PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor Kulübü Üyelik Şartları + Başvuru Süreci

Sayfa : [1] 2 3

admin
21.08.2014, 20:22
Trabzonspor Kulübü Başkanı ve Yönetim Kurulları Trabzonspor Kulübü Üyeleri tarafından Olağan veya Olağanüstü Genel Kurullarda seçilir. Yeni üye olan bir kişi üyeliğinin başlamasından 3 yıl sonra seçme hakkını kazanır.
Trabzonspor Kulübü üyesi olmak isteyenlerin;
a) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması veya Türkiye'de oturma iznine sahip olması,
b) 18 yaşını doldurmuş olması ve herhangi bir yasal engelinin bulunmaması,
c) Trabzonspor Kulübü Üyelik Formu'nu eksiksiz doldurmaları,
d) 2 Adet vesikalık fotoğraf vermeleri,
e) Nufus cüzdan fotokopisi ve Adli Sicil Kayıt belgesi getirmeleri,
f) Üye giriş aidatı olan 3.033 TL'yi (bir defaya mahsus alınır) ödemeleri,
g) Yıllık Aidat bedeli olan 226 TL'yi ödemeleri,
h)Yükümlülüklerini yerine getirmiş bulunan en az 10 yıllık iki asil üyenin kendini tanıtıcı ve üyeliğe önerici onayının doldurulması,
ı) Kulüp Üyesi olmak için her takvim yılının bir ocak ile otuz eylül tarihleri arasında başvuru yapılır.
Not: Yıllık aidat miktarı tüzüğümüzün 16/c maddesi gereğince T.C Maliye Bakanlığı tarafından her yıl için ilan edilen “yeniden değerleme’’ oranında artırılarak yönetim kurulunca belirlenir.

Üyelik formu: https://www.trabzonspor.org.tr/Download/files/U%CC%88yelik%20Bas%CC%A7vuru%20(2020).pdf

Aidat Ödemeleri:
1- Kredi kartı ile ;
Kulübümüzü arayarak (444 1967) veya uyelik@trabzonspor.org.tr adresine kredi kartı bilgilerinizi ulaştırırsanız (mail order sistemi ile) çekim yapabiliriz.
2- Nakit ;
Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri - Ahmet Suat Özyazıcı Sokak No:31-35 Havaalanı Altı Mevkii / TRABZON
3- Banka Havalesi
TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

DENİZBANK
KARADENİZ TİCARİ MERKEZ ŞUBE SAMSUN
Şube Kodu: 1445
Hesap No: 459211-351
IBAN: TR60 0013 4000 0004 5921 1000 03
GARANTİ BANKASI
TRABZON ŞUBE
Şube Kodu: 158
Hesap No: 6299535
IBAN: TR95 0006 2000 1580 0006 2995 35

İŞ BANKASI
TRABZON TİCARİ ŞUBE
Şube Kodu: 7575
Hesap No: 194
IBAN: TR73 0006 4000 0017 5750 0001 94

ZİRAAT BANKASI
GİRİŞİMCİ ŞUBESİ / TRABZON
Şube Kodu : 2107
Hesap No: 39293537-5009
IBAN : TR 7000 0100 2107 3929 3537 5009
Yurt Dışında Yaşayan Üyelerimiz İçin:
İŞ BANKASI
FRANKFURT ŞUBE
IBAN : DE89 5023 0600 0024 9790 08 (EURO HESABI)

Üyeliğin Başlaması İçin;
Tüm işlemleri yerine getiren üye adaylarımız evraklarını, "
Trabzonspor Kulübü
Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri Üniversite Mah. Ahmet Suat Özyazıcı Cad. No:35
Ortahisar/ TRABZON
Tel. : 90 (462) 325 09 67" adresine (tercihen iadeli taahhütlü olarak) göndermeleri gerekmektedir.
Üyelik işlemleriniz yapıldıktan sonra üye kimlik kartınız adresinize postalanacaktır.

Anıl C
21.08.2014, 23:20
Gurbet elde kazandigim ilk para ile kulube uye olmustum
Imkani olan herkes üye olmali

U.Sadıkoğlu
22.08.2014, 17:07
Konunun bu denli ilgisiz kalması çok acı.

Anıl C
22.08.2014, 18:48
Acik konusucam.

Trabzon'un, Trabzonspor'lu olmanin geldigi nokta iste bu basligin boyle afedersiniz ama p*c gibi ortada birakilmisligidir.

Basligin goruntulenme sayisi bile 100 rakamina yeni ulasmis.

Bu mudur Trabzonspor'lu olmak?

Diger basliklarda yonetime, futbolcuya kufur etmesi, bu takimdan bi halt olmaz demesi cok kolay tabi. Sonucta yapilan eylem klavyenin tuslarina basmak.

Forumun ortalama yasi 26-27'lerde iken kimse param yok demesin. Cunku sen Trabzonspor'lu isen o parayi yaratacaksin. 20 yasindada olsan 22 yasindada olsan gerekirse hamallik yapacak, yedigin yemekten kisacak o parayi denklestirmek zorunda olmalisin.

Korkmasin kimse. Hayatiniza mal olmayacak bu yapacaklariniz.

Kulubune sahip cikmak buradan gecer.

Stadtan ona buna kufur ederek, gunde 3-4 saat forumda takilmak ile olmaz bu isler.

Cunku Trabzonspor'lu isen bu senin asli gorevin.

Bu kulup boyle sahipsiz birakildigi surece dun oldugu gibi kupan calinir, yarin gelirler kapina kilidi vururlar, obur gun gelir parti sovu yaparlar. Yoneticin ise karsisinda iki buklum olur biat eder.

Sende karsidan olan biteni izlersin....

Lütfen Trabzonspor'umuza üye olalim...

Burak Bıyıklı
23.08.2014, 12:39
Su 25 yas olayi guzelmis.310 lira oyle cok buyuk para degil.bikac ayda biriktirebiliriz heralde

Anıl C
02.09.2014, 00:15
Harekete geçme zamanı...

Bülent Bayraktar
02.09.2014, 00:20
1 taşla 2 kuş vurmak gibi birşey bu..
Hem kulübüne destek olacaksın hemde söz sahibi olacaksın. İmkanı olan herkes üzerine düşen görevi yapıp üye olmalı ...

Anıl C
31.10.2014, 15:07
Bu konuda hala duyarsiz mi kalicaz böyle?!?

bthnbyrktr
01.11.2014, 09:59
şuan kaç üyemiz var?

Tolga
01.11.2014, 10:11
21 Bin civarı olması lâzım ...

KazazogLu
01.11.2014, 11:20
KTÜ lü öğrenciler olarak 25 kişi üye olduk.

U.Sadıkoğlu
01.11.2014, 11:50
Kulübün hakkında söz sahibi olmak istiyorsan üye olacaksın! Bu kadar basit...

Enes
01.11.2014, 12:53
Sonunda bizede nasip oldu üyelik..

Anıl C
01.11.2014, 13:52
Üye olanlara hayirli olsun.
Kurdele icin buradan istekte bulunabilirsiniz

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=36645&page=2

KazazogLu
01.11.2014, 14:55
Üye olanlara hayirli olsun.
Kurdele icin buradan istekte bulunabilirsiniz

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=36645&page=2

Eyvallah ben de bu başlığı arıyordum ;)

f1bekir
01.11.2014, 16:49
Arkadaşlar taksit imkanı var mı acaba?

Taksit olursa insanlar çok daha rahat üye olur bence.

zafer6161
01.11.2014, 16:55
başlığı haber61 okudum :D

Anıl C
31.03.2015, 20:41
Bu baslik böyle acinacak bi halde olmamali :/

U.Sadıkoğlu
31.03.2015, 21:47
Bu baslik böyle acinacak bi halde olmamali :/

Kesinlikle kardeşim kurdelesi bol üyeler görmek istiyoruz. :)

carantinas
31.03.2015, 22:45
mesajım bulunsun ileriki günlerde değerlendirelim

Oktay AKKUŞ
01.04.2015, 11:02
Allahin izniyle ilk fırsatta üye olacağım.

Sercan Keleş
01.04.2015, 11:32
Mezun olayım :) İş hayatıyla birlikte üye olacağım

U.Sadıkoğlu
01.04.2015, 12:15
Mezun olayım :) İş hayatıyla birlikte üye olacağım

Bence öğrencilik döneminizin kıymetini bilin zira öğrencilere giriş üyelik ücreti 250 TL :)

Mezun olunca başvurursan 500 TL :)

Mollasalihoğlu
01.04.2015, 12:55
Öğrenciyken yapmak çok daha mantıklı :)

İlker Yazıcıoğlu
01.04.2015, 13:52
Hala üye olmamam tam anlamıyla bir rezilliktir,valla ne yalan söyleyeyim utanıyorum da....

Bu aralar biraz başım yoğun,bir kendime geleyim ilk işim olacak...

Çok geç kaldık çok....

Yiğit Gayretli
01.04.2015, 14:05
Arkadaşlar taksit imkanı var mı acaba?

Taksit olursa insanlar çok daha rahat üye olur bence.

Taksit yapılan kredi kartları var Bekir'im.

Mehmet DİLEK
01.04.2015, 15:43
13.02.2015 tarihinde üyelik başvurusunu yaptım.Ama hala bekliyorum.Yönetimde olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

OĞUZHAN061
01.04.2015, 17:43
Öğrenci için 250 TL hala geçerli mi

Anıl C
01.04.2015, 20:15
13.02.2015 tarihinde üyelik başvurusunu yaptım.Ama hala bekliyorum.Yönetimde olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

15-20 güne kartiniz ulasir size.

Anıl C
01.04.2015, 20:16

Ana sitede böyle bilgiyi bende bulamadim.

U.Sadıkoğlu
01.04.2015, 20:28

Selamlar Oğuzhan kardeşim.

http://trabzonspor.org.tr/upload/dosyalar/trabzonspor_tuzuk_.pdf

Trabzonspor tüzüğünün 10 Maddesinin e bendine göre;

Yirmi beş yaşından gün almamış lise veya üniversite öğrencileri, giriş aidatını yarı oranda indirimli ödeyerek üyelik başvurusu yapabilirler.

Mehmet BAL
01.04.2015, 21:03
Hala üye olmamam tam anlamıyla bir rezilliktir,valla ne yalan söyleyeyim utanıyorum da....

Çok geç kaldık çok....
Al bendende okadar en kısa zaman da üye olup bu rezillikden kurtulmak lazım

Bülent AKBULUT61
01.04.2015, 23:20
en yakın zamanda üye olmazsam kendimden utanıyım .
benim yaptığım hata rezilliktir bunu düzeltecem

Anıl C
31.05.2015, 00:41
Yok mu son zamanlarda üye olanlar?
El kaldirinda belki sizleri örnek alanlar olur:rolleyes:

BaşoğLu
06.06.2015, 17:11
Askerliğime yaklaşık olarak 57 gün kaldı :) en son 1 mayıs - 11 mayıs tarihleri arasında Trabzon'daydım maddiyattan ötürü olamadım ama askere gitmeden önce yine uğrayacağım Trabzon'a işte o zaman üye olacağım Allah'ımın İzniyle :)

f1bekir
10.06.2015, 11:19
Taksit yapılan kredi kartları var Bekir'im.

