PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UEFA'daki Maçlarımızda Türkiye'de Şike Serbest ve Cezası Yoktur Pankartı Açalım

ronaldo5
29.08.2014, 17:56
Arkadaşlar,bu aslında geçen yıl,hatta ondan önceki yıl yapmamız gereken bir protestoydu ama nasıl pasif ve duyarsız taraftarımız ve taraftar derneklerimiz varsa,hayret ve ibret içerisinde halen izliyorum.Onlarca hatta yüzlerce eylem yaptık 3 temmuzdan bu yana,ama inanın ki hiç biri bu eylem kadar ses getirmez.Artık geç kalınmış bu protestoyu gerçekleştirmeliyiz.Hatta lejya varşovanın tribünlerde açtığı UEFA pankartı kadar büyük olmalı en az.Yani buradan UEFA ya sürekli verip veriştiriyoruz ama kendimiz çalıp kendimiz oynuyoruz,ama bu tarz bir eylemde,FİFA nın ve tüm dünyanın ilgisi çekilmiş olur,Ve bu tarz fırsatlar elimize kolay kolay geçmez.3 tane iç saha maçımız var üçünde de bunu yapalım,Zaten ilkini yapınca bence ikinci ve 3. ye gerek dahi kalmayacak,Ha ceza falan almaktan korkuyorsak zaten UEFA bizi teşvikten disiplin kuruluna sevketti,kaybedecek hiçbir şeyimiz yok bu saatten sonra,Gerekirse bize de cezamız neyse verilsin şayet varsa ama artık bu şikebahçe cezasını çeksin.Son bir söz umarim admin yine tüzüğe aykırı bulup başlığımı kapatmaz.

U.Sadıkoğlu
29.08.2014, 18:00
Forum kuralları dahilinde açtığınız hiç bir başlık kapatılmaz. Sizin tüzük olarak adlandırdığınız Forumun asayişi ve işleyişi için koyulan Forum Kurallarına aykırı bir mesaj yazarsanız konu açarsanız silinir ve kapatılır.

alone_6161
29.08.2014, 18:01
Bu eylem için çok geç bile kaldık ama yine de yapılması taraftarıyım. Şikeyi yapanlar bize stadımızda bile pankart açtırmayacaksa kapatalım klübü gidelim.....

Pankart için para toplanacaksa 100TL'nin sözünü şimdiden veriyorum....

SüRMeNe_6161
29.08.2014, 18:02
. . . . .

demir
29.08.2014, 18:04
Deplasmanlarda bıle yapılabılır hatta dahada fazla dıkkat ceker bence

ThePatriot61
29.08.2014, 18:07
Kendi ülkesinde bunu yapamayan disarida mi yapacak? tzz..

Söyle ingilizce fuckli muckli pankart hak ediyorlar da iste lafta kaliyor bizimkisi.

bthnbyrktr
29.08.2014, 18:07
Bence gayet mantıklı ve yapılmalı. :)

Enisc
29.08.2014, 18:08
Bunu açmış taraftarız biz :) http://pbs.twimg.com/media/BRK1YTkCEAA0A-B.jpg

Taraftar yapsa bile yönetim stada sokmaz. İç sahada Legia maçında şunun daha gelişmiş halini yapabiliriz. http://galeri2.uludagsozluk.com/204/is-match-fixing-legal-in-turkey_314681.jpg

Ama taraftar grubu yok ki stadda. TG mi yapacak :)

ronaldo5
29.08.2014, 18:09
Dediğim gibi bence sadece türkiyede şike serbest ve cezası yoktur yazmak,böylece karşımıza direkt UEFA yı değil TFF yi almış oluruz ki,UEFA zaten kısmen de olsa üzerine düşeni yapmıştır,Asıl sıkıntı TFF

ronaldo5
29.08.2014, 18:12
Bunu açmış taraftarız biz :) http://pbs.twimg.com/media/BRK1YTkCEAA0A-B.jpg

