PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 0-0 şikebahçe | STSL 2. Hafta | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Adem Akyüz'
09.09.2014, 14:00
Trabzonspor için boyun eğmediğimiz yer kalmadı. Bugün gittik aldık Passolig denen zımbırtıyı. Kimin cebine 5 kuruş rant girdiyse haram zıkkım olsun :(

Samet GÜVEN
09.09.2014, 14:00
passo.com.tr den baktım stadın şu anda doluluk oranı %40 ,hani talep çoktu,bu gidişle statda maçta 10-12 bin arasında taraftar olur.

Buna şöyle bir tepki vermen gerekiyor.

Passoligin ilk kez adam akıllı uygulandığı bir maçta biletlerin satışa çıktığı ilk gün stadın yarısı dolmuş. Mükemmel!

ÜNSAL YILMAZ
09.09.2014, 14:09
forum yöneticilerine sesleniyorum.. Passolig trabzonspor logolu kartı kalmadığı için bir fark yok dediler tff logolu kart verdiler.. şimdide cumartesi saat 20.00'a kadar kulüb tff logolu passolig kartı olanlara bilet sattırmıyor.. Mağdur olduk.. Duyurmamız lazım bunu..

Mustafa Calik
09.09.2014, 14:10
Papadopoulos ilk idmanina cikti.

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/16310-0N0B3D7H.jpg

Bosingwa maca yetisecek gibi gözüküyor.

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/16310-9R0X6B3J.jpg

HOPA'LI TS'Lİ
09.09.2014, 14:17
HADİ BOSİ REİS
HADİ CARDOZO

dağıtalım şu lanet olası takımı

Tahir61
09.09.2014, 14:22
:)

http://i.hizliresim.com/onLrkb.jpg (http://hizliresim.com/onLrkb)

http://i.hizliresim.com/0bPmGZ.jpg (http://hizliresim.com/0bPmGZ)

Oğuzhan
09.09.2014, 14:29
Kaşlarına kurban olduğum başlamış topla çalışmaya :D

arfsigorta
09.09.2014, 14:33
Araya kelime sıkıştırmıyorum.

medya bizi hiçbir zaman desteklemedi halada bizi desteklemiyor.
Sermaye hiçbir zaman yanımızda değildi hala değil.
Hükümetler hakeza yanımızda değildi hala değil.

Bu güne kadar çalınan şampiyonluklarda ortaya çıkmayan şike delilleri bu dönemde çıktı?

AhmetG.
09.09.2014, 14:41
Çıktı da ne oldu sorun o zaten.

Bizzat rte tarafından üstü kapatılmaya çalışıldı.

rıdvan-uslu-rte görüşmelerinden tut,
rte; kişilerle kurumlar ayrılsın sözüne kadar birçok delil ile uzar gider.
Bu dönemde TSnin faydasına tek bir adım atmadı hükümet.
Şike mücadelesinde TS yararına hükümetin 1 tane olumlu işini gösterebilen çıkamaz.
Çünkü öyle birşey yapmadı.
Tüm bunların üstüne sen kalk rteye stad-kompleks ismini ver.
Ancak içimizdeki omurgasızlara yakışırdı bu durum.

Yiğit Gayretli
09.09.2014, 14:44
Yükleniyoruz!

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=47300&page=3

Oğuzhan
09.09.2014, 14:44
2 forvet fazla diyorduk ama gördük ki bir sakatlık olunca Cardozo ile ilgili 1 değil 2 forvete ihtiyacımız oluyor. 3 forvet oyuncusu ideal üst sıraları hedefliyorsak. Üçü sağlam olunca da Waris ve Yatabare kanatta oynayabiliyorlar. Yatabare dün milli takımında sağ tarafta oynamış diye okudum gazetede. Cardozo ile ilgili sıkıntı yaşarsak maç günü gelince kafamız rahat eder en azından.

arfsigorta
09.09.2014, 14:51
Stadın isminin zaten böyle bir şey olacağı yok.
ŞB maçı öncesi zoka ve bazı omurgalı? lar bunu yutuyor.
Ben bu isim tartışmasını fırsat bilip muhalefet veya hükümet siyasetinin Trabzonspor a sokulması.
Bu yönetim bu yıl bu takımı şampiyon yapsa da, işin içine siyaset sokup bu şampiyonluktan mutlu olmak yerine yine kavga edeceğiz diye korkuyorum.

yavuzbaha
09.09.2014, 14:56
stadın ismi aziz yıldırım stadı olsa daha mantıklı bence..

ibrahim
09.09.2014, 14:57
Stadın isminin zaten böyle bir şey olacağı yok.
ŞB maçı öncesi zoka ve bazı omurgalı? lar bunu yutuyor.
Ben bu isim tartışmasını fırsat bilip muhalefet veya hükümet siyasetinin Trabzonspor a sokulması.
Bu yönetim bu yıl bu takımı şampiyon yapsa da, işin içine siyaset sokup bu şampiyonluktan mutlu olmak yerine yine kavga edeceğiz diye korkuyorum.

Hakkımız olanı aldıktan sonra birde gör sen şenliği...

Gesendet.

kudu_61
09.09.2014, 15:10
maçta rte sizin olsun avni aker bize yeter pankartı açabilirmiyiz? Tabiki hayır benimkide hayal işte..:)onu sonra açarız şike namussuzluktur pankartı açalım şike yapmak karısını satmak pankartı açalım ne o stadın ne o kompleksin ismi recep tayyip erdoğan olmayacak sıkıntı yapmayın delinin biri kuyuya bir taş attı biz de onu çıkartmaya çalışıyoruz takmayın bunu kafanıza hele bi pazara konsantre olun şu şerefsizlere sağlam bi koyalım gerisi gelir....

AhmetG.
09.09.2014, 15:12
şb maçı öncesi zoka mı:):)
İl meclisinde oylama yapıldı ve ilk aşamada kabul edildi hangi zoka.
Gerçi şu yönden hakkı var bu görüşün. Geçen sene vali, bu sene belediye başkanı şb maçı öncesi provokatörlük görevini üstlenmiş anlaşılan. Tabi yalama yarışındalar onlar için normal bu işler.
Bizim omurgalı! taraftarımızda halen savunma modunda.

Tunç Tosun
09.09.2014, 15:20
forum yöneticilerine sesleniyorum.. Passolig trabzonspor logolu kartı kalmadığı için bir fark yok dediler tff logolu kart verdiler.. şimdide cumartesi saat 20.00'a kadar kulüb tff logolu passolig kartı olanlara bilet sattırmıyor.. Mağdur olduk.. Duyurmamız lazım bunu..

Yok ya??? Ulan o paranın 17 TL si kulübe gidiyor diye satınalıyoruz zaten. Ben de başvuralı neredeyse ay olacak hala kartım gelmedi. Demekki sorun buymuş.

arfsigorta
09.09.2014, 15:25
Şenlik bize herkesten çok yakışır.
Trabzonspor bir sevdadır ve siyaset üstüdür.
Biz oyuna gelmeyelim, dik duralım dik oynayalım yeter.
Siyaset girerse parçalanırız, ama Trabzonspor sevdası öp planda olursa bir olur güçleniriz.

poetricus
09.09.2014, 15:48
Stadın ismiyle ilgili spekülasyonlar maçı unutturdu. Hayırlı olsun.

Çağdaş DENİZ
09.09.2014, 16:16

mağdur olmayın renktaş ben passoligimden bilet alır size tanımlama yaparım eğer sorun biletse

Çağdaş DENİZ
09.09.2014, 16:16
Yok ya??? Ulan o paranın 17 TL si kulübe gidiyor diye satınalıyoruz zaten. Ben de başvuralı neredeyse ay olacak hala kartım gelmedi. Demekki sorun buymuş.

:(:(:(:mad::mad::mad:

Süleyman50
09.09.2014, 16:26
bu şikecilere karşı artık kazanmalıyız...

HOPA'LI TS'Lİ
09.09.2014, 16:26
Allah gönlümüze göre versin kardeşlerim.

Bu sefer BALKES ile oynuyormuş gibi gelin maça. Ortamı germek bunlara yarıyor.

Bu sefer Avni Aker'i dar edecek uşaklar, oyle geliyi bağa daa :)

HOPA'LI TS'Lİ
09.09.2014, 16:28
İçimden 3-0 geçiyor.

1-0 olsun bizim olsun yeder.

HOPA'LI TS'Lİ
09.09.2014, 16:29
Oyuncularımızın çoğu yeni

Onları 1. dakikadan itibaren ateşlersek, yani arkalarında 12. adam olarak büyük bir güç olduğunu hissettirirsek şikebahçe ilk 30 dakikada abandone olmazsa adam değilim.

fadigaTS
09.09.2014, 16:30
Onur - Bosingwa - Constant - Cardozo - Waris

Bu Beşli ilk 11 de olursa şikecilere tarihi bir mağlubiyet yaşatırız :D

Hakan
09.09.2014, 16:52
Sakin olmalıyız,sadece sakin olmalıyız.Ayaklar titremezse Bekir-Kadlec ikilisi duman olur

Çağdaş DENİZ
09.09.2014, 16:58
http://www.medyatrabzon.com/akyazi-spor-kompleksine-recep-tayyip-erdogan-isminin-verilmesini-nasil-degerlendi-anketi-78a.htm

Arkadaşlar ankete katılalım lütfen

artvints
09.09.2014, 17:00
Sakin olmalıyız,sadece sakin olmalıyız.Ayaklar titremezse Bekir-Kadlec ikilisi duman olur

Alves oynayabilirmis.bizdeki bu sansizlikla alves oynar, boss ve cardozo oynamaz, bak gor.sefa da cezali zaten.

Hakan
09.09.2014, 17:02
Alves oynayabilirmis.bizdeki bu sansizlikla alves oynar, boss ve cardozo oynamaz, bak gor.sefa da cezali zaten.
O değil de maça girmek için passolig zorunlu mu :)

artvints
09.09.2014, 17:05
O değil de maça girmek için passolig zorunlu mu :)

Mac seyircisiz degil mi, ne stada girmesi? :D

Adem Akyüz'
09.09.2014, 17:20
Maç seyircili oynanacak, cezamız yok. Sefa oynayacak, cezalı değil..