Eyvallah Yiğit. Bu konu ayda yılda bir aklımıza geldiği için mesajını da yeni farkettim kusura bakma :)

Hakikaten çok ayıp ediyoruz bu konuda, arkadaşlara katılıyorum. Sanırım bu konu akıldan geçtiği anda gidip işlemleri başlatmak lazım. Yoksa olmuyor, bahane bulmak kolay...

Üye olmak için ne yapmak lazım falan diye de soracaktım ama ona da gerek yok, gidip öğreneceksin (özellikle Trabzon'da yaşayanlar için diyorum)...

Ahan da gidiyorum :)

Yiğit Gayretli
10.06.2015, 11:26
Eyvallah Yiğit. Bu konu ayda yılda bir aklımıza geldiği için mesajını da yeni farkettim kusura bakma :)

Hakikaten çok ayıp ediyoruz bu konuda, arkadaşlara katılıyorum. Sanırım bu konu akıldan geçtiği anda gidip işlemleri başlatmak lazım. Yoksa olmuyor, bahane bulmak kolay...

Üye olmak için ne yapmak lazım falan diye de soracaktım ama ona da gerek yok, gidip öğreneceksin (özellikle Trabzon'da yaşayanlar için diyorum)...

Ahan da gidiyorum :)

Bize de hayırlı olsun demek düşer :)

CamilloVillegas
10.06.2015, 11:42
Bir kaç sorum olacak. Cevablıyabilen varsa memnun olurum.
Yabancı ülkelerde yaşayan ve yabancı ülke vatandaşı olanlar işlemleri nasıl yapabilir?
Üye olmak için illa Türk vatandaşı mı olmak gerekiyor? Yani vatandaşlıktan izin alarak çıkanlar ve mavi kart'a sahib olanlar olamaz mı?
Ayrıca iki 5yıllık üye olanlardan önerici onayı gerekiyormuş?

Yabancı ülkeden başvuru tecrübesi olan var mır?

f1bekir
11.06.2015, 00:15
Yeri burası değil belki ama söylemeden geçemeyeceğim.

Bu Ziya Bey tesislerinin hükmü nedir? Ne işe yarar? Bizim köydeki kahvelerden farkı yok.

Kapalı olan kapıyı açtırmak için okey oynayan amcalara sormak durumunda kalıyorsun ve çayocağında takılmakta olan hanımefendiye ulaşıp kapıyı açtırıyorsun ve elinize tutuşturulmuş form ve okey masası üzerindeki skor cetveli tutmakta kullanılan kağıtlardan birine ayaküstü yazılan üyelik için gerekli evraklar listesi ile mekandan ayrılıyorsun...

Yanlış anlaşılmasın, görevli arkadaş çok kibar, yardımcı olmaya çalışıyor ama "kurumsal kimlik" denen kavramdan bu kadar uzak bir kulübün başarılı olabilmesi gerçekten mucize diye düşünüyorum.

Utandım, sıkıldım, yanımda Trabzonsporlu olmayan biri olsa yerin dibine girerdim. Bu kadar amatör olmak zorunda mıyız?

Benim bugün orada üye yapılmamı sağlayacak sistemin kurulmuş olması gerekirdi. "Şunu, şunu, şunu hazırla MAY tesislerinde falancı var o ilgileniyor, ona götür".

Bu ne yahu?

dağlıca61
11.06.2015, 00:29
61 bin üye sloganı birilerinin kampanyaları gibi hiç hayalci değil rahatlıkla ulaşılabilecek bir sayı ama bunun için ciddi bir yönetim anlayışı ve gönülden çalışma azmi gerekiyor.

Anıl C
11.06.2015, 00:37
Bir kaç sorum olacak. Cevablıyabilen varsa memnun olurum.
Yabancı ülkelerde yaşayan ve yabancı ülke vatandaşı olanlar işlemleri nasıl yapabilir?
Üye olmak için illa Türk vatandaşı mı olmak gerekiyor? Yani vatandaşlıktan izin alarak çıkanlar ve mavi kart'a sahib olanlar olamaz mı?
Ayrıca iki 5yıllık üye olanlardan önerici onayı gerekiyormuş?

Yabancı ülkeden başvuru tecrübesi olan var mır?

Dostum ben Türk vatandasi olarak Almanya'dan üye oldum. Basvuru formunu indir netten. Doldur güzelce. Hangi ülkedesin bilmiyorum ancak 500+60 liraya denk euroyu Almanya-Frankfurt Is bankasindaki hesaba yatirabilirsin. Sayet Türkiye'deki TL hesaplarina para yatirma imkanin yoksa. Hesap numarasini da yazarim dilersen. Makbuzun ciktisini al. Form, istenilen evraklar ve makbuzla beraber Trabzon'a ilgili adrese kargoyla yolla. Iki imzayi bende bulamamistim. Ancak üyelikten sorumlu Derya hanim bana yardimci olmustu. Benim bu anlattiklarim Türk vatandaslari icin gecerli. Sana email adresini vereyim Derya hanimin. Durumunu anlat sayet Türk vatandasi degilsen. Yardimci olur sana.

Anıl C
11.06.2015, 00:38
d.atakol@trabzonspor.org.tr

TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
İŞ BANKASI / FRANKFURT ŞUBESİ
Hesap No : 000-002497900-8
IBAN : DE89 5023 0600 0024 9790 08
Swıft : ISBKDEFXXXX

CamilloVillegas
11.06.2015, 09:25
Dostum ben Türk vatandasi olarak Almanya'dan üye oldum. Basvuru formunu indir netten. Doldur güzelce. Hangi ülkedesin bilmiyorum ancak 500+60 liraya denk euroyu Almanya-Frankfurt Is bankasindaki hesaba yatirabilirsin. Sayet Türkiye'deki TL hesaplarina para yatirma imkanin yoksa. Hesap numarasini da yazarim dilersen. Makbuzun ciktisini al. Form, istenilen evraklar ve makbuzla beraber Trabzon'a ilgili adrese kargoyla yolla. Iki imzayi bende bulamamistim. Ancak üyelikten sorumlu Derya hanim bana yardimci olmustu. Benim bu anlattiklarim Türk vatandaslari icin gecerli. Sana email adresini vereyim Derya hanimin. Durumunu anlat sayet Türk vatandasi degilsen. Yardimci olur sana.

Sağol bilgiler için. Ama işte Türk vatandaşı değilim. Verdiğin email adrese bir mesaj yazarım.

Ayrıca burada benim gibi yabancı ülke vatandaşı olanların tecrübesi varsa ve bana aktarırsa sevinirim.

f1bekir
11.06.2015, 09:37
Arkadaşlar sabıka kaydı kesin gerekiyor mu? Kulübe ulaşamıyorum malesef.

CamilloVillegas
11.06.2015, 09:52
Arkadaşlar sabıka kaydı kesin gerekiyor mu? Kulübe ulaşamıyorum malesef.

Ne o Bekir bey, sıkıntı mı var? Sabıka kaydında ne yazıyor? Ne yaptın?
'Kader' kurbanı mısın? ;)

f1bekir
11.06.2015, 09:57
Ne o Bekir bey, sıkıntı mı var? Sabıka kaydında ne yazıyor? Ne yaptın?
'Kader' kurbanı mısın? ;)

Yok adliyeye ya da valiliğe mi gitmem gerekiyor şimdi bunun için, uğraşmayayım diye :D

CamilloVillegas
11.06.2015, 10:05
Yok adliyeye ya da valiliğe mi gitmem gerekiyor şimdi bunun için, uğraşmayayım diye :D

Tabi canım....
Tahminen 1. Toki'nin özel hayatının gizliliğine ihlal, 2. Toki'nin stad verilerini kaydedilmesi ihlali, 3. Toki'nin stadını işgal etmeden dolayı gibi ne ağır suçlar işlemişsen artık.
:D

İlker Yazıcıoğlu
11.06.2015, 10:08

Bekir gitmene gerek yok oralara sabıka kaydı için.

turkiye.gov.tr hesabından alabiliyorsın hemen.....

f1bekir
11.06.2015, 10:12
Bekir gitmene gerek yok oralara sabıka kaydı için.

turkiye.gov.tr hesabından alabiliyorsın hemen.....

e devlet şifresi lazım değil mi hocam? Sadece postaneden mi alınıyor bu şifre?

f1bekir
11.06.2015, 10:12
Tabi canım....
Tahminen 1. Toki'nin özel hayatının gizliliğine ihlal, 2. Toki'nin stad verilerini kaydedilmesi ihlali, 3. Toki'nin stadını işgal etmeden dolayı gibi ne ağır suçlar işlemişsen artık.

Valla korkmuyorum değil bu aralar, ortalık biraz karıştı çünkü, kulüp açıklama yapmak zorunda kaldı :D

İlker Yazıcıoğlu
11.06.2015, 10:13
e devlet şifresi lazım değil mi hocam? Sadece postaneden mi alınıyor bu şifre?

Evet Bekir,postanaden 1 TL karşılığı hemen alabilirsin...

f1bekir
11.06.2015, 10:14
Evet Bekir,postanaden 1 TL karşılığı hemen alabilirsin...

Eyvallah ;)

CamilloVillegas
11.06.2015, 10:18
Valla korkmuyorum değil bu aralar, ortalık biraz karıştı çünkü, kulüp açıklama yapmak zorunda kaldı :D

Şaka maka. Korkmana gerek yok sanırım. İnşaatta bir görevli ve sorumlu sana izin vermişse, ve hele dışardan çektiğin resimlerde bir sorun yok. Ta ki özel askeri alan olmasın da...yoksa? Bu forumda bir türk ceza avukatı yok mu?

f1bekir
11.06.2015, 10:41
Şaka maka. Korkmana gerek yok sanırım. İnşaatta bir görevli ve sorumlu sana izin vermişse, ve hele dışardan çektiğin resimlerde bir sorun yok. Ta ki özel askeri alan olmasın da...yoksa? Bu forumda bir türk ceza avukatı yok mu?

İzin verdiler ama sözlü sonuçta. Hatta TOKİ'den bir yetkili ile toplantıya bile girdim. Onun da haberi vardı yani, giremezsin dememişti. ama insan endişelenmiyor değil yine de...

Anıl C
17.06.2015, 02:28
Sağol bilgiler için. Ama işte Türk vatandaşı değilim. Verdiğin email adrese bir mesaj yazarım.

