PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 0-0 şikebahçe | STSL 2. Hafta | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

veyselcolak
13.09.2014, 11:40
passolig kart 20 gündür elime ulaşmadı.. maça bilet aldım ama ekstra bilet kuyruğunu görünce vazgeçtim.. MAÇA GİTMİYORUM.. bilet kulübe bağışım olsun.

veyselcolak
13.09.2014, 11:42
birde maçı kaybedersek hoca gidene kadar başka maça gitmem

YAVUZ6155
13.09.2014, 11:51
birde maçı kaybedersek hoca gidene kadar başka maça gitmem

sizin gibi taraftarlar yüzünden kulüp şampiyonluğa oynayamıyor:mad:

veyselcolak
13.09.2014, 11:55
asıl taraftarım diye geçinen ama kulübe üç kuruşluk katkıyı çok görenler yüzünden takım bu hallerde.. beyinsiz yöneticiler taraftarı stada çekmek için trabzonun dört bir yanına standlar kuracak, onlarca kiçi çalıştıracak yerde 3 kişi çalıştırıyor.. 25000 bilet basacak bilgiler girecek biletler arasından kartları bulacak bunları 3-4 kişi yapacak... ben gönül verdim maça gitmeye niyetlendim biletimi aldım...

hyasin61
13.09.2014, 11:56
Bosi ile Cardozoyu hoca oynatacak bence sakat oyuncular ıle yaptıgı acıklamalar taktikseldi

veyselcolak
asıl maça gidn insan postu giymiş hayvanlar yüzünden maç izleyemiyoruz.. her sene en az 5-6 maç seyircisiz.. kombine bilet niye alsın kulübün asıl taraftarı..

Yiğit SARI
Bu eksik diye zikredilen oyuncular gerçekten oynamayacaksa her türlü sonuca hazırlıklı olun. Tek başına Bosi bizim için bu kadar önemliyken bu kadar sakatlık fazla hiç zamanı değildi hiç hemde

Yatabare ve Waris oynasalar bari

Furkan
13.09.2014, 12:00
Beyler dün gece stadyum önündeki gişe sayısını artırıyorlardı. İki gişe daha eklediler sanırım,yoğunluğu azaltacaktır, madem aldınız biletinizi gidin izleyin maçı :)

AhmetG.
13.09.2014, 12:04
Hocanın açıklamaları korkuttu beni. İnşallah taktik icabı konuşmuştur.
Yoksa süpriz bi kadro bizi bekliyor:o
Oscar ve Bos iyileşti ama 10 gündür takımla çalışmayan futbolcuyu prensip olarak oynatmam dedi.
Waris ve Yatabarede yorgunlar dedi.

Onur
Bos/Zeki Belk Pap/Musa İshak
Medj Kevin
Sefa Ekici Yusuf
Oscar

fincher
13.09.2014, 12:05
http://sharemytactics.com/25280/Trabzonspor-formation-tactics.png (http://sharemytactics.com/25280/)

Mert'
13.09.2014, 12:06
Cardozo maç günü transfer bile olsa sahada olması halinde tehlike yaratır.

YAVUZ6155
13.09.2014, 12:07
Sen kim oluyosunda kac paralik adam diyosun? Senin gibi taraftara ihtiyaci yok TRABZONSPORUN...vah vah kuyruk cok uzunmuş da o yüzden bilet almamişsin...bizler almanyalardan hollandalardan belcikalardan avusturyalardan maca geliyoruz..birak ya senin adamligini tartişmam !

katılıyorum kuyruk uzun diye maça gitmeyen taraftar hiçkimseyi eleştiremez:alkış:

YAVUZ6155
13.09.2014, 12:08
Beyler dün gece stadyum önündeki gişe sayısını artırıyorlardı. İki gişe daha eklediler sanırım,yoğunluğu azaltacaktır, madem aldınız biletinizi gidin izleyin maçı :)

aldınmı bilet stad boş kalacak gibi görünüyor:cool:

Fatih Birinci
13.09.2014, 12:08
katılıyorum kuyruk uzun diye maça gitmeyen taraftar hiçkimseyi eleştiremez:alkış:
Böyle bişey var mi usta allahini seversen? Diyo ki maci kaybedersek hoca gidene kadar taraftarligi birakiyorum diyo.... komedyen galiba

ucurum
13.09.2014, 12:09
OLSUN demiyorum bence hoca böyle çıkacak:

http://www.footballuser.com/formations/2014/09/1106196_Trabzonspor.jpg

Yiğit SARI
13.09.2014, 12:10
http://sharemytactics.com/25280/Trabzonspor-formation-tactics.png (http://sharemytactics.com/25280/)

Gol yiye yiye bi hal oluruz bi de Waris uç oyuncusu değil tam olarak

artvints
13.09.2014, 12:11
Cardozo maç günü transfer bile olsa sahada olması halinde tehlike yaratır.

Siradan mac olsa neyse de sirf mac stresinden adele atar. Defalarca gorduk ayni senaryoyu. Baski, stres adele sakatliklari icin tehlikeli durumlar.

YAVUZ6155
13.09.2014, 12:11
Böyle bişey var mi usta allahini seversen? Diyo ki maci kaybedersek hoca gidene kadar taraftarligi birakiyorum diyo.... komedyen galiba

böyleler olduğu sürece şampiyonluk hayal yok kuyruk varmış bilmemne :(

Furkan Dündar
13.09.2014, 12:14
Fatih atik sadece ve sadece sağ bek oynar geldiği ilk gün de yazdım simdi de yazıyorum bu adamı sağ açık oynatmak futbolun ayıbı olur
Sağ bek oynar ama

Furkan Dündar
13.09.2014, 12:15
----------onur--------

Fatih ----belkalem---papa ---ishak

-------------medjani---------

Sefa-----constant----ekici-----Yusuf

--------------forvetlerden biri------

Fatih Birinci
13.09.2014, 12:16
Fatih atik sadece ve sadece sağ bek oynar geldiği ilk gün de yazdım simdi de yazıyorum bu adamı sağ açık oynatmak futbolun ayıbı olur
Sağ bek oynar ama
Dogru tespit

HOPA'LI TS'Lİ
13.09.2014, 12:17
Hocanın açıklamaları korkuttu beni. İnşallah taktik icabı konuşmuştur.
Yoksa süpriz bi kadro bizi bekliyor:o
Oscar ve Bos iyileşti ama 10 gündür takımla çalışmayan futbolcuyu prensip olarak oynatmam dedi.
Waris ve Yatabarede yorgunlar dedi.

Onur
Bos/Zeki Belk Pap/Musa İshak
Medj Kevin
Sefa Ekici Yusuf
Oscar

Evet Cardozo oynamayacak dendi sabah LİG TV'de ama rakibi gevşekleştirmek için bir taktiği olabilir bu Hoca'nın.
Ya da diğer maçlar için riske etmeyecek olabilir.
Waris ve Yatabare de işi bitirir.
Heyecan bastı. Bıu kez umutluyum bu maçtan.
Topal, Kuyt, Gökhan, Sow ve Emenike'ye dikkat.
2-0 veya 3-0 alırız.

HOPA'LI TS'Lİ
13.09.2014, 12:17
Gadro bence yederli :)

Erhan Atalay
13.09.2014, 12:21
Ulan ne tantana yaptınız be, görünen köy klavuz istemez, rahat bir mağlubiyet alıcaz. Şikecilerin takımı hem bizden daha iyi hem bizden daha hazır. Hoca bile 2 ay sonra karşılaşmak isterdim diyor, meali; yenilcez 2 ay sonra olsa yenerdik demek.

Cardo yu onatmayacak hoca, yenileceğini bildiği için, hazır değildik cardo da yoktu ondan yenildik bahanesi için kasıtlı oynatmayacak

veyselcolak
13.09.2014, 12:23
benim taraftarlığıma laf atacak kadar trabzonsporluluğu olan kişi tanımadım ben.. takımı mahvedip giden hocayı ben ikinci defa takımın başında görüyorum.. hala mahfetmekle uğraşıyor.. olumlu bi gelişme yok takımda.. kimin oynayacağı da belli değil boşuna kadro yazıp kendinizi yormayın.. takıma 20 küsür oyuncu alıpta hala 3 senenin faydasızı sonere uğraş veren, forveti bile hala maça hazırlayamayan, sağ beki sol beki belli olmayan bir takım oluşturan hocadan ben birşey beklemiyorum..

Courage
13.09.2014, 12:27
Savaşmadan ölmeyelim ,tek isteğim bu yemin ederim.

Teslimiyetçi ,pısırık futbolla galibiyet dahi istemiyorum.

Muhammed Ayaz
13.09.2014, 12:28
benim taraftarlığıma laf atacak kadar trabzonsporluluğu olan kişi tanımadım ben.. takımı mahvedip giden hocayı ben ikinci defa takımın başında görüyorum.. hala mahfetmekle uğraşıyor.. olumlu bi gelişme yok takımda.. kimin oynayacağı da belli değil boşuna kadro yazıp kendinizi yormayın.. takıma 20 küsür oyuncu alıpta hala 3 senenin faydasızı sonere uğraş veren, forveti bile hala maça hazırlayamayan, sağ beki sol beki belli olmayan bir takım oluşturan hocadan ben birşey beklemiyorum..

:eek::eek::eek::eek::eek:

Gökhan BAYRAK
13.09.2014, 12:28
passolig kart 20 gündür elime ulaşmadı.. maça bilet aldım ama ekstra bilet kuyruğunu görünce vazgeçtim.. MAÇA GİTMİYORUM.. bilet kulübe bağışım olsun.

5 dakika sürmüyor kuyrukta bileti alman. Böyle bahane olmaz renktaş.

zx61
13.09.2014, 12:38
Yarın o stad dolmazsa kulübü telefon mail yağmuruna tutalım takım artık maçlarını istanbulda oynasın..bugüne kadar şehrin takımı haketmediğini defalarca gördük ama Trabzondakiler bir türlü kabul etmiyordu yarın stad dolmazsa onlar da kabul eder herhalde..tribünde boşluklar olursa hakem faciasına hazır olalım çekineceği taraftarda olmazsa fırat bizi doğrar

Tayfun
13.09.2014, 12:42
Stadyuma gidecek olan taraftar maçı yarıda kestirip tatil ettirmezse büyük iş başarır . Maçın sonucuna ondan sonra bakarız ...

Kadir
13.09.2014, 12:42
Görünen o ki yarın tribünler boş olacak ve şikeciler de bizi yenecek.

