PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Abdul Majeed Waris

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8

Nihat Güneş
23.09.2014, 19:20
Vahid Hocam kusura bakma da bu adami farkli yapan en onemli ozelligi defansin arkasina yapacagi patlayici kosular, sen adamin 2 3 rakibini gecip gol atmasini bekliyorsun veya Musa ya yardima gelmesini istiyorsun Musa ya yardim edecek adama 6 m yuro vermeye gerek yok

Erkan YILMAZ
23.09.2014, 19:41
kusura bakma koçum da biz bu 4-2-3-1 sevdasına seni solda yeriz çürür gidersin

Mert Oğuzlu61
23.09.2014, 21:13
Ünlü moldovalı menajer Leonid Istrati, "Satabileceğiniz en iyi paraya satmışsınız, çok güçsüz bir oyuncu. Alınan para muazzam." diyerek Spartak Moskova'yı Waris'in satışından dolayı tebrik etti.

Sporx

Waris umarim bundan sonraki maclarda cardozo nun yaninda, dogru bölgede oynar ve beklenen patlamayi gerceklestirir. :o

Antonio
23.09.2014, 21:22
henrique son sezonunda kendini buldu sattık. bakalım henrique kadar katkı verebilecek mi?

aaahmet61
23.09.2014, 22:36
arap kulübü istemişken derhal satın.

cakalkerem
23.09.2014, 23:20
sol bek mi oynuyor adam nerede oynuyor belli değil...aslında bence serbest adam oynamalı....

bordoylamavi
24.09.2014, 10:43
alanzinho nun değişik bir versiyonu. bruma alanzinho bunların hep ortak noktası yanlış karar verme son vuruşlarda yanlış seçimler

Tolga
24.09.2014, 15:48
Bu maç bireysel olarak takılmamak gerekir aslında. Takım olarak çok kötüydük, sebebi yoğunluk olabilir. Daha da karşılaşmayacağımızı düşündüğüm bir durum bence. Evet 2 maçta beklenileni karşılamadı doğru fakat bizde orta sahaya dair hiçbirşey yoktu. Geriden gelen görev aksayınca haliyle oda aksadı.

Yorumları da maçbaşı yapalım lütfen. Garanti sözleşmeye kızan taraftar maçbaşı eleştiri yapamıyor. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu ...

:)

murat
24.09.2014, 15:51
Suana kadar sol tarafta istedigimiz verimi alamadik. Youtube haric tanimiyorum ama birde forvet arkasi denemek lazim. verkaclarla is yapan bir futbolcu gordugum kadariyla bunu cardozo veya yatabareyle ileri ucta denemek lazim.

seyyah61
25.09.2014, 05:07
Sol kanatta oynadigi zaman defansa yardim ediyor bu iyi fakat kondisyonu yeterli olmadigi icin hücumda cok etkisiz oluyor cünkü savunma yaparken enerjisinin büyük bölümünü harciyor. Forvette Cardozo'nun partneri olmali kesinlikle. Cardozo oyun görüsü üst düzey bir oyuncu. Ikisi birbirini mükemmel sekilde tamamlarlar.

Emirhan Makul
25.09.2014, 13:49
Şu anda vasat bir performansı var, asmamak lazım tabi ki her şey olabilir, alanzinho karşılaştırması yapılmış ama alanzinhodan daha güçlü ama gerçekten şu anda katkısı onun katkısı kadar, ileriye kadar güzel gelme son tercih 3. lig kırmızı torba futbolcusu vuruşu, hoş değil, verilen paraların karşılığı bu olmamalıydı, umarım mağdur olmayız umarım düzelir. İyi oynamasında hocanın etkisi gerekli.

Emre ÖZTÜRK
25.09.2014, 18:17
Umarım sol kanat oynamaya devam etmez

Uğur Kalyoncu
25.09.2014, 18:21
Fener maçında 2 şutu var birini kaleci kurtardı diğerinde çalım attıktan sonra defans erken müdahele etti bir de başakşehir maçında çarprazdan havaya vurduğu top var ama bunların hiçbiri Warisin son toplarda etkisiz kaldığının kanıtı olacak pozisyonlar değil..Son vuruşlarda etkisiz olduğunu arkadaşlar hangi ara gördü onu çok merak ettim..

Tolga
25.09.2014, 18:34
Son vuruşunu göremedikleri için de söylemiş olabilirler :)

Hakan
25.09.2014, 18:40
Fener maçında 2 şutu var birini kaleci kurtardı diğerinde çalım attıktan sonra defans erken müdahele etti bir de başakşehir maçında çarprazdan havaya vurduğu top var ama bunların hiçbiri Warisin son toplarda etkisiz kaldığının kanıtı olacak pozisyonlar değil..Son vuruşlarda etkisiz olduğunu arkadaşlar hangi ara gördü onu çok merak ettim..
Metalist ve Fener maçında pozisyonu iyi getirip çok zayıf vurdu.Daha ne olsun :)

Berke6198
25.09.2014, 18:46
Yılan :)

Uğur Kalyoncu
25.09.2014, 18:56
Metalist ve Fener maçında pozisyonu iyi getirip çok zayıf vurdu.Daha ne olsun :)

Daha net pozisyonlar görmek lazım değerlendirmek için Mert'in sağına vurduğu top benim hoşuma gitti mesala :)

Colakoglu
27.09.2014, 00:22
alanzinho nun değişik bir versiyonu. bruma alanzinho bunların hep ortak noktası yanlış karar verme son vuruşlarda yanlış seçimler

Beyin diyosun :)

Fatih Birinci
27.09.2014, 00:44
http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/09/26/804f30fa9d865868324ae97810ddf8e2.jpg

Adamim ya..:D

Royal Heart
27.09.2014, 01:00
Erkenden hüküm verenler pişman olur, takım olarak gol atma problemi varken tek tek futbolcuları hedef almak doğru değil. Futbolcular birbirini, teknik direktörü ve taktiği tam anlamıyla tanıyıp kavrayabildiği zaman Waris de asist ve golleriyle beklenen katkıyı sağlar. Takımdan özellikle Avrupa Ligi'nde umudum var. Waris, Yatabare, Cardozo, Sefa, Yusuf, Mehmet, Constant hatta zaman zaman Fatih ile bu takım hücum anlamında da iyi yerlere gelecek. Yeter ki takımın ve taraftarın salt futbola kanalize olacağı bir ortam oluşsun, bunun için Avrupa Ligi'nde başarıyı esas almakta fayda var. Ligin ve takım kaptanının durumu ortada, kolay bir süreç değil.

delikoyun
27.09.2014, 08:40
bence o alınacağına tolga ciğerci+tolgay arslan alınsayı daha iyidi eğer 12 milyon euro veriyorlar hiç bir şey kaybetmemişiz hemen verip tolgay ve tolgayı alalım

Mollasalihoğlu
27.09.2014, 10:47
Herkes scout yahu, bi 6-7 maç oynasın, hamsi yesin, garalahana görsün, ondan sonra hüküm verin. :)

yaranozlu
27.09.2014, 19:41
kaçırdığı golü halısahada kaçırsam ağzımı burnumu kırarlar, kimsenin de yüzüne bakamam. olan milyon eurolara oldu.

poetricus
27.09.2014, 19:44
İbrahima Yattara sprintlerinden sonra Janko bitiriciliği... Allah sonumuzu hayır ede...

Mert Oğuzlu61
27.09.2014, 19:52
yılan dedik solucan çıktı.

onur-ts
27.09.2014, 20:28
çocuğun gol atması lazım.gol atamadığı her dakika bencilleşecek, beceriksizleşecek, kötü olacak.ama golü bulup bi rahatlasın sonra ilk günlerine döner.ama çok kaçırıyor henrique sendromu yaşıyor.geçmesini bekliyoruz

Nihat Güneş
27.09.2014, 20:58
Kacirdigi golde elestirmiyorum, zemin bozuk top seke seke geldi...Kolay degil isinmadan yeni girmis oyuncunun ilk vurusta onu gol yapmasi.Takildigim pozisyon saga Mediani ye verdigi pas oncesi bastaki hizini korusa kaleciyle karsi karsiya kalacakken birden frene basip adami gecmeye calismasiydi

ophius
27.09.2014, 23:04
kaçırdığı gole bişiy demiyorum da hani olur tamam eyvallah
ama 3e2 geldiğimiz pozisyondaki tercihi beni delirtti

bordomavi1
27.09.2014, 23:08
Kaçırdığı pozisyon herkesin başına gelebilir. O pozisyon üzerinden kızmak anlamsız.

