PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Oktay Serdar Samet İçin Yazdı!

Mollasalihoğlu
29.08.2014, 10:00
Bir ölüm.
bakınca sıradan
her zaman olandan.
Genele vurduğunda yüzbinlerce belki de
özele gelince yüzbinlerden ötelerde
Tanıdığın,tanımadığın
ölüm işte
Bildiğinden
ama asla öğrenemeyeceğinden
Tanıdığından, yakınından
Yakınamadığından
Benimki de öyle birşey işte

yakınamadığımdan
tanıyamadığımdan
tanışamadığımdan
İki çay içemediğimden
Bir simiti pay edemediğimden
Bir gole sevinemediğimden
Aynı gole sevinip habersiz olduğumdan
habersiz olduğumdan yıkılamadığımdan
Ben olamadığımdan
biz olamadığımızdan
Trabzonsporlu olduğumuzdan
Hakkımızı alamadığımızdan
Ne yaşamımızdan
Ne hakettiklerimizden
Son nefesimizi vermeden önce
payımızı alamadığımızdan
Kıyamadığımızdan
Kıyanlara gerektiği kadar haykıramadığımızdan

İşte bunların hepsinin özetinde, birbirimize ölmeden sahip çıkmadığımızdan, Kazım Abimize, Mustafa Abimize.
Sana, hiç görmediğim ama hep hatırlayacağım sana yetişemediğimizden eksik kalacak ömürümüzün bir yanı.
Bir o kadar da sizle dolu.
Orda bizle dolu
Burda sizle.

Allah buluştursun bizi ahirette...

Saygılar hiç tanışamadığım KARDEŞİM..

https://twitter.com/oktayserdar

Kaya
29.08.2014, 10:16
Amin,

Ahirette buluşacağız...

Tertemiz kardeşimizin yanında olacağız...

Eline sağlık Oktay Serdar...

Yiğit Gayretli
29.08.2014, 10:34
"Peşine yazılanlar..." kategorisinde her kelime kıymetli.

Eline sağlık.

Oktay Serdar
29.08.2014, 12:48
teşekkürler içimden geldiği kadar abi. mekanı cennet olsun

Orkun Özkaya
29.08.2014, 12:55
Milyonlarca Trabzonsporlu var tanımadığım, biliyorum. Biliyorum çünkü ara sıra istatistikler yayınlanıyor. Tanımadığım, bilmediğim, bir kez olsun laflamadığım için hepsi bana göre birer rakam sadece.

Yüzünü görmediğim, nerede oturduğunu bilmediğim, ne yer ne içer, kimdir diye düşünmediğim.

Bu güne kadar bazılarınızı televizyonlarda veya gazetelerde görür, oradan bilirdim ortak bir sevgimiz, kaygımız olduğunu. Şovlarınızda benim de buralarda yüreğim kabarırdı ama samimi olmak gerekirse sahaya bir şeyler attığınızda, taşkınlıklar yaptığınızda veya kırıp döktüğünüz zaman kızardım sizlere.

Arada yine duyardım bir yerlerden birilerinizin öldüğünü. Ama o kadar işte, o an içim burulur sonradan unutur kendi hayatıma dönerdim kolayca.

Bu lanet olası internet çıktı ya. Burada o ismini cismini bilmediğim insanlar birer kişilik kazanmaya başladı benim için. Bazen dertlerini öğrendim, bazen neye ve neden kızdıklarını detayıyla.

Samet'i de epey bir süre evvel bu günlerde yine forumda önlere gelen hastalığını ve o hastalığıyla olan mücadelesini anlattığı maili ile tanımıştım. Bir iki özelden yazışmıştık sonradan. O günden beri adını her görüşümde "Acaba ne oldu, tedavisi iyi gidiyordur inşallah" diye düşündüm ve hep bir umut besledim içimde. Hatta artık çoğu zaman, "Her halde artık atlattı" diye düşünüyordum.

Vefat haberini aldığım anda ne olduğumu şaşırdım. O andan beri atamıyorum bu sıkıntıyı içimden. Lanet olsun bu internete diyebiliyorum o kadar. Mekanı cennet olsun. Tanımam etmem ama en azından o yazdığı yazı var ya, onu yazmak için nasıl mangal gibi bir yüreğe sahip olmak gerektiğini bilirim.

Fatih Birinci
29.08.2014, 12:58
Trabzonsporluluk hic tanimadigin ama Trabzonsporlu oldugunu bildigin insana kardeş gözüyle bakmaktir....en azindan benim icin öyle...samet kardeşim ahirette buluşacagiz....

Emre İskender
29.08.2014, 13:00
yaz desen yazamazsın ama Trabzonspor yazdırıyor... yüreğine sağlık Oktay