PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Metalist Kharkiv 1-2 Trabzonspor l UAL L Grubu 1.Maç | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

Hakan
30.08.2014, 12:01
Grubumuz iyi,umarım finale kadar da yolumuz açık olur..

Maç muhtemelen 68.000 kişilik Kiev Olimpiyat Stadı'nda ve boş tribunlere oynanacak.Avantajımız olabilir
Skor Tahmini:0-0 :)

http://www.guncel61.com/resimler/2/14858.jpg

Bayraktaroğlu
30.08.2014, 12:02
futbolcuların sağlam şekilde memlekete dönmeleri en büyük dileğim.kazanacağımızı düşünüyorum karışıklıklardan dolayı iyi futbol beklemiyorum metalist'ten

okg_53
30.08.2014, 18:10
En zor maçı ilk oynuyoruz. Takım pek oturmamış olacağı için galibiyet şansımızı düşük görüyorum.

sakoglu61
31.08.2014, 00:26
Önümüzde 20 gün gibi bir süre var bu maçtan önce iki lig maçına çıkacağız eğer 2 maçı da kazanırsak özellikle şikebahçe maçı. Metalist'i de zorlanmadan yeneriz.

Vkgz
31.08.2014, 00:33
avrupa eleme maçları :

trubunler bomboş

9d4vPQJERPM

DeAgLeMaNyAq
02.09.2014, 17:55
BJK Asteras maçının Star'dan yayınlanacağı açıklandı. Dolayısıyla bizim Metalist maç D-Smart'ta. Doğuş Grubu'nun reytingi yani parayı düşünüp bizim maçlarımızı yayınlamayacaklarını zaten düşünüyordum. Üstelik bizim 1.torbadan gelen rakibimizin maçını yayınlamak yerine, BJK'nin dördüncü torbadan gelen takımının maçını yayınlamayı tercih etmişler. Ha şu da olabilir kameraman, spiker ve yorumcuları masraf yapmamak ve yormamak adına deplasmana götürmeyi tercih etmemiş de olabilirler. Bu durum ancak 2.maçlar sonunda belli olur. BJK'nin Tottenham deplasmanı yerine bizim içerideki Legia maçını verirlerse o zaman durum değişir ama hiç zannetmiyorum...

Hakan Yeşilyurt
02.09.2014, 17:59
maç saati açıklandmı be oynanacağı yer

TSigalko
02.09.2014, 18:05
Eskisi kadar güçlü değiller.Birçok oyuncusu gitti.Chorzov'a 2 maçta sadece 1 gol attılar.Bence yenme ihtimalimiz yüksek.

ilelebeTS
02.09.2014, 18:05
BJK Asteras maçının Star'dan yayınlanacağı açıklandı. Dolayısıyla bizim Metalist maç D-Smart'ta. Doğuş Grubu'nun reytingi yani parayı düşünüp bizim maçlarımızı yayınlamayacaklarını zaten düşünüyordum. Üstelik bizim 1.torbadan gelen rakibimizin maçını yayınlamak yerine, BJK'nin dördüncü torbadan gelen takımının maçını yayınlamayı tercih etmişler. Ha şu da olabilir kameraman, spiker ve yorumcuları masraf yapmamak ve yormamak adına deplasmana götürmeyi tercih etmemiş de olabilirler. Bu durum ancak 2.maçlar sonunda belli olur. BJK'nin Tottenham deplasmanı yerine bizim içerideki Legia maçını verirlerse o zaman durum değişir ama hiç zannetmiyorum...

Aynen öyle olacaktır, dsmart iyi maçı seçer kalan stara, ntvye kalır.

DeAgLeMaNyAq
02.09.2014, 18:08
maç saati açıklandmı be oynanacağı yer

Normalde saat 22.05'te fakat UEFA Ukranya takımlarının oynayacağı maçların yeri ve zamanını bu hafta kesin olarak açıklayacağını duyurdu. Henüz bir gelişme yok...

Aynen öyle olacaktır, dsmart iyi maçı seçer kalan stara, ntvye kalır.

İyi de maç seçme hakkı D-Smart'ta değil Doğuş Grubu'nda. Bunu daha önce de yazdım. Dolayısıyla onlar da BJK'nin maçlarını seçecek...

Hakan Yeşilyurt
02.09.2014, 18:11
[QUOTE=DeAgLeMaNyAq;1919780663]Normalde saat 22.05'te fakat UEFA Ukranya takımlarının oynayacağı maçların yeri ve zamanını bu hafta kesin olarak açıklayacağını duyurdu. Henüz bir gelişme yok...

teşekkür ederim

ilelebeTS
02.09.2014, 18:12
İyi de maç seçme hakkı D-Smart'ta değil Doğuş Grubu'nda. Bunu daha önce de yazdım. Dolayısıyla onlar da BJK'nin maçlarını seçecek...

startv o zaman bizim gruptaki 3 maçı vermesi lazım içeride oynadığımız maçları fikstürümüz bjk ile ters galiba onlar içerde başlıyor biz dışarda öyle gidiyor.

yani bu dsmartın hiç maç secmeyemi hakkı yok illaki vardır ş. ligi. salı çarşamba olayı gibi

Semih AYDIN
02.09.2014, 18:14
UEFA kadrosu belli oldu

12345
Bu habere 4 oy kullanılmış. Ortalama 5 üzerinden 5 !
Kulübümüz tarafından UEFA’ya bildirilen kadro şöyle:

Onur Kıvrak
Fatih Atik
Soner Aydoğdu
Esseid Belkalem
Oscar Cardozo
Kevin Constant
Jose Bosingwa
Aykut Demir
İbrahim Demir
İshak Doğan
Salih Dursun
Mehmet Ekici
Yusuf Erdoğan
Majeed Waris
Carl Medjani
Musa Nizam
Fatih Öztürk
Avraam Papadopoulos
Mustapha Yatabare
Zeki Yavru
Sefa Yılmaz
Mustafa Yumlu

DeAgLeMaNyAq
02.09.2014, 18:15
startv o zaman bizim gruptaki 3 maçı vermesi lazım içeride oynadığımız maçları fikstürümüz bjk ile ters galiba onlar içerde başlıyor biz dışarda öyle gidiyor

Avrupa Serüveni başlığında bu konuyu çok tartıştık. Eşitlik diye bir şart yok. İşin içinde para varsa daha çok izlenecek BJK maçlarını yayınlamaları gayet doğal. Yine üstte yazdığım gibi eğer Star TV içerideki maçları yayınlayacaksa bizim 2 Ekim'de Legia ile oynayacağımız maçı verirler. Ancak ben BJK'nin Tottenham maçı varken Legia maçını yayınlayacaklarını düşünmüyorum...

ilelebeTS
02.09.2014, 18:17
UEFA kadrosu belli oldu

12345

Onur Kıvrak
Fatih Atik
Soner Aydoğdu
Esseid Belkalem
Oscar Cardozo
Kevin Constant
Jose Bosingwa
Aykut Demir
İbrahim Demir
İshak Doğan
Salih Dursun
Mehmet Ekici
Yusuf Erdoğan
Majeed Waris
Carl Medjani
Musa Nizam
Fatih Öztürk
Avraam Papadopoulos
Mustapha Yatabare
Zeki Yavru
Sefa Yılmaz
Mustafa Yumlu

22 kişi

Hakan Yeşilyurt
02.09.2014, 18:21
UEFA kadrosu belli oldu

12345

Onur Kıvrak
Fatih Atik
Soner Aydoğdu
Esseid Belkalem
Oscar Cardozo
Kevin Constant
Jose Bosingwa
Aykut Demir
İbrahim Demir
İshak Doğan
Salih Dursun
Mehmet Ekici
Yusuf Erdoğan
Majeed Waris
Carl Medjani
Musa Nizam
Fatih Öztürk
Avraam Papadopoulos
Mustapha Yatabare
Zeki Yavru
Sefa Yılmaz
Mustafa Yumlu

özer, deniz ve kaleci yok galiba

edit : akbaş da yok

DeAgLeMaNyAq
02.09.2014, 18:22
özer, deniz ve kaleci yok galiba

Deniz, Emre, Ferhat, Mustafa Akbaş, Özer, Serdar...

Hakan Yeşilyurt
02.09.2014, 18:25
Deniz, Emre, Ferhat, Mustafa Akbaş, Özer, Serdar...

emre ferhat serdar diğer bildirdiğimiz kadroda yok diye yazmadım hocam

artvints
02.09.2014, 18:32
UEFA kadrosu belli oldu

12345

Onur Kıvrak
Fatih Atik
Soner Aydoğdu
Esseid Belkalem
Oscar Cardozo
Kevin Constant
Jose Bosingwa
Aykut Demir
İbrahim Demir
İshak Doğan
Salih Dursun
Mehmet Ekici
Yusuf Erdoğan
Majeed Waris
Carl Medjani
Musa Nizam
Fatih Öztürk
Avraam Papadopoulos
Mustapha Yatabare
Zeki Yavru
Sefa Yılmaz
Mustafa Yumlu

Utanmasalar en basa yazacaklar bu atiki. Listede bile gozume batti.futbolcuya takmak boyle birseymis demek ki.

Bera B.
02.09.2014, 18:36
Daha 3 maç oldu hemen ne takmasından bahsediyoruz?

DeAgLeMaNyAq
02.09.2014, 18:36
emre ferhat serdar diğer bildirdiğimiz kadroda yok diye yazmadım hocam

Anladım kaleci dediğiniz kim?

Yiğit SARI
02.09.2014, 18:40
UEFA, Metalist Kharkiv-Trabzonspor maçının Kharkiv yerine başka kentte oynanacağını açıkladı.

Hakan Yeşilyurt
02.09.2014, 18:45
Anladım kaleci dediğiniz kim?

kadroda 3.kaleci yok..gecen kadroda vardı galiba

Şenol Altunsoy
02.09.2014, 19:14

Var İbrahim Demir,Fatih Öztürk ve Onur.

