PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiye-Moldova 11/10/06

Mesut AKYILDIZ
07.10.2006, 21:24
A Milli Futbol Takımı'nın 11 Ekim'de Moldova ile yapacağı 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası eleme grubu maçı ile ilgili yorumlarınız buraya....

Bülent Bayraktar
07.10.2006, 22:15
bu maçı rahat alırız biz 3te 3 yaparız

Ozan
07.10.2006, 22:50
grubun kolay maçlarından biri . maçı alırız kesin gibime geliyor . ama bu sefer doğru düzgün kadro kursun fatih terim de doğru düzgün maç izleyelim .

isaret parmagi
07.10.2006, 23:17
14/08/1996 Türkiye 2-0 Moldova

27/03/1999 Türkiye 2 -0 Moldova

08/09/1999
A-MİLLİ
AVRUPA KUPASI
GRUP ELEME 2000
Mustafa Denizli
MOLDOVA
1 -1

02/09/2000
A-MİLLİ
DÜNYA KUPASI
GRUP ELEME 02
Şenol Güneş

2 -0
MOLDOVA

06/10/2001
A-MİLLİ
DÜNYA KUPASI
GRUP ELEME 02
Şenol Güneş
MOLDOVA
0 -3

20/08/2003
A-MİLLİ
ÖZEL

Şenol Güneş

2 -0
MOLDOVA

sweetrose
07.10.2006, 23:43
Grubun kolay maçlarından ama yinede dikkate değer...

irfanköse276
08.10.2006, 00:35
moldova hiçbirzaman çok kolay bi takım olmadı. euro 2000 elemelerinde deplasmanda berabere kalarak baraj oynamak zorunda kalmıştık. dikkatli olursak alacağımıza inanıyorum

61-POWER-2
10.10.2006, 00:16
2:1 aliriz.

Farozlu_Huso
10.10.2006, 00:17
moldova cok kolay bi takim degil . Akilli oynarsak aliriz .

frango
10.10.2006, 13:24
evet çok kolay bı takım deyıl moldova ama terım doğru kadroyu çıkarırsa moldova engelınıde aşar ve ilk etapta hedeflenen 3 maçta 9 puan hedefi gerçekleşmiş olur

Erbay
10.10.2006, 20:26
Çok kapanırlarsa bana zorlanacakmışız gibi geliyor.İnşallah kazanırız.

tamuğ yamtar
11.10.2006, 00:41
evet çok kolay bı takım deyıl moldova ama terım doğru kadroyu çıkarırsa moldova engelınıde aşar ve ilk etapta hedeflenen 3 maçta 9 puan hedefi gerçekleşmiş olur

Maça Macaristan maçının kadrosuyla çıkacakmış:)

TSelif
11.10.2006, 01:59
Yarınki 90 dakika sonunda umarım puanımız 9 olur.:)

galyanlim
11.10.2006, 02:35
eğer adam gibi kadro kurarsa fatih terim bence farklı alırız bu maçı

Sir vancoach
11.10.2006, 07:39
eğer adam gibi kadro kurarsa fatih terim bence farklı alırız bu maçı
yok onu yapmaz o kardeşim işte sahaya çıkan seçilmişler(!) uğraşıp 9 puan alacaklar.....:rolleyes:

irfanköse276
11.10.2006, 07:40
------------------rüştü-------------------
hamit--- servet--- gökhan zan--- i.üzülmez
---------------- m. aurellio-----------------
sabri----------------------------- arda
-----------gökdeniz--tuncay-------------
-----------------hakan şükür---------------

Sir vancoach
11.10.2006, 08:01
maçın sonunda terimin kelleyi alcam galiba

frango
11.10.2006, 09:19
evet bu maçada aynı kadro ıle çıkacakmış terım ama bu maçta bence çift forvetle çıkması gerekırdı ama terım orta sahayı kalabalık tutup gol yollarına o şekılde gıdecekmiş maçı alsında hangı kadro ıle çıkarsa çıksın yeterkı 3 puan alalım bu maçta