Çok izleyemedik ama son hamleleri biraz sıkıntılı gibi duruyor.

artvints
27.09.2014, 23:14
çok iyi oyuncu.zamanla daha da gelişir.

Ali İhsan
27.09.2014, 23:33
Kaçırdığı gol

Tam sürat giderken durup bozduğu kontra

Son hareketlerde hep kötü kararlar veriyor, oysa o aşamaya kadar harika hareketleri var...

Vkgz
27.09.2014, 23:47
gidişatı iyi değil

TSemih61
28.09.2014, 00:05
Arkasından koşan defans oyuncularına tur bindiremiyorsa neden 6 Milyon € verdik biz bu adama? Benim aklım hala o pozisyonda, madem hızlı bir oyuncusun niye durdun o kontra atakta?

Öznur61
28.09.2014, 00:29
İlk maçlarda asıp kesmeye ne kadarda çok bayılıyoruz :)

Yavuz Hasan
28.09.2014, 00:31
net iki golü yedi bugün

Sefa Murat Dokuz
28.09.2014, 02:09
1.tespitim ayaklarını güçlendirmeli, bunun vurduğu şutlar ölü noktalara gitmezse Ahmet Şahin çapında kalecilere bile gol atamaz.

objek
28.09.2014, 02:23
1.tespitim ayaklarını güçlendirmeli, bunun vurduğu şutlar ölü noktalara gitmezse Ahmet Şahin çapında kalecilere bile gol atamaz.

Yaslari 14-15 yaslarinda olan oyunculara sikca yapilan tavsiyeleri bizde 22-30 yaslarindaki oyunculara yapiyoruz hadi hayirlisi

Veysel
28.09.2014, 02:38
Desteğe devam

Sefa
28.09.2014, 03:52
6 Milyon €..

Hakan
28.09.2014, 08:02
Hakkında çok ağîr konuşmak da istemiyorum,malum 6 milyon...
Adrian'ın yoluna girdi,umarım yanıltır bizi.

delikoyun
28.09.2014, 09:40
son vuruşlarına dikka edin çok zayıf son paslarıda çok kötü sadece bire birde adam geçiyor gerisi yok bence fos transfer

Necmettin ALTUNTAŞ
28.09.2014, 10:32
Çok aceleciyiz.Topçularımızı yerden yere vurmakta üstümüze yok.

atomantcum
28.09.2014, 11:05
Bu adam kaliteli bir futbolcu. Çok hızlı, topa hakimiyeti iyi. Son hamlelerde biraz acemlik var ama daha durun kaç dakika oynadı ki? Ayrıca bizim takımda çok geride oynatılıyor (Dünkü maç hariç), biraz kanada sıkışıyor. İlk maçından belliydi, videolardan da belli. 10 dakika oynamış oyuncuyu yerden yere vurmaya bayılıyoruz. Kaçırdığı iki pozisyondan bahsediliyor:

-Yaptığı vuruş kötüydü tamam ama çok rahat pozisyon da değildi. Kötü bi zeminde sekerek gelen hızlı bir top, yanında da adam var. Evet Cardozo gol yapardı belki o pozisyonu ama sorun şu ki, Cardozo o pozisyonu yaratamazdı çünkü arkaya koşu yapamazdı.

-3e 2 pozisyonda da çok hızlı çok iyi geldi ama adam da ensesindeydi, soldan zorlasa pozisyon bitecekti, yapabileceği en iyi şeyi yaptı, rakibini geçti içeri doğru geldi, sağ tarafı iyi gördü. Ne yapacaktı yani?

Ayrıca maçın tümünde zaten iki-üç tane filan güzel atağımız oldu, bunların iki tanesi on dakikalık sürede Waris'in içinde olduğu pozisyonlar. Tüm maç ilerde oynasa kesinlikle daha çok pozisyon yakalayacağız, takım uyum sağladıkça, biraz güven geldikçe de bunları gole çevirmeye başlayacağız.

Berat Akçay
28.09.2014, 12:43
Maşallah dediğimiz..

Nihat Güneş
28.09.2014, 13:16
Bu adam kaliteli bir futbolcu. Çok hızlı, topa hakimiyeti iyi. Son hamlelerde biraz acemlik var ama daha durun kaç dakika oynadı ki? Ayrıca bizim takımda çok geride oynatılıyor (Dünkü maç hariç), biraz kanada sıkışıyor. İlk maçından belliydi, videolardan da belli. 10 dakika oynamış oyuncuyu yerden yere vurmaya bayılıyoruz. Kaçırdığı iki pozisyondan bahsediliyor:

-Yaptığı vuruş kötüydü tamam ama çok rahat pozisyon da değildi. Kötü bi zeminde sekerek gelen hızlı bir top, yanında da adam var. Evet Cardozo gol yapardı belki o pozisyonu ama sorun şu ki, Cardozo o pozisyonu yaratamazdı çünkü arkaya koşu yapamazdı.

-3e 2 pozisyonda da çok hızlı çok iyi geldi ama adam da ensesindeydi, soldan zorlasa pozisyon bitecekti, yapabileceği en iyi şeyi yaptı, rakibini geçti içeri doğru geldi, sağ tarafı iyi gördü. Ne yapacaktı yani?

Ayrıca maçın tümünde zaten iki-üç tane filan güzel atağımız oldu, bunların iki tanesi on dakikalık sürede Waris'in içinde olduğu pozisyonlar. Tüm maç ilerde oynasa kesinlikle daha çok pozisyon yakalayacağız, takım uyum sağladıkça, biraz güven geldikçe de bunları gole çevirmeye başlayacağız.
Tespitlerinin coguna katiliyorum ama o hizini kestigi pozisyonda Waris i savunman fazla iyi niyetli oldugun anlamina geliyor :) Ne demek arkasinda adam vardi en iyisini yapti, forvet oyuncususun rakibe gore daha hizlisin arkanda adam var diye kaleye gitmemek ne demek arkanda iste avantaj sende... Senden agir bir stoper napabilirki o pozisyonda ;ustunden ziplayip topu mu alacak, ya kaleciyle karsi karsiya kalirsin ya da penalti kirmizi kart yaptirirsin :) Bu pozisyonda bariz hatali tercih yapmistir bence.

atomantcum
28.09.2014, 17:00
Tespitlerinin coguna katiliyorum ama o hizini kestigi pozisyonda Waris i savunman fazla iyi niyetli oldugun anlamina geliyor :) Ne demek arkasinda adam vardi en iyisini yapti, forvet oyuncususun rakibe gore daha hizlisin arkanda adam var diye kaleye gitmemek ne demek arkanda iste avantaj sende... Senden agir bir stoper napabilirki o pozisyonda ;ustunden ziplayip topu mu alacak, ya kaleciyle karsi karsiya kalirsin ya da penalti kirmizi kart yaptirirsin :) Bu pozisyonda bariz hatali tercih yapmistir bence.

Pozisyonu maçtan sonra tekrar izleyemedim, özet görüntülerine koymamışlar, onun için aklımda kaldığı kadarıyla yorumladım. Benim hatırladığım, pozisyon ceza sahasının sol tarafında kalıyordu, rakip arkasında derken yani kaleyle warisin arasındaydı. Aynı hızla içeri doğru yönelemezdi, hızını koruyup düz gitse de bu sefer auta doğru ilerledi, pozisyon biterdi.

Ama özeti tekrar izlediğimde şunu farkettim, ortaya vuramadığı topta aslında baya rahat pozisyondaymış :D

ANIL
28.09.2014, 17:09
tekte vurmak yerine ufak bir dokunuşla kontrol edip sonra yakın direğe plase yapması lazımdı :D

Turgay Atalay
29.09.2014, 09:09
Sezon boyu Yusuf Erdoğan kadar katkı verebilecek adam. Yeni transferlerden Belkalem hariç işini doğru düzgün yabancımız yok. Bu takımın başarılı olacağına da umudum yok açıkçası.

İ. SARAL
29.09.2014, 09:53
2 maçta hemen adamı çözdünüz helal olsun :)

Antonio
01.10.2014, 10:42
sakho dururken buna 6 veren zihniyet... açıkcası henrique daha iyiydi...

