PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 0-0 şikebahçe | STSL 2. Hafta | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Mert Oğuzlu61
11.09.2014, 14:04
başlığı açan kişiyi yeni gördüm, titredim suan. :S

edit: 61. sayfa ilk mesajını da atmışım, bu gurur benim. :D

Tayfun
11.09.2014, 14:05
61. sayfanın yüzü suyu hürmetine şu şikecileri dağıtırız inşallah :)

Yusuf BALCI
11.09.2014, 14:18
61SAAT SPOR SERVİSİ-Trabzonspor’da dün yapılan idman sırasında Halilhodzic’in söyledikleri İstanbul medyası tarafından yine farklı boyuta taşındı. Halilhodzic’in Emre ve Meireles ile ilgili söylediklerinden sadece Emre ismini duyan İstanbul yerel medyası bu lafları “Rakipte Emre var, 35 yaşında onun hırsına bakın ve o hırsı siz de yakalayın” şeklinde gazetelerine taşıdı.
Ancak dün Halilhodzic, dün futbolcularına Emre’yi örnek almaları gerektiği bir yana ona özellikle dikkat etmeleri gerektiğini söyledi. Emre ve Meireles’in saha içerisinde bordo-mavili futbolcuların üzerine oynayabileceğini kaydeden Halilhodzic öğrencilerine, “Emre ve Meireles saha içerisinde sizin üzerine oynayabilir. Bunlara kanmayın” sözlerini sarf ettiler.
Burada sadece Emre lafını duyan İstanbul yerel medyasının Halilhodzic’in sözlerini bu çevirmesi ise şaşkınlık yarattı.

bu nedenle sormuştum gerçekliği var mı diye. teşekkürler.

İlker Yazıcıoğlu
11.09.2014, 14:20
Yerimizi alalım:)

bariskaratas
11.09.2014, 14:24
Hadi Bismillah diye başlayıp, Trabzon golleri sıralaasın

Mustafa Calik
11.09.2014, 14:24
Kulübümüzden açıklama

A milli futbol takımımızın, EURO 2016 Grup eleme müsabakaları kapsamında deplasmanda oynadığı İzlanda maçının sonucu tüm Türkiye’yi olduğu gibi bizi de üzmüştür. Ancak tüm ulusal medya’nın maç sonrası manşetlerini oyuncumuz Onur Kıvrak’ın performansının süslemiş olması çok manidardır.

Bundan önceki tüm Ulusal turnuvalara katılmış gibi bir algı oluşturularak, alınan kötü sonucun tek sorumlusunun kaptanımız Onur olarak gösterilmesi, öğütücü bir medya algısının tezahürüdür.

Unutulmamalıdır ki, Onur Kıvrak, sadece Trabzonspor’un değil, tüm Türkiye’nin, tüm Avrupa’nın başarılarından söz ettiği, Avrupa’nın önemli kulüplerinden teklif alan çok başarılı bir kalecidir.

Ulusal medya’nın taraflı, maksatlı, hedefe yönelik yorum ve haberleri Onurumuzun değerini asla düşürmeyeceği gibi, gerçek, bilinçli Türk futbol taraftarının desteğini de aldığı gün gibi açıktır.

TRABZONSPOR YÖNETİM KURULU

http://trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=16319#Icerik

TSemih61
11.09.2014, 14:25
Geçen seneki GS maçındaki Fırat Aydınus yönetimi rezaletti. Şimdi tekrar baktım da resmen kasti olarak hatalar yapmış, korkak bir hakem. Tabii bize karşı aslan kesiliyor. Maçı adaletli yönetir inşallah.

asilhamsi
https://pbs.twimg.com/media/BxPk0sNCUAAdJqt.jpg

ONUR ne arar sizde ?

Çanak yalaya yalaya diliniz çok uzamış ! Hurriyet

valla milli takım onların milli takımı oldugu icin benim acımdan sorun yok.

Cok sevdikleri volkan ile devam etsinler.

Kasım BEKTAŞ
en büyük avantajımız taraftar gruplarının olmayışı

topyekün tepki her zaman en iyisidir

içimdeki his sadece galip gelmeyeğimizi fark atacağımızı söylüyor :) hayırlısı...

Oğuzhan
11.09.2014, 14:31
Meireless ile Caner yokmuş maçta. Volkan ayısı da yok. Bosingwa ile Cardozo sahaya çıkarsa net bir skor bekliyorum maçtan.

burasıdaTRABZON
11.09.2014, 14:31
çok güçlü evlatları

Kadir
11.09.2014, 14:33
Şunlara bi koysak artık be

asilhamsi
11.09.2014, 14:34
-----------onur-----------
fatih-----papa------belkalem----ishak

-----ekici----ferhat----constant-----

sefa----------cardozo-------waris

ben ferhata kesinlikle guveniyorum.

asilhamsi
11.09.2014, 14:35
eger cardozo ve boss oynamıyorsa fatih sag bek,ferhat gobekte,yatabare cardozo yerinde oynamalı.

asilhamsi
11.09.2014, 14:37
-----------onur---------
-----belkalem----papa-----
fatih---------------------isahak

----------ferhat----------------

---ekici-----------constant-----

sefa----------------waris---

---------yatabare-------------

bu kadro cok can yakar.

Anıl C
11.09.2014, 14:37

Diyene bak :D
La senin yuzunden ne transferlerden olduk :)

maydin
11.09.2014, 14:44
61 :sevinç:

HOPA'LI TS'Lİ
11.09.2014, 14:59
Şikeci medya başı Hürriyet

Seni Allah kahretsin.

Trabzonspor'a küçücük sayfa ayırırsın, en ufak bir açık yakaladın mı çakarsın.

Onur'un moralini bozarak pazara avantaj sağlamaya çalışıyor ahlaksızlar

HOPA'LI TS'Lİ
11.09.2014, 15:00
Trabzonspor'un transferin son gününde imza attırdığı Ganalı Majeed Waris'e övgüler yağıyor. Afrika futbolunu çok yakından tanıyan Teknik Direktör Muhsin Ertuğral, bir Trabzonspor taraftarının Majeed Waris hakkında ne düşündüğünü sorması üzerine Ertuğral, "Majeed Waris'i kendim Dünya Kupası elemesinde Mısır'a karşı izledim. Çok yetenekli, çabuk ve cesur bir oyuncu. Bir çok önemli kulübün scout ekiplerinin listesinde. Werder Bremen geçen sene izledi. Genç ve yetenekli bir oyuncu. Trabzonspor iyi bir oyuncu aldı." dedi.

HOPA'LI TS'Lİ
11.09.2014, 15:06
Onur'un moralini bozamazsınız.
Pazara şikecilere geçit vermeyecek.

Bugün işyerinde bir fenevli kardeşim, öğlen yemekte Volkan Onur'dan daha iyi kaleci dedi.

Onur'u Volkanla kıyas bile yapmam ama şikebahçelileri ikna etmek gibi bir çabam da olamaz, çünkü onlar şike yaptıklarını bile kabul etmeyen bir güruh.

HOPA'LI TS'Lİ
11.09.2014, 15:08
Bosi reis ve Cardozo şerif oynarsa, şikebahçeyi Avni Aker'e gömeriz.

Cardozo olmazsa, Waris-Yatabare ikilisi oynamalı

zafercalikoglu
11.09.2014, 15:16
Onurumuz ,onurunuz için bu maçı alın artık ,yetti gayri büyük kulupsen büyük kulupleri şartlar ne olursa olsun yenmen lazım,nedir o yaw 17 maçtır kazanamamak ,bize yakışmaz,

Faik Yılmaz
11.09.2014, 15:16
Şu olaylardan sonra şikecileri yenmek farzı ayın oldu...

Burçak
11.09.2014, 15:17
:sevinç::sevinç2::dvl::sevinç::dvl: 61 :dvl::sevinç2::tsbayrak::tsbayrak:

zafercalikoglu
11.09.2014, 15:22
Taraftarlarımız çok kurnaz olmalı adamlar maçı hükmen alabilmek için ellerinden geleni yapacaklardır,macta golde yesek desteğinizi esirgemeyin sonuçta gülen biz olacağız...

Kazım Bostan
11.09.2014, 15:23

valla ben ayarları değiştirdim bende 38'desin :D

levithan69
11.09.2014, 15:32
dün öğlen takımın antrenmanını ömrümde ilk kez izledim.cardozo ve bosingwa sadece düz koşu yapıyorlardı.yumlu ve aykut zaten yoktu.belkalem,medjani,waris ve yatabare ise milli takımda olduklarından dolayı yoktu.

HOPA'LI TS'Lİ
11.09.2014, 15:33
Pazar günü, MEDYA DIŞARI diye bağırmak ve maçı kazanmak farz oldu.

Hayde uşaklar
Hayde taraftar
Hep birlikte
şikecileri yenmeye

levithan69
11.09.2014, 15:34
papadopulas gayet hırslı bir şekilde idman yapıyordu.mehmet ekicinin ayakları,vuruşları gayet düzgün,musa da sağlam uşak.şaka maka takımda bu kadar eksiğe rağmen iyi futbolcular vardı.constant ise kesinlikle sakat filan değil,adam hazır.

levithan69
11.09.2014, 15:36
-------onur-------
zeki-belkalem-papa-ishak
---medjani--constant---
sefa------ekici-----yusuf
-------yatabare---------

kadro böyle olacak gibi.

levithan69
11.09.2014, 15:38
serdar gürleri de çok hırslı gördüm,soner kaleyi bir kez tutturdu.sefa da gayet fiziği müsait bir topçu.

farozlufatih61
11.09.2014, 15:40
Azizenin medya ayağı ntv ntvspor doğan ve şeref yoksunu hırsız tüpcü medyası tam gaz taraftarı provake ediyor umarım bu provakasyona alet olmazlar...
Bu kadroyla hırsız fenevbahçeyi Avni Akere Gömeriz...

special one
11.09.2014, 15:50
...........Onur.......