Cüneyt Canlıca
11.10.2006, 10:27
ya bu maçı kazanamazsak zaten avrupaya falan gitmeyi haketmiyoruz da ya şöyle eskiden oldugu gibi güzel bir maç seyredemiyoruz.
İzleyecek yıldızımız yok.Eskiden sergen vardı ünal vardı oğuz vardı hatta bizim abdullah vardı rıdvan vardı insan onları izlemeye doyamıyordu.Pat diye bi hareket yaparlardı ertesi günün sohbet konusu belli olurdu..
şimdi ise:
- maçı izledinmi akşam
-he izledim 1-0 kazandık
-iyi oldu
.....
.....
-ceviz yersin!!!
-yok ben çay içiiim
bu kadar maç ertesinde milli maç konusmuyoruz artık.daha doğrusu hiç bir maç sonrasında maçta şöyle oldu böyle oldu konuşmaları yok artık. kazandıkmı kazandık okadar..
ol sebebten Yattara gibi futbolcuları öpüp başımızın üstüne koymalıyız..Onlar futbolun tuzu biberi..Eğer dünya futbolu bu eksen üzerinde ilerlemeye devam ederse ben çocuklarıma futbol seyrettirmiyecegim.zaten zannetmiyorum futbolu seveceklerini

Orhan_Gazi
11.10.2006, 14:19
bu maci mutlaka almaliyiz, böyle firsat bi daha fazla gelmez; sonraki mac Mart' ta. O zamana kadar bizim lehimize güzel seyler gelisebilir...

FANATIK61
11.10.2006, 15:00
ULUSOY ONAYLADI
Türkiye Futbol Federasyonu yönetim kurulu üyesi İbrahim Usta TAKA ya yaptığı özel açıklamada A.Aker sdatın da milli maç oynanacağını müjdeledi.Avrupa şampiyonası grup eleme maçlarından birini Trabzon’a almak için başkan Haluk Ulusoy’a teklif getirdiklerini belirten İbrahim Usta “Başkanımız Teknik Direktör Fatih Terim ile görüşerek A.Aker’i uygun gördü ve onayladı.Bu da bizi çok mutlu etti”dedi.Bu maçın Mart 2007 de Malta olacağı belirtildi. Öte yandan A Milli futbol takımımız Avrupa futbol şampiyonasında bugün Almanya da saat 21.00’da Moldova ile karşı karşıya geliyor.

Ayhan Yüksek
11.10.2006, 15:43
Nasıl olacak o iş ya yalan haber yada yanlış yazılmış Maltayla zaten sahamızda oynadık biz cezamız nedeniyle seyircisiz Almanyada oynadık Martta yanılmıyosam Norveçle oynuyoruz o maçıda Trabzona vermez bu istanbul ezikleri

sweetrose
11.10.2006, 21:34
Dakika 30 ve Hakan Şükür ün ayağına top değmiş mi? yalan olmasın bir defa değdi.... yazıklar olsun ya...

sweetrose
11.10.2006, 21:39
Bu adamın fazla mı ahını aldım ne?:D:D yinede yok.... yakınta torunu ile aynı takımda oynayacak... aha penaltıdan ikinci golüde attı... valla vicdan azabı çekmeye başladım:D:D

FANATIK61
11.10.2006, 21:45
Saban Hattrick yapti. 3:0

sweetrose
11.10.2006, 21:46
Ah Gökdenzi kaçırma bea ya... yine hakan şükür attı...ama ardaya verdi golü.... Gökdenziden ikinci yarı gol istiyoruz............zzz

Lapina
11.10.2006, 21:53
Gol atmasa bile iyi oynuyor Gokdeniz,Arda,Servet ihtiyari unutmamak lazim :)

Orhan_Gazi
11.10.2006, 21:53
daha bizim yedeklerimiz var; bu mac 6-0 biter :):):)

Serhat ŞAHİN
11.10.2006, 21:54
hakan'a bakin yaw....