Ayrıca burada benim gibi yabancı ülke vatandaşı olanların tecrübesi varsa ve bana aktarırsa sevinirim.

Sonuc alabildin mi?

bordo61
17.06.2015, 09:37
İlk maaşımla üye olmuştum 2 yıl olmuş geçenlerde de aidatımı yatırdım kongreye hazırım :)

CamilloVillegas
17.06.2015, 09:44
Sonuc alabildin mi?

Evet, Derya hanım sağolsun yol gösterdi. Evrakları tamamlıyorum şimdi.
Tavsiyen için teşekkür ederim.

Bu ara burada da yazılmış olsun: Yabancı ülke vatandaşlarını mavi kart ile de üye yapıyorlar.

f1bekir
17.06.2015, 13:31
İki üye imzası konusunda Derya hanım yardımcı oluyor denmişti, ben de imzalar olmadan gittim. Derya hanım biraz bozuldu, tamam yardımcı oluyoruz ama birebir tanıdığımız kişiler olursa dedi. Öyle herkese nasıl yapalım dedi.

İmzaları tamamlayıp gidelim (özellikle Trabzon'da yaşayanlar) yani ayıp olmasın :)

CamilloVillegas
17.06.2015, 14:45
İki üye imzası konusunda Derya hanım yardımcı oluyor denmişti, ben de imzalar olmadan gittim. Derya hanım biraz bozuldu, tamam yardımcı oluyoruz ama birebir tanıdığımız kişiler olursa dedi. Öyle herkese nasıl yapalım dedi.

İmzaları tamamlayıp gidelim (özellikle Trabzon'da yaşayanlar) yani ayıp olmasın :)

Bekir bey, bakıyorum siciliniz temiz çıkmış.

Ayrıca bu forumda imza atabilecek kimse yok mu? Ben hal ettim sayılır (sanırım), ama dış ülkelerde iki kulüp üyesi bulmak baya zor.

Anıl C
17.06.2015, 14:52

Hadi ya bende mahcup oldum simdi :(
Özür dilerim.
Ben yurtdisindayim diye yardimci oldu.
O zaman üye tanidigi olmayipta üye olmak isteyen ve Türkiye'de yasayanlara burdaki arkadaslar yardimci olmali.

Anıl C
17.06.2015, 14:53

Ayrıca bu forumda imza atabilecek kimse yok mu? Ben hal ettim sayılır (sanırım), ama dış ülkelerde iki kulüp üyesi bulmak baya zor.

Galiba en az 5 yillik üye sarti vardi referans icin.
Burda eski üyeler var.
Yardimci olacaklarina da inaniyorum

bordo61
17.06.2015, 14:54

Abi kahveden iki kişiye imza attırsaydın ya :)

Derya hanım iyi biri yardımcı oluyor da , Birilerinin başkasının üye kayıt parasını verip kulübe yüzlerce üye yaptığı bir dönemde bu söylemler pek geçerli olmuyor :)

Anıl C
17.06.2015, 14:54

Bu ara burada da yazılmış olsun: Yabancı ülke vatandaşlarını mavi kart ile de üye yapıyorlar.

Sevindim senin adina. Simdiden hayirli olur umarim

f1bekir
17.06.2015, 15:32

Size yardımcı olur canım, bana da yardımcı oldu zaten sağolsun ama bi daha olmasın minvalinde konuştu yani, ben de iletmiş olayım dedim :)

f1bekir
17.06.2015, 15:33
Abi kahveden iki kişiye imza attırsaydın ya :)

Derya hanım iyi biri yardımcı oluyor da , Birilerinin başkasının üye kayıt parasını verip kulübe yüzlerce üye yaptığı bir dönemde bu söylemler pek geçerli olmuyor :)

O kahveye bi daha uğramam, sevmedim :)

f1bekir
17.06.2015, 16:57
Hadi ya bende mahcup oldum simdi :(
Özür dilerim.
Ben yurtdisindayim diye yardimci oldu.
O zaman üye tanidigi olmayipta üye olmak isteyen ve Türkiye'de yasayanlara burdaki arkadaslar yardimci olmali.

Anıl kardeşim, özürü benden mi diledin emin olamadım ama benden ise hiç gerek yok :)

Senin dediğin yurtdışı ile ilgiliydi. Trabzon'dakiler bi şekilde üye bulurlar heralde, olmadı forumdan bulurlar, sıkıntı yok ;)

Ben biraz tembellik ettim :D

Anıl C
17.06.2015, 18:26
Anıl kardeşim, özürü benden mi diledin emin olamadım ama benden ise hiç gerek yok :)

Senin dediğin yurtdışı ile ilgiliydi. Trabzon'dakiler bi şekilde üye bulurlar heralde, olmadı forumdan bulurlar, sıkıntı yok ;)

Ben biraz tembellik ettim :D

Imzalar konusunda yardimci olur diyen bendim. Derya hanimda sana surat yapmis bu yüzden.

f1bekir
17.06.2015, 20:48
Imzalar konusunda yardimci olur diyen bendim. Derya hanimda sana surat yapmis bu yüzden.

Yok ya surat yapmadı da imzalar nerde dedi :D

Sorun yok kardeşim. Yurtdışındakilere hatta şehir dışındakilere yardım eder, bana da etti zaten ama suyunu çıkarmayalım. Trabzondaki arkadaşlar imzalı gitsin :D

ibrahim
17.06.2015, 21:08

Mavi kartı olmayana yok. Alman bir arkadaşım üye olmak istiyorsa olamıyor. Ne saçma...

CamilloVillegas
17.06.2015, 22:06
Mavi kartı olmayana yok. Alman bir arkadaşım üye olmak istiyorsa olamıyor. Ne saçma...

Mavi kart olmayana üyelik verilip verilmediğini bilmiyorum. Ben kendindem yola çıkarak en azından mavi kartlarda sorun olmadığını bildirdim.

Alman arkadaşına söyle bi müracat etsin bakalım ne oluyor. Kesin bilmiyorum ama dernek tüzüklerinde böyle şartların konulması eskiden kalma. Net bir bilgi sahibi değilim.

Hem ayrıca, böyle yabancı uyruklu arkadaşların hele bir talepleri olsun, ondan sonra bakarız. :)

f1bekir
25.06.2015, 16:15
Bu konunun önemi bir kez daha ortaya çıkıyor. BMN'nin %10'u üye olmuş olsa Hakan Kulaçoğlu'nu rahatlıkla başkan yapabilirdik.

Artık bir değişim gerekli. Kirli ilişkiler içinde olmayan, bilimsel veriler ışığında kulübün geleceğini yönlendirecek birine ihtiyaç var. Ağırlığı yok falan demeyin, hangi başkanımızın ne ağırlığını gördük?

Hakan Kulaçoğlu kampanyası şimdiden başlamalıdır. Cafcaflı isim olmasına gerek yok, hatta olmasın, olmasın ki bu cıvık ilişkilerle kulübümüzü kirletmesin...

Yılmaz Korkmaz
26.06.2015, 00:33
Öncelikle Selamün Aleyküm. 16 yaşıma yeni girdim böyle konulara çok yabancıyım. Aziz bağırıyor her fırsatta 1 milyon üye diye bizim 100 bin üyemiz bile yokmuş... Kulübe üye olmak ne işe yarar, bana ve kulübe ne faydası vardır anlatabilecek birisi var mı?

f1bekir
26.06.2015, 08:50
Öncelikle Selamün Aleyküm. 16 yaşıma yeni girdim böyle konulara çok yabancıyım. Aziz bağırıyor her fırsatta 1 milyon üye diye bizim 100 bin üyemiz bile yokmuş... Kulübe üye olmak ne işe yarar, bana ve kulübe ne faydası vardır anlatabilecek birisi var mı?

Benim için tek faydası seçilecek yönetimi belirlemede söz hakkın olmasıdır. Üye sayısı arttıkça x başkan adayının kendi parasıyla üye yaptığı kişilerden aldığı oylarla başkan olma ihtimali azalır.

Kulüp açısından ise, 1 milyon üyen olduğunu düşün, her yıl 50 lira aidat alsan 50 milyon lira, 100 lira alsan 100 milyon lira gelirin olur hiç yoktan. Etrafına da ne kadar büyük bir kulüp olduğunun mesajını verirsin. Hem maddi hem de psikolojik olarak güçlenirsin...

selcuk
26.06.2015, 09:26

sikecilerin bizden az üyesi var, kampanyaya ragmen
hemde o kampanyalari tam üyelik icin degil, göz boyamaca, taraftarlarini sömürmeye yeni yollari azizenin

kulüp üyesi bir kulübün dogrudan büyüklügünün simgesidir
türkiye ülkesine vatandasligin neyse kulübüne üyeliginde benzer anlamdadir

Trabzonsporun bir zaman gittigi yolda sadece seyirci olarak degil, bir gün bu yolu cizenlerden olmak istiyorsan üye olmalisin.
yönetim secme hakkin olacak
genel kurullarda hesap sormak, denetlemek ve ibra etme haklarina sahip olacan
25 yil üyeligin oldumu divan kurulna cikma haklarin olacak
en önemlisi borsadaki satilmamis olan %50 hisselerin sahibi sayiliyorsun ve bu hisseleri bir gün bir yönetim satmak isterse ( yani kulübü satmaya kalkarsa) senden oy istemeye mecbur kalacaktir

lafin kisasi
kulüp üyeleri Trabzonsporun gercek sahipleridir

Kemence_61
26.06.2015, 09:47
Alakasız olabilir ama,
Kulüpte onca çar çur edilen paraları boşa giden euroları gördükten sonra üyelerden ilk başta 500 Tl almak ne demek. Makul bir rakam yaparak üye sayını artırsan daha mantıklı olmaz mı? 500 lira çok mu diyenler olabilir ama az da değil. Asgari ücretin yarısından bahsediyoruz.

selcuk
26.06.2015, 09:58
Alakasız olabilir ama,
Kulüpte onca çar çur edilen paraları boşa giden euroları gördükten sonra üyelerden ilk başta 500 Tl almak ne demek. Makul bir rakam yaparak üye sayını artırsan daha mantıklı olmaz mı? 500 lira çok mu diyenler olabilir ama az da değil. Asgari ücretin yarısından bahsediyoruz.

öyle bir sey olurmu
500 tl son derece makul

elini kolunu sallayan herkesde üye olmasin
bir karsiligi olmali üyeligin
bak adam 1500 civari üye yapmis
biraz daha pahali olsunki böyle .... olmasin

Kemence_61
26.06.2015, 10:08
öyle bir sey olurmu
500 tl son derece makul

Renkdaş,

öyle adamlar var ki 10.000 lirada verebilir fakat herkesi para ile sınıflandırmanın yanlış olacağını düşünüyorum. herkesin üye olup olmayacağını para belirlememeli...

selcuk
26.06.2015, 10:16
Renkdaş,

öyle adamlar var ki 10.000 lirada verebilir fakat herkesi para ile sınıflandırmanın yanlış olacağını düşünüyorum. herkesin üye olup olmayacağını para belirlememeli...

