014, 23:39
Yavas yavas ogreneceksin ve galibiyetten sonra oynayacaksin!

cakalkerem
25.11.2014, 23:54
met. kar. maçının yıldızı olur...

yazın bir kenara

Tayfun
26.11.2014, 08:37

Vay arkadaş ya :D

EMiRHAN61
26.11.2014, 09:28
Tam kobel :)

Tahir61
26.11.2014, 12:23
aynanın karşısında oynuyo bi de :)

o kahkaha atan o may gaat diyen kim :)

hofsaale
27.11.2014, 13:52
Golü var bugün...

Kubilay ŞAHİN
27.11.2014, 17:34
Sol açıkta oynamasın artık.

DeAgLeMaNyAq
27.11.2014, 21:57
Geldiği günden bu yana oynadığı en kötü maçtı. Şu anki performansıyla ligde +3 arasında yer alır...

Sibel
27.11.2014, 23:20
Her kuruş paraya yazık bu adama verilen.

Sefa Murat Dokuz
27.11.2014, 23:21
Kötü, hiç beğenmedim ama Henrique kadar :) sabredersek bundan da para kazanırız.

Furkan Özdem
27.11.2014, 23:24
Yatabare ile beraber çok kötü oynadılar. Özellikle waris en kötü maçını çıkardı.

ibrahim_yattara
27.11.2014, 23:31
Ben beğendim warisi

Her maç 11 oynamalı

Rakibi çok koşarak yıpratıyor ve bencil değil yatabareye iki golluk pas verdi..

omondoles
27.11.2014, 23:32
Maalesef geldiğinden beri bir numarasını göremedim. Umarım beni yanıltır ama hiç sanmıyorum.

cerebrum
27.11.2014, 23:33
4-4-2 nin gezici forveti olur bence...

OrkHun
28.11.2014, 00:01
sabah akşam şut çalışması lazım..

Yavuz Bektaş
28.11.2014, 00:16
vitaminsiz

Hatice Aslan
28.11.2014, 00:20
Kötü, hiç beğenmedim ama Henrique kadar :) sabredersek bundan da para kazanırız.
Aynen. Ama Henrique en kotu haliyle bile avrupa dahil 21 gol atmisti yanlis hatirlamiyosam. Waris'e sabredelim ya kendini bulur ya da araplara iteleriz :D

drose61
28.11.2014, 00:21
1-2 milyon euro'ya almış olsak iyi transfer diyeceğim de, 6 milyonun karşılığı bir adam değil.

zaten adamların 3'e alıp kiraladiklari adama nasıl 6 verip aldık orası hep soru işareti. Menajer oyunu gibi geliyor bana.

Emirhan Makul
28.11.2014, 00:22
Umutsuz vakıa.

DNA-TS
28.11.2014, 00:23
6 milyon euro diyince aklıma gökhan ünal geliyor.sonuda aynı olursa karlı çıkarız :)

Nihat Güneş
28.11.2014, 00:35
Sabir sabir sabirr... O da kendini bulacak eminim :)

Salih Edip
28.11.2014, 01:02
Cok kotuydu ya solda kaleciyle karsi karsiya kaldi gidemedi resmen ozguveni mi yok gucu mu yok kapasitesi mi yok gol atmasini gectim dn kotu gidip sutunu cekmesi lazimdi onu bile yapamadi.

gökhants1966
28.11.2014, 01:26
Daha önceki sayfalarda bunun topçu olmadığını söylemiştim.

Muhteva
28.11.2014, 01:37
Bu maç felaketti hele Bosingwa'nın açtığı ortada net gol pozisyonun da geriye dönüp pas vermesi direk kanser sebebi..!

Fatih Özkan
28.11.2014, 01:43
Beklenenin çok altında...
Hele mundar ettiği o pozisyon...

Arif Timurcioğlu
28.11.2014, 02:20
Hiç bir şey yapamadı.

Erbay
28.11.2014, 02:27
Valla şu ana kadar sıfıra sıfır elde sıfır.

Nazim Can
28.11.2014, 03:05
Sabretmek lazim, Futbolda Forvet pozisyonu beklenti yönünden zor bir pozisyon, helde bir de yeni kurulmus bir takimda forvet olmak daha bir zordur.

Furkan Özdem
28.11.2014, 03:17
Kendisine kesinlikle güvenmiyor. Bosingwa'nın verdiği pasta ilk anda kalecinin üstünden de aşırtabilirdi, Allah ne verdiyse vurabilirdi de ama o geri dönüp pas vermeyi tercih etti. Özgüvenini arttırmak lazım.

Önceki maçlarda kumaşının kaliteli olduğunu gösterdi ama artık özgüven kazanıp kendini göstermeli.