Hüseyin İlkin
11.10.2006, 22:07
law bu HAkan napıyo costu herıf tutmayın onuu

TSelif
11.10.2006, 22:37
Şaban coştu bu gece:D

bordoomavii
11.10.2006, 22:37
5 olduk beee :D ya şimdi bu hakanı ne şişirecekeler var yaaa.:D

TSelif
11.10.2006, 22:44
Bu zafere gölge düşürmek gibi bir niyetim yok ama protokolün yaptığı bir olay işte yine TRABZONSPOR düşmanlığını anlatıyor
Arda ve Hakan çıkarken isimleri söylenip tempo tutulurken ( yanlışsam uyarın) GÖKDENİZ imiz çıkarken ( ki bana göre muhteşem oynadı bu akşam) niye çıt çıkmadı....:mad:

Egemen
11.10.2006, 22:46
elif boşver yaa. görmemezlikten gelmeye dewam etsinler..

Serhat ŞAHİN
11.10.2006, 22:48
Bu zafere gölge düşürmek gibi bir niyetim yok ama protokolün yaptığı bir olay işte yine TRABZONSPOR düşmanlığını anlatıyor
Arda ve Hakan çıkarken isimleri söylenip tempo tutulurken ( yanlışsam uyarın) GÖKDENİZ imiz çıkarken ( ki bana göre muhteşem oynadı bu akşam) niye çıt çıkmadı....:mad:

hatan var Allah var yukarda bagirdilar... tempoluydular...

Lapina
11.10.2006, 22:56

Benimde cekti dikkatimi.Onlara insallah sene sonu tanitcaz biz kendimizi.

sweetrose
11.10.2006, 22:57
9 puan almamız gerçekten harika oldu... Bir tek norveç maçı kaldı seyircisiz... Onuda şöle kazasız atlatırsak çok iyi olacak...

FANATIK61
11.10.2006, 22:58

Bende duydum Gökdeniz diye bagirdilar cikarken. Yanlisin var :)

TSelif
11.10.2006, 23:01
Tamam ben dikkat etmemişim demek .Demekki diğerlerininki daha etkiliymişki onlar geldi kulağıma...Neyse özürdilerim yanlış anlamışım.;)

Emre B.
11.10.2006, 23:03
Hakan aşka geldi

sweetrose
11.10.2006, 23:04
Bende duydum Gökdeniz diye bagirdilar cikarken. Yanlisin var :)
ehe doğru diyorsun...burada doğruyu sölemek yakışır...gökdeniz diye tempo tututldu..

frango
11.10.2006, 23:05
evet ilk etapta hedeflenen 3 maç 9 puan kazandık

TS-Karadeniz
11.10.2006, 23:07
resmen ezdik adamlari... 5-0 olmasina ragmen hala pres ve hirs vardi.. cok iyi oldu

yunanistan 3-0 onde malesef :(

Kaya
11.10.2006, 23:08
Güzel netice. Tebrikler Türkiyem... :)

Erman
11.10.2006, 23:08
"Gökdeniz'e çıkarken niye bağırmadılar" değil de "Gökdeniz niye çıkarıldı" diye sormak lazım bence.

Tamam bu akşam iyi oynadı ama Sabri'nin oynadığı yerde Türkiye'nin en iyi futbolcusu şu anda Gökdeniz değil mi? Gökdeniz neden ortasahanın ortasında oynatılıyor? Adam muhteşem, orada bile oynadı gerçi. Ben Fatih Terim'den korkmaya başladım. Adam saplantılı.