Harun-61
01.10.2014, 10:50
Yusuf "muz" ortalara calismali, Waris ise son vuruslara.

hofsaale
01.10.2014, 12:57
Büyük yetenek ama Boyle oyuncular Türkiye de gelistiremiyor kendilerini örnek stoch, bruma....

Hunk
01.10.2014, 13:02
Bizim taraftar sorunumuz var herşeyden önce

Alper Beyazay
01.10.2014, 13:19
Şu adam iki maç iyi oynasa gol atsa takım kazansa, şu yapılan komik yorumlar tam tersine döndüğünde yorumlardan daha komik bir durum çıkacak ortaya.. Yeni gelmiş adamı 2,3 maçta hemen boş transfer yaptınız helal olsun. :D

SüRMeNe_6161
01.10.2014, 17:11
waris de alanzinho gibi geldi bana.

Cengiz Çubukcu
01.10.2014, 17:29
açıkçası böyle oyuncu tiplerini çok sevmeme rağmen kendisinden umudum yok, yine de önyargılı olmayıp kasım başına kadar beklemek lazım...belki yemeklere alışamamıştır :)

TSemih61
01.10.2014, 17:49
Alanzinho çok daha yararlı oluyordu takıma. Şuana kadar bi numarasını göremedim Waris'in. 6M ettiğine göre elbette yetenekleri vardır ancak bunları bir an önce sahaya yansıtmalı.

Nihat Güneş
01.10.2014, 19:09
Alanzinho ve Waris karsilastirmasini hangi anlamda yapiyoruz bilmiyorum ama alakalari yok...Son hareketler deseniz bunu icin bir 50 mac izlemek lazim hakkaniyet acisindan .

6Şafak Aydın1
01.10.2014, 20:09
sahaya yansimayan yetenek

Turgay Atalay
02.10.2014, 09:17
Şu adam iki maç iyi oynasa gol atsa takım kazansa, şu yapılan komik yorumlar tam tersine döndüğünde yorumlardan daha komik bir durum çıkacak ortaya.. Yeni gelmiş adamı 2,3 maçta hemen boş transfer yaptınız helal olsun. :D

İki üç maç muhteşem oynaması değil mesele, 2-3 maç Yusuf ta güzel oynayıp maç kazandırıyor. Bizi başarıya ulaştıracak futbolcu tipi 2-3 maçta messilik yapacak olanlar değil, oynadığı maçlarda belli bir standartın altına asla düşmeyecek olanlardır.

Sezgin Öztürk
02.10.2014, 10:03
Çok bilmiş futbol ulemaları yorumlara başlamış :) Tamam her transfer tutacak diye bir kaide yok Waris'de tutmayabilir. Ancak daha 4 maç oynamış oyuncuya üstelik hazırlık kampında yer almamış bir oyuncuyu tabiri caizse fos transfer göstermek futboldan zerre kadar anlamayan insanların işi... Bugün burada Waris'e işe yaramaz topçu diyenler yarın Waris transferi tutmaz ise ben demiştim diyerek egolarını tatmin edecek fakat tutar ise yanılttın beni helal olsun gibi cümleler kuracaklar...

Ahmet Ulusoy
02.10.2014, 10:21
Kimse eleştirmezse, düşündüklerini yazmazsa forum hayalet kasabaya döner.

Turgay Atalay
02.10.2014, 13:26
Kimse eleştirmezse, düşündüklerini yazmazsa forum hayalet kasabaya döner.

Zaten dönmüş durumda baksanıza doğru düzgün uğrayan bile yok foruma, buraya yazan birçok arkadaşı küstürdüler.

Adamın biri geliyor, Waris'i eleştirenleri ego tatmini bekleyen ergen sınıfına sokuveriyor, ne haddineyse.

Zoruna gidenin gitsin, ego mego da yok, benim görüşüm bu. Waris, gs deki Bruma kadar oyuncudur, Bruma gs ye ne kadar katkı yaparsa Waris'de Trabzonspor'a o kadar katkı yapar.

Alper Beyazay
02.10.2014, 15:43
İki üç maç muhteşem oynaması değil mesele, 2-3 maç Yusuf ta güzel oynayıp maç kazandırıyor. Bizi başarıya ulaştıracak futbolcu tipi 2-3 maçta messilik yapacak olanlar değil, oynadığı maçlarda belli bir standartın altına asla düşmeyecek olanlardır.

2-3 maça göre boş transfer diyenler, 2-3 maçta Messi gibi helal olsun diyebilir. Benim kastım 2-3 maç iyi oynasın kazandırsın değil. Bu kadar kısa sürede adama yapılan bu eleştiriler hiç samimi değil. Az sabır.

Turgay Atalay
02.10.2014, 16:31
2-3 maça göre boş transfer diyenler, 2-3 maçta Messi gibi helal olsun diyebilir. Benim kastım 2-3 maç iyi oynasın kazandırsın değil. Bu kadar kısa sürede adama yapılan bu eleştiriler hiç samimi değil. Az sabır.

Sabır Trabzonsporluların ortak paydası uzun yıllardır. Ama şampiyonluk için, ama futbol için, ama futbolcu için. Gösteriyoruz da.

Bu adamın çok eksikleri var, oynadığı hiçbir maçta orta açamadı, şutları cılız, son vuruşlar felaket. Bir tek hızı ve ani dönüşleri var ki bu da tek başına iyi oyuncu olmaya yetmez, akıllı bir bek veya stoper maçta yok eder bu adamı. Bruma'dan farkı yok bence. Niasse vardı mesela eksiği yoktu fazlası vardı bu adamdan. Bilmiyorum, inşallah yanılan ben olurum.

kopeli
02.10.2014, 21:43
Büyük yetenek ama Boyle oyuncular Türkiye de gelistiremiyor kendilerini örnek stoch, bruma....

Bunlar genis alan oyuncuları. artık rakiplerin sana genis alan vermedigini, 90 dakika yogun pres yaptıgını hesaba katarsak, yeteneklerini sergilemesi tabiki zor.

Bence takım oyununa yatkın, cabuk düsünebilen ve topu ayagından hızlıca cıkarabilen oyunculara yönelmemiz lazım. futbol calım atmak ile oynanmıyor malesef.

Hakan
02.10.2014, 22:06
Adamı hasta etme Majeed

truva28
02.10.2014, 22:10
tam bir futbol fakiri bu çocuk

Mert Acar
02.10.2014, 22:14
olacak bu uşak,biraz daha aklını kullanması lazım .

Royal Heart
02.10.2014, 22:20
Kafa topuna gitti, Cardozo'ya asist değerinde akıl dolu pas verdi ve yeri geldi 45 metre geri koşup savunmaya yardım etti. Ayağında topu gereksiz yere fazlaca tutmamaya gayret etti, pas alışverişinde insiyatif aldı. 1 gol atsaydı 180 derece değişirdi buradaki yorumlar.

Tolga
02.10.2014, 22:23
Şu adamı sol açık oynatmakta ısrar neden ? Çift forvette ortalık yanacak, biz sol açık oynatıyoruz. Top tekniği çok yüksek değil belli ki, top kontrolü de iyi sayılmaz. Yani adam sol açık olamaz ? Neden bu ısrar.

Çift forvette bu adam gezegen parçalar ...

Emre ÖZTÜRK
02.10.2014, 22:41
Sol açıkta köreliyor bu adam.Serbest oynasın,forvet oynasın ne bileyim en kötü orta alanda oynasın ama sol açıkta oynamasın

Harun-61
02.10.2014, 22:42
İşk 20 dakika hariç gayet iyidi.

Furkan Özdem
02.10.2014, 23:03
Legia oyuncuları adamın yerden kalkmasına fırsat vermedi ama yine de oldukça iyi ve istekliydi. Kesinlikle kaliteli oyuncu ve 11'deki yeri sağlam. Sadece pozisyonlarda karar vermede sıkıntı yaşıyor...

hasancebi81
02.10.2014, 23:11
Sol kanatta oynamasın rağmen, maç boyunca kanattan aldığı her topla çizgiye inmek yerine içeri doğru yöneldi ve top kaybetti. Halbuki böyle kapalı defanslarda daha çizgiye yakın oynayıp içeri katetmek yerine kenardan yardırabilirdi. Umarım 2. Alanzinho olmaz...

Oğuz ZEYTİN
02.10.2014, 23:31
Yattara beklentisi/karsilastirmasi uygun degil. Nihat Kahveci'yi andiriyor tarzi.