Bunları başlığa ekleyelim mümkünse :D

Hakan
09.09.2014, 17:27
Mac seyircisiz degil mi, ne stada girmesi? :D
Yok sadece kale arkaları cezalıymış :)

Adem Akyüz'
09.09.2014, 17:28

Kale arkası da cezalı değil. Hiçbir cezamız yok bu maçta.. :)

artvints
09.09.2014, 17:29

Bayan ve cocuklar bedava girer oraya o zaman :) onlara passolig sart olur mu?

Hakan
09.09.2014, 17:32
Bayan ve cocuklar bedava girer oraya o zaman :) onlara passolig sart olur mu?
Bilmem benim de 8 yaşında oğlum var(genç yaşta ettik bir cahillik) ona da mı alacağız şimdi :D

Adem Akyüz'
09.09.2014, 17:33
Bayan ve çocuklara bedava maç işi biteli 1 sene oldu yahu :D

artvints
09.09.2014, 17:39
Bayan ve çocuklara bedava maç işi biteli 1 sene oldu yahu :D

Abi sen yetkili birine benziyosun.cocuklara passolig karti sart mi? :)

Adem Akyüz'
09.09.2014, 17:42
Abi sen yetkili birine benziyosun.cocuklara passolig karti sart mi? :)

6 yaşından büyük herkes için Passolig kartı şart :)

6Şafak Aydın1
09.09.2014, 19:20
Takımımız hazırlıklarını 10.30’da yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Vahid Halilhodzic yönetiminde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde yapılan antrenmana milli takım kamplarında bulunan Onur, Yusuf, Belkalem, Medjani, Yatabare ve Waris, sakatlıkları bulunan Özer ve Deniz ile gribal enfeksiyon geçiren Fatih Öztürk katılmadı. Mustafa, Bosingwa, Aykut ve Cardozo takımdan ayrı olarak çalıştı.

Çalışmanın son bölümünde kafasına darbe alan Mustafa Akbaş ise antrenmanı tamamlayamadı. Mustafa’nın sağlık durumu ile ilgili detaylı açıklama, yapılacak kontrollerden sonra gerçekleştirilecektir. resmi site

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=16310#Icerik

M.Kılıç50
09.09.2014, 19:24
abi basketbol macini tartistigimizu bi konu varmi? bulamadim?

Edit: Buldum :)

6Şafak Aydın1
09.09.2014, 19:31
Kulüp başkanlığına 26 Mayıs 2013’de seçilen İbrahim Hacıosmanoğlu’nun döneminde bordo-mavili takım, Fenerbahçe ile 2 karşılaşma oynadı. Bordo-mavililer, 2013-2014 sezonunda oynadığı bu karşılaşmanın ilkinde deplasmanda Fenerbahçe ile golsüz berabere kaldı.

Trabzon’da yapılan ikinci karşılaşma ise Fenerbahçe’nin 45+9. dakikada 1-0 önde olduğu sırada taraftarların neden olduğu olay nedeniyle tatil edildi.

Daha sonrada Futbol Federasyonu karşılaşmada bordo-mavili takımın, 3-0 hükmen mağlup olmasına karar verdi.
Böylece Trabzonspor, kulüp başkanı Hacıosmanoğlu döneminde Fenerbahçe karşısında 1 beraberlik, 1 de hükmen mağlubiyet alarak galibiyet elde edemedi.

Halilhodziç’in de galibiyeti yok

Trabzonspor’da 2005-2006 sezonunda 8 aylık bir dönemde görev yaptıktan sonra ikinci kez bu sezon başında göreve gelen teknik direktör Vahid Halilhodziç yönetiminde de Fenerbahçe’yi mağlup edemedi.

Bordo-mavililer, 52 puanla ligi 4. sırada bitirdiği sezonda deplasmanda 2-2 berabere kaldığı Fenerbahçe’ye sahasında 3-2 yenildi.

Halilhodziç de böylece sarı-lacivertil takım karşısında 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet yaşadı.

Cardozo, Fenerbahçe’yi üzmüştü

Trabzonspor’da sakatlığı bulunan ancak Fenerbahçe maçına yetiştirilmeye çalışılan Paraguaylı golcü oyuncu Oscar Cardozo ise Fenerbahçe’yi üzmüştü.

Avrupa kupasında önemli maçlarda da attığı gollerle dikkati çeken Oscar Cardozo, Benfica’nın 2012-2013 sezonunda UEFA Avrupa Ligi yarı final rövanşında Fenerbahçe’yi 3-1 mağlup ettiği maçta 2 gol atarak sarı-lacivertli takımın elenmesinde rol oynamıştı.

İstanbul’da rakibini 1-0 yenen sarı-lacivertliler, deplasmanda Kuyt’ın golüyle 1-1’lik beraberliği yakalamıştı ancak Cardozo, 35 ve 66. dakikalarda attığı gollerle takımını Amsterdam’daki final yolculuğuna taşımış ve sarı-lacivertli takımı üzmüştü.

AA

6Şafak Aydın1
09.09.2014, 19:35
Takımımızın Fenerbahçe ile oynayacağı maçın bilet yüklemesi saat 17:00 itibarı ile başladı. Hüseyin Avni Aker Stadı'ndaki yerini almak için acele et.

Görüntülenme Sayısı: 5128
08.09.2014 14:09:22

resmi site
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=16309#Icerik

Mustafa Calik
09.09.2014, 19:59
Mustafa Yumlu ne ara sakatlandi ? Maca yetisme ihtimali düsük diye okudum.

Savunmamiz bu durumda böyle olacak büyük ihtimal:

Onur
Bosingwa-Belkalem-Musa-Ishak

Hakan
09.09.2014, 20:01
Lig Tv'ye göre Boss ve Cardozo oynayacak

Yiğit SARI
09.09.2014, 20:09
Lig Tv'ye göre Boss ve Cardozo oynayacak

Haluk Akyıldız denen zat ikisi de oynamayacak yazınca twitterdan demiştim ki bu adam böyle yazdıysa kesin ikisi de oynayacak.. Boss reise çok ihtiyacımız var

6Şafak Aydın1
09.09.2014, 20:15
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/16310-1N2T7X5F.jpg

sabah antrenmanindan. Constant gine milli takiminda ilk 11 inde yoktu casablanca`da. iyi olmus erken dönmesi.

6Şafak Aydın1
09.09.2014, 20:28
Mustafa Yumlu ne ara sakatlandi ? Maca yetisme ihtimali düsük diye okudum.

Savunmamiz bu durumda böyle olacak büyük ihtimal:

Onur
Bosingwa-Belkalem-Musa-Ishak

yumlu degil akbas sakatlanmis.

Doğan Keskin
09.09.2014, 20:32
yumlunun ayağı kopsa yine oynar bu maçta

Mustafa Calik
09.09.2014, 20:47
yumlu degil akbas sakatlanmis.

Burda Yumlu sakat yaziyor yanlis yazdilar galiba.

http://www.ntvspor.net/haber/haber-t/113319/aglamak-ve-sizlamak-yok

Uğur Kalyoncu
09.09.2014, 20:54
Cardozo zaten hazır değil onun yeri Yatabare ile dolar ama Bosingwanın varlığı çok önemli..Bosingwa oynayacak Cardozo daha sonra girecek veya kadroda olmayacak gibi duruyor..

6Şafak Aydın1
09.09.2014, 20:56
Diego geçen gün açıklamasında ''Arkadaşlarım bana Trabzonda değişik bir ortamda karşılacağımızı söyledi'' diyor ..Aslında it gibi tırsıyorlar sahada cevap verdiğimiz an ayakları birbirine dolaşacak ama bu zamana kadar yapamadık inşallah bu hafta yaparız...Volkanın olmaması tansiyon açısından önemli..Bosingwa ve Cardozo iyileşir maçın başında da saçma sapan gol yemezsek kazanabileceğimizi düşünüyorum...

------------------------------Onur------------------
Bosingwa--------Belkalem-----------Mustafa-----------İshak
------------------------------------------------------------------
------------------Medjani-------------Constant-----------------
Sefa--------------------------Ekici-----------------------Yusuf
------------------------------------------------------------------
-----------------------------Cardozo---------------------------

Yusuf her ne kadar çek beğenilmiyorsa da olmazsa olmazımız o..Hem Gökhanın önünü kapatacak hem de takımı ileriye taşıyacak..

onur
bos yum kalem ishak
sefa ekici soner constant
cardozo
yatabare

cardozo az geriye cakma 10 gibi.

Uğur Kalyoncu
09.09.2014, 21:09
onur
bos yum kalem ishak
sefa ekici soner constant
cardozo
yatabare

cardozo az geriye cakma 10 gibi.

Abi bu kadro ile çıkarsak bize top yüzü göstermezler ve geçen seneki gibi maç tamamlanmaz..Orta saha daha sağlam olmalı..

6Şafak Aydın1
09.09.2014, 21:18
Abi bu kadro ile çıkarsak bize top yüzü göstermezler ve geçen seneki gibi maç tamamlanmaz..Orta saha daha sağlam olmalı..

oyunu domine etmemiz zaten muhtemel degil. yusuf,waris,medjani 2.ci yarida veya 2.ci yari o 11 sahada olursa mac bizim. cardozo cakma 10 ile en iyi top dagitan ve dagitti toplari en iyi kullanabilen sagda sefa solda constant, yatabare ise cok kosan pres yapan santrfor, uyum sorunu en az olan pozisyon.
ekici - soner ise temennim cünkü en iyi pas yapan oyun zekasi olan onlar.

cakalkerem
09.09.2014, 21:29
cardoza yı mutlaka oynataaktır..

sorun bossi yetişecek mi?

mustafa onur ishak...

sefa mutlaka oynamalı...

yusuf kız gibi oynayacaksa hiç çıkmasın sahaya...

karşısında türkiye'nin en iyi beki olacak.....

bu maçta ekiciye güveniyorum açıkcası......

