PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 0-0 şikebahçe | STSL 2. Hafta | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

bahadır2561
05.09.2014, 10:16
Mert'e bi hosgeldin partisi yapalim :)

Iyi tanir aslinda bizi 30 dakikada 3 tane itelemistik

bahadır2561
05.09.2014, 10:18
Başkanları gelecek mi?

Gelse gelse en fazla Sabiha Gokcen'e gelir

riv riv riv
05.09.2014, 10:21
Bu maçta stadın kesinlikle dolması lazım. Trabzon'daki renktaşlara büyük iş düşüyor. Ancak, öncelikle passolig alınmalı, sıkıntı yaşamamak için.

Harun-61
05.09.2014, 10:26

Colman o penalti'ya atsa idi, neyse............:cool:

AdemS
05.09.2014, 10:28
En büyük dileğim bu maçta olay çıkmaması.. Adamların ekmeğine yağ sürmeyelim yeter ki..

Taraftar olarak gergin olmazsak, bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum..

HOPA'LI TS'Lİ
05.09.2014, 10:30
olur da skor üstünlüğünü özellikle Cardozo golüyle ele geçirirsek ve takım havaya girerse; tecrübesiz bir teknik adam ve oyunu çirkinleştirecek tahrik edece iki kaliteli o.ç... ( baroni, volkan ) takımında olmayan şikeciler karşısında net ve farklı bir galibiyet alabiliriz diye ümit ediyorum, her gece kafamda bu maçı oynuyorum ve galibiyet için olmazsa olmaz koşul ilk 30 dk da öne geçmek, yoksa hocanın sistemi yüzünden ilk maçta olur da oynarlarsa Medjani, fatih atik, salih dursun, zeki yavru gibi tekniği kısıtlı oyuncuları maç içerisinde direk hedef haline gelecekler.

Bu maçı alırsak takım, şehir ve taraftar tam bir şampiyonluk havasına girer.

A. Aydın
05.09.2014, 10:30

Milli takımın kalecisi hakkında ağır konuşuyosun :).

omondoles
05.09.2014, 10:33
Rakibin oturmuş kadrosu dışında herşey bizim lehimize. Volkan sığırıda yok. Geçen bir arkadaşın dediği gibi; ilk defa yenebilecek bir kadromuz var.

gurur6134
05.09.2014, 10:34
Passolig'den dolayı olaysız maç olur, yani statta kimse olmaz.

Maç sonucu tahminim 1-1 yada skorunu veremeyeceğim yenilgi.

Derbi kazanacak bir takım olmadığımızı düşünüyorum şu an itibariyle hazırlıksız yakalanıyoruz, fazla bir şey beklememek gerek, çoğu futbolcumuz 65 gibi oyundan düşecektir zaten.

18bin passolig satildi simdiye kadar..mac gunune kadar kalmaz macda kimse olmaz mantiksizligin daniskasi simdiye kadar hangi fenev maci kalmista buda kalcak

HOPA'LI TS'Lİ
05.09.2014, 10:42
Rakibe yoğun ıslık ve takıma sürekli destekle bu maçı 25.000 taraftar kazanacak.

Tıpkı eskiden Avni Aker'den 1 puan bile almanın altın olduğu o yıllardaki gibi

Rakipler, bizim taraftarın uğultusundan ürker, orta sahayı geçemezdi.

BORDOOOOO
MAVİİİİİİİİİİİ
ŞAMPİYONNN
TRABZONNNN

BORDO GOL GOL GOL
MAVİ GOL GOL GOL

Travelair
05.09.2014, 11:05
Bu sene taraftara çok çektirecekler gibime geliyor

AhmetG.
05.09.2014, 11:09
Olay çıkmaz sıkıntı etmeyin.

Tek eksik yönümüz takımın oturmamış olması.

farozlufatih61
05.09.2014, 11:40
Takımıma çok güveniyorum hırsızfenevin hiç şansı yok...
Bu takıma inanmayanlar gitsin 1461'in maçlarına katkıda bulunsun..
Kötü geçen 3 sezon belliki bazı taraftarımızda onarılması güç hasarlar bıraktı...
Henüz takımlarının ne durumda olduğunu idrak edecek ferasete sahip değiller onlarıda anlamak istiyorum ama TRABZONSPOR olunca konu anlayışım köreliyor....

Emre GÜRDAL
05.09.2014, 11:41
O taraftar gruplari bence kapilari kirip iceri girme imkani oldugunu dusunuyorum...insallh olay cikmaz gecen sene ciksin istemistim baktim oynuyoruz galipte gelebilirdik ama iş işten coktan gecmisti...

HOPA'LI TS'Lİ
05.09.2014, 11:55
Kazasız belasız şu maçtan 3 puanla ayrılsak ne güzel olacak.

HOPA'LI TS'Lİ
05.09.2014, 11:57
Spor Toto Süper Lig'de 14 Eylül Pazar günü sahasında Fenerbahçe'yi konuk edecek Trabzonspor'da, taraftarların özellikle son birkaç gündür Passolig kartı ve kombine kartlarına yoğun ilgi göstermeye başladığı bildirildi.

UEFA Avrupa Ligi play-off turundaki Rostov maçını 24 bin kişilik seyirci kapasitesi bulunan Hüseyin Avni Aker Stadı'nda 8 bin dolayında taraftara oynayan Trabzonspor'da, Passolig kartı satışları 20 bini bulurken, kombine kart satışları da 2 bin 500'e yükseldi.

Kulüp stadyum ve amatör işler sorumlusu Köksal Sadıklar, transferin son gününde yaptıkları yabancı oyuncu transferlerinin de etkisiyle Passolig kartı ve kombine kartlara taraftarların büyük ilgi gösterdiğini belirtti.

UEFA Avrupa Ligi'nde Rostov ile sahalarında oynadıkları maçta passolig kartlarına fazla ilgi gösterilmediği için tribünlerin büyük bölümünün boş kaldığını ifade eden Sadıklar, "Rostov maçını 8 bin taraftara oynadık ama Fenerbahçe maçında stat dolu olacak. 24 bin kişilik seyirci kapasitemiz var. Ama protokol, basın ve rakip taraftar için ayrılan bölümü çıktığımızda bu sayı düşüyor. Fenerbahçe maçına da 10 günlük süre var. Bu sürede de satışların süreceğini düşünürsek stat çok rahatlıkla dolacaktır" diye konuştu.

Sadıklar, Fenerbahçe maçının biletlerinin Pazartesi günü satışa çıkacağını ve Rostov maçındaki fiyatların uygulanacağını kaydederek, "Stat gişelerinde yoğunluk oluşmaması için sadece bilet satışı yapacağız, Passolig kartı satışları da daha önce açıkladığımız farklı noktalardan olacak. Bu sezon iddialı bir kadro oluşturduk. Transferde taraftarlarımızın beklentisine cevap verdik. Onların da daha çok yanımızda olmasını istiyoruz. Maça kadar 5-6 bin daha Passolig kartı satışı bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

ŞEHRİ VE STAT SÜSLENECEK!

Gelecek haftadan itibaren şehrin iyice Fenerbahçe maçı havasına gireceğini vurulayan Sadıklar, şöyle konuştu:

"Stadı ve kentin bazı bölümlerini bayraklarla süsleyeceğiz.İlgili kurumlarla da bu konuda görüşüyoruz, onlardan da yardım alabiliriz. Bu yıl şehri şampiyonluk dönemlerindeki gibi o havaya sokmak istiyoruz. Şehir Fenerbahçe maçı havasına girecek. Taraftarlarımıza yalnız bu maç değil sezon boyunca ihtiyacımız olacak. Onlardan sadece takımlarının yanında olmasını istiyoruz. Centilmence takımlarını 90 dakika boyunca desteklesinler. Onlara iyi bir sezon geçirmek için gayret gösterdik. Futbol takımı sahada mücadele edecek, onlar da tribünde takımlarına en iyi şekilde destek vereceklerdir."

Sadıklar, deplasman yasağının devam ettiğini belirterek, rakip takım seyircisinin maça gelmeyeceğini de sözlerine ekledi.

kaan61
05.09.2014, 12:06
mert'e bi hosgeldin partisi yapalim :)

ıyi tanir aslinda bizi 30 dakikada 3 tane itelemistik

o maçta kurtardığı penaltı bizi 3 temmuzdan buyana uğraştırıyor. Ah colman ah....

katip143920
05.09.2014, 12:21
o maçta kurtardığı penaltı bizi 3 temmuzdan buyana uğraştırıyor. Ah colman ah....

onunla alakası yok o colman o penaltıyı atsaydı hatta artı 2 gol daha atsaydık da bizi şampiyon yapmayacaklardı o şikeciler

asilhamsi
05.09.2014, 12:29
bize önlem alsınlar bir kerede neden sürekli biz önlem alıyoruz?

Bu macta olmasa bile sezon boyu dominant bir kadro görmek istiyorum sahada.

Buna uygun bir kadro yapımız var.Sadece bir tane diri ortasaha merkez oyuncumuz eksik.

------------onur-----------
-------mustafa----musa-----------

sefa-----------medjani-------------ishak

waris------------constant-----------yusuf

---------yatabare-----cardozo----------

AhmetG.
05.09.2014, 13:00
Ben yine şu kadroda ısrarcıyım.

Onur
Salih/Zeki Yumlu Belk İshak
Medj Pap
Kevin
Sefa Yusuf
Oscar

İlker Yazıcıoğlu
05.09.2014, 13:08
Umarım tarihi fark atarız ama zor tabi....
Çok hırslandım bu şerefsizlere....
Süreç uzadıkça nefretim daha da artıyor.

Umarım Vahid hoca iyi motive ediyordur futbolcuları.....

Doğukan Uçan
05.09.2014, 14:07
edit

Doğukan Uçan
05.09.2014, 14:07
http://media05.ligtv.com.tr/img/gallery/201495_5_eylul_mansetleri/20140905_Fanatik_006.jpg

katip143920
05.09.2014, 14:09
Yanlı medya başladı ince ince dokumaya; "başkanın büyük hayali fener maçı", "halidhodziç gece gündüz fenerbahçe maçı izliyor", "cardozo ya fener anlatılıyor", artı aziz' in şike süreci ile ilgili açıklamaları,,, hedef psikolojik baskı, feneri büyük Trabzonspor' u küçük göstermek, önümüzdeki hafta içi dozuda arttırırlar

eren_61
05.09.2014, 14:24
Allah izin verirse bende maçtayım. uçak biletleri alındı. ilk defa Hüseyin Avni Aker de bir derbiye gitmiş olucam. Allah utandırmaz insallah

alone_6161
05.09.2014, 14:29
aziz yıldırım sırf gerilimi tırmandırmak, olay çıkmasını sağlamak için stada giremeyecek olsa bile Trabzon'a gelmek isteyebilir. Bence dikkatli ve organize olmalı ve kendisine hak ettiği karşılamayı yapmalıyız. Bence en iyisine layık.....

murat3861
05.09.2014, 14:33
Sonuç ne olursa olsun,kesinlikle hiç bir olay çıkmamalı.yenersek müthiş bir hava yakalarız.beraberlikte bence kötü sonuç sayılmaz.yenilgiyide çok abartmamalıyız,çünkü takım çok yeni.

Courage
05.09.2014, 15:20

Teofilo'nun kaçırdığı goller için maç sonu şikebahçeli arkadaşım bana teşekkür edip elimi sıkmıştı :cool:

Colman'ın kaçan penaltısı herşeyin kaderini belirlemedi velhasıl.

HOPA'LI TS'Lİ
05.09.2014, 15:28
Medya şb maçı öncesi ölüm kalım maçıymış gibi gösterip bizi baskı altına almaya başladı. Daha 2. hafta ulan şikeci yandaşı medya

Bu yeni takımı sakince ve sesimiz çıktığı kadar destekleyip bu maçı alabiliriz.