6Şafak Aydın1
02.10.2014, 23:33
akil yok ama iyi savasiyor

Erbay
02.10.2014, 23:37
Valla bir şeyini beğenmedim ama daha tanımlayamıyorum durun bakalım :))

Nasıl anlatayım...

Topu alınca böyle zora sokuyor. Çok kısa kalıyor hareketleri, kapatıyor hemen rakip.

Merkezde oynamaya alışmış diyeyim tahminen.

OrkHun
02.10.2014, 23:58
topa iyi vuramıyor. hem şut için ham pas için. bu konuya çok çok çalışması lazım. kontrolü ve top sürüşü kötü değil. savaşçı da. ama topa daha iyi vurması lazım.

Bera B.
03.10.2014, 00:42
Daha çok vakti var.

Bud Spencer
03.10.2014, 00:44
boyuna ragmen hava toplarinda etkili

Uğur Kalyoncu
03.10.2014, 00:52
Solda harcanıyor bu çocuk..İlerde çok daha verimli olur..

İbrahim CİHAN
03.10.2014, 01:56
Ben kendisini izlerken zevk alıyorum. Bence solda da fena oynamıyor. Cardozo'nun soldan vurduğu topta da güzel bırakmıştı pası. Driblingi çok iyi, güçlü. Vuruşlarında ufak bir problem var o da çözülür zamanda.

İskender YILMAZ
03.10.2014, 01:59
Yerini yadırgıyor. Solda oynamaya devam ederse bonservis bedelinin altında ezilecek.

Emirhan Makul
03.10.2014, 02:11
Yerini yadırgıyor. Solda oynamaya devam ederse bonservis bedelinin altında ezilecek.

Yok ya 100 euro'dan desteler yapılırsa 1 şifreli çanta ancak dolar o ağırlığın altında kalmak bir şey yapmaz diye düşünüyorum, tabi hepsini 1 yuro yaparsa aşil tendonuna zarar verebilir, inşallah döviz bürosu parayı bütünler yoksa waris bu gidişle bonservis bedelinin altında ezilecek gerçekten :(

Burak TOSUN
03.10.2014, 03:24
Bu son vuruşlarla ileri uçta oynaması zor biraz solda yusuf sağda sefaya ortada gezisi oyuncu olabilir belki ama biraz kafatasını kullanması gerekiyor

Sezgin Öztürk
03.10.2014, 11:06
Dün gece gol dışında her şeyi denedi... Cardozo o pası gole çevirse ballı kaymak olurdu. Umarım üzerine koyarak devam edersin karaoğlan...

Tolga
03.10.2014, 11:39
İleride son vuruşu dert etmeyin. Yıllarca Umut bu takımın en uç elemanıydı. Hedef adamıydı. Hem de tek başına.

Cardozo ile ikili olsunlar, tadından yenmez.

objek
03.10.2014, 14:24
Top kontrolu fena degil surati iyi omuz omuza vasat futbol zekasi pek sivri! degil bu adami one atip cardozuyu alex tarzi gizli santrafor denemek lazim bu adami oynatacak yegane kisi arkasindaki oyuncunun iyi olmasina bagli at aradan kossun dursun mutlaka bir iki golluk pozisyona girer

Nihat Güneş
03.10.2014, 15:13
Waris i bilen yabanci yazar ya da scout twitter da dalga gecmis. Olm siz manyakmisiniz adam striker gidip sol acik oynatiyorsunuz demis :(

Berat Akçay
03.10.2014, 16:41
Ben Waris'in bu kadar erken gömülmesine karşıyım. Büyük topçu olacak daha o. Bekleyelim

Jedi
03.10.2014, 17:18
ben bu waris den hiçbirşey anlamadım, ya yerinde oynamıyor yada başka bir sıkıntı bir şey var.

bu adamı sol tarafta hiç beğenmiyorum, daha değişik varyasyonlar denenmeli, pas atacak yerde çalıma kaçıyor , ileri gidecek yerde duruyor sağa sola hatalı paslar veriyor , çözemedim ben seni waris.

bordomavi1
03.10.2014, 18:33
Cardozo'nun partneri olmalı.

The Legend
03.10.2014, 19:03
Uzaktan şutları zayıf olmasına rağmen bu ısrarını sürdürüyor. Oysa biraz içeri katedip vursa gol yapacak.

İbrahim CİHAN
03.10.2014, 19:24
En hareketli oyuncumuz, her an tehlike yaratabilecek bir oyuncu. 1 gole bakar sonra açılacaktır iyice.

TSKara61
03.10.2014, 20:46
Alanzinho

Oğuzhan Fidan
03.10.2014, 20:51
çok iyi oyuncu belli ama son vuruşlarda etkisiz.. çalışarak kapatılacak bi durum zaten tecrübe lazım zaman lazım.

Samet Yildirim
04.10.2014, 15:04
Kaliteli bir yetenek ama biraz daha zaman lazim...Yüksek rakam altinda biraz eziliyor gibi...

Zemin berbat Waris aleyhine isliyor su an gördügüm.

Cafer Bulur
04.10.2014, 17:51
Yetenekli bir oyuncu ama son vurus ve paslarda tercihleri kötü.

Ilerde belki faydali olabilir ama su anda güvenilecek bir oyuncu degil bos kaleye gol kacirabilir ne yapacagi belli olmuyor.

Antonio
04.10.2014, 17:54
saviola görevinde oynatılmalı cardozoyla verkaçlarla her maç 2 gol atar ya da attırır. ama kanat oynamaz.

Jedi
04.10.2014, 18:09
ben bu oyuncunun abartıldığı kadar yetenekli olduğuna inanmıyorum..... bu tip genç oyunculara hep temkinli yaklaşıyorum

nedeni ise açık, avrupada genç ve yetenek vaadeden hiçbir oyuncu Türkiyeye gelmez, daha doğrusu bize bırakmazlar

orda bu oyuncuyu takip eden en az 30-40 scout vardır zamanında eğer avrupanın isim yapmış kulüplerine gidememişse

anlayınki bi arıza vardır bu adamda.....

Manu61
04.10.2014, 21:08
Sol kanatta istediklerini yapamıyor. Kendisinden çok ümitliyim.

Muhammet YILMAZ
05.10.2014, 12:15
Türkiye'ye gelen yetenekli oyuncu kazmalaşıyor kariyerini bitirmeden gitsin

ophius
05.10.2014, 16:53
seni bize 6 milyona kitleyenlere selam olsun

Mustafa ÖZDEMİR
05.10.2014, 18:00
aynı barış memiş gibisin .her topu eziyorsun yzıkla olsun sana verilen paraya yazı...

Mert'
05.10.2014, 18:01
Çok ümitliydik ama boş çıktı olan bize oldu 6 milyon euro girdi.

Murat'
05.10.2014, 18:01
Transfer edildiğinin ikinci günü 12 milyon teklif yaptılar diyenler vardı.

Şu haliyle çok büyük kazık.

TolgaTopçu61
05.10.2014, 18:04
Traore'nin neler yaptığını gördük! !

mkmoglu
05.10.2014, 18:05
bu adam geçen sene spartakta doğru dürüst oynamadi ihö 6 m euro saydi bunda hile var

F. Yıldırım
05.10.2014, 18:07
bu adam geçen sene spartakta doğru dürüst oynamadi ihö 6 m euro saydi bunda hile var

tamam adam kötü oynuyor ama Fransa´da ikinci devre 9 gol atıp geldi, yani oynamadı demek haksızlık

Peleray
05.10.2014, 18:09
ilk geldiği günden beri diyorum elimizde patlayacak alanzinhodan eksiği var fazlası yok inş. yanılırım ama.

OrkHun
05.10.2014, 18:27
Topa vuramıyor. Pas atamıyor. Sabah akşam bunları çalışıp geliştirmezse elimizde patlar. Net.

Hakan
05.10.2014, 18:56
1 ay içinde iade hakkı falan yok mu :(

zafer6161
05.10.2014, 19:08
gittiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii gitti gitti gittiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii altımilyon yuro

senelerce adrana 5 milyon euro nasıl verilir onun tartışmasını yaptık.bi 3.5 senede bunu tartışırız...

Tolga
05.10.2014, 19:10
Top tekniği yok, hakimiyeti de yok. Bu yüzden ona yüklenen görevler yanlış ve o da gözümüzde 6 Milyon €'luk kazık olarak kalacak.