MİSSE_MİSSE
09.09.2014, 21:31
Kadromuz ve hocamiz cok iyi. Mac bekledigimizden cok daha kolay gecebilir.

Uğur Kalyoncu
09.09.2014, 21:32
oyunu domine etmemiz zaten muhtemel degil. yusuf,waris,medjani 2.ci yarida veya 2.ci yari o 11 sahada olursa mac bizim. cardozo cakma 10 ile en iyi top dagitan ve dagitti toplari en iyi kullanabilen sagda sefa solda constant, yatabare ise cok kosan pres yapan santrfor, uyum sorunu en az olan pozisyon.
ekici - soner ise temennim cünkü en iyi pas yapan oyun zekasi olan onlar.

Oyunu domine etmek zor ama orta sahayı Medjani Constat Ekici ile kalabalık yapıp Gökhan ve Canerin önünü de Sefa ve Yusuf ile kesersek ededebiliriz...İlerleyen dk larda Waris hamlesi yapılıp maçı da kazanabiliriz.

cakalkerem
09.09.2014, 21:33
soner düşündürüyor beni...

özeri arayacağız anlaşılan

Şahin Yılmaz
09.09.2014, 21:34
Şu Çakma İmparator Fatih ...sizini, TFF Başkanı yüzsüz, ahlak yoksunu Demiröreni görünce; Şaka, temenni felan değil ciddi ama çok ciddi, İzlanda Türkiye ye 5 atsın geçiyor içimden.

Ben Vatan Hainimiyim?

6Şafak Aydın1
09.09.2014, 21:35
abi basketbol macini tartistigimizu bi konu varmi? bulamadim?

Edit: Buldum :)

basket ve ümit milliler elendi.

a milliler ise kazanacak bence.

Helvacı61
09.09.2014, 21:35
cardozonun oynaması galibiyet şansımızı %50 ye taşır..cardozo 0-0 giden bir maçta her an gol silahıdır..serbeet vuruştan atar,duran toktan kornerden atar,karambolden atar,uzaktan atar......

cakalkerem
09.09.2014, 21:36
Şu Çakma İmparator Fatih ...sizini, TFF Başkanı yüzsüz, ahlak yoksunu Demiröreni görünce; Şaka, temenni felan değil ciddi ama çok ciddi, İzlanda Türkiye ye 5 atsın geçiyor içimden.

Ben Vatan Hainimiyim?

yok hocam sadece ezilen grurumuz yüzünden haksızlıklara karşı ayaklanma ve isyan diyelim:)

6Şafak Aydın1
09.09.2014, 21:40
Oyunu domine etmek zor ama orta sahayı Medjani Constat Ekici ile kalabalık yapıp Gökhan ve Canerin önünü de Sefa ve Yusuf ile kesersek ededebiliriz...İlerleyen dk larda Waris hamlesi yapılıp maçı da kazanabiliriz.

benim kadroyu oynat, bosver sen. yaratici ve mücadeleci fizikli 11. oynatmama benim felsefem degil.

tek santrfot cardozo olacaksa hic oynamasin daha iyi. futbol adina eziyet oluyor. cek geriye biraz koy önüne güclü ve kosan yatabareyi hem pozisyon bulalim hem diger mevkiler ile yaratici olup futbol izleyelim. gol yeriz ama kazaniriz. yedigimizden cok atariz.

cakalkerem
09.09.2014, 21:42
saw---emenike--webo--kuyt

adamlar neredeyse 4 forvet oynuyor.....

bence şikecilerin karnı zayıf..

bekir oynarsa çok hata yapıyor.....

biz de waris--cardoza---ekici---kevin--onur--bossi---mej---- kesin 11 de olmalı he birde sefa....

gerisini varın siz yazın

AhmetG.
09.09.2014, 21:44
Tg, Vira gibi protesto ediyor mu maçı halen?

Helvacı61
09.09.2014, 22:02
Tg, Vira gibi protesto ediyor mu maçı halen?

bunlar ceplerini pretosto ediyor.virayı bilmiyorum ama bu tg lerin kombinelerinden tek maçlık satın aldığım çok oldu..bedava alıp bilet fiyatının 3 katına sattılar..bu passolig uygulaması biraz karışık ama böyle sülüklerden kurtarması açısından çok iyi..

Çakıroğlu İhsan
09.09.2014, 22:03
Ömer Toprak ve Mehmet Topal gibi iki adamimiz olsaydi ligde tozu dumana katardik..

A. Aydın
09.09.2014, 22:16
Milli maci izleyenler 3 lu defans sisteminin ne kadar sacma bi sistem oldugunu gormuslerdir.
Bugun basarili kuluplerin hicbiri 3 lu defans sistemini tercih etmiyor.
Boyle izlanda gibi takimlara madara oluruz.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

savas avci
09.09.2014, 22:22
Ömer Toprak ve Mehmet Topal gibi iki adamimiz olsaydi ligde tozu dumana katardik..
o ikisi değilde izlandanın 1o numarası gibi adamımımz olsaydı şampiyonduk.

Çakıroğlu İhsan
09.09.2014, 22:29
o ikisi değilde izlandanın 1o numarası gibi adamımımz olsaydı şampiyonduk.

Mesele o mevkilerde Türk oyuncularimizin kalitesizligi onlar gibisi mevkilere monte olursa kalan yabancilarimizi daha rahat kullaniriz :)

Hakan
09.09.2014, 22:32
İnşallah şerefsiz Emre'nin ayağı kırılır

savas avci
09.09.2014, 22:36
Mesele o mevkilerde Türk oyuncularimizin kalitesizligi onlar gibisi mevkilere monte olursa kalan yabancilarimizi daha rahat kullaniriz :)
Haklısında öyle bir adamda yok bizde işte

delikoyun
09.09.2014, 22:38
bence tek forvetle fenere karşı hucum yapmayız ve gol yeriz wrise yatebare nin ilk 11 de oynaqması gerektiğini düşünüyorum

delikoyun
09.09.2014, 22:40
feneri yenmek istiyorsak caner ve gökhanı ileri çıkartmıyacağız wrise mutlaka oynamalı kontradan bayıltırız emre ise orta alanda mutlaka söndürülmeli emre savunmadan aldığı topları canere yada gökhana atarak hucum başlatıyor bu oyunu bozmalı vahit emre baskı yemeli caner ve gökhan ileri çıkmaya cesaret edememeli başka yolu yok
ben yatebarenin wrise ile birlikte oynaması geektiğini düşünüyrum cardozadan umutlu değilim çünkü ciddi sakat bence iyi oynaması sürpriz olur orta alanda ve kanatlarda mutlaka baskı yapmalıyız

SüRMeNe_6161
09.09.2014, 22:45
Takım otobüsümüz yenilendi.
http://i.hizliresim.com/Z2rBmG.jpg (http://hizliresim.com/Z2rBmG)

Ufuk
09.09.2014, 22:46
Milli maci izleyenler 3 lu defans sisteminin ne kadar sacma bi sistem oldugunu gormuslerdir.

sorun 3lü defansta değil. terimin oynattığı sistemde. 3-4-3 gibi oynatmaya çalışmış ama becerememiş. yoksa hollanda da oynadı sistemde sorun yok.

Sefa
09.09.2014, 22:47

Bu takımın renkleri Kırmızı - Lacivert mi ?

Özensizlikte sınır tanımıyoruz..

farozlufatih61
09.09.2014, 23:06
Şu kasıntı dansöz terimin takım kurgusuna bakın amatör küme takım t.direktörünün bile aklına gelmez bu kadar basitlik..

~UniCef~
09.09.2014, 23:11

2012 de Prandellinin Italyasi da 3 lü defans oynatti, gayet basarilida oynadilar.

Niki Lauda
09.09.2014, 23:12
http://i.hizliresim.com/72O3ZP.jpg

DeAgLeMaNyAq
09.09.2014, 23:12
Zeminden haber veya yeni görüntü var mı?

Uğur Kalyoncu
09.09.2014, 23:22

Ben Vatan Hainimiyim?

Vatan hainliği söz konusu değil abi ama kalbin temizmiş :)

farozlufatih61
09.09.2014, 23:24
Ben yanlış gördüm umarım ONUR sekiyor mu?

Hakan
10.09.2014, 00:24
Bu maçı alıcaz başka yolu yok,cidden yok..Vallahi de yok,billahi de yok.Nolur Allahım...

Çağrı Metin
10.09.2014, 00:28
http://i.hizliresim.com/72O3ZP.jpg

büyük ihtimal salihin yerine lampard oynar:)

Mert'
10.09.2014, 00:29
Alalım şu maçı ya

levent yıldırım
10.09.2014, 00:30
ya ben pazar günü maça gelmeyi düşünüyorum passolig almadım galiba tek girişlik pass kart varmış onu maç günümü alıyoruz gişeden yoksa maçtan öncemi

6Şafak Aydın1
10.09.2014, 01:55
http://3.bp.blogspot.com/-pIUdbwyhcUs/UfF_Y_40NQI/AAAAAAAAAQ0/ln6soSM-6Eo/s1600/3.Haftaa.jpg

Adem Akyüz'
10.09.2014, 01:56
ya ben pazar günü maça gelmeyi düşünüyorum passolig almadım galiba tek girişlik pass kart varmış onu maç günümü alıyoruz gişeden yoksa maçtan öncemi

Tek girişlik kart, başvuruda bulunmuş ancak kartı eline ulaşmamış kişiler için var. Passolige başvurmadan maça gelme imkanınız yok maalesef.

boztepeli61
10.09.2014, 02:00
Passoligsiz stada giriş yok passolige başvurup eline geçmeyenler için tek girişlik kart veriliyo yani illa ki passolige başvurmak gerekiyo

6Şafak Aydın1
10.09.2014, 02:15
ligin basinda deplasmanda benzer bir izlanda hezimeti sonrasi 8tasi 2-1 yenmisiz.

canavar61
10.09.2014, 02:22
ligin basinda deplasmanda benzer bir izlanda hezimeti sonrasi 8tasi 2-1 yenmisiz.