Mert'
13.09.2014, 12:43
Git Real Madrid i tut o zaman

gurur6134
13.09.2014, 12:44
Yarın o stad dolmazsa kulübü telefon mail yağmuruna tutalım takım artık maçlarını istanbulda oynasın..bugüne kadar şehrin takımı haketmediğini defalarca gördük ama Trabzondakiler bir türlü kabul etmiyordu yarın stad dolmazsa onlar da kabul eder herhalde..tribünde boşluklar olursa hakem faciasına hazır olalım çekineceği taraftarda olmazsa fırat bizi doğrar

O tribunlar artik sadece rte icin dolar hatta izdiham olur takim 1 seneligine kesinlikle istanbula tasinmali gurbetci taraftarin sahiplenmesini ve destegini gorunce zaten bidaha trabzona donmez kimse trabzondakiler bu takimi hak etmiyorlar her konuda

zx61
13.09.2014, 12:51
O tribunlar artik sadece rte icin dolar hatta izdiham olur takim 1 seneligine kesinlikle istanbula tasinmali gurbetci taraftarin sahiplenmesini ve destegini gorunce zaten bidaha trabzona donmez kimse trabzondakiler bu takimi hak etmiyorlar her konuda

Aynen renktaş..şimdi takım kötü, passolig zart zurt derler ama 2010-2011 özetlerine bakın onda bile stad önemli maçlar dışı tam dolu değilmiş..bunu hep dillendirdik ama artık icraate dökmeliyiz yarınki mactan sonra kulübe bu fikri ulaştırmalıyız hem artık istanbula hızlı trende var ankaradan da çok taraftar gelir maça..trabzondan Trabzonsporu alalım geriye neyi kalır ki belki bu sayede o malum kesim bunun farkına varır

Courage
13.09.2014, 12:55
Oy oranlarına bakarak Trabzon'un Trabzonsporu haketmediği fikrine katılmıyordum zira diğer şehirlerde de malum partinin oy oranı en yüksek seviyelerde.

Fakat şu komplekse isim meselesi hakikaten beni bile fikir değiştirmeye zorluyor!

Furkan Dündar
13.09.2014, 13:15
Dogru tespit

Bu tespit ne kadar geç görülürse o kadar zarar görür bu takım inşallah tez zamanda bu adamı açık oynatmaktan vaz geçeriz

Furkan Dündar
13.09.2014, 13:18
Aynen renktaş..şimdi takım kötü, passolig zart zurt derler ama 2010-2011 özetlerine bakın onda bile stad önemli maçlar dışı tam dolu değilmiş..bunu hep dillendirdik ama artık icraate dökmeliyiz yarınki mactan sonra kulübe bu fikri ulaştırmalıyız hem artık istanbula hızlı trende var ankaradan da çok taraftar gelir maça..trabzondan Trabzonsporu alalım geriye neyi kalır ki belki bu sayede o malum kesim bunun farkına varır

Trabzonspor istanbulda maçlarını oynayan bir takım olsaydı
Net söylüyorum her 2-3 yılda bir şampiyonluğa oynar şampiyon dahi olur

Lakin bu takım Trabzon sehri ile özdeşleşmiş bir klüp istanbula taşınması yada maçlarını oynaması cok zor ..

Ayrıca Trabzonspor istanbulda maçlarını oynayan bir klüp olsun senede en az 20 bin kombine satar maçlarını sürekli dolu tribüne oynar

-3 derece de olimpiyat Stadyumu'na gitmiş adamlarız
Trabzon'da günlük güzellik havada stad boş :)

fincher
13.09.2014, 13:31
Gol yiye yiye bi hal oluruz bi de Waris uç oyuncusu değil tam olarak
Hocalar da senin gibi korkak futbol oynadıkları için bu Fener bizi hep yeniyor.Üzerine gideceksin arkadaş Feneri yenmek istiyorsan.Ayrıca çift forvette Waris biraz önde oynar Cardozo değil...Sprinter adamı önde oynatacaksın,yaşlı ve daha teknik oyuncunu biraz arkada.En önde Cardozo yu mu koşturalım???

Emirhan Makul
13.09.2014, 13:34
Maç skor tahminim halen daha 1-1 fakat dün ki toplantıdan sonra 0-1 mağlubiyet daha ağır basmaya başladı. Maalesef 10'a yakın sakat,yorgun ve hazır olmayan futbolcular var, hazır olanlarda mustafa akbaş, zeki yavru falan. Değil derbi normal maç kazanması da zor bu takımın Allah kolaylık versin.

nirvanaovalari
13.09.2014, 13:38
Futbol oynanır, kazanılır, kaybedilir hiç önemi yok. Bu maçta yenilmemiz halinde bile bu ŞB'nin "şike" ile özdeşleştirilmesinde herhangi bir değişiklik yaratmayacaktır.

Asıl önemli olan; stada gideceklerin yanındaki adama dikkat etmesi. Hiç kimse 90 dakikayı provokatöre etmesin. Son 10 gündür devamlı bir saldırı var. Lütfen uyanık olun, oyuna gelmeyin. Ben bu topluluğun aramıza para ile adam gönderebileceğini bile düşünüyorum.

İşin özü; Tezahürat ile oyuncumuzu elimizden geldiğince destekleyelim, geri kalanı sahadaki cengaverlerimize bırakalım. Ben eminim ki bu maçta yeneceğiz. Paraya inat, haksızlığa inat, şikeye inat. Gazamız mübarek ola.

Fatih Çelik
13.09.2014, 13:39
Eğer yenileceksek maç sonu insinler bir temiz dövsünler. 6-7 maç ceza alırız o arada takımın ihtiyacı olan 2-3 aylık süre geçer. Böylece stada gidince hazır takım izleriz. Dün kü açılamadan sonra B planım bu.

A planım yetenekli oyuncularımız eksikse bozarak oynatmayarak mücadele ile sonuca gitmeye çalışmalıyız. Sonuçta her puan önemli yenilmektense 1 puanda iyidir şu durumda. Maç kadrosu değişirse fikrim değişir tabi.

Yiğit SARI
13.09.2014, 13:39
Hocalar da senin gibi korkak futbol oynadıkları için bu Fener bizi hep yeniyor.Üzerine gideceksin arkadaş Feneri yenmek istiyorsan.Ayrıca çift forvette Waris biraz önde oynar Cardozo değil...Sprinter adamı önde oynatacaksın,yaşlı ve daha teknik oyuncunu biraz arkada.En önde Cardozo yu mu koşturalım???

Orta sahası zayıf olan bir takım hiçtir. Sen orta sahandan gereken katkıyı almadığın her maç yenilmeye mahkumsun asıl bunun korkak futbol oynatmakla alakası yok. Şikeci 3 forvetle oynuyor ama gerisi de sağlam. Asıl güçlü orta sahanla güçlü kanat bildirmenle Cardozo gibi bir adam da varsa santraforunda Waris'le onu besleyeceksin. Waris'e orta sahadan top aldırcaksın kanattan top aldırcaksın Cardozo'ya ilettireceksin pozisyon hazırlayacaksın veya Waris kendisi atacak. Benim futbol anlayışımla senin dediklerin uyuşmuyor. Hele Cardozo 2. forvet asla. Mesella korkak veya cesur oynamak değil akıllı oynamak. Yeri gelince savunmanı yapacaksın yeri gelince hucumunu

Bu ortasahaya ne koşulda nasıl güvenebilirsin allasen?

Bi şey daha eklemek istiyorum Waris N'Doye tipi santrafor sprinter değil kesinlikle iyi bir 2. forvet SS yani Cardozo gibi bi santraforumuz varken maceraya gerek yok.

Sibel
13.09.2014, 13:40
Bir yanda tribünlerin yarısının dolduğu söyleniyor bir yanda stat doldu diyen gişeler var.
Umarım ikincisi doğrudur.:)
Bu yıl bu konuda net bir şey söyleyemiyorum ilk kez.

Adem Akyüz'
13.09.2014, 13:43
Bir yanda tribünlerin yarısının dolduğu söyleniyor bir yanda stat doldu diyen gişeler var.
Umarım ikincisi doğrudur.:)
Bu yıl bu konuda net bir şey söyleyemiyorum ilk kez.

Sabah teker teker bütün tribünleri kontrol ettim. Kale arkalarının büyük çoğunluğu boş, maraton tribünde de boşluklar var ama bugün yarın dolar herhalde..

Emirhan Makul
13.09.2014, 13:43
Futbol oynanır, kazanılır, kaybedilir hiç önemi yok. Bu maçta yenilmemiz halinde bile bu ŞB'nin "şike" ile özdeşleştirilmesinde herhangi bir değişiklik yaratmayacaktır.

Asıl önemli olan; stada gideceklerin yanındaki adama dikkat etmesi. Hiç kimse 90 dakikayı provokatöre etmesin. Son 10 gündür devamlı bir saldırı var. Lütfen uyanık olun, oyuna gelmeyin. Ben bu topluluğun aramıza para ile adam gönderebileceğini bile düşünüyorum.

İşin özü; Tezahürat ile oyuncumuzu elimizden geldiğince destekleyelim, geri kalanı sahadaki cengaverlerimize bırakalım. Ben eminim ki bu maçta yeneceğiz. Paraya inat, haksızlığa inat, şikeye inat. Gazamız mübarek ola.

O adam Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu işte.

arifemre
13.09.2014, 13:44

Lakin bu takım Trabzon sehri ile özdeşleşmiş bir klüp istanbula taşınması yada maçlarını oynaması cok zor ..

Ayrıca Trabzonspor istanbulda maçlarını oynayan bir klüp olsun senede en az 20 bin kombine satar maçlarını sürekli dolu tribüne oynar

3 derecedeki mac ibb macini diyorsan gene hatirladim bak ne macti be o :)
Hanimi bile goturmustum hasta olmustu :) ama degdi valla.
Beni gene maca gotur ana yazin gotur demisti :)

nirvanaovalari
13.09.2014, 13:45
Arkadaş, hala sahaya girip dövmekten bahseden akıl yoksunu insanlar var. Uymayın böyle şeylere. Biz şampiyonluğumuzu kazanırken kimseyi dövmedik, ne gerek var? Ne farkımız kalır polis arabası yakan şb camiasından?