Erdem Koltuk
05.09.2014, 15:35
Bu maç seyircili oynanacak değil mi?

orti
05.09.2014, 15:52
defasnlarında kadlec ile bekir oynayacak :D cardozo-waris veya yatabariyi salarsak üstlerine çok hata yaparlar yerden veya havadan hertürlü üstünlük sağlar forvetimiz.

orti
05.09.2014, 15:56
En çok kızdığım kanallarda trabzonspor bu maçı bekliyor demeleri, zorla takımın omuzuna yük bindiriyolar, açıkcası taraftarımıza da fazla güvenemiyorum en ufak kıvılcımda gaza gelecekler diye, umarım olmaz bu.

Erkan YILMAZ
05.09.2014, 16:01
toplamda 18000 trabzonsporlu pasolig aldğına göre ve bunun içinde başakşehir mçına gtmek için ben gibi alackları dşünürsek stad an itibaryle dolmuyor

selcuk
05.09.2014, 16:06
toplamda 18000 trabzonsporlu pasolig aldğına göre ve bunun içinde başakşehir mçına gtmek için ben gibi alackları dşünürsek stad an itibaryle dolmuyor

daha 9 gün var

BmOaRvDiO
05.09.2014, 16:09
Herkesden daha çok istiyorum fb'yi yenmeyi ama malesef birde gerçekler var kadroları oturmuş ve bizden çok iyi durumdalar ayrıca son birkaç sezonun kronik hastalığımız halen devam ediyor bizde yani gol fukarası bir takımız eğer cardozo gününde olmazsa bu senede gol sıkıntısı çekeceğiz gibi görünüyor

BmOaRvDiO
05.09.2014, 16:12
Ayrıca birkaç sezondur fb maçları öncesi takımı çok strese sokuyoruz sonuç hüsran oluyor

Hakan Yeşilyurt
05.09.2014, 16:12
http://www.youtube.com/watch?v=0gctxYV0uXU

bunu bütün stat aynı söylemeli..Cardozo gaza gelir belki

Ertuğrul_
05.09.2014, 16:27
http://www.youtube.com/watch?v=0gctxYV0uXU

bunu bütün stat aynı söylemeli..Cardozo gaza gelir belki

bizim stad da toplu halde sadece fenere sövülüyo . düzgün tezahürat yapamıyoruz bunu zorlamalıyız.
https://www.youtube.com/watch?v=ClOiMh4zFU4 şurdaki ortam da güzeldi

Sezgin Öztürk
05.09.2014, 17:00
şikecilerle yapılacak olan maçın önemi yeni transferlere anlatılmalı. Bu maçın sıradan bir maç olmadığı TRABZON'un şerefsizlere,emek hırsızlarına karşı olan mücadelesi olduğu belirtilmelidir.

azman
05.09.2014, 17:05
daha 9 gün var
Rahat dolar çünkü kale arkalari cezali

Adem Akyüz'
05.09.2014, 17:08
Rahat dolar çünkü kale arkalari cezali

Kale arkası cezalı değil. Bütün tribünler açık. Bizim 2 maç cezamız vardı. İlkini Erciyes maçında çektik, diğeri de para cezasına çevrildi..

Yasin T.
05.09.2014, 17:30
şikecilerle yapılacak olan maçın önemi yeni transferlere anlatılmalı. Bu maçın sıradan bir maç olmadığı TRABZON'un şerefsizlere,emek hırsızlarına karşı olan mücadelesi olduğu belirtilmelidir.

Bana göre son derece gereksiz bir iş olur. Oyunculara fazladan bir baskı hissettirmek zararlı olur. Zaten son 3 senedir içerde bir galibiyetimizin olmaması bu dediğimi kanıtlıyor. Bana göre galibiyet için sakin bir kafa lazım. Hatta bana kalsa bu maç seyircisiz oynanmalı.

S.Seymen
05.09.2014, 18:00
kazanmamız için bizim oyuncularımızın aman olay çıkmasın baskısına maruz kalmamaları gerekiyor; gereksiz protestolarla oyunun soğutulmaması gerekiyor;

şikebahçe öne geçince eylem adı altında bize lazım olan tempoyu bozup ortamı germek isteyen fb li oyuncuların ekmeğine yağ sürülüyor;

bu maçın kazanılması için seyirci maça gitmemelidir

ya da 7. dk da

Trabzonda Hırsız istemiyoruz sloganı ile saha seyirciler tarafından terk edilmelidir

bırakın futbolcular rahat ve stressiz ortamda cezayı kessin

fb bir şey oynamıyor

120 dk maçtan 3 gün önce çıkmış takımdan 2 gol yediler

HEM bütün Dünyaya protesto gönderilmiş olur

hemde Trabzon'un işe sahip çıkacağı ve asla unutmayacağı vazgeçmeyeceği gösterilmiş olur...

ALDENİRO
05.09.2014, 18:06
Bartın da oturuyorum.zonguldak Ereğli taraflarından maça gidecek varmı?

S.Seymen
05.09.2014, 18:11
sanılıyor ki olay çıkmaz

bizim seyircinin hassasiyeti belli

aziz 20 adama 10 ar bin verip o stadadı çok rahatlıkla maniple eder

fb oyuncuları iki ortam geren hareket yapar

zaten hakemler tff güdümlü buna zemin hazırlarlar

20 provakatörle o maç bitmez

çekilelim ceza verecek
küfür taş vs hiç bir şey kalmasın

bizim takım rahat hareket etsin bakalım sonuç ne oluyor

Dünya nasıl haber yapıyor

en fazla 3 puan kaybederiz

maçı gidip tv den seyredin ne kaybederiz ki?

Doğukan Uçan
05.09.2014, 18:20
arkadaşlar biri size yanlış bilgi vermiş kapalı tribün diye cezamız yok hiçbir yerde bulamadım.

fadigaTS
05.09.2014, 18:21
Trabzonspor 1983-84 Şampiyonluğumuz

Bölüm - 1 - http://www.youtube.com/watch?v=rOagbxlaoSk

Bölüm - 2 - http://www.youtube.com/watch?v=2llEmuYzLew

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1919783301#post1919783301

S.Seymen
05.09.2014, 18:22
evet cezayı apar topar kaldırdılar

seyirciyi sahada istiyorlar

son yıllarda tff nin bizim lehimize bir hareketini gördünüz mü?

"hep aynı şeyi yapıp farklı sonuç beklemek aptallıktır" Einstein...

Onur Akyüz
05.09.2014, 18:23

Biraz ciddi olsak 7-8 tane atardık çok rahat.

O maçta sinirlendiğim kadar çok az maçta sinirlenmişimdir. Çok fazla pozisyon bulup bir de penaltı kaçırmıştık.

Erkan YILMAZ
05.09.2014, 18:23
daha 9 gün var

zaten an itibariyle dedim bence de dolar o zaman fb maçının 2.hafta olması iyi oldu herkes passoliglendiğine göre diğer maçlarda dolar:)

Doğukan Uçan
05.09.2014, 18:28
o maç 3-2 değil en az 6-2 yada 7-2 felan bitmeliydi kalenin önünde neler kaçtı neler.

Emrah Akcagöz
05.09.2014, 18:30
Büyük ihtimal yine Bülent Yıldırım'ı atarlar maça. Ona muadil olarak Yunus Yıldırım da olabilir.

Oğuzhan
05.09.2014, 18:38
Şunlara bir vursak geçsek muhteşem hava olur şehirde de takımda da. Allah bize o güzelliği yaşamayı da nasip eder inşallah.

Yiğit SARI
05.09.2014, 18:41
Mantık olarak kombinesi olmayan insanlar da sırf maç için gelir biletini alır giderdi kombinesi olanın zaten vardı şimdi sadece pasolig çıkarması gerekecek lafı şuraya getiriyorum maça gidecek olan yine gider yani bence şikeci maçında stad dolmazsa bunun suçu pasolig olmaz

Tayfun
05.09.2014, 18:47
Öncelikle tribündeki taraftarların maçı tatil ettirmemesi ya da hükmen mağlubiyete neden olmaması temennim ...

Onur Akyüz
05.09.2014, 18:52
Yarıda kesilen maçın görüntüleri futbolculara izletilirse olayın ciddiyetini daha iyi kavrarlar. Topçular ısınırken bile belliydi maçın bitmeyeceği.

Futbolcuların buna göre hazırlanıp, hırslanması, şb'yle top diye oynaması lazım.

Ben çok umutluyum bu maçtan, ezicez şikeci itleri!

sasort
05.09.2014, 19:52
arkadaşlar bosigwa oynayacak mı

Emirhan Makul
05.09.2014, 20:02
Bosingwa ve Cardozo'nun oynamaları zor gibi görünüyor, hayırlısı olsun, ikiside idmanlara çıkmıyor.

Oruç
05.09.2014, 20:10
Hayret kimse "Sefa cezalı mı ?" demiyor artık.

:)

Uğur Demircioğlu
05.09.2014, 20:11
Volkan ayı yogisi bu sefer maç öncesi başlamış ortamı germeye. Futbolcularımızın baskı altında kalmaması lazım.

artvints
05.09.2014, 20:14
Hayret kimse "Sefa cezalı mı ?" demiyor artık.

Mac gunu gelsin ben diyecem, bir karistirayim ortaligi, cok zevkli oluyor :) en az 10 tane duzeltme mesaji bekliyorum.

sessizkral_1
05.09.2014, 20:15
arkadaşlar maç biletini nasıl alacaz pasolig başvurusu yaptım..ama passo.com.tr de bizim maç yok bileti nasıl alacaz bir bilgisi olan yardımcı olabilirmi?

Trabzonsporking
05.09.2014, 20:17
Bosingwa ve Cardozo'nun oynamaları zor gibi görünüyor, hayırlısı olsun, ikiside idmanlara çıkmıyor.

Cardozo büyük ihtimalle oynayacak

Adem Akyüz'
05.09.2014, 20:21
arkadaşlar maç biletini nasıl alacaz pasolig başvurusu yaptım..ama passo.com.tr de bizim maç yok bileti nasıl alacaz bir bilgisi olan yardımcı olabilirmi?

Biletler henüz satışa çıkmadı daha :)

ALDENİRO
05.09.2014, 20:41
Maça gidicem bartindan ama gidecek bi grub yok mu?

yorumsuz6117
05.09.2014, 20:51
Kaybetmeyelim yeter.. Geriye düşersek taraftar yine durmaz 0-0'a razıyım..

ceday99
05.09.2014, 20:53
Yarıda kesilen maçın görüntüleri futbolculara izletilirse olayın ciddiyetini daha iyi kavrarlar. Topçular ısınırken bile belliydi maçın bitmeyeceği.

Futbolcuların buna göre hazırlanıp, hırslanması, şb'yle top diye oynaması lazım.

Ben çok umutluyum bu maçtan, ezicez şikeci itleri!

takım kötü giderse yine sahaya davet ediyormuşsun sonucu çıkıyor yazdıklarından.
Eğer bu olursa bu sene daha başlamadan bitmiş olur. ne olursa olsun taraftar soğuk kanlılığını korumalı. eğer bu maça çıkıyorsak sonuna kadar desteklemeliyiz. hele golü yiyince ezik bir şekilde sahaya atlama olayını hiç kabul edemem...

AhmetG.
05.09.2014, 20:54
Futbolcularımızda baskı olacağını zannetmiyorum. Çünkü kadronun %90nı yeni oyuncular.
İlk golü bulanın kazanacağını düşünüyorum.
Kadro yazmadan geçmeyeyim;

Onur
Salih/Zeki Yumlu Belk İshak
Medj Pap
Kevin
Sefa Yusuf
Oscar

artvints
05.09.2014, 20:56
Kaybetmeyelim yeter.. Geriye düşersek taraftar yine durmaz 0-0'a razıyım..

Oyle yok oyle, bir zahmet dursunlar. Isimiz futbolcularla degil.ayrica bu adamlarin canini acitmak istiyorsan kazanacaksin.baska bir yol yok.bunlarin parasini alirsan o zaman, kanlarina dokunur yoksa kufur etmissin, sahaya bisey atmissin umurlarinda olmaz.surat koseleye donmus, kizarmaz.gram utanmazlar.o yuzden bunlari evire cevire yeneceksin ki huzurlu bir hafta gecirelim.