Ne 2-1 i ben fark bekliyorum.
Çok ciddi yim

muratali
10.09.2014, 09:09
http://3.bp.blogspot.com/-pIUdbwyhcUs/UfF_Y_40NQI/AAAAAAAAAQ0/ln6soSM-6Eo/s1600/3.Haftaa.jpg

Bu maçı çok iyi hatırlıyorum. Dükkanın önünde arkadaşlarla radyodan dinliyorduk. Orhan Çıkrıkçı'nın ilk gol attığı maç bu. Nasıl bağırmış havalara fırlamıştık o golü duyunca radyodan.

Niki Lauda
10.09.2014, 09:10
büyük ihtimal salihin yerine lampard oynar:)

%100 :( Ancak onu değil 11'e 18'e bile yazmam :)

ağasarlı
10.09.2014, 09:40

O değilde otobüsün içindekiler yol boyunca camdan dışarı bakamayacaklar , camlar giydirme olduğundan dolayı. Adamın ruhu daralır.

Samet GÜVEN
10.09.2014, 10:10
Caner sakatlanmış, maça yetişmesinin zor olduğu belirtiliyorumuş. ( Sporx)

HOPA'LI TS'Lİ
10.09.2014, 10:27

Hey gidinin 1989-1990 kadrosu

İlk 10 hafta liderdik, sonrasında BJK şampiyon oldu.

HOPA'LI TS'Lİ
10.09.2014, 10:27
10.09.2014

Taraftarlarımız, hafta sonunda oynanacak olan Fenerbahçe karşılaşmasına büyük ilgi gösteriyor

Passolig'de 22 Bine Çıkıldı Maç öncesi Passolig ve kombine satışlarında da artış sağlandı. Bordo-mavililer Passolig'de 22 bin, kombine satışında ise 2 bin 500'e ulaşmış durumda.

HOPA'LI TS'Lİ
10.09.2014, 10:33

1999'da hatırlayın, Mehmet ZENGİN gibi rezil topçuların olduğu bir gadromuz vardı ve o yıl formamız Karabük'ün rengi olan kırmızı-mavi üretilmişti.

Harun-61
10.09.2014, 10:38
Zeminden haber veya yeni görüntü var mı?

Aynen bende merak ediyorum. :rolleyes:

A. Aydın
10.09.2014, 10:39
2012 de Prandellinin Italyasi da 3 lü defans oynatti, gayet basarilida oynadilar.

Bu sistem çok nadir tercih ediliyor. Bu sistemi becermek içinde çok kaliteli beklerin (ciğersiz) olması lazım. Pas oranı çok yüksek orta sahan olması lazım. Ki türkiyede böyle oyuncular yok.
Dün yediğimiz gollerin ikisi ve birçok pozisyon caner ve gökhan gönülün ilerde kalmasından, bek pozisyonlarının boş olmasından kaynaklandı.

Hele biz bosingwa gibi çok koşmayı sevmeyen ve isak gibi defansif yanı düşük olan adamlarla bu taktiği denersek. Onur iyi kaleci olmaktan çıkar.

Dünkü mağlubiyetin birinci sebebi sistem hatasıdır.

Courage
10.09.2014, 10:58

Bence güneş bordo'nun üstüne vurduğu için kırmızı gibi duruyor.

edit: 7 adet kupa'da yakışmış. Aynı hassasiyeti resmi sitemizdeki künye bölümünde de görmek isteriz.

ANIL
10.09.2014, 10:58
Canerde çatlak varmış oynamayacak.

amour_61
10.09.2014, 11:07

kardeşim git bugünden meydan , ziyabey tesislerine ya da avni aker stadına al passolig kartını 5 dakikada çıkıyor ne kasıyorsun.

Eto'o
10.09.2014, 11:08

Canerden baska kim var solbek kadlec haric ?

Samet GÜVEN
10.09.2014, 11:12
Canerden baska kim var solbek kadlec haric ?

Hasan Ali Saldırın :)

ANIL
10.09.2014, 11:15
gg.....bekir....kadles.....hasan
ile çıkarlar

Eto'o
10.09.2014, 11:16
Kadlec solda oynrsa stoper alves oynar iki yabanci orayi gider guzel oldu

Courage
10.09.2014, 11:19
Hasan Ali ofansif olarak Caner kadar iyi değil. En azından içe girip deli gibi pres yaparak top kazanamıyor ayrıca defansif olarakta kötü.

Ben olsam Waris'i onun karşısına dikerim.

maydin
10.09.2014, 11:24
demek caner yok güzel :D

exelans_25
10.09.2014, 11:25
caner iti yokmus super haber

Eto'o
10.09.2014, 11:26
Caner yoksa sow fazla etkili olmaz o kanatta
Waris bosi ucurur o kanadi 😃😃

AhmetG.
10.09.2014, 11:28
Warisi salın sol kanata.

iyattara
10.09.2014, 11:30
Warisi salın sol kanata.

Caner olsa Waris için daha iyiydi, o it sürekli ileri çıkıp boş bırakıyordu. NEyse Waris her türlü kitler :)

Caner iti ayağını filan bağlar yine oynar belli olmaz.

O da oynamaz ise "üst düzey pislik" bir emre kalıyor 11 de. Tansiyon açısından iyi bir gelişme.

delikoyun
10.09.2014, 11:37
beyler gökhan gönül ve caner ileri çıkmamalı emre orta alanda sindirilmeli kuyt un emenike ve webo bağlantısı kesilmeli kuyt hırpalanmalı ezilmeli fenerin işi bitti demektir.

duyurukcu
10.09.2014, 11:41
bence stadın ismi 3 Temmuz olmalı

Furkan Dündar
10.09.2014, 11:42
Arkadaslar Caner lavuğunu boşverinde bizde eksik yok dimi ?

Cardozo bosi Mustafa yumlu Twmam mı

Kadroyu cok merak ediyorum açıkcası

------onur----

Bosi--Mustafa--Musa---ishak

--------------medjani--------

-----------constant -----Mehmet----

Sefa--------------------waris

-------------cardozo------

Adem Erdoğan
10.09.2014, 11:47
Arkadaslar Caner lavuğunu boşverinde bizde eksik yok dimi ?

Cardozo bosi Mustafa yumlu Twmam mı

Kadroyu cok merak ediyorum açıkcası

------onur----

Bosi--Mustafa--Musa---ishak

--------------medjani--------

-----------constant -----Mehmet----

Sefa--------------------waris

-------------cardozo------

Bir Bosi gördüm sanki. :)

Oynamayacak zannediyordum, günün en güzel haberi oldu bu.

arifemre
10.09.2014, 11:53

Canerde catlak oldugu yeni haber degil ki?
Dogustan catlak o serefsiz

Mert'
10.09.2014, 11:55
Caner yoksa çok iyi

Yasin Altuntas
10.09.2014, 11:57
Karsi beklerin ofansif gücünden korkacagimiza, öne ciktiklari zaman arkalarinda acilan bos alani kullanmaya baksak bknz. Izlanda - Türkiye maci :)

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

lazibere
10.09.2014, 11:58
Onur'un dün yediği 2 gol de hatalı açıkçası hiç yakıştıramadım ona, Benım için çok önemli dğeil zaten Milli takımın kazanıp kazanmaması hiç umurumda değil de Bizim futbolcunun onların arasında eleştirlerin odağı olması,Volkan mı Onur'mu muhabbetleri nin manşetlere taşınması can sıkıcı

gökhants1966
10.09.2014, 11:59
Cardozo ve bosingwanın maç eksiği var.Tam olarak hazır değiller.Can sıkıcı bir durum.

gökhants1966
10.09.2014, 12:00
Karsi beklerin ofansif gücünden korkacagimiza, öne ciktiklari zaman arkalarinda acilan bos alani kullanmaya baksak bknz. Izlanda - Türkiye maci :)

İzlandanın hücum oyuncularını transfer edelim dediğin kolay :D

lazibere
10.09.2014, 12:01
Bu maçın en önemli noktası, Kazanırsak taraftarların takıma olan güveni artacak ve sezon daha keyifli geçecek . Kaybedersek ise kimse kusura bakmasın bir sürü taraftar için sezonun heba olması olacak. Sakın bir maç kaybetmekle nasıl sezon heba olunur diye düşünüyorsunuz demeyin, söz konusu maç Fener maçı, Feneri yenemediğimiz sezon hele hele kendi evimizdeki maçta benım için büyük hüsran demektir.

Olumlu yönleriyle bakarsak, Fener ile olan ezeli diyaloğumuzun bilincinde olan oyuncu sayımız az bu avantaj doalyısıyla stres yapacak adam da az olacak

Şuna inanıyorum ki, Maç yarım kalmasa ( ki umarım kalmaz) en kötü beraberlik alacağız

gökhants1966
10.09.2014, 12:01
Onur'un dün yediği 2 gol de hatalı açıkçası hiç yakıştıramadım ona, Benım için çok önemli dğeil zaten Milli takımın kazanıp kazanmaması hiç umurumda değil de Bizim futbolcunun onların arasında eleştirlerin odağı olması,Volkan mı Onur'mu muhabbetleri nin manşetlere taşınması can sıkıcı

Çok fazla takmamak gerek fener maçında görecekler onu.Fenerliler çıldıracak :D

Cengizhan Okur
10.09.2014, 12:03
onur

bosıngwa yumlu musa ishak

medjanı constant

sefa ekici waris

cardozo

emenike

sow ribas kuyt

topal emre

hasanali kadlec bekir gökhan

mert

veya

onur

zeki yumlu papadopoulos musa

medjanı constant

sefa ekici waris

cardozo

sow emenike kuyt

meireles emre

topal

hasanali kadlec bekir gökhan

mert

Oğuzhan Fidan
10.09.2014, 12:03
onur tıpkı barcelonadaki messi gibi kendi takımında harikalar yaratıyo ama milli takımda kötüydü.. bişeylerden güç aldığı belli messinin.. onurda aynı

maydin
10.09.2014, 12:04
yumlu oynamayakmıs skat

Çağdaş DENİZ
10.09.2014, 12:08
yumlu oynamayakmıs skat
?????