Taraftar yapsa bile yönetim stada sokmaz. İç sahada Legia maçında şunun daha gelişmiş halini yapabiliriz. http://galeri2.uludagsozluk.com/204/is-match-fixing-legal-in-turkey_314681.jpg

Ama taraftar grubu yok ki stadda. TG mi yapacak :)

Güzel kardeşim açmışsınız ama bakın benim gibi fanatik bu işlerle ilgilenen kendi taraftarımızın dahi haberi olmamış,Kaldı ki o kaplanlı pankartta zaten UEFA ya şikebahçeye vermiş olduğu menden dolayı teşekkür var,diğeriniyse dediğim gibi ben bile duymadım,Demekki daha ses getirici bişey olmalı,ebat olarak,boyut vegörsel olarak

muratt
29.08.2014, 18:12
Forum kuralları dahilinde açtığınız hiç bir başlık kapatılmaz. Sizin tüzük olarak adlandırdığınız Forumun asayişi ve işleyişi için koyulan Forum Kurallarına aykırı bir mesaj yazarsanız konu açarsanız silinir ve kapatılır.

Hocam yemeyin bizi şimdi. Forum kurallarında hep "forum yöneticileri gerekli görürse" gibi bir açık kapı var. Yöneticiler kurallara göre değil işine geldiği gibi ceza verip karar alabiliyor burada. Hepimiz buradayız yıllardır, birbirimizi kandırmaya gerek yok.

bahadır2561
29.08.2014, 18:15
Hocam yemeyin bizi şimdi. Forum kurallarında hep "forum yöneticileri gerekli görürse" gibi bir açık kapı var. Yöneticiler kurallara göre değil işine geldiği gibi ceza verip karar alabiliyor burada. Hepimiz buradayız yıllardır, birbirimizi kandırmaya gerek yok.

:alkış:

muratt
29.08.2014, 18:15
UEFA'yı, TFF'i ve Fener'i tüm dünyaya rezil edebilmek için bundan daha iyi bir fırsat olabilir mi ? Muhakkak birşey yapılmalı.

Aslında geçen seneki Lazio maçlarında felan yapmak lazımdı, büyük maçlarda daha çok ses getirir.
Ama hala fırsat kaçmış değil. Legia taraftarı ile organize olup, Trabzon'da onlar için orada da bizim için bir organizasyon yapılmalı.
Şöyle güzelce UEFA'nın pisliği tüm dünyaya gösterilmeli.
Zaten kupayı verecekleri de yok bize, kimseye aman sinirlenmesinler diye bakmamak lazım.
Ne olacaksa olsun...

ronaldo5
29.08.2014, 18:20

Tercüman olmuşsun kardeşim duygularıma,Ama neyse bu adminlerin konusunu daha sonra kendi aramızda hallederiz,Şimdi bu konuya iyice eğilip,bu pankart olayını kesinlikle halletmeliyiz,İnanılmaz bir fırsat geçmiş elimize değerlendirelim

B.Yiğit
29.08.2014, 18:25
Mukemmel bir fikir.

ronaldo5
29.08.2014, 18:48
Bakalım bu pankartı açtıktan sonra ve bu pankart haber olduktan sonra,UEFA kişiler hakkındaki kararını ve yerel liglere şike konusundaki müdahalesini ne kadar daha uzatabilecek,şimdiki gibi zamana oynamaya devam edebilecek mi

bordolumavi
29.08.2014, 18:52
bu pankartı trabzonda acamayız ama dışardakı maclarda bunu yapabılırız ve kesınlıklede yapmalıyız hele ki uefa nın serefsızlıgını gordukten sonra daha cok sey yapmamız gerektıgını dusunuyorum

Doğukan Uçan
29.08.2014, 18:53
maraton tribünü önüne asmak lazım metalist maçında ama sanmam :D

ronaldo5
29.08.2014, 19:19
Arkadaş kendi öz stadımızda o pankartı açamıyorsak,kusura bakmayın ama kimse ondan sonra,yok aziz yıldırım,yok tff yok demirören,yok yargıtay falan diye ağlamasın.

