PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 0-0 şikebahçe | STSL 2. Hafta | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

İlker Yazıcıoğlu
12.09.2014, 15:34
La Constant da mı oynamıyor?

Hay söveceğim şimdi.

Daha ne bok yemeye çıkacağız sahaya biz?

S.tık,kusura bakmayın....

Ulan o kadar umudum vardı şu maçla ilgili,içine ettiler....

fadigaTS
12.09.2014, 15:39
-----------------Onur---------------
Salih---Belkalem--Musa--İshak
-----Ekici--Medjani--Soner--
Waris------Yatabare---Constant

Maç bizim.Takımımız bu maçta agresif ve mücadeleci futbolla galip gelecektir.

Soner Albayrak
12.09.2014, 15:41
Golü kim atacak ya?

İlker Yazıcıoğlu
12.09.2014, 15:41

Maç bizim.Takımımız bu maçta agresif ve mücadeleci futbolla galip gelecektir.

Constant yok diyorlar,sebebini bilmiyorum....

ozturk
12.09.2014, 15:42
çok kötü :(

fadigaTS
12.09.2014, 15:42
Constant yok diyorlar,sebebini bilmiyorum....

Bence oynayacak.Milli maçta da kendini riske etmemek için trabzona erken geldiğine dair haberleri okumuştum.Ayrıca constant takımla çalışıyor

Doğukan Uçan
12.09.2014, 15:46
zeki nedir allah aşkına 20 tane adam alındı torpilli midir anlamadım gitti ya

Anıl C
12.09.2014, 15:48
Elde kalan futbolcularimiza da bok atmayin
Güvenin
Hoca en iyi 11'i cikaracaktik
Suan buraya yazilan tum sablonlar boş artik

FoReVeR-TS
12.09.2014, 15:51
Galiba böyle bir 11 ile çıkacağız.
Onur
Zeki(Salih)- Belkalem- Musa- İshak

Fatih Atik- Medjani-Soner-Ekici- Yusuf

Sefa

Mücadele açısından, rakibe baskı yapma konusunda fena bir 11 değil ama çok zor gol atar bu 11..
0-0'a oynicaz anlaşılan..Mucize bir gol olursa ne ala..

fadigaTS
12.09.2014, 15:51
Elde kalan futbolcularimiza da bok atmayin
Güvenin
Hoca en iyi 11'i cikaracaktik
Suan buraya yazilan tum sablonlar boş artik

Hiç olmazsa son yıllardaki gibi mücadele etmeyen bir takımımız olmayacak.Koşan pres yapan bir takım olacak.Ben her türlü umutluyum bu maçtan.

yavuzbaha
12.09.2014, 15:52
görünen o ki cordoza da müzmin sakatlık riski yüksek...1 maç oynayıp bunıadar uzun süre sakatlık tuhaf

61Firtinasi61
12.09.2014, 15:53
kimse serdar i yazan yok!? niye!?

fadigaTS
12.09.2014, 15:55
kimse serdar i yazan yok!? niye!?

Rize maçında kendini gösterdi.Vahid hoca oynatabilir serdarı.

61Firtinasi61
12.09.2014, 15:56
Rize maçında kendini gösterdi.Vahid hoca oynatabilir serdarı.

o yüzden soruyorum.....

Furkan Dündar
12.09.2014, 15:56
Arkadaslar kimler sakat bana biri açıklasın 11 e yazdığımız her yabancıya sakat deniliyor bu nedir ya

angraf
12.09.2014, 15:57
as veya yedek tüm futbolcularımıza güvenmesini bilmeliyiz.

Anıl C
12.09.2014, 15:59
Arkadaslar kimler sakat bana biri açıklasın 11 e yazdığımız her yabancıya sakat deniliyor bu nedir ya

Oynayabilecek sadece 2 yabanci var:
Medjani ve Belkalem
Gerisi ya sakat ya da şüpheli

Adem Akyüz'
12.09.2014, 16:00
Maça 3 gün kala kale arkası biletlerinin durumu bu. Kırmızılar satılmış, kalan kısımlar boş..

https://pbs.twimg.com/media/BxVYu_KCUAETLwh.png

Furkan Dündar
12.09.2014, 16:00
Cardozonun sakatligi gecmis ama hazir degilmis ve kadroya alinmayacakmis? Bu hoca gercekten beni hasta edecek. Kadroya al en azindan son yarim saat oynat.

Burada kadro yapan cogu kisi hayal kirikligina ugrayacak sanirim. Kadro buyuk ihtimal 4-2-3-1 olacaktir. Defa forvette cikarsa kimse sasirmasin. Söyle bir kadroya hic sasirmam Vahid hocayla...

onur
zeki papa belkalem musa/ishak

Medjani Salih

Fatih Ekici Constant

Sefa

Bu kadro ile feneri yenmek ütopya bana göre
Katılıyorum kadroya almamak nedir
Adamın nefesi 2 defansı korkutuyor biz hala kadroya almıyoruz Sefa ile orta sahayı zor geçeriz

Yatabare waris neden oynamıyor hiç birşey anlamadım bu sakatlık işinden

Ümitler bitti

Furkan Dündar
12.09.2014, 16:02
Oynayabilecek sadece 2 yabanci var:

Medjani ve Belkalem

Gerisi ya sakat ya da şüpheli

Çok kötü oldu çok

Cardozo ve constant oynamıyor ise baştan 1 sıfır yenik başlıyoruz demek

Diğer aldıklarımız da hazır değil diye oynatılmaz forvet kim olacak golü kim atacak soru işareti

Ahmet Hamza
12.09.2014, 16:02
bu zeki'nin yönetimde çok sağlam torpili var herhalde başka açıklaması olamaz takımda tutulmasının

fadigaTS
12.09.2014, 16:05
Vahid hoca sahaya %100 ünü verecek bir takım çıkaracaktır.Renktaşlarım ümitsizliğe kapılmayın biz Trabzonsporuz.Önemli olan sonuna kadar kendini zorlayan ve mücadele eden bir takım.Son 3 senedeki ruhsuz futboldan sıkıldım.Eminim siz de öylesinizdir.Vahid hocaya güvenim tam.Yenilsek bile sahadan başımız dik çıkacak bir oyun sergileyeceğiz.Bu maçta dik oynayacağız.Bu forma imkansız veya zor görünen nice başarılar elde etmiştir.Bu armanın olduğu yerde kaybedeceğiz diyemeyiz.En fazla dik oynadık ama yenildik diyebiliriz.

Yiğit Gayretli
12.09.2014, 16:06

Kimlerin sakat olmadığını yazarsak daha kısa sürer.

Furkan Dündar
12.09.2014, 16:07
Kimlerin sakat olmadığını yazarsak daha kısa sürer.

Bu adamların neden sakatlandığı da açıklanmıyor saçmalık

mekatronik
12.09.2014, 16:07
adam sakatsa oynatmayacak tabi, bütün sezonu bu maça bağlamak çok saçma, duygusal düşünmemek lazım. her hafta galibiyete 3 puan veriyorlar, az sakin.

Doğan Keskin
12.09.2014, 16:08
Bu maçta belkalem ve medjani den vazgeçmez hoca..milli maç oynamış adamları oynatacaktır bence...cardozo ve bosingwa olmayabilir ama çok umutsuz olmaya gerek yok.. forvette yatabare sürprizi bekliyorum..

--------------------Onur--------------------

salih ---- belkalem------musa-------ishak

-------------------medjani-----------------

---------ekici----------------constant-----

sefa--------------yatabare------------yusuf

Anıl C
12.09.2014, 16:09
Cardozonun sakatligi gecmis ama hazir degilmis ve kadroya alinmayacakmis? Bu hoca gercekten beni hasta edecek. Kadroya al en azindan son yarim saat oynat.

Burada kadro yapan cogu kisi hayal kirikligina ugrayacak sanirim. Kadro buyuk ihtimal 4-2-3-1 olacaktir. Defa forvette cikarsa kimse sasirmasin. Söyle bir kadroya hic sasirmam Vahid hocayla...

onur
zeki papa belkalem musa/ishak

Medjani Salih

Fatih Ekici Constant

Sefa

Peki o son yarim saatte tam duzelmemis halde oyuna giripte sakatlanirsa bunun hesabini kim verecek?

Serdar A
12.09.2014, 16:10
Bu maçta yaşanabilecek tüm olayların müsebbibi OFG'dir.

ilyskm
12.09.2014, 16:10
Alınamayacak topçuları bu kadar rahat almamızın sebepleri yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı, müzmin sakatlıkları olan topçuları almışız... İHO da ancak bunu başarabilirdi zaten... 1 maç oyna 10 maç yat sonra paramı alamadım diye defol git bu kadar basit...

Courage
12.09.2014, 16:11
Cardozo yoksa Yatabare yada Waris oynamalı öyle saçma şey olmaz.

Yorgunsalar dinlensinler ,fizyoterapistler fazla mesai yapsın hayret birşey yahu!

Forvetsiz çıkmaktansa değişmeli oynatmak bunları en iyisi.

fadigaTS
12.09.2014, 16:12
Bu maçta yaşanabilecek tüm olayların müsebbibi OFG'dir.

Bu maçta olay çıkarmak için orda bulunanlar benim gözümde ŞİKECİDİR. Trabzondaki taraftarlarımız olay çıkarmak yerine forma veya kombine alabilir.

B.Yiğit
12.09.2014, 16:12
Oha 5 as oyuncu sakatsa

ilyskm
12.09.2014, 16:13
11 de %100 ihtiyaç duyulan topçuların hepsi sakat. Özer, Mustafa, Bosingwa, Cardozo, Constant vs. Ondan sonra 'feneri yeneceğim de!!!' Erciyes karşısında pozisyon bulamayan takım feneri yenecek öyle mi?

katre-i.matem
12.09.2014, 16:14
bu da benım tahmınım..