Hiç kimseyi galeyana getirmeyin. Takımımızın hepsi sakat bile olsa; üzerilerindeki forma, tribündeki seyirci yeter.

zx61
13.09.2014, 13:45

Diğer tüm söylediklerinize katılıyorum ama bence maçlarını istanbulda oynaması o kadar zor değil..avni aker bakım altında olsa mesela şehir dışında oynarız maçları hatta bilbao maçı öyle olacaktı da maç oynanmamıştı..yani istenilse oynanabilir devre arasına kadar bile denense yeterli olur..maloudaya 61bin rekoru kırdıgımız maçın görüntüleri vs..gösterildi adam geldi boş tribünlere oynadı bazı futbolcular taraftarın gazıyla oynar cardozo da öyle bence adama öyle büyük kulüp şöyle ateşli taraftar dedik yarın bir çıkacak 10 bin kişiye oynayacak(oynarsa tabi)..dediğiniz gibi istanbulda olsa her maç 20 bin garanti..

Sibel
13.09.2014, 13:46
Sabah teker teker bütün tribünleri kontrol ettim. Kale arkalarının büyük çoğunluğu boş, maraton tribünde de boşluklar var ama bugün yarın dolar herhalde..

Maraton dolmuş. Ya da dolmak üzere. Süper :)

'Enes'
13.09.2014, 13:47
Yenmemiz de yenilmemiz de ONUR'a bağlı, yensekte yenilsekte Şikebahçe kaleye isabetli en az 10 şut atacak, yenersek en fazla 1 farkla yeneriz, Teknik Direktörümüz bile endişeli konuşurken bizim takımı şişirmeye hakkımız yok.

se_mah
13.09.2014, 13:48

Trabzonspor İstanbulda oynayan bir takım olsaydı, Kasımpaşa, Başakşehir, Zeytinburnu, Sarıyer vs. gibi sıradan bir takım olurdu. İstanbuldaki taraftarlarımızın memleket özlemlerini Trabzonspor üzerinden gideriyorlar. Trabzonspor içerdeki maçlarını İstanbulda yapsa çok değil 10 maç sonra oradakiler içinde durum Trabzondaki taraftarlar gibi olur. Atıyorum 20. hafta Olimpiyatta Balıkesir maçı olsa Trabzondaki taraftardan fazlası olmaz orda. Senede bir iki defa İstanbula gelince takım haliyle -3 derecede olsa Olimpiyata gidiliyor.

Tayfun
13.09.2014, 13:53
Passolig zımbırtısı nedeniyle bu maçta da, ligin geri kalan maçlarında da o stad dolmayacak . Özellikle kale arkaları boş olacak .

'Enes'
13.09.2014, 13:54
Passolig zımbırtısı nedeniyle bu maçta da, ligin geri kalan maçlarında da o stad dolmayacak . Özellikle kale arkaları boş olacak .
Stad dolmazsa kimse takıma da yönetime de tek laf edemez, sanki sadece bizim zararımıza Passolig, 17 takım daha var, takımına inanan alır, başka seçenek yok.

Fatih Çelik
13.09.2014, 13:56
Arkadaş, hala sahaya girip dövmekten bahseden akıl yoksunu insanlar var. Uymayın böyle şeylere. Biz şampiyonluğumuzu kazanırken kimseyi dövmedik, ne gerek var? Ne farkımız kalır polis arabası yakan şb camiasından?

Hiç kimseyi galeyana getirmeyin. Takımımızın hepsi sakat bile olsa; üzerilerindeki forma, tribündeki seyirci yeter.

Geçen sene de yetmişti Akhisar maçında haklısın. Akıl yoksunu gibi hakaretlere girmeye gerek yok geçen sene stattaki direği söken de sahaya kapı kolu atan da bizim taraftarımız.

3 yıldır her gittiği mahkemede suçu tescillenen bir takım oynadığı federasyon tarafından hiçbir cezaya çarptırılmıyor, yaptığı provokatif eylemlerden ne oyuncusu ne de kulübü ceza alıyor. Takımımız da hukuki ve sportif yönden bu takıma karşı bir başarı alamıyor. Ayrıca yapılan eylemeler bile sümen altı ediliyor. Evet suçluyu kendi elimizle cezalandırmak suçtur. Tabi ki doğru değil. Zaten yazdığım yazıda da duruma ironik bir şekilde yaklaştım. Benim belirtmek istediğim: "Hala yenmek için yapacak bir şeyimiz yoksa sürekli bahaneler üretiyorsak oldu olacak taraftar hıncını alsın." Ayrıca 2-3 ay söylemiyle de dalga geçtim. Milleti galeyana getirip takımıma ceza aldırma gibi bir amacım yok.

Mert Zaman
13.09.2014, 13:56
Çıkmış cardozo ve bosingwa oynamayacak diye açıklama yapıyor şaka gibi

Tayfun
13.09.2014, 13:57
Stad dolmazsa kimse takıma da yönetime de tek laf edemez, sanki sadece bizim zararımıza Passolig, 17 takım daha var, takımına inanan alır, başka seçenek yok.

Bizim buradaki taraftar gişeden bilet almaya üşeniyor, passolig ile uğraşmaz :)

Fatih Çelik
13.09.2014, 13:58
Bizim buradaki taraftar gişeden bilet almaya üşeniyor, passolig ile uğraşmaz :)

Nasıl olacak bu iş o zaman ?

bordomaviask
13.09.2014, 13:58
şikeciler caneri maç kadrosuna almış

Eto'o
13.09.2014, 13:59
CANER ERKİN, TAKIMLA ÇALIŞTI

Milli Takımın İzlanda ile oynadığı maçta sakatlanan Caner Erkin, takımımızdaki yerini aldı. Bir kaç gündür takımdan ayrı tedavi ve çalışmalarını sürdüren Caner, bu sabah saatlerinde gerçekleştirilen antrenmanın tamamında takımla çalıştı.
Raul Meireles ve Egemen Korkmaz ise özel program dahilinde çalışmalarını sürdürdü.
DHA

Tayfun
13.09.2014, 13:59
Nasıl olacak bu iş o zaman ?

Herkesin kendi tutumu bilemiyorum, takımı desteklemek isteyen her türlü alır .

Fatih Çelik
13.09.2014, 14:00
şikeciler caneri maç kadrosuna almış

Bu durumda Bosingwa ve Cardozo antrenmansız olsa dahi alınmalı en azından Cardozo bir yarı oynatılsın. Caner dönebiliyorsa Cardozo da yetiştirilebilmeli.

haas
13.09.2014, 14:00
inşallah kazanırız..

Yavuz Bektaş
13.09.2014, 14:02
bizim sağlık ekibi diplomayı nerden almış merak ediyorum bu kadar kötü sağlık ekibi başka hiçbir kulüpte yoktur

Hqmi
13.09.2014, 14:03
caner'in ayağı kırıldı öldü bitti dediler adamı yine oynatacaklar bizimkiler hala riske etmeyelim mantığında.

'Enes'
bizim sağlık ekibi diplomayı nerden almış merak ediyorum bu kadar kötü sağlık ekibi başka hiçbir kulüpte yoktur
bjk king :)

Fatih Çelik
Ne üşengeç milletimiz var İstanbul'da maç olacak da ben gidip passolig almayacağım olacak iş değil. Trabzon doymuş Trabzonspor'a.

Sibel
13.09.2014, 14:04
Cardozo için hiç mi ümit yok yahu? :mad:

Jackdaniels
13.09.2014, 14:04
Adamlar maç için seferberlik ilan ederken bizimkilerde o tam idman yapamadı öbürü yorgun diye ağlamaya başladılar...Umarım hocanın açıklamaları taktiksel bi durumdur yoksa bu açıklamaların tek nedeni olası bir mağlubiyette kılıf hazırlamak gibi geliyo bana !!!

Fatih Çelik
13.09.2014, 14:05
Cardozo için hiç mi ümit yok yahu? :mad:

Tek ümidimiz hocanın akıl oyunu yapabilme ihtimali.

Bu arada anasayfada Mustafa Akbaş'ın oynayacağı yazıyor doğru mu?

Tayfun
13.09.2014, 14:05
En az sakatlık yaşadığımız dönem Ersun Yanal'ın dönemiydi, ekibi her futbolcuya kas yapısına göre özel idman ve yükleme hazırlıyordu, halâ gittiği takımlarda öyle yapıyor, idman metodu şimdi nasıl bilmek güç. Bir kara bulut dolanıyor başımızda ama hayırlısı .

Samet Yildirim
13.09.2014, 14:06
Cardozo ve Bosingwa kas sakatliklari var...

Allah korusun oynatip 4-5 hafta daha sakat kalabilirler...gerek yok riske...

----------Onur----------
Yerli----Avraam-Belkalem--Musa
-----------Medjani-----------
-----Ekici--------Constant----
--Sefa---------------Yusuf
---------Yatabare(Waris)----

Tufan AYAN
13.09.2014, 14:06
gerek yeni takım oluşumuz gerekse defans hattında yumlunun eksikliğiyle yaşayabileceğimiz koordinasyon eksikliği, gerekse şikebahçenin şu andaki aerodynamic kapasitesinin bizden çok daha iyi oluşu nedeniyle bu maçı kaybedebiliriz. ama aslolan bu durumda bile takıma destek olmak tahrike kapılmamak takımı sonuna kadar sabırla desteklemektir. kazanmanın taktiksel yolları da az fakat en yakın olanı orta bölgede sıkı pres uygulayıp şok uzun toplarla waris yusuf ve sefa gibi adamları pozisyona sokabilmek. kazanacağımızı beklemiyorum ama allah yardımcımız olsun..

Burçak
13.09.2014, 14:07
Arkadaşlar yarın ki maç için 5 adet Maraton bileti mevcuttur.
Arkadaşlar sırf maç için İstanbuldan gelmişti.
Bazı sebeplerden dolayı maça gitmeleri mümkün değil.
Henüz bilet almamış olanlara 50 TL ye aktarım yapabiliriz.

Tayfun
Bu arada bir maç için futbolcuları riske edip sezonun geri kalan bölümünü heba etmek olmaz, oynayacak durumda değilse zorlamanın manası yok .

Sibel
Haketmiyorlar takımı, biz İstanbulda'kiler daha düşkünüz takıma.
Biletinizi alın maça gelin.

Can
Bugün antreman kaçta acaba ?

6Şafak Aydın1
13.09.2014, 14:08
Passolig sayesinde karaborsacilar issiz kalmistir.

nirvanaovalari
13.09.2014, 14:09
Geçen sene de yetmişti Akhisar maçında haklısın. Akıl yoksunu gibi hakaretlere girmeye gerek yok geçen sene stattaki direği söken de sahaya kapı kolu atan da bizim taraftarımız.