Uğur Kalyoncu
29.08.2014, 19:25
Yürüyüş ise yürüyüş pankart ise pankart bir şeyler yapılmalı..

gurur6134
29.08.2014, 19:38
Legia taraftariyla mutlaka ortak bir eylem yapilmali ses getircek 2 macdada

bordomavi1
29.08.2014, 20:49
UEFA ve TFF'ye aynı anda atar yapacağımız büyük bir şov olmalı. Legia'nın dün ki şovu tüm dünya da yankılandı. biz de en az onlar kadar büyük bir şov yapmalıyız.

Mert'
29.08.2014, 20:51
Legia'nın yaptığını yapmalıyız mükemmel birşey yapmışlar.
Bizim o kadarını yapmamıza gerek yok kale arkasına pankart açsak büyük yeterli olur.Taraftar gruplarıyla iletişme geçmek lazım.

ronaldo5
29.08.2014, 21:14
Yani bu işler fener maçında kale arkası direklerini yıkıp fb ye beleş 3 puan vermekle olmaz,adam gibi protesto yapmalıyız

umitkaragoz1988
29.08.2014, 21:16
Yerinde bir tepki olur ses getirir. TFF mız sağolsun diyede küçük bir not düşmeli

Emre İskender
29.08.2014, 22:51
Adaletin bu mu dünya yazsak... Sarkı sözü hem... Hatta stad hopörlerinden çalabiilir bile...

61trabzonomer
29.08.2014, 22:53
İnşallah yapılır

ronaldo5
29.08.2014, 22:55
Bu bizim tribün liderlerimiz var,3 tanesi kadırga tv de çıkıp racon kesiyordular sürekli,birde janmarimiz var başbakanımızı kaşgol takarak karşılayan.Şimdi bu arkadaşlarımızdan taraftar olarak en büyük beklentimiz kendilerinden.Umarım bu kez bizi şaşırtıp 3 yıldır yapmadıkları eylemi bukez yaparlar,Biz taraftar olarak elimizden geleni yapacağız,pankart mümkün olduğunca büyük olsun,üzerimize düşen nekadarsa,paraysa para,başka türlü bir yardımsa başka türlü,bu eylemde kararlıyız,legianınki 10 numara ses getirdi

ronaldo5
29.08.2014, 22:58
Adaletin bu mu dünya yazsak... Sarkı sözü hem... Hatta stad hopörlerinden çalabiilir bile...

Evet hiç şaşırmadık yine ilk kendi renktaşımız ve forum yöneticimiz alaya alıp dalga geçmiş bizimle,Bazen şikebahçelilere okadar büyük saygı duyuyorum ki

A.Ali Karanis
29.08.2014, 23:06
Çok mantıklı bir eylem olur ancak yapılabilirliği zor gibi.Bu denli büyük ve eleştirel bir pankartı mevcut şartlar altında stada sokabilir miyiz?

U.Sadıkoğlu
29.08.2014, 23:12
Yönetimle anlaşmadan böyle bir pankartı açamayız.

Çünkü pankartla ilgili yansıyacak iki boyut olacak.

1. Boyut => Açılacak pankart kulüp izni olmadan stadyuma sokulamaz. İmkansız.

2. Boyut => Pankarta ceza gelecektir. UEFA Talimatnamelerinde yer alıyor.

Warsaw'a seyircisi, Yönetimle ortaklaşa hareket ederek o pankartı açtı. Bizde aynı şeyi yapabiliriz. Fakat kulüp o topa girer mi bilemiyorum.

ronaldo5
29.08.2014, 23:22
Şu anki mevcut kulup başkanının başkan seçilmesinin tek sebebi bu dava hakkında vaadettikleridir.Eğer böyle bir şeye izin vermeyecekse gitsin aziz yıldırımın yardımcısı falan olsun,Gelecek her türlü cezaya razıyız,yukarıda da belirttim artık kaybedecek hiçbir şeyimiz kalmadı,3 senedir şikeyi cezalandıramayan UEFA varsın pankart için ne ceza verecekse versin,küme düşürecek halleri yok heralde

ronaldo5
30.08.2014, 11:29
Al işte bugün klüp yine resmi sitesinden açıklama yapmış,bilmem kaçıncı açıklama 3 temmuzdan beri,tamam bu açıklamalarda yapılsın ama,legia taraftarının pankartını gördük ve getirdiği sesi,bence artık kaçınılmaz olmuştur bu pankart eylemini yapmak,buna en büyük desteğide kulup ve yönetimin kendisi vermelidir bence