------------------Onur------------------

Zeki-----Belkalem---------Papa-------Musa

----------Medjani------------Constant

Fatih-------------M. Ekici---------------Sefa

----------------Yatabare--------------------

Yedekler : Fatih,Caner,İshak,Salih,Soner,Yusuf,Waris

Ahmet Hamza
12.09.2014, 16:16
Alınamayacak topçuları bu kadar rahat almamızın sebepleri yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı, müzmin sakatlıkları olan topçuları almışız... İHO da ancak bunu başarabilirdi zaten... 1 maç oyna 10 maç yat sonra paramı alamadım diye defol git bu kadar basit...

yaptığın şeyin adı nankörlüktür.

ilyskm
12.09.2014, 16:16
Halilodziç bence sakatlara seviniyor çünkü onun kafası hep beraberlik oynamaya veya yenilmemeye kurulduğu için sıkıntı yok...

ilyskm
12.09.2014, 16:19
yaptığın şeyin adı nankörlüktür.

inşallah sen haklı çıkarsın ama kurtarıcı nokta transfer diye alınan adamların sezondaki maç oynama sayısı sadece 7 yi bulursa nankörün kim olduğuna o zaman karar veririz... Atı alan üsküdarı geçip Trabzon havlu attıktan sonra oynanan maçlar için adama ihtiyacımız yoktu Haminin elindeki kadro yederliydi!!!

Mert'
12.09.2014, 16:21
Sow Emenike Kuyt falanda milli takımdalar gelip oynuyorlar direk.

Samet GÜVEN
12.09.2014, 16:21
Hocanın açıklamalarına göre hadi bosi-cardo oynamadı. Ama milli takımdan gelenlerin yorgunluğu önemli değil. Evet yenilerle daha selamlaşılmadı bile ama birisi santrafor olarak çıkacak sonuçta. Eğer yorgunsa değişmeli oynar. Yatabare ile uçta başlar, devrede Waris le değiştir. Heralde ne kadar yorgun olsalar da yarım devre çıkarabilirler. Bir de Bosi yoksa Zeki bek olmasın gözünü sevim yaw. Salih orda Zeki den daha iyi. Hele Caner yoksa. Bir de Cosntant oynıcak, lamı cimi yok.

-----------Onur--
Salih---Papa---Belkalem---Musa--
Fatih---Ekici---MEdjani---Constant---Sefa
---------Yatabare.

Bu kadroyla duruma göre her alternatifin var.

-Öne geçtin oyun tutucan, Yatabare yi çıkar, Waris i koy.
-Yeniksin, destek lazım, Çıkar Fatihi Yusufu koy, MEdjaniyi çıkar Waris i koy, 4-4-2 ye dön.

Bunun gibi bir sürü dalavere.

bahadır2561
12.09.2014, 16:24
Waris ile Yatabare oynadilar mi milli takimlarinda bilen var mi?

mekatronik
12.09.2014, 16:25
inşallah sen haklı çıkarsın ama kurtarıcı nokta transfer diye alınan adamların sezondaki maç oynama sayısı sadece 7 yi bulursa nankörün kim olduğuna o zaman karar veririz... Atı alan üsküdarı geçip Trabzon havlu attıktan sonra oynanan maçlar için adama ihtiyacımız yoktu Haminin elindeki kadro yederliydi!!!

daha 2. hafta yahu ne atı ne üsküdarı, en ufak bir olumsuzlukta bu kadar eleştirilmez.

Çağdaş DENİZ
12.09.2014, 16:26
hoca bence en iyisini yapıyor yumlu sakat sakat 1 maç oynadı 1 ay sahalardan uzak kalacak cardo oynarsa ve sonra tekrar sakatlanırsa 3 ay olmazsa ne yapacağız
fb maçı her ne kadar bizim için önemli olsa da sezonun geneline bakmak lazım 5 gün sonra metalist maçı var
bir de kimin oynayacağı değil nasıl oynayacağı önemli
şunu da belirtmek isterim eğer cardozo sakat değil de hoca öyle söylüyorsa bu da bir taktik olabilir.malum hoca antremanları basına kapattı kimsenin hiç bir bilgisi yok

Ahmet Hamza
12.09.2014, 16:26

ironi yaptığına inanmak istiyorum. Hami'nin elindeki kadroya yeterli diyen ya futbolun f sinden anlamıyordur ya da Trabzonspor düşmanıdır

DeAgLeMaNyAq
12.09.2014, 16:30
Sow Emenike Kuyt falanda milli takımdalar gelip oynuyorlar direk.

O saydığın isimler yemekhanedeki aşçının adını bile biliyor. Peki Waris ve Yatabare takımda kimi tanıyor?

Nihat Güneş
12.09.2014, 16:30
Waris ile Yatabare oynadilar mi milli takimlarinda bilen var mi?
Yatabare 2 milli macta da oynadi birinde 60 dkika son milli macta ise 90 dk. Son maci carsamba oynadi.

Waris ise ilk macta 70 dakika oynadi son macta ise gorev almadi. Yani 1 haftadir mac yapmadi.

Belkalem ve Mediani 1 haftada 2 maca cikti ikisi de 90 dakika oyunda kaldilar, son maclari Carsamba gunuydu.

special one
12.09.2014, 16:32
en sevdigim taktik nasil, kimle oynayacagini kimse bilmesin...

siz niye dusunuyorsunuz sikecilerin t.d dusunsun

bu sefer kurtulamayacak sikeciler.

Çağdaş DENİZ
12.09.2014, 16:34
kardeşim kazanalım da kim oynarsa oynasın

Yiğit Gayretli
11 de %100 ihtiyaç duyulan topçuların hepsi sakat. Özer, Mustafa, Bosingwa, Cardozo, Constant vs. Ondan sonra 'feneri yeneceğim de!!!' Erciyes karşısında pozisyon bulamayan takım feneri yenecek öyle mi?

Koyulaştırdığım kısım ciddi mi?

bahadır2561
Yatabare 2 milli macta da oynadi birinde 60 dkika son milli macta ise 90 dk. Son maci carsamba oynadi.

Waris ise ilk macta 70 dakika oynadi son macta ise gorev almadi. Yani 1 haftadir mac yapmadi.

Belkalem ve Mediani 1 haftada 2 maca cikti ikisi de 90 dakika oyunda kaldilar, son maclari Carsamba gunuydu.

Eyvallah o zaman Waris oynamali lamı cimi yok

abbas
12.09.2014, 16:39
Halilodziç bence sakatlara seviniyor çünkü onun kafası hep beraberlik oynamaya veya yenilmemeye kurulduğu için sıkıntı yok...

Beraberliğe oynamakla yenilmemeye oynamak arasındaki 7 farkı bulunuz... Yargısız infaz ekibi iş başında.

ilyskm
12.09.2014, 16:42
ironi yaptığına inanmak istiyorum. Hami'nin elindeki kadroya yeterli diyen ya futbolun f sinden anlamıyordur ya da Trabzonspor düşmanıdır

Mesajımı tam okursan ne demek istediğimi anlarsın. Atı alan üsküdarı geçerse bu transferlere zaten ihtiyacın olmaz hedefin şampiyonluk değilse Hami' nin elendeki kadro yeterli olurdu...

S.ÖZKAN
12.09.2014, 16:42
Kazanacağız Allah'ın izniyle

ilyskm
12.09.2014, 16:43
Beraberliğe oynamakla yenilmemeye oynamak arasındaki 7 farkı bulunuz... Yargısız infaz ekibi iş başında.

7 farkı Erciyes maçında görmüş olman lazımdı...

fadigaTS
12.09.2014, 16:44
Bu maçta kim oynarsa oynasın kazanacağız

Erhan Atalay
Açık söylüyorum, fark yemeyelim razıyım. Beraberliğe bile umudum yok. Halil hoca zaten 2 ay sonra karşılaşmak isterdim derken aslında herşeyi özetliyorda birileri zorla anlamıyor

ilyskm
Koyulaştırdığım kısım ciddi mi?

sence? Erciyes karşısında 1 pozisyon bulduk onda da topçumuzun ayağı kırıldı...

gökhants1966
12.09.2014, 16:45
Trabzonspor-Fenerbahçe iddaa oranları

Trabzonspor - 2.50

Fenerbahçe - 2.10

2.10 oranı banko gibi görünüyor.

Şuan elimizdeki kadroya bakıyorumda 4-5 önemli oyuncu yok.Beraberlik bile zor.

İlker Yazıcıoğlu
12.09.2014, 16:46
Cardozo ve Bosi'nin olmaması kötü.
Hoş Cardozo oynayıp da adamı beslemediğimiz sürece yine bir faydasını göremeyeceğiz.
Cardozo'yu Constant'tan başka besleyebilecek adamımız malesef yok...

Bu duruma bir çare bulmamız lazım...

Cardozo ve Bosi oynasaydı daha umutlu olabilirdim ama umarım yanılırım....

Bu adamları yenmemiz lazım artık...

Bıktık bu adamların her gelişinde 3 puan alarak dönmesinden...

Soner Albayrak
Bu maç için as oyuncularını riske edeceksin lamı cimi yok.

Çağdaş DENİZ
bence kazanacağız

Hakan
Direkten dönen top pozisyondan sayılmıyor sanırım.Kendi takımını bu kadar küçülten başka bir taraftar yok

fadigaTS
12.09.2014, 16:48
Açık söylüyorum, fark yemeyelim razıyım. Beraberliğe bile umudum yok. Halil hoca zaten 2 ay sonra karşılaşmak isterdim derken aslında herşeyi özetliyorda birileri zorla anlamıyor

Rostov maçına mucize diyordu :D Vahid hoca beklentileri düşürerek tansiyonu düşürmeye çalışıyor.Ben vahid hocaya güveniyorum.

Hakan
12.09.2014, 16:48
Trabzonspor-Fenerbahçe iddaa oranları

Trabzonspor - 2.50

Fenerbahçe - 2.10

2.10 oranı banko gibi görünüyor.

Şuan elimizdeki kadroya bakıyorumda 4-5 önemli oyuncu yok.Beraberlik bile zor.
Bankoysa git oyna kardeşim insanların sinirini bozmak için mi gönderildiniz yeter da

fadigaTS
12.09.2014, 16:50
Bankoysa git oyna kardeşim insanların sinirini bozmak için mi gönderildiniz yeter da

Aynısını yazacaktım.Sonra ciddiye almaya gerek yok diye düşündüm. :D

Yiğit Gayretli

3 net pozisyon var. Kalanını saymıyorum.

İlker Yazıcıoğlu
Ya arkadaşlar onu bunu bırakın da Erciyes maçında top mu oynadık?

Daha ligin başı,takım oyununu eleştirmem şimdiden ama adam diyor ki Erciyes maçında tek bir pozisyonumuz vardı,takım oyunu yoktu.