Turgay Atalay
05.10.2014, 19:14
Bos futbolcu,hatta futbolcu olup olmadigi bile tartisilir. Degil Cardozo'nun yaninda macboyu rakip kalecinin yaninda oynatsan sezon boyu 2-3 gol atabilir. O da direkt gol olmaz,rakibe falan carpar girer

gabriel omar
05.10.2014, 19:21
6 milyon euro daha faydalı harcanabilirdi gibi geliyor artık bana.

Nihat Güneş
05.10.2014, 19:23
Adami Ronaldo gibi oynatmaya calisiyoruz...Degil arkadas bu adam.kanat degil...Ha 6 etmez bana gore de 6 milyona Brahimi alirdik :(

Mert Oğuzlu61
05.10.2014, 19:40
yeni adrian gözüyle bakmıyorum çünkü bu adamdan nedense fazla zarar etmeyeceğiz gibime geliyor. biraz top oynasa, gol atsa felan en kötü 5 milyon euroya araplara iteleriz bu arkadaşı.

4-4-2 de santrafor olan cardozo nun yanında tamamlayıcı forvet olarak oynaması gereken adamı bizim hoca gareth bale gibi kullanmanın peşinde.

Hakan
05.10.2014, 19:44
Yattara iyi alıştırdı bizi,ondan hep.Yetenek istiyoruz yetenek,çalım falan..

truva28
05.10.2014, 20:27
Bu adamın transferi araştırılmalı!!Transferin son gününde kimsenin tanımadığı bir adama 6 milyon euro verilmez!Bu tranferde çok pis işler döndüğüne yüzde yüz eminim ben

Erbay
05.10.2014, 20:50
Çalım yeteneği iyi değil. Kanatta dar alanda hep kaptırıyor. Bu adam sistemi olmayan takımda anca böyle oynar.

Furkan Özdem
05.10.2014, 20:55
Adamın kalitesinde bir sıkıntı yok. Oynadığı yer yanlış...

SüRMeNe_6161
05.10.2014, 21:03
mitrogluyu alsaydık sankı daha iyi olurdu aynı fıyat

TSemih61
05.10.2014, 21:41
Şuana kadar oynadığı oyun için konuşuyorum, Bir Barış Memiş bile etmez. Bu adama 6 milyon sayacağımıza Barış'ı oynatsaydık keşke.

Hazar_
05.10.2014, 22:12
Trabzonspor tarihinin en skandal transferi olacak bu adam bence

Jedi
05.10.2014, 22:15
fena kazık hemde çok fena...... yazdım daha önce avrupanın ortasında kimse görüp almamışsa bir arıza vardır dedik.........

Jedi
05.10.2014, 22:16
avrupalılar gelişim göstermesi muhtemel hiçbir topçuyu kaçırmazlar en geç 17-18 yaşında büyük kulüpler kapar

bunun tek bir istisnası oldu oda frank ribery, oda kaçtı gitti zaten

Sinan Ayaz
05.10.2014, 22:21
ilk 15 sayfaya bakın sonra burda yazılanlara ayıp ya 2 maçta adam notu vermeyin şurda

Jedi
05.10.2014, 22:25
ilk 15 sayfaya bakın sonra burda yazılanlara ayıp ya 2 maçta adam notu vermeyin şurda

sinan umarım haklı çıkarsın ama yanılacağımı pek sanmıyorum

eğer haklı çıkarsan seni alkışlarım

Jedi
05.10.2014, 22:26
demek istediğim bu adam 6.000.000 euro etmez

yoksa futbolculuğuna birşey demiyorum

bonservisinin adamı değil

Tolga
05.10.2014, 22:26
avrupalılar gelişim göstermesi muhtemel hiçbir topçuyu kaçırmazlar en geç 17-18 yaşında büyük kulüpler kapar

bunun tek bir istisnası oldu oda frank ribery, oda kaçtı gitti zaten

Luca Toni, Osvaldo ve Maicon ilk aklıma gelenler.

Sinan Ayaz
05.10.2014, 22:31
demek istediğim bu adam 6.000.000 euro etmez

yoksa futbolculuğuna birşey demiyorum

bonservisinin adamı değil

mevzu ederi etmezi değil bizim taraftarın tavrı boyle bir profile sahip taraftar takıma köstekten başka bişey olmaz yarın 2 gol attıgında farklı şeylerde yazılacak bencede 6 milyon euro etmez ama çok büyük zarar etceğimizi düşünmüyorum 2-3 hafta sonra daha iyi olacaktır şuan malesef kadroda sıkıntılı adamlar var ve hocayı sabote ediyorlar

Jedi
05.10.2014, 22:35
peki göreceğiz bakalım........ilerde ne olur ne biter

Emre ÖZTÜRK
05.10.2014, 22:52
Çözemiyorum Waris'i.İyi mi kötü mü.Güçlü mü güçsüz mü ?

TSemih61
05.10.2014, 23:09
Bence hızlı bile değil.

Oğuzhan
05.10.2014, 23:10
Değişik bir oyuncu şuan ona kızamıyorum. Böylesine dökülen, savunma arkasına pas atamayan sistemsiz bir takımda yeteneklerini sergileyemiyor doğal olarak.

İbrahim CİHAN
05.10.2014, 23:42
Bence hızlı bile değil.

Yok artık. Eleştirilere saygım var. Ama bu kadar da abartmayın.

Mustafa'
05.10.2014, 23:51
biraz kıpırda be çocuk

Furkan Özdem
06.10.2014, 01:00
Çözemiyorum Waris'i.İyi mi kötü mü.Güçlü mü güçsüz mü ?

Bence güçlü olduğu kesin. Adem büyük gibi boyuna rağmen fiziğini iyi kullanıyor...

cınar#7
06.10.2014, 13:22
sol kanatta oynamamalı

en büyük özelliği hızı ve çevikliği

forvet olarak defansın arkasına sarkarak kontrada en iyi isim

Antonio
06.10.2014, 13:32
rize 900bin euroya almamış...

Yaşar
06.10.2014, 16:26
Bize fazla paraya gelen her adam aldığı paranın altında ezilecek. Waris 6 milyon Euro eder mi bilmem ama taraftar burnundan getirecek bu parayı.

Hunk
06.10.2014, 18:51
Bence hızlı bile değil.

Kardesim, saka mi bu ? umarim sakadir.. Bu adam kadar hizlisini superligde gormedim daha once. Hizina ragmen gucsuzde degil..

TSemih61
06.10.2014, 18:59
Kardesim, saka mi bu ? umarim sakadir.. Bu adam kadar hizlisini superligde gormedim daha once. Hizina ragmen gucsuzde degil..
Gayet de ciddiyim. Gücünü de doğru düzgün kullanamıyor, sürekli top kaptırıyor, toplara da sert vuramıyor.

Hunk
06.10.2014, 19:11
Gayet de ciddiyim. Gücünü de doğru düzgün kullanamıyor, sürekli top kaptırıyor, toplara da sert vuramıyor.

Bu adami elimizde tutabilicekmiyiz ben onu dusunuyorum... Bu adama hizli degil demek ise korlukten baska bisey degil kusura bakma

TSKara61
06.10.2014, 20:05
Takım kötüyse herkes kötü oynar. Cardozo, Waris, ve diğerlerinin kotu oynaması takımın orta sahası olmamasından kaynaklanıyor. Medjani mi oyun kuracak Waris için?

Muhammet YILMAZ
06.10.2014, 23:47
Fener maçından eser yok

Berkan
07.10.2014, 10:56
Zamanla iyi olur. Adam pas alamıyor ki doğru düzgün :)

sametaydin
07.10.2014, 12:07
Bu waris ne ara gol atacak merak ediyorum. Geldiğinden bu yana her maçta oynadı. Böyle oyuncuların skor yapması gerekir. Geldiğinden beri gol atamıyor üstelik çok net pozisyonları kaçırıyor. Henriqeye kızardık ama adam en azından gol atardı puan aldırırdı bunda o özellik de yok.

kopeli
07.10.2014, 14:59
Bireysel olarak yetenekli ama takım oyununa adapte sağlayamayan oyuncu.

Arada bireysel bir gol atar, vay be dedirtir, yani taraftara oynar ama genel anlamda takım icin faydalı olamayacak bir oyuncu oldugunu düsünüyorum. Kazık yedik gibi.