Neyse canım;

Kutlu olsun, mutlu olsun.

firidin61
11.10.2006, 23:17
ne kadar milli takımda olmasını istemesemde aurelloyu da tebrik etmek gerekir ön liberonun sadece savunmanın önünde oynayan baska hiçbir yere çıkmayan oyuncu olmadıgını gösterdi ve 2 asist yaptı.....bunun yanı sıra bizim sahadan çok karsı sahadaydı....tebrikler aurello umarım ön liberoyum diye geçinenler bu maçı izlemişlerdir!!!!!!!!!!!!

subay
11.10.2006, 23:18
Bunlari 2-0 yenseydik de diger üc golü yunan macina saklasaydik. Bosna ya üzüldüm. :(

Barış
11.10.2006, 23:27
küçük takımlara atılan golleri kaale almıyoruz :D

geçiniz,şükürmüş :cool:

Harun-61
11.10.2006, 23:28
Hakan $ükür'ü ele$tiren zihniyete selam olsun ...! :D

TSelif
11.10.2006, 23:30
Aleyküm selam:D

Turgut Altun
11.10.2006, 23:31

aleyküm selam.

yıllar sonra ilk defa bir maçta milli formanın hakkını verdi.bu maçtaki performansından dolayı Hakan'ı ve bütün takımı tebrik ediyorum.iyi futbol, iyi sonuç.

Barış
11.10.2006, 23:33

ne mutlu size ki 2010 da da şükürü izliyceksiniz,bu 4 gol onu 3-4 sene daha milli takımda götürür.

Tunga
12.10.2006, 01:18
Çok zor bir maç.....olabilirdi!
Ama 9 dakikada atılan 3 gol Moldova'yı bitirdi.

Bugünkü rakip aslında bence oynadığımız diğer iki takımdan daha iyiydi. Belki de bu yüzden kazandık, hem de çok iyi bir sonuçla ve futbolla.

Macaristan kendi sahasında bile kapalı defans oynadı. Keza Malta da öyle. Moldova ise ilk gole kadar bence onlardan iyiydi, hatta bence golü bulamasaydık, ikinci yarı işimiz çok zordu. Neyse ki çok güzel goller bulduk (penaltı hariç - Şenes Erzik tribünde oturunca çalınıyor demek ki :) ).

Bence ciddi ciddi değerlendirilmesi gereken, gene ilk gole kadar oynadığımız oyundu. Yaratıcılığımızı ortaya koyamadık. Eveleyip, gevelerken golü bulduk. Klasik bir Hakan Şükür golüydü. Ya da Ersen Martin.

Yunanistan, Bosna'yı yenmese herşey daha da güzel olacaktı. Neyse buna da şükür.

Hakan'a gelince. GS'de en sevdiğim oyuncudur kendisi. 4-2 yenilip de şampiyonluğu FB'ye bıraktığımız o maçta, gelen bir ortaya ayak koyup içeri sokabilecekken, o ayağını geri çekişini hatırlıyorum. Bir de geçen sene berabere biten maçtan sonra üzerinde Şimek'in forması ile sahadan çıkışını. Hatta ne yalan söyleyeyim, bu sene bize gol atınca bile çok üzülmemiştim, golü o atıp da orucunu bozdu diye. Çok iyi ahlaklı, çok iyi bir golcü. Buraya kadar herşey tamam.

Ama artık Terim'in ezberini bozup da, yenilikler denemesi de gerekiyor. Bu yenilikleri yakın tarihte göremeyeceğiz anlaşılan. İşin bize dokunan tarafı Ersen. Bence Ersen de oynasa o golleri atabilirdi. Belki. Ama denemeye değerdi. Eğer bu tür yenilikleri Malta, Macaristan (hadi belki bu sayılmaz), Moldova maçlarında denemeyeceksen, nerede deneyeceksin?

Milli Takımımızı çok seven bir Türk ferdi olarak, Hakan Şükür'e sonsuz teşekkürlerimi yolluyorum, ama artık veda vaktinin geldiğini düşünüyorum. Zırt diye değil belki, yavaş yavaş; ama Hakan'sız da oynamalıyız. 2008 yılında hala futbol oynayacağının / oynayabileceğinin bir garantisi var mı?