E yalan mı söylüyor yani Allah aşkına?

Takımı küçültmekle alakalı değil,gördüğünü söylüyor adam işte.

Erciyes maçındaki Trabzonspor'dan memnunsanız,takımı küçük gören bu zihniyettir kusura bakmayın.

Biraz gerçekçi konuşalım takımla ilgili...

Bu takımın zamana ihtiyacı var diyoruz tamam,ama takımın eksikleri hala sırıtıyor...

Bakalım zaman ne gösterecek bize....

fadigaTS
12.09.2014, 16:53
Şanlı Trabzonspor - http://www.youtube.com/watch?v=y8J-elu1dDE&list=UU9l4NAWsa5yPmHFlIRkDIvQ&index=5

Maçın havasına girelim :D

Tahir61
12.09.2014, 17:00
boş tribünler

arsız hırsız şeref ahlak yoksunu bir rakip

bozuk zemin

oturmamış eksiği çok bi takım

tetikçi hakem

izlememek için pek çok sebep var ama naparsın bordonun yanında mavinin olduğu her yerde olmak zorundayız

fadigaTS
12.09.2014, 17:04
Trabzonspor - Şikebahçe Maçları http://www.youtube.com/watch?v=iplEj3Swg6I

Mehmet Yusuf
12.09.2014, 17:04
şu 'yorgun' olayını bi türlü anlayamadım..
her yorgunmum diyeni oynatmayacakmıyız biz ?

Deniz Tosunoğlu
12.09.2014, 17:05
Hocaya guveniyorum

A.Ali Karanis
12.09.2014, 17:05
Cardozo ve Bosingwa takım ile çalışmalara başlamamış mıydı?

Umarım taktiktir bu açıklama..Yoksa sezonun en önemli maçlarından birinde,iyi bir hava yakalamak ve itici güç bulmak için bu maçı kazanmamız lazım.Bu tür maçlar da kaliteli ayaklarla kazanılıyor..Umarım kazanırız.

DeAgLeMaNyAq
12.09.2014, 17:09
Maç saati FB yöneticilerinin stad girişinde olay çıkarma ihtimali var. İnatla bize passolig gerek yok diyor oysa passolig müdürü protokolde yer alan belediye başkanı, vali, bakan, milletvekili, başkan ve yöneticiler dahil herkesin passoligi olmak zorunda diye açıklama yaptı. Bu inat sürerse ya kapıda olay çıkaracaklar ya da TFF temsilcisi FB'li yöneticilere kıyak yapıp passolig olmadan içeri alacak...

alone_6161
12.09.2014, 17:09
Cardozo yoksa, Deniz de sakat, Emre'yi de hoca sildi zaten. Yatabare, Waris yorgun döndü. Mustafa Yumlu yok, Bosingwa yok, Özer zaten yok...Eldeki kadroyla berabere kalmak başarı bence....

alone_6161
12.09.2014, 17:10
Maç saati FB yöneticilerinin stad girişinde olay çıkarma ihtimali var. İnatla bize passolig gerek yok diyor oysa passolig müdürü protokolde yer alan belediye başkanı, vali, bakan, milletvekili, başkan ve yöneticiler dahil herkesin passoligi olmak zorunda diye açıklama yaptı. Bu inat sürerse ya kapıda olay çıkaracaklar ya da TFF temsilcisi FB'li yöneticilere kıyak yapıp passolig olmadan içeri alacak...

Kapıda olay çıkarana genelde polis veya güvenlik kafa kol dalıyor. Umarım aynı şeyi fenerli yöneticilere de yaparlar da biraz rahatlarım.....

Mert'
12.09.2014, 17:13
O saydığın isimler yemekhanedeki aşçının adını bile biliyor. Peki Waris ve Yatabare takımda kimi tanıyor?

Yorgunluk olayını diyorum antrenmanlarda çok yorgunmuş bizimkiler. Maça çıkmazlar anlarım da antrenmanda bile yorgunluğu anlamıyorum.

Hakan
12.09.2014, 17:17

Daha ligin başı,takım oyununu eleştirmem şimdiden ama adam diyor ki Erciyes maçında tek bir pozisyonumuz vardı,takım oyunu yoktu.

Erciyes maçındaki Trabzonspor'dan memnunsanız,takımı küçük gören bu zihniyettir kusura bakmayın.

Bu takımın zamana ihtiyacı var diyoruz tamam,ama takımın eksikleri hala sırıtıyor...

Adam yalan söylüyor evet
Sırf gösteri amaçlı,müzmin sakat oyuncular aldığımızı iddia etmek gördüğünü söylemek mi?
+Ona göre küme düşme adayıyız

DeAgLeMaNyAq
12.09.2014, 17:19
Yorgunluk olayını diyorum antrenmanlarda çok yorgunmuş bizimkiler. Maça çıkmazlar anlarım da antrenmanda bile yorgunluğu anlamıyorum.

Hoca basın toplantısı yaptığında henüz antrenman yapılmamıştı. Kaldı ki 3 uçak değiştirip uçak yolculuğu yaptılar nasıl yorgun olmasınlar?

İlker Yazıcıoğlu
12.09.2014, 17:21
Adam yalan söylüyor evet
Sırf gösteri amaçlı,müzmin sakat oyuncular aldığımızı iddia etmek gördüğünü söylemek mi?

Sen ne yazdığımı okuyor musun Hakan?

Erciyes maçı ile ilgili olarak dediklerinin doğru olduğunu söylüyorum....
Küme müme gibi saçma şeylere katılmam tabi ama diğer dedikleri gayet de doğru.
Biz de o maçı izledik,herkes her şeyi gördü....

Neyse uzatmaya gerek yok.

Takımı ilk haftalardaki oyununa göre eleştirmem ben ama takımın iyi olduğunu da düşünmüyorum....

Bu arada Erciyes maçındaki Trabzonspor'dan memnunsan bir şey diyemem.

artvints
12.09.2014, 17:21
Cardozo yoksa, Deniz de sakat, Emre'yi de hoca sildi zaten. Yatabare, Waris yorgun döndü. Mustafa Yumlu yok, Bosingwa yok, Özer zaten yok...Eldeki kadroyla berabere kalmak başarı bence....

Rize maci kadrosuyla cikariz artik, napalim.bu kadari da sansizlik artik.bourceanu, ozer, bosingwa, cardozo, mustafa takima direk yazilacak, gecen seneden bu yana gecisi kolaylastiracak isimlerdi. Bunlarin uzerine takim cok cabuk otururdu.cok sansizlik yasadik.bu.konuda.artik ekstra performanslara ve hocanin tecrubesine kaldik.

Uğur Ö.
12.09.2014, 17:23
Ne bu ya bir kadro kurduk daha adam gibi bir arada oynayamadilar.Bukadar kolay adammi sakatlanir ne sacma sapan bir is

ilyskm
12.09.2014, 17:25
Adam yalan söylüyor evet

Sanırım en son yalan şeyler yazacağım takım bu takım olurdu. 2-3 atak yaptık hade sevinelim dediğin Erciyes'e geçen sezonun son maçında kesinlikle şampiyonluğa oynayamayacak olan takım 5 atmıştı. Şimdi sözüm ona şampiyonluğa aday bir takım kurduk sakatlıklarından dolayı safra ayarında topçularla mücadele edeceğiz ve fenevi yeneceğiz öyle mi?

bordomavi1
Zeki Yavru forvet oynasın ama sağ bek oynamasın.

Hakan
Sen ne yazdığımı okuyor musun Hakan?

Erciyes maçı ile ilgili olarak dediklerinin doğru olduğunu söylüyorum....
Küme müme gibi saçma şeylere katılmam tabi ama diğer dedikleri gayet de doğru.
Biz de o maçı izledik,herkes her şeyi gördü....

Neyse uzatmaya gerek yok.

Takımı ilk haftalardaki oyununa göre eleştirmem ben ama takımın iyi olduğunu da düşünmüyorum....

Bu arada Erciyes maçındaki Trabzonspor'dan memnunsan bir şey diyemem.

İyi de ben o cümleyi sırf Erciyes maçı hakkında yazmamıştım zaten,yanlış anlaşılma oldu :) Hem Erciyes maçındaki kadro ne kadar ideal o da ayrı mesele.Evet uzatmaya gerek yok kusuruma bakmayınız :)

İlker Yazıcıoğlu
12.09.2014, 17:26
İyi de ben o cümleyi sırf Erciyes maçı hakkında yazmamıştım zaten,yanlış anlaşılma oldu :) Hem Erciyes maçındaki kadro ne kadar ideal o da ayrı mesele.Evet uzatmaya gerek yok kusuruma bakmayınız :)

Estağfurullah Hakan ne demek:)

En azından ideal kadroyla fener maçına çıkabilseydik iyi olurdu ama dur bakalım.

Umarım alırız maçı bir şekilde....

ilyskm
12.09.2014, 17:30

yaw işte ben de onu diyorum yönetimin aldığı bu topçuları 11 de aynı anda oynatabilirsen ne ala, ama ben sakatlıklarından dolayı 1 maç oynarlar 5 maç yatarlar diyorum ve sonunda da atı alan üsküdarı geçtikten sonra almış olduğun bu kadar futbolcu bir şeye yaramayacak üzülen yine biz olacağız diyorum. Ve emin ol biz bu sezonun büyük çoğunluğunda Erciyes karşısına çıktığımız kadro ile çıkacağız, o kadro da küme düşmemeye oynar...

special one
12.09.2014, 17:35

suan takimdaki sorun zaten hucum ama iyi kotu suan bunu yapiyoruz

peki bu takim 3 resmi mac oynadi kac pozisyon var aklinda ?

ben erciyesli zuoa nin kafa vurusundan baska hatirlamiyorum

her zaman soyledim bu takim bu ligde 20 gol yemez

sizin dediginiz gibi her mac 2 gol atsa

kesinlikle sampiyon olur, hemde acik ara

Hakan
12.09.2014, 17:36
Sanırım en son yalan şeyler yazacağım takım bu takım olurdu. 2-3 atak yaptık hade sevinelim dediğin Erciyes'e geçen sezonun son maçında kesinlikle şampiyonluğa oynayamayacak olan takım 5 atmıştı. Şimdi sözüm ona şampiyonluğa aday bir takım kurduk sakatlıklarından dolayı safra ayarında topçularla mücadele edeceğiz ve fenevi yeneceğiz öyle mi?