Zeki....bELKALEM....MEDJANİ....ishak

......................Bosi..................

.............Ekici............Constant.........

Sefa................Cardozo............Yusuf

Hoca bu şekilde çıkabilir, ilerleyen dakikalarda bosi - salih, yusuf-waris gibi değişiklikler görebiliriz...

boztepeli61
11.09.2014, 16:12
İnsanda heves falan bırakmadılar

HOPA'LI TS'Lİ
11.09.2014, 16:17
-------onur-------
zeki-belkalem-papa-ishak
---medjani--constant---
-------yatabare---------

kadro böyle olacak gibi.

Zeki olmasa iyi olacak, sakar bu uşak güven vermiyor bana

HOPA'LI TS'Lİ
11.09.2014, 16:20
Oç azize ve yandaş medyası bu kez taraftarlarımızı kışkırtamayacak.

Kadromuzdan çekindikleri için çamura yatıyor şerefsiz azize hırsızı

Şu azize ve bidonbaşı görünce deliriyorum.

Oğuz ZEYTİN
11.09.2014, 16:21
Ya her sene başı ya da her şikebahçe maçı öncesi bizim camia neden karışıyor. Kim nasıl başarıyor bunu? Herkesi hain gören komplo teorilerine itibar etmem ama bizim saflarımız da hiç sık değil.

Yönetimi, yerel siyasetçisi, basını, taraftarı (ben dahil) neden bu kadar beceriksiziz? Allah'ım bize sabır ver, dayanma gücü ver, akıl ver...

ANIL
11.09.2014, 16:33
Zeki olmasa iyi olacak, sakar bu uşak güven vermiyor bana

Orası öyle de şikecilere karşı yürekten oynayacağına eminim. bizim hissettiklerimizi
bilen az futbolcudan biri yavru

HOPA'LI TS'Lİ
11.09.2014, 17:01
Orası öyle de şikecilere karşı yürekten oynayacağına eminim. bizim hissettiklerimizi

Kendini geliştirmesi halinde iyi bir stoper olacağını düşünüyorum.

Şu an yetersiz ama dediğiniz gibi bu maça fena bileniyor.

Tahir61
11.09.2014, 17:05

zakiyi göbeğe koysak caner yok savunmada sırıtmaz ama atakların içine etmesin bari
göbekte emre itinlen boğuşsun dursun 60tan sonra yerine de salihi alırız biraz da o basar ırkçıya tamam
:)

Anıl C
11.09.2014, 17:08
Dizilisten daha onemlisi Vahid hocanin nasil bir oyun oynatacagi.
Acaba geride bekleyip onlarin top yapmasina izin verip ani ataklarla mi cikicaz
Yoksa sahanin her yerinde pres mi uygulucaz
Onemli olan Vahid hocanin aklindan gecenler

lazibere
11.09.2014, 17:09
http://www.patikaa.com/rekabet-nasil-husumet-oldu/

Bu haber sitesinin sahibi kardeşimdir. Biraz reklama girecek ama kendisi Çok koyu bir taraftarımızdır.
Yörenin sorunlarını ve güzelliklerini farklı bir akış açısı ile dile getirmeye çalıştığı bu site umarım Forumumuz tarafından da dikkatlice takip edilecektir.

Bu yazı dizisinde de, Fener'le olan rekabetimiz haber konusu yapılmış

Mert Oğuzlu61
11.09.2014, 17:11
Diyene bak :D
La senin yuzunden ne transferlerden olduk :)

kulüp bana komplo kurdu, taraftarın önüne atıldım, yem edildim ben suçsuzum :D:D

not: cardozo ve diğer transferlerde yayladaydım, net çekmiyordu.. hepsi bir anda şipşak gerçekleşti, son gün 3 bomba patlattık onda da denizdeydim. ilginç tesadüfler dimi ? :D:D

valla ben ayarları değiştirdim bende 38'desin :D

o nasıl ayar öyle, geri kalan 24 sayfaya ne oldu :D

S.Seymen
11.09.2014, 17:28
ne zamanki biz Trabzonspor'lular olarak fb,gs,bjk türü takımlar Trabzon'a geldiğinde yada maçımız için deplasmana gittiğimizde;

normal bir maç gibi tavır geliştirirsek

mesela bu maç fb geldiğinde seyirci hiç farklarına bile varmaz ise o zaman büyük olmuşuz demektir

yoksaydığın umursamadığın her şey senin için ölüdür

havaalanlarında karşılamalar; otobüsünü taşlamalar;ona küfretmeler vs

karşındakine değer yüklemek; onun için işini gücünü bırakıp bazı tepkiler göstermek için aslında onu onore etmek bak sana değer veriyorum ki tepkimi gösteriyorum demektir

insan değer verdiğine kızar duygusal tepki gösterir

kardeş kardeşine anne oğluna vs

uzak ve senin için önemsiz birisini umursamazsın...

medyamı seni sinir ediyor

alma okuma seyretme hepsi bu

onlara ayıracağın her saniyeye yazık

her saniye onların senden çaldığı zamandır...

tepki vermediğin her şey ölüdür...

her takım gibi gelsinler maçlarını oynasınlar çektirip gitsinler

hepsi bu;

cevap vermek yerine umursamaz ve muhatap almıyoruz dersen

bir yapar iki yapar; bakarki kimse onu dingillemiyor başka işlerle uğraşmaya başlar çünkü artık tepki alamıyordur

tepkiden besleniyordur

bunlarla dost olun demiyoruım; tepkisiszlik ve yok saymak verilebilecek en büyük cezadır

tepki duygu vermektir

küçücük insanlara takımlara ahlaksız düzene değer yüklemeyelim...

bu mücadele edilmeyeceği anlamına gelmiyor

sen mücadeleni ver bırak onlar ssana değer kazandırsın

ONur'la bu kadar uğrşmaları onların kaybnıdır

zamanında Onur onların hatıralarında kalmış demektir

gerisi laf...

gökhants1966
11.09.2014, 17:40
Kupamızı elimizden alan tayyibin adın komplekse verildiğine göre hafta sonu artık maçı kazanırız kesin :D

Kupada en kısa süre içerisinde gelir merak etmeyin.Hacı kupadan vazgeçecek kadar şerefsiz değildir heralde.

hanzale
11.09.2014, 17:48
bosingwa ve cardozo olacak mi acaba?

delikoyun
11.09.2014, 18:04
yenilerden waris kesin olarak 11 e girmeli hucum gücü yok bu takımın çünkü

delikoyun
11.09.2014, 18:24
geldiğinden beri doktorlara soruyorlar cardozo oynar mı ya oynamasın böyle bir maça sakatlıktan bir türlü kurtulamayan oyuncu ne yapar.yatabare bence oynasın doğrusu o cardozoa sonradan girerse girer kurtarıcı olarak ben cardozadan umutsuum bu maçta böyle şey olmaz sakat hala hazır hale gelmedi

Onur Civelek61
11.09.2014, 19:29
Yenin lan su serefsizleri sahaya gomun

HOPA'LI TS'Lİ
11.09.2014, 19:56
Kupamızı elimizden alan tayyibin adın komplekse verildiğine göre hafta sonu artık maçı kazanırız kesin :D

Kupada en kısa süre içerisinde gelir merak etmeyin.Hacı kupadan vazgeçecek kadar şerefsiz değildir heralde.

Yeni stada rte ismi verilirse o stada girmek, 2010-2011 davasına ihanettir!

HOPA'LI TS'Lİ
11.09.2014, 19:58
Al şu maçı Trabzon'um.

Dazlak Meireles salatalığı da sakatmış, 10 gün yokmuş.

M. Topal da kritik. O da oynamazsa şahane olur.

Maçı kazanmak için Hoca'nın taktiği belirleyici olacak.

Takım sakin, taraftar da sabırlı ve destekolursa bu maçı alırız.

TSemih61
11.09.2014, 20:05
Şuana kadar izlediğimiz takımda hoca 10 günlük arada sihirbazlık yapmadıysa, Fener'e karşı galip gelmek zor. Yorumlara bakıyorum da bir çoğumuz kazanacağımızdan emin. Waris, Mehmet Ekici gibi bizim için sahada ne vereceği belli olmayan oyunculara güvenerek galibiyet beklemek hayal kırıklığı yaratabilir maçtan sonra.

Anıl C
11.09.2014, 20:08
Simdiden uyariyim. Olurda waris oynar ve kotu bi performans gosterirse 6 milyon euro cope gitti denmemeli

Ilelioglu
11.09.2014, 20:24
Bu macin ne önemi var simdi? Kompleksin adini bile Hüseyin Avni Aker yapamadik. Veya diger efsanlerimizden birinin adini veremedik.

..

Uğur Gündüz
11.09.2014, 21:15
Bu maçı da yalakalık yüzünden kaybettik. Bir" kompleks"e kurban gittik resmen.

Tayfun
11.09.2014, 21:26
Can Karyağdı ‏@Can_Karyagdi61 2 dk.
Bosingwa'nın durumu da Cardozo'dan farklı değil. Cuma ve Cumartesi antrenmanları belirleyici olacaktır. Ancak zor gözüküyor.