üye olmak isteyen aidatini 1-2 yil kenara koyarak toplar yine üye olur bu paraylan

ama sen 1oo liraya üye yaparsan azize gibi bi serefsiz gelir yarin 2000 üye yapip takimi kontrol altina alir

hemen üye olamiyorsan 2 yil sonra ol, ne fark eder

Erdinç Barutçu
26.06.2015, 12:17
.

Erdinç Barutçu
26.06.2015, 12:24
Kulüp üyeliğinin ilk giriş aidatı ile "elit" hale getirebileceğini mi düşünüyorsunuz?Yani parası olanın düşünceleri daha geniş daha temiz yada her neyse öyle olacağını mı düşünüyorsunuz?500 TL kime az geliyormuş?Aziz gibi düşünceye sahip olan adam için 300 ün 500 ün lafı mı olur?150 TL ye üye olunca kulübün üye profili yada "sahte üyelik" patlaması mı yaşanacak?1000 TL bile olsa bu sahte üyelik yada piyon üyeliğin önüne geçemezsiniz.Bu takıma gönülden destek veren herkesin kulübe üye olabilmesi için bu bedelin makul bir seviyeye çekilmesi lazım.Kaldı ki seçim zamanı bir bakın bakalım kaç kişi gelip oy kullanabiliyor.Kulüp üyeliğinin amacı sabit gelir ve kulübe sahiplenme konusudur.Gerektiğinde taraftar olarak tepkini koymak istiyorsan en etkili yöntem kulüp üyeliğidir. 500 TL bence çok fazla.giriş aidatı düşürülüp üye sayısı çoğaltılıp yıllık aidat yükseltilebilirse hem sabit gelir artar,hem üye sayısı hemde kulüpte söz sahibi olmamız daha da kolaylaşır.

Yılmaz Korkmaz
26.06.2015, 15:42
Verdiğiniz yanıtlar için teşekkür ediyorum ve yıllık aidatın arttırılması fikrine ben de katılıyorum

☆Trabzon☆
08.07.2015, 16:32
Türk Vatandaşi olmadan Üye olmak mümkünmü?

28TS61
24.07.2015, 23:26
haydi herkes üye olsun

28TS61
29.07.2015, 00:58
haydi arkadaslar. onurumuz icin kulübe üye olalim

28TS61
29.07.2015, 23:35
haydi haydi

f1bekir
30.07.2015, 01:26
Bu yönetimin vesile olduğu tek hayırlı iş kulübe üye olmam gerektiği düşüncesini kafama sokmuş olmasıdır. Bu yönetimin yaptığı yanlışlar olmasa üye olmayı düşünmezdim veya çok daha sonralara ertelerdim ama bu rezillere dur demenin tek yolu sandık olduğu için üye olmanın şart oldugunu düşündüm.

Klavye başında yazmakla bişey olmuyor, elimizi taşın altına koymamız lazım. Ben de üye oldum ama geç kaldım diye kızıyorum kendime, aralıkta oy hakkım yok. Ama zararın neresinden dönersek kardır.

Aklıbaşında, kulübün geleceğinin ne olacağını dert edinen herkesi göreve çağırıyorum...

SEDER
30.07.2015, 09:14
bende burası sayesinde üyeyim. aralıkta oy kullanacağım inşallah. bmn nereye derse oraya atarım oyu...

Onur Akyüz
30.07.2015, 20:14
Ben üye olmak istiyorum. En geç haftasonuna kadar şu form doldurma ıvır zıvır işlerini halledicem.

Ama referans imzası lazım. Ünal Er abi ben atarım imza dedi ama hatırladığım kadarıyla 2 referans lazım.

Bu konuda yardım istiyorum. Maltepe'de yaşıyorum bu yakada kim varsa gelip imzalatayım.

Onur Akyüz
30.07.2015, 20:16
Ya bi şey daha var.

Bunlar buraları takip ediyodur. Burdaki isimlerin üyeliğini reddedebilirler. Ben beklerim yani bu zihniyet kadar tehlikeli hiçbi şey olamaz.

Zafer Fidan
30.07.2015, 20:20
Bana'da iki referans gerekecek 2-3 hafta sonra (Trabzon). Yardimci olabilecek olanlar lütfen özelden mesaj atsin.

Bud Spencer
30.07.2015, 20:23
Türk Vatandaşi olmadan Üye olmak mümkünmü?

mavi kart ile evet

Ozan Yılmaz
30.07.2015, 20:38
Haydi BMN, kulübü böyle insanlardan kurtarmanın yolu, üye olmaktan ve sonrasında da yapılacak seçimlerde oy kullanmaktan geçiyor.
Bu bugün için de gelecek için de geçerli ve önemli. Bu aralar kulübe yapabileceğimiz en büyük hizmet ve destek üye olmaktır.
Herkesi Trabzonspor'a üye olmaya davet ediyorum...

TSelif
30.07.2015, 20:42
Ben üyeliğimi iptal etmek istiyorum artık yoruldum ...

28TS61
30.07.2015, 21:54
son günlerde üye olan oldu mu

mehmet83
01.08.2015, 22:02
Bugun uye olsan ne zaman oy kullanabiliyorsun? Belli bir sure varmi? Bir de yurt disinda yasadigim icin oy kullanmam mumkun degil. Benim yerime baskasi oy kullanabiliyormu? Velayet vs gibi.

Ceyhun Dündar
02.08.2015, 17:50
Bugun uye olsan ne zaman oy kullanabiliyorsun? Belli bir sure varmi? Bir de yurt disinda yasadigim icin oy kullanmam mumkun degil. Benim yerime baskasi oy kullanabiliyormu? Velayet vs gibi.

Sanırım uye olduktan ancak 2 yıl sonra oy kullanabılıorsun.
Peki ben kucuk oglanı uye yapabiliyor muyum onların sartları nelerdır?

Fatih Özkan
02.08.2015, 18:27
Bu olaylardan sonra en kısa sürede üye olacağım.
Sadece yazmak ile olmuyor. Söz hakkı için oy kullanmak gerek.

İbrahim CİHAN
02.08.2015, 18:43
Bir an evvel üye olmak lazım ben de çok yakında olacağım.

28TS61
02.08.2015, 20:24
eylül'de trabzon'da üyelik icin yardim eden biri olur heralde

Uğur BULUT61
02.08.2015, 21:24
Biz üyeyiz çok şükür

Gökçebey
02.08.2015, 21:35

Tabi ki olur ;)

28TS61
02.08.2015, 22:20
eylülde orda olunca foruma bi msj atarim ;)

Faik Yılmaz
03.08.2015, 09:01

olur olur bal gibi olur :):rolleyes:

zekeriyya
03.08.2015, 11:53
0462 325 0967 nolu kulüp numarasından üyelik işlemleri ile ilgili dahili numarayı bilen biri varsa söyleyebilirmi

maalesef numara sürekli meşgul
meşgul olmadığı vakitte ise operatöre bağlanmıyor

ey büyük TS ne güzel idare ediliyorsun

Kasım Hilal
03.08.2015, 11:55
e) Üye giriş aidatı olan 500 TL 'yi (bir defaya mahsus alınır) ödemeleri,

Kredi kartı ile üye olanlar bu ödemeyi taksitlere bölebiliyor mu?

f1bekir
03.08.2015, 14:00
Kredi kartı ile üye olanlar bu ödemeyi taksitlere bölebiliyor mu?

Üyelik başvuru formunda taksit seçeneklerinin sadece bonus, world, vakıfbank ve finansbank için geçerli olduğu yazıyor.

Kasım Hilal
03.08.2015, 16:40
Üyelik başvuru formunda taksit seçeneklerinin sadece bonus, world, vakıfbank ve finansbank için geçerli olduğu yazıyor.

Teşekkür ederim. Benimki zaten Trabzonspor kartı olduğu için sorun çıkmaz.

zekeriyya
03.08.2015, 17:23
0462 325 0967 nolu kulüp numarasından üyelik işlemleri ile ilgili dahili numarayı bilen biri varsa söyleyebilirmi

maalesef numara sürekli meşgul
meşgul olmadığı vakitte ise operatöre bağlanmıyor

ey büyük TS ne güzel idare ediliyorsun

arkadaşların günahını aldım :)

mesajdan yaklaşık 1 saat sonra telefon ile geri döndüler.

ey büyük TS ne güzel idare ediliyorsun :)

28TS61
26.08.2015, 00:11
kulübe 10 gün sonra insallah üye olacagim.

TRABZONSPOR KULÜBÜNE ÜYE OLMA ŞARTLARI=>
a) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması veya Türkiye'de oturma iznine sahip olması,
d) 2 Adet vesikalık resim vermeleri,
f) Yıllık Aidat bedeli olan 60 TL 'yi ödemeleri,

yani, T.C. Vatandasiyim, 2 adet vesikalik resim ve 560 TL karsiliginda üye oluyorum.

baska bir sey gereklimi? oraya vardigimda su bu eksik demesinler bana.
üyelik karti hemen mi veriyorlar yoksa gönderiyorlar mi?

U.Sadıkoğlu
26.08.2015, 00:14

yani, T.C. Vatandasiyim, 2 adet vesikalik resim ve 560 TL karsiliginda üye oluyorum.

Hayır yok ödemelerinize ilişkin olan dekontu (internet çıktısıda olabilir) yollayacaksınız gayet basit bir işlem daha sonra 25-30 gün içerisinde üyelik onaylanıyor bana öyle olmuştu :)

CamilloVillegas
26.08.2015, 10:01

Sabıka kaydı da gerekiyor.

28TS61
26.08.2015, 14:56
Hayır yok ödemelerinize ilişkin olan dekontu (internet çıktısıda olabilir) yollayacaksınız gayet basit bir işlem daha sonra 25-30 gün içerisinde üyelik onaylanıyor bana öyle olmuştu :)

nakit ödemeyi düsünüyorum aslinda. asagidaki yerde yapiliyor yaziyor.

NAKİT ÖDEME YAPMAK İSTEYEN ÜYE ADAYLARIMIZIN;
Trabzonspor Ziyabey Sosyal Tesisleri - Nemlioğlu Cemal Sokak / TRABZON adresine giderek peşin para yatırabilme imkanları bulunmaktadır.

Sabıka kaydı da gerekiyor.

hmm onu burda almanyadaki T.C. konsoloslugundan mi almaliyim? bilmedigim icin soruyorum. daha önce Türkiye de böyle bir sey icin basvurmadim.