Onur Akyüz
05.09.2014, 20:57
takım kötü giderse yine sahaya davet ediyormuşsun sonucu çıkıyor yazdıklarından.
Eğer bu olursa bu sene daha başlamadan bitmiş olur. ne olursa olsun taraftar soğuk kanlılığını korumalı. eğer bu maça çıkıyorsak sonuna kadar desteklemeliyiz. hele golü yiyince ezik bir şekilde sahaya atlama olayını hiç kabul edemem...

Senin yazdıklarından da yalancı olduğun sonucu çıkıyor. Kimse sahaya atlamamıştı çünkü. ;)

Futbolcuların maçın ciddiyetini anlamalarına yönelik şeyler söyledim sağa sola çekiştirmeye gerek yok.

Tuğrul
05.09.2014, 21:18
Karşılaşmaya fb'li Bülent Yıldırım atanmamalı.

Bu adamı yönetim '' hedef '' haline getirmeli.

İstenmeyen hakem olarak ilan etmeli.

Mümkünse sadece bu maç için değil hiçbir maçımıza verilmemeli.

Bu adamdan ne çektik kardeşim.

Sanırım fb ile oynadığımız 5 veya 6 maçı bu yönetmişti.

Ne tesadüftür ki hepsini de kaybetmiştik.

Maçı Fırat Aydınus veta Cüneyt Çakır yönetsin.

Tuğrul
05.09.2014, 21:25
fb'li Bülent Yıldırım'ın maşaallahı var çizgisini hiç bozmamış.

Trabzonspor 0 - 3 Fenerbahçe 17 Şubat 2013
Fenerbahçe 2 - 0 Trabzonspor 15 Nisan 2012
Trabzonspor 0-1 Fenerbahçe 20 Aralık 2009
Trabzonspor 1-2 Fenerbahçe 30 Mayıs 2009
Fenerbahçe 2-0 Trabzonspor 22 Aralık 2007

Anıl C
05.09.2014, 21:41
Cale cezalı mı?

:D

balaban
05.09.2014, 21:53
volkanın açıklamalarından iyice hırslandım maç için umarım kazanırız

Tuğrul
05.09.2014, 22:00
Muhtemel 11

__________Onur___________

Zeki___Belkalem___Yumlu____İshak

Ekici___Medjani___Constant___Yusuf

_____Waris(Yata)___Cardozo___

Waris-Yatabara hazır değilse Soner ve Bosi 11'de olmalı.

Ekici sağ tarafta oynamalı.

Atik ve Salih 18 kişilik kadroya alınmamalı.

Sinan Ayaz
05.09.2014, 22:27
Trabzondaki taraftarlarımız Allah rızası için 1 koltuk bile boş bırakmayın, 90 dk susmayın bu şeref yoksunlarını sesinizle boğun, bu maç Avni Akerdeki son fb derbisi gereken ders verilmeli, şiddetle değil baskıyla dersi vermeliyiz

ersn.alparslan
05.09.2014, 22:31
bari bu maçın içine etmeyelim bizim sorunumuz futbolcularla değil azizi yuhlamak ıslıklamak tamam da sahaya bişeyler atmak olmaz. cardozoyu constantı getirmekle büyük takım olunmaz büyük takım taraftarla olunur umarım sadece kale arkalarının bağırıp maraton tribünün çekirdek yediği bir maç olmaz

Doğukan Uçan
05.09.2014, 22:42
Taraftar bilinçli bir şey olacagını sanmam ufak tefek şeyler olur böyle maçlar da her zaman.

Önemli olan öne geçmek, ilk golü atarsak kazanacağımız maçtır.

Kemal Öztel
05.09.2014, 23:12
Sezonun gidişatını belirleyecek bir maç.Umarım stad tıklım tıklım dolar ve taraftar üzerine düşeni yerine getirir.Sahada kaybetmemiz kolay değil.Cardozo,Waris,Constant..ümitlenmemek elde değil

farozlufatih61
05.09.2014, 23:15
Hırsız fenevbahçe'yi yeneceğiz nokta

Yiğit SARI
05.09.2014, 23:35
Sağ bekte Zeki oynamazsa şansımız var

Muhammed KOÇ
05.09.2014, 23:43
ben artık bahane istemiyorum kavga gürültü istemiyorum. hiç bir kimsenin oynamasına ya da şu bu takdiğe gerek yok. yeter artık. sadece gerekli olan şey tüm takımın 3-4 senedir nasıl hakkımızın yenildiğinin fark etmesi. bu taraftarın nasıl canının sıkkın olduğunun bilmesi. ve ilk gölü de son golü de bizim atmamızın gerekli olduğunu idrak etmesi. cıkacak herkes 2-3 kişilik kosacak savasacak başka bir şey değil. bu maçta koşmayan mücadele etmeyeni kaç paraysa verelim gitsin bu maçta yürüyen topçudan bize hayır gelmez zaten.

zaferyıldız
06.09.2014, 00:04
Keşke kontrolu kaybetmeden 90 dk oynayabilsek ve bu takimi yenmemin zor olmadigini hatirlasak
tribünlerde tek tezahurat
allah belanı versin fenerbahçe....

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ali Can
06.09.2014, 00:11
Kalede onur varken benim kafam rahat :)

Oğuzhan
06.09.2014, 00:19
Bosingwa sahada olursa ben çok ümitli olurum gerekirse dünyanın en iyi doktorlarını seferber etsinler şu adam 1 hafta önce iyileşsin.

Sibel
06.09.2014, 01:14
İlk golü atabilirsek çok şey değişir.
volkanın olmaması müthiş bir artı. Tahrik yok.
Ve ilk defa olay çıkmasın istiyorum. Bir 14 Eylül daha bayram olsun bize...

Doğukan Uçan
06.09.2014, 01:40
http://imgim.com/bwzvddriqaasir9.jpg

Sinan Ayaz
06.09.2014, 01:48
---------------------------------------onur------------------------------------

bosingwa-------------------medjani------------yumlu-------------musa

-----------------------------------------constant-----------------------------

sefa-------------------------ekici---------------------soner-------------waris

----------------------------------------cardozo-----------------------------

Mert'
06.09.2014, 01:52
Volkan yok maç tatil olur mu sizce ?

POYRAZ
06.09.2014, 01:55
Hakem namussuzluk yapmaz ise gömeriz merak etmeyin.

cakalkerem
06.09.2014, 01:57
şunları bu sefer yenelim artık

Burçak
06.09.2014, 02:03
bu adi kancıkları Avni Aker'e gömmek zorundayız

cakalkerem
06.09.2014, 02:08
hadi cengaverler....

Ertuğrul_
06.09.2014, 03:05
.

Emre GÜRDAL
06.09.2014, 03:53
istanbuldan gidecek var mı acaba? ucak biletleri cok pahalı gelirse arabayla gidicez 2 kişilik yerim de olabilir o zaman. mesaj atabilirsiniz dostlar

Dun aksam deseydin iki kisi gelirdik izmitten senle ama sabh otibus biltini aldik biz...donusumuz ucakla donucez...

Mustafa Calik
06.09.2014, 04:54
Volkan cezali, Mert'in hafif sakatligi bulunuyor. Ertan ve Ismet (A2) hazir olmalari istendi. Egemen sakat ve Alves'in maca yetisme ihtimali düsük. Stoper bölgesinde Bekir ve Kadlec olacak.

Niki Lauda
06.09.2014, 07:25
Akıllı taraftarlar rahat durursa maçı alabiliriz.

yavuzbaha
06.09.2014, 07:55
daha birbiriyle bir maç dahi yapmamşı futbolcularla Türkiye liginin en güçlü takımın yenmek yüzde 20 ihtimali geçmez arkadaşlar,keşke bu maç ligin ortalarına denk gelseymiş...

GULER
06.09.2014, 08:21
Orta sahayi kitlersek rahatlikla netiyece gidebiliriz. Stoperleri vasat ve sikecileri seven bir Cardozo'muz var.

bahadır2561
06.09.2014, 09:21
Biraz ciddi olsak 7-8 tane atardık çok rahat.

O maçta sinirlendiğim kadar çok az maçta sinirlenmişimdir. Çok fazla pozisyon bulup bir de penaltı kaçırmıştık.

Penaltiyi gectim de cidden cok gol kacirmistik uzun zamandir oyle bi baslangic yaptigimiz mac yoktu

Mert denen kovaya yine ayni tarifeyi uygulamaliyiz

bordolumavi
06.09.2014, 09:26
mac oncesı ve mac sonunda ucaga bınene kadar ana bacı kufur edılmesını can-ı gonulden ıstıyorum

Anıl C
06.09.2014, 09:40
Onu bunu degilde bu oçlarindaki öz güvenden nefret ediyorum

Samet GÜVEN
06.09.2014, 09:42
daha birbiriyle bir maç dahi yapmamşı futbolcularla Türkiye liginin en güçlü takımın yenmek yüzde 20 ihtimali geçmez arkadaşlar,keşke bu maç ligin ortalarına denk gelseymiş...

Mantıklı ve doğru yorum bu.

En güçlü takımı ifadesinden ziyade en oturmuş ve uzun süre birlikte oynamış bir takım demeyi tercih ederim.

Ancak beklentimizi arttıran ana şeyler,

- Bekir Kadlec ikilisine Cardozo-Waris ile dünyayı zindan edebileceğimiz,
- Son 3 maçta defansif olarak çok az pozisyon vermemiz ve gol yemememiz,
- Futbolculara bu maçın öneminin anlalıtıp, psikolojik olarak avantaj yakalayabilmek.

Hayırlısı olsun.

sasort
06.09.2014, 09:47
henriqueye kaleyi göstermek gerekiyordu

cardozo fb kalesini biliyor göstermeye gerek yok

bordolumavi
06.09.2014, 09:49
Onu bunu degilde bu oçlarindaki öz güvenden nefret ediyorum

onlarınkı oz guven degıl yuzsuzluk arsızlık,ozguven bızde butun ulke karsımızda sehır anlamında bu ulkedekı bı cok sehırden daha gerı daha gelısmemıs kuccuk bı sehır ama yuregı cok buyuk ınsanlarla dolu bı sehır

asilhamsi
06.09.2014, 09:53
Onur
Zeki mustafa musa ishak
Ekici medjani constant
Yatabare cardozo waris

kncyalcin
06.09.2014, 10:03
Onur
Zeki mustafa musa ishak
Ekici medjani constant
Yatabare cardozo waris
Hoca hayatta bu kadro ile çıkmaz. Birincisi yedek forvetin omayacak. Gerçi maç içinde dizayn edebilirsin ama yine de hoca böyle bir kadro sunmaz. Defans hattını bozmayacaktır ki kısmen mantıklı. Beni en çok Zeki Sow, Emenike eşleşmesi ürkütüyor.
Zeki-Belkalem-Yumlu-İshak
Sefa-Ekici-Medjani-Costant
------Waris--Cardozo----- Böyle bir kadro bekliyorum.

Samet GÜVEN
06.09.2014, 10:09
Hoca hayatta bu kadro ile çıkmaz. Birincisi yedek forvetin omayacak. Gerçi maç içinde dizayn edebilirsin ama yine de hoca böyle bir kadro sunmaz. Defans hattını bozmayacaktır ki kısmen mantıklı. Beni en çok Zeki Sow, Emenike eşleşmesi ürkütüyor.
Zeki-Belkalem-Yumlu-İshak
Sefa-Ekici-Medjani-Costant
------Waris--Cardozo----- Böyle bir kadro bekliyorum.

Hocanın yapacağı;

Waris kulübeye,
Yerine Fatih sağ açığa
Sefa sol açığa.

kncyalcin
06.09.2014, 10:14
Hocanın yapacağı;

Waris kulübeye,
Yerine Fatih sağ açığa
Sefa sol açığa.
Sefa solda çok verimsiz olacaktır. Bu nedenle Fatih yerine Sefa ve de Yusuf yerine de Wariss sol açıkta değerlendirecektir. En azından ben öyle olmasını umuyorum. 4-5-1 gibi ama hücum ederken Costant biraz sola kayıp Waris içeri girecektir forveti çiftleyecektir. Bence bundan sonra bu şablonla oynayacağız ta ki Boss gelene kadar. O gelince ne olur onu kestirmek zor.

kncyalcin
06.09.2014, 10:16
Milli ara en çok bize yarayacak diye düşünüyordum ama takımın kilit isimlerinin hepsi milli takımda zaten. Bizim içinde pek bir anlamı olmadı gibi birşey..