Şimdi bu Erciyes maçındaki performansı,2008-2009 ve özellikle 2010-2011 de hiç görmedik mi? Sabırlı olursak işler yoluna girecek inşallah,ki daha sezonun başındayız.Bu kadar karamsar olmaya gerek yok.2.hafta Fener maçı olması kötü oldu ama en az 1 puan alırsak önümüz açık

artvints
12.09.2014, 17:36
yaw işte ben de onu diyorum yönetimin aldığı bu topçuları 11 de aynı anda oynatabilirsen ne ala, ama ben sakatlıklarından dolayı 1 maç oynarlar 5 maç yatarlar diyorum ve sonunda da atı alan üsküdarı geçtikten sonra almış olduğun bu kadar futbolcu bir şeye yaramayacak üzülen yine biz olacağız diyorum. Ve emin ol biz bu sezonun büyük çoğunluğunda Erciyes karşısına çıktığımız kadro ile çıkacağız, o kadro da küme düşmemeye oynar...

Bence olmadi, iyi kiviramadin :) niye 5 mac yatsinlar adamlar.en yaslisi 31 yasinda, o da yildiz zaten.digerleri catir cutur oynayacak takim oyunculari.

orhan42
12.09.2014, 17:38
aylardır beklediğimiz maç.cardozo cardozo dedik herif bir maç oynadı sakatlandı..Bunun için mi aldık Cardozo'yu?

special one
12.09.2014, 17:41
Sefa cezali mi ?

ilyskm
12.09.2014, 17:41
Bence olmadi, iyi kiviramadin :) niye 5 mac yatsinlar adamlar.en yaslisi 31 yasinda, o da yildiz zaten.digerleri catir cutur oynayacak takim oyunculari.

e köreceğuk oni. Halep oradaysa arşın burada...

Fatih Öztürk
12.09.2014, 17:43

Bu kadar çabuk eleştirileceğini tahmin etmemiştim.

Hakan
12.09.2014, 17:43
Sefa cezali mi ?

Evet

special one
12.09.2014, 17:46
Evet

kac mac cezali ?

artvints
12.09.2014, 17:46
Sefa cezali mi ?

Müzmin cezali :)

Hakan
12.09.2014, 17:47
kac mac cezali ?

7 maç daha var

special one
Müzmin cezali :)

7 maç daha var

yuh adam mi oldurmus :D

Veysel
alınamayacak topçuları bu kadar rahat almamızın sebepleri yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı, müzmin sakatlıkları olan topçuları almışız... Iho da ancak bunu başarabilirdi zaten... 1 maç oyna 10 maç yat sonra paramı alamadım diye defol git bu kadar basit...
:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d :d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d :d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d

A.Ali Karanis
12.09.2014, 17:49
Eleştiri yaparken argo kelimeler yerine düzgün kelimeler kullanmaya özen gösterelim lütfen.

Tolga
12.09.2014, 17:51
Trabzonspor tarihinin en başarılı transfer dönemine ilk foku attık, hayırlı uğurlu olsun diyelim ...

Courage
12.09.2014, 17:52
Bugün yorgunum diyen yarın başım ağrıyor der.

hanzale
12.09.2014, 17:57
Tamam ben de umitsizim mac oncesi bir karamsar tablo var da gelip burda zevzeklik yapmanin da alemi yok bence biz Trabzobsporuz yeneriz yeniliriz ama Trabzobsporuz

Yıldıray Emanet
12.09.2014, 18:05
Takımı tanımıyo diye adamlar oynamayacak mı şimdi forvette ben mi oynayayım tanışırlar Fener maçında

fadigaTS
http://www.youtube.com/watch?v=mK141y-eCl4&list=UUBWTgnZD-GUcSVmm1m4BXSQ

burasıdaTRABZON
işte bu olumsuz hava galibiyetin habercisi :D

muratt
12.09.2014, 18:10

Erciyes maçında top oynadık. Hem de benim beklediğimden çok daha iyi oynadık.

Karşımızda top oynamaktan ziyade tamamen güreş yapmaya ve sakatlamaya sahaya çıkmış Bülent Korkmaz takımına karşı gayet de iyi oynadık diyebilirim.

Cardozo, Özer, Yatabare, Waris, Bossingwa gibi eksiklere ve takımın geri kalanının komple yeni oluşu da unutulmamalı.

Şimdi burada futbola bakış açımız yanlış.

Eğer 2011 sezonundaki gibi takır takır bir futbol beklersek hayal kırıklığı olur tabi.

Buradaki soru şu olmalı, sahada oynanmaya çalışılan futbol bizi 2 ay sonra istediğimiz yere ulaştırır mı ? bu şekilde devam edersek 2-3 ay sonra 2011 sezonundaki gibi takır takır oynayabilir miyiz ? İşte futbola bu şekilde bakarsak doğru analiz edebiliriz oynanan futbolu.

Ben izlediğim Erciyes maçını anlatayım.

Bir defa mücadeleci ve presi bol yapan bir takım olmuşuz. Top rakipteyken kompakt bir şekilde oyunu kilitliyoruz. Nitekim pozisyon da vermedik pek.
Top bize geçtiği zaman ise, zaman zaman uzun top yapmakla beraber, genelde pas yapmaya çalışan ve bunu süratli yapmaya çalışan bir takım gördük. Bu konu çok önemli. Belki Erciyes maçında iyi pas yapamadık ama takımın amacının pas yapmak olduğunu gördük. O yüzden takım uyum yakalarsa karşımızda hızlı pas yapan bir takım olacağını bekleyebiliriz.

Şimdi bu şekilde yazarak anlatması zor tabi, burada uzun uzun tartışılır da bir yere varamayız. Maç izlerken ancak tartışılırsa anlaşılabilecek bir durum yazdıklarım.
Ama kısaca söylemeye çalıştığım şey şu, bu şekilde oynamaya çalışırsak, eksiklerin de katılımı ve takımın birbirini de tanımaya başlamasıyla beraber 2-3 ay sonra hocanın da dediği gibi istediğimiz Trabzonspor'u izleyebiliriz.

Burada bizim için riskler var, bu riskleri iyi görmek lazım.

Öncelikle 3 günde bir maç maratonu. Bu çok önemli çünkü takım yolculuk yapmaktan ve maç oynamaktan sistem antremanlarını iyi yapamayabilir, uyum süreci gecikebilir. En iyi antreman maçtır diyerek olumlu da tepebilir bu durum ama düşük ihtimal. 4-5 ay boyunca sürekli yolculuk yapacak zaten şehire yeni gelmiş bu genç adamlar ne kadar adapte olabilir takıma göreceğiz.

İkinci risk sakatlık konusu ki bu problem başladı bile. Kimse şaşırdı mı sakatlıklara. Özer, Mustafa, Cardozo ve Bossingwa yok bu hafta. Sezon boyunca da böyle olacak 4-5 oyuncumuz sakat olacak hep. İki sebebi var, birincisi yoğun maç/antreman temposu diğeri de oyuncuların kırılgan yapıları. Sakatlığa müsait çok adam var takımda. Bu sakatlık konusu da takım formunu çok etkileyecek.

Üçüncü risk ise ilk 2-3 ay içinde alacağımız istikrarsız sonuçların takıma olumsuz etkisi. Mesela bu hafta fener gelip bizi 3-0 yenebilir. Kimse olmaz demesin. Karşımızda 3 yıldır beraber oynayan oturmuş bir takım var. Volkan yoksa Mert, Caner yoksa Kadlec, Meireles yoksa Topal var. Bizim kadromuz nihayetinde toplama bir kadro ve hala uyumsuz. Forvetimiz yok misal. Şimdi fener 3-0 yenerse bizi (ki olmayacak birşey değil tekrar dediyorum) bunun sonuçları sadece 3 puan kayıp mı olur ? Takımın kendine olan güveninden tutun da şehir içi isyana kadar gider.

Bu saydığım üç risk işte bizim 2-3 ay sonraki seviyemizi etkileyebilir. Eğer bu 3 risk bir şekilde önlenirse, Erciyes maçındaki oyunun işaretlerini olumlu okumak lazım. Erciyes maçındaki futbol 3 ay sonra bizi çok güzel yerlere getirebilir.

DeAgLeMaNyAq
12.09.2014, 18:11
Resmi site: "Bosingwa ve Cardozo takımdan ayrı olarak çalıştı. Milli takımdan dönen Belkalem, Medjani, Yatabare ve Waris takımla birlikte çalıştı..."

Tahir61
12.09.2014, 18:17
tg maça geliyo muu??

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=16328#Icerik

eren_61
12.09.2014, 18:18
Bileti aldim. Sabiha gokcendeyim geliyorum. Bekle beni Avni Aker galibiyete ucuyorum

Tahir61
12.09.2014, 18:19
http://i.hizliresim.com/yn2d1k.jpg (http://hizliresim.com/yn2d1k)

http://i.hizliresim.com/lzBY8Q.jpg (http://hizliresim.com/lzBY8Q)

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=16329#Icerik

fadigaTS
12.09.2014, 18:20
Yeni Başlangıçlar - http://www.youtube.com/watch?v=NUrXI10zyZc&index=7&list=UUBWTgnZD-GUcSVmm1m4BXSQ

hanzale
12.09.2014, 18:24
cardozo ve bos hariç eksik yoksa alırız bu maçı yeter ki papa belkalem medjanı uclusu maçı kılıtlesin waris constant ıkılısı yeter şikecilere

SüRMeNe_6161
12.09.2014, 18:26
Yatabare oynar artik cardozo'nunu yerıne

fadigaTS
12.09.2014, 18:27

Maç bizim.Takımımız bu maçta agresif ve mücadeleci futbolla galip gelecektir. :)

~UniCef~
12.09.2014, 18:30

Maç bizim.Takımımız bu maçta agresif ve mücadeleci futbolla galip gelecektir. :)

Buna yakin bir kadro ile sahaya cikilacagini düsünüyorum.