Bir son not da şakşakçılarımıza. Maç seyircisiz, tribünden gelen tek ses, protokol tribününden geliyor. Burada da yöneticiler ve basın mensupları oturuyor sadece. Buraya kadar herşey çok güzel; ama sanırım 4-0 olduktan sonra o protokol tribünü başlıyor bağırmaya:

"İM-PA-RA-TOR!"

Fatih Terim'in egosunu yaladıkça yalıyorlar, o kabardıkça kabarıyor.

Bir kere daha anlıyorum ki, bırakın ligin tepesinde bir Anadolu Takımına tahammül etmeyi, Milli Takım'ın başında bile dayanamıyorlar Anadolu'dan gelenlere. "Yaşasın Kral" diye bağıramıyorlar ya, onlar da bağırıyor:

"İM-PA-RA-TOR"

Fanatik28
12.10.2006, 02:58
Hakan herhalde bu mübarek Ramazan ayinda cok dua etmis ki, top onu cok sevdi bugün. Bos kaleye atamadigi top, bir sekilde önüne düstü ve direk ve oyuncunun bacaklari arasinda kaleye girdi. Son golde zaten kale neredeyse bostu. Hakan`in attigi dört golü, bir Ümit, bir Tuncay, bir Fatih ve hatta Ersen Martin atamazmiydi? Yani dört gol atti diye, Hakan oynamak zorunda degil.

Benim icin önemli olan diger oyuncular. Bence sahanin gercek yildizi TUNCAY`in ismini hicbiryerde göremedim. Yazik...
Diger oyuncularda görevlerini neredeyse kusursuz yaptilar. Iyi pres yaptilar, cok kostular.

Hüda Topaloğlu
12.10.2006, 04:16
Hakan herhalde bu mübarek Ramazan ayinda cok dua etmis ki, top onu cok sevdi bugün. Bos kaleye atamadigi top, bir sekilde önüne düstü ve direk ve oyuncunun bacaklari arasinda kaleye girdi. Son golde zaten kale neredeyse bostu.

Hakanin dini inancini kalkip burda bir alay unsuru olarak kullanmana yorum bile yapmiyacagim, bari attigi gollerin hakkini ver. Bir insani harcamak bukadar kolaymi? Hakan gercekten seviyeli kisiligiyle herkesin saygisini kazanmis nadir Kaptanlardandir. Onun gibi birde bizim Ünali bilirim. Ama malesef insanlar birkere Hakani Saban yapmis, degil 4, 10 gol atsa bir kulp uydururuz icabinda.

Oğuuz
12.10.2006, 05:14
ne mutlu size ki 2010 da da şükürü izliyceksiniz,bu 4 gol onu 3-4 sene daha milli takımda götürür.
bencede...

Fanatik28
12.10.2006, 05:25
Hakanin dini inancini kalkip burda bir alay unsuru olarak kullanmana yorum bile yapmiyacagim, bari attigi gollerin hakkini ver. Bir insani harcamak bukadar kolaymi? Hakan gercekten seviyeli kisiligiyle herkesin saygisini kazanmis nadir Kaptanlardandir. Onun gibi birde bizim Ünali bilirim. Ama malesef insanlar birkere Hakani Saban yapmis, degil 4, 10 gol atsa bir kulp uydururuz icabinda.

Dua ile ilgili haddimi biraz asmis olabilirim. Özür dilerim. Ama benim icin, Hakan`in seviyeli bir kisiligi oldugu görünsede, altinda baska seylerin yattigini düsünüyorum. Bu adam en kötü oldugu dönemde de bu takimda oynadi ve bizi cildirtti. Teknik Direktörler bunu oynattiysa, bunun altinda baska seyler ararim ben. Hep alternatifi yok dendi. Ama nice alternatifleri vardi. Pekiyi hangi oyuncuya Hakan`a taninan sabrin veya toleransin 1/10 biri dahi tanindi. Hic kimseye. Su anda bu takimda ondan daha iyi oynayacak o kadar oyuncu varken, hala o oynuyor.