Cengiz
02.09.2014, 19:14

Onur, Fatih ve İbrahim kadroda

eMR3
02.09.2014, 19:19
Cok açık ve net söylüyorum Serdar Gürler'in bu sezon tam performansını hiç izlemedim, Erciyes maçında 8 dakika oyunda kaldı 8 dakikada bir kez ayağına top geldi ve gördüğüm kadarıyla ölüsü Fatih atik'denen ne oldugu belirsizden iyidir ki Fatih atik'in bizle tüm maçlarını izledim... Bu herifin bizim sağ açıkda oyunda kalması tam bir futbol skandalıdır...

ibrahim
02.09.2014, 19:21
Daha 3 maç oldu hemen ne takmasından bahsediyoruz?

Trabzonsporluya bir maç yetiyo işte. :)

Gesendet.

angraf
02.09.2014, 19:24
En Rahat maçlarımızdan birisi olacaktır bu sezon kadrolarını güçlendirmediler. Elemede rakiplerine penaltıdan attıkları gol ile geçebildiler. bizim bunları rahat yenip 3 puanla başlamamız gerekiyor.

artvints
02.09.2014, 19:29
Trabzonsporluya bir maç yetiyo işte. :)

Gesendet.

Sebeplerim var :)

Hakan Yeşilyurt
02.09.2014, 20:10
Var İbrahim Demir,Fatih Öztürk ve Onur.

Onur, Fatih ve İbrahim kadroda

aynen sonradan farkettim çok teşekkür ederim

F. Yıldırım
02.09.2014, 21:49
Metalist Kharkiv'in transferlerine baktım da transfer için hiç para harcamamışlar.
2 kişiyi kiralamışlar bir de bonservisi elinde Denis Kulakov'u renklerine bağlamışlar.

Gönderilen isimlerden ise baya para kazanmışlar.

Marlos ve Azevedo'yu 12 milyona Shaktar'a, Alejandro Gomez'i 5 milyona Atalanta'ya, Willian ve Cristaldo'yu toplam 7 milyon'a Brezilya kulüplerine, Blanco'yu 2 milyona West Brom'a ve Sosa'yı da 1,4 milyona beşiktaş'a vermişler. Toplamda 27 milyon € bonservis elde etmişler.

Rakamlardan da anlaşılacağı üzere sağlam oyuncularını satmışlar kısaca baya güç kaybetmişler.

Maçlarını 40 bin kapasiteli OSC Metalist Stadı'na oynuyorlar. Ancak savaştanmıdır bilmiyorum ama lig'teki Dinamo Kiev'e karşı oynadıkları 2. hafta maçını 17 bin kişi karşısında oynamışlar. Avrupa ligi maçları başka yerde oynanacağından taraftar olarak baya az olacaklardır. Gerçi bizim de o konudan sıkıntılarımız var.
Takımda şuan dikkat çeken isimler 31 yaşındaki ofansif ortasaha Xavier Cleiton ve kaptanları stoper Papa Gueye. Bir diğer önemli stoperleri, geçen yıl 5 milyon'a transfer ettikleri Moledo ise 3. aydan beri sakat ve sahalara ne zaman döneceği ise belirsiz. Yakından tanıdığımız Jaja ise bu sezon oynadıkları 7 resmi maçın sadece 4'ünde toplam 281 dakika oynadı.
Kadroları 3'ü kaleci olmak üzere 21 kişiden oluşuyor. Pek kadro derinlikleri yok. Kadro'nun yaş ortalaması 30 ve 8 tane futbolcusu 30 ve 30 yaş üstünde.

Lige ise 2 galibiyet 1 beraberlik ve 2 mağlubiyet ile başlamışar. Yenildikleri 2 maçta rakiplerinin biri Shaktar Donetsk diğeri ise Dinamo Kiev. 5 maçta 5 gol atıp, 5 gol de yemişler. Kazandıkları rakipler ise 14 takımlı Lig'te 11. sıradaki Zorya ve 13. sıradaki Hoverla. Tek beraberlikleri ise lig'te 8. sıradaki Metalurg ile. Skorlara ve rakiplere bakınca liginde orta sıralara oynayan takım izlenimi veriyor.

Lig'te şuan en golcü isimleri biri penaltıdan olmak üzere 2 golü bulunan Brezilya'lı Xavier Cleiton. Diğer 3 golü ise yeni transfer Kulakov, sağbek Villagra ve 29 yaşındaki golcüleri Gomenyuk attı.

Lig'teki bütün maçlara 4-2-3-1 formasyonu ile çıktılar.

Avrupa Ligine lig 3. sü olarak play-off'tan katılan Karkiv Polonya'dan Ruch Chorzow'u 0-0'ın rövanşında uzatmalarda 1-0 yendi ve gruplara 1. torbadan katılmaya hak kazandı. Golü atan ise yine penaltıdan Xavier Cleiton.

Bu maçlara ise 4-4-2 taktiği ile çıktılar.

Punisher-61
02.09.2014, 22:09
Ukraynada su an futbol düsünen yok...

Cengizhan Okur
02.09.2014, 22:17
Metalist Kharkiv'in transferlerine baktım da transfer için hiç para harcamamışlar.
2 kişiyi kiralamışlar bir de bonservisi elinde Denis Kulakov'u renklerine bağlamışlar.

Marlos ve Azevedo'yu 12 milyona Shaktar'a, Alejandro Gomez'i 5 milyona Atalanta'ya, Willian ve Cristaldo'yu toplam 7 milyon'a Brezilya kulüplerine, Blanco'yu 2 milyona West Brom'a ve Sosa'yı da 1,4 milyona beşiktaş'a vermişler. Toplamda 27 milyon € bonservis elde etmişler.

Rakamlardan da anlaşılacağı üzere sağlam oyuncularını satmışlar kısaca baya güç kaybetmişler.

Maçlarını 40 bin kapasiteli OSC Metalist Stadı'na oynuyorlar. Ancak savaştanmıdır bilmiyorum ama lig'teki Dinamo Kiev'e karşı oynadıkları 2. hafta maçını 17 bin kişi karşısında oynamışlar. Avrupa ligi maçları başka yerde oynanacağından taraftar olarak baya az olacaklardır. Gerçi bizim de o konudan sıkıntılarımız var.
Takımda şuan dikkat çeken isimler 31 yaşındaki ofansif ortasaha Xavier Cleiton ve kaptanları stoper Papa Gueye. Bir diğer önemli stoperleri, geçen yıl 5 milyon'a transfer ettikleri Moledo ise 3. aydan beri sakat ve sahalara ne zaman döneceği ise belirsiz. Yakından tanıdığımız Jaja ise bu sezon oynadıkları 7 resmi maçın sadece 4'ünde toplam 281 dakika oynadı.
Kadroları 3'ü kaleci olmak üzere 21 kişiden oluşuyor. Pek kadro derinlikleri yok. Kadro'nun yaş ortalaması 30 ve 8 tane futbolcusu 30 ve 30 yaş üstünde.

Lige ise 2 galibiyet 1 beraberlik ve 2 mağlubiyet ile başlamışar. Yenildikleri 2 maçta rakiplerinin biri Shaktar Donetsk diğeri ise Dinamo Kiev. 5 maçta 5 gol atıp, 5 gol de yemişler. Kazandıkları rakipler ise 14 takımlı Lig'te 11. sıradaki Zorya ve 13. sıradaki Hoverla. Tek beraberlikleri ise lig'te 8. sıradaki Metalurg ile. Skorlara ve rakiplere bakınca liginde orta sıralara oynayan takım izlenimi veriyor.

Lig'te şuan en golcü isimleri biri penaltıdan olmak üzere 2 golü bulunan Brezilya'lı Xavier Cleiton. Diğer 3 golü ise yeni transfer Kulakov, sağbek Villagra ve 29 yaşındaki golcüleri Gomenyuk attı.

Avrupa Ligine lig 3. sü olarak play-off'tan katılan Karkiv Polonya'dan Ruch Chorzow'u 0-0'ın rövanşında uzatmalarda 1-0 yendi ve gruplara 1. torbadan katılmaya hak kazandı. Golü atan ise yine penaltıdan Xavier Cleiton.

bunları şimdi mi yazdın renktaş

F. Yıldırım
02.09.2014, 22:19
bunları şimdi mi yazdın renktaş

Transfer veya maç olmayınca forumda insanın pek yazası gelmiyor bende oturdum burda yazayım dedim:)

bordomavi1
02.09.2014, 22:24

güzel bilgiler. ellerine sağlık, teşekkür ederiz.

Tayfun
02.09.2014, 22:27
2 hafta önceye kadar çok iyi bir kadrosu olan Metalist Kharkiv iyi futbolcularını sattı şuan durumu hiç de iyi değil, yukarıda arkadaş detaylı bir şekilde yazmış . Ukraynadaki karışıklık işimize çok yarayacak.

Sefa
02.09.2014, 22:28
Metalist dağıldı 2 maçta da rahat yenmemiz lazım..

F. Yıldırım
02.09.2014, 22:28
güzel bilgiler. ellerine sağlık, teşekkür ederiz.

Ben teşekkür ederim. 10 dakika araştırma ile herkesin ulaşabileceği bilgiler.

Tayfun
02.09.2014, 22:32
Metalist dağıldı 2 maçta da rahat yenmemiz lazım..

Bu yaprak dökümünü yaşamasaydı iki maçta da zorlardı bizi fakat şimdi işler değişti.

farozlufatih61
02.09.2014, 22:36
Kharkiv ve donetsk rus yanlıların kuşatmasında olduğu için maçımız bu şehirlerde olmayacak büyük ihtimalle kiev yolcusuyuz.

Cengizhan Okur
02.09.2014, 22:49
Transfer veya maç olmayınca forumda insanın pek yazası gelmiyor bende oturdum burda yazayım dedim:)

ben de böyle araştırırım da yazmam :) yalnız değilmişim. ben de diğer rakiplerden birini yarın inceleyip yazarım :)

F. Yıldırım
02.09.2014, 23:16
ben de böyle araştırırım da yazmam :) yalnız değilmişim. ben de diğer rakiplerden birini yarın inceleyip yazarım :)

Bekliyoruz:)

AhmetG.
02.09.2014, 23:57
Yeneriz sıkıntı yok.
Yarışacağımız kulüp Legia.

Aykut Uçar
03.09.2014, 21:32
Ülkede çıkan savaşı fırsat, veyahut işimize yarar mantığından çıkaralım yakışmaz bizim taraftara, hergün onlarca insan ölüyor oralarda. maça gelirsek kalite olarak iyiyiz rahat yeneriz diyorum.