Sonerin yerine Constant onun yerinede Sefayi oynatir Vahid H. :)

Hakan
12.09.2014, 18:32
''Zeki Yavru gol atar'' oranı 4.50 arkadaşlar çok cazip değil mi :D

fadigaTS
12.09.2014, 18:37
''Zeki Yavru gol atar'' oranı 4.50 arkadaşlar çok cazip değil mi :D

zeki yavruya 61 oran iyi giderdi :) 61 oranda bile riske girilmez ama neyse :D

Mert'
12.09.2014, 18:38
Resmi site: "Bosingwa ve Cardozo takımdan ayrı olarak çalıştı. Milli takımdan dönen Belkalem, Medjani, Yatabare ve Waris takımla birlikte çalıştı..."

Oynamazlar yani maçta? Waris oynasa en azındam. :(

Courage
12.09.2014, 18:39
Yatabare oynar .O kadar da değil artık. Aslan gibi uşak.

Samet Yildirim
12.09.2014, 18:40
Hoca muhtemelen

-----------Onur----------
Zeki----Papa---Belk----Musa(Ishak)
-----------Medjani----------
-------Ekici-----Constant--
-Sefa----------------Yusuf
---------Yatabare(Waris)----

Böyle bir 11 olacagini düsünüyorum...

Salih sag bekte hic denemedi dolasiyla Zeki yerine kullanmaz.

Güclü bir orta saha icin Ekici yerine Salih oynatabilir.

Aydın Danış
12.09.2014, 18:45
Yahu öyle bi konusuyosunuzki sanki karsimizda real madrid var bırakın ya alacaz insallah bu maçı

Courage
12.09.2014, 18:47
Karşımızda bir futbol takımı yok ,3 temmuzdan beri her türlü kirliliği ortaya saçılmış bir organize suç örgütü var.

D.Demir
12.09.2014, 18:52
http://youtu.be/_z-1EL2Mwbw

DeAgLeMaNyAq
12.09.2014, 18:53
Oynamazlar yani maçta? Waris oynasa en azındam. :(

Oynamayacak olan kim? Hoca Bosingwa ve Cardozo'yu zaten oynatmayacağını söyledi. Ama yedek kulübesinde olurlarsa da sürpriz olmaz...

Hoca muhtemelen

-----------Onur----------
Zeki----Papa---Belk----Musa(Ishak)
-----------Medjani----------
-------Ekici-----Constant--
-Sefa----------------Yusuf
---------Yatabare(Waris)----

Böyle bir 11 olacagini düsünüyorum...

Salih sag bekte hic denemedi dolasiyla Zeki yerine kullanmaz.

Güclü bir orta saha icin Ekici yerine Salih oynatabilir.

Sakatlar düşünüldüğünde ideal kadro aşağı yukarı böyle gözüküyor. Yalnız Emenike ve Sow gibi hızlı forvetler karşısında Papadopoulos ve Belkalem gibi ağır oyuncular sıkıntı yaşatabilir. Bu yüzden Musa'nın stoperde olma ihtimali de var...

Doğan KARATAŞ
12.09.2014, 18:58
Yeni Başlangıçlar - http://www.youtube.com/watch?v=NUrXI10zyZc&index=7&list=UUBWTgnZD-GUcSVmm1m4BXSQ

Ne yalan söyleyeyim, videolarda colmanı gördükçe hüzünleniyorum.

Fatih Birinci
12.09.2014, 19:06
Pazari iple cekiyodum...cardozoyu göremeyecegim...tüh be...halbuki ne koyacakti şikecilere

serhatipoglu
12.09.2014, 19:07
Zaman:1 takım iyi kaleci kötü
Zaman:2 antrenör kötü takım iyi
Zaman:3 hepsi kötü
Zaman:4 kaleci iyi takım kötü
Zaman:5 antrenör kaleci iyi takım kötü
Zaman:6 kaleci hariç hepsi kötü
Zaman:7 hepsi iyi TARAFTAR KÖTÜ
Not: yönetimler baz alınmamıştır

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yavuz Bektaş
12.09.2014, 19:08
ne vardi da Cardozoyu rostov maçında oynatti son 10 dk

Anıl C
12.09.2014, 19:17
Mac 5-2 bizim demek istiyorum

Anıl C
12.09.2014, 19:18
ne vardi da Cardozoyu rostov maçında oynatti son 10 dk

Bir de sakatligina ragmen şb macinda bari 20 dk oynasin diyenler var

Yasin Altuntas
12.09.2014, 19:20
@yunusemresel: Onur–Zeki Yavru, Mustafa Akbaş, Belkalem, Musa – Medjani – Fatih (constant), Mehmet, Waris–Sefa, Yatabare (Sadece muhtemel denemesi)4-1-3-2

Tehlikenin farkindamisiniz ?? Mustafa Akbas ....

Zeki'den korkarken bu geldi, yagmurdan kacarken doluya tutulmak gibi birsey ...

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Anıl C
12.09.2014, 19:21
Ishak oynamali

Uğur Kalyoncu
12.09.2014, 19:25
Cardozonun eksikliği bir şekilde doldurulur da Mutafa ve Bosingwayı çok ararız bu maç...Ayrıca Cardozo ve Bosingwanın kadroda olmaması da doğru..Bir maç alacağız diye sezonu kaybetmeyelim..Ben şu aşamada beraberliğe razıyım..

Samet Yildirim
12.09.2014, 19:36
Sakatlar düşünüldüğünde ideal kadro aşağı yukarı böyle gözüküyor. Yalnız Emenike ve Sow gibi hızlı forvetler karşısında Papadopoulos ve Belkalem gibi ağır oyuncular sıkıntı yaşatabilir. Bu yüzden Musa'nın stoperde olma ihtimali de var...

Musa sol stoper...belkalem sag stoper...ishak ile papa bekler olabilir.

Papa. hizi iyi diyorlardi hem izleyenler hemde Olimpiyakos taraftarlari...Hizi eger dedikleri gibi ise stoperde sikinti olmaz gibi.

Sikinti sadece acayip uyumsuzluk...Cok yeni adam var...

orhan42
12.09.2014, 19:38
Stoper eksikliğinde Musa'yı stopere çekemez mi hoca?Orada 2 yabancı kontenjanını kullanıp heder etmek mantıklı değil.belkalem yedek soyundurulmalı.Sola da İshak çekilmeli..Cardozo yoksa da Waris ve Yatabare mutlaka değerlendirilmeli..Bıktım artık yıllardır bu şikecilerin 2-3 gol atıp gitmelerinden.yenileceksek oynarayarak,saldırarak yenilelim..

Deniz Tosunoğlu
12.09.2014, 19:39
Kaldi 2 gün...

vgeJoPQWrXs

Yıldıray Emanet
12.09.2014, 19:42
akbaş zeki meki oynarsa 3 yiyince kimse tırı vırı yapmasın biz trabzonuz nasıl yeriz diye bal gibide yeriz 3 az gelir 5 yemeliyiz o kadroyla cıkılırsa ki akıllansın bazıları

6Şafak Aydın1
12.09.2014, 19:47
qPrDj615nOE

OQAEZZlH-kA

yorumsuz6117
12.09.2014, 19:48
Yedek kadroyla çıkıcaz gibi bişey yenilmezsek büyük başarı olur..

Yavuz Bektaş
12.09.2014, 20:03
iyice bjkye donduk
bizimkiler idman yerine boks yapıyo heralde

Yiğit Gayretli
12.09.2014, 20:18
Ula Yatabare yisyiri da bişe. Goy hauni gırar ortaluğu.

Doğukan Uçan
12.09.2014, 20:31
1-0 kaybederiz golü de sow atar madem zekiye mustafa kaldıysak diyecek söz yok.

titanic
12.09.2014, 20:37
alırız rahat olun uşaklar

tanjugunduz
12.09.2014, 20:39
Arkadaslar bu maci alacagiz İNSALLAH . merak etmeyin . inanin yeter

Yiğit SARI
12.09.2014, 20:41
Nasıl bu kadar sakatık yaşıyoruz biz? Hiç böyle olmazdı diyecem ama olmazdı gerçekten

carolo
12.09.2014, 20:44
Yumlu bosungwa cardizo ve belki waris yok
Yani her tslinin kadroya ilk yazacagi adamlar
Bu sansizlik degil baska birsey allah kahretsin

gurur6134
12.09.2014, 20:46
Vahid aganin aciklamalar dogrumu cordoza bosiyi kadroya almicamis yatabare waris yorgunmus antreman yapmayan adami oynatamazmis sakami bu maca cikmayalim daha iyi oyleyse

gurur6134
12.09.2014, 20:48
Biside oynar cordozada isguzarlik yapmasin hoca 2 side idmanlara cikiyorlardi takimla..

DeAgLeMaNyAq
12.09.2014, 20:48
Altuğ Atalay sağbekte Fatih oynayacak dedi...

altinkaya08
12.09.2014, 20:51
Vahid aganin aciklamalar dogrumu cordoza bosiyi kadroya almicamis yatabare waris yorgunmus antreman yapmayan adami oynatamazmis sakami bu maca cikmayalim daha iyi oyleyse

Hepsi rakibin kafasını karıştırmak için olmasın :)

Yiğit SARI
12.09.2014, 20:52

Sağ açık oynadığından iyi oynar Zeki'den de iyi oynar da nasıl oynar?

Olmadı bu eksikler

Burçak
12.09.2014, 20:53
şikebahçe müzesinde ki kupamızı ziyaret eden taraftarımız

https://www.facebook.com/video.php?v=899080270120771

carolo
12.09.2014, 21:01
Gcardozo waris yatabare ozer yumlu bosingwa balikesirspor maçina yetisirler anasini satim yok boyle komedi hangi maç için alindi bunlar

Yiğit SARI
12.09.2014, 21:02
Gcardozo waris yatabare ozer yumlu bosingwa balikesirspor maçina yetisirler anasini satim yok boyle komedi hangi maç için alindi bunlar

Waris, Yatabare ve Papa'nın şikeci maçı için alınmadıkları aşikar adamalar daha yeni geldi Trabzon'a. Bosi, Yumlu ve Cardozo çok önemliydiler ümidim kırılıyor fazlasıyla

Yıldıray Emanet
12.09.2014, 21:05
Ya bu takımdaki adamlar yıllardır birlikte oynadılarda ne verdiler takıma yok takımı tanımıyo oynayamaz falan hikaye koy oynasın adamlar işte evlendirmicez adamları top oynatıcaz

gurur6134
12.09.2014, 21:06
Ya hadi oynatmican anladikda 3 gun onceden soylenip rakibin ona gore plan yapmasimi saglanir bu ne acemilik son anda acikla hem rakibe supriz olsun bem taraftarin motivasyonu dusmesin harbiden demolize oldum bir anda ya bosi yok cordoza yok bu ne ya..bu kadar acemilik olurmu

Sadettin_
12.09.2014, 21:06
Cardozo, bosingva ve mustafa yumlu olmadan bir beraberlik almak bizim icin iyidir diye dusunuyorum . Ama iyice bunalan taraftari beraberlik kesmeyecektir.
İlk mac yenseydik bi nebze beraberlikte kabul edilebilirdi.