CamilloVillegas
26.08.2015, 22:55
hmm onu burda almanyadaki T.C. konsoloslugundan mi almaliyim? bilmedigim icin soruyorum. daha önce Türkiye de böyle bir sey icin basvurmadim.

Ben almanyadan bir "Führungszeugnis" vermiştim. Kabul edilmişti. Ama ben alman vatandaşıyım. Sen yine önce bir sor, email yoluyla cevab veriyor ve yardımcı oluyorlar. Arka sayfalarda adres vardı.

28TS61
28.08.2015, 18:08
sagolun arkadaslar. bu sabah ilk adimi attim. konsolosluga gidip adli sicil belgesini aldim. artik trabzon'da geri kalanini halederim insallah

Zafer Fidan
28.08.2015, 22:59
sagolun arkadaslar. bu sabah ilk adimi attim. konsolosluga gidip adli sicil belgesini aldim. artik trabzon'da geri kalanini halederim insallah

Bende alman vatandasiyim ama Trabzonda ki adliyede 5 dakika icinde cikardilar belgeyi.

hay1699
03.09.2015, 11:44
bursa'dan referans olacak iki üye var mıdır? yada referanssız oluyor mu üyelik? bir de bu adli sicil kaydı e-devletten çıkıyor muydu? yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

f1bekir
03.09.2015, 12:02
bursa'dan referans olacak iki üye var mıdır? yada referanssız oluyor mu üyelik? bir de bu adli sicil kaydı e-devletten çıkıyor muydu? yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

E-devletten çıkartabilirsin, evet.

Mollasalihoğlu
08.09.2015, 09:24
Özellikle genç kardeşlerimiz eğilsin bu konuya ;)

Fatih Özkan
14.09.2015, 19:19
Bugün 560 TL'yi yatırdım. Kartın gelmesi 1 ayı bulur dediler.
Bu işi neden bu kadar geç bir zamana bıraktım aklım almıyor. Çevremdeki insanlar bile şaşırıyor.
"Sen üye değil miydin ?" diye soruyorlar...
Hayırlısı...

Faik Yılmaz
15.09.2015, 08:35
yahu yıllık aidatların ödenmesi ve seçimde kullanılacak oylarla ilgili başlık açtım uğrayan yok....

Hakan
16.09.2015, 14:59
Benim 8-9 yıl önceden kalma genç üyeliğim var.Asıl üyelik için giris parasının yarısını ödemem yeterliymiş.Yani oy kullanabilir miyim?
2 yıl beklemem gerekmez heralde

Hekimoğlu
18.09.2015, 12:19
Benim 8-9 yıl önceden kalma genç üyeliğim var.Asıl üyelik için giris parasının yarısını ödemem yeterliymiş.Yani oy kullanabilir miyim?
2 yıl beklemem gerekmez heraldeBekletiyorlar maalesef ben kulübün ilk genç üyelerindendim tam 25 sene evvel genç üye oldum yine de 2 sene bekledim oy kullanabilmek için.

bordo61
18.09.2015, 15:42
Aylar önce aidatımı yatırdım İhoyu def edeceğimiz günü iple çekiyorum.

İyi bir aday çıksa da ilk oyumuzu kullansak

DARICALI
24.09.2015, 10:50
bencede arkadaşım doğru söylüyor asgari ücret kaç para ki üyelik 500 tl çok para bana sorarsanız ben şahsen veremem evliyim kazancım belli gelirim belli 500 tl verirsem 1 ay kapıları kemiririm sonra trabzonspor yöneticileri keyif sürsün az adaletli olun

DARICALI
24.09.2015, 10:52
paran varsa ol hayırlı olsun şahsen benimde param olsa bende üye olurum çevremdekiler üye ben değilim olamam maddi durumum yok 560 tl tek seferde çok para 60 tl yıllık iyi ideal boyle kalsın

DARICALI
24.09.2015, 10:54
evet sadece onlar geçerli diğer banka kartları olanlar üye olamaz :D saçmalık biride bu

DARICALI
24.09.2015, 10:56
öyle bir sey olurmu
500 tl son derece makul

500 tl sana makul herkez bütcesi seninle aynı değil kardeşşşşş
asgari ücret ne kadar bir bak
başka kluplerde beni ilgilendirmiyor bu arada

DARICALI
24.09.2015, 10:58
Alakasız olabilir ama,

sana katılıyorum bencede 500 tl çok gelir durumuna göre düşünecek olursak eğer napak bizde üye olmayız CANIM SAĞOLSUN

DARICALI
24.09.2015, 11:05
Birileri birilerinin parası ödüyerek klübe üye yapıyormuş tuhaf bir durum olabilirmi olabilir mantıklı genel kurulda nede olsa seçme hakkı oluyor böyle tipte birileri banada gelse bende kabul ederim şahsen 500 tl çok para çünkü arkadaşlar bazılarına az gelebilir ama az bir para değil tek sefer ödenmez taksitle ödemek istiyorum ondada bankamın kartı geçmiyor :D hep tuhaflıklar bizde:alkış:

selcuk
24.09.2015, 12:25
500 tl sana makul herkez bütcesi seninle aynı değil kardeşşşşş
asgari ücret ne kadar bir bak
başka kluplerde beni ilgilendirmiyor bu arada
kardessss
okumussundur , aylar önce tartisilmiz herkesin fikri belirtilmis bir mesaji neden hortlatirsin
ödeyemiyorsan olmassin
Trabzonspor özel bir kulüp
dünyada önde gelen 50 kulüpden biri
sehirinde %90 dan fazla taraftari olan 2 kulüpden biri dünyada
senin görüsün senin, benim görüsüm beni baglar

Birileri birilerinin parası ödüyerek klübe üye yapıyormuş tuhaf bir durum olabilirmi olabilir mantıklı genel kurulda nede olsa seçme hakkı oluyor böyle tipte birileri banada gelse bende kabul ederim şahsen 500 tl çok para çünkü arkadaşlar bazılarına az gelebilir ama az bir para değil tek sefer ödenmez taksitle ödemek istiyorum ondada bankamın kartı geçmiyor :D hep tuhaflıklar bizde:alkış:

bak burada güzel yazmissin
yoksullugunu öne sürerek kendini satmaya hazir oldugunu resmen yaziyorsun
bende senin gibi insanlarin üye olmasina karsiyim

demokraside oyunu satmak en ahlaksiz hareketlerden biridir

benim görüsüm ve durusum bu

bu takima üye olmak isteyen adam haftada 10 lira kenara gor 50 haftada o parayi toplayip yine olur
olmak istemeyenlerde böyle ömür boyu bos bahanelerin arkasina gizlenir

bordo61
24.09.2015, 19:59
500 lira fazla para ancak 500 liraya binlerce üye yapan insanlar 50-100 lira giriş aidatı olsa heralde Tüm Trabzonu üye yaparlar.

İndirim yerine fazla Taksit olanağı sağlanabilir bence , ilk maaşımla üye oldum bu sene de 2. senem , akıllı tüm Trabzonspor taraftarlarını üye olmaya davet ediyorum.

DARICALI
24.09.2015, 20:52
kardessss
okumussundur , aylar önce tartisilmiz herkesin fikri belirtilmis bir mesaji neden hortlatirsin
ödeyemiyorsan olmassin
Trabzonspor özel bir kulüp
dünyada önde gelen 50 kulüpden biri
sehirinde %90 dan fazla taraftari olan 2 kulüpden biri dünyada
senin görüsün senin, benim görüsüm beni baglar

bak burada güzel yazmissin
yoksullugunu öne sürerek kendini satmaya hazir oldugunu resmen yaziyorsun
bende senin gibi insanlarin üye olmasina karsiyim

demokraside oyunu satmak en ahlaksiz hareketlerden biridir

benim görüsüm ve durusum bu

bu takima üye olmak isteyen adam haftada 10 lira kenara gor 50 haftada o parayi toplayip yine olur
olmak istemeyenlerde böyle ömür boyu bos bahanelerin arkasina gizlenir

Trabzonspor özel bir kulüp evet
dünyada önde gelen 50 kulüpden biri bence hayır
sehirinde %90 dan fazla taraftari olan 2 kulüpden biri dünyada olabilir çekirdek yiyorsunuz anca:DDD İZİYORUZ biz atatürk olimyat dolduruyoruz siz avni akere dolduramaysunuz
senin görüsün senin, benim görüsüm beni baglar buda güzel söz görüşlerini kendine sakla bana msj atma
yourself
trabzonspor
thinks
fake
from trabzonsporlu
I'm bored

DARICALI
24.09.2015, 20:55
500 lira fazla para ancak 500 liraya binlerce üye yapan insanlar 50-100 lira giriş aidatı olsa heralde Tüm Trabzonu üye yaparlar.

İndirim yerine fazla Taksit olanağı sağlanabilir bence , ilk maaşımla üye oldum bu sene de 2. senem , akıllı tüm Trabzonspor taraftarlarını üye olmaya davet ediyorum.

ağzına sağlık güzel söyledin üye olanlara sözümüz yok zaten olun imkanı olan olsun benim mevzum üye olmak yada olmamak değil istenilen mevla çok fazla ve taksit sınırlaması var birde her banka kartı geçerli değil sıkıntı bu

Faik Yılmaz
29.09.2015, 18:16
yahu yıllık aidatların ödenmesi ve seçimde kullanılacak oylarla ilgili başlık açtım uğrayan yok....

çok önemli arkadaşlar yarın son gün....

zekeriyya
01.10.2015, 13:00
üye sayımız 25000 bile olamadı henüz
ayda ortalama 20-30 üye dersen yılda 360 üye 360x100 yıl =36000
sene 2115 de 61000 üyemiz olur gibi görünüyor
yüz yıllık bir süreci on yılda atlatmakta mümkün hani bunu yapanlar yok değil ?

Cengiz Çubukcu
01.10.2015, 13:11
Yıllık aidat en az 600 tl olmalı , herkes kulübe üye olamamalı....böylece kimse kimseyi satın alamaz

28TS61
02.10.2015, 23:17
04.09.15 tarihinde tesislere gidip üye basvurusu yaptim. üyeligimin onaylanmasini bekliyorum. umarim onaylanir

28TS61
16.10.2015, 03:50
yukarida ki mesajimda belirttigim gibi 04.09.15 tarihinde üye basvurusunda bulundum. bana ilk denilen, haftaya yanilmiyorsam yönetim kurulu toplanip yeni üye basvurulari hakkinda karar verilir dende. neredeyse 5 haftayi gecti halen bi cevap yok.

daha önce üye olanlar bilirdir ne kadar zaman sürer onaylanip kartin gelmesi?