3 yıldır her gittiği mahkemede suçu tescillenen bir takım oynadığı federasyon tarafından hiçbir cezaya çarptırılmıyor, yaptığı provokatif eylemlerden ne oyuncusu ne de kulübü ceza alıyor. Takımımız da hukuki ve sportif yönden bu takıma karşı bir başarı alamıyor. Ayrıca yapılan eylemeler bile sümen altı ediliyor. Evet suçluyu kendi elimizle cezalandırmak suçtur. Tabi ki doğru değil. Zaten yazdığım yazıda da duruma ironik bir şekilde yaklaştım. Benim belirtmek istediğim: "Hala yenmek için yapacak bir şeyimiz yoksa sürekli bahaneler üretiyorsak oldu olacak taraftar hıncını alsın." Ayrıca 2-3 ay söylemiyle de dalga geçtim. Milleti galeyana getirip takımıma ceza aldırma gibi bir amacım yok.

Yanlış. İronik bir biçimde filan yaklaşmadın. Akıl yoksunu demekle haklıyım çünkü;

Bu foruma gelip gelişmeleri takip eden küçük çocuklar, lise çağında gençler var. Herkes senin aslında yapmadığın ironiyi anlayamaz. Bir kere zihinlerinizden şiddeti çıkarın yahu. Görmüyor musunuz adamların istediği de bu ve bu ortamı oluşturmak için uğraşıyorlar.

Doğru, hakkımızı gasp ettiler, etmeye de devam ediyorlar. Biz 2010-2011'de lig başlarken yine favori değildik ama 82 puan aldık. Emeğimizle kazandık şampiyonluğu. Yine yapacağız, herşeye inat. Yeter ki köstek olmayalım, olmayın. 90 dakikayı bitirsinler, defolup gitsinler.

Tayfun
13.09.2014, 14:10
Passolig sayesinde karaborsacilar issiz kalmistir.

En çok da sözde bazı taraftar gruplarının şuan avucunu yalamasına seviniyorum .

AhmetG.
13.09.2014, 14:13
Tg maça gelecek diye biri söylemişti bugün burda.

Tufan AYAN
13.09.2014, 14:14

tg?

zx61

Bu düşünce Trabzondaki taraftarı aklamaz..ben de Trabzondaki taraftarın haketmediğini düşünüyorum ankarada olsa her maça giderim bir bilet parası veririm çok şükür ama Trabzona her maç gelemem yol parası ne kadar tutar haberiniz yok herhalde..gerektiğinde o fedakarlığı da yapıyoruz ama bir sikebahçe maçında da bir zahmet Trabzondakiler doldursun stadı..yarınki taraftarın da büyük bir bölümü gurbetçiler olacak zaten

Sibel
Hadi şaşırtsınlar bizi bakalım.

Ömer Öztürk
Cardozo da oynasa iyi olurdu ama bosingwa daha mühim inşallah ikiside sahada olur

Fatih Çelik
13.09.2014, 14:17
Yanlış. İronik bir biçimde filan yaklaşmadın. Akıl yoksunu demekle haklıyım çünkü;

Bu foruma gelip gelişmeleri takip eden küçük çocuklar, lise çağında gençler var. Herkes senin aslında yapmadığın ironiyi anlayamaz. Bir kere zihinlerinizden şiddeti çıkarın yahu. Görmüyor musunuz adamların istediği de bu ve bu ortamı oluşturmak için uğraşıyorlar.

Doğru, hakkımızı gasp ettiler, etmeye de devam ediyorlar. Biz 2010-2011'de lig başlarken yine favori değildik ama 82 puan aldık. Emeğimizle kazandık şampiyonluğu. Yine yapacağız, herşeye inat. Yeter ki köstek olmayalım, olmayın. 90 dakikayı bitirsinler, defolup gitsinler.

Kimsenin kimseye hakaret etme gibi bir lüksü yok. Ayrıca siz anlamazsınız başkası anlar he anlayamazsanız bunun üstüne "akıl yoksunu" gibi bir ithamda da bulunamazsınız. Ben kendimi yeterince etkin ifade edememiş olabilirim veya siz bunu art niyet olarak görebilirsiniz bu beni bağlamaz. Ayrıca attığım bir yorumla kaos yaratabilecek bir etkinliğim de olduğunu sanmıyorum. Burada otorite rolüne soyunup beni kınayabilecek bir yetkinliğe de sahip değilsiniz. O yüzden beni hedef göstermekten vazgeçin de bu konuşma da burada bitsin.

haas
13.09.2014, 14:18
ellerınde trabzonspor taraftar kombınesı yazan kombıne kartlarını bedava alıp maçtan hemen once karaborsa seklınde satanların olmamasıda cok guzel..

Adem Akyüz'
13.09.2014, 14:18

Dün resmi siteden yayınlanan Onur'a destek haberi üzerine öyle dedi herhalde. Habere göre, Jan Mari, takımımıza şikebahçe maçında gereken desteği vereceğiz demiş.. Trabzonlu Gençler sosyal medya hesaplarının hiç birinde böyle bir şey görmedim ama.

İlgili haber bu; http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=16328#Icerik

haas
13.09.2014, 14:20
Dün resmi siteden yayınlanan Onur'a destek haberi üzerine öyle dedi herhalde. Habere göre, Jan Mari, takımımıza şikebahçe maçında gereken desteği vereceğiz demiş.. Trabzonlu Gençler sosyal medya hesaplarının hiç birinde böyle bir şey görmedim ama.

İlgili haber bu; http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=16328#Icerik

gelmezseler bedava kombıne olmadıgındandır..

Yavuz Bektaş
13.09.2014, 14:20
bjk king :)

sakatlık olur tamam da adamlar iyileşmek bilmiyor
mustafa adamlık yapıp oynamıs ama doktorun sakatlıktan haberi yok allah bilir mustafa söylemese hiç te öğrenemeyecek

sağlık ekibinde şb ilk sırayı alır Tr de adamlar oyuncularını en az 1 hafta daha erken döndürüyorlar sahaya bizimki de anca macta krambı gidersin

legorakiss
13.09.2014, 14:22
yeri değil ama bi soru sormak istiyorum.
pasoligin mantığını pek bilmiyorum. ts passoligi ile haftaya başakşehir deplasmanına girebiliyor muyuz?
yoksa başakşehirinde pasoligini almak zorundamıyız?

Ahmet Aksu
stad çok büyük ihtimal dolar biraz şekillendirdim doluluk oranı passoligde aynen boyle maraton alt orta taraf dolu olduğu için kapatıldı sadece sol alt ve sağ alt kaldı taraf kaldı. üst tarafta gorunduğu gibidir.

http://i.hizliresim.com/lzBOLJ.png (http://hizliresim.com/lzBOLJ)

'Enes'
Bahaneye bakın siz, kafa yapınız 10 numara :)

haas
stad çok büyük ihtimal dolar biraz şekillendirdim doluluk oranı passoligde aynen boyle maraton alt orta taraf dolu olduğu için kapatıldı sadece sol alt ve sağ alt kaldı taraf kaldı. üst tarafta gorunduğu gibidir.

http://i.hizliresim.com/lzBOLJ.png (http://hizliresim.com/lzBOLJ)

kırmızılar satılan yerler heralde

AhmetG.
13.09.2014, 14:23
Jan Mari destek vereceğiz demişse gelirler o zaman. Ama yine de bilindik kalabalık sayılarla gelebilecekler mi göreceğiz.
Vira tarafı boş kalacak.
Vakfıkebirliler tarafı boş kalacak mı gelecekler mi onlardan hiç haber yok.

PortoDeGalinhas
Bizim taraftar gruplarına ver bedava bilet anca öyle maça gelirler. Geldiklerinde de anca birbirleriyle kavga eder, klübe ceza aldırırlar. Bence onlar geleceklerine hiç gelmesinler daha iyi. Passolig olayına sırf şu yüzden kanım ısındı. Ayrıca kimse de bu maçta yenilirsek takıma,hocaya küfür etmesin. Böyle taraftara yenilgi müstehaktır.

Sibel
Yine ortalık polis kaynayacak anlaşılan. Hayret bir şey ya

Yavuz Bektaş
13.09.2014, 14:24
yeri değil ama bi soru sormak istiyorum.
pasoligin mantığını pek bilmiyorum. ts passoligi ile haftaya başakşehir deplasmanına girebiliyor muyuz?
yoksa başakşehirinde pasoligini almak zorundamıyız?

misafir takım tribününe ts kartı ile girebilirsiniz onda engel yok
ancak basaksehir tribünleri için başaksehirin Ts passolige izin vermesi gerekiyor

Sibel
13.09.2014, 14:24
Bahaneye bakın siz, kafa yapınız 10 numara :)

Bahane değil, tavsiye idi.
Haddinizi bilerek konuşun.

'Enes'
13.09.2014, 14:27
Onu da yapıyorum Üniversiteden kalan boş vakitlerimde, Trabzondakiler 25-50 lira veremezken günde 150-200 liram gidiyodu,emin olun okumasam her hafta gelirim ama Trabzondakilerin bahanesi olamaz haketmiyolar takımı, o kadar.

Bilgehan Tokal
13.09.2014, 14:28

Başakşehir maçına geliyor musunuz?

legorakiss
13.09.2014, 14:29
misafir takım tribününe ts kartı ile girebilirsiniz onda engel yok
ancak basaksehir tribünleri için başaksehirin Ts passolige izin vermesi gerekiyor

eyvallah saol.
insallah izin verir

Ahmet Aksu
13.09.2014, 14:29
evet kırmızılar dolu olan bakıyorum maraton bugun yarın dolar gibi gorunuyor sadece sağ üst taraf çok boş kaldı ama kale arkaları çok boş gorunuyor kale arkalarının orta blokları satışa çıkmadı galiba yani deniz tarafı a3 yol tarafı b3 diğer bloklardanda alan çok az umarım onlarda dolar

Furkan Dündar
13.09.2014, 14:31
3 derecedeki mac ibb macini diyorsan gene hatirladim bak ne macti be o :)

Hanimi bile goturmustum hasta olmustu :) ama degdi valla.