The Legend
12.09.2014, 21:07
Vahid hocanin aciklamalarini taktiksel olarak goruyorum. Tam bir kurt hoca ve isini biliyor biz takimi destekleyelim yeter.

alptug_kd
12.09.2014, 21:27
Sonuç ne olursa olsun oyunculara tepki gösterilmemeli. Bu takımın hala zamana ihtiyacı olduğunu unutmamalıyız.

Samet Yildirim
12.09.2014, 21:29

Hazirlik maclarinda denenseydi keske...Zeki`den basarili olabilir ama hic göremedigimiz icin net yorum yapamiyorum.

Helvacı61
12.09.2014, 21:33
Benim şikebahçe kadrom:

onur...
ishak..musa belkalem..zeki

medjani

sefa.. costant..ekici..yusuf

waris(yatabare)

bu kadro bile şikecileri yenebilir bence kötü takım olmaz

Cafer Bulur
12.09.2014, 21:33
Hazirlik maclarinda denenseydi keske...Zeki`den basarili olabilir ama hic göremedigimiz icin net yorum yapamiyorum.

Fatih ten sagbek olmaz,bence yanlis bir karar olur.

Salih dursun oynatilabilir orada,hatta musa nizam bile olabilir.

U.Sadıkoğlu
12.09.2014, 21:40
Onur

Zeki-Belkalem-Papadapoulos-İshak

----Medjani-------Constant

---------Mehmet Ekici

Sefa--------------------Yusuf

------------Waris (Yatabare)

Samet Yildirim
12.09.2014, 21:43
Fatih ten sagbek olmaz,bence yanlis bir karar olur.

Salih dursun oynatilabilir orada,hatta musa nizam bile olabilir.

Salih olabilirde cok paldir küldür giriyor ceza alan ertrafinda cok faul yapar...

Fatih okadar net yorum yapamam ön sag acik icin yetersiz...Oyun diziplini var topu kullanabilir defansin saginda oynarken...ama emin degilim.

Musa Nizam evet ismail köybasi gbi denenebilinir.

Okadar adam aldiki dene dene bitmez :)

Bakalim düsündügüm kadro cikacak mi ?...

Helvacı61
12.09.2014, 21:45
Onur

Zeki-Belkalem-Papadapoulos-İshak

----Medjani-------Constant

---------Mehmet Ekici

Sefa--------------------Yusuf

------------Waris (Yatabare)

evet böylede olabilir benim kadromda 4 yabancı varmış..bu kadro daha mantıklı..bence eğer uyum sağlarsa çok kötü bir takım değil..yedekte duruma göre oynayabilcek yatabare var

cubido
12.09.2014, 21:47
.................................................. ....onur.......................................... ..........

......zeki.....................papa............... ....................belkalem...............musa...

.................................................. medjani........................................... ........

...............................ekici/fatih..............................constant....... ...................

.............sefa.............................wari s/yatabare..............................Yusuf.......

Bu olur herhalde.
Bence maçın gidişatı ve sonucunu ekici-constant'ın performansı belirler.
Bu ikiliyle emre-alper'e aynı enerji ve dirençle karşılık verebilirsek maçı lehimize çevirebiliriz.

ahamitokutan
12.09.2014, 21:49
Onur
Salih-Papa(Belkalem)-Musa-İshak
Medjani-Constant(Zeki)
Sefa(Serdar) Mehmet Waris(Yusuf)
Yatabere

Hakan
12.09.2014, 21:51
Zeki-Belkalem-Musa-İshak
----------Salih-Medjani---------
--------------Ekici----------------
Sefa------------------Constant
------------Yatabere---------

bahadır2561
12.09.2014, 21:52
Fatih---Belkalem--Papa-------Ishak--

--------------Medjani----------------

Sefa---Ekici---Constant---Yusuf--

------------Yatabare----------

Papa'nin yerine Musa
Yusuf'un yerine de Waris olabilir tabi

Helvacı61
12.09.2014, 21:52
şikecilerin göbeği zayıf defansı ağır...eğer waris beklenen katkıyı yaparsa bize avantaj sağlar..en çok üzüldüğüm bossinin olmaması

iyattara
12.09.2014, 21:55
Allah izin verirse yarın sabah Trabzon'dayım! Hava nasıl oralarda fırtına başladı mı?
Nerde kuymak yiyim ben şimdi sabah :)
Neyse konu dağılmasın, umutluyum sahada bu umudumu ayakta tutabilecek futbolcular istiyorum. Her kim oynarsa maçın önemine vakıf olsun ve elinden geleni yapsın.

Helvacı61
12.09.2014, 21:57
eğer gol yemezsek mutlaka gol atarız diye düşünüyorum..caner topu oynamazsa oda bir avantaj olur..şikecilerin bizden daha iyi olan tarafı hucum hattı...ve gökhan gönül..bizim defans hattımız belkalem ve papa bekir alves ikilisnden çok daha iyi bence

Onur Civelek61
12.09.2014, 22:02
Eksikler kotu ya... Ama ne olursa olsun kazanmaliyiz.

Berke6198
12.09.2014, 22:08
Taraftarı kışkırtmak için bu sefer yönetici kadrosuyla geliyor it sürüleri...

bilgehan83
12.09.2014, 22:11
Sağ açık oynadığından iyi oynar Zeki'den de iyi oynar da nasıl oynar?

Olmadı bu eksikler

İnşallah sonunda Beni duydular...fatih çok iyi oynar bence Musa büyük ten daha iyi hem de..

Cafer Bulur
12.09.2014, 22:14
Alman liginde leverkusen in macini seyrediyorum su anda.

Biz ne zaman bunlar gibi futbol oynayabilecegiz acaba,cok mu sey istiyorum?

Ömer SEVİNÇ
12.09.2014, 22:48
Bence Cardozo'yu oynatacak. Taktik açıklama yaptı.

Fatih Birinci
12.09.2014, 22:49
Cardozonun fenere koymasi paha bicilemez...oynamali

Hakan
12.09.2014, 22:51
Cidden güzel maç oluyor.Süper Lig'e göre oyun o kadar akıcı ki

nakzo
12.09.2014, 22:53

Abi her zaman söylüyorum biz bilinçli olarak şampiyonluğa oynamayız bu kesin artık hemşerim 10 milyon verdiğin 2 adamını belkide şampiyonluktan kopacağın maçta oynatmıyorsun. Bu kadar beceriksİzlik laubalilik iş bilmezlik olur mu yahu bu maçı kaybedersen 5 puan yiyorsun 2 maçta fenerden daha bu adamları oynatsan ne oynatmasan ne .

Kaan
12.09.2014, 22:55
Altuğ Atalay nerede söyledi acaba sağ bekte Fatih Atik'in oynayacağını?

Mert'
12.09.2014, 22:55

Hocalarını çok begeniyorum çok güzel top oynatıyor.

Cavalcanti
12.09.2014, 23:00
Yazılan kadroları inceliyorum da herkes Waris ya da Yatabaré yazmış forvet olarak. Bende hoca sürpriz yapıp bambaşka biriyle başlar ileri hatta.

Anıl C
12.09.2014, 23:06
Vahid hoca Sefa'nın cezasına değindi mi bugün?

ucurum
12.09.2014, 23:22
Maç iptal olmazsa 7-4 lük bir skor bekliyorum.

artvints
12.09.2014, 23:22

Salzburg un hocasini aldilar.hucum futbolu oynuyorlar.mac icinde taktik degistirebiliyorlar rahatca.oyuncularin ozelliklerinden yararlanarak taktikte esneklik sagliyorlar.en sevdigim.

Liverpool da benzer taktik anlayisiyla oynuyor.bu sene favori takimlarim leverkusen ve liverpool.fifa 15 de bu takimlari kullanicam :)

A. Aydın
12.09.2014, 23:56
Dun ruyamda maci gordum cok iyi oynayip 1-0 yenildik. İsin ilginc tarafi orta saha acigini colman la kapatmistik :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

DeAgLeMaNyAq
13.09.2014, 00:06
Altuğ Atalay nerede söyledi acaba sağ bekte Fatih Atik'in oynayacağını?

Akşam Radyospor'a bağlandı orada söyledi. Ama o da Yunus Emre Sel de çelişkili kadrolar verdi. Durumumuz o kadar komplike ki muhtemel kadroyu saydıktan hemen sonra tekrarladıklarında farklı bir 11 söylüyorlar... :)

outoftime
13.09.2014, 00:14
onur
zeki belkalem musa ishak
medjani papadopoulos
sefa m.ekici constant
yatabare

outoftime
13.09.2014, 00:15
beraberlik yüksek ihtimal görünüyor
defansif anlamda iyi olmamız gerekiyor

Sibel
13.09.2014, 00:19
Maça hangi duygularla gideceğim konusunda tuhafım.
Üç sene içinde ilk kez gidip sakin sakin oturabileceğimi düşünüyorum. Tabi içim yanıp kül olacak bir kere daha. Varsın olsun.
Bu sefer biraz olsun gülmeyi ümit ediyorum.

Tayfun
13.09.2014, 00:23
http://i.hizliresim.com/Dko6R3.jpg (http://hizliresim.com/Dko6R3)

Takım ile birlikte çalışma süreleri daha fazla olsa bu siyahi ekibi salacaktık onların üzerine :)

Soner Albayrak
13.09.2014, 00:26
Şans lazım şans epey bir şans lazım bu maçta..