Faik Yılmaz
16.10.2015, 08:55
yukarida ki mesajimda belirttigim gibi 04.09.15 tarihinde üye basvurusunda bulundum. bana ilk denilen, haftaya yanilmiyorsam yönetim kurulu toplanip yeni üye basvurulari hakkinda karar verilir dende. neredeyse 5 haftayi gecti halen bi cevap yok.

daha önce üye olanlar bilirdir ne kadar zaman sürer onaylanip kartin gelmesi?

normal bir yönetim olsa sorunuzun cevabını verirdim....

ancak maalesef öyle bir ortam yok.....

not : ben Nuri Albayrak zamanında üye oldum.... 1 ay içinde gelmişti kartım

28TS61
16.10.2015, 09:42
1 ay gene iyimis.
ben bu ay sonunu bekliyorum. kart gelmez ise bi alo demeliyim

Fatih Özkan
21.10.2015, 11:02
04.09.15 tarihinde tesislere gidip üye basvurusu yaptim. üyeligimin onaylanmasini bekliyorum. umarim onaylanir

13 Eylül tarihinde başvuruda bulundum ben de.
En geç 10 Ekim'de kartın elime ulaşacağını söylenmişti tesislerde. Kulübü aradım. Hanımefendi 2 hafta içinde kartımın geleceğini, gelmez ise Kasım'ın ilk haftası geleceğini söyledi. Gülsem mi ağlasam mı bilemedim.
Yok yönetim kurulu onayı (sanki yönetimde adam kalmış gibi) yok bilmem ne vs. anlattı durdu.
Resmen sınanıyoruz...

28TS61
21.10.2015, 11:13
aynen renktas. su kurul bir türlü toplanip onay karari alamiyor. iki kez aradim, ikisinde de hep haftaya toplanti var dendi, banada denilen ekim sonu kartiniz gelir. bu gidise daha cok bekleriz

cakalkerem
22.10.2015, 11:31
üye?

Zafer Fidan
22.10.2015, 12:01
aynen renktas. su kurul bir türlü toplanip onay karari alamiyor. iki kez aradim, ikisinde de hep haftaya toplanti var dendi, banada denilen ekim sonu kartiniz gelir. bu gidise daha cok bekleriz

Ben eylül 1'de basvurmustum ve üye oldum. Kargo ile üyelik karti yurt disina gönderdiler.

28TS61
22.10.2015, 17:54
Ben eylül 1'de basvurmustum ve üye oldum. Kargo ile üyelik karti yurt disina gönderdiler.

hangi ülkede yasiyorsun? o zaman benim kartin gelmesi yakindir. aradan 7 hafta gecti neredeyse

Fatih Özkan
22.10.2015, 18:37

Bu da demek oluyor ki Kasım ayının başında bizim kartlar gelir.
Yani umarım.

TSelif
22.10.2015, 18:51
Çok geç üye oldunuz arkadaşlar. Bu seçim TRABZONSPOR tarihinin en önemli seçimi...

Zafer Fidan
22.10.2015, 21:29
hangi ülkede yasiyorsun? o zaman benim kartin gelmesi yakindir. aradan 7 hafta gecti neredeyse

Almanya

28TS61
23.10.2015, 08:18
Çok geç üye oldunuz arkadaşlar. Bu seçim TRABZONSPOR tarihinin en önemli seçimi...

evet malesef cok gec üye oldum :(

M. Fatih ALEMDAR
23.10.2015, 10:45

Çok geç kaldık çok....

Hacı. 6 ayı geçti, oldunmu üye? :)
Takipteyim seni bak. Üye numaranı verene kadar düşmem yakandan :)

dağlıca61
24.10.2015, 23:43
Arkadaşlar herşey kulübe üye olmakla bitmez önemli olan kongrelerde seçme hakkının azınlık bir kesime terk edilmemesidir, oy kullanarak bu yönde delegenin iradesi sandığa yansıtılmalıdır.

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İlker Yazıcıoğlu
26.10.2015, 10:54
Hacı. 6 ayı geçti, oldunmu üye? :)
Takipteyim seni bak. Üye numaranı verene kadar düşmem yakandan :)

Malesef dostum,rezilliğim devam ediyor:(

Faik Yılmaz
26.10.2015, 11:01
yeni üye olmak isteyen arkadaşlar ellerini çabuk tutsunlar şöyleki ;

kongre üyesi olmak için2 yılı doldurmak 2 yıllık aidat ödemek gerekiyor

aralık ayına kadar üye olursanız bir sonraki kongrede oy kullanabilirsiniz.

61ronin61
26.10.2015, 11:09
yeni üye olmak isteyen arkadaşlar ellerini çabuk tutsunlar şöyleki ;

kongre üyesi olmak için2 yılı doldurmak 2 yıllık aidat ödemek gerekiyor

aralık ayına kadar üye olursanız bir sonraki kongrede oy kullanabilirsiniz.

heee bunu öğrendiğim iyi oldu çok faydalı bir bilgi.

28TS61
26.10.2015, 15:13
bugün de üye kartim gelmedi.

Fatih Özkan
27.10.2015, 13:49
bugün de üye kartim gelmedi.

Tam da bunu yazmak için girmiştim.

28TS61
27.10.2015, 18:53
Tam da bunu yazmak için girmiştim.

bugünde gelmedi, sanirim hic gelmicek

ilyas BAHADIR
27.10.2015, 19:51
Ocak ayında inşallah üye oluyorum. Başkanlığa kadar yolu var.

slmn
27.10.2015, 20:13
Üni öğrencisiyken yaptırsaydık keşke, şimdi işsiziz ileride inş.. Tabi beni endişelendiren nokta yarın bir gün seçim olduğunda tam o tarihte orada olamama ihtimalimiz de var, sonuçta 2 yılda bir seçim gidemeyince bir anlamı da kalmıyor üyeliğin..

Bir de aklıma gelmişken bundan 2-3 yıl önce Trabzonspor kart diye bir şey almıştım diye hatırlıyorum, sanırım 1 sene geçerliydi, bazı yerlerde indirim vs. O kart işi devam ediyor mu esamesi bile okunmuyor piyasada ?

Fatih Özkan
28.10.2015, 14:50
Kartım bugün de gelmedi.

28TS61
28.10.2015, 20:02
Kartım bugün de gelmedi.

aynen :(

Fatih Özkan
29.10.2015, 14:49
Kartım gelmedi.

28TS61
29.10.2015, 14:52
benimkide gelmedi. amatör bir kulüp daha iyi yönetiliyor bizden

28TS61
30.10.2015, 18:24
Kartım gelmedi.

bugün de gelmedi dimi renktas?

04.09.2015'te üyelik formunu tesislerde doldurup parayi pesin verdim. sözde 4 hafta, en gec bugün kartim gelecegini emin bir sekilde söylediler. sonuc halen gelmedi. defalarca tesisi aramama ragmen kimseye ulasamiyorum.

kulüp resmen yillardir rezillik ötesi yönetiliyor. profesyonellik desen hic yok. kendimizi büyük kulübüz diye kandirmayalim. amatör bile degiliz

Fatih Özkan
30.10.2015, 19:57
bugün de gelmedi dimi renktas?

04.09.2015'te üyelik formunu tesislerde doldurup parayi pesin verdim. sözde 4 hafta, en gec bugün kartim gelecegini emin bir sekilde söylediler. sonuc halen gelmedi. defalarca tesisi aramama ragmen kimseye ulasamiyorum.

kulüp resmen yillardir rezillik ötesi yönetiliyor. profesyonellik desen hic yok. kendimizi büyük kulübüz diye kandirmayalim. amatör bile degiliz

Aynı şeyleri yaşamışız.
Unutmadan;

Kartım hala gelmedi.

Fatih Özkan
02.11.2015, 11:14
8 kere arama neticesinde kulübe ulaşabildim.
Kartım henüz ulaşmadı ama en azından üye numaramı öğrenebildim. En nihayetinde bu da bir gelişmedir.
Üye No: 24601

28TS61
02.11.2015, 12:32
hayirli olsun renktasim. peki kartin ne zaman sana ulasacak demediler mi?

daha senin kart trabzon'da oldugun halde gelmedigine göre, benim kartin gelmesi ne kadar sürer kim bilir

28TS61
02.11.2015, 14:11
sonunda telde üyeligimin kabul edildigini ögrendim. kartimi bu hafta kargo ile yollicaklar.

üye no: 24595 (telde anlayabildigim kadariyla)

Fatih Özkan
02.11.2015, 21:54
Bu hafta kargoya verilir dediler. Ama ben kulübe gidip elden teslim almayı düşünüyorum.

28TS61
03.11.2015, 13:12
banada aynisini dediler.

Mehmet BAL
07.11.2015, 23:38
Aradım bilgi için ama Tüzük gereği başvuruları Ocak ayında yapabiliyormuşuz.

U.Sadıkoğlu
08.11.2015, 00:12
Mehmet BAL

Şu anda seçim arefesi olduğu için üyelik kabul etmezler.

kutoz
08.11.2015, 20:13
Uye Nu:14575

DarkBlooD
17.11.2015, 15:12
Bu konunun önemi , hep yumurta kapıya dayandığında anlaşılıyor , hiçbirşey yapmadan , çok şey isteyen tipte taraftarımız var .

DarkBlooD
18.11.2015, 16:45
Bundan sonra her fırsatta , bu başlıktayim... Kurtuluşun ilk adımı , taraftar olarak yapmamız gereken en önemli şey bu ...

Öyle bir büyüyelim ki , kimsenin gücü yetmesin geleceğimizi satın almaya ...

Fatih Özkan
18.11.2015, 16:58
Ben de çok geç üye oldum.
Lütfen bu konuya önem verelim arkadaşlar!

Yavuz Bektaş
18.11.2015, 17:24
Üniye başlayayım ilk işlerimden biri bu olacak

Sent from my iPhone using Tapatalk

guarin
18.11.2015, 17:51
Bende üye olmayı düşünüyorum hatta elimden geldiğince tanıdıgim herkezi üye olması için zorluyacagim.soru; üye olmak için Trabzon a gitmek şartmi?

jairzinho
18.11.2015, 18:01
parayla üye olmak bana hiç mantıklı gelmiyor futbol kulüplerinde.bu durum suistimale açık bir üye profili ortaya çıkarıyor.

benim önerim şu: 10 yıllık kombine sahiplerinin üyeliğe hak kazanması.bu şu demek.hem maddi hemde manevi destek olanların oy hakkına sahip olması.barcalona başkanını barcayı stadda destekleyenler seçiyor.

DarkBlooD
19.11.2015, 17:34
Kural neyse o dur ayrıca üye sayısı ne kadar çok ve farklı şehirlerden , farklı görüşlerden olursa o kadar iyi ...