Oğuz ZEYTİN
30.08.2014, 11:33
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=16244#Icerik

"Türk Futbolu Kirlidir!"

Mesajımız bu olabilir. Tıpkı "Günahların Takımı Fenerbahçe" gibi, "2010-11 Şampiyonu Trabzonspor" gibi...

Derdimizi net anlatacak ifadeler seçmeliyiz.

(Bu arada başlıktaki "ki" eki bitişik yazılmalı: "UEFA'daki")

ronaldo5
30.08.2014, 11:54
Bence pankarta Özellikle türkiye de şike serbesttir ve cezası yoktur yazılmalı ki,hedefin direkt TFF olduğu vurgulansın,Zaten UEFA 3 yıl men verdi bu şikecilere,ve bizi şampiyonlar ligine bizzat davet eden de UEFA ydı,ouüzden karşımıza UEFA yı almak yerine direkt TFF ve tüpçüyü almalıyız,Oyüzden bence pankart bu olmalı,tabiki on numarada bir resim

alone_6161
30.08.2014, 12:55
Bence pankarta Özellikle türkiye de şike serbesttir ve cezası yoktur yazılmalı ki,hedefin direkt TFF olduğu vurgulansın,Zaten UEFA 3 yıl men verdi bu şikecilere,ve bizi şampiyonlar ligine bizzat davet eden de UEFA ydı,ouüzden karşımıza UEFA yı almak yerine direkt TFF ve tüpçüyü almalıyız,Oyüzden bence pankart bu olmalı,tabiki on numarada bir resim

Katılıyorum.

"TÜKİYE'DE ŞİKE SERBESTTİR VE CEZASI YOKTUR"

Kısa, net ve vurucu bir mesaj...

emre duman
30.08.2014, 12:57
Kale arkasına kocaman 3 maymunu koyucaksın maymunların kafasınada uefa şapkası koyucaksın böle bir karagrofi yada pankart hazırlanabilir.

ronaldo5
30.08.2014, 13:37
Kale arkasına kocaman 3 maymunu koyucaksın maymunların kafasınada uefa şapkası koyucaksın böle bir karagrofi yada pankart hazırlanabilir.

Evet 3 maymun fikri 10 numara,3 maymunun kafalarına da tüpçü,platini ve fifa başkanı blatteri koyacaksın,atarsa atar,giderse gider arkadaş

bahadır2561
30.08.2014, 13:37
Katılıyorum.

"TÜKİYE'DE ŞİKE SERBESTTİR VE CEZASI YOKTUR"

Kısa, net ve vurucu bir mesaj...

Aynen slogan budur net !

Levent Kara
30.08.2014, 13:38
TÜKİYE'DE ŞİKE SERBESTTİR VE CEZASI YOKTUR
deplasman maçlarında büyük bir pankart çok iyi olur

ronaldo5
30.08.2014, 13:44
Deplasmanlarda sadece bu pankart ingilizce olarak açılabilir,ama avni akerdeki en az legia taraftarının ki kadar büyük ve görkemli olmalı

Esmoface
30.08.2014, 13:59
Legia taraftarları ile irtibata geçilip ortak bir şey de düzenlenebilir. Ne kadar olasıdır, bilemiyorum; ama oldukça ses getirir.

Koray
30.08.2014, 14:05
3 maymuna falan gerek yok.

Butun dunyanin anlayabilecegi icin de mecazi anlamlar tasimayan duz buyuk bi pankart isimizi gorur.

Yukari da ki soz makul.