Yasin Altuntas
10.09.2014, 12:09
İzlandanın hücum oyuncularını transfer edelim dediğin kolay :D

Bizim Warisimiz yederli :))

Herkes Cardozo'ya konsantre olmusken eger Cardozo kendini Rostov macindaku gibi Orta Sahaya kadar geri atarsa, Stoperleri kendisiyle ceker ve arkasinda olusan bos alana girme sansin olur.

Gökhan'in ters kademesi her ne kadar iyi olsa da, o öndeyken ani ataklarda böylece cok kolay bos dans bulabiliriz

Onur Civelek61
10.09.2014, 12:15
Warisi 11 e yazar mi hoca ben pek inanmiyorum

HOPA'LI TS'Lİ
10.09.2014, 12:48
0.09.2014
İstanbul basını milli takım rezaletini Fatih Terim'e kesmeye cesaret edemeyince Onur Kıvrak'ı linç etmeye başladı.

Yapma Volkan'ı Görmezler Onur Kıvrak'ı Linç Ederler

Türk Milli Takımı'nın İzlanda rezaleti Türk medyasında yine kendilerine has bir şekilde manşetlerde yer aldı. Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'den korkan ve kendisini eleştirme cesareti gösteremeyen İstanbul basını Onur Kıvrak'ı linç etmeye başladı. Tüm takım halinde kötü bir performans ortaya koyulurken takımını 10 kişi bırakan Ömer Toprak'a tek laf etmeyen medyanın Onur Kıvrak'ı hedefe alması şaşkınlık yaratmadı. Türkiye'nin en iyi kalecisi olan Onur Kıvrak'ı eleştiri yağmuruna tutan İstanbul medyası nedense milli takımdaki kötü performansıyla adı "Yapma Volkan"a çıkan Volkan Demirel'e bu eleştirileri yapmamıştı.

Kaynak :medyatrbzon

ŞEREFSİZ İSTANBUL MEDYASI
ÖMER, 3 DAKİKADA 2 SARI GÖRÜYOR.
DEFANS DÖKÜLÜYOR.
OLCAN KAYIP, BURAK ETKİSİZ.
EEE TEK SUÇLU ONUR MU?
TRABZONSPOR KADAR, TRABZONSPOR'LULAR KADAR KAFANIZA TAŞ DÜŞSÜN, TAŞ....

HOPA'LI TS'Lİ
10.09.2014, 12:49
onur tıpkı barcelonadaki messi gibi kendi takımında harikalar yaratıyo ama milli takımda kötüydü.. Bişeylerden güç aldığı belli messinin.. Onurda aynı

trabzonspor'da iyi oynasın bana yeter.

aaahmet61
10.09.2014, 12:51
http://www.61saat.com/futbol/mustafa-resit-akcay-sakatlandi-h130047.html hoca nasıl sakatlanmış anlamış değilim.

levent yıldırım
10.09.2014, 12:52
0.09.2014
İstanbul basını milli takım rezaletini Fatih Terim'e kesmeye cesaret edemeyince Onur Kıvrak'ı linç etmeye başladı.

Yapma Volkan'ı Görmezler Onur Kıvrak'ı Linç Ederler

Türk Milli Takımı'nın İzlanda rezaleti Türk medyasında yine kendilerine has bir şekilde manşetlerde yer aldı. Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'den korkan ve kendisini eleştirme cesareti gösteremeyen İstanbul basını Onur Kıvrak'ı linç etmeye başladı. Tüm takım halinde kötü bir performans ortaya koyulurken takımını 10 kişi bırakan Ömer Toprak'a tek laf etmeyen medyanın Onur Kıvrak'ı hedefe alması şaşkınlık yaratmadı. Türkiye'nin en iyi kalecisi olan Onur Kıvrak'ı eleştiri yağmuruna tutan İstanbul medyası nedense milli takımdaki kötü performansıyla adı "Yapma Volkan"a çıkan Volkan Demirel'e bu eleştirileri yapmamıştı.

Kaynak :medyatrbzon

ŞEREFSİZ İSTANBUL MEDYASI
ÖMER, 3 DAKİKADA 2 SARI GÖRÜYOR.
DEFANS DÖKÜLÜYOR.
OLCAN KAYIP, BURAK ETKİSİZ.
EEE TEK SUÇLU ONUR MU?
TRABZONSPOR KADAR, TRABZONSPOR'LULAR KADAR KAFANIZA TAŞ DÜŞSÜN, TAŞ....Onur Kıvrak Candır Almasınlar Bir Daha Milli Takıma Sakatlanmaz Hiç Yoktan Onurun Gollerde Hatası Yoktu İlk Golde Ersn Bozdu Onur'u 2 Golde Adam 90'a Gönderdi Topu 3 Golde Yine Ersan Sahnedeydi Adamı Kaçırırsan Atar

Tahir61
10.09.2014, 12:52
kale arkaları boş mu kalacak taraftar grupları konusunda bilgisi olan var mı???

jaja mı o :)

http://i.hizliresim.com/LdJk40.jpg (http://hizliresim.com/LdJk40)

kesin jaja :)

http://i.hizliresim.com/X2nVJD.jpg (http://hizliresim.com/X2nVJD)

beratika
10.09.2014, 12:57
Banaa ettuklerini bırakursam yanunaaa Atsunlar bedenumii oy oyy ufağum Trabzoon Meydaninda Trabzoon Meydaninda :D

sessizkral_1
10.09.2014, 12:58
ben kale arkasından aldım bileti çok büyük boşluklar var..trübünler boş kalacak gibi duruyor..

beratika
10.09.2014, 12:58
Bu arada inşallah Cardozoyla Bosingwa yetişir.Yumlunun yetişmesi zormuş.

Tayfun
10.09.2014, 13:05
http://i.hizliresim.com/6Y4gaW.jpg (http://hizliresim.com/6Y4gaW)

Bi sorun mu var gençler ?

:)

Tayfun
10.09.2014, 13:05
Cardozo ve Bosingwa hiçbir idmana katılmadı, hep düzü koşu yaptılar takımdan ayrı.

Ali YİĞİT
10.09.2014, 13:16
Mac günü kadroyu görünce üzülmek istemiyorum. Arkadas herkes mi sakat?

Mert'
10.09.2014, 13:26
Cardozo ve Bosi oynasın lütfen :(

HOPA'LI TS'Lİ
10.09.2014, 13:28
Sakatlar da bu maçı mı buldu yahu?

Of of, yenilmesek bari şu köpeklere

Berat Akçay
10.09.2014, 13:40
Trabzonspor - şikebahçe maçını Fırat Aydınus yönetecek.

Yardımcıları Serkan Ok ve Aleks Taşcıoğlu

Ali YİĞİT
10.09.2014, 13:41
Seyrek dişli kopekler :D

Aydın Danış
10.09.2014, 13:41
Maça da fırat aydınus şeref yoksununu atamışlar hadi bakalım buyrun cenaze namazına...

Berke6198
10.09.2014, 13:42
Amaçlarını belli ettiler yine bu hakem kadrosuyla. Sinirlerimizle oynayacaklar, eyyamcılığın dibine vuracaklar.

Mert'
10.09.2014, 13:43
Özellikle mi atıyorlar şu şerefsizi

Hunk
10.09.2014, 13:44
Eğer Zeki Yavru ilk 11 başlarsa maçı izlemeyeceğim

murat
10.09.2014, 13:45
firat ve aleks tascioglu! gecmis olsun arkadaslar bunlar satilik hakemler...

sarpcore
10.09.2014, 13:47
bence en buyuk şansızlıgımız fenerin oturmuş bir kadrosu var ve hazır gorunyuorlar.biz ise yepyeni bir kadroda uyum sorunu yasıyoruz.
inşallah korktugumuz basımıza gelmez.
daha şimdiden kalbim küt küt atıyor.hayırlısı olsun bizim için.

AhmetG.
10.09.2014, 13:48
fırat aydınus geçmiş olsun.

orhan42
10.09.2014, 13:50
Ulan başka adam mı yok?Her derbi maça Fırat ile çetesini atıyorlar?

special one
10.09.2014, 13:51
Trabzonspor - şikebahçe maçını Fırat Aydınus yönetecek.

Yardımcıları Serkan Ok ve Aleks Taşcıoğlu

Tam beklediğim gibi operasyonun bir diğer kolunu da tamamladılar.

Samet GÜVEN
10.09.2014, 13:53
Yumlunun olmaması da çok kötü olur. Hava hakimiyeti zayıflayacak. Aykut yok, Yumlu yok. Hoca orada iki yabancı hakkını mı kullanacak ?

Bosingwanın oynamadığını varsayarsak hocanın düşüneceği 11;

----------Onur----
Zeki---Papa---Belkalem---Musa--
----------Medjani----
Fatih----Ekici----Constant----Sefa--
----------Cardozo---

Ben olsam;

------------Onur---
Salih---Belkalem---Papa---Musa--
----------Medjani--
Sefa----Constant---Ekici---Yusuf
-----------Cardozo---

şeklinde çıkarım.

Mert Oğuzlu61
10.09.2014, 13:53
fırat aydınus ve aleks taşçıoğlu ???

aleks taşçıoğlu bir numaralı tetikçidir, bu adam Trabzon düşmanıdır. resmen hakemleri özenle seçmişler. :)

Rahmi Akkurt
10.09.2014, 13:54
asıl korkulması gereken Aleks tascioglu!