Uğur Ö.
28.11.2014, 08:35
Çok hareketli.İyide top sürüyor.Topu iyi saklıyor.Ama takıma alışması için oynaması lazım.Kötü oyuncu kesinlikle değil.Tek sorunu oynaması daha çok oynamalı

Turgay Atalay
28.11.2014, 09:05
Dün akşam bir pozisyonda Umut Bulut kazmasının dahi aşırtma yaparak gol yapabileceği bir pozisyonu ortasahaya geri pası vererek heba etmiş futbolcu. Kim istiyorsa bunu, maliyetinin altında olmamak şartıyla derhal yolcu edilmeli...

Yiğit SARI
28.11.2014, 09:19
Ben çok heyecanlı buluyorum Waris'i. Mental problemleri olabilir

tsukru61
28.11.2014, 09:30
Kesinlikle verilen bonservisin karşılığı değil. Adrian olma yolunda...

Tatar Kemal
28.11.2014, 09:30
Bu tür futbolculaır kazanmanın kanıtlanmış iki yolu var. Birincisi futbolcu, bir alt seviyedeki bir takıma kiralanır ve bol bol futbol oynaması sağlanır ikincisi de kiralık gönderilmezse maçlarda son 30 dk'larda oyuna alınır. Fena bir futbolcu değil aslında ama uyum sağlayamadı sanırım.

halil ibo
28.11.2014, 09:35
En büyük korkum;frekansların uyuşmaması.İnşallah böyle bir şey yoktur.

@Tatar Kemal .Tavsiyeniz dikkate değer.

Uğur Kalyoncu
28.11.2014, 09:36
Waris teke tek kaldığında rakibin üstüne gitmeyi öğrenmeli...Dün akşam kötüydü.

Cafer Bulur
28.11.2014, 10:43
Silik ve etkisiz bir futbol sergiledi,genel olarak da simdiye kadar bekleneni veremedi.

Buna ragmen kendisinin bos oyuncu oldugunu düsünmüyorum,bence biraz daha sans verip sabretmekte fayda var.

sametaydin
28.11.2014, 10:46
Mevkisinde değerlendirince bu adam gol atmalı diyoruz. Skor üretmesi beklenen oyunculardan birisi. Fakat skor anlamında hiç katkısı yok. Oyun anlamında da bence ortalama bir oyun sergiliyor. Benim kafamda soru işaretleri var açıkçası. İlk geldiğinde çok iyi transfer olduğunu düşünmüştüm.

Hüseyin Başoğlu
28.11.2014, 11:01
Daha 22 yaşında ve büyük beklentilerle geldi. Kendini baskı altında hissediyordur diye düşünüyorum. Üstüne birde sürekli satılacağına dair haberler çıkıyor. Bununda oyununu etkilediğini düşünüyorum.

Ama bizimde biraz özeleştiri yapmamız gerek.

Wariss'in oyununu görünce millet keşke delortu sakhoyu alsaydık felan diyor. Ben iddia ediyorum formaları değiştirsek durum yine aynı olucaktı.
Biz bu adamı santrafor olarak aldık kanata mahkum ettik. Eğitim sistem vs. desen zaten yok. Üstüne birde gelir gelmez adamı satma muhabbetlerine giriştik. Yabancı kontenjanından dolayı düzenlide oynatamadık. Birde üstüne iyi performans bekliyoruz.

Bu adama haksızlık yapıyoruz bence.

Jackdaniels
28.11.2014, 14:36
Isaac promise

Hazar_
28.11.2014, 14:44
Komedi futbolcu sirk cambazı bile olamaz. 6 milyon çöpe gitti

Timur Mikhail
28.11.2014, 14:49
O ''tık'' ı yapsaydı bu başlık şenlenmişti.

Şuan o ''tık'' ı yapacak olgunlukta değil. Fizik olarak tamam ama mental olarak gelişmesi lazım.
Adam daha genç, önünde zaman var 6 milyon diye diye kimsenin eline birşey geçmez.

Hazar_
28.11.2014, 15:04
Bosingwa önüne atıyor bomboş pozisyon bu alıp geri gidiyor. Haha :)

Heisenberg
28.11.2014, 16:19
Komedi futbolcu sirk cambazı bile olamaz. 6 milyon çöpe gitti

Sirk cambazı olamadığı için mi geçen sezon Fransa'da 16 maçta 9 gol 5 asistle oynamış. Bizde tutmadı falan dersiniz anlarım ama bu kadar ezmek yersiz. Kaldı ki geldiğinden beri kendi mevkisinde oynamadı. Şu ana kadar da beklentiyi karşılayamayınca haliyle güven kaybı vs. yaşaması normal.