Cardozo-Waris-Yatabare'ye verilen 15 m euro ile Süleymani-Mitroglu ikilisi alınsa bambaska bir takım olurduk.

Hunk
07.10.2014, 15:06
Bireysel olarak yetenekli ama takım oyununa adapte sağlayamayan oyuncu.

Arada bireysel bir gol atar, vay be dedirtir, yani taraftara oynar ama genel anlamda takım icin faydalı olamayacak bir oyuncu oldugunu düsünüyorum. Kazık yedik gibi.

Cardozo-Waris-Yatabare'ye verilen 15 m euro ile Süleymani-Mitroglu ikilisi alınsa bambaska bir takım olurduk.

Mitroglou mu ? :) Allahim iyiki taraftarlarimizdan birisi teknik direktor degil

kopeli
07.10.2014, 15:08
Mitroglou mu ? :) Allahim iyiki taraftarlarimizdan birisi teknik direktor degil

nieki, cok mu kötü topcu.

Hakan
07.10.2014, 15:16
Giovanni Dos Santos'u alamayınca Waris'e yöneldiğimiz söylenmişti..aaah ah...

Antonio
07.10.2014, 20:49
mranın akhisarına sezon başında warisi kiralık 900 bin euroya bonservisiyle 2.5 milyona önermişler...

kudu_89
07.10.2014, 21:04
500 bin euroya bucaspora önermişler...

bordomavi1
07.10.2014, 21:08
50 top karşılığı bizim mahalle takımına önerdiler, kabul etmedik.

Tolga
07.10.2014, 21:12
Menisküsü yırtık, adeleleri patlakmış. O yüzden Darıca Gençlerbirliği vazgeçmiş diyorlar. Bilen var mı ?

delikoyun
07.10.2014, 21:30
bacakları kısa uzun alanda etkili olamaz topu kaleye yakın bölgede alıp anlık patlamalar ile etkili olabilir halil hodzic ısrarla sol açık oynatıyor başarma şansı yok çizgi oyuncusu asla olamaz halil hodzice taraftarın en fazla kızma nedenlerinden biri.santrafor arkası ancak oynar oynayabileceği başka yer yok

TSKara61
07.10.2014, 23:31
250 bin euro + Holosko'ya Besiktas'a onermişler

cakalkerem
07.10.2014, 23:36
Komik

TSKara61
08.10.2014, 03:00
bacakları kısa uzun alanda etkili olamaz topu kaleye yakın bölgede alıp anlık patlamalar ile etkili olabilir halil hodzic ısrarla sol açık oynatıyor başarma şansı yok çizgi oyuncusu asla olamaz halil hodzice taraftarın en fazla kızma nedenlerinden biri.santrafor arkası ancak oynar oynayabileceği başka yer yok

Forvet arkasi Mehmet Ekici, Constant, ve Özer var. Constant'ı sola koydun diyelim, Özer'i sağ oynar mı? Forvet arkası Ekici mi daha faydalı olur Waris mi. Orta saha can çekiştiğine göre mecburen Ekici diyorum.

The Legend
08.10.2014, 15:41
İHO'ya waris için gönlünden ne koparsa ver demişler. Başkanda altta kalmamak için 6 m euro vermiş. Kesin bilgi yayılabilir.

ozzy!
08.10.2014, 20:02
Takım kötü olduğundan bu aralar oyuncular hakkında kötü, berbat gibi tabirler sonradan utanmanıza yol açabilir dikkat edin derim.

Ufuk
08.10.2014, 20:09
Bizim ligde iş yapar bence halen aynı fikirdeyim.

ziyaretci
09.10.2014, 00:40
Herkes waris ne zaman gol atacak derken ben hala waris ayagins gelen topu kaybetmedigi zaman gol atmis gibi sevinecegimmmmm

Sent from my iPad using Tapatalk

jojuk
09.10.2014, 02:24
bal yapmayan bir arı waris

Hakan
11.10.2014, 23:25
Kıçı kırık Grosicki bile neler yapıyor, adam ol adam

bingolts
12.10.2014, 13:02
bu adama güvenin bocalama dönemini geride bıraksın yeter Ülkemizdeki aşırı sert futbola alışamadı adam hep yerde ya hakemler

delikoyun
12.10.2014, 13:43
Forvet arkasi Mehmet Ekici, Constant, ve Özer var. Constant'ı sola koydun diyelim, Özer'i sağ oynar mı? Forvet arkası Ekici mi daha faydalı olur Waris mi. Orta saha can çekiştiğine göre mecburen Ekici diyorum.
waris bana göre ilk 11 de oynayamaz rakip oyundan düştüğünde oyuna alınmalı yorgun rakibe karşı kaleye çok yakın bir bölgede oynatırsan faydalı olur.yoksa olmaz bacakları kısa fuleli değil kanat oynayamaz çok basit ve net

Antonio
17.10.2014, 16:14
bu adam jun kazığından sonra reaal faiz oranlarını ve enflasyonuda sayarsak okkalı ikinci bir kazık!

ibrahim_yattara
19.10.2014, 18:25
Takimin topu ileri tasimadaki tek umudu bu adam. İlk yari gayet iyiydi adam gecip orta yapti pozisyona soktu faul aldi kart aldi 1.60 boyuyla iki kafa sutu cikardi kaleci cok basariliydi..

Ayni gorevi yapan serdar ne yapmis?

Adamla ugrasmaktan vazgecin artik.

Waris ayaginda top surerek ileri cikiyor 8-10 saniye top suruyor bir insan evladi rahat pas alabilecegi konuma yerlesmemis hala neymis waris top kaybediyormus..!

Gokdenizde cok top kaybediyordu cunku dikine oynayan rakibi zorlayan adam cok top kaybeder bu dogal gotunden korkmuyor varis daliyor yirtiniyor. Top rakipteyken geri gelmeyede usenmiyor..

Takimin gelecek vaadeden en kiymetli oyuncusu waristir..

Mehmet BAŞ
19.10.2014, 18:41
Şu bizim taraftarın bilmiş hallerinden bıktım yemin ederim...

Ben çok gördüm böyle bilmiş bilmiş konuşanları...

Bu adam kötü futbolcu değil!

Hemen parlamayın.

Erbay
19.10.2014, 18:43
Karar verme konusunda sorunları var. Bir de topu çektikten sonra pas verirken yavaş davranıyor.

ibrahim_yattara
19.10.2014, 18:47
Ya bide su adama hava topu atiyorlar bi kere asil isi olan defans arkasina sarkacagi topu alamamis hala bu nasil sistem diyen ama herseye ragmen yinede takim ortalamasindan daha iyi performansi olab adama abanarak orantısız elestri var..

1.60 boyuyla uzun hava topuna iki guzel kafa sutu cikardi ve rakibin en tedirgin oldugu adamdi

artvints
19.10.2014, 18:49
araya, önüne top atılmaya başladığında değerini anlarız.buraka da başlarda niye oynuyor bu diyorduk.waris in tekniği de fena değil.

ibrahim_yattara
19.10.2014, 18:49
Erbaya katiliyorum topu cektiginde pasi gec veriyor.. İnsallah alistikca isimlere daha otomatik ve hizli paslar atar..

ozzy!
19.10.2014, 19:20
Hızlı ve yetenekli. Daha etkili olacaktır. Bu maçda iyiydi.

Mert Acar
19.10.2014, 19:25
çok eziyor topu.

Mert'
19.10.2014, 19:32
1 gol atsa kendini bulacak sanki beklemedeyiz.

bordomavi1
19.10.2014, 19:36
araya, önüne top atılmaya başladığında değerini anlarız.buraka da başlarda niye oynuyor bu diyorduk.waris in tekniği de fena değil.
Bence çalım yeteneği Burak'dan çok üstün.

Mehmet Fatih Silik
19.10.2014, 19:37
Yilaaaannnn.....

artvints
19.10.2014, 19:38
bu adam forvet zaten, takım otursun soldan sürekli içeri süzülecek, kenarda kalmayacak.topa biraz daha fazla sahip olmamız lazım bunun için.zaman lazım yani.