Onun icin önemli olan kemdi egosu. Milli takimda en cok oynayan, en cok gol atan, Ligde en cok gol atan oyuncu olmak icin hala oynuyor.

Gecen sezonu hatirlayin. Eger Ümit Karan sakatlanmamis olsa, büyük bir ihtimalle Hakan yedek kalacakti. Hakan`in yaratacagi huzursuzluktan dolayi belkide Sampyion olamayacaklardi. Cünkü sezonun ortasinda Ümit Karan`in mutsuz olup, gitmek istedigini herkes biliyor.
Bu adam kendinden daha iyi oyuncularin oldugunu kabullenemiyor. O yüzden de yedek kulübesinde oturmaz. O yüzden istedigi kadar seviyeli ve dindar olsun. Kibirli insanlari hic sevmem.

Sir vancoach
12.10.2006, 07:07
Şükür iyiydi neden?....soruyorum kendi kendime....
abi valla bende bilmiyorum...diyerek cevap veriyorum kendime

sweetrose
12.10.2006, 08:01
İİİİ bARİ bir 5 sene daha hakan şükürü izle sen bu takımda... çoluğuyla çocuğuyla birlikte bu takımda top koştururken bu adam tempo tutarsınız...

oflu_adem
12.10.2006, 09:22
helal olsun valla şükür allaha adam atmak istedimi atıyo valla ne diyelim tebrik ederz milli takımımızı..

Erdinç Dilek
12.10.2006, 09:30
gerçekten de güzel bir skor,ş ama ikinci yarıda bazı anlar olduki ayağımıza top değdirmeden geldi adamlar sanki dalga geçer gibi akıllı olsalar son vuruşlar belkide kafa kafaya gelebilirdi maçın skoru, yinede kazasız belasız atlattık bir maçı daha ama defansın tamamiyle değiştirilmesi gerekiyor

sümela61
12.10.2006, 10:21
bir kere her şeyden önce rakip öyle de olsa, böyle de olsa 5-0'lık bir galibiyet, çok şahane bir galibiyet bence...

ama beni asıl düşündüren konu; bu milletin bazı fertlerinin kendi Milli Takımlarına (hem yönetici, hem teknik kadro, hem de futbolcu kadrosu anlamında) karşı bu kadar acımasız olmaları... bunu yalnız buradaki bazı arkadaşlar yapmıyor, diğer takım taraftarlarından da yapanlar var...

Milli Takım her şeyin üstündedir... Türkiye'deki bütün kulüplerin üstündedir... kulüpçülük yapan bölücülük yapar... Milli maçta Trabzonspor'lu bir futbolcu gol attı mı elbette daha çok sevinirim, sevinçten öte gurur duyarım... ama başka bir kulüpten bir futbolcu gol attımı da üzülmem, yine sevinirim... kırk tane bahane bulmaya çalışmam, performansını görmezlikten gelmek ya da aşağılamak için... neticede Milli forma altındaki bütün futbolcular benim ülkemin futbolcularıdır...

Bir dönem teknik direktörümüz Şenol Güneş'ti... bu bana büyük gurur veriyordu... sonra tarihe geçecek başarılara imza attı Şenol Hoca ve öğrencileri... ama yine de memnun edemedi bazı kesimleri... çünkü onlar da, (burdaki bazı arkadaşlar) gibi kendi kulüplerinden olmayanlara tahammül edemiyorlardı... bir yandan "Türkiye bölünmez" nutukları atarlarken diğer yandan da asıl bölücülüğü kendileri yapıyorlardı... şimdi aynı durum "Terim ve öğrencileri" için geçerli... yine birileri tahammül edemiyor... yani zamanında Şenol Hoca ve oyuncularına tahammül edemeyenlerle; şimdi şu anki teknik kadro ve oyunculara tahammül edemeyenler arasında hiç bir fark yok...