Samet GÜVEN
06.09.2014, 10:23
Sefa solda çok verimsiz olacaktır. Bu nedenle Fatih yerine Sefa ve de Yusuf yerine de Wariss sol açıkta değerlendirecektir. En azından ben öyle olmasını umuyorum. 4-5-1 gibi ama hücum ederken Costant biraz sola kayıp Waris içeri girecektir forveti çiftleyecektir. Bence bundan sonra bu şablonla oynayacağız ta ki Boss gelene kadar. O gelince ne olur onu kestirmek zor.

Zaten herhangi bir yorum yapmadım. Hocanın tercihi bu olacaktır diyorum. Rostov 2. maçında Sefayı sol açık oynattı. Ki bencede verimsiz.

Waris takımla sadece 2 idman yapaabilecek, bu nedenle direk 11 oynatmaz. Benim dediğim kadroyla çıkıp oyunu tutup, kulübeden destek olarak düşünecektir Warisi.

Gerçi Vahid bu belli de olmaz.

Samet GÜVEN
06.09.2014, 10:24
Ayrıca Bosingwanın oynamaması durumunda Zeki ye destek olarak kesinlikle Fatih i sağ açıkta düşünecektir.

Uğur Gündüz
06.09.2014, 11:07
Allah'tan passolig alan yokta maçın yarım kalma ihtimali yok!
Defansın önüne Medjani ile Avram'ı koyar, solda Yusuf, sağda Sefa, ortada Constant ve ileride Waris ile çıkacağını düşünüyorum.

Yiğit SARI
06.09.2014, 11:34
Allah'tan passolig alan yokta maçın yarım kalma ihtimali yok!
Defansın önüne Medjani ile Avram'ı koyar, solda Yusuf, sağda Sefa, ortada Constant ve ileride Waris ile çıkacağını düşünüyorum.

Cardozo oynamayacak yani?

Tahir61
06.09.2014, 11:41
----------------------onur--------------------------

--zeki--------yumlu-------belkalem------ishak--

--------------------medjani-------------------------

--sefa--------soner------costant----------yusuf---

--------------------cardozo-------------------------

sefa ve yusufun beklere vereceği yardımla kanatlardan pozisyon vereceğimizi düşünmüyorum biz zaten kanat organizasyonu nedir bilmiyoruz

medjani nin svunmaya constantın hücuma yönelik oyun anlayışının yanında sonerin bu ikiliye çift yönlü yardımı çok önemli

maçın kiliti sonerin performansı tabi oynarsa

ve cardozo nun inşaallah (o da oynar) girdiği ender pozisyonları birtirmesi

selcuk
06.09.2014, 11:55

sefa ve yusufun beklere vereceği yardımla kanatlardan pozisyon vereceğimizi düşünmüyorum biz zaten kanat organizasyonu nedir bilmiyoruz

medjani nin svunmaya constantın hücuma yönelik oyun anlayışının yanında sonerin bu ikiliye çift yönlü yardımı çok önemli

ben boss un yetisecegine inaniyorum
ama yetismese sonerin yerine hoca büyük ihtimalle papayi koyabilir, böylece constantida cardozoya yaklastirmis olur

Doğukan Uçan
06.09.2014, 11:56
http://media06.ligtv.com.tr/img/gallery/201496_6_eylul_gazete_mansetleri/20140906_Fanatik_001.jpg

Doğukan Uçan
06.09.2014, 11:58
http://media05.ligtv.com.tr/img/gallery/201496_6_eylul_gazete_mansetleri/20140906_Fanatik_003.jpg

AhmetG.
06.09.2014, 11:58

O kadro çift ön libero çıksa bence daha sağlam olur.

-----------------medjani--------pap-----------------

--sefa------------------costant------------yusuf-----

-----------------------cardozo-------------------------

Samet GÜVEN
06.09.2014, 12:31
Doğukan o tuvalet kağıdının sayfalarını niye bu sayfaya koyarsın ki, bırak koymayı sen niye açıp okursun ki?

Murat Keçeci
06.09.2014, 12:54
Öncelikle taraftarlarımızın tuzağa düşmemesi gereken bir maç, ortamın gergin olması rakibe avantaj sağladığını ve bu durum sonunda kaybedenin kendimiz olduğumuzu bilmeliyiz.Bu konuda yöneticilerimiz hafta boyunca gerekli uyarıları yapmalı,ayrıca valimizde güvenliği sağlarken taraftarı gerecek işler yapmamalı.Sağduyulu taraftarlarımız sahaya birşey atmak veya sahaya girmek çabasında olan herkese gerekli tepkiyi koymalı.Bu maç saha da başlayıp sahada bitmeli.

Maça gelirsek rakibin oturmuş bir kadrosu olması onlar için avantaj,maçı kazanmak için her türlü yola başvuracaklardır maçı sahada kazanamaz iseler bu kez ortamı germeye çalışacaklardır.Bu nedenle bizim hem sahada maçı kazanmamız hemde psikolojik savaşı kazanmamız gerekiyor fb ye vereceğimiz en büyük zarar stad da futbolcunun yanına atılan bozuk para su şişesi değildir rakibe verilecek en büyük ceza elinden alınan 3 puandır taraftarımız artık bunu iyi kavramalı.

Milli maç arası aslında takım oyununu oturtmak adına pek faydalı olmadı çünkü oyuncuların bir çoğu milli takımda sadece sakatların iyileşmesi açısından faydalı olduğunu diyebiliriz.Dolayısıyla hala takım oyunu açısından çok yol katetmiş durumda değiliz yeni transferler kadroda yer alacak mı alırsa ne katkı verecekler hepsi şuan soru işareti.

Rakip son derece dengeli bir takım hücuma iyi çıkan bek oyuncularına sahip ayrıca orta sahada başta mehmet topal olmak üzere iki yönlü oynamaya çalışan son derece disiplinli oyuncular kullanıyorlar.Forvet hattında ise açığa doğru gelip markajdan çıkarak top alıp driblingle kaleye inmeye çalışan ve bunu gücüyle birleştirip oldukça iyi yapan emenike var,son vuruş kalitesi olarak bir cardozo olmasa da yine iyi vuruşlara sahip olan sow var yine gücünü ekonomik kullanırsa katkı verebilecek hava toplarında etkili webo var ve disiplinli çalışkan oynadığı mevkinin isteklerine maç boyunca cevap verebilen sürpriz golcü olarak ceza sahasına girebilen kuyt var.Diego da orta sahamızı rahat geçerse baroni etkisi yapabilecek yeteneğe sahip.Kim oynar oynamaz bilinmez ama biz her türlü önlemi alarak maça çıkmalıyız.

Özellikle fb nin orta saha oyuncuları çok kolay oyundan düşmüyorlar maç boyunca devamlılık süreleri çok iyi dolayısıyla bizim orta saha oyuncularımızın da maç boyunca diri bir şekilde oyunun içinde kalmaları gerekiyor.Constant ve Mehmet ekici ye önemli görevler düşüyor.Kaçak oynarsalar,ikili mücadelelerde güçsüz kalırsalar maçı kazanma şansımız defansımızın becerisine ve şansa yakalıyacağımız bir kontra atak golüne kalır o yüzden bu oyuncular sürekli maçın içinde olmalı ki maç ortada geçsin.

Vahid Hocanın bazı kritik noktalara dikkat etmesi lazım öncelikle Bosingwa ve Mustafa yumlu konusunda gerekli hassasiyeti göstermesi gerekiyor ilerleyen zamanlarda başı ağırmaması için

Oyun alanını iyi daraltmak lazım ayrıca duran toplar böyle maçların kazanılmasında hem kendi kalemizde hem rakip kalede büyük önem arz ediyor.

Cardozo veya Yatabare kim oynarsa oynasın orta sahadan sürekli destek görmeleri gerekiyor waris ve avraam da oynayacaklar mı hocanın kararları ne olacak çok merak ediyorum.

Yabancı oyuncularımızdan bahsedersek;

Belkalemin yaşına göre tecrübesi yüksek kadroda her zaman yer bulabilecek bir oyuncu maliyetine göre kalitesi iyi yabancı kontenjanı kendisi için en büyük sıkıntı.

Medjani ve Avraam karakter olarak hırçın,topa karşı agresif,tatlı sert oynamayı seven oyuncular,kalite olarak ne verecekler zaman gösterecek fakat kişilik olarak bizim istediğimiz yapıya uygun oyuncular.

Constant,teknik,güçlü ve oyun görüşü olan bir oyuncu dolayısıyla orta saha merkezi için nokta atışı olabilecek bir oyuncu fakat devamlılık sorununu çözebilirse ve bosingwa gibi takımı sahiplenirse 1-2 yıl sonra milandan daha iyi bir kulübe geri döner.

Cardozo golcülük sezgileri çok yüksek bir oyuncu, tekniğini kullanacak ortamı ona hazırlamamız gerekiyor.

Yatabare hareketli bir forvete benziyor orta sahaya yardım etmeyi seven bir yapısı var faydalı olacağını düşünüyorum.

Waris farklı bir oyuncu olduğunu topu sürerken,topsuz koşarken anlayabiliyorsunuz türkiye ligindeki sertliğe karşı ayakta durabilirse takıma ivme kazandırabilecek bir oyuncu.

special one
06.09.2014, 13:29
İHO nun bugün medyada ki beyanatlarının zamanı yanlış bunun zararlısı hep biz oluyoruz, taraftar geriliyor ve maç içinde biz zararlı çıkıyoruz.

Berke6198
06.09.2014, 13:33
fener'in futbolcuları bizim taraftarımızın şifresini çözmüş durumda.

Her maç gelip, en çirkef adamlarıyla fırsat buldukları her dakika çirkefliklerini yapıp bunu maça yansıtıyorlar. Ve bu gerginliğin ortasında bir gol bulup tribünleri iyice çığırından çıkartıp belki hükmen alıyorlar belki de geri kalan zamanda birkaç tane daha atıyorlar.

Onun için olabilecek en düşük gerginlikte geçmeli bu maç. Şehri ve taraftarı tanımayan çok futbolcu var takımda. Maça konsantre olmalarına izin vermeli, takımımızın top oynamasına müsaade etmeliyiz. Aksi takdirde o gergin ortamdan kârlı çıkacak olanlar yine onlar olacaktır.

asilhamsi
06.09.2014, 13:34
Sikebahce oyle anlatiliyorki zannedersin real madrid

Defans hatti cok hata yapiyor gecen hafta karabukten iki gol yediler

Ortasaha da mehmet sistem oyuncusu meireles ve emre cabuk sinirlenip oyundandusuyor

Bu ikili ustlerindeki forma olmasa iki mcta bir kirmizi gormeleri kesin

Hucum hatlari fena degil.ama kesinlikle durdurulamaz degil

En onemli oyunculari topal ve sow

Onundisinda vasatin biraz uzerinde bir takim

Febesten cok bizim ne yapacagimiz onemli

MİSSE_MİSSE
06.09.2014, 13:47
Bosi---musti----belkalem----isak
Sefa--waris---ekici--konstant---yusuf
---------------cardozo-------------
Das gibi gadro.medyani fena degil ama ekiciyi milli macta izlemistim ve cok begenmistim. Cardozo kanatlari akitir. Hakem dogru yonetsin fener ilk yarida on kisi kalir.

bordomavi1
06.09.2014, 13:55
İlk yarı bir gol bulursak çok rahatlarız. İkinci yarı şikeciler stoperlerini öne doğru atacaklar. Biz de Cardozo'yu çıkarıp defans arkasını sarkmayı seven oyuncularımız Yatabare ve Waris'i oyuna alır, defans arkasına atılan toplarla goller ararız. Ayrıca Yatabare ve Waris özellikle Bekir'e pres yapıp, Bekir'in hata yapmasını sağlarlar.