Tayfun
11.09.2014, 21:28
Can Karyağdı ‏@Can_Karyagdi61 1 dk.
Rapor;
Passolig: 25 bin.
Satılan bilet: 5 bin.
Kombine: 2 bin 700.

carolo
11.09.2014, 21:33
Allah kahretsin gerçekten lanet olsun butun hevesim kaçti Cardozo ve Bosingwa'nin oynamasi zormus
biz bu adamlari Balikesirspor maçi içinmi aldik yemin ediyorum burda her uyeye sorsak kadro yap diye ilk yazacagi oyunculardan 3u Yumlu Bosingwa Cardozo yok
Kendi takimim diyemi bilemiyorum boyle sansiz takim yok olamaz

'Enes'
11.09.2014, 21:37
SON DAKİKA (NTVSPOR) :Fenerbahçe maçı öncesi Trabzonspor'a Cardozo'dan sevindirici haber geldi. Kulüp Genel Sekreteri Köksel Güney, Paraguaylı futbolcunun karşılaşmaya yetişeceğini açıkladı.

Trabzonspor, Süper Lig'de Fenerbahçe ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürürken, Oscar Cardozo'dan gelen haber moralleri yükseltti.

Kulüp Genel Sekreteri Köksal Güney, durumu tam net olmasa da Paraguaylı futbolcunun pazar günü oynayabileceğini söyledi.

Mustfa Yumlu'nun oynamayacağını hatırlatan Güney, Bosingwa'nın yetişmesinin de zor olduğunu bildirdi. Trabzonspor kulübü yöneticisi, Cardozo için de "Muhtemelen oynayacak. Tam net olmasa da bu maça yetişecek gözüyle bakıyoruz. Tedavisine devam ediliyor. Cardozo'nun yetişmesi için gerekli çalışmaları yaptık" dedi.

(Can Karyağdı veya Ntvspor yalan söylüyor)

melih61
11.09.2014, 21:41
Bence ikiside doğru söylüyor ;) yetişir yetişmezse 2 tane forvetimiz daha var ;)

muratt
11.09.2014, 21:44
2011'den beri ilk defa bir fener maçına belki kazanabiliriz düşüncesiyle bakıyorum. Yine zor ama kazanacaksak bu maçı kazanabiliriz. Rakipte eksik çok, bizde bir gaz var, kadro fena değil. Bu maçı da alamazsak zor zaten bikaç yıl daha yenemeyiz feneri.

Courage
11.09.2014, 21:46
Cardozo'nun yetişip yetişmemesi o kadar önemli değil. 2 tane adam var orası hallonulur.

Bosingwa olayı daha kritik. Acaba o yetişecek mi? :confused:

Courage
11.09.2014, 21:48
Son 2-3 sezonun maçlarına bakıyorumda hep 1'e 2 verkaçlarla ,araya atılan paslarla yumurtlamışız. Defansın önemi çok büyük bu maçta.

Mert'
11.09.2014, 21:49
Bosi yok sanırım bu maçlarda çok ihtiyacımız var ona

Colakoglu
11.09.2014, 22:16
Cardozo'nun yetişip yetişmemesi o kadar önemli değil. 2 tane adam var orası hallonulur.

Bosingwa olayı daha kritik. Acaba o yetişecek mi? :confused:

Vaayy forvet bol diyosun, havani yesinler :-))

levithan69
11.09.2014, 22:28
-------onur-------
zeki-belkalem-papa-ishak
---medjani--constant---
-------yatabare---------
dünkü antrenmanı izledim.cardozo ve bosingwa zor beyler.

hanzale
11.09.2014, 22:52
bos sakatsa bu maça belkalem papa defansı ve önlerinde mejaniyle oynayıp konstant varis sefa ve ekiciyle önde oynamalıyız yani şöyle

--------Onur----

Zeki---belkalem------papa------İshak

----Medjani---

Sefa----Ekici----Constant---yusuf

Waris

yedekler
ibrahim
musa
mustafa akbaş
yatabare
serdar
salih
fatih
soner

waris oynamalı çünkü takım maalesef baskılı değil de kontraya yatkın olacak şikecilerin defansı ağır buna karşın hucum hattı da o kadar zengin, ayrıca bu kadro duran toplardan da gol bulabilir

Samet Yildirim
11.09.2014, 23:03
Bircok ihtimalli 11 var...Su kadro tek dogru demek yanlis olur.

Bakalim hoca ne yapacak...

Çakıroğlu İhsan
11.09.2014, 23:03
Gecmiyor gunler...

TSercaN
11.09.2014, 23:15
Onur'un moralini bozamazsınız.
Pazara şikecilere geçit vermeyecek.

Bugün işyerinde bir fenevli kardeşim, öğlen yemekte Volkan Onur'dan daha iyi kaleci dedi.

Onur'u Volkanla kıyas bile yapmam ama şikebahçelileri ikna etmek gibi bir çabam da olamaz, çünkü onlar şike yaptıklarını bile kabul etmeyen bir güruh.
Volkan daha bir insan kiligina girmis bir ayi demek istedi eminim.

ucurum
11.09.2014, 23:25
Michael Jordan'ını anlatırken Karl Malone'du sanırım. "Ona karşı taktiğimiz onu sakin kılmaktı" demişti. "Eğer sinirlenirse işimiz yaştı" demişti. Bazı oyuncular sinirlendiğinde gaza gelmez, saçmalar. Bazıları da çok pis gaza gelir. Onur büyük maçlarda hep büyük olmuştur. Hava hakimiyeti yüksek bir defans hattımız var, geri kalan noktalarda değil Türkiye'de belki de Dünya'da Onur'dan daha iyi bir kaleci yok. Bu açıdan bu sinir harbini Onur lehimize döndürecektir buna eminim.

neksilmez
11.09.2014, 23:39
Trabzonspor maçı için güzel bir analiz... http://www.patikaa.com/rekabet-nasil-husumet-oldu/
Rekabet nasıl Husumet oldu...

Hakan
11.09.2014, 23:56
Alves yetişebilirmiş,şikecilerin yalancısıyım

Oğuzhan
11.09.2014, 23:58
Bosingwa kara kaşlarına kurban ne olur kop gel :(

şenol.08.borçkalı
11.09.2014, 23:59
Bu maçta en kritik adam emenike .. bu adama dikkat edilmeli..durdurabilirsek 3 atarız

şenol.08.borçkalı
12.09.2014, 00:00
Bosingwa kara kaşlarına kurban ne olur kop gel :(

Caner olsaydı tehlike olurdu..O yoksa ZEKİ de idare eder..Bosıngwa bu anlamda hayati değil bence

Soner Albayrak
12.09.2014, 00:03
içimde bu kez kazanacağız gibi bir his var.

Adem Akyüz'
12.09.2014, 00:04
Kale arkaları passolig almadılar zaten kapıları açmazsalar girmezler

Normal taraftar alıyor kale arkası biletini. Hatta yol tarafı biletleri bitti sayılır.. Sadece gruplar toplu bilet alımı yapmadı.

artvints
12.09.2014, 00:05
Caner olsaydı tehlike olurdu..O yoksa ZEKİ de idare eder..Bosıngwa bu anlamda hayati değil bence

Beraberlige oynamiyoruz ki, hazir caner yokken o taraftan yuklenen biz oluruz.ayrica caner yok ama sow var hala.iceri girerek de oynuyor.tehlike yaratir

Hakan
12.09.2014, 00:06
"İki tane daha forvet aldık,Cardozo oynamasa da olur: ne ya? Cardozo oynamalı,çok farkeder

artvints
12.09.2014, 00:09
"İki tane daha forvet aldık,Cardozo oynamasa da olur: ne ya? Cardozo oynamalı,çok farkeder

Abim sefa cezali mi diye sordu daha demin :D

Courage
12.09.2014, 00:17

Adamlar sürekli defans arkası toplar atıyor ,ileri 3lüsü sürekli yer değiştiriyor. Ters kademeye anında girecek soğukkanlı bekler lazım. Sağ tarafa Bosingwa onun için şartoğlu şart.

Hakan
12.09.2014, 00:22
Abim sefa cezali mi diye sordu daha demin :D
Bu konunun halk arasında bu kadar yayılması cidden çok ilginç,takımı fazla takip etmeyenler bile Sefa'yı sorup gidiyor :D

Cafer Bulur
12.09.2014, 00:23
Beyler sb de takimin yarisi sakat,galibiyet bize göz kirpiyor gibi ne dersiniz?

Courage
12.09.2014, 00:23
Vaayy forvet bol diyosun, havani yesinler :-))

havamızı :D

Hakan
12.09.2014, 00:25
Beyler sb de takimin yarisi sakat,galibiyet bize göz kirpiyor gibi ne dersiniz?
Geri düştüğümüz an maç gider,çok kontrollu oynamalıyız.Hasan Ali'nin oynaması çok iyi olacak.Bence tabii :)

Cafer Bulur
12.09.2014, 00:27
Geri düştüğümüz an maç gider,çok kontrollu oynamalıyız.Hasan Ali'nin oynaması çok iyi olacak.Bence tabii :)

Aynen,geriye düsersek isimiz cok zor olur cevirmemiz zor gibi.