Beni gene maca gotur ana yazin gotur demisti :)

Hangimiz hasta olmadık ki :)
Sivas maçında da kar kar kıyamet yine o stadda bir dünya adam vardı

HOPA'LI TS'Lİ
13.09.2014, 14:31
Trabzonspor’un Fenerbahçe ilk 11’i belli oluyor…

Fenerbahçe ile yarın karşılaşacak olan Trabzonspor’da Teknik Direktör Vahid Halilhodzic, ilk 11’ini netleştirmeye başladı. Halilhodzic’in savunma ve orta alan bloğunu kafasında oluşturduğu forvet konusunda ise henüz karar vermediği ifade edildi. Kalede Onur ile başlayacak olan Halilhodzic’in, savunmada ise İshak, Belkalem, Mustafa Akbaş ve Zeki Yavru’ya şans vereceği belirtildi.

Fenerbahçe maçında orta alanda oynatacağı isimleri de büyük oranda netleştiren Halilhodzic’in bu bölgede Sefa, Medjani, Constant ve Mehmet Ekici’yi düşündüğü, kanatta ise Yusuf ve Fatih Atik konusunda kararsız olduğu ifade edildi. Halilhodzic’in forvet bölgesinde kimi oynatacağına henüz karar vermediği ifade edildi. Bu bölgede Cardozo’ya şans vermeyeceğini söyleyen Halilhodzic’in, Waris yada Yatabare ikilisinden birini oynatacağı belirtildi.

(Günebakış)

HOPA'LI TS'Lİ
13.09.2014, 14:32
Zeki, Akbaş ve Fatih handikap.

Geri kalan oynaması düşünülen 8 cengaver iyi. Forvette bakalım Hoca hangisini oynatacak.

HOPA'LI TS'Lİ
13.09.2014, 14:33
eyvallah saol.
insallah izin verir

İstanbul'da Başakşehir stadında mı olacaksınız? Maça gidiyorsunuz sanırım.

AhmetG.
13.09.2014, 14:34
Mustafa Akbaş mı:o:o

Sanmıyorum o kadar da değil. Oynatmaz hoca.

Furkan Dündar
13.09.2014, 14:34
Mustafa Akbaş hangi akla hizmet 11 oynuyor ?

Mert'
13.09.2014, 14:35
Kale arkaları gelmesin mümkünse olay çıkmasın.

PortoDeGalinhas
Onu da yapıyorum Üniversiteden kalan boş vakitlerimde, Trabzondakiler 25-50 lira veremezken günde 150-200 liram gidiyodu,emin olun okumasam her hafta gelirim ama Trabzondakilerin bahanesi olamaz haketmiyolar takımı, o kadar.

Arkadaş şu İstanbul-Trabzon çatışmasını bırakın artık.Ben Trabzonporun istanbuldaki maçlarına da trabzondaki maçlarına da geldim. Taraftar grupları arasında hiçbir fark yok. Şampiyonluğa oynadığımız senenin dışında ibb stadında ortalama 20-25 bin kişi oldu. O da çoğu taraftar sene de takımı bir kez görebileceği için gidiyordu. Eğer Trabzonpor'un Trabzon'da da senede bir maç yapma gibi bir durumu olsaydı 100 bin kişilik stadımız bile olsa dolardı.

legorakiss
İstanbul'da Başakşehir stadında mı olacaksınız? Maça gidiyorsunuz sanırım.

ts pasoligi ile alırlarsa düşünüyorum...

Furkan Dündar
13.09.2014, 14:36
Diğer tüm söylediklerinize katılıyorum ama bence maçlarını istanbulda oynaması o kadar zor değil..avni aker bakım altında olsa mesela şehir dışında oynarız maçları hatta bilbao maçı öyle olacaktı da maç oynanmamıştı..yani istenilse oynanabilir devre arasına kadar bile denense yeterli olur..maloudaya 61bin rekoru kırdıgımız maçın görüntüleri vs..gösterildi adam geldi boş tribünlere oynadı bazı futbolcular taraftarın gazıyla oynar cardozo da öyle bence adama öyle büyük kulüp şöyle ateşli taraftar dedik yarın bir çıkacak 10 bin kişiye oynayacak(oynarsa tabi)..dediğiniz gibi istanbulda olsa her maç 20 bin garanti..

Dostum ben sana katılıyorum gelsin yeter ki ben istanbulda yasıyorum saniyesinde direk kombine alırım
Yeter ki gelsin ama gelmez

Samet Yildirim
kırmızılar satılan yerler heralde

evet.

Tayfun
Şu günebakış gazetesinde kadroyu yapan kişi uzun zamandır Amerikan Futbolu takip ediyor heralde.

'Enes'
13.09.2014, 14:37
Arkadaş şu İstanbul-Trabzon çatışmasını bırakın artık.Ben Trabzonporun istanbuldaki maçlarına da trabzondaki maçlarına da geldim. Taraftar grupları arasında hiçbir fark yok. Şampiyonluğa oynadığımız senenin dışında ibb stadında ortalama 20-25 bin kişi oldu. O da çoğu taraftar sene de takımı bir kez görebileceği için gidiyordu. Eğer Trabzonpor'un Trabzon'da da senede bir maç yapma gibi bir durumu olsaydı 100 bin kişilik stadımız bile olsa dolardı.
20-25 bin diyosunuz da az olarak görseniz bile kendi stadımızın kapasitesi o kadar neredeyse, neden dolmuyor o zaman?

Mert'
13.09.2014, 14:39
Mustafa Akbaş nedir ya oynatmaz onu herhalde

PortoDeGalinhas
13.09.2014, 14:39
20-25 bin diyosunuz da az olarak görseniz bile kendi stadımızın kapasitesi o kadar neredeyse, neden dolmuyor o zaman?

Trabzonspor sene de bir defa orada oynadığı için çok az tabiki de.

haas
13.09.2014, 14:40
gurbetcı gencler duyuru yapmıs twıtter dan maratonun sol alt kısmında olcaklarmıs ..

HOPA'LI TS'Lİ
13.09.2014, 14:41
ts pasoligi ile alırlarsa düşünüyorum...

Deplasman takım tribünlerine passolig ile girebilirsinzi diye biliyorum.

Passolig Müdürü açıklamıştı.

Şikebahçeyi yenersek, iddia ediyorum 34.haftaya kadar yarışın içindeyiz.

eren_61
2 arkadasim istanbuldan gelicek bugun mac icin. Yanliz pasolig yok. Ofta kurulan standdan pasolig ve mac biletini elden alabilirmiyiz. Bilen arkadaslar yardimci olabilir mi

HOPA'LI TS'Lİ
M.Akbaş ve F.Atik ilk 11 oynamasa bari

PortoDeGalinhas

Hatta şöyle söyliyeyim. Hayatımın son 5-6 yılının çoğu istanbulda geçti. İstanbul'da ne zaman Trabzonspor'un maçı olsa gittim ama Trabzon da olduğum zamanlar çok fazla maça gitmiyorum.

Yiğit SARI
13.09.2014, 14:43
Papa oynamayacaksa

Sağ Bek - Belkalem - Musa - İshak

bence işe yarar. Musa sol bekte de savunması ve yersiz paniklememesiyle ön plana çıktı bence stoper değerlendirilebilir. Ama sağ bek konusu çok muamma. Zeki'yi mümkünse izlemek istemiyorum. Ulan Aykut ayda yılda bi işe yarayacaktın... Musa'yı koyardık sağ beke mis en azından savunmasını yapardı. Zor bi maç olacak hayırlısı olsun ne diyeyim. Bari Ekici iyi oynasa

HOPA'LI TS'Lİ
Boşnak çalıştırıcı, ezeli rakipleri Fenerbahçe karşısına sahaya savaşçı bir taktikle çıkmayı planlıyor. Cardozo ve Deniz'in sakat olması Waris ve Yatabare'nin takıma yeni katılmalarından dolayı forvet hattında sıkıntı yaşayan deneyimli teknik adam, yeni bir takım kurmanın sancılarını yaşamasına rağmen, taraftarların dört gözle beklediği Fenerbahçe maçında sahaya savaşçı bir kadro sürmenin hesaplarını yapıyor. Fenerbahçe'nin uyumlu, hırslı ve çok koşan bir takım olduğunu dikkate alan Boşnak çalıştırıcı sarı-lacivertli takım kadar koşan, hırslı ve savaşçı bir takım ile sahaya çıkarak rakibini Avni Aker'de devirmek istiyor.

haas
......ONUR
zeki....Belkalem...medj....Musa
..........Salıh
....sefa..ekıcı..constant.
.....waris...yatabare

Samet Yildirim
13.09.2014, 14:44
Vahid Halilhodzic ve Mustafa Akbas :))) Insan muhtemel kadro yazarken biraz düsünür...!

HOPA'LI TS'Lİ
13.09.2014, 14:44
Yarınki Trabzonspor - Fenerbahçe müsabakasında Özer, Deniz, Mustufa Yumlu, Aykut Demir, Cardozo, Bosingwa forma giyemeyecek isimler. Teknik direktör Vahid Halilhodzic'in müsabakaya şu muhtemel 11 ile çıkması bekleniyor: "Onur, Zeki Yavru, Mustafa Akbaş, Belkalem, Musa Nizam, Medjani, Mehmet Ekici, Salih Dursun, Constant, Sefa ve Yatabare."

HABER61

Mert Oğuzlu61
13.09.2014, 14:45
Trabzonspor’un Fenerbahçe ilk 11’i belli oluyor…

Fenerbahçe ile yarın karşılaşacak olan Trabzonspor’da Teknik Direktör Vahid Halilhodzic, ilk 11’ini netleştirmeye başladı. Halilhodzic’in savunma ve orta alan bloğunu kafasında oluşturduğu forvet konusunda ise henüz karar vermediği ifade edildi. Kalede Onur ile başlayacak olan Halilhodzic’in, savunmada ise İshak, Belkalem, Mustafa Akbaş ve Zeki Yavru’ya şans vereceği belirtildi.

Fenerbahçe maçında orta alanda oynatacağı isimleri de büyük oranda netleştiren Halilhodzic’in bu bölgede Sefa, Medjani, Constant ve Mehmet Ekici’yi düşündüğü, kanatta ise Yusuf ve Fatih Atik konusunda kararsız olduğu ifade edildi. Halilhodzic’in forvet bölgesinde kimi oynatacağına henüz karar vermediği ifade edildi. Bu bölgede Cardozo’ya şans vermeyeceğini söyleyen Halilhodzic’in, Waris yada Yatabare ikilisinden birini oynatacağı belirtildi.