BlackPanther
10.09.2014, 13:55
fırat aydınus ve aleks taşçıoğlu ???

aleks taşçıoğlu bir numaralı tetikçidir, bu adam Trabzon düşmanıdır. resmen hakemleri özenle seçmişler. :)

Demirörenin parmağı var. Fenerbahçenin şovalyesi Fırat Aydınus özenle seçildi.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Faik Yılmaz
10.09.2014, 13:56
Operasyon devam ediyor.....

keskin nişancıları da bekliyoruz.....

yatmaztara
10.09.2014, 13:56
Caner yoksa Aleks var!

Tahir61
10.09.2014, 13:58
aleks taşçıoğlundan başka yardımcı hakem yok bu bu ülkede

bikaç sene önce adil sinem yavşağı vardı şimdi bu çıktı

İlker Yazıcıoğlu
10.09.2014, 14:03
Hacıosmanoğlu asıp kesiyordu başkan olmadan önce.Bir daha hakemler bizi doğrayamayacak, bu hakemlerin bize verilmesine Sadri Şener dur diyemiyor ama biz diyebileceğiz diye demeçler veriyordu.

E haydi engellesin şimdi bakalım bu hakemlerin verilmesini....

Demek ki bilmediğin işlerle ilgili boyunu aşan laflar etmeyeceksin....

Hoş alıştık artık masallara,bu da geçer.....

Ayrıcahakem makem artık anlamam.Bu şerefsizleri ne yapııp edip yenmemiz lazım artık....

Hakemi taraftar,feneri futbolcular abluka altına alsın,bir şekilde maçı almalıyız.....

Derdim puan falan değil,bu şerefsizler gülerek ayrılmasın Trabzon'dan o kadar.....

Rahmi Akkurt
10.09.2014, 14:06
aleks tascioglu skandallarinin toplandigi bi video duzenlemesi var mi?

AhmetG.
10.09.2014, 14:07
Karayolu ile gelme şansları yok.

Cardozo için giden kalabalık gidecek havaalanına işgal var deyip sokmayacak bunları içeri.
Al aşağı bi kavga. Karşı çıkanlarda dövülecek, şb ve hakemler uçaktan dahi inemeyecek.
Asker gelecek polis gelecek nafile.
İsyan büyüyecek. Gurbetçi taraftarlarımız tff binasını basacak. Önüne çıkanı komalık edecek.
Avrupada taraftarlarımız birleşip Uefa önünde açlık eylemi başlatacak.
Trabzonda valilik ve belediye başkanlığı basılıp, "Adalet İstiyoruz, şikeci rtenin ismini değil" diye pankart asacak.
Şehre giriş çıkışlar tutulacak.
İsyan büyüyecek. Urfadan, Izmirden, Adanadan destek gelecek.
Heryer karışacak. Trabzonspor ismi Dünya gündemine oturacak.
Fifa devreye girmek zorunda kalacak.
Hakkımız teslim edilecek.
İtiraz eden fenerlileri gördüğümüz yerde patlatacağız.
Her yerde sevinç ve gözyaşı olacak.
Neyse gidip az temiz hava alayım.

cewat
10.09.2014, 14:08
Fırat varsa Diego'nun oynamasına gerek yok orta sahada. Caner'in açığını da Taşçıoğlu ile kapatmış oldular.. Hayırlı olsun şikeciler için, rahatlamışlardır..

volkan_627
10.09.2014, 14:08
Zeki oynar mı, yumlu yetişirmi, cardozo iyileştimi tartışmaları an itibariyle anlamsızdır. Hakem heyeti gerekeni yapmak için sahada olacak. Konuşmanın anlamı kalmadı.

orhan42
10.09.2014, 14:09
maça gidecek renkdaşlar,size sesleniyorum şahsım adına.her ne olursa olsun lütfen takımımızı destekleyin.Hekemleri baskı altına alın.Ama sahaya yabancı madde atmayın.hatta ve hatta şikeci i.nelere küfür dahi edip de onları "gaza" getirmeyin..

alpi53
10.09.2014, 14:13
Anderlecht maçıyla başlayacak ve bu aymaz federasyon görevde kaldığı sürece özellikle Şampiyonlar Ligi maçlarımızı kapsayacak olan protestolarımızı BEKLEYİN!
ultrAslan"

ultraslan yapiyosa biz magduruz biz daha buyugunu yapmaliyiz...

The Legend
10.09.2014, 14:21
ne yapıp edip bu fenerasyonu devirmeli.

volkan_627
10.09.2014, 14:25
Anderlecht maçıyla başlayacak ve bu aymaz federasyon görevde kaldığı sürece özellikle Şampiyonlar Ligi maçlarımızı kapsayacak olan protestolarımızı BEKLEYİN!
ultrAslan"

ultraslan yapiyosa biz magduruz biz daha buyugunu yapmaliyiz...

Biz yapamayız. Korkudan yemez hacının bi tarafları

Uğur Kalyoncu
10.09.2014, 14:27
Alex Taşçıoğlu denen arkadaş Sivas-fener maçında durum 1-1 ken 2 metre geriden gelen Ermana kaldırdığı bayrakla zaten hangi bayrağa hizmet ettiğini göstermişti..Aklıma geldikçe kulağını çınlatıyorum..Hatta ibneyi baskı altına almak adına bu görüntü sağa sola servis edilsin..

Serkan Miletli
10.09.2014, 14:28
aziz ibnesi istemiştir tüpçüden federasyon başkanı olursa olucağı bu bilerek atıyorlar tabi. yavşaklar bu aziz tüpçüyü beraber yapıcaksın.

Salih Edip
10.09.2014, 14:31
Yoneticilerde samimiyet olsa biz gs bursa kayseri vs federasyonu devirmeye gucumuz yeter ama bizim yoneticiler de dahil tayyipten korkmadan boyle bir ise kalkisamazlar.

Eto'o
10.09.2014, 14:32
Tupcu gitse padisah baska tupcu bulur

Çağdaş DENİZ
10.09.2014, 14:42
Fb maçının biletleri çok fazla satılmamış henüz:(

1.KATEGORİDE.....son 3 bilet
2.KATEGORİDE.....son 68 bilet
3.KATEGORİ A.....son 16 bilet
B.....son 13 bilet
C.....son 142 bilet
D.....son 21 bilet

4.KATEGORİ B....son 276 bilet
C....son 403 bilet
F....son 35 bilet
G....son 231 bilet

5.KATEGORİ A....son 202 bilet
D....son 332 bilet
E....son 247 bilet
H....son 304 bilet

6.KATEGORİ A...son 284 bilet
B...son 1134 bilet
C...son 1225 bilet
...........................................
KALE ARKALARININ YARIDAN FAZLASI BOŞ :(:(:(

Oğuzhan
10.09.2014, 14:48
Cardozo maça yetişecek gibi gözüküyor bugünkü idmandan.

https://www.facebook.com/video.php?v=606752269436060&set=vb.100003038760222&type=2&theater&notif_t=like

Ali YİĞİT
10.09.2014, 14:54
Gelmez oldu şu pazar günü

Oğuzhan
10.09.2014, 14:57
Yumlu'nun sakatlığı ciddi diyor Yunus Emre Sel

lazibere
10.09.2014, 15:04
Aydınus ve Cuneyt çakır, Uefa tarafındna maç satın almak ve maç vermek için kullanılan hakemlerdir.. Kimi mutlu etmek istiyorlarsa oraya gönderilirler.

Turkiye liginde de, en çok o hakemlere talimatla iş yaptırırlar. Çunku isimli hakemler olduğundan fazla dedikoduları yapılmaz

Çağdaş DENİZ
10.09.2014, 15:05
yumlu diğer maçlarda güzel oynuyor ama fb maçlarında panik yapıyor
tek sıkıntımız papa daha önce hiç oynamadı ve yabancı kontenjanı

Oğuzhan
10.09.2014, 15:09
Mustafa sakatlandıysa yerine Aykut'u oynatır bence hoca Belkalem ile birlikte.

http://www.footballuser.com/formations/2014/09/1103672_Trabzonspor.jpg

Böyle bir diziliş bekliyorum.

Ayrıca bu sakatlık işi de can sıkmaya başladı antrenman metotlarımızla ilgili bir sıkıntı olma ihtimali yüksek. Bir takıma bu kadar sakat çok fazla bu kadar kısa sürede.

Çağdaş DENİZ
10.09.2014, 15:10
Mustafa sakatlandıysa yerine Aykut'u oynatır bence hoca Belkalem ile birlikte.

http://www.footballuser.com/formations/2014/09/1103672_Trabzonspor.jpg

Böyle bir diziliş bekliyorum.

Ayrıca bu sakatlık işi de can sıkmaya başladı antrenman metotlarımızla ilgili bir sıkıntı olma ihtimali yüksek. Bir takıma bu kadar sakat çok fazla bu kadar kısa sürede.

aykut da sakat:(

S.Seymen
10.09.2014, 15:11
provakasyon hazırlanıyor Hakemler isim meselesi vs;

azizin saha içine provakatör koyacağını düşünüyorum

dilimde tüy bitti ama yine tekrarlayacağım7

sahanın seyirci tarafından 7. dk da terkedilmesi

provakasyonu önler

takımın üzerindeki baskıyı azaltır

Dünya basınına düşecek bir eylem olur

çünkü Dünya üzerinde hiç gerçekleştirilmedi

dünya da bir ilk olur

cezası da yok ne yani

seyirci maçı terk etti seyretmedi diye ceza mı olur

Trabzon'da şikeci istemiyoruz ya da Trabzon'da hırsız istemiyoruz...

Bilgehan Tokal
10.09.2014, 15:13
provakasyon hazırlanıyor Hakemler isim meselesi vs;

azizin saha içine provakatör koyacağını düşünüyorum

dilimde tüy bitti ama yine tekrarlayacağım7

sahanın seyirci tarafından 7. dk da terkedilmesi

provakasyonu önler

takımın üzerindeki baskıyı azaltır

Dünya basınına düşecek bir eylem olur

çünkü Dünya üzerinde hiç gerçekleştirilmedi

dünya da bir ilk olur

cezası da yok ne yani

seyirci maçı terk etti seyretmedi diye ceza mı olur

Trabzon'da şikeci istemiyoruz ya da Trabzon'da hırsız istemiyoruz...