Mustafa Calik
03.09.2014, 22:27
Takımımızın UEFA Avrupa Ligi’nde oynayacağı FC Metalist Karkhiv maçının yeri ve saati belli oldu.

Buna göre maç 18 Eylül 2014 tarihinde TSİ 22.05'de Ukrayna’nın Lviv kentinde bulunan Arena Stadı’nda oynanacak.

http://trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=16292#Icerik

Gurpas
03.09.2014, 22:28
Takımımızın UEFA Avrupa Ligi’nde oynayacağı FC Metalist Karkhiv maçının yeri ve saati belli oldu.

Buna göre maç 18 Eylül 2014 tarihinde TSİ 22.05'de Ukrayna’nın Lviv kentinde bulunan Arena Stadı’nda oynanacak.

Akyazı bu stada çok benziyor

aaahmet61
04.09.2014, 00:02
http://www.61saat.com/futbol/trabzonspor-metalist-macinin-yeri-belli-oldu-h128818.html
:)

Doğukan Uçan
04.09.2014, 00:32
http://www.61saat.com/futbol/trabzonspor-metalist-macinin-yeri-belli-oldu-h128818.html
:)

hahahah :D

Anıl C
04.09.2014, 00:39
ve Tanrı, uefa kupasını almamızı istedi...

İskender YILMAZ
04.09.2014, 03:02
Onur
Bosi - Yumlu - Belkalem - İshak
Medjani - Papa
Sefa - Constant - Waris
Cardozo

Fatih, Salih, Musa, Soner, Ekici, Yusuf, Yatabare

Papa'nın da ön libero oynayabildiği söyleniyor, bu durumda 4 stoper orijinli oyuncuyla hem savunma tedbirini almış hem direnç kazanmış hem de Constant'ı sadece üçüncü bölgede kullanmış oluruz. Bekler de sürekli hücuma katılabilir. Yani özetle onlar düşünsün. :)

Ufuk
04.09.2014, 03:19
Onur
Medjani - Papa
Sefa - Constant - Waris
Cardozo

Fatih, Salih, Musa, Soner, Ekici, Yusuf, Yatabare

Papa'nın da ön libero oynayabildiği söyleniyor, bu durumda 4 stoper orijinli oyuncuyla hem savunma tedbirini almış hem direnç kazanmış hem de Constant'ı sadece üçüncü bölgede kullanmış oluruz. Bekler de sürekli hücuma katılabilir. Yani özetle onlar düşünsün. :)

Medjani -- Papa
Sefa ----- - --- Constant
Cardozo-Waris

Böyle daha iyi sanki. :D

Tayfun
04.09.2014, 09:02

Maçın oynanacağı stadyum;

http://www.stadiumguide.com/wp-content/uploads/lviv_front.jpg

AhmetG.
04.09.2014, 11:59
Maçı smart verecek sanırım.

Anıl C
04.09.2014, 12:44
Maçın oynanacağı stadyum;

http://www.stadiumguide.com/wp-content/uploads/lviv_front.jpg

Bu stad galiba Akyazi'ya en cok benzeyen stad

Samet GÜVEN
04.09.2014, 13:14

Bunun uygulaması nasıl acaba? Doğuş grubu seçiyorsa dediğiniz gibi. Ancak ben hep şöyle düşünmüşümdür. Mesela BJK-Totenham maçı popüler. Bunu smartta yayınlarım ki, şifreli kanalıma talep olsun. Önemsiz olan maçı açık yayınlarım.

Ancak sizin dediğinize göre öyle değil.

İskender YILMAZ
04.09.2014, 13:19
Trabzonspor ve Beşiktaş'ın maçları sırasıyla Star Tv ve D-Smart'ta yayınlanacak. Bizim ilk maç D-Smart'ta, ikinci maç Star'da, üçüncü maç tekrar D-Smart'ta gibi..

Samet GÜVEN
04.09.2014, 13:21
Trabzonspor ve Beşiktaş'ın maçları sırasıyla Star Tv ve D-Smart'ta yayınlanacak. Bizim ilk maç D-Smart'ta, ikinci maç Star'da, üçüncü maç tekrar D-Smart'ta gibi..

AllaH Allah! Nerden aldın bu bilgiyi?

iyattara
04.09.2014, 13:22
Bunun uygulaması nasıl acaba? Doğuş grubu seçiyorsa dediğiniz gibi. Ancak ben hep şöyle düşünmüşümdür. Mesela BJK-Totenham maçı popüler. Bunu smartta yayınlarım ki, şifreli kanalıma talep olsun. Önemsiz olan maçı açık yayınlarım.

Ancak sizin dediğinize göre öyle değil.

Sorun şurda D-smartın ve Star TV'nin sahipleri farklı. İksi de doğan grubunda olsa sizin dediğiniz mantıkla adam popüler maçı şifreli kanalından verip decoder aldırmaya çalışır. Ama Start TV doğuş grubunun ve öncelik hakları onlarda. Bu da Star TV'nin popüler olduğunu düşündüğü bjk maçlarına öncelik vermesi anlamına geliyor.
Ama ben 1-2 maç da olsa bizim maçlarımızı da vereceklerini düşünüyorm.

Uğur Kalyoncu
04.09.2014, 18:51
Hocanın düşüncesi muhtemelen şöyle ;

-----------------------------Onur----------------------------
Bosingwa-------Papa-------------------Belkalem-----İshak
----------------------------Medjani----------------------------
-----------------------------------------------------------------
Sefa-----------------------Constant-------------------Yusuf
----------------------------------------------------------------
------------------Cardozo-----------------Waris--------------

Mahmut Kahriman
04.09.2014, 20:28
Bu maci aliriz :)
Skor tahmini: 1-2 :))

Mahmut Kahriman
04.09.2014, 20:32
Arkadaslar Avrupa Ligi'nde yabanci sinirlamasi var mi ??

Gurpas
04.09.2014, 21:04
yabancı sınırlsması yok

Mahmut Kahriman
05.09.2014, 13:22
yabancı sınırlsması yok

eyvallah :)

onrbrk
05.09.2014, 21:05
Maçın oynanacağı stadyum
Ukrayna'da iç karışıklık olduğu için zannedersem maç başka bir şehirde oynanacak...

UğurB
06.09.2014, 07:41
Macin Lviv kentinde oynanacagi UEFA tarafindan aciklandi.

GULER
06.09.2014, 08:46
Onur
Boss papa belkalem ishak
Medjani
Constant ekici
Waris cardozo yatabare

Bu 11le dagitiriz.

Murathan
06.09.2014, 08:48
Onur
Boss papa belkalem ishak
Medjani
Constant ekici
Waris cardozo yatabare

Bu 11le dagitiriz.

çok afedersiniz ama bu kadroyla şamarlar geçeriz.

Hakan
13.09.2014, 20:35
Dnipro'ya 5-2 kaybettiler

iyattara
13.09.2014, 21:58
Onur
Boss papa belkalem ishak
Medjani
Constant ekici
Waris cardozo yatabare

Bu 11le dagitiriz.
Ohh bol buldun yabancıları çak 8 ini birden :)

ccd6167
13.09.2014, 22:24
legia ile gruptan cikariz biz metalistin olayi bitti..akilli oynamak lazim butun maclarda..toplayabilecegimiz kadar puan toplamamiz lazim bizim..

SüRMeNe_6161
13.09.2014, 22:54
Maca yaz butun yapancilari oynasin :)

Tayfun
14.09.2014, 12:35
Dün Dnipro'ya 5-2 yenildiler, 54. dakikada da kırmız kart ile 10 kişi kaldı Metalist .

Sertan Danışer
14.09.2014, 13:13
belki uygun başlık burası değil ama bu başlığın bu hafta aktif olacak olması ve dolayısıyla görülebilme,cevaplanabilme olasılığının daha yüksek olacağını düşündüğümden buraya yazıyorum kusura bakmayın.bildiğiniz gibi azeri kanalı aztv nin spor kanalı olan(yanılmıyorsam tabii) idman tv türk takımlarının avrupada yaptığı maçları yayınlıyor(bununla birlikte şampiyonlar ligi ve avrupa liginde diğer maçlarıda ve ilaveten italya ile ingiltere ligini de).web adreslerinden yaptığım araştırma sonucunda da bu hafta gs-anderlecht ve ts-metalist maçlarını yayınlayacaklarını gördüm(bjk maçının stardan yayınlanmasından dolayı vermiyorlar heralde).genel olarak bjk maçlarının stardan bizim maçların dsmartta verileceğini düşündüğümden avrupa ligi maçlarını evden izlemek için kalıcı bir çözüm arıyorum.soruma gelirsek idman tv digiturk 89. kanalda var.paralı bir kanal ama kanalın olduğu pakete geçiş yapılınca açılıyor sonuçta.eğer idman tv nin olduğu pakete geçiş yapıp kanalı açtırırsam tsnin maçlarını sıkıntı yaşamadan izleyebilir miyim yoksa türkiyede ki yayın hakları dolayısıyla kanal açık olduğu halde şifreye girer mi?

DeAgLeMaNyAq
14.09.2014, 14:11
belki uygun başlık burası değil ama bu başlığın bu hafta aktif olacak olması ve dolayısıyla görülebilme,cevaplanabilme olasılığının daha yüksek olacağını düşündüğümden buraya yazıyorum kusura bakmayın.bildiğiniz gibi azeri kanalı aztv nin spor kanalı olan(yanılmıyorsam tabii) idman tv türk takımlarının avrupada yaptığı maçları yayınlıyor(bununla birlikte şampiyonlar ligi ve avrupa liginde diğer maçlarıda ve ilaveten italya ile ingiltere ligini de).web adreslerinden yaptığım araştırma sonucunda da bu hafta gs-anderlecht ve ts-metalist maçlarını yayınlayacaklarını gördüm(bjk maçının stardan yayınlanmasından dolayı vermiyorlar heralde).genel olarak bjk maçlarının stardan bizim maçların dsmartta verileceğini düşündüğümden avrupa ligi maçlarını evden izlemek için kalıcı bir çözüm arıyorum.soruma gelirsek idman tv digiturk 89. kanalda var.paralı bir kanal ama kanalın olduğu pakete geçiş yapılınca açılıyor sonuçta.eğer idman tv nin olduğu pakete geçiş yapıp kanalı açtırırsam tsnin maçlarını sıkıntı yaşamadan izleyebilir miyim yoksa türkiyede ki yayın hakları dolayısıyla kanal açık olduğu halde şifreye girer mi?