Hunk
28.11.2014, 19:42
Birakin cocugun yakasini. Hepiniz utanacaksiniz

Hakan
28.11.2014, 19:52
Yav şaka gibisiniz.Yok zamana ihtiyacı var, yok fizik olarak hazır değil...
Sorun şu ki ben bu adamda yetenek göremiyorum

B.Yiğit
28.11.2014, 20:37
2 macla hic bir sey belli olmaz..

Yusufa 2 macla cok kotu yetersiz yazanlar gs macindan sonra degisiyor..

Waris hizli, presli ve defansin dengesini bozan bi adam..

Hatice Aslan
28.11.2014, 20:43
Yapmayın ya o kadar da degil.

Timur Mikhail
28.11.2014, 20:47

Usta yetenekten kastın ne :)

Bu arada waris futbola yetenek keşfetme yarışmalarıyla mı ne başlamış geçenlerde konuşuyorlardı tv de şu ntv deki devamlı kep takan herifle bayan :)

irfan61
28.11.2014, 21:45
Halen daha anlamak istemeyen çok taraftarımız var.Waris forvettir asla ve asla kanat forvet değildir.Bu adamı bir kez de en ileri uçta izleyelim o zaman yorum yapalım.

Sezgin Öztürk
28.11.2014, 21:59
Eveeeeeet Trabzonspor taraftarının geleneksel oyuncu asma mevsimi açılmıştır... Dünyada bizim taraftar kadar sabırsız taraftar var mıdır?
Herkes Porto'yu örnek verir fakat Porto'nun her sezon bu şekilde onlarca transfer yapıp sabır gösterdiğini unutur. Sabır yahu bu çocuk daha kaç yaşında sabır.

Sezgin Öztürk
28.11.2014, 22:02
Şu Türkiye kupası maçlarını Waris için iple çekiyorum. Biraz öz güven kazansın ondan sonra konuşuruz bizde.

Tolga
28.11.2014, 22:48
Allah aşkına şu başlığı 1 ay yoruma kapatın. Ekmeğimizden olacağız ...

Hazar_
28.11.2014, 23:42
Fransa'da o performansı nasıl verdi ben de anlamadım. Heralde her futbolcunun iyi dönemi vardır mottosu bu da. Topa vuramıyor, topla ilişkisi iyi değil. Yeteneksiz bir futbolcu. İlk alındığında çok hızlı denmişti ama Yusuf bile nal toplatır buna.

Fatih Öztürk
29.11.2014, 01:57
Yeteneklerine güveniyorum.son derece çalışkan bir yapıya sahip.

talsuv61
29.11.2014, 09:48
Bunu satsak yerine de Muhammet Demiri alsak

Murat'
29.11.2014, 10:01
Şu ana kadar hayal kırıklığı maalesef.

İnşallah toparlar kendini.

Turgay Atalay
29.11.2014, 10:13
Halen daha anlamak istemeyen çok taraftarımız var.Waris forvettir asla ve asla kanat forvet değildir.Bu adamı bir kez de en ileri uçta izleyelim o zaman yorum yapalım.

Bırak allasen, forvet özelliği olan adam kolaylıkla aşırtacağı topu ortasahaya mı verir. Özgüvenmiş, Mehmet, Belkalem, Medjani vs. özgüven bombasıyla geldiler sanki.

Bariz bir şekilde ittirdiler 6 milyon euroyu, millet kabullenmekte zorlanıyor. Adamlar daha ucuza Demba ba yı aldı, adam gol kralı olacak. İnşallah zarar etmeden elden çıkarılır.

Mert Acar
29.11.2014, 12:42
şuana kadar bekleneni veremedi,bakalım.

pReN@_61
29.11.2014, 13:02
Toparlayacak..Sabredelim.

Mert'
29.11.2014, 14:05
Bu çocuktan çok umutluyduk da şu ana kadar hiç bekleneni veremedi. Patlama yapacak gibi geliyor bana biraz formunu yükseltirse.

B.Yiğit
29.11.2014, 15:42
İho: Warise 12 Milyon euro teklif edildi..

Reddetmisler.

Bu cevap.

Mali sorunumuz yok diye de cevrilebilir.

ziyaretci
29.11.2014, 16:25
Ya yalan. Adam bugun 4 buyuk takimda da ilk 11 e giremez. Kasimpasa da bile. Net

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cihad Varlı
29.11.2014, 16:30
Ya yalan. Adam bugun 4 buyuk takimda da ilk 11 e giremez. Kasimpasa da bile. Net

Teklif Katar'dan gelmiş, olabilir bence.

Koray
29.11.2014, 16:33
Katar mevzusunun yalan oldugunu sanmiyorum.

Waris'in yeteneklerine cok guveniyorum bize mutlaka katki saglayacaktir ama bu fiyatlari veren varken satmamak ahmaklik olur.