"Trabzon'da şikeci istemiyoruz" deyip bizim sahayı terketmemiz biraz garip olmamış mı :D

kudu_61
10.09.2014, 15:13
**********ONUR************
bosi (salih)***papado***belkalem*****musa

**********constant*************

(waris)serdar****ekici***soner****yusuf

************cardozo********

yumlunun sakatlığı beni zor durumda bıraktı warisi yazamıyorum şu an elde yerli stoper yok ya salihi sağ beke yazıp bosiyi yedeğe çekip warisi yazıcam ki bu çocuğun oynamasını çok istiyorum ne yapacak bilmiyorum gelse de güzel gitse şu pazar

cakalkerem
10.09.2014, 15:15
bence güzel olmuş ama hoca bossiyi kesmez

cakalkerem
10.09.2014, 15:16
bir de şu Soner meselesi var...
çok kırılgan yappıda....canımı sıkıyor....

kudu_61
10.09.2014, 15:18
yumlunun ayağında kırık varmış (ligtv hamdi) :( geçmiş olsun kaptan

cakalkerem
10.09.2014, 15:19
bu ne ya takımın yarısı sakat diğer yarısı da kırıklarla uğraşıyor...

elde kilerin çoğu yabancı......

burasıdaTRABZON
10.09.2014, 15:20
tam kadro çıksak kesin sileriz şunları sahadan , milli takımı görünce ; onur yumlu ishak musa hatta yusuf sefa bu adamların bizde olmasına şükrediyorum

cakalkerem
10.09.2014, 15:21
gadromuz yeterli bu sefer gerçekten...

cardozanın sakatlandığını düşündüğümüzde bile elimizde oynatmaya hazır 2 tane yılan -boğa karışımı adam var.....

Sefaenes
10.09.2014, 15:21
yönetim bu maca ekstra önlem almali adam tutup bütün fb oyuncularini yoneticelini mac baslamadan bidene kadar sirf onlari cekmeli yapacaklari provavakativ hareketleri aninda medyaya cikarilmali bunlarin yaptigi serefsizlikleri yeter hatta hakemleri bile kayit aldina cekilmeli

S.Seymen
10.09.2014, 15:25
"Trabzon'da şikeci istemiyoruz" deyip bizim sahayı terketmemiz biraz garip olmamış mı :D

hayır

sizi yok sayıyoruz ve izlemiyoruz demek olur

hırsızlarla aynı ortamda kalmayız demek olur

bu bir protestodur

oradaki, fb ye federasyon temsilcileri hakemler ekran başındaki siyasete gider

ayrıca statda değil :) Trabzonda diyorsun

sana staddan çık dedim yahu Trabzonu terket demedim :)

UğurB
10.09.2014, 15:39
Onur
Bosingwa Belkalem Medjani Musa
Constant Salih
Sefa Ekici Ishak
Cardozo

Boyle bir kadro secmemin en temel nedni dunku Izlanda maci. Yumlu oynayabilseydi Medjaniyi one cekip oynatirdim ama bu durumda o olmaz.
Bu kadronun en kisasi 1.80 o da Ekici ve fizik olarak kuvvetli oyunculardan kurulu.
Diger onemli konu Onur ve Bosingwa haric gecen yil oynanan maci yasamamis oyuncular. bu da psikolojik olarak yipranmamis oyuncu anlamina gelir...
Yusuf'un yerine Ishak'i secmememin en onemli nedeni ise Yusuf'a gore daha etkili kanat ortalari yapabilmesi ve savunma olarak daha cok destek verecek olmasi. Bu sekilde baslarsak elimizde bir cok hamle oyuncumuz olacak...

Mustafa OK
10.09.2014, 15:40
mustafa yoksa defansın göbeğine 2 yabancı çok lüks olur elimiz kolumuz bağlanır..

bence bosingwa belkalem musa ishak olmalı...

Tahir61
10.09.2014, 15:42
http://www.61saat.com/futbol/trabzonsporda-onlarin-pestili-cikti-h130060.html

acıdım lan kalecilerimize hep böyle mi çalışıtırıyolar bu adamları maşaallah :)

Murat Acar
10.09.2014, 15:43
Onu bunu bilmem herşeyi geçtim şu milli takımdaki linç girişimine karşı bu maçı ''ONUR'' için almalıyız. Herkes haddini bilsin demeliyiz....

artvints
10.09.2014, 15:43
mustafa yoksa defansın göbeğine 2 yabancı çok lüks olur elimiz kolumuz bağlanır..

bence bosingwa belkalem musa ishak olmalı...

Zeki ile salih girecek o kadroya, caresi yok :)

hakankutlu
10.09.2014, 15:44
Yumlunun ayağı kırılmış diyolar.. kötü oldu

Furkan Dündar
10.09.2014, 15:47
Ayağı mı kırılmış yahu idmanda ne yapıyor bunlar Manyak mı nasıl ayağı kırılır ?

Tahir61
10.09.2014, 15:52
Fb maçının biletleri çok fazla satılmamış henüz:(

1.KATEGORİDE.....son 3 bilet
2.KATEGORİDE.....son 68 bilet
3.KATEGORİ A.....son 16 bilet
B.....son 13 bilet
C.....son 142 bilet
D.....son 21 bilet

4.KATEGORİ B....son 276 bilet
C....son 403 bilet
F....son 35 bilet
G....son 231 bilet

5.KATEGORİ A....son 202 bilet
D....son 332 bilet
E....son 247 bilet
H....son 304 bilet

6.KATEGORİ A...son 284 bilet
B...son 1134 bilet
C...son 1225 bilet
...........................................
KALE ARKALARININ YARIDAN FAZLASI BOŞ :(:(:(

tüm stad mı bu 3 500 civar bilet kalmış

sadece kale arkası mı yoksa ???

Hakan
10.09.2014, 15:53
Musa Nizam yederli.Onur,Boss,Belkalem,Musa,İshak,Carl,Ekici,C onstant,Fatih,Sefa,Cardozo

burasıdaTRABZON
10.09.2014, 15:58
yumlu yok madem medjani belkalem yapsın salihi ya da zeki yi de ekici ve constanla beraber ortada oynatırız

Kaan
10.09.2014, 16:00
Onur, Bosingwa, Belkalem (Avraam), Musa, İshak, Medjani, Mehmet, Constant, Yusuf, Sefa, Cardozo

Anıl C
10.09.2014, 16:00
Milliyetin haberi de bi garip
Yumlu 3 gundur takimfan ayri kosu yaptigini yaziyo
ama sonra ayaginin kirildigi yazilmis
Ayagi cukura falan mi girdi ki?
Ayagi kirik 3 gun antreman mi yapmis?

carolo
10.09.2014, 16:02
Aykut Demir oynar yerine
maçdaki 5 yabanci soyle Belkalem Medyani Bosingwa Constant Cardozo
Waris ve diyerleri yedek

Kaan
10.09.2014, 16:02

Tüm stat da toplayınca 5.000'e yakın çıkıyor. Sen nasıl 3.500 hesap ettin? :D

maydin
10.09.2014, 16:04
@yunusemresel 2 dk.
Mustafa Yumlu'da ki 'Kırık' doğru. En az 1 ay gibi gözüküyor

Kazım Bostan
10.09.2014, 16:04
bu maçı kaybetmemeliyiz önümüzdeki 3-4 haftayı etkileyebilecek bir maç.. olur da kaybedersek eğer taraftar için önemli bi sınav olacak.

takım yenildiğinde en kolayı yuhlayıp küfür etmek zaten...

Onur Civelek61
10.09.2014, 16:05
Yumlu sakat mi offf sezona kotu basladik... Stoperler Belkalem_Musa olur buyuk ihtimal...

Çağdaş DENİZ
10.09.2014, 16:08

hayır kale arkaları yok maratonun da sadece A,B,C blokları var diğerlerinde de ortalama 1000'er adet boşluklar var
toplamda 11-12 bin bilet kalmış
kale arkalarının yarısı boş

Tahir61
10.09.2014, 16:08
Tüm stat da toplayınca 5.000'e yakın çıkıyor. Sen nasıl 3.500 hesap ettin? :D

:D evet 4936 boş koltuk varmış e iyi değil mi daha beş gün var maç günü var???

Kaan
10.09.2014, 16:12
:D evet 4936 boş koltuk varmış e iyi değil mi daha beş gün var maç günü var???

hayır kale arkaları yok maratonun da sadece A,B,C blokları var diğerlerinde de ortalama 1000'er adet boşluklar var
toplamda 11-12 bin bilet kalmış
kale arkalarının yarısı boş

Sanırım hepsini söylemedi. Sisteme girip görüntü atar mısınız toplam kaç bilet var satın alınmayan, öyle hesap ederiz. :)

carolo
10.09.2014, 16:12
bu maçı kaybetmemeliyiz önümüzdeki 3-4 haftayı etkileyebilecek bir maç.. olur da kaybedersek eğer taraftar için önemli bi sınav olacak. bakalım kim ne kadar taraftar ne kadar adam.

takım yenildiğinde en kolayı yuhlayıp küfür etmek zaten...

Ilk once kendin inan takima burda gelip yenilgiye zemin hazirlama.

Murathan
10.09.2014, 16:14
Onur
Bosingwa Aykut Belkalem Musa
Medjani Ekici Constant
Sefa Cardozo Yusuf (Salih)

Soner Albayrak
10.09.2014, 16:18
Cardozo ve Bosi olmaz ise gider bu maç :(

barisb
10.09.2014, 16:21
İnşallah bu defa yeneriz. Yenersek pazartesi ofiste şikecilere bir süre hiç bir yorum yapmayacağım. Onların yüzlerindeki o "acaba şimdi mi çakacak lafı" beklenti ve endişesini bir süre izlemek istiyorum.