Colakoglu
19.10.2014, 19:48
Ben bugün begenmedim cok gereksiz yere top kaybetti

omondoles
19.10.2014, 19:51
Çok top ezdi. Sürekli çalımı düşündü. Kulağı çekile..

erkankoc
19.10.2014, 20:09
Waris begenilmiyo olabilir ama adam her seferinde dikine oynamaya calisiyo kumasi cok iyi ..sol acik pozisyonunda yusuf oynasa daha iyi olur .cardozo ile forvet oynamali

Sibel
19.10.2014, 20:20
Topla çok oynama hastalığından kurtul.
Korkma, şu topu zamanında çıkar at ayağından.

Furkan Özdem
19.10.2014, 20:23
Çok iyi oyuncu. Tek sorunu pas tercihleri ve zamanlaması...

Hakan
19.10.2014, 21:06
Kabul edelim iyi kazık yedik

Veysel
19.10.2014, 21:16
Daha erken Hakan dur bakalım :)

ANIL
19.10.2014, 22:07
900 bin euro bile zor

Muhteva
19.10.2014, 22:08
Tecrübesiz daha iyi olacaktır..

hofsaale
19.10.2014, 22:22
kesinlikle yetenekli ama böyle oyuncular bizim lig de is yapmiyor...
cok eksigi var, patlama yapabilecek bi yetenek ama biz onu bruma yapmaya calisiyoruz o bir bruma degil daha önde oynamali...

topu önüne atmamaz lazim veya sirti dönüken rakip sahasinda topla bulusturmaliyiz, böyle is yapar...

insallah pisman olmayiz ben daha umutluyum....

artvints
19.10.2014, 22:24
oynamadığında eksikliğini hissedersiniz.topu alıp rakibin üzerine giden.defans arasına koşular yapan oyuncu kolay bulunmuyor.kontrol edilmesi zor bir oyuncu.gol atmaya başlar yakında.

İskender YILMAZ
19.10.2014, 22:48
Sol açık/kanat forvet oynamaya devam ettikçe bonservisinin altında ezilmeye devam edecek. İkinci santrafor olarak oynamalı, çok önemli meziyetlere sahip o bölge için.

Zurawski
20.10.2014, 01:28
Rakibe sarı kart göstertti bugün 2 kere. Hatta yan taraftan Vahid Hoca eliyle kart işareti yapıp Warisle atak yapılmasını istedi.

Şu an gol bölgesinde oynamaması aldatıcı oluyor.Cardozosuz maçlarda Yatabareyle çift forvet denense çok başarılı olabilir.ama Cardozo varken gol bölgesine başkasının girmesi gereksiz.

Bizim derdimiz oyunu karşı bölgeye yıkabilmek.Bunun için de kanat oyuncuları Gökhan Töre tarzında top alışverişini seven oyuncular olmalı. Bizde böyle bir oyuncu yok bence.

Timur Mikhail
20.10.2014, 01:52
Kendini buldukça 6 milyonda neymiş diyecek insanlar.

Bu memlekette ne tabatalar ne milyonlar gördük, o güruhun lafları umrumda değil, bu çocuk gayet yetenekli ama daha çocuk kafayı kaldırıp mental açıdan gelişim gösterdimi tamamdır.

Olacak inanıyorum, inanmak istiyorum.

Furkan Özdem
20.10.2014, 14:51
6 milyonun yükü var resmen üzerinde. Daha ucuza almış olsak ooo iyi oyuncu gelecek vaadediyor felan derdiniz burda...

Ön yargısız izleyin..

fincher
20.10.2014, 15:16
Fener maçında gelecek adına çok ümitlenmiştim,şuan 10 maçta bir gol atacak ikinci bir Alanzinho vakası olacak endişesi yaşıyorum...

İ. SARAL
20.10.2014, 19:55
Bizim takıma böyle bir kaç adam lazım. Rakibi korkutacak, ne yapacağı belli olmayan, hızlı, çalımcı.

Cafer Bulur
20.10.2014, 20:51
Fener maçında gelecek adına çok ümitlenmiştim,şuan 10 maçta bir gol atacak ikinci bir Alanzinho vakası olacak endişesi yaşıyorum...

Ayni fikirdeyim,girisimci ama sonuc alamayan oyuncu portföyü cizdi dün.

Cok toy bir oyuncu su anda oynadikca gelisir mi bekleyip görecegiz.

Sadettin_
20.10.2014, 22:56
bruma kadar çalım yetenegıde yok . gerci biz waris e 6 verdık gs brumaya 11m verdi oda ayrı tabı .

Ama şahsi gorusum . waris akhisar yada karabuk gıbı takımlarda adından cok soz ettıren sıyahı oyuncular kategorısınde bir oyuncu .
Büyük takıma geldıgınde afallıyorlar .
Ama vahid hoca waris ı sureklı oynatırsa sol kanadı goturebılır waris .
İyi bir takım oluncada eksiklerı de kapanmıs olur . bu takım şampıyon oldugu sezon sol kanatta cale nın ortalarını beklıyordu . takım ıyı olunca hatalarda gorulmuyor pek

must61
21.10.2014, 00:10
Bu adamı kanatta oynatıp ondan gol beklemek yersiz.Önündeki adamı geçtiğinde orta şansı değil , şut şansı bulması gerekir .

volkan_627
21.10.2014, 00:14
lokeren maçında golü var...

Yiğit Gayretli
21.10.2014, 09:16
Hızını ve çalım yeteneğini kanatta avantaja çevirmeye çalışıyoruz. Fakat Waris saf bir kanat oyuncusu değil. Topu her ayağına aldığında kaleye inmek istiyor ve her seferinde en az 3 kişiye tosluyor. Teke tek ya da ikiye tek kaldığı her pozisyonda düğümlüyor rakiplerini ama fazlasını yapmasını beklemek de hata. Yavaş yavaş ritmini bulacaktır... Hoca'nın sistemine ayak uydurduğunda da çok daha iyi işler yapacak.

Keşke ikinci forvet olarak serbest oynatılsa...

burasıdaTRABZON
21.10.2014, 11:27
Ayni fikirdeyim,girisimci ama sonuc alamayan oyuncu portföyü cizdi dün.

Cok toy bir oyuncu su anda oynadikca gelisir mi bekleyip görecegiz.

olcay şahan da öyleydi , waris de aynı seviyeye ulaşır , eksiğimiz o zaten gol atan kanat

Nihat Güneş
21.10.2014, 11:36
Adama Bruma muamelesi neden yapiliyor anlamis degilim :) Hayatinda kanat oynamamis belki de ,Hoca orda oynatip bazi ozelliklerini gelistirmek istiyor olabilir ...Ama taraftar da daha oyuncunun asil mevkisini bilmeyince beklentiler karsilanmiyor haliyle sonra bas elestiriyi...

Hatice Aslan
21.10.2014, 23:36
Zamanla varını yoğunu yansıtacaktır sabır ;)

Emre ÖZTÜRK
22.10.2014, 14:03
Kanat oynamamalı.Kendi fiziğine sahip oyunculara göre çok daha kuvvetli bir yapısı var.İlk hamleyi yaptıktan sonra şutu çekmeli.Yani üçüncü bölge dediğimiz alanda oynamalı.Waris'in özellikleri bunun için çok uygun.

Ufuk
22.10.2014, 14:39
Kanat oynamamalı.Kendi fiziğine sahip oyunculara göre çok daha kuvvetli bir yapısı var.İlk hamleyi yaptıktan sonra şutu çekmeli.Yani üçüncü bölge dediğimiz alanda oynamalı.Waris'in özellikleri bunun için çok uygun.
Soldan desteği bulsa bizim takımda hazard etkisi yaratır bence sol kanatta. Karşısındaki adamı çizgiye doğru değil de içe doğru geçerse şut pozisyonu yakalar waris bolca. Turkiyede bunu yapabilipde durdurulan yok şuan. Stoch yapiyodu mesela kimse durduramiyodu.

Antonio
23.10.2014, 14:49
çalımı kanatta atacağına içeri girsin atsın ceza sahasında çalım demek gol yada penaltı demektir...

Anıl C
23.10.2014, 14:52
cizgiye paralel oynayip gole katkida bulanabilmek her futbolcunun yapabilecegi bisey degil. Yapanlari da zaten hava da kapiyolar.

Antonio
23.10.2014, 14:53
cizgiye paralel oynayip gole katkida bulanabilmek her futbolcunun yapabilecegi bisey degil. Yapanlari da zaten hava da kapiyolar.

bir gervinho değil haklısın. ama bir martins olabilir. forvet oynamalı...

hofsaale
23.10.2014, 15:24
Golü bar bugün...