TSercaN
29.11.2014, 16:46
Bu taraftar Teofiloyu bile harcadi ilk geldigi donem. Ikinci sezonuna bomba gibi giris yaptiginda adama kral diye lerde oldu. Cok bilmislik taslamak istemiyorum ama cok bilmisleri goruncede dayanamiyorum.

angraf
29.11.2014, 16:50
Katar mevzusu doğruyla 12 -15 arası satabileceksek beklemek hatadır. Satıp yerine başka bir yıldız alırız yabancı.

Mustafa YILMAZ
29.11.2014, 17:20
kısa vadede adam harcamaya üstümüze yok daha durun bakalım adamın kumaşı var bariz belli mücadelesi çok iyi üstüne koyacaktır yanlız son maçta kaleye gitmeyip geri pas atması özgüven sorunu yaşadığını net belli etti. toparlar vazgeçilmemeli

onur-ts
29.11.2014, 17:24
12 milyonluk teklif ve manunun takibi bile bu adama sabretmek için yeterli bi sebep.kaldı ki waris her milli maçta golünü yazıyor.90 dk orda iyi oynuyor ki takip eden bu kadar çok.yani sadece ts performansı ile o paraları etmiyor.bu adamın milli takım performansı ve parlak geçmişi var.22 yaşında hızlı afrikalı milli takımda oynayıp golünü atan adam iyi para eder.ihoya katılıyorum.şimdiden 12 teklif var ve bizdeki performansı ile bu teklifi almadı.bizdeki performansı da yoluna girdiğinde varın siz düşünün.az daha sabır

Kazım Bostan
29.11.2014, 17:31
İho: Warise 12 Milyon euro teklif edildi..

Reddetmisler.

Bu cevap.

Mali sorunumuz yok diye de cevrilebilir.

neden aklıma hep işler güçler geliyor ya :D

şaka bi yana biraz sabredip izleyelim bakalım nedir ne değildir tam anlayamadık adamı. Özgüveni yerine gelmeli bi an önce

Sibel
29.11.2014, 17:34
Keşke o paraya satsaydık şu adamı.

Nihat Güneş
29.11.2014, 17:36
Asamoah Gyan Katar da oynuyordu galiba...Onun referansi vardir muhakkak..Teklif bana da dogru gibi geliyor...

Karari Ersun Hoca verecek dolaysiyla dert etmiyorum :)

Yiğit SARI
29.11.2014, 17:58
neden aklıma hep işler güçler geliyor ya :D

şaka bi yana biraz sabredip izleyelim bakalım nedir ne değildir tam anlayamadık adamı. Özgüveni yerine gelmeli bi an önce

Kardeş payı

sat sat sat sat sat sat

Waris'te diretilmeli. Olacak inşallah

selcuk
29.11.2014, 18:18
herkesin istedigi gyan artik milli takimda bu usagin yedegi

bi biraz bekleyin
bi rahat durun daa

altyapimi diyorsunuz, dünyanin en kral akademilerinden birinden yetisdi

yetenek o bicim

caliskanlik o bicim
hatta kendi özel antrenörüde adamin var

bu adamin basarisiz olmasi imkansiza yakin, basari ne gerektiriyorsa yapiyor, biraz zaman lazim iste

ziyaretci
29.11.2014, 18:32
Banane geleceginden. Herkes saldirmis. Ben warisinin 4 5 sene sonra ne kadar yapacagiyla gram ilgilenmiyorum. Bu sene sampiyon olmak istiyorsak 8 yabancinin 8 i de cok iyi olmali. Bu sene icin bize bi sey katmaz. Biz ona katariz

Ömer SEVİNÇ
29.11.2014, 18:35
Gözünüzü seveyim satın şu adamı. 12 milyon euro teklif geldi ve reddettik ne demek abi? Kaça satmayı planlıyorsunuz bu adamı? Takıma şampiyonluk kazandırmış kadar katkı yapmış olacak zaten o paraya satabilirsek.

artvints
29.11.2014, 18:38
Bu tip savunma arkasina sizma kosulari yapacak forvet oyuncusuna hem takima fayda, hem de seyir zevki acisindan her zaman ihtiyac vardir.caliskanligi ve teknigi de iyi.yalniz daha son vurus goremedik.bence tam olarak yerini bulamadi daha.ona uygun pozisyonlar olusturamadik.kaleye cok uzak yerlerde topla bulusuyor.hocanin onu sow gibi kullanmasini bekliyorum.daha kaleciyle karsi karsiya kalmadan adami gondermeyelim.

Hazar_
29.11.2014, 18:41
Yalan söylüyor başkan kusura bakmayın

Mert'
29.11.2014, 18:42
Başkan yalan söylemiyorsa alay ediyor milletle 12 nedir sanki Türkiye'de çok rahat 12-13 'e oyuncu satılıyor dışarıya.