Turkiye'ye sike serbesttir ve cezasi yoktur.

Pankart İngilizce de olabilir.

bordo08
30.08.2014, 14:09
Legia taraftarı ile iletişime geçip kesinlikle ortak hareket etmeliyiz..

muratt
30.08.2014, 23:32
Basit, anlaşılır ve net olmalı.

"Match fixing is legal in Turkey,
Thanks UEFA & TFF"

Bitti. Sağa sola da dolarlar eurolar.

Sonuçte şike yapan fener ceza almadığı için pankartta yazılanlar doğru, bu yüzden ceza yersek itiraz bile edebiliriz cezaya. Yine de bakmak lazım tabi legia ceza yedi mi ya da ne kadar yedi.

guci 29
31.08.2014, 00:12
Bu fikre zaten yürekten katılıyoruz ve sayfalarca yazacak nedenimiz de var.
Bunları tekrar dile getirmek yerine, bir an önce yapılacak girişimleri konuşalım.

Tipik1Hacı61
31.08.2014, 00:56
Mantıklı yapılabilir ama kim yapacak TG den başka seçenek yok gibi hem yönetimdr böyle bir pankartı sokmayabilir içeri çünkü uefa kuralları çok katı herhangi bir yanlış anlaşılmada sıkıntı çıkabilir ama güzel fikir aslında

ronaldo5
31.08.2014, 12:54
Arkadaslar yonetim daha dun resmı sıtesinden şike acıklaması yaptı.Hatta bence olayı abartıp legiayla anlasarak iki macta da 1 dakika santrada top cevırılebılır mesela.işte yonetım burada gosterecek kendini

HOPA'LI TS'Lİ
31.08.2014, 13:17
Sonuna kadar destekliyorum.

Her uefa maçımızda türkçe ve ingilizce olarak asalım.

Unutmadığımızı, unutmayacağımızı, bu davadan asla yılmayayacağımızı görsünler....

bitirim
31.08.2014, 13:28
Bende gerekli desteği vermeye hazırım. Artık lafta kalmayıp icraat başlamalı

f.akyuz
01.09.2014, 10:05
metalist maçında trabzondayım inşallah bi organizasyon olursa maddi manevi desteklerim

beratika
04.09.2014, 14:14
Çooooook destekliyorum.

ronaldo5
04.09.2014, 17:24
Arkadaşlar bakın içerde yine çamur atmaya başladılar,türkiye cumhuriyeti sınırları içinde bu davada asla bize hakkımız verilmeyecek,bu iş kesinlikle yurt dışı unsurlarla UEFA,FİFA,CAS çözülecek.oyüzden bu eylem şart

onrbrk
05.09.2014, 20:59
Legia Varşova takımı,uefa maçında açılan o domuzlu pankart yüzünden 80 bin euro para cezasına çarptırıldı,durduk yere böyle pankartlar açıpta,takıma zarar vermeye gerek yok...Sonuçta sadece Trabzonspor kaybeder.

http://www.milliyet.com.tr/uefa-dan-legia-varsova-ya-ceza--trabzonspor-1935863-skorerhaber/

Bera B.
05.09.2014, 22:27
80 bin Euro hiçbir şey değil. Bence böyle bir protesto kesinlikle yapılmalıdır.

Salih Edip
05.09.2014, 22:34
80 bin euro nedir ya acilsin her türlü yapmamiz lazim.

Doğukan Uçan
05.09.2014, 22:36
harbiden adamlar ayrıca meşale felan da yaktı 80 bin euro nedir ? :)

Kesinlikle böyle bir tepki vermek lazım yerinde olur.

draghan
06.09.2014, 18:56
Bence Legia'nın beyin takımından muhakkak ilham almalıyız. Youtube'daki Tel Aviv maçında açtıkları Legia Jihad koreografisi de çok başka.

ronaldo5
07.09.2014, 22:47
Legia Varşova takımı,uefa maçında açılan o domuzlu pankart yüzünden 80 bin euro para cezasına çarptırıldı,durduk yere böyle pankartlar açıpta,takıma zarar vermeye gerek yok...Sonuçta sadece Trabzonspor kaybeder.