Harun
06.09.2014, 13:55
Belkide yıllar sonra fb maçında favori olduğumuzu düşünüyorum.Aslında gerçekleri ortaya koyduğumda karşımızda oturmuş bir sistemi ve oturmuş bir kadrosu olan takıma karşı tam tersi bir yapıya sahip bir takım olarak sahaya çıkacağız

Mustafa Ayazoğlu
06.09.2014, 14:00
Gerginlik bize kaybettiriyor

Avni Aker dolması 90 dk takıma destek

Doğukan Uçan
06.09.2014, 14:03
Doğukan o tuvalet kağıdının sayfalarını niye bu sayfaya koyarsın ki, bırak koymayı sen niye açıp okursun ki?

Takip, çok sakat var :)

TSercaN
06.09.2014, 14:09
Benim anlamadigim bir sey var. Bu cirkef caner/emre/volkan uclusunden birini hic mi bir Trabzonsporlu baba yigit sokakta gormuyo?

Sunlara agzinin payini verebilecek hic mi Trabzonsporlu yok istanbulda?

Ben olurda istanbulda bunlardan birini gorursem adim gibi eminim once soz dalasi yapip sonra Allah ne verdiyse girisirim.

Bunlar gibi ahlaksizlara nasil dar edilmiyor hayat anlayamiyorum. Allahsiz kitapsizlar bunlar.

Mustafa Ayazoğlu
06.09.2014, 14:09
avni aker de son fener maçı kimbilir

son şampiyonluk avni akerde

şampiyonluk anısı sağlam olmalı

TSercaN
06.09.2014, 14:11
Maca gelecek olursak bende macta bir olay cikmamasindan yanayim.
Takimimiza sonsuz destek verilmeli ki rahat stressiz ortamda oynayip yenebilelim.

HOPA'LI TS'Lİ
06.09.2014, 14:18
Haber61/Spor servisi - Süper Lig’de 14 eylül Pazar günü Fenerbahçe’yi konuk edecek olan Trabzonspor’da yavaş yavaş derbi havası esmeye başladı.

Kentte de bu hava hissedilmeye başlandı. Taraftarların özellikle son birkaç gündür Passolig kartı ve kombine kartların yoğun ilgi göstermeye başladığı bildirildi.

Passolig satışlarının 20 bini geçtiği, kombine satışlarının ise 2 bin 500’e yükseldiği ifade ediliyor. Ayrıca Fenerbahçe maçı için Trabzonsporluların özel bir de isteği var.

Trabzonspor taraftar gruplarından BMN, “Avni Aker'de oynayacağımız şikebahçe maçına formalarımızda "2010-11 Şampiyonu Trabzonspor" yazılarıyla çıkmanızı istiyoruz!” mesajı yayınlarken Galatasaray maçı öncesi Avni Aker’de futbolcuların sahaya, “2010-2011 futbol sezonu şampiyonu Trabzonspor" yazılı pankartın tekrar kullanılması ve Fenerbahçe maçında da bunla sahaya çıkılmasını istediler.

Yönetim bu tekliflere kara kara düşünürken, aldığımız duyumlara göre asla böyle bir şey olmayacağı, yönetimin de bu tepkiye soğuk baktığı öğrenildi.

HOPA'LI TS'Lİ
06.09.2014, 14:19
Bu sezon 2 şampiyonluk kupası alacağız gibi hissediyorum

2014-2015
2010-2011 (çalınan geri verilecek)

HOPA'LI TS'Lİ
06.09.2014, 14:21
Bu maçta gerginlik olmasın
90 dak. Takıma müthiş destek
ismail kartal şerefsizi ve oyuncularına stada girdikleri andan itibaren
yoğun ıslık
maçta emre, caner olmak üzere her top geldiğinde yoğun ıslık
emre, caner ve kadlec potaansiyel kırmızı görebilecek oyuncular
bunları baskı altın alırsak, 3 puanla şampiyonluk havasına gireriz.

Oğuzhan
06.09.2014, 14:23
Takım iyi mücadele eder de yenilirse takımı alkışlamalıyız maçtan sonra. Taşkınlık çıkarmak, zarar vermek hiçbir şeye yaramıyor. Hem şikeciler daha fazla keyif alıyor biz taşkınlık çıkarıp mağlubiyet yaşayınca.

Oğuzhan Fidan
06.09.2014, 14:30
Bütün yabancılarımızın 40 yıllık Trabzonsporlu gibi oynamalarını bekliyorum bu maç tribünleri hareketlendirmelerini ve gerçekten yürekleriyle oynamalarını bekliyorum inşallah herşey istediğimiz gibi gider maç sonu bayrağımızı tam santra noktasına dikmemiz lazım!

bordo08
06.09.2014, 14:39
Maça kadar ortam gene gerilir ve kaybederiz alıştık artık..Beraberlik iyi sonuç bizim için..

lazzz61
06.09.2014, 15:01
Büyük ihtimal yine Bülent Yıldırım'ı atarlar maça. Ona muadil olarak Yunus Yıldırım da olabilir.

yunus yıldırım olmaz azız yasakladı ona fner macını

Devran Saka
06.09.2014, 15:03
Avni aker'de ilk ve son kez Trabzonsporumu izleyeceğim
Hem bu yuzden hem de gadromuza güvendiğimden galibiyeti inanarak istiyorum
GT-S6500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

lazzz61
06.09.2014, 15:03
bu kadro deplasmanda fenerı yenerde ıcerde bılemıorm

asilhamsi
06.09.2014, 15:25
Onur
Mustafa papa
Sefa zeki ishak
Waris constant yusuf
Cardozo yatabare

Anıl C
06.09.2014, 15:27
Haber61/Spor servisi - Süper Lig’de 14 eylül Pazar günü Fenerbahçe’yi konuk edecek olan Trabzonspor’da yavaş yavaş derbi havası esmeye başladı.

Kentte de bu hava hissedilmeye başlandı. Taraftarların özellikle son birkaç gündür Passolig kartı ve kombine kartların yoğun ilgi göstermeye başladığı bildirildi.

Passolig satışlarının 20 bini geçtiği, kombine satışlarının ise 2 bin 500’e yükseldiği ifade ediliyor. Ayrıca Fenerbahçe maçı için Trabzonsporluların özel bir de isteği var.

Trabzonspor taraftar gruplarından BMN, “Avni Aker'de oynayacağımız şikebahçe maçına formalarımızda "2010-11 Şampiyonu Trabzonspor" yazılarıyla çıkmanızı istiyoruz!” mesajı yayınlarken Galatasaray maçı öncesi Avni Aker’de futbolcuların sahaya, “2010-2011 futbol sezonu şampiyonu Trabzonspor" yazılı pankartın tekrar kullanılması ve Fenerbahçe maçında da bunla sahaya çıkılmasını istediler.

Yönetim bu tekliflere kara kara düşünürken, aldığımız duyumlara göre asla böyle bir şey olmayacağı, yönetimin de bu tepkiye soğuk baktığı öğrenildi.

Yoo padişahlarindan habersiz öyle bisey yapamaz bizim yönetim.
Korkaklar!!

burasıdaTRABZON
06.09.2014, 15:38
galip gelip geçen sene fbli oyuncuların manciniye yaptığını biz de 2010-2011 şampiyon trabzonspor şeklinde yapsak

Mustafa Ayazoğlu
06.09.2014, 16:10
hey gidi 2010-2011

15 dk içinde 3 gol atmıştık

baroni kendi kalesine enfes golü yattarnın aşırttması utulur mu

Courage
06.09.2014, 16:42
Sadece bir maç olarak olaya bakmamız lazım. İşin psikolojisini çözemediğimiz için her seferinde kaybediyoruz ama şimdi Allah'ın izniyle o kontrol ve soğukkanlılığı Vahid Hoca'da görüyorum.

Tezcanlılıklara ,sinir patlamalarına müsaade etmeyecektir. Kazanacağız inşallah.

(Kaybedecek olsak bile tek isteğim dövüşmeden ölmemek. Ölsek bile karşı tarafı ölmüşten beter edelim.)

Berke6198
06.09.2014, 17:10
galip gelip geçen sene fbli oyuncuların manciniye yaptığını biz de 2010-2011 şampiyon trabzonspor şeklinde yapsak

Bu topa girmek bizim olayımız değil.

Galatasaray-Fenerbahçe arasındaki olay bizi ilgilendirmez.

hey gidi 2010-2011

15 dk içinde 3 gol atmıştık

baroni kendi kalesine enfes golü yattarnın aşırttması utulur mu

Golü kendi kalesine Baroni değil, Mehmet Topuz atmıştı.

Bera B.
06.09.2014, 17:19
Haberlere göre meireles kesilip
Diego oynatılacakmış. Böyle olursa bizim avantajımıza olacağını düşünüyorum. Orta sahaları yumuşamış olacaktır.

Samet GÜVEN
06.09.2014, 17:27
Haberlere göre meireles kesilip
Diego oynatılacakmış. Böyle olursa bizim avantajımıza olacağını düşünüyorum. Orta sahaları yumuşamış olacaktır.

Ben de tam aksini düşünüyorum. Zaten hiç olmayan orta sahamızda Diego rahat cirit atabileceğinden bize büyük problemler çıkarır.

Tahir61
06.09.2014, 17:57
Benim anlamadigim bir sey var. Bu cirkef caner/emre/volkan uclusunden birini hic mi bir Trabzonsporlu baba yigit sokakta gormuyo?

Ben olurda istanbulda bunlardan birini gorursem adim gibi eminim once soz dalasi yapip sonra Allah ne verdiyse girisirim.

Bunlar gibi ahlaksizlara nasil dar edilmiyor hayat anlayamiyorum. Allahsiz kitapsizlar bunlar.

bunca yıldır istanbuldayım bi tek fatih terim totoşunu gördüm onun da yanında hanımı vardı iki çift lafım da bu imparatoriçeye vardı da hanım yengeye dua etsin :)

asilhamsi
06.09.2014, 20:31
izlediğim maclar ve eldeki oyuncular ısıgında benim fikrime gore ilk 11

sistem 2-1-4-3

-------------onur-------------

-----mustafa-----papa------

----------medjani-----------

fatih----ekici------constant----ishak

-----sefa-----cardozo---waris-------

fatih ucuncu bolgede cok yeterli olmasada guclu ve enerjik.90 dakika yorulmadan mucadele ediyor.

ileride sefa ve waris gibi iki hareketli adam cardozo nun işine kolaylaştıracaktır.

medjani ön libero gibi oynayacak.Rakip ataklarda ilk mudaheleyi yapacak.Takım hucuma cıkarken stoperlerden aldıgı topları ekici ve constantla bulusturup oyunu ilk bolgede kuracak.

ekici ve constant takımın beyni olacak hucumları baslatacak ve takıma yon verecek.

ben bu sistemde ısrar edilirse takımın makina gibi olacagını dusunuyorum.

yedek klubesinde serdar,yusuf,yatabare gibi oyunu ve sistemi istediginiz gibi degistirebileceginiz oyuncularda cabası.

ALDENİRO
06.09.2014, 22:35
Biletler ne zaman satışa çıkacak bilen var mı?

whisper
06.09.2014, 22:42
Arkadaşlar bilen biri varsa bi yardımcı olsun lütfen, şimdi benim kuzen Zonguldak'tan fener maçına Trabzon'a gelecek, Zonguldak'ın 1 ve 2. Ligde takıma olmadığı için pasolig satış noktası yok orda, internetten alsa bir haftada eline ulaşamayacağı kesin, geçici kart çıkartabilir ama maç günü burda olacak o gün de bilet satılmıcak deniyor nasıl olacak bu iş ne dersiniz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Adem Akyüz'
06.09.2014, 22:54
Arkadaşlar bilen biri varsa bi yardımcı olsun lütfen, şimdi benim kuzen Zonguldak'tan fener maçına Trabzon'a gelecek, Zonguldak'ın 1 ve 2. Ligde takıma olmadığı için pasolig satış noktası yok orda, internetten alsa bir haftada eline ulaşamayacağı kesin, geçici kart çıkartabilir ama maç günü burda olacak o gün de bilet satılmıcak deniyor nasıl olacak bu iş ne dersiniz

Maç günü sadece stad gişelerinden kart satışı yapılmayacak galiba. Meydanda ve Ziyabey tesislerinde satış olacak diye biliyorum. Tabi son gün çok yoğun olacaktır, alabilir mi bilmiyorum. İnternetten kart başvurusunda bulunmuş olanlar kart gelmese bile başvuruda bulunduğu için maça girebiliyorlar diye duymuştum ancak müşteri hizmetlerini arayıp sorsanız daha net bi cevap alırsınız :)

mashal61
06.09.2014, 23:07
------------Waris----Cardozo
-----Constant---Ekici---Sefa
----------------Medjani
İshak---Papado.---Yumlu---Zeki
-----------------Onur

Yusuf, Yatabare, Atik, Salih, Belkalem, Nizam, Fatih.