İdman TV birkaç senedir bu maçları veriyor zaten kanal geçmişi çok eski değil. Eskiden Türksat bünyesinde yayın yapıyorlardı fakat daha sonra Azersat uydusuna geçtiler. Digitürk'teki İdman TV ise canlı maç yayınları sırasında şifreleniyor. Dolayısıyla İdman TV'yi uydu aracılığıyla izlemek için ya Azersat çanağınız olacak ya da Turksat çanağınız varsa ona multifeed aparatı takacaksınız...

Sertan Danışer
14.09.2014, 15:41
İdman TV birkaç senedir bu maçları veriyor zaten kanal geçmişi çok eski değil. Eskiden Türksat bünyesinde yayın yapıyorlardı fakat daha sonra Azersat uydusuna geçtiler. Digitürk'teki İdman TV ise canlı maç yayınları sırasında şifreleniyor. Dolayısıyla İdman TV'yi uydu aracılığıyla izlemek için ya Azersat çanağınız olacak ya da Turksat çanağınız varsa ona multifeed aparatı takacaksınız...

teşekkür ederim,yani kanalı açtırsam bile maç saati şifreye girecek yine ve izlenmeyecek.soruyu sormamdaki amaç eğer şifreye girmiyorduysa digiturkte idman tvyi izlemenin dsmart spor paketinden ucuz olması.artık azeri spiker falan idare ederdik ama izlerdik en azından sorunsuz.

champions
14.09.2014, 23:49
Normal şartlarda deplasmanda 1 puan iyidir fakat Metalist böylesine zayıflamışken, 3 maçtır gol atamıyor ve kazanamıyorken, hem bu seriyi bozup moral depolamak, hem uefa puanı hem de grubu erken bitirmek adına kazanmalıyız.

volkan_627
14.09.2014, 23:50
---------------------------------------onur----------------------------------------

bosi--------------belkalem-------------------------papa-------------------musa

-------------------------------------medjani-------------------------------------

----------------------ekici--------------------------costant---------------------

sefa--------------------------------cardozo-------------------------------waris

E. Cumur61
15.09.2014, 00:06
Ntv spor smart'ta olabilir maç. Sanki öyle bir reklam gördüm.

Edit: Smart Spor'daymis

Adem Akyüz'
15.09.2014, 00:20
Bosingwa ve Cardozo'nun durumu nedir acaba? Oynayabilecekler mi maçta ?

demirel
15.09.2014, 00:42
Onur
Boss-belkalem-papa-musa
Medjani-constant
Yatabare-cardoza-waris
Kadro boyle guzel duruyor tabi ama orta saha cok zayif kaliyor

Onur Keskin
15.09.2014, 00:43
Onur
Boss-belkalem-papa-musa
Medjani-constant
Yatabare-cardoza-waris
Kadro boyle guzel duruyor tabi ama orta saha cok zayif kaliyor

niye 10 kişi oynuyoruz :)

Furkan Dündar
15.09.2014, 01:16
---onur----
Bosi--papa--belkalem--musa(ishak)

------medjani---constant---

Sefa------------------waris

----------yatabare---cardozo--

sasort
15.09.2014, 01:16
bende bir kadro yazayım

............................................onur.. .....................................

bos.....................belkalem..........avraam.. .....................ishak

..................................medjani......... ................................

....................constant...............ekici.. ...............................

fatih (sefa)............................................ ..................waris

..................................cardozo......... ..............................

sasort
15.09.2014, 01:17
---onur----

buda olur hemde daha iyi olur yatabare waris te çok koşuyor çift forveti kaldırır

Mert'
15.09.2014, 01:43
Cardozo oynayabilir mi ki?

Erman Aydın
15.09.2014, 01:52
–––––––––––onur––––––––
bosingwa––belkalem––papa––ishak
–––––––medjani–––––––––––––
––––––––––––––––m.ekici–––––––
–––––––––constant–––––––––––––
–––sefa–––––––––––––––waris–––
––––––––––––cardozo––––––––––

mashal61
15.09.2014, 02:03
--------------------------onur
bosingwa---papadopoulos---belkalem---nizam
-------------------------medjani
--------------sefa------------------constant
yatabare--------------------------------------waris
------------------------cardozo

memmedaga
15.09.2014, 02:56
Bosingwa ve Cardozo'nun durumu nedir acaba? Oynayabilecekler mi maçta ?

bu sefer oynuyorlar ama özellikle Cardo 90 dakika oynamaz inşallah

Adele şakaya gelmiyor sakatlıktan çıktıktan sonra fazla yüklenmede otomatik olarak atıyor mübarek..

memmedaga
15.09.2014, 02:58
---onur----

warisi sol açık forvet gibi düşünmelisin hani şu futbol oyunlarında WF diye geçen :)
klasik bir sol orta yada sol kanat oyuncusu değil
bana sorarsan forvetin yanında yada arkasında oynatırım

memmedaga
15.09.2014, 03:03
--------------------------onur
bosingwa---papadopoulos---belkalem---nizam
-------------------------medjani
--------------sefa------------------constant
yatabare--------------------------------------waris
------------------------cardozo

yatabareyi neye göre sağ açığa yazıyorsunuz anlamıyorum

yatabere tam anlamıyla cardozonu yedeği

mashal61
15.09.2014, 04:21
yatabareyi neye göre sağ açığa yazıyorsunuz anlamıyorum

yatabere tam anlamıyla cardozonu yedeği
Sağ açıkta da oynuyor.

6Şafak Aydın1
15.09.2014, 07:21
2. , 3. ve 5.ci maclarimiz icerde. Son macimiz Varsova`da.
L grubunda rakiplerimiz L`ler(Ne hikmetse) ve Metalcilar. Nasil bir gruba düstügümüzü kestiremiyorum. Metalcilarin güc kaybettigini söylüyorlar. Lokeren ise kapali kutu. Legia`yi az cok biliyoruz, gecen sezon 2`de 2 yaptik ama aylar sonra nasil becerdik bunu diyorduk yani tehlikeli takim.
Bana öyle geliyorki sanki Metalci bu grubun en zayif halkasi, kosullari malum. Bu da demek oluyorki mutlak galibiyet, olmazsa en azindan beraberlik.

6Şafak Aydın1
15.09.2014, 08:33
Futbolumuz ile alakali birsey daha eklemek istiyorum. Oyun felsefemiz ne olursa olsun pozisyona girmeden mac kazanilamayacagindan kafadan mac basi 5 net pozisyon yakalama standardimiz olursa her maci kazanabiliriz diye düsünüyorum cünkü kaleci dahil defansimiz saglam.

ibrahim
15.09.2014, 08:50
niye 10 kişi oynuyoruz :)

Bide 11 kişi oynasak varya. Ufffff.

Hem orta sahamızda sağlam olur ne güzel.

:D

Gesendet.

Doğukan Uçan
15.09.2014, 09:45
Rakip şişirilmiş bir balondur, bu maçta favoriyiz.

Salih Edip
15.09.2014, 09:53
3 gun sonraymis mac sevindim :) sikecilere karsi oynadigimiz gibi baslayip 60 70 dk oyle goturmek lazim. Cardozo bulursa affetmez yatabareye benzemez.

zahido
15.09.2014, 10:12
Önce metalisti ardından başakşehiri yenersek kaptırır gideriz Allahın izniyle. Ah bide papadopulos yerine orta saha alsaydık mükemmel olacaktı.

Mustafa OK
15.09.2014, 10:14
yabancıları mümkün oldugünca kullanmalıyız... hem yerliler dinlensin malum bizim ligde sınırlama var...

cardozo ve waris ilk 11 yatabare yedek olsa iyi olur... cardozo'ya bişey olursa yerine girer...

onur bosi papa belkalem ishak(musa) medjani constant m.ekici sefa waris cardozo...

UNiVeRSeLoRD
15.09.2014, 10:18
Ntv spor smart'ta olabilir maç. Sanki öyle bir reklam gördüm.

Edit: Smart Spor'daymis

İdman Az'de de gözüküyo

maydin
15.09.2014, 10:21
yine mi sarı-lazivert

Taner Gündoğdu
15.09.2014, 10:52
onur -boss-papa-belkalem-ishak-medjani-ekici-constant-yattabare-waris-cardozo

thehell61
15.09.2014, 10:58
Kulup tur duzenleseysi gidecektim ama kendi imkanlarımla gitmem zor. Insallah kazanıp kupaya iyi bir başlangıç yaparız.

Tahir61
15.09.2014, 10:58
gruba deplasmanda alınacak üç puanla başlamak harika olur

dekker61
15.09.2014, 11:29
İşte Trabzonspor'un yeni Yattara'sı... >>> http://bit.ly/ZmlwD7

Tayfun
15.09.2014, 11:29
Can Karyağdı ‏@Can_Karyagdi61 (https://twitter.com/Can_Karyagdi61) 1 dk. (https://twitter.com/Can_Karyagdi61/status/511431163609899008) Ve Cardozo takımla birlikte...

Şükür, takımla çalışmaya başlamış

6Şafak Aydın1
15.09.2014, 11:44
son maclarinda Jaja santrfor`du , 90 dk oynamis ama toplamda golü yok, 5 mac yapmis.
Metal - Dnipro 2:5 (0:2) Bruno Gama diye bir Dnipro`lu ilk 3 golle hattrick atmis.

Ne kadar gücsüz veya düsüste görünsede Rostov gibi kalitesiz bir ekip degil. Dnipro macin sonucu haric hep tek gol ile maglup veya galib olmuslar. SIKINTILI bir sürecteler, burasi kesin.

Faik Yılmaz
15.09.2014, 11:52
Üç açıdan avantajımız var....

1-Maç kış mevsiminde oynanmıyor. oynayıp geçeceğiz kurtulacağız bu buz torbası yerden....

2-Metalist kötü günlerini yaşıyor çok kolay gol yiyorlar. bu hafta 5 yediler arkalarına atılan hertop tehlike oldu...