http://www.milliyet.com.tr/uefa-dan-legia-varsova-ya-ceza--trabzonspor-1935863-skorerhaber/

Allah kulubumuzu senin gibi taraftarlardan koruyup kollasın güzel kardeşim

bordolumavi
07.09.2014, 23:02
Yapabılecegımız seylerden konusalım bız degıl avrupa macında antreman macında bıle acamayız oyle bı pankart

alone_6161
08.09.2014, 03:03
Bu pankart açılmalı ve biz artık bu pankartı açsak mı diye tartışmak yerine kim ne kadar destek olabilir bunu konuşmalıyız.....

Fatih Birinci
08.09.2014, 03:11
Pankarta gerek yok...ilk avrupa macinda 1. Dakika da butün futbolcular yere oturup eylem yapmali

şenol.08.borçkalı
08.09.2014, 08:49
Arkadaşlar bu tür haklı tepkilerimize destek vermeyecek bir Trabzonspor taraftarı tanımıyorum ben.

durum böyle iken klübümüzde bizimle aynı düşüncede olması lazım..

İlk günden beri söylüyorum.Bu şike düzeni efendi gibi bize hakkımızı vermeyecektir..

Kesinlikle birseyler yapılması lazım..

Bu kirli düzen utanmıyor çünkü..

Ve maalesef hala bu kirli düzenin bir parçası olmayı gururuma yediremiyorum..

Ya Ligten cekilmeli..Ya Alternatif Lig kurmalı,Ya Azerbaycan Ligine başvurmalı , yada Tepki vermeliyiz (( Pankart veya sahada oturmalı ))

Burdan iddiaa ediyorum.. !!! bu saydıklarımdan birini yapmazsak KESİNLİKLE BİZİM HAKKIMIZ VERİLMEYECEKTİR...

Çünkü bunlarda utanma vicdan yok !!!

Rezil insanları rezil edeceksin cümle alame..

Bu hafta sonu oynayacağımız fenev macında ve

6 Avrupa maçımızın 6'sındada,,

mac başladığı anda bütün futbolcularımız olduğu yerde 1 dakika otursun

ALLAH ASKINA

bakın ne oluyor ???

tıpıs tıpıs kelimesinin vücüda geldiğini ,

hakkımızı aldığımızı ve bütün dünyadan ''HELAL OLSUN'' tebrikleri aldığımızı görecekseniz.

6Şafak Aydın1
09.09.2014, 06:23
bu tepkiye yani maddi ceza ile sonuclanan eylemlere karsiyim sanki baska türü yokmus gibi illa ceza ödettireceksiniz. maddi ceza getirmeyen bir sürü öneriler yapilmis/mevcut, 80 bin euro birsey degilmis.
hem daha fazla ses getiren ve ayni anda para cezasi ile sonuclanmayan her türlü eylemi desteklerim.
mesela puanlarimizi topladiktan sonra yarim saat saha da kramponlari cikarip oturalim macin basinda olur sonunda olur. pankarttan daha güclü bir fikir oldugunu düsünüyorum.
haciyi begenirsiniz begenmezsiniz yönetim degisene kadar köstek olmamakta fayda var. hersey vaktinde.

umitkaragoz1988
10.09.2014, 23:02
Ceza getirmeyen ne tür eylem yapabiliriz. Varmı aklına mantıklı bir fikiri olan.

Hakan
10.09.2014, 23:07
Ceza getirmeyen ne tür eylem yapabiliriz. Varmı aklına mantıklı bir fikiri olan.
1 dk oturma eylemi.Legia dünden razı zaten :)

Mellih
11.09.2014, 00:31
ceza getirmesi umrumda değil. yapılabilecek herşeyi yaparım.