6-0. (Cardozo(2), Yumlu, Waris, Yusuf, Sefa)

whisper
06.09.2014, 23:09
Maç günü sadece stad gişelerinden kart satışı yapılmayacak galiba. Meydanda ve Ziyabey tesislerinde satış olacak diye biliyorum. Tabi son gün çok yoğun olacaktır, alabilir mi bilmiyorum. İnternetten kart başvurusunda bulunmuş olanlar kart gelmese bile başvuruda bulunduğu için maça girebiliyorlar diye duymuştum ancak müşteri hizmetlerini arayıp sorsanız daha net bi cevap alırsınız :)

Eyvallah Adem bey bakalım bulacağız bi yolunu yoksa Zonguldak'tan buraya gelip maça giremezse başımıza gelecekleri düşünmek bile istemiyorum😊

Murathan
06.09.2014, 23:16
Onur

Zeki Mustafa Belkalem İshak/Musa

Medjani

Sefa Ekici Soner/Salih/Fatih Constant

Cardozo

muhtemel kadromuz :)

Fatih Kuloğlu
06.09.2014, 23:23
Abiler şimdi benim anladığım kadarıyla passolig kartımıza para yüklüycez sonra internetten ayakkabı vs. alır gibi bilet alıcaz doğru mudur ?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yavuz Bektaş
06.09.2014, 23:32
kulup tribünlerin full olmasını istiyorsa biletler yarın veya pazartesi satısa cıkmalı Türk insanı işi son bırakmayı sever o yüzden bi an önce satısa cıkmalı
bana kalsa bu naç için ne kadar az seyirci o kadar iyi adamlar oynamadan kazanmaya çalısıyorlar

iyattara
06.09.2014, 23:36
Abiler şimdi benim anladığım kadarıyla passolig kartımıza para yüklüycez sonra internetten ayakkabı vs. alır gibi bilet alıcaz doğru mudur ?

Aynen Fatih, passo.com.tr diye bir site var ordan girip koltuğunu seçip biletini alıyorsun, kartına yüklenmiş oluyor.

Fatih Kuloğlu
06.09.2014, 23:37
Aynen Fatih, passo.com.tr diye bir site var ordan girip koltuğunu seçip biletini alıyorsun, kartına yüklenmiş oluyor.

Eyvallah. 14 ünde Trabzondayım inşallah :)

HOPA'LI TS'Lİ
06.09.2014, 23:53
TS taraftarları ve Trabzon şehrinin iliklerinde bu maçı hissettiğini ve sabırsızlıkla beklediğini biliyorum.

Eskiden beri Trabzonspor-fenevbahçe maçları çok heyecanlı ve anlamlı olmuştur bizim için.

Yeni transferlere, 2010-2011 sezonunda çalınan şampiyonluk anlatılarak hırslandırılmalı

24.000 taraftarımızın sesini şu anda duyar gibiyim.

Ah gurbet ah, gönlümüz sizinle.

Kamil Çakmak
06.09.2014, 23:54
Keşke oturmuş bir kadro ile çıkcaydık. Avni akerde fazla bi atmosfer beklemiyorum bu biletlerden dolayı. Baskı yarım kalacak. iyi savunma yapım kontralarla sonuca gideriz gibi, gidebilirsek.

ağasarlı
06.09.2014, 23:55

Şampiyon sakin ol. Onlara en büyük cevabı sahada vermeliyiz bence.bu maç çok önemli. Bu güne kadar şiddet her zaman bize zarar verdi.

DNA-TS
07.09.2014, 00:08
TS taraftarları ve Trabzon şehrinin iliklerinde bu maçı hissettiğini ve sabırsızlıkla beklediğini biliyorum.

Eskiden beri Trabzonspor-fenevbahçe maçları çok heyecanlı ve anlamlı olmuştur bizim için.

Yeni transferlere, 2010-2011 sezonunda çalınan şampiyonluk anlatılarak hırslandırılmalı

24.000 taraftarımızın sesini şu anda duyar gibiyim.

Ah gurbet ah, gönlümüz sizinle.

abi az önce ligtv de 1 yıldız 100 gol programında konuk burak tı.
bizim formamızla attığı son gol şikecilerle oynayıp yenildiğimiz 3-1 maçta attığı gol ve o gol için söylediği şuydu.
öyle bir ruh haline bürünmüştük ki topu yiyecek gibiydik maça da doğru dürüst odaklanamadık aklımızda hep o malum süreç ve yansımaları vardı dedi. takımımızda ki adamlar hazır değişmiş çoğu yeni adam bırakalım şike işini yönetim ve avukatlar takip etsin futbolcuları bu işe karıştırmayalım onlar işlerini yapsınlar 3 puanı eze eze alsınlar.

Soner Albayrak
07.09.2014, 00:31
Geçen sezon ki maçı izlerken kalbim sıkışmıştı, düşünün artık nasıl dolduysak.

Olası bir mağlubiyet çok fena moral bozacak izlesek mi lzlemesek mi bilemedim :(

Sacit
07.09.2014, 02:02
Cardozo - Yatabare - Waris

Şu günleri gördüm ya şükürler olsun.
Bu hücum hattı ile çok can yakarız

Yavuz Bektaş
07.09.2014, 02:16
maca hucumla baslamak sonumuz olur klise olacak ama maca sakin biçimde rakibi ölçerek başlamak şart oğlu şart hoca 10-15 dk sonra fikir oluşturup duzenleme yapar inşallah milli takimlardan bütün oyuncular sağlam döner
dos ve os arasi 1e 1 yerine alan savunması yaparsa daha rahat ederiz 1e1 de tek paslarla bizim orta sahayi rahat geçerler
daha hic takimla idmana cikmasa da yusuf yerine waris daha iyi olur bizim hız ve akla ihtiyacimiz var
bekir kadlec ikilisi zor hava topu alir cardozodan sefa sağ waris solda cok daha etkili olacaktır
benim tek handikapim takım bütünlüğünü ve sag bek

Mustafa'
07.09.2014, 02:27

aynen öyle bu hücum hattı birbirine uyum sağlarsa cidden en sağlam hücum hattı bizde olur

Oğuzhan
07.09.2014, 02:29
Bir şey bilir, hep bunu söylerim. Bosingwa sahada olmalı.

B.Yiğit
07.09.2014, 10:54
Son duduge kadar olay cikmasin ki maci alalim. hatta rahat rahat soyunma odasinada girsinler. sonrasinda hersey mubah bunlara ...

B.Yiğit
07.09.2014, 10:56

Yatabarenin neresini begendin ben o kadar videosunu izledim istatistiklerini inceledim duz siradan bi adam. Yedeklik bile fazla adama.

ofg_61
07.09.2014, 11:47
Arkadaslar mac gunu trabzonda olacagim. Maca gitmek istiyorum sadece bu mac icin passolig mi almak zorundayim. Baska bir yolu yokmudur bu isin?

serdar
07.09.2014, 11:49
.......

B.Yiğit
07.09.2014, 11:56
Bende senin gibi düsünüyorum ama adam hizli ve güclü.... yani Süperligde is yapar... lualua, webo vesaire yapiyorsa o yasta, yatabare elbette yapar.

Benim tek umudum bir fatih tekke ornegini sergileyip 28 den sonra cosmasi bu da sayisal oynamak gibi.

Chiko
07.09.2014, 12:06
Arkadaslar mac gunu trabzonda olacagim. Maca gitmek istiyorum sadece bu mac icin passolig mi almak zorundayim. Baska bir yolu yokmudur bu isin?

hayir yok. ben de sirf rostov maci icin almistim

HOPA'LI TS'Lİ
07.09.2014, 12:07

Bunlara Alves'i de ekle.

Dikkat edin çok agresif.

Kolay tahrik oluyor.

Volkan olmadığına göre Caner, Emre ve Alves her topu aldığında ıslıklarsak mutlaka en az biri kırmızı görür.

Bunlara böyle ceza verdireceksin. Kırarak ,vurarak, döverek olmaz.

Samet Yildirim
07.09.2014, 12:13
Can Karyağdı @Can_Karyagdi61 · 14 Min.

Cardozo ve Bosingwa bugün takımdan ayrı koşulara başladı. Önlerinde daha 1 hafta var...

gökhants1966
07.09.2014, 12:16
Kale,Defans,Forvet hattı sağlam ancak ortasaha çok yetersiz.

Fenerbahçeye karşı oyunu önde oynayamayız çünkü ortasahada topa basıp oyunu yönlendirebilecek adamlar yok.

Sakin başlayıp kontrollü bir futbolla gol bulabiliriz.

Courage
07.09.2014, 12:47
Rize maçında Ferhat ortasahada gayet iyi iş çıkardı diye yazdılar. Umarım Halilhodziç ,eksik bölgemizi üstelik yerli bir oyuncu ile doldurabilecek kadar kendisini hazırlar ve takıma kazandırır.

B.Yiğit
07.09.2014, 12:56
Ferhati bende cok begendim ortasahada bi alternatif olarak dusunulebilir.

gökçay61
07.09.2014, 13:57
bu gece rüyamda vahid hocayla konuştum. 3-5-2 oynayıp süpriz yapcaz kimseye söyleme dedi. bende 3 defans kim olcak dedim. musti-aykut-belkalem dedi. yapma hocam çok ağırlar dedim. sen karışma dedi ortasaha kalabalık olsun yeter dedi. :D

hadi hayırlısı bakalım :D

Oğuzhan
07.09.2014, 13:57
Bosingwa koşulara başlamış kaşlarına kurban olayım senin :D

61_Hasan_69
07.09.2014, 13:59
bu gece rüyamda vahid hocayla konuştum. 3-5-2 oynayıp süpriz yapcaz kimseye söyleme dedi. bende 3 defans kim olcak dedim. musti-aykut-belkalem dedi. yapma hocam çok ağırlar dedim. sen karışma dedi ortasaha kalabalık olsun yeter dedi. :D

Cam açık yatmışsın :D

Courage
07.09.2014, 14:00

forumun en bomba mesajlarından ...

gökçay61
07.09.2014, 14:02
açık değildi ama uykuyu fazla kaçırdım galiba çok uyuyunca böyle saçma rüyalar da görülebiliyor demekki :D

B.Yiğit
07.09.2014, 14:20
Guzel anlamli pankartlar bekliyorum. Tam kale arkasina acilmali ki lig tv nin cekmeme gibi bi durumu olmasin ve kesinlikle son duduge kadar taraftarlar sakin olmali.

Sacit
07.09.2014, 14:29
Yatabarenin neresini begendin ben o kadar videosunu izledim istatistiklerini inceledim duz siradan bi adam. Yedeklik bile fazla adama.

Bu durumda sen henrique'nin videolarını aç izle belki aradaki farkı görürsün..

Muhammed Ayaz
07.09.2014, 14:31
ozaman :)

........................................onur...... ........................................
.....bosingwa.........mustafa......belkalem....... ...musa nizam.............
..........................constant........medjani. ........................................
............sefa yılmaz..........mehmet...............yusuf........ ...................
...............................oscar cardozo........................................... ......

Fatih Kuloğlu
07.09.2014, 14:38
Tek seferlik maça özel pasolig almak için illa öncede passolige başvurmak gerekir mi ?

Gişeden ad soyad tc kimlik no verip alınmıyor mu ?

B.Yiğit
07.09.2014, 14:41
Bu durumda sen henrique'nin videolarını aç izle belki aradaki farkı görürsün..