Kazım Bostan
10.09.2014, 16:21
Ilk once kendin inan takima burda gelip yenilgiye zemin hazirlama.

sen kimsin bana ders veriyorsun? sen önce kendi mesaj geçmişini bir mantık süzgecinden geçir yapabilirsen, sonra millete laf at.

Ali YİĞİT
10.09.2014, 16:23
Arkadas herkes mi sakatlanir ya. Antrenman sahasina tir mi carpmis noolmus. Az kaldi sövücem simdi. Bi maca da adam gibi tam takim cikalim ya. Bosingwa sakat Cardozo sakat Yumlu sakat Deniz sakat Aykut sakat. İnsanin sinirleri yipraniyor yemin ederim.

carolo
10.09.2014, 16:24
sen kimsin bana ders veriyorsun? sen önce kendi mesaj geçmişini bir mantık süzgecinden geçir yapabilirsen, sonra millete laf at.

Ironi bu olsa gerek asil sen kimsin burda 100lerce uye var elestiren olacak sen gelip taraftarlarin ve uyelerin adamligini sorgulayamazsin,
haddini bil.

Sadettin_
10.09.2014, 16:25
İyi dediğimiz herkes sakatlanıyor arkadaşlar .
sırada onur var

muratt
10.09.2014, 16:28
firat ve aleks tascioglu! gecmis olsun arkadaslar bunlar satilik hakemler...

kulüp bununla ilgili bir açıklama yapsın ortalık gerilsin biraz. Biz değil ama rakip ve hakem. Bu iş artık savaşa dönüştü akılcı bir şekilde her türlü taktik uygulanmalı. Hakemi etki altına alacak açıklama işimize yarar. Sonuçta haklıyız da her maçta fırat fırat..

Ibrahim Gaygusuz
10.09.2014, 16:30
Vay arkadas bi forma aldim adamin ayaginda kirik olmus.

Kisa zamanda sahalara donersin insAllah Yumlu

Ahmet Hamza
10.09.2014, 16:34
Son sakatlıklardan sonra benim istediğim kadro
http://www.kadronukur.com/uploads/squads/dad430de62-12644.png (http://www.kadronukur.com/squads/view/dad430de62-12644.html)

S.Seymen
10.09.2014, 16:36
yahu bu yaşıma geldim biz bu fb ile hep 14'e 11 mi oynayacağız arkadaş

ne zaman 11'e 11 oynayacağız

şimdi daha da arttı değil mi 3 orta 3 de yan var

17'ye 11 işimiz zor her zaman ki gibi

hepsini de yenmek lazım...

Kazım Bostan
10.09.2014, 16:41
Ironi bu olsa gerek asil sen kimsin burda 100lerce uye var elestiren olacak sen gelip taraftarlarin ve uyelerin adamligini sorgulayamazsin,
haddini bil.

cevap verilmeye değer bir taraftar profiline sahip olmadığını biliyordum seni dikkate almam hataydı pardon.

sen istediğini yap muafsın :D

edit: ayrıca ben stadta olan taraftarlardan bahsettim de neyse

Çağdaş DENİZ
10.09.2014, 16:42
http://www.kadronukur.com/uploads/squads/dad430de62-12644.png (http://www.kadronukur.com/squads/view/dad430de62-12644.html)

ikinci yarı da waris girer

carolo
10.09.2014, 16:42
oynadigimiz son 15 derbinin 50%sinde hakem Aydinus olsa gerek,
geçen sene istanbulda Gs maçinda orta sahada gozunun onunde Olcan'a dirsegi çakan melo'ya kirmiziyi verememisti,
2 sezon oncede Glowacki'nin BJK'ye son dakikada attigi golu Egemen'in artistik uçusu sonunda faul ile geçersiz saymisti...

sedatalis82
10.09.2014, 16:45
İnşallah bu defa yeneriz. Yenersek pazartesi ofiste şikecilere bir süre hiç bir yorum yapmayacağım. Onların yüzlerindeki o "acaba şimdi mi çakacak lafı" beklenti ve endişesini bir süre izlemek istiyorum.

on numara ya:)

carolo
10.09.2014, 16:48
cevap verilmeye değer bir taraftar profiline sahip olmadığını biliyordum seni dikkate almam hataydı pardon.

sen istediğini yap muafsın :D

Boyle cevap vermekten kaçanlara bayiliyorum. Mesajin sonundaki gulucuk ayri bir eziklik.

melih61
10.09.2014, 16:48
5 yabancı çok az cidden

artvints
10.09.2014, 16:50

Piskolojik iskence ha :) bence fazla dayanamazlar, kendileri acarlar konuyu, tamam yendiniz diye :)

Kazım Bostan
10.09.2014, 16:52
Boyle cevap vermekten kaçanlara bayiliyorum. Mesajin sonundaki gulucuk ayri bir eziklik.

eheh

melih61
10.09.2014, 16:54
Şimdi yine çift forvet oynamayacaksak ortada belkalem papa sağında zeki solunda musa önlerinde medjani oynasın

burasıdaTRABZON
10.09.2014, 17:01
bu işlerden anlayan bi abimiz yok mu nedir bu sakatlık durumu , ben hatırlamıyorum böyle bi sezon açılışı , diyelim bosingwa cardozo fener maçına yetişti oynadılar kazandık ilerleyen zamanda başka sakatlar olmaz mı şu tabloya bakınca özer aykut musatafa maç içinde olmuş bi olay olsa da deniz , bu seneki hastalığımız da bu olcak galiba

HOPA'LI TS'Lİ
10.09.2014, 17:03
AYDINUS

ALEX TAŞÇIOĞLU (2010-2011'de, 3-4'lük Sivas-şikebahçe maçında Erman'ın gole giden pozisyonunda ofsayt çeken adi)

Takıma, Hoca'ya güveniyorum da bu hakemlere hayır.

HOPA'LI TS'Lİ
10.09.2014, 17:04
Yumlu yok.

Bosi ve Cardozo olsa bari

kalavara
10.09.2014, 17:10
bu ne arkadaş, her sakatlık kırıktan başlıyor!
musti,deniz ve özerde kırık var. n'oluyo yahuuu!

fb maçı öncesi iyi savunma yapıp bulursak pozisyon 1 tane sıkıştırmaktan başka şansımız yok. yabancı sınırlaması ve sakatlıklar oyuncu kalitemizi sınırlıyor, üstelik hazır olmayan bir kadromuz var! daha iyisini beklemek yanlış olur.

--------------------onur------------------
boss-------musa--------belkalem--ishak
-------------------medjani---------------
--------------constant--ekici------------
-----sefa------------------------yusuf---
-------------------cardozo--------------

S.Seymen
10.09.2014, 17:10
Yumlu'nun 3 maçtır kırık ayakla oynadığı söyleniyor.. Doğru mu bilmiyorum ama doğru ise; çocuklarımız Mustafa'dan bahsederler

aidiyet böyle bir şeydir...

Geçmiş olsun Mustafa

kalavara
10.09.2014, 17:11
AYDINUS

ALEX TAŞÇIOĞLU (2010-2011'de, 3-4'lük Sivas-şikebahçe maçında Erman'ın gole giden pozisyonunda ofsayt çeken adi)

Takıma, Hoca'ya güveniyorum da bu hakemlere hayır.

daha öncesi var, trabzondaki maçta 3 metre geriden çıkan alanzinhoya da ofsayt bayrağını kaldırmıştı arsız!

Yıldıray Emanet
10.09.2014, 17:14
Waris le Yatabare'nin bugün maçı olduğuna göre cuma'dan önce gelmezler trabzon'a . Takımla hiç idmana çıkmadan da maça çıkartmazlar diye düşünüyorum elde var 0..

Oğuzhan Fidan
10.09.2014, 17:39
bu sezon sakatlıklardan başımız ciddi dertte.. sakatlık moda oldu.. bu oyuncular kolay yerleri dolan oyuncular değil.. yazık gerçekten çok şanssız bir takımız

Oğuzhan Fidan
10.09.2014, 17:41
kadro kurduk son sistem motor devamlı arıza veriyor.. böyle başarı gelmez.

sasort
10.09.2014, 17:49

arkadaşım güzel kadro yazmışsıın

waris maç saatinde gelse bile oyuna sokarım

heleki fb gibi ileri yaşlı oyunculardan kurulu takımsa

ikinci yarı

sefa orta sahadada oynuyor

constantı çıkarır alırım kanada warisi

cardozo oyundan düştü
sok yerine yatabareyi koşsun hataya zorlasın

Tahir61
10.09.2014, 17:50
Waris le Yatabare'nin bugün maçı olduğuna göre cuma'dan önce gelmezler trabzon'a . Takımla hiç idmana çıkmadan da maça çıkartmazlar diye düşünüyorum elde var 0..

dönüp dolaşıp yönetimi anıyorum lan şu transferleri zamanında yapsaydık ya yazık be

TUNCAY HİÇYILMAZ
10.09.2014, 17:51
Sağlık ekibinin görevine derhal son verilmelidir. Önce Özer şimdi Mustafa adamların ayaklarında kırık var bu 1-2 hafta sonra anlaşılıyor. Bunlara doktor diploması verenide sorgulamak lazım..

Nihat Güneş
10.09.2014, 18:00
Insallah Waris ten kötü haber gelmez. Uganda macinda bir pozisyonda sakatlanmisti ve 60. Dakikada oyundan alinmisti.

Saat 19 da baslayacak Togo macinda da 11 de degil . Sakatlik yoktur umarim :(

Ahmet Hamza
10.09.2014, 18:04
arkadaşım güzel kadro yazmışsıın

waris maç saatinde gelse bile oyuna sokarım

heleki fb gibi ileri yaşlı oyunculardan kurulu takımsa

ikinci yarı

sefa orta sahadada oynuyor

constantı çıkarır alırım kanada warisi

cardozo oyundan düştü
sok yerine yatabareyi koşsun hataya zorlasın

eyvallah abi ama constant çıkınca orta sahamız düşer diye korkuyorum