TSelif
19.11.2015, 17:37
Bize eliniz kanlı birer katilsiniz diyenleri bu başlıkta görmek isteriz.

uemit
19.11.2015, 23:14
Avrupadan üye olan varmi.. nasil denizbanka hesap acacaz?? Benim kredikartim yok? Hem ben hem babami üye yaptirabilirim

memozcan
19.11.2015, 23:16
iho 3 yıl daha başkan kalırsa kesinlikle bu hedefi tutturur.. :) adam bütün ofu üye yapmış:)

f1bekir
29.11.2015, 16:58
Üye no: 24507

Nasıl daha önce üye olmadık, bu konu hep yukarılarda kalmalı. Hatta sabit konular altında olsun bence...

f1bekir
29.11.2015, 17:00
parayla üye olmak bana hiç mantıklı gelmiyor futbol kulüplerinde.bu durum suistimale açık bir üye profili ortaya çıkarıyor.

benim önerim şu: 10 yıllık kombine sahiplerinin üyeliğe hak kazanması.bu şu demek.hem maddi hemde manevi destek olanların oy hakkına sahip olması.barcalona başkanını barcayı stadda destekleyenler seçiyor.

Kesinlikle katılıyorum...

Başka sistemler de düşünülebilir ama 500'ü ver oy kullan mantığının yanlış olduğunu bir kabul etmek lazım önce. Daha sonra en sağlıklı sistem nasıl olur, tartışılır ve hayata geçirilir.

Hasan Habip Özbay
01.12.2015, 14:09
üyelik önemli tez zamanda olmalıyız çok önemli

bordo61
01.12.2015, 14:16
Öncelikle üniversite öğrenciler için giriş aidatı 250 tl , bence imkanınız varsa öğrenciyken olun hem daha avantajlı

Hamdi Kalaycı
01.12.2015, 14:18
Bugün evrakları yolladım. Kulübe üye olup söz hakkına sahip olmak lazım.

Gökhan Uzun
02.12.2015, 01:48
Çalışma hayatına bir süredir ara verdim, Allah kısmet eder de iş bulursam, ilk işlerimden biri kulübe üye olmak olacak. Bir şeyleri değiştiremesem de en azından su taşıyan karınca misali safımız belli olsun.

DarkBlooD
02.12.2015, 02:29
Çalışma hayatına bir süredir ara verdim, Allah kısmet eder de iş bulursam, ilk işlerimden biri kulübe üye olmak olacak. Bir şeyleri değiştiremesem de en azından su taşıyan karınca misali safımız belli olsun.
İnşallah en kisa zamanda sıkıntılarını çözersin ...

Gökhan Uzun
02.12.2015, 23:05
İnşallah en kisa zamanda sıkıntılarını çözersin ...

İnşallah abi. Teşekkür ederim

jairzinho
03.12.2015, 15:26
yeni stadla birlikte 5 yıllık kombine sahipleri otomatik olarak kulübe üye olmalılar.ve sadece bu şekilde üyelik hakkına sahip olanlar oy kullanmalı.

el_conquistador
03.12.2015, 15:52
Arkadaslar, alman vatandasi olarak kulübe üye olma sansim var mi?

bordo61
03.12.2015, 16:28
Arkadaslar, alman vatandasi olarak kulübe üye olma sansim var mi?

Arka sayfalarda bunun benzeri sorular soran arkadaşlar vardı, sanki olabiliyordu okuyunuz.

jairzinho
03.12.2015, 16:31
yönetim sayısı bence çok kulüplerde.1 başkan + 10 yönetici yeterli

el_conquistador
03.12.2015, 17:33
Arka sayfalarda bunun benzeri sorular soran arkadaşlar vardı, sanki olabiliyordu okuyunuz.

Tesekkürler. Mavi Kart ile olunuyormus... Allah'tan bende var.

Sefer A.
04.12.2015, 03:26
Mavi kart ne oluyor ki ?

Kaya
04.12.2015, 08:23
O halde artık geç kalmamak adına belki de tüm forum üyeleri olarak şartlarımız müsaitliğine istinaden önceliğimiz kulüp üyeliğine vermemiz şart arkadaşların...

Yarın başka başka İHO vakalarının yaşanmaması adına birlikte hareket edecek bir yapıyı daha da kuvvetlendirmek lazım...

Selami Gürpınar
04.12.2015, 10:16
Seçimden hemen sonra üye olmayı düşünüyorum evraklarım herşey hazır, bu konuda çok geç kaldığımı düşünüyorum ve geçmişte bu konuda bizi hiç uyarmayan abilerimede sitemlerimi iletiyorum :)

TSelif
04.12.2015, 10:31
Bakın, çoluk çocuk demeden ailenizden herkesi üye yapın. Ben yeğenimi 6 aylık yaptım şu an 7 yıllık üye :D
4 tane daha yeğenim var biri doğacak diğerleri 1.5 ve 6 yaşında . Öykü doğar doğmaz onları da üye yapacağım.
Geleceğimizi kurtaralım. Haydin iş başına :)

Sefer A.
04.12.2015, 12:16
O halde artık geç kalmamak adına belki de tüm forum üyeleri olarak şartlarımız müsaitliğine istinaden önceliğimiz kulüp üyeliğine vermemiz şart arkadaşların...
Yarın başka başka İHO vakalarının yaşanmaması adına birlikte hareket edecek bir yapıyı daha da kuvvetlendirmek lazım...
Bmn'de blok oy olmaz, onun için birlikte hareket etmekten bahsetmek ne kadar mümkün :p

Kaya
04.12.2015, 12:21
Bmn'de blok oy olmaz, onun için birlikte hareket etmekten bahsetmek ne kadar mümkün :p

O anlamda söylemedim aslında Sefer... Blok oy olmasa bile buradaki üyelerin oy verme hakkı olsa farklı tercihler bile olsa camiayı doğru yönlendireceğine inanıyorum...

el_conquistador
04.12.2015, 12:36
Mavi kart ne oluyor ki ?

Burda aciklamasi var....

http://www.mfa.gov.tr/mavi-kart-_eski-pembe-kart_-uygulamasi-.tr.mfa

Emre İskender
04.12.2015, 12:55
Mevcut başkanın tek artısı üye olmanın önemini bizlere farkettirdi. Seçimden sonra üye olumunda belli bir artış olacak gibi gözüküyor

Doğukan Uçan
04.12.2015, 18:43
üye olmak için ne yapmalıyım öğrenciyim ordu da

Fatih Özkan
04.12.2015, 23:30
üye olmak için ne yapmalıyım öğrenciyim ordu da

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=2041#Icerik

Burada her türlü bilgi verilmiş dostum.

Terzioğlu
07.12.2015, 01:19
Bu konunun nekadar önemli oldugunu bugün tekrar görmüs olduk.

Çağatay_
07.12.2015, 03:54
10 oyla başkan belirleniyor.

Fikri ne olursa olsun burada okuyan-yazan her kişi acilen üye olmalıdır ki, bu işlere kafa yoran kişiler sonuçları şekillendirebilsin.

Gökhan Uzun
07.12.2015, 04:31
Daha önce de yazmıştım. Çalışma hayatına bir süre ara vermek zorunda kaldığım için maddi olarak sıkışık bir zaman geçirmekteyim. Yakında umarım bir işe başlayacağım ve buradaki bütün forum ahalisi şahit olsun ki ilk işlerimden biri kulübe üye olmak. Su taşıyan karınca gibi, safımız belli olsun seyirci kalmayalım. :)

Kaya
07.12.2015, 08:07
Evet dostlar kimler üye oluyor... :)

İmkanı olan herkesin söz sahibi olması dileğiyle... :)

TSercaN
07.12.2015, 09:15
Evet ben sahsen cevremdekileri ikna edip soz hakki sahibi olmak icin ugras vericem.

Verstuurd vanaf mijn SM-G925F met Tapatalk

Ünal Er
07.12.2015, 09:18
Ben seçimlerden önce Ahmet Çubukcu'ya bir öneri ilettim. İnternet üzerinden sitemizi kullanarak 3DSecure gibi güvenlik sistemi donatılmış bir oy kullanma sistemine geçilmesini söyledim. Dünyanın neresinde olursanız olun üye olun ve internet üzerinden oyunuzu kullanın. 30.000 kişinin oy kullanabildiği bir yerde blok mlok oy hiç bir işe yaramaz. Ortak karar neyi getiriyorsa o olur.

CamilloVillegas
07.12.2015, 12:16
İyi fikir. En azından posta yoluyla da olur. Almanya dahil bir çok ülkede post yoluyla genel seçimler olabiliyorda, kulüp başkanlarını neden posta yoluyla seçemiyelim. Hem daha az sıkıntı olur sandıklarda....

Bu ara, bilmem doğru topic mi, ama bende bir kurdele rica ederim, hani şu 'Trabzonspor Kongre Üyesi' tarzı (Üye No 24520).

Oruç
07.12.2015, 12:18
Yeni yılla birlikte imkanı olanlarımız üye olmalı kulübümüze.

Nazim Can
07.12.2015, 12:48
Su almanyada yasayanlar icin bir yol yordam gösteren biri lazim :)

Onur Akyüz
07.12.2015, 13:06
Ben üye oluyorum kesin!

Ayrıca özellikle öğrenci kardeşlerimize yardımcı olma konusunda da adayım. Bu konuyu belirtmekte de çekimser olmasınlar derim, elimizden geldiğince yardımcı oluruz.

S.ÖZKAN
07.12.2015, 13:08
TS nin hür iradesiyle oy kullanacak TS nin başarısından başka isteği olmayan ahlaklı insanlara ihtiyacı var

Ünal Er
07.12.2015, 13:11
Kaç BMN üyesi var bu arkadaşlarımızın kaçı üye ? Bilgi var mı?

Selim MACİT
07.12.2015, 13:15
Yeni yılla birlikte imkanı olanlarımız üye olmalı kulübümüze.

Bu üyelik şu anda çok gündemde ve üye olmak isteyenlerde heves hali var. Malum ocağa kadar bu heves kırılabilir. Bu yüzden devamlı heyecanı ayakta tutmak için bir önerim var.-

Bu forumun ilk sayfasına üye olmak isteyenleri liste halinde 1- 2- 3 şeklinde yazsak ve devamlı güncellense liste, hem sayı arttıkça talep artar hem elinizde üye olacakların derli toplu bir listesi olur hemde bu liste ve konu güncel kalarak insanların heyecanı da güncel kalabilir. Dün ki seçim üyeliğin önemini gösterdi bize. Bence bmn olarak bu konuya sıcağı sıcağına önem vermek lazım.

Ertan Artan
07.12.2015, 13:19
Genç Üyelik diye bir kavram vardı, hala devam ediyormu o uygulama? Eğer devam ediyorsa bizim ufaklığı şimdiden kulüp üyesi yapayım bari...

SamZuk
07.12.2015, 13:56
Üye olmanın oy kullanmak dışında ne gibi avantajları var?

CamilloVillegas
07.12.2015, 13:57
Üye olmanın oy kullanmak dışında ne gibi avantajları var?
BMN Forumunda 'Trabzonspor Kongre Üyesi' kurdelesi veriyorlar. Ben sırf o kurdelem olsun diye üye oldum.