Henriqueden guzel bi video cikarda yatabareden bi cacik cikmaz. Sen yatabare diye kimi izledin acaba.

Ahmet Hamza
07.09.2014, 14:51
Bosingwa da koşulara başladığına göre şöyle bir kadroyla başlasak fena olmaz bence

http://www.kadronukur.com/uploads/squads/ac7cd37231-11853.png (http://www.kadronukur.com/squads/view/ac7cd37231-11853.html)

Murathan
07.09.2014, 14:55
Kalemde Onur, defansımda Bosingwa, ortasahamda Ekici/Constant, forvetimde Cardozo var.
Ben niye düşünüyorum onlar düşünsün :cool:

Aykut Uçar
07.09.2014, 14:58
Net bir skor alacağız renkdaşlar, göreceksiniz.

serdar
07.09.2014, 14:58
Bosingwa da koşulara başladığına göre şöyle bir kadroyla başlasak fena olmaz bence

http://www.kadronukur.com/uploads/squads/ac7cd37231-11853.png (http://www.kadronukur.com/squads/view/ac7cd37231-11853.html)

Bu defans gol felan yemez. Sansina gecseler bile kalede Duvar gibi adam var.

Ahmet Hamza
07.09.2014, 15:00
Bu defans gol felan yemez. Sansina gecseler bile kalede Duvar gibi adam var.

Tek sorun Avraam'ı ilk 11 düşünür mü hoca? Malum en fazla 3 antrenmana çıkacak yeni transferler

Ali YİĞİT
07.09.2014, 15:11
Maalesef hazır bir fenerbahçe var karşımızda. Her türlü ihtimale açık bir maç. Ayrıca öyle maçı ısırıp koparacağımıza inanmıyorum. Bakalım kadro nasıl ve hangi sistemle çıkacak sahaya.

S.Seymen
07.09.2014, 15:19
beklenti yükseliyor, iddia sahibi olmak güzel elbette; karşımızda hazır bir takım var; biim daha zamana ihtiyacımız var

maç her türlü sonuca açık; negatif bir durumda tepki olması endişe verir; bu maçı sonuç her ne olursa olsun kazasız belasız atlatmamız gerekiyor;

lig uzun bir maraton

bu takımdan benimde beklentilerim çok ama zaman vermek zorundayız...

burasıdaTRABZON
07.09.2014, 15:23
ilk defa bi fb maçını izlemek için can atıyorum , yıllar sonra ilk kez izliycem zaten , parakolik kartım gelseydi yerinde bile izleyebilirdim , saha içinde üstün olucağımızı düşünüyorum skor olarak içsesim bi 3-0 almış gidiyo ki sormayın

memoweb
07.09.2014, 15:26
yenerz

Emre GÜRDAL
07.09.2014, 15:38
Tek seferlik maça özel pasolig almak için illa öncede passolige başvurmak gerekir mi ?

Gişeden ad soyad tc kimlik no verip alınmıyor mu ?

Evet yoksa almazsin...

Adem Akyüz'
07.09.2014, 15:39

Bu 11 gayet iyi gözüküyor ama hoca oyuncu değişikliği yapmak istediğinde büyük sıkıntı olacak. Mesela Waris veya Yatabare'yi oyuna alması için Cardozo'nun çıkması gerekecek. Çift forvete dönmek isterse durum daha karışık, mecbur 2 değişiklik birden yapması gerekecek. Medjani veya Avraam'ın yerine bir yerli, sonra ikinci forvet.. Bu sezon böyle aynı anda 2 değişikliği( kontenjan yüzünden) çok göreceğiz gibime geliyor.

Mustafa Calik
07.09.2014, 15:40
Kosulara basladilar, maca yetisin hadi bakalim :)

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/16306-3G1K3M0B.jpg

canilker
07.09.2014, 15:41
onur
bosi yumlu papa musa
sefa constant ferhat yusuf
cardozo waris

a.fındıkoğlu
07.09.2014, 16:49
Bir 11 de ben yazayim ;

_____________onur___________

boss__yumlu__aykut___ishak

sefa___medjani___costant___ekici

_______cardozo____waris______

odyseuys
07.09.2014, 17:15
----------onur
boss-mustafa-aykut-ishak
--------medjani
----ekici-----kevin
sefa---cardozo---waris

alfadog61
07.09.2014, 17:23
herkes ilk 11'e Ishak yaziyor ama hoca bence defansi daha iyi olan Musayi oynatacak

HOPA'LI TS'Lİ
07.09.2014, 17:35
Can Karyağdı @Can_Karyagdi61 · 14 Min.

Cardozo ve Bosingwa bugün takımdan ayrı koşulara başladı. Önlerinde daha 1 hafta var...

Bosi ve Cardozonun ikisi de oynarsa bu maçı alırız.

seydisehir1
07.09.2014, 17:37
Onur

Bosi musa papa ishak

Mejdani

Sefa ekici constant WAris

Makina

HOPA'LI TS'Lİ
07.09.2014, 17:38
Guzel anlamli pankartlar bekliyorum. Tam kale arkasina acilmali ki lig tv nin cekmeme gibi bi durumu olmasin ve kesinlikle son duduge kadar taraftarlar sakin olmali.

2 kale arkası
maraton
diğer tribün

olmak üzere 4 bir tribün şöyle bağırsa nasıl olur:

İKİBİN ON
İKİBİN ONBİR
ŞAMPİYON
TRABZON

Hepsine kapak olmaz mı?

Ben evde kendi kendime denedim, çok güzel oluyor.

Bunu birbirinize yayarsanız sevinirim.
her maçta söylenebilir ve ceza da veremezler. Küfür yok, hakaret yok.

HOPA'LI TS'Lİ
07.09.2014, 17:39
Henriqueden guzel bi video cikarda yatabareden bi cacik cikmaz. Sen yatabare diye kimi izledin acaba.

Yatabare iyi oyuncu sonuçta, zamanla göreceksiniz.

Henrique ile ikisinin özellikleri farklı

HOPA'LI TS'Lİ
07.09.2014, 17:42
herkes ilk 11'e Ishak yaziyor ama hoca bence defansi daha iyi olan Musayi oynatacak

Musa'nın hücum özelliği de var, onu tercih ederim ben olsam

Ayrıca Rize maçında Ferhat Yazgan orta alanda iyi oynamış. Düşünülebilir belki orta alanda alternatif olarak.

a.fındıkoğlu
07.09.2014, 17:43
Onur

Bosi musa papa ishak

Mejdani

Sefa ekici constant WAris

Makina

Makina cardozoysa 6 yabanci

TSemih61
07.09.2014, 17:44
İshak ve Ekici'nin bu maçta nasıl oynayacakları şüpheli. O yüzden Soner ve Musa'yı oynatır hoca.

Courage
07.09.2014, 17:53
Şikecilerin 2 bek'i de karşılarında hücum özürlü adam olunca daha bir cesaretli olarak dalıyorlar rakip 18 çizgisine. Onun için Bosingwa ve İshak ikilisi bizim için en ideal ikili olur.

Bu adamların aynı zamanda çizgi içine girip tıpkı bir ortasaha gibi pres yapma,hücum aksiyonuna girme özellikleride var. Onları bulundukları yere çivilemenin tek yolu hücum özelliği olan bekler ve kısa mesafede top kapmasını becerebilen tatlı-sert ortasaha oyuncularıyla 11 yapmak.

Bunu becerebilirsek onları 2 kişi eksiltmiş oluyoruz. 4-3-3 oynayan takımların bekleri çalışmaz ise sistemi felç olur. Ayrıca stoperleri (Kadlec ve Bekir) ağır ve tek hamlelik adamlar. Cardozonun etrafında oynayacak ,arkasından yanına kadar sokulacak adamların çabuk ve omuz omuzada kuvvetli olmaları gerekiyor.

Cardozo yalnız kalmamalı. Onu tekmelerle yıldırmaya çalışacaklardır.

alperrr
07.09.2014, 19:23
kimse takıma kulübe baskı yapmasın bence
aslında rakibede maç önü yapılan küfürler veya bu tip haraketler sürekli onları motive ediyor
hala taraftarımız takım pankartla falan maça çıksın istiyor
kardeşim birdefada akıllı olalım
bırakın takımımız rahat rahat oynasın maçı alalım maç bitsin adamlar staddan giderken küfürmü ediyonuz pankartmı gösteriyonuz
ne yaparsanız yapın

worldmaster
07.09.2014, 19:38
Rakibi hiç umursamadan oynamalıyız. Biliyorum taraftar gene tahrik olacak ama yapılması gereken ikinci ligden bir takımla oynuyormuş gibi yapmak. Derbileri kafamızda büyüttükçe kaybederiz.

ANIL
07.09.2014, 19:51
.......................onur
zeki.....belkalem........yumlu.....ishak
......................medjani
.....sefa............ekici............kevin
................waris
........................oscar

AhmetG.
07.09.2014, 19:51
Sakin kaldığımız sürece maçı kazanma ihtimalimiz artar.

Mert'
07.09.2014, 20:14
Bosi inşallah oynar dua ediyorum günlerdir.

Muhteva
07.09.2014, 20:19
Çirkef kuşlar her tarafta yine bedava ya 3 puan alıp gelicez o maç oynanmayacak deyip duruyorlar beni daha önceki yorumlarım dan bilirsiniz sitede ki en anarşist üyelerden birisiyim başka zaman olsaydı yine maçı oynatmayalım,sahayı talan edelim bir araba dayak atalım derdim ama şu kadro kurulduktan sonra bunları yaparak hem maçı kaybetmek hemde kulübe zarar vermek gerçekten büyük ayıp olur o yüzden herkezin sakin olup maç esnasın da hiç bir olay çıkarmaması gerekiyor..

Maç bittikten sonra dışarı da istediğinizi yapın geçenki gibi stadı işgal edip gece 12:00'ye kadar onları dışarı çıkartmayın buna kimse bir şey diyemez stad dışı olduğu için hiç bir ceza da verilemez..

Hakan
07.09.2014, 20:21
1 hafta şikecilerin forumunda takıldım çok sıkıcılar :)

Doğan KARATAŞ
07.09.2014, 20:30
Kadrosu oturmuş, tff gibi bütün etkili kurumları arkasına almış şikebahçeye karşı oynayacağız.
Biz ise tam aksine yeni kurulmuş, ligde zenci muamelesi gören bir takımız.
Bu şartlar altında olumlu düşünmek maalesef zor.
Özgüven açısından yenilmemek çok önemli, beraberliği kesinlikle yadırgayamam.

Mustafa Gegüç
07.09.2014, 20:35

baya baya muhabbet etmişsiniz :D

Doğan KARATAŞ
07.09.2014, 20:35
.......................onur
zeki.....belkalem........yumlu.....ishak
......................medjani
.....sefa............ekici............kevin
................waris
........................oscar

Waris sol açığa, kevin ile ekici yan yana oynarsa daha iyi olabilir.Zaten hoca warisi oynatırsa (takımla doğru dürüst antrenmana çıkmadı, milli takım yorgunluğu v.s) muhtemelen bu kadroyla çıkarız.

uemit
07.09.2014, 20:47
Aslinda aykut yumlu gecen yil iyi bir uyum oyun oynsalardi hucumda uc forveti de oynatabiljrdik...

Oğuzhan Fidan
07.09.2014, 20:52
sağ açık veya sol açıkta kesin waris her maç banko oynar.. böylesine süratli bir teknik oyuncuyu zaten kenarda oturtamazsın willian gibi yardırır gider bu adam.. yusuf ve sefa dönüşümlü kanatlarda oynarlar... cardozoyu zaten yazın forvete. papa ve mustafada stoper oynarlar medjani ön libero oynar constant ve soner veya ekiciyide yaz ortaya tamamdır.. sağda bekte malesef zeki solda musa nizam oynar..

Oğuzhan Fidan
07.09.2014, 20:57
Çirkef kuşlar her tarafta yine bedava ya 3 puan alıp gelicez o maç oynanmayacak deyip duruyorlar beni daha önceki yorumlarım dan bilirsiniz sitede ki en anarşist üyelerden birisiyim başka zaman olsaydı yine maçı oynatmayalım,sahayı talan edelim bir araba dayak atalım derdim ama şu kadro kurulduktan sonra bunları yaparak hem maçı kaybetmek hemde kulübe zarar vermek gerçekten büyük ayıp olur o yüzden herkezin sakin olup maç esnasın da hiç bir olay çıkarmaması gerekiyor..