AhmetG.
11.09.2014, 02:30
Fikir güzel eyvallah ama,
Pankartı kim hazırlayacak, stada nasıl sokacağız, parayı nerde topluyoruz.

umitkaragoz1988
11.09.2014, 02:43
biraz yönetim elini cebine yoksun trübün Showları için yardımda bulunsun. diğer takım taraftarının görsel Showlarını izlemekden bıktım birazda Trabzonspor taraftarını izleyelim

Fatih Birinci
11.09.2014, 03:00
biraz yönetim elini cebine yoksun trübün Showları için yardımda bulunsun. diğer takım taraftarının görsel Showlarını izlemekden bıktım birazda Trabzonspor taraftarını izleyelim
Gs lilerle muhabbet nasil gidiyor? Adamlar gecen aksam bana hamsi kafali dediler...trabzonlulara hakaret ettiler...gayet düzgün konuşmama küfür etmememe ragmen...terbiyesizlik yaptilar hic konuya girmedin..bakiyorum da bi anda bütün basliklara yorum yapmissin? Intikam almaya mi geldin

umitkaragoz1988
11.09.2014, 03:09
üyeliğimin şifresini silmişler giriş yapamamışdım. bir ara girdim şifre yine gitti. mail atıcaklardı. mail gelmiş ama yine hatalı. şimdi parolayı değiştir deyip şifreyi sıfırlıcam. forum sayfaları yapılanmaya girdi o sebeple sıkıntılar oluyor. yazılarını görmedim. kontrol ederim birazdan. ara ara dengesiz insanlar çıkıyor. normalde Trabzonlularla araları iyi

umitkaragoz1988
11.09.2014, 03:27
fatih birinci. yaptığın yorumları bulamadım hangi konu hakkında tartıştınız. silmiş olabilirlerde yazıları.

Yiğit Gayretli
11.09.2014, 08:31
İçeri sokmasını, cezasını falan geçtim. Böyle bir pankartın mali külfeti bugünün şartlarında bizi aşabilir.

gurur6134
11.09.2014, 09:40
pankart falN hikaye onu gostercek tv yok turkiyede..futbolcular legia takim futbolculariyla beraber ilk dakka oturma eylemi alkis eylemi top cevirme eylemi yapabilirler kendi aralarinda cezada gelmez tv de vermek zorunda kalir sesde getirir butun dunya uefanin cifte standartini birkez daha gorur..

Yunus Emre SEYHAN
11.09.2014, 10:01
Taraftarın açtığı pankarttan birşey çıkmaz. Yayıncı kuruluşun göstereceği bile şüpheli. En iyisi takımın sahaya pankartla çıkmasıdır

ronaldo5
11.09.2014, 10:04
Pankart kesinlikle açılmalı hemde devasa bir pankart.Oturma eylemiyse en az onun kadar ses getirir ve harika olur.Arkadaşlar burada kesin olan tek bir gerçek var ki,yurt içinde bize hakkımız hiç bir zaman ve hiç bir şekilde verilmeyecek.Haramiler her tarafı sarmış.Yargısı iktidarı muhalefeti hepsi onlardan yana.Yani kesinlikle sesimizi yurt dışında duyurmalıyız,başka bir şansımız yok.

umitkaragoz1988
11.09.2014, 17:29
Oturma eylemi olursa mükemmel olur. Her iki takımda hakları yendi avrupada büyük bir ses getirebilir.

atomantcum
11.09.2014, 17:47
Bizim kendi başkanımız ve kendi belediyemiz, feneri kurtarmak için nasıl uğraştığını telefonda kendi ağzından duyduğumuz şahsın adını onurlandırmak için yarışa giriyorlar. Biz daha kendi içimizdeki pisliği temizleyemiyoruz dışardakileri nasıl temizleyelim?

6Şafak Aydın1
13.09.2014, 00:17
https://pbs.twimg.com/media/BOAjN9-CUAAM5y4.jpg

alone_6161
13.09.2014, 16:48
Harekete geçiyor muyuz?

Aydın Danış
13.09.2014, 18:32
Oturma eylemi olursa mükemmel olur. Her iki takımda hakları yendi avrupada büyük bir ses getirebilir.

Her iki takımda hakları yendi derken ??? :mad: