PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Altyapı Maçları Neden Avni Aker'de Yapılmıyor?

ahmetansu61
09.10.2006, 00:27
alt yapı maçlarımız a takımının maçından önce neden yapılmıyo. hem tüm trabzon izleme imkanı olur hemde genç yeteneklerimize destek vermiş oluruz. onların yetişmesine taraftarlar olarak katkıda bulunabiliriz böylece.
eğer stat şartları el verişli olmayacak deniyorsa ozaman paf takımıyla a takımı fikstürleri ters olur. bi hafta a takım bi hafta paf takım statda maç yapar.

Berk Akçay
09.10.2006, 00:29
avniakerde bir haftada bence 2 maç kaldıramaz zemin zaten bozuk bence bu nedenlen hem avniakerde yapılmıyor mehmet ali yılmaz tesisilerinde yapılıyor yani isteyen gidip izleme şansı bulabiliyor zaten

dedğin dogru fikstürler ters olur diyorsun iyi güzel ama ya olmadı hadi onuda geçtik genede trabzonspor umuzun stadı her hafta maçıda kaldırmaz

Adem Erdoğan
09.10.2006, 00:34
Eskiden paf maçları maçtan önce oynanırdı.Aynı stadda yani.Trabzondada bi fener maçı izlemiştim hatta 2-2 bitmişti.Seyircinin ateşlenmesi açısından çok iyi olur.Hemde yeni yetenekler atmosfere alışırlar.Büyük bir ihtimalle stad 2 maçı kaldırmaz diye oynatmıyolar.

irfanköse276
09.10.2006, 00:37
dün milli maçtan sonra ardaya seyircisiz maç zor olacak filan diyo muhabir.. arda: yakın bi zamana kadar seyirci önünde oynamadım ki diyor.

genç futbolcuların gelişimi açısından önemli bir nokta ama stad koullarından dolayı izin verilmiyor diye biliyorum

bahadiroglu
09.10.2006, 00:43
eskiden rastlıyorduk ama şimdi hiç görmedim.
PAF takımı maçtan önce avni akerde oynuyordu.

macka61
09.10.2006, 16:05
evet bizim çimler zaten olmuş olacağı kadar 2 maçı hiç kaldırmaz

UğuR
09.10.2006, 16:16
evet bizim çimler zaten olmuş olacağı kadar 2 maçı hiç kaldırmaz

yA ARKAdaşlar bundan 15 -20 sene önce PAF maçları o zaman Geç takım deniliyordu aynı stadda maçdan önce oynanıyordu da kaldırıyordu da şimdiki teknolojidemi kaldırmıyor.Şimdiki imkanlar daha iyi değilmi.?Bence A takımından önce olsa daha iyi olur.Gelecekte yaşayacakları atmosferi sindirebilmeleri için hemde biz de geleceğimizi canlı canlı seyrederek.Ben Hami yi ilk defa Genç takımda seyretmiştim.İnönü de.

Berk Akçay
09.10.2006, 17:30
aynı stadda oynana bilirdi 20 sene önce o zamannın futboluylan bu zamanın futbolu birmi iyi sahada oynamak varken ne gerek var paf takımın maçlarının aynı stadda oynatamay sankı başka kimsenin işi yok paf takımın maçını izlemeye gidicek zaten izlemek istiye tessilerin yolunu biliyor atlıyor bir dolmuşa tesisilerde maçını izleyip geliyor

Çetin
09.10.2006, 18:01
2 maç yapılırsa 3. maç nerde yapıalcak o çimlerde olmaz çünkü.

sweetrose
09.10.2006, 18:09
Avniakerde altyapı maçları yapılırsa o stada tarla bile denemez ondan sonra... zaten şu an çimler Allaha emanet...Bir de altyapı maçları olursa...

ozcilingir
09.10.2006, 20:39
Edit........

#10 Fietra
09.10.2006, 20:41
Zannedersem Paf takımı maçının profesyonel maçtan önce yapılması ilk Trabzonspor-Fenerbahçe arasında olmuştu.Hani şu RTE'nin olaylı maçından önce.Ben staddaydım ve 2-2 berabere kalmıştık.Hatta Recep penaltı kurtarmıştı.Neyse gönül ister ki saha elversin ve yapılsın.

Mehmet Aksu
05.01.2007, 21:09
bildiğim kadarıyla tesislerde yapılıyor...