Maç bittikten sonra dışarı da istediğinizi yapın geçenki gibi stadı işgal edip gece 12:00'ye kadar onları dışarı çıkartmayın buna kimse bir şey diyemez stad dışı olduğu için hiç bir ceza da verilemez..

sadece bu bölüme katılamıycam .. stad dışı sayılmıyor ancak stadı terkettikten sonra otobüsü yak hiç bişey yapamazlar kulübü bağlamaz bu durum emniyetin görevi ama o stadın çizgilerinin içinde olduğu sürece iş kulüple alakalıdır.

Yiğit Gayretli
07.09.2014, 20:57
Waris'i ilk 11 görmeyi ben de istiyorum; ama bir şekilde ilk yarıyı önde kapatırsak, Waris ikinci yarı kontra anlamında kenardan gelerek çok daha fazla katkı verebilir.

Sefa
07.09.2014, 21:10

Bursa - Beşiktaş maçı öncesi stat dışı olaylardan dolayı Bursa 5 maç ceza yemişti..

Öyle bir dünya yok yani.. :)

bordolumavi
07.09.2014, 21:54
Bugun şikebahce nın bı taraftarı ıle tartısdım gayet guzel bı sekılde yaptıkları şikeyı anlatıp serefsız baskanlarını boka sokup cıkarıyodum,sonra ark dedıkı bu sene 20 den fazla adam aldınız sattıgınız kombıne 3 bın ne kadar buyuk bı camıa oldugunuz bellı dedı,o zaman dogru soze ne denır o konuda haklısın dedım cunku bızım camıa şike konusun da da buyuk bı taraftar kıtlesıne sahıp olmadıgımızı gosterdı,kombıne ve forma satıslarıda bunu gosterıyo dedım,adam haklı baskan sozunde durdu cok ıyı transferler yaptı ama taraftar da bı ıcraat yok

Emre1991
07.09.2014, 22:08
~~~~~~~~~~Onur Recep~~~~~~~~~~~

~~Boss~~~Belkalem~~Mustafa~~~Musa~~

~~~~~~~~~~~Medjani~~~~~~~~~~~~

~~~Sefa~~Mehmet~~Constant~~Yusuf~~~

~~~~~~~~~~~Cardozo~~~~~~~~~~~~

crixus_61
07.09.2014, 22:33
Haluk Ayyıldız ‏@haluk_ayyildiz 14 sn.
Cardozo nun 1. derece yırtığı var adalesinde, jose nin 2. derece..

ikisi de oynamayacak sanırım. Bosingwa zor diyor halo

muratt
07.09.2014, 22:35

İkinci yarı waris girer fişi çeker.

Yiğit SARI
07.09.2014, 23:13

Bu sakat diyosa ikiside yetişir sıkıntı etmeyin

Oğuzhan Fidan
07.09.2014, 23:26

bosi çok zor zaten oynayamaz 2.ci dereceyse eğer cardozoda riske edilmeyebilir

A. Aydın
07.09.2014, 23:35
Bu arada bourceanu icin kiralamak cok mantikliymis.

Bourceanu’nun 1 ay içerisinde idmanlara başlayabileceğini kaydeden Argaseala, “Bourceanu’nun yapılan kontrollerinde ve çekilen MR’ında 1 ay içinde tedavi edilebilir olduğu kanaatine varıldı. Ancak sonrasında oluşacak fiziksel eğitim ile muhtemelen 2 ay içerisinde takımla beraber idmanlara çıkar ve sahalara dönebilir” dedi.

Uğur Kalyoncu
07.09.2014, 23:39
Bosingwa ve Cardozonun sıkıntıları devam ediyorsa kesinlikle kulübede dahi olmamalılar...Sezon başlamadan bu adamları kaybedip kaş yapayım derken göz çıkarmayalım..

E. Okan Bülbül
07.09.2014, 23:42
a haberdeki itler afkuruyo

objek
07.09.2014, 23:51

ekici ve constant gobekte biraz sallanir gibi qeldi

TSercaN
07.09.2014, 23:57
a haberdeki itler afkuruyo
Itlerin gorevi zaten afkurmak degil mi :)

bordomavi1

Yusuf yerine İshak'ı koyunca tam benim kadro oluyor. Yusuf topları çok verimsiz kullanıyor, bir çok atağımızı mahvediyor.

seydisehir1
Artik yenecegiz!

burasıdaTRABZON
08.09.2014, 00:13

biz bu kadrolara nasıl yabancı sokcaz maç içinde tek yol constantan geçiyo

artvints
08.09.2014, 00:16
Uo
Yusuf yerine İshak'ı koyunca tam benim kadro oluyor. Yusuf topları çok verimsiz kullanıyor, bir çok atağımızı mahvediyor.

Bu konuda hep ayni ornegi veriyorum ama yine soyleyeyim. Gecen sene suarez in butun maclarini izledim ben.mac icinde dersin ki bu adam surekli calima giriyo, surekli top kaybediyor, verimsiz bu. Ama oyle degil iste.adam 30 kusur gol, 20 kusur asist yapti.bir suru pozisyon harcadi, 30 metreden toplara vurdu ama cok acayip goller de atti.

Tabi ki yusuf un kalitesini arttirmasi lazim ama, risk alan rakibin ustune giden oyuncu top kaybeder. Daha takim da oturmadi, bu kadar elestirmek yersiz.al verci futbolculardan sıkıldim ben artik. Rakibin ustune giden tempo yapan oyuncular da iyidir. O futbol da zevklidir.

Gecen seneye kadar barcelona etkisindeydim. Garanti pas, oyunu kontrol etme falan.ama gecen sene liverpool u izledikten sonra o tarz futboldan sıkıldıgımi anladim.yuksek tempo, surekli rakibi zorlama, macin temposuna kendini kaptirma ve futbol keyfini sonuna kadar yasama. Eski trabzon da boyleymis ayrica.

Bu futbolu izlerken suarez in sayisiz top kaybini da izledim ama buna degdi. Yusuf o kaliteye cikar mi bilmem.ama denemesine izin vermek lazim.garanti pas yapan adamdan bu kadar hareketli olmasini bekleyemezsin.bu kadar hareketli, rakibi zorlayan bir oyuncudan da hucumda butun oyunculari gormesini, surekli dogru paslar atmasini bekleyemezsin.bunu bir tek messi yapiyor. Yusuf un bu konuda iyi bir oran tutturmasi icin beklemek lazim.gecen sene iyiydi ayrica.

Gecen sene olcan icin de ayni seyler soyleniyordu ama oynadikca gelisti, alisti ve dogru kararlar almaya basladi.hos hala begenmeyenler vardir ama o da futbol anlayisi.yapacak bisey yok.

Adem Akyüz'
08.09.2014, 00:18
biz bu kadrolara nasıl yabancı sokcaz maç içinde tek yol constantan geçiyo

Aynı anda 2 değişiklik yaparak.. Cardozo çıkmadan Waris veya Yatabare'yi almak isterse hoca ya stoperleri yerli yapacak, ya da orta sahadaki ikiliyi..

AhmetG.
08.09.2014, 00:27
Çift ön libero çıkmamız lazım. İlk golü şbnin bulmaması adına çift ön libero(Medj-Pap), önlerinde Kevin ve ileride Oscar çıkılması gerekir. Oyunu kontrol altına aldığımız zaman 2. yarı uygun bi zamanda Kevini, Medjaninin yanına çekip, Pap-Waris değişikliği yapılabilir.

Belk-Medj-Pap-Kevin-Oscar

bordomavi1
08.09.2014, 00:43
Uo

Bu konuda hep ayni ornegi veriyorum ama yine soyleyeyim. Gecen sene suarez in butun maclarini izledim ben.mac icinde dersin ki bu adam surekli calima giriyo, surekli top kaybediyor, verimsiz bu. Ama oyle degil iste.adam 30 kusur gol, 20 kusur asist yapti.bir suru pozisyon harcadi, 30 metreden toplara vurdu ama cok acayip goller de atti.

Tabi ki yusuf un kalitesini arttirmasi lazim ama, risk alan rakibin ustune giden oyuncu top kaybeder. Daha takim da oturmadi, bu kadar elestirmek yersiz.al verci futbolculardan sıkıldim ben artik. Rakibin ustune giden tempo yapan oyuncular da iyidir. O futbol da zevklidir.

Gecen seneye kadar barcelona etkisindeydim. Garanti pas, oyunu kontrol etme falan.ama gecen sene liverpool u izledikten sonra o tarz futboldan sıkıldıgımi anladim.yuksek tempo, surekli rakibi zorlama, macin temposuna kendini kaptirma ve futbol keyfini sonuna kadar yasama. Eski trabzon da boyleymis ayrica.

Bu futbolu izlerken suarez in sayisiz top kaybini da izledim ama buna degdi. Yusuf o kaliteye cikar mi bilmem.ama denemesine izin vermek lazim.garanti pas yapan adamdan bu kadar hareketli olmasini bekleyemezsin.bu kadar hareketli, rakibi zorlayan bir oyuncudan da hucumda butun oyunculari gormesini, surekli dogru paslar atmasini bekleyemezsin.bunu bir tek messi yapiyor. Yusuf un bu konuda iyi bir oran tutturmasi icin beklemek lazim.gecen sene iyiydi ayrica.

Gecen sene olcan icin de ayni seyler soyleniyordu ama oynadikca gelisti, alisti ve dogru kararlar almaya basladi.hos hala begenmeyenler vardir ama o da futbol anlayisi.yapacak bisey yok.

Suarez çalım atamadığı, topu kaptırdığı zaman tempo yapıyor, oyunu hızlandırıyor, rakibi yıpratıyor, rakibi zorluyor. Yusuf bunların hiç birini yapamıyor. Yusuf sadece ezber oynuyor. Top gelmeden ne yapacağını düşünüyor,top gelince onu yapıyor. Pozisyon uygun olmasa bile önceden düşündüğünü yapıyor. Bu düşüncesi genel de soldan topu atıp, hızlıca rakibe geçip, sıfıra inip, orta açmak oluyor. Ortaları eskiden iyiydi, şimdi ortalarını da bozdu. Son maçta verimli kullandığı bir tane top hatırlamıyorum.

Oğuzhan
08.09.2014, 00:45
Bosingwa ve Cardozo koşulara başladılar bugün itibariyle. Önümüzde 1 hafta daha süre var. Koşu yapabilen adamların çok büyük sıkıntıları olduğunu düşünmüyorum yetişecektir bence ikisi de.

artvints
08.09.2014, 00:51
Suarez çalım atamadığı, topu kaptırdığı zaman tempo yapıyor, oyunu hızlandırıyor, rakibi yıpratıyor, rakibi zorluyor. Yusuf bunların hiç birini yapamıyor. Yusuf sadece ezber oynuyor. Top gelmeden ne yapacağını düşünüyor,top gelince onu yapıyor. Pozisyon uygun olmasa bile önceden düşündüğünü yapıyor. Bu düşüncesi genel de soldan topu atıp, hızlıca rakibe geçip, sıfıra inip, orta açmak oluyor. Ortaları eskiden iyiydi, şimdi ortalarını da bozdu. Son maçta verimli kullandığı bir tane top hatırlamıyorum.

Sadece bir mac gorduk.takim da oturmamis zaten.mecbur kendi deniyor.olumlu, olumsuz konusmak icin erken diyorum sadece. Rostov macinda mesela, son toplari kullanamadi ama rakibi zorladi, pozisyonlar onun uzerinden gelisti. Adam hareketli yani, arkadaslari mac icinde yusufu ariyor, hareketlense de onune atsak diyorlar.

Bunun disinda kendini cesitlemesi gerektigine, top ayagindayken daha cabuk hareket edip, daha farkli seyler yapmasi gerektigine katiliyorum.ama bunlari oynayarak yapacak, kenarda oturarak degil.