Son derece kontrollü oynamali ve galibiyeti olmazsa olmaz olarak görmemeliyiz.

farozlufatih61
12.09.2014, 00:28
Siz böyle aşşalık hırsız fenevi ve çirkef oyuncularını kendi forumunuzda övmeye devam ede durun....
Benim Takımıma ve oyuncularımıza güvenim tam....

oflubektas
12.09.2014, 00:28
Pasolige girip bilet almış gibi yapayım dedim, tribünlerin yarıdan çoğu
boş. Maça kadar dolmaz gibi, inşallah yanılırım

Cafer Bulur
12.09.2014, 00:34
Sb liler macin yine yarida kalacagini ve 3-0 hükmen kazanacaklarina inaniyor.

Lütfen ama lütfen bu mac yarida kalmasin,gerisi kendiliginden gelecektir.

Colakoglu
12.09.2014, 00:36
havamızı :D

Cok güzel yaa, cardozo oynamasada sikinti yok :D

artvints
12.09.2014, 00:37

Yatabare yle yoralim, son 30 dakika cardozo fisi ceker bence.

Colakoglu
12.09.2014, 00:39
Aynen,geriye düsersek isimiz cok zor olur cevirmemiz zor gibi.

Son derece kontrollü oynamali ve galibiyeti olmazsa olmaz olarak görmemeliyiz.

Gecen seneki takim icin haklisin ama busene Hic öyle düsünme, takim gicir gicir yeni takimda belkide öyle bir ic dinamizmimiz vardirki 0-2 den bile mac cevirirler. Cardozo, Warris, Yatabare borumu :-)

Cafer Bulur
12.09.2014, 00:40
Küme düsme tehlikesi yasadigimiz 2001-2002 sezonunda sb yi yenmisiz beyler,sanirim zaman cok degisti.:)

Cafer Bulur
12.09.2014, 00:43
Gecen seneki takim icin haklisin ama busene Hic öyle düsünme, takim gicir gicir yeni takimda belkide öyle bir ic dinamizmimiz vardirki 0-2 den bile mac cevirirler. Cardozo, Warris, Yatabare borumu :-)

Takim yeni ama hazir degil kabul etmek lazim.

Bizim icin bu macta olabilecek en kötü sey erken gol yemek olur,dakikalar ilerledikce bizim lehimize ilerleyecektir.

Bu mactan beraberlik alsak bile kötü sayilmaz ama asla yenilmemeliyiz yenilgi bitzi bozar.

Courage
12.09.2014, 00:44
Siz böyle aşşalık hırsız fenevi ve çirkef oyuncularını kendi forumunuzda övmeye devam ede durun....
Benim Takımıma ve oyuncularımıza güvenim tam....

Abi niye öyle dedin anlamıyorum.

Biz kimseyi övmüyoruz, düşmanımızı analiz ediyoruz ..etmek zorundayız da.

Futbolcularımıza da güveniyoruz efendim.

Mehmet BAŞ
12.09.2014, 00:44
Arkadaşlar Fenerbahçe iyi bir takım!

Biz henüz takım değiliz.

Bizim için zaman gerek...

Fenerbahçe'nin eksikleri olsa da ''Takım Olma'' hüviyetini kazandıkları için hala 1 adım önümüzdeler.

Gökhan, Mehmet Topal, Emre, Kuyt, Sow, Emenike gibi birbirine uyum sağlamış isimleri var.

Kazanırsak büyük iş yaparız!

Ama o kdr kolay değil arkadaşlar...

Hakan
12.09.2014, 00:49
Yatabare yle yoralim, son 30 dakika cardozo fisi ceker bence.
Yormalık bi maç değil bu,bulduğumuzu atmamız lazım.Cardozo şart

DeAgLeMaNyAq
12.09.2014, 00:53
Küme düsme tehlikesi yasadigimiz 2001-2002 sezonunda sb yi yenmisiz beyler,sanirim zaman cok degisti.:)

O maçı Rüştü hediye etmişti bariz şansla kazanmıştık. Yoksa oyun anlamında etkili değildik...

Cafer Bulur
12.09.2014, 01:00
O maçı Rüştü hediye etmişti bariz şansla kazanmıştık. Yoksa oyun anlamında etkili değildik...

Avni akerin zemini ne durumda bir bilgin var mi bakim calismalari sonuc verdi mi?

Berke6198
12.09.2014, 01:02
Fener'in oyun anlayışı rakibe karşı ilk başta çok düşük tempoda oynayıp, enine ve defansa doğru sık pas yapmak. Bunu yapıp rakibi uyku moduna aldıktan sonra bir kontra-atak ile vurmaya çalışıyorlar.

Eğer biz erken davranıp canlı bir oyun oynarsak, topu ayağımızda tutmaya ve oyunu yönlendirmeye çalışırsak başarılı olabiliriz.

Caner'in yokluğunda Hasan Ali Kaldırım oynayacaktır büyük ihtimalle. Aylar sonra ilk defa forma yüzü görmesini fırsat bilerek onun kanadından onu yoracak şekilde ataklar geliştirebiliriz. Sonuçta maç kondisyonu hayli eksik.

Ne yaparsak yapalım, önde basan tarafın biz olması gerekiyor. Fener'in en büyük zaaflarından birisi oyunu geride kabul etmesi. Bu da bizim elimizde. Oyunu geride kabul ettirebilirsek skora çok rahat ulaşabiliriz. Çünkü hata yapma potansiyeli yüksek oyuncuları var. Mert zaten en son bize karşı çıktığı maçta 3 gol yemişti.

Bruno Alves (tabii hakemler eyyamcılık yapmazlarsa) kırmızı kart görme ihtimali yüksek bir oyuncu. Onun üstüne de oynayabiliriz. Kasap olduğu için sakatlanmamaya da dikkat etmeli.

Bence bu maç için ipler bizim elimizde.

Cafer Bulur
12.09.2014, 01:04
Yalniz bu petkovicin hatalariyla da sb ye az mac vermemisiz.

O bir,jefferson 2 bizi yakan kalecilerdi bunlar...

Oğuzhan
12.09.2014, 01:12
Fenerbahçe'den korkan her takım yenilmiştir.

Fenerbahçe'nin üzerine giden takımlar kazanabiliyor ancak. 1-2 sene önce Sivasspor Fenerbahçe'yi madara etmişti 2-0 yenmişti önde basarak orta sahayı geçememişti şikeciler. Korkmadan cesur basarak mücadele ederek yılmayarak oynamalıyız. Defans düşünürsek yeniliriz.

artvints
12.09.2014, 01:14
Yormalık bi maç değil bu,bulduğumuzu atmamız lazım.Cardozo şart

Yormak degil de, onlar daha iyi top kullaniyor etkili pres lazim.pres yaparken eksik kalmayalim diye. Geri dusersek cardozo girer, one gecersek waris girer.cardozo nun tam hazir olmadigini dusunerek yaziyorum.

DeAgLeMaNyAq
12.09.2014, 01:17
Avni akerin zemini ne durumda bir bilgin var mi bakim calismalari sonuc verdi mi?

Ben de sordum cevap yok... :)

6Şafak Aydın1
12.09.2014, 01:23
http://i.cnnturk.com/c/q/i/80/0x0/54120980f6309913fcea9750

Yavuz Bektaş
12.09.2014, 02:12
Ben de sordum cevap yok... :)

instagramda stada giren birkaç kişinin fotoğrafını görmüştüm zemin çok da iyi değildi

emre duman
12.09.2014, 02:31
Lütfen taşkınlık çıkmasın bu maçta tüm enerjimizi futbola vermeliyiz hatta gol bulana kadar olumsuz tezerruhat yapmamalıyız hep takımı ateşlemeliyiz olumsuz yaptımız her tezerruhat şikebahceyi ateşliyo golu bulduktan sonra ver yansın maç bitene kadar dalgaya alırız :)

Fanatik34
12.09.2014, 04:17
ne zamanki biz Trabzonspor'lular olarak fb,gs,bjk türü takımlar Trabzon'a geldiğinde yada maçımız için deplasmana gittiğimizde;

normal bir maç gibi tavır geliştirirsek

mesela bu maç fb geldiğinde seyirci hiç farklarına bile varmaz ise o zaman büyük olmuşuz demektir

yoksaydığın umursamadığın her şey senin için ölüdür

havaalanlarında karşılamalar; otobüsünü taşlamalar;ona küfretmeler vs

karşındakine değer yüklemek; onun için işini gücünü bırakıp bazı tepkiler göstermek için aslında onu onore etmek bak sana değer veriyorum ki tepkimi gösteriyorum demektir

insan değer verdiğine kızar duygusal tepki gösterir

kardeş kardeşine anne oğluna vs

uzak ve senin için önemsiz birisini umursamazsın...

medyamı seni sinir ediyor

alma okuma seyretme hepsi bu

onlara ayıracağın her saniyeye yazık

her saniye onların senden çaldığı zamandır...

tepki vermediğin her şey ölüdür...

her takım gibi gelsinler maçlarını oynasınlar çektirip gitsinler

hepsi bu;

cevap vermek yerine umursamaz ve muhatap almıyoruz dersen

bir yapar iki yapar; bakarki kimse onu dingillemiyor başka işlerle uğraşmaya başlar çünkü artık tepki alamıyordur

tepkiden besleniyordur

bunlarla dost olun demiyoruım; tepkisiszlik ve yok saymak verilebilecek en büyük cezadır

tepki duygu vermektir

küçücük insanlara takımlara ahlaksız düzene değer yüklemeyelim...

bu mücadele edilmeyeceği anlamına gelmiyor

sen mücadeleni ver bırak onlar ssana değer kazandırsın

ONur'la bu kadar uğrşmaları onların kaybnıdır

zamanında Onur onların hatıralarında kalmış demektir

gerisi laf...Aslinda bu kadar basit..