3-Bu tip turnuvalarda ilk maçın deplasmanda olması avantajdır oyuncular daha rahat oynar kendilerini daha iyi gösterirler....

cem1990
15.09.2014, 11:58
Metalist 3 puan
Legia 3 puan
Lokeren 3 puan
Metalist 3 puan
Lokeren 1 puan
Legia 1 puan

14 puan ile lider olarak tamamlarız. Metalist zayıf anını çok iyi değerlendirmemiz lazım.Ne kadar metalist zayıf olsa da Avrupa Ligine yine asılacaktır. Metalistten alınacak 6 puan bizi lider olarak tamamlar. Yenemesek de 1 puanla tamamlarız puanların birbirine yakın olacağını bir turnuva olacağını düşünüyorum.

duyurukcu
15.09.2014, 11:58
Metalist Kharkiv - Trabzonspor maçını Norveçli Tom Harald Hagen yönetecek.

Adem Erdoğan
15.09.2014, 12:06
Gel perşembe gel..

pReN@_61
15.09.2014, 12:13
Beraberliğe razıyım da bi sakatlık olmasa.Oyuncular sağlam döner umarım.

katre-i.matem
15.09.2014, 12:18
Yunus Emre Sel ‏@yunusemresel 10 dk.
Hoca sabah idmanında bir hareketi istediği gibi yapamayan cardozo yu sert şekilde uyardı

Can
15.09.2014, 12:50
--------------Onur----------

Bosingwa--Belkelam-Papa-İshak

----------Medjani---------

----Ekicii-----Constant----

Yatabare-----------Waris

---------Cardozo----------

Çok hoşuma gitti bu kadro :)

Gurpas
15.09.2014, 12:52
Büyüksün Vahid Hocam

sedatalis82
15.09.2014, 13:13
--------------Onur----------

Bosingwa--Belkelam-Papa-İshak

----------Medjani---------

----Ekicii-----Constant----

Yatabare-----------Waris

---------Cardozo----------

Çok hoşuma gitti bu kadro :)

planlanan kadro bu zaten

Tayfun
15.09.2014, 13:14
Yunus Emre Sel ‏@yunusemresel 10 dk.
Hoca sabah idmanında bir hareketi istediği gibi yapamayan cardozo yu sert şekilde uyardı

Cardozo'nun yapısını az çok biliyorsam bu tepki ters teperse şaşırmam .

https://pbs.twimg.com/media/BxkQG7rCAAAeOac.jpg:large

Ercan DEMİRCİ
15.09.2014, 13:20
Çok güzel bir sezon bizleri bekliyor renkdaşlar ...:)

Dip.Ing.Mag.
15.09.2014, 13:23
jaja bizi üzmez ins bu mac. gerci eskisi gibi degil göbek möbek acayip olmus. ama yine de belli olmaz dikkat etmek lazim. normal sartlarda yenebilecegimiz bir takim lakin hazir olmayisimiz ve sakatlarin coklugu sebebiyle beraberlik kokan bir mac.

Dip.Ing.Mag.
15.09.2014, 13:26
____________________Onur____________________
Bosingwa_____Papadoloupos___Belkalem______Musa
Sefa______Ekici__________Constant_________Yusuf
_____________Cardozo____Waris________________

bu kadro ile cikmaliyiz. papadoloupos un yerine Medjani de oynayabilir.

'Enes'
15.09.2014, 13:32
Dehşet'ül Vahşet

http://i.imgur.com/DzBdgDe.png

Fatih Öztürk
15.09.2014, 13:37
Onur,Bosingwa,Papa,Belkalem,Musa,Medjani,Salih,Con stant,Sefa,Waris,Cardozo

Can
15.09.2014, 13:43
http://img.hurriyet.com.tr/_np/6131/25956131.jpg
İnşallah bi sıkıntı yoktur..:(

Dip.Ing.Mag.
15.09.2014, 13:49

Var gibi gözüküyor

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

selcuk
15.09.2014, 13:50
Cardozo'nun yapısını az çok biliyorsam bu tepki ters teperse şaşırmam .

https://pbs.twimg.com/media/BxkQG7rCAAAeOac.jpg:large

portekizli ark.larin demesine göre kazandikca cardozo sorun cikarmazmis

adam sadece yenilmeyi haz edemiyormus

cdgtscdg
15.09.2014, 13:54

biraz geç olacak ama şu yoluda deneyebilirsiniz

normal bi uydu alıcısı ile (bisskey menüsü açılabilen bi makine olmalı) maçı türksat yayınından şifresiz izleyebilirsiniz bunu 1 georgia kanalı içinde yapabilirsiniz o da şampiyonlar ligi ve avrupa kupası maçlarını yayınlıyor ...

digitürk makinesi bu işlemi yaptırmıyor bildiğim kadarı ile

Çağdaş DENİZ
15.09.2014, 13:56
Metalist Kharkiv - Trabzonspor maçını Norveçli Tom Harald Hagen yönetecek.

oha ya ukraynalı takıma nasıl norveçli hakem verirler

Anıl C
15.09.2014, 13:58
Metalist'in bi analizini yapan olsa keske.
Cogumuz icin suan kapali kutu

Anıl C
15.09.2014, 13:59
oha ya ukraynalı takıma nasıl norveçli hakem verirler

neden sorun olsun ki?
Birbiriyle alakasiz iki ulke

zahido
15.09.2014, 14:01

Herkes iplerin kimin elinde oldugunu kavrasın. İyi yapıyor hoca. Zeki veya başka bir futbolcuya nasıl kızıyorsa aynı şekilde Cardozoyada kızabilir.

demir
15.09.2014, 14:02
BENCE metalıst macında oynaması zor cordozonun bu surecden sonra bomba gıbı donecekse hıc sorun yok beklerız :D:D

Hakan
15.09.2014, 14:05
Herkes iplerin kimin elinde oldugunu kavrasın. İyi yapıyor hoca. Zeki veya başka bir futbolcuya nasıl kızıyorsa aynı şekilde Cardozoyada kızabilir.
Katılmıyorum bazı özel oyuncuları idare etmek lazım

'Enes'
15.09.2014, 14:07

Vahid Hoca'nın idare etme yöntemi bu,bu yaştan sonra adamın disiplinini değiştirecek hali yok :)

Anıl C
15.09.2014, 14:08
Metalistin haftasonu kendi evinde Dnipro'ya 2-5 kaybettigi mac

3gpfQRlZhMM

Ayrica diger onemli 2 macta da sahadan bu sene yenik ayrilmis.
Metalist:1 Dinamo Kiev:2
Shaktar:1 Metalist:0

6. hafta sonunda ligde, 2 galibiyet-1 beraberlik-3 yenilgi ile 7 gol atip 10 gol yiyerek 14 takimli ligde 8. sirada

Hakan
15.09.2014, 14:10
Vahid Hoca'nın idare etme yöntemi bu,bu yaştan sonra adamın disiplinini değiştirecek hali yok :)
Yanlış yapıyor bence.Bu kadar kariyerli bir adamın antrenmanda sıçrayarak kafa vurmayı büyük bir zevkle yapmaması çok normal :)

'Enes'
15.09.2014, 14:13
Yanlış yapıyor bence.Bu kadar kariyerli bir adamın antrenmanda sıçrayarak kafa vurmayı büyük bir zevkle yapmaması çok normal :)

Cardozo'nun kendini geliştirmeye ihtiyacı olmasa da kondisyon için bunları yapması gerekli,ayrıca özel oyuncuların antrenmanı eksik yapma gibi lüksleri yok ve Cardozo için bu hareketleri yapmak basit olsa gerek,yani kaçmasına gerek yok :)

alpi53
15.09.2014, 14:16
o degilde tercuman asker gibi nasil tirmissa. hocanin bu kadar yillik tecrubesi var kizacak sevecek, ozel hissettirecek .. bunlar normal seyler.ama herkez bi ayagini denk alacak buranin dingonun ahiri olmadigini gorecek. trabzonda bazi arkadaslardan edindigim bilgiye gore topcular bildigin hoca deli falan diyolarmis, ama yakinda anlarlar 10 mac ta 2 gol yedikleri zaman ..trabzon milleti delidir , hocaninda deli olmasinda bi sakinca yoktur.

Oğuzhan
15.09.2014, 14:18

Alakası yok kimsenin babasının çiftliği değil burası. Özel oyuncu diye Zeki'ye bağırırken ona bağırmazsa takımdaki adaletsizlik oyunculara olumsuz yansır. Biz senelerdir adalet, eşitlik istiyoruz aynısını hoca da takım üzerinde uygulamalı Akbaş ve Yavru nasıl muamele görüyorsa hata yapınca aynısını Cardozo da görecek Waris'de Constant da.

Tahir61
15.09.2014, 14:35
http://i.hizliresim.com/PEp6LN.jpg (http://hizliresim.com/PEp6LN)

http://i.hizliresim.com/2QyNGj.jpg (http://hizliresim.com/2QyNGj)

:) bu da yeni adeti oldu

maçlarda da tak be hocam

Courage
15.09.2014, 14:53
Vahid hoca haydut gibi görünüyor :)

Hüseyin Başoğlu
15.09.2014, 14:58
Cardozo'yu alttan alarak idare edemezsin. Cardozo'yu ancak Cardozo kadar psikopat olarak idare edersin.

Helal olsun hocaya. Disiplin bir takımda her zaman olmalı. Hangi futbolcu olursa olsun aynı disiplin uygulanmalı.

Gözlüklerde ayrı hava katmış hocaya :)

Dip.Ing.Mag.
15.09.2014, 15:05
Cardozo'yu alttan alarak idare edemezsin. Cardozo'yu ancak Cardozo kadar psikopat olarak idare edersin.

Helal olsun hocaya. Disiplin bir takımda her zaman olmalı. Hangi futbolcu olursa olsun aynı disiplin uygulanmalı.

tamam da adam ne yapmis ki? bilmeden helal olsun diyoruz. :c)

Mert'
15.09.2014, 15:08
Tom Hagen Godfatherdaki Consiglieri Tom mu? :)

zx61
15.09.2014, 15:12

Ben katılmıyorum cardozo benficada hocayla kavga etmiş insan ve sen bu oyuncunun böyle olduğunu biliyorsun demekki onun bazı kaprislerini kabul ederek alıyorsun ayrıca hoca biraz fazla sinirli ne olacak böyle bilmiyorum..kötü olmuş bu tartışma

The Legend
15.09.2014, 15:15
hocanın karizma yine tavan yapmış :)

OFLU
15.09.2014, 15:17
Ya hocam, biraz şefkatli ol, adam oynamadan gidecek ona yanarım :(

irfan61
15.09.2014, 15:19
Ben katılmıyorum cardozo benficada hocayla kavga etmiş insan ve sen bu oyuncunun böyle olduğunu biliyorsun demekki onun bazı kaprislerini kabul ederek alıyorsun ayrıca hoca biraz fazla sinirli ne olacak böyle bilmiyorum..kötü olmuş bu tartışmaTartışma olduğunu nerden çıkardın ? sende idmanda mıydın ? bi foto gördünüz hemen tartışma çıktı.Yok hoca bişe dedi Cardozo bilmem ne dedi.Ben hayatımda bizim taraftar kadar herşeye olumsuz yorum yapan bir taraftar topluluğu görmedim.