(Günebakış)

_________________onur___________________

___zeki_____balkelem____akbaş_____ishak

_________________medjani

_____sefa_____ekici______kevin_____yusuf/fatih ???

__________________yata/waris ???

sen kalk 25 milyon euro para harca... neyse tamam gerisini yazmayacağım, sinirlenmeyeceğim.

akbaş, zeki, fatih atik le feneri yeneceğiz inşallah...

Yavuz Bektaş
kac adam aldik hala ne Akbasi papa-musa-ishak oynasın

Tayfun
Defansın göbeği Belkalem & Papa şeklinde olacaktır büyük ihtimal, orta alanda Medjani & Constant ikilisi, santrafor Yatabare . Yabancı hakkımızı %90 böyle kullanacağız.

haas
13.09.2014, 14:47
bugunku antrenmandan sıteye koyulacak resımlere gore daha net bellı olur ılk 11

HOPA'LI TS'Lİ
13.09.2014, 14:47
Yarın taraftarımızdan çekirdek çitlemesini değil,

1970-80'lerdeki gibi rakibi 1. dakikadan itibaren yoğun ıslık ve tezahüratlarla demoralize etmesini bekliyorum.

TS aşkına tribünlerde bütünlük sağlansın. 3 ayrı grup tezahürat yapmasın.

Ayrıca bu yıl kurulan kadroya sabır gösterilirse önümüzdeki birkaç yılımız çok parlak geçer.

O yüzden gol yesek de dağılmayalım, desteğe devam edelim.

GADRO YEDERLİ BENCE :)

'Enes'
13.09.2014, 14:49
Hatta şöyle söyliyeyim. Hayatımın son 5-6 yılının çoğu istanbulda geçti. İstanbul'da ne zaman Trabzonspor'un maçı olsa gittim ama Trabzon da olduğum zamanlar çok fazla maça gitmiyorum.
Bu takım İstanbul ve Trabzon da sıralı olarak oynasın İstanbul fark atar öyle yada böyle, Fenerle aramızda husumet olmasa o maçta da doluluk olmaz emin olun, gelenler 1 gol yiyelim de olay çıkaralım havasında geliyolar zaten, maça kulüp maddi kâr kazansın diye gidilir ceza alsın zarara girsin diye değil, 41.000 kişilik stadda açılış maçı hariç 10-15 bin kişi görünce o stadın ne kadar komik görüneceğinin farkında olmalıyız...

Yiğit SARI
13.09.2014, 14:50
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/16329-1X8I0S1U.jpg

"Geliyrim Feneeeer"

carolo
13.09.2014, 14:52
yarinki maçi yenilirsek haftayada deplasmanda berabere kalirsak hoca ne anlatacak merak ediyorum

Burçak
13.09.2014, 14:52
Arkadaşlar herkes farklı kadrolar yazıyor ediyor.
Farklı görüşler oluyor felan.
Ama bi gerçek var ki en büyük Yavşak fenerbahçe :)

carolo
13.09.2014, 14:56
Bu aradata takimda yabancilarin çogu fransizca biliyor aralarinda anlasabilirler kolaylikla
Fatih Yatabare Waris Belkalem Medjani Constant
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/16329-4T8C6J7T.jpg

Tayfun
13.09.2014, 14:58
http://i.hizliresim.com/DkoDXy.png (http://hizliresim.com/DkoDXy)

Büyük ihtimal bu şekilde çıkacağız, belki Zeki'nin yerinde Salih oynar,pek değişeceğini sanmıyorum

Serdar A
13.09.2014, 15:12
Bu aradata takimda yabancilarin çogu fransizca biliyor aralarinda anlasabilirler kolaylikla
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/16329-4T8C6J7T.jpg

Serdar ve Fatih Öztürk de fransızca konuşuyor.

Courage
13.09.2014, 15:17
Mustafa Akbaş ne iş?

Mehmet Fatih Silik
13.09.2014, 15:23
Icimde güzel bir his var

carolo
13.09.2014, 15:27
38lik Yepes dunya kupasinda Colombia'nin en iyisiydi James Rodriguez'in onunde ve bonservisi elindeymis San lorenzo kapmis
iki sene oynardi bizde valla o fizikdeki oyuncu oynar

poetricus
13.09.2014, 15:30
Zeki mi? değiştirilemez değiştirilmesi teklif dahi edilemez kazma kontenjanımız. M. Akbaş mı dedi biri? Yok artık! Olabilir de. Bu arada hakem Fırat Aydınus...
Rabbim sen aklıma mukayyet ol.

Hakan
13.09.2014, 15:31
Levent'de bir abi "Sefa cezalı mı?" diye sordu.Bir daha Ts Clup ürünleriyle gezersem..

gökhants1966
13.09.2014, 15:32
Çok zor maç olacak.Yenilebiliriz ama nasıl olacağı önemli.Eğer çok iyi bir maç çıkarıp yenilirsek en azından önümüzdeki maçlar için iyi şeyler düşünebiliriz ancak rezalet bir futbol ortaya koyarsak hiç kimse kusura bakmasında bunun takım uyumuyla falan alakalı olmadığını bilen taraftar gider orhanı döver hırsından :D

DeAgLeMaNyAq
13.09.2014, 15:33

Gana'da İngilizce konuşulmuyor mu? Gerçi Waris 5 aylığına Valenciennes'e gitti ama ne kadar Fransızca öğrendiği tartışılır...

sessizkral_1
13.09.2014, 15:48
forvetimiz kim olacak ? duran toplar dışında , gol atmamız zor gibi

Hakan
13.09.2014, 15:51
Emenike'yi Mustafa Akbaş mı durduracakmış?Müthiş plan

Furkan
13.09.2014, 15:55
Hani bu caner denen herif oynamayacaktı ? şikebahçenin son idmanında 11'de yer almış yine :/

KemalisTS
13.09.2014, 15:59
Ne Caner'miş arkadaş, İzlanda maçında süzgeçe çevrilen kanatta Caner değil de başkası vardı sanki...Ben mi yanlış maçı izledim nedir?

Anıl C
13.09.2014, 16:05
Insallah Mustafa Akbasin, Zekinin galibiyete katkisi olurda kendine Trabzonspor taraftari diyip bosa oksijen israfinda bulunanlar cayir cayir vicdan azabi ceker

amour_61
13.09.2014, 16:05
Beyler sb de takimin yarisi sakat,galibiyet bize göz kirpiyor gibi ne dersiniz?

3 eksikle Trabzona geliyorlar Egemen , Volkan , Meireles hangi çok eksik.

Onur Akyüz
13.09.2014, 16:06
Caner godoşu provokatör bi adam, geçen seneki maçın Volkan Bearel'le birlikte baş aktörüydü.

Oynaması bu bakımdan kötü olur.

zafer6161
13.09.2014, 16:08
50 tane adam aldik yine 1461 in coplerine kaldik....

kaan61
forvetimiz kim olacak ? duran toplar dışında , gol atmamız zor gibi

Mustafa bu maçın yıldızı olup gol atacaktı ama sakat :( Duran topta en etkili silahımız. Medjani duran toptan atacak ama ofsayt ....

Hakan
Insallah Mustafa Akbasin, Zekinin galibiyete katkisi olurda kendine Trabzonspor taraftari diyip bosa oksijen israfinda bulunanlar cayir cayir vicdan azabi ceker

:eek:

Ahmet Hamza
13.09.2014, 16:10

Onlar oynadığı için 2 senedir kahrolan da biziz, nasıl olacak?

'Enes'
13.09.2014, 16:11
40 yılda bir etkili olsa ne olur, istikrar olmadıktan sonra?

gurur6134
13.09.2014, 16:12
Mustafa akbasla baslamak intahar olur koy oraya musa nizami zeki fazlasiyla yeter defansa zaten kotu anlamda

kaan61
13.09.2014, 16:14
Bu takım İstanbul ve Trabzon da sıralı olarak oynasın İstanbul fark atar öyle yada böyle, Fenerle aramızda husumet olmasa o maçta da doluluk olmaz emin olun, gelenler 1 gol yiyelim de olay çıkaralım havasında geliyolar zaten, maça kulüp maddi kâr kazansın diye gidilir ceza alsın zarara girsin diye değil, 41.000 kişilik stadda açılış maçı hariç 10-15 bin kişi görünce o stadın ne kadar komik görüneceğinin farkında olmalıyız...

açılış maçı ücretsiz olacağından o stat tıklım tıklım dolar bence...

memmedaga
13.09.2014, 16:14
Icimde güzel bir his var

cardo ve bosinin olmaması dolayısı ile içimde kötü bir his var

'Enes'
13.09.2014, 16:15
açılış maçı ücretsiz olacağından o stat tıklım tıklım dolar bence...
Sadece açılış maçının dolacağını belirttim zaten renkdaş, o da dediğin gibi ücretsiz olacağı için dolar yoksa dolmaz o stad...

SüRMeNe_6161
13.09.2014, 16:16
zor maç kolay olmayacak destek verme zamanı taraftar destegını takım aldımı gıder.

Tayfun
13.09.2014, 16:18
Eğer mağlup olursak 2. haftadan 5 puan fark yapacaklar, sakatlıklar nedeni ile beraberlik iyidir benim için .

ibrahim
13.09.2014, 16:21
40 yılda bir etkili olsa ne olur, istikrar olmadıktan sonra?

O laf acımasızca yerin dibine sokan sabırsız, tez canlılaraydı. 19ken Zekiyi yerin dibine sokan, 21lik Abdulkadire tonlarca laf atanlaraydı.

Gesendet.

Yavuz Bektaş
13.09.2014, 16:21
zeki-papa(belkalem)-musa-ishak hiç akbaşla uğrasmaya gerek yok 1461 tayfasını tamamen temizlemek lazım yusufta bunlara benzicek bu gidişle topu sürerken kafasını kaldırması lazım

E. Okan Bülbül
13.09.2014, 16:25
Caner şerefsizinin ayağına maçın başında biri bassın da beter olsun it herif!

'Enes'
13.09.2014, 16:25
O laf acımasızca yerin dibine sokan sabırsız, tez canlılaraydı. 19ken Zekiyi yerin dibine sokan, 21lik Abdulkadire tonlarca laf atanlaraydı.

Gesendet.

Laf onlaraysa söylemekte haklısın renkdaş. Genç yetenek çıkmasını hepimiz isteriz,ilk çıktığı zamanlarda futbolculara bişey söylemek zaten anlamsız,ama yeteneği olmadığı anlaşılınca artık şans verilmemesini istemek taraftarın hakkı.

Ali YİĞİT
13.09.2014, 16:28
3 haftadir cardozo yok. Ne sakatlikmis arkadas. Delirmemek elde degil yahu.