M.Kılıç50
12.09.2014, 06:20
Beyler yanlis mi hatirliyorum yoksa gecen sene fenerbahce kafilesi, fenerbahceli taraftarlarca Trabzon Havaalaninda karsilanmismiydi?
Eger dogru hatirliyor isem buna nasil izin verdik biz?
Yanlisim var ise affola :)

HOPA'LI TS'Lİ
12.09.2014, 07:53
Kaldı 2 gün.

Gökhan GÖNÜL'e sağ kanattan orta yaptırılmamalı

Orta alanda M.Topal'a basılmalı

Defansta agresif Alves'in üzerine oynayarak, sinirlendirip kırmızıyla attırılmalı (ama tam bir kasap, dikkat edilmeli)

Sow ve Emenike altı pasta boş bırakılmamalı

Hayde Trabzon'um, kaldı 2 gün
Alın bu maçi
Cardozo'dan iyi haberler ama
Bosingwa zor deniyor.

HOPA'LI TS'Lİ
12.09.2014, 08:17
Avni Aker'in eski günlerini özlüyorum:

Tribünlerin tek bir güç halinde aynı tezahüratı yapması
Rakibi ıslıklarla oynatmaması

Bu maçta da aynısını bekliyorum.
Lütfen çekirdekçiler devre arası yesin.
Bu maçı taraftar kazandıracak.
25.000 büyük güç, oyuncularımızı kamçılayacak.

HOPA'LI TS'Lİ
12.09.2014, 08:24
para para para
şike şike şike

MİSSE_MİSSE
12.09.2014, 09:11
meireles takımın kilit oyuncusu, sakatlığı çok işimize yarayacak.
sefa----belkalem--musa----isak
waris---medyani--ekici-costant---yusuf
------------cardozoooo-----------

ganzili
12.09.2014, 09:19
Şimdi passo.com satılan biletlere baktım. Stadın nerdeyse yarısı boş. Umarım maç gününe kadar dolar da orayı inletiriz.

Tayfun Aydın
12.09.2014, 09:20
Kimsenin ümidini kırmak istemiyorum ama bu maçtan çokta fazla beklentim yok. Kadro gücü olarak eskisine nazaran kağıt üstünde artık durumu eşitlemiş gibi görünsekte oturmuş bir kadroları ve oyun düzenleri var. Bunun yanın nedersek diyelim bizim maçlarda ekstra oynayan emre saha da olacak. Hücum hatları emenike sow webo gibi standart üstü isimler. Bizim defansımızda ise belki 3 defa yanyana maç yapmamış isimler olacak. Hatta öyleki şuan defans hattının nasıl olacağı bile belli değil. Bu maçlarda yabancı hakkı falan denmeden 3 yabancı defans oyuncusuyla çıkılmalı bence.İyileşirse Bossingwa Papa Belkalem üçlüsü defansta olmalı. Hele Papa nın Yunanistanda bu tip maçları çok oynadığını düşünürsek hiç seyretmemiş olsak bile ilk 11 de olmalı.

Soğuk kanlı oynayıp topa sahip olmalıyız. İlerde Cardozo yanlız kalacak belki ama ona tek bir pozisyonda yeter ve maç bu boyu bunu kovalamalıyız.

ve son olarak fırat ve küçük alex saha da olacak. Bu maçlara fırat ın kesinlikle art niyetli verildiğine inanıyorum. küçük alex in bu ülkede ki en büyük şikeci hakem olduğunu düşünüyorum.

Tayfun Aydın
12.09.2014, 09:20
fırat aydınus hala Trabzon a gelip maç yönetebiliyorsa Cardozo yu değil Messi yi alsanda fark etmez.

PortoDeGalinhas
12.09.2014, 09:22
Arkadaşlar şuana kadar kaç bin bilet satıldı haberiniz var mı?

Aydın Danış
12.09.2014, 09:31
http://i.cnnturk.com/c/q/i/80/0x0/54120980f6309913fcea9750

Şu fırtına efektini yeni stadda versinler o gazla ne şikeci ne sekiztaş nede gayse bırakırız ortada :)

ersn.alparslan
12.09.2014, 09:57
geçen gün 4-1 yendiğimizi görmüştüm dün 5-2 yenildiğimizi gördüm :)

AhmetG.
12.09.2014, 10:04
Beyler yanlis mi hatirliyorum yoksa gecen sene fenerbahce kafilesi, fenerbahceli taraftarlarca Trabzon Havaalaninda karsilanmismiydi?

Yok hayır Rizede karşılandı orda ki şb taraftarlarınca. Sonra karşılama resimlerine bakarak KTÜde okuyanlar için insan avı başlatılmıştı:).
Ha bi iki kişi Trabzon havaalanında karşılamış ise keskin nişancılar korumasında onu bilemem.

Doğukan Uçan
12.09.2014, 10:36

rize renktaş

maydin
12.09.2014, 10:38
Arkadaşlar şuana kadar kaç bin bilet satıldı haberiniz var mı?

‏@Can_Karyagdi61 13 sa.
Rapor;
Passolig: 25 bin.
Satılan bilet: 5 bin.
Kombine: 2 bin 700.

HOPA'LI TS'Lİ
12.09.2014, 10:41
Fifa;

Sike yapan takimlar kume dusurulsun. Ilk yari bitmeden cezalari verin. Yoksa 5 yil milli takim dahil tum turnuvalardan men edileceksiniz. (11.09.2014 TDK tweet)

BU LİGDE OYNAMAMASI GEREKEN TAKIMLA OYNUYORUZ HALA.

Burçak
12.09.2014, 10:44
bu itler düşürüldüğünde alacağımız tazminatlar çok iyi gelecek

YAVUZ6155
12.09.2014, 10:57
Şimdi passo.com satılan biletlere baktım. Stadın nerdeyse yarısı boş. Umarım maç gününe kadar dolar da orayı inletiriz.

nasılo bakabiliyoruz?

S.Seymen
12.09.2014, 10:59
bence gelip karşılayabilmeliler sonuçta bu bir savaş değil gitsin topçusundan vs imzasını alsın resim çektirsin;

beni hiç ilgilendirmiyorlar büyük bir meselede olmaz sen sallamazsan

KTÜ de memurlar içinde fb lisi varıdr

sende Kadıköy'de yada İstanbu'lda gidip oyuncunla kucaklaşabilmelisin çoluğunu çocuğunu götürüp resim çektirebilmelisin

ha biz zaten gidiyoruz dersen bakınız onlar gelmiyorlar derim; demekki onlar seni sallamıyorlar

gelseler kavgalar çıksa yine gidersin ama çoluk çocuk götüremezsin değil mi

bence doğru hareket değil gelemezler vs muhabbeti; hatta gelip korunmaları senin namusundur bir yerde adam snin evinde çünkü

sorumlusu sensin

sende onları o şekilde değerli kılma

yanlış olan rakip takım taraftarının oraya gidip negatiflik yapmasıdır senin takımın bile değil ne işin var orda

toprak mı savunuluyor

o kadarda uzun boylu değil bence

bir şey merak ediyorum?

şu imtarator fatih, Onur hakkında yazılanlar için her hangi bir tepki ya da açıklama yaptı mı?

ben görmedim de gören olduysa diye sordum

yok sa her zamanki o küçücük aklıyla kendini kurtarma peşinde mi...

brkylmz
12.09.2014, 11:00
hasanaliye pres yapıp, hata yapmasını sağlamak önemli. Yumlinin yerine Türklerden birinin olması yabancı sınırlaması açısından seçeneklerimizi artırır. Ekicinin performansı çok değerli

YAVUZ6155
12.09.2014, 11:01
hasanaliye pres yapıp, hata yapmasını sağlamak önemli. Yumlinin yerine Türklerden birinin olması yabancı sınırlaması açısından seçeneklerimizi artırır. Ekicinin performansı çok değerli

maça gidiyor musun?

abbas
12.09.2014, 11:17
Arkadaşlar bu milli takımdakiler ne zaman dönecek yahu. Bugün cuma hala gelen giden yok? Waris, Yatabere daha takımla tanışmadı bile maçta oynama ihtimalleri yok sanırım. :S

Mustafa'
12.09.2014, 11:34
yusuf güney'de geliyormuş maç öncesi yeni marşı söyleyecekmiş :)

calavera
12.09.2014, 11:40
kazanacak ilk 11 i yazıyorum, Bosingwa ve Yumlu sakat,

---------------------------Onur-----------------------
Zeki--------Papadopoulos ----Belkalem-----Musa--
--------------------------Medjani---------------------
-------------------Ekici------------Constant------
----Sefa-------------------------------------Yusuf----
------------------------Cardozo-----------------------

Warris ve Yatabare oyuna girer, Cardozo ve Belkalem çıkar yabancılardan oyunun gidişine göre

Emirhan Makul
12.09.2014, 11:43
Tahmini olarak kaç bin seyirci olur çok merak ediyorum.