Hakan
15.09.2014, 15:19
Evet Cardozo ile Zeki bir değil.O adama bağırıp çağırmak bence yanlış

irfan61
15.09.2014, 15:25
Evet Cardozo ile Zeki bir değil.O adama bağırıp çağırmak bence yanlışNiye dokunulmazlığı mı var Cardozo'nun demekki idman da hocanın istediğini tam olarak yapmadı ve hoca sert bir şekilde uyardı.Cardozo da hemen ben küstüm oynamıcam diyecek hali yok hoca ne diyorsa ne istiyorsa ciddi bir şekilde elinden gelenin en iyisini yapmak zorunda.Vahid hoca da bunu yapmadığını görmüş ki sert bir şekilde uyarmış.

Hakan
15.09.2014, 15:30
Niye dokunulmazlığı mı var Cardozo'nun demekki idman da hocanın istediğini tam olarak yapmadı ve hoca sert bir şekilde uyardı.Cardozo da hemen ben küstüm oynamıcam diyecek hali yok hoca ne diyorsa ne istiyorsa ciddi bir şekilde elinden gelenin en iyisini yapmak zorunda.Vahid hoca da bunu yapmadığını görmüş ki sert bir şekilde uyarmış.
Şöyle anlatayım,Cardozo'ya işini öğretemezsin.Cardozo gibi dünya çapında bir oyuncuya herkesin önünde bağırıp çağırmamalısın."Antrenman yapmak istemiyorsa yapmasın" demiyorum ben.Sadece onun isteklerini dikkate almalı

Salih Edip
15.09.2014, 15:36
Amma buyuttunuz he bagirir cagirir bunlar her zaman her yerde olabilecek seyler.

Can
15.09.2014, 15:40
Duyumlara göre Cardozo sakat söylentileri pek gerçek değilmiş, hocayla arası çok kötü devre arası gidebilir söylentileri dolanıyor. Hoca da sezon sonu ayrılabilir, kafasında hala değerlendiremediği teklifler varmış.

Durumlar çok karışık. Çok fazla transfer yapmamız göz boyamasın belkalem, medjani, ekici, ferhat, fatih, yatabare = fazlalık

cardozo, hoca = sorun

constant = zokora gibi kaçak güreşen bir futbolcu

waris kalıyor, o da kapalı kutu

ama tabi bu forumda takımı eleştirmek yasaktı onu unutmuşum pardon.
Sen şu forumda barınabiliyosunya helal olsun yöneticilere :)

Fatih Öztürk
15.09.2014, 15:42
Duyumlara göre Cardozo sakat söylentileri pek gerçek değilmiş, hocayla arası çok kötü devre arası gidebilir söylentileri dolanıyor. Hoca da sezon sonu ayrılabilir, kafasında hala değerlendiremediği teklifler varmış.

Durumlar çok karışık. Çok fazla transfer yapmamız göz boyamasın belkalem, medjani, ekici, ferhat, fatih, yatabare = fazlalık

cardozo, hoca = sorun

Vallahamı la?bakkalada getirmişlermi?

irfan61
15.09.2014, 15:43
Şöyle anlatayım,Cardozo'ya işini öğretemezsin.Cardozo gibi dünya çapında bir oyuncuya herkesin önünde bağırıp çağırmamalısın."Antrenman yapmak istemiyorsa yapmasın" demiyorum ben.Sadece onun isteklerini dikkate almalıSen en son bu yazdığına inanıyormusun ? :) Vahid hoca bir futbolcusunun (her kim olursa olsun isim farketmez) isteklerini dikkate alacak çok önemli bir nedeni olmadığı sürece dikkate almaz bence.Bu takımın teknik direktörü kim ? Cardozo mu ? Vahid Halilhodzic mi ? Sonuçta Vahid hoca Cardozo'yu tanıyor biliyor ondan yapması gerekeni ister istemiştir.Bence abartılacak bir durum yok 2 tane fotoğraf ile Cardozo ve Hoca arasında sorun var şeklinde yorum yapmamak lazım.Sonuçta burayı takip eden bi sürü ulusal gazeteci var.Adamlar zaten malzeme arıyor bi şekilde yalan haber yapıp takımı karıştırmak isteyebilirler. ;)

irfan61
15.09.2014, 15:45

cardozo, hoca = sorun

ama tabi bu forumda takımı eleştirmek yasaktı onu unutmuşum pardon.Suç sende değil seni burada barındıran BMN yöneticilerinde sende haklısın.

OrkHun
15.09.2014, 15:46

cardozo, hoca = sorun

http://www.bascek.com/yuklemeler//2012/10/imported-2-2740.anlat-panpa-dinliyoruz_164226.jpg

Kazım Bostan

aynı düşünüyorum.. bu adamın işi yok burada

Anıl C

cardozo, hoca = sorun

biri şunu....

cakalkerem
15.09.2014, 15:47
dalgamı geçiyorsunuz cardoza konusunda

UğurB
15.09.2014, 15:48
Bizim taraftara gercekten helal olsun.
Iki fotograftan fotoroman yazdilar.
Ya renkdaslar, siz ailenizle, kiz/erkek arkadasinizla, esinizle tartismiyor musunuz?
Hemen ayriliyor musunuz, evi mi terk ediyorsunuz?
Yapmayin.
Hoca bir uyarida bulunmustur, O da nedenini acikliyordur vs...
Bu arada bizim takim kaynayan kazanmista haberimiz yokmus.
Lutfen elestirin ama dogru bilgilerle lutfen...

Mert Oğuzlu61
15.09.2014, 15:49

cardozo, hoca = sorun

sorun da sensin, kaçak elektrikte sensin, fazlalıkta sensin, koli bandıyla kutunun içine koyulup kurbağalı dereye atılması gerekende sensin.

aha bu kedi de sensin ;

http://i60.tinypic.com/2urxfs8.jpg

Hakan Yeşilyurt
15.09.2014, 15:49

cardozo, hoca = sorun

yahhh he hee

Can
15.09.2014, 15:50
Cevat Kol mu acabaa ? :)

Fatih Öztürk
Bir insan götünden uydurmaya kalksa bu kadarını bile beceremez hakkaten.bu enerjiyi nereden bulur,sallama başarısının arkasındaki güç nedir insan merak ediyor cidden.

Hakan
biri şunu....
:(

Anıl C
15.09.2014, 15:52

Suç sende değil seni burada barındıran BMN yöneticilerinde sende haklısın.

Birak bunun gibilerini baska takim taraftarlarina bile sadece gecici cezalar veriliyo. Bizi ovmeleri yeterli artik
BMN yoneticilerinin -isim vermek istemiyorum- ikisi üçü iş olsun diye moderatörler.
Insanlara link paylasmak yasaktir yazmaktan baska BMN'de icraatleri yok
Ha bide gezelim-görelim programi tadinda ne yaptiklarini merak ettigim il temsilcileri var

Kazım Bostan
biri şunu....

:D

bugün birimiz, bigün hepimiz.... hak etti

laudrup61
tamam kusura bakmayın, takım güzel arkadaşlar zamana ihtiyacı var herşey yolunda önümüze gelene 3 atarız. tamam mı şimdi iyi mi böyle?

burada insanlar istediğini yazamayacak mı? eleştiri yapmak ne zamandan beri yasak oldu, bu faşist kafatasçı zihniyet bırakın artık, birilerinin farklı görüşte olmasını neden içinize sindiremiyorsunuz?

ne zaman biri takımı eleştirse sadrici, bilmemneci şikebahçeli diye üzerine geliniyor

demir
15.09.2014, 15:53
UZUN ZAMAN sonra bıraz kıpırdamaya basladık hemen basladınız soylentılere gore demeye ... kulıslerde konusulan, soylentılere gore, sok sok sok, ve karadenızde bomba etkısı yaratır gıbı baslıklarla sunulan hıc bır habere ınanmıyorken bırısı cıkıp dıyorkı araları bozukmus gonderecekmıs.... yav hala tanıyamadınızmı halıl hocayı ıstemıyorsa gordozo da olsa ıstemıyorum gonderın der.... ıcımızde okadar cok haın varkı bır turlu bır araya gelemıyoruz delıgı korkuyorlar bızden ıstanbul kopeklerı aman haa bunlar bır bırlesırse yanarız dıye fınk atıyorlar trabzonda sızde bunlara degıl canak bıldıgın desdek olup yol gosterıyorsunuz..

Fatih Öztürk
15.09.2014, 15:55
Yahu herkes senin ne karakterde olduğunu iyi biliyor boşuna parmaklarını yorma üyeliğine çizik attır bizi yorma buralarda.sen eleştiri değil alanen saçmalıyorsun,yalan konuşuyorsun sayfaları kirletiyorsun.