Ahmet Hamza
13.09.2014, 16:30

Gesendet.

Trabzonspor ümit vaadetmeyen oyunculara sabretme yeri değil, her sene şampiyonluğa oynaması gereken büyük bir klüptür. Zeki, Abdülkadir, Akbaş,Caner gibi yetenek fakirlerini sahada görmek zorunda değil Trabzonspor taraftarı

Hakan
13.09.2014, 16:30

Gesendet.
21'lik de olsa,futbola dair en ufak yeteneği olmayan,Trabzonspor'un 6 şampiyonluk yaşadığını belirten,idolü Selçuk İnan olan adama her türlü laf edilir

Yavuz Bektaş
13.09.2014, 16:32
o değilde geçen sene bizde bazen 11 de bile forma giyen sahane alt yapı oyuncularımız bu sene takımlarında kadroya zor giriyorlar

Ahmet Hamza
13.09.2014, 16:34
o değilde geçen sene bizde bazen 11 de bile forma giyen sahane alt yapı oyuncularımız bu sene takımlarında kadroya zor giriyorlar

gel de anlat bunlara kardeşim, adam bırak süper ligi bank asya topçusu bile değil bizde her maç kadroda. Kendini taraftar sanan bazıları da genç yetenek sabır gösterilmesi lazım diyorlar.

Soner Albayrak
13.09.2014, 16:37
Zeki'yi kadroda görüce fenalık geliyor.

Oğuzhan
13.09.2014, 16:38
Mustafa Akbaş ve Zeki Yavru.

20 tane transfer yap, hala ilk 11'de bu adamları gör gel de çıldırma arkadaş ya. Mustafa Akbaş 1461'de yedek kalan bir adamdı derbiye çıkmayı düşündüğümüz stopere bakar mısın. Bu adam ligin en zayıf takımıyla oynasa bile ayakları titrer. Böyle gergin bir ortamda tecrübeli bir adamı oynatmak lazım orada umarım hoca böyle bir hataya düşmez.

Berke6198
13.09.2014, 16:39
Zeki'yi kadroda görüce fenalık geliyor.

Peki ya Mustafa Akbaş ?

"En azından" Zeki daha tecrübeli.

Kaan
13.09.2014, 16:39
Passolig'i olan arkadaşlar sisteme girip bakabilir mi bilet satışı ne durumda...

Soner Albayrak
13.09.2014, 16:42
Peki ya Mustafa Akbaş ?

"En azından" Zeki daha tecrübeli.

Akbaş mı? :eek:

Ben bunu bilmiyordum naptın Berke :(

Yavuz Bektaş
13.09.2014, 16:43
allah bir daha bize rostov gibi sovyet etkisinden kurtulamamış geri bir takım göstermesin adamlar yüzünden aykut mustafa cardozo sakatlandı
allah aşkına kulüp parası neyse versin yeni bir sağlık ekibi kursun :) bu takıma bu ekip hiç uymuyor kulüp doktorunun oyuncu sakatlıgından haberi yok

U.Sadıkoğlu
13.09.2014, 16:45
İkili tartışmalarda bir daha uyarı yapılmayacak. Ceza vereceğim bilginize.

Courage
13.09.2014, 16:48
Akbaş yerine hiç oynamamış Papado'yu tercih ederim. Stoper mevkii uyumun en çok arandığı yerdir. Ama aranan bir başka özellik tecrübedir. Yunan arkadaşın tecrübesi var hiç birşeyi yoksa ,paniklemez.

Akbaş göbekte, Zeki sağ bekte ... offf offf!!!

Kazım Bostan
13.09.2014, 16:49
ben caner'e geçen seneye kadar futbolcu gözüyle bile bakmıyordum, şansı yaver gitti biraz öne çıkmaya başladı tek nanesi o...

her maçta isterse yerdekini tekmelesin hiçbir şey demeyecek bir hakem ve topu nereye atarsa atsın çarpacak bi forvet var..

koy herhangi bir anadolu takımına sıradan bir futbolcu olur

KazazogLu
13.09.2014, 16:50
Passolig'i olan arkadaşlar sisteme girip bakabilir mi bilet satışı ne durumda...
Gözkararı maraton %70 80 dolu Kale arkaları %30 40 civarı veya daha aşağı.

carolo
13.09.2014, 16:54
Yatabare 20 gol sozu vermis
Zeki'nin ortalarinda haberi yok galiba...
http://www.61saat.com/images/haberler/lampard_zeki_h101854.jpg

Hakan
13.09.2014, 16:55
ben caner'e geçen seneye kadar futbolcu gözüyle bile bakmıyordum, şansı yaver gitti biraz öne çıkmaya başladı tek nanesi o...

her maçta isterse yerdekini tekmelesin hiçbir şey demeyecek bir hakem ve topu nereye atarsa atsın çarpacak bi forvet var..

koy herhangi bir anadolu takımına sıradan bir futbolcu olur
Yok artık arkadaş ya.Ne kadar şeref yoksunu da olsa ligin en iyi sol bekidir

Tayfun
13.09.2014, 16:56
Geçen sezon Avni Aker'de doluluk oranı %52,8 'di. Bu sezon %30'u yukarı geçmez bence.

Timur Mikhail
13.09.2014, 17:01
Şu pasolig zımbırtısı ligimizin kalitesini iyice düşürdü seyirci yok rezalet ingiltere ligi izliyorum futbol için

Tayfun
13.09.2014, 17:03
Şu pasolig zımbırtısı ligimizin kalitesini iyice düşürdü seyirci yok rezalet ingiltere ligi izliyorum futbol için

Türkiye'de ilk hafta itibari ligin genel doluluk oranı :%23,7

Olmayan seyirci sayısını sıfarlayacak bu enfes sistem :)

bordomavi1
13.09.2014, 17:04
Ben de Caner'i hiç beğenmem. Her maç çok fazla açık veriyor. Başka bir lig de oynasa aklını alırlar, Caner'in kanadını otoban yaparlar. Hücum da ise hızı, çabukluğu ve sertliğiyle iş yapıyor. Başka bir lig de olsa hücum olarak da sınıfta kalır. Bizim vasat lig de idare ediyor işte.

Mustafa ve Aykut yok, Avraam yeni geldi. Salih Dursun o bölge de oynayabilir. Emenike'yle kavga edip, dursun.

Kazım Bostan
13.09.2014, 17:04
Yok artık arkadaş ya.Ne kadar şeref yoksunu da olsa ligin en iyi sol bekidir

onur'a bile "aslında o kadar da iyi değil" diyebilenlerin olduğu bir ligde ben de çirkefim bundan böyle istediği kadar iyi olsun.... (ki yine de çok çok iyi olduğunu düşünmüyorum)

şikeciler deliriyor bu tarz eleştirilere herkese tavsiye ederim...

Mehmet Yusuf
13.09.2014, 17:07
''yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır.''
Zeki Yavru

Kazım Bostan
13.09.2014, 17:16
zeki'ye en çok ifrit olanlardan biri olarak bu sefer bu adama mecbur olduğumuzu düşünüyorum....

aslında sakatlıklar olmasaydı çok iyi bi motivasyon yakalamıştık en az beraberlikle yollardık bunları

Ahmet Kuru
13.09.2014, 17:24
Passo.com.tr den baktım az önce herhalde biletlerin %70 lik bölümü bitti...

Kale arkasının bir tanesi kapalı galiba?

Açık olan kale arkasında da çoğoı yer boş...

toplam kale arkasından 1-2 bin bilet falan satılmıştır herhalde...

Maroton Tribünün neredeyse %90 lık bölümü dolu..

yarın da satış olursa eğer biraz daha dolar herhalde...

bu maçta bile bu şekilde doluyorsa, diğer maçlarda düşünemiyorum tribünleri..

selcuk
13.09.2014, 17:27

yarin sabahdan trabzon disindan gelenler hucum eder biletlere

ben 2 saat önce bi araba dolusu ark. ucaga attim

Ahmet Kuru
13.09.2014, 17:28
yarin sabahdan trabzon disindan gelenler hucum eder biletlere

ben 2 saat önce bi araba dolusu ark. ucaga attim

inşAllah Öyle olur..

Can
13.09.2014, 17:28
Stad dolmasada bile çok az boşluk kalır . Oda kale arkasında olur sanırım.

ibrahim
13.09.2014, 17:32
Trabzonspor ümit vaadetmeyen oyunculara sabretme yeri değil, her sene şampiyonluğa oynaması gereken büyük bir klüptür. Zeki, Abdülkadir, Akbaş,Caner gibi yetenek fakirlerini sahada görmek zorunda değil Trabzonspor taraftarı

Trabzonspor taraftarı onları suçlu ilan edip yerin dibine sokacağına yıllardır aksayan alt yapının sorumlularına açsın az ağzını. Öyle üçüncü ligde parladı diye hemen ilk sezonda Zekiyi yedeğe hapsedip iki sene kulübede köreltenlere bir iki çift laf etsin Trabzonspor taraftarları. İkinci ligde, kupada tozu dumana katan kadronun atar damarını takım elbiseli adamların emriyle rakibine satıp takımın içini boşaltanlara laf etsin Trabzonspor taraftarı. Hiç bir planı projesi olmadığı için o genç takımı talan edenlerde laf etsin Trabzonspor taraftarı.

Bu konuda en suçsuz o çocuklardır. Yıllardır alt yapılarda aldıkları eksik eğitimi yeni yeni gördükleri ikinci sezonun ardından kaldıramayacakları yükü onlara verenlerdir tüm bunların suçlusu.

Gesendet.

AhmetG.
13.09.2014, 17:35

Tüm tribunler açık cezamız yok.

Ahmet Kuru
13.09.2014, 17:36
Tüm tribunler açık cezamız yok.

Geçen seneden kalan cezamız yok mu bugün?

umitkaragoz1988
13.09.2014, 17:38
forvetde kime görev verecek halilhodziç. ne cardozo ne waris nede yatabareyi oynatmıcakmış.

carolo
13.09.2014, 17:40
Zeki bu ligde bi bizde oynar birde Akhisarda
MRA'nin kompak futbolunda

AhmetG.
13.09.2014, 17:42
Geçen seneden kalan cezamız yok mu bugün?

Kaldırıldı hepsi onların sene başı.