Burçak
12.09.2014, 11:45
ulan memlekette futbolun ırzına geçtiler.
şimdi hafta sonu maç muhabbeti yapacağımız yerde, passo lig şike kompleks ismiydi alakasız ne varsa gündemimizi meşgul ediyor.
futbol bu değil.
iyice bok ettiniz bıraktınız bee.
tüpçüyü futbolun başına atayanlarda onun kadar suçludur

shootems
12.09.2014, 11:47

Warris ve Yatabare oyuna girer, Cardozo ve Belkalem çıkar yabancılardan oyunun gidişine göre

Tam olarak budur işte beni bu kadroda tek Zeki aklımı kurcalıyor

kaan61
12.09.2014, 11:51

Bosingwa ve mustafa yoksa + 1

zaten musa - ishak , sefa - Fatih seçenekleri var şu durumda fazla bir seçeneğimiz yok. İzlanda gibi diri olursak , presi kırabilirsek , ve presle boğabilirsek ve son vuruşlarda becerikli olursak kazanırız. Kazanmamız için çok şey yapmamız gerektiği ortada... Seyirci olarak da sabırlı ve takımı destekler konumda olmalıyız son ana kadar.

kaan61
12.09.2014, 11:52

Bosingwa ve mustafa yoksa + 1

zaten musa - ishak , sefa - Fatih seçenekleri var şu durumda fazla bir seçeneğimiz yok. İzlanda gibi diri olursak , presi kırabilirsek , ve presle boğabilirsek ve son vuruşlarda becerikli olursak kazanırız. Kazanmamız için çok şey yapmamız gerektiği ortada... Seyirci olarak da sabırlı ve takımı destekler konumda olmalıyız son ana kadar.

zeki - salih değişikliğide bir seçenek. taktik idmanlarda kadro % 80 kendini gösterir.

Cafer Bulur
12.09.2014, 11:56

Orta saha zayıf kalır o bölgeye zeki şart daha mücadeleci olmak zorundayiz o bolgede.

kursat1313
12.09.2014, 12:02
Bence yusufun yerine Warris oynayacak

Çağdaş DENİZ
12.09.2014, 12:06
Tahmini olarak kaç bin seyirci olur çok merak ediyorum.

şuan satılan bilet ve kombine sayısı 8 bin küsür:(

Cafer Bulur
12.09.2014, 12:07
Bence yusufun yerine Warris oynayacak

Sanmıyorum 2 antrenmanla hocanın onu büyük bir maçta oynatacagini hem de yabancı kuralı var.

ağasarlı
12.09.2014, 12:10
yusuf güney'de geliyormuş maç öncesi yeni marşı söyleyecekmiş :)
Keşke marşı maçtan sonra söyleseydi. Kötü bir skor olduğunda marşın anlamı kalmayacak

Uğur Demircioğlu
12.09.2014, 12:13
...............onur...............
Bosi....papa....aykut....ishak

.........medjani..constant.......

Sefa...........ekici............yusuf

................cardozo..................

kursat1313
12.09.2014, 12:32
Sanmıyorum 2 antrenmanla hocanın onu büyük bir maçta oynatacagini hem de yabancı kuralı var.
Bosingwa oynamıyacağı için yabancı kuralı sorun olmaz yusuf Son iki maçta çok formsuzdu o yüzden dedim hayırlısı bakalım hocanın tercihlerini göreceğiz

ALDENİRO
12.09.2014, 12:38
bartın zonguldak karabük taraflarından maça giden yok mu?

61Firtinasi61
12.09.2014, 12:50
...............onur...............
zeki....papa....musa....ishak

.........medjani..constant.......

sefa...........ekici............waris

................cardozo..................

Fena deyilmis.....olur bence :D

Tayfun
12.09.2014, 13:05
Yusuf Güney Avni Aker’e geliyor http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/16324-4E1Q3Z4B.jpg

Trabzonlu ve Trabzonsporlu ünlü sanatçımız Yusuf Güney, takımımız için hazırladığı marşı Fenerbahçe maçı öncesi Hüseyin Avni Aker Stadı’nda seslendirecek.

Yusuf Güney’in hazırladığı marşın sözleri şöyle:

Patlıyor Trabzon'um Fırtına sessizliğin,
Kalplere yazılıyor bordo mavi renklerini
Oy deniz karadeniz kolla kendini kolla
Bordo mavi şahlandı şampiyonluk yolunda

Aklım sensin Trabzon, fikrim sensin Trabzon
Göklerde denizlerin birleşmesisin sen
Yıllardır tükenmeyen büyük sevgimizsin sen
Bordo mavi renklerin var olma sebebisin sen

Vur vur inlesin tüm rakipler dinlesin
Trabzonspor'u herkes hayranlıkla izlesin
Aşk meşk para pul hiç bir şey değiştirmez
Bu taraftar sevdandan bir gün bile vazgeçmez

Bordooooo,
Mavii,
En büyük; "TRABZON"

Erdem Keser
12.09.2014, 13:08
Konuya hakim arkadaşlara sorum şu; Sefa cezasından ötürü oynayabilecek mi, oynamayacak mı?

Doğukan Uçan
12.09.2014, 13:08
http://www.ligtv.com.tr/video-galeri/super-ligde-2-haftaya-bakis/trabzonspor-fenerbahce-5

Tayfun
12.09.2014, 13:13
Zeminin durumu ne alemde acaba

Anıl C
12.09.2014, 13:19
Konuya hakim arkadaşlara sorum şu; Sefa cezasından ötürü oynayabilecek mi, oynamayacak mı?

Sefa'nin kendi cezasi hakkinda son noktayi koymak icin bugun bi basin toplantisi yapacagi bildirildi
Sefa'nın bu konu yuzunden ailevi problemler yasadigi, psikolojik tedavi gorecegi iddialari gelen bilgiler arasinda.

Mert'
12.09.2014, 13:23
Waris bugün cıkarmı idmana?

Çağdaş DENİZ
12.09.2014, 13:25
sefa'nin kendi cezasi hakkinda son noktayi koymak icin bugun bi basin toplantisi yapacagi bildirildi
sefa'nın bu konu yuzunden ailevi problemler yasadigi, psikolojik tedavi gorecegi iddialari gelen bilgiler arasinda.

:):)

abbas
12.09.2014, 13:33
Waris bugün cıkarmı idmana?

Geldi mi milli takım kampındakiler?

Mert'
12.09.2014, 13:36
Geldi mi milli takım kampındakiler?

Çarşamba gecesi dagıldılar galiba çıkması lazım görürüz antrenman fotolarından

Hakan
12.09.2014, 14:03
Hocanın basın toplantısı Lig Tv'deymis az sonra

farozlufatih61
12.09.2014, 14:07
Bu tercümanı çok aradık mı?

Hakan
12.09.2014, 14:13
Halilhodzic: Medya, başkan, taraftar başarı için beklenti halinde. Bende bir antrenör olarak Fenerbahçe'yi yenmek için her şeyi yapacağım.Fenerbahçe'yi iyi analiz ettim. Geçen seneki maçlarını izledim,aynı takımlar. Biz de herkes değişti. Daha idmana çıkamadılar.

Tayfun
12.09.2014, 14:19
SPORX.COM ‏@sporx (https://twitter.com/sporx) 4 dk. (https://twitter.com/sporx/status/510387003989708800) Vahid Halilhodzic: "Cardozo ve Bosingwa muhtemel fenerbahçe maçında olmayacaklar."

farozlufatih61
Cardozo ve Bosingwa yok

Tayfun
Vahid Halilhodzic: Taraftarlarımız bizi desteklemeye gelsin. Provakasyona gelmeden sadece bizi desteklesinler. Tekrar ceza almayalım.

abbas
Cardozo ve Bosingwa yok

İnşallah pusuya yatıyordur. :/

Tayfun
12.09.2014, 14:20
Halilhodzic: 3 kırık, 3 kas sakatlığı. 5-6 tane de hastalık yaşayan oyuncum var. Hatta antrenörlerimden bile hastalık sakatlık yaşayan var.

Halilhodzic: Herkes fenerbahçe'yi yenmek istiyor. fenerbahçe'nin 'F'sini duyduklarında herkes bir şeyler bekliyor.

DeAgLeMaNyAq
12.09.2014, 14:20
Bu gidişle Zeki, Salih, Fatih'le falan oynayacağız... :)

Tayfun
12.09.2014, 14:21
Halilhodzic: Milli takımlarından gelen futbolcuların gözlerinden yorgunluk akıyor.

Cagdas Topal
Haydaaa cardozonun bacağı mı koptu bu nasıl sağlık ekibi yaaa riske edilmemişti güya

Trabzonspor !!!

61Fanatikim61
Çok fazla beklentim yok ıstenılen futbolcular sakat.. ya berabere ya fenev alır bu maçı

Aydın Danış
Olmayabilir ama yarınki kontrolden sonra daha belli olucak ne olduğu dedi karamsarlık yok olmasalarda şikecileri yenecek kadromuz var..

farozlufatih61
12.09.2014, 14:22
İnşallah pusuya yatıyordur. :/

Maalesef yoklar Yatabare wariste yok diyor sanırım

Hakan
12.09.2014, 14:23
Kime küfür ediyoruz? Cardozo yok ne demek ulan?

Aydın Danış
Vahid hoca resmen şikecileri çözmüş provekiceler diyor :)

Emirhan Makul
Cardozo,bosingwa kesin maç kadrosuna alınmayacak.

Costant sakat maç kadrosunda olacak ama sakat

Waris yatabare papadapoulos aşırı derecede yorgun oynatmayı düşünmüyorum idman yapacak halleri yok dedi.

Geçmiş olsun.

Can
Ulann fenerrr seninn şansınııııı yiyim bennn. Kim oynayacak şimdi forvette? Deniz sakat, Cardozo yok, Emre kadro dışı , Gökhanı yolladık ?