SamZuk
07.12.2015, 14:19
BMN Forumunda 'Trabzonspor Kongre Üyesi' kurdelesi veriyorlar. Ben sırf o kurdelem olsun diye üye oldum.

Yok mesela TS clupta indirim var galiba.. Böyle somut birşeyler var diye biliyorum ama tam.olarak ne var onu bilmiyorum.

tamuğ yamtar
07.12.2015, 15:38
Üyelik icin formu doldurdum...

Ocak ayinda yollayacagim...

Ancak şu iki üyenin imzası olayı biraz garip geldi...

5 yıllık üyemi arayacağız arkadaş şimdi...

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TSercaN
07.12.2015, 15:52
DEEP BLUE

Umit abi.

Su uyelik form sayfasini bir zahmet degistirmelerini iletirmisin?

Yil 2015 halen daha yazicidan cikartip form doldurup gondermeler cok sacma geliyor bana.

Avrupada uye yaptirmak istedigim bir suru arkadasim var lakin onlarin cogu uyusuk oldugundan doldurup gondermezler. Posta ile gondermeye kalksak, ha gitti ha gidecek, elimize belge gecmedi gibi sacma sapan konularla muhattap olacagiz.

Verstuurd vanaf mijn SM-G925F met Tapatalk

slmn
07.12.2015, 18:49
Öğrenciyken üye olmamanın pişmanlığı dün ha kazandık, kaybettik derken iyice arttı bende. Şu an işsizim ama Ocak ayında borç harç bulup üye olmayı düşünüyorum muhtemelen giriş parası artırılacaktır, artmadan olmak lazım.

Bu arada istanbul takımlarının üyelik parası ve aidat parası ne kadar bilgisi olan var mı ? Dün fbli bir arkadaş 10 bin tl dedi giriş yuh dedim o da indirilmiş haliymiş.

Taner Gündoğdu
08.12.2015, 12:04
bu seçimde Muharrem Usta 3062 oy ile başkan seçildi. Üye olmanın ne kadar önemli olmanın önemine şu açıdan bakalım...

Bugün bir vatandaş Trabzonspor başkanlığını düşünse ama hiç oy potansiyeli olmasa tamamen şehir dışından paralı askerlerden oluşan bir destekçi grubu olsa diye başlayalım;

- 3062 * 500TL (üyelik ücreti/bir defaya mahsus) = 1.531.000 TL
- 3062 * 60 TL (yıllık aidat) * 2 (iki yıl sonudna oy kullanma hakkı alabiliyorsunuz) = 367.440 TL
- 3062 * 200 TL ( Aralık ayında Trabzona gidiş geliş uçak bileti parası) = 612.400 TL

Toplam : 2.510.840 TL karşılığında, hiç reklam yapmadan, kadrosunda kimin olduğuna bakılmaksızın Trabzonspor'a başkan olunabilir...

Ve biz biliyoruz ki geçmiş dönemlerde bazı başkanlar sürekli cebinden parasını verdiği üyeler oluşturmuştur. Biz Trabzonspor sevdalılarının, kimsenin paralı askeri olmayanların sayısı ne kadar fazla olursa "bas parayı ol başkan" anlayışının hüküm sürmesi de o kadar zor olur...

Fatih Özkan
08.12.2015, 12:27
Üyelik icin formu doldurdum...

Ocak ayinda yollayacagim...

Ancak şu iki üyenin imzası olayı biraz garip geldi...

5 yıllık üyemi arayacağız arkadaş şimdi...

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3 ay evvel üye olduğumda imza filan istemediler benden.
Formalite icabı orda duruyor o madde.

Oğuz ZEYTİN
04.01.2016, 08:49
Ocak ayı geldi. Üyelik başvuruları başladı. İhmal etmeyelim.

Bilgi için: http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=2041#Icerik

Faik Yılmaz
04.01.2016, 09:04
Sevgili Dostlar.....

Tüzüğe göre her yıl belirli biktarda üye alınabiliyor...

Yanılmıyor isem mevcut üye sayısının % 5 i kadar....

1250 kişi kadar.

Onun için üye olmak isteyenler biraz acele etsinler...

Uğur_Dmrtrk
07.01.2016, 23:23
Formu doldurdum da en az 5 yıllık asil üye isteniyor 2 adet..bana yardımcı olabilecek İstanbul'da arkadaş var mı? tşkler..

Fatih Özkan
08.01.2016, 11:28
Formu doldurdum da en az 5 yıllık asil üye isteniyor 2 adet..bana yardımcı olabilecek İstanbul'da arkadaş var mı? tşkler..

O kısmı şahsen ben doldurmadım ve üye oldum. Dert edilecek bir durum değil.

Uğur_Dmrtrk
08.01.2016, 13:30
O kısmı şahsen ben doldurmadım ve üye oldum. Dert edilecek bir durum değil.

Teşekkür ederim..o halde postalayayım hemen..

İsmail05
09.01.2016, 01:39
üniversite öğrencilerinin giriş ücretinin %50 indirimli olduğu herhangi bir yerde yaziyo mu? Baktım ama göremedim bende üye olmayı düşünüyorum

SenolDurgun
09.01.2016, 01:41
Ben de referans üye kısmı olmadan pazartesi başvuru formunu gönderiyorum. Umarım sorun çıkmaz.

Fatih Özkan
09.01.2016, 10:42
Ben de referans üye kısmı olmadan pazartesi başvuru formunu gönderiyorum. Umarım sorun çıkmaz.

Ben bir sorun yaşamadım. İnşallah siz de yaşamazsınız.

Onur Akyüz
15.01.2016, 21:28
Formu doldurdum pazartesi postaya veriyorum.

Ancak kredi kartı bilgilerini forma yazıp onu postayla Trabzon'a yollamak içime pek sinmiyor ama yapacak da bir şey yok gibi.

Şu 2 üye referansı işini de halledebilsem çok iyi olur, işimi şansa bırakmak istemem. Bu konuda yardımcı olabilecek biri varsa memnun olurum.

Bir de ne kadar sürer üyelik süreci? Ne zaman onaylanır acaba?

Fatih Özkan
16.01.2016, 11:01
Formu doldurdum pazartesi postaya veriyorum.

Ancak kredi kartı bilgilerini forma yazıp onu postayla Trabzon'a yollamak içime pek sinmiyor ama yapacak da bir şey yok gibi.

Şu 2 üye referansı işini de halledebilsem çok iyi olur, işimi şansa bırakmak istemem. Bu konuda yardımcı olabilecek biri varsa memnun olurum.

Bir de ne kadar sürer üyelik süreci? Ne zaman onaylanır acaba?

Üye referansı işini zamanında ben de sıkıntı etmiştim ama böyle bir talepte bulunmadılar benden. Referans olmadan üye olabiliyorsun.
İHO zamanında (seçime doğru) üye oldum. 1 ay içinde kartınız gelir demişlerdi, baktım gönderecekleri yok, gidip kulüpten kendim almıştım. Şimdi ne olur bilemiyorum. Yalnız benimki kadar uzun süreceğini zannetmiyorum.

Ahmet Hamza
27.01.2016, 11:22
Havale yapıp, belgelerimi yolladım.

Mollasalihoğlu
29.01.2016, 10:10
Bu konuya ağırlığı maalesef kongreden kongreye veriyoruz.

SenolDurgun
29.01.2016, 10:21

Belgelerimi yolladım. Referans üye imzaları eksikti. Kabul edilebilebileceğine yönelik geri dönüş yapılırsa havaleyi çıkartacağım.

Yine de üyelik sonucunda üyelik kartının 1 ayda teslim edilebilmesi cidden üzücü. Her şeyin "hız odaklı" olduğu bu dönemde kaplumbağa hızına muhatap kalınmamalı.

Cengiz Çubukcu
29.01.2016, 10:23
bu konuda BMN üyeleri olarak daha ısrarcı olmalıyız...

SenolDurgun
05.02.2016, 13:56
Arkadşlar üyelik başvurum ile alakalı geri dönüş aldım. Referans 2 üye hususunda netler.
Böyle bir yol doğru mu bilmiyorum ve fakat siz kardeşlerimden yardım istiyorum.
Ekli görseli paintle falan doldurup özem mesajla bana gönderebilirseniz, ben de klube göndereceğim.

Yardımınızı rica ederim.
8544

Doğukan Uçan
05.02.2016, 14:10
üniversite öğrencisi ne kadar ödüyor

Ozan Yılmaz
05.02.2016, 14:12
Bu konu önemli arkadaşlar,
yakın bir zamanda üye olmak çok daha zorlaşacak,
giriş ücreti ve yıllık aidatlar 4-5 kat artabilir,
fırsatı ve durumu olanlar acele etsinler bence,
sonra çok pişman olabilirsiniz...

slmn
05.02.2016, 14:37
Bu konu önemli arkadaşlar,
yakın bir zamanda üye olmak çok daha zorlaşacak,
giriş ücreti ve yıllık aidatlar 4-5 kat artabilir,
fırsatı ve durumu olanlar acele etsinler bence,
sonra çok pişman olabilirsiniz...

Aynen bende bunun farkındayım ama işsizlik kötü birşey :) Heralde 4-5 katı para ödeyerek üye olabileceğim gibi gözüküyor ileride...

Hüseyin Bağdat
09.02.2016, 13:39
Çok geç kaldığım için kendime kızıyorum ama bugün klüp üyelik eevraklarını yolladım. Umarım bir sorun çıkmaz da en kısa zamanda üyeliğim kabül edilir.

Hüseyin Bağdat
09.02.2016, 13:44
[QUOTE=Fatih Özkan;1920356672]Üye referansı işini zamanında ben de sıkıntı etmiştim ama böyle bir talepte bulunmadılar benden. Referans olmadan üye olabiliyorsun.
İHO zamanında (seçime doğru) üye oldum. 1 ay içinde kartınız gelir demişlerdi, baktım gönderecekleri yok, gidip kulüpten kendim almıştım. Şimdi ne olur bilemiyorum. Yalnız benimki kadar uzun süreceğini zannetmiyorum.[/ QUOTE] Bana ısrarla referans kısmı en az 5 yıllık üye olmak şartı ile doldurulması gerekir dendi.

Faik Yılmaz
09.02.2016, 13:52
İmza kısmını nasıl hallederiz bilmiyorum ama rederans gerekiyorsa benim adımı yazabilir Bmn üyesi bütün arkadaşlarım.....

Hüseyin Bağdat
09.02.2016, 16:34
İmza kısmını nasıl hallederiz bilmiyorum ama rederans gerekiyorsa benim adımı yazabilir Bmn üyesi bütün arkadaşlarım..... imza kısmını bir sşekilde çözdüm kabûl etmezlerse evrakları size yollarım siz imzalar teslim edersiniz:)