Milli Takım eleştirilmeyecek mi?... elbette eleştirilecek... ama "düşman" gibi değil, haince değil... dostça... seviyeli bir şekilde en azından... oradaki çocukların gol sevinçlerini görmediniz mi?... hepsi bir aile gibi... peki biz neden kutuplaşmaya çalışıyoruz, derdimiz ne?... 3 maçta 12 puan mı bekliyorduk Milli takımdan?... Moldova'yı 5-0 değil de 9-0 mı yenmemiz lazımdı?... artık buna bir son verelim bence...

bu çocuklar "gavur" değil... hep beraber alkışlayalım...

bunları yazmak bile utanç verici aslında (yani ayrımcılık yapmayın, herkese destek verin demek, insan Milli Takım'ına destek vermez mi ya)... hani şey vardır; taraftarı olduğunuz kulüple başka bir kulüp maç yapar... rakip takım sizi çok üstün oynayarak yener... siz de ya çıkıp centilmence "rakibimizin hakkını verelim, çok iyiydiler" dersiniz; ya da bu durumu kabullenemeyip bin dereden bahaneler üretip "kötüydüler, biz daha iyiydik ama kaybettik" dersiniz... ama burada öyle bir durumda yok ki ya... bu çocukların hiç birisi rakip değil ki... hepsi bu ülkeye hizmet etmeye çalışan çocuklar... burada Ahmet'in, Mehmet'in bilmem kimin performansı önemli değil... onların arasında bir sorun yokken, kraldan fazla kralcı olmaya gerek yok...

Erbay
12.10.2006, 12:31
Bu kadarını beklemiyordum.5 tane fazla geldi:)Daha fazla da atabilirdik.Bir iki tane de yiyebilirdik.İ.Üzülmez,Tuncay,Aurelio çok güzel oynadılar.Arda çok maceraya girdi ama yine de güzel oynadı.Gökdeniz'e ilk 20 dk. top değmedi.Bir tane asist yapması sevindirici.Hakan Şükür ilk dakikalarda yine etkisiz gibiydi ama sonradan bir açıldı pir açıldı.Bunda en büyük neden attığı ilk goldü.O kadar mutulu oldu ve kendine güveni geldi ki penaltı olduğu gibi topu aldı,hiç tereddüt etmeden gol yaptı.Gol atmadan ona o penaltı attırsalar arkasına bakar,bekler belki de atamazdı.Ama maçta süper oynadı.Hakkını verelim.

frango
12.10.2006, 12:47
evet önemli olan bu maçlardan 9 puan çıkarmamızdı ama kımse havalara gırmesın oynadığımız takımlar ortada asıl bundan sonra zorlu maçlar bizi beklıyor

Cafer KILIÇSOY
12.10.2006, 13:19
Kimse kusura bakmasın ama ben Hakan'ın değil 4 on tane gol atsa dahi milli takımdaki misyonunu tamamladığını düşünüyorum. Genclere fırsat verilmeli bence.

Birde şu Servet'le Orhan Ak'ın millli takımda ne işi var diye düşünüyorum. Beni bağışlayın ama Mili Takımdan zevk alamıyorum bu aralar.

Cafer KILIÇSOY
12.10.2006, 13:23

Güzel Kardeşim Gökdeniz Trabzonlu ya içlerine sindiremiyorlar.