Mert'
Cardozo ve Bosi yoksa gecmis olsun

Furkan
12.09.2014, 14:26
Sağlık kontrolüne girecekler ama bir süredir takımla antrenmana çıkmadılar, riske etmeyeceğim gibi konuştu. Ayrıca şu fener maçlarını çok büyüttüğümüz için görüldüğü kadarıyla baskı altında hoca. Edindiğimiz tecrübe bizim bu baskı altında ezildiğimizi gösteriyor son yıllarda, hiç gerek yok buna...

Tayfun
12.09.2014, 14:26
Vahid Halilhodzic: Takımımı motive etmeyi iyi bilirim. Her oyuncuyla ayrı ayrı ilgileniyorum.

bysurmeneli
12.09.2014, 14:27

Benim 11'im

1:

Bosi--------Belkalem ------------ Musa------İshak--
----------------Ekici---------------Constant----------

2:

-------------------------Onur-------------------------
Salih--------Belkalem ----------Medjani-----İshak--
------------------------Constant----------------------
------------(Fatih/Soner)------------Ekici------------
----Sefa-------------------------------------Waris----

Bir tane adam akıllı yerli sağ bek'imiz ya da ön liberomuz olsa yabancıları kullanma açısından çok daha verimli olabiliriz.

61Fanatikim61
ohoo onur yorgun bosıngwa cardozo sakat bu ıs yas kardeşim

Tayfun
Halilhodzic: Oyuncularıma Fenerbahçe'nin F'sinden bahsettiğim anda hepsinin gözleri açılıyor, herkes tetikte.

Halilhodzic: Eski maçları izledim. Dikkatimi çeken, birkaç oyuncunun farklı olaylar kovalayabileceğini, provokasyona yol açabileceği.

Courage
OFFF!!!!!!!!!!!!!!!

Constant yok mu????

Aydın Danış
12.09.2014, 14:29
Yok imkanı yok bence farklı bir politika sergiliyor genel psikolojiyi dağıtıp bambaşka birşey koyacak ortaya..

Mert'
12.09.2014, 14:29
Fenerin yabancılarıda milli maclara gidiyor ama birşeyleri yok

Tayfun
12.09.2014, 14:30
Halilhodzic: PSG'nin başındayken Marsilya deplasmanından beş galibiyetle döndüm. Derbi tecrübeme güveniyorum.

Numan Yerlikaya
Kim oynayacak ulan o zaman salak salak konuşuyolar

Tayfun
Vahid Halilhodzic: Avusturya'da başkan ile uzun konuştuk. Orda başkana sinyal çektim. Bu oyuncularla olmayacağını söyledim.

Bu adamı seviyorum arkadaş :D

Tayfun
12.09.2014, 14:31
Halilhodzic: Fenerbahçe'yi yenmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Bu tarz başarıları Trabzonspor uzun zamandır bekliyor.

Mert'
Rostov maçı öncesi gibi konuşuyor gerci o zamanda mucize diyordu

gtem
Cardozo,bosingwa kesin maç kadrosuna alınmayacak.

Costant sakat maç kadrosunda olacak ama sakat

Waris yatabare papadapoulos aşırı derecede yorgun oynatmayı düşünmüyorum idman yapacak halleri yok dedi.

Geçmiş olsun.

Kimlerin oynayabileceğini söyleseymiş daha kolay olurmuş...

ogunbakirezer
12.09.2014, 14:32
Yine plan peşinde bu adam yarın hepsi sahada olabilir :D

Erbay
12.09.2014, 14:32
Eksikler çok. Fatih Atik 25 metreden falan gömecek ki yenelim başka çare yok :)

Mert'
12.09.2014, 14:33
Hoca sağ gôsterip sol vurabilir

farozlufatih61
12.09.2014, 14:34
Bu hoca ne diyor yahu birinin bunu çimdiklemesi lazım çok acil

Numan Yerlikaya
12.09.2014, 14:34
Zor berabere kalırız

Berat Akçay
12.09.2014, 14:35
Taktik icabı Cardozo yok diyor bence hoca. Benim düşüncem Cardozo'nun sahada olacağı yönünde ama yaşlı başlı adam yalan da konuşmaz diye de düşünüyorum :)

Ehrimen

Ne yapsın sakat adamları sahaya mı sürsün? Sırf Fenerbahçe maçında oynayacak diye adamları iyice tehlikeye mi atalım?

Courage
abooovvvv !

Zeki ortalayacak ,Sefa gol atacak ...da kazanacağız :)

Tayfun

Ne diyor mesala? Size ters gelen nedir?

Can
12.09.2014, 14:36
Vahid hoca yıllardır şikecilerin bize maçtan önce yaptığını mı yapıyor acaba ? Kafalarını mı karıştırmaya çalışıyor. Niye kadroyu önceden versinde Fener ona göre hazırlasın kendini ? Bu işte bi tuhaflık olabilir..

selcuk
sikecilerin amator tdsinlen resmen oynuyor

bakalim sonu ne olacak

farozlufatih61
Oyuncular antrenman yapmamış ulan deli olacam ya bu adamlar gittikleri yerlerde yattılarmı maç yaptılar ve geri döndüler...

Sefa
12.09.2014, 14:37
Hoca ayak yapıyor..

Semih AYDIN
12.09.2014, 14:37
tamam tamam yazın beni sağ beke

Berke6198
12.09.2014, 14:38
Maçı kazanmamız çok zorlaştı bu açıklamalar sonrası.

En önemli kozlarımız maçta yok. Kim kazandıracak bize bu maçı ?

Kazım Bostan
12.09.2014, 14:38
hocayı daha sevmeye başlıyorum... :)

Mert'
12.09.2014, 14:39
Taktik olabilir bu açıklamalar.

Hakan
Riske edilmeliler.Sezonun maçını oynayacağız.Kalan gidişat bu maça bağlı

Cagdas Topal
3-0 iyi sonuç Türkiye için diyor ahahahah :)

Trabzonspor !!!

Bera B.
Dün idmana gitmiş biri yazıyordu Constant oynuyor falan diye. Allah Allah.

Şu başlığı misafire kapatsak mı acaba? İki özel şey konuşurduk bu durumla ilgili :D

bordomavi1
Seviyorum bu adamı :D

Sezgin Öztürk
12.09.2014, 14:40
Hoca biraz sistematik konuşuyor gibi geldi bana. Sağ gösterip sol vuracak diye düşünüyorum.

Çakıroğlu İhsan
12.09.2014, 14:40
3 forvetimiz var ama hocanin demesiylan forvetsiz kaldik :D

maydin
12.09.2014, 14:41
bizim hoca cok caakal :D

Tayfun
12.09.2014, 14:41
3-0 iyi sonuç Türkiye için diyor ahahahah :)

Trabzonspor !!!

Vuruyor gol oluyor :)

Tayfun
12.09.2014, 14:42
Vahid Halilhodzic: Onur'la görüştüm. Ona desteğimin tam olduğunu kendisi de biliyor. Onur olmasaydı Türkiye 6-7 gol bile yiyebilirdi

Tayfun
12.09.2014, 14:42
Vahid Halilhodzic: Umarım Onur Fenerbahçe maçında da bu performansı gösterir. Ben oyuncumun arkasındayım.

Vahid Halilhodzic: 1 haftadır gecem gündüzüm fenerbahçe oldu. Ben takımı galibiyet için hazırlıyorum

Mert Oğuzlu61
12.09.2014, 14:43
cardozo nun sakatlığı sanırım ciddi ve bize söylemiyorlar. fb maçını geçtim, sonraki hafta da oynaması imkansız gibi bir hava seziyorum.

bosigwa zaten en az 2 hafta daha yok diyorlardı, demek doğruymuş. kevin de mi sakatlanmış, en son gripti bu arkadaş ?!

milletin yıldızları rambo gibi, bizimkiler ilk haftadan gümledi. cardozo geçen seneye kadar benfica da maç kaçırmıyordu, geçen seneki sakatlığını atlatmadı mı bu adam ?

maydin
Onur olmasaydı mac 6-0 olurdu

Tayfun
Vahid Halilhodzic: "Gerçek hayatta ne söylendiği değil, kimin söylediği önemlidir. İstanbul basınının da amacı belli."

Vur hocam acıma :)

S.ÖZKAN
12.09.2014, 14:44
Bu adamı seviyorum :)

Tayfun
12.09.2014, 14:45
Bu adamı seviyorum :)

Adamdır adam :)

Bera B.
12.09.2014, 14:47
Lig TV'deki eleman Bosingwa ve Cardozo için sakatlıktan çıktılar ama sonraki maçlar için risk almak istemediği için oynatmayabilir diye yorumluyor hocanın açıklamalarını.

Timur Mikhail
12.09.2014, 14:48
Hoca çok gerçekçi konuştu, yine doğruları dedi ama sakatlık konusu bir muamma, çözülmeli kafasında inşallah rize hazırlık maçındaki kadro falan yoktur...

Ayrıca hocanın önceki geldiğinde fenere karşı oynadığı maçları izledim, o zaman tabi fatih şimkovyak,yattara, gökdeniz var bir maçta beraber diğer maçta kendi elinden veriyor fenere maçı, defans çok dandik tabi o zamanlar kale de öyle ama hücum hattı süper, şimdi tam tersi defans iyi gibi diyecem ama mustafa sakat o sakat bu sakat.

Bence fener maçı büyük muamma kahrolabilirizde uçabilirizde ve fener gerçekten hazır formda hoca çok doğru mantıklı ve gerçekçi konuştu yersiz beklentilere sokmadı.