Hakan
13.09.2014, 00:27
Salih oynamalı,en azından kuru sertlik yapar o da iyi

artvints
13.09.2014, 00:31

Takım ile birlikte çalışma süreleri daha fazla olsa bu siyahi ekibi salacaktık onların üzerine :)

Renk geldi takima valla.ne o oyle, hep beyaz beyaz.bir futbol takiminda en az uc siyah olacak.

Çağatay_
13.09.2014, 00:53
Kesin oynamayan kimler var şuan?

Yumlu, Bosingwa, Cardozo, Özer, Waris kesin oynamıyor sanırım... Yatabare ve Constant'ta durum ne? Aykut sakat mı?

Hakan
13.09.2014, 00:58
Kesin oynamayan kimler var şuan?

Yumlu, Bosingwa, Cardozo, Özer, Waris kesin oynamıyor sanırım... Yatabare ve Constant'ta durum ne? Aykut sakat mı?
Kesin oynamayan Yumlu ve Özer.Diğerlerinden hala umutluyum ben :) Waris 18'de,Constant ve muhtemelen Yatabere 11'de

Çağatay_
13.09.2014, 01:01
Kesin oynamayan Yumlu ve Özer.Diğerlerinden hala umutluyum ben :) Waris 18'de,Constant ve muhtemelen Yatabere 11'de

Haydi bakalım. Bana Yatabare 11'de olur, Waris yedekte olur, Cardozo kadroya alınmaz gibi geliyor. Bosingwa sakat ise riske edilmez ayrıca...

AhmetG.
13.09.2014, 01:14
İyileştiği halde Oscarı kadroya almamak büyük hata olacak. Bi tane top gelir onu da gol yapar antremana çıkmasına gerek yok.
Zaten maç psikolojisi yeter.

objek
13.09.2014, 01:14
Renk geldi takima valla.ne o oyle, hep beyaz beyaz.bir futbol takiminda en az uc siyah olacak.

Gecen sezonda 3 tane vardi ama beyaz ciktilar ):

POYRAZ
13.09.2014, 01:23
"O oynamayacak, bu oynamayacak" deniliyor.
Umarim bu cümleler hocanin kafa karistirmak icin uyguladigi bir taktiktir.
Bu mac tempolu ve gerilimli gececek ve bizim gercekten kaliteli adamlara
ihtiyacimiz var. Umarim sakat adam yoktur.

memmedaga
13.09.2014, 01:31
"O oynamayacak, bu oynamayacak" deniliyor.
Umarim bu cümleler hocanin kafa karistirmak icin uyguladigi bir taktiktir.
Bu mac tempolu ve gerilimli gececek ve bizim gercekten kaliteli adamlara
ihtiyacimiz var. Umarim sakat adam yoktur.

bosi ve cardo oynmazsa galibiyet şansımız çok az.

Zafer Fidan
13.09.2014, 01:32
Bence Bosingwa ve Cardozo oynayacak.

objek
13.09.2014, 01:34
İyileştiği halde Oscarı kadroya almamak büyük hata olacak. Bi tane top gelir onu da gol yapar antremana çıkmasına gerek yok.
Zaten maç psikolojisi yeter.

Muhtemelen hoca kimseyi riske atmayacak bu isin icinde hem maci hemde oyuncuyu kaybetmekte var bu sartlarda bir yenilgi sonrasi fazla yikim olmaz

Süper Golcü
http://www.footballuser.com/formations/2014/09/1105946_Trabzonspor.jpg

bu kadroyla çıkmamızı umut ediyorum en kötü ihtimalle, yorgun veya hazır değillerse forvetlerden biri yerine belkalem oynasın medjani ön libero oynasın ki muhtemelen öyle olacak

http://www.footballuser.com/formations/2014/09/1105953_Trabzonspor.jpg

Oğuzhan
Bazı arkadaşlar şampiyonluktan kopma maçı falan diyor da komik oluyor cidden. 5. haftaya kadar takıma tahammül ederim ben, daha sonra eğer ışığı görmezsem o zaman eleştirmeye başlarım. Herkes tam form tutsun, ideal ilk 11 sahaya çıksın bakalım nedir ne değildir.

Bosingwa'yı eğer kaybedeceksek bu maçta oynatıp hiç oynatmayalım önümüzdeki 4-5 maçtan daha olmasın. Ama bu adamlar pazartesi'den beri falan koşu yapıyorlar takımdan ayrı çok ciddi sakatlıkları olduğunu düşünmüyorum umarım hoca taktiksel açıklama yapmıştır.

artvints
13.09.2014, 01:52
http://www.footballuser.com/formations/2014/09/1105946_Trabzonspor.jpg

bu kadroyla çıkmamızı umut ediyorum en kötü ihtimalle, yorgun veya hazır değillerse forvetlerden biri yerine belkalem oynasın medjani ön libero oynasın ki muhtemelen öyle olacak

http://www.footballuser.com/formations/2014/09/1105953_Trabzonspor.jpg

Alttaki kadro daha iyi olur. Iyi kotu bir arada oynayabilmis, yapisi belli bir ortasaha var onu bozmamak lazim.

Sagbek zeki, fatih, salih ten biri olmali.fizik avantajindan dolayi ben salihi secerdim ama zeki ye de hayir demem.boss yoksa gerisi bos zaten.

Stoperde risk almamak lazim.elindeki en iyi iki adami oynatacaksin.kimi oynatsan bir uyum soz konusu degil zaten.avraam ve belkalem en iyisi.

Forvete de ucunden birini koyacaz artik, sec begen oynat.yorgunsalar, devrede degisirler.

Boyle ayirip bakinca cok da zor degil cikacak kadroyu tahmin etmek.sadece hoca, mehmet ekici nin fiziksel olarak zayif kalacagini dusunup salihi oynatirsa o zaman baya degisir taktik.

Kadir
13.09.2014, 02:04
Cardozo kesinlikle oynamalı. Eğer iyileştiyse riske ederiz falan diye kesmenin mantığı yok böyle bir maçta.

AhmetG.
13.09.2014, 02:11
Muhtemelen hoca kimseyi riske atmayacak bu isin icinde hem maci hemde oyuncuyu kaybetmekte var bu sartlarda bir yenilgi sonrasi fazla yikim olmaz

Valla bu maçta da riske etmeyecekse hangi maçta edecek. Şu maçı kazandırsın da gerekirse 2-3 hafta oynamasın o moddayım:)

AhmetG.
13.09.2014, 02:21
Evet bugün son gün stadın dolması için. Maç günü o kadar yüklenme olmaz bilet satışlarında malum passoda alınamayacak.
E önceden passo alanlar beklemez alırdı biletini son güne kadar zaten.
Yarın hatrı sayılır bi bilet satışı olur.
Ama görünen o ki stad biraz boş kalacak. Özellikle kale arkaları.
Vira-Tg protestoları baya etkili kale arkalarının boş kalmasında.
Bekleyelim gene de belki bugün aşırı bi yüklenme olur.

Ömer SEVİNÇ
13.09.2014, 02:35
hocayı az çok anlayabildiysem bu maça onur-zeki-medjani-belkalem-musa-gsden alınan çocuk-ekici-constant-yusuf(fatih)-sefa-forvet olarak çıkar.

fadigaTS
13.09.2014, 04:20
Bu maçı kazanacağız.

Laz_61
13.09.2014, 07:25
Evet bugün son gün stadın dolması için. Maç günü o kadar yüklenme olmaz bilet satışlarında malum passoda alınamayacak.

Kale Arkalari boş cezaliyiz...

Emre GÜRDAL
13.09.2014, 07:27
Bi satilan 25 bin pasoligin 20 bin kismini gurbetcilermi aldiki 8 bin bilet satilmisi enterasan...

Emre GÜRDAL
13.09.2014, 07:28
Kale Arkalari boş cezaliyiz...

Ceza yok acik ama gruplar girmyince bos gozukuyo....paso sitesinde trubunlerin doluluk oranlarni gorebilirsin...

Tahir61
13.09.2014, 08:29

dün tg onuru ziyaret etmiş moral amaçlı üzerlerine düşen görevi yapıp takımıdestekleyeceklerini falan söylemişler anladığım kadarıyla şb maçında tribünde olacaklar???

Niki Lauda
13.09.2014, 09:02
Zeki 11'de başlarsa yenilelim.

Dip.Ing.Mag.
13.09.2014, 09:12
En kötü takım bile 50 maçın 1 inde çok üstün bir performans göstererek güçlü bir rakibini yener. O da buna denk gelsin Allahım.

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

Murat Keçeci
13.09.2014, 09:16
Sakatların son durumlarından sonra burada kadro yapan arkadaşların çoğu bence ideal kadroyu buldu Maça bencede;

onur-zeki-papadopoulos-belkalem-musa-medjani-sefa-constant-ekici-yusuf-yatabare şeklinde çıkmalıyız

Cardozo ve bosingwa nın eksikliğini ancak bu kadro en aza indirgeyebilir Papadopoulos ve belkalem tecrübesiyle zekiye yardımcı olacaktır Ayrıca açıkta da sefa olması yine zekiye yardım etme açısından önemli,forvette ise Yatabare yi kullanmaktan başka bir seçeneğimizin olmadığını düşünüyorum sonuç olarak profesyonel futbolcu ve söylenenleri yapması yeterli olacaktır

Savunmanın solu için ilk tercihim musa olurdu sebebi daha agresif savunma yapması diyebilirim ama ishak ta oynasa kötü tercih olmaz

Medjani ve Yatabare kilit oyuncular olur bu iki oyuncu ortasaha daki constant ve ekiciye ne kadar yakın olursa ve pas alışverişine girerse orta saha o kadar efektif bir şekle bürünür ve özellikle orta sahadaki tüm oyuncular 11-12 km ye yakın koşu standartına ulaşmalı

Maçın gidişatına göre de ikinci yarı hafif sakatlığı olan constantın yerine skor olarak öndeysek salih dursun skor olarak gerideysek soner hamlesi yapabiliriz böylece yabancı kontenjanını 4 e çekip açıklardan birinin yerinede waris hamlesini ikinci oyuncu değişikliği olarak yapabiliriz

Vahİd Hoca umarım ideal veya ideala en yakın kadroyu bulur sağ bekte zeki varken stoperlerin birini mustafa akbaş yapmak çok riskli olur ayrıca orta sahada constant mutlaka oynamalı burada medjani salih dursun ve ekici ile başlamak pas organizasyonunu fazlasıyla zayıflatır kanatlarda ilk tercihim sefa-yusuf olur ama fatih atik de oynarsa saygı duyarım o da takım oyuncusu

Travelair
13.09.2014, 09:40
Sahada mücadeleci futbolcular olmalı. Her futbolcu öncelikle defansif görevlerini yerine getirmeli. Özellikle orta sahadaki mücadele belirleyici olabilir. Buralarda verilecek kartlar da önemli. Hakemlere güvenmiyorum

bahadır2561
13.09.2014, 09:47
Muhtemel 11'i veriyorum

------------------ONUR------------

Fatih-----Musa----Medjani-----Ishak---

-------Ekici-----Soner------Constant--

----Yatabare----Cardozo------Waris---

5 yabanci kurali cok salak bisey yaa :D

Samet GÜVEN
13.09.2014, 09:57

Yatabarenin boyu belkalem kadar varmış ya la. Canivar canivar.