TSunami
12.10.2006, 13:35
sanırım kaçırdınız. çıkarken gökdeniz diye bağırdılar o da iki elini hafif kaldırıp ufak bi alkış yaptı

macka61
12.10.2006, 13:43
anba abarttılar sanki gören de çok iyi bir takımı yendik hakanda 4 gol attı her şey unutuldu böyle işmi olur

subay
12.10.2006, 13:55
Bazi arkadas lar Serveti niye begenmiyor anlamiyorum. Adam iyi defans yapiyor bence.

sümela61
12.10.2006, 14:07
Bazi arkadas lar Serveti niye begenmiyor anlamiyorum. Adam iyi defans yapiyor bence.

sevgili renkdaşım, üzülerek belirtmeliyim ki bazı arkadaşlarımız/kardeşlerimiz sadece Trabzonspor'lu olmadığı için bir çok oyuncuyu istemiyorlar...

not: Servet konusunda yazmadım bu yazıyı, genel olarak yazdım, bilginize...

grandiose
12.10.2006, 15:39
kırılmalı zincirler... günahıyla sevabıyla bizim topçular hepsi..formasının hakkını versin ya da vermsein..aslona o ayyıldızlı formadır ve saygı gösterilmesi gereken odur

Burçak
12.10.2006, 16:20
Torinolu attıya 4 gol heralde bi 10 sene daha oynar artık. kredisini yükseltti.:p

Oğuuz
12.10.2006, 17:15
Güzel Kardeşim Gökdeniz Trabzonlu ya içlerine sindiremiyorlar.
abi yapmayın şunu yaa, şu sözleri neden edersiniz anlamıyorum bi türlü, içine niye sindiremesinler ne alakası var yani, geçin artık bunları.. (ayrıca gökdenizi de alkışladılar)

OYılmaz
12.10.2006, 17:27
vala hakan sükürün günahını aldık :)

frango
12.10.2006, 17:50
burası milli takım sonuna kadar milli takımın arkasındayız tabıkı kendi topçularımızın her zaman oynamasını vede başarılı olmasını ıstıyoruz

bu arada servetin bu takımda oynaması bencede çok yanlış servetin oynadığı bi mıllı takım defansını zorlu maçlarda gorecez

Oğuuz
12.10.2006, 18:04
moldovalılar yatıp kalkıp du etsinler dün Fatih yoktu diye, eğer hakandan 4 gol yeme becerisini! gösterebiliyorlarsa, dün Fatih olsaydı artık kaç yerlerdi bilmiyorum.. bi 10 gol atardık heralde .. :)

Oğuuz
12.10.2006, 18:07
bu arada servetin bu takımda oynaması bencede çok yanlış servetin oynadığı bi mıllı takım defansını zorlu maçlarda gorecez
valla serveti en çok eleştirenlerin başında geliyordum önceden ama sivasta gelince çıplak gözle izleyince anladım ki adam gerçekten iyi topçu yaa, karşısında şeva olmadıktan sonra her maçta oynar valla..

sweetrose
12.10.2006, 20:07
Gökdeniz o golü nasıl atamadı hala hayret ediyorum... ama dün akşam ki performansı harikaydı...

Ozan
13.10.2006, 20:15
güzel bir maç kazandık . gol geldikden sonra çözüldü oyun . takım güzel paslaşdı güzel oyun oynadılar . artık önümüzdeki maçlara bakıp yunanistan ı devirmeliyiz . onları yendiğimiz takdirde grupdan çıkmamız çook kolaylaşır .

Armağan Dere
13.10.2006, 20:35
kazandığımıza sevindim böle oynayıpta yenilsinler gam yemem... bu arada fatih terim 4 gol atan hakanı hep oynatıpta fatihi keserse yanlış yapar hakan şükür'ün hep böle olacağı ne malum..bi de defansa da çeki düzen vermemiz lazım takım gibi oynarsak herkes elinden geleni yaparsa yunanistanı yeneriz adamlar zor yendiler moldovayı 1-0

Oruç
16.10.2006, 16:10
Hakan Şükür 'büyük takımlara' attığı gollerine 4 tanedaha eklemiş oldubu maçla. Makedonya, Azerbaycan, Belarus, Galler derken son kurban Moldova oldu. Büyük (!) takımlara gol atmak herkesin harcı olmasa gerek...