Cardozo ve bosi yoksa zaten nerden baksan 1-0 gerideyiz, ben her türlü sonuca açığım bu maçta.

shootems
12.09.2014, 14:49
2 düzine adam al ama gelsin yine zeki yavru oynasın olacak iş değil

Sefa
12.09.2014, 14:49
Lig TV'deki eleman Bosingwa ve Cardozo için sakatlıktan çıktılar ama sonraki maçlar için risk almak istemediği için oynatmayabilir diye yorumluyor hocanın açıklamalarını.

Hoca da onu söyledi zaten..

Sakatlıkları bitti ama hazır değiller..

DeAgLeMaNyAq
12.09.2014, 14:50
Oyuncular antrenman yapmamış ulan deli olacam ya bu adamlar gittikleri yerlerde yattılarmı maç yaptılar ve geri döndüler...

Mesele fiziksel idman değil adamlar halı saha maçına çıkmıyorlar ki kimseyi tanımadan ne yapacakları soru işareti...

Furkan
12.09.2014, 14:56
Riske edilmeliler.Sezonun maçını oynayacağız.Kalan gidişat bu maça bağlı

Anlayamıyorum bu bakış açısını, biz bu hafta şikecilere kaybetsek (olaysız bir şekilde) ne olur ki ? Tansiyonu kendi kendimize yükseltiyoruz, olayı milli davaya çevirip sonrasında yıkım yaşıyoruz. Cardozoyu, Bosiyi bu hafta riske edip kazanabileceğimiz sonraki maçları da neden riske edelim ?

DeAgLeMaNyAq
12.09.2014, 15:05
https://pbs.twimg.com/media/BxVL-84IEAAalxs.jpg:large

Yöneticimizin paylaştığı fotoğrafa göre zemin fena gözükmüyor ama tepeden bakmak lazım...

Tahir61
12.09.2014, 15:05
-------------------------onur-----------------------------

---zeki--------avraam--------------belkalem------ishak---

----------------------medjani------------------------------

----fatih--------ekici------------soner----------yusuf---

------------------------sefa-----------------------------

böyle mi çıkacaz acep???

abbas
12.09.2014, 15:08
Anlayamıyorum bu bakış açısını, biz bu hafta şikecilere kaybetsek (olaysız bir şekilde) ne olur ki ? Tansiyonu kendi kendimize yükseltiyoruz, olayı milli davaya çevirip sonrasında yıkım yaşıyoruz. Cardozoyu, Bosiyi bu hafta riske edip kazanabileceğimiz sonraki maçları da neden riske edelim ?

Aklı selim bir açıklama çok haklısın.

Fakat gönül istiyor ki tam takım çıkalım maça. Cardozo 2 tane sallasın, Waris defansı hallaç pamuğuna çevirsin. Cümle alem görsün Trabzonspor kimmiş, nasıl güçlü takımmış. şb maçını izlerken mahkum futbol izlemeyi yüreğim kaldırmıyor benim.

hanzale
12.09.2014, 15:08
Hacilar umitsizim

Tahir61
12.09.2014, 15:10
hocanın sahaya süreceği onbirde kim olursa olsun fizik mücadele olarak hiç altta kalmayacağımıza iananıyorum daha önde olduğumuzu düşünüyorum ama iş sonuca gelirse çok sıkıntı yaşayabiliriz

Adem CAKIR
12.09.2014, 15:10
Bu adamı gün be gün sevmeye başladım.
Onur konusundaki açıklamaları sızdırmaz kapak cinsinden...

Mert Oğuzlu61
12.09.2014, 15:13
____________________onur_____________________

___salih_______belkalem___papadop______ishak

___________________medjani

______sefa______ekici______kevin______yusuf

___________________yatabare

bence bu şekil çıkmalıyız, yatabare top tutsun servis yapsın, gelene gidene vursun, at gibi bir şey zaten kullansın o fiziğini gücünü felan...

ikinci yarı duruma göre waris girebilir.

Tahir61
12.09.2014, 15:16
ntvsporda caner yorumu

iki haftadan önce oynayamaz

ama Tarzbon maçı olduğu için çok oynamak istiyo

ayağı şiş kramponu giyemiyo

ama çok oynamak istiyo

ödem kırık şiş yırtık var

ama öyle böyle değil çok istiyo çok

riske edilmek istenmiyo

son karar maç günü

abartmıyorum aynı böyle konuştu şikeci muhabiri

farozlufatih61
12.09.2014, 15:16
Mesele fiziksel idman değil adamlar halı saha maçına çıkmıyorlar ki kimseyi tanımadan ne yapacakları soru işareti...

Yanlış anlaşılmasın Vahit Halillodzic karşıtı değilim bilakis ona çok güven duyan biriyim..

Hqmi
12.09.2014, 15:18
Cardozo ve Bosingwa :(

İlk 11 yapsak kadroya yazacağımız alternatifsiz 2. ve 3. adam. Oynamaları lazım ya nası olacak bu iş. :(

Ufuk
12.09.2014, 15:18
ntvsporda caner yorumu

iki haftadan önce oynayamaz

ama Tarzbon maçı olduğu için çok oynamak istiyo

ayağı şiş kramponu giyemiyo

ama çok oynamak istiyo

ödem kırık şiş yırtık var

ama öyle böyle değil çok istiyo çok

riske edilmek istenmiyo

son karar maç günü

abartmıyorum aynı böyle konuştu şikeci muhabiri
Yönetim bu özveriyi tebrik etti tarzı bişeyde dedi.

Adem Akyüz'
12.09.2014, 15:22
Kaç gündür süren stat ismi tartışmalarından sonra şimdi de bu sakatlıklar.. Maçla ilgili iyice hevesim kaçtı. Onur'dan sonraki en güvendiğimiz 2 oyuncu olmayacak gibi görünüyor. Artık işimiz 2 kat daha zor.

murat
12.09.2014, 15:23
Cardozonun sakatligi gecmis ama hazir degilmis ve kadroya alinmayacakmis? Bu hoca gercekten beni hasta edecek. Kadroya al en azindan son yarim saat oynat.

Burada kadro yapan cogu kisi hayal kirikligina ugrayacak sanirim. Kadro buyuk ihtimal 4-2-3-1 olacaktir. Defa forvette cikarsa kimse sasirmasin. Söyle bir kadroya hic sasirmam Vahid hocayla...

onur
zeki papa belkalem musa/ishak

Medjani Salih

Fatih Ekici Constant

Sefa

İlker Yazıcıoğlu
12.09.2014, 15:23
Cardozo bana bu maçta lazım arkadaş.Ne oldu da sakatlandı bu adam anlamak mümkün değil.....
Daha doğru dürüst maç bile oynamadı....

Sinir oldum vallahi....

Bosi de yokmuş.....

Az buçuk ümidim vardı o da gitti.

Kim gol atacak merak ediyorum kim....

Hqmi
12.09.2014, 15:25
hoca inşallah ayak yapıyordur ya yoksa bize yine hüsran.

Hqmi
12.09.2014, 15:26
bikaç senedir şikecilere karşı ilk defa bu kadar iddialıyız ama burda da sakatlık belası çıktı başımıza.

Courage
12.09.2014, 15:26
Cardozo yoksa diğerleri var diye şişiniyorduk bizde dün akşam :cool:

Sahi kim gol atacak ,kim savunma yapacak?

Hele Constant oynamazsa durum hepten felaket!

Mustafa OK
12.09.2014, 15:28
8 yabancımız vardı... kadro yapamıyorduk nasıl kadroya 5 kişi yazacağız diye şimdi oynatmaya yabancı bulamıyoruz....

rize maçı kadrosuna hazı olun... forvette sefa oynayacak anlaşılan...

Adem CAKIR
12.09.2014, 15:29
Hocaya gereksiz kızıyorsunuz arkadaşlar,
Eminim bu maçı kazanmayı hepimizden çok istiyordur...

Uzun bir sezon ve Avrupa maceramız var önümüzde.
Futbolcuları riske edip nükseden ve büyüyen sakatlıklar yaşamaya gerek yok.
Bu uşaklar bize lazım...

kaan61
12.09.2014, 15:30
Çok sıkıntılı , stresli bir maç bizi bekliyor. İyi oyun beklemek hayal ötesi.

İyi oyuncularımız var ama ya sakat ya yorgun ve takım uyumuda yok....

............................................ Onur ...............................................

Zeki .................. Avraam ............... Musa................... İshak

.................................... Salih ............................................

Fatih ................... Mehmet .............. Constant ( Soner )............ Sefa

..................................... Yatabare ..............................

Yorgunları , sakatları çıkarınca ancak bu oluyor... ikinci yarı yatabare çıkar varis girer ....

İlker Yazıcıoğlu
12.09.2014, 15:31
Deniz'e menize kaldık vallahi...

Yemişim transferini.

O kadar para harca,2. hafta sözde en iyi transferin Cardozo ve de takımın en iyisi Bosi yok.

Böyle saçma şey olamaz...

Kadir
Cardozo Constant Bosi neyi var arkadaş bu adamların ya

ilyskm
1 hafta öncesinden yazdım bu kabzımalın (Karthoroz) oynayamayacağını bu adamlar topçu değil forma satmak için reklam yıldızı almışlar... Bu sezon 7 maç oynarsa iyidir... Atı alan üsküdarı geçtikten sonra oynayacağı maçları da yönetim bir tarafına monte eder artık...

İlker Yazıcıoğlu
12.09.2014, 15:33
Hocaya en ufak bir kızgınlığım yok.Hoca sonuna kadar haklı.....

Ama ne oldu da bu adamlar sakatlandı,ne yapıyor idmanda bunlar?