Bu arada ben Fatih in bek oynamasını istemiyorum. Pozisyon bilgisi çok önemlidir bu maçlarda, en ufak bir mevki pozisyon hatası çok şeyi berbat eder. Orada o mevkinin gereklerini bilen biri oynamalı.

Yiğit SARI
13.09.2014, 10:11
Yatabare harbiden canavar gibi duruyor. Waris te küçük canavar :D

iyattara
13.09.2014, 10:12
Trabzon'dan gunaydinlar :) sabahın köründe geldim ne güzel :)
Sabah havaş şoförlerinin feneri kim taşısın kavgasına tanık oldum:) Biri 'ben tasimam yaziktir gunahtir yeni araba' diyordu :)

azman
13.09.2014, 10:17
Maalesef bosingwa ve cardoso dan bu yil fazla birşey beklememek lazim.Bir var uç yokturlar.Çünkü avrupali ,bir futbolcunun kas yapisi ve fizyolojik incelemelerini yaparak ne kadar daha oynayabileceğini tespit edip transferine izin veriyor.Yoksa cardoso 15 ml dan 5ml te iner mi? Turkiyede bu örnekler oldukça fazla.

DNA-TS
13.09.2014, 10:19
takımların büyük çoğunluğunda hakim yabancı dil ingilizce bizde ise fransızca oldu.yukarıda ki resim de onu gösteriyor yanyana 4 kişi fransızca konusuyor daha yanlarında olmayan 2 kişi daha var fransızca konuşan :)

Berat Akçay
13.09.2014, 10:24
Cardozo isminin sahada olması bile bir tehlike . Ben hala oynayacağını düşünüyorum.
Sakatlık pozisyonunu da hatırlamıyorum Cardozo'nun

Yiğit SARI
13.09.2014, 10:26
Maalesef bosingwa ve cardoso dan bu yil fazla birşey beklememek lazim.Bir var uç yokturlar.Çünkü avrupali ,bir futbolcunun kas yapisi ve fizyolojik incelemelerini yaparak ne kadar daha oynayabileceğini tespit edip transferine izin veriyor.Yoksa cardoso 15 ml dan 5ml te iner mi? Turkiyede bu örnekler oldukça fazla.

Bosingwa'nın bu sakatlığı bence talihsizlik. Geçen yıl 8 maç kaçırmış sakatlıktan o kadar da kötü durumda değil yıldız oyuncularımıza(belli bi yaşı geçmiş) özel program uygularsak bizim için daha verimli olurlar

Bu arada pasolig dolayısıyla şikeci yöneticiler stada girememe problemi yaşama aşamasına gelmişler ama fenerasyondan özel kart çıkarmışlar

erkankoc
13.09.2014, 10:31
Tribunlerin bos olmasi kesinlikle bizim isimize yariyacak

Yiğit SARI
13.09.2014, 10:35
Pasolig müdürü güya 25000 Trabzonspor pasoligi sattık demiş ntvspor'da dinledim. Doğru mu?

Adem Akyüz'
13.09.2014, 10:35
Bugün ve yarın dolar mı acaba bu boşluklar.. :rolleyes:

https://pbs.twimg.com/media/BxZU_FICAAA_-eb.png

Kandemir
13.09.2014, 10:38
Hazır olmayan futbolcu oynatmayalım Cardozo olsa bile. Fenerbahçe maçı da 3 puan akhisar maçı da. Futbolcularımızı tehlikeye atmaya gerek yok. Hazır olmayan bir Cardozo yu oynatmak hazır olan bir başka oyuncuya yapılan yanlış olacaktır. Böyle şeylere gerek yok. Bu fenerbahçeyi zaten rahat bir şekilde yenecek güce sahibiz.

Cem Zırıh
13.09.2014, 10:39
Pasolig müdürü güya 25000 Trabzonspor pasoligi sattık demiş ntvspor'da dinledim. Doğru mu?

100 bin satmasi lazim ki stad full ceksin bu halt olmadan maca girilmiyor e stad zaten 22000 kisilik diye biliyorum herkes deplasmana gitmio yurt disindan alan var sehir disindan alan var bunlari Allah islah etsin ya

Emre GÜRDAL
13.09.2014, 10:51
Pasoligi kartini galiba %80 Gurbetkeliler alduki 25 bin satildi diyolar trubunler hala bos dikkat cekici...

nakzo
13.09.2014, 11:05
bosi ve cardo oynmazsa galibiyet şansımız çok az.

bence bu ikili oynamazsa galibiyet şansımız yok.

tsemre34
13.09.2014, 11:06
Bugün ve yarın dolar mı acaba bu boşluklar.. :rolleyes:

https://pbs.twimg.com/media/BxZU_FICAAA_-eb.png

renkdaş satılan bilet durumunu nereden takip ediyorsun?

bahadır2561
13.09.2014, 11:08
Bunların gecen yil baskana yaptiklarini unutmadik ama neyse herseyin zamani var

Adem Akyüz'
13.09.2014, 11:08
renkdaş satılan bilet durumunu nereden takip ediyorsun?

Bu resmi twitter'dan biri paylaşmış.. Biletler internetten satıldığı için passo.com.tr'den bilet alırken boş koltukları gösteriyor resimdeki gibi.. Yukarıdaki resimde bütün blokların görüntüsü birleştirilmiş

Emre EFENDİOGLU
13.09.2014, 11:09
Zürriyet gazetesi öyle bir yanlı haber yapmış ki, ne şike yazıyor ne şikebahçelilerin ortalığı germek için yaptıkları. Allah belalarını versin.
Gerçi bizde böyle belediye başkaları, kulüp başkanları olduğu sürece bize yapılanlar az.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/27195164.asp

tsemre34
13.09.2014, 11:10
Bu resmi twitter'dan biri paylaşmış.. Biletler internetten satıldığı için passo.com.tr'den bilet alırken boş koltukları gösteriyor resimdeki gibi.. Yukarıdaki resimde bütün blokların görüntüsü birleştirilmiş

teşekkürler.

AhmetG.
13.09.2014, 11:13
Hoca oynat şu Oscarı. Adamın ölüsü iş yapar.

Hasan Cubukcu
13.09.2014, 11:15
Taskinlik yapmayin lütfen , hepsi bizim icin zarali olacaktir .

Hasan Cubukcu
13.09.2014, 11:18
Hazır olmayan futbolcu oynatmayalım Cardozo olsa bile. Fenerbahçe maçı da 3 puan akhisar maçı da. Futbolcularımızı tehlikeye atmaya gerek yok. Hazır olmayan bir Cardozo yu oynatmak hazır olan bir başka oyuncuya yapılan yanlış olacaktır. Böyle şeylere gerek yok. Bu fenerbahçeyi zaten rahat bir şekilde yenecek güce sahibiz.

aynen ama bizim taraftarlar malesef hepsi ayni düsüncede degiller , bugünü düsünerek hareket ediyorlar .

Murat Engin Akyüz
13.09.2014, 11:20
Bence Cardozo tam manasıyla iyileşmedeb sahaya surulmemeli.Bu maçta %100unu veremeyecek kimse oynamamalı.Yorgunluk başka şey ama Waris ve Yatabare maç kondusyonu olarak hazırlar.Ben de şu an Oscar'ın yerine bu 2sinden birini,gerekirse bi devre birini diğer devre oburunu oynatırım ama Cardozo'yu şu halde ben de oynatmam.Boss için oynamasını isterim ne yalan soyleyeyim.Stoperde de Musa'yı Belkalem'in partneri yapar,İshak'ı sol beke koyarım.Tabi ki yine hocanız en doğrusunu seçecektir,ona guvenim sonsuz.Şu maçı mağlup olmadan bitirsek bile mevcut yapıda iyi bir şekilde atlatmış oluruz.

AhmetG.
13.09.2014, 11:24

Evet akhisar maçı da 3 puan ama psikolojik açıdan bu maçı kazanmak diğer haftalara büyük etki yapar, aynı şekilde kaybetmekte.
Hazır oyuncu yok renktaş :) hocaya göre diğer 2 forvette yorgun.
Maçın gidişatına göre en azından 2. yarı oynatılmalı Oscar.

Heisenberg
13.09.2014, 11:25
Hoca oynat şu Oscarı. Adamın ölüsü iş yapar.

Ölüsü iş yapar da ya sakatlığı daha beter olursa? Sırf şikecilere karşı oynasın diye önümüzdeki haftaları çöpe atmaya ne gerek var?

AhmetG.
13.09.2014, 11:28
Ölüsü iş yapar da ya sakatlığı daha beter olursa? Sırf şikecilere karşı oynasın diye önümüzdeki haftaları çöpe atmaya ne gerek var?

Lig yarışında bizim de içimizde olduğumuz bi heyecan istiyorsak sezonun ilk yarısında ki en önemli maçımızda Oscar'ı riske etmek bence gerekli.
Bu maçın sonucu çoğu şeyi olumlu veya olumsuz değiştirecektir.
Zaten hoca dün iyileşti dedi ama prensip olarak antremana çıkmamış kişiyi maça alamam dedi.

Efsane-1967
13.09.2014, 11:29
,,

gurur6134
13.09.2014, 11:34
Bir macdan cok daha otesi bu moral ve takimin kemdine sehirin takima guveni acisindan bunun bilincinde hareket edilmeli galibiyet icin gerekirse riskde alinmali..boside cardozada haftaici antremanlara ciktilar