Tayfun
15.09.2014, 15:57
laudrup61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=48140)

Psikolojik sorunlarınız varsa tedavinizi burada yorum yazarak aksatmayın.

demir
15.09.2014, 15:57
tamam kusura bakmayın, takım güzel arkadaşlar zamana ihtiyacı var herşey yolunda önümüze gelene 3 atarız. tamam mı şimdi iyi mi böyle?

burada insanlar istediğini yazamayacak mı? eleştiri yapmak ne zamandan beri yasak oldu, bu faşist kafatasçı zihniyet bırakın artık, birilerinin farklı görüşte olmasını neden içinize sindiremiyorsunuz?

ne zaman biri takımı eleştirse sadrici, bilmemneci şikebahçeli diye üzerine geliniyor

senın yaptıgın gorus degıl DEDIKODU.. bılmedıgın gormedıgın farkında olmadıgın bır konu uzerıne konusup bun uzerınden elestırdıgını sanıyor ustunede ınsanları fasıstlıkle sucluyorsun ayıp.. varsa delılın goster hep beraber elestırelım ama yoksa sacmalayıp kafatascılık yapma burada

cakalkerem
15.09.2014, 15:58
hahha

Heisenberg
15.09.2014, 15:58

cardozo, hoca = sorun

http://gifsforum.com/images/gif/gtfo/grand/gtfo-eccbc87e4b5ce2fe28308fd9f2a7baf3-2726.gif

alpi53
15.09.2014, 15:59
kaynak vereceksin o zaman guzel kardesim, cardozo ile hocanin arasinin bozuk oldugunu kim soyledi? gideceklerini kim soyledi ?
yattabarenin nesini begenmedin ?
belkalemin nesini begenmedin guzelce aciklarsan kimse sana sike bahceli muamelesi yapmaz..

Hakan
15.09.2014, 15:59
Laundrup61 o kadar destek çıkmıştım sana bir teşekkür bile etmedin,bir de bu yazıyla beni hayal kırıklığına ugrattın olmadı :)

Çağdaş DENİZ
15.09.2014, 16:00

seninki yorum değil kusura bakma
eleştirdiğimiz basın, fbliler bile bu denli provakatif konuşmuyorlar
burda herkesin sinirleriyle oynamaya hakkın yok

farozlufatih61
15.09.2014, 16:01

Bu duyumları bir tek sanamı söyledi duyumcular o kadar çok şey yazdınki......

Heisenberg
15.09.2014, 16:01

Sizin yaptığınız eleştirmek değil. Bugüne kadar yaptığınız olumsuz yorumların hiçbirinin dayanağı yok. Şimdi de gelmiş, şöyle söylentiler, böyle şeyler var diyorsunuz. Madem söylenti varsa kaynağınızı belirtin, biz de haklısınız diyelim. İşi gücü yalan haber yapmak olan yerleri okuyup, gelip burada "eleştiri" yapıyorsunuz. Bu sabahki fotoğrafı görmeseniz acaba Cardozo konusunda nasıl bir yorum yapacaktınız çok merak ediyorum :)

Kazım Bostan
15.09.2014, 16:02
luadrup mu neyse görünüşe göre ilgi açlığı olan sosyal fobik bir arkadaş.. otobüste "kaptan orta kapı" bile diyemez, buraya gelmiş istediği gibi konuşabiliyor ilginç

kaldı ki trabzonsporlu bile olmadığı belli

Tayfun
15.09.2014, 16:03
Trollük yapıyor alenen, 1 değil 2 değil 3 değil bu .BMN yönetimi bu faydasız elamanı şutlamalı artık .

'Enes'
15.09.2014, 16:17

Biz takımı eleştirince neden bize kızan olmuyor? Sen eleştirmiyosun trollemek için doğmuşsun, ajan mısın la sen?

Faik Yılmaz
15.09.2014, 16:21
21 transfer yapılmıştır....

Belkide 5-6 tanesine ne gerek vardı diyebiliriz....

Ama bir 15 tanesini Türkiye'de herkes kabul eder....

Oscar Cardozoya hayır diyeblecek adam varmı....

Ya Yatabareye, Cosntanta....

1-2 yıl öncesine kadar Almanya'da fırtınalar estiren Mehmet Ekiciye....

Evet kaadronun ,oyunun ,yönetimin çok eleştirilecek yerleri vardır olabilirde ama aadamlara çöp muamelesi yapmak ayıptır günahtır...

Kazım Bostan
15.09.2014, 16:22
yunus emre sel, cardozo ile hoca arasında hiçbi sıkıntı yok idman içi sıradan bir uyarıydı demiş

zaten böyle olduğu belli de..

AhmetG.
15.09.2014, 16:25
Yunus Emre Selin de böyle haberleri direk vermesi yanlış. Medya zaten yer arıyor fitne çıkarmaya. Biraz daha dikkat.

Faik Yılmaz
15.09.2014, 16:26
yunus emre sel, cardozo ile hoca arasında hiçbi sıkıntı yok idman içi sıradan bir uyarıydı demiş

zaten böyle olduğu belli de..

eee olayı kaşımak büyütmek isteyeceklerdir....

çekemeyen fazla bizi....

Oğuz ZEYTİN
15.09.2014, 16:27
Bu ülkede Atakan Kurt tarzı muhabirlik, İsmail Er tarzı habercilik ve Esat Yılmaer tarzı röportaj yazarlığı popülerdir. Şikeciler koltuklarını korurken, uyuşturucudan hapis cezası alan şarkıcı aylardır yakalanamamışken, katili programına çıkaranlar o ekranlardan kendisini uyaranlara parmak sallarken, bu habercilik tipi tabii ki revaçta olacaktır. Çünkü iyiyle kötü, sağlamla çürük ayırt edilmez. Standart yoktur.

Duyumcu taraftar eksik durur mu... Onun nesi eksik!

Şaka bir yana, bizler de akıllanmaya yeni yeni başladık, en azından bir kısmımız... Prim verilmiyor artık.

Kazım Bostan
15.09.2014, 16:33
eee olayı kaşımak büyütmek isteyeceklerdir....

çekemeyen fazla bizi....

aynen bu sene çok rahatsız ettik bazılarını..

Mustafa OK
15.09.2014, 16:43

cardozo, hoca = sorun

suç sende değilki seni burada barındıran yönetimde...

bordomavi1
15.09.2014, 16:50
Sabah Metalist maçının özeti vardı televizyonda. Bir ara gözüm takıldı, 30 saniye falan baktım. O süre de bizim Jaja adamın birini pazara gönderdi.

laudrup61
15.09.2014, 17:00
Jaja ile gönül bağımız var yapmayın etmayın :)

Royal Heart
15.09.2014, 17:09
Oscar sonradan oyuna girer tahminimce.

___________________Onur______________
__Jose_____Avraam_________Esad_____Musa
___________________Carl___________________
___________Mehmet________Kevin___________
___Sefa____________________________Mecid__
__________________Mustafa____________

laudrup61
15.09.2014, 17:11
Cardozoya gerek yok, warisle yatabare işi bitirir, Cardozo lig maçına saklanmalı

Dip.Ing.Mag.
15.09.2014, 17:12
Oscar sonradan oyuna girer tahminimce.

___________________Onur______________
__Jose_____Avraam_________Esad_____Musa
___________________Carl___________________
___________Mehmet________Kevin___________
___Sefa____________________________Mecid__
__________________Mustafa____________

su kadro su haliyle bile fena gözükmüyor.

Serdar A
15.09.2014, 17:13
Salih Mehmet ve Fatih Sefa değişikliği ile hemen hemen aynı kadroyu görürüz gibi geliyor..

Royal Heart
15.09.2014, 17:16
su kadro su haliyle bile fena gözükmüyor.

Hemen hemen ideal 11 zaten Oscar Cardozo ve Mustafa Yumlu hariç. İshak, Yusuf, iyileşmesi halinde Özer diğer en yakın isimler olacak. Özer'in sakatlık durumu hakkında net bilgimiz yok tabi.

HOPA'LI TS'Lİ
15.09.2014, 17:27
yenilmeyelim yeter

Eto'o
15.09.2014, 18:47
ozer ozer diyoruzda adam ilk devreyi kapatmis diyorlar
ne zaman duzelip gelecek ?

Giallorossi
15.09.2014, 18:51
Cardozoya gerek yok, warisle yatabare işi bitirir, Cardozo lig maçına saklanmalı
Katiliyorum. Haftaya Basaksehir gibi zayif rakiple oynayacagimiz icin o mactada Cardozoyu Legia macina saklamaliyiz

Verstuurd van mijn GT-I9300

BDiler61
15.09.2014, 19:08
Maçı kazanırsak grupta inanılmaz rahatlarız. İnşallah takım bu sefer gol atmayı başırır.

ccd6167
15.09.2014, 19:24
Maçı alacağız 2-0 net skorla ve bu gruptan legia ile çıkacağız

kncyalcin
15.09.2014, 19:25
_________________Onur________________
Boss____Belkalem_______Avraam_____Musa
_______________Medjani_______________
________Mehmet_______Costant________
Sefa___________Cardozo_________Wariss .. Gerçi Vahid Hoca bu. Rakibe göre kadro çıkartır yine..

Jedi
15.09.2014, 19:28
vaybe hanımı ukrayanaya razı edemedik, perşembe italya napoli de olacağım maçı orda italyanlarla seyrederiz artık..

kiev olsaydı gidecektim ama Lvov'u istemedi, kısmet olmadı ...

B.Yiğit
15.09.2014, 19:32
Cardozoyu lige saklardim.

Uğur Kalyoncu
15.09.2014, 19:44
İshak Mehmet Sefa ve Yusuf kesin 11 de olurlar Soner de rahatsızlık durumuna göre değerlendirilir..Sakatlıkların çok olduğu şu dönemde dinlendirilen öyuncu sayısı çok olmalı..

hüseyin1975
15.09.2014, 19:46
Derbi macinda sahada neredeyse komple yeni bir takim vardi.
Bazi Fubolcular takima gec katildi zaten.
Buna rahmen bence gayet iyidik.

B.AKDEMİR
15.09.2014, 20:11
Bugün Türkiye liglerinde yada Avrupa'da Waris, Yatabare ,Constant , Bosingwa ve Cardozo gibi 5 kaliteli futbolcuyu aynı anda kadrosunda bulunduran kaç tane takım var acaba. Yerlilerimiz de oldukça iyi ki bence Sefa , Ekici , Musa Nizam , İshak ,Yusuf ve Özer bu ligin en kaliteli yerlilerindendir. Kalecilerimizi zaten Onurumuz gururumuz.

Avraam , Medjani , Belkalem , Yumlu , Serdar , Fatih , Soner , Deniz ve Zeki'de Avrupa ve ligde rotasyon yapmamızı sağlayacak diğer futbolcularımız.

Bu kadro 3-4 hafta sonra seri galibiyetler almaya başladığında bence çok zevkli bir sezon geçirmeye başlayacağız.

Metalist maçında ise net bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum.

Cafer Bulur
15.09.2014, 20:44
Belki metalist eski gücünde degil ama bu durum bizim icin kolay mac olacagi anlamina gelmiyor.