Timur Mikhail
13.09.2014, 17:43
bir chelsea bir bursa maçını açıyorum böyle kültür şoku hava değişikliği gibi birşey oluyor bizim lig ne kadar dandik arkadaş aynı italya ligi küme düşme hattındaki takımların mücadelesi gibi hatta seri b gibi birşey bu ne böyle ..

burasıdaTRABZON
13.09.2014, 17:46
"1461in çöpleri" vs safralar

Bilâl ÇOBAN
13.09.2014, 17:46
İleri uçta Sefa - Waris ikilisi ve kalabalık - dinamik ortasaha ile değişik birşey deneyebiliriz forvetlerin yokluğunda.

carolo
13.09.2014, 17:49
bir chelsea bir bursa maçını açıyorum böyle kültür şoku hava değişikliği gibi birşey oluyor bizim lig ne kadar dandik arkadaş aynı italya ligi küme düşme hattındaki takımların mücadelesi gibi hatta seri b gibi birşey bu ne böyle ..

http://2.bp.blogspot.com/-xoMcy0bOlZU/UH1g-1UDeKI/AAAAAAAAA0o/2MpWcKh6syg/s1600/304403_483503268351163_1685527973_n.jpg

Yıldıray Emanet
13.09.2014, 17:50
O sağlık ekibi gitsin aile hekimliğinde falan çalışsın ne işe yararlar

Varlıbaş61
13.09.2014, 17:56
Caner godoşu provokatör bi adam, geçen seneki maçın Volkan Bearel'le birlikte baş aktörüydü.

Oynaması bu bakımdan kötü olur.

Volkan Bearel ha ? :) ;) :)

6Şafak Aydın1
13.09.2014, 17:57
sikebahce gelmis

Sibel
13.09.2014, 18:00
sikebahce gelmis

Allah'tan bulsunlar. :)

cakalkerem
13.09.2014, 18:01
Yemisim sikecilerim...

cakalkerem
13.09.2014, 18:02
Bu cardozaya ne olduki oynamadan sakatlandi

cakalkerem
13.09.2014, 18:02
Chealse ne mac oluyor arkadas yok boyle bir mac..nefes alamiyorum

Emirhan Makul
13.09.2014, 18:04
sikebahce gelmis

Var mı bir saldırı falan ?

Sibel
13.09.2014, 18:11
Rize'dedirler. :)

Timur Mikhail
şu şikebahçe için şikebahçeli ve rizeli baş sultan hazretleri rizeye havalanı yaptırsın tabi kendi adında da şu minik kuşlar eziyet çekmesin rizeye git gel falan

KazazogLu

Polis ordusuyla direkt Rizeye geçtiler.Olay felan olmadı.

a.fındıkoğlu
13.09.2014, 18:15
Cardozo 5 dk oynayabilecekse de mutlaka kadroya alinmali yedek oturmali.

ibrahim
13.09.2014, 18:16
Yuh yani bi el bombası atamadıkmı diyorsunuz? :o

Gesendet.

AhmetG.
13.09.2014, 18:17
Yarın keskin nişancıları ve özel harekat polislerini bekliyoruz Vali bey.

6Şafak Aydın1
13.09.2014, 18:21
volkan sen :-d

maydin
13.09.2014, 18:28
http://www.youtube.com/watch?v=smYRibVYjf0

AhmetG.
13.09.2014, 18:35
Yalnız bu maratonun önüne konulan davullar hiç yakışmıyor.
Bursa maçında çalmaya kalktılar taraftarlar tepki gösterdi.

Hunk
13.09.2014, 18:35
Cardozo da Bosingwada sahada olacak

Adem Akyüz'
13.09.2014, 18:37
Keskin nişancılarda passolig alacak mı :)

a.fındıkoğlu
13.09.2014, 18:40
Cardozo da Bosingwada sahada olacak

Insallah oyle olur iki gundur tum hevesimiz kacti

Mesut
13.09.2014, 18:45
Musa Nizam stoper oynar sol bekte İshak olur

B.Yiğit
13.09.2014, 18:47
Davul mu kaldi artik ya millet ileri gider biz geri.

Timur Mikhail
13.09.2014, 19:00
O davul bando olayını kale arkasında yapsalar daha mantıklı değil mi? Ne de olsa boş.

SüRMeNe_6161
13.09.2014, 19:04
Kale arkasında yaparlar heralde

S.Seymen
13.09.2014, 19:22
şikebahçe gelmiş haberini okudum

bir tane taraftarımız gitmemiş 100 tane polis vs varmış

teşekkürler taraftarlarımıza

maça gelirken de şehirden giderken de gitmeyin yanlışlıkla yanınızdan geçerlerse kıçınızı dönün

değerleri budur...

Nihayet yahu...

devran
13.09.2014, 19:25
Onur, Zekito, Papa, Belkalem, İshak, Medjani, Constant, Ekici, Sefa, Yusuf, Yatabare kadrosuyla çıkacak bence. İlerleyen dakikalarda defansı tek yabancıya düşürüp Waris i sokabilir. Bakalım nasıl kadro kuracak çok merak ediyorum, işi zor. Ama önce yenilmemeyi düşündüğü için papa belkalem oynar, akbaş ı düşünmez ilk etapta.

Erdem Keser
13.09.2014, 19:31
30 tane adam aldık halen Zeki Yavru oynuyor ya.

İsmail52
13.09.2014, 19:31
Su gevşekleri yensek yarın var ..Cook Cook mutlu ve hurzurlu olucam:)

Veysel
13.09.2014, 19:32
Yalnız bu maratonun önüne konulan davullar hiç yakışmıyor.
Bursa maçında çalmaya kalktılar taraftarlar tepki gösterdi.
Valla ben hoş olmaz dedim ama Rostov maçında izleme şansım oldu gayet güzel olmuş kimse tepki göstermedi

Tuğrul
13.09.2014, 19:39
Mustafa Akbaş oynaması değil kadroda olması bile beni çileden çıkarıyor.

1.ligde oynaması, devamlılık sağlaması dahi kuşkulu olan.

Bu adamı oynatırsak vay halimize.

Umarım Vahid böyle bir delilik ve saçmalıkta bulunmaz.

Timur Mikhail
13.09.2014, 19:43
Konya stadı iyi olmuş gibi biletler ucuz diye biliyorum ve stad açılışı şuan taraftar az gibi doldurmaları lazım o stadı birde passolig satışında en önde onlar vardı

Yaşar
13.09.2014, 19:46
Eğer Vahid hocanın aklında Akbaş i oynatmak varsa geçen yılki Şikebahçe maçını izlenmesini ve Emenike nin attığı golde Akbaş in ne yapmaya çalıştığını açıklamasını beklerim kendisinden.

mourner
13.09.2014, 19:47
bu sezon hangi maçtı emin değilim,(rostov ya da bursa ),tv'den seyrederken çok rahatsız ediyor bu davul..çalmayı bilmiyorlar sanırım,çok gürültü yapıyorlar,taraftarın sesi hiç duyulmuyor zaten,ayrıca da davula başladı mı durmak bilmiyorlar..vuvuzella gibi birşey olmuştu benim için..ama bu sefer kale arkasında bando olacak sanırım,taraftarı eğlendirmek ve maç içinde marşlarda tek ses çıkarmak,herkesin katılımını sağlamak için faydalı olur.

Hakan
13.09.2014, 19:49
Rize yine şikecileri bağrına basmış.İnşallah düşerler

AhmetG.
13.09.2014, 19:57
Valla ben hoş olmaz dedim ama Rostov maçında izleme şansım oldu gayet güzel olmuş kimse tepki göstermedi

Taraftar olgusu bizde tam gelişmemiş olabilir ama yine de varolan sinerjiyi olumsuz yönde etkilediği için ben karşıyım bu davul işine.
Ben Bursa maçında canlı şahit oldum. Böyle rezil bir durum olamaz. Zaten taraftarlar protesto edince daha çalmadılar.

Adem Akyüz'
13.09.2014, 20:01
Yarın şikebahçe maçı var ama bende hiç heyecan yok.

1 haftadır süren Akyazı isim tartışmalarından mıdır, sakatlık haberlerinden midir, Zeki'li, Akbaş'lı kadrolardan mıdır anlamadım.

Sakatlıklardan sonra maçtan da pek ümidim yok açıkçası, karşımızda oturmuş, birbirini çok iyi tanıyan, kaliteli oyunculardan oluşmuş bir kadro var.

Umarım yarın güzel bir olur bizim için..

B.Yiğit
13.09.2014, 20:05
Cikacak 11 e gore izleyip izlemeyecegime karar verecegim.

Hakan
13.09.2014, 20:08
Yarın sadece takımın değil,benim de ceza alma ihtimalim çok fazla.Acayip tahrik ediyor bazıları

cakalkerem
13.09.2014, 20:12
cardoza ya ne oldu ki?

avrupaya mı saklıyor anlamadım hala ama avrupa da zaten yabancılarmızın hepsini oynatırız....

bu maç önemli..

adam top oynamadan sakatlandı

cakalkerem
13.09.2014, 20:14
http://icube.milliyet.com.tr/170x92/2014/09/13/--4770617.Jpeg

cakalkerem
13.09.2014, 20:15
http://icube.milliyet.com.tr/170x92/2014/09/13/--4770617.Jpeg

bu nedir Allah aşkına

Murat Acar
Bu maçın telafisi yok bence.Hiçbir mazeretide yok.Sen şampiyonluğa oynuyorum diyorsan sakatina milli takıma giden oyuncunun yokluğuna mazeret bulmayacaksin en dişli rakibini kendi sahanda yenemiyorsan şampiyonlukta zaten 1 adım gerisindesin demektir rakibinden.Mazeret yok.ÇIK OYNA VE YEN!

Hakan
bu nedir Allah aşkına
Plaka yapacağuk

Oğuzhan
13.09.2014, 20:17
Bir adam nasıl 10 gündür takımdan ayrı koşu yapabilir arkadaş. Caner hırsızı sakattı güya bir antrenmana çıkmış takımla direk kadroya almış hoca adamı. Nasıl bir sakatlıktır ki bu 10 gündür takımdan ayrı koşuyorlar. Daha pazartesi günü gayet yüksek tempo koşarken bir videosunu izlemiştim Cardozo'nun. Öyle tempolu koşan bir adamın nasıl bir sakatlığı var aklım almıyor cidden. Kadroya giremeyecek kadar büyük ne olabilir.

Umarım hoca taktiksel olarak yapmıştır bu açıklamayı. Öyle yaptıysa harika olur. Cardozo ve Bosingwa'ya çok ihtiyacımız var bu maçta.