İ. SARAL
23.10.2014, 22:07
Ben beğeniyorum. Rakibi korkutuyor.

F. Yıldırım
23.10.2014, 22:10
6 milyon verince beklenti doğal olarak yüksek oluyor, bence beklentileri karşılayacak, ama biraz zamana ihtiyacı var.

Mert Acar
23.10.2014, 22:22
zamana ihtiyacı var,1 - 2 gol atsa rahatlayacak.kendini ispatlamaya çalışıyor sürekli.

The Legend
23.10.2014, 22:32
bu adam ne şanssız yaaa kaç tane penaltı pozisyonu verilmedi. birde 6 milyonu geleceği için verdik zamanla daha iyi olacak inşallah.

6Şafak Aydın1
23.10.2014, 23:09
yol göstermek lazm cocuga. söyle mesela https://twitter.com/maraton_com_tr/status/525373551072010240

Manu61
23.10.2014, 23:11
Tek ihtiyacı olan şey bir gol sanırım. O golü attığı zaman daha rahat oynamaya başlayacak katkısı artacak.

Çağatay_
23.10.2014, 23:14
Çok top kaybı yaptı ama rakibi zorluyor. Daha dikkatli ve doğru oynamalı. Biraz daha sakin olmalı. Daha iyi olacağını düşünüyorum ama tam tersi de mümkün.

Umarım daha iyi olması için gerekli özen gösterilir ve gelişmesi sağlanır.

Erbay
Beklediğim gibi fuleli değil. Kopuyor ama uzayamıyor.

artvints
zamanlama hatalarını düzeltebilir.kişiliğini bilmiyoruz.ama öğrenmeye açık gibi.oynadıkça düzelir.onun dışında rakibi çok zorladığı bir gerçek.bu tarz bir futbolcu da takıma lazım.yoksa kime atacaksın ara paslarını? zaten yerine oynayacak yusuf da aynı şekilde eleştirilecek.

Hazar_
23.10.2014, 23:38
sağlam geçirdiler

Furkan Özdem
23.10.2014, 23:45
Ben beğeniyorum kesinlikle. Bi şanssızlıktır gidiyor adamda. Bir golle kıracak bunu ama umarım bu yakın zamanda olur.

Hunk
23.10.2014, 23:46
Kaç maçtır penaltısı verilmiyor. Verilse başka şeyler konuşulacak burda. Hızlı değil diyen arkadaşlara sadece gülünür

Adem Erdoğan
24.10.2014, 00:13
Olacak olacak.

İbrahim CİHAN
24.10.2014, 00:19
Ben çok beğeniyorum. Bir gol attıktan sonra çok daha rahat oynayacak. Adam tehlike, her an sarkabilir defans arkasına.

Mert'
24.10.2014, 00:37
1 gol atsa açılacak sanki o gol gelmeli bir an önce.

Berat Akçay
24.10.2014, 00:46
2 pozisyonda penaltıydı. İlkinde rakibe +kırmızı verilmeliydi

Daha basit oynamalı. Çok top eziyor

Uğur Kalyoncu
24.10.2014, 08:48
Olacak olacak yanlış yerde oynuyor ve zaman lazım..

Harun-61
24.10.2014, 10:57
1 gol atarsa rahatliyacak...

AdemS
24.10.2014, 11:15
1 gol atarsa rahatliyacak...

Aynen katılıyorum. Kendini bir an önce kanıtlamak istiyor.

Sabırlı olmalıyız. Daha iyi olacak inşAllah.

Sibel
24.10.2014, 11:19
Topla çok oynuyor. Aynı Alanzinho gibi.
Top ona gidince ezilecek olduğu kesin oluyor.
Bu durumdan acilen sıyrılmalı.

hofsaale
24.10.2014, 11:25
Israrla yanlis yerde oynatiliyor...azacik da sanssiz bir eleman...patlamayi yapacaktir...

omondoles
24.10.2014, 12:06
Tebrikler. Çok iyiydin.

Adem Akyüz'
24.10.2014, 13:56
Tamam yanlış yerde oynatılıyorsun ama sen de birazcık basit oynamayı denesen keşke :)

artvints
24.10.2014, 15:05
nasıl yanlış yerde oynatılıyor, onu anlamadım. top kontrolünde ve bitiriciliğinde sıkıntı var.durum böyleyken merkezde hiç oynayamaz.en iyi oynadığı yer kanat forvet olur ki zaten orda oynuyor.çok geriye gelmesi takımla ilgili bir durum.topa daha çok sahip olduğumuzda, rakip yarı sahada daha çok kaldığımızda waris de gol bölgesine daha çok girecektir.

halil ibo
24.10.2014, 15:18
Senun içun da bekleyeceğuk,sabredeceğuk.İşte o gada...

talibim
24.10.2014, 15:21
yanlis bolgede oynatildigini soyleyen arkadaslar kendilerine gore olnamasi luzum eden bolgeyide yazarlarsa anlatmak istediklerini daha iyi anlayabiliriz.

hofsaale
24.10.2014, 15:49
Bu adam yillarca forvet de oynadi...öyle sicrama yapti...sizde gelip adam kanat forvet diyorsunuz...

Sirti kaleye donuken cok guzel rakibi bi vucud calimiyla geciyor... Oyuncu hizlandiriyor..bol bol kosular yapiyor...

Serbest oynamali...

Kanat icin teknigi ve oyun zekasi yeterli degil...
Sol kanat da bile bukadar posziyona giriyorsa, forvet de ne kadar girer acaba...atar atamaz birsey diyemem ama özellikleri forvet de uygun...

Berat Akçay
24.10.2014, 16:29
Waris'in ilk penaltı beklediğimiz pozisyona tekrar bakın. Araya çok iyi kaçmış. Forvette daha çok bulacaktır böyle pozisyonları ama orta saha nedeniyle oynatamıyoruz

https://vine.co/v/Oh6PQi0QY32

yatara
24.10.2014, 16:49
Güveniyorum Sana Abdul Majeeeeeeed Waaaaariiiiis inleteceksin Avni Aker ve Akyaziyi

canna52
24.10.2014, 19:54
fenerde sow nasıl kanatta oynuyorsa waris de kanatta oynayacak.

çift forvet konusuna girmek bile istemiyorum. çift forvet tedavülden kalkalı çok oldu.

ofans-defans olarak verimli bir oyuncu. skor katkısı yapacaktır biraz zamana ihtiyacı var.

outoftime
24.10.2014, 20:08
son vuruş konusunda bayağı öğreneceği var

Samet Yildirim
25.10.2014, 00:44
2 penaltisi yendi.

Cok cok mücadele etti. Acayip hareketli oynuyor. Olacak olacak...Sabir göstermeliyiz...Bonservis yüksek ve yasi genc.

Uğurtan
25.10.2014, 02:06
Olacak olacak...

Aynen katılıyorum.

Genç ve çok iyi bir oyuncu aldık.

Biraz hakkaniyetli olunca rakibi sayısal olarak çok eksiltir, çok da penaltı alır.

Zamanla çok çok iyi olacak.

Hele bir orta sahadan daha fazla önüne top almaya başlasın.

Nazim Can
25.10.2014, 05:37
Hoca Warisi, Ahme Musa gibi kullanmak istiyor ama Warisin oyun görüsü, ve top tasimasi o kadar iyi degil, önüne topu yuvarlayip hadi takimi olgun hücuma kaldir diyoruz ama olmuyor, olmazda zaten, bu adami mümkün oldugu kadar kaleye yakin kullanmaliyiz, Özer Ekici, Constant orta sahasi yerlesince, cok daha faydali olur diye düsünüyorum.

ANIL
25.10.2014, 11:05
İlk geldiğinde de yazmıştım. En büyük özelliği ofsayta kalmaması. Nasıl yapıyor anlamıyorum. Çevre görüşü üst düzey demekki. Avrupada bile göremiyorum bu özellikte oyuncu.

İskender Çakmak
25.10.2014, 11:36
Milliyetteki haber acaba doğru mu diye yazacaktım ki kaynağın fotomaç olduğunu gördüm ve vazgeçtim :). Gün geçtikçe daha iyi olacak. Alıcıları tabii ki olacaktır genç ve yetenekli. Umarım çok başarılı olur. Bunu da yavaş yavaş göstermeye başladı.