Zaten yeni ve uyumsuz bir takim oldugumuz icin her macimiz zor gecmeye aday buna erciyes macinda da sahit olmustuk.

Bizim icin bu macta önemli olan kaybetmemek ama kazanirsak tabiiki ekstra bir motivasyon olur.

Hocanin yine önce durdur sonra vur taktigi ile oynayacagi bir mac olacak.

Benim merak ettigim bu takimin geriye düstükten sonra ne yapabailecegidir bu durum sezon sonunda nerede oldugumuzu belirleyecek.

Dip.Ing.Mag.
15.09.2014, 20:47
Maç hangi kanalda?

Cafer Bulur
15.09.2014, 20:48
Maç hangi kanalda?

Smartsporda,yani bize yine kahvehane yolu gözüktü.:)

Dip.Ing.Mag.
15.09.2014, 20:49
Smartsporda,yani bize yine kahvehane yolu gözüktü.:)

Arkadaş nedir bizim bu çilemiz yahu bir doğru düzgün maç izleyemiyoruz.

Dip.Ing.Mag.
15.09.2014, 20:58
Cardozo şöyle bir dönse bu maçta oynasa avrupayı sallasa UEFA da manşet olsa ligde şovlar yapsa bu adamı izlemeyi çok istiyorum özellikle waris ile. Sakatlık vs olmaz daha inş da futbola doyarız

carolo
15.09.2014, 21:34
Papadopoulos UEFAya bildirildimi?

Yiğit SARI
15.09.2014, 22:07
Papadopoulos UEFAya bildirildimi?

Bildirildi diye hatırlıyorum

"Onur Kıvrak, Fatih Atik, Soner Aydoğdu, Esseid Belkalem, Oscar Cardozo, Kevin Constant, Jose Bosingwa, Aykut Demir, İbrahim Demir, İshak Doğan, Salih Dursun, Mehmet Ekici, Yusuf Erdoğan, Majeed Waris, Carl Medjani, Musa Nizam, Fatih Öztürk, Avraam Papadopoulos, Mustapha Yatabare, Zeki Yavru, Sefa Yılmaz, Mustafa Yumlu."

Evet

Vkgz
15.09.2014, 22:24
yenileceğimizi sanmam

umitkaragoz1988
15.09.2014, 22:36
Beraberlik diyorum bu maç için.

Sefa
15.09.2014, 22:52
Hoca'nın hedefi 1 puan olacaktır. 1 puanı rahat alırız 3 puanı da bence rahat alırız Hoca umarım 3 puan üzerine çalışır..

Tahir61
15.09.2014, 23:28
şikebahçe maçındaki anlayışın aynısı ama bu sefer yakaladığımızı atalım tamamm

melih61
15.09.2014, 23:39
Bosingwa yetişemiyor herhalde idmana çıkmamış bu gün

Salih Edip
15.09.2014, 23:55
Cardozoyu ligin sonuna saklayalim bence final maclari o zaman olacak. O zamana kadar oynamasin :)

Jedi
16.09.2014, 00:08
yahu ben bu metalist - ruch chorzow maçını komple seyretmiştim, 1-0 zorla yendiler, Ruch Chorzow bugün balıkesirsporla oynasa

3-0 falan kaybeder, yani ona göre düşünün , özellikle sosa yıda sattılarki bu takımı yenememiz mucize olur.. çok kötü bir takım haline

geldiler.

OĞUZHAN061
16.09.2014, 00:24
Bu maçı Türksat üzerinden veren Azeri veya Gürcü kanalı falan yok mu

Faruk BERBER
16.09.2014, 00:26
Gol yiyeceğimizi sanmıyorum.

Haliyle avantajlı bir skorla döneriz. Bu alacağımız riske de bağlı ama gol yemeden alınacak 1-0 2-0'lık bir galibiyet bekliyorum.

AhmetG.
16.09.2014, 00:28
0-2 alırız maçı.

calavera
16.09.2014, 00:39
Şöyle yabancı sınırı olmadan bi ilk 11 yapalım

----------------------------------ONUR---------------------------
--Bosingwa------Papadopoulos-------Belkalem--------İshak--
--------------------------------Medjani---------------------------

---------------------Ekici----------------Constant----------------

Sefa----------------------------------------------------Waris-----
--------------------------------Cardozo---------------------------

Cordozo: Yatabare - dk 75.
Sefa: Yusuf - dk 65

Beyler, şaka maka iyi takım olduk. Geçen seneki ilk 11 nerde, bu nerde allah aşkına

Hüdai Pervaneli
16.09.2014, 01:05
Calistigim icin izleyemecegim

Mustafa Demir
16.09.2014, 01:11
macin oynanacagi Liviv sehrinin %85 i kadinmis.

Hüdai Pervaneli
16.09.2014, 01:19
macin oynanacagi Liviv sehrinin %85 i kadinmis.

Inanmiyorum ben O istatistige

Faruk BERBER
16.09.2014, 01:21

Mantık olarak da pek inanılır bir yanı yok.

Tek bir açıklaması var o da saçma :)

Yaşar
16.09.2014, 01:30
Yabancı sınırı olmadan doya doya bir kadro yapmak istiyorum;
:::::::::::::::::::::::::::::::Onur::::::::::::::: ::::::::::::
Bosingwa:::::::::::Belkalem:::::::::Papa:::::::::: :İshak
:::::::::::::::::::::::Medjani:::::::::::::::::::: :::::::::
Sefa:::::::::::::::::Constant:::::::::::::::::::Wa ris
Yatabare::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Card ozo

Emirhan Makul
16.09.2014, 01:36

Bende inanamıyorum :(:(

Hüdai Pervaneli
16.09.2014, 01:39
Bende inanamıyorum :(:(

Sultanim Gel gidip beraber Arastiralim:) Dogrumudur diye:)

Emirhan Makul
16.09.2014, 01:45

Ya doğruysa :D

Sefa
16.09.2014, 01:47
Ya doğruysa :D

Daha Allah'tan belanı mı arıyorsun ?

Oğuzhan
16.09.2014, 01:52
Giden arkadaşlar bizi de bilgilendirirlerse konuyla ilgili güzel olur :D

Emirhan Makul

Allah herkese helalini nasip etsin, gayrimüslim kadın vatandaşları da kendilerine göre eşlere nasip etsin bizlerden uzak dursun, Elhamdürillah öyle yetişmedik, yöremizin kızını alacağız hayırlısıyla.

Hüdai Pervaneli

Son Nüfüs Sayimina göre Dogru Ama Daha Cocuk mus Sehir Polanyaya 80 km mis Yatay gecis Yapariz Legia Macina:)

Hüdai Pervaneli
16.09.2014, 01:54
Allah herkese helalini nasip etsin, gayrimüslim kadın vatandaşları da kendilerine göre eşlere nasip etsin bizlerden uzak dursun, Elhamdürillah öyle yetişmedik, yöremizin kızını alacağız hayırlısıyla.

Aynisini ben Dedigimde Allahdan belanimi Ariyorsun Trabzondan Kiz mi Alinir diyordun:)

Sefa
16.09.2014, 01:54

Cihad nedir bilir misin ?

DeAgLeMaNyAq
16.09.2014, 02:08
Bosingwa kafilede yer almayabilir. Cardozo yer alsa da o da skora göre şans bulur...

Emirhan Makul
16.09.2014, 02:18
Aynisini ben Dedigimde Allahdan belanimi Ariyorsun Trabzondan Kiz mi Alinir diyordun:)

Alınır alınır ama bir CİA ajanı gibi bir MOSAD ajanı gibi araştırman bakman gerekiyor.

Cihad nedir bilir misin ?

Allahuakbar

memmedaga
16.09.2014, 02:57
Alınır alınır ama bir CİA ajanı gibi bir MOSAD ajanı gibi araştırman bakman gerekiyor.

Allahuakbar

etma

Hüdai Pervaneli
16.09.2014, 03:01
etma

Mehmet Abi Birak Etsun :)

Jedi
16.09.2014, 04:01

hocam ben ukraynada 2 defa bulundum, istatistik hem doğru hem yanlış,

yani %85 gibi bir oran yok, o oran savaş yıllarında öyleydi ama artık

%60 a %40 gibi bir hal oldu, kısacası ukraynada sokağa çıktığınızda veya

gece bar disko , alışveriş merkezleri nereye giderseniz gidin her yerde bayanların

sayıca daha çok olduğunu göreceksiniz,

ayrıca savaş bitti ama alkolden aşırı derecede erkekler ölüyor,

ayrıca yeri değil belki ama ben ukrayna erkekleri kadar işe yaramaz ve kötü

giyinen başka bir ırk hayatımda tanımadım --istisnalar kaideyi bozmaz --

Hüdai Pervaneli
16.09.2014, 04:06
hocam ben ukraynada 2 defa bulundum, istatistik hem doğru hem yanlış,

yani %85 gibi bir oran yok, o oran savaş yıllarında öyleydi ama artık

%60 a %40 gibi bir hal oldu, kısacası ukraynada sokağa çıktığınızda veya

gece bar disko , alışveriş merkezleri nereye giderseniz gidin her yerde bayanların

sayıca daha çok olduğunu göreceksiniz,

ayrıca savaş bitti ama alkolden aşırı derecede erkekler ölüyor,

ayrıca yeri değil belki ama ben ukrayna erkekleri kadar işe yaramaz ve kötü

giyinen başka bir ırk hayatımda tanımadım --istisnalar kaideyi bozmaz --
Okudugum yazida 2000lerin Basinda Yüzde 52 kadinlar Cogunlukdaydi 2008 Lerda yüzde 85 Olmus ama Cocukmu Cogu

Jedi
16.09.2014, 04:14
%85 gibi bir oranın doğru olması imkansız..ben kesinlikle abartılı bir rakam olduğuna inanıyorum.

ozzy!
16.09.2014, 05:10
Maç başlığına gelmiştim yanlış geldim sanırım.

kyodou
16.09.2014, 07:18
=========== Onur =========
Bosingwa Belkalem Avraam İshak
========== Medjani ========
Sefa ======= Ekici == Constant
======= Cardozo Waris ======

Yiğit SARI
16.09.2014, 08:41
Bosi ve Cardozo ne durumdalar acaba

Tayfun
16